♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 9 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Pént. Május 10, 2024 10:10 am

» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 9 Icon_minitimeby Leon Williams Pént. Május 03, 2024 8:04 pm

» Leon Williams
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 9 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 9 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 9 Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 9 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 9 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 9 Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
Leon Williams
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 9 Vote_lcapP.S.: Some things are worth the trouble - Page 9 Voting_barP.S.: Some things are worth the trouble - Page 9 Vote_rcap 
Alessandra Clark
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 9 Vote_lcapP.S.: Some things are worth the trouble - Page 9 Voting_barP.S.: Some things are worth the trouble - Page 9 Vote_rcap 
Gloria "Sapphire" Salinas
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 9 Vote_lcapP.S.: Some things are worth the trouble - Page 9 Voting_barP.S.: Some things are worth the trouble - Page 9 Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 P.S.: Some things are worth the trouble

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 16 ... 23  Next
SzerzőÜzenet

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#201TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Jan. 28, 2023 12:59 pm




Türelmesen várok, amikor egyedül maradok és közben próbálok egyszerre mindenfelé nézni és semerre, mintha attól senki nem láthatna meg. Majd amikor újra mellettem van, pont olyan szívesen nyújtom felé a kezem és csak Sallynél eresztem el. Tudom, hol a helyem és még ha egy szusszanásnyi időre vonakodok is, végül meghúzom a kilincset és beszállok.
Nem szakad a nyakamba semmi rossz. Tényleg semmi nem történik, amiért hozzáértem a kilincshez. Minden a legnagyobb rendben. Az orrom alatt el is mosolyodok a tényen és ahogy elhelyezkedek az ülésen - éppen csak egy kicsit lecsúszva, hogy annyira ne legyek feltűnő -, már kapom is le a sapkát és teszem a műszerfal tetejére.
Csakhogy még utána sem megyünk sehova. Már éppen megkérdezném, mi baj van, amikor magától beszélni kezd. Kihasználom az időt, hogy az előbbitől még kicsit nedves hajam próbálja vissza lesimítani, de aztán csak válaszolok. Vagyis kérdezek.
- Biztos vagy benne, hogy... oké lesz minden?
Valahol én is tudom, hogy se Stevennek, se az embereinek semmi keresnivalója elit éttermeken kívül máshol, de... tőle kell hallanom, mielőtt rábólintanék.
- Ha igen... ha megígéred, hogy minden rendben lesz... akkor mehetünk - teszem hozzá egy halvány mosollyal, miután átfuttattam a gondolatot. Nem hiszem, hogy sokan lesznek bent. Ha mégis... akkor sem lesz baj. Nem ismerhet senki. Az meg, hogy emberek vesznek körül... oké lesz. A könyvesboltban is voltak, mégsem volt soha baj.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#202TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 9 Icon_minitimeVas. Jan. 29, 2023 6:10 pm

A szavai törvényszerűek. És az is igaz, hogy erre még én sem adhatok biztosítékokat. AdhatNÉK... Mégis megteszem.
Mert mi baj lehet.

- Benji... Mondtam hogy vigyázok Rád, semmi baj nem lesz. - és elmosolyodom. Mert hiszek is benne. És azonnal fogom, és a biztonsági övet àthúzom a vállamon, miközben tovább beszélek.

- Messze vagyunk Vegastól... Ha az út végén balra megyünk, nemmessze tőle lesz egy útszéli étkezde. Kizárt dolognak tartom, hogy pont itt járjon olyan, akinek nem kéne. - használom a legkevésbé kellemetlent, pedig ugyan honnan is tudhatnám. Fogalmam sem lehet róla hogy az a féreg mi mindent mozgatott meg. De ettől még... ennünk kell!
És enni is fogunk.. - szívom meg az orromat, miközben Sally kulcsait a helyükre tolva újabb mosollyal az arcomon felé, önindítózok egyet.
És most Sally is engedelmes..
Mondtam én hogy ez egy jó nap!

Így ha nincs egyéb, vagy bármi más amiben dönteni kéne, a karom felfeküdve a hosszanti ülés tetején, hátrafordulva tolatok egyet.

Aztán tekerve a kormányt újra, már az egész sikerül előre, és megindulunk.
A kérdés hogy végül merre is fordulok az út végénél.
Na??
Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#203TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 9 Icon_minitimeVas. Jan. 29, 2023 9:11 pm




Egy árva szót sem szólok többet, de legalább egy halvány mosoly kíséretében bólintok. Rendben leszek. Bízok benne. Igaz, hogy ezt nem mondom ki, de próbálom jelezni, azzal, hogy amikor tolatáshoz az ülés tetejére kerül a karja, egy egészen kicsit feljebb ülve, nekidöntöm a fejem. Na jó, inkább a hajam az, ami így hozzáér, de én megelégszem ennyivel. Ez most a bújásom. Az oldalra biccentett fejem.
Utána viszont hagyom vezetni, nagyrészt az utat figyelve. Félig-meddig tudatosan, sötétített üvegű kocsikat keresek, de nem igazán jön szembe - és mögöttünk - egy sem. Úgyhogy mire elérünk az út végére, ahol ténylegesen dönteni kell, már önként szólalok meg.
- Étkezde - biccentek aprót felé nézve, most már egy magabiztosabb mosollyal.
Ezek után pedig már marad is rajta a tekintetem és beszélni kezdek. Egyszerűbb elterelni a figyelmem az emlékekkel és... talán így ő sem érzi úgy, hogy beszélnie kell, hogy ne legyek ideges.
- Utoljára úgy... három... talán négy éve voltam étteremben. Nagy, csillogó étteremben, ahol még a kocsit is külön szolgálat veszi kezelésbe és parkolja le. Anyával sokszor jártunk hasonló helyekre. Nyitottam neki az ajtókat, húztam ki a székét, beelőzve a pincért... mindent, ahogy kell. Egész jó voltam benne. Az egészben jó voltam. Az illemben. A zongorázásban. A táncban. Az... úriember dologban, ahogy apa hívta.
Egy hosszúra nyúlt másodperc erejéig belefeledkezek a saját fejembe. Oliver felé nézek, de nem igazán őt látom. Most gondolhatok a szüleimre, mégsem igazán akarok tovább. Végül megdörzsölöm az arcom és egy sóhaj kíséretében folytatom.
- Ezért örültem, amikor másodjára találkoztunk és azt mondtad, táncolsz. Vagyis, hogy a gyűléseken van valaki, aki néha elkap egy táncra... - itt már csak megvonom a vállam.
Fogalmam sincs, mit akartam ebből kihozni, de jól esett mondani. A végére tényleg csak jó érzés lett beszélni és nem az utat meg a kocsikat lesni, mintha valamiféle elkerülhetetlenre várnék, ami talán pár perc múlva következik be, ha odaérünk. Vagy talán egy óra múlva. Vagy ki tudja...



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#204TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 9 Icon_minitimeHétf. Jan. 30, 2023 1:32 am

"Étezde".. Hallom, és a szavait követően mosolyra húzódnak az ajkaim.

- Akkor étkezde.. - csak a fogaim között szűröm, nem mert kellemetlen, hanem mert közben mosolygok, ahogy miután szabad a terep, már tekerem is a kormánykereket és hamar kihajtok, balra, hogy megcélozzuk azt az egyetlen ismertet az úton.
(Kicsi és csendes, magam sem tudom hogy maradhatott ilyen sokáig fenn, de még akkortájt fedeztem fel, amikor csendes helyet kerestem mikor ide jártam. Tökéletesen megfelelt.)

A vonalak egyre fogynak az út közepén a cél felé, amikor hirtelen szólal meg. Nem számítottam rá, ettől még hagyom hadd beszéljen, nekem is jól esik hallgatni.
Mosolygok amikor az ő arca mosolyra húzódik, és vele együtt érzem, ahogy az érzelmei eltelítik. Eljátszhatnék a gondolattal hogy elképzelem, milyen is lehetett.. régen, de sokkal inkább leköt a beszéde, az ahogy beszél.. hogy BESZÉL!!! ..és az egész valamiféle sikerként jelenik meg a fejemben.
Átkozott győzelemként...
Hihetetlenül boldog vagyok.

Aztán mégis befonódik valami nyilvánvaló, miután elhallgatott, és nem hagyok időt hogy ténylegesen is átgondoljam.
Tudni szeretném...

- Mi történt a szüleiddel..?? - csak egy másodpercre figyelek rá, mivel épp ekkor akar valaki leelőzni éppen, én meg jusse fogok rohanni, csak mert neki sietős. Így csak a következőkben tudok újra rápillantani, már ha kapok egyáltalán válaszokat. Vagy bármiféle újabb beszédet.
Igazán hálás lennék...

Ettől még bármit megtehet.
Az övé a döntés.
Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#205TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 9 Icon_minitimeHétf. Jan. 30, 2023 8:11 am




Könnyedén beszéltem és a legkisebb erőfeszítés nélkül meggyőztem magam arról, hogy ez egy vidám téma lesz. De hiába az arcomon lévő mosoly és hiába az övé, amikor összeakad a tekintetünk és visszakérdez, hezitálok. Nem úgy, mint aki nem akar beszélni, sokkal inkább, csak kellett pár másodperc.
- Meghaltak. Mármint... ezt tudod... - kezdek beszélni, közben alig véve tudomást arról, mit teszek, helyezkedek. Felhúzom a lábaim az ülésre, megakasztva a cipőm talpját az ülés szélén.
Bocsánat, Sally!
- Apa felakasztotta magát. Anya meg beteg volt. Rák. Szóval... volt vele még majdnem egy évem utána. Mármint... apa után. Aztán jött a nagybátyám - egy pillanatra megakadok. - Steven. És most te - próbálok valamiféle könnyedséget hozni a végére, de levegőt is csak alig veszek, miközben a mellkasomhoz húzott lábaimon vizsgálok egy láthatatlan foltot.
Egy részem mindennél jobban el akarja mondani azt is, hogy Steven nem a nagybátyám. De egy másik meg úgy van vele, hogy nem kellene, nem szabad és amúgy sem lenne értelme. Ezért is fogalmazok úgy, ahogy. Ha megüti a fülét, hát tudni fogja. Ha nem... akkor megyünk tovább. A ténnyel, hogy most itt van nekem ő.
A szüleimet ezermilliárd könny sem hozta vissza. Most sem fogja semmi.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#206TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 9 Icon_minitimeHétf. Jan. 30, 2023 3:19 pm

Csak beszél... és végre beszél. Tovább... És bár nem kifejezetten ömlik belőle, ettől én még örülök minden cseppjének. Még akkor is, ha látszik, fájdalmas az egész, egyszerűen tudnom kell. Többet kell tudnom. Róla. Mert valamerre el kell induljunk. Egyszer. És bármennyire is szeretném, hogy az az egyszer majd mindig csak "holnap" legyen, mindig csak "majd holnap", közben azt is tudom jól, már, a saját bőrömön tanultam meg, hogy az elkerülések soha nem vezetnek jóra. A kikerülések...
Így... ezúttal feláldozom ezt a tökéletes pillanatot.
Bármennyire is nehezemre esik.

- Sajnálom... - húzom el a szám ahogy végez, de csak mert ez a nyilvánvaló. Még ha így is van. Nincs jobb szavunk erre.
Ám akad itt egy kérdés. Egy egész lényeges, így ha el is telik néhány rövid perc, vagy csak másodpercek töredéke, azután mégis kiengedem.

- Esetleg... - szakadozom - nem próbáltad... nagykorúsítani magad..? - csak szúrópróbaszerűen beszélek, ugyanis... Na igen. Itt a legfőbb szempont.

- ... Akkor. Valamikor.. Amikor mindez történt. Vagy utána. - beszélek csak bele a vakvilágba, újabb és újabb feltörő kérdések, és valahogy képtelen vagyok nem véletlenszerűen vagy egyáltalán előre végiggondolni az egészet.

- Biztos van valami örökség.. Ha talpra állsz... - nem tűnik fel, hogy már jelen időben beszélek. Az sem, hogy konkrétan eltértünk a tárgytól. A múltból átléptünk a jövőbe. Egy esetleges jövőbe. Egy olyanba ami lehetőség... lehet, vagy akár már megoldás az egész helyzetre, habár én is tudom, hogy a dolgok soha nem mennek ilyen könnyen.
Persze még mindig, ugyanott, és ugyanaz a kérdés motoszkál a fejemben.
Így az utolsó pillanatban még azt is szabadonengedem.
Pedig nem biztos hogy farkasszemet akarok vele nézni.

- Benji.. - újabb megakadás - Mennyi idős vagy MOST!?? - és ezúttal felé nézek.
Nem sok lehetőségem van rá, elvégre az utat kell figyeljem, de ez a tény... szervesen rám is kihat. Nagyon is kihat rám. És bár egy újabb olyan téma, amit jelenleg één voltam az aki igyekezett kerülni, most.. ebben a pillanatban az a bizonyos kártyavár össze tűnik dőlni.
Mert csak az utóbbi órákban voltam ezzel hajlandó foglalkozni.
És..

..ez kellett volna legyen az első...

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#207TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 9 Icon_minitimeHétf. Jan. 30, 2023 4:56 pm




Teljesen lefoglal a lábaim és a nadrág vizsgálata. A sajnálatára is csak bólintok, valahol engedve a régről maradt szokásoknak, oldalra sem pillantva. De legalább kimondtam! Beszéltem. Még azt is elmondtam... félig-meddig ott volt, hogy Steven nem a nagybátyám. Következő alkalommal talán már elég erős leszek ahhoz, hogy teljesen nyíltan közöljem, egyetlen mondatban.
Most viszont csak sodródok tovább a kérdéseivel. Úgy tűnik, a saját szavaim elfogytak valahol ott, ahol a vidám téma-lufi kipukkant.
- Nem igazán... járt ilyesmin az eszem. Utána meg Steven mellett... nem lehetett, tudod? Mellette nem sokat lehet csinálni, hacsak nem ő akarja - beszélek magam elé, de egy pillanatig elfog a kétely.
Kellett volna, hogy lépjek? Mikor? Mikor anyát eltemettük? Mikor elmondta, hogy nem lesz velem már túl sokáig? Lett volna esélyem, csak elszalasztottam? Egy időre a kezem a számhoz kerül, ösztönszerűen harapnám és tépmém a körmeim melletti bőrt, de megállítom magam, ahogy felrémlik, utoljára mit kaptam érte.
- Apa elég nagy adósságot hagyott. Steven szerint semmim nincs és... én sem igazán hiszem, hogy maradt bármi - folytatom. Így legalább egyszerűbb távol tartani az ujjam és csak dobolni párat a térdemen.
Először ráérősen, majd két nagyobbat koppantani és odaszorítani az egész kezem. Merthogy elhangzik a kérdés, amire nincs tiltva, hogy válaszoljak és én mégis... Nagyot nyelek, a kezeim futnak egy kört a térdeimen, mielőtt rászorítanék.
- Változik bármi... ha válaszolok? - nézek rá, csak és kizárólag akkor, amikor már biztos vagyok benne, hogy ő újra az utat figyeli. Nem is tudom, pontosan, mitől tartok. Talán, hogyha közben figyel nehezebb beszélni? De... nem. Most inkább attól, hogy nem fog neki tetszeni, amit hall és... És akkor mi lesz?
Merthogy biztos vagyok benne, hogy nem fog neki tetszeni a válasz és ezen nem segít, ahogy felvezettem és, hogy vonakodok.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#208TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 9 Icon_minitimeHétf. Jan. 30, 2023 5:36 pm

Csak hallgatom... Próbálom levonni a következtetéseket, igyekszem... összerakni mindazt amink van. Próbálok objektív lenni. Igyekszem. Meglátni az összefüggéseket, vagy legalábbis keresni, de...
..az utolsó szavainál megtorpan minden igyekezetem.
Mert... nem tudom erre mik a jó válaszok.

(dehogynem tudom. Csak épp nem akarok vele szembenézni.)

- Benji tudnom kell... hogy mik a lehetőségeink. A jövőre.. - hazudok. Valahol úgy érzem hazudok. Még ha igazak is a tények, ettől még...
Változik bármi??
Nem.. nem szabadna...
Ugyanúgy a segítségére kéne lennem, és ugyanúgy...
Nem tudom mit változtatnék.
Talán sokat...
Vagy talán már az egészet elveszítettem...
Az irányítást.

- Tudod tudnom kell.. - veszek újabb lélekjelenlétet, hogy meggyőzzem. - Ha nagykorú vagy, és én remélem hogy az vagy, több lehetőség áll a rendelkezésünkre. Már hozhatsz TE.. döntéseket! Valós döntéseket, és ha az az, hogy bemutatsz a nagybátyádnak de keményen.. - kalandozok el egy kissé  - akkor az fog történni. És én segíteni fogok ebben. Rendben?

Mintha csak feleslegesen beszélnék. Mintha nem is a tényre térnék, nem azt tartanám a szemeim előtt, hogy Ő... mennyire képes arra, hogy egyáltalán elváljon attól a féregtől, hanem csakis a tiszta tárgyilagosságok érdekelnének.
Pedig nem így van.
Nagyon nem így.
Csak hát...


Muszáj vagyok azt kezelni, ami még megy.
És ennek az egynek mennie kell!
Bármi is történjék!

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#209TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 9 Icon_minitimeHétf. Jan. 30, 2023 6:44 pm




- Segítesz bemosni neki egy akkorát, hogy hetekig nem heveri ki? Ezúttal ő lesz, aki az első napokban csak nyöszörög a fájdalomtól? - kérdezek vissza, húzva az időt, de valahol mosolyogva az elképzelésen.
Egyszer már eljutottam eddig. Gondolatban. Amikor azon az estén megengedtem neki, hogy helyettem is laposra verje Stevent, ha úgy adódik. Akkor és ott szívesen megnéztem volna. De bármennyire is tetszik a gondolat, csak arra jó, hogy elterelje a figyelmem és egy bocsánatkérő simítás után Sally ülésén, leeresszem a lábaim.
Éppen annyira sikerül felengedni, hogy válaszoljak neki.
- Jövőre már húsz leszek.
Még mindig a fejemben visszhangzik, hogyan is szólt a kérdése. Mennyi vagyok most. De valamivel jobban hangzik, hogy húsz leszek, mintha kimondom a tizenkilencet, nem? Talán kevésbé... rémiszti meg, még ha a tények, tények is maradnak. Lehet, hogy sok dolog kimaradt az utóbbi éveimből, de arról Steven mindig gondoskodott, hogy az ünnepek - főleg a karácsony és a születésnapom - mindig emlékezetes legyen.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#210TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 9 Icon_minitimeKedd Jan. 31, 2023 5:10 pm



- Igen... olyasmi... - szeretnék mosolyogni. Én is, de képtelen vagyok. Egyszerűen nem tudok, nem megy.
Ahogy akkor sem, amikor érkezik a válaszom. A tényleges válaszom. Ami bár demokratikus... nak tűnik, nem fedheti el a valóságot.

Aaa picsába...


Háááát, Oliver.. ezt jól megcsináltad. - gratulálok magamnak, mert úgy érzem megérdemlem. Nemcsak hogy elraboltál egy tizenévest, amit lefogadom, hogy minimum több tíz évvel bűntetnek, de még bele is szerettél. És ha azt nem számítjuk, hogy legalább kiskorú ellen elkövetett bűnökkel nem tetézed, ettől még egy cseppel sem tűnik jobbnak az egész.
Jól megcsináltad....
Gratulálok.

Nagyot sóhajtok, mert természetesen nem vagyok hajlandó kiengedni az egészet. De a szemem ködbe borul. Amit őőő viszont szerencsére nem láthat, mert csak az utat figyelem.
Viszont az, ha nem is akarom, lassan feltűnhet az egészben, hogy nagyon is elhallgattam.
Szóval próbálok palástolni a helyzeten.

- Értem. - csak az üvegnek beszélek. Persze több perces késéssel. - Akkor legalább a nagykorúsítással nem lesz gondunk. - való igaz. Az lett volna az igazán mélypont.

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#211TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 9 Icon_minitimeKedd Jan. 31, 2023 7:20 pm




Fáj a csend. Fáj, hogy nem néz rám. És egy kicsit újra fáj levegőt is venni. Mégis kényszerítem magam, hogy lélegezzek. Csak át akarom vészelni. Ennyi az eredeti terv. Átvészelni.
De aztán megszólal és valamiért minden még rosszabbá válik. Mint mikor Stevennek felelek helytelenül, de hagyja, hogy magamtól jöjjek rá. Csak ez most pocsékabb érzés. Otthon volt rá esélyem, hogy elmúlik, bármi következik, itt viszont...
- A nagykorúsítással nem lesz gond... de minden mással igen? - préselem ki magamból a szavakat, miközben a kezem megtalálja az ülés és az ajtó melletti apró rést. Jól esik rajta dobolni. Jól esik hallani a tompa, majd valamivel élesebb, kissé gyorsuló hangot, amit az ujjam generál. Textil... fém... textil... fém.
- Veled és velem. Így nem fogsz többet megcsókolni. Így nem fogsz semmit csinálni velem - halk vagyok, mégis hallom, ahogy végigvisszhangzik bennem a saját mondatom. Hadarva. Nem túlzottan, de... igenis megint hadarok, hogy minél hamarabb utat törjön belőlem minden. Majdnem minden.
Úgy... hogyha nem akar tőlem semmit... esély sincs rá, hogyha belelát az üzleti részbe, megérjek neki egy centet is. Pedig az működhet. Ha megvesz. Ha átvesz Steventől! Ha többet fizet! Ha fizet, hogy az övé legyek, azzal minden megoldódna...
- Azt hiszem... rosszul leszek... - veszek nagy levegőt, majd még annál is nagyobbat nyelek.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#212TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 9 Icon_minitimeKedd Jan. 31, 2023 8:37 pm



Okos kölyök. Ez minden más esetben feltűnne, most viszont...
Nem lett jobb.
Mégcsak mellébeszélni se tudok rendesen.
De aztán mégiscsak észre térek.

- Benji... - húzom el, csak a hangsúlyt, nem magát a nevet, de akarom hogy tudja, hogy ez csak nekem fájdalmas. Nem miatta ködösítek. - Tudod én mennyi vagyok..? - nézek csak amikor lehetőségem van rá. De akkor mindenképpen. - 32... Érted? Harminc.. kettő.. - ismétlem, mintha úgy nyomatékosabb lenne, vagy kevésbé lenne rémes. Amikor én.. 19 voltam még nagy partikban vettem részt, ő viszont még labdát kergetett, már ha nem csecsemőként szopogatta a cumisüveget, és nincs erre más szó, minthogy: RÉMES!
Hatalmas.. óriási, és neonzöld betűkkel.

- Nem hiszem azt hogy ez helyes lenne... - mondom az elsőt, ami kicsúszik az agyamon, és azt, ami átszűrődik a félelmeimen. Ami átszűrődik azon, amit én tisztességnek hívok, és azon, ami társadalmilag elfogadott tény, a kizsákmányolás tárgykörében.
Nem.. egy pillanatig sem vagyok nyugodt...
Csak épp ezt nem az ő füle hallatára kéne.

Aztán mégis a hangja az ami észreránt.

Beletaposok a fékbe, de annyit már tanultam, hogy ne hirtelen tegyem, így csak egész lassan, érzéssel csorgatom le a kocsit az útszélre.
KELLENI FOG.. ehhez minden figyelmem.

- Benji... - próbálkozom. Érzéssel - Semmi se fog változni.. oké? Abban nem, hogy segítek. Abban sem hogy megvédelek. Ki fogok állni melletted... Az utolsó lélegzetemig. MEGÍGÉREM! - nézek ki újra a szélvédőn előre. - Csak tudod... -  de itt már nem tudom mit kellene tennem. Mit kellene ígérnem, vagy elhangozzon, azon túl, hogy még én magam sem tudom, mihez is kezdjek.
Emésztenem kell még ezt az információt.
És minden, csak nem könnyű.

De persze ha cselekedni kell, megteszem!
Bármi is legyen az.

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#213TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 9 Icon_minitimeSzer. Feb. 01, 2023 8:07 am




Hallom. Értem. Felfogom! Oké, harminckettő, és?! Engem nem zavar. Egyáltalán nem, de még arra is képtelen vagyok, hogy legalább vállat vonjak és ezzel jelezzek, mint valami sértett gyerek. Egyszerűen nem nézek rá és hallgatok. Pedig lenne mit mondanom.
Nem érdekel, mennyi idős... mennyivel idősebb, mint én. Az érdekel, hogy jó érzés volt, amikor hozzám ért vagy megcsókolt vagy csak úgy ölelt... Az helyes volt! Annak kellett lennie! Amit Steven művel, az nem az. Az nem helyes. Mert fáj. Mert félek. Azzal, amit Oliver... azzal nincs semmi baj.
Hiába ismételgeti, hogy semmi nem fog változni, tudom, hogy ez nem igaz. Ígérhet most már akármit, innentől nem számít. Ha nem ér hozzám, ha nem akar semmit, csak segíteni, akkor egy centet sem érhetek meg neki és akkor... és most... mindennél élesebben látom magam előtt a pillanatot, amikor visszakerülök és azt, mit fog velem tenni Steven.
...és mi fog történni Oliverrel?
Egyre rosszabbul érzem magam és amint feltűnően elfogynak a szavai, csapom is ki az ajtót. Erővel, lendülettel, nem figyelve semmire. Lényegében kiesek a kocsiból és alig két botladozó lépést megtéve utat engedek a reggeli pizzaszeletnek, víznek... Mintha sosem akarna megszűnni a kényszer, pedig már csak színtiszta epe jön fel a torkomon. Nem maradt semmi a gyomromban.
Valószínűleg elég szerencsétlen látványt nyújthatok, ahogy a saját reggelim föl hajolok, félig összegörnyedve. Nem akarom, hogy így lásson. Nem akarom, hogy most mellettem legyen. Nem akarom, hogy hozzám érjen.
Nem akarok semmit, csak beszélni, amint képes leszek rá és azt, hogy... hogy vége legyen.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#214TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 9 Icon_minitimeSzer. Feb. 01, 2023 4:18 pm

Oyan erővel csapódik ki az ajtó, hogy még én is megijedek. De pillanatokba telik felfogni mi is történik, pillanatokba, amik hosszúnak tűnnek, de a következőben behozzák a lemaradást.
Olyan erővel rontok én is ki az ajtón - oda se figyelve, hogy talán nem e a halálba száguldok ha épp hátulról jönnek - hogy ahogy kiugrok, azonnal kerülöm is a kocsi orrát, de a közelében lelassítok.
Nem érek hozzá.
Nem látom értelmét a beszédnek.
Nem.. tudom... Nem tudom mit tegyek, és rohadtul, piszokszar egy érzés.
Már ha nem lenne már az ami van, eleve az.
A picsába...
- csúszik másodszor gondolatban, de csak mintegy mellékzönge, a figyelmem már minden másodpercben a fiúé.
Keresek... valami értelmeset... vagy hatásosat legalább.
Mégse sikerül...

- Benji... Rendben vagy?? - kérdezem, de nem nyúlok felé.
Nem akarom... megszakítani... vagy hagyom reagálni... Vagy bármire is készül, engedem.
Csak... csak azt akarom hogy tudja, hogy ittvagyok.
Mindig ittvagyok.
Sose hagyom el.

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#215TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 9 Icon_minitimeSzer. Feb. 01, 2023 5:00 pm




Pocsékul vagyok és ezen mintha csak még inkább rontana, amikor hallom a hangját. Nem akarom, hogy lásson. Nem akarom, hogy a korom mellett ez is közénk álljon és még kevésbé akarjon tőlem bármit.
De nem igazán van erőm válaszolni, és amúgy is, mit mondanék? Szóval csak próbálom összeszedni magam és miután nagyjából sikerül... miután még a szám is megtöröltem a kézfejemmel... miután úgy érzem, képes vagyok levegőt venni és ránézni... akkor fordulok felé.
- Miért hoztál ki, Oliver? - olyan csendesen ejtem ki az első szavakat, mintha nem lennék benne biztos, mi történik, amiért beszélek.
De közben meg szétfeszítenek a korábbi gondolatok és mintha egy csap lett volna megnyitva, úgy bukik ki a folytatás.
- ...ha nem akarsz semmit? Az, hogy segítesz, nem ér semmit. Vagyis úgy nem érek semmit! Egy árva centet sem! Neked! Fizetnél azért, hogy segíthess? Mert csak... ennyi kell, tudod? - itt valahol akad el a hangom, pedig van ott, ahonnan ezek jöttek. Van még, amit mondanék és ki is fog bukni belőlem.
A könnyekkel együtt. Merthogy kiabálva folytatom, miközben a rohadt könnyek megállíthatatlanul folynak végig az arcomon.
- Csak meg kell venned! Utána nyugtunk lehet! Csak mindent akarnod kell tőlem! Hogy megérje! És kifizetni Stevent. Kárpótolni mindenért. Aztán kifizetni a nagybátyám is. Mindenkit! És utána... senkit nem érdekelne többet, hol vagyok... vagy mit csinálok! Csak ennyit...! Fizetni... értem... ahogy... más is... tette.
Minél inkább elfogyni készülnek a szavak, annál jobban sírok, míg végül gyerekes, levegő után kapkodó zokogássá válik az egész. De nem baj. Nincs más, ami kikívánkozva. Nincs más, amit képes lennék szavakba önteni. Nem mintha számítana, így is a nyakába öntöttem mindent és már megint megint itt tartunk. Kimondtam, amitől szét akart robbanni a fejem és most... képzeletben széttárhatnám a karjaimat: kezdjen az egésszel, amit akar.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#216TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 9 Icon_minitimeSzer. Feb. 01, 2023 5:19 pm

Csak állok ott. És valami azt súgja többet is tehetnék. De nincsenek ötleteim. Miért nincsenek ötleteim?? És amikor megszólal, még mindig nem mozdulok.
A picsába már...
Csak állok ott, mint egy idióta, mindvégig amíg jön belőle.
De aztán...

- Nagyere ide.. - kapom el, és most még az se érdekel, ha ellenkezik. Szorosan tartom. A mellkasomon. Átölelem. Hogy ez jó lépés e?? Nem tudom. Őszintén nem.. tudom. Semmit nem tudok. Mégis ölelnem kell.
Ez az egy viszont biztos.
Ölelnem kell.

Magam miatt is.
Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#217TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 9 Icon_minitimeSzer. Feb. 01, 2023 5:48 pm




Zokogok és közben az jár a fejemben, mi mindent mondtam... kiabáltam. Nem rá, de neki. Mindent, aminek képes voltam hangot adni és még most, a beálló csendben is az utórengés visszhangzik a fejemben. Már felrobbant egy kisebb bomba, de még nem ült le az általa felkavart por.
Pedig a szavaim már kint vannak és a gondolataim sem változnak.
Csak fizessen mindenkinek. Kárpótolja Stevent. Fizessen a nagybátyámnak. Vegyen meg. Aztán tegyen velem, amit akar. Csak... legyen lehetőségem elég jónak lenni. Hagyja, hogy legyen esélyem és bizonyíthassam, elég jó vagyok és megérem a pénzt, amit rám költ.
Talán kimondhatnám még ezt is, de esélyem sincs, miközben a sírás mellett levegőért küzdök.
Később meg már ellene. Az ölelése ellen. A kezembe töröltem a szám és amúgy is biztos érezni rajtam, a közelségemen, hogy rosszul lettem és... csak el akarom tolni magamtól. Ütni a mellkasát, az ökölbe szorult, remegő kezemmel.
Én magam is kontrollálhatatlanul remegek.
De tényleg próbálok szabadulni! Csakhogy elég hamar feladom. Nincs hozzá elég erőm. Ehhez sincs elég erőm. Talán sosem volt. De igen... feladom. Nem bújok az ölelésbe, most nincs benne semmi igazán jól eső vagy megnyugtató, de hagyom, hogy tartson, mint valami babát.
Ezt akarja tenni? Ennyit akar tenni mindazzal, amit elmondtam? Ölelni? Búcsúzásnak?

x


_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#218TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 9 Icon_minitimeCsüt. Feb. 02, 2023 4:34 pm


Szeretném azt mondani hogy tudom mit teszek. Szeretném azt mondani hogy az elmúlt évek, a tapasztalatok, megtanítottak egy-két dologra.
De most...
... semmire sem emlékszem.

Csak teszem ami jön belőlem, és az első, ami beférkőzik közben a gondolataim közé.
Át akarom ölelni.
Meg akarom nyugtatni.
Meg akarom... szabadítani, minden nyomástól, félelemtől és kínlódástól...
Meg akarom szabadítani a fájdalomtól.
De nem tehetem.
És ez a legrosszabb benne...

Csak ölelem, szorítom, ahogy küzd a karjaimban.
Mozdulatlanul... de biztonságban.
Biztonságban akarom tudni.
És ez az egyetlen lehetőségem.
És amikor feladja...

A lassú csönd, vagy a könnyei beállta után szólalok csak meg.
Finom hangon.. gyengéden, ha tudok, csak a fülei mellett, kell, hogy tudjam hogy hall engem.
Hogy biztosan hall.

- Benji ez nemigaz... - épphogy csak nem suttogok - Mindez nemigaz. Téged nem lehet megvenni. Mert felbecsülhetetlen vagy, érted? ... Ezt az egyet vésd az eszedbe. Ha mást nem is... ezt biztosan tudnod kell. ... Senkinek nincs JOGA!.. ahhoz hogy ezt tegye veled. És soha nem is volt...



Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#219TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 9 Icon_minitimeCsüt. Feb. 02, 2023 4:53 pm




Tudatosan adom fel a küzdelmet, és ezt néhanapján Steven is értékelni szokta. A különbség az, hogy mikor róla van szó, a fájdalmat nem bírom tovább elviselni és inkább megadom magam. Most viszont nincs semmi fájdalom. Olyan, amit már megszoktam, nincs. Még a csendes nyöszörgésem is elmarad, pedig érzem, hogy ott lenne a torkomban.
Mégis csendben maradok. A könnyek elfogytak, a levegővétel valamivel könnyebb, de közel sem érzem magam jól. Csak... létezek. Tompán. Itt, a karjaiban, mintha fogva tartana a közelségével. Amíg csendben van, amíg tart... ölel, amennyire a csillapodó remegésemtől eltekintve nyugton vagyok.
Aztán jönnek a szavak és mintha nem is akarnám hallani, az arcom a mellkasába fúrom. Erőből és erősebben, mint muszáj lenne, de a fülem nem takarom, a kezeim csak ott vannak, valahol kettőnk közé szorítva.
Hallom, amit mond és a mellkasába lélegzek. Félig-meddig tudat alatt próbálom megtalálni azt a boldog pillanatot, amikor a futtatóban még csak a homlokom ért hozzá és minden túl kellemes volt.
De a nyugalom és jókedv helyett most csak újra felkavarodnak a gondolataim. Nem lehet...? Nincs joga...? De megtették! Mindezt megtették és még többet is! Nem úgy működik a világ, ahogy ő most állítja.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#220TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 9 Icon_minitimeCsüt. Feb. 02, 2023 5:10 pm



- Benji azt akarom hogy most figyelj rám. Nagyon jól figyelj. - folytatom. Ugyanolyan hangon, mégis sokkal eltökéltebben. Már a magam.. kínlódásai is belevesznek, de nem fogom hagyni hogy másképp legyen. - Meg fognak bűnhődni azért amit tettek veled. Megígérem. Addig nem nyugszom, amíg meg nem bűnhődnek. Ha életem végéig is tart. Nem fogom hagyni hogy ne fizessenek meg! Az életemre megesküszöm. - bárkikről is legyen szó. És bármi az amit meg kell tennem. Ebben az egyben biztos vagyok.


Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#221TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 9 Icon_minitimeCsüt. Feb. 02, 2023 6:52 pm




Meg sem rezzenek a szavaira. Pedig talán kellene. Kellene, mert... ez most nem úgy hangzik, mintha csak eljátszanánk a gondolattal. Nem úgy, mint mikor arról beszéltünk, hogy behúz egyet Stevennek. Nem úgy, mintha egy könyvről lenne szó, amit bármikor becsukhatok, ha túl veszélyes utakra kanyarodna a történet.
Ezt most ő ígéri nekem... esküszik nekem és én...
- ...oké - motyogok tompán ennyit a mellkasába. Nagyon kevés és halovány az ő szavainak súlyához képest, mégis csak ennyire vagyok képes.
Még csak át sem tudom rendesen gondolni, mi mindent jelentenek a szavai. Hogy mennyit akar kockáztatni... értem. Miközben fogalma sincs, mivel áll szemben, de majd segítek neki. Segítek azzal, hogy nem leszek teher. Hogy válaszolok, ha kérdez. Hogy jó leszek. Neki jó és jó fiú.
Amolyan megpecsételésképp a néma ígéretemnek felemelem az egyik kezem és a fejem el nem véve a mellkasától, vakon próbálom megsimogatni az arcát. Ezzel is valahol elérve, hogy az előbbi érzés, miszerint épp börtön volt a karja, újra inkább biztonságot adjon.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#222TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 9 Icon_minitimeCsüt. Feb. 02, 2023 7:53 pm


Az ahogy mozdul, nem tudom enyhülést ad e a bennem tomboló tűzre. Arra a tűzre, amit NEKEM.. sikerült felszítanom, és arra, amit akár az életemen át is megvédek.
Ami soha nem veszett ki... talán. Talán csak elrejtettem. Mélyre... valahova... egy csendes helyre, csendes lángocskákba kényszerítve, és nem állhatok tovább ellen.
Muszáj vagyok szabadon engedni...

Mégis, ahogy a tenyere felsimul az arcomon, a düh viszont csitul. A tehetetlenség érzése. A meg nem értettségé. A kényszereké.
Így ahogy egyik karommal lassan én is csökkentek a szorításomon, elengedem, a tenyerem csak felsimul az ő engem érintő kézfejére.
Nem tartóztatom, csak ha hagyja.

- Mit gondolsz... Tudunk tovább menni...? - csak óvakodva kérdezem. Semmire sem kényszeríteném ha nem áll készen rá.

- Mit szólnál ahhoz.. - itt viszont megingok. - Ha kivennénk egy szobát... Valahol... Messze vagyunk, ott vehetnél egy forró fürdőt. Rendelnék kaját... Pihenhetnél... Pihenhetnénk... Büntetlenül... Szabadon... - szép, mégis reális kép. Itt, biztosan nem figyel senki sem, otthon már sokkal árnyaltabb ez a részlet. Talán itt szabadabb. Talán lehet hogy jobb ötlet. De az is lehet hogy végül kellemetlen.. neki... Talán jobban értékelné az ismerős közeget, de attól még meg kell kérdeznem.
Talán tudok is egy motelt a közelben...

Mert ha így lesz, lassan ideje indulnunk.
Hamarosan kezd sötétedni.

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#223TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 9 Icon_minitimeCsüt. Feb. 02, 2023 9:17 pm




Az érintése egy pillanatig mindennél jobban esik. Aztán eszembe jut, amit a kocsiban mondott. Az egész, ami miatt itt kötöttünk ki és amiért annyi mindent elmondtam... a fejéhez vágtam.
Nem hiszi, hogy ez helyes lenne.
Mert tizenkilenc vagyok.
De az, hogy a kezem az arcára simul, az még helyes? Az, hogy az övé az enyémre csúszik, helyes? Az, hogy mire esküszik értem... az helyes? Mindez belefér? Persze erőm nincs megkérdezni, de a fejemben az összes elhangzik és szinte válaszként érkezik a ő hangja.
Bólintanom kellene, mehetünk tovább, menni fog, képes vagyok rá... de a fejem mozdulatlan, csak a hüvelykujjam moccan az arcán egy apró simításra, egy kis körre, hogy jelezzem, hallom. Figyelek. És mire folytatja, már alig észrevehetően, de nagy levegőt véve elhúzódok tőle. Sőt, a kezem is elveszem és magam mellé eresztem.
Tudom, hogy most kellene bocsánatot kérnem, elmondanom, hogy mennyire sajnálom. Az igazságot, amit mondtam. Az újabb kiborulásom. És azt is, hogy úgy tűnik, miattam kukázva lett az étkezdés terv. Még azt is, hogy annyi vagyok, amennyi!
De csak állok előtte lehajtott fejjel, kettőnk közé nézve, hol az arcom, hol a szemeim dörzsölve. Végül az ujjam újra rátalál a nyakláncomra. A szinte megnyugtató szorításra, miután addig csavarom, amíg tudom.
- Oké. A szoba. Oké... oké - utálom, mennyire erőtlennek hangzok, de legalább beszélek.
Azt már nem teszem hozzá, hogy semmi étvágyam és úgy érzem, egy falat sem menne le a torkomon. De a lényeg, hogyha nincs más, elindulok. Vissza Sally irányába. Egy lépés, majd megállok. Még egy és ha van lehetőségem a karjába kapaszkodok. Nem karolom, hanem markolom az alkarját. Végül lényegében bemászok a kocsiba. Nem akarok ülni, nem akarok kinézni, csak összegubózva - lábbal a vezetőfelőli oldal irányába - fekszek végig az ülésen, a lehető legkisebb helyet foglalva.
Érjünk oda. Egyen. Forró fürdő. Utána majd kérdezhet, ha akar. Addigra képes leszek úgy viselkedni, ahogy kell.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#224TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 9 Icon_minitimeCsüt. Feb. 02, 2023 10:50 pm

A hangja mintha a messzi távolból szólna. De akkor is hallom. Bárhonnan meghallanám. Figyelek...

És ahogy megindul, egész addig figyelem, és segítem is ahogy belém kapaszkodik, amíg be nem kucorodik az ajtón. Óvatosan, és hangtalanul csukom Sallyt a háta mögött.

Ekkor tér csak az eszembe, hogy az én oldalam viszont tárva nyitva áll. Szerencsém volt. Nem jött senki, így ahogy én is, hamar beugrom, vigyázva hogy őt ne érintsem  - vagy legalábbis ne nyomjam a lábát, az egyáltalán nem baj ha hozzám ér - még egy pillantással végigmérem, csak hogy tudjam, semmi baja nem eshet.
Így Sallyt újra működésre kényszerítve elfordítom a kulcsot.

Amint kifordulok, még mindig csak a cél lebeg a szemeim előtt.
Egy Motel... nyugalom... Az tökéletes lesz.
És habár egy percig sem tudom hogy valóban így van e, minden amim van, a reményem.
Így ha ő nem beszél, nem is bántom őt, csak az utat figyelem, néha néha felé nézve, és igen, még az is meglehet, hogy amikor épp nem figyelek, a jobb oldali kezem rátalál a cipőjére.
Csak körülölelem.
De aztán vissza a kormányba kapaszkodom.

Az időt nem tudom megsaccolni. Ami a biztos, hogy amint felfedezem az út szélén az első - már nem Vegasban vagyunk, itt szükségtelenek a neonok - jelet, azonnal le is hajtok a parkoló fele.
Csendben.. és óvatosan csorgatom be Sallyt az egyik azt megillető helyre.
Alig ha 3 vendég lehet.
A motor leáll, nekem meg ideje összegezni a szükségeseket.
Szóval itt az eslő lépés ideje.

- Ha elmegyek... kiveszek egy szobát... Addig megleszel..? - próbálok, igyekszem a szemeibe nézni. De legalább a szemei felé. és ha bármi jelet kapok, egy szót, avgy egy bólintást, hogy mehetek, nem lesz baj.. akkor egy azt követő biccentéssel jelzem, hogy...
... sietni fogok.

Mert sietni fogok.

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#225TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 9 Icon_minitimeCsüt. Feb. 02, 2023 11:07 pm




Pislogok magam elé, de nem igazán látok semmit és amikor csak eszembe jut, mit mondtam, mindig egy kicsit nehezebbé válik a légzés. De megbirkózok vele. Azzal is, hogy a kintről beszűrő zajok egyszerre túl tompák és túl hangosak, ahogy az úthibák és jobban rázzák a kocsit, mint szokták.
De nincs pánik, nincs rosszullét, csak a légzésem, amikor lepörögnek az elhangzottak és... és az érintés a cipőmnél. Alig érzem, de ad valamiféle stabilitást. Bárcsak fordítva feküdtem volna és a hajamban járna a keze ahelyett, hogy a cipőt érinti! De nem voltam rá képes és talán az már helytelen lett volna.
Egészen elvisznek a gondolataim és a tény, hogy megálltunk, akkor tudatosul bennem, amikor beszélni kezd. Egy pillanatra ránézek, megrándul a szám széle, ahogy megpróbálok rámosolyogni, de nem igazán sikerül. Pedig értékelem, hogy szól. Hogy nem kérdezi, vele akarok-e tartani.
Nem akarok.
- Itt leszek - nem ezt kérdezte, de így is válasz kapott, nem? Menjen nyugodtan, én itt leszek. Megleszek. Nem megyek sehova. Nincs igazán hova.
...és amint egyedül marad, újra a nyakláncomnál van a kezem. Bármennyi időbe is telik, mire visszaér, addig lefoglalom magam vele. A kezem és a gondolataim is, amik kezdenek tisztulni. Legalább egy kicsit. Merthogy bármit is mondtam, Oliver még mindig kedves velem. Odafigyel. Nem néz rám úgy, mint egy használt tárgyra. Ráadásul azt mondta... nagyon sok dolgot mondott.
Végül valamikor felülök. Az ujjam továbbra is a nyakláncba akasztva, de már ülök és azt lesem, ami odakint van, a tekintetem pedig keres. Keresi őt, hogyha meglátom, magamtól szállhassak ki - mert megtehetem, ugye - és annyival is hamarabb leszünk bent.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#226TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 9 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

P.S.: Some things are worth the trouble

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
9 / 23 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 16 ... 23  Next

 Similar topics

-
» It ain't worth it if it don't terrify you - Zafír & Benji

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Játéktér ∷ :: külváros / sivatag :: Lakások-