♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 14 Icon_minitimeby Derek Moretti Csüt. Ápr. 25, 2024 8:15 am

» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 14 Icon_minitimeby Leon Williams Kedd Ápr. 23, 2024 9:39 pm

» Leon Williams
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 14 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 14 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 14 Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 14 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 14 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 14 Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
Gloria "Sapphire" Salinas
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 14 Vote_lcapP.S.: Some things are worth the trouble - Page 14 Voting_barP.S.: Some things are worth the trouble - Page 14 Vote_rcap 
Leon Williams
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 14 Vote_lcapP.S.: Some things are worth the trouble - Page 14 Voting_barP.S.: Some things are worth the trouble - Page 14 Vote_rcap 
Derek Moretti
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 14 Vote_lcapP.S.: Some things are worth the trouble - Page 14 Voting_barP.S.: Some things are worth the trouble - Page 14 Vote_rcap 
Alessandra Clark
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 14 Vote_lcapP.S.: Some things are worth the trouble - Page 14 Voting_barP.S.: Some things are worth the trouble - Page 14 Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 P.S.: Some things are worth the trouble

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 18 ... 23  Next
SzerzőÜzenet

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#326TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 14 Icon_minitimeKedd Feb. 21, 2023 6:04 pm

Érzem ahogy érint... Minden egyes sejtem nyög az érintésre, de egész másféle szintű élvezet ez. Egyszerűen beleborzongok... Belül... Szabadon.. kötöttségektől mentesen, minden ellenkezés nélkül.
Imádom ezt érezni az ereimben.
Talán bele is mosolygok, a csókba, de az is lehet hogy minden egyszerűen csak a fejemben játszódik le. Mégis imádom... Egyszerűen nem tudok betelni vele, és ahogy aztán mégis elhagy... a szája biztosan, a homlokommal megtámasztva az övén, most már tényleg, a valóságban is mosolygok.

- Isteni vagy... - mondom ki az első gondolatom, ami aztán rájövök, se a kérdésre, se a témához nem válasz volt. De még mindig mosolygok... Egyszerűen képtelen vagyok abbahagyni, és ahogy még mindig csukva vannak a szemeim, valamiért eszemben sincs megnyitni őket, talán épp attól tartok, ha megteszem, talán eltűnik a varázs(lat).

Pedig igazából itt a kezeimben tartom.
Igen, nem szökhet el sehová. Nem hagyom.
Legalábbis ebben a néhány, tökéletes pillanatban, teljesen a magaménak érzem.
És ez valami felemelő....

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#327TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 14 Icon_minitimeKedd Feb. 21, 2023 8:11 pm




Nem ad választ... de a kérdésem sem volt komoly, szóval nem baj. Beszéltem, hogy levegőhöz jussak. Beszéltem, hogy ne történjen az, ami reggel és továbbra is élvezni tudjam. Az érintést. A csókja ízét a számban. Azt, ahogy kilesve a tincseim alól éppen résnyire nyitott szemeim mögül látom, hogy mosolyog.
Rám? Nem biztos. Talán csak a világra. Mégis jó érzéssel tölt el.
- Te meg füst ízű - vágok vissza azonnal, halkan elnevetve magam.
Mintha csak a kijelentésem akarnám bizonyítani, újabb, apró csókokat lopok. Éppen csak odahajolva, megcsókolva. Elhúzódva, hümmögve kicsit, mintha ízlelgetném. Majd visszamegyek még egyre... és egy utolsó ráadásra, ami már nem is igazán csók. Sokkal inkább a fogaim hegyével, óvatosan elhúzom az alsó ajkát. Csak játszok, majd elégedetten ül ki az arcomra egy széles mosoly.
- Igen. Határozottan az vagy. Dohányfüst - egészítem ki, de hallani a hangomon, hogy a legkevésbé sem zavar.
Ahogy az sem, hogy továbbra is a földön ül, én meg a térdein... na jó, most már közelebb a combjához, kicsit lejjebb csúszhattam. Mondanám, hogy azért, mert a tenyerem a nyakához kellett és most is ott pihen valahol... de sokkal inkább az a helyzet, hogy túlzottan beleremegtem a csókokba és a lábam nem tudott olyan stabilan és annyira távol tartani.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#328TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 14 Icon_minitimeKedd Feb. 21, 2023 9:34 pm



- Bocsánat... - és nevetem. Vele együtt nevetek, most képtelen vagyok letagadni a boldogságomat.
Szinte a bőröm alatt érzem... Bizsereg...
Teljesen felvillanyoz.
És...
...és hihetetlen...

Amikor megcsókol... újra... és megint... finoman... épphogy csak érintve és játsszva velem, a felhők között érzem magam.. Egyenesen a Mennyekben, és vigyorgok. Inkább nevetek....
De amikor utoljára, a fogai közé kapja az ajkamat, ott már veszélyessé válik minden.
És én tudom ezt.

- Most már... Most már nem lesz ezzel baj. - inkább nyelek, de aztán.. hamar sikerül visszakanyarintani minden gondolatom.
Vissza oda, ahol tulajdonképpen lenniük kell.
Vissza oda, az ölembe.

- Benji, azt szeretném ha ez így maradna.. - újra nyelek, de már korántsem a korábbi az ok.
A kezeim elhagyták közben a derekát, de nem a testén csúszva végig, inkább csak hirtelen váltva át, csak mindkettő felfut az arcán, hogy csak annyira toljam hátra, távolabb, hogy tökéletesen a szemeibe nézhessek.

- ..Ha mi ketten... Ha soha, semmi nem állna közénk. - szép gondolatok... Nagyon jól tudom, hogy most nagyon más a világ, most olyan egyszerűnek tűnik minden, de most szükségem van az ígéretére.
Hogy Rá... bármikor számíthatok....


Mintha megfordulni látszana minden.
De most... képtelen vagyok ezt végiggondolni.

És a miérteket.

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#329TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 14 Icon_minitimeSzer. Feb. 22, 2023 8:18 am




Nem lesz ezzel baj...
- ...akkor jó... - motyogom, egy, a szám sarkában bujkáló mosollyal és persze, hogy a tekintetem újra letéved az ajkaira. De nem akarok túl messzire menni. Kellett a lélegzetvételnyi idő és a kis játék is. De most már...
...elég lesz Benjamin.
A fejem döntöm oldalra, próbálok belesimulni a tenyerében, amennyire csak lehetséges. Talán tudat alatt azt is próbálom elérni, hogy a fülemhez érjen. Csak egy kicsit... Tartson úgy, mint a motelban tette. Érintsen úgy a keze, ahogy akkor futott fel az arcomra...
Egy pillanatra be is csukom a szemeim, mosolyogva. De utána hagyom, hogy fogva tartson a tekintete és szép lassan válaszolok is.
- Azt mondtad, meg fogsz védeni... Kint tartod Stevent... és a nagybátyám is. És akkor a tiéd vagyok... Csak a tiéd... Akkor semmi nem áll közénk. Rajtad fogok lógni... vagy a hátadon, ha dolgozol... és csókolni a nyakad... - alig hallhatóan, de a reggeli kuncogáshoz hasonló hang szökik ki.
Én is tudom, hogy ezt így nem éppen tehetném meg és amúgy is... hogy tudna úgy dolgozni? Ha szó szerint rajta lógok? Ha a nyakát csókolom? De tetszik az elképzelés.
- Szóval semmi nem fér el majd ott... itt... - bökök a mellkasára és még ha kifacsart helyzetben is, de végül hozzábújok, most már egészen az ölébe csúszva. - ...hogy közénk álljon.
Nem olyan komoly ígéret, mint amiket ő szokott tenni nekem... de azért jól hangzik, nem?



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#330TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 14 Icon_minitimeSzer. Feb. 22, 2023 1:33 pm

Annyira széppé változik minden... Olyan... megfoghatatlanná, és én most élvezem ezt. Tudom hogy élveznem kell... Valahol tudom... hogy mindez csak cseppnyi béke a körülöttünk futó őrületben, most mégis annyira nehéz elengedni.
És nem is akarom....

Mert erőt ad... Kitartást... elhatározást...

Aztán amikor megszólal, és végül belecsúszik az ölembe...
Az egekbe fut a nevetésem...

A karjaim elengedik, vagy legalábbis az arcán, és lassan futnak fel a hátára, a hátán, egész lassan érintve, és élvezem ahogy a nyakamba bújik.
Talán soha nem volt még ilyen bensőséges.... Ennyire... egyedi. De tetszik. Egyszerűen imádom a kezeim között tartani, csak így... és nem történik semmi (más).

Felemelő pillanat....

De aztán...
Az ujjaim elérve a nyakszirtjéhez csak azért futnak bele a hajába a tarkóján, talán hosszú perceket a megnyugvásban engedve, hogy végül a kezembe fogjam, a fejét... és ahogy lassan és csak egy kicsit hátrahúzom, muszáj hogy belemosolyogjak a szemeibe.

Aztán újracsókolom... És megint.... Csak apró... lopott... csókok. Csak most sokmindent jelentenek. Talán emlékezetessé teszik ezeket a perceket, nekem... mert ami a biztos, hogy erre örökké fogok emlékezni.
Soha nem felejtem el...

- Soha nem hagyom hogy bárki bántson. - és csak ekkor... csak ekkor hagyom abba a csókjaim, hogy a homlokom - ha ő hagyja - az övének döntsem. A végsőkig szeretném kihúzni ezt a pillanatot. Az utolsó lélegzetig.
Pedig ott hül fönn a kávém, és a gyomrom is már valami ehetőért kéredzkedik, de ez most egyáltalán nemérdekel.

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#331TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 14 Icon_minitimeSzer. Feb. 22, 2023 2:04 pm




Nem is tudom, miféle katasztrófát képzeltem, hogy kiprovokálok azzal, ha hagyom magam az ölébe csúszni. De semmi nem történik, talán csak a szívem ver egy kicsit hevesebben. De az nem biztos, hogy a helyzettől. Merthogy az... kényelmes és teljesen természetesnek érződik.
A fejem tökéletes passzol a nyakához. Pont úgy, ahogy a keze a tarkómra és a hajamba. Mosolygok és közben próbálom nem kihasználni a helyzetet, nem mozdulni és nem csókolni a nyakába. Csak hagyni, hogy tartson a karja, a keze... és azt is egészen készségesen, amikor kicsit elhúzza a fejem.
Nem a hajam markolja. Nem annál fogva ránt...
Így pedig jó. Nagyon is jó. Mosolygok. Sőt, az első pár lopott csókot még próbálom is játékosan elnyújtani, de aztán feladom. Úgy lesz, ahogy szeretné, semmi játszadozás. Csak komolyan... és édesen... és füstízűen.
- Elhiszem, Oliver... Elhiszem... - motyogom már csukott szemekkel, amikor végül összeér a homlokunk.
- Ebbe beletartozik az is, hogy büntetlenül megehetem a két fánkom? Ha még nem mászott bele valami bogár... mert azt hiszem, ledobtam a földre... - teszem hozzá, ahogy éppen csak annyira húzódok el, hogy az orra hegyére nyomjak csókot. De nem mászok ki az öléből. Nem, amíg nem bólint rá.
Nem azért, mert engedélyre várnék... ezúttal tényleg nem... csak annyira azért nem akaródzik kimászni onnan.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#332TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 14 Icon_minitimeSzer. Feb. 22, 2023 2:27 pm

Nevetnem kell... Megint nevetnem. Ott a homlokán, de a fejem, lassan, hiába kapaszkodik, visszatér a rendes kerékvágásba.
Hát vége....

- Persze... Hogyne.. egyél csak.. - még mindig nevetem, inkább vigyorgom, nem. Nem. Inkább csak messzibe süt a fogaim fehérje, ahogy elengedem, és ha hagyja, ha akar, segítem is hogy kimásszon az ölemből.
De az ééén fejem viszont még egy utolsót, egy lassan halványuló érzésbe kap, ahogy megkoccan újra, a mögöttem feszítő alighűvös fémen.
Muszáj, hogy egy orbitálisat sóhajtsak.
Aztán....

- Éhenhalok.. - folyik aztán a fogaim közül, és ha látom hogy ő is enni kezd, azzal, hogy tudatosodik hogy kb tegnap reggel óta nem ettem rendesen, hirtelenjében megkordul a gyomrom.
Elég keményen.

Felnevetek, megint, de az első a kávé.
Ahogy kiegyenesedem, a kezem azonnal a pohárért is kap, és dupla.. dupla, nem baj, szükségem lesz minden erőmre, úgy a jóóó felét, egyetlen kortyra benyakalom.

- Na? Megvannak a bogaraid vagy kéred az enyémet..? - a fogaim még mindig világítanak, ahogy felé nyújtom a tasakomat, elveheti, simán, én koffeinen élek, de ha nem, akkor csak visszaköszön Sally tetején.

Hogy lehet ennyire szép is az élet...

Még engem is meglephet néha. Ahogy Warren mondta...
Minden csak nézőpontok kérdése.

És az enyém most nagyon is tetszik.
Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#333TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 14 Icon_minitimeSzer. Feb. 22, 2023 3:00 pm




Még egy boldog mosoly erejéig és amíg segít kimászni az öléből, rá figyelek, de utána láthatóan hamar a fánkokra terelődik a figyelmem. Pontosabban a földre ejtett papírzacskóra. Mégsem kapom fel, csak odasétálok és leguggolok mellé. Megvizsgálom erről meg arról is, éppen csak megmozgatva, hogy lássam, van-e rajta valami vadállat.
Ha valami nem változott gyerekkorom óta... még mindig félek a pókoktól és társaiktól. Stevennél a kertben mintha még bogarak sem nagyon lettek volna. Tudták, hogy nem jó dolog azt a falat és kerítést kijátszani. De itt kint bármi lehet, szóval fő az óvatosság.
Csak két ujjal, óvatosan fogom meg végül a zacskó tetejét. Pók nincs, de két kis hangya nagyon kapaszkodik az aljába. Egy pillanatra elgondolkozok, jó lenne csak lesöpörni őket, de... nem a magasból. Szépen visszateszem a földre és éppen-nem-érve-hozzájuk levezetem mind a kettőt.
- Megvagyunk - emelem fel diadalittasan a saját adagom, éppen csak Oliver felé lesve a vállam fölött, felelve a kérdésére.
Aztán már nyitom is ki a zacskó száját, gyorsan belelesve, hogy megállapítsam, ez bizony az én választott kettőm. Látom abból, ahogy az egyikből kissé kifolyt az akkor még friss puding.
Nagyot kell nyelnem, mert szinte azonnal összefolyik a nyál a számban. Hiába, még hozzá sem értem, de már most esküdni mernék, hogy érzem a végletekig édes ízt...
Viszont egy kis időt még kibírok. Előtte gyors belecsípek az egyikbe... és tényleg csak egy csipetet oda teszek, ahova a két hangyát tereltem. Ennyi nekik is jár.
Csak ezek után állok talpra és fordulok Oliver felé. Az első lépésnél pedig, amit meg is teszek az irányába, már a számban az első falat lekváros. A másodiknál teli szájjal vigyorgok. A harmadiknál, amikor mellé érek, az orrom hegyét csiklandozza a tripla adag porcukor.
De ha rajtam múlik, csak kényelmesen nekidőlök Oliver mellkasának, ezúttal háttal és nyomom magamba a fánkot, amíg kitart. A tekintetem valahol a távolban, de valójában csak két dolog van a tudatomban. Az édes reggeli... és a csókok.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#334TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 14 Icon_minitimeSzer. Feb. 22, 2023 4:17 pm

És mosolyognom kell... folyamatosan mosolyognom...
Az arcomban az inak már szinte fájnak az érzésre, de nemérdekel. Most.. nem fogom ráncba szedni őket, most csak élvezem, és ahogy látom.. és figyelem, akármit is művel ott a kicsit távolban, amikor megfordul viszont, és nekem lecsúszott az a kezemben maradt utolsó pár korty kávé, még mindig nem teszem vissza Sallyre az üres poharamat, amikor már ott van mellettem, és a szabad, az eddig öntudatlanul a zsebemben tartott kezem megemelkedik, és finoman az orrára töröl.
Hogy lesöpörje az ottmaradt porcukrot.
(régi emlékek..)
Elvigyorodok, de egy árva szót sem szólok....

Csak alig fordulok, csak részben, hogy a kiürült poharam mégis Sally feje búbján végezze, aztán ahogy hozzámdől... Ahogy háttal megtámaszkodik a mellkasomon, két kezem... csak játszi óvatossággal fut köréje, hogy az ujjaim egymásba fűződhessenek a nadrágja eleje fölött.

Csak így... és teljes békességgel tartom a karjaimban...
Ha érzem, hogy őt nem zavarja.
És valamennyi idő el is telhet, de aztán...

Az arcom beutat keres a füle mellett, átverekedve magam a haján, csak hogy a fülébe suttogjak.

- Meg tudnám ezt szokni... - és már mosolygok.

- ...akár minden reggel... - és megint - Képzeld csak el... - veszek bele egy lehetetlen álomképbe - Tenger... pálmafák... csönd... és csak a hullámok zizegése. - elmosolyodom. Megint, csak ott a füle mellett.

- Nem lenne jó..?? - oké, tudom, hogy mindezek csak hamis képzelgések. Bármennyire is jó lenne Mexikó... ahogy már a korábbiakban is felmerült ez a részlet, nekünk.. még dolgunk van itt. Sok.. dolgunk.
De attól jóóó.. még kicsit álmodozni.
Csak egy kicsit..
És ébren.

Senki nem büntethet meg érte.
Mert ezt akarom.

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#335TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 14 Icon_minitimeSzer. Feb. 22, 2023 5:25 pm




Megrémiszt? A keze, úgy értem. Az, hogy érzem az ujjait. A felsőn keresztül a bőrömön... és félig a nadrágom korcáján.
Nem. Nem hiszem. Fura érzés, egy pillanatig nehezebben megy le a falat, de... valójában nem zavar. A zacskót tartó kezem egyetlen ujjal még meg is simítja a kézfejét. Nem kéri, nem kérdezi, de jelezni akarom, hogy oké.
Ez teszi helyessé. Akkor is, ha az ő gondolatai már nem járnak ilyesmin.
Persze az enyém is elég hamar tovább siklik a második fánkra, majd arra, hogy valójában már mindkettőt eltüntettem és csak az üres zacskóba nyúltam. ...és mindenekfölött arra, hogy vajon mit keres a fülem mellett...
Éppcsak oldalra biccentem a fejem, félig a mellkasának döntve. Kényelmesen. A kezem az övére fog - nem szorítva -, az összefont ujjaira, amolyan biztonsági pontnak nevezve ki őket. Egy pillanatra én is beleélem magam a lefestett képbe. Könnyedén. Tudom, hogy Mexikóról beszél. Megint. Mint akkor a kocsiban is tette. De most a fülem mellett szól és érzem, ahogy az ott lévő kis szőrszálakat cirógatja a lehelete.
- Ühüm... azt hiszem, jó lenne - válaszolom becsukott szemmel, nem is feltétlen a tengert képzelve el, csak kettőnket. A körítés, a "hol", nem számít.
De végül a kezem rászorít az övére, amint rájövök, hogy tudat alatt ugyan, de legszívesebben újra a nyakláncért nyúltam volna.
- De még mindig nincsenek papírjaim. Tudod... szökött kutya... nyakörvvel...
Nem korcs. Most fel sem merül a szó a fejemben. De szökött. Ezt nem vitathatja.
- Ha... úgy alakul... Ha úgy érzed, nem tudnál megvédeni... Csak csempéssz át a határon. Oké?



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#336TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 14 Icon_minitimeSzer. Feb. 22, 2023 6:15 pm

Lehet keserű a tudat. Mégis valahol nevetnem kell. Így nem engedem ki teljesen, csak egy rövid böffenés(rövid vihogásféle) ami kibuggyan de aztán a többit elnyelem.
Nem alkalmas az idő.
Pedig megszöktetném.
Simán.

- Igazad van. - engedem aztán el a gondolatot először és vele a kényelmes helyet is a füle mellett. Visszaereszkedem állóba, a korábbi helyemre, de azért nem engedem teljesen el. A jókedvet. Mert ettől még piszokul jól érzem magam. Most.
Rettenetesen..

- Tudod, lehet megtudnám oldani... - csak a messzinek beszélek. Hogy tényleg?? Nemtudom. Azthiszem. Talán... Lennének még olyan kapcsolataim. Régről. Egy régi élet hagyatékai. Ha szükséges lenne. Ha muszáj.

- .. de megtartjuk vészmegoldásnak, mit szólsz?? - kérdezek még mindig a távoli képnek, de aztán feltűnik a kezében rekedt üres tasak, így egyik kézzel elengedem, csak részben fordulok, és lemarva Sally tetejéről az ottmaradtat, csak úgy három ujjal tartva lógatom az orra elé.
Na jó, egy kicsit lejjebb.

- Repeta?? - kérdezek. - Felezünk. - ez már egy tisztességesebb üzlet, már ha nem akar még többet, mert akkor nem érdekel. Visszamegyek az öreglányhoz, emelt fővel, és nem érdekel mi az amit eddig látott. Simán kikérem az újabb vagy 60 adagot. Akármennyit, amennyi csak kell.

Egy percig sem gondolkozom.


Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#337TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 14 Icon_minitimeSzer. Feb. 22, 2023 7:44 pm




Kész lennék meglépni vele. Most, a karjaival körülöttem és a leheletének emlékével a fülemben... egész biztos vagyok benne. Ha azt mondaná, megoldja, tőle elfogadnám az új papírokat. Vele tartanék. Át a határon. Akárhova és bárhova.
Egy ponton túl már biztos mosolyogva.
- Oké. Vészmegoldásnak - bólintok egész nagyot.
Könnyen beszélek. Még most is. Mert távoli az egész és semmivel nem több, mint egy lehetséges fordulat egy könyvben. Nem valódi. Nem érzem annak.
Az orrom elé lógatott zacskót az újabb adag fánkkal annál inkább. De csak megrázom a fejem.
- Az mind a tiéd már - biztosítom végül és egy kicsit kibontakozok az ölelésből. Éppcsak annyira, hogy meg tudjak fordulni és ránézni és a nyaka köré fonni a karjaim. Lényegében kissé a nyakában lógva.
- Inkább... vehetnék későbbre még párat? Otthonra - vetem fel egy apró mosollyal figyelve a szemeit.
- Ha nem szívesen mennél vissza... szerintem... nekem is menni fog...



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#338TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 14 Icon_minitimeSzer. Feb. 22, 2023 11:33 pm

Visszautasít, de ezúttal nem veszem a szívemre. Nem mintha amúgy megtenném.
Azt viszont közben hagyom és engedem, és a fánkos zacskó is megpihen újra Sally hűvös tetején, ahogy megfordul a kezeimben.
Oké, most csak az egyik ami ölel, de amint az övéi felfutnak a nyakamon, az a korábbi is csatlakozik, most ugyanúgy a derekán, csak ezúttal a háttal, és most egymásra fonódik.
Jóóó.. csak így a karjaimban tartani őt.
Felemlő... Még mindig.
És még az is, ami elhagyja a száját.

Megint hosszúra húz a mosolyom.

- Egy ilyen vénasszony, nemigazán tud megijeszteni.. - mosolygom. Várjunk! Hogyisvoltez!?? - ... Mostmár. Vagyis mostmár. - elnevetem. Igen, biztos vagyok benne hogy nevetek, hisz boldog vagyok, DE!

- Szóval ha menni akarsz, én nem tartalak vissza, de ha azt kívánod én menjek.. - a kezeim még mindig tartják, a szemöldököm kérdőn a levegőben, ő dönthet.. ha úgy akarja, elengedem. Ha nem...

Én leszek az aki felköti a gatyát, és faarccal és széles mosollyal az öregasszonyhoz lépkedek.
Végtére is annyira kedves volt.

Tévedni meg emberi dolog.

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#339TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 14 Icon_minitimeCsüt. Feb. 23, 2023 7:38 am




Ha azt kívánom... Még mindig különös hallani és tudni, hogy tényleg bármiről is legyen szó, megvalósulhat.
- Én azért... egy kicsit lehet félek tőle... - ismerem el és egyetlen másodpercre az álla alá biccen a fejem. Ez lehet, hogy nem ment a szemeibe nézve. Akkor sem, ha most már tudom, szerinte nem baj, hogy így érzek.
Ha őszinte akarok lenni, azt is be kellene vallanom, hogy nemcsak az eladótól... vagyis nem tőle kimondottan, de minden mástól is félek kicsit. Amikor ő nincs ott mellettem. De majd lesz másképp. Menni fog. Csak még nagyon új, ami körülöttem történik.
De addig is... igen, szeretném, ha ő menne és hozna pár fánkot későbbre. Bármilyet és bármennyit. Rá bízom. Az egyetlen, amit nem engedhetek, hogy csók nélkül induljon. Nem olyan lopott, apró csók ez, amit kap tőlem, miközben a karjaim továbbra is a nyaka körül kapaszkodnak, hanem egy kicsit lábujjhegyre is állok, egészen hozzásimulva és úgy csókolom.
- Lendületnek... - magyarázom, de aztán eleresztem.
Azt már nem teszem hozzá, hogy megvárom itt valahol, Sally környékén, de ha esetleg visszanéz, láthatja, hogy a tenyerem a sofőroldal felőli kilincsnél. Majdnem kapaszkodva. Nem azért, mert be akarok szállni. Főleg nem, erre az oldalra. Azt az egy leckét még kevésnek érzem... Csak kölcsönösen tartjuk egymást Sallyvel nyugton és biztonságban. Így nincs az, hogy bármelyikünk is egyedül maradt volna.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#340TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 14 Icon_minitimeCsüt. Feb. 23, 2023 12:36 pm

Ha nem is beszél... Mindez kicsit beszédes.
Na jó, nem az, hogy fél... Pár perce még én is...
Najó, nem féltem, vagyis... nem IGAZÁN féltem, sokkal inkább nevezhető ez..
Borsódzásnak?? A hátamon. Valami ilyesmi.
De ettől még már elfelejtettem azokat az érzéseket, és még ha valahol tudom jól, hogy mindez az egész része, most mégis hajlamos vagyok elengedni.
Hát még akkor amikor befut az a véletlen csók.. az az ISTENI, amire egyáltalán nem számítottam, és amit magától ad.. kérés nélkül, és amibe valljuk be, már nem titkolom, de azért beleremeg a lábam.
Ooookéééé.....

- Azt hiszem... azthiszem ez jó meggyőzőerő... - a hangom karcos, érdes, de azért nem felejtettem el mit is kért tőlem, szóval... DOLOGRA!

- Szóval akkor.. - akad fel a szemem a messzi furgonra, de nem mintha csatába indulnék. Végül is csak egy NŐ! Mit árthat.
Szóval elmosolyodom, csak ott az orrom alatt, és bár a karjaim még mindig szorítják - inkább csak ölelik - már meg is van a cél, így lassan fűzöm ki körülöle őket, és ahgy ellépek oldalt, csak alig pár lépést teszek meg, amikor újra hanyatt fordulok, és úgy lépkedek hátrafele. Tovább.

- Szóval milyet is kérsz?? Ugyanaz?? - itt már kiabálok ahogy távolodom, és nem érdekel ki hallja meg. Jórészt nem érdekel semmi. És senki, rajta kívül, és azt is tudom, hogy ez baj. Valahol. De közben meg azt is, hogy ez csak időszakos megbolondulás, és én igyekszem, minden egyes pillanatát kiélvezni.
Egyszerűen mert élvezni akarom!

Szóval??

Irány a cél!

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#341TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 14 Icon_minitimeCsüt. Feb. 23, 2023 12:59 pm




Oh a hangja, amikor megszólal a csók után! Nem tudom, miért fut tőle végig a jóleső bizsergés a gerincem mentén, de így történik. Persze, hogy ezek után büszkén mosolygok rá!
Még jóval utána is marad a mosoly, csak csatlakozik hozzá egy megjátszott, rosszalló fejrázás, ahogy látom, hátrálni kezd.
- Ühüm. Ugyanazt - próbálok úgy válaszolni, hogy halljon, de mégis csendes maradni. Próbálok nem körülnézni, hogy ki más figyelmét vonjuk magunkra.
De aztán eszembe jut még valami és már túl távol van ahhoz, hogy másképp feleljek.
- Duplázd meg! - kiáltom utána. Ez már tényleg kiáltás, és utána ösztönből szorítom össze a szám, még a fogaim is koccannak.
De hé, megint nem történt semmi baj, amiért hangos voltam! Azt leszámítva, hogy amit mondtam... Valójában fogalmam sincs, mikor fogok én ennyit megenni, de jó érzés, hogy ha úgy alakul, megtehetem majd.


Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#342TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 14 Icon_minitimeCsüt. Feb. 23, 2023 1:31 pm

A egész nap... Az egész jelenet... Mintha angyal szárnyakon szárnyalnék, és nem zavar, és fel sem merül az egészben, hogy ez ne lenne helyes, vagy vissza kéne vennék...
MINEK!!!?

Hallom ám.. vagy legalábbis a végén meghallom azt a "duplát", oké akkor tripla legyen, egy véletlen mosoly vonul ki a fejemen, és csak ott, már nem sokkal a furgon előtt fordulok meg, vissza az ott várakozó nőre, aki furcsa szemekkel méreget.
Okéééé... CSESSZE MEG!

- Helló! Emlékszik rám? - kérdezem, amintcsak befutok a kiadó résbe. Hát peeersze hogy emlékszik, biztosra veszem hogy lesassolta a korábbi jelenetet, és meg is van a véleménye.
Meg is lehet... hisz csak ember, akárcsak én, de ettől még...

- Szóval kérek még két kört a korábbiból... Emlékszik még? Asszem volt 3 lekváros fánk, egy pudingos, szóval ezt szorozza be hárommal, de a kávéból most csak egy szimplát kérek. - fel se tűnik, hogy hadarok. Talán. És nem is érdekel, ettől még a nő biccent, és ugyanolyan 'furcsa' - megvető?? - kifejezésekkel, de csak összerakja azt a cuccot.
Hamar is landol előttem az üvegen.

Kikeresem a pénzt, alighogy elhangzik az összeg, és hagyok neki borravalót, de nem egészen annyit, hogy 'hallgatási díjnak' vegye, az egész, NEMÉRDEKEL!

- Tudja az a kölyök ott, nem a fiam. - sikerül aztán mégis. Csúszik. NEMÉRDEKEL! - Csak egy fiú, de ettől még végtelenül szeretem, és.. - megrántom a vállamat.

- ...Szóval kösz az érdeklődést.
És a fánkokat is!
- azzal azokat is megemelem, és...

...ugyanolyan hirtelen fordulva mint ahogy korábban is jöttem, elindulok visszafele.
Csak épp most széles mosoly virít a képemen.

De végtére is... a saját kezével csinálta őket, így simán jár azért is a köszönet.

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#343TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 14 Icon_minitimeCsüt. Feb. 23, 2023 1:56 pm




Talán van bennem egy kis félsz. Csak egy egészen apró árnyék. Hogy amikor majd megfordul, nem látok majd mosolyt az arcán, de még csak rám sem néz.
Talán bátrabbnak kellett volna lennem és egyedül odamenni. Tudtam volna addig ismételgetni magamban, hogy mit kérek... amíg már azzal sem zökkenthetne ki, ha közbekérdez.
De...
- Nem lesz baj, igaz? - kérdezem Sallyt, kezem a sofőroldali kilincsnél. Sőt, még meg is kopogtatom párszor, mintha ezzel felhívhatnám magamra a figyelmét.
Na nem mintha az enyém ne kalandozna ezer felé. Itt az aggodalom, hogy mi van, ha a nő eltünteti Oliver mosolyát? Mi van akkor, ha bárki hozzám lép, amíg nem ér vissza? És... mi van, ha az egészen egyáltalán nem agyalok, mert leköt, hogy csillogó szemekkel figyeljem Olivert? A haját... a hátát... mindent rajta.
Amint eddig jutok gondolatban, már valójában mindent kiűzött a fejemből a látvány és az, hogy büntetlenül figyelhettem. Mire észhez térek és elkapom róla a tekintetem... már fordul és a mozdulatnak hála újra őt lesem. Fellélegezni is alig volt időm.
És ott a hatalmas mosolya.
És ott a fánkos zacskó... ami most igazából feleannyira se piszkálja a fantáziám, mint az előbb.
A lábaim megindulnak felé, nem futva, de azért sietősen. A kezem simítja Sallyt, biztos pontként, végig, a furgon platójának az oldalán is. Majd ahogy elfogy a fém, megállok. Ott a vége annak, hogy Oliver elé rohanok.
Nem kérdezem meg, hogy minden rendben van-e. Csak mosolygok rá. Mert ő is mosolyog. Ennyi ok, úgy tűnik, nekem elég.


Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#344TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 14 Icon_minitimeCsüt. Feb. 23, 2023 3:15 pm

Lehet azt gondoltam nehéz lesz. Mindezt elismerni önmagamnak is, de most nem csak az érzéseim azok amik végtelenül.. könnyedek, hanem rá kellett jönnöm, hogy minden más is.

Felemelő...

Látom ahogy figyel, sőt, egyenesen nézem, és ahogy látom a csillogó szemeit, a közeledést, a magasba emelem a nagy és kiadós zacskót, benne a "zsákmánnyal", és csak kis híja, hogy a másik kezemben a kávét kilöttyintem.
Még az utolsó pillanatban lépek el, mielőtt a cipőmön toccsanna a csepp.

És már ott is vagyok.

- Küldetés, teljesítve! - nem szalutálok, habár az érzés megvan. Csak átadom neki a zacskó fánkot, én meg a kávé következő egyharmadát felhörpintem, de azért... megkerülve őt, ha nem tartott velem, újra belövöm Sally tetejét, és a poharat úúújra az ő gondjaira bízva, most csak lemarom az ééén saját adagom.

- Semmit nem bíztam a véletlenre. - mosolygom, ha még nem nézett bele, mintegy csak jelezve, hogy azért bőven megtömettem.

- Ki tudja hol kötünk ki még ma éjjel.. - ezt már csak nevetem, mert bár a cél, eredetileg ugye az volt, hogy irány haza végre, de... Be kell vallanom, hogy túlságosan élvezem ezt a szenzációs, és minden ízében csodálatos kiruccanást.
Vagy csak egyszerűen küzdök az elkerülhetetlennel.
A tudattal, hogy otthon, nem tudjuk mi vár. Ki vár. Mi az ami veszélyes, és nem tudjuk...
Pedig előbb utóbb tudni kell mindent.
Nem ragadhatunk véglegesen ennek a szédületes utazásnak a bűvkörében.
Mert nem.

De ettől még....

Addig élvezhetem.


Így beleharapok egy fánkba.

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#345TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 14 Icon_minitimeCsüt. Feb. 23, 2023 3:42 pm




Egyre csak szélesedik a mosoly az arcomon, egészen addig, amíg már szinte fájni kezd. Mégis mostanra egész természetessé vált. Maga a mosolygás. És a tény is, hogy van okom rá. Hogy ne lenne, amikor látom a végtelen jókedvet és a mosolyát és azt, amilyen szemekkel néz rám...!
Egy pillanatra azért lesütöm a tekintetem, talán kicsit... zavaromban... de megint nem tart sokáig. Jobb is így, mert kerül a kezembe a zacskó. Azzal együtt pedig fordulok utána és most már Sallyről is lekerül a kezem.
Igaz, egy szót sem szólok, csak Oliver közelében maradok és mosolygok, mint akinek egy értelmes gondolata sincs... De aztán feltűnik az az utolsó mondat és kiránt ebből a fura állapotból.
A kezem egy kicsit még a fánkokkal teli zacskót is megszorítja, amit valamiért eszembe sem jutott eddig letenni. Lehet, hogy már leszögeztem magamban, hogy innen egyenesen hozzá vezet az út?
- Lehet, hogy még ma sem viszel... megyünk haza? - egy pillanat botlás pont ott, a mondat közepén, de alig hangzott el az utolsó betűje, máris éreztem, hogy nem odavaló. Nem az a jó szó. Nem elvárt szinten, hanem... nem igaz.
Nem visszavisz a városban, vagy haza magával, hanem hazamegyünk. Vagyis pont, hogy nem. Talán. Nem tudom.
- Nem kell... majd dolgozni menned? - teszem hozzá, most már mindenfelé nézve, csak rá nem.
Kivételesen nem azért, amiért máskor kerültem a szemeit. Most azért, mert... próbálom visszafogni a mosolyt, rejteni a reménykedő csillogást. Ha úgy van... aludhatnánk Sally ülésein vagy hátul a platón... és ha mégis betévedünk a városban... talán elvihetne...


Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#346TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 14 Icon_minitimeCsüt. Feb. 23, 2023 4:33 pm


- Hm?? - csak automatikus a reakció. Pedig tökéletesen értettem. Csak azt nem tudom feldolgozni épp, hogy az a néhány szó tőle most... elkeseredett, vagy épp reményteli hangulatban teli e, ezért épp elég időt adok magamnak feldolgozni.
Miközben kedvemre rágom a fánkomat.

Ám aztán hamar javít a következőkkel, én meg...

- Igazából.. - ismétlem meg - vagy épp kezdem el - mikor lenyelek, miközben már teljesen kényelembe is helyezve magam Sally ajtajának dőltem. - Az a helyzet, hogy szívesebben... kocsikáznék még Veled... pár napot akár, persze csakis akkor, ha téged érdekelne, megnézhetnénk ezt-azt, csinálhatnánk egy afféle... nyaralást.. - rántom meg a vállam, egy percig sem nemtörődően. - Úgyis már vagy 2 éve nem vettem ki szabadságot, szóval Adam igazán kivételt tehet.... Egy kicsit. - szívom meg az orromat, de nem mondok semmi sületlenséget. Ez nekem.. JÁR! Hisz mindig ott voltam amikor csak kellettem, most nekem van szükségem... egy cseppnyi lazításra.

- Mit mondasz?? - csak ekkor fordul először felé a fejem, de ha meglátom a mosolyát, vagy egyenesen a szemeit, nem bírom tovább, nekem is mosolyognom kell.
Ha viszont sűrű ködöt látok benne, sötétséget.. akkor... a dolgok egész másfelé fordulnak majd, és fejben már el is vetem a korábbi véletlenszülte ötletet.

Akárhogy is, csak mindketten élvezzük.
Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#347TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 14 Icon_minitimeCsüt. Feb. 23, 2023 5:25 pm




Tudom, hogy rá kellene néznem. De továbbra is mindenfelé kutat a tekintetem, csak az ő irányába nem téved véletlen sem. A szám széle meg-megrándul és párszor be is harapom, hogy nem mosolyogjak.
Amíg nem válaszol.
Amíg nem mondja ki, hogy... maradhatunk az úton. Ketten. Vagyis hárman.
Minél tovább sorolja a lehetőségeket, annál inkább lehetetlenné válik, hogy komoly maradjak. Mire pedig elhangzik a kérdése, már ott a hatalmas, boldog mosoly. Egyenes felé. Rá. Neki.
- Nem voltam nyaralni, mióta apa meghalt. Vagyis utoljára már azelőtt egy... talán két évvel - kezdek bele és talán meglepő módon most nincs különösebb szomorúság a hangomban. Sem apát emlegetve, sem a nyaralás hiányát.
Persze a városban meg környékén sokat jártam, még apa után is. Más valaki kocsijában. De azt sosem neveztük nyaralásnak és mielőtt túl késő lett volna, mindig ágyban voltam. Otthon. Néha nem-otthon.
- Vagyis... - egy pillanatra megköszörülöm a torkom, szabad kezemmel a hajamba túrok, kicsit még inkább összeborzolva, végül a tincsek között is hagyva.
Valószínűleg kicsit fura látvány nyújtok a nagy zacskóval, félig a mellkasomnak döntve és a kezemmel a hajamba, de a mosoly az arcomon egy pillanatig sem hazudik.
- ...oké. Az jó lenne. Nagyon... szeretném - kissé nehezen jönnek a szavak, magam sem értem, miért. Talán, mert túl idegenül csengenek. Legalábbis úgy, hogy őszintén jönnek, magamtól, nem azért, mert Steven a számba adta azt, amit hallani akar.


Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#348TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 14 Icon_minitimePént. Feb. 24, 2023 12:05 am

És ottazamosooly... EZAAAAAZ!!!
Az enyém is szélesre húzódik, és eszemben sincs, egy pillanatra se hogy elnyeljem, csak a testem mozdul, és elhagyva Sallyt - csak egy rövid pillanatra - most oldalt, csípővel támasztok meg rajta, ahogy az egyik karom meg felkéredzkedik közvetlen a tetejére.
Behajlítva.

- Ezt úgy kell értelmeznem, hogy tetszik?? - széles az a mosolyom. Vele szemben, és még mielőtt megszólalhatna kérdezek, de nem érdemes mire várnom. Az a mosoly ott a szemeiben, pláne az orra alatt, már eleve önmaga beszédes, és máris magával rántja minden gondolatom.
Muszáj hogy elnevessem.

- Igen.. tetszik... lefogadom.. -  eresztem boldogan, mert igen, bevallom, nekem is méretes csábítás, és bár a legutolsó falat fánkot még a számba nyomom, mindvégig a szemeivel takarózom, amíg csak el nem tűnik a nyelőcsövemen.

De aztán beszél, és úgy tűnik a dolog ezennel eldöntve, én meg...

- Akkor azt hiszem amit a fiatalember szeretne... azt veheti elintézettnek.. - csak alig hajolok közelebb, csak részben, és lassan, kevéssel az ajkai előtt állva meg, de azokat mindvégig sassolom.
Ha akar, úgyis tudja mit szeretne, ha mozdul, behozva a szükségeset, de ha nem... akkor csak egyszerűen elmosolyodom, szélesen, és egy kiadós sóhajjal végül csak a nyaka oldalán találja meg egy finom és óvatos csókom.

Végül is...

..nem lehet ennél a napnál szebb...

Az teljességgel kizárt.

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#349TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 14 Icon_minitimePént. Feb. 24, 2023 8:09 am




Majdhogynem pislogni is elfelejtek, úgy lesem minden mozdulatát. Fogalmam sincs, mit művel... de a mozdulatok... A karja, ami kilátszik a póló ujjának takarásából. Meg úgy... szóval minden. Egyre nehezebb rajta kívül bármi másra figyelnem. Nem azért... nem csak azért, mert ő a biztonságos pont a világomban, hanem... mert jól esik nézni.
Mint reggel, amíg aludt.
Mint az előbb, amíg fánkot vett.
Mint... szóval... tetszik. Ő. Nekem.
Valahol már nem csak a nyaralás és kocsikázás gondolata miatt mosolygok. De a hajamban lévő kezemben és magában a mozdulatban kezd dominálni, hogy zavarban vagyok. A saját megállapításomtól.
Mire képes lennék újra uralkodni magamon, a tenyerem kicsit átizzadja a fánkos zacskó alját, a másik meg a pólóm alját szorítja. De a mosoly marad. Csak... nem is tudom... Most épp semmit nem tudok.
Végül a saját gondolataimnak köszönhetően és annak, hogy közel hajol hozzám... hogy a lehelete... a tekintete... nemcsak, hogy hatalmasat nyelek, de biztos vagyok benne, hogy még a fülem tövéig is vörösödök.
Nem merem megcsókolni. Most túl kockázatosnak érződik. Szóval hagyom, hogy a nyakamon landoljon az az óvatos kis csók és valamiféle régi késztetésnek engedve , válaszul megcsapom a mellkasát a kézfejemmel. Csak játékosan. Még mindig teljesen zavarban az egésztől.
Azzal pedig mozdulok is, fordulva egy felet a saját tengelyem körül. El tőle. A csókjától. A tekintetétől. Mindenétől.
- Menjünk! Működik Sally rádiója? Keresek valami jó zenét! Azt mondtad, választhatok. Addig te megiszod a maradék kávéd. Én meg keresek helyet a fánkoknak. Csak előbb a zene! - hadarok. Ezerrel. Csak most nem rossz értelemben. De attól még... basszus, tényleg meglépek előle. Menekülök.
Megkerülöm Sallyt, a hosszabb utat választva, hátul a plató felőlit és hamarosan már nagy lendülettel csapom magam mögött a kocsiajtót. Bent pedig egyszerre próbálok biztos helyet találni a zacskónak és piszkálni a rádiót és... csak lélegezni és tompítani az épp futóversenyt dobogó szívverésem.


Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#350TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 14 Icon_minitimePént. Feb. 24, 2023 11:54 am


Muszáj elmosolyodnom. Hosszan inkább mint szélesen, látom azt az édes színt, és végtelen bizsergéssel tölt el.
Itt benn, a mellkasomban.

Nem kínzom tovább hát, megkapja a csókomat, azt ott, finoman és óvakodva a nyakán, de aztán visszaegyenesedem.
Nem hat meg az az óvatos csapás.

- Most mi van!? - nevetem. - Azt hittem szeretnéd... - még mindig, teljesen nyilvánvalóvá téve, hogy a dolog nem elvárás volt. Teszteltem. Asszem. Teszteltem???? Jó lesz ezt még átgondolni, de ami a biztos, hogy nem most, ebben a percben, így amikor durcásan - durcásan?? - megfordul, még mindig képtelen vagyok letörölni a mosolyomat, és úgy őszintén, nem is szeretném.
Tetszik nekem...
Tetszik ez az új forma, a színek, tetszik az egész lénye.
Mintha ne tetszett volna már eddig is, de most valahogy egész más viszonylatokat érzek.
És nem mondhatom azt hogy ne élvezném.
Szóval...

- Amit a fiatalúr akar... - revansolok rá aztán, és szabad kezemmel meghúzva Sally gombját, az ajtót kitárom, csak az én oldalamon, és félig-meddig még mindig a hónom alatt, csak annyira engedve, hogy beszálljon. Ha akar.
Ő viszont mégis a hosszabb utat választja, ami újra végigfut a gerincemen, és a boldogságnak egész új hozadéka, de legalábbis színfoltjai mutatkoznak meg a véremben.
Nem lehetnék ennél boldogabb...

Ő kerül, én meg lemarva a kávét a kocsi tetejéről, így fogom magam beszállok én, az én oldalamon, oké, kicsit megkésve, hagyom hogy ő kedvére játszadozzon, a gombokkal, és az is lehet hogy még azt a kávét, az a keveset még előtte felhörpintem, de a pohár kidobása már nem ösztökél arra, hogy egy szemetes erejéig újra magára hagyjam, így csak benn végzi az ajtóban.
Mármint aaaa... z ajtó zsebében, oldalt.

- Na? Készen állsz az indulásra?? - kérezem aztán. Hogy merre?? Az orrunk után. Hogy van e cél?? Nemigazán ismerem a környéket, de ami a biztos, hogy Vegastól EL. Nem, és SEMIKÉPPEN sem akarok belefutni olyan emberekben akikbe nem kéne, és nem is akarok ezen gondolkozni.
Még.

Ezért fogom magam, és ha minden rendben, beindítom Sally motorját.

Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#351TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 14 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

P.S.: Some things are worth the trouble

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
14 / 23 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 18 ... 23  Next

 Similar topics

-
» It ain't worth it if it don't terrify you - Zafír & Benji

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Játéktér ∷ :: külváros / sivatag :: Lakások-