♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 15 Icon_minitimeby Leon Williams Pént. Május 03, 2024 8:04 pm

» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 15 Icon_minitimeby Derek Moretti Hétf. Ápr. 29, 2024 8:15 am

» Leon Williams
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 15 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 15 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 15 Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 15 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 15 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 15 Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
Alessandra Clark
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 15 Vote_lcapP.S.: Some things are worth the trouble - Page 15 Voting_barP.S.: Some things are worth the trouble - Page 15 Vote_rcap 
Leon Williams
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 15 Vote_lcapP.S.: Some things are worth the trouble - Page 15 Voting_barP.S.: Some things are worth the trouble - Page 15 Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 P.S.: Some things are worth the trouble

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 19 ... 23  Next
SzerzőÜzenet

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#351TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 15 Icon_minitimePént. Feb. 24, 2023 12:33 pm




- Nincs semmi! - szinte kiáltom, akaratlanul is, zavarban, ahogy ő nevet és tényleg menekülök tőle, a közeléből és kicsit saját magamtól is.
Szükségem volt rá, hogy megkerüljem Sallyt és a hosszabb úton szálljak be. Ahogy arra is, hogy végig jártassam a szám. Még az ülésen sem tudok teljesen nyugton maradni. Egyszerre keresem a saját helyem, a zacskó helyét és már a gombokkal játszok. Közben véletlen sem nézek oldalra, egy pillantást sem vetek Oliverre és még arról sem nagyon akarok tudomást venni, ha esetleg figyelne.
Kell egy kis idő, amíg már elmúlik vagy legalábbis a háttérbe húzódik a bivalyerős érzés és képes vagyok rendesen cselekedni. Gondolkodni. Ekkor kerül az ajtó és közém a fánkos zacskó, biztonságba és ekkor húzódok egy kicsit közelebb, az ülés közepe felé, hogy kényelmesen és megfelelően apró mozdulatokkal tudjam állítani a frekvencia gombot. Egészen elcsavarom 91.5-ig és végül elégedetten dőlök hátra. Akkor is, ha éppen két zene közötti beszélgetés van.
- Most már mehetünk - és ezzel végre felé is lesek, rámosolyogva.
Most kezd csak beérni, hogy elég furán viselkedtem az előbbiekben vele. De közben az is, hogy jól szórakozott, szóval... azt hiszem, hiába léptem meg, talán többet is leszűrhetett, mint szerettem volna. Vagy annál is többet, mint amire én rájöttem...
- Csak vezess és próbálj úgy tenni, mintha nem lettem volna az előbb teljesen zavarban, oké? - mondom végül, vállalva, ami történt, ahogy összefonom a karjaim a mellkasom előtt. De én is vigyorgok. Magamon. Az egész helyzeten. Csak az orrom alá, újra szigorúan előre nézve.
Őrültet, hogy mennyire imádom az új világom...


Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#352TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 15 Icon_minitimePént. Feb. 24, 2023 1:49 pm

Szélesre húz a mosolyom. Most mit csináljak, egyszerűen képtelen vagyok(nem mosolyogni)!!?
A kulcs ott a kezemben, de közben csak előre tekintek, ki a szélvédőn, és mielőtt még válaszra méltatnám csak elfordítom a kulcsot, és felhangzik Sally köhögése.
De nem.. nem... Nem szúr ki velünk az öreglány végül, aztán csak megadja magát, és ahogy újra a háttámla tetején a kezem, merthogy tolatnom kell, csak hátra fordulva középen kémlelek, míg végre megtalálom a kivezető irányt, és újabb mosollyal az arcomon - ahogy mondom...  képtelen vagyok nem mosolyogni a közelében - egyszerűen kihajtok, vissza az út közepére.  

Talán egy ideje már döcöghetünk. A zene szól... és ez kellemes. Épp megkapó, és véletlenszerűen tetszik a szöveg, talán épp ezért is nem érzek kényszert hogy félbe szakítsam.
Egyszerűen csak megköszörülöm a torkomat, és nem árulom el minden gondolatom.
Mert nem árulom el minden gondolatom...
Egyelőre.

Aztán mégis, ahogy vége szakad, és valami teljesen más jön be, érdemesnek érzem végül mégis megszólali.
Ő akármit is csinál közben.

- Nos?? Van valami hely.. vagy dolog az életedben amit mindig is meg akartál csinálni.. vagy nézni, és soha nem jutottál el?? - itt már felé lesek, szabadon, a forgalom most a barátunk, ezen a környéken már messze nem annyi a kocsi mint Vegas körül. Itt van hogy egy ideig nem jön szembe egy darab sem, nem akarnak letolni az útról, ellenben sok a homok, és egyetlen társad - már a nyilvánvalóval ellentétben - az út közepén húzódó fehér sávok, állandó kísérőként a mérföldeken.

Most viszont aki mellettem ül, sokkal jobban érdekel.

És a gondolatai.
Így hát ő az akire várok.
Hogy válaszoljon.
Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#353TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 15 Icon_minitimePént. Feb. 24, 2023 3:59 pm




Az első percekben még a saját fejembe zárkózok, várva... nem is tudom, mire. Talán csak jól esik kicsit bezárkózni úgy, hogy közben kikapcsol az agyam... nem úgy, mintha vészhelyzet lenne... csak pihen. Bámulok kifelé és hagyom, hogy a zene megtöltse meg minden porcikám.
Mennyire hiányzott!
Mennyire hiányzott a világomból a zene. Nem számít, hogy milyen vagy honnan szólt volna... még magamnak is régen énekeltem már. Talán éppen ezért esik most olyan jól. Hallani egy dallamot, ritmust, a hangszereket a dalszöveg mögött.
Ezúttal nem idegesség miatt kezd dobolni az ujjam a combjomon. Egyetlen ujj, lassan, követve a dalt. Talán még egy-egy pillanatban azt is el lehet kapni, hogy hiába nem ismerem a zenét, a refrént már dúdolom az orrom alatt. Csak egészen halkan, továbbra is takarékra kapcsolat aggyal, mintha egyedül lennék.
Nem csoda, hogy valahol szinte meglep, amikor nekem szegeződik a kérdés. Legszívesebben rávágnám, hogy nem tudom. Nem most volt, hogy utoljára azon gondolkodtam, merre mennék vagy mit csinálnék, ha lehetne. Azt hiszem, a fejemben már nem is igazán létezett semmi a falakon túl.
- Bármit választhatok? Akkor is, ha fogalmam sincs, hol lehet olyat? - kérdezek vissza végül, hosszú másodperceket késve a felelettel. Nem olyan könnyű a nulláról kitalálni dolgokat... bármit és akármit... amit szeretnék.
Majd ezek után is, még egy kicsit húzva az időt kényelmesen, mint ahogy a korábbi megállónk előtt is tettem, csak oldalra biccentem a fejem, hogy a karjához érjek. És ott is maradjak.
Pislogok pár laposat, mosolyogva, teljes nyugalomban. Aztán csak kibököm, mire jutottam, legyen az bármilyen fura is.
- Emlékszel azokra a fülkékre, amik minden tinifilmben benne vannak? Amikor valami iskolai bál zajlik... van fülke. Fényképezkedni. Az én iskolámban sosem volt, nem tudtam kipróbálni. Szeretném... veled... Bebújni egy ilyen fülkébe... pár fényképre.


Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#354TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 15 Icon_minitimePént. Feb. 24, 2023 7:36 pm

Elmosolyodom. Csak valamikor közben, a dallam alatt, talán csak tudat alatt tudatosul mi is zajlik a háttérben, és még ha alapból nem is tenné, most féktelen belső mosolygással tölt el.
Ő is...
Mégis csak az utat figyelem...
Aztán ahogy vált a zene, fogalmazódik is a kérdés.
Nem mintha ne lenne más tippem, elvégre van itt elég tábla, beszédesek, hogy jobbra vagy balra, az teljesen mindegy, csak a város legyen a hátunk mögött.
Mégis talán az egész sokkal szórakoztatóbb ha esetleg.. olyat teszünk amit ő szeretne, amire régóta vágyott, amire nem volt lehetősége, vagy csak nagyon hiányzott az életében, és valamiért... ezt a dolgot most sokkal elsődlegesebbnek érzem, mint bármi mást az életemben.
Csak hogy mosolyogni lássam.

Szóval fut is ki a kérdés...
És a válasz....

- Persze, bármit. - rántok vállat, nem nemtörődöm stílusban - Mondjuk a Titanicot elérni esetleg elég nehéz lesz, de senki ne mondja hogy gyávák vagyunk, és nem próbálunk meg mindent. - szélesre húz a vigyorom a béna viccen, de ettől még...
És ahogy érzem, és tapasztalom hogy újra elterül a karomon, kellemes belső sóhaj vonul végig a gerincemen.
Szeretni fogom én ezt a pár napot...

Talán bele is csúszom egy néma percre a képzelgésbe, megszállnak a gondolatok, amikor a hangja ránt ki, vele viszont egy olyan ötlet, amit én...
Újra nevetnem kell.

- Igen... Megvan. - csak tekerem a kormányt. Továbbra is. - Bár rég voltam már tini, de vettem. - ha tudok és oldalra sikerül belenéznem a szemeibe, láthatja hogy kacsintok egyet.
DE!

- Viszont... - aztán mégis mozdulok, és bár semmi kedvem és a karomon a feje, muszáj... hogy egy kicsit helyezkedjek, csak fél kézzel fogjam a kormányt, és amelyik hozzá közelebb van, egy kicsit hátrébb dőljek, és felemelve, megemelve az alfelemet, részben, csak hogy a zsebemhez férjek, lassan kirángatom belőle a telefont.

- .. viszont ehhez szükségem lesz a segítségedre.. - ha tudom, a kezébe adom, ha nem, akkor csak beleejtem az ölébe, újra mosolygom, és már adok is minden instrukciót.

- Nyisd meg a mobilt. Írd be annak a bizgentyűnek a nevét, és lássuk, merre találunk a közelben.- és mosolygom. Megint. Persze nemfeltétlenül szükséges hogy a közelben legyen, de talán azért mégse vezessünk New Yorkig. Talán...
Bár mellette még azt is bevállalnám.

Lehet...

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#355TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 15 Icon_minitimePént. Feb. 24, 2023 8:08 pm




A Titanicot? Egy pillanatra újra kizökken a saját fejemből, de aztán már vigyorgok.
- Nem vagyok túl jó búvár. Szóval azt majd máskor - jön könnyedén. Nagyon könnyedén. Még ezek után tudatosul bennem, hogy tényleg lehet máskor.
Lehet.
Lesz.
Máskor és következő. Vele.
És ez megint olyan gondolat, amire mosolyognom kell.
Ahogy arra is, amit végül kimondok, hogy talán jó lenne kipróbálni. Vele. Nem feltétlen azért, hogy készüljön fénykép, amit a kezemben tarthatok, inkább azért, hogy... bohóckodhassunk odabent. Ezt csinálják az emberek az ilyen fülkékben, nem? Nevetnek. A másik ölébe ülnek. Csókolóznak. És mindezt megörökíti a gép.
Talán kicsit bele is veszek az elképzelésbe, még a válaszát is csak tudat alatt figyelve. Arra kapok észbe, amikor mocorogni kezd. Azonnal elhúzódok tőle, hogy szabadon csinálhassa, bármit is akar és kissé értetlenül figyelem, ami történik.
Egészen addig némán is ülök, amíg a tenyeremben nem landol a telefon.
- Oh. Oké - bólintok aprót.
Még mindig kicsit idegen ez a mobil dolog. Vagyis nem az, de közben mégis. Olyan szinten tiltott dolog volt a telefonhasználat, hogy még most is bennem van a félsz. Nem hiába nem nézek vagy nyitok meg semmit, csak azt, ami kapcsolódik a kereséshez. A... bizgentyű az fotófülke. Mondjuk államhatáron belül jó lenne...
- Nem volt jó ötlet - szólalok meg végül, le is zárva a telefon kijelzőjét olyan hamar, mintha csak időhöz lett volna kötve a használata. - Ha nem akarunk visszafordulni és bemenni Vegasba... mind elég messze van - egész csendes a hangom. Nem szomorú, csak... csendes. Nem volt jó ötlet.
Az egyik LA-ben a másik St Georgeban. Két különböző irány és amúgy is, a rövidebb is két óra út lenne.
- Válassz inkább te valamit. Mit csinálnál velem szívesen? - vetem oda a kérdés, alig figyelve arra, mit beszélek. A mobilt forgatom körbe-körbe, valahol próbálva elérni, hogy ne hajítsam messzire, ha valamiért megszólalna.


Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#356TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 15 Icon_minitimeSzomb. Feb. 25, 2023 1:47 am


- Jólvan. Akkor azt majd máskor...  - mosolygom, de muszáj hogy közben az utat nézzem. Végül is... akár máskor is, szívesen, ide nekem egy búvártanfolyamot, most annyira lehetségesnek tűnik MINDEN!
Ahogy az is, ahogy mégiscsak befut az az ötlet, ami.. Igen, mégiscsak egy nyerő ötlet, habár elsőre még meglepett, de ettől még...
SENKI NEM ÁLLÍTHAT MEG!

Szóval... legyen a telefon.
Mivel én vezetek - és fő a biztonság - így egyszerűen átadom, és addig.. amíg keres.. én alig pillantok csak néhányat a visszapillantóba középen, mert hátulról egy fehér autó igen sebesen közeledik.
(Pedig mi sem nyomjuk túl alaphangon a mérföldeket... )

- No?? Siker?? - nem sürgetve, de félúton kérdezem.
Amikor... és aztán.. az a fehér kocsi megkerül bennünket, de hajt is azonnal tovább, így messzire elül minden félsz.
A válasz viszont nem szívderítő. És amint elhangzik, vele az azt követők, egy pillanatra.. na igen... de NE hagyjuk már ezt ennyiben!
Alig köszörülök csak a torkomon, de máris jön a mentő ötlet.
Vagy legalábbis valami olyasmi.
Legalább...

- A francokat...Ha Te fotófülkét akarsz, akkor keresünk egy fotófülkét! - vagyok határozott, vagy legalábbis eltökélt, ha meg mégsem jönne be...  Még mindig kereshetünk valami MÁST!

- Ne adjuk fel olyan könnyen, keress valami vidámparkot! - kacsintok rá. - Ott csak akad ilyen, ha meg nem, megyünk tovább! - mert miért is ne.

- Vélemény?  - a szemem kérdez, vele a szemöldökeim is, ahogy jelenleg bőven akad mind időm, mind lehetőségem hogy a szemeibe nézzek.

Már ha ő is úgyakarja.
Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#357TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 15 Icon_minitimeSzomb. Feb. 25, 2023 10:12 am




Próbálom nem mutatni, de kicsit lelombozott a dolog. Túl messze van és amúgy is... hülyeség volt. Úgyhogy beszélek tovább, csak odavetve a szavakat, még a rádiót is alig hallva. Válasszon ő valamit, amit szívesen csinálna. Nekem az is jó lesz. Sőt, több, mint jó. Annyi a lényeg, hogy vele lehessek.
Csakhogy nem hagyja annyiban és... az én arcomra akaratlanul is újra kiül a mosoly. Már megint maga a tény miatt, hogy még mindig... az lesz, amit én akarok.
Sosem fogom megszokni az érzést.
- Oké - mondom végül, újra rendesen fogva a kezembe a telefont és belevetem magam a kutatásba.
Ez már tovább tart. A sima keresés nem nagyon ad olyan eredményt, ami tetszik. Mind messzi vagy valami nagyváros közepén van. Szóval hirdetéseket böngészek, míg szembejön a megfelelő szórólap.
- Ez lesz az! - szólalok meg hirtelen és közben alig észrevéve magam, izgatottan mocorgok ültömben, ahogy a részleteket böngészem.
- A 95-ös mentén... Indian Springs mellett van valami vándorpark. Még két napig. Azt hiszem. Nem tudom, milyen nap van ma... - ami valahol nevetséges, de tényleg fogalmam sincs és hirtelen a telefonján sem találom.
Mióta nem teszik kezdőképre a gyártók az óra alá a dátumot is?
- Hé ez Dean Martin! - váltok azonnal, választ sem várva még az előbbiekre, csak hadarva. Még mindig a telefont szorongatva a kezemben.
1964... nyár... valamikor... - törnek fel a játék emlékei, de persze ezt a részt megtartom magamnak. Csak a dalszöveget nem. Kérdés és engedélykérés nélkül nélkül csavarom egy kicsit fel a hangerőt és vezetés ide vagy oda, bebújok Oliver karja alá. Talán csak annyit hallani, hogy amikor már nem láthatja az arcom, motyogok az orrom alatt.
De az bizony a dalszöveg. Csendes éneklés.


Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#358TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 15 Icon_minitimeSzomb. Feb. 25, 2023 4:39 pm


Szinte vágni lehet az örömöt a levegőben, és ez mérhetetlen jóérzéssel tölt el. Lehet, nem is tudom kifejezni mi az amit pontosan érzek, de ez most nem is igazán lényeges. Egyszerűen csak eldöntöttem, és CSINÁLJUK! Akármit is sodor elénk az élet, és úgy látszik, az, hogy neki sincs ellenére, méginkább tovább tolja bennem a határtalan jókedvet.
Eszemben sincs most bármit is akadályozni.

Beül a néma csönd, csak a zene töri néha ketté, de ez nem olyan baljós féle csönd. nem is az ahol szólni kéne, megszólalni, csak hogy törjön, érzem, és látom is azt hogy milyen eltökélten nyomkod a gépen, és újabb mosolyt rajzol fel ezzel a képemre.
Aztán...

AZTÁN!

Be is fut az a válasz. Az a hely. Egy megnevezés, az út, és bár nagyon is jól tudom hol vagyunk, fejben azért egy kicsit kutatnom kell hogyan is tudok átjutni a legkézenfekvőbben a 95-ösre.

- 127. Azt hiszem a 127-esen át tudunk futni a 95-ösre. - csak hangosan gondolkodom. - Onnan meg már majd kitaláljuk. - igen. Biztos vagyok benne hogy nem hamis az emlék, így ki is nézem magamnak a következő táblán a lehajtó távolságát. Nem is olyan sok idő már.

- Egyébként szerda van... - mosolygom rá, nem mintha lényeges lenne, de nem baj ha tudja ha már érdekelte. Ettől még... nem változik semmi, csak hajtok tovább, várva a következő kereszteződésre, amikor hirtelen felkiált.
Igazából meglep. Nem számítottam arra, hogy... ilyen fiatal, és mégis...

Mosoly vonul ki az arcomon, újra, ami egyre csak szélesedik ahogy meghallom hogy előbb tátog, aztán halkan énekelni kezd, éééééés...

.. amikor fogja magát és az ölembe bújik.. - vagy valami olyasmi - már egyenesen nevetek, mintegy teljesen átvéve a benne játszó jókedvet, még ha nekem nem is mond sokat az egész.
Koravén lélek....

Maga a megfogalmazás elültet bennem egy gondolatot.
Aztán a zene elhal, némi szöveg következik, én egy nagyot sóhajtok, de aztán egy újabb dal indul meg, éééés....

Muszáj nyelnem, de aztán...

.. nem hagyom szavak nélkül a következő pillanatot.

- Sosem gondoltam volna hogy a korod ellenére ismered ezeket a zenéket.. - szinte nevetek, de csak úgy visszafogottan az egészre, végtére is... Na igen.

Mennyire igaz is ez a dalszöveg.

Aztán a véletlenségből.. és teljesen felkészületlenül elkezdem vonyítani az egészet....

Igen. Vonyítani. Hangosan.

Egyáltalán nem vagyok énekes.

És ha még mindig ott van a hónom alatt, ha nem mozdult el, neki se lehet túl kellemes.
De ettől még...

Számít most ez??

Most semmise számít...

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#359TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 15 Icon_minitimeSzomb. Feb. 25, 2023 5:57 pm




Szerda. Szerda van. Oké.
Igazából nem is tudom, miért lényeges. A szórólap ellenőrzéseként jól jön, de ezt leszámítva... Elég régen követtem utoljára a napokat. Inkább Steven beosztásához tartottam magam. Annyit kellett tudnom, hogy dolgozik-e vagy sem... és hogy számíthatok-e egy hosszú útra, valami ünnep közeledtével.
De a szerda... az ott is általában egy biztonságos nap volt. Itt meg most egyenesen jó!
Könnyedén eresztek le újra, félig a telefont ölelve magamhoz és bújva a karja alá. Az a karja alá, aminek a párja ott pihent Sally tetején nem olyan régen és... szóval igen. Tetszett. Az, ahogy az izmain megfeszült egy kicsit a póló ujja és a tudat, hogy az a kar engem ölel és tart...
A zenének hála viszont most nem hoz zavarba a gondolat. Csak hagyom, hogy magával sodorjon és a szinte néma motyogásból tényleges, de csendes éneklés lesz, egészen a dal végéig. No meg az elhangzó kis megjegyzésig.
- Anyával csak ilyeneket hallgattunk. Ezekre a zenékre tanultam táncolni. Volt egy rakat bakelit lemezünk. Egy egész... nagyon-nagyon hosszú polc, tele velük. Meg egy lejátszó a nappaliban, és egy az emeleten az én szobámban, pár kedvenccel, amit elcsórtam lentről... - egy pillanatra elhallgatok, de aztán csak folytatom egy gondolat erejéig.
- Volt egy kis játékunk. Versenyeztünk, hogy ki tudja pontosabban a hozzájuk tartozó dátumot. Azt, amikor először kiadták az adott dalt. Általában anya nyert, de én sem voltam olyan rossz - vonok vállat, ami így furán veszi ki magát, tekintve, hogy még mindig a karja alatt bújok. De nem számít.
Akkor meg főleg nem, amikor rákezd és... nem túl kellemesen, de szinte kiabálja a dalszöveget. Először nevetek az egész előadáson, nem őt nevetve ki, csak... adja magát a jókedv. De aztán elhúzódok tőle. Nem messzire, csak ki a karja alól, hogy teljesen felé fordulva, felhúzzam a lábam az ülésre, magam alá és becsatlakozzak.
Sokkal csendesebben, mint ő, de ugyanúgy beleélve magam.
- Boldognak érzem magam, Oliver. El nem tudod képzelni, milyen régen volt... és most milyen jó érzés. Boldognak lenni - kiabálom végül túl az egész előadását. És csak mosolygok. És csak figyelem. Csak... gyönyörködök benne.
Ezúttal semmit nem szégyellve.


Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#360TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 15 Icon_minitimeSzomb. Feb. 25, 2023 10:06 pm

Csak hallgatom.... A szavait. Azt ahogy mesél.... Szinte sugárzik benne...
Valahogy újjáéled egy régi fény, és meglátok egy teljesen új teremtményt. Egy olyan... igazi gyereket, aki valahol már felnőtt, de a lelkének egy része ottragadt egy régi emlékben.

Elmosolyodom. Nem azért mert kinevetném, és ezúttal nem is azért mert tetszik a kis története - habár azért tetszik, szó se róla - de az tetszik igazán amilyen szabadon mesél...
Mintha semmi baj sem lenne...
Mintha minden a legnagyobb rendben lenne.
Csak egy átlagos... emberi lény ezen a szegletén a Földnek, aki épp.. a szabadságnak örvend.
És valahogy tényleg felszabadító ez az egész...
Az elmúlt történések után...

Szóval mosolygok.
Még akkor is, amikor belekezd az a másik zene, és ezt bizony ismerem, egy másik előadásmód, egy kissé patinásabb eszme, de attól még...

... Minden egyes szavát a bőrömön érzem.

És bár nem készültem rá, nem is volt tervben, valahogy mégis magától kezdem el énekelni az egész szövegét.
Leírhatatlan egy pillanat...

Lehet nem is veszem észre, vagy csak szabadon engedem, teljesen lefoglal az előadás... "szép(telen)sége", de csak rávigyorgok, még a refrén közben, kis híján már hangosan nevetek ahogy belenéz a szemeimbe, és... sikerül vele együtt folytatni az egészet.

Elmondhatatlan egy érzés... Egyenesen a szívembe vésve. És ahogy csak figyelem, mindvégig közben ahogy belenéz a szemeimbe, ahogy énekel, ahogy mindent elenged, szabadon, ahogy minden megváltozik körülötte, ahogy ő is változik, ahogy én változom... Az eszembe se jut hogy valaha is vége lehet, amíg csak túl nem kiabálja az egészet.

Az én szívem meg.... megdobban egy pillanatra. Igen hosszú pillanat.
De ettől még...

Nem számitok rá, nem is tervezem, az egész egyetlen pillantás a visszapillantó tükörbe, sehol senki, a lábam csak lassan enged a gázpedálon, a kezem teker a kormánykeréken, és ahogy lecsorgok, nem is igazán, csak épphogy lassítva, és koccanva az első kerék az út padkakövén, nem kapkodva, csak lassan, hogy minden pillanatban lásson és érzékeljen, de egyszerűen nem bírom tovább.
A két kezembe veszem az arcát, és összeszorított szemeimen túl, már jóval lassabban, kifinomultabban mint akkor este, mégis minden szenvedélyemmel és óvatosságommal megtöltve, a szájára tépek.

Finoman... érzéssel... de minden csepp szerelmemet beleadva.

Egyszerűen éreznem kell.
És ha csak egy rövid, hosszúra nyújtott pillanat is az egész, minden perce megéri.

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#361TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 15 Icon_minitimeSzomb. Feb. 25, 2023 11:27 pm




Ebben a percben tényleg boldognak érzem magam. Nem "talán, nem "szinte", és nem is "majdnem", hanem tényleg. Boldognak és pont. Mint egy, évek óta nem látott ismerőst köszöntöm és hagyom, hogy átjárja minden porcikám. Közben pedig olyan szintű bátorsággal figyelem őt a volán mögött... ahogy énekel... vele énekelve... amiről nem is tudtam, hogy bennem lehet.
Végül túlkiabálva az egész előadást, ki is mondom, amit érzek. Szinte megrészegít az egész, talán ezért is van, hogy most egy pillanatig sem rémiszt meg, hogy úgy tűnik, megállunk. Még csak ki sem lesek, hogy merre járunk. Nem érdekel. Csak őt figyelem, csillogó szemekkel, majd mikor már két keze az arcomra simul... leplezetlenül hagyom lejjebb kúszni a tekintetem. Azokra az édes ajkakra.
Mert most ez jön, igaz? Meg fog csókolni.
Valószínűleg tudat alatt már hamarabb tisztában voltam vele, hogy ez következik. De most, megállapítva egy örökkévalóságnak tűnik kivárni azt a tizedmásodpercet, amíg tényleg megtörténik.
De megéri. Türelmesen lenni. Jófiúnak. Viselkedni. Mert olyan érzés, mintha először csókolna. Mintha először csókolnám vissza. Mintha először engedném, hogy az ösztöneim vezéreljenek és hajolnék előrébb, némán kérlelve: még! Eszedbe se jusson befejezni!
Már nem hallom a rádiót. Nem hallom, hogy zene szól vagy valaki beszél. Az sem hiszem, hogy feltűnne, ha egy szomorú hangú hírolvasó egy világrengető katasztrófa hírét közölné éppen. Csak Oliver van. A csókja. A közelsége. Az érintése. Az illata.
És a saját, őrült szívverésem, ami a vérem száguldásra készteti.


Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#362TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 15 Icon_minitimeVas. Feb. 26, 2023 3:02 am


A testének beszéde megtöri a bennem tomboló ösztönöket.
Miszerint vigyázzak, figyeljek, minden ízében óvatos legyek, nehogy túlterheljem, nehogy...

...De amikor érzem hogy beszél hozzám, szavak nélkül...
a teste enged...
Hirtelen megváltozik az egész. Bennem változik meg.
Bár a terv úgy szólt - ha akadt bármiféle terv, - hogy egyetlen csók, nem több, csak hogy tudja mennyit jelent, az amit érez,  amit kimondott, AHOGY mondta, mindaz amit én érzek..

De most...

Ahogy az ajka értem kiált, ahogy a teste kérlel, az én ujjaim tartása megerősödik, - nem szorít, arra azért figyelek - de miután elengedném, vagy az is lehet még előtte, újra török előre, teljes mértékig figyelve, de...

Egyszerűen képtelen vagyok megzabolázni azt amit érzek.
A nyelvem támad. Megint. Az ajkaim finoman, de tépnek. A vérem tombol, a szívem...
Istenem, de vágyom erre...
Teljesen beleszédülök.
Ahogy aztán a kezeim lecsúsznak a nyakán, oldalt, majd újra fel, a füleit érintve, ölelve, az ajkaim és nyelvem meg egyre vehemensebben, egyre könyörtelenebbül akarva felfalni őt, egyre kisebb uralommal a dolog felett, - de azért közben még reménykedve, hogy a józan eszem még idejében közbelép ha bármi ijesztő lenne - egyre eltökéltebben csókolom.

Egyszerűen képtelen vagyok újra korlátok közé szorítani azt, amit akarok.

Egészen addig... amíg nem érzek ellenkezést tőle.
Mert ha mégis... ha bármi útközben árulkodó lenne, abban biztos vagyok, hogy egy pillanat alatt kattint a helyére mindent.

Mert soha nem tennék másként.
És ez az egy, biztos.
Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#363TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 15 Icon_minitimeVas. Feb. 26, 2023 10:32 am




Némán, egyetlen szó nélkül kérlelem, hogy még. Annak ellenére is, hogy közben van bennem valami, egy utolsó csepp józan ész, ami nem hagyja, hogy akár csak egy ujjal hozzáérjek. A kezeim végig a felhúzott lábamon, a körmeim egy idő után a saját bőrömbe vájnak, de akkor sem nyúlok érte.
Elég az ő értintése. Elég, hogy az ő keze fel-le csúszik és minden alkalommal, amikor a fülemhez ér, újult erővel szabadít meg a maradék józan eszemtől. Nem mintha önmagában a csókja nem lenne elég. A nyelve, aminek kérlelni sem kell az enyémet, hogy csatlakozzon hozzá. Mindent akarok, ami ő. Mindent akarok belőle... tőle...
Valahol itt van egy pont, amikor fogadni mernék, hogy a saját, apró kis nyögésem hallom. Mit is művelek?! Egy pillanat alatt szakadok el az ajkaitól, először elhúzva a fejem, majd kettőnk közé hajtva, ültömben még kicsit össze is gubózva. A hajam a mellkasához ér, a szemeim csukva, a szám beharapva, egészen addig szorítja a fogam, amíg szinte már érezni vélek egy fémes csepp vért a nyelvemen.
Segít tisztán gondolkodni. Segít, hogy tudjam, bármilyen lehetetlennek is tűnik, beszélnem kell, mert...
- Nincs baj... nincs baj... csak túl jó... túl jó volt - magyarázom szinte azonnal, még levegőért küzdve.
Minden szavam igaz. Tényleg nincs baj és az egyetlen, amiért véget vetettem neki az az, hogy féltem. Féltem attól, hogy túl jó lett, hogy túlzottan élvezni kezdtem és a végén itt ülök majd előtte, a fürdőszobában érzett szégyennel.


Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#364TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 15 Icon_minitimeVas. Feb. 26, 2023 1:15 pm

Minden hirtelen változik meg. Olyan hirtelen, mint ahogy az lenni szokott, mint ahogy mindig, ha hibázok, mint...

Az ajka túúl hamar tűnik el, de mégis sokkal inkább foglalkoztatnak az okok, mint az, hogy nem kaphatok belőle többet.  
A levegőm feszült. A szívem tombol, még mindig, mégis valami félelemféle lepi el a fejemet, és valahol képtelen vagyok, képtelen is neki parancsolni...

- Benji.. - szakad ki. Csak mint egy villanás, de tudom, hogy folytatnom kell.
A kezeim visszaestek az ölembe, a tüdőm még mindig falja a levegőket, de képtelen vagyok másra gondolni.
Csak annyi, hogy elbasztam megint. Elrontottam... Valamit nem vettem észre... Hirtelen szorongásként lép fel a fejemben, de egy pillanat, egy hosszú pillanat még szükséges mire képes vagyok folytatni.

- Mi... - de aztán félbeszakít. Ő szakít félbe, vagy csak én voltam olyan töketlen, hogy tényleg kimondjam, végig.
De ahogy beszél, mégis sokkal összezavarodottabb lesz minden.
Már ha lehet még..

- Mi?? - most kérdezem. Nem értem. Még lihegek, de közben nyelek, és próbálom egyre inkább és egyre kitartóbban visszafogni a légzésemet.
Pedig... pedig nem szégyellem mennyire felcsigázott.
Semmit se szégyellek belőle.

- Ezt hogy érted.. (?) - lassan csillapodva kérdezem, de talán már a félelem az, ami kezd alábbhagyni. Nem pedig a vágyakozás tüze.
Azt már elvesztettem, valahol félúton, a megjelenő feszültség közben, de attól még...
minden ízében szeretném biztonságban tudni.

És ha kell, ezért bármire hajlandó vagyok.
Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#365TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 15 Icon_minitimeVas. Feb. 26, 2023 1:56 pm




Élveztem! A francba is... tényleg élveztem! Túl jó érzés volt beleveszni a csókba, hagyni, hogy szavak helyett, egészen más módon beszéljen az egymásba gabalyodott nyelvünk. Csak elővigyázatosságból szakítottam félbe és most... itt az eredménye, ahogy megcsapnak a szavai.
Nem volt bajom. Tényleg! Én csak... nem akartam kockáztatni. Most pedig magyarázkodhatok.
Egy részem azért kiált, hogy csókoljak a nyakába. Vessem bele magam a karjaiba, úgyis körém fonja őket, ha odabújok és akkor minden meg lesz oldva. De a másik meg... az, amelyik az előbb még csókolta, azelőtt pedig vele énekelt, egyszerűen a szemeibe akar nézni. Válaszolni. Kimondani, amit tudok, tisztán és érthetően.
- Nincs baj, Oliver. Tényleg nincs - kezdek bele, szándékosan kikerülve a kérdését, de legalább felegyenesedek és még a szemeibe is tudok nézni. Sőt, az ujjaim arcán, csak kettő cirógatja a borostájánál.
Csak az időt próbálom húzni. A mozdulattal és azzal, hogy az előbb már kicsit túl erősen harapott számba újra beleváj a fogam.
- Csak nem akartam túlzásokba esni. Túl sokat... akarni. Nem akartam... tudod... - most jönne a lényeg, és én képtelen vagyok kimondani. Nem tudom kimondani a szégyen szót, de már mást sem.
Csak lepillantok a saját ölembe és vissza fel rá, a szemeibe. Majd mellette el. Érti már? A lényeget? Hogy nem akartam megvárni, amíg a testem máshogy is reagál a csókra?
- Szóval csak ezt nem akartam, oké? Ezért mondtam, hogy... túl jó is volt. Kezdtem túlzottan élvezni - teszem hozzá, elismerve, ami megtörtént volna, ha nem vetek neki véget.


Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#366TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 15 Icon_minitimeHétf. Feb. 27, 2023 12:11 am

Beüt a néma csönd, először, de nem tudnám azt mondani hogy fájdalmasan érint. Egyszerűen csak nemértem.. Megijedt?? Megijesztettem volna...?? Azt gondolta hogy én.. itt... őt... Pedig ilyen SOHASEM történhet meg!! Nem, amíg nem áll rá készen, és amíg én nem állok készen, ami még nagyon hosszú idő lesz... Tudom jól.. Valahol... De ettől még...  
És amikor végre megszólal, és LEGALÁBB belenéz a szemeimbe, a visszafojtott lélegzetem még mindig minden pillanatban szemléli, próbálja megérteni, AKARJA! Megérteni az egészet. Megérteni mindent. Őt... A helyzetet... Azt, hogy mit rontottam el, és hogy mit nem szabad legközelebb, tanulni.. Tanulni szeretnék...
Őt szeretném megtanulni, a legkisebb.. utolsó reakciójáig, mert egyszerűen szeretni akarom.
Úgy, ahogy neki az kényelmes.
És úgy, ahogy neki jólesik.
Ennyi az egész...

De amikor tovább beszél, a kezét érzem az arcomon, és végül egyszerűen megértem...

Nem most van itt az idő hogy elmosolyodjak.

Ezért egyszerűen csak nyelek egyet.
És kérdezek.
Mert tudni szeretném.

- A tested reakciója az amitől félsz? - a hangom kedves, gyenge. Tudnia kell hogy nem kérdőre vonom, nem is akadékoskodnék, egyszerűen csak tudni szeretném. Mindent ami ő maga. Ha beszélne... Ha megérteném... Mindent érteni szeretnék, és tudni.. akarom, hogy hogy érhetek hozzá.

Nem akarom megijeszteni...
SOHA!

- Vigyázok Rád, Benji.. - nyelek. Másodjára is. - Soha nem hagynám hogy bármi elmérgesedjen... vagy olyan történjen amit nem akarsz... Oké? - biztosítani akarom. Minden csepp eltökéltségemmel. - Megbízol bennem?? - kérdezem. De talán nem is várok igazi válaszokat.

- Figyelj csak.. - van egy ötletem. - Mit szólnál hozzá, ha lenne egy afféle... pánikszavunk. Hm? - hirtelen ötlet, de azért kérdezek. - Bármikor, amikor csak valami nem jó, vagy rosszul érzed magad, vagy fejezzük be.. bármi is az, csak kimondod, és én azonnal leállok. Kérdések nélkül. - biccentek.

- Mit mondasz?

Lássuk tetszik e. Neki. Hogy nekem? Teljes mértékben hajlandó vagyok megegyezni vele, nekem is könnyebbség, ha képes magáért kiállni...
AKAROM.. hogy kiálljon önmagáért.
Ha kell, velem szemben is.
Bármilyen helyzetben.
Mert így én is biztonságban vagyok.

De a legfőképp Ő.. legyen biztonságban.

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#367TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 15 Icon_minitimeHétf. Feb. 27, 2023 8:16 am




Kimondja helyettem, amit én nem tudtam és tőle valahogy... nem hangzik nagy dolognak. Sőt, szinte már gyerekes ostobaság. Butaság. A saját testemtől félni. Főleg, amikor tudom... tényleg tudom, hogy nem bántana. Nem lenne semmi megalázó vagy szégyellnivaló benne, ha hagynám, hogy a testem reagáljon... Vagyis ha hagytam volna...
De azon már nem tudok változtatni. Csak felelni.
- Ühüm. Azt hiszem. Vagyis igen. ...reggel is ez volt - apró, igazán rövid kis mondatok, de legalább beszélek, és magyarázok. A mostanit. A korábbit. Még a tekintetem sem rejtve.
Nem akarok elrejtőzni előle. Még ha nem is mondom el az okaimat, attól még... még nem akarok. Ahogy élvezni sem akartam túlzottan, de... Volt értelme akár egyetlen egyszer ezt mondanom vagy akár kiabálnom... hogy nem akarom?
Ő most mégis arról győzköd, hogy nem hagyná, bármi történjen. Semmi olyan, amit nem akarok. Egyszerre hihetetlen és... mégis tudom, hogy így igaz. Eddig is gyengéd volt. Figyelt minden rezzenésemre. Persze, hogy bízok és megbízok benne! Idővel aprót bólintok is, de nem szólok újra. Nem igazán tudom, most hogyan tovább. Vagyis tudom, minek kellene jönnie, valamiféle bocsánatkérésnek, de addig késlekedek, hogy végül ő folytatja.
- Kérdések nélkül? - ismétlem utána kissé bizonytalanul. - Nem kell semmit megmagyaráznom vagy elmondanom, mi történt és miért?
Még alig ejtem ki az utolsó szót, az agyam már lehetséges szavakat hajít elém. Egyiket a másik után. Először egy "rossz szavak" listán elindulva. A nagybátyám neve. Steven. A rönkház. Az tó. Az erdő. Nadrágszíj...? Bármelyik elég idegenül hangzik egy olyan helyzetben, hogy kizökkentse mindkettőnket. De végül átfutom a "jó szavak" listát is. Musicalek, zenék, sárkányok és hősök nevei.
- Beetlejuice? - dobom be végül ezt. - ...és minden alkalommal kimondom, ha félni kezdek vagy megijedek vagy csak kell egy kis levegő. Nem azért, mert valamit rosszul csinálnál. Most sem tettél semmi rosszat - szinte zökkenőmentesen váltok át a kezdeti témáról arra, hogy meggyőzzem, nem történt semmi baj. Mindent jól csinált. Nem hibázott. Én vagyok túl sérült.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#368TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 15 Icon_minitimeHétf. Feb. 27, 2023 11:52 am

Válaszokat kapok, olyan kérdésekre is, amiket ki sem mondtam. És ez jó érzéssel tölt el. Jó érzés ismerni őt. Megismerni, egyre jobban, és az, hogy végre BESZÉL hozzám!  
Az egész csak egy pillanatnyi impulzusként szalad át a gerincemen, de úgy érzem valamit még mondanom kéne. Mondani.. AKAROK, ezért ezt még hozzáteszem.

- Benji, nem rossz dolog vágyni arra hogy szeressenek. - mert tényleg nem az - Ez nem baj, egyszerűen így vagyunk felépítve. - és tényleg. - Ha valamit nagyon szeretnél... ha vágysz rá.. a tested reagál. És ez nem rossz dolog. Természetes. Belülről jön, csak azt jelenti szeretsz, és szeretni nagyon is jó dolog. Nincs rá okod semmit sem szégyellni... - igyekszem a szemeiben tartani az enyémeket, és biztosítani, hogy minden szavam komolyan gondolom. Mert így is érzek. - Mindenkivel így történik, még velem is, természetes.

- Nincs miért szégyelned... előttem meg pláne nem. - és ez a végszó. Ezt gondolom. Így gondolom. Ezekkel a szavakkal, ésmert az egészet még valahogy kevésnek érzem, egy hirtelen jövő ötletnek is teret engedek, ami bízom benne talán.. megkönnyíti kettőnk között a következőket, vagy... talán adhat egy kis kibúvót. Neki. Nekem meg biztonságot. Talán...
Ez a terv.
De a tervek, mint tudjuk, néha balul is elsülhetnek, viszont nem vagyok képes többre.
Ezúttal csak próbálkozom.

- Igen, kérdések nélkül. - ismétlem. Látok valamit felcsillanni a szemeiben, és nem tudom hogy ez jó vagy rossz, de abban biztos vagyok hogy az ő szempontjából nézve nála pozitívként csapódott le.
És ez talán némi reményteliségre ad okot.  
És amikor megérkezik... valahogy véletlen a semmiből, bár nem örömmel, de már engedélyt adok magamnak hogy elmosolyodjak.

- Beetlejuice - ismétlem. Halványan dereng egy emlék, de tudom hogy ezt nem fogom elfelejteni. Képtelen lennék. Amúgy sem, és így meg pláne nem, hogy a dolgok hozzá kötik. Beetlejuice. Megjegyzem. Sohasem fogom elfelejteni.

- Rendben, megegyeztünk. - most már mosolygok, és alátámasztva egy kis játékos színészkedéssel, felé nyújtom kézfogásra a jobb kezem.

- Beetlejuice. - mondom ki ismét. Csak úgy szokom a gondolatot.
De mit is mondtam??
Soha nem felejtem el.
Mert nem fogom.
Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#369TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 15 Icon_minitimeHétf. Feb. 27, 2023 12:36 pm




...és ha mégis szégyellem? Ha lehet, hogy még több is van bennem, mint szégyen? Mi van, ha... undorodok a saját testemtől és attól, ahogy reagál, ha engedem és hagyom?
Igazán szépen hangzik, amit elmond, de nem tudom összerakni azzal, amit érzek. Ha ennyire természetes és jó dolog, akkor hogy tudott ennyire átfordulni bennem? Hogy tudta Steven elérni, hogy ennyire... rossz legyen?
Nem mintha mindezekből bármit kimondanék. Csak újabb kérdéseket szülne, amire képtelen lennék válaszolni. Amúgy is lefoglal, hogy ne süssem le újra és újra a tekintetem. Hagyjam, hogy fogva tartsa... és még ha egy-egy pillanatra el is nézek, úgyis visszatérek.
Úgy tűnik, mindig visszatérek hozzá.
Sőt, hamarosan már beszélek és egész felvillanyoz a lehetőség, hogyha kimondom azt az egy szót... nem kell kérdésekre válaszolnom. Kimondom a végtelen erővel rendelkező varázsszót és máris kapok rá elég időt, hogy levegőt vegyek, összeszedjem magam. És akkor ő sem fogja azt hinni, hogy valami rosszat csinált? Remélem.
Végül is, most is mosolyog, mire az én arcomra is felkúszik egy halvány verzió. Még a felém nyújtott kezet is szinte késés nélkül fogom meg, majd hamar változtatok is. Kézfogás helyett összefűzöm az ujjainkat és félig feltérdelve az ülésen közelebb hajolok hozzá. A nyakába rejtem a fejem, pár, apró csók erejéig.
Csak kicsúszik a saját bocsánatkérésem... tettekkel... amiért rá hoztam a frászt az előbb és miattam félresiklott a hangulat. És a csókok.
- Szóval... szerinted odaérünk a parkba a következő két napban? - motyogok továbbra is a bőrébe. Emlékeztetve vele magamat is, hogy mióta vele vagyok, azt hiszem, egyszer sem sikerült úgy elérnünk a célt, hogy legalább egyszer ne álltunk volna le valamelyik út szélén.
Miattam vagy miatta, az most azt hiszem, nem számít.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#370TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 15 Icon_minitimeHétf. Feb. 27, 2023 1:36 pm

Az, ahogy összefűzi az ujjainkat, már az maga beszédes.
Elmosolyodom.. lehet, de aztán ahogy feltérdel, arra már nem számítok ahogy bebújik a nyakam mellett.
Nem rossz...... csak éppen kiráz tőle a hideg...
Még mindig.
És mégis kellemes bizsergéssel tölt el.
Így hát elmosolyodok.

- Hát ha ezt tovább csinálod, biztosan nem... - felnevetek. Hangosan, viccesen, és hahótázva, - talán pon így adva le a feszültséget - de egy percig sem titkolva az igazságot.
Mert azt sohasem szeretném...

- ... Mert mindjárt én járok úgy, amitől te félsz.. - köszörülök torkot, habár egy percig sem tolom el, de teszem vele nyilvánvalóvá hogy engem nem zavar, felőlem tovább is csinálhatja, csak hát... igen. - Még én sem hűltem le rendesen.. - ez az igazság. A valódi igazság. Valóság... Igen..

Persze én tudok úgy is vezetni.
Attól még.

Majd higgadnak a kedélyek.
Idővel biztosan.
Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#371TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 15 Icon_minitimeHétf. Feb. 27, 2023 2:11 pm




Az utolsó csepp bűntudat is elviselhetővé zsugorodik, miután megejtem a saját bocsánatkérésem. A csókokat a nyakába. Sajnálom, hogy elrontottam a hangulatot. De most már minden rendben. Velem is és a szavaimra adott válaszából kiindulva vele is.
- Akkor ne csináljam, igaz? - kérdezem, a bőrébe motyogva. Suttogva. Már nem is csókolva, csak éppen hozzáérve és úgy mozdítva a fejem, hogy az alsó ajkam beleakadjon a bőrébe.
Csinálom, amit elkezdtem, de közben még nem vagyok benne biztos, hogy meddig akarok elmenni. Hogy melyik lesz az a pont, amikor már nem édes bocsánatkérés, amit művelek, hanem egy bizonyos határ, amit átlépve.... hozzá kellene érnem.
De... Megtenném? Érte? Persze! Képes lennék rá. Csókolnám, ahol kérné és hagynám, hogy egészen más dolga legyen a számnak... De, hogy akarnám-e? Nem hiszem. Még nem. Még most... utálnám minden pillanatát és utána... nem tudom, mi változna meg.
Vajon képes lennék újra a szemeibe nézni? Hozzá bújni? Biztonságban érezném magam a karjaiban? Képes lennék feladni azt, ami most van közöttünk, azért, hogy biztosan helyrehozzam az előbbit? Elveszíteni az együtt énelést? A nevetést? A mosolyt? Az esélyt, hogy csak gyönyörködhessek benne?
Képes lennék mindent és bármit eldobni magamtól, hogy itt és most megadjam, amit a teste követel, ha elég ideig húzom az agyát? Ki akarom provokálni, ahogy Stevennél is tettem, mikor párszor jogos volt a verés?
- Mondjuk abbahagyjam... most...? - teszem hozzá az előbbihez. Csendesen. Tényleg megállva egy hosszú sóhaj erejéig, míg mozdulatlanul tartom a fejem, arcom a nyakába temetve.
Beetlejuice?



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#372TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 15 Icon_minitimeHétf. Feb. 27, 2023 3:08 pm


- Ez... Ez most beugratós kérdés?? - sikerül, csak kis híján, majdhogynem felnyögve. De még idejében korrigállok, azt hiszem, egy torokköszörüléssel, ami.. azt hiszem talán ad némi lélekjelenlétet a következő műveletre, de az fel se tűnik amúgy és közben, hogy ha az egyik kezem az övében van is - vagy ha nem, akkor mindkettővel, - de ujjaim már a kormányt szorítják, és igyekeznek erőt nyerni belőle.
Csak úgy... hogy elviseljem a pillanatot.

Aztán mégis valami megváltozik.
És az egyre fejemben feszülő ködön túl, talán képes is vagyok érzékelni a pillanatot.
Azt ahogy megáll... Azt, ahogy hezitál. És az az egyetlen pillanat, ami a fejemben egy komplett Univerzummá nyúlik szét, képes meglátni egy egészen másféle nézőpontot.
Egy sokkal baljósabbat... egy félelemmel telit, ami az én félelmemmel asszociál, és ami azt mondja...

Vajon miért hezitál???
Ha tényleg ő akarja ezt.
Ha ő akarja.

Valóban ő akarja.

- Benji.. - szólalok aztán meg a semmiből, de azért még mindig hezitálva teszem.

- ... kérlek hagyd abba... - és ha megteszi, ha enged nekem, ha visszavonul...

Csakis akkor tudok reagálni, ha elég távol kerül tőlem.
Akkor...

- Csak csukd be a szemed... - lassú a hangom. Mintegy ellazító. - vegyél egy nagy levegőt.... lasssan.. - vele én is teszem, persze nem úgy hogy bármit halljon belőle, de nekem is szükségem van. Egy kis meditálásra. - És most kérdezd meg magadtól. - nyelek.

- Tényleg ezt akarod?? - "tényleg te akarod ezt??" így hangozna valódian. A teljes sallangtól mentesen. Csakhogy valami azt súgja: Ne mondjam ki ezt. Ne így, és nem most, de abban már nem vagyok biztos hogy tényleg őmiatta teszem.
Talán én vagyok az aki nem képes szembenézni azzal: Mi van ha mindez csak valami kiképzés része!??

Azzal képtelen lennék szembenézni....

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#373TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 15 Icon_minitimeHétf. Feb. 27, 2023 3:43 pm




Minden eltelt másodperccel egyre hangosabban zsong a fejem, miközben próbálok dűlőre jutni saját magammal. Eldönteni, hogy mennyit vagyok hajlandó kockára tenni és ha kell, eldobni magamtól, hogy itt és most ő jól érezze magát.
Elégedett legyen.
Boldog.
Hogy bebizonyítsam neki... elég jó vagyok.
Kicsit úgy érzem, visszaléptem az első kockára. Nem helyes és helytelen van. Nem ő és én. Hanem az, amit ő akar... és amit én képes vagyok megadni neki. De ehhez kell az a kis lökés. Hogy kimondja, ne hagyjam abba, menjek tovább és tovább és tovább. Mondja meg, hogy mit akar! És akkor én megteszem.
Szinte már az első hangnál hallani vélem a parancsoló élű "Benjamin!"-t... de végül nem az lesz belőle, én mégis jófiú módjára engedelmeskedek. Abbahagyom. Elhúzódok. Nem várva meg az ütést... vagyis, nem. Nincs ütés. De attól még visszavonulok. Visszaülök a helyemre és még egy kicsit távolabb is, alig észrevehető mozdulatokkal. Még a lábam is marad felhúzva, ahogy ezelőtt. Még a hátam is viszonylag egyenes, csak a vállaim vannak egészen leeresztve, miközben egyik kezem az ölemben pihen és a másik a nyakláncot csavarja.
Alig észrevehetően remeg az ujjam.
De teszem, amit mond. Becsukom a szemem és kétszer is nekifutok, mire sikerül egy olyan nagy levegőt venni, amit bent is tudok tartani. Próbálom megválaszolni a kérdést és nem rávágni... perszesteven...
Végül egy harmadikat is csavarok az egyre szoruló nyakláncon, és a fejemben megfogalmazódik a határozott "nem". Nem! Nem akarom. Nem! Tényleg nem. Még nem. De kimondani még mindig nem vagyok képes. Így, nyíltan. Szóval csak alig láthatóan, egyetlenegyszer megrázom a fejem.


Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#374TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 15 Icon_minitimeHétf. Feb. 27, 2023 6:05 pm


Mint egy segélykiáltás...
Pont így hangzik a fejemben.
Mint egy véletlen fuldokló torkaszakadt kiáltozása, bárkiért, csak valaki mentse ki.
A néma csönd...
Mindaz ami vele történik, és ha eddig, minden pillanatom is valami másról szólt, most a semmibe veszik minden.
Kérdésekké...
Örök kérdésekké zsugorodik...
Bizonytalansággá és átvertséggé amit egy percig sem neki köszönhetek.
Tudom jól.
Ő nem hibás ebben.
Ő semmiben sem hibás.
Én vagyok.

Nyelek, de egy pillanat alatt eltűnik a korábbi felfokozott hangváltás.
Valami mássá válik, őrülten mássá, zavarodottság... káosz, és kérdések keveréke, visszajátszó pillanatok, az elmúlt napok jeleneteinek ismélteltsége, és közben...
... valahogy ronggyá válik az egész.

Fájdalommá...
Őrült, és szétszakító fájdalommá.
Amit muszáj lenyelnem.


Megrázza a fejét, és ez egyben felteszi az i-re a pontot.
Arra a bizonyos i-re, amit mellőznék a legszívesebben, de arra is, amivel foglalkoznom kell.
Törődnöm kell vele. Nem hagyhatom magára, nem dönthetek másként.
És nem is akarok.

Csak épp a szemeim íriszeiben jelenik meg valami sötét fény, egyre gyűjtve a haragot, és jól tudom kire vetítsem.
Nem őrá aki itt ül mellettem.
Mégis...

- Benji... Rendben vagy.. ? - a hangom gyenge. Meghatározhatatlan, de a világért se bántanám. És soha nem is fogom... Csak inkább... Csalódott. Nem benne, önmagamban csalódtam.
És a képtelen megfigyeléseimben.

Hogy a francba nem vettem észre a reakcióit!!??
Hogy nem tettem...

Mégis képes vagyok... képesnek kell lenni továbblépnem.
Őérte.
Őmiatta.

Így...

- Tudni szeretném hogy minden rendben van e Veled, Benji.. - a hangom halk, még mindig, de már sokkal több támogatás szorul bele, és igyekszem...
Igyekszem a lehető legteljesebb mértékig a segítségére lenni.  
Mert így akarom.

És nem azért mert KELL!


Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#375TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 15 Icon_minitimeHétf. Feb. 27, 2023 6:51 pm




Némának érzem magam. Fizikailag képtelennek arra, hogy akár csak egyetlen hangot kiadjak. Legyen az szó vagy nyöszörgés. Nem megy. Pedig hallom a kérdést.
Rendben vagyok, rendben vagyok rendbenvagyokrendben - szeretném mondani, még mindig csukott szemekkel, de a levegővételnél tovább nem jutok. Pedig próbálkozok! Esküszöm, hogy mindent beleadok! De már félúton elakad az első hang. Újra és újra megpróbálom, de csak addig jutok, hogy sikerül levegőt venni... és egy nagyot nyelni.
Egy örökkévalóságnak tűnik, mikor megint beszűrődik a hangja. Válaszul rá, még egy utolsót megpróbálok csavarni a láncon, ami már így is fojtogat. Amint tudatosul bennem, végre eleresztem. Kicsit úgy, mintha égetne.
És kinyitom a szemem.
És ránézek.
Szeretnék reménykedni benne, hogy tisztább a tekintetem, mint valaha, de... kétlem. Nem tiszta, hanem kicsit üres lehet. De legalább lassan és érthetően szólalok meg. Mert ezúttal már megy.
Talán a lánc volt a baj...
- Rendben vagyok. Minden rendben. Veled vagyok, nem igaz? - és elmosolyodok. Még mindig  kicsit tompán, de attól még őszintén.
- ...és te? Szeretnél... kiszállni? Levegőzni? Szeretnéd, hogy... veled menjek? - csak sorolom a kérdéseim. Nagyon lassan, de egész folyamatosan. Inkább én kérdezzek, minthogy ő tegye. Mert nem akarok beszélni. Elég volt, hogy hallgatnom kellett rá és elhúzódnom. Elég volt, hogy a fejem rázva feleljek.
Elég volt... belőlem.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#376TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 15 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

P.S.: Some things are worth the trouble

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
15 / 23 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 19 ... 23  Next

 Similar topics

-
» It ain't worth it if it don't terrify you - Zafír & Benji

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Játéktér ∷ :: külváros / sivatag :: Lakások-