♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 10 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Pént. Május 10, 2024 10:10 am

» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 10 Icon_minitimeby Leon Williams Pént. Május 03, 2024 8:04 pm

» Leon Williams
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 10 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 10 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 10 Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 10 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 10 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 10 Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
Alessandra Clark
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 10 Vote_lcapP.S.: Some things are worth the trouble - Page 10 Voting_barP.S.: Some things are worth the trouble - Page 10 Vote_rcap 
Leon Williams
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 10 Vote_lcapP.S.: Some things are worth the trouble - Page 10 Voting_barP.S.: Some things are worth the trouble - Page 10 Vote_rcap 
Gloria "Sapphire" Salinas
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 10 Vote_lcapP.S.: Some things are worth the trouble - Page 10 Voting_barP.S.: Some things are worth the trouble - Page 10 Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 P.S.: Some things are worth the trouble

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 16 ... 23  Next
SzerzőÜzenet

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#226TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 10 Icon_minitimePént. Feb. 03, 2023 12:42 am

Egész úton... mármint a recepcióig, az jár a fejemben ugyan mit is csinálok. Mit fogok tenni?? De aztán elhajtom a képzelgéseket, és amint belépek a nyikorduló ajtón, már égig érő mosollyal köszöntöm az ott ülő öreget, aki... egyből megkérdezi mi járatban erre.
'Munkaügy'.. ennyi a válaszom, és hogy egy éjszakára kérem. Egyelőre. Ha ez változna, mindenképpen jelzek, de ettől még azonnal és készpénzben kifizetem a neki járó összeget.

Már kulccsal a kezemben a mutatóujjamon pörgetve - csak elterelésül - tartok vissza a kocsi fele.
Már messziről látom hogy ül.
Legalább cipelnem nem kell...
Őszintén?? Nemigazán gondoltam át én ezt. Azt hogy mit teszek. Csak hogy valamit tennem kell! Azonnal!! És kérlelhetetlenül, és ez volt az első legjobb ötletem.
Nyugalom... - ismét felhangzik ez a szó a fejemben, de útközben már nem nevetve, de azért mosollyal a szemeimben, ha nem száll ki, a másik oldalon és is beülök újra mellé.
Még beszélnünk kell...
Már ha sikerül.

- Benji.. - csak akkor szólalok meg, ha úgy érzem biztonságos. Neki az, és nem teher. - Jó lesz ez így? Rendben vagyunk?? - a szemeibe. Igyekszem. Most bármit megadnék ha a szemeimbe nézne.
Szükségem van rá...
Ahogy RÁ... is szükségem van.
És a beleegyezésére.
Mert nem akarok egy újabb lenni... aki dróton rángatja.
Így hát tudnom kell.
Ezt, ő is akarja.

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#227TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 10 Icon_minitimePént. Feb. 03, 2023 7:41 am




A kezem a kilincsen, egy ujjam dobol, de ahogy meglátom közeledni, valami érthetetlen módon hezitálni kezdek és nem húzom meg azonnal és... és már újra nem egyedül vagyok a kocsiban. Érzem, hogy figyel, de nem tudok ránézni. Azonnal semmiképp. Kell pár másodperc. Kell a kérdése után beálló csend. De így legalább nem ösztönből vágom rá, amit hallani akar.
- Csak menjünk be - kerülöm ki a választ, de legalább ránézek. Éppen egy másodpercre, mintha véletlen lenne és... ott ragadok. Csak egy-egy pillanatra, mielőtt újra lesütném a tekintetem, de akkor is láthatja a szemeim minden bátrabb alkalommal.
- Rendben vagyunk - teszem hozzá végül. Nem azért, mert ezt akarja hallani, hanem azért, mert... rendben vagyunk. Úgy, ahogy ő értheti, tényleg rendben.
- Én csak... furán érzem magam. Azért, amit elmondtam. És tudom, hogy... - nagy levegő! Be és ki! Ahogy a levegőt, úgy a szavakat is szinte kikényszerítem.
- ...szeretnél kérdezni... de majd bent. Oké? Válaszolni fogok. Csak menjünk. Ha szabad - a végére ott a kérdő tekintet, amivel ránézek. De ránézek!
Szabad? Bemenni? Láthatnak vele? Láthatják egy... gyerekkel, ahogy besétál estére egy sebtében lefoglalt motelszobába?



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#228TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 10 Icon_minitimePént. Feb. 03, 2023 2:50 pm

A beálló csend, nem rémiszt meg. Igazából meglepne ha bármi meg tudna rémiszteni, kivéve ha ott áll a kezében, egy késsel, pont az erei fölött...
Hamar elhessegetem a rémképeket, vele egy emléket, és igyekszem a jelenben tartani a gondolataimat.

Onnan már csak hagyom ahogy beszél. Engedem hogy beszéljen, és örülök neki, hogy végül megteszi.
Ahogy annak is, hogy nem csak címszavakat enged, hanem végül...  
Talán elmosolyodom az utolsó bekezdésre. de az is lehet hogy csak mélyen, a fejemben teszem, elvégre nem alkalmas az idő, sem a helyzet a derültségre, így csak egy aprót bólintok.
Egyenest a szemeibe.

Igen... mehetünk...

Ha ő is, kilököm az ajtót az oldalamon, és csak most nézve meg először a szoba számát a kulcsomon, szemmel azonnal keresni is kezdem.
egy jóóól elrejtett, hátsó részlegi ajtó az. Távolabb a forgalomtól. A legtökéletesebb.
Mégis létezne isten??

Ha követ, és érzem hogy követ, csak fejjel bökök a cél fele, bele a szemeibe, ha nincs erre szükség, akkor csak megcélzom azt a bizonyos ajtót.
A kulcsot a helyére, dugom, megfordítom... és a zár enged.
Kitárom az ajtót teljesen , pont az orra előtt.
És megengedem hogy előttem lépjen be.

- Két ágyas szobát akartam, de aztán arra jutottam, hogy ha bárki is keresne, a kétágyas foglalásokat nézné először. - alig szünetet hagyok csak - Így csak egy magányos férfi vagyok. Aki üzleti ügyben a városba jött. - biccentek rá, magamat is meggyőzve, és vélhetőleg már benn, ha ő is belépett már előttem.
Csak akkor csukom halkan az ajtt a hátunk mögött.

- Én majd alszom a földön.  

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#229TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 10 Icon_minitimePént. Feb. 03, 2023 3:13 pm




Egy másodperc késéssel, de én is kiszállok és az eddigiekhez képest is óvatosan csukom magam mögött a kocsiajtót. Részben azért, hogy Sallytől bocsánatot kérjek, amiért az út mellett úgy bántam vele, ahogy... részben azért, hogy a lehető legkevesebb feltűnést keltsem.
Utána már csak meg kell indulom Oliver mögött, végig az ő lábait figyelve... a lábai nyomában.
Ha meg is fordul a fejemben, hogy mellette kellene mennem, akkor sem igazán jutok el a tényleges cselekvésig. Csak utána, nem lemaradva, de nem is túl közel. Nem számít, melyik szoba az, követem és közben csitítom a gondolataim.
Amin nem segít, hogy tudom, túlzottan úgy nézhetünk ki, mintha tényleg megvett, vagy legalább kibérelt volna a szobával együtt egy estére. Egy szerencsétlen fiút, aki lehajtott fejjel kullog utána.
Csakhogy hiába van ott a sötét gondolat, nem érzem magam kellemetlenül. Talán az általános tompaság miatt van. Talán azért, mert kivételes alkalmaktól eltekintve, amikor az egész világ elől menekülni akarok, megnyugtat a közelsége és biztonságban érzem magam vele.
És ez akkor sem változik, miután beléptem a szobába ő pedig csukja mögöttünk az ajtót.
Szóval, magányos férfi üzleti ügyben? Aprót bólintok, hogy jelezzem, hallom. Megértettem. Egyedül utazik, egyedül van, vagyis nekem nem kellene semmiféle feltűnést kelteni. Meghúzni magam és viselkedni. Azzal nem lesz gond. Igyekszek majd. Jó vagyok benne.
Talán ki is mondanám, ha nem jönne az a csepp folytatás, amire azonnal kikívánkoznak a szavak.
- ...mert nem lenne helyes, ha mellettem aludnál? - kérdezek vissza csendesen, de felé fordul és ráemelve a tekintetem.
Előző éjszaka is külön aludt a fotelban. Nem mellettem. Nem velem. Pedig akkor még nem tudta, hány éves vagyok.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#230TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 10 Icon_minitimePént. Feb. 03, 2023 4:23 pm

És beletapint a lényegbe...
Abba a lényegbe, amin még nem gondolkoztam el, de nagyon is jól tudtam, hogy egyszer muszáj lesz. Nem mintha veszélyt is jelenthetnék őrá, hisz egy ujjal sem érnék hozzá, sosem, nem amíg...
De aztán itt pontot teszek a gondolat végére.
Soha nem szabadna hozzáérnem.
Mégis a következő gondolat ami a korábbi helyet távozik.

- Nem. Nem erről van szó. - tartok rövid szünetet. Ám még mindig nem mozdulok, pont ott állok, ahol korábban is, miután beléptem az ajtón. Még nemakaródzik hogy könnyedre vegyem. Amíg ezt meg nem beszéltük.

Aztán mégiscsak megindulnak a lábaim.

- Arról van szó Benji, hogy nem akarok befurakodni a személyes teredbe. - bólintok, de nem igazán tudom hogy neki, vagy önmagamnak teszem. - Addig, amíg sérülékenynek érzed magad, elveszve... - tartok itt csak rövid szünetet, de aztán teljesen másképp folytatom.

- Tudni fogod Te... Hogy mit, mikor akarsz. És akkor majd szólsz nekem... Rendben?? - ez a legjobb gondolatom. Nincs jobb. Nincs eszesebb, vagy olyan ami tankönyvi pontossággal megmondaná hogy mit is tegyek. Pontosan. Vagy csak én nem vagyok elég tájékozott.

- Ez így rendben van..? - csak akkor ismétlem meg, ha közben nem nézett rám, vagy épp.. nem válaszolt, esetleg érzem, hogy hezitál. Tudnom kell hányadán is állunk. Hogy milyen is... most a MI.. viszonyunk, mert tudnom kell, mit tehetek meg és mit nem.
Az elveimen felül persze.

És ehhez a segítsége kell.
Egyedül nem fog menni.

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#231TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 10 Icon_minitimePént. Feb. 03, 2023 8:24 pm




Ahogy áll az ajtóban felrémlik bennem, mikor Steven tett hasonlót. Mikor elállta a menekülés útját. Eleinte. De hiába az emlék, nem rontja el a jelent. Nem lesz csapda a szobából, mert ahogy Oliver ott áll, sokkal inkább tűnik úgy, mintha a bizonytalan világot tartaná odakint, hogy ne férkőzhessen be.
És ez jó.
Ahogy az is, hogy amikor közelebb lép, eszemben sincs hátrálni. Pedig mennyi ilyen táncot jártam otthon! Steven felém, én hátra egyet, újabb tőle és egy másik tőlem... míg megtanultam, hogy jobb fegyelmezni magam és nyugton maradni. Tűrni, akármi következik.
De most nem azért maradok. Most nem küzdök magammal, csak egyszerűen figyelek. Rá, de főképp még most is a lábaira.
- Ühüm. Ez így oké. Ez így... rendben van - bólintok hosszú másodpercekkel késve, miután nagyot nyeltem még egy halvány mosolyt is sikerül az arcomra festeni.
Hála? Talán. Hiszen most sikerült a "nem helyestől" elkanyarítania a gondolataim a "még nem" felé és ez... tényleg jó.
- Amíg nem szólok... addig nem alszol velem - teszem még hozzá, lényegében csak ízlelgetve a szavakat. A jelentésüket. Hogy mekkora erőt adnak a kezembe. Amíg nem szólok. Amíg nem akarom. Amíg én magam úgy nem döntök!
Az egész valahogy halványít a tompaságon, ami a rosszullétem óta átjárt és egy kicsit jobban érzem magam tőle. Ettől függetlenül még nem mozdulok, nem indulok meg szó nélkül a fürdőszoba irányába. Csak várok, hogy... most szeretne kérdezni vagy... kapok még egy kis időt előtte.
Nem mintha én magam tudnám, melyik lenne a jobb. Túlesni rajta és utána kitisztítani a fejem. Vagy húzni az időt, remélve, hogy percek vagy fél óra múlva könnyebb lesz.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#232TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 10 Icon_minitimePént. Feb. 03, 2023 8:49 pm


- Pontosan. - csak egy biccentéssel erősítem meg, de ettől még nem mozdulok. Onnan, ahol épp megálltam, nem túl közel, és nem is távol, hogy ne érezze fenyegetésnek, de egyben elutasításnak sem, és csak onnan figyelem.
Akármit is tesz közben.

Ám ahogy nem tesz semmit, csak áll ott...

- Mit szólnál ahhoz... hogy ha Te most elmész, lezuhanyozol, ameddig csak jól esik, én meg elmegyek, láttam itt pár épülettel arrébb egy szupermarketet, hozok valami kaját, tiszta ruhákat, fogkefét.. meg ami kell az estére. - rábiccentek, mert ez nekem annyira természetes. A kérdés neki mennyire lesz az.

- Mit mondasz? - hagyok némi szünetet. Csak hogy önállóan döntsön. - Nem lesz baj?? - a legfőbb szempont. Megtehetem e... hogy egyedül hagyom. Csak egy időre. Anélkül hogy félne, megijedne, vagy valami nagyon.. szükségtelen dolgot tenne.
Minthogy megszökik, vagy épp árt magának.
Ezzel a kettővel nem tudnék megbirkózni.

Ezen túl, bízom benne, BÁRMIVEL!

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#233TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 10 Icon_minitimePént. Feb. 03, 2023 9:30 pm




- Azt mondom... hogy... nem vagyok éhes. De azért... a többi jól hangzik - az egész kicsit úgy jön ki, mint mikor Steven gyakoroltatta velem, mire mit feleljek. Átgondolva, hogy mi helyes és mi nem. Lassan, de tisztán ejtve ki a szavakat.
Csak ezek most a saját gondolataim. A saját... szabad gondolataim? Van ennek értelme?
- Nem lesz baj - teszem végül hozzá a lényeget, pár kisebb bólintással, mintha ettől még inkább tényként lehetne venni a kimondottakat. Nem lesz baj, biztos nem lesz baj és egészen biztos, hogy nem lesz semmi baj.
- Mehetek? - kérdezek azért rá, jól nevelt fiú módjára és csak ha megkapom az engedélyt, akkor fordítok neki hátat.
Nem várom meg, hogy ő menjen ki, nem várom meg, hogy eldőljön, gyanakodva figyeli-e minden mozdulatom vagy sem. Csak megyek, mert hívogat a forró zuhany gondolata.
Mindig... az utóbbi években mindig ez volt a vége, ha valami olyasmi történt. Most is jót fog tenni. A zuhany valamiféle olyan biztonságos zóna, amit még a fülemig húzott takaró sem volt képes megadni. Olyan valami... ami után mindig könnyebb. Most is ebben bízok.
Persze még a fürdőszobaajtót sem csukom be magam után, csak egy kis rést hagyva behajtom - az én házamban nincsenek csukott ajtók, Benjamin! - és utána kezdek vetkőzni. Egész lassan, minden mozdulatnál arra készülve, hogy fájni fog. Pedig nem fog. Nem fájhat úgy. De még az óvatosság ellenére is percek múlva a zuhany alatt állok. Olyan forró vizet engedek magamra, hogy érzem, amint végigégeti a bőröm, de... segít. Megnyugtat, hogy addig nézhetem a talpam mellett elfolyó tiszta és egyáltalán nem véres, nem rózsaszín vizet, amíg a gőz és pára el nem takarja előlem.
...és elmosolyodok.
Hosszú perceket állok a vízsugár alatt és még párat, amíg csak felemelt fejjel, kinyitott szájjal hagyom, hogy a rosszullét ízétől is megszabadítson. A hajam a homlokomra és a tarkómra tapad, de... jól esik. Annyira jól, hogy mindezek után újabb perceket pazarlok el arra, hogy csak leüljek. Le a zuhanytálca aljában, megtámasztva a hátam, felhúzva a lábaim és csak létezzek, nem agyalva azon, hogy végeznem kellett volna-e már.
Egy kisebb örökkévalóságot töltök bent, ha lehetőségem van rá. És csak folyatom magamra a vizet.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#234TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 10 Icon_minitimeSzomb. Feb. 04, 2023 12:09 am


- Persze. Menj csak, nyugodtan. - engedem el, és közben mosolygom. Nemigazi mosollyal. Vagyis igazi az, csak nem az az örömféle, inkább csak .. Hála. Talán.

Mindvégig figyelem, amíg hanyat fordulva elsétál. Nem gyanakodva, nem feszültséggel, és nem is fürkészve, vagy éppen a nem megfelelő módon legeltetve rajta a szemeimet, hanem csak... érzéssel. Arról biztosítom magam, hogy megbízhatok e benne.
És minden porcikám azt súgja egy percig se kételkedjek.
Amint záródik az ajtó, vagy behajlik, az övé, én csakis akkor fordítok hátat.
A kulcsot - Sallyét, és a szobáét - csak lehelyezem az ajtó melletti kis komódra ejtve, azzal ellenőrizve a tárcámat, már jóval könnyebben, kilépek az ajtón.
Ettől még halkan csukom a hátam mögött...

Amint kiérek, szükségem van még néhány másodpercre. Meg egy kiadós sóhajra, amíg csak a levegőt beszívom... mélyen... aztán lassan kiengedem.
Ahogy tanították... régen.
 
Azzal már kész tervekkel indulok el a kiszemelt üzlet felé.


A visszaúton, már két, degeszre tömött táskát szorítok a kezeimben.
Az egyikben ruhák, póló, rövidgatya, meg minden ami még kell, mindkét méretben, a másikban meg némi ennivaló. Persze chipset is vettem, nem tudom ő szereti e, én élek-halok érte, meg néhány csokit. Amit Sally rejt, már biztos befolytak az ülés alá, így feltaláltam magam.
Amint viszont odaérek, és megtelepszem az ajtó előtt, még valami az eszembe jut, amire rettentően szükségem van most. Így mielőtt belépnék... - vagy mihelyett - a csomagokat le, az ajtó elé helyezem, és máris kitúrom.. az egyikből azt a kis csomagot.
Visszaejtve a farom lecsúsztatom az ajtó mellett, ott a falnál, ahol aztán találkozom végül a padlóval, és felhúzva a lábaimat, csak akkor engedek... egy percre... az érzésnek.
Ez most mindennél jobban kell.
És már lobban is a láng hangja a szálam alatt.

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#235TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 10 Icon_minitimeSzomb. Feb. 04, 2023 10:54 am




Eljön az a pont, amikor úgy érzem, mindent lemosott rólam a víz és a lefolyón át tovatűnt a tompasággal együtt. Csak ekkor állok talpra és szedem össze magam. Még arra is képes vagyok, hogy kilépve a zuhanyfülkéből, belenézzek a kissé torz tükörbe. Felemelem a kezem, azon keresztül vizsgálom meg a tenyerem és az oldalamon lévő sérülést is. Így én vagyok, de mégsem.
Kénytelen vagyok megállapítani, hogy nem olyan csúnya. Ahhoz képest, amihez hozzászoktam már... nem olyan csúnya.
Bólintok egyet a saját tükörképemnek, majd jobb híján visszaveszem a levetett ruháim. Legalábbis ez a terv és amíg csak a saját tudatom mondja, hogy ez így nem jó, addig öltözök. Csakhogy végül Steven is megszólal a fejemben... leszid, amiért összekoszoltam magam és még a zuhany után is az kerül a kezembe, miközben ő hozott nekem valami igazán szépet, amiben látni szeretne...
...és inkább a rajtam lévő alsóra már csak a nadrágot veszem. Félmegoldás. Ha úgy vesszük, felöltöztem... de közben még kissé kényelmetlenül érzem magam. A fejem csendes, ezzel megbékélt és én is képes leszek rá. Szóval csak utoljára megvizsgálom a fűfoltos, poros pólót az apró folttal, ami lehet még a rosszullétemből került rá és félredobom.
Egy gyors borzolás a nedves, amúgy is teljesen össze-vissza álló tincseken, de most jó lesz így. Nem Stevennek öltözök. Nem Steven öltöztet. Majd megszárad a hajam és ha akkor is kusza lesz... hát az lesz!
Még egy utolsó utáni pillantás a tükörbe, még egy bólintás magamnak és szép csendben nyitom ki a fürdőszoba ajtaját. Egyik kezem a karomon, félig ölelve magam és ha még mindig üres a szoba, hát megyek tovább.
Nem is igazán gondolkodok, csak egy órát keresek... és el kell ismernem, fogalmam sincs, mennyi idő telt el. Hirtelen még a napban sem vagyok. De odakint már nem tűz a nap és egy pillanatra érzem a növekvő görcsöt a gyomromban.
Mi van, ha nem jön vissza? Mi van, ha itt hagyott? Ha túl sok volt neki, amit elmondtam? Mi van, ha úgy döntött, mégsem kell ez neki?!
A zsongó kérdéseim rábírnak, hogy mozduljak, még tovább és a tekintetem kiszúrja a kulcsot. Kulcsokat. Sally kulcsát! Szóval... visszajön! Nem hagyná itt Sallyt. Egy kicsit feleresztek, de attól még a maradék két lépést is megteszem és irtó óvatosan, mintha tilosban járnék, nyitom a bejárati ajtót, hogy kidugjam rajta a fejem.
Egyszerre nyugszom meg egy pillanat alatt, ahogy meglátom és... és valami fura okból kifolyólag elmosolyodok. Olyan... őszintén.
- Mentolos? - könnyedén csúszik ki a kérdés, ahogy a tekintetem megakad a szájában füstölő szálon. Felrémlik a jól ismert illat, egy másik élettel és más valakinek a csókjával...
Különös módon, most nem tesz szomorúvá.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#236TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 10 Icon_minitimeSzomb. Feb. 04, 2023 1:56 pm

Talán túl sokáig elmélázom. Talán túúl sokáig járatom a fejem, a jövőn... a múlton... derengek. A jelenen...
Az eszembe jut az a jelenet is... talán évekkel ezelőtt, most mégis mintha csak tegnap történt volna. Warrennel ülök... Egy kávézóban, még messze nem voltam olyan erős hogy ellenálljak a kísértésnek, és az akkor mellettünk megjelenő torzonborz figura.
A csetepaté... amit hirtelen kivált, a semmiből, a hisztéria... Az ahogy Warren remekül kezeli a helyzetet, ahogy elnézést kér.. TŐLEM! Amilyen profizmussal megkéri a fiút, hogy kövesse őt kifele, és ahogy a kávézó előtt, át az üvegen, még mindig csak őket figyelem.
Valahogy megmagyarázhatatlan módon tudni akartam mi folyik itt. Tudni szerettem volna, amikor előkerült egy penge.. a fiú ordításba vált, fenyegetve, és a következő pillanatban...
Warrennek csak a lélekjelenlétén múlott. Hogy nem lett baj. Valahol példakép ő nekem, valahol egy hiányzó apa. Pedig alig lehet köztünk... úgy saccra max 10 év... Talán még annyi sem.
Még ma is megvan a jelenet ahogy azonnal ugrik, és letépve magáról az inget, már szorítja is a fiú csuklója köré...
Fél kézzel még képes volt a mentőket is értesíteni...
Mint később megtudtam.

De nem is ez a jelent, vagy nem is CSAK.. ez ami felkavar az elmémben.
Hanem az utána folyó beszélgetés.
Nem árulhatott el sokat, sohase tehette, így én megmaradtam a legalapvetőbb és nyilvánvaló kérdéseknél.

"Te hogy csinálod ezt?? Hogy bírod...!? Olyan lazán... és tökéletesen kezelesz minden helyzetet, mintha nem őrültekkel lennél körülvéve." - igen, akkor még egész más véleményen voltam bizonyos állapotokról. - "Hogy csinálod??"

És ő ugyanolyan magabiztos természetességgel válaszolt.

"Oliver, mindannyian voltunk őrültek." - és ebben az egyben igaza volt. Nagyon is igaza. Elég csak a múltamat megnézzem. - "De hazudnék, ha azt mondanám hogy meg lehet szokni. Muszáj vagy kívül tartani az érzelmeidet. Különben bekebelez. Te, te vagy, és ők pedig ők. Nem határozhatják meg az életedet, és te sem dönthetsz helyettük, vagy léphetsz, csakis a segítségükre lehetsz. Ha.. ők is akarják.
Ha meg nem, még te sem tehetsz semmit.
Ez ilyen.  
Van aki az életet választja, és van aki a halált.
Minden előre eldöntetett."


Warren mindig is követte ezt a katolikus szemléletet. Isten... Folyton csak erről papoltak a rehabon, engem mégsem tudtak megvenni vele. Láttam én ott sok szörnyűséget. Ha Isten létezne, mégis hogy hagyhatná ezt?? Hogy hagyhatná hogy az a sok szörnyűség megtörténjen, és nem jó válasz az, hogy "a szabad akarat szent". Mert sokan még maguk se tudják miért akarják azt amit. Ilyenformán ez még ma is egy szemenszedett bullshit. Ebben az egyben én mindig is biztos voltam...

Talán a szálam utolsó maradékának parazsát engedem a fogaim közé, amikor bár talán nem zajosan, inkább csak csendben, de megnyílik az ajtó.
Mint egy rajtakapott vad ugranék fel, ösztönösen, de az utolsó pillanatban megállok.
Csakis a fiú az.
És az a mosoly az arcán azonnal nyugalomra gerjeszt.

- Mi!!? Hogy ez?? - még mindig űzött vadként kapom ki a számból a cigarettát, hogy szemközt nézzek vele. Mintha az adhatná meg a válaszokat.
A feltett kérdésre.

- Nem. Csak sima dohány. - engedek le. És bár tudom hogy ez sem helyes - ahogy sokminden nem az amit az elmúlt napokban tettem - mégis valahogy automatikusan teszem fel a kérdésem.

- Kérsz?? - és persze az én, alighasznált szálamat nyújtom felé.
Magam sem tudom hogy miért... nem a dobozból nyújtok.

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#237TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 10 Icon_minitimeSzomb. Feb. 04, 2023 2:42 pm




- Nem akartalak megijeszteni - mondom szinte azonnal, magyarázkodva, de fura módon a mosolyom marad.
Az emléknek hála és annak, hogy valami érthetetlen okból kifolyólag egy pillanatra sem tett szomorúvá. Ahogy azt sem, hogyha Oliver dohányzik, miért nem vettem észre... miért nem éreztem eddig rajta. Egyik ölelése vagy csókja alkalmával sem. Csak a nedves föld illata áradt belőle, de füst... soha.
- Nem tudtam, hogy szoktál... - jegyzem meg, továbbra is félig odabent, az ajtó mögött bujkálva.
Bár honnan is tudhattam volna? Steven ki nem állhatja, szerintem az egész birtokon szabály, hogy behozni sem lehet. A falakon kívül pedig... nem sok oldalát láttam még. Most is csak a megjegyzés jött ahelyett, hogy nyíltan megkérdeztem volna.
Ő viszont gond nélkül teszi, én pedig legszívesebben felelnék is. Nem tudom. Kérek? Csakhogy a szálat felém nyújtja és valami különös idegpálya felvillanyozódik a fejemben. Az ő cigije. Az, amelyiket az ujjai között fogott. Az, amelyiket a szájába vette és érintette az ajkaival és...
Nem hiszem, hogy bele akarok szívni, mégis másképp döntök és körbelesek. Egy lelket sem látok kint, senkit, aki figyelhetne és kérdéseket tehetne fel. Senkit, aki furcsállhatna bármit.
Úgyhogy miután biztonságosnak ítélem kilépni, már mozdulok is, részben behúzva magam mögött az ajtót. Aztán máris egyik kezem a hónom alatt, ugyanúgy takarva magam, amennyire tőlem telik, de a másik kezem... A másik a felajánlott szálért nyúl és próbálom felidézni, hogyan is kell ezt. Nagyon sokszor láttam, ahogy Derek elszív egy-egy szálat, de... nem igazán emlékszem a tényleges hogyanra.
Szóval lényegében belekapaszkodok a szálba és három ujjal is ráfogok, szorítom. Hüvelyk lent, mutató és középső fent, a másik kettőt meg csak próbálom úgy tartani, hogy ne legyen útban. Mondanám, hogy próbálom leplezni, sosem csináltam, de valószínűleg nevetségesen átlátszó lenne.
Eszembe jut apa, hogy milyen dühös lenne.
Eszembe jut anya, hogy mennyire csalódott lenne.
És Derek is, amikor egyszer, miután egy csók kíséretében átfújta a füstöt a számba, azt mondta, ne szokjak rá, mert undorító szokás.
De a sor végére újra itt a tény, hogy hol is volt az előbb még a szál és ez minden mást félresöpör. Épphogy a számba teszem és alig-alig megszívom... majd azonnal fújom is ki. Egyetlen, kis adag füst lebeg el az orrom előtt, de legalább nem kezdek köhögni tőle! A fejemben pedig csak az jár, hogy ez már majdnem egy csók...



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#238TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 10 Icon_minitimeSzomb. Feb. 04, 2023 4:59 pm


 - Nem ijesztettél meg...    - hazudom. Inkább mondom lódításnak, de valahol azért van igazság az egészben, hogy ezt... ha lehet nem szoktam társaságban.
Vagy legalábbis általánosan.

- Nem szoktam... Igazából... Csak néha. - és azt már nem teszem hozzá, hogy feszült alkalmakkor, vagy épp... ha ellenállhatatlan késztetést érzek egy pohár borra, sörre, vagy valami sokkal erősebbre. Ezek az érzések már a múlté.
Nem a vágy, hanem az irány.
De ettől függetlenül vagy sem, mégis úgy érzem hogy most egy újabb "nem helyes" kategóriát kell érintenem, egész egyszerűen mert... nem látok ellenérvet rá.
Mert miért is ne.
Nem árthat.
Néha.

Csak figyelem, de mellékzöngével, ahogy kilép.
Ahogy csupasz, részben, de nem igazán azt figyelem. És nem is a foltját. Megmutatta már, akkor sikerült nagyon is jól megnéznem, és nem akarom.. nem hagyom hogy elrontsa a hangulatot.
A nyugalom szigetének ezt a néhány csendes pillanatát...

Ahogy átveszi a szálat, a szemem mégis az ajtó előtt fekvő egyik szatyorért keres, és csak úgy féloldalt hajolva turkálok benne, hogy kihúzzam azt az egyik, remélhetőleg neki szabott pólót.
Még a zacskóval - már a sajátjában - együtt emelem fel.

- Hoztam tiszta ruhát... Nyugodtan vedd fel... - csak akkor siklik vissza a hátam, egyenesbe a falat érintve, de aztán teljesen mást gondolok.
Mert miért is ne!

Így fogom magam, és eggyel arrébb csúszom a fal mentén a meleg betonon.
Ha akar... leülhet.
Innen még tuti látni lehet majd azt a távoli naplementét.

(nem úgy mint Vegasban.)

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#239TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 10 Icon_minitimeSzomb. Feb. 04, 2023 5:18 pm




Nem fogok rászokni. Nem fogok dohányozni. Csak... most jól esik. Nem maga a szál, a mozdulat vagy a füst, hanem a tudat. Hogy ez az övé és most egy kicsit az enyém is lett. Még egyszer eszembe sincs beleszívni, de tartom az ujjaim között. Ha úgy nézzük, elpazarolva, hiszen magától is végigéghet a szál, ha elég sokáig nálam van.
De még egy kicsit kapaszkodok bele és csak akkor nyújtom vissza, amikor előkerül a póló.
- Köszönöm - festek az arcomra egy halvány, hálás mosolyt. - A cigid is... és a tiszta ruhát - egészítem ki és ha elvette a szálat, már bontom is a pólót, a zacskóját csak a rövidnadrág zsebébe gyűrve.
- Nem akartam... a koszosat visszavenni. Vagyis nem olyan koszos, de... megszokás, azt hiszem - magyarázom és magyarázkodok, bár nem kérdezi. Legszívesebben azt is hozzátenném, hogy nem tényleges megszokás, inkább... tanult elővigyázatosság... vagy ilyesmi.
De nem lenne értelme, nem igaz?
Inkább törődök azzal, hogy felkapjam a pólót és pillanatok múlva már a tenyerem az anyagot simogatja. Nem azért, mert annyira puha lenne, sokkal inkább azért, hogy biztosan takarjon.
...és takar! Kényelmesen nagy, nem olyan rövid, mint az előző volt. Nem tűnök el teljesen benne, de majdnem és ez valahol igazán jó. Amolyan plusz biztonságértet ad.
Innen már könnyedén ülök le mellé a felkínált helyre. Majd azonnal helyezkedek kicsit, hogy ne legyek hozzá túl közel, de közben meg...
- Ez így... helyes? - kérdezek rá, ahogy kissé talán kényelmetlen távolságból, de a karjának döntöm a fejem. Nedves tincsek ide vagy oda, majd megszárad.
De hozzá akarok érni. Kell a tudat, hogy itt van velem.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#240TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 10 Icon_minitimeSzomb. Feb. 04, 2023 6:48 pm

Elveszem a cigarettát. Hasznos csere. És ahogy látom neki is kezd, amikor én csak úgy eggyel arrébb csúszom, hátha fogná magát és leülne.
Felesleges benn töltenünk a nap utolsó sugarait.
És ahogy csak magyarázni kezd, egyetlen biccentéssel megértem, mégis lefoglal az egész, olyan nyugalmában teljes távoli kép.
Valami szántóföldféle lehet. Ott szemben.
Pont tökéletes.

Aztán ahogy leül, mellettem de túl messze, nem szólok egy átkozott szót sem.
Csak újra megszívom a cigarettámat, ha lehet jó mélyre, azzal eldörzsölve magam mellett a betonon, egyelőre magára hagyom.
Majd gondoskodok róla később..

- Már nagyon régóta nem azt teszem ami a helyes lenne.. - engedem el az utolsó füstömmel, aztán...

Bár a józan ész, továbbra is munkál bennem, de attól még ott van valami más. Az az érzés... a valakihez tartozás érzése, ezért ahelyett hogy újra azt tenném amit "KÉNE", helyette kihúzom a feje alól a karom és a hátánál fogva átölelem.

A mai nap se lesz ez másként.

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#241TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 10 Icon_minitimeSzomb. Feb. 04, 2023 7:42 pm




Azt mondta, addig nem alszik velem, amíg nem érzem kényelmesnek. Az teszi majd helyessé...? Talán. De most én akarom legalább a fejem nekidönteni a karjának. Most én akarok kicsit hozzábújni. Ez így helyes? Helyessé teszi, hogy én szeretném?
Ki is mondom, érdeklődök, de nem éppen azt a választ kapom, amiben reménykedek és egy pillanatig meg vagyok róla győződve, azért húzza el a karját, hogy véget vessen az egésznek. De...
Érzem, ahogy a szívem olyan mélyen, hatalmasat dobban, ahogy kiderül, nem magamra hagy... nem elutasít... hanem átölel. Ahogy a keze jólesően simul a hátamra. Az egészet bátorításnak veszem és pár másodperc nyugalom múlva merek mozdulni is, hogy közelebb húzódjak hozzá. Igazán nekidőlve, hagyva, hogy öleljen.
- Miattam? - kérdezek vissza csendesen. Miattam is van? - ...és bánod? Megbántál bármit... amikor nem azt tetted, ami helyes?
Szavak ide vagy oda, két kezem az ölemben, ujjaim összefonva, nem érek velük hozzá... de minden más módon igen. A kusza tincseim, a fejem, az arcom, a lábaim, ahogy előre nyújtva összeér az övével és csak kiélvezem a viszonylagos nyugalmat. Az egész jobb, mint otthon volt, az udvaron. Az is kellemes tudott lenni, de ott szinte soha nem engedtem le igazán. Nem minden védelmet. Most viszont igen.
Ha rajtam múlik, hosszú percekig ülök így, mozdulatlanul. A tekintetem a távolban, de sokkal inkább figyelek az érzésre, magam mellé, a közelségére, mint a látványra. Pedig szép, csak... valahogy előbbit sokkal inkább szeretném elraktározni, mint egy naplementét.
Akkor is, ha valahol titkon remélem, nem utoljára van részem benne.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#242TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 10 Icon_minitimeSzomb. Feb. 04, 2023 8:14 pm



- Nem bántam meg az ég világon semmit. - ...azt hiszem. De ezt már csak fejben teszem hozzá. Mert igenis TUDOM!
Semmit nem csinálnék másként.
Még ha lehetne se.

- Semmit nem bántam meg.- erősítem meg, ahogy ezúttal rá nézek.
Hogy a fejét látom vagy a szemeit, vagy esetleg az arcát, az teljesen mindegy. Az a nem mindegy amit érzek.
Mert semmit nem bántam meg.
És ez valahol .. ijesztő.

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#243TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 10 Icon_minitimeSzomb. Feb. 04, 2023 9:42 pm




Aprót bólintok, de nem felelek és nem is nézek rá, miközben a szavai visszhangoznak a fejemben. Szóval semmit nem bánt meg. Újra elmosolyodok és egy kicsit még inkább odafúrom a fejem. Hagyom, hogy átjárjon a nyugalom és bármeddig is tart, mire lebukik a nap a horizonton, én csendben kivárom.
Mert ha a szürkületben szólalok meg újra, úgy könnyebb lesz. Minél sötétebb van, annál inkább tud titok maradni minden, még ha ketten is tudjuk majd ezek után.
- Oli...? - most először szólítom így, pedig tisztán emlékszem, hogy az üzenetet pár napja így írta alá.
Még mindig jobban szeretem csak úgy elsuttogni; Oliver. De ez most így jött.
- Kérdezhetsz, ha szeretnél - mondom, de azért nagyot nyelek. - Válaszolni fogok - ígérem kicsivel utána. Biztos vagyok benne, hogy képes leszek beszélni. Így, hogy ölel... menni fog. Elmondom, amit tudni szeretne, csak kérdezzen.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#244TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 10 Icon_minitimeSzomb. Feb. 04, 2023 11:44 pm


- Hm? - beáll a néma csönd. Nem belőle, körülöttünk. Mintha nem is város lenne, egy kisváros, hanem elhagyott csendes sivatag mindenfele.
Őszintén, élvezem ezeket a perceket.
A csendet... a nyugalmat... a békét, és bár nem lehetne, még azt is hogy itt van mellettem. Velem...

Mégis az azt követő szavai amik visszarántanak a földre. Abba a valóságba, aminek részei vagyunk mindketten, és amit igyekeztem, az utolsó percekben foggal-körömmel kívül tartani.
Mert annyira tökéletes volt minden.
Mégsem hagyhatom a szavait megválaszolatlanul.

- Nem tudom mit kérdezzek. - felelem - Annyi mindent szeretnék. - koccan háttal, a falnál hátul a fejem, de épp csak megérzem a fal szilárd szorítását.
Attól még nem mondtam valótlanságot.
Rengeteg minden van amit tudni szeretnék... És közben nem akarok tudni semmit sem.
Csak beleragadni ebbe a tökéletes fénybe, a tökéletes pillanatba, és a tökéletes érzésbe a mellkasomban, örökre.
Csakhogy...
... ez lehetetlen.
Én is tudom jól.

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#245TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 10 Icon_minitimeVas. Feb. 05, 2023 12:14 am




Megfogadtam, magamban, titokban, hogy segíteni fogok neki. Azzal, hogy amikor kérdez, válaszolok. De mi van ilyenkor? Hogyha nem kérdez? Nagyot nyelek, de nem ez még nem oldja meg. Nem old meg semmit.
Bár én sem vagyok benne biztos, hogy annyira meg akarom-e oldani. Viszont, ha nem teszem, akkor... megszegem a néma ígéretem? Tudok beszélni anélkül, hogy kérdezne? Egy kicsit mocorgok a karja alatt, de aztán maradok többé-kevésbé ugyanúgy, hozzábújva.
Csak az agyam jár. Sorra veszem az egész napot, egyik pont a másik után, mint mikor esténként, otthon kerestem a sérüléseimet és vizsgáltam mi, mennyire fáj. Végül egyetlen részlet van, ami megakad a gondolataim között.
- Akkor kérdezek én. Oké? - szólalok meg végül, bár már előre látom, hogy nem fog az annyira könnyedén menni, mint ahogy most próbálom előadni.
De tényleg próbálkozok! Erős akarok lenni, hogy segíthessek neki. Megígértem!
- Sok könyvet olvastam. Van egy fickó... Jófiú, de sokszor elborul az agya. Amikor valaki rosszfiút megvert... azok utána mindenféle papírokkal, ügyvéddel meg leletekkel jöttek ellene, hogy keresztbe tegyenek neki - egy pillanatra elhallgatok, de utána kibököm a lényeget.
- El fogsz vinni orvoshoz? Amiért megsérültem?
Amiért megsérültem. Nem azért, mert Steven megütött. Rúgott. Hanem amiért én hibáztam és megsérültem. Most már valahol az én fülem is kezdi sérteni a saját megfogalmazásom. De ez jön természetesen és nincs értelme kijavítanom magam. Azt hiszem.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#246TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 10 Icon_minitimeHétf. Feb. 06, 2023 2:16 pm


- Mhm. - felelem, beleragadva még mindig egy messzi árnyék fejemben tomboló sivatagába.
Ám amikor megteszi, valahogy olyan tisztává válik minden. Valóságossá. Maróvá, és az igazság egyszerre löki be magát a fejembe.
Az az igazság amivel foglalkozni kell.
És nem tűr halasztást, bármennyire is szeretnék én beleragadni egy rózsaszín és sűrű ködbe.

Észrevétlen sóhajt húzok a tüdőmbe, vele elengedve a fejemben játszó kép utolsó foszlányait.
Szóval.

- Gondoltam rá... - ugyanolyan könnyedén engedem, mint az előző könnyű volt gondolatot. Csakhogy ez itt most sokkal nyomatékosabb. Lényegesebb. Mégse engedem legalább a pillanatot elveszni. - Épp ez járt a fejemben visszaúton a kennelek felé. - csak ugyanolyan szenvtelenül engedem. Inkább.. csak feszültségek nélkül. Szabadon.

- De azután az is ott volt, hogy Te hogy viselnéd. Hogy talán összetörne... Így.. aztán feladtam az elképzelést, és... - csak alig szívom meg az orromat.  - Azért az a csók is sokat segített... - ezt már csak egész halkan... de attól még őszintén engedem, egy percig sem szégyenkezve a dolog miatt. Akkor még nem tudtam azt, amit most már tudok. (még ha sejthettem is volna.)
De nem könnyebb. Ettől még egy percig sem jobb, csak most... van döntési lehetőségem.

Nem mintha akkor ne lett volna.

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#247TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 10 Icon_minitimeHétf. Feb. 06, 2023 2:54 pm




Viszonylag egyszerű volt könyvekkel példálózni. Úgy beszélni a lehetőségről, hogy kitalált karakterekkel megtörtént és ez is egy út egy párhuzamos világban. Csakhogy most... Oliver szavait hallva az egész valóságosabb lett. Nem egy történet, ahol az író két mondattal megváltoztathatja a dolgok kimenetelét.
Itt nekem kellene mindent végigcsinálnom. Nem egyedül, de... valahol mégis. Talán jól mondja. Talán tényleg összetörnék. Egy pillanat alatt. Amint az orvos megkérdezné, mi más történt még. Mert megkérdezné, nem? Valószínűleg. Aztán újabb meg újabb vizsgálatok jönnének egy tucat másik kérdéssel és mindenki megtudna mindent.
Egy szempillantás alatt tűnik el a nagy elhatározás a bátorságommal együtt és csak valamiféle keserű szájíz marad.
Jobb ez így. Hogy úgy döntött, feladja az orvos dolgot. Az pedig még jobb, hogy hozzátette azt a kis befejezést. Az nekem is segít inkább a csókra, az ajkai ízére gondolni, mint... bármi másra.
- Szóval... - szólalok meg kissé késve, miután egy kicsit még jobban a karjaiba fúrtam magam és a kezem is már félig-meddig a lábához ér. Csak kettőnk között.
- ...ez a fegyverem? Ha megcsókollak, el tudom terelni a figyelmed? Bármiről?
Egyelőre nincs sok jókedv a hangomban, de közben mégis túl nagy hévvel kapaszkodok az elhangzott fél mondatába. A menekülésembe.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#248TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 10 Icon_minitimeHétf. Feb. 06, 2023 3:43 pm

 Rövid csönd áll be, mégsem hiányzik a beszéd. Sem az ő... sem az én oldalamról. Talán azért, mert most képtelen vagyok azon aggódni, őt hogyan érintette. A mondataim. Mert itt van a karjaimban, érzem, és nem érzem fokozottan reszketni.
Ha megtenné, azonnal csitítanék a dolgon.
De mégis teljesen más szavakkal érkezik

Amire...

Hosszúra húz a mosoly az orrom alatt. Nem vidáman, de rajtakapottan.
A fenébe.. mennyire is képes volt kismerni... ilyen rövid idő alatt...
Lehet hogy ennek zavarnia kéne, mégse teszi meg.
Egy újabb... sokmindentelmondó önkéntelen jel...
Ami csak még nehezebbé teszi az egészet.

 - Benji... tudom hogy gyenge vagyok... Vagyis.. - akadok meg a dologban - NEM.. vagyok tökéletes. ... És azt is tudom hogy jó lenne... Mit nem adnék érte beleragadni ebbe a tökéletes képbe, ahol Te és én, csak mi ketten... - tartok alig szünetet.

 - De az élet nem ennyire egyszerű. - és ezek tények.

 - Vannak azok a dolgok, amikkel muszáj foglalkozni. Bármennyire is fáj... - életbölcsességek. Igen, pont annyira hangoznak hamisan. Mégis minden betűi csak tények. Nincs egyéb lehetőség. - ... Különben sohasem szabadulunk meg. - és ez is tény. - Szabadnak lenni...  Fogalmad sincs róla mennyire felemlő.. -  alig egy gyenge sóhaj kúszik be - De végig kell járnod a Poklot érte. - az egyetlent. - Én is megtettem a magamét... - és talán teszem most is. Újra. Csak épp igyekszem...  nem Pokolként fogni fel. Hanem egy messziben váró Édennek.
Amit néha úgy érzem szinte soha nem érhetek el...
Mégis próbálkozom.

Mindig csak próbálkozom....
Amíg csak élek.

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#249TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 10 Icon_minitimeHétf. Feb. 06, 2023 4:57 pm




Ő? Gyenge? Akkor én mi vagyok? Szabadnak lenni? Hogy szabadnak? Fejben vagy... ténylegesen? Utóbbi... az a szabadság... nem hiszem, hogy tudom, milyen. Nem hiszem, hogy emlékszek rá. A szabadság nálam kimerül egy nyugodt napban a kertben. Az szabadság! Úgy olvasni, hogy tudom, biztosan egyedül leszek... biztosan nem jön haza Steven, csak este.
De mire ezt közölhetném, máris tovább haladt és úgy érzem, elveszek a millió dologban.
Lassíts! Kérlek...
Alig van lehetőségem átpörgetni a fejemben, ami elhangzik és jön a következő, mégis minden szava befészkeli magát egy-egy frissen ásott odúba. Későbbre. Ahogy a tényleges válasz is későbbre tolódik. Csak ülök mellette, az ujjam az ő lába szélén dobol, éppen csak hozzáérve, egy egészen lassú ütemet.
- Végigcsináltad a sajátod. ...akkor pontosan tudod, hogy mondani könnyebb - jegyzem meg, de fejben szinte kiabálok.
Egészen mást, mint amit képes vagyok kimondani. Szerinted mit csináltam az elmúlt években? A Poklot jártam! És most még tovább kellene?
- De próbálkozok, oké? - nyelek végül nagyot, elűzve az előbbi gondolatot.
- Azért mondtam, hogy kérdezhetsz. Azt akarom, hogy egyszer majd ne fájjon... De megcsókolni téged sokkal könnyebb, mint arról beszélni, hogyha hangoskodok vagy láb alatt vagyok, Steven dühös lesz. Arról, hogyha kinyitom a kocsi ajtaját vagy becsukom a szobámét, megver. Ha nem eszek. Ha összekoszolom a ruhám. Ha túl engedelmes vagyok vagy ha egyáltalán nem... Hogy a nagybátyám... az igazi, nem Steven... rám mosolyog, és közli, legyek neki irtó hálás, amiért jó helyet intézett nekem.
Még csak nem is pislogok, úgy nézek előre, ahogy az ujjam egy sokkalta gyorsabb ütemre vált. De legalább nem sírok. Nem borulok ki. Mert közben arra gondolok, amivel kezdtem...
- Megcsókolni téged sokkal könnyebb...
És így sokkal könnyebb volt mesélni. Még ha nem is kérdezett.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#250TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 10 Icon_minitimeHétf. Feb. 06, 2023 7:04 pm

Igazából nem is tudom, hogy a korábbi szavaim tényleg neki szóltak e. Magyarázatként... vagy saját önmagamnak, a tény, hogy végül ő az aki válaszol.
És...
... ahogy belekezd... pláne ahogy folytatja...

..végül teljesen sötétre festi a bennem kialakult képet.
Mintha nem lett volna már eleve, így is teljesen sötét.


Sokáig töprengek, talán túl sokáig. Nehézzé válik a csönd, kettőnk között, de egyszerűen nem jönnek jó válaszok. A.. megfelelőek.
Csak szorítom, a karomban, nem szorosan, de szilárdan, erőteljesen, és valahogy képtelen vagyok beszélni....

Aztán mégis.

Nem beszélek, csak mozdulok.
Alig. Csak annyira, hogy mozduljon a felső testem, és ahogy itt fekszik, a mellkasomon félig, a homlokom beletemetkezik a hajába előttem, először... de aztán az orrommal végigsimítva finoman, csak épp annyira bökve meg, hogy a füléhez érjek, és hallja minden egyes szavamat.
Suttogva...

- Nem vagy többé egyedül.... - muszáj, így nyelek. - Nem kell ezt többé egyedül viselned, ittvagyok.

És valahogy csak ennyi sikerül. Egyelőre. Ennyi tör utat a szóáradatok között, egy olyan lesújtó folyam hírvivője, amit képtelen vagyok rá zúdítani. Mert nem szabad... Nem lehet. Tudom jól, de belül... végtelen zuhatagok tombolnak, amit eszemben sincs szabadon engedni.
Most... nem. És neki nem. És ebben a pillanatban nem, majd talán a következőkben.
Most csak egyet akarok.
Hogy tudja.
Nincs egyedül....
Többé nincs egyedül.


Mert tényleg nincs....
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#251TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 10 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

P.S.: Some things are worth the trouble

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
10 / 23 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 16 ... 23  Next

 Similar topics

-
» It ain't worth it if it don't terrify you - Zafír & Benji

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Játéktér ∷ :: külváros / sivatag :: Lakások-