♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
A New Yorki meló - Page 10 Icon_minitimeby Leon Williams Pént. Május 03, 2024 8:04 pm

» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
A New Yorki meló - Page 10 Icon_minitimeby Derek Moretti Hétf. Ápr. 29, 2024 8:15 am

» Leon Williams
A New Yorki meló - Page 10 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
A New Yorki meló - Page 10 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
A New Yorki meló - Page 10 Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
A New Yorki meló - Page 10 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
A New Yorki meló - Page 10 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
A New Yorki meló - Page 10 Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
Alessandra Clark
A New Yorki meló - Page 10 Vote_lcapA New Yorki meló - Page 10 Voting_barA New Yorki meló - Page 10 Vote_rcap 
Leon Williams
A New Yorki meló - Page 10 Vote_lcapA New Yorki meló - Page 10 Voting_barA New Yorki meló - Page 10 Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 A New Yorki meló

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Next
SzerzőÜzenet

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#226TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 10 Icon_minitimeSzer. Feb. 09, 2022 6:04 pm

Érzem azt, ahogyan vizslat. Minden másodpercben érzem. Fél... Mitől fél..? Tőlem..? De aztán ellágyulnak azok a tekintetek. Az én szívem meg megremeg, de nem hagyom hogy bármi meglátszon belőle.
Egyszerűen tovább folytatom.
Még akkor is, amikor terel.

Egy mozdulásnyit sem mozdulok, a karjaim még mindig egymást lefedve támaszkodnak előttem keresztben az asztalon.
És előre dőlök.
Hogy csak ő halljon meg.

- Akarod tudni mit mondott...? - a hangom óvatos. Óvatosan biccentem meg a fejem, csak tapogatózom. A szemeiből olvasok. A lelkéből... És szinte sikít a lényéből az idegesség.
Miből veszem én ezt észre??


_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#227TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 10 Icon_minitimeSzer. Feb. 09, 2022 6:35 pm

Sugárzik belőlem a nyugtalanság meg a borús hangulat, és ezt Ville is észreveszi. Több dolog is rágja az agyamat, de ami a leginkább emészt, az az elcseszett szitu, ami kialakult Allen és köztem. Egyszerűen kikészít. És még csak el sem köszöntem tőle. Jóval többet érdemelt volna egy kibaszott levélnél.
Normális helyzetben, rögtön Ville nyakába ugrottam volna örömömben, mihelyst meglátom, meg még csók is dukál az ember férjének, de mindez elmaradt. Itt zúgolódok magamban némi szalmakrumpli meg hambi fölött, és Ville átlát rajtam.
Azt hiszem ő is ismer már engem annyira, amennyire én őt. Nem igen tudom bepalizni, pedig örömmel dobtam volna a témát. Jókorát sóhajtok.
Merőn nézek a szemeibe a túloldalról, miközben az asztalon támaszkodik és közelebb hajol.
„ Akarod tudni mit mondott...?”
Néhány másodpercnyi csend ül közénk, de aztán megered a nyelvem. Ügyelve a hangerőre.
- Nem tudom… Akarom?….. – persze, hogy akarom, de félek, hátha balhé volt - Tudod Ville, piszkosul rühellem, hogy összefutottatok, ugyanis nekem ez rohadt kínos. Nem akartam, hogy találkozzatok, mert nem akartam egyikőtöket sem ilyen hülye helyzetbe hozni. – magyarázom. Szinte kitör belőlem.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#228TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 10 Icon_minitimeSzer. Feb. 09, 2022 6:58 pm

És hadar... Egyik pillanatban még el is mosolyodnék... Felidéz egy rakatnyi emléket, kinn.. a kilátó mellett, a kisházban az erdőben, vagy ott reggel.. az étteremben, most mégis tartom magam az eltervezettekhez.
Nyílt lapokkal akarok játszani... Nem akarom azt hogy... igaza legyen...
A fickónak...
Hogy elcsesszem...
Megint....

Rohadtul nem akarom ezt elcseszni többé...

Visszavonulót fújok, hátrébb helyezkedem, visszadőlve háttal a pad háttámlájának, és onnan nézek a szemeibe.
A szemeim mosolyognak, de nem vidámsággal teszem.
Inkább elismerik... szeretetteljesek, minden ízében kihegyezettek rá.
ŐT.. akarom a középpontban tudni..
Ezúttal mindenképpen.
Így a következőkben..

- Shhhh.. Shhhh ... - dőlök újra előre, az ajkaira helyezve a mutatóujjam, hogy elhallgasson.
És nem is veszem el előle, hacsak nem érzem hogy rám figyel.

- Megtörtént. Ez már mindegy... - akarom hogy rám figyeljen, és ha megteszi, csakis akkor, veszem el a szája elől a kezemet.
És újra keresztbe futnak a karjaim magam előtt az asztalon.


_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#229TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 10 Icon_minitimeSzer. Feb. 09, 2022 7:19 pm

És Ville elhallgattat. Méghozzá azonnal. Meg kell hagyni ügyes módját választotta, mert első ízben attól fogtam be, hogy meglepődtem a mozdulattól, amint finoman a számra tapassza a mutatóujját.
Jó, oké, értem, túl sokat dumálok. Szerintem jobban díjazza, ha eszem, mert akkor legalább csendben vagyok.
Meg ez a „Shhhh”-süzés. Teljesen megilletődök. Mikor viselkedett így utoljára? Most valahogy… olyan kedves, gyengéd, és szemlátomást nagyon el akarja mondani mi történt. De vajon miért?
Sikeresen kivívja a figyelmemet. Csak egy aprót bólintok, jelezve, hogy megértettem. Igaza van, már megtörtént, nincs mit tenni, ezen túl kell lépnem.
- Jól van, jól van... – sóhajtok megadva magam, miután elvonja a mutatóujját a számról.
- Halljuk... Mit mondott Allen? – hát tényleg piszok kíváncsi vagyok, miről dumcsizgathattak ezek ketten. Egy sikátorban. Ha nem velem történik, el se hinném, hogy ilyesmi létezhet.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#230TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 10 Icon_minitimeSzer. Feb. 09, 2022 8:03 pm


Mosoly karcolja az arcomat, de mégsem most van itt az ideje kiengedni. Ezért hát koncentrálok. RÁ.. koncentrálok. Minden figyelmemmel, és ahogy megmozgok a támasztékomban, csak hogy kényelmes legyen, ez időt is ad arra, hogy csendben megválogassam a szavaimat. Mielőtt újra a szemeibe nézek.

- Azt mondta hogy egy fasz vagyok. Nem ezekkel... a szavakkal, de ez volt a lényeg.  - csak kimérten, és lassan részletezem. -  És azt is mondta hogy nem érdemellek meg. Hogy rengeteget sírtál miattam...  hogy én vagyok a hibás... mert elhagytalak... és hogy fogalmam sincs róla ki is vagy Te... - tartok alig szünetet, de szükségem van néhány pillanatra, hogy újra helyesen idézzek. Nem mert elfelejteném...
Egyszerűen csak muszáj hogy a helyesen fogalmazzam meg. Mindazt amit érzek a dologgal kapcsolatban.

- És azt is mondta hogy szeret... - a hangom veszít a szabályozottságából, valamelyest, de nem hagyom hogy megakadályozzon. Bármiben. Ezt most ki kell mondanom.
Újult levegőt veszek, végtelen oxigénlöketet szívva a tüdőmbe, és onnan folytatom.

- Azt mondta ha nem vigyázok Rád... nem figyelek oda mit teszek, egy pillanat alatt ottlesz. Újra. - ráncolom a szemeimet, bár nem készakarva teszem. - Azt mondta mostantól figyelnem kell... Rád... És arra amit megérdemelsz. - nyelek egyet, de igaza van. Végtelenül igaza.

- Mindenben igaza van. -  tartok aztán tovább a szemeibe. Itt az igazság pillanata.

- Semmiben nem mondott hülyeséget, csakis egyetlen dologban. - továbbra sem engedem a szemeit.

- Ismerlek... most már. Tudom ki vagy. Hogy mennyire értékes. És soha többé.... - akadok el az egészben. - Soha többé nem hagyom hogy szenvedj. - tartom továbbra is a szemeibe. - Mert abba én is belepusztulok. - tépem el tőle most őket, és muszáj hogy a karjaimat fixírozzam. Hogy hogyan?? Még nem tudom. De rajta leszek. Minden egyes percben.
Különben...


_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#231TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 10 Icon_minitimeCsüt. Feb. 10, 2022 2:02 pm

Ville belekezd. Annyira más most. Látványosan megfontoltabb. És még nyugodt is. Máskor már rég kiakadt, tombolt és pusztított volna.
Csendesen hallgatom, miközben a tekintetem összefonódik az övével.
„Azt mondta hogy egy fasz vagyok.”
Ezen szinte elmosolyodom. Nem csak azért mert titokban egyet értek a kijelentéssel, hanem mert tudom, hogy Allen sosem venne efféle szavakat a szájára. Egy pillanatra mégis elképzelem a jelenetet, ahogy ez megtörténik a sikátorban.
Továbbra sem szólok, hagyom Ville hadd mondja el ami kikívánkozik belőle, bár… félek attól mit fogok hallani.
„És azt is mondta, hogy szeret…”
Nagyot dobban a szívem. Talán még nyelek is egyet. Nem mintha nem ismerném Allen érzéseit, most mégis meglepnek ezek a szavak. Fura pont Villetől visszahallani őket.
Ez az a pillanat, amikor nem tudom van-e bármilyen öntudatlan külső jele, de eláraszt a forróság. Nehéz szavakba önteni mit is érzek. Annyi minden cikázik és kavarog bennem.
„Azt mondta ha nem vigyázok Rád... nem figyelek oda mit teszek, egy pillanat alatt ottlesz. Újra.”
Tetőtől talpig átjár, ahogy végigsüvít rajtam a tömény meglepődés és boldogság. Amennyire féltem szembesülni az eseményekkel, most annyira nem bánom, hogy Ville elmondja ezeket. Allen szavai annyi mindent jelentenek számomra. Elsőként megnyugvást hoznak. Mintha hegynyi nyomás alól szabadulnék fel. Emlékszem arra a beszélgetésre, amikor Allen azt mondta, nem akarja, hogy eltűnjek az életéből. Ugyanígy én sem akarom őt elveszíteni. És most már tudom, hogy soha nem fogom.
Lassan ráébredek a felismerésre is; hogy Allen mit tett és miért tette. Szándékosan ijesztett rá Villere, mert azt szeretné, hogy boldog legyek – egy másik férfival. Nem sok embert ismerek, aki képes lenne ugyanerre. Allen tudja mi a valódi szeretet. Pokoli nehéz lehetett… mégis megtette.
Nem akartam a szeme elé kerülni, de képtelen vagyok úgy magam mögött hagyni New Yorkot, hogy nem láttam és nem köszönök el tőle.
Közben sem lankad a figyelmem, hallgatom Ville mondandóját. Neki fogalma sincs, mi mindent felkavarnak bennem.
„Soha többé nem hagyom hogy szenvedj. Mert abba én is belepusztulok.” - mondja, mire lesüti a tekintetét.
Bal kezem lassan átcsúszik hozzá az asztalon. Az ujjaim gyengéden ráfűződnek a kezére, ahogy megfogom.
Talán felpillant vissza rám, hogy a szemeibe nézhessek.
Ha nincs más, ami kikívánkozna belőle, akkor én is mondanék valamit.
- Amikor megismertelek és elkezdtünk együtt lógni, minden olyan laza és egyszerű volt. Nem voltak elvárások se kötöttségek. Minden egyes pillanatban tudtam… tisztában voltam vele, hogy bármikor lepattinthatsz, és nem is volt ezzel semmi bajom… De aztán, ahogy telt az idő és a dolgok kezdtek elmélyülni köztünk, egyre többre kezdtem vágyni. Szerelemre; társra; egy izgalmas de biztos pontot jelentő kapcsolatra... Azért mondtam igent neked, mert Tőled szeretném ezeket megkapni. Veled akarom az életet mindenestül megtapasztalni… Épp úgy félek, mint te. Egy csomó mindentől rettegek. Az élet szar tud lenni néha, biztos pofára esünk párszor, de te és én külön-külön is tűzállók vagyunk. Hát még együtt… Bízom abban, ami kettőnk közt van. Szeretem azt, ami kettőnk közt van… – néhány másodpercre elhallgatok, de a tekintetemet nem veszem le a szemeiről. - Ville. Akarlak. Kellesz nekem. Mindenestül. – nem tudom másképp mondani mennyire szeretem, és mennyire vele akarok lenni. Nincs más vágyam. Csak ez.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#232TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 10 Icon_minitimeCsüt. Feb. 10, 2022 4:02 pm

Az érintése az ami kizökkent. A mélyben ragadt gondolatok közül.
Ránézek, és a szemei beszédesek. Annyi mindent tükröznek...
Az ujjaim ráfutnak a kezére, és azzal együtt a figyelmem teljesen az övé. Próbálok RÁ... koncentrálni, megfürdőzni a szavai értelmében, és próbálok megérteni mindent.
Azt amit mondani akar.
Akarom tudni, hogy engem választott.
Hogy kellek neki.
És azt is akarom hogy tudja, ő mennyire kell nekem.

Amikor elhallgat, egy darabig szó nem jön ki a torkomon.
Csak lehajolok, a fejemet oldalra fordítom, és a keze hátuljához dörzsölöm az arcomat, majd rá egy hosszú csókot nyomok.

Akarom hogy tudja, megbántam mindent. Mindent amit vele tettem....
És soha többé nem fogom megtenni.


Zúgolódás kezdődik valahol a háttérben, szinte a bőrömön érzem.
Kifinomult érzék ez, a nyúlcipő szele, és ahogy önkéntelenül szorosabban fűződik az őt ölelő kezem az övére, észbe kapva a gondolatban közelebb hajolok hogy a szemeibe nézhessek.

- Szerintem mielőbb tűnjünk el innen...

És szemeimmel a háttér felé bökök.


_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#233TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 10 Icon_minitimeCsüt. Feb. 10, 2022 5:11 pm

Egyszerűen nem jövök rá Ville miért mesélte el ami történt, főleg azt, amiket Allen mondott neki. Minden esetre meglepett vele és a béketűrésével.
Nem beszélek hangosan, sőt. Csak Ville hall. A szomszéd asztalnál amúgysem ül senki. Szerencsére.
Elmosolyodom, ahogy Ville a kézfejemre hajtja az arcát. Hüvelykujjammal megcirógatom a bőrét.
„Szerintem mielőbb tűnjünk el innen…”
Bólogatni kezdek.
- Egyetértek. – vágom rá. Nem kell kérvényt benyújtani. Én is szeretnék felszívódni, elbújni az emberek szeme elől és meghittebb körülmények között kettesben lenni Villel.
Szabad kezemmel felmarom a poharas kávémat, és felállok az asztaltól, ha Ville is indulóra veszi a figurát.
Ha fogja a kezem, akkor kézen fogva távozunk az étteremből és lépünk ki az utcára.
A szívószálat a számba veszem, és beleszippantok egy jókorát - egy olyan szürcsölőset - a tejszínes kapucsínómba. Még langyos.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#234TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 10 Icon_minitimeCsüt. Feb. 10, 2022 5:47 pm

A vészcsengő a fejemben, egyre csak villog. Azt mondja baj lesz. Azt mondja mielőbb tűnjek el innen, és ha lehet, vigyem őt is magammal, el, valami nyugalmasabb/zárkózottabb helyre.
Oda, ahol kettesben lehetünk...

Ért a szóból, és nem kell meggyőzzem, így amikor feláll és belekapaszkodik a kezembe, egyúttal húzom fel én is a kapucnimat vissza, feltűnik hogy összesúgnak a háttérben, de nem várom meg míg ideér a sajtó.
Csak követem, továbbra is ahogy kinyomja az ajtót, le az a néhány lépcső, és ahogy ő csendben iszogat, bennem megérik a tudat, hogy még valamit mondanom kell.

Nem vagyok durva, de azért elé lépek, és testtel folyamatosan préselem. Hátra. A kávézó oldalfala fele, hogy végül a teste kénytelen legyen, és felszorítom a hamuszürke vakolatra mögötte.
Itt talán akad néhány rövid percünk csendben.

- Még azt is el akartam mondani, hogy POKOLI féltékeny voltam... Vagyok. - nyomódok a testére, nem vadul, kényszerítve, csak hogy minden porcikámon érezzem.
Még az se érdekel ha az az izé kiesik a kezéből. Vagy kilöttyen. Akarom hogy tudja... Hogy mi mindent vált még ki belőlem. - És azt... hogy jól tudom hogy nagyon elcsesztem, de soha többé nem fogom, mert.. - akad itt el a tudat - mert pokolian szeretlek. - az ajkaié minden figyelmem, és alig egy másodpercnyit várakozik, már a magaménak is követelem, hogy vigyázva és óvatosan, de minden szerelmemmel megtépjem.
Muszáj volt hogy még ezt az egyet tudja.
Tisztáznom kellett vele.
Mert ha nem, egyszerűen beleőrülök a féltékenységbe.
És magam se tudom mit művelek....


_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#235TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 10 Icon_minitimeCsüt. Feb. 10, 2022 6:38 pm

Kiesik a számból a szívószál, amikor Ville elém fordul, és megakadályoz abban, hogy tovább meneteljek az utcán. Egy pillanatra kiül az arcomra az értetlenség, és már terel is testtel nekem jőve az épület mellé.
Elvigyorodva adom meg magam az akaratának, mire a hideg falnak puffan a hátam. Mindig az az átkozott fal...
Teljes testével nekem dől és fölém magasodik, én pedig vágyakozó pillantással tekintek fel a kapucnitól árnyékos szemeibe.
Érzem, ahogy a dobhártyámban kezd lüktetni a vér, és az arcom is kimelegszik attól, hogy magamon érzem őt. Te jó ég… Mennyire hiányzott ez az érzés. Hogy tudassa velem, az övé vagyok; hogy beterítsen a lényével.
„Még azt is akartam mondani, hogy POKOLI féltékeny voltam... Vagyok.” - búgja azon az eszelősen szexi hangján, aminek a hallatán a tinilányok tömegmészárlásába kezdenek a kegyeiért.
- Helyes... – dünnyögöm kurtán, nagyon halkan, de gonoszdi vigyorral az arcomon. Az izgalomtól szaporán verdes szívem.
Aztán folytatja is a mondókáját, én meg nagyot nyelek közben. A kávés poharat tartó kezem megremeg, pedig csak a tekintete siklik az ajkaimra. Észreveszem, hogy azokat nézi.
De aztán szenvedélyesen lecsap és a magáévá teszi a számat, én meg kiejtem a kezemből a papír poharat. Hallom, ahogy a tartalma a betonon toccsan. Nem érdekel. Azonnal lehunyom a szemem, és Ville nyaka köré kulcsolom a karjaimat. Teljesen hozzá simulok. A létező összes módon érezni akarom őt. Olyan mámoros tűzzel viszonozom az ajkai közeledését és a nyelve játékát, mintha ezer éve nem láttam volna, pedig csak reggel váltunk el egymástól.
Egyszerűen megőrülök érte.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#236TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 10 Icon_minitimeCsüt. Feb. 10, 2022 8:04 pm

Az ahogy csókol... Az ahogy vissza, serkentő/bátorító gesztus a bennem lángoló tűzre...
Most azonnal a magamévá tenném őt... itt helyben, csak szeressen, és én szerethessem őt...
Mégis még képben vagyok, valahol a háttérben, és ahogy felpréselem, és a szájában csak egyre fordul a nyelvem, képes vagyok azt is tisztán tartani, hogy hol húzódnak a határok.
Még nagyon messze...

Talán percek telnek el, talán órák, mikor érzem hogy itt a vége, elszakítom magam, az ajkaitól, magára hagyom, homlokom támaszkodik az övére dőlve, és csak csendben nyelem a levegőket. Piszkosul akarom hogy tudja, hogy a legszívesebben itt.. helyben...

Mégis csak bevonulnak az ajkaim az arca mellett, alig végighúzva az álla csontján, hogy a füléhez férjek.
És csak csendben belesuttogok.

- Hálás vagyok hogy engem választottál... - alig lihegem - soha nem fogom tudni meghálálni. - talán csiklandozza a fülét a forró pára, de nem mozdulok.
Aztán más ötletem van.
Elvigyorodom, és még mindig nem mozdulva mellőle aztán hozzá teszem.

- Vagy talán mégis... - nyelek egyet - Ha most követsz a hotelig.. - és a füle széléért nyúlok, hogy az orrom végigsimítsa, aztán finoman beleharapok...
Csak hogy érezze mennyire akarom...

Majd bele pusztulok.


_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#237TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 10 Icon_minitimeCsüt. Feb. 10, 2022 9:04 pm

Tudom, hogy akar. Tudom, hogy legszívesebben itt és most a magáévá tenne – a csókjai és a teste beszédesek. És én is ugyanezt akarom. Teljesen elveszi az eszemet és felajz, de tudom, hogy nem az utcán a kukák közé döntve akarom ezt csinálni.
Csak falom az ajkait és ízlelem a táncoló nyelvét. Az őrületig fokozza a vágyakozásomat, aztán lassan, kényszeredetten leválik a számról. Hangtalanul zihálok a teste és a fal közé szorulva.
Ahogy a fülemhez bújva suttog, forró lehelete megcirógatja a nyakamon a bőrt. Beleremegnek a lábaim az érzetbe.
- Nekem… te vagy a minden… Mindigis te voltál. – döngöm pihegve. Muszáj, hogy nyeljek egy nagyot.
„...Ha most követsz a hotelig..”
- Baszki... – nyögöm halkan, ahogy az orrhegyével megcsiklandozza a fülcimpámat, majd finoman megharapja az érzékeny porcikát. Szerintem pontosan tisztában van vele milyen óriási hatással van rám az, amit művel. Kegyetlenül felizgat, az ágyékom is fellüktet.
- A pokolba is utánad mennék... – súgom a füle mellett, de talán már épp a szemeimbe néz.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#238TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 10 Icon_minitimeCsüt. Feb. 10, 2022 10:38 pm

A szavai szinte csiklandozzák az érzékeimet...
Elvigyorodok, habár semmit se lát belőle, ott a füle mellett, mégis.. talán ezek hozzák magukkal a következő ötletet, miszerint én azonnal akarom... Nem akarok várni...
És ahogy kicsuklik az a következő gondolat, és belé harapok, érzem a testéből a megránduló izmokat.
Teljesen elveszi az eszem...

- Akkor... - helyezkedem mégis a szemei elé. - Pucoljunk... - húz keskeny csíkká a szemem, de még mielőtt elereszteném, a szájára még egy hosszú csókot nyomok.

De aztán tépem is le magam, mert muszáj, meg még mielőtt túlzottan elragadtatok, és bal kezemmel belemarva az övébe a teste mellett, lassan magammal húzom.

És ott is egy taxi...

Elengedem, de csak míg a kocsi elé ugrok, a magasba emelt kezekkel.
A kocsi megáll. A fék csikorog, de nem érdekel, kerülöm, és már nyitom is az ajtót, nem érdekel ha a sofőr szövegel.
Egyszerűen csak berakom magam.
Őt is, a szemeimmel kérve, és ha bekúszik mellettem, és bemondja a címet, újra azonnal a nyakába hajolok.

Beszívom mélyen az illatát... Szinte fürdőzöm benne, ha tehetném, végig is nyalnám, de helyette... csak lassan húzom végig az ajkaimat a nyaka vonalán, hogy bebújjak a haja mellett.
Csak lassan engedem a levegőt a tarkójára.
És a hajába bújok...


_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#239TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 10 Icon_minitimePént. Feb. 11, 2022 9:28 am

Nem kell kétszer mondani nekem se, de mielőtt kereket oldanánk a kávézó mellől, Ville még egy pillanatra marasztal egy újabb szerelmes csók erejéig.
Kipirult, mosolygó arccal lépek utána, amint kézen fog és elhúz a faltól. Alig egy perccel később már le is apacsol egy taxit. Bedobja magát hátra, és én is besiklok mellé.
- A Pláza Hotelhoz legyen szíves. – mondom oda a sofőrnek, aki részint hátrafordulva várja a címet.
Alig hagyja el a számat az információ, Ville a nyakamba fúrja az arcát. Muszáj elvigyorodnom azon milyen türelmetlen. Egészen belevörösödök abba, amit működik. Csiklandoz az érintése, a lehelete a nyakamban és a hajamban.
A szívem a fülemben tamtamol.
Lesütöm a tekintetem, összeszorítom az ajkaimat és hangtalanul kuncogok, miközben próbálom elviselni azt a szégyentelenül kellemes merényletet, amit épp elkövet ellenem.
Egyszer vagy kétszer lopva a visszapillantóra tekintek, a taxisofőr nem e pillog hátrafelé, bár biztos nem mi vagyunk az első begerjedt pár, akiket fuvaroz.
Testtel kicsit Ville felé fordulok; épp csak annyira, hogy ne szakadjon vége annak, amit csinál; élvezem, ahogy bele bújik a nyakamba.
A távolabbi kezem ráfekszik a térdére, és megpihen ott egy darabig.
Ahogy megérzem egy újabb leheletét, amint a forróság végiggurul a bőrömön, és bekúszik a felsőm alá, hosszan, hangtalanul felsóhajtok.
Életem leghosszabb taxiútja lesz ez...
Ville biztosan érzékeli, hogy tetőtől talpig megborzongok. A tarkómon a pihék is égnek állnak. Őrülten csiklandoz, és nem egészen bírok magammal – alig észrevehetően fészkelődök a helyemen. Tíz lábujjal kapaszkodom odalent a cipőmben.
Ville térdén nyugvó kezem elindul lassan felfelé a lábán. Nem merészkedek oda fel az illetlen területre – hiszen egy taxi hátsó ülésén lapítunk –, de a farmernadrágja szövetén keresztül öt ujjal belemarkolok a combja belső felébe.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#240TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 10 Icon_minitimePént. Feb. 11, 2022 1:21 pm

Érzem a testében... minden egyes porcikája sikít értem, és ez méginkább felbátorít.
Imádom amikor reszket értem... Amikor a teste.. minden ízében érintést keresve nekem tántorodik. Imádom amikor akar engem...

Érzem én a kezeit, de most más az ami éltet.
Nyelvem finoman kitámolyog, csak hogy a bőrét egy pillanatra érintsem, aztán mást gondolok, már török is előre, hátrakényszerítve a nyakát, hogy ajkaim most a másik oldalán kóstolják meg, és nyeljék az izét magukba örökre.
Talán soha nem vágytam ennél jobban...

És ahogy a hozzá szabadon eső kezem lassan megindul... és felpréselve oda ahol a hasát vélem lassan végigsimítom, keresztbe, hogy visszafelé utat lelve betörjön a pólója alá.
Csak keresztben, a csupasz bőrét érintem.
De most felvillanyoz minden érzés.

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#241TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 10 Icon_minitimePént. Feb. 11, 2022 3:10 pm

Ville a hajamat, a nyakamat szimatolja, és a lehelete végigsiklik a bőrömön. Amikor pedig beveti azt az érzéki, pimasz nyelvét… Egyenesen végem van. Szinte fuldoklom attól, hogy nem kaphatom meg itt és most. Kényszerít, hogy döntsem oldalra a fejem, én pedig készségesen engedelmeskedek és átadom magam neki...
Az ujjaim erősebben marnak a combjába. Legszívesebben felnyögnék, de inkább beharapom az alsó ajkamat, mielőtt hangja lenne az élvezetemnek.
Ha nem lenne itt a taxis, már rég letéptem volna Ville felsőjét és az ölében ülnék…
Egy fél pillanatra megfordul a fejemben, hogy ajánlok 100 dolcsit az indiai csókának, ha 5 percen belül a hotelhoz ér, de sanszosan többe fájna neki egy gyorshajtásos bünti vagy a karosszéria javítás.
Túl zaklatott vagyok. Ville pedig… túl szexi, vonzó és káprázatosan ösztönös. Egy igazi dög... Milyen disznóság már. Durván rá vagyok kattanva a saját férjemre.
Hatalmas tenyere a hasamra simul és megsimít, majd szép lassan befurakszik a felsőm alá. Megveszek attól, hogy közvetlenül a testemen érzem a kezét. Beleszédülök az érintésébe, ami egyszerre játékos és komoly.
Mámoros kábulatban vagyok. Biztosan elárul a reszketésem, az arcomat elöntő pír, az, ahogyan a levegőt veszem - kellemes borzongásomba elemi, kínzó vágy vegyül; akarom őt. De még mennyire…
Teljesen elakadt a szavam, mégis sikerül elhaló hangon kinyögnöm annyit, hogy...
- ...Ville...

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#242TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 10 Icon_minitimePént. Feb. 11, 2022 3:51 pm

A bűvkörébe estem... Szinte semmi más nem tölti ki a fejemet, csak hogy akarom őt... Akarom a bőrét a bőrömön....  a kezemen... a számon... és még sokkal lejjebb is...
Az illata teljesen elveszi az eszem, a belőle párolgó pára... a reszketésének ténye, és egyre nagyobb bátorságot ad, hogy visszafele a kezem már kissé feljebb merészkedjen... csak valamivel feljebb érintse a hasát...
Amikor valami hirtelen hang tör be.
A távolból, és elég elszédülten érzékelem, de érzem.

Így lassan emelem ki a fejem a nyaka mögül, de a kezemmel egy pillanatra sem eresztem. Csak felfekszik, lángolón továbbra is a hasán..

- Hallgatlak.. - a hangom gyenge. Végtelen vágyat nyel vissza, de figyelmes. Még talán kekeckedő is, nagyon jól tudom mire értette...

Bármit megadnék ha végre már ott lennénk!

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#243TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 10 Icon_minitimePént. Feb. 11, 2022 4:21 pm

Pokoli jó, amit a nyakammal és a testemmel művel, istentelenül élvezem ahogy kényeztet az ajkával és merészen egyre feljebb simogat azzal a hatalmas, forró tenyerével, de ha tovább gyötör, beleőrülök. Kell egy lélegzetnyi szünet. Csak annyi. Különben félő, még orgazmusom lesz.
Hangtalan, de hosszú levegőt veszek, ahogy eltávolodik a nyakamtól.
Halántékommal a fejének dőlök, a pilláim félig lehunyva. Muszáj megnedvesítenem a nyelvemmel a számat, tisztára kiszáradt.
Elvigyorodom, és nyelek egyet.
- Kicsinálsz... – zihálom csendesen.
Az utastérben a levegő szinte izzik.
A combján kapaszkodó kezem felvándorol a karján, a nyakára, majd simogatón megállapodik az arcán.
Szembe fordulok Villel, hogy közelről pillanthassak a szemeibe.
Az ujjaim hegyével olyan élvetegen és elkápráztatva cirógatom az arcát, mintha most először ismerkednék a bőre tapintásának érzetével.
A tekintetem Ville szájára téved. Hüvelykujjamat lassan végigsiklatom az alsó ajkán. Figyelem a mozdulatot. Számomra Ville a leggyönyörűbb férfi, és mindent akarok belőle.
A következő pillanatban odabújok hozzá, és buján megcsókolom. Minden ízemben sajgok érte, hogy megkóstolhassam őt.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#244TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 10 Icon_minitimePént. Feb. 11, 2022 5:11 pm

Szélesre húz a vigyorom... Pedig nem készakarva teszem.
Az ahogy nekem dől... ahogy lélegzik, és ahogy az én mellkasom is egyre csak visszafogottan válaszol neki, elárul mindent.

- Tényleg.. (?) - nem igazi kérdés. Lényegében ugyanezt teszi velem.
Nem, nem ő teszi...
Ez az elbaszott, kicseszett helyzet, ami nem engedi hogy nekiessek, mégis a végletekig élvezem..
És ahogy a keze aztán felfut az arcomon, már valamivel visszafogottabb erőt veszek, ahogy az enyémekbe szikrázó szemei lassú megállja intenek.
Ahogy az ujja is végigfut a számon.

Azonnal elhagyja a hasát a kezem, és muszáj nyelnem.
Mégsem engedek a szemeiből...
Csak hagyom, hogy megcsókoljon, és most... most nem török előre.
Hagyom hogy ő vezessen. Hogy öleljen, a lényével körbe, és hagyom, hogy ő diktálja az ütemet.
Lehet hogy megveszek, de örömmel pusztulok az ő kezeiben...


_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#245TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 10 Icon_minitimePént. Feb. 11, 2022 6:19 pm

„Tényleg.. (?)”
Szemét...
- Nem. – vágom rá mélyen búgó alton, szimplán gonoszan vigyorogva, de aztán hangtalanul elnevetem magam.
- Tényleg... – suttogom rá forró évődéssel a szájára a végszót néhány másodperccel később.
Kíméletlen vágytól csillogó szemekkel nézek fel rá, miközben felsőtestemmel egészen felé fordulok. Ahogy csak tudok, hozzá simulok, és most már mindkét tenyerem az arcán nyugszik, hogy gyengéd erőszakkal közelebb húzzam magamhoz. Akarom, kell, az enyém.
Meg akarom csókolni. Meg persze mást is tökre akarok vele csinálni, de most legnagyobb mérgemre igencsak korlátozva vagyunk.
Úgy tapadnak az ajkaim Ville szájára, mintha egész életemben erre a csókra vártam volna.
Valósággal falom… habzsolom Ville-t. Mintha csak azt üzenném, Ville Deadman Wallow… ezennel ennek a kicsi finnek a kizárólagos tulajdona vagy.
Ville ajkainak íze és a nyelve puhasága szédítőbb mindennél. A csókjáról szőtt legmerészebb fantáziák sem érhetnek a valóság nyomába. Ő az én drogom. Totál az eszemet veszi. Azt sem tudom merre jár a taxi. Ki a faszt érdekel...

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#246TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 10 Icon_minitimePént. Feb. 11, 2022 6:48 pm

És beindul.... Sanszosan nem csak én képzelem.
Újra átveszi az erőt az ösztön, és ahogy a szája egyre inkább fal engem, nem habozok válaszolni. Mégis csak visszafogott hévvel engedem, nem töröm le, nem birtoklom, hagyom hogy most ő birtokoljon engem, és teljesen felvillanyoz az érzés.
Valamikor belevigyorgok, amikor lehetőségem van, de továbbra sem engedem el, múlik a pillanat, és ahogy a kezem újra újult erőt kapva most végigsimít a combján, fel, át a derekán át, ahogy elérem, finoman belemar a fenekébe.
Onnan már minden veszni látszik.

Ha felnyög... elmúlik a pillanat. Annyi a visszafogott indulatnak, és újra rátörök.
Ha viszont nem...


_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#247TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 10 Icon_minitimePént. Feb. 11, 2022 8:04 pm

Amikor megérzem Ville tenyerét felfedező vándorútra indulni a combomon, a derekamon, majd belemarkol a fenekembe, nyögnék egy jólesőt, de bennakad. Feszélyez az indiai muksó jelenléte. Legszívesebben kidobnám a saját kocsijából.
Kínomban finoman ráharapok Ville alsó ajkára, aztán elengedem. Közvetlenül a szája fölött veszek szomjazó sóhajhoz hasonló lélegzetet, hogy legyen bennem szusz szerény, úrikisasszonyhoz méltó hangot adni az élvezetemnek és az érzéseimnek.
- Mmm… Aztakurvadehiányoztál... – morgom halkan, miközben Ville szemeibe nézek. Sunyin cicázó vigyor kapaszkodik a képemre.
Istenemre mondom, nehezen tudom fékezni magam. Bezzeg a sofőr… Nem vagyok mérges rá, de meg fogom verni, ha nem haverkodik össze sürgősen a gázpedállal…
Jobbom ujjai belekapaszkodnak Ville állába, és újból nekiesek a szájának. Érzéki, és a vágyaim mértékét egyértelműen tükröző rohammal.
A nyelvem újra meg újra kéjesen végigszánt Ville finom nyelvén, majd magára hagyja. Az ajkaim is  elszakadnak a szájától. De csak azért, hogy a nyelvem hegyével végignyalhassam az arcélét. A forró, nedves, puha ki porcika felvonul a füléhez, hogy belenyalinthassak, és a fogaimmal gyengéden megharapdálhassam a fülcimpája alját.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#248TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 10 Icon_minitimePént. Feb. 11, 2022 10:32 pm

Belém harap, és ez eléri a kívánt hatást. Már szinte indulnék, amikor viszont elenged, én meg csak megnyitom a szemem hogy alig miliméterekre az ajkaitól arra, majd a szemeibe nézzek.
És akkor kitörik belőle az a mondat...

Elvigyorodok.. szélesen, mégis lassan vesz a kezem visszautat, végig a combja alatt, és nem érdekel kinek van nemtetszésére.
Mondjuk ha neki lenne, azt megérteném.

- Tényleg.. ? - kérdezem újra, de megint vigyordulok visszautalva, és csak betörök a térde alá.
Nem rendetlenkedek. Ígérem.

Ő viszont megteszi. Újra nekem esik, én meg csak válaszolok, az ígéretemhez híven kimérten, de nem hagyja hogy sokáig lomhuljak, hamar vadul bele én meg...
A nem létező Isten látja lelkemet, TÉNYLEG megpróbáltam, de egyre erősebben csalogat, én meg nemazafajta vagyok aki ellenáll.
Az én szám is ráharap, néha kicsit keményen, de amikor magamra hagy, és most ő bújik a fülem alá, hosszú vigyor húzódik az arcomra, amikor belém harap.

- Nem úgy volt hogy jónak kell lennünk..? - vigyorgok, ahogy elhúzok, hogy újra a szemeibe nézhessek, de megint nyelek, és alig egy szemvillanásnyira van tőle, hogy igen, ne teljesítsem ezt az ígéretet.
LESZAROMATAXIT!

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#249TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 10 Icon_minitimeSzomb. Feb. 12, 2022 9:42 am

Minden érzékemmel teljesen belegabalyodok Ville-be; a testéből áradó hőbe, az illatába, a szája ízébe, a bőre tapintásába…
Erre „Tényleg?”
Ilyen nincs...
- Mégegyténylegésválok... – dörmögöm halkan a fülébe egy ravasz mosoly kíséretében.
Ha erre megint benyög egy tényleget, én nem tudom mit csinálok vele. A sofőrt már kivégeztem. Többször is. Villenek sem kéne annyira biztosnak lennie magában.
Élvetegen csókolgatnám és simogatnám az arcát, de valamiért muszáj hülyeségeket benyögnie.
„Nem úgy volt hogy jónak kell lennünk..?”
Neeem, csak szórakozik velem.
Elhajolok tőle, hogy a közvetlen közelről a szemeibe nézhessek. Ő is engem stíröl.
- Ville… Fogd be. – búgom somolyogva.
Az ujjaim gyengéden pihennek az arcán.
Még egy utolsó röpke pillantást vetek a jégzöld lélektükreire és a szája ívére, aztán újra odafúrom magam hozzá, és mint aki képtelen betelni vele, puhán, mégis kiéhezve csókolom tovább.
Isten tudja mennyi idő telik el így, mert számomra megállt.
- Köhm. - köszörüli meg a torkát egyszer csak a taxis, aztán egész lelkes magyarázásba kezd.
- Megérkeztünk. Kiszállnak, vagy menjek még egy kört?... Nekem nem gond. A maguk órája ketyeg.
Azért erre a szövegre már megakadok és félbehagyom a romantikázást. Lassan válva le Villeről felpillantok. És „tényleg”. Majdnem a bejárat előtt parkolunk.
Még a végén megkedvelem ezt a taxist. Most már biztos, találkozott egy-két izgalmas párossal.
Nem sietek kiszállni. Helyette Ville szemeit vizslatom, miközben az arcomon cinkos mosoly sejlik fel. Mintha csak azt kérdezném tőle, Mi legyen? Még egy kör az érzéki kín körhintáján, vagy húzzunk szobára kiengedni a gőzt?

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#250TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 10 Icon_minitimeVas. Feb. 13, 2022 11:33 am

Szélesre húz a vigyorom. Megint. Bejön a vakmerő természete, persze ismerem én, kétség se róla, de ilyenkor egyszerűen felfalnám reggelire!
Mégiscsak kihúzom a fülemből, nem mert kéne, mert szívesen ledönteném bármelyik percben, de úgy tippelem, még várnom kell.

De megint közlendője van.
Még szélesebb az a vigyor, már szinte vihogok is bele, de akkor a szemeiben valami megváltozik, valami elemi tombol benne, és nem habozik, rám is ereszti...

Nem kell engem se hagyni, ahogy csókol, masszívan válaszolok, néha belekapva, néha meg csak belemarva a kezem alatt feszítő térdébe, és komolyan... ha nem történik valami, a következő percben, én nem állok jót magamért.
De történik.
A csóka az, aki beledumál az egészbe, és ahogy October leválik, úgy tűnik jár az esze, bennem újabb hullámot indít.

Ugye most csak viccelsz...

- Húzzunk!!! - ilyen kurvagyorsan még soha nem túrtam ki a zsebemből a pénzemet, hogy akármi is az, csak vágjam a sofőr ölébe, és már tuszkolom is kifele ezt a nőt...
Asszonyt...
Újra belevigyordulok a kérdésbe, és ahogy azonnal a nyakára karolok, félkézzel, amint csak bevágtam a hátunk mögött a kocsijatót, megint a számra húzom, még mielőtt megindulok.
Aztán irány az ajtó...

Alig közepesen álló dákóval.
Valószínűleg.


_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#251TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 10 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

A New Yorki meló

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
10 / 14 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Next

 Similar topics

-
» Meló ezerrel - Riddick és Phyllida/Lidia/A Szőkecsaj

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Játéktér ∷ :: bárhol máshol-