♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 8 Icon_minitimeby Leon Williams Pént. Május 03, 2024 8:04 pm

» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 8 Icon_minitimeby Derek Moretti Hétf. Ápr. 29, 2024 8:15 am

» Leon Williams
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 8 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 8 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 8 Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 8 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 8 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 8 Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
Alessandra Clark
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 8 Vote_lcapP.S.: Some things are worth the trouble - Page 8 Voting_barP.S.: Some things are worth the trouble - Page 8 Vote_rcap 
Leon Williams
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 8 Vote_lcapP.S.: Some things are worth the trouble - Page 8 Voting_barP.S.: Some things are worth the trouble - Page 8 Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 P.S.: Some things are worth the trouble

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 15 ... 23  Next
SzerzőÜzenet

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#176TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 8 Icon_minitimeSzer. Jan. 25, 2023 4:40 pm

Képtelen vagyok letörölni a mosolyomat. Nem is akarom, nem is kéne.
Még az odaúton is, aztán csak felé nyújtom egyszerűen a kezem, és ahogy az ujjaimba kapaszkodik, lassan felemelem.
Húzom... Inkább.
Mégsem az jön amire számítottam.
Valami teljesen jobb annál...

Ahogy közel jön, és a feje megpihen a mellkasomon, óriásit sóhajtok.
Nem panasszal, inkább megéléssel, és ahogy továbbra sem engedi a kezem, a másik... ha nem érzek benne ellenkezést, lassan felkúszik a tarkójára az orrom előtt.

Csak finoman érintem...
Csak hogy érezze... mennyire is együtt érzek vele.
Hogy mennyire érzem.
Aztán mégis a szavai azok amik visszarántanak a földre.

Bár megtorpanhatnék, de nem teszem.
Erre már tisztán emlékszem, mennyire is.. "lezár", ha 'vészreakciót' érez, így igyekszem csakis tisztán gondolkodni.
(máramennyire sikerül az előbbiek után.)

- A kenneleknél van víz... Visszamenjünk?? - kérdezem, és csak ha rám néz, vagy akár válaszol, valahogy, csak azután folytatnám.
Mert van még mit mondanom.

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#177TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 8 Icon_minitimeSzer. Jan. 25, 2023 5:31 pm




Hogy lehet ilyen jó és kényelmes? Még úgy is, hogy most nincs baj... az érintése mégis biztonságosabbá teszi a világot. Az én világom.
Innentől már könnyen beszélek. A kezével a tarkómon, az illatával az orromban, teljes őszinteséggel. Fáj. Kicsit úgy mondom ki, mintha nem lenne benne semmi szégyen. De közben szomjas is vagyok.
Amikor pedig a nagy szavaim után csak a vízről beszél, egy pillanat alatt tér vissza a nagyobb mosoly az arcomra. Próbálok is hamar bólintani, de már az első mozdulatnál érzem, hogy ez így nem az igazi. Szóval váltás.
Közelebb lépek. A fejem helyett egész testtel simulok hozzá, de így fel tudok rá nézni anélkül, hogy le kellene mondani a kezéről a tarkómon. Vagy a másikat elengednem. Valamiért azt most fontosnak érzem, hogy továbbra is fogjam - szorongassam? Talán egy egészen kicsit, ragaszkodóan.
- Ühüm - bökök ki végül ennyit. Most nézhet a szemeimbe. Most... még mindig jól vagyok. Nem árnyékol be a tény, hogy kimondtam, fáj valami.
Főleg azért nem, mert az agyam egy nagyobb részét lefoglalja a föld és por illat... amit az előbb olyan tisztán éreztem rajta.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#178TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 8 Icon_minitimeSzer. Jan. 25, 2023 6:04 pm

Mozdul, és igazából nem tudom mi az amire számítsak. Először... Csak engedem...
És ahogy aztán felsimul a mellkasomon, egy újabb mosollyal karöltve, igyekszem... lenézni, a szemeibe egyenesen.
Mert most szükségem van rá...
Szükségem van erre.

- Jól van.. - mosolygom tovább. - Akkor talán ideje lenne indulni... - nem kapkodom el. Nem sietek. Van itt még valami.

- De előtte még valamit szeretnék kérni. - ha tudom, nem engedem a szemeket, azokat amik jelenleg olyan végtelen megnyugvást jelentenek, ha tudom is, hogy közel a sötétség.

- Megengeded hogy megnézzem..? - csak a szemeimmel intek. Az oldala felé. Továbbra sem engedem, a kezeim még mindig szilárdan tartják, kedvesen, és csak akkor csúsznak le róla, ha ő maga az aki visszavonul.
De ha nem...
... akkor én vagyok az aki csendben magára hagyom, hogy ha hagyja, végül letérdeljek mellette, és szemügyre vegyem.
A foltjait...
Ha ő felhúzza a pólóját nekem.

Csak tudni akarom, hogy nincs komoly baj.

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#179TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 8 Icon_minitimeSzer. Jan. 25, 2023 6:47 pm




Vajon csillognak a szemeim?
Komolyan átfut a gondolat a fejemen, ahogy figyelem, le sem véve róla a tekintetem. Persze attól indulhatunk... csak ahhoz nekem is mozdulnom kellene. Valahol szinte tökéletes indokként jön, hogy ő még kérni szeretne valamit én meg...
- Bármit - vágom rá suttogva, szinte ígéretként. Bármit kérhet. Megteszem neki. Csak maradjon a mosolya, a keze, a közelsége. Nézzen rám így és tényleg mindent megteszek.
Csak az általam elképzelt mindenbe és bármibe nem tartozik bele olyasmi, amit végül feldob. Amint megértem, mit is szeretne pontosan, a mosolyommal együtt eresztenek le a vállaim is. Majd kezd el dobolni az egyik ujjam a kezén.
Nem akarom, hogy megnézze. Vagyis... nem akarom, hogy rájöjjön, mégsem kötött olyan jó üzletet. Talán inkább ezért vonakodok. De végül is, látta már, nem igaz? Az... sem volt kész katasztrófa. Nem lett túl dühös. Nem kiabált. Nem küldött vissza. És én sem sírtam el magam szégyenemben.
- Oké... - jön végül ennyi. Csakhogy nem mozdulok, a kezét is neki kell elhúznia. Nekem szükségem van még egy kis időre, éppen csak annyira, hogy pár másodpercre félrenézzek róla, amíg pislogok párat. Végül vissza... felé. Nem rá, de felé. Így könnyen elkapom, ahogy letérdel előttem.
Ezt nekem kell csinálnom... - villan át a tudatomon, de azonnal elűzöm.
Inkább figyelek a légzésemre és arra, hogy még ha meg is akasztom minden belégzésnél a levegőt, ne tartsam túl sokáig. Mire a harmadik adagot préselem ki a tüdőmből, már a póló alját markolom és egy kicsit feljebb emelem.
- El... elmúlik majd - nem kérdés, nem érdeklődés, nem megnyugtatást várok. Tudom, hogy így lesz. Sokkal inkább őt biztosítom arról, hogy nyoma sem lesz, ha zavarná. El fog tűnni, ha kivárja.
De addig is... ha türelmes volt, késve ugyan, de a maradékot is felfedem az oldalamból majdnem a nyakamig húzva a felsőt. Így már rendesen megnézhet magának.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#180TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 8 Icon_minitimeSzer. Jan. 25, 2023 7:42 pm

A világ megváltozik... A légkör megváltozik.
Számítottam rá... Vaggy.. számítanom kellett volna.
Mégis rettentő rosszul esik.
Mégsem engedem kiütközni, csak tartom továbbra is, mintha semmi baj nem lenne, mert nincs is, és amikor végre megszólal, érzem a testéből az ellenkezést, de ettől még lassan eleresztem.
És térdre borulok előtte.

Oké, mondhatjuk így is. De sokkal inkább csak nem akarom hogy felsőbbrendűnek érezze, nekem is jobb így... így sokkal könnyebb közelről látnom.
Mert muszáj látnom közelről.
(Hogy ne fulladjak bele a nyugtalanságba... )

Megadok minden időt amire csak szüksége van. Csak amikor ő enged, akkor kúszom közelebb, és veszem szemügyre a teljes elszíneződést.
Csúnya... De ettől még egy percig sem riaszt el. Nem ez érdekel.
Az érdekel hogy...

- Igen, el fog múlni. - beszélek. - Csak tudnom kell hogy... - de itt félbemarad.
Aztán másképp kérdezek.

- Megérinthetem..? - csak felnézek rá, úgy kérdezek. Ha engedi, csak akkor érek hozzá.
Lassan... finoman... Óvatosan keresem meg a bordái ívét.
Tudnom kell, hogy van e törés. Repedés... Hogy valahol szisszen e. Lehet e belső sérülés, lejjebb... esetleg ömleny.. Bármi ami veszélyes.

Hogy értek e hozzá..? Annyira nem. De azt tudom, hogy mikor jön el az a pillanat, amikor nincs mit teketóriázni. Ha orvos kell, nincs miről vitázni.
De ha nem...

A kérdés hogy egyáltalán van e rá lehetőségem.
Megvizsgálni.

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#181TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 8 Icon_minitimeSzer. Jan. 25, 2023 8:11 pm




Én... csak szorongatom a póló alját és hagyom, hogy vizsgáljon a tekintete. A görcs ott van a gyomromban, de a mindent elsöprő szégyen nem érkezik meg. Semmi olyat nem tesz vagy mond, ami áttolna azon a határvonalon, ami fölött éppen egyensúlyozok.
Próbálok egyensúlyozni?
Nem. Megy ez. Most úgy érzem, tényleg megy. Még a tekintetem is rajta, amikor éppen felpillant és engedélyt kér. Ezúttal hezitálás nélkül bólintok és ha nem kapkod, lehet el tudja kapni a rándulást a szám sarkában, ami egy biztató mosoly akart lenni.
Mégis, ahogy az ujjai hozzámérnek, valami viaskodni kezd bennem. Egy részem élvezné az óvatos mozdulatokat, de a másik pánikolna és menekülne. Valahol a kettő között sikerül végül kikötnöm az ég felé emelt fejjel és egy kis időre becsukott szemekkel.
- Volt már eltörve... eleinte... vagy valami olyasmi. Ez most... nem olyan. Nem kell aggódnod... - beszélek, még mindig az érintésére és a légzésemre figyelve. Biztos vagyok benne, hogy minden alkalommal, amikor odafigyelve fújom ki a levegőt, lényegében kipréselve a tüdőmből, tisztán kivehetők a bordáim.
Túl keveset eszel Benjamin, túl vékony vagy, aggódok érted...
- Történtek... rosszabb dolgok is, Oliver. Ez... semmiség. Higgy nekem. Steven vigyázott rám... orvost intézett volna... - hogy lenne folytatás vagy sem, én magam sem tudom. Talán itt fogytak el a szavak, talán csak bennakadt a levegő, ahogy az ujja megnyomott egy érzékenyebb pontot valahol az egyik alsó bordámnál.
De semmi komoly. Csak érzékenyebb ott. Nem úgy fáj. Nem fáj. Nem fáj, ha levegőt veszek. Csak a futástól és földön hempergéstől van. Semmi komoly. Hiszen meg sem moccantam!
Nem szabad.
Nem szabad?



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#182TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 8 Icon_minitimeSzer. Jan. 25, 2023 9:20 pm

Bólint, és ez már épp elég. Engedélynek veszem.
Lassan érek csak hozzá... nem akarom hogy félreértsen, vagy épp... egy teljesen más érintésként érzékelje.
Most csak azt szeretném tudni, hogy minden rendben van e.
Nincs egyéb szándékom.

Amint megérintem, talán érzem hogy összerázkódik. Talán csak a fejem tette hozzá, de ahogy az ujjaim kitapintják azt az apró kis csontkitüremkedést, szinte azonnal válaszol is a kérdésemre.
Mintha tudta volna...

Bólintok, de lehet hogy ezt is csak képzelem. Haladok tovább... Óvatosan... figyelmesen.... csak próbálok beazonosítani mindent, de ahogy később újra beszélni kezd, rájövök...
... Hogy mindez felesleges.

- Rendben. - eresztem el. Először szavakkal, de aztán már tettekkel is.
Egy darabig még figyelem, nem őt, vagyis nem a testét, csakis a színeket, de azután megadom magam.
Lassan állok fel, igazából nincs miért sietnem.
Úgy érzem...

Aztán hirtelen döntök.

- Ez... - kapom el a pólóm jobb szélét, deréknál, és alig félig fordulva felé, a magasba emelem. - ..egy kirakat volt. - tisztán látszik a hosszú sebhely. És a vagy 16 öltés keresztben. - Amibe beledőltem. - csak a tiszta tények. - Akkor azt hittem semmiség. Azt gondoltam. De aztán rá kellett vezessenek, hogy nem jól látom a világot. Akkor sem voltam tiszta... - igaz. De ez az én történetem. Mégis... tudnom kellett.
Egyszerűen tudnom kellett.
Most már.

- Köszönöm, hogy megmutattad. - csúszik vissza a hála a szemeimbe. - Csak hogy... ne aggódjak. - biccentek, azzal...

...ha nincs más terv, lassan megindulok.
A kijárat felé.

- Most már mehetünk. -  és újra elmosolygok.
Hogy miért?? Igazából én magam sem tudom.
Talán mert örülök neki hogy nincs baja. Egészséges.
Többé kevésbé, igaz.
De nincs amitől baja esne.

Legalábbis én nem hagyom.

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#183TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Jan. 26, 2023 8:17 am




Türelmes vagyok. Várok. Egészen addig szorongatom a póló szélét és tartom felhúzva, hogy láthasson, amíg talpra nem áll. Már előre tartok attól, hogy ezek után beüt a csend vagy a kérdések hada, de... nos, ami történik, arra nem számítok. Pislogok rá egyetlen szó nélkül, amikor felhúzza a saját felsőjét és magyarázni kezd. A tekintetem is késve csúszik le a sebhelyre.
Az enyém elmúlik.
Az övé nem.
Én szégyellem.
Ő könnyedén felvállalja.
Értem?
- Én is... köszönöm - mondom ki végül lassan mosolyra húzva a szám, de közben már feltör egy gondolat a fejemben.
Szerinte... én sem vagyok most józan? Ezért semmiség a sérülés. Ezért nem nagy dolog, hogy Steven bármit tett. Pedig tényleg nem nagy dolog! Minden máshoz képest nem is igazán számít.
- Csak hogy ne aggódj - ismétlem utána most már komolyan, egy bólintással kísérve, amit még egy követ az engedélyféleségre, hogy mehetünk.
Persze ettől függetlenül én nem mozdulok és az ellenkező irányba intek. Ha széthagyom a könyveimet, Steven elveszi...
- Sapka. Póráz - szólalok meg végül. - Elszaladok értük, jó? - és csak ha rábólint, akkor indulok meg. Nem szaladva, csak sétálva egy kicsit beleveszve a saját gondolataimba. Még egy kicsit húzom is az időt, amíg a világnak... na jó, csak Olivernek... háttal állva a sapka alá gyömöszölöm a hajam és utolsó mozzanatként a szemembe húzom, hogy takarjon, ahogy kell.
Aztán jöhet a póráz és irány vissza. Majd ráadjuk együtt a kutyákra, ha már újra mellette vagyok.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#184TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Jan. 26, 2023 4:34 pm

Teljesen másvalami jár a fejemben... Ami nemigaz. Nagyon is ez, ez a történet kavarog benne, és még valami más is.
A szavai azok ami kirántanak, és ahogy megértve egyből fordulok is vissza, a szemeim felveszik a korábbi, megértő jókedvet.
Nem hazudnak, csak épp eltakarják a valóságot.

- Persze... Hozd csak. - mosolygom, vele intek, és onnan csak egyhelyben állva figyelem, mindvégig ahogy lépked, és igyekszem.. megfigyelni a mozgásában játszó bizonytalanságot.

De nem látok. Talán az egész mégis csak elmúló feltételezés de komolyan én magam se hiszek ebben. Mégis... amikor visszatér, csak óvatossággal a háta mögé nyúlok, hogy mintegy előrébb segítsem, magam elé, egyenesen a kapu bejárata felé.

- Talán jobb ha ezt most Rád hagyom. Velem nemigen szimpatizál egyik sem. - és mosolygom. Végül is... Épp itt az ideje, hogy megoldjon egy 'feladatot.'
Tudom hogy menni fog....
Minden porcikámban érzem.
Képes rá...
Akármit is hisz vagy akár ültettek el benne.
Képes önálló tettekre.
Tudom!

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#185TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Jan. 26, 2023 5:23 pm




Oké. Megvagyok. Jöhet a póráz és mehetünk.
Ahogy megállok Oliver mellett, már nyújtom is az egyiket felé, de helyette a kezét kapom a hátamra. Ezúttal nincs mosoly, nincs "én helyettük is kedvellek" vagy bármi egyéb.
- De a kisebb a tiéd...!  - kezdek bele szinte lendületből magamhoz képest túl hangosan is, de szerencsére elhallgattatom magam. Soha nem éri meg visszabeszélni vagy makacskodni.
- Oké - lényegében ezzel javítom magam. Miért ne menne? Csak fel kell csatolni a pórázokat és ennyi. Majd visszavinnünk őket a ketrecbe. Ennek nem szabadna nehéznek lennie. Főleg úgy, hogy mindkét kutya megrohamoz, mintha attól félnének, hogy magukra hagyjuk őket.
Persze nyugton már nem maradnak, csak elfutnak mellettem és vissza. Mint az előbb, amikor még kergetőztünk.
- Majd máskor is futhattok - magyarázom nekik, ahogy fogom magam és valahol Oliver mellett leülök a földre. A lábaim magam alá húzva, de a hátam egyenes. Másképp jobban érzem az oldalam.
A kisebb kutya szinte azonnal megtorpan és éles kanyart véve megcélozza a lábujjaim, hogy levadássza valamelyiket. Halványan elmosolyodok, de nem az igazi. A lényeg úgyis az, hogy miközben kattan a karabiner, már a fülét vakargatom. Bocsánatkérésként.
Majd úgy nyújtom felfelé a póráz végét, hogy oda sem nézek. Fogja csak, én addig megpróbálom a másik tappancsra is visszacsatolni. Nincs ezzel semmi gond. Haza kell menniük, nekem inni és utána... meglátjuk, merre megy tovább a világ.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#186TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Jan. 26, 2023 6:04 pm


- Megkérlek.. - csak tovább mosollyal engedem, de ettől még...
Talán ő is érzi hogy valami zavar támadt az Erőben, de talán mindenz független. Jól takargatok. A problémákat... A fejemben...

Akárhogy is, csak figyelem, ahogy leül mellettem, mégsem tudok szabadulni a gondolatok halmazából. Pedig szeretnék... Annyira jó lenne ha képes lennék olyan könnyeden látni a világot.. Ahogy csak néhány perccel ezelőtt, most mégsem sikerül az, ami hosszú percekkel ezelőtt a Mennyországba rántott.
De.. tudom hogy ezekkel is kell foglalkozni.

Figyelem ahogy a kutya megadja magát  - a kis cseles - aztán kerül is a kezembe a póráz, de nem hibáztatom amiért nem néz rám.
Kedvem lenne... megölelni. Kedvem lenne a karjaim közé szorítani, azt suttogni hogy semmi baj nem lesz. Hogy én majd megvédem. De közben azt is tudom, tisztában vagyok vele, hogy ez nem egy ilyen egyszerű történet. Sokkalta bonyolultabb annál.
És most bármit megadnék azért, hogy ne legyen ilyen összetett.

Mégis.. amint a másik kutyára is rákerül a póráz - ha rákerül - minden további szó nélkül, csak mosollyal nyitom meg a kaput az orrunk előtt, és talán őt előre engedem, vagy épp.. ő az aki megelőz a kilépéssel.
Akárhogy is, de ha nincs más, elindulunk.
És útközben...

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#187TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Jan. 26, 2023 6:19 pm




Teszem, ami a dolgom. Amire megkért. Igen, ez így jobban hangzik és ez a megfogalmazás talán egy kicsit könnyebbé teszi az egészet. Főleg, hogy végül a nagyobb kutya is közelebb sétál és rákerül a póráz. Éppen csak annyira húzom még az időt, hogy megöleljem a nyakánál fogva. Ha már ekkorára nőtt, könnyű így és... igen, mehetünk.
Odasétálok a kapuhoz kissé elmélyülve a saját fejemben és a szemembe húzott sapka takarásába rejtőzök. De megyek előre. Nem túl messzire. Sőt, az első két nagyobb lépés után már meg is állok, hogy meggyőződjek róla, követ és nem maradok egyedül.
- Minden rendben, Oliver - adok végül hangot a fejemben kavargó gondolatok egyikének. Inkább ez, minthogy megőrjítsem magam azzal, hogy ahogy mi visszazárjuk a kutyákat, egyszer nekem is vissza kell mennem a nagy kapu mögé. Ha még visszafogad Steven.
De addig is... addig is jól leszek, amíg Oliver is mosolyog majd.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#188TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Jan. 26, 2023 6:46 pm

A szavai meglepnek... Pedig valahol érzem a különbséget, ahogy a hasonlóságot is a helyzetben. Az ő fejében..

Nyelnem kell, de inkább csak mosolygok. Jól palástolok.
Aztán ha elindul előttem, most hálás vagyok Gandalfnak hogy nem él az idefele jöveti folyamatos húzás lehetőségével, visszafele már nem olyan sürgős.
Megértem.

Csak lépkedek, és valahogy fájóvá válik a csönd. Nekem fájdalmas. Egyre inkább a zsigereimben érzem, ahogy a feltörő kérdéseket is. Képes lennék most mosolyogni?? Megjátszani magam?? Ha rám nézne.. nem vagyok meggyőződve erről, ezért most hálás vagyok a sapkájának, és annak hogy ő is csak csöndben(?) lépked előttem, és nem tesz fel kérdéseket.
Nekem már amúgy is kínzó kérdéseim vannak.

Vajon nem lenne érdemes látleletet vetetni?? KELL.. a bizonyíték. Kéne... Egy feljelentéshez, mert meg kell hogy bűnhődjön a ROHADÉK!! De aztán az is ott van, hogy ez őt hogyan érintené... Egy tárgyalás... Ha NEKI.. újra látnia kéne. Talán képes lenne ellene vallani?? Képes lenne kívülről... a maga borzalmában látni az egészet?? Vagy újra a maga képére fordítaná...
És aztán én kerülök a vesztőhelyre.

Sok dolog jár a fejemben, és valahogy elfelejtek köztük rendet tenni. Próbálok. Mégsem halad egy fikarcnyit sem. Azzal győzködöm magam, hogy a fiú belerokkanna. Hogy nem bírná ki. De közben az is, hogy sosem fog ebből kimászni, ha az egésznek nincs következménye..
Sosem lesz képes elengedni....
Bízni a világban... vagy akár bízni bennem.
Mégis piszkosul kemény ez.

Talán a szavai rántanak ki, talán az, ahogy megjelenik mellettem a kutya, és megmakacsolja magát. Megáll, és csak bámul rám. Mintha bármit is értene az egészhez. És talán ért. Ért engem. Ő legalább.. ha már én nem értek semmit az egészből.
Vagy csak képtelen vagyok a "HELYES" döntéseket meghozni.

Mert fogalmam sincs arról melyik volna az.

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#189TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Jan. 26, 2023 7:31 pm




Onnantól, hogy meggyőződtem róla, nem maradok magamra már csak a saját lábaim elé nézek. Egyik a másik után, ezúttal nem kerülgetve az esetleges apró virágokat, mint idefelé jövet. Csak lépkedek, amíg a szemem sarkából meg nem látom az ösvény elején otthagyott cipőket.
Mintha minden visszafelé pörögne. Póráz fel, cipő fel, ketrec zár, kocsiba be, vissza hozzá és végül vissza haza.
A kelleténél egy kicsit erősebben szorítok rá a póráz végére, mintha kapaszkodnék bele, de mielőtt túl feltűnő lenne, már hajolok a cipőmért. Először nem akarom felvenni, az valahogy a tényleges végét jelentené a szabadságnak, de aztán csak addig ügyeskedek, hogy felhúzzam. Csak a zoknit csúsztatom a zsebembe. Így félig van vége a szabadságnak. Rajtam a cipő, de nincs zokni. Így rendben van.
- Oliver? - szólalok meg végül. Tudom, hogy valami változott. És nem tetszik.
- Nincs baj - csak ennyit tudok mondani, újra, más köntösben és felé nyújtom a szabad kezem, hogy fogja meg nyugodtan.
- Iszok. Te visszaviszed a kutyákat... és hazamegyek veled. Aztán hozzád bújok és magadhoz ölelsz. Oké?
Talán ez a baj. Talán nem voltam elég önálló, amikor mondta. Megkért! Hogy tegyem rá a kutyákra a pórázt. De most azt vagyok! Most kész forgatókönyvet vetek fel azzal kapcsolatban, hogy mi hogyan legyen.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#190TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 8 Icon_minitimePént. Jan. 27, 2023 2:50 pm


- Igen?? - hirtelen kapom oda a fejem. Kicsit hirtelenebbül mint kéne. Ekkor tudatosul csak hogy közben elindultunk, mégis, én meg az eb, és végül beértük a cipőinket.
Mégsem segít ez túl sokat a jelen gondolataimon.
Így hát sóhajtok egyet, egy hatalmasat...  de az első próbálkozás kudarcba fullad, beakad, így AZTÁN igyekszem pótolni a maradék szükséges utat.
Majd egyetlen mozdulattal kiengedem...

Később!

- Tudom.. - és most már képes vagyok, képes vagyok mosolyogni is.

- Nincs baj... - ismétlem. Utána. Vele bólintok, egyenesen a szemeibe ha tudok, de talán elárul a tekintetem.
Vagy mégis jó cselszövő.

A keze viszont megnyugtat. Ahogy felém nyúl, rápillantok, és a következőben azonnal ráfogok.

- Nincs baj. - sikerül megint, pedig tudom hogy ez baj lehet. De ahelyett hogy visszaszívnám, amint beszélni kezd, átkattint egy belső gombot.

Nem gyorsan.. vagy kapkodva, inkább lassan húzom közelebb, felém, ha hagyja, a kezemben fogott kezénél fogva, és a mellkasomra vonva átölelem.
Úgy szorítom (inkább csak ölelem), mint eddig sosem. Óvatosan... vigyázva, odafigyelve... mégis minden szeretetemmel telve.
Úgy, mintha nem lenne holnap.

Mert talán nincs is.
Lehet sosem lesz holnapunk.

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#191TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 8 Icon_minitimePént. Jan. 27, 2023 3:42 pm




Tudom, hogy valami nincs rendben. Annak ellenére is, hogy mindketten azt ismételgetjük, nincs baj. De vajon lenne jogom rákérdezni, mi bántja? Van az ég világon bármihez jogom vele?
Fogalmam sincs. De legalább a felé nyújtott kezem megfogja, ezt jó jelnek veszem.
És magához húz. Én pedig készségesen simulok a karjaiba, az ölelésébe, a mellkasába fúrva a fejem. Nekem nincs bajom, mégis úgy bújok, mintha ő vigasztalna engem.
Nincs baj. Jobb leszek - ígérem neki magamban, ahogy összeszorítom a szemem és újra beszívom az illatát. Próbálom felidézni a mosolyát. A nevetését. Máris hiányzik.
- Kérlek, Oliver... csókolj meg... - beszélek a mellkasába. Kérlelem. Tudom, hogy kell jobbá tenni valakinek a napját. Tudom, mit vár el Steven, amikor rossz napja van. De az most itt nem lehetséges és... egyszerűen az ölelés sem azt sugallja, hogy bármi többet tegyek.
De egy csókból nem lehet baj. Talán segít elűzni, bármi is jár a fejében.
Egy pillanattal később a szabad kezem megindul. Felfelé, végig a mellkasán, míg a tenyerem az arcára csúszik. Valahol ezzel egyidőben húzódok el tőle, hogy a kezem követhesse a tekintetem. És mosolygok, miközben az arcát vizsgálom. Mosolygok és úgy nézek rá... mintha ő lenne az egész világom.
Nem olyan nehéz, hiszen most... tényleg így van. Ő az egész világom.
Csókolj meg! Utána vigyél haza. Vigyél haza magadhoz. És mondd el, mit tegyek, hogy újra mosolyogj... - kérlelem magamban. Talán egyszer ki is fogom mondani. Ha ez nem elég. Ha nem érzem eltűnni a komor hangulatot... majd beszélek.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#192TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 8 Icon_minitimePént. Jan. 27, 2023 5:23 pm

A szavai váratlanul érnek... És most először... habozok is. Nem miatta, miattam. Az egész miatt... Az egész... kibaszott... káosz miatt, ami jelenleg körülveszi az életem.
Ő az egyetlen biztos pont.
Az egyetlen.
...Így...

Mégis a keze az ami előbb lép.
Ahogy végigkúszik rajtam.
Csak hagyom, és csak akkor húzom fel a fejemet, el az övé mellől, és nyílik meg az összeszorított szemem, amikor érzem a keze mire készül.
Jól esik a tenyerének melege az arcomon. Jól esik a mosolya... A szemei... Csakkk..

- Csakk... - tétovázom - Benji, csak... félek attól hogy elveszítelek. - nem ez az igazság. Nem ez a konkrét igazság. Mégis egy része. És mégis helyesebbnek tűnik ezt megosztani vele, mint minden hasonló gondolatot. Az ésszerű... Mégis a szemei figyelnek(?)...
Amire mosoly kúszik a szemeimbe.

- Tudod hogy szeretem amikor ezt mondod?? - a szám is csatlakozik. Sikerül... sikerül egy pillanat alatt kioltania minden félelmemet. Vagy csak eltenni későbbre...
MINDEGY!
Ami a biztos, hogy az övé minden figyelmem.
És csak ezé a pillanaté.

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#193TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 8 Icon_minitimePént. Jan. 27, 2023 5:55 pm




Én is félek attól, hogy mi lesz, amikor vissza kell mennem. Sok mindentől félek. De azt hiszem, attól nem lesz semmi jobb, ha most nem próbálkozok nála... Lehet, hogy önző vagyok, rossz fiú, de a mosolyára szeretnék emlékezni, ha már nem lesz mellettem.
Most viszont még nézhetem. Figyelhetem, mintha tőle forogna a világ... és ahogy megváltozik a tekintete a kérlelésem után, már majdnem emlékeztetni kezd arra, aki percekkel ezelőtt volt.
Jól van. Jó irány. Jól csinálom. És jó érzés. Amikor pedig jön a mosoly, amit ki akartam harcolni, már vágok is vissza a szavaira.
- Mit? Hogy kérlek? Hogy Oliver? Vagy, hogy csókolj meg? - próbálok játszani vele, csak visszafogottan, de közben figyelek.
Észben fogom tartani, bármelyiket is szereti hallani tőlem. Tudnom kell, hogy később is mosolyra tudjam bírni, ha szükség van rá.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#194TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 8 Icon_minitimePént. Jan. 27, 2023 6:35 pm

Elnevetem. Inkább csak mosolygom, de hamar váltok vissza.
(Nem, nem az örömtelenségbe, csak a szavaira.)

- Mindet.. - mosolygom. De mivel egy percig sem érzem szükségét hogy ellenkezzek, vagy épp hogy visszafogjam amit én is szeretnék, nem makacskodom többet.
Lassan húzódom hozzá. Csak óvatosan érintem, az ajkaimmal, finoman, puhán.. nem támadóan, csak újra és újra lassan kóstolgatom, szelíden... aztán mikor úgy gondolom elég lesz, újra szabadjára engedem.
Csak belebújok a nyaka gödrébe és azon pihentetem a homlokom.

- Köszönöm... - csak a bőrébe beszélek.
Mégsem érek hozzá. Teljesen.
Ettől függetlenül hálás vagyok.
Most nagyon hálás.

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#195TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 8 Icon_minitimePént. Jan. 27, 2023 10:15 pm




- Kérlek. Oliver. Csókolj meg - ismétlem el az összeset kötelességtudóan, éppen csak egy levegővételre elegendő időt hagyva egy-egy mondat között.
Ő pedig megteszi. Megcsókol. A kezem az első másodpercekben marad az arcán, de mielőtt a késztetés utat törne magának, hogy a tarkójáig eljussak... hogy közelebb húzzam magamhoz... félig-meddig tudat alatt magamra szólok és csak lábujjhegyre állva próbálom kiélvezni a pillanatot, miközben a kezeim pórázzal együtt a csuklómnál fogom össze a hátam mögött.
Nem szorítom, csak fogom, miközben hozzásimulok és kiélvezem a ajkai édes érintését. Amikor pedig úgy dönt, hogy elég, egy árva szót sem szólok. Hagyom, hogy a nyakamnál pihentesse a fejét. Hogy olyan közel legyen, amennyire akar én pedig megengedem magamnak, hogy legalább a karjára csússzon a kezem. Nem simogatom, csak... ott tartom.
Végül elhangzik tőle a köszönet és... nem igazán tudom, mit feleljek rá. Ez csak természetes? Semmiség? Jobb? Én is szerettem volna? Vagy egyszerűen mondjam; többel tartozok én neked, mint pár csók...?
Utóbbit mégsem érzem igaznak. Nem érzem úgy, hogy az egész kötelesség lenne. Minél többször történik meg, annál inkább részegít meg engem is. Amikor pedig ilyen óvatos... alig rémlik fel az alkalom, amikor a lakásán az egyik ilyennél eltolt magától.
- Vigyél haza, Oliver... - szólalok meg ki tudja, mennyi idő után. Ez most egészen másképp hangzik, mint a korábbi, mikor teljesen kiborultam. Ráadásul most a haza... azt jelenti: hozzád.
Vigyen haza.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#196TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 8 Icon_minitimePént. Jan. 27, 2023 11:30 pm

Megint nevetnem kell... De valami más sokkal fontosabb. Így csak egy újabb mosolyra futja, ahogy hívogatnak azok ha nem is az ajkak, de a szemei biztosan.


Nem tudnám megmondani hogy erre neki, vagy inkább nekem volt szükségem jobban.
Belül, mélyen, mégis nagyon jól tudom.
Ahogy vele azt is, hogy hibát követek el, valahol... megfogadtam, mégsem tudok a talpamra állni.
Pedig valahol nagyon kéne.
Warren most tuti nem lenne büszke....

De az egész csak egy szálló gondolat, sokkal inkább fog magával a jelen.
Ha ő nem szólal meg, nem tudom meddig húztam volna a pillanatot, de amikor a hangját meghallom, már észre is térek.
Igyekszem.

A most beszökő sóhaj már egy sokkal kellemesebb, ahogy végül kihúzom magam.
Kiegyenlített... higgadt, és fesztelen.
Mégis tudom... hogy el kellene indulni valahogy.
Valamerre...

- Igen.. oda indultunk... - egy kissé zavarban nézek magam körül körbe, de mindez csak pótcselekvés. Torokköszörülés... aztán meglátom a cipőimet.

- ..igen.. - folytatom, azzal megközelítve a bakancsomat, lehajolok hogy belebújjak.

- Akkor iszol..? - kérdezem - És mehetünk? - hogy akarok e menni? Nem vagyok biztos ebben. Hogy meg vagyok győződve róla? Otthon annyi minden vár. Minden feszültség, kérdés.. és bonyodalom, és valahogy szívesen.. ragadnék egy cseppet még ebben a világban.
De tudom hogy mennünk kell. Előbb-utóbb mennünk kell, és nem tartóztathatom.
Így hát újabb mosollyal a szemeibe, a keze felé nyúlok, és vagy megfogja az enyém vagy nem, de elindulok.
Egyenesen a kennelek felé.

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#197TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 8 Icon_minitimePént. Jan. 27, 2023 11:55 pm




Jobb. Sokkal jobban lett. Még ha csak maga körül is nézelődik, egyszerűen... más a tartása. Könnyedebb. Nincs baj. Ez a mondat, most igaznak is hangzik, pedig csak a fejemben hangzik el. Sőt, végre én is leeresztek annyira, hogy egy... két... három... pillanatra beharapva az alsó szám, kiélvezzem az ott maradt édes ízt...
- Ühüm - mondok ennyit, még mindig lefoglalva magam az előbbivel, majd végre úgy igazán rátéved a tekintetem és... nem tehetek róla, kibuknak a szavak. Talán nem kellene, de miközben megfogom a felém nyújtott kezet, beszélek.
- Biztos még mindig józan vagy, Oliver? Mert nem egészen úgy nézel ki - és vigyorgok. Teljesen őszintén, nyíltan, felé. Rá. Neki. És piszkosul elégedett vagyok magammal.
- Inni, kutyák és haza - sorolom, minden pontnál koppintva egyet a kezén.
Most, ebben a percben nem zavar, hogy vissza kell vinnünk a kutyákat és a kennelbe zárni. Most ez nem azt jelenti, hogy nekem is vissza kell mennem. Most csak Oliverhez kell hazamennem. Az pedig jó lesz.
Egyik lépés a másik után, részemről teljes csendben, de egy apró mosollyal, amikor csak rá vagy az összefont ujjainkra pillantok. Egészen addig marad is ez, amíg meglátom a csapot.
- Kérlek - szólalok meg, ahogy megállva felé nyújtom a pórázt, hogy akkor én... mennék inni.
Egy részem persze reménykedik, hogy a többit elintézi egyedül és mégsem én leszek, aki becsukja a rácsokat, de talán most az is menni fog. Ha muszáj.
Csak előtte szeretnék inni.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#198TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Jan. 28, 2023 1:10 am

Megcsap a fülem széléről az a mondat, de lehet... hogy csak szándékosan mellékelem.
Oookééé...

Vagy mégsem.

- Gonosz vagy. - vigyorgom vissza. A FENÉKET!  De még mielőtt léphetne, én vagyok az, aki rövidít a kezét fogó karomon, és lehet hogy hirtelen, de akkoris elcsórok, még a szájáról, csak egy újabb, de rövid csókot.
Mert ezt megérdemelte...
De vigyorgom.

- Most. mehetünk. - fűzöm hozzá, már teljesen magamra találva, nem mulasztva el az utóbbi kitörő szavait.
Szóval akkor megyünk...

Előre lépkedek, nem is túl lassan, de nem is rohanok. Tartom a tökéletes tempót, amikor újra a húzására leszek figyelmes.
Vissza... húzás.

- Ja? Persze! - engedem el, hamar megértve a részletet, azzal fogom is a másik pórázt.

- Akarod..? - csak kézzel intek a kennelek fele, hogy akarja e hogy megvárjam, vagy menjek...
.. és ha kellően jelez, el is indulok, hogy a már megszokott formában és sebességgel, de visszakísérjem a kutyákat a helyükre.

A két póráz ismét a nyakamba tekerve landol.

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#199TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Jan. 28, 2023 11:19 am




Egy perc erejéig pontosan úgy érzem magam, mint a mezőn, amikor a kutyákkal futottam. Szinte már boldognak. Ezért csúsznak ki a szavak. Ezért nem moccanok, csak vigyorgok, amikor azt mondja, gonosz vagyok. Szóval nem volt túl sok? Szabadott ilyet mondanom. Ezért lopja azt a csókot, amitől egy kicsit mintha én is megszédülnék. A hirtelensége miatt és azért, mert büszkeséggel tölt el, hogy nem agyalt. Csak megtette, mert akarta.
És én élveztem.
Később is marad a viszonylagos jókedvem, még ha valamivel komolyabbra is váltok. Mikor a pórázt felé nyújtom már egészen elhalványul a mosoly is és miután átveszi és int a kennelek felé én csak megrázom a fejem.
- Megtennéd, hogy te... viszed őket vissza? - azért is kikényszerítem magamból a mondatot.
Szavak, Benjamin!
Amikor pedig megindul már fordulok is el és megnyitom a kerticsapot. Megváltásként érkezik a hűvös víz és miután ittam, azzal foglalatoskodok, hogy megpróbáljam úgy beállítana a hajam, ahogy ő tette, mikor elindultunk a lakásáról.
Haj. Sapka. És még a kezemről rázom a vizet, amikor a tekintetem máris keresi. Szinte megkönnyebbülten mosolygok felé - nem tűnt el! -, főleg ahogy kiszúrom a pórázokat a nyakában. Nem futva, de azért igyekezve indulok hozzá, egy véletlen pillantást sem lesve a kennelek irányába.
Nem kérdezem meg újra, hogy akkor mehetünk-e haza, csak újra a kezéért nyúlok. Oké, ebből már lehet megszokás lett.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#200TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Jan. 28, 2023 12:02 pm

Annyira más most minden... Őrülten más mint akár percekkel ezelőtt, és én most hajlandó vagyok élvezni ezt a másságot.
Őrült rég nem tettem, és pokolian hiányzott...
És most még az se tud letörni, hogy lassan hazajutunk. Hamarosan...

Ahogy felém nyúl a keze, elmosolyodom, de bátran kapok bele, ahogy ujjaim az övéi közé futva rászorítok.
Helytelen? Nemérdekel.
Most ezekben a percekben semmi sem, így ahogy csak beiktatom azt a rövid kifutást, amikor alig 2 percre magára hagyom - amíg beviszem Mike-nak a pénzt és a két pórázt, (még ő is megjegyzi, hogy mi történt, annyira felvillanyozott vagyok) - kifele tartva ha újra egy kezet kapok a markomba, ugyanolyan JÓ.. kedvvel közelítem meg Sallyt.

Repülni tudnék...

Hangosan csapódik az öreglány ajtaja a hátam mögött, csak miután észlelem, hogy ő is beszállt. Már ha beszállt.
Mégsem akaródzik indítani.
Rövid csönd áll be... aztán ahogy a szélvédőn kémlelek kifele az eszembe jut egy ötlet.
Mert (ugyan) miért is ne.

- Mit gondolsz... - fordulok felé - fáradt vagy, vagy egy kis eldugott koszos csehóban egy vacsora?? - a szemöldökeim kérdeznek. Merthogy az ebéd kimaradt, és bár én az utóbbi időben rászoktam a szimpla szendvicsekre, talán mégis jó lenne...
Elnyújtani ezt a pillanatot.
A gondtalanság pillanatát.

A kérdés ő hogy látja.

Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#201TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 8 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

P.S.: Some things are worth the trouble

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
8 / 23 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 15 ... 23  Next

 Similar topics

-
» It ain't worth it if it don't terrify you - Zafír & Benji

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Játéktér ∷ :: külváros / sivatag :: Lakások-