♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
A New Yorki meló - Page 6 Icon_minitimeby Derek Moretti Csüt. Ápr. 25, 2024 8:15 am

» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
A New Yorki meló - Page 6 Icon_minitimeby Leon Williams Kedd Ápr. 23, 2024 9:39 pm

» Leon Williams
A New Yorki meló - Page 6 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
A New Yorki meló - Page 6 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
A New Yorki meló - Page 6 Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
A New Yorki meló - Page 6 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
A New Yorki meló - Page 6 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
A New Yorki meló - Page 6 Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
Gloria "Sapphire" Salinas
A New Yorki meló - Page 6 Vote_lcapA New Yorki meló - Page 6 Voting_barA New Yorki meló - Page 6 Vote_rcap 
Derek Moretti
A New Yorki meló - Page 6 Vote_lcapA New Yorki meló - Page 6 Voting_barA New Yorki meló - Page 6 Vote_rcap 
Leon Williams
A New Yorki meló - Page 6 Vote_lcapA New Yorki meló - Page 6 Voting_barA New Yorki meló - Page 6 Vote_rcap 
Alessandra Clark
A New Yorki meló - Page 6 Vote_lcapA New Yorki meló - Page 6 Voting_barA New Yorki meló - Page 6 Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 A New Yorki meló

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 14  Next
SzerzőÜzenet

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#126TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 6 Icon_minitimeSzer. Okt. 14, 2020 2:05 pm

 
Felnevetek. Nem az első szó az ami megüti a fülemet, vagyis.. inkább nem az ami magávalragad.

- Már nem a csajom... A feleségem...! - szélesre húz a vigyorom. Imádom ezt mondogatni! Meg fogom ezt unni valaha??

- Várj! - eldobom a telefont, de csak hogy kényelmesbe rendezkedjek. Nem tudom mit hall a túlvégen, de ez nem is lényeges. Csak rendesbe húzom fel a gatyám.

- Szóval aztmondod... - kapom fel a telefont, és újra a fülemhez emelem. A fogaim megint szélesre húznak. - Vigyek kötelet is?? Meg ostort..? - megint felnevetek. Csak eljátszik fejemben a tudat. Biztosra veszem hogy leteperne. Vaggy.. csak én hagynám, hogy megtegye, de akárhogy is.. szívesen lekötözném.
Őt is...
 
 

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#127TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 6 Icon_minitimeSzer. Okt. 14, 2020 2:53 pm

„Már nem a csajom... A feleségem...!”
Megforgatom a szemeimet, de közben is vigyorgok mint egy hülye. Valami eszméletlen érzés ezt a szót az Ő szájából hallani.
- Jóóó. Akkor a feleséged. – dünnyögöm somolygó vigyorgás közepette. - De akkoris a csajod vagyok. Bleee! – és persze, hogy kiöltöm rá a nyelvemet, miközben próbálom visszafojtani a vihogásomat.
Aztán azt kéri, várjak. Én pedig várok, várok…
Hallom, ahogy fészkalódik odaát. Zizeg a farmerja, és hallom, ahogy halkan csörömpöl az övének a csatja. Hümm. Öltözik. Te… Tényleg letolta és elővette… Király.
De amikor visszatér a vonalba...
- Hát, az ostort kihagynám, deee… – banditamosolyra görbül a szám. Elmélyülő hangomon is hallhatja, hogy valami veszedelmes arckifejezést vágok.
- ...Ha ahhoz lenne kedved, a kötözésben is benne vagyok... – beharapom az alsó ajkamat, és folytatom a szövegelést - Izgat a gondolat, vajjjon milyen lehet teljesen kiszolgáltatva lenni neked… – nah, azt hiszem eljött a nagy vallomások ideje - Imádom, amikor letepersz, és megmutatod ki a főnök. – magyarázom. Biztos leszűrt már pár faszságot rólam, de arról tuti nincs fogalma, milyen könnyű vele effélékről beszélgetni. Mármint milyen egyszerű neki megnyílni, és beavatni azokba a szex körüli gondolataimba, amiket amúgy jól elások. Nekem ez is egy egészen új élmény, hogy egy férfival effélékről beszélgetek - a titkos erotikus vágyaimról. Oké, Ő a férjem. Mégis ki mással dumálnám ki úgy istenigazán a dolgot? A csajokkal totál más. Ez sokkal izgibb és bensőségesebb.
Muszáj kiadnom, ami a fejemben jár...
- Van itt az utcában nem messze egy szex shop. Baszki, esküszöm estére beszerzek egy bilincset. De akkor neked is annyi lesz, mert végre azt csinálhatok veled, amit csak akarok. – heherészek.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#128TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 6 Icon_minitimeSzer. Okt. 14, 2020 4:30 pm

 
És nevetek... Mint ahogy minden percében az utóbbi időben mellette...
Egyszerűen ki..CSATTANOK a boldogságtól!!!
Most meg pláne...
És igen, a többi sincs ellenemre.
Azért a köztes szavai még így is megdobnak...

- Jól van... akkor egy kötél rendel... Felírom.. - vésem képzeletben, de épp elég hogy ne felejtsem el. Őt elfelejteni!?? És mosolygom...
De akkor jön a bilincs... Bilincs??

- Te mindig azt csinálsz velem amit akarsz... Szerelmem.. - és nem tűnik fel ez a részlet.
Az már sokkal inkább feltűnik, hogy visszhangzik.
Most már...

- Hol vagy?? Nem akarod hogy egy kicsit.. - de félig félbe hagyom a mondatot. Érti.. nemérti... Vágyom a hangjára.. A nyögéseire... Arra hogy ő is elszálljon.. Mellettem...
Mit számítanak a körülmények??

Sosem számítanak...

 

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#129TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 6 Icon_minitimeSzer. Okt. 14, 2020 5:23 pm

„Te mindig azt csinálsz velem amit akarsz...”
- Jól van. Akkor azt a bilincset beszerzem, úgy döntöttem. – jelentem ki, miközben az ujjvégeimet piszkálgatom, pöccintgetem a hüvelykujjammal. Szórakozásból. Mintha… ez a  valami, amiről beszélünk totál hétköznapi dolog lenne, mint az időjárás. Pedig közel sem az. Nekem nem.
És ez a „Szerelmem..”, hát fültövön csap, ám istentelenül jól esik. A bennem élő, abszolútnemnormális tinilány most eszét vesztve ujjong. WÁÁÁ!!! ASZERELMEVAGYOK!!! WÁÁÁÁÁ!!! Én meg úgy vigyorgok lángoló fejjel, mint a vadalma.
Aztán ami tőle jön, megakasztja bennem az ütőt.
„Hol vagy?? Nem akarod, hogy egy kicsit..” - Óóó, nagyon is vágom mire céloz. A tekintetem ide-oda jár és pásztázza a budikabin falainak vékony lapjait.
- Öh… Egy étterem retyóján lapítok. – mondom zavarba jőve.
Behunyom a szemem egy pillanatra. Eláraszt az izgalom belső remegése. Reszketek, a hideg is futkos közben a hátamon, a bőröm a talpamtól egészen a fejem búbjáig lúdbőrös Ville sugallatától.
Hogy itt?… Csináljam???… Magamnak???
Kurvára izgató a gondolat, és csábító. Izgalmas a helyzet, de jócskán van bennem félsz. Mi van, ha valaki bejön? Az zavaró tényező. Az ilyesmihez nyugodt, biztonságos környezet kell.
Összevissza verdes a szívem. A számon át veszem a levegőt, és a légzésem enyhén szaggatott, de észre sem veszem. Bizseregve lüktet az ágyékom rejtett zugában az apró gombocska. Makacsul jelzi a felhevült izgalmi állapotomat. Ciki a helyzet, de… kurvára jól esne most...
- Ó, hogy gyűlöllek... – sziszegem szenvedélytől áthatott ál-haraggal a fogaim között, és nyomban talpra pattanok, majd mint egy vergődő állat, háttal a wc falának vetem magam. A kupám is a falon koppan. Behunyom a szemem. Basszus, ki kell bírnom estig! Sírni tudnék, annyira hiányzik Ville közelsége. Ezért pulzál a micsodám is.
Ville biztosan hallja, hogy nyelek egyet. A telefon még mindig a jobb oldalon a fülemen.
- Jól van te mocsok… Deee… akarom. Ha már így felizgattál... – lihegem rekedtes hangon.
A kezem már bontja is a farmerom gombját, majd a slicc cipzárját. Az ujjaim megkapaszkodnak az anyagban, még nem csusszannak sehova.
- Itt állok… Háttal a falnak, kigombolt nadrágban… És csak arra várok, hogy kivégezz... – duruzsolom a telefonba, miközben a pilláimat behunyva tartom.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#130TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 6 Icon_minitimeCsüt. Okt. 15, 2020 2:26 am

 
Hát ha bilincs akkor bilincs! Van jogom ellenkezni???
Újra húz a vigyorom, de aztán az eszembe jut még valami.
Bááármit megadnék ha.. ha hallanám... most... Őt!
Ezért rákérdezek.
Mert miért NE!
És az a "retyó".. nem is olyan rossz helyszín..

Hangosan felnevetek.

- Hátakkor..  haddszóljon! - bátorítom. Hogy elég bátor e?? Fülelek. Hallgatom. Szinte hallom a szívdobbanásait, de tutira veszem hogy csak képzelem. Én akarom elképzelni.. Őt.. és az aggályait... Az én szívem is vele együtt lüktet..
Csak bátorításul...

És aztán...

Az újra beszökő hangja, újabb féleszű vigyort ránt ki. Tudom hogy úgysem igaz... Tudom hogy megveszik érte amiért ösztökélem.. És tudom... Tudom hogy imádja ezt megtenni!
Átlépni a határait...
És én mindig is imádtam érte...

Hallom a dübörgést, de fogalmam sincs róla mit művel. Talán elárulja. Vagy rá kell kérdezzek, akárhogy is, az újra betörő szavai, újra életre rántanak.
(Még ha nem is még azon a fronton.. )

- Tudtamén.. - csak örülök. Magamnak, de örülök neki is. Majd megveszek érte hogy halljam!
Már így is.. Szinte hallom a lélegzetét... Hallom a feszültségét... és hallom azt is....

"Itt állok… Háttal a falnak, kigombolt nadrágban… És csak arra várok, hogy kivégezz..."

...lecsukódnak a szemeim.

- Képzeld el... Képzeld el, hogy ott állok veled szemben... Egész.. föléd hajolok, szorosan... szinte karcol a leheletem.. Vágyom Rád... Iszonyúan vágyom, és majd megdöglöm érte hogy...  

Nyelek...

- A nyakadba csókolok. Semmi cécó, vagy rohanás, egyszerűen csak a nyakadat érintem.. Finoman... lassan csúszik végig rajta az ajkam, egyenesen a füled alatt, magamba szívva az illatát...
Felizgat a bőröd közelsége.. A felfokozott lélegzetedé.. a szíved dobbanásai, és azé hogy akarod... Akarod hogy az ujjam a bugyidba csusszanjon, már teljesen elepedsz érte...
Én mégis csak elmosolyodom.. Ott.. a nyakad bőrére, és mégis csak végighúzom a válladon az orrom.
Szinte beterítelek... Az egész testem perzsel, szinte éget, és Te majd... megfulladsz a közelségemben. Tudod hogy úgyis megkaplak.. Hogy az lesz amit één akarok, mert te is ugyanezt akarod...
Már majd megőrülsz érte...  


Elmosolyodok.

Na igen, nálam is játszik az utóhatás.

- És akkor hirtelen becsúszik a kezem...  


 

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#131TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 6 Icon_minitimeCsüt. Okt. 15, 2020 12:34 pm

Zene...

Vágytól fűtve várom, hogy hallhassam a hangját. Aztán ahogy döngeni kezd a baritonja a túlvégen, és lepörög az ajkáról az első néhány szó, elmémben megelevenedik a kép.
Itt van velem, ebben a kis kabinban. A falnak présel a testével és egészen fölém tornyosul. Fölényes, gonosz mosolyával…
Még az illatát is érzem...
Az ujjaim elengedik a farmerom derékszárának szegélyét, és besiklanak a fekete bugyi csipkéje alá. A titkos kis háromszög hevesen lüktet még az izgalom előbbi hullámától. Iszonyú nedves is vagyok odalent, a kéjgombocskám pedig borzasztóan érzékennyé vált. Egészen hátravetem a fejem, az arcom a mennyezet felé fordul, mikor óvatosan megérintem.
- Ville... – suttogom halkan, miközben a képzeletemben a nyakamon érzem a csókjait, a bőrömet érintő orrhegyét.
„Tudod hogy úgyis megkaplak.. Hogy az lesz amit één akarok, mert te is ugyanezt akarod...”
Elfojtott nyögés szakad ki a torkomból. A szemeim szorosan behunyva.
Túl jól ismer. Beleborzongok. Ez a felismerés, ez a tudat önmagában gyönyör.
Imádom, hogy leigáz, hogy ural, hogy birtokol, én pedig boldogan adom meg magam neki. Beleolvadok az édes érzésbe, hogy ennyire akar, hogy engem akar.
„És akkor hirtelen becsúszik a kezem...”
Erős, férfias ujjai képzeletemben bekúsznak a szeméremajkaim közé, és gyengéden simogatni kezdenek ott, ahol a legérzékenyebb…
- Istenem... – zihálom, és nyelek egyet.
A kezem csak munkálkodik a farmerom anyaga alatt.
Egyre csak verdes a szívem, majd kiugrik a helyéről, ahogy az ujjaim a csiklómon köröznek. Egyre gyorsabban és gyorsabban dörzsölöm. A hév és a szerelem ködétől elborult fejemben közben is csak Ville nyúlánk, veszedelmes alakját látom.
Kíméletlenül gyötör érzékiségével. Leghőbb vágyam, hogy így, a simogatásától, az ujjai érintésétől élvezhessek el.
Halkan nyöszörgök, és sóhajtozok. Be-beszívom az alsó ajkamat. Amikor nagyon kellemes, felmorranok, a testem pedig megrándul, megfeszül egy pillanatra a kabin falán. Teljesen megfeledkezem a környezetről, így minden olyan élvezetes és csodálatos. Csak Ő van, és én.
Nehezen bírom tartani a telefont. Épp csak ki nem esik a kezemből.
Elönt a forróság… Az arcom lángoló pírral ég.
A végpontot elérve egy utolsó néma nyögés tör elő az ajkaim közül. A belém nyilalló villámélvezet megfeszíti a testemet.
Munkálkodó jobbom leáll, eltávolodik az odalenti sikamló forróságtól, és kikúszik a bugyimból. A mobilt tartó karom reszket. Kábán ejtem a szívem fölé a telefont. Muszáj néhány másodpercre.
Szusszannom kell, ki kell hevernem a feszültséget.
A lábaim reszketnek. Fáradtan támasztom a hátammal a falat.
Aztán visszaemelem a ketyerét a fülemre. Izzad a tenyerem, basszus.
- Ville... – suttogom szaporán véve a levegőt. A szám kiszáradt, megnyalintom a nyelvem hegyével.
Halkan elnevetem magam. Igazából nem is tudom mit mondjak, olyan valótlannak és képtelennek tűnik ez az egész. Képes voltam magamhoz nyúlni egy random helyen. De úgy, hogy a férjem több ezer mérföldről vezényelt az éteren át.
- Annyira utállak... – mondom vigyorogva.
Dehogy utálom. Úgyis tudja, hogy az ellenkezője az igaz. Hogy totál bekattanok tőle és megzavarodok érte, hogy én is akartam, hogy „rossz” útra vigyen. Szeretek vele, neki "rossz" lenni.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#132TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 6 Icon_minitimeCsüt. Okt. 15, 2020 4:47 pm

 
A hangja.. A nyögései... Mind egyszerre tombol a fejemben, pedig egy része pusztán a képzeletem...
Én is elképzelem... Ahogy felfűződik arra az.. akármire... ahogy a bugyijában jár a keze, és én is annyira érinteném...
Megnedvesedik a szám, de csak egy vigyor futja ki az újabb sóhaja nyomán, és én is.. újra megindul a kezem.
De csak a farmer anyagán át.
Viszont eszemben sincs hogy elengedjem..

- Érzed?? Érzed azt hogy mennyire odavagyok érted!?? Hogy egyszerűen felfalnálak! Letepernélek!! Hogy megkóstolnálak, amíg csak el nem élvezel... - egyre masszívabban jár a kezem, de ami számít, most nem az én élvezetem.
Egyszerűen csak hallani akarom a hangját!
 
Aztán tompán felnyög...
.. és beáll a néma csend.

Ekkor én is leengedek.
De azért szélesre húz a vigyorom...
Mégis csak akkor mukkanok meg, amikor újra hallom a nevemet.
Egy jóízű sóhajjal elengedem.

- Iiiigen..? - a hangom cinkos. Kekeckedő. Jól tudom mi az ami jönni fog.
És imádom érte!

Hangosan felnevetek, de csak vele együtt.
Ahogy kimondja azt a néhány szót.
Tudom hogy nem így van. Meg vagyok róla győződve.
Nem kell mondania, hiába is vetítene!
Szélesre húz a mosolyom.

- Az este... folytatjuk! - kacsintok, de ugye semmit nem lát belőle. Egyszerű beidegződés.
Mégis...
Valami azt súgja, hogy egyre inkább várjam azt az estét!!

Bár ottlennék már!
 
 

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#133TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 6 Icon_minitimeCsüt. Okt. 15, 2020 7:07 pm

„Érzed?? Érzed azt hogy mennyire odavagyok érted!?? Hogy egyszerűen felfalnálak! Letepernélek!! Hogy megkóstolnálak, amíg csak el nem élvezel...”
A kezem csak jár a bugyimban. Köröz kitartóan ott, ahol a legjobban esik, közben még Ville búgó hangja még olajat is önt a belső tüzemre.
- Igen... – nyögöm, miközben arra a fantasztikus gyönyörérzetre koncentrálok, amit a képzeletbeli keze okoz ott lenn a combjaim közt.
Aztán egyszer csak elszállok… Ville hallhatja a hangomat a szent pillanatban.
Szinte fáj, hogy képes vagyok még egy étterem wc-jében rejtőzve is elélvezni. Ennyire nem bírom nélküle… Nos, mi sem bizonyítja ennél jobban, hogy halálosan imádom Villet. Lófaszt az ágáló hülye hangok seggébe!
És igen, utálom is érte. A tudtára is adom ezeket a mesebeli érzéseket, ő meg csak gonoszan nevet.
- Te önelégült majom... – dünnyögöm vigyorogva.
Még mindig lihegek, és a falat támasztom háttal. Átsuhan a gondolat a fejemben, hogy kicsit rendbe kéne tennem magam.
„Az este... folytatjuk!” - kúszik a fülembe Ville megnyerő hangja, nekem meg cinkos mosoly ül ki az arcomon.
- Már rettentően várom. – búgom, miközben még mindig az előbbi kis incidens hatása alatt állok. Az elmém kóvályog.
- Ideje visszamennem a stúdióba... – mondom, bár nehezemre esik elválnom tőle. De minél előbb végzek, annál jobb lesz nekünk. - Köszi ezt aaaa… fergeteges randevút… Átadnád a férjemnek, hogy élek-halok érte? – képtelen vagyok abbahagyni a vigyorgást.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#134TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 6 Icon_minitimeCsüt. Okt. 15, 2020 11:05 pm

  
És udvarol... Megintcsak nevetnem kell...
Demert nekem is ideje mennem.. már ha minél előbb ott akarok lenni előtte... benne... egyszerűen muszáj véget vetni ennek a kis "törődésnek".
Pedig tudnám még élvezni...

- Én is, szívi.. - a szemeim résnyi csíkba húzódnak, és alig adok két másodpercnyi utat a dolognak, hogy arra a két egész másodpercre ellágyuljak.
Bassza meg de ott lennék már vele!
Azzal egy kiadósat sóhajtok.

Mégis magával ránt a sugallat, még az utolsó szavai nyomán.

- Ez kölcsönös... - mosolygom. - Látlak! - azzal fogom a telefont és kinyomom.
Csakmert.. tudom, ha nem teszem, egyszerűen képtelen leszek szabadulni tőle.
Ezért egyszerűen feltolom magam.

Ideje mennem!

 
    

Vissza Vegasba...

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#135TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 6 Icon_minitimeCsüt. Okt. 15, 2020 11:47 pm

Allen & O.



Nézd már, kinyomott. Ráncolom a szemöldökömet mosolyogva, de tudom, hogy ezt kellett tennie. Különben reggelig nyomathatnánk itt a süket vakert, hogy ki kit szeret jobban meg hogyan.
Hatalmas sóhajjal rejtem a kistáskámba a mobilomat.
Mielőtt mennék, még megejtek egy gyors pisit, kézmosást, aztán felkapva a dzsekimet a cuccommal, uzsgyizok vissza a stúdióba hajrázni.
Hááát, valóban jó ötlet volt beiktatni még egy kis önkiszolgálást. Mert mintha kisimultak volna az idegeim. Páran meg is jegyezték, hogy szinte sugárzom. A férjem egy humorzsák szexisten, még kérdés, hogy mitől van jókedvem? Na mindegy.
Martin átadott egy üzit, miszerint Allen elment, és majd értem jön a kocsi, amikor végzek. Hát rendben. A munkába, az éneklésbe temettem magam egész délután. Sikerült felénekelni még két számot estig. Nem akartam abbahagyni. Persze, a többieknek sem jelentett gondot a túlóra, tele voltak energiával. Ők is örülnek, ha előbb megvannak a tiszta hanganyagok. A fennmaradó plusz napokban legalább nyugodtan ügyködhet a matériával a hangmérnök. Szóval már most látjuk, hogy sokkal előbb végzünk, mint amennyi idő a rendelkezésünkre áll.
Ja, mázli, hogy nem most látok először kottát és a hangom is edzett. A kitartásomról és az aprólékosságomról, na meg a zene és az éneklés iránti szenvedélyemről nem is beszélve.
Este 7-re mindannyian letettük a stafétát. Elbúcsúztam a többiektől, és elzúgtam beváltani a Villenek tett ígéretemet; a szex shop éjfélig nyitva...

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#136TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 6 Icon_minitimeKedd Okt. 20, 2020 5:41 pm

Belépő... ON


***  


Hogy mennyire esik rosszul hogy az első projektemből kiesek?? Nem tudnám meghatározni. Most még nem. Az első.. és legfontosabb cél, hogy a munkák a lehető legtökéletesebben menjenek, tartsuk a határidőket, és Octobert se... zavarják nem ideillő hangulatok vagy érzelmek. És ezek azért nálam is mérvadóak...
Nem vagyok biztos abban, hogy képes lennék rá, a lehető legoptimálisabb távolságot tartani. Érzelmileg is. Ha megérzem az illatát.. ha a szemei közel kerülnek...
Nem érzem szükségét kockáztatni ezeket az eszközöket, és neki is.. így lesz a legjobb.
A tökéletességet kell nyújtani Florentininek!
Nagy mérföldkő lehet ez az üzleti életben...

Igyekszem.. elfoglalni magam, kisebb nüansznyi tényekkel. Bújom a számítógépet, számolok, átnézem a kiadott és vélhető bevételi összegeket, és igyekszem számot vetni.
Bár a számvitelt úgy igazából sohasem szerettem, most mégis.. jó ómen arra hogy lekössem minden energiámat.
Hogy ne fussak ki, megnézni hogyan mennek a felvételek, holott erre vágyom a leginkább.
És nem csak miatta. Egész egyszerűen érdekel az egész testközelisége, a részletek, az ahogy Martin dolgozik, ahogy utasít, felügyel, sokat tanulhatnék tőle, azt hiszem. De talán ezt csak egy újabb közös projektben sikerül majd megvalósítani... Vagy napokkal később... Hetekkel...

Újra sóhajtok, de csakmert rájövök, már hosszú percek óta ugyanazt a képernyőt bámulom. Mégse látok rajta semmit. Nem figyelek. Az agyam jár, fejteget, és lehetséges verziókkal pedálozik.
Nem lesz ez így jó... Más kell..
Csak épp nemegészen tudnám megmondani hogy mi is az!

Dél alig múlt, még a közös ebédet is kihagytam, amikor olyan délután 2 tájt - legalábbis a falióra eképpen mutat - csak összeszedem a zakómat, a székem háttámlájáról, és megindulok kifele.
Alig egy veszett percet áldozok a hangmérnöki helyiségnek, csak futólag, úgy tűnik minden rendben, October odabent ül az akvárium üvegen, így csak egy pillanatra lépek vissza Martinhoz.

- Én most lelépek.. - suttogom - Ha bármiben kellenék, csak hívj! - csapkodom meg a vállát, azzal ahogy bólint, már hűlt helyem.
Eltökélten célzom meg az ajtót.

A kocsim odakint vár, már bentről odarendeltem, így bár eleredt az eső - átkozott NY - mellőzve az esernyőt futva szállok be. Csak csendben lesodrom a hajamra tapadt gyenge vizet.

- Vigyen a Harlen Street 241-be. - mondom be az ismerős címet, és.. nincs más ötletem.
Ott majd az ötletek megtalálnak ha kell. Mindig így volt... Abban a néhány alkalomban amikor idelátogattam.
Ha más nem... legalább csendben figyelem a tv-ben a meccset.

Ami amúgy sem érdekel....




Folyt. ITT...

_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#137TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 6 Icon_minitimeSzer. Nov. 11, 2020 10:20 am




Drága Allen. Vajon hol lehetsz? Mit csinálhatsz? Ne hidd, hogy nem gondolok rád.
A szobám ablakából, a magasból fürkészem hol az éjszakai eget, hol a város fényeit, a szemközti épületek sötét és kivilágított ablakait, odalent az utca és a járgányok lámpáit, amik igazából innen csak apró, színes fénypontok.
Vajon odakint van valahol? Vagy a szobájában? Szívem szerint átmennék és bekopognék hozzá, hogy megkérdezzem, jól van-e. Szeretném tudni… És veszettül hiányzik. Mindenestül. Pokoli a tudat, hogy itt van valahol a közelben, és nem mehetek oda hozzá. Jól emlékszem miben egyeztünk meg; nem akar látni. Meg is értem, de ettől még összeszorul a torkom a gondolatra.
Hatalmasat sóhajtok, és ellököm magam a faltól, aminek eddig vállal támaszkodtam. Inkább elmegyek zuhanyozni és partiképessé tenni magam, elvégre van egy férjem, aki órákon belül tiszteletét teszi nálam, és akiért meghülyülök. Amikor felbukkant és megpillantottam a villa előtt, még haragudni is elfelejtettem rá... Holott mindennél jobban akartam utálni. És elkerülni. Ez volt a terv. Erre bazmeg hozzámegyek.
Ühümm… Ville a férj...
Elvigyorodom. Mióta fér meg Ville egy mondatban a "férj" szóval? Illetve hogy Ville mint férj? Neeem… Ez még mindig mesebelien és abszurdan hat. Ez nem evilági jelenség.
Bemasírozok a fürdőszobába, lehúzom az aznapi gönceimet, majd belépek a zuhanykabinba és megnyitom a vizet. A kellemesen meleg áradat felé fordítom az arcomat, és tíz ujjammal hátrafésülöm a hajamat a fejemen. Valahogy egészen szokatlan egyedül a zuhany alatt. Ezt az érzést keltik bennem a felbukkanó emlékek; az az este, amikor Allen a hátamhoz simult és úgy szeretkezett velem. Nem akarom elfelejteni, sem azt, hogy bármi felülírja; azt akarom, hogy ezek a múltbéli töredékek hamisítatlanul velem maradjanak.
Elég ijesztő, hogy Allenből nekem már csak emlékek maradnak. Vagy legalábbis tartok tőle. Bele sem merek gondolni, hogy milyen messzire fogunk sodródni egymástól. A térben és érzelmileg.
Ez az este egyszerre szívás és örömteli.
Egyik felem lelkesen készülődik, tatarozza amit kell, mert alig várja, hogy Ville befusson, a másik meg legszívesebben felkötné magát bánatában.
Egyébként meg, ha akarnék se tudnék komoly kárt tenni magamban. Mégis mivel? A zselés női borotvámmal? Nyeh...
Úszom a sampon és a tusfürdő habjában, erre hirtelen a semmiből valami szöget üt a fejembe.
Hööööööööööö, nekem nagyon is tetszik az elképzelés, majd jól megkérdezem őfelsége mit szól hozzá.
Az új gondolat máris jobb kedvre derít. Erre van szükségem, a várakozás örömére és arra, hogy kiszakadjak a be nem teljesült szerelem bűvköréből, hiába húz akkora erővel, mint a gravitáció.
Erről akár még egy dalt is írhatnék.
Apropó, dalok… Amíg várom, hogy múljon az idő, az újabb dalszövegekkel ismerkedem. Persze csak az után, hogy végeztem a zuhanyzással és a hajszárítással.
Pántos, fekete hálóingben ugrok be az ágyba.
Mellettem az éjjeliszekrényen csak a kis állólámpa ég, annak a fényénél bűvölöm a szöveget meg a kottát. Közben az eszem egészen máshol jár...
Ville már biztosan felszállt a gépre és úton van ide.
Vigyorra görbül a szám.
A fene tud így figyelni akármire is. Úgyhogy félrerakom a papírlapokat. A szekrényen landolnak.
Az oldalamra fordulok, a kezemet a fejem alá csúsztatom, a térdeimet pedig felhúzom.
Nem akarom leoltani a lámpát, nehogy elaludjak. A fénye ébren tart. Ébren szeretnék lenni, amikor Ville betoppan.
Uhh, basszus… Vajon mondtam neki hányas szoba?
A recepción esetleg majd felvilágosítják…
Nagyot sóhajtok.
Lehunyom a szemeimet, de csak egy pillanatra. Hogy egy kicsit pihentessem őket. Hátha gyorsabban telik az idő ettől is.
Nem akarok, mégis sikerül elaludnom…

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#138TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 6 Icon_minitimePént. Dec. 04, 2020 5:00 pm



Egy kapucni, mindig jó szolgálatot tesz. Akár 4 órán keresztül is, ha a környezeted, beszélgetni akar.
Leszállva már NY-ban tudatosul csak a tudat mennyire más... is ez így, mennyire más, közösségben, emberek között, nem elszigetelve, és valahogy kényelmetlen az érzés.
A repülőtérre érkezve már a gépen megrendeltem a kocsit. Nincs kedvem a szokásos hisztikhez, ezért még épp idejében lépek ki, elsőnek, egy random kacsintással az egyik stewardessnek.
Most kurvára nem érdekel.

A taxiban utazva már néma a csönd. Vegashoz képest, itt egész más a levegő, a környezet, de most nem fognak meg ezek a részletek, alighogy a szállodához érünk, csak a földalatti garázsban lépek ki.
Jobb aaaa.. békesség.

A lift búgása felfele már némi belső feszültséget gerjeszt. Feszültséget affelől hogy végre ittvagyok, és feszültséget... hogy újra láthatom, és vár rám. Hogy is mondják azokban a hülye filmekben!?? Lepkék buzerálnak a gyomrom körül.
Nagyot nyelek hogy lenyeljem az érzést...

A lift csinilingelése, már beakasztja a következő lélegzetet. Most nem gondolkodok. Nem is tudnék, nem is akarok, szemeim csak a szobaszámért kajtatnak, és...
.. ahogy meglátom, már csipogtatom is az odalenn kapot kis kártyát.

A zár enged, az ajtó feltárul.

Néma a csönd, habár lövésem sincs mit vártam mi fogad. Olyan jó éjfél lehet, ha nem több, sose érdekeltek az elmúló percek, de azért néma csendben, csak egy boldog szusz nélkül lépek be.
Pedig kibaszottul BOLDOG VAGYOK!
A fülemben hallom a saját dübörgő szívem, és ez kurvára ismeretlen érzés...
Aztán végigpillantva a csak felsejlő sötétségen, végül ott helyben, az ajtó mellett állok meg.
De nem mozdulok.
Nem is tudnék, nem is akarnék. DE! Akarnék...
Csakhogy teljesen lenyűgöz a látvány.

Hosszú hiányérzet kap most végre megelégedést, pedig lefogadtam volna hogy csak napok teltek el.
Mintha évek lettek volna.
Megszívom az orromat, és elmosolyodom.
Csak ott.. a szemben fekvő képre.

A szó szerint fekvő...
Lehúzom a kapucnit a fejemről, nagy lélegzetet veszek, és megszületik az elhatározás.
Közelebb lépek, és lassan.. csak egész finoman, hogy az ágy, csak a legszükségesebben ringjon meg a kezeim alatt, hozzá hajolok... egész közel, mélyet szippantva az illatából, és finoman az arcára csókolok. Úgy a halántéka környékén... Ahol elérem..
A mosolyom még töretlen, habár csak belső mosoly ez, odakinn.. a valóságban, egész magába ránt az érzés.
Az orromat képtelen vagyok elhúzni tőle.
Mélyen belé szagolok...
A hajába... az illatába.. az érzésbe.
Ha felébred, felébred.
Ha nem, muszáj lesz tovább mennem..


_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#139TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 6 Icon_minitimePént. Dec. 04, 2020 7:53 pm

Éber félálomban lebegek. Azt hiszem. Az agyam egyik fele már álmodik, míg a másik tudja, hogy NY-ban vagyok, Allennel a barátságunk a feje tetejére állt, holnap meló, és van egy férjem, aki bármelyik pillanatban megérkezhet. Egyszerre alszom és cikáznak tudatos elmémben az élet nagy dolgai.
Mozdulatlanul fekszem, mivel nagyon kényelmes az a pozitúra, ahogy épp heverek, de mintha mégis lágyan megringana alattam a matrac. Valahol nagyon mélyen és nagyon távolról azt súgja egy aprócska hang, hogy fel kéne ébrednem, de nem megy. Beleragadtam ebbe a kellemes állapotba és még lusta is vagyok hozzá.
Úgyis csak álmodom az egészet...
De aztán… mintha egy rejtélyes jelenlétet éreznék fölém hajolni. Először ijesztő a tudat, ahogy megerősödik bennem, de ugyanakkor hamar ismerőssé válik az érzés.
Egy apró, puha, meleg puszi landol a halántékomon. Egyszerre tompa észlelet és valóság.
Mintha valaki fölöttem lélegezne… Forró lehelet cirógatja a meg a bőrömet. Kellemes. Egészen libabőrös leszek. Lehunyt pilláim alatt görbülni kezd a szám sarka, és belemosolyodom a pillanatba.
Majd egy illat szivárog az orromba. Egy pokolian ismerős illat. Csak egyetlen néma, elnyújtott szippantás belőle, és ahogy egyre mélyebbre ér bennem, felgyújtja az agyamban a felismerés szikrázó fényét.
Ville! – amint ez a gondolat belém nyilall, rögvest észhez térek. Széles vigyorra feszül a szám, a szemeim pedig felpattannak.
Muszáj azonnal felé fordulnom; a testem szinte automatikusan teszi.
Ekkor meglátom az éjjeli lámpa gyér fénye által gerjesztett félhomályban az arcát fölöttem.
A mosolyom ekkor már fültől fülig kettévágja az arcomat.
- Sziaaa…! – búgom szavakkal leírhatatlan boldogságot érezve, és jobb kezem lassan megemelkedik, hogy a tenyerem az arcára simulhasson.
- Basszus, ne haragudj... Bealudtam. – vallom be töredelmesen, némileg szégyellve magam, elvégre ébren akartam várni, a nyakába akartam ugrani, hülyére csókolgatni és vagy ezerszer eldarálni, hogy mennyire de mennyire vártam már.
Gondolom nem sértődik meg, ha felemelem a fejemet és megcsókolom. Egy, aztán még egy csókkal illetik a száját az ajkaim, majd halkan kuncogva a nyaka köré fonom a karjaimat, és lehúzom magamhoz az ágyra.
- El sem hiszem, hogy tényleg itt vagy. – bazsalygom a szemeibe. Ez életem egyik legszebb pillanata ez. - Fogalmad sincs róla, mennyire hiányoztál.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#140TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 6 Icon_minitimePént. Dec. 04, 2020 11:30 pm

Mozdul.. moccan... De lehet csak rosszul érzékelem, a csókom kitart. Vagyis legalábbis az a mozdulat, fölötte, amikoris olyan hirtelen változik meg minden, hogy még én is, egy leheletnyit visszatántorodom.
Csak, hogy amikor hirtelen fordul, belenézhessek a szemeibe.

- Szia...

Szélesre húz az én mosolyom is.
Érzem, a keze felfut az arcomon, és az én arcom is belesimul.
Őrülten hiányzott... Piszkosul.
Az érintése... a körvonalai... Az hogy végre itt van velem.
Egyszerűen képtelen vagyok betelni a pillanattal...

Talán épp ezt használja ki, vagy én vagyok az aki engedek, amikor még mindig ott támaszkodom fölötte, és megtalál a csókja. Az ajkai cuppannak az enyémeken, én meg készségesen beleereszkedem.
Képtelen vagyok ellenállni... Nem is akarnék, és ahogy másodjára is mozdul, és magával húz, magára, először nevetve engedek, de aztán mielőtt még ráesnék, az oldalamra fordulva elterülök mellette.

Hangos nevetés visszhangozza a szobát.
Nem is számítottam ilyen marasztalásra (Hülyeség!),
és kedvem sincs abbahagyni.
Aztán mégis azt súgja valami kéne, ezért csendben ráfigyelek.

- Csak ahogy Te nekem... - figyelem már mellőle, és szabaddá vált jobb kezem mutatója végigsimít az orra vonalán.
Még mindig képes elvarázsolni.

- De most már ittvagyok. - emelkedik a szemöldököm, csúszva ívbe a szám, és mostantól komolyan gondolom.
Rettentő komolyan.

- ... és nemszabadulsz tőlem... - a vége már elhal, mert a szám lecsap, hogy végre és megmásíthatatlanul, hosszan a szájára csókoljak.
Muszáj kiélveznem az érzést....
Hiányzott.
És minden pillanatát élvezem.


_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#141TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 6 Icon_minitimeSzomb. Dec. 05, 2020 10:26 am

Ahogy az ujjhegye végigcirógatja az orromat, behunyom a szememet arra a néhány másodpercre, és halkan felkuncogok.
Miközben Ville mellettem heverészik, az oldalamra fordulok, hogy vele szemben legyek. Felkönyöklöm az ágyon és cinkosan Villere mosolyodom.
- Jóóó. Nagyon helyes! – búgom mély altomon, de többre nem is futja, mert máris elnémítja a számat. Amíg aludtam, álmodtam erről a pillanatról, és hihetetlenül valósnak tűnt. Közel olyan tapintható volt az egész, mint most.
Az ujjaim közben belefutnak Ville buján göndörödő tincsei közé a halántékánál. Szeretem a haját. Szeretek a fürtjeivel babrálni. Bár... nincs olyan porcikája, amivel ne szívesen tenném, de a haját különösen szeretem. És azokat a hatalmas, tányérnyi, zöld szemeit is. És… és tényleg mindent rajta.
Miközben odaadóan csókolom a száját, bele-bele mosolygok a műveletbe.
Az előmerészkedő nyelvem hegyével finoman végigbolyongom az ajkát, és ettől el is száll minden józanságom. Főleg, ahogy érzem, hogy a testéből áradó hő teljesen körbeölel és bekebelez. Férfi még nem volt ekkora hatással rám, mint Őfelsége. Ezer szó is kevés lenne arra, hogy elmondjam mennyire szeretem.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#142TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 6 Icon_minitimeSzer. Dec. 09, 2020 12:26 am

Még a kuncogása is... gyógyír a bennem tomboló, korábbi tűzre. Valahogy mindig képes megnyugtatni... nem tudom hogy csinálja... Én is belemosolygok.
Aztán mégiscsak győz a kívánalom, és nem mert hogy ellenállhatatlan lenne - de... az... - mégis egyszerűen muszáj hogy érezzem.
Csak csókolom... önfeledten... A keze belefut a hajamba, és érzem a számon a mosolyát.
Én is követem... én is belemosolygok... Többször is.
De aztán amikor a nyelve megindul, a dolgok kezdenek, igencsak komollyá válni...
Már belevigyorgok.

A sérült kezem még mindig nem az igazi, de arra már alkalmas, hogy felfusson az oldalán, és ahogy továbbmegy a hátán, fel, hogy befűződjön a tarkójánál a hajába, van némi lélekjelenlétre szükségem ahhoz hogy belemarkoljak, némileg óvatosan - némileg... - és ahogy én is alig hátrálok csak, részben kissé hátrahúzzam.
Csak hogy belenézhessek a szemeibe.
És elmosolyodom.

- Ha nem tudnám mit műveltél a wc-ben, most meglepődnék.. - már vigyorgok. De hogy bánom e?? A FRANCOKAT! Csak nem számítottam tőle ilyen türelmetlenségre, de rohadtul felspanol.
És ha újra lép, én sem állok jót magamért...
De ha nem.


_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#143TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 6 Icon_minitimeSzer. Dec. 09, 2020 4:14 pm

Ville finoman hátrahúzza a fejemet, én pedig engedek az erőhatásnak és elszakadok az ajkaitól.
Mosolyogva pillantok a szemeibe. Az arca egészen közel van az enyémhez.
Ó, a wc... Gondolhattam volna, hogy azt a kis intermezzót nem mostanában fogja kitörölni az emlékezetéből. Fura, de előtte nem szégyellek semmit, és ha belegondolok, ez az érzés már nagyon régen kiveszett belőlem.
- Hm... – húzódik feljebb a fél szemöldököm a szavaira, miközben könyökölve támaszkodom az ágyon.
- Most komolyan? Képes lennél meglepődni egy jóféle „örülök, hogy végre látlak” puszin???... – heherészek halkan, némi gúnyos éllel a hangomban.
Azok az ujjaim, amik az imént még a halántékán belefésültek a hajába, most a homlokára hulló tincseket kezdik félresimítgatni, nehogy pimaszul azokba a szép zöld szemeibe lógjanak.
- ...Elvégre nem egy darab fát vettél el, hanem egy csajt, aki nem csak hogy megőrül érted, de még a hormonok is tombolnak benne. – magyarázom tovább nagy vigyorogva.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#144TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 6 Icon_minitimeSzer. Dec. 09, 2020 5:41 pm

Nevetnem kell. Belülről éget. Nyom... Mégse vagyok hajlandó kiengedni, amíg végig nem mond. Jóleső az ujjainak érintése az arcomon...
Aztán mégis kiengedem.

- Tényleg.. - széles a vigyor - Erre nem is gondoltam... - majd szétrepeszti a fejem, de a következő pillanatban már fogom is, emelem, és ahogy rendben elterülök a hátamon, őt magamra húzom, a hasamon támaszkodhat meg, de a szám-nyakam már emelkedik is. Az övéért. Hogy újra megtépjem. És aztán...

A kezeim - már amennyire a defektes is engedi - szorosan körbefutnak a hátán, majd térnek azonnal is le, hogy kellemesen és végre jólesően, de belemarhassak a fenekébe.
A dolgok már odalenn is éledeznek.
Csoda?
Teljesen elveszi az eszem ez a nő!


_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#145TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 6 Icon_minitimeSzer. Dec. 09, 2020 6:36 pm

Ahogy Ville hanyatt gördül és fekszik az ágyon, vele fordulok, rá a testére, halk kuncogások közepette, mialatt a szám az ő szájával incselkedik.
Aztán a karjai körém kulcsolódnak, majd nem sokkal később lekúsznak a hátsómra. Jóleső sóhajt csalva ki belőlem.
- Mmm… Basszus… Ha nem imádnám, hogy átölelsz, és simogatsz, most odabilincselném a kezeidet az ágytámlához azzal a bilinccsel, amit a párnám alá dugtam. – duruzsolom rá a szájára, miután egy cuppanással leválok róla.
Futó, de gonoszdi pillantást vetek a szemeibe.
Valóban; le akartam fegyverezni azzal a cuccal, amit meló után a szexshopból direkt erre a célra szereztem – ha már megígértem. De az egyáltalán nem buli, ha nem érint meg vagy ölel magához. Ezzel az aprósággal nem számoltam.
- Mindegy… Majd odacsattintalak máskor. – heherészek, mint aki nagyon jól szórakozik – mert így is van - aztán ha Ville engedi, ismét lefoglalom az ajkait, miközben teljesen rádőlök a mellkasára.
És ahogy lovaglóülésben heverészek rajta, ugyancsak megérzem, hogy valami nyomni kezd odalent, és az tuti nem Ville kulcscsomója.
Ismét elválok attól a puha és érzéki szájától néhány centiméterre, a szemeibe nézek, aztán rávigyorodom.
- Szivi, aztaaa… Ha nem ismernélek, most én lepődnék meg. – döngöm, mire hangtalanul és röviden elnevetem magam.
Imádok Őfelségével cicázni.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#146TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 6 Icon_minitimeCsüt. Dec. 10, 2020 12:57 am

Még szélesebbre húz a vigyorom. NÉZDCSAK! Hát tényleg beváltotta amit ígért!!??
Csak bámulattal nézek a szemeibe, a vigyorom töretlen, SŐT! Még mondanék is valami szellemeset, de mégis lebeszéli magát, talán túúúl hamar, és ahogy újra rámcsap, nekem is nyúlik inkább újra a nyakam, és az ujjaim is megint szorítanak.
Csak mert így esik jól.

De aztán mégis enged, az én fejem meg.. a szavai után visszaesik.
Végtére is...

- Talán neki is hiányoztál... - vigyorgom megint - Nemcsak nekem.. - kacsintok rá, és valahol így is van. Nélküle nem volt az igazi..
És most hogy ittvan, eszemben sincs befékezni.

És persze úgy látom ez neki sincs ellenére...

Vagy rosszul??

 

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#147TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 6 Icon_minitimeCsüt. Dec. 10, 2020 12:41 pm

Hümmm...
- Szóval a lenti kisfickónak is hiányoztam... – vigyorgok, leküzdhetetlen az inger. - Hát akkor… kapja meg, ami jár neki. – magyarázom, és újfent gyengéden kisajátítom Ville ajkait. A csókjaiból sosem elég. Fogalma sincs róla, mennyire vágyom rá. Vagy talán mégis?
Egy lassú mozdulattal lecsusszanok az öléből, melléheveredek az ágyon, de a mellkasom még az övére simul. Nem akarok egyetlen pillanatra sem eltávolodni tőle, épp csak annyira, amennyire ahhoz kell, hogy azt művelhessem, amit akarok.
Jobb kezem megindul a testén lefelé, és lesiklik a combjára, hogy az ujjaim a farmernadrág anyagán keresztül belekarmoljanak a belsőfelébe. Nem érintem meg a férfiasságát. Még nem. Nem kell semmit elkapkodni. Mégis… a kezem kényesen közel ahhoz kekeckedik.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#148TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 6 Icon_minitimeCsüt. Dec. 10, 2020 4:51 pm

Nem kell bólogatnom... Tudja nagyon jól. Érzi...
És ahogy megint nekilendül, nekem se kell kétszer mondani, már sokkal.. vehemensebben vetem be magam, mégse tetszik - annyira - amikor szabadulni akar, és eltűnik a testemről az a finom meleg. De az arcának látványát még akkor sem engedem el!
A jobbik kezem a bal álla vonalára vonul fel, és az övéibe fűzöm a szemeimet.

- Igen.. pont OTT! - emelkedik a szemöldököm - Jó helyen tapogatózol.. - helyeslek rá, de még nem mozdulok. Azt akarom hogy most ő érvényesüljön, és ha tovább tapogat, a szemeim hosszú csíkká nyúlva össze, alig egy rándulásnyit villannak.
Pont a szemeibe...
Hogy aztán újra megcsókoljam...  


_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#149TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 6 Icon_minitimeCsüt. Dec. 10, 2020 5:57 pm

Ő is nekem... – vigyorodom el a gondolatra.
A combja belső felét simogató kezem lassan irányt vált, és rámerészkedik oda.
Ahogy Ville szövegel, hangtalanul a szemébe kuncogok, majd elkapom a száját egy szenvedélyes, mély, élveteg csókra. Egészen felajz. Ahogyan az is, hogy a tenyerem alatt érzem a keménységét.
Nem markolok rá, épp csak kitapintom, és finoman megsimítom a farmer anyagán keresztül. Újra és újra. Annyira izgató, hogy megérinthetem és érzem őt.
A kezem felbátorodik, és határozottabb nyomással kezdem masszírozni a merevedését a gatyáján át. Majd nem sokkal ezután már nyúlok is az övcsatjáért, a gombért, hogy az ujjaim fürgén kioldják. Aztán következik a slicc. Fél pillanat alatt lerántják az ujjaim, halkan surran a cipzár.
Az ajkaim ezalatt sem hagyják magára Villet, kitartóan, szerelmesen, élvetegen csókolom és falom a száját, mire a kezem besiklik a nadrágjába és azonnal rátalálok, amit keresek. Ebben a pillanatban apró sóhaj hagyja el a számat.
Az ujjaim vágyakozva simítgatják a férfiasságát; egyszerre forró, kemény és bársonyos. Megőrjít az érzés. Ekkor finoman ráfogok, és kiszabadítom a gatyájából. Lassan járni kezd a markom rajta, hogy tovább korbácsoljam Ville vérnyomását, mielőtt a számmal illetném a szerszámát. Mert azt akarom. A számban akarom érezni és a nyelvemmel kényeztetni.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#150TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 6 Icon_minitimePént. Dec. 11, 2020 3:21 pm

Ahogy tapogat, egyre inkább vált száguldásba a vérem. Oké, ez nála nem meglepő, és ahogy egyre inkább beveti magát, most én vagyok az aki belevigyorog a csókba.
TETSZIK! A fenébe is, nagyon bejön hogy ennyire komolyan gondolja, én is feljebb emelkedem, csak félig felső testtel hogy az állát mégszilárdabban tartsam, és már én is beleveselkedem.
De ekkor jön a következő...
Ahogy matat.. én újra vigyorgok, csak csattól csilingel a szoba, a cipzár hangja már fel se tűnik, csak aztán az a meleg kéz...

Visszaesem... de csak hogy elvigyorogjam magam.
De nem áll le!
Talán az ő szája talál meg megint, talán én vagyok az akinek nem elég belőle, és tovább csókolom, újra falom, miközben kiszabadít, és csukott szemeim szűkülnek az érzésre.
De megint vigyorognom kell...
Vagy talán már nevetnem!

- Te tényleg nem szarozol!! - esek megint vissza, és most semmi nem tudná letörni a jókedvemet, csak újra emelkedem, ezúttal elengedem őt, és félkönyékre, hogy miközben tovább jár a keze, a másikkal én újra belefűzzek a tarkójánál a fejére, és masszívan tartva egy percre se engedjem!
Egyszerűen megdöglök érte!

És igen, ez is az egyik ok.


_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#151TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 6 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

A New Yorki meló

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
6 / 14 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 14  Next

 Similar topics

-
» Meló ezerrel - Riddick és Phyllida/Lidia/A Szőkecsaj

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Játéktér ∷ :: bárhol máshol-