♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 16 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Pént. Május 10, 2024 10:10 am

» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 16 Icon_minitimeby Leon Williams Pént. Május 03, 2024 8:04 pm

» Leon Williams
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 16 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 16 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 16 Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 16 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 16 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 16 Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
Alessandra Clark
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 16 Vote_lcapP.S.: Some things are worth the trouble - Page 16 Voting_barP.S.: Some things are worth the trouble - Page 16 Vote_rcap 
Leon Williams
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 16 Vote_lcapP.S.: Some things are worth the trouble - Page 16 Voting_barP.S.: Some things are worth the trouble - Page 16 Vote_rcap 
Gloria "Sapphire" Salinas
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 16 Vote_lcapP.S.: Some things are worth the trouble - Page 16 Voting_barP.S.: Some things are worth the trouble - Page 16 Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 P.S.: Some things are worth the trouble

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 19 ... 23  Next
SzerzőÜzenet

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#376TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 16 Icon_minitimeHétf. Feb. 27, 2023 7:41 pm

Az egész annyira szürreálisnak tűnik....
Mintha nem is velem történne. Mintha nem is előttem történne.
Mintha egyszerűen csak nem hinném el, nem.. AKARNÁM elhinni, pedig minden egyes megveszekedett sejtem tudja hogy: IGAZ!
Nem tévedek. Nem tévedhetek... Bárcsak tévednék...

Nyelnem kell, de az most nem old meg semmit. És egy másodikat is. Vagy sokadikat. Vagy nem is tudom a hányadikat már, attól még muszáj... kénytelen vagyok összeszedni a lélekjelenlétemet, és kénytelen vagyok azzal foglalkozni, ami a ... dolgom.
Ő az én dolgom.
Ő...
Ő az akit meg kell védenem, akit vállaltam, ő...
És most méginkább... Talán.
Csak máshogy.
De mégjobban kell védenem!!!
Még önmagamtól is.. Így hát...

- Benji.. - próbálkozom újra, ahogy az a lánc.. az a mocsok lánc, szinte belemar a bőrébe. Fojtogatja... És most veszem csak észre... most tűnik fel ELŐSZÖR!! - ez hogy lehet?? - hogy mennyire is hasonlít egy nyakörvre...

A legszívesebben hánynék...
Teleokádnám Sally kerekét, mint ahogy ott... majdnem azon a reggelen..... Amikor vissza kellett engednem...
Valahogy már tudtam.. Akkor is tudtam.
Éreztem...
Csak nem tudtam igazán...

Az önámítás - rájövök - hihetetlen lépcsőit voltam képes meglépni.
Magam miatt...
Csakis az én vágyaim miatt.. csakis azért... Mert túlontúl el voltam foglalva azzal, amit ÉN.. szeretnék.
És most képes lennék szemenköpni saját magam...

- Benji.. - ha lehet a hangom most méggyengébb, mivel most perpillanat ölni szeretnék.
Magamat szeretném megölni.
Eggyé tenni a földdel, de legalábbis...

Aztán olyan hirtelen vált az egész, mintha az egész meg se történt volna.
De belőlem semmi nem tűnik el. Belül.
Az izmaim még mindig feszesek, feszülten várják a következőket, ugrásra készen, készenlétben, akármi is az ami jönni fog. Bármire készen vagyok.
Bármire készen kell állnom...
Most már tudom.
És remélem hogy készen is fogok állni.
Amikor kell.. és ahogyan kell... A teljes életemmel.

Mert biztos hogy nem fogom magára hagyni...
Ezek után, semmiképpen sem.

A hangja, mégsem közelíti meg azt az őszinteséget, vagy egyenesen ösztönösséget, amit korábban bármikor.
És én tudom ezt.
Érzem.
De vele azt is tudom, hogy nem hagyhatom annyiban.
Nem vagyok hajlandó annyiban hagyni.
Ezúttal nem!

- Benji... - kezdem épp úgy, mint az alig pár alkalommal ezelőtt. Most mégis valami teljesen másra térek. Mindenre felkészülök. Mindenre amit hallani fogok. Vagy érezni... Vagy egyáltalán nem fogok hallani, az is beszédes...
De meg kell kérdeznem.
Muszáj.

- ... Benji, tudni szeretném.... Steven hozzád ért másképp is... minthogy megütött... ???

És amikor már kimondom, tudom hogy nem kéne. Hogy nem kellett volna. Mert félek a választól. És félek attól, hogy őt hogyan érinti majd a kérdésem, félek mindentől. Attól is, én mire lennék képes. Attól.. hogy hogyan érintene mindez, és attól is... hogy a sok-sok emlék.. az a számtalan beszámoló.. az ilyen rohadékokról, hogyan tol majd a fejembe egyszeriben mindent, minden elképzelt képet, mindent ami vele történhetett, és amit valószínűleg neki kellett átélnie és....


Nem tudom hogy bírnék e ekkora teherrel....


Ő viszont... erős fiú.
A LEGERŐSEBB... akit eddig ismertem.
És ez (is) megijeszt.

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#377TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 16 Icon_minitimeHétf. Feb. 27, 2023 8:30 pm




Miért hezitáltam? Miért nem voltam képes egyszerűen megtenni, amit kell?! Akkor most nem tartanánk itt. Nem nézne rám így... nem fájna hallani a hangját... Még nem is a szavakat, nem azt, ahogy kimondja a nevem... csak a hangja...
Fáj tőle a mellkasom. Fáj. Pedig még csak a nevem ismételgeti.
Amikor pedig azt hinném, már nem lehet rosszabb, elhangzik a kérdés. Az, aminek soha nem szabadott volna. Amiről nem beszélünk. Amiről nem szabad! Amiről nem kell...
Valahonnan kívülről figyelem magam, teljesen érzéketlenül, ahogy apró, óvatos mozdulatokkal hátrébb és hátrébb csúszok az ülésen. Hátrálok, mintha félnék. Nem tőle, sokkal inkább a kérdéstől, amit feltett.
Próbálok a légzésemre koncentrálni. Számolni a másodperceket és bárhogy is... de kényszeríteni magam, hogy ne szaggatottan kapkodjak levegő után. Az nem tesz jót. Az nem segít. Ha Steven előtt képes voltam lenyugtatni magam... ha előtte tudtam lélegezni és válaszolni, amikor kérdezett, most... most nem lehetek olyan gyenge, hogy ne menjen!
Egy...
Belégzés... kilégzés...
a hátam eléri az ajtót.
Kettő...
Belégzés... kilégzés...
a fánkos zacskó halkan zörögve a földre borul.
Három...
Belégzés... kilégzés...
a lábaimat felhúzom a mellkasomhoz.
Négy... négy... négy! A fenébe is! Akadozva be! Remegve ki!
Az arcom a térdem mögé kerül, egészen kicsire húzom magam, miközben két karom öleli a lábaim. Most nem kell az ő karja. Az ő ölelése. Most nem akarom. Most nem érdemlem meg. Még csak azt sem engedem meg magamnak, hogy felpillantsak rá. Már megint nem. Most ne lásson. Most ne lássa a könnytől csillogó szemeim.
- Beetlejuice... Oliver... oké? Beetle... juice... kérlek... Beet... Beetlejuice... - ismételgetem egyre hangosabban, ha úgy van, a végtelenségig. Remegő, meg-megbicsakló hangon.
Nem történik semmi. Nem történt semmi. Minden rendben. Steven nem tesz semmit. Steven nem tett semmit. Semmi olyat, amiről érdemes lenne beszélni. Semmit, amit számítana. Semmi baj.
Semmi... sincs rendben velem.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#378TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 16 Icon_minitimeKedd Feb. 28, 2023 1:53 am


Mozdul, és bennem valami végleg eltörik. Távolodik... egyre inkább hátrál, és ahogy én, egy percig sem mozdulok, csak minden pillanatot megragadok, feszült izmokkal, ha ugrani kéne. Ha szaladni kéne.. utána. Ha kitör az ajtón és menekülőre fogja...


TUDTAM! Az Isten bassza meg tudtam! Miért nem voltam képes foglalkozni vele!!???


- Benji... - próbálkozom megint, de eszement egy próbálkozás. MINEK!??? HÁT NEM LÁTOD!!?? NEM LÁTOD A JELEKET!!?? HOGY A PICSÁBA LEHETTÉL EKKORA SEGGFEJ!!! HOGY NEM LÁTTAD MEG!!!!!
Amikor csókolt, az jól esett, mii? Amikor megindult tőle a véred!! Amikor a képzeletedben a testét csókoltad végig, mint egy rohadt... bántalmazó FÉREG!!!
Te sem vagy jobb nála! Ugyanúgy nem törődtél vele!! Csakis te számítottál, és a rohadt kurva élvezeted!!!
Mekkora egy aljadék is vagy te... Egy retkes mocskos csaló.. a te helyed is ugyanott lenne!! A föld alatt vagy 37 szúrással a testedben! Pont ott beborítva a másik mellett!!
Egy rohadt... gonosztevő vagy... Te is...



Nyelnem kell, de igyekszem nem szabadjukra engedni a rémképeket. Nem emlékezni a jelenetre... a számtalan alkalommal ahogy csókol.. a nyakamon, és talán ugyanígy tette VELE...!! Még ha itt nem is a parancsok számítanak... Még csak meg se kellett kérned! Nagyon is jól tudta mi a dolga. Akárki is lett volna szemben vele...
Nem érsz te neki semmit...
Csak egy ugyanolyan eszköz vagy... mint ő volt egy szadista rohadék kezében.
És még csak nem is tehet róla...



A gondolatok, egyszerre kezdik felolvasztani a fejemet. Belekeverednek olyan régi emlékek, amiket Sydney mesélt... amiket Thomas... Elizabeth és Jorge... Mind-mind egy újabb szemétláda martaléka.. láncok.. bilincsek... ütés, megalázás és fenyítések.. erőszak... a legmocskosabb féle.. mind ott tobzódnak abban az emlékben, csak most ő az az áldozat.

Hánynom kell... megint.. vagy bőgnöm.. az egyiket biztosan, így megint nyelek, ahogy ő.. visszahúzódik, bezár, és veszettül kiabálni kezd.


Az a pont döntötte el az utolsó állapotot...
Ugrok.
Nem érdekel.
Nem érdekel hogy meddig, vagy hogy meddig kell elmennem. Hogy hova.
Ami a biztos.. hogy ha nem volt esélye... nem volt esélye megnyitni Sally gombjait, egy pillanat alatt termek ott mellette, és akármit is tesz, csíp, rúg, harap, karmol.. tombol... vagy bárhogy is próbál fájdalmat okozni vagy akár ellökni... menekülni, nem engedem.

Csak tarts ki Sally .. Csak tartsd az ajtódat benn... csak most az egyszer... KÉRLEK!!!

És ha a kocsi engedelmeskedik, mintegy börtönbe zárva őt a kezeimben, a feje tetejére engedem a fejemet.


És igen.
Már az én könnyeim is potyognak.

Mindenért.

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#379TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 16 Icon_minitimeKedd Feb. 28, 2023 9:01 am




Nem akarok... menekülni.
Nem akarom kinyitni az ajtót és elrohanni. Addig futni, amíg égni kezd a tüdőm és a lábaim feladják.
Nem akarok... szökni.
Nem akarok megszökni. Előle soha nem akarok.
Nem akarok... küzdeni.
Nem akarok küzdeni még a karjai ellen sem. Pedig most nem akarom őket. Nem akarom, hogy hozzám érjen, a közelemben legyen, öleljen.
Mégsem teszek semmit. A fejemben egyszerre keveredik, hogy úgysem lenne értelme - hiszen mikor volt? - azzal, hogy már túl sokszor esett jól az ölelése és most is felcsillanhat a reményt, hogy így lesz. Csak hagynom kell. Mi a legrosszabb, ami történhet? Ha olyan... csak némán tűrnöm kell, amíg magamra hagy.
Némán?
Nem, valójában nem. Már megint kívülről látom magam, pontosabban hallom. A szétcsúszott fiút... ahogy a saját üvöltésem és könyörgésem szoktam, amikor Steven lefog... Ugyan, már érthetetlenül... csendesen... rekedten... de még mindig motyogok. Az újonnan megválasztott varázsszót ismételgetem, attól félve, hogyha nem teszem, akkor kérdezni fog. Akkor újra nekem szegezi az előbbit és faggatni kezd. De ha megállás nélkül beszélek, akkor nem teheti. Megígérte! És mindig megtartja, amit ígér.
Nem bánt. Nem üt meg. Nem engedi, hogy visszakerüljek. Nem hagyja, hogy bármi rossz történjen velem. Nem kérdez, ha kimondom a varázsszót.
Csak én nem viselkedek úgy, ahogy egy jófiúnak kellene. Elárultam... valahogy elárultam... amit nem szabad. Amit nem akartam. Amiről nem akartam, hogy tudjon! És most... most félek attól, hogy mi lesz, mi változik és mindennél jobban attól, hogy más szemmel fog rám nézni.
Talán ezért nem tudok belekapaszkodni. Ezért nem hatnak nyugtatóan a karjai. Ezért nem érzem biztonságban magam, annak ellenére sem, hogy a feje az enyém tetején és teljesen beborít. A szél sem érhet hozzám.
Tényleg nem... de a kérdése igen. Úgy érzem, odaszorult közénk és minden szaggatott levegővételnél apró tűszúrásokkal bökdösi a bőröm. Amikor pedig azt hinném, ennél rosszabb már tényleg nem lehet... egyszerűen képtelenség! ...akkor a saját félelmem és kétségbeesésem falát áttöri a felismerés, hogy sír.
Ő is.
Velem sír.
Ez pedig mindennél jobban megrémiszt. Jobban megrémiszt, hogy tudja. Mert tudja... Mindennél rémisztőbb ez a tény, mint az... amit Steven tett. Az már természetes... ez viszont egyáltalán nem.
Az egész annyira új és idegen, hogy a könnyeim is megállítják és csak valami akaratlan, halk, de annál fájdalmasabb nyöszörgés marad. De már nem sírok. Már nem ismételgetem kétségbeesetten, hogy Beetlejuice.
Talán már nem tudok jobban szétesni.
Igaz, a fejem még mindig a mellkasomig felhúzott térdeim mögé rejtem, egyik karommal a lábaimon keresztül továbbra is átölelem magam. De a másik kezem, még ha vakon is, de a karjáért nyúl. Valahol a könyöke fölött talán sikerül is elkapni. Tényleg elkapni. Belemarni. Nem feltétlen fájdalmasan, csak erőből kapaszkodva, hagyva, hogy belemélyedjenek az ujjaim és ezzel egy utolsó nyöszörgés... nyüszítést hallatni.
- Sajnálom - jön percekkel később. A hangom rekedt, kicsit talán üres is. A félelem mellett én is annak érzem magam. De ezt a kis szót kipréseltem. Ez az egy számít.
Mert sajnálom. Sajnálom, hogy nem tudtam titokban tartani. Sajnálom, hogy bárhogy próbálkoztam... végül csak nem tudtam viselkedni és ezzel mindent eldobtam magamtól, ami az évek után újra jónak tűnt az életemben. Helyesnek.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#380TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 16 Icon_minitimeKedd Feb. 28, 2023 1:08 pm

Az az egyetlen mozdulat..... Az a pont, amikor érzem a karomért kapar, az az egy... indított el mindent. Visszafele.
Reményt adott. Olyan reményt, amit ebben a pillanatban úgy éreztem elvesztettem, vesztettem, és nem is tudtam hogy kerülhetnék hozzá vissza, közelebb...
Képtelen voltam megtenni a helyes lépéseket. Azért nem, mert egyszerűen nem tudtam merre lépjek, hogyan, mi az ami hatásos lehet, és mi az ami teljesen felesleges..
Az egész világ teljesen felesleges...
Eddig a pontig pont így éreztem...
De most... ad némi fényt ebben a végtelen útvesztőben, és valahol mutatja a kiutat. Vezet... És most ő vezet engem. Át ezen a végtelen kavalkádon át, amibe úgy érzem belefulladok. Egy biztos pont... Az egyetlen biztos pont, amibe belekapaszkodok, és végtelen bizalmat szavazva neki, hagyom hogy kifelé vezessen. Hogy kivezessen... És végre újra ittvagyok.  


- Shhh... Shhhhh ... - kezdem el önkéntelenül is ahogy a hangját érzékelem. Hallom. Az ölelt kezem a fejét kezdi simtani... A haját... Újra és újra, belé kapaszkodva lélekben... A reménybe... Abba a reménybe amit ő ad nekem, és abba a... a kapcsolatba, amit vele együtt érzek. Úgy érzem soha.. nem voltam még ennyire elcseszett... Soha nem éreztem mindezt. Soha...

Soha nem is volt.. senki aki vezessen, így.. vezessen és én vezethettem előre...
Végtelenül egy szomorú pillanat volt...
Mégis reményekkel teljes, és ahogy lassan... magamból érzem hogy egyre inkább szorítom... nem vadul, csak védelmezően, egyre inkább tudatosul hogy hol is vagyok, mit is teszek...
Meg kell védenem.
Mindenáron.
Bárkitől és bármitől.
Bárhogyan. Egy életen át.

- Nincs mit sajnálnod Benji... - a hangom csak suttogás. - Én sajnálom... - nyelek - Sajnálom hogy nem figyeltem... Eléggé... ... Hogy nem voltam ott... Amikor ott keleltt volna lennem, hogy nem mentettelek meg előbb... Hogy nem vettem észre... Észre kellett volna vennem .. - húzódnak a szemeim keskeny csíkká össze, és megint az ösztönök vezérelnek, ahogy nem szabályozom, de egy végtelen csókot nyomok a hajába, a fejére...

Sajnálom...
Végtelenül sajnálok mindent...

Hibás vagyok.


Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#381TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 16 Icon_minitimeKedd Feb. 28, 2023 2:11 pm




Alig érzem a hajam simogató kezet. Alig érzem a saját erőm maradékát, amivel az ujjaim a karjába marnak. Mélyednek. Nem érzem és nem tudom kontrollálni. A bennem kongó ürességben elkeveredik a fájdalom, félelem, rémület... bizonytalanság... és bűntudat. És  mindent kitölt idebent.
Fogalmam sincs, végül az émelyítő érzések tömkelege mellé hogyan találnak utat hozzám a szavai. De így történik... és az egész hatására sírok még egy kicsit, ahogy a szavait megpecsételi az a puha csók a tincseim közé.
Helyetted is sírok Oliver. Hogy neked ne kelljen...
De előbb vagy utóbb elfogynak a könnyek. Vagy csak én fáradok el. A kezem is veszít az erejéből, de még ekkor sem eresztem. Talán most kellene közölnöm, hogy nem az ő hibája. Bármi is történt velem, arról nem tehet. Mentegetőznöm kellene és esküdöznöm, hogy nemcsak nem tudhatott róla, de soha nem kellett volna eljutnia a felismerésig. Én rendben voltam. Tudtam, hogyan éljek együtt a történtekkel. A fájdalommal.
Megnyugtatná, ha tudná?
De nem vagyok képes kimondani. Csak hallgatok. Csak levegőt veszek. Most már stabilan. Lassan. Egyenletesen. Csendesen.
Végül kibököm a helyzetben valószínűleg legnevetségesebb mondatot.
- Zsibbad a lábam.
Annyira egyszerű szavak. Annyira semmilyen. Hétköznapi. De ez tör utat magának.
Persze a kezem ezek után sem ereszti. Ahhoz képest, hogy hosszú percekkel ezelőtt nem akartam, hogy a közelemben legyen vagy hozzám érjen, most nem akarom elveszíteni az utolsó, fizikai kapcsot, ami hozzá köt. Így hát bárhol is, de tovább kapaszkodok, csak... mocorgok. Ha tudok.
Ha tudom, legalább az egyik lábam leteszem.
Ha tudom, a másik valamivel kevésbé görcsösen marad a mellkasomnál.
Még így is olyan a testtartásom, mintha arra készülnék, a fájdalom újra beüthet, akár a legváratlanabb pillanatban is. De mégis viszonylag egyenes háttal ülök, csak a vállaimból süt a megadás.
A lényeg viszont, hogy az arcom... a fejem láthatóvá válik, miközben a hajam, ami egész végig az arcomba lógott, most nedvesen, kisebb csomókba gubancolódva áll. A szemeim puffadtak és vörösek. De... keresem a mosolyom. Hogy legalább ezt neki tudjam adni. Egy halvány, szomorú mosolyt, ahogy csak alig-alig, de fellesek rá.
Közben pedig magamban könyörgök...
Kérlek... ne nézz rám másképp... ne undorodj tőlem... amikor felnézek... ne legyél valaki egészen más... jó?



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#382TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 16 Icon_minitimeSzer. Márc. 01, 2023 11:10 am

Sír... és megint sír... De most nem bánom. Egyáltalán nem bánom. Sírjon csak... Addig én tartom. Nemengedem semerre, és nem engedem hogy bárki is bántsa... Tovább.
Aztán amikor eláll, nem számít sem az idő, sem a beszökő gondolatok tömkelege, valahogy érzékelem, és csak ekkor, valamikor ekkor húzom ki a hajából az arcomat.
Talán most először veszek igazán levegőt. Nem az övéből osztozok, a bőre kipárolgásából, és ahogy lassan mégiscsak megszólal, talán elsőre reagálok, engedek a szorításomon, hagyom.. bár a karjaim még mindig körülölelik, ebből nem tágítok, de hagyom, hogy mozduljon.
Mozogjon.
De egy árva szót sem szólok. Mert ő sem enged el.
Csak amikor érzem, hogy az arca is előbújik, ekkor engednek csak a kezeim, lecsúsznak, lassan, a továbbiakban csak a hátát ölelve, és egy percig sem tudok most azzal foglalkozni hogy ez neki mennyire bántó. Bízom benne jelezne ha kényelmetlen lenne...

Mégis csak ahogy aztán megjelenik az a messzi-halovány mosoly az arcán, valami azt súgja, rendben lesz minden.
Még ha csalók is azok a gondolatok.
Most képes vagyok elhinni őket. Túllátni a püffedt arcán, az én saját könnyáztatta képemen, mindazon túl amit már tudok, és amit neki át kellett élnie, és úgy hiszem... lehet még megváltás.
Hinnem kell benne...

Muszáj elhinnem.

- Nem lesz semmi baj...  Minden rendben lesz... - a saját hangomat hallom, ahogy közben a kezeim - de legalábbis az egyik, talán az amelyiket nem, és ha még mindig belekapaszkodva ölel - elengedi, és lassan... csak óvatosan érve hozzá, igyekszem lassan letörölni a könnyeket.
HOVÁ IGYEKSZEM??
Aztán mégis... tovább játszódik a jelenet, és akarom vagy sem, ez most nem számít. Nem a tudatomnak cselekszem, amikor hozzá hajolok.. közelebb, és lassan az ajkára nyomok egy óvatos és finom csókot.
De csak ennyit. Nem többet.

- Minden rendben lesz. - biztosítom.



Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#383TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 16 Icon_minitimeSzer. Márc. 01, 2023 12:15 pm




Nem tűnik csalódottnak. Nem látom nyomát undornak.
Mindaz, amiért magamban könyörögtem, hogy ne legyen ott, amikor fellesek rá... nincs is. Csak a saját könnyeinek nyoma van az arcán. Legszívesebben odahajolnék és mindet lecsókolnám, de nem merem.
Ahogy már lassan a kezem is elereszti. Először a szorításból engednek az ujjaim, aztán tényleg és tényleg... Nem rossz értelemben, csak már nincs olyan görcsösen szükségem rá, hogy kapaszkodjak. Így hát hagyom is, hogy a kapocs, amire az előbb annyira vágytam, eltűnjön. Részben. Mert valójában még így is ott van.
A keze a hátamon. Majd az ujjai az arcomon, miközben azt mondja, nem lesz semmi baj? Sőt! Minden rendben lesz.
Igen?
Próbálom elhinni, igaznak érezni a szavait és talán néha sikerül is. Azokban a pillanatokban, amikor mindenféle árnyalt érzés nélkül hagyom, hogy jól essen egy-egy ujjának érintése az arcomon. Talán el is lehet kapni a mozdulatot, amikor alig észrevehetően ugyan, de tovább tart a pislogás után kinyitni a szemem.
Ilyenkor tényleg elhiszem. Minden... rendben lesz.
Amikor pedig közelebb hajol... és megkapom azt a mindennél óvatosabb csókot... egy pillanatig esküdni mernék, hogy nem fáj úgy. A szívem. Vagy a lelkem. Vagy mindkettő.
- Nem fogok összetörni... - biztosítom suttogva, de attól még nem kapok utána. Nincs semmi kapkodás. A legkisebb kísérlet sem, arra, hogy marasztaljam az ajkait.
- Ilyen nem... nem szokott... történni - teszem hozzá, ahogy nagy levegőt veszek. Nem akarok róla beszélni. Nem akarom továbbra sem kimondani, vagy tényként kezelni, mi is történt akkor és ott és tényleg és pontosan és... ilyesmi.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#384TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 16 Icon_minitimeSzer. Márc. 01, 2023 1:09 pm

Újra megölelem.... Valahogy nem bírok az érzéssel... Csak a feje mellett, most a füle mellett nyugszik a fejem, és tudom, hogy a kimondott szavait nem hagyom válasz nélkül.
Mert nemszeretném.

- Nem baj az ha összetörsz.... kicsit... - nyelek. Nem tudom hogy tényleg annak a hangját hallottam e vagy az egészet csak képzelem. Képtelen vagyok tisztán gondolkodni. Most. És nem is akarok. - Én majd megtartalak.. - nem suttogás, de csak egész halkan szólnak a szavak, és az eszemben sincs hangosabbnak lenni. Nem kell... Nem akarok. Nem akarom most kívülről érezni, most csak Vele akarok lenni.
Ameddig csak szükséges, vagy ameddig kell.
Ameddig szüksége van rám....

Sőt, talán még azután is.
Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#385TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 16 Icon_minitimeSzer. Márc. 01, 2023 1:41 pm




- O...oké... - jön kicsit akadozva, pedig csak három kis betűről van szó. Nem kellene gondot okozzon, mégis így van.
A karjai viszont körém fonódnak és bármennyire is itt lenne az újabb lehetőség... nem esek szét. Most egyszerűen csak jól esik, hogy az ölelésében tart. Idővel az én kezeim is megmozdulnak, és egy egész rendes ölelés lesz a dologból. Azt leszámítva, hogy nem a tenyerem simul a hátára, hanem az ujjaim kapaszkodnak. Nem erősen. Csak... kényelmesen. Ragaszkodva.
Persze tudom én is, hogy ennél még kényelmesebb lenne, ha az ölébe ülnék. Egyetlen, egyszerű mozdulattal. Azt kellene tennem. De az előbb még mellkasig húzott lábam még mindig kettőnk között van és nem akaródzik, hogy elvegyem az útból.
Így többet tud egyszerre ölelni belőlem...
Hosszú, nagyon hosszú percek telnek el. Időközben az egyik kezem egész lassan ugyan, de elkezdett apró köröket rajzolni a hátára. Nem idegességemben, csak lefoglalva magam.
- Rendben vagyok... ha te is - szólalok meg és még egy kicsit közel tartva magamhoz, még valamit hozzáteszek.
- A zsebemben van a szál maradéka, amibe a motelnál én is beleszívtam. Ha szükséged lenne rá... és nem lenne több nálad...



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#386TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 16 Icon_minitimeSzer. Márc. 01, 2023 2:14 pm

A keze megindul... át a hátam mögött, és ezt valamiféle fordulópontként könyvelem el.
Jól esik... Talán... De a leginkább az esik jól, hogy hagyja hogy öleljem, és hogy végül ő is... átölel...

Aztán hosszúnak tűnő eltelő idő után jönnek a szavai...

- Rendben... - eresztem el végül, csak lassan hátrálva el tőle, nem messze, de ahogy eleresztem, és fogom magam hogy megtöröljem én is az arcomat, még valami elhangzik tőle, ami nem kéne... egyáltalán nem adja meg a hangulat, de mégis véletlenszerű nevetésre késztet.
Nem boldog... inkább meghökkenő.

- Hogy mi?? - a szemeim mosolyognak - Csak nem azt mondod hogy idáig elhoztad?? - és már mosolygok. Nem akarok, és valahogy nem kéne, valami azt súgja, de mosolygok. Mulattat az a tudat, hogy képes volt... egyetlen szál cigarettát - inkább félszálat - de a zsebében idáig elcipelni.
MINEK??
Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#387TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 16 Icon_minitimeSzer. Márc. 01, 2023 2:29 pm




Rendben? Rendben, mint rendben van? Vagy rendben, értette, amit mondtam és... oké? Próbálom a mozdulataiból leszűrni, hogy vajon melyikre gondolt, de kérdezni nem kérdezem. Csak figyelek. A kezét, ahogy az arcáról letörli a sírás nyomait...
...le kellett volna csókolnom őket...
...az lett volna a helyes lépés...
...és azt, ahogy az a fura nevetés megváltoztatja a szemeit. Mert igen, azokat is figyelem. Nem olyan bátran, mint ahogy már képes voltam rá... az egész előtt... de attól még odatéved a tekintetem.
Még arra is képes vagyok, hogyha rám néz, ne süssem le őket azonnal. Csak valamivel később. Mintegy elfogadva a kérdés nyújtotta lehetőséget, hogy mocorogjak és a zsebem mélyéről előhúzzam azt a bizonyos szálat.
Minden magyarázat nélkül, úgy nyújtom felé a nyitott tenyerem, mintha ez lenne a világ legtermészetesebb dolga. Igaz, a cigi pár helyen megnyomódott és úgy néz ki, amire legalább egyszer rátapostak, de nincs teljesen kilapulva és amúgy is... ez most csak vészhelyzeti lehetőség.
Ha kellene neki.
Leereszteni.
Ha nem lenne más.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#388TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 16 Icon_minitimeSzer. Márc. 01, 2023 3:21 pm

Még mindig tud meglepetést okozni... SŐT! Most tud a leginkább..
Egy szót se szól, csak mozdul, ahogy aztán valamit kitúr a zsebe mélyéről - én még egyszer végigtörlöm csak jobb szememet - aztán megjelenik az a szál, és most már hiszek neki.
Nem mintha eddig egyáltalán ne tettem volna...

Érte nyúlok.. csak lassan.. az ujjaim közé veszem, felemelem, megforgatom, csak épp hogy, de aztán...

- Miért tartottad meg.(?) - a hangom szelíd. Már nem nevetséges, és nem is nevetős. De érdekesmód szomorú sem vagyok. Felhős... Csak úgy.. Vagyok. Létezek. Egy kicsikét.
Ennyi még belefér.

- Én azt hittem kidobtad.. - pillantok vissza a szemeibe, ha tudok, és... Egyáltalán nem tudom mire vélni. Vagy ötletem sincs. Vagy elképzelésem egyáltalán, így tőle várom a válaszokat.

Már ha egyáltalán megkapom tőle őket.
Bármelyiket.
Vagy egyáltalán valamit.

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#389TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 16 Icon_minitimeSzer. Márc. 01, 2023 3:47 pm




Semmi nyoma a korábbi kiborulásomnak. Nem remeg a kezem, ahogy a nyitott tenyeremen felé nyújtom az általa csak úgy félredobott szálat. Amiért akkor és ott a szoba ajtajából még visszaléptem. Amit, mint valami kincset, őrizgetek.
A kezem egész stabil és még akkor is marad egy kicsit a levegőben, amikor már nincs benne semmi.
Ha esetleg azonnal vissza is adta volna. Vagy tényleg elvenné tőlem. Úgy, hogy nem adja vissza és kidobja és... miért is tett volna olyat?! Nem otthon vagyok, nem Stevennel és ez nem egy széthagyott könyv, amit büntetésből elvenne.
Persze, hogy most semmi ilyen nem történhetne!
Szóval késve, de leeresztettem a kezem és most már arra is kész vagyok, hogy kényelmesen hátradőljek. Még mindig oldalasan ülve, hátam az ajtónak simul. Nem nekinyomódik. Nem azért vagyok itt, mert jobb, ha kéznél a menekülési lehetőség. Csak... ez van közel a hátamhoz úgy, hogy közben a felhúzott, de már nem a mellkasom előtt lévő lábam, térdtől lefelé hozzá érjen. Most már csak... kényelmesen simul a lábam oldala Sally üléséhez.... és Oliverhez... amolyan fél-törökülésszerűen, hogy a cipővel ne a szövethuzaton tapossak.
Nem mintha az előbbi után túlzottan számítana...
- Mert... olyan volt, mint egy... csók - kezdek bele elég döcögősen és még ha később sem lesz jobb, a kezdeti, még mindig félig lesütött tekintetem szép lassan elvándorol azokig a kék szemekig.
- Mert te is hozzáértél... és megkérdezted, hogy kérek-e belőle... és aztán én is beleszívtam... és az egész... - így kimondva elég furán hangzik, a hajamba is túrok, kicsit talán zavaromban. Mit akartam én ebből kihozni? Olyan volt, mint egy csók és eltettem, mert... mi van, ha őt elveszítem?
Megígérte, hogy nem fogom. Hogy nem kell visszamennem. De akkor még lehet, hogy nem hittem el igazán.
- Fontosnak tűnt - zárom le végül ennyivel.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#390TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 16 Icon_minitimeSzer. Márc. 01, 2023 4:29 pm


- Benji, bármikor kérhettél volna tőlem egy csókot.. - nevetem. De attól még a "volna" szó, egész mélyet hasít a halántékomba. Pedig most tényleg az akkorra gondolok. Nem most.. nem a jövőre. Akkor még...
De hogy most.

- ..és most is. Bármikor megteheted. - egészítem aztán mégis ki. Mert így van. Szabad neki. És én... én pedig bármikor készségesen adok, ha ő kéri tőlem. Ha Ő... kéri. Nem egy távoli emlék.

Felsóhajtok, belebonyolódva a rövid tudatba, hogy vajon hogyan fogom én ezt eldönteni.
Hogy mit tehetek meg... és mit nem. Hogy hoygan léphetek. Mikor. És hogy ha válaszol, tényleg Ő teszi e.
De aztán mielőtt komolyan magával ragadna ez az abszurd katyvalék, helyette inkább újra emosolyodom.

- Tudod mit!?? - nyújtom inkább vissza felé. Már ha úgy dönt és elveszi tőlem. - Legyen ez akkor a Tiéd. Ha fontosnak érzed. - mosolygom.

- Nekem bőven elég ha Te ittvagy. - és rákacsintok. Most először. Azóta.
Hogy mi változott?? Nem tudnám megmondani. Talán annyi, hogy tudom... és óvatosabb leszek. Hogy alaposabb. Jobban figyelek. Jobban védelmezem.. MÉGINKÁBB! Talán csak próbálok.. egyszerűen egyszerű logikát találni az egészben, valami megfoghatót, amit követehetek, és ami mentén.. képes leszek megtenni a helyes lépéseket.
Csak igazából... egyelőre nemigen találom a kapaszkodókat.

De nemadom fel!

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#391TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 16 Icon_minitimeSzer. Márc. 01, 2023 5:12 pm




Ösztönből jön a bólintás. Amolyan... tudom én, módon. Mégis, ahogy a kiegészítésre felé villan a tekintetem, látni, hogy az előbbi csak reflex volt. Ez a valódi. A pillanatnyi kétely, hogy vajon tényleg továbbra is szabad-e.
- Ühüm. Oké - a szavak mellé éppen csak megrándul felfelé a szám széle. De őszinte a kis mosoly. Most is. Csak még nem az igazi. Még mindig fel vagyok rá készülve, hogy bármelyik másodpercben borulhat minden.
Persze megcsókolhatnám. Most, hogy biztos megengedte és nem lenne belőle baj... Mégsem teszem.
Még nem.
A hátam marad a kocsi ajtajának döntve és csak óvatosan elveszem tőle a szálat. Ezek szerint... nem szívja el? Nincs rá szüksége? Vagy van neki másik?
- Fontos - mondom ki végül, ahogy a tenyerembe rejtem és visszacsúsztatom a zsebembe. Majd még egyszer, kívülről is megtapogatom, hogy érezzem, biztosan ott van és...
...és nem érzem. Nem azért, mert ne lenne ott, hanem mert közben folytatja és kacsint, az én arcomra pedig felfut a mosoly. Az a fajta! Az igazi, ami még ha nem is túl széles, nem vigyor... de úgy néz ki, csak neki jár.
Szóval még mindig megcsókolhatom? Ha úgy akarom? Mert most jó lenne. De az agyam mást is bedob és én hezitálok. Mi van, ha akkor jön rá, hogy mégsem akarja? Ha egy rendes csók velem... mégis undorító lesz neki?
Majd inkább később.
- Tovább megyünk?
Ez sokkal egyszerűbb kérdés, egy valószínűleg sokkal egyszerűbb válasszal. Ha szeretné... indulhatunk. A parkba. Még mindig. Mintha semmi nem történt volna. Mintha semmi olyat nem tudna, amit nem szabadna.
Ha pedig előbb vagy utóbb elindul, én szép lassan... hosszú percek alatt... de mindig egy kicsit közelebb húzódok hozzá.
Egy egészen kicsit közelebb. A hátam az ülés támláján. A kezem kettőnk között. Az egyik ujjam a lábához ér. A fejem oldalra biccentve, a karját csiklandozza, ahogy a kocsi egy-egy úthibának hála kicsit megugrik. Végül, ha nem történik semmi, eljutok addig, hogy a világ legtermészetesebb dolgaként lefekszek az ülésre és éppen csak a combjához érve... de oda... és ráhajtom a fejem.
Nem kell az utat látnom. Csak feküdnöm. És hallgatnom.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#392TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 16 Icon_minitimeCsüt. Márc. 02, 2023 12:24 pm


Elmosolyodom... Még ott ahogy kimondja azt a szót, vagy már ott, ahol a zsebébe dugja azt a kis vacakot, mindenképpen mosollyal tölt el.
A dolog... egyszerűsége. A nagyszerűsége annak, hogy ilyen apróságok.. mennyire is sokat jelenthetnek. Csak épp a megfelelő indokokat kell megtalálni hozzá.

Azután hallom azt a két szót... Talán tényleg ideje lenne indulni, mielőtt a jard kiszúrja hogy itt ácsorgunk, más se hiányozna, mint egy ellenőrzés, így egy újabb..

- Persze. - kijelentéssel és vele egy újabb mosollyal, én és a gondolataim lassan megcélozzuk újra a sofőr oldali helyet.
Mert tényleg jó lenne továbbhaladni.

Sally újra enged, az én agyam meg egészen máshol jár. Néha.
Néha meg tökéletesen érzékli, ahogy csak lassan és aprólékosan, de egyre közelebb merészkedik, és talán, de ami a biztos hogy egy percig sem tudatosan, minden újabb mozdulat után eltelt néhány pillanatban, csak úgy a vezetés közben felé nézek.
És elmosolyodok. Természtesen.

A pont amikor már a karomhoz ér, - vagy támaszkodik - és a következő amikor elfekszik az ölemben, két olyan meghatározó, ami között az egész... ha ki nem is esik, de jelentéktelené lesz.
Csakis a végpont számít. Az az utolsó. És ahogy egy percig sem számít most, ami korábban nagyon is számított, nem érkezik a feszültség, és nem érkezik az izgalom.
Most csakis a nyugalom ami kettőnk között megtelepszik.
Az az áldott nyugalom....
(és mellette a mosolyom)


Aztán újabb idő telik el, hosszúba húzott idő, és ha ő nem szólal meg valahogy én érzek kényszert hogy beszéljek.
Csak szépen... lassan... és óvatosan.
Minden percében figyelve és ha bezár, újra, akkor az egész félbemarad.

- Benji, valamit szeretnék elmondani. - csak figyelek, továbbra is kifelé az ablaküvegen.

- Csak szeretném ha tudnád..... - hagyok időt neki. A testének beszédére figyelek, de ha nem történik semmi más, csakis a nyugodt vagy épp figyelő lélegzetek, akkor folytatom.

- Nem fogok kérdezni semmit... Semmit nemfogok kérdezni. - valahogy biztosítékként ismétlem meg - De szeretném hogy tudd... hogy ha egyszer... valamikor... bármikor, majd úgy érzed hogy beszélnél... Én ittvagyok. - és csak ennyi. Nem több. Illetve de. Van még itt valami ami kikívánkozik.
Én meg hagyom és utat engedek neki


- Szeretlek.

És mindezt az üvegnek. Annak az üvegnek ami már olyan sokmindent látott, sokszor tanú volt, és néha... néha remélem csak becsukott szemekkel ácsorgott. Most viszont ki merem mondani. Miért ne tudnám. És nem is azért hogy újabb nyomást vagy terhet rakjak rá... hanem egyszerűen most nekem van erre szükségem.

Hogy tudjam mit-miért csinálok...

Mert nagyon is tudom.
Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#393TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 16 Icon_minitimeCsüt. Márc. 02, 2023 1:29 pm




Azt hiszem, szükségem van azokra az elkapott mosolyokra. Amolyan megerősítésként, hogy... nem bánja, amiért mindig egy kicsit közelebb kerülök hozzá. Fel sem tűnik, amíg az ölébe nem hajtom a fejem, hogy végig itt volt bennem valami kellemetlen feszültség. Mintha tilosban járnék és nem tudnám, meddig mehetek el anélkül, hogy valami baj történne.
De most... az ölébe hajtott fejjel... egész leengedek. Hagyom, hogy a tekintetem előre, a semmibe nézzen. Nem is a kocsiba zárt világot látva, csak... alaktalan színeket, amit néha megfest pár porszem, ami idebent kering. Végül a rádióból kiszűrődő zene is tompa zajjá válik, ahogy Sally hangjával keveredik.
Jól esik. Lekapcsolni. Nem vészmegoldásként, csak... mert sok volt. Minden. És most úgy lehetek egyedül, hogy valójában nem vagyok. Mert a fejem marad Oliver ölében és minden alkalommal, amikor a lába vált a pedálok között, emlékeztet a jelenlétére.
Amikor pedig a hangja megtöri ezt az egész nyugalmat, amibe belekényelmesedtem, meg sem moccanok. Csak a légzésem ritmusa vált fél fokkal feljebb. Nem azért, mert máris baj lenne, csak... figyelek.
Most már szétválik minden hang. Az út, Sally motorja, a rádióból szűrődő csendes zene. Igaz, egyikre sem figyelek. Minden lényegtelen. Aláfestés az ő szavaihoz.
Nem fog kérdezni... Oké. Az jó.
Valószínűleg meg kellene köszönnöm. Csak magát a szót kimondani. Csendesen. De mire megrágnám a gondolatot és tényleges elhatározás lesz belőle... ő folytatja. Én pedig egy hosszúra nyúlt másodpercre bent tartom a levegőt.
Szeret.
Mondta már. Nem először hallom. De most... el is hiszem? Azért van az, hogy egy kicsit még inkább összehúzom magam, ahogy az ölében fekszek? Azért van a fura érzés a mellkasomban, amit az előbbi mozdulattal próbálok behatárolni? Mert elhiszem? Mert tudja... még ha nem is mondjuk ki... tudja, hogy történt valami. Tudja, hogy nagyjából mi... tudja, hogy sérült áru vagyok... és még így is ezt mondja?
Nem kellene hazudnia. Választhatta volna, hogy többet nem mondja ki. De megtette. Mi másért döntött volna így, ha nem lenne igaz?
Szóval... most elhiszem. Csak nem vagyok képes kimondani. Sem azt, hogy hiszek neki, sem azt, hogy... talán én is. Pedig lehet, hogy megmagyarázná, miért akarok akkor is a közelében akarok maradni, amikor egyedül épp biztonságosabb lenne. Ahogy azt is, hogy miért esik jól sokszor csak elveszi a létezésében és figyelni még az arca apró rezdülését is. Még valahol a fél szál, a zsebemben lapuló cigit is kevésbé lenne fura.
Talán.
De akkor sem tudom kimondani. Viszont azt sem hagyhatom, hogy minden nélkül eltűnjön a bennem keltett visszhang. Szóval alig mozdulva, de oldalra fordítom a fejem és egy csókot nyomok a combjára. Ez az én verzióm. Egy kis csók.
Nem kényszerből vagy hálából.
Most ez tűnt helyesnek.
Valahol, ha újra beáll a csend és kizárólag az út marad, megint elmerülök a saját fejemben. Csak most nem nyugalom fogad benne, hanem Steven hangja. A kiabálása... a tenyerének hangja... a lihegése a fülem mellett.
Összeszorítom a szemem, de nem mozdulok. Próbálom visszatuszkolni az egészet, ahova tartozik. Elzárni. De ahogy a képekre és hangokra ráfordítom a képzeletbeli zárat, beszökik egy új gondolat.
Vajon könnyebb lenne? Csendesedne, ha... hangot adnék neki? Ha csak keveset is, de elmondanék? Nem feltétlen Olivernek. Senkinek nem címezve. Beszélhetnék a levegőnek. A semminek.
- Nem tudom, mit mondjak. Vagy hogyan - kezdek bele és ha nem szól, magamtól folytatom. Nem akadozva vagy feszengve. Kérdezve.
- Az oké, ha arról mesélek, mit nem tett? ...és akkor tudod, hogy mi az.... ami oké. Ha te szeretnél bármit...



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#394TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 16 Icon_minitimePént. Márc. 03, 2023 1:33 pm


Idő telik el, de nem megijesztő mértékben. Igazából már semmi sem tudna megijeszteni. Már... Úgy érzem már mindent tudok. Mindent kezelni tudok... És ha az kell, hogy bármitől is megvédjem, hogy reagáljak ha kell, az ő testi épségét megőrizve, akkor akkor is úgy fogok.
Nem számít semmi.

Aztán mégis csak érzem hogy mozdul, és igen, lehet hogy talán oda is figyelek - nem. egész biztos hogy odafigyelek - mégis csak megérzem azt a finom nyomást.
Tudom mi történik. És... és elmosolyodok.
De nem szólok egy árva szót sem. Nem érzem szükségesnek.
Tudja ő... Már mindent elmondtam.
És ahogy az odaragat moosollyal az arcomon továbbra is csak vezetek, valahogy megváltozik ezzel minden más.
Nyugoodt vagyok...
Ha lehet most még nyugodtabb.
Megnyugodott.

Aztán újabb idő telik el, és nem indokolt maga a beszéd.
Érzem hogy pihen.
Nekem sem árt meg, ha egy kicsit a gondolataimba mélyedek, és próbálom kitalálni... hogy hogyan tovább.
Oké, hogy most szórakozunk... teszünk egy kitérőt, talán pár napot, de utána... Óhatatlanul szembe kell néznem azzal amit tettem. Elraboltam egy gyereket, aki papíron már nem az, de lélekben...
Rövid keserű íz szalad át a nyelvem alatt, újra felrémlenek a régi beszámolók.
De igyekszem ezt még idejében rövidre zárni, most az eszemre lesz szükségem, nem az érzelmekre, ezért hagyom elsikkadni ezt a rövid részletet - egyelőre - és igyekszem, vissza a lépésekre koncentrálni.
Azokra amiket tenni fogok.
Amiket tenni fogunk...

Akkor viszont mégis befut egy hang.
És amint nyilvánvalóvá válik amit mondani akar, minden mást kiejtek, a fejemből, és csakis RÁ figyelek.
Persze mindvégig kilesve továbbra is az ablakon.

A szavait meghallva hozzáfűznék, de végül nem teszem.
Nem, mert nem szeretném én megmondani mit tegyen, és ahogy folytatja...
..rá kell jönnöm, hogy egész más dolgokra is gondolnom kell.
Valami teljesen más dolgokra.

- Benji, semmi nem fog történni. - a hangom határozott, bár gyenge. Viszont aztán szükségesnek érzem kiegészíteni. - Semmi olyan, amitől bántódásod eshetne, ezt az egyet biztosíthatom. - de még minden mást is. Ahogy azt is, hogy egy ujjal sem nyúlok hozzá, nem teszem, ezt megígérhetem, de ettől még.. nem érzem szükségét ezt ennyire kiélezni.
Holott biztosan így lesz.
Nem fogok hozzányúlni...
Sose tenném.
Ám...

- ... de nekem bármit elmondhatsz... - érzem aztán ezt is szükségesnek, és igyekszem, próbálom, továbbra is az ujjaim között tartani a kormánykereket, és nem mélyen, vagy épp újra a szemébe nézni.

A személytelenég..  valami azt súgja, most sokkal nagyobb segítségemre lesz.
A segítségünkre....

Mert KELL... hogy valami kijöjjön belőle.
Muszáj, különben soha nem szabadul.

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#395TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 16 Icon_minitimePént. Márc. 03, 2023 3:14 pm




Vajon hányszor ígérte már meg? Összeszámolni sem tudom, hányszor kellett elmondania... biztosítania róla, hogy nem történik semmi rossz, nem esik bajom és hogy minden rendben lesz. Hogy vigyáz rám.
Minden alkalommal úgy hat, mintha sosem hallottam volna ezelőtt. Mintha valami javíthatatlanul elromlott volna a fejemben, amiért újra és újra elfelejtem és neki el kell ismételnie... és vajon mikor unja meg? Mikor adja fel?
De szeret!
Vagyis talán ki fog tartani, amíg valahogy... jobban leszek vagy egyszerűen csak... jobb. Menni fog. Mint ahogy a beszéd is. Szépen, lassan, érthetően ejtek ki minden szót. Ahogy kell. Ahogy... nos... Steven tanította.
- Akkor elmondom... hogy nem csókolt meg. A számon. Soha. Nem ért hozzá a hajamhoz úgy, hogy ne húzta volna hátra a fejem. Hogy így érje el, ránézzek. Ha valahova megyünk... - egy pillanatra elakadok. Összeszorítom az állkapcsom és megrázom a fejem.
- Ha valahova mentünk, a kocsiban nem csinált semmit, csak simogatta a lábam. És szorította a combom. Erőből. Mintha nem bízott volna abba, hogy nyugton maradok és nem nyúlok a kilincsért. Pedig az a szabály - megint megakaszt a saját megfogalmazásom. Nem jelenidő!
- Ez volt a szabály. A kocsiban mindig csak ígérgetett... hogy mit fog tenni, amikor hazaérünk. Ha jófiú leszek. És viselkedek. Vagy ha nem. Szerette, ha tudom. Ha megpróbálok küzdeni... és kiabálni... és akkor megüthetett és lefoghat és... és... - és itt a nagy nyugalommal és rendezettséggel együtt elfogynak a szavak is. A fejemben és a kimondottakban is összefolyik a jelenidő és a múltidő... és a kezem Oliver lábát markolja, valahol térd fölött.
Nem görcsösen, de kapaszkodva. Segít a jelenben maradni.
De jobb is, hogy elhallgattam. Tudom. Minden, amit kimondtam, visszhangzik bennem és... egyáltalán nem akartam ennyit mondani! Nem így akartam! Azt akartam közölni csak, hogy mi nem történt soha és ezért biztonságos. Nem... nem azt, ami szokott és ami történt és...
Élesen szívom be a levegőt. Muszáj. Csak pár hangosabb levegővétel, hogy folytatni tudjam. Az eredeti tervek szerint. Csak próbálom lezárni valami... jóval. Terelni a saját gondolataim is.
- ...és soha nem ért a fülemhez. Azt neked viszont nagyon is szabad. Mert jól esik. Azt szeretem.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#396TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 16 Icon_minitimePént. Márc. 03, 2023 4:28 pm

És csak hallgatok... és ahogy hallgatom, minden egyes szó újabb tőrként hasít belém.
Oké, lehet hogy elcsépelt.. vagy épp irodalmian érzelgős, de ettől még ígyvan. Mintha a bőrömet szúrkosnák, vagy vagdosnák, láthatatlan kezek.
Mégis minden egyes szó után, szókapcsolat után, csak nyelni tudok.
Továbbra is kifelé tekintve az ablakon, mert valami azt súgja, ha ezt elmulasztom,
ha megállok és a karjaimba veszem, az egésznek végeszakad.
És talán vele én is belegebedek.
Így hát igyekszem végig kitartani.
Ki kell tartanom!


Ahogy az idő telik viszont, lehet hogy mégis bepárásodik a szemem. Lehet.. hogy talán mégsem vagyok annyira erős, mint sejtettem, vagy nem annyira kitartó, mégis... alkalmanként, csak egy-egy torokköszörülést engedek, mintegy a helyére tenni az épp elveszni akaró kitartásomat, és...

..és ahogy kiborul... végül, az én tartásom is elveszni látszik...

- Benji... - hallom a saját hangom, pedig nemakarom. Nem tudom, hogy kéne e. Hogy szabad e. Vagy épp mit reagálhatok... Amiben biztos vagyok, hogy nem kezdhetek el bőgni... Újra.
Erősnek kell lennem. Helyette is erősnek. Mellette. Legalább olyan erősnek mint ő, habár most nagyon is veszni látszik ez az elmélet.

Megint nyelek, és megremeg a kezemben a kormány.
De Sally jókislány, nem enged a megbicsaklásnak, nem tér el, a kiszabott útról, talán csak a gáz enged egy kicsit visszább, a sebesség gyérül, mégis mielőtt teljesen elvesznék, ő az aki újra folytat, és bár valahol, jólesőn csiklandoz meg a tudat, mégsem engedi elveszni a korábbiakat.
Viszont egy kis erőt ad. Legalább.
Így talán lehet megkések vele egy kicsit, talán néhány rövid pillanat is eltelhet, talán hosszú, de érzem nem maradhat kimondatlanul.
Minden amit a dologgal kapcsolatban érzek.

Csak egy kicsit... másképp.

- Benji, még valamit szeretném hogy tudj.. - még mindig nem kapkodok, a tüdőm nem liheg, sikerül, vagyis legalább csak próbálkozom, visszafogni a dühömet, a kétségbeesést, és mindazt a fájdalmat amit jelenleg érzek, és csakis a színtiszta tényekre koncentrálni.
Koncentrálnom kell.

- .. Nem tudom elmondani mennyire is tisztellek... ... Mindazért aki vagy. ... Az erődért. - itt azért beakad egy rövidebb szünet, de talán tudom is hogyan folytassam. Nem hagyva érzelmeket... de ettől még a legteljesebb mértékig szívből...

- Túlélted azt... amire sokan nem lennének képesek... - beszélek az üvegnek - Bármit is kellett megtenned érte, vagy bárhogyan, de... TÚLÉLTED! És most ittvagy. - akad bele még egy nyelésnyi szünet, de ettől még minden szavát komolyan gondolom. - Te voltál az erősebb... Te VAGY! ...az erősebb és nem számít ki mit mondd, vagy gondol, egyszerűen én tudom ezt! Mert érzem benned... Sokan nem élnék ezt túl, feladták volna... de Te nem tetted! És ez azt jelenti, hogy erősebb vagy bármelyiküknél!

És ez a legvégső igazság. Az utolsó amit adhatok. Még ma is ottvan a szemeim előtt Sydney.. Tomas, Elizabeth és sokan mások, volt aki túlélt... és volt aki elengedett mindent - ahogy Warren is mondta - de ő... Nem az a jellem aki feladna mindent...
És én végig... mindvégig segíteni fogom ebben...
Igyekszem.. HASZNOS segítségére lenni....

MEGPRÓBÁLOK.

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#397TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 16 Icon_minitimePént. Márc. 03, 2023 8:04 pm




Először Olivernek mesélek.
Aztán a semminek.
Végül, ahogy a nevem kimondta, új neki.
És most... a csendben próbálok nem beleveszni a saját emlékeimbe és a bűntudatba, hogy nem szabadott volna ennyit mondanom. Nem érzem magam jobban. Visszazártam mindent közben, igen, de a legkisebb jó érzés sem jár át. Még az sem, hogy az utolsó gondolataimba próbálok kapaszkodni és felidézni, milyen érzés volt Oliver a lehelete a fülem mellett. Az ujjai, ahogy közrefogták...
Egy kicsit megint összeszorítom a szemeim. Segít? Nem. De akkor sem tudom nyitva tartani őket. Úgyhogy hagyom megtörténni. Mint annyi mindent... amikor nem tehettem semmit...
Még akkor is csukott szemmel fekszek az ölében, amikor újra beszűrődik a hangja.
Egyszerre fájnak a szavai... egyszerre szeretnék vitába szállni...
Nem vagyok én semmi és senki, Oliver...
...és közben mégis jól esik hallani. Hogy ezt gondolja. Ha nem is érzem igaznak minden részét... jól esik... Minden alkalommal, amikor kimondja, hogy szerinte erős vagyok, egy kicsit kevésbé hangzik hihetetlennek.
Talán ez lesz a kulcs? Addig mondja, amíg fel nem adja... vagy el nem hiszem...
De most nem kell többször. Most csak arra van szükségem, hogy...
- Oli. A kezed. Kérlek - emelem fel kicsit a sajátom. Azt, amelyik nem alattam van és nyitom szét az ujjaim. Ide. Ide jöhet az ő keze.
Erre van szükségem. Hogyha a vezetés miatt nem is sok időre, de az enyémbe foghassam az övét. Sőt, ha úgy van, kis gondolkodás után magamra teszem. Óvatosan, ösztönből vigyázva a sérült oldalamra. De valahol pont ott, a bordáim alatt vezetem el a karját és húzom, ölelem magamhoz a kézfejét.
- Majd húzd el, ha kell. A vezetéshez - teszem azért hozzá, csendesen. Ekkor már kicsit szorítva. Ölelve.
Csak rá nem nézek. Most a karja a kapocs. A tekintetét nem akarom.
Csak feküdni így még egy kicsit, amíg elhal minden, ami elhangzott. Vagy amíg már nem tűnik olyan nagy dolognak.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#398TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 16 Icon_minitimeKedd Márc. 07, 2023 4:21 pm

Az eltelő idő végtelenné nyúlik, és belekeveredik az a sok kétségbeeséssel töltött másodperc. Amikor nem tudom mit tegyek. Mit mondjak. Tovább. Bármit csak hogy neki jobb legyen, de nem találom a válaszokat. Hiába hogy folyamatosan keresem őket, amikor ő viszont mutat nekem egy kapaszkodót.

A kezemért nyúl, én pedig nem ellenkezem, az ujjai közé csúsztatom az enyémeket. Aztán pedig rászorítok. Nem durván, kellemesen. Finoman, érzésekkel telve, csak hogy tudja és érezze, mennyire is megérint... mindaz ami vele most történik.
És nem tudom hogyan segíthetnék...
Pedig AKAROK!
Nagyon is akarok, csak hát...

- Vége van... Benji... - törik ki aztán a suttogás. - Mindennek vége... Már itt vagy. Velem. - és szorítok rá, csak úgy mégegyszer az ujjaira, de a következő pillanatban, nem akarom, de jön egy kanyar, és váltanom kell...

Először a kezével együtt emelem a kezem a szám elé, hogy a zárt ujjaira nyomhassak egy csókot, de aztán lassan kifűzöm az övéi közül a kezem, és ahogy eleresztem, gyorsban váltok.
De azuán...
Már nem az ujjai azok amikre visszatalálok.
Egyenesen a feje oldalán telepszem meg.
A haján... finoman megsimítva.. először...
Aztán megint.... és utána...
Finoman húzok végig a fülkagylója élén...
Azt mondta szereti...
Emlékszem...
Ezért újra... és megint lassan végigsimítom, hátha majd ez megnyugtatja...
Majd az egész fülére helyezem a kezem.

Mindaddig amíg újra váltanom nem kelll.

és még azután is vissza.

Ha más nem történik.

És...
És csak csendben vezetek.

Nem tudom tudnék e bármit mondani ami mindent megváltoztat..

Nem tudom képes vagyok e rá.
Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#399TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 16 Icon_minitimeSzer. Márc. 08, 2023 9:49 am




Nem hiszem, hogy most rá tudnék nézni vagy akár ki tudnám nyitni a szemeim. Mégis azt diktálja valami eltúlzott túlélési ösztön, hogy legalább nyújtsam a kezem, kapaszkodjak az ujjaiba és úgy jó lesz. Vagy jobb.
...és így is van.
Jól esik, ahogy az ujjait az enyéim közé csúsztatja. Jól esik az a kis szorítás. Segít a jelenben maradni, elhallgattatni mindent, elnyomni a szégyent, a bűntudatot... mindent.
Olyan szinten elcsendesít, hogy bűnnek érzem megszólalni. Ő megteheti, de én inkább hallgatok és a szavaira is csak egy bólintással felelek. Nem kockáztatok.
Tudom, hogy vége. Tudom, hogy vele vagyok. Tudom, hogy itt... biztonságos. És hogy szeret. De közben meg olyan hihetetlen! Mint amikor egy könyvben épp mindenki boldog, legyőzték a gonosz varázslót, a szörnyeteg a kastélybörtönben van és soha többet nem fog napfényt látni... és mégis... van hátra a történetből ötven oldal. Valami még történni fog.
De az én sztoriban most egy jóleső csók jön. Az ujjaimra. És egy pillanatig nem törődök a maradék negyvenkilenc oldallal. Csak elmosolyodok. A szabadon maradt kezem magamhoz ölelem, egészen az állam alá húzva. Mintha ezzel a csókját... és őt is ölelném.
Ez most már így lesz, ugye? Vele maradhatok. Mindig. Ahogy ő is mondta. Most már vége. Itt vagyok. És nem megyek vissza.
Kérlek Oliver, ne hagyd! Nem hagyd, hogy visszakerüljek!
...a keze a hajamon simít...
Ne hagyd, jó? Ne hagyd, hogy... visszamenjek! Bármit mondok, ne engedd!
...a keze a fülemnél jár...
Nem gondoltam ám komolyan tegnap sem, amikor azt kiabáltam, hogy haza akarok menni. Nem akarok. Nem tudom, miért mondtam. Tényleg! De ha újra ezt mondanám, akkor se hagyd, oké? Ne engedj el. Akkor sem, ha sok a baj velem. Akkor sem, ha mindig sírok. Akkor sem, ha épp nem akarok veled lenni. Akkor sem, ha néha Steven mellé zárva biztonságosabbnak tűnik minden, mint idekint.
...a keze... a tenyere betakarja az egész fülem...
Ha könyörgök, ne hallgass rám. Ha szökni próbálok, ne hagyd.
Fogalmam sincs, mennyi kanyart hagyunk magunk mögött. Fogalmam sincs, mennyi zene kezdődik és ér véget a rádióban. De végül elfogynak a szavak a néma könyörgésemben és a légzésem is egész lelassul. A keze pedig még mindig ott van. A fülemen. És pont úgy tompítja el a kinti zajokat is, mint a fejemben lévőket.
Mindent lecsendesít.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#400TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 16 Icon_minitimePént. Márc. 10, 2023 3:22 pm


Az idő... bár más esetben siettetve hat, most nem kergetem sehová.
Egész megnyugodott... A helyzet. A levegő körülöttünk... a kasznin kívül zárt világ egyre lassú melegedése, a hosszú táj zavartalan csendessége. És csak Sally motorjának néha felkiáltó morajlása szeli ketté, amikor a terepviszonyoknak engedelmeskedve váltani szükséges.
De egyéb....

Jótékony a néma csönd.
Rám is jótékonyan hat.
Időt ad.
Átgondolni... Emészteni... feldolgozni a hallottakat, és csak némán meggyászolni.
Gyászolni a tudatot, hogy mivé is alakult a jelen.
A tudást, amit ad. Azt a tudást, amit bár egy részem talán örvendezne ha nem birtokolhatna, de egy másik, egy belátó és tudatosabb nagyon is jól tudja, hogy ez elkerülhetetlen. Hogy átlépjünk ezen... Hogy túléljük... Hogy megéljük, érezzük, és vele együtt szenvedjek. Mert szenvednem kell... nincs mese, ezúttal nem hagyhatom egyedül, és soha nem is hagynám. Nem tenném ezt vele. Nem hagynám... magára... A félelmeivel... az emlékeivel... az átéltekkel. Soha nem hagynám magára... Nekem is részesülnöm kell benne...

Nagyot nyelek, de igazából nem hagyom hogy bármi is meglátszon az arcomon. Vagy akár érezze.
Tudom... Nem tudom. Fogalmaim vannak... Mások emlékei. Amik épp eléggé felkavaróak ahhoz hogy tudjam.. ha csak ezek egy részén is kellett átmennie, már az maga elég szörnyűséges.
Olyan szörnyűség aminek soha nem szabadna megtörténni... Soha nem szabadott volna...
Mégis így hozta a világ....


Nagyot nyelek, megint, egy kiadós, panaszos sóhajt is a fogaim közé szívva vele.
A kezem.. a kezem, amikor csak megteheti, valahol az arca oldalán nyugszik.
Nem. Inkább a haján...
A fülén... ott ahol tudom szereti, és ahol bízom benne megnyugtatja a tudat.
Hogy vele vagyok.
Nem hagyom egyedül...
Nem kell egyedül szenvednie...
És bárhogy is... semmi nem mondja azt hogy meg kell szólalnom, és valahogy... nem is akaródzik megtörni ezt a pillanatot.
Akár hosszú órákba nyúlva se reagálni...
Mert épp elég reakció az hogy ittvagyok.

Mert itt vagyok.
Vele vagyok.
Mindvégig.

És itt is leszek, ameddig csak szükséges.





Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#401TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 16 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

P.S.: Some things are worth the trouble

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
16 / 23 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 19 ... 23  Next

 Similar topics

-
» It ain't worth it if it don't terrify you - Zafír & Benji

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Játéktér ∷ :: külváros / sivatag :: Lakások-