♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 6 Icon_minitimeby Derek Moretti Csüt. Ápr. 25, 2024 8:15 am

» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 6 Icon_minitimeby Leon Williams Kedd Ápr. 23, 2024 9:39 pm

» Leon Williams
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 6 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 6 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 6 Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 6 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 6 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 6 Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
Gloria "Sapphire" Salinas
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 6 Vote_lcapP.S.: Some things are worth the trouble - Page 6 Voting_barP.S.: Some things are worth the trouble - Page 6 Vote_rcap 
Leon Williams
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 6 Vote_lcapP.S.: Some things are worth the trouble - Page 6 Voting_barP.S.: Some things are worth the trouble - Page 6 Vote_rcap 
Derek Moretti
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 6 Vote_lcapP.S.: Some things are worth the trouble - Page 6 Voting_barP.S.: Some things are worth the trouble - Page 6 Vote_rcap 
Alessandra Clark
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 6 Vote_lcapP.S.: Some things are worth the trouble - Page 6 Voting_barP.S.: Some things are worth the trouble - Page 6 Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 P.S.: Some things are worth the trouble

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 14 ... 23  Next
SzerzőÜzenet

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#126TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 6 Icon_minitimeSzer. Okt. 26, 2022 5:56 pm

- TÉNYLEG! - vágom rá, korántsem hangosan, de teljes meglepettségben, hogy az időközben a farzsebembe nyömöszölt és ott remekül elandalgó kekszről teljesen megfeledkeztem!
Nézdcsak! Ebből is látszik hogy egymásra találtak.. ők ketten.. hisz őt még a kutyakeksz sem érdekli...
Elbújt mosoly szalad ki, de csak a szám egyik oldalán, a kezeim rögtön azután már azon ütyködnek, hogy az útközben valami varázslatos módon benyömöszölt - és sanszosan kissé összetört - kekszet a szabad világra segítsem, és az illat... - vagyis lefogadom hogy az - már emennek a gyomrát is megszelídíti. Magasan szimatolni kezd a levegőben.

- Látom ha nem is lefizetés, de egy kis előleg, ide is beférne.. - csak fél szemmel bökök a bőszen nyakát nyújtogató ebre, habár jól neveltnek tűnik, nem ugrál, nem tűnik el a fiú lába mellől, és nem is tépi ki a kezemből az egészet, csak épp finom jelzésekkel él, hogy... hát ő is szívesen megenné.

- Mit mondasz... Egy három darab...? Négy?? - itt már a szemeibe pillantok. Egyszerűen akarom látni őket. - Vagy túl jószívű vagyok?? - a szemöldökeim felkapaszkodnak a fejem tetejére, de igazából.. csak azt akarom, hogy ő döntsön. Ő hozza meg a döntéseket, és vele együtt a zacskó nyitott száját felé eresztem.
Az "ő" kutyája, Neki kell a határokat is megszabni.
Most, az ő felelőssége.
Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#127TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 6 Icon_minitimeSzer. Okt. 26, 2022 6:44 pm




Jót mondtam, eszébe juttattam a kekszeket. Olyan elégedett mosoly ül ki az arcomra, hogy még elrejteni is elfelejtem egy pillanatra. De aztán persze letörlöm onnan, legalábbis visszafogok belőle le-lehajtva a fejem másodpercekre, szinte már kifogásként nézve a kutyára. De aztán jön a folytatás, a kérdés és hagyom, hogy az eredetileg csak az irányába átfutó tekintetem elkapja.
És tűröm.
És azért sem hajtom le a fejem.
És nem olyan nehéz.
El tudnék veszni abban a kék óceánban. De aztán lehet visszacsapna az egész és belefulladnék. Szóval végül nem is maradok túl sokáig. Ott a tökéletes kibúvó, hogy fél lépést közelebb menjek - szinte hang nélkül, csak csúsztatva a lábam - és a zacskóba nyúljak, így már okkal azt figyelhetem kettőnk között.
- Túl jószívű vagy... de így vagy jó. Így vagy jó... nekem - bököm ki a szavakat kicsit ugyan megakadva, de ennyi baj legyen. Végül még bólintok is egyet a végére. Igen, ezt akartam mondani.
Nem mintha számítana. Azt hiszem. A lényeg úgyis az, hogy közben egy kisebb marokkal szedek a kekszből. Nem tudom, hogy mennyit sikerül, nincs cél, de mivel úgyis törött, gondolom nem annyira számít. Attól persze még nyitom az ujjaim és végül a tenyeremen számolgatom. Két egész és öt törött darab.
Láthatóan viszont van valaki, akinek nem számít, hogy törött és sérült kekszek, mert már ott az óvatos, kérlelő orr, ami bökdösi a tenyerem.
- Jól van, jól van... - mondom a kutyának, újra elmosolyodva, de aztán még egyszer felpillantok Oliverre.
- Ez a szabadnapjuk, hadd egyenek finomat. És sokat. Így lesz mire emlékezniük végül - jegyzem meg és az egyik ép kekszet két ujjam közé fogom, míg a többit újra a tenyerembe rejtem.
Meglepő óvatossággal tűnik el a kutya felé nyújtott darab, még úgy is, hogy a keksszel együtt a fél ujjam is a szájába kerül. Mintha véletlen sem akarna harapni, de nem bízna magában, hogyha foggal venné el, nem csinálna bajt.
Vagy csak bebeszélem magamnak, hogy ez történt és ez járt közben a fejében.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#128TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 6 Icon_minitimeCsüt. Okt. 27, 2022 1:42 pm

Elmosolyodom...
De ez most valahogy más, ez a szívemig hatol, és...
Muszáj, hogy elnyeljem, de csak mert...
.. nem bírnék ki még egy ilyen mondatot.
Következmények nélkül.
Kifakadás nélkül.
Kitörések nélkül, habár...
csak a feszültség enged életutat.
Mégis inkább csak szelídbe kényszerítem, azt a mosolyt, csak a szemeim közvetítenek hálát.
De nem is biztos hogy látja őket, így inkább felsóhajtok, kevéssé panaszosan, inkább csak megújulást keresve, és amint eltűnik a zacskóból a tenyere, úgy érzem az én köröm jön.
Az én kedveskedésem.

"Gyerünk kutymorgó, mi most tutira barátok leszünk egykettőre!"

- szól a terv, de még mielőtt elindulnék, az utolsó szavai ismét belém marnak.
 
Képtelen vagyok ezt tovább szó nélkül elviselni..

- Tudod.. - fordulok aztán meg, a korábbi tervekkel ellentétben, vissza hozzá. Felé.
Alig pillanatnyi csönd áll be, aztán úgy döntök: igenis kimondom.

- Nem feltétlen kell az egyetlen napnak lennie. - alig szünet. De nem mozdulok. - Van aki szereti őket. NAGYON! És a szeretet sokmindenre képes. - akadozom azért a válaszokkal, nem a szavak azok amik megakadnak útközben, sokkal inkább az, amit mondani akarok. Amit kifejezni akarok.
Olyan módon, ahogy megtehetem.
Lehet.

- Még mindig fenntartom... - megint akad - hogy ha akarod őt... és ő is akar Téged... - nyelek. - Semmi sem lehetetlen.

Még mindig a kutyákról beszélünk??
Igen, a kutyákról beszélünk.
Csak a kutyákról.
Így...

- De akkor Neked kell felelősséget vállalni érte. - mutatok az ebre. Csak most már sokkal felszabadultabban.

- Megszelidíteni. - bólintok.

- Neki.. Te vagy az esélye...

..

- És amint látom nem is fog olyan rosszul menni. - és most már tényleg elmosolyodok.
Mert komolyan hiszek benne.  
A kutyában is.
De igazából minden másban.

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#129TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 6 Icon_minitimeCsüt. Okt. 27, 2022 2:44 pm




Tudom, persze, a kutyáról beszélgetünk, semmi másról. Biztonságos terep. De közben meg... azért fogalmaz óvatosan, mert mindketten tudjuk, hogy nem erről van szó. Valójában nem a kutyáról, hanem rólam. Mégsem mondhatom ki, ami jönne. Hogy ez a kutya, a nyaklánc-nyakörvvel a nem fog beszélni. Nem teheti. Ez a kutya... nem fog helyrejönni. Sérült. Akkor is az marad, ha most épp van, aki szereti... vagy azt hiszi, szereti. Mert nem ismeri. Mert nem látta a hozzá tartozó kis táblát az adatokkal.
Úgyhogy nagy levegő... és jófiú módjára mindent visszanyelek. Megint. Azt is, hogy fogalmam sincs, tudok-e szeretni. Úgy szeretni. De közben legalább előhalászok a tenyeremből még egy falat kekszet, engedve az öklöm folyamatosan ostromló kérlelő nyelvnek, hogy mégmégmégmég. Ezúttal a mosoly viszont elmarad, amíg eltűnik a keksz az ujjaim közül.
- Nem fogadhatom... nem fogadom őt örökbe. A kocsiban csak játszottam a gondolattal. És veled. Húztam az agyad - teljesen komoly a hangom, rezzenéstelenül hangzik el minden szó és végül talpra is állok. Mintha egy pillanatig sem érdekelt volna valójába a kutya.
- Amúgy is, túl nagy a lakásodhoz. Steven meg utál minden állatot. De majd meglátogatjuk itt. Ha el tudsz ide hozni, mindig meglátogatjuk. Úgy jó lesz. Meg akkor már megnézzük a te új barátod is - szinte hadarom az egészet, miközben a pórázt markolok és a másik kezemben valószínűleg még kisebb darabokra töröm az öklömbe rejtett kekszeket.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#130TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 6 Icon_minitimeCsüt. Okt. 27, 2022 3:21 pm

"Jó... Ahogy gondolod. Ez a Te döntésed."

Épp ezeket a szavakat mondtam volna ki.
Mondtam volna ki akkor, ha nem folytatja tovább, de megtette, és ekkor valahogy megváltozik az egész. A légkör kapkodóvá válik, és ekkor már tudom jól, hogy ideje tennem valamit.
Nem érdekel a kezemben figyelő zacskó.

- Sss... ssshhh.. nyugalom... -  dobom el, darabok hullanak a földre, és a korábbi lazaság helyett felé lépek, lelépem azt a kettőt, hármat, lehet kevesebbet is ami elválaszt minket, a kutya meg ekkor már megadja magát, odaszalad a kiborult kekszre.
Próbálok figyelni. Közben. A testbeszédére, de őszintén bevallom, hogy most, nem a tudatos figyelem az erősségem. Sokkal inkább az ösztönöké.

Remélem nem rontottam el mindent azzal, hogy átöleltem.
Bízom benne, ez a helyes lépés. Még ha ő nem is ölel engem, talán nem lök el. De akarom hogy tudja. Hogy semmi baj nem lesz. Nincsen semmi baj...
Nem kell befeszülnie és csak akkor eresztem el, ha ő kér rá, lök, vagy egyszerűen érzem a testében hogy megnyugodott, vagy akár kellemetlen neki.

A kutya meg valószínűleg kedvére tömi magát a háttérben.
Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#131TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 6 Icon_minitimeCsüt. Okt. 27, 2022 3:45 pm




Ott van előttem, mire észbe kapnák. Ott vannak a karjai körülöttem. De valójában nem érzem, csak tudom. Úgy állok, mintha muszáj lenne tűrnöm, ami körülöttem és velem történik. Meg sem moccanok - még csak nem is remegek! - de a jóleső érzés sem jön. Sehol a magabiztos tudat, hogy így biztonságban vagyok.
Miért kell mindennek rosszabbnak lennie idekint? Miért kell elrontanom... miért nem megy hiba nélkül... miért vagyok ilyen... miért nem tudok csak egyszerűen viselkedni?!
Összeszorítom a szemem, a kezem továbbra is ökölben és várok. Próbálom csitítani a fejem, próbálok...
A rohadt életbe! Lélegezz, Benjamin, mielőtt elájulsz nekem! Lélegezz!
Úgy szívom be a levegőt, mintha tényleg a fülem mellett hangzott volna el Steven parancsa. Mindössze a kiengedés kicsit döcögősebb, de végül meglesz a ritmus és nincs gond. Egy idő után már nem is kell a parancs. Csak figyelem a zacskó csörgését és a jóízű ropogtatást,
ahogy a kekszek megadják magukat. Az egész, mint valami kapocs a jelenhez. Ahogy éjszaka a kocsik ajtaja és az ugatás volt.
Végül az is tudatosul bennem, hogy szólnom kellene. Eltolni magamtól és szólni, hogy ne hagyja elfogyni az összes kekszet. Az ő kutyájának is kell! De mikor megszólalok, suttogva, de már nem hadarva, mégis másféle szavak jönnek.
- Utálom ezt... - motyogom, ahogy végre megkapaszkodok Oliverben. Ezúttal csak a felsője aljában, nem úgy igazán belé, a mellkasába, ahogy eddig. De azért így sem fogja félreérteni, ugye? Nem fogja úgy gondolni, őt utálom az öleléssel?
- Vissza akarok menni... azt akarom, hogy vége legyen... Megsétáltatjuk a kutyákat és utána... Utána vigyél haza.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#132TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 6 Icon_minitimeCsüt. Okt. 27, 2022 4:42 pm

Nem tudom öleltem e már valaha ilyen óvatosan. Ilyen törékenyen... Mintha az ami a kezeim között lenne, bármelyik pillanatban összetörne...
De pont valahogy így is éreztem.
Mintha nem... fizikálisan törne össze, hanem legbelül.
És én képtelen vagyok megakadályozni...

Az idő most ellenem dolgozik, de lehet a feszült várakozás az.
Próbálok figyelni a légvételeire, a reakcióira,RÁ...
De nemegészen érzek változást.
Sőt, valahol a kétségbeesés is belevegyül az egészbe, az átkozott tehetetlenség, és az a tetves páni félelem, a felszínre erőlködve küzd bennem.
Mégsem engedek neki....
Egész míg meg nem hallom a hangját..


Talán felfoghatnám valamiféle győzelemnek is... Talán hihetném azt, hogy az hogy sikerült a teljes közönyből kimernem, már egy első lépés... Hogy én mentettem ki, nem ő az aki végül adta magát... De a szavai...
Mégis kell hogy tudjam, hogy nincs veszve minden.
Muszáj!

- Küzdened kell, Benjamin... - muszáj neki - tudom hogy nehéz.. de küzdened kell... Csak úgy maradhatsz életben... - ha lehet és nem ártok vele, növelek a szorításomon, de nem annyira hogy támadásnak vegye. Csak biztos fogásként.

- Sajnálom hogy fáj.... pokolian sajnálom.. - a hangom az övéhez mérten suttogóba ereszkedik - De muszáj... Muszáj küzdened.. - ezt már a füle mellett.. csak halkan belesuttogom.

Hogy számoltam e így ezzel a mai nappal?? Nemszámoltam. Nem is számítottam rá, nem volt a terv része, de mégis... valahogy mégis sokkal többet jelentett annál. Sokkal többet bárminél, és most úgy éreztem tényleg érzem.
Meghatározó ponthoz érkezett az életem.
Pont ott voltam, ahol lennem kell.
Ebben a teljes... és átkozott Univerzumban.
Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#133TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 6 Icon_minitimeCsüt. Okt. 27, 2022 5:49 pm




Valahogy egyszerre iszonyat jó érzés és őrült rémisztő, amikor kimondom a szavakat ahelyett, hogy visszanyelném őket. Szeretném, ha most az egyszer... csak egyetlenegyszer úgy történne minden, ahogy... akarom. Sétáltassuk meg a kutyákat és vigyen haza. Ígérje meg, hogy hazavisz!
De nem.
Jön a komoly "Benjamin", mire még a felsője alját is eleresztem, teljesen megadva magam. Ha így hív, akkor muszáj engedelmeskednem. Szóval így teszek. Szorítson, öleljen, nem mocorgok, de nekem nem megy, hogy bármi ahhoz hasonlót tegyek. Igaz, a fejem nekidöntöm a mellkasának. Nem bújva, csak... leeresztve kettőnk között. Az egyetlen győzelmem talán annyi, hogy most nem sírok.
...mert küzdök? Most is? Küzdjek? Azt kellene tennem? Mást sem csináltam az elmúlt években! Küzdöttem, hogy... igazából nem is tudom, miért. De azt csináltam. Most viszont csak rosszabb lett. Itt, kint, minden rosszabb. Mi értelme annak a pár jó pillanatnak, amikor utána úgyis kiborulok? Amikor utána mindent elrontok? Sokkal-sokkal rosszabb itt... rosszabb, mint Stevennel...
Amint ez az utolsó gondolatfoszlány átfut az agyamon, nagyot kell nyelnem. Visszanyelni talán még a pizzát is, amit reggel megettem. Komolyan inkább Stevennel lennék? Ennyire... ennyire... elbaszott vagyok?!
Benjamin, Benjaminbenjaminbenjamin... valahogy egyszerre keveredik Steven és Oliver hangja. Egészen másképp mondják és mégis... hat.
- Oké. Maradunk. Maradok - bökök ki ennyit, mert ezt kell, de nagyjából összeszedem magam. Nagy levegő újra és újra, míg képes vagyok eltolni magamtól. Aztán lépek is el tőle anélkül, hogy ránéznék.
Maradunk itt. Maradunk kint. Maradok.
A lényeg, hogy most kibújjak, ha kell... megszökjek a közeléből és el tudjam venni a kutya elől a kekszet. Azt, ami maradt belőle. Ha már valószínűleg valahol félúton összetapostam, ami az én kezembe volt, egy keveset a zacskóból mentsek meg.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#134TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 6 Icon_minitimeSzomb. Okt. 29, 2022 1:13 am

Annyira szeretném ha az életben egyszer valami sikerülne.... Csak egyszer... Csak egyetlen egyszer... nem kívánok többet.
Ha nem okoznék csalódást... Jórészt saját magamnak.
És mindent megadnék hogy az az egy alkalom, a mostani legyen.

Az élet mégsem kívánságok (rom)halmaza...

Már maga a változás, a testbeszéde, hirtelen változtat meg mindent. Hogy az egész képet darabokra törje, és ahogy aztán ellök, fogalmam sincs róla mi az amit tegyek.
Mit kéne tennem...

Egy pillanatra, hirtelen szükségem lesz levegőre.
Pedig a szabadban vagyok, hátrálni kezdek, amíg a hátam el nem ér a rácsokig. Ott már biztos pontot keresek, és onnan.. néhány hosszúba nyúló levegővétel.
Remélhetőleg nem vesz észre.

Mikor az egész elmúlik, és visszatér a józan eszem, már képes vagyok másképp látni is az egészet. Egészen másképp...

- Benji... Nem szeretném ha haragudnál rám... Azt nem bírnám ki... - segélykiáltás?? De közben az eszembe jutnak Warren szavai: "Oliver, nem véletlenül csinálják ezt szakemberek. Egy családtag nem bírná ki. Hirtelen energiák szabadulnak fel, egy függő örökké függő marad, ebből nem lehet kigyógyulni." Még most is emlékszem a szemeire. És arra is, ahogy az én képzeletemben én milyen képpel bámulok.
"... Egyedül megzabolázni lehet a függőséget. Korlátozni. És ehhez végtelen kitartás kell! "

És mint egy mentőöv ahogy visszacsengenek a szavai, az egész.. feszültség.. végül egy leeresztett sóhajjal távozik.
Nem hihettem hogy ennyire könnyű dolgom lesz.

(nekem is pokoli nehéz volt.)

Így hát feltornászom magam a támasztékomról... és megköszörülöm a torkomat.

Alig egy néhány mozdulatot lépek közelebb... de nem rontok rá, nem közelítek.
De kitartok.
Szilárdan.

- Benji, ezt érted teszem. Még ha nem is hiszed el. - mert még ha a szemöldököm ráncol is, a hangom nyugodt, - persze felkényszerített - és igyekszem, minden percben szemmel tartani.

Legalábbis a mozdulatait.
Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#135TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 6 Icon_minitimeSzomb. Okt. 29, 2022 10:20 am




Kutyakeksz. Ennyi. Ennyi pörög a gondolataim között. Nem akarom hagyni, hogy bármi más kitöltse az agyam és véletlen sem nézek másfelé. Csak a kutyára, akkor is, amikor már előtte guggolok és elveszem előle a zacskót. Van még a földön pár darab, amit elropogtathat. Ami lefoglalja. Míg én csak guggolok ott, szorítva a zacskó száját, ezúttal meg sem próbálva előrenyúlni, hogy simogassam.
Talán... várok. Várom, hogy... érkezzen az ütés. Azt hiszem. Az legalább kitisztítaná a fejem és aztán a fájdalomnak hála, lekapcsolna. Szép lassan minden idegszálam pattanásig feszül, ahogy figyelem az apró zajokat a hátam mögül, de nincs az a pénz, hogy odaforduljak. Akkor sem, amikor a léptek távolodnak, ahelyett, hogy közelednének. Akkor sem, amikor hallom a fura légzést. Akkor sem, amikor... megszólal.
Pedig kellene. Rá kellene vágnom, ösztönből, hogy nincs baj. Nem haragszom.
Mégsem vagyok képes sem kiejteni a szavakat, sem mozdulni. Még arra sem, hogy a vállam fölött legalább nagyjából az irányába nézzek. Pedig van valami... tudom... más a hangja és... valami nincs rendben.
De akkor sem megy. Csak szorítom a kezemben a kekszes zacskó száját azzal a kevés maradékkal és még egy kicsit jobban összehúzom magam. Bámulok magam elé, még a kutyát sem figyelve, ahogy próbál noszogatni, hogy adjak még neki, látja ő, hogy van a zacskóban.
Az egészből végül a folytatás rángat ki. Értem teszi. Akkor is, ha nem hiszem el. Mindent értem tesz ő is. Nem szándékosan bánt, nem azért, mert úgy tartja kedve, csak én érem el ezt nála... nála is? Vagyis nem... ő nem bántott... egy ujjal sem... semmivel...
Nem haragszok, Oliver - mondom ki fejben és már hallom is a régről ismert választ, aminek érkeznie kell a szavaimra.
Bizonyítsd be, Benjamin. Lássam, érezzem, hogy nem haragszol.
Úgyhogy erőt veszek magamon. Talpra állok, majd fél lépés oldalra. Nem menekülök, csak valahova a ketrec zárjához akasztom a fejemről a sapkát. Most útban lenne. Majd a zsebembe gyömöszölöm a zacskót és miután kicsit felborzolom a hajam... jöhet a nagy lépés Oliver felé. Majd még egy. Lehajtott fejjel, csak a lábait nézem, de ennek ellenére is elég bátran lépkedek.
- Hagyd, hogy... beszéljek, oké? Kérlek - engedélykérés, kérlelés, nem is tudom. De a reakciót megvárom, mielőtt az utolsó kis lépést is megtenném, hogy közel álljak hozzá, de ne érjek hozzá. Mint egy kiskatona, aki közel lett parancsolva, de közben megtiltották neki, hogy túl közel legyen.
- Nem haragszok. Nem bántottál vagy ilyesmi. Nem fáj... semmi. Semmi nem fáj - nagyot nyelek, éppen csak az összeborzolt tincsek takarásából sandítva fel rá egy pillanatra. Tudom, hogy szereti, ha látja a szemeimet, szóval... így oké lesz.
Tényleg nem haragszok rá. El kell hinnie. Ez az igazság. Nem haragszok.
- Csak kiborultam. Egy kicsit. De nem akartam elrontani mindent. Nem akartam, hogy... rosszul érezd magad - csak mondom és mondom egész halkan beszélve. Végül is, mintha ez lenne az ok, amiért közelebb megyek hozzá. Hogy biztos hallja a szavam. Nem az, amit közben teszek. Hogy nyúlok a kezeiért. Céllal. Nem azért, hogy szorongassam, mint már tettem párszor, még ha csak pillanatokra is.
- Szóval... tényleg nem haragszok. Nem haragszok. Nincs baj. Oké? -  hagyom, hogy dőljenek a szavak. Mintha az, hogy beszélek, azt is jelentené, hogy nem szakíthat félbe. Se szóval, se tettel.
- Nem haragszok. Nem tettél... semmi rosszat - mondom tovább, ismételgetem az eddigieket különböző módon és formában. És becsukom a szemem, ahogy mindent igyekszek egy másodperc alatt úgy alakítani, ahogy diktálják a tanult ösztönök. Bal kezét húzom a csípőmre - vigyázva, hogy ne az oldalamhoz érjen, ahol fáj. Ha esetleg megszorítaná... ne fájjon. Jobb kezét a másik oldalamra, éppen csak becsúsztatva az ujjait a magától felcsúszó éppen-csak-kicsit-rövid póló alá. És közben csókolok a nyakába. Egyelten csók, ahogy továbbra is csukott szemmel várom az ítéletet.
- Nem haragszok.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#136TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 6 Icon_minitimeSzomb. Okt. 29, 2022 8:51 pm

Talán hiszek abban, hogy a helyesen cselekszem. Talán csak próbálom megtalálni a hatékony utat... Azt ami számít... Ami előre visz és nem hátráltat, mégis valahol tudom, hogy csak a sötétben tapogatózom.
Csakis az ösztöneimre hallgathatok.

Aztán az egész valahogy furcsa ütemet vesz amikor feláll, de nem őt látom, mégse tudom mi az amire számíthatok. Nem tudom miért teszi azt, amit... mégis minden lépésében figyelek. Akármi is történik... kezelni fogom. A helyzetet, kezelnem KELL!! Tudnom kell kezelni...
Hinnem kell benne, mégis látszik némi meglepettség az arcomon ahogy közeledik.
Hogy mit várok!? Ütést? Megbocsátást? Haragot?? Vagy tombolást??
Mégis egyre egyáltalán nem számítottam.
Pedig számíthattam volna rá....


Amikor kérdez, bár nem figyel de válaszolok. Bólintok. Persze hogy hagyom, másra se vágynék jobban, minthogy beszéljen. Hogy mindent elmondjon. Mégis teljesen más következik. Valami egész más...

A szemei.. amikor felpillant mintha csak nem is ő lenne.. Mintha nem egy szabad ember lenne. Hanem egy báb. És ez...

- Benji, nem rontottál el... - jön az ösztönös reakció. Az igaz. Mégis félbeszakad a gondolat ahogy fogja a kezeimet, nem is tudom egyáltalán mikor kapta el őket, de amikor az egyik a csípőjén foglal helyet, a másik pedig becsúszik a pólója alá, utolér a felismerés.

- Hé..hé..hé, Benji állj le... Kérlek..! - nemhangos a szó. Inkább könyörgő. Valahol elvesztettem a lélekjelenlétemet, de hamar az útjába állok.

Lassan fogom meg a csuklóit, - most nem érdekel hogy felém hajol - csak egész lassan, ha van rá lehetőségem, puhán de szilárdan, és kihúzom az enyémmel együtt a póló alól.
Hagyom hogy maguktól álljanak le a csókjai. Most nem tudja elvenni az eszem.
Ez most nem az a pillanat.

Ha tudom, csak annyira húzom el, hogy a szemeibe nézhessek. Ha nem tudok, engedem az egyik kezét, hogy finoman az álla alá nyúlva - ha nem tépi el - a szemeimbe emeljem.

- Nem kell ezt tenned... - csak suttogom. De muszáj... muszáj elérnem hogy közben a szemeimbe nézzen. Akarom hogy lássa minden gondolatom.

- Semmit nem kell tenned... Ez nem Te vagy... Hiszek Neked. - és biccentek. Közvetlenül a szemeibe.  

Hogy tudom e mi az amit tennem kéne?
Fogalmam sincs.
Hagyom hogy az ösztönök vezessenek.

- Köszönöm, hogy elmondtad... - azzal eleresztem.
Nem lépek el..

.. de már nem érek hozzá.

Egyedül kell ezzel megküzdenie.
Ezzel a pillanattal.
A következőt majd meglátjuk a következőkben.
Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#137TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 6 Icon_minitimeVas. Okt. 30, 2022 12:23 pm




Egyetlen csók a nyakába. Ennyi a terv. Annyinak elégnek kell lennie, hogy a kezei útnak induljanak. Én pedig nyugton fogok maradni. Ő majd tudja, mit akar. Csak csukva kell tartanom a szemeimet, kizárni mindent. Hogy hol vagyunk. Hogy láthatnak.
Ő tudja.
Tudnia kell.
Tudnia kell, mit akar és hogyan.
Alig jutnak el a szavai a tudatomig, de abból értek, amikor a bőrömről eltűnik a keze. A sajátommal együtt, amit magával húz. Ha ezek után is erőltetném, amit elkezdtem, minden csak rosszabb lenne.
Tudnia kell, mit akar.
Újra és újra emlékeztetem magam erre és hagyom, hogy tegyen mindent és bármit. Így azt is hagyom, hogy felemelje a fejem és megkésve ugyan, de a szemeim is kinyitom. Majd szinte azonnal, kihasználva a helyzetet, hogy az egyik kezem szabad, még egy kicsit borzolok a hajamon, hogy félig-meddig el tudjak bújni a tincsek között. Így is láthatja a szemeim, csak... nem tökéletesen.
- Elhiszed, hogy nem haragszok? - kérdezek vissza, annak ellenére is, hogy éppen most mondta el. Valahol kikényszerítem magamból. Inkább ezt, mintsem azt kérdezzem, biztos-e...
Biztos vagy benne, hogy nem kell...? Hogy nem kell semmit tennem?
Folyamatosan ez jár a fejemben, főleg, amikor már nem ér hozzám és magamra maradok. A fejem újra lefelé és próbálok... gondolkozni. Rendszerezni a káoszt, tényszerűen, mint ahogy a sérüléseimet szoktam sorba venni egy-egy verés után.
Haragszik rám? Nem... nem hiszem. Ahhoz túl... gyengéd volt az előbb. Haragszok rá? Dehogy! Jól vagyok? Leszek. Igen. És...
- Rendben vagy? - pillantok fel rá, az ő szavait használva. Így szokta kérdezni, nem igaz? Nem feltétlen "jól", de legalább "rendben". Rendben van? És rendben... vagyunk?



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#138TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 6 Icon_minitimeVas. Okt. 30, 2022 10:52 pm

- Elhiszem. - biccentek megint. Mintha nem is értene engem... Mintha egy távoli világban lenne, egész... távoli.... Kikapcsolva...
Mégsem engedek a szemeiből.
Egész amíg hagyja nekem.

Elengedem, de csakmert szeretném ha ő találná ki a következő lépést.
Döntene. Befolyások nélkül, alkalmazkodás nélkül, és amikor megteszi, kérdez, valahogy automatikusan jön a válaszreakció.

Elmosolyodom.

- Igen, én rendben. - csak lassan válaszolok - Hát te?

Nem kapkodok. Nem követelőzök, nincsenek elvárásaim.
Csakis az őszinte... és tiszta kérdéseim vannak.
Mert tényleg tudni akarom.
Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#139TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 6 Icon_minitimeHétf. Okt. 31, 2022 10:36 am




Éppen csak felpillantok, amikor elhangzik a válasza. Mintha titokban lesném meg és amúgy nem szabadna ránéznem. De legalább elkapom a mosolyát. Rendben van. Ezúttal így még kényszer sincs, hogy visszakérdezzek; Biztos? Csak aprót bólintok, nyugtázva a választ és valahol talán felelve az övére is.
- Ühüm. Rendben.
Vagyok? Leszek. Hamarosan. Tényleg.
- Megmentettem valamennyi kekszet a te kutyádnak is - jelentem ki végül, ahogy nagy levegőt véve a zsebembe nyúlok, hogy előhúzzam a zacskót. Szerencsétlen kekszek már nem először vannak összenyomva.
De az ízén nem változtat, ha törött és most úgyis az a lényeg, hogy visszatérjünk a normális kerékvágásba. Hogy ne beszéljünk arról, ami történt. Hogy ne említse, mit műveltem és főleg, hogy miért.
- Töröttek, de biztos finom. Tudtok barátkozni, amíg én... amíg mi esetleg előre megyünk...? Megkeressük azt a kitaposott utat...? - félig kérdés, félig kijelentés. Engedélykérés is, talán. Mehetünk előre? Nem baj, ha magára hagyjuk? Addig tényleg összeszedem magam, mire utánunk jönnek.
Nem szökök haza - ígérem még, némán, csak magamban. Magamnak.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#140TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 6 Icon_minitimeSzer. Nov. 02, 2022 9:52 pm

Rendben van...
Ha rendben van, itt az ideje eldönteni hiszek e neki. És hiszek neki... Ki másnak hinnék, ha neki nem!? Ki másnak hihetnék....

Válaszul én is bólintok, de nem mosom le a mosolyomat.
Nem azért mert odakényszeríteném, egész egyszerűen akarom hogy tudja, nincs baj... semmi baj sincs... bármit megtehet. Bármivel próbálkozhat, nem fogom ellökni... Soha nem bántanám....

Egy befutott torokköszörüléssel gyorsban rövidre zárom a gondolataimat amikor újra megszólal.

- Áh... a kekszek... Köszi, hogy gondoltál rá.. - és újra mosolygom. Ez már inkább csak olyan mellékes beleegyező él, mint valódi vidámság. Egész mások most itt az állapotok.
Átveszem a zacskót, de csak ha nyújtja. És ha adja.
A légkör megváltozott?? Inkább csak óvatossá vált. Kissé óvatosabbá... Nem félelmeskedővé, nem vigyázzba állva feszülten, csak épp... elfogadó könnyedséggel, mert... teljes mértékig partner vagyok mindenben.
Mindenben amire szüksége van.

És végre nem is habozik kimondani...

Most mosolyodom el másodszor, de némi fáziskéséssel, mégis felszabadultan.
Egy gátat érzek átszakadni.

- Ha azt szeretnéd.. - fogalmazok kissé óvatosan. - nyugodtan menjetek előre, addig én és Fifi - csak lopva nézek a másik ebre, akinek tulajdonképpen fogalmam sincs mi a neve, nem néztem a táblát, de ez épp megfelelő lesz. Erre a néhány pillanatra. - megiszunk egy pertut, és... - habozok újra, talán a megfelelő szavakat keresve, aztán mégis azt adom ami adja magát. Ami belülről jön.

- ...ottleszek amikor szükséged lesz rám. - megint mosolygok. Nem tudom miért, nem tudom hogyan, de egyszerűen jön. Mert győzelmet érzek az Erőben.
(Még ha az a győzelem lehet vakító hamisság is.)
Mégis bízok benne.
Mert bízni akarok.  

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#141TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 6 Icon_minitimeCsüt. Nov. 03, 2022 9:00 am




Egyetlen pislogásnyi idő. Ennyit késlekedek, amikor tudom, hogy felé kellene nyújtanom a kekszet. No nem azért, mert magamnak akarnám, csak az a pillanat... szóval valahogy szükségem volt rá, mert... nem tudom. Csak kellett. De ezek után legalább nem úgy nyújtom felé, mintha arra készülnék, hogy bármikor elrántsam a kezem a közeléből, ha véletlen hozzám érne az ujja vagy bármi. Még ott egy apró mosoly is az arcomon, talán valahol az övét viszonozva. Őszintén.
Talán az a rendben vagyok-leszek nem is késlekedik olyan sokat. Mindenesetre az a félig kérdés kicsúszik, még úgy is, hogy amilyen óvatos választ kapok rá, egy kicsit elbizonytalanít. Tényleg ezt szeretném? Előre menni és még ha a kutya társaságában is, de mégis egyedül lenni? Azt hiszem, igen. Ezt szeretném. Időt, egyedül, hogy tényleg összekapjam magam és képes legyek viselkedni.
Itt lesz... velem lesz... amikor szükségem lesz rá.
- Oké. Az... jó lesz. Köszönöm - bólintok aprót, mosolyogva, majd az agyam diktálja is a következő lépést. Most kell a nyakába csókolnom. Újra. Hálából. Minden, amit megköszönök, azt tényleg meg is kell hálálni.
Már majdnem kibököm a szavakat, egyenesen nekiszegezve a kérdést, hogy kell-e, de... visszanyelem. Az előbb mondta, hogy semmit nem kell tennem. Az erre is vonatkozik? Érvényesnek kell lennie ide is... De ha inkább rendesen megcsókolnám? Nem feltétlen hálából, hanem... mert azt akarom. Azt akarom? Azt hiszem...? Egy kicsit a hajamba túrok, még inkább borzolva a már így is kusza tincseket, de ez sem ad elég erőt.
- Ott leszel, amikor szükségem lesz rád - ismétlem el végül, magamnak bólintva és csók helyett egyszerűen rámosolygok. A szemeibe. Még ha nem is tart tovább egy másodpercnél, akkor is megtettem és nem kellett emelnie a fejem hozzá.
- Barátkozzatok nyugodtan. Megvárunk titeket az ösvény elejénél. A fűben valahol - egészítem még ki az előbbieket, majd még egy bólintás saját magamnak és... indulás. Sapka újra fel, a szemembe nyomva, póráz a kezemben és ha az utolsó utáni pillanatban nem szól utánam, akkor tényleg megyek. Megyünk.
Egyik lépés a másik után, miközben a poros földet bámulom a lábaim előtt. De ahogy távolodunk a ketrecektől, a többi kutya okozta hangzavartól... az emberektől, akik nincsenek is ott, de a fejemben úgy léteznek, mintha bármikor felbukkanhatnának... egyre gyakrabban pillantok fel, tényleg keresve az utat, amiről Oliver beszélt.
- Biztos, hogy nem megyünk be oda! - beszélek magamnak, a kutyának, ahogy elkezd egy kissé lepukkant farmház irányába húzni. Gondolom a telephez tartozik. Szerszámok meg ilyesmi.
- ...vagy egy sorozatgyilkos áldozatai, savval teli hordókban! - mondom ki a gondolataim folytatását, de csak suttogva. Nem kell zajongani.
- Láttál már te horrorfilmet? Én nem szeretem őket, de mindig így kezdődnek. A kíváncsiság... meg a rövidebb út... meg ilyenek - csak beszélek és azon kapom magam, hogy megálltunk a kutya pedig úgy néz rám, mintha értené, mit magyarázok.
- Lehet, hogy te bátor vagy, de én egyáltalán nem! - jelentem ki, lezárva a témát, ahogy egy pillanatra megsimogatom a fejét.
Aztán irány tovább, megcélozva a zöldebb területet a távolban. Amikor a legszélén megállok, a kutya ugatni kezd mellettem. Nem dühösen, sokkal inkább izgatottan, miközben a farka a lábamon kopog ütemesen. Gondolom tudja, mi következik.
- Mindjárt... - motyogom, és azon kapom magam, hogy bármennyit is hezitálok éppen, várom, hogy a fűre léphessünk. Nem a kitaposott ösvény számít, hanem mellette a fű. Akkor is, ha nem lesz olyan puha, mint Steven kertjében... a lábam alatt akarom érezni.
Kis hezitálást követően a póráz végét rácsavarom a csuklómra, majd félkézzel leügyeskedem az edzőcipőt és a zokni is a lábamról. Utóbbit apró gombócba gyűrve belegyömöszölöm a cipőbe és szépen egymás mellé állítva leteszem őket az ösvény kezdetéhez.
- Így már jobb lesz. Mint otthon, ugye? - apró bólintás, egy pillantás és rálépek az... annyira azért nem puha, de nem is kellemetlenül szúrós fűre.
- Majdnem úgy - javítom ki magam és megteszem az első pár lépést, vigyázva, hogy a vadvirágokat ne tapossam le.
Nem sietünk. Mindent csak ráérősen, annak ellenére is, hogy a kutya orra úgy tapad a földhöz, mintha vadászna. Kérés nélkül megyek utána, néha a saját fejemben merülve el, néha hozzá beszélve. Mindent és bármit mondok, ami eszembe jut. Emlékeket. Főleg jó emlékeket Steven kertjéből... amikor rossz következne, akkor inkább elhallgatok.
Persze nem megyünk messzire, maradunk látótávolságban és ha elég időnk marad, végül le is ülök a földre.
Nem baj, ha koszos lesz a ruhám - emlékeztetem magam fejben és hiába húzom fel először a térdeim a mellkasomhoz, végül kinyújtott lábbal maradok. Hagyom, hogy a kutya a mancskát a combomra tegye és csak... létezek.
Szabadon.
Szabadon?
Azt hiszem.
Igen.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#142TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 6 Icon_minitimeCsüt. Nov. 03, 2022 7:43 pm

Azt gondolhatnám hogy ez a kis kiruccanás teljes csőddel végződött. De ugyanakkor azt is, hogy végtelen győzelemmel... Mindkettő itt kering, belül, és én nem tudok választani.
Őszintén... Nem is akarok.

Egy jóleső sóhajt eresztek csak miután felel, de újabb mosolyt csal amint megismétli a hallottakat.

- Ahogy mondod. - mosolygom vissza. Tévedtem. A győzelem az erősebb...


- Rendben... - ez már csak akkor csúszik, és az is félhalkan, ahogy figyelem, amint kilép az ajtón.
Egy pillanatra az is felvillan, hogy mi van ha szökni akar... Ha szökik... Talán okos dolog volt e engednem, de aztán arra jutok, ha képes rá hogy kicselezzen, nekem már nincs itt mit tennem...
A szívem szakadna belé...

Elfordulok, de csak hogy elengedjem a rémképeket, és minden figyelmem a szemközt figyelő kis zsemleszínű - ámbár barna - szempárra tekint, és...

- Na hallod, ketten maradtunk! - ő mintha csak értene, elfordítja a fejét, én meg úgy érzem, megérdemel egy próbát.


A keksz jó ötlet volt. Az újabb küldetés is sikeres, bár sosem volt szükségem igazán lefizetésre - legalábbis náluk - mégis kellő ideig hagytam - időtöltés?? - hogy Benji egyedül lehessen.
Egy darabot igazából csak ültem... a kennel előtt a földön, mellettem "Gandalf".. akiii... őszintén, el nem tudom képzelni ki adta neki ezt a nevet, nem is hatalmas, a varázsereje se lehengerlő, de attól még bújós és kedves  - szóval ő csak ült ott mellettem, minthacsak mindent értene, én meg kedvemre simogattam a hátát.
Igazából olyan húsz perc.. maximum talán elég lehet, így úgy döntöttem végül megindulunk.


Hogy mi az amire gondoltam?? Nem tudnék válogatni. Egész sokfelé járt a fejem, és ezt talán a kutya is megérezte, mert néha.. csak alkalomadtán egyszer-egyszer, igazán megtorpant a séta közben, és úgy őszintén... szüksége volt némi noszogatásra.
Aztán az vet az egésznek véget, amikor a fekete kutyát viszont meglátom a fűben.
Benji... Soha nem hagyta volna magára hogy a messzibe fusson...
Így biztos vagyok benne, hogy ottalálom.
És nem is kell csalódjak.
Egy cipő.. meg mégegy... Aztán egy ötlet.

Hogy miért jut eszembe hogy utánozzam... nem tudom.
De miért is ne!!?
Nem vagyunk még olyan öregek..

- .. ugye, Gandalf?? A rőőőőtszakállú... - elvigyorodom a gondolatra, de ahogy a fűre lépek, nem vagyok finnyás, de ez bizony szúr.
Na jó. Annyira azért nem.

- Ezt sem én telepítettem.. - hogy mondom neki, vagy csak magamnak beszélek...
Esetleg a kutyát szórakoztatom a monológjaimmal, REJTÉLY!
De ami a biztos, ahogy amikor a közelébe érek, jórészt hozzá, a két kutya már régi ismerősként üdvözli egymást.
Miért voltak ezek ketten különzárva!??

- Látom kötöttségek nélkül... szabadon... - mosolygom, de igazából nem várok választ, helyette fogom magam, és ha nem látok ellenkezést a tekintetében, csak fordulok egyet, és leülök mellé, éééén törökülésben, mert én úgy szeretem és úgy szoktam meg, de persze bőven hagyok neki szabad teret.
Haaa.. szüksége van rá.

- ...igazad van... Ki a fenének kellenek a béklyók... - mosolygom, de igazából nem örömködöm, nem is rá, sokkal inkább csak úgy a távoli fákra, előre...
De rég... volt már utoljára hogy a természetet a maga.. tökéletlen szellemében élveztem....
Túlságosan is magával ragadott az elit szigor.
Pedig mindig is szerettem idekinn...  

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#143TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 6 Icon_minitimePént. Nov. 04, 2022 10:07 am




Jó érzés kicsit semmire nem gondolni. Nem agyalni, nem félni, csak létezni, miközben a nagy mancs a combomon pihen. Mintha a kettőnk között és körülöttünk beálló csendben végre lenne esélyem lélegezni. Úgy igazán... lélegezni. Minden egyes levegővétellel egy kicsit leadok a bennem lappangó állandó szorongásból. Végül eljutok addig, hogy amikor körbejár a tekintetem, nem tartok attól, hogy bármelyik fa vagy bokor takarásából előbújhat valaki, hogy elrángasson innen.
Mire Oliver megjelenik, ösztönből mosolygok fel rá, hát még akkor, amikor jön a megjegyzése a fűre és ezzel egyidőben meglátom a csupasz lábait.
Nem szólok egy árva szót sem, csak megmozgatom a saját lábujjaim úgy ültömben. Persze a némaságom ellenére egy pillanatig így is elkalandoznak a gondolataim. Miattam csinálta? Nem lett volna muszáj. Annyira nem kellemes a fű. Csak nekem volt rá szükségem, hogy kicsit úgy érezzem, mintha a kertben lennék. Vagy magáért? Amúgy is megtette volna? Így csinálta régen, amikor itt önkénteskedett?
Mielőtt viszont túlzottan belegabalyodnék újra a saját fejembe, eltereli a figyelmem a két kutya. A játékos üdvözlésük. Alig tudatosul bennem a tény, hogy most már nem egyedül ülök a fűben. Nem mintha zavarna. A legkisebb késztetés sincs bennem, hogy messzebb kerüljek tőle. Így jó.
Így is jó.
Mellette ülni, figyelni a két kutyát, miközben éppen csak annyira fogom a póráz végét, hogyha futás lenne a vége, meg tudjam akadályozni. Közben pedig... hallgatom a szavakat és mosolygok. Hol magam elé, hol félig rá a szemembe húzott sapka takarásából.
- Jó érzés így... Nem szoktál ilyesmit csinálni? Mikor voltál utoljára kint mezítláb? - szólalok meg végül, mikor úgy érzem, megtehetem és kérdezhetek. Mindezt úgy, hogy egy pillanatra sem lankad a mosolyom. Persze nem is ránézek közben, a kezem a tőle távolabbi oldalamon a füvön. Simogatom, borzolom az apró vadvirágokkal együtt.
- Én otthon... Stevennél... minden nap ezt csináltam. Amikor lehetett. Jó volt mezítláb mászkálni a fűben, olvasni, kikapcsolni.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#144TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 6 Icon_minitimePént. Nov. 04, 2022 7:29 pm

- Hm .. - dünnyögöm el - Nem mostanàban. - mosolygok, de csak úgy a kellemesség miatt teszem. A kellemes időtöltés miatt. Egyszerűen mert tetszik...
Szeretem.

- Talàn évekkel ezelőtt. - nézek most először úgy igazán rá. De azt is csak féloldalról... sandán. Mert egyszerűen így esik most jól. És jól esik hogy megtehetem.
Még akkor is ha ő viszont nem néz rám.
Helyette válaszol. Azis valami...

- Igen... - mosolyodom el. Nem akarattal, inkább zsigerből.
Csak mert kellemes emlékeket ébreszt. - ...sokat küzdöttem azért a fűért .. - nem sóhajtok. Csak legbelül. - Itt.. a sivatagban.. - teszem hozzá, mert így volt. Nehéz volt. Életben tartani. Teljes talajcsere, öntözőrendszer, csakhogy...
... Csakhogy ő sétálhasson...

És ez már annyira megtérülővé teszi az egészet...
Minden perc megérte.

Mégsem ezt említem.

- Hiányzik? - fordulok most ismét hozzá. Inkább felé. Az irányába, de nem vizslatva, inkább csak figyelem.
Mint egy teljesen... átlagos... beszélgetés.

Mintha bárki mással tenném.
Pedig ő nem bárki más.
Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#145TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 6 Icon_minitimePént. Nov. 04, 2022 8:11 pm




Szeretném azt hinni, hogy van egy kis részem abban, hogy most mezítláb van és talán jól érzi magát. Hogy talán eszébe juttattam, ha évekkel ezelőtt csinált ilyet, élvezte. De megmaradok a magamban találgatásoknál, nem kérdezek rá, csak egy hálás pillantást vetek rá a sapka alól, amikor egy másik, puhább fűre terelődik a szó.
- Köszönöm - motyogok ennyit egy mosollyal, még ha hivatalosan nem is értem tette.
De azért... köszönöm neki. Hogy küzdött a fűért. Hogy beletette a munkát, még ha ő sosem érezte a talpa alatt, milyen puha és kellemes és megnyugtató... és számomra mennyire a szabadságot árasztotta magából minden egészséges, zöld szál.
Mennyire más az otthoni fű és az itteni. Érzem a tenyerem alatt is, minden egyes simításnál, ahogy ellenállnak a kapott iránynak és szinte majdnem belerokkannak, ahelyett, hogy oda és vissza hajolnának...
De aztán kapnak egy kis nyugtot, miután elhangzik a kérdést. Megáll a kezem a levegőben, de ezen kívül nincs jele semmiféle feszültségnek.
Hiányzik? - csendesen visszhangzik a fejemben a kérdése, egyik faltól a másikig, mint valami pingpong labda. Először még így is majdnem visszakérdezek, szinte ösztönből.
A kertben a fű vagy Steven?
Szóra is nyitom a szám, hogy talán megtegyem, de aztán összekoccannak a fogaim, ahogy hamar be is csukom. Fogalmam sincs, hogy valójában lenne-e különbség a válaszomban, bármelyikre érti, de maradjunk a fűnél és... bólintok egy aprót. Majd még egyet, amit úgy fél tucat, kisebb biccentés is követ még.
Hiányzik. És ez baj, nem igaz? Nem szabadna, hogy hiányozzon onnan semmi. Mégis így van.
Végül nagy levegőt veszek és újabb szó nélkül talpra állok, hogy innen nézzek rá. Talán most nincs széles mosoly az arcomon, mint ami az előbb volt, de egy halványabb verziója azért ott virít. Na jó, inkább csak pislákol.
De ahhoz elég, hogy intsek a fejemmel a fák irányába. Menjünk tovább. Menjünk beljebb. Végül is, nem azért hoztuk ki a kutyákat, hogy itt üljünk velük, nem igaz? Közben is tud tovább kérdezni. Ha szeretne.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#146TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 6 Icon_minitimeSzomb. Nov. 05, 2022 12:55 am


Felhúzom a lábaimat, de csakmert most az esik jól.
Terpeszben.
Két könyékhajlatommal átölelem, a kutya póráza meg alig ténfereg a kezemben.
Most a kutya is nyugodt. Mindenki nyugodt...
Teljes nihili élvezet.
Meg tudnám szokni.

De aztàn elmosolyodom. Talán a szavaira, ő volt az első aki megköszönte, de így visszanézve... nincs mit ezen csodálkozni.

"Szívesen!" - mondják a szemeim, meg az a mellé kicsúszó mosoly, ha épp elkapja őket. De valami más most sokkal jobban érdekel.
Ő.
És az érzései.
Mégis csak egy szeletet kapok.
Egy őszinte szeletet...

Elmosolyodnék, de nem lenne helyénvaló. Nem őt mosolyognám ki, mégis....
... a párhuzamok.

Már épp szóra nyitnám a szám amikor ő viszont mozdul.
Lenéz rám... int.. fejjel, én meg.. értek a szóból, eldobom a valahogy a kezembe került darab füvet, és helyette újra a pórázra fogok.

Jól van...
Menjünk.

Feltápászkodom, de az eszemben sincs visszamenni a cipők irányába.
Ha már visszahozta a gyerekkorom, miért is ne.
Elindulok, át, keresztül a réten, a szemeim tisztán látják a fákon túl kitaposott ösvényt és igen, pont arra tartok.
Gandalf meg egyből tudja mi az ami jönni fog.
Igen lelkes.
Mégsem tolakodóan az, de én látom azon a farokcsóváláson, azon a testbeszéden, hogy tudja hogy ez a mai, egy újabb jó nap lesz.
Újabb jó nap...

Bízom benne, hogy követ.
Inkább mellettem jön, igazából akármelyik, nem támasztok most követeléseket, ezek a teljes szabadság pillanatai.
Most megtehetjük mindketten.

Némi megtett út, csendes szélsuhogás a fák között és egy idő után, ha ő nem szólal meg, én beszélek.
Mert valamit tudnia kell.

- Nekem is hiányzott... - dünnyögöm, magam elé. Útközben. De nem tudom érti e. - Sokminden... - a mondat vége. Mégsem szándékozom így befejezni.

- A teljes szabadság... a felelőtlenség... a könnyű döntések... - nem direktben intézve mosolyodom el. - Voltak jó pillanatai... is. - nyomom meg. Mert így volt. - Mélyen mégis gyilkolta a lelkemet. - még mindig magam elé nézek. Előre. Mindvégig. Nem búval bélelten, csak békében a tények szelével, elfogadtam ezt az állapotot. Már hosszú idő óta.

- Idővel könnyebb lesz... - fordulok most először újra felé. De csak egy rövid pillanatra. Nem akarom hogy bántásnak vegye. Nem akarom hogy sürgetésnek vegye. A világ összes ideje az övé.
Tőlem biztosan.

- Nekem könnyebb volt... - újra előre, de ha nem történik semmi, nem torpan meg, vagy látok rajta bármi változást, nem állok meg. (Csak ha mégis.) Gandalf is egyre iparkodóbban venné gyorsabbra az utat a "szabadság" felé...
Nos.. Nem hibáztatom.
Most mégsem sietünk el semmit sem.

Várnia kell...
Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#147TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 6 Icon_minitimeSzomb. Nov. 05, 2022 10:46 am




Kell egy másodperc, mire megindulok, hiába én akartam most annyira tovább menni. Nem is tudom, miért hezitálok. Az biztos, hogy nem a cipő miatt. Meg sem fordul a fejembe, hogy visszamenjek érte. De aztán nagy lendülettel követem az első pár lépést mögötte téve meg... ösztön, azt hiszem. Utána viszont emlékeztetem magam, hogy ezt nem szereti. Szóval két nagyobb lépés és mellette vagyok egy újabb mosollyal sandítva felé. Amolyan néma "itt vagyok" kijelentésként.
Nem mintha végig teljesen mellette maradnék, amikor a kutya oldalra húz, megyek utána. Nem messzire, mindig csak egy-két lépés valamelyik érdekesebb fa vagy bokor irányába egy gyors szaglás erejéig, aztán irány vissza. De amikor beszélni kezd, mellette vagyok és maradok, ahogy kell. Figyelek. Még ha eleinte nem is nézek rá. A lábam alatti talajt nézem, mintha még mindig nem akarnám letaposni az apró virágokat.
De egy idő után, amikor meghallom a mosolyt a hangjában, amikor a jó részéről beszél, csak engedek a késztetésnek és őt lesem. Végül akkor sem kapom el a tekintetem, amikor ő is felém néz. Viszont nem állok meg. Egy pillanatra sem. Annyi mindent mondanék. Kérdeznék.
Megkérdezném... hogy érzi? Megérte az az időszak? Ma már egyáltalán nem hiányzik neki? Akkor és ott elhitte bárkinek, hogy jó neki az elvonón bezárva? Hogy próbálják leszoktatni?
De az összeset megtartom magamnak. Minden egyes kérdést, ami ki akarna bukni, visszanyomok, miközben a szabad kezemmel a mutatóujjam körül a nyakláncomon tekerek egyet a jóleső szorításig. Alig figyelek a kutyára, aki egyre izgatottabban próbál előre jutni, újra meg újra keresztülsétál előttem. Néz rám, mintha nem értené, miért nem sietek, mikor szerinte kellene.
De nem figyelek. A kérdéseket nyomom vissza, a nyakláncom piszkálom. Nem idegesen, csak... mert jól esik.
Ha neki nem igazán hagyom, hogy kérdezzem... ha nem tud kérdezni, mert összeomlok... akkor nekem mi jogom lenne őt faggatni, nem igaz? Azt hiszem, az ég világon semmi. Semmi jogom kérdezni. Ahogy máshoz sem igazán van, mégis ezek után valahogy én jövök. Nem? Így illene.
- Megígéred, hogy nem leszel dühös? - teszek fel végül egy kérdést, még ha nem is azt, amik eddig a fejemben pörögtek. - ...és megígéred, hogy titok marad?
Nem szabadna erre kérnem. Nem kérhetem, hogy még a szponzora előtt is titkolózzon. Talán ezért nem emelem ki külön, pedig szeretném. Szeretném még hozzátenni, hogy neki se mondja el. De az már... túlzás lenne. Nincs jogom hozzá. Nincs és kész. Így ott a kikapu. Ki lehet magyarázni, hogyha neki elmondaná... esetleg. Csak maradjon titok. Mert annak kell lennie.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#148TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 6 Icon_minitimeSzomb. Nov. 05, 2022 12:59 pm

Megállok. Hirtelen, de mégsem olyan hirtelen. Lehet csak nekem tűnik annak. Először lassítok, aztán szépen lassan megállnak a lépteim. A kutya is érzékeli, ő is megáll.
Okos kutya.

- Sose lennék Rád dühös... - tartom a szemeit. - Nekem bármit elmondhatsz. - aztán rájövök, nem is így hangzott a kérdés. Így inkább válaszolok.

- Igen. Megígérem. - és bólintok is hozzá.
Mert igazából éppen így is gondolom.
Szinte bármit megígérek...

Csak beszéljen hozzám.
Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#149TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 6 Icon_minitimeSzomb. Nov. 05, 2022 1:51 pm




Azt hiszem, jobb lett volna, ha tovább haladunk. Ha közben kevésbé kell jelen lennem. De azért megállok. Késve. A hátam mutatva neki egy kicsit, mire veszek egy nagy levegőt és fordulok.
- Nem olyan nagy dolog... - mondom végül, magyarázkodva, hogy ne számítson semmi komolyra.
- Tudom, hogy tudod... Tudod, hogy Steven... néha... elég sokszor... megver - irtó nehezen beszélek, minden egyes szó egy hatalmas hiba. Titok, amiért bajba kerülhetek, ha napvilágra kerül.
De tartozok neki az őszinteséggel, még akkor is, ha nem jön a nagy megkönnyebbülés, miután utat engedek nekik. Pedig annak kellene következnie, nem? Minden könyvben ez van. Ha beszélsz, utána könnyebb. Ha nem egyedül vagy a fejedben a történtekkel.
De akkor miért nincs bennem a legkisebb jó érzés sem?
- Dühös volt. Azt hiszem... nem kapott meg valami munkát. Valami fontos munkát, amire iszonyat sokat készült... Én meg eltörtem egy poharat. Túl hangos voltam. És csak még nagyobb káoszt csináltam, amikor próbáltam összeszedni - emelem fel magam elé a tenyerem, hogy lássa a vágásokat, ahol a szilánkok a bőrbe fúródtak.
Már régen nem vérzik, még Oliver lakásán leszedtem róla a kötést. Nem volt rá szükség, de azért látni a vékony, fehér vonalakat, amiknek még idővel gyógyulniuk kell.
- Aztán... elestem. Szaladtam fel. Elcsúsztam. Kiterültem a földön. Ő meg... - nagyot nyelek, de nem igazán tudom kimondani. Így is süt a szégyen a hangomból, hát még, ha tovább beszélnék. A torkomban ott a hatalmas gombóc, ami a szégyennek hála így is sírással fenyeget.
Talán nem is tudnék már semmit kimondani.
Szóval... szóval eltüntetve előle a tenyerem, egy pillanatra a kezem magam mellé eresztve, végül magasra húzom a pólót a jobb oldalamon, hogy nézze meg nyugodtan. Hogy lássa azt, amit még valójában én sem néztem meg. Steven lábának, cipőjének a nyomát. A mostanra valószínűleg már igazán tarka, elég nagy, különös foltot.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#150TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 6 Icon_minitimeKedd Jan. 17, 2023 5:01 pm

Már az, ahogy elkezdi, aggodalomra adhatna okot. De nem ad. Őszintén... Örülök. Valahol legbelül, egy részen, még ha feszült várakozás is ez. Valami történni fog. Érzem, és valami olyan ami... 'Jó'. Nekem jó. És jó neki, csak nehogy csalódjon a megítélésem.

De azután mégsem az jön amire vártam. Nem az az érzés..  A megkönnyebbülés... az öröm... már mind a messzibe veszett.
Szemeim letapogatják először a kezét, majd a lilává/sárgássá váló foltokat, mégis idő kell hogy megértsem. Átkozottul sok idő. Hogy a helyére kerüljön minden...

Az első benyomás a féktelen haraggal párosul. A dühvel, amire megkért, hogy ne legyek. És én igéretet tettem. Miért tettem ilyen könnyelmű igéretet? Szabad kezem ujjai lassan ökölbe szorulnak a testem mellett, de az eszem csendre inti őket. Így ahogy aztán feltalálok remélhetőleg a szemibe, - de az is lehet csak a lehajtott fürtjei fogadnak - az arcom már kisimulva fogadja a helyzetet. Kezeli... Inkább. Nem így mondják? "Kezelnem KELL! Tudnom kell kezelni... "
Ahogy én is mondtam.
Így hát így is teszek.

- Nem érdemelted meg azt amit tett. - a hangom hideg, de egy percig sem hűvös. Nem engedek bele érzelmeket, fájó érzelmeket, mégis a lehető legteljesebb mértékig igyekszem figyelni rá.

- Nem ezt érdemled. - ha tudom, a szemeibe. Mégis csak egy ideig tartom őket - ha tudom - és csak kis idő múlva folytatom.

- Azt érdemled, hogy tiszteljenek. Hogy tiszteletben tartsák azt aki vagy. Az akaratodat, bármi is legyen az. A lényedet. - biccentek, de nekem fel se tűnik. - Mint ahogy bárki más. - nézek el a távolba, mert először nem is tudom hogyan folytassam. Aztán mégis engedelmeskedem az ösztönöknek. Az érzéseknek.

- Fáj?? - bökök állal az oldala felé, bár egy percig sem közönyösséggel teszem. Tudom hogy fáj. Tisztában vagyok vele. Én is érzem. Mégis tudnom kell, hogy kimondja. Hogy ő mondja ki. Hogy képes rá.
Szükségem van rá.
Mert az mindent megváltoztat.

Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#151TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 6 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

P.S.: Some things are worth the trouble

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
6 / 23 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 14 ... 23  Next

 Similar topics

-
» It ain't worth it if it don't terrify you - Zafír & Benji

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Játéktér ∷ :: külváros / sivatag :: Lakások-