♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 7 Icon_minitimeby Leon Williams Pént. Május 03, 2024 8:04 pm

» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 7 Icon_minitimeby Derek Moretti Hétf. Ápr. 29, 2024 8:15 am

» Leon Williams
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 7 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 7 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 7 Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 7 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 7 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 7 Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
Leon Williams
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 7 Vote_lcapP.S.: Some things are worth the trouble - Page 7 Voting_barP.S.: Some things are worth the trouble - Page 7 Vote_rcap 
Alessandra Clark
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 7 Vote_lcapP.S.: Some things are worth the trouble - Page 7 Voting_barP.S.: Some things are worth the trouble - Page 7 Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 P.S.: Some things are worth the trouble

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 15 ... 23  Next
SzerzőÜzenet

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#151TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 7 Icon_minitimeKedd Jan. 17, 2023 7:23 pm




Minél hosszabbra nyúlik a csend, minél tovább érzem magamon a vizsgáló tekintetét, annál rosszabbul érzem magam. Nem kellett volna felhoznom. Nem kellett volna megmutatnom a nyomot. Akkor sem, ha tartoztam neki az őszinteségéért. Hallgatnom kellett volna.
Hol marad a megnyugvás? Hol késik a jó érzés, hogy kiadtam magamból a történtek egy részét?! Makacsul kitart a szégyen és az ég világon semmi nem váltja le. Sem most, sem később, amikor már a hangja elűzi a csendet.
Aprókat bólintok, szinte már kötelességtudóan. Minden mondat után megrezdülnek a tincseim a kis mozdulatra, de ezen kívül maradok nyugton. Nem engedem le a pólóm. Csak szorítom az anyagot. Még csak fel sem nézek! Nem igazán. A kezeit látom és azt, hogy nem jön közelebb, de mást nem.
Persze közben próbálok figyelni. A szavakra. Komolyan venni és... elhinni őket? Talán azt is. Próbálom, próbálom, próbálkozok... Próbálok majd ezekre is emlékezni a jövőben, amikor más hangosabb lesz.
De végül egy újabb bólintásra azért futja. Egy utolsóra, mielőtt elhangozna a kérdése, mielőtt leengedném a felsőm - többször is meghúzva az aljánál fogva, hogy biztos takarjon -, és fellesnék rá. Mindössze egy pillanatra. Éppen meglátom a szemeit és már vándorol is tovább a tekintetem. Nem megy.
De szerencsére ott a kutya. Járkálni kezd a lábam előtt. Nem érti, mi történik. Nem érti, miért nem megyünk.
Megsimogatom. Megvakargatom a füle tövét.
Azzal is nyerek pár másodpercet, hogy kiagyaljam, mit válaszoljak. Mert igenis bajban vagyok a felelettel. Nem vonhatok csak úgy vállat, nem igaz? Pedig szeretnék. Megvonni a vállam, amolyan "nem számít" módon. Talán el is lehet kapni az akaratlanul megkezdett mozdulatot, de végül nem viszem végig.
- Most már nem olyan rossz. Aznap meg... Akkor kaptam fájdalomcsillapítót. Tudod te is! Bántotta, hogy így alakult! És amúgy is... ez most tényleg nem volt szándékos. Majdnem elesett bennem.
Biztos vagyok benne, hogy így történt? Biztos vagyok benne, hogy... nem belém rúgott, mert a földön voltam?
Persze. Majdnem elesett. Ez nem volt szándékos. Ezért volt kedves velem után. Ezért kötötte be a kezem. Ezért intett magához és győződött meg róla, hogy beveszem a gyógyszer. Mert bántotta. És hogy jobb legyen.
Beszélj már értelmes ember módjára, Benjamin!
- Csak kicsit fáj - bököm ki egy pillanattal az előbbiek után, engedelmeskedve a fejemben megszólaló parancsoló hangnak. - Nem kell aggódnod. Nem kell dühösnek lenned... Láttam a kezed - húzom szomorú mosolyra a szám újra felé lesve. Ha ilyesmiről van szó, jó megfigyelő vagyok. Megtanultam hogyan legyek az.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#152TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 7 Icon_minitimeSzer. Jan. 18, 2023 12:38 am

"...ez most tényleg nem volt szándékos."

Ez az egy, ami még utána is, újra és újra visszahangzik a fülemben. Miután kimondta... És miért annyira ismerős ez!?!
Felsóhajtok, de igyekszem palástolni a pillanatot. Nem miatta vagyok problémás. Nem is a helyzet az, csak annyira...annyira... Ismerős.
Mégis az azt követő szavai rántanak vissza a valóságba.
Az, AHOGY mondja. És amit...
Mert rajtakapott....

- Benji, én csak... - lépek közelebb, önkéntelenül is, a másik kezem végén meg a kutya hirtelen örül egyet, és azt hiszi folytatódik a kutyagoló. De amikor megtorpanok, ő is feladja.
Okos kutya...

Felemelem a kezem... A szabadot, és csak úgy, ott az orrom előtt, lassan kifeszítem, aztán újra ökölbe zárom az ujjaimat. Csak hogy érezzem. Nem számít hogy ő figyel e...
(mert úgy tűnik, ha én nem tudok róla, ő akkor is figyel. )
Aztán mégegyszer...

- Azt mondtam könnyebb lesz... - csak az ujjaimat nézem. - Nem azt hogy könnyű... - és most újra rá. Ha sikerül elkapnom a pillantását, örülök neki. Ha nem...
Muszáj hogy folytassam...
Mindegyik esetben.

- Nem könnyű nem úgy reagálni ahogy mindig is tettem. - most már elmosolyodom. De nem őszinte mosoly ez. Inkább beletörődő. Az évek alatt.  - De nem lehetetlen. - és ez már tényleg az, a szemeibe/re, ha tudok, ha nem...
Nemszámít.

- Attól még fáj. Ha nem is hagyom hogy leterítsen. - és valójában igaz. Színészet? Nem így mondanám. Inkább csak őszinte belátása a tényeknek.
Nem mindig jó ha az érzelmek irányítanak.
Ha CSAK... az érzelmek.
Így én hagyok egy leheletnyi hézagot nekik.

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#153TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 7 Icon_minitimeSzer. Jan. 18, 2023 8:08 am




A legkisebb mértékben sem zavar, hogy közelebb lép. Ahogy valójában... az ökölbe szorult keze sem hiszem, hogy ellenemre lett volna. Lehet dühös. Akkor is, ha megígérte, hogy nem lesz.
- Semmi baj - biztosítom szinte azonnal, ahogy félbemarad nála a mondat. Az lett volna a vége, nem? Bocsánatkérés. Mentegetőzés. Magyarázkodás.
Akármi is
Nem számít. Nincs baj. Lehet dühös. Lehet dühös Stevenre vagy akár rám is, ha akar. Bármire és bárkire. Azon úgysem változtat, hogy már fel-fellesek rá. Az irányába. Hol a szemem sarkából, hol a tincseim biztonságos takarásából, de nagyjából végignézem, amit a kezével művel. Egy részem még most is szeretne közelebb lenni hozzá. A másik azt mondja, nem kellene.
- Neked nem kell fájnia. Semminek. Annak meg főleg nem, ami velem történik - egész lassan ejtem ki a szavakat, biztosítva róla, hogy nem kell rosszul éreznie magát. Először csak szavakkal, de utána a kezéért nyújtom az enyém.
Csak egy apró csókot szeretnék nyomni az ujjaira.
Ennyit és egy fél lépést engedhetek annak az énemnek, amelyik szeretné közelebb tudni magához. Nem kap túl sokat, csak azt a pár másodpercet, utána már visszalépek hátra. Sőt, lassan, meggyőződve róla, hogy jön velem... jönnek velünk, indulok is tovább az eredeti cél irányába.
Nos, úgy tűnik, ha más nem, ez az egész és a mozgás elterelte a figyelmem a szégyenről, ami egy perccel ezelőtt még olyan lehengerlő volt. Azt viszont a lábam alatti fűnek köszönhetően sem tudom elereszteni, amit mondott. Hogy mindig is...
- Ilyen voltál...? Úgy értem... azt mondtad, nem könnyű nem úgy reagálni, mint mindig. Ilyen voltál régen? Dühös? Verekedtél? Megütöttél másokat, mert megtehetted? - olyan könnyen ejtem ki a szavakat, mintha csak azt kérdeném, milyen pirítóst szeret. Nem nagy dolog, ha így volt. Nem igaz? Engem nem bánt. A szavát adta!
Nem úgy, mint most, hogy nem lesz dühös. Az más volt, amikor azt ígérte, soha nem fog bántani.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#154TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 7 Icon_minitimeSzer. Jan. 18, 2023 4:14 pm

Az a rövid idő, ami eltelik az újabb megszólalása között, a fejembe zúdít mindent. Sok emléket, sok régi pillanatot, és mégtöbb hibát.
Már tudom miért választottam egy nyugodt életet, de közben azt is, hogy a jelen pillanatokat semmiért nem cserélném el. És senkiért. Mert újra érzek.
És ez valahogy megváltoztat mindent.

Aztán az, amikor megszólal, és végül a keze is felém nyúl, már elengedek mindent. Nem számítanak most ezek a részletek, csakis ő az aki számít. Így hát vele foglalkozom.

Szeretném azt mondani, hogy ezt nem érti. Azt, hogy minden egyes perc, ami vele történik, történt, nem hagyhatom kimondatlanul. Mégis az ahogy a kezemért nyúl, már tudom, hogy senki nem értheti nála jobban.
Így hát nem kell erölködni hogy átadjam magam.

Megszorítom a kezét, de igazából nem is akarom elengedi. Közelebb húznám. Meg akarnám vizsgálni. Megnézni... hogy csontja nem tört e, minden rendben van e, de ő viszont másképp dönt. És ő a gyorsabb, mielőtt léphetnék, megint eltávolodik.
Így...
Engedek az akaratának.
(Mindig is ezt akartam tőle.)
Hogy önállóan lépjen.

Elindulunk, én először vagy két rövid lépéssel utána, habár a kutya nagyon sietne előre, így lassan engedelmeskedem, és ölesebb léptekkel behozom.
De nem szólok egy szót sem. Nem volna helyénvaló, és úgy őszintén, nem is tudom mi az amit mondhatnék. Hogy sajnálom?? Hogy bármit megtennék, ha bármit... bármikor visszafordíthatnék?? Hogy sajnálom hogy nem léptem előbb?? Vagy hogy megöl minden képzeletben játszó szörnyűség, amit az agyam diktál, találgatva mi az ami történhetett??
De nem mondok semmit sem.
Egyszerűen mert nem érzem helyénvalónak, és ahogy a kutya vezet, én csak a gondolataimba temetkezve lépkedek utána.

Még az se érdekel igazán, hogy a gaz közben szúrja a talpamat.

A hangja ami újra kiszakít, és talán JÓ... hogy megteszi, mert így legalább újra terelnek a gondolataim. Másfele. Valami olyanra, amiről tudok beszélni. Amiről SZABAD.
Így bólintok, és lassan összeszedve a lélekjelenlétemet, egy már sokkal könnyebb sóhajjal karöltve belekezdek.
Ezek a dolgok már a régmúltéi.

- Mindig is hirtelen döntéseket hoztam. Vagy épp hirtelen hoztam döntéseket. - mosolyodom el. - Az ivással könnyebb volt. Egyszerűbb. Felszabadítóbb, és még a bűntudat se környékezett.- már nincs ott az a mosoly, de már nem is bánom a régieket. Elfogadtam. Az, akkor volt. A most pedig most van.

- Még ma sem tudom miért volt az a düh ami munkált bennem. Hogy mi okozta, igazából nem volt nehéz életem. De igen. Volt hogy megütöttem másokat, de csak olyanokat, akik meg is érdemelték. - és ekkor kapok észbe. - ...vagyis... Akik képesek voltak visszaütni. - még ma is, a legemlékezetesebb emlékem, amikor 6 rendőrnek mentem neki. És azt hittem hogy győzhetek... Ma.. azt gondolom, vakmerő voltam. Egy idióta majom. De még ma is érzem az ütéseket. Akkor és ott, mennyire jól estek. Mert tudtam hogy nemhiába büntetnek.
Mégis annyira távolinak tűnik már az egész...

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#155TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 7 Icon_minitimeSzer. Jan. 18, 2023 6:49 pm




Pisszenés nélkül hallgatom a szavait, miközben teszem egyik lábam a másik után. Tekintetem az előttem lévő, egyre lelkesebb kutyán. Legalábbis általában. Azért megvannak a lopott másodpercek, amikor felé lesek. Félig titokban. Mint ahogy első alkalommal tettem a kocsijában. Mintha nem szabadna.
Pedig őt nem dühítem... nem hergelem vele, ha ránézek. Nem igaz?
Mégis ott a bizonytalanság bennem és nem figyelem nyíltan. Csak a szavait követem. Mindent, ahogy fogalmaz és... és megszokott módon igyekszek visszatuszkolni a bennem megfogalmazódó kérdést a kis... botlását hallva.
Lehet, hogy hamar javítja magát, de attól bennem még felötlött a gondolat. Ki dönti el, hogy megérdemli-e valaki az ütést? Steven szerint nekem kijárt. Steven szerint nagyon sok mindent megérdemlek. Oliver szerint nem. Kinek van igaza?
- Talán magadra voltál dühös - jegyzem meg ahelyett, hogy a gondolataimnak adnék hangot. Ez biztonságosabb és nem akarom, hogy újra éles kanyart vegyenek a gondolataim. Maradni akarok. Beszélni hozzá. Figyelni a kutyákat, ahogy egyre lelkesednek.
- Nem hiszem, hogy régen kedveltelek volna. Vagy bíztam volna benned. Nem úgy, mint most - teszem még hozzá egy pillanatra megdörzsölve az arcom, ahogy felnézek rá. A szemeibe. félig a tincseim és a tenyerem takarásából.
...és halványan és talán... furán zavarban ugyan, de rámosolygok.
Aztán mielőtt ez is túl komoly lehetne... mielőtt egy egészen más irányba mint az előbb, de kanyarodnának a gondolataim, szó nélkül elrohanok tőle. Kutyával egyutt. Egészen a futtató kerítéséig - nem mintha pár méternél messzebb lennénk már. De attól még onnan kiabálom neki vissza felé a kérdésem.
Nem túl hangosan, de... magamhoz képest hangosan. Ahhoz képest hangosan, mint amire nevelve lettem.
- Régen is kertészkedtél és fura fiúkat szedtél fel... és el a munkaadóidtól?



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#156TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Jan. 19, 2023 1:21 am

Elhallgatok, pedig még biztosan lenne mit mondanom. Bizonyosan.
Talán azon töprengek, mekkora kárt okoztam. Hogy okoztam e. Hogy nyomnak e a latban a  szavak, a kutya szinte üget előttem, és talán.. talán most én is a hátsó lábait nézem. Egy darabig...
Egész addig, míg újra nem őrá figyelek, mert igenis - nála - kikívánják magukat a szavak.
És semmi nem tölt el ennél nagyobb örömmel.
Valahol.

És talán nem is mond hülyeséget...

- Lehet. - szinte automatikusan válaszolok, de csak a felismerés. Rádöbbenés? Az egész megváltoztat mindent, és bár az előző pillanatban még rá figyeltem, most újra a meleg homokot nézem a lábaim előtt.

- Lehet Te már jobban ismersz engem mint én magamat. - ennél már elmosolyodok, csak úgy az orrom előtt, véletlenszerűen, mégis muszáj hogy aztán Rá közvetítsem.
Így hát csak úgy lehajtott fejjel, oldalvást felé fordulok.

Persze még azelőtt vissza, hogy megint beszélni kezdene.

Aztán amikor rám néz, valami belső melegség önt el.
Nem tudom megmagyarázni, és őszintén nem is akarom.
De ettől még érzem.
És most... hogy a fejem már nem lóg lefele a semmibe, valahogy vissza is tér az a korábbi jókedvem.
Egyből rámosolyodok.

- Háttt... régen én se kedveltem volna magam.. - rántok hirtelen vállat, amire meg a kutya azt hiszi, újra itt a megálló.
De bökök fejjel egyet, így annyiba is hagyja az egészet, és újra megindul kutyagolva, egyenesen a fekete felé.

- ... De nem hibáztatlak. Van aki még most sem. - szélesre húz a vigyorom, na igen! Ez már vigyor, de talán ő már ekkor messze jár, lehet nem is hall engem, de nem is neki szánom. Feltétlenül.
Így ahogy már onnan, előre rohanva kiállt vissza, a korábbi mosoly - majd vigyor - teljesen beragadva, hirtelen nevetésben tör ki.
Ekkor engedem a kutyát.
Ő tudja mi a dolga, leköröz engem azzal az egy-két méterrel - én nem kockáztatom meg, nehogy aztán talpaltatnom kelljen - így csak a szokásos kimért lépésekkel, de csak elérem a futtató ajtaját.
(Tetszik ahogy az a kis zsemleszínű egyre toporogva várja, hogy beengedjék.)

Amint beérem, még mindig nem válaszolok.
Ha tudok, a szemeibe/arcára nézek, de ahogy a korábbiaknál egy MÉG kellemesebb sóhaj csúszik ki a fogaimon, már nyomom is a kilincset, és több se kell, Gandalf semmire nem vár, ELŐRE! Úgy besliszol, mintha a legszívesebben itt töltené az egész életét.

- Azt hiszem ez az önkiszolgáló mód. - mosolygom, de csak ha ő, és a kutyája is belépett - igazából a sorrend mindegy, - csak csukva mögöttünk az ajtót, én is belépek.

- Tudod.. - csak újra magam elé beszélek, de közben - fel se tűnik - ahogy lassan összedörzsölöm a tenyereimet. Igazából tudom hova kéne ülni. Ott, a távolban, van egy nyugodtabb, napsütötte hely, egykor órákat is képes voltam arra elheveredni.
Mégis máshol tart még a gondolatom.

- ... Régen teljesen másféle fiúkat szedtem fel... - kimondtam?? Kimondtam. De ettől még ez az igazság. - Még szerencse, hogy azóta rendbejött az ízlésem. - és csak csendben elmosolyodok. Ha tudok... Rá. Ha nem..

- Na gyere! Ott egy tökéletes hely! - azzal jön, nem-jön, én elindulok.
Persze még Gandalfot is össze kell szedjem, legalább lemarni a nyakán maradt pórázt, elvégre senkinek nem kell - neki se - hogy valahol fennakadjon, de ezt csak ha a többszöri szólongatásra se sikerülne, és jön oda hozzám, ha például kergetőzni akar, megharcolom ezt a meccset!
Mert nehogy már azt higgye, hogy engem legyőzhet.
(Oké, minden bizonnyal, de NA!)

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#157TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Jan. 19, 2023 8:14 am




Én kedvelem.
Mindenki más helyett is. Az más kérdés, hogy tudom, közel sem lehetek elég jó. Se neki se úgy általánosságban. De próbálkozok. Amikor pedig sikerül megnevettetnem, egy pillanatra mindennél jobban érzem magam. Persze, hogy az én szám is egy, az eddiginél sokkal őszintébb és szélesebb mosolyra húzódik!
Oké, amikor már mindezt közelről láthatná és egy másodpercre összeakad a tekintetünk, már lehajtom a fejem, de attól még a kifejezés az arcomról nem tűnik el, csak egy féloldalas mosollyá szelídül. Azt hiszem, ezek után még az sem igazán zavar, hogy nem kapok választ. Az is egyfajta felelet, nem?
Szóval csak bólintok a kis megjegyzésre, ahogy nyitja a kaput - miért nem nyitottam én ki?! Szabad! - és a kutya után lépek én is be. Nem eresztem a pórázt egy pillanatig még akkor sem, amikor jön a nyüszítés.
Oké, oké... - motyogom magamban megkésve, ahogy leguggolok, hogy szabadon engedjem. Mintha ágyúból lőtték volna ki!
Mosolyogva nézek a kutya után, de aztán megkapom a választ a korábbi kérdésemre. Ekkor már talpon vagyok és... valahogy most nem nehéz ránézni. Talán a nem-igazán-komoly él miatt.
- Én lennék a jobb ízlés? Átgondoltad te ezt? - kérdezek vissza reflexből, de aztán már meg is rázom a fejem. Hogy jelezzem, meg sem szólaltam. Vagy talán azért, hogy ne vegyen komolyan. Vagy esetleg, hogy... ne csússzon ki...
Nem számít.
Inkább elhallgatok és elszórakoztatom magam, ahogy végignézem a kis jelenetet. Azt, ahogy a kutyája közelebb jön a nevére, majd visszafut pár métert. Majd újra... és újra. Ezúttal nem hajtom le a fejem, nem rejtem a mosolyom.
- Nálad van a kutyakeksz... - lépek Oliver mellé, szinte a füle mellett suttogva a szavakat. Ha okosan játszik, lehet, könnyebb dolga lesz.
Utána majd... utána mehetünk, ahova szeretné. Úgyis vele tartok.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#158TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Jan. 19, 2023 5:27 pm

Féktelen nevetés tör ki bennem. És igazából... miért is ne engedjem ki!
Még azelőtt sikerül, hogy a kutyára terelődne a figyelmem, na meg a gondolataim, arra a tökéletes helyre, ahol ma is.. biztosan jó lesz elnyújtózni.
Olyan... szabad.
És szükségem van most erre az érzésre...

- Sokkal jobb vagy bárkinél... - ezt már csak a mosolyom mögül, háttal lépkedve-távolodva tőle intézem, egyszer bele is lépek valami szúrós gazba, amire csak - ugyan, már egy kis komolyságot! - csak felszisszenek, de még idejében észbekapok, hogy ne álljak neki hangosan siránkozni.
Vagyis terelek a hívó szóval.
Mert ott biztosan jobb lesz! Még emlékszem, és tengernyi jó emlék köt oda.
Persze a kutya feladata még hátra van, valahogy levarázsolni a kis csökönyösről a pórázt, de lefogadom hogy direkt csinálja. Vagyis.. TUTTTI.. hogy csak engem akar bosszantani, mert amikor épp hogy elérném, már sorol is mindjárt vissza, én meg hiába lépek, lépnék...
Igen. Nem tévedtem. Ő az aki győz.

A hirtelen hang a fülem mögül, egyszerre ér kellemesen, és meglepődéssel.
Először megrezzenek... talán csak a leheletének melege - vagy csak a képzeletem szülte érzés - de aztán elvigyorodom, lassan, amint értelmet is nyer a felismerés, na EZÉRT van Ő VELEM!

Megint nevetnem kell.

- Ha Te nem lennél...  - és még mindig nevetem, de már feladva a próbálkozást, kiegyenesedve, és a kezem a farzsebemben feszítő egy.. vagy max két darab, megmaradt, de ripityára tört kekszért kotorászik.
Valamikor ekkor fordulok csak újra felé.

- Hogy miért nem jutott ez eszembe.. - vigyorgom, de aztán a figyelmem már a kekszé, és próbálom.. azokat az utolsó morzsákat, legalább, kivarázsolni a zacskóból.
Oké, részben átverés, de a nehéz helyzetekben a nehéz döntések is célra vezetnek.
Így alig egy fél keksznyi por marad a kezemben, de a szaga ahhoz már épp elég, hogy az ominózus kis eb, feladja a próbálkozást - jusse fogok csupasz lábbal utána körbe és körbe szaladgálni - és úgy tűnik erre már meggondolja magát, ahogy apró lépésekkel, de egyre közelebb merészkedik.
Így hát leguggolok.

- Oké, tudom hogy nem sok... de attól még jó üzlet. - noszogatom, részben a szemeibe, de nem annyira hogy félelemre bírjam, vagy felbőszítsem. Így amikor végre elmosolyodom, ő is feladja az ellenkezést, az egész testbeszéde megváltozik, és könnyű ügetéssel repül rá a kezemre.
Pont elég ideig ahhoz, hogy a másikkal gyorsban lecsatoljam a pórázt.
(Mire hogy ezzel még visszafele is lesz dolgunk...)  

- Tudtam hogy ez működni fog! - még mindig nevetéssel emelkedem fel, de... Nem. nemigaz. Nem én tudtam.

- Szóval..? - fordulok a fiú felé, ha ő közben végigasszisztálta volna az egészet, és csak fejjel, lazán, a kinézett kis tisztás rész felé intek.
Ha látom rajta a hajlandóságot, akár elindulok előre.

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#159TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Jan. 19, 2023 8:44 pm




Nincs bátorságom közölni vele, hogy nem vagyok én jobb senkinél. Nem ismer. Nem tudja, miket tettem. De még ha ezek a gondolatok ott is bújnak az agyam egy sarkában, elnyomja őket a jó érzés, hogy nevet és mosolyog... mire pedig talántalántalán ott lenne a lehetőség, hogy közöljem, már túl jól szórakozok a kis játékán, amit leművelnek a kutyával.
Vagy inkább a kutya vele.
Szinte át sem gondolom, amikor közelebb lépek hozzá és a füle mellett dobom be a kis javaslatom.
Egy részem felfogja a szavaim... vagy a közelségem keltette reakciót, de tudatosan képtelen vagyok bárhova elhelyezni. Így csak visszalépek kettőt, lényegében az eredeti helyemre állva és onnan nézem végig a nagy üzlet megkötését.
Na jó, valójában nem azt. Olivert nézem. Csak és kizárólag őt. Azt, ahogy a keze a farzsebébe csúszik. Ahogy leguggol. Ahogy egyezkedik. Ahogy emeli a karját, nyújtja a kezét... és megfeszülnek az izmok a mozdulatban...
Én... nem is tudom...
De nagyot nyelek. Majd mintha hibáztam... megütöttek volna úgy hasít valami képzelt fájdalom végig a gerincem mentén. Azonnal elkapom róla a tekintetem, megdörzsölöm az arcom és mire  a kezem lecsúszik a nyakláncra, hogy párszor megcsavarjam az ujjam körül, már a környéket lesem.
Így szinte azonnal bólintani tudok, ahogy elhangzik a fél-kérdés.
- Mehetünk. Minden rendben.
Oké, nem ezt kérdezte. Nem egészen. De ez is felelet, nem igaz? Szóval... igen.
Szóval.
Egyik lábam a másik után, szinte már maguktól indulnak meg. Akár ő megy elől, akár mellettem... utánam. Lépkedek.
- Akarsz mesélni? Hogy... milyen fiúkat szedtél fel régen? Mihez kell felérnem...? - próbálom én elviccelni, mosolyogni hozzá. Éppen csak a karjához érni, miután rálestem, de fejben azért befejezem az utolsó kérdésem.
...ha már most a tiéd vagyok?
Valahol szeretném kimondani. Egyszerre lenne helytelen és talán jó érzés. Elhozott Steventől. Amíg vissza nem kerülök. Amíg a nagybátyám vagy Steven rám nem talál, addig most az övé vagyok. És ez... ebben... semmi rémisztő nincs.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#160TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 7 Icon_minitimePént. Jan. 20, 2023 3:59 am

Lehet felfogom a hirtelen zavart az erőben. De az is lehet, hogy túúl jól szórakozom ahhoz, hogy egyáltalán feltűnjön, túúl jó a kedvem, így hát ahogy megkapom az én kis... elbocsátó szép kis üzenetem, még mindig ugyanazzal a mosollyal az arcomon, indulok el az irányba.
SIKER!
Még ha nem is teljesen magamnak könyvelhetem.

Alig néhány lépés, na jó... inkább néhány méter, a kezemben függő póráz valahogy véletlenül kerül vissza a nyakamba útközben, és még ha figyelem is, végig merre lépek, azért csak sikerül betalálni egy-egy... na jó, legalább nem kutyagumit, de egy-két szúrósabb növényzetet, ami azonnal jobb belátásra bír.
Vagy legalább nagyobb óvatosságra a következő lépésben.
(Mikor lettem én ennyire elkényeztetett??)

Mégis a hangja töri ketté az útközben elakadt gondolatot.

- Hogy mi!?? - kérdezek vissza, nevetve, de az is lehet hogy csak terelés. Értettem én, teljesen, mégis talán jó lenne, a következőkben megválogatni a szavaim.
Szóval talán előbb inkább üljünk le.

- Na várj.. - helyezkedem is, lépem meg azt az egy-két-három utolsót, és ahogy végre elérünk arra a "tökéletes helyre", ami épp hogy szemközt néz az enyhe lejtésével - vagy épp tőlünk fölfelé emelkedésével - a déli égboltot részben takaró fákkal, egyszerűen lerakom magam.
Hogy ő hova ül le...??
ITT AZ EGÉSZ MEZŐ! Válogathat!

Ha megteszi, én még mindig nem engedek a mosolyomból.
Csakmert... csakmert így esik jól, és ha sikerül rá, de legalábbis felé nézek ahogy egy panaszos(nak tűnő) sóhajt engedek, de közben nyilvánvalóvá téve, hogy még mindig csak szórakozunk.
Mert szórakozni JÓ!

- Szerintem ne akarj Te azokhoz felérni... - még mindig vigyorgom. Egyszerűen képtelen vagyok abbahagyni a vigyorgásomat, a hely... a légkör... az, hogy itt van velem... Egyszerűen boldoggá tesz mindent.
És én is boldog vagyok.

Aztán mégis csak igyekszem... ha nem szól, a helyére tenni az arcberendezésemet. Így hát marad a mosoly. Ha tudom, a szemeibe.

- Nem éri meg. ... Te... Te vagy. - adok alig szünetet a megjegyzésnek. - És Te így vagy jó. Ne higgy senkinek aki mást mond, vagy azt mondja nem vagy elég. - tartanám a szemeibe, de ha nem megy... KELL.. hogy valamiféle kapcsolatot legalább képes legyek teremteni.
Így ha elérem, megpróbálkozom, és a kezéért nyúlok.
Ha hagyja...

Legalább.


Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#161TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 7 Icon_minitimePént. Jan. 20, 2023 9:54 am




Nem ismétlem el a szavaim, túlzottan elmerülök a saját fejemben, de azért felé lesek. Újra. Már megint csak pillanatokra, de figyelek. Mosolygok, amikor ő is, hogy biztos meggyőző legyek. És valahol azért is, mert szeretem látni a mosolyt az arcán. Szeretem, ahogy a póráz a nyakában lóg és láthatóan jól szórakozik.
De attól még szükségem rá, hogy adjon valami támpontot. Hogy megmondja, mit csináljak, hogy felérjek a ki tudja, mennyi és milyen fiúkhoz.
De semmit nem kapok. Semmi olyat, ami segíthet.
Pedig ott ülök mellette, a jobb oldalán, egész közel, csak a tekintem mered előre a futkározó kutyákra és úgy eleve a semmibe. A lábaim előre nyújtva, sapka a fejemről a pórázzal együtt a földön. Mindkét kezem mellettem, a távolabbi, szinte titokban újfent egy fűcsomót keres, hogy lefoglaljam magam... de nem sokáig van rá szükség. Ahogy a szavait követően a keze az enyémért nyúl, már félbe is marad minden mozzanat.
- Oké - bökök ki ekkor ennyit, nem feltétlen a szemeit keresve, de felé nézve. Majd le a kezeinkre.
Először csak egy ujjam mozdul úgy, mintha az övével játszadoznék. Mintha ki akarnám tapasztalni, mit lehet és mit nem. Végül eljutok addig, hogy továbbra is kettőnk közé nézve óvatosan simít végig a kézfején az ujjam.
Ekkor villan be, hogy milyen érzés volt a keze a hajamban. Még otthon. Stevennél. A szobámban. Nem tiszta az emlék, nem tiszta az érzés, de halványan ott dereng és...
- Neked hiszek. Másnak nem - jelentem ki végül, lényegében őt biztosítva róla.
Közben pedig emelem a kezem, ráfogva az övére is, hogy húzzam magammal. Na nem őt magát, csak a kezét, karját. Majd kis mocorgás után teljes természetességgel helyezkedek el a hátamon, fejemet az ölébe hajtva, a szemem becsukva. És ekkor... csakis ekkor hagyom, hogy csináljon a kezével, amit akar.
Csak érjen hozzám és legyen... jó érzés. Mint akkor este volt.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#162TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 7 Icon_minitimePént. Jan. 20, 2023 3:50 pm

Még előtte, vagy már utána, hogy lekerül a póráz a nyakamból, részletkérdés. Ami a biztos, hogy amikor kinyújtom felé a kezem, válaszokat kapok. És ez nem is olyan rossz érdem, nem??

Elmosolyodok, ahogy ha adja, vagy az utolsó centimétereket már én teszem meg, de mégis ott figyel a keze a kezemben.
Alig pillanatokra nézek csak fel a szemeire, aztán megint a kezeink... a valósága... hogy mennyivel is kisebb az övé.... hogy fiatal... hogy nem szabadna... Mégis hajlamos a tény, elodázni minden gondolatot.
Rettentően jól érzem magam.

Aztán mikor mozdul, én még mindig csak figyelem. A finom kezdeményezést... a simítást... elmosolyodik a szám, de igazából semmire sem késztet.
Végül a hangja az ami felrántja a pillantásomat, aztán a keze, ahogy önállóságba kezd, és nem kell engedélyt kérnie ahhoz amire készül.
Bármi is legyen az.

A dolgok csak úgy megtörténnek... Hagyom megtörténni őket, mindig is így éltem, egy ideje, és most, ezen a helyen, ahol régen órákat, napokat töltöttem el kettesben, csak én, és saját magam, az élet értelméről elmélkedve, most valahogy kétségtelennek tűnik hogy engedek.
Így amikor eldől, helyezkedik, és helyet foglal az ölemben, az én kezeim először magam előtt-mellett széttárnak, csak várakozva mire is készül, de amint elhelyezkedik, újabb mosoly költözve az orrom alatt, lassan én is szabadságot engedek, és végigsimítok a haján..

Aztán eldőlök. Hátra, hanyatt.
A lábaim persze félig-felhúzva támasztják a fejét, de csakis az eget kémlelem.
Magamba falom. Csak úgy élvezem.. ahogyan régen tettem, csak most az ujjaim az ő hajával játszadoznak.

Lehet percek telnek el, de biztos hogy óráknak tűnnek.
Csendes így... Békés...
De aztán mégis megindul valami közlés-féle.
Így azt is szabadon engedem.

- Sosem volt senkim aki olyan lenne, mint Te. Sőt... Igazából senkim se volt... sosem.

Hogy vallomás?? Inkább csak szürke tények. Mégis magába ránt az áramló égbolt szépsége...

- Régen más volt minden. Teljesen más. Gyors... egyszerű... A többségüket nem is ismertem. -  simul csak úgy újra és újra a hajába a kezem, csak úgy kellemesen, mert ez esik jól. És bízom benne neki is ugyanolyan jól esik.

- Csak pillanatok. - figyelem a bárányfelhőssé váló kék eget, és igazából asszem mosolygok. Bár nincs miért.
Nem azért teszem.

- Csak rövid pillanatok.... - hal el a semmibe, habár sok ilyen csak ködösen él az emlékeimben, abban viszont biztos vagyok, hogy mind, pillanatnyi kielégülés volt.
Ahogy az életem is csak egy megugrandó projekt.

Most mégis, valami teljesen más oldalát érzékelem.


Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#163TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 7 Icon_minitimePént. Jan. 20, 2023 7:54 pm




Voltam az utóbbi években ilyen őrült közel ahhoz, hogy jól érezzem magam? A nyugalom, ami szétárad a testemben, amikor ő is elnyúl a földön és a kezem a hajam simogatja... úgy érzem, mindennél többet ér.
Talán ilyen volt a szüleimnek is. Ilyesmit érezhettek, mikor még gyerekként figyeltem őket táncolni és egymáshoz bújni. Talán... Oliverrel ez a mi különös, közös táncunk. Mezítláb lenni, csukott szemmel feküdni a földön, miközben az ujjai a hajamban járnak.
Meg sem rezzenek, amikor egy idő múlva a csendet megtörve beszélni kezd. Hallgatom a szavait, de bennem semmi nem változik. Nem igazán. Amíg a keze kedvesen, gyengéden simítja a hajam, én pont olyan nyugodtan veszem a levegőt, mint eddig. Amíg így ér hozzám, jól vagyok.
- Gyors és egyszerű? Megkaptál bárkit, akit kinéztél magadnak? - kérdezek vissza mosolyogva. Fura elképzelni, hogy bárki nemet mondott volna neki.
- Elég volt? Akkor és ott. Elég volt neked ennyi? Beérted azzal, hogy... egy kis időre bárkit a tiéd lehetett?
Minél inkább kezd kirajzolódni előttem a régi Oliver, egyre biztosabb vagyok benne, hogy nem kedveltem volna. Túl sok lett volna nekem. De amikor a régi Oliver volt... talán én még nagyon gyerek voltam. Még lehet, hogy Dereket sem ismertem, amikor ő már egyik fiút szedte fel és dobta el.
Mennyivel idősebb nálam?



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#164TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 7 Icon_minitimePént. Jan. 20, 2023 10:37 pm

Gyors és egyszerű.... A fejemben visszhangoznak a szavak.

Gyors....  és Egyszerű...

Mégis képes vagyok utánalépni.
Ebben a tökéletes állapotban, igen.

- Akkor minden más volt... - csak ismétlem magam. - Én is más voltam... Lehengerlő... - nevetem el, és elfelejtek foglalkozni vele, hogy a feje mennyire fekszik a mellkasomon vagyis hogy ő mennyire rázkódik bele.
És persze ha azokat az időket nem számítjuk, amikor szinte öntudatlanul fetrengtem a padlón.
Legalábbis azt mondják.
AA. 8-dik lépés... "Listát készítettünk mindazokról, akiknek valaha kárára voltunk, és hajlandóak voltunk mindnyájuknak jóvátételt nyújtani."
Nagyon kevesekre emlékszem.

Aztán mégiscsak felülök.
Nem mert a végét szakítom a szabadságnak, csak úgy talán könnyebb megfogalmaznom.
Ezeket  a dolgokat.

Mégse rá, hanem a távolba bámulok.
A kezem már nem érinti a haján/t.  

- Benji, akkortájt bármivel beértem. Csak legyen azonnal és ott. - pihennek könyékhajlataim a térdeimen, már ha őt... közben nem zavarom ezzel az ölemben.
Mert hozzá sem érek.
Végül is.

- Nem számított semmi más, csak hogy megkapjam. Egy gyors kocsit... drogot... élvezetet... - itt rövid szünet következett - Az egy teljesen másik élet volt...

És szeretném azt hinni.
Szeretném úgy látni, hogy az a valaki, valaki másvalaki volt...
Még ha rendkívül bonyolultan is hangzik.
Erre tettem fel az életem.

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#165TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 7 Icon_minitimeSzomb. Jan. 21, 2023 11:33 am




Lehengerlő. Most is az vagy... - felelem neki, de csak gondolatban, miközben majdnem... de csak majdnem elnevetem magam. Azon, ahogy ő is nevet és mozog a mellkasa és, hogy milyen vicces érzés így rajta feküdni. De valami visszatart és csak a mosoly marad.
Jó érzés.
Jól érzem magam.
Talán túl jól is.
Nem kellene?
De aztán komolyodik a hangulat. Talán nem is feltétlen a hangulat, csak a keze simítása hiányzik máris. De nem kapom vissza. Ő felül én pedig gondolatban ugyan, de azért próbálok kapaszkodni az előző érzésekbe.
- Most már nem kell...? - kezdek bele, tényleg képesnek érzem magam könnyedén befejezni a mondatot, csakhogy a világ kizökkent ebből az egészből.
Mint már annyiszor.
Nem otthon vagyok. Leeresztettem a nagy védelmet. Azt, hogy minden pillanatban készen álljak. Így csak arra vagyok képes, hogy levegőt se vegyek, ahogy egy morgós vakkantás kíséretében két nagy mancs először a sérült oldalamon, majd a mellkasomon landol.
Játszani kell. Értem én. Pontosabban egy részem érti a mancsokból és arcomba lógó nyelvből, hogy ez a támadás és morgós-ugatás most játék. Főleg, hogy rögtön utána már ott a magasabb, kissé vonyítós verzió is a kisebb kutyától és... én csak... fekszek összeszorított szemekkel.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#166TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 7 Icon_minitimeVas. Jan. 22, 2023 5:37 pm

Beáll a rövid csönd. Amit aztán a hangja tör ketté. De nem bánom. Egyáltalán nem bánom, elmosolyodok, még mielőtt vissza, az ölembe néznék, de azután megteszem.
Bízom benne elcsípem a szemeit.

- Most már egészen más dolgok kellenek. - mosolygok. Továbbra is, és boldog vagyok.... Úgy ahogy akár csak pár perccel ezelőtt.
Lehet tovább is van még, lehet lenne, ha nem furakodik be egy szőrös és kis akaratos a képbe, amire újfent nevetnem kell.

A végtelenbe hajló hahótázással kísérem végig a jelenetet.
Végül is... igaza van.
Azért jöttünk hogy őket szórakoztassuk.
Vagy legalábbis formálisan.

- Látom valakinek sokkal nagyobb szüksége van most Rád, mint nekem. - nevetem.
Bár vetítés, de azért jó játszani az emlékekkel, mennyire is jó...
'játszani'.

Szóval...

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#167TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 7 Icon_minitimeHétf. Jan. 23, 2023 7:29 am




Nem akarom!
Csak ennyi jár az eszemben. Szinte látni vélem a szavakat a csukott szemeim előtt. Minden mással egyetemben. Fel akarok ülni és elérni, hogy semmi egyéb ne történjen!
Steven, kérlek...!
Egy pillanatra ökölbe szorulnak a kezeim és próbálok mindent kizárni. Az egész nem tart tovább pár másodpernél. Biztos vagyok benne. Számolom a szívdobogásaimmal. Aztán beszűrődik valami.
Nevetés.
Egészen másfajta, mint amit ismerek. Majd elérnek a szavak is.
Szüksége van rám.
...és én kinyitom a szemeimet. Semmi olyat nem látok magam fölött, mint amit elképzeltem az előbb. Semmi olyat, amit... ismerek. Ez pedig valami kifacsart módon jót jelent. Majd amikor felnézek... mármint tényleg fel! Felé. Oliver felé, hogy arról is meggyőződjek, velem van, érkezik a fülemhez egy nagy kutyanyelv.
- Oké... oké... értettem - mondom még ha csak egy halvány mosollyal is és a kezeim maguktól indulnak meg, hogy miközben felülök, letoljam a mellkasomról a mancsokat.
Nem túl gyors mozdulat és elég óvatos is, de nincs gond.
Most már nincs.
- Szóval... - mit is mondott? Melyik szavakat hallottam? - ...szükséged van rám? - hogy a kutyának intézem a szavaim vagy sem, azon nem pontosítok.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#168TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 7 Icon_minitimeHétf. Jan. 23, 2023 3:55 pm

Újra nevetnem kell...
Nem maga a jelenet... vagy az érzés.. mennyire is jól esik.. néha.. - néha meg az egekbe bosszant - amikor könyékig nyálas leszel, ez most az ő reakcióján alapszik.
És muszáj szórakoznom a reflexen...

Amikor tudatosul hogy felül, engedem, miért is tartanám vissza, de még mindig nevetek. Közben.

- Azt hiszem erre mondják  hogy: nem tűr ellentmondást.. - és még mindig nevetek, már magam se tartva vissza a reakcióban, a kis feketéért nyúlok, és úgy a két füle között megvakargatom dicsérően - a kis vörös még mindig tart tőlem valamiért.

- Jó fiú.. - csak ösztönből engedem, mire a szavai akasztanak újfent vissza.

- Látod... van itt jelentkező bőven.. - tárom szét a kezeimet, mire már a kis rőőtszakállú, Gandalf, ha már a nevén nevezzük, ő is megmerészkedik a kérdésben, és csak közelebb sétál.
Persze neki is inkább a fiú kell, mint én.
Hm.
Átérzem.

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#169TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 7 Icon_minitimeHétf. Jan. 23, 2023 7:12 pm




Egyik lábam magam alá húzva, a másik kinyújtva, ahogy félig felé fordulva figyelem őt a kutyával. A mozdulatot és a vakargatásra válaszul érkező elégedett vakkantást. Mintha csak ennyire lett volna szükségem ahhoz, hogyha nem is teljesen eltűnjön, de az agyam hátsó szegletébe meneküljön az előbbi rossz érzés.
Nézni a jelenetet, majd mire feltűnik a kisebb kutya figyelme, már én magam nyújtom felé a kezem, hogy jöjjön csak nyugodtan még közelebb. Hadd simogassam meg. Sokkal kellemesebb úgy, ha nem vagyok letámadva.
No de... hogy is volt ez? Kinek van kire szüksége és... ilyesmi?
- Téged választalak. Csak végül vigyél haza magaddal... - szinte akaratlanul bukik ki a félmondat, de annál őszintébb mosollyal. Oké, valahol szégyenlősen. De ha már kint van, miért ne játszanék rá? Addig is tisztul a fejem és talán újra teljesen jól fogom érezni magam.
Szóval... Félig a kutyák között, ültömben, de közelebb hajolok.
- Engem vigyél haza Oliver. Jó? - és megcsókolom. Félig. Csak a szája sarkába. Aztán el is húzódok. Nem fogom tehetetlenül várni a választ, mint valami ítéletet. Ugye? Ez nem arról szól. Szóval el tőle és talpra és ha nem állít meg, akkor mezítláb kezdek futni. El. Biztatva a kutyákat, hogy kövessenek.
Ez most nem olyan menekülés és kergetés, mint otthon.
Ez most jó lesz.
Ez most játék.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#170TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 7 Icon_minitimeHétf. Jan. 23, 2023 8:27 pm


Elmosolyodom...
Először a fejemben teszem, de aztán csatlakozik hozzá a szám is.
Csak úgy magam elé, előre, de aztán csatlakoznak Hozzá a szemeim.
Igazából... nem tudnám megmondani mennyire is hatott rám, mennyire... igézően, mégis... ahogy beleveszik közben a játékba, és a szája csókol az enyémen, beletelik pár rövid pillanatba, ténylegesen reagálni.
Már hűlt helye, mire észbekapnék...
De ettől még...

... szeretem.

Ez a szó kering meg a fejemben, vele a látvány ahogy rohanni kezd, és ez a fiú, egy teljesen más fiú volt.
Ahogy ott kinn... az udvaron, a fák keltette sűrűben, messziről és titokban, de figyeltem őt.
Ahogy olyan felszabadult volt... ott fenn a fán... olyan könnyed...
.. és olyan végtelenül szabad....

Pont ő köszön most vissza ebben a pillanatban.
És én szerettem ŐT látni. Nagy Ő-vel. Azt aki ő maga. Mélyen.
És legbelül talán ezernyi teher alá kényszerítve.
De most ittvan.
És ha lehet, így mégjobban szeretem..

Akár napokig képes lennék akár egy árva hang nélkül figyelni.
Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#171TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 7 Icon_minitimeKedd Jan. 24, 2023 8:15 am




Bevallom, először elég fura érzés futni. Csak játékból futni, rohanni, miközben kétszer négy tappancs kapcsol teljes sebességbe mögöttem. Majd mellettem. És előttem, vissza-vissza fordulva felém.
Nektek könnyű dolgotok van! - kiáltom feléjük fejben, félretéve a gondolatot, hogy miért olyan fura pusztán a szabadság érzése miatt futni, nem azért, mert menekülni próbálok az elkerülhetetlen elől.
Vajon ennek is rossz vége lesz?
Épp csak átvillan a fejemben a gondolat és el is tűnik. Mintha a futással magam mögött hagytam volna. Valamikor félúton eljutunk addig, hogy egyik kutya előttem, a másik mellettem - ki is kerget kit? - és én már az utolsó porcikám is beleadva rohanok. A hatalmas mosoly az arcomon, akkor is, amikor egy pillanatra megállok, hogy Oliverre nézzek.
Csak meggyőződök róla, hogy még ott van.
Aztán irány tovább. És tovább. És még egy kicsit, akkor is, amikor érzem, hogy lassan elfogy a levegőm és az oldalamon is fájni kezd a sérülés. De valójában még ez sem zavar. Az egyetlen, ami megállít, amikor az egyik kanyarnál nagy port kavarva kicsúszik alólam a lábam. Akkorát esek, hogy öröm nézni, a kutyák pedig azonnal rajtam vannak. Van ott hangzavar a győzelemittas ugatás miatt és alig látszok - és talán látszik - ki a mancsok kavalkádjából.
De vigyorgok. Nem érdekel, hogy most épp minden fáj. Nem úgy fáj, mint általában. Úgy fáj... hogy ez most jó. Van ennek értelme?



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#172TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 7 Icon_minitimeKedd Jan. 24, 2023 3:46 pm

Olyan egyszerű is lehetne minden... Nem úgy mint régen, teljesen másképp egyszerű. Lehetnék boldog... Lehetnénk boldogok mi ketten... És most képes vagyok kizárni minden, épeszű gondolatot.
Csakis a pillanat ragad meg. Az ahogy játszik... Ahogy bolondozik, az ahogy szabad, és ez a dolog emlékeztet valamire. Mennyire is szeretném ha így maradna.
Ha végül így maradna minden...

A hangos ugatás ránt ki a rövid ábrándozásból. Ami lehet túl hosszúra is nyúlt, de most nem hiba.
Ezek a pillanatok a fesztelenségé, és én nem haboztam egy percig sem nem kiélvezni, soha.
Mert úgyis jön a valóság...

Aztán mégis az a porfelhő, és a tompa puffanás késztet nevetésre.
Eszembe se jut hogy esetleg baja lehetne, a kutyák úgy rontanak rá, mintha kötelező lenne, és idáig hallatszik a vigyorgás.
Nekem is nevetnem kell. Hangosan... messzemenően... felszabadulva.
Aztán mégis valami kikívánkozik az egészre.

- Látom nem csak az én képességeim a lehengerlőek... - és nevetek. Tovább. Amíg csak megtehetem ezen a tökéletes, napos, és örökemlékű délutánon.
Mert ezt nem fogom elfelejteni... Soha!
Akármi is történjen.

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#173TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 7 Icon_minitimeKedd Jan. 24, 2023 6:19 pm




Teljes ostrom alatt vagyok, hát nem látja?!
Ő mégis csak nevet és nevet, és még a szavait is ez kíséri. Annyira szeretném megmondani neki, hogy milyen viselkedés már ez... de közben én is irtó jól szórakozok. Az egész érzés valahol a teljes ismeretlenség és újdonság erejével hat. Mintha sosem történt volna hasonló, és mégis teljes természetességgel jön.
Jól érzem magam, miközben a kapott szavak visszhangoznak a fejemben.
Lehengerlő.
Az vagy, Oliver.
De most csak részben tesz hozzá ő maga a vigyoromhoz. Megállás nélkül ostromolnak a mancsok és két nedves orr és és és én nem bírom tovább.
- Jól van, jól van...! Elég lesz! - próbálom én leállítani őket a magam módján, eltolni a fejüket, ami inkább bátorításnak jó, mintsem ellenkezésnek. Annyit érek el, hogy az egyikük - fogalmam sincs, melyik - orr eljut addig, hogy feltolja a pólóm és a hasamnál szaglászik, mire... kibukik belőlem valamiféle nevetés.
Csiklandoznak azok a kutyabajszok.
- Nyertetek! ...feladom! Nem... halljátok?! - préselek ki újabb szavakat, amikor is a nevetést egy pillanat alatt visszafojtva a fejem fölé emelve a kezeim kifekszek a földön.
Tényleg megadtam magam a tappancsoknak. Fekszek ott kifulladva, mozdulatlanul... ha nem számítjuk a hevesen emelkedő és süllyedő mellkasom. A fejem Oliver felé fordulva és csak éppen mozdítom az ujjam.
- Segíts! - jókedv van a hangomban, semmi más. Bár abban azért nem vagyok biztos, hogy a hangom ténylegesen elér hozzá. De ha más nem, a számról le lehet olvasni az apró szót.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#174TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 7 Icon_minitimeKedd Jan. 24, 2023 7:57 pm

És csak nevetek... Hangosan... Boldogan... Csak a könnyeim nem potyognak, Önfeledten...
Képtelen vagyok visszafogni a nevetést, a levegő már fáj.. a mellkasomban, én mégis újra és újra belepréselek, még egy, és még egy kicsi jókedvet.
Mert tudom hogy ezt a pillanatot ha elszalasztom, soha nem kaphatom vissza.
Ezért hát engedem...

A térdeim már felhúzva, széttárva figyelnek a domboldalon, a könyékhajlataim még mindig fenn tapadnak a térdeimen, és nem is akaródzik hanyatt vágódni. Megszabadulni.. a látványtól, mert minden cseppjét élvezem.
Mint egy végtelen, kifogyhatatlan, és sosemelég benyomás.
Olyan, ami mérföld időkre felemel.

Így amikor úgy tűnik végül megadja magát, csak leszakítok egy darab füvet, és még mindig őt figyelve pödörgetem az ujjaim között.
Pótcselekvés... Ezt gondolnám máskor.
Most viszont csak megemberelem magam, amikor a segítségemet kéri - oké, képletesen - és ugyanolyan lassan feltolva magam - most nem adva hangot a talpamat szúrkáló fűnek - lassan elindulok felé, és ahogy elérem és lehajolva hozzá kinyújtom a kezem, a kutyák azonnal szétszélednek.

- Megjött az ünneprontó... - vigyorgom. Inkább nevetem, csak az orrom alatt, csendesen, de azért teljes és színűltig telt jókedvvel.
Mert az ujjaiba kapaszkodom. És ha hagyja nekem, csakis az ő tempójában, de felhúzom.
Kivéve ha ő másképp gondolja.

Mert akkor a dolgok majd másként történnek.

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#175TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 7 Icon_minitimeKedd Jan. 24, 2023 9:09 pm




Ahogy a közeledtére szétszélednek a kutyák, majdnem elnevetem magam. Megint. De csak majdnem! Ösztönösen nyomom el, ahogy utat törne magának és csak mosolygok. Egyenesen rá, a szemeibe. Most könnyen megy, még a pólót sem igazítottam meg és egészen addig, amíg nem nyúl felém a keze, nem moccanok.
Utána viszont azonnal. Először tökéletesen beérem azzal, hogy összeérnek az ujjaink. Sőt, meg is mozgatom őket, mintha az övéivel játszadoznék. Aztán már megint rászólok magamra, hogy elég lesz. Valamiért. És rendesen megfogom a kezét, rámarkolva, de egyáltalán nem erősen szorítva. Hagyom, hogy talpra segítsen.
Csak ekkor igazítom meg a pólót.
Majd még egyszer, biztos, ami biztos alapon megrángatom az alját, de a kezet... az ő kezét... azt nem eresztem. Sőt, adja magát a helyzet, úgyhogy végül nekidöntöm a mellkasának a fejem. A magam módján - ezúttal nem elrejtőzve az egész világ elől, nem védelmet vagy vigaszt keresve - hozzábújok. Csak amíg ténylegesen kifújom magam. Az már egy ajándékkal ér fel, hogy közben beszívhatom őt magát. Az illatát.
Fogjuk rá, hogy valahol megrészegíti ez az egész és ezért bököm ki szűrő nélkül a fejemben járó szavakat.
- Piszkosul fáj az oldalam Oliver... - kibököm... mondom... valójában inkább motyogom, valahogy még mindig mosollyal az arcomon. A fejemben mindez sokkal inkább "fáj a sérült oldalam a futástól", mintsem a "fáj az oldalam, ahol Steven...".
Ez pedig jó. Nem?
- ...és szomjas vagyok - na ez már fontosabb, akkor is, ha elhadarom. Nem akarom, hogy fennakadjon az előbbin. Nem akarom, hogy ne mosolyogjon tovább.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#176TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 7 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

P.S.: Some things are worth the trouble

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
7 / 23 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 15 ... 23  Next

 Similar topics

-
» It ain't worth it if it don't terrify you - Zafír & Benji

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Játéktér ∷ :: külváros / sivatag :: Lakások-