♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 11 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Pént. Május 10, 2024 10:10 am

» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 11 Icon_minitimeby Leon Williams Pént. Május 03, 2024 8:04 pm

» Leon Williams
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 11 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 11 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 11 Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 11 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 11 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 11 Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
Alessandra Clark
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 11 Vote_lcapP.S.: Some things are worth the trouble - Page 11 Voting_barP.S.: Some things are worth the trouble - Page 11 Vote_rcap 
Leon Williams
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 11 Vote_lcapP.S.: Some things are worth the trouble - Page 11 Voting_barP.S.: Some things are worth the trouble - Page 11 Vote_rcap 
Gloria "Sapphire" Salinas
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 11 Vote_lcapP.S.: Some things are worth the trouble - Page 11 Voting_barP.S.: Some things are worth the trouble - Page 11 Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 P.S.: Some things are worth the trouble

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17 ... 23  Next
SzerzőÜzenet

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#251TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 11 Icon_minitimeHétf. Feb. 06, 2023 7:38 pm




Egyetlen, halk, egészen picit remegősen indult sóhaj.
Ennyi telik részemről, amikor a csendet követően mozdul. Mégis, mintha azzal a sóhajjal együtt minden erő és vele együtt minden feszültség elhagyná a testem. És ehhez csak az érintése kellett. Hogy biztosan tartson, a hajamhoz érjen, a fülemhez és ott suttogjon.
Sokat érnek a szavak, jól esik hallani, de a körítés az, ami felér bármivel. Lényegében nemhogy belesimulok, de -olvadok a karjaiba és ez hozza meg az érzés, hogy talán itt és most legalább tényleg nem vagyok egyedül.
Az enyhén cigifüstös illatú közelsége.
Ha rajtam múlik, akár itt is ülhetünk egész éjszaka és hajnalban. Mintha kicsit erre is készülnék, másodpercekre, talán egy-egy percre becsukom a szemem. Nem azért, mert elfáradtam volna, egyszerűen... mert jól esik. Mert biztonságos.
- Oliver... - ki tudja, mennyi idővel később szólalok meg. Bár nem rendesen beszéd ez, inkább megint csak úgy sóhajtom a nevét, ahogy a telefonba tettem már párszor.
- Estére se hagyj egyedül, oké? Aludj ma velem. Szeretném - kérlelem csendesen, ahogy továbbra is mozdulatlanul ülök... félig fekszek, nekidőlve.
Utána bármit megteszek. Bármire válaszolok. Csak hadd érezzem magam ilyen biztonságban egész este!
- ...és menjünk be, mielőtt lebuksz. Te magányos üzletember... - próbálom kicsit könnyedebbre venni a hangulatot. Kevésbé... könyörgősre.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#252TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 11 Icon_minitimeHétf. Feb. 06, 2023 10:51 pm

Szívesen maradnék még a füle mellett... Szívesen mondanék még annyi mindent...
Hogy mindennek vége... nincs több. Innentől megvédem. Többet semmi ilyen nem történhet, többé nem mehetnek a közelébe... Nem engedem.
De helyette...

Csak kitartok a füle mellett, egy néma hang nélkül, és...

Aztán a hangja az ami visszaránt a jelenbe.
Nem esik jól, de lassan elhúzódom. Felemelkedem, mert muszáj.
Muszáj hogy őt figyeljem, minden szavát, mozdulatát, és a ki nem mondott érzéseket.
Mégis valami olyan jön, amit nem mondtam volna meg elsőre.

Fejem koppan a falon, újra, a hátam mögött.
Hogy bánom?? Egyáltalán nem bánom. Nem tudna olyat kérni amit ne tennék meg, de ettől még ..

- Persze. ... Ha ezt szeretnéd. - egyezem bele, és nem is hagynám magára. Soha. Semmiképp se tenném.

Aztán mégis kiegészíti valamivel, amire újra mosoly költözik a szemeimbe. Vele az orrom alá...
És ahogy csak egy rövid... percre, de inkább pár hosszú pillanat volt az, nekem is lecsukódik a szemem, mire megnyílnak, a fogaim már szélesen ragyognak.

- Látom van valami, ami nagyon megragadta a fejed .. - szinte már nevetem, de még mielőtt...

- Na gyere.. - súgom ismét a fülébe, és a következőben nagy elszántságot veszek, hogy egy lendülettel - de vele Rá is teljességgel vigyázva - előre dőljek, és lefűzve a karomat körüle érzéssel, de felemelkedjek.
Talán ő is éppen így tesz.

- Úgyis... ideje lenne már nekem is letusolni... - azzal előre lépve belekapok a két földön fetrengő szatyor füleibe, és ha tudom, megemelem.
Szélesre tárva ki előtte az ajtót.

Ő lesz az első.

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#253TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 11 Icon_minitimeKedd Feb. 07, 2023 7:59 am




- Ezt szeretném - ismétlem el egy apró bólintással, biztosítva róla, hogy tényleg így van.
Ezt szeretném. Ez teszi helyessé, hogy velem aludjon.
Nem pont így mondta, de ez volt a lényeg, nem? Ha én szeretném, ha úgy érzem nem vagyok olyan... sérülékeny... akkor helyes lesz. Nélküle érzem magam annak. Nélküle vagyok elveszett, vagyis amíg mellettem lesz, addig nincs gond. Hiszen most sincs baj! Főleg, hogy a folytatásra hallom a hangján a jókedvet, amire talán valamit még hozzá is tennék, de hamarabb szólal meg.
Újra a fülem mellett.
Basszus... úgy értem... a franca, ezt imádom!
Ilyen közelről érezni, ahogy a szavakkal együtt a levegő is...
A szó lehető legjobb értelmében végigfut rajtam a hideg és egy újabb sóhajnak engedek utat, mielőtt rávenném magam, hogy hozzá hasonlóan én is talpra álljak. Mehetünk be. Igen. Szólnia sem kell, látom a mozdulatból, mit szeretne. Lépek elsőnek, át a küszöbön éppen csak egy pillantást vetve hátra. Rá. Hogy biztos bejön-e. Meg úgy eleve mögötte kifelé, ahol eddig ültünk, mintha ki tudja, mikor szívhatnék újra friss levegőt...
- Várj! - torpanok meg hirtelen és lényegében elslisszolok mellette. Vissza. Ki. Hogy egy gyors mozdulattal felkapjam és a tenyerembe rejtsem a félig elszívott szál cigit, amit a földön hagyott.
Egy pillanat az egész, és már újra bent vagyok, az arcomon egy huncut mosollyal. Amit persze próbálok elrejteni, nem előle, csak úgy általánosságban, így valami fura jókedvű grimasznak tűnhet, de azért elkaphatja, ha figyel. A lényeg most az, hogy nálam van, az enyém a szál.
Nem is tudom, miért volt fontos, hogy visszamenjek érte, de... az. Mert... akartam. Szabadon akarhattam.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#254TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 11 Icon_minitimeKedd Feb. 07, 2023 1:40 pm



- Nézd a kis környezetvédőt, még a végén büszke leszek. - mosolygom amint visszafordul a csikkért, de nem szánom többnek mint egy kis lazulós, lazítós, feloldó csevejnek, csakhogy valamivel lazábban, könnyebben érezze magát.

Odabenn... jobb híjján aztán a táskákat a földre rakom le - végül is úgyis ott voltak - és azonnal elkezdem kihámozni belőlük a ruhát.  
Mit takarózom, egyszerűen fogom magam és felemelve az egészet az ágyra borítom. Csak úgy csörögnek a zacskók a néma térben.

- Oké .. látom ezúttal a pólóval nem lőttem mellé, FEJLŐDÖK!  - pillantok fel a szemeibe ha tudok, ha ott van valahol a közelemben. - Bízzunk benne a többivel se sikerül... - válogatom ki gyorsban amit neki szántam, és azt is amit nekem. Gatya, póló, rövidnadrág. Ez pont jó lesz - marom fel a kezembe, hogy a többitől félretoljam, oké, még egy zokni is, a többiből ő válogathat.
Én közben megint fordulok, és a másik zacskó tartalmát keresem, fogkefe-fogkrém az egyik oldalsó asztalra, a kaja, a chips meg a csoki...

A chipset hozzávágom.
Barátian.


- Én elmegyek, én is úszom egyet. Ha addig ennél, mindenképpen hagyj nekem, mert ha nem, kijövök és leharapom a füledet! - vigyorgok. Teljességgel, közben szemeimet a nagy zacskó chips felé meregetve, elvégre... ha jól számolom igazából nem ettem, úgy reggel óta.
Ő meg még annál is kevesebbet....


Nem baj, max orvosolunk.

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#255TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 11 Icon_minitimeKedd Feb. 07, 2023 2:23 pm




Mosolygok, persze, hogy mosolygok. Azért, mert ő is azt teszi és szeretem ilyennek látni. Nem jegyzem meg, hogy nem a környezetet féltem, csak... nem akartam ott hagyni. Ha széthagyok valamit, azt Steven elveszi, ez a szál meg kellett nekem. Csak úgy. Emlékbe? Talán. Nem hiába nem nyomom össze a tenyeremben, csak tartom, mintha védeni akarnám. Ami valljuk be, butaság, de így, ezzel a gondolattal, meg tudok békélni.
Ahogy azzal is, hogy egyszerűen csak félreállok, bármerre is jön-megy éppen. Próbálok nem útban lenni. De jön a pólós megjegyzése és nemcsak újra mosolyra húzódik a szám, hanem meg is teszem azt a kis távolságot és felülök az ágyra, ahol pakol. Mindkét lábam felhúzva magam alá, teljes kényelemben és továbbra sem vagyok útban, nem kell kerülgetnie.
Persze közben megfordul a fejemben, hogy közölhetném, az előző pólóval sem volt baj... csak nem éreztem úgy, hogy elég sokat takart. Most viszont itt az újabb, ez tökéletes és valahogy elkanyarodnak a gondolataim. Jó irányba. Abba, hogy amikor innen hazavisz... magához haza... egy fél szekrény fog kelleni a ruháknak, amiket tőle kaptam.
És ez most mind olyan, aminél nem zavar, hogy öltöztet. Nem úgy teszi, nem magának öltöztet.
Az egész gondolatfolyamból a felém repülő chipes zacskó rángat ki, majd jön a körítés és... és én elvigyorodok. Rá. Olyan igazán jókedvűen.
- Ami összetört, amiért labdának használtad, azt majd otthagyom az alján. Azt megeheted - vágok vissza végül, bár a szavaim ellenére egyelőre nem nyitom ki a zacskót, csak félig-meddig ölelem magamhoz.
Sőt, adig nem is igazán foglalkozok az evés gondolatával - csak figyelem őt, mint a kocsiban ülve szoktam -, amíg el nem tűnik a fürdőszobában. Utána bólintok magamnak és a chipset az ágyon hagyva meglesem, mi mást hozott még. Nem mintha ennyire válogatós lennék, csak... Snickers! Jól láttam! Tudtam!
Úgy markolom fel a dupla adagos kiszerelést, mintha valami főnyeremény lenne. Nekem az is. Évek óta nem ettem, Steven nem vesz ilyesmit... és még ha ez nem is éppen sós karamella, akkor is kincset ér. Egy pillanat alatt el lett felejtve a chips létezése és a csokival kuporodok vissza az ágy tetejére. Hátam kényelmesen a támlának döntve és... lényegében bűntudat nélkül nyomom be mind a két kis szeletet. Kiélvezve a nyúlós, kissé olvadt karamellát a közepében. Annak ellenére is, hogy párszor az államról a kétfejemmel kell letörölnöm.
És közben csak figyelek. A hangokra a fürdőszoba felől. Nem azért, mert készenlétben kellene lennem. Azért, hogy tudjam, még ott van és hamarosan visszajön. A chipse és én is itt fogjuk várni az ágyon.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#256TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 11 Icon_minitimeKedd Feb. 07, 2023 3:16 pm

Felnevetek. Hangosan és jókedvűen. Na nézd csak, még a fejemre nő a gyerek!
A 'gyerek' szónál azért erősen megkeseredik az íz a számban, de azért nem hagyom kibontakozni. Vagy épp a felszínre törni. Amit eldöntöttem, azt eldöntöttem. És igyekszem tartani is magam hozzá...
Igyekszem...

- Csak tartsd fejben! - rámutatok, aztán egy kacsintás is belefér a játszmába, mielőtt újra felnyalábolnám a saját cuccokat az ágy széléről, és be nem caplatnék a fürdőszobába.
Halkan csukódik az ajtó hangja a hátam mögött.

A zuhany... mintha évezredes feszültséget mosna ki a tagjaim közül.
Mindent.. ami az elmúlt napokban történt, minden felismerést, minden negatív érzelmet, mindent ami csak megfordult a fejemben, félelmet.. kétséget... megtorpanást és kérdőjelet, és most először... csak hosszú percek után van hogy végre elhiszem... azt képzelem, hogy ebből az egészből még bármi jó is kisülhet.
Mintha csak egy utolsó reménysugárba kapaszkodnék...
Most mégsem tudom magam meggyőzni erről. Hogy nehéz lesz. Mert tudom hogy nehéz lesz. NAGYON! És én elfogadtam. Azt hiszem. Minden velejáró pillanatával együtt. Bármi is történjen. Bármit kell megtennem.... Őszintén... BÁRMIT!
Képes vagyok akár megváltani az egész világot, és most.. ezekben a percekben kell is hogy biztos legyek benne...
Így ahogy végül úgy érzem.. talán uszonyok nőttek az ujjaim között, lassan elzárom a csapokat, és a törölközőért nyúlok.
Ami... vizes.
Hm. A francba...

Nem baj, kellett nekem egyágyas szobát kérni, így jártam. Így fogom magam, és ahelyett hogy a kiss.. kéztörlőre vetemednék, inkább használom a cuccot rendesen, úgy ahogy kell, megtörölközve a lehetőségekhez mérten.
A többi majd leszárad.

Megújult emberként, és tetemes gőzfelhővel kísérve - még szerencse hogy ez a Motel nem korlátozza a vízhasználatot, vagy a többi szoba fogja megszívni az egészet - lassan kilépek az ajtón.
A zoknimat ledobom.. már az újat az egyik fotelbe, arra most nem lesz szükségem, elég a póló és a gatya. Meg aaaa.. rövidnadrág természetesen.
Ma éjszakára.

- Látom csak sikerült beijesztenem. - nyúlik szélesre a vigyorom, ahogy  meglátom az ágyon heverő bontatlan zacskót. Közvetelenül azután, hogy megrázom a fejemet. és úgy... igazából, tenyérrel is végigdörzsölöm a hajamban maradt gyér vízcseppeket.
Ennyi pont elég lesz neki.

- ÉHENHALOK! - vetődöm azonnal az ágyra keresztben, hogy azonnal, és tűrhetetlenül a zacskóra vessem magam.
És már tömök is egy tenyérnyit, legalább, be a pofázmányomba.
Nem érdekel hol hullik ki.
Vagy merrefelé repülnek.
A lényeg hogy MINÉL TÖBB LEGYEN!
Egyszerre...

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#257TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 11 Icon_minitimeKedd Feb. 07, 2023 3:41 pm




Egyetlen, őrült hosszú másodpercnek tűnik, amíg rajta felejtem a tekintetem. Onnan számítva, hogy megrázza a fejét és repülnek a vízcseppek, egészen addig, amíg kiköt előttem, keresztben az ágyon. Pislogni is elfelejtek és csak nézem, mintha még sosem láttam volna.
Aztán persze észhez térek, hála a mindenfelé repülő chipsdaraboknak. Azzal együtt, ahogy a fejét rázta és most ez, hogy lehetőleg az összeset egyszerre be kell tömnie... egy pillanatra eszembe juttatja a menhelyről a kutyákat és elnevetem magam.
Ezek után váltok és még ha megkésve is, inkább reagálok az első megjegyzésére. Inkább, minthogy kimondjam, olyan mint egy nagy, szerethető kutya.
- Nem kockáztattam azzal, hogy megeszem előled. Szükségem lesz a jövőben a fülemre.
...hogy suttoghass mellette - fejezem be gondolatban.
- Az egész zacskóval a tiéd, csak ne bánts - amint kimondom érzem és hallom, hogy nem így kellett volna fogalmaznom. Nem bántana. Elmondta. Megígérte. Megbeszéltük. És én sem úgy értettem!
Csak most könnyű beszélni és hagyni, hogy minden kicsússzon a számon.
- A chips tényleg a tiéd, de a csokit ne keresd - folytatom szinte azonnal, hogy talán ideje se legyen itt megakadni és mutatom felé a tenyeremben az üres papírt.
- Nem tudom, mi történt, de eltűnt a papírjából. Lehet átvertek a boltban - toldom meg az egészet egy tökéletesen átlátszó, értetlen tekintettel.
Közben pedig semmit nem sajnálok és jól szórakozok rajta. Egyértelmű.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#258TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 11 Icon_minitimeKedd Feb. 07, 2023 4:21 pm

Szélesre húz a vigyorom... Ott.. úgy.. a chipssel a számban, nemérdekel. Nem hat meg. Most csak a szabadságot élvezem, azt a fajta szabadságot, amit az előbbi percek, a forrón a nyakamba zuhanó vízcseppek zálogoztak nekem. Mert tudom hogy nem tart sokáig...
Sosem tart sokáig míg kívül tudom tartani az ésszerűséget.
És az soha nem fut ki jól.

- Sosem bántanálak.. - már sikerül aztán kevesebb hévvel, de még mindig megtartva a finom különbséget, a tényleg komolyan beszélünk, és ez most csak egy vicc között, és nem hagyom hogy az előbbi letörje a jókedvet, így ahogy folytat... ja, újra sikerül felvennem a fonalat, mintegy közben lenyelve azt a pár kiló... fogaim közé ragadt krumplidarabot is, ami igazán megnehezítené a dolgomat, ha másban nem, akkor legalább abban hogy újabb adag következzen.
De még mielőtt...

Részben fordulok csak, az oldalamra, keresztben az ágyon, felé, és csodálkozást mímelt szemekkel tapogatom le a "hűlt helye" megnevezett papírdarabot.
Na szép!

- Aztaaaaaaa.. - húzom el. Rendesen rájátszva az egészre - Lehet hogy útközben meglépett!?? - a szemeim tágulnak. Tócsányira, remek a színészkedésem, vagy legalábbis a rehabon azért tanultam egyet s mást. - Talán elhagyott, mert azt gondolta valami falánk fiú be fogja falni teljesen, így inkább világgá szaladt!?? - a szemeim kitartanak, csodálkozással vegyes ijedtséggel, de képes vagyok megtartani benne a jókedvet, a szórakozást, és még azt is, hogy közben megkordul a gyomrom, jelezve, hogy ugyan... tolhatnám már tovább azt az elemózsiát, mert ő ugyan kérne még belőle.

Szóval itt már nem bírom tovább.
Elnevetem.

Hangosan, és jókedvűen, egy pillanat alatt fordulva a hátamra, csak hogy szabadon engedjem.
Mert pokolian nyomta az ágy a tüdőmet.


Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#259TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 11 Icon_minitimeKedd Feb. 07, 2023 5:18 pm




Sosem bántana.
Elhiszem. Tényleg. Aztán már mondom is tovább, ami eszembe jut, majdnem ugyanazzal a lendülettel, amivel belefogtam és hagyom, hogy megtapogassa a papírt.
- Igaza volt. Az egészet befaltam volna. A kedvencem - ismerem el teljes komolysággal. Vagyis próbálkozok, de ott a mosoly a szám sarkában. Még mindig pocsékul színészkedek legyen szó megjátszásról vagy hazugságról. De most nem is ez a lényeg, csak szórakozunk és minden pillanatát élvezem.
Amikor pedig nevet és a hátára fordul... a fülemben hallom, hogy az átlagosnál nagyobbat dobban a szívem. Figyelem, ahogy nevet és át sem futtatva a gondolataim között, mit művelek, ülésből hirtelen térdelés lesz. Semmi kényszer. Semmi helyes vagy helytelen. Csak meg akarom csókolni, ilyen egyszerű.
Újra érezni akarom azokat az édes ajkakat. Nem a halvány lenyomatát a cigarettán keresztül, hanem valójában, ahogy van. Mint a futtatóban. Mint előtte a kocsiban, amikor a tenyeremmel a combján támaszkodtam.
Igaz, hogy most nem érnek hozzá a kezeim, csak a feje mellett támaszkodok rajtuk, de attól még odahajolok. Egészen közel.
- Kérlek... - motyogom az ajkaiba, ha tudom. Meg akarom csókolni, de nincs bátorságom az utolsó pár centiméterhez.
Vagy inkább csak nem akarom, hogy onnan toljon el, ha mégis azt tenné.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#260TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 11 Icon_minitimeKedd Feb. 07, 2023 6:32 pm

Az egész nagyon hirtelen játszódik le. Vagy csak én vagyok az aki nem figyelt. Még a fogaim közt ott a krumpli maradéka, az hogy a gyomrom enni kér, még... aztán már pokoli hirtelen ott van fölöttem, és....

A levegőm visszaakad egy pillanatra.
Biztos vagyok benne, hogy még lélegezni is elfelejtek, és csak a kép játszik a fejemben. Az ő képe, és az a nem is olyan régi emlék....
Pokoli sokat megadnék érte.
Mégis...

Amikor nem kéne, az agyam rendesen dolgozik.
Ahogy most is, pillanatok alatt tisztít ki mindent, mint valami halálközeli álomkép.
Gyorsított ütemben játssza vissza az elmúlt történéseket... Egész onnan amikor megcsókolom... Ott, kinn a kenneleknél... és a szeme, mikor azt mondja még gyerek. Tizenéves. Nem. Nem gyerek már. Rég nem gyerek.. - próbálom meggyőzni magam, de valami azt mondja felesleges.
Talán a hangja az ami belejátszik a képbe.
A szívének ütemes dübörgése a mellkasomon, de lehet mindezt csak az én eszetlen fejem képzeli bele.
És vele az a döntés...
Az én döntésem.
Amit megfogadtam.
Nem is olyan régen.

És...

 - Mindennél jobban szeretném... - az én szemeim is szűkülnek, vagy csak az enyém. Önmagammal viaskodom. Szeretném ha nem élnének a pro és kontra érvek, ha egyszerűen csak képes lennék megtenni mindazt amire vágyom. Amit akarok... Amire kérlel... És még ott van az is, hogy ha visszautasítom...
De tudom hogy ezzel csak magamat győzködöm. Arra hogy ismét helytelenül cselekedjek...
És lehet sikerül is...

Az én szívem is ütlegel, ahogy egy távoli, és egy másik világban játszó élményképben ő és én, összetekeredve fekszünk, ugyanez az ágy.. ugyanaz a légkör, teljesen, csak más emberek vagyunk. Más körülményekkel...
Mégis...

De nem vagyok elég erős.

- Benji... - a hangom csak suttogás. Mégis, ha tudok a szemeire nézek, még ha túl közel is van, próbálkozom, miközben már a mosoly cseppnyi jele nélkül emelkedik a jobb kezem, hogy lassan... és egy percig sem elsietve semmit felfűzzem az arca oldalán, a füle körül érintve.
És alig, csak addig tolva kicsit feljebb, hogy a szemeibe nézhessek.
Egyikbe a másik után.

És aztán...

- Miért vagy ennyire gyönyörű... - de mielőtt gondolkodhatnék, mielőtt megtehetném, már emelkedik is a felső testem, csak annyira, nem túlzóan, hogy elérjem, és az őt fogó kezemmel is rásegítve, élesen az ajkai közé marjak.

Bárminél jobban szükségem volt most erre.
Jobban mint a levegőre, de aztán...

Pokoli erőre van szükségem, hogy aztán hagyjam magam visszaesni az ágyra.
Menekülnék... Menekülni kell, egy távoli döntésbe, de nem tudom meddig tart ki az igyekezetem.

...

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#261TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 11 Icon_minitimeKedd Feb. 07, 2023 7:16 pm




Mindennél jobban...? Akkor mire vársz?! Csókolj meg!
Mert én továbbra sem vagyok képes megtenni az utolsó kis távolságot, nem tudom önállósítani magam. Csak várom, hogy ő tegye meg. Tegyen valamit, csókoljon vagy toljon el, csak azt ne hagyja, hogy némán tovább könyörögjek.
Ne kelljen úgy kérlelnem, mintha rosszat tettem volna és a kedvében kellene járnom! Azért kezdtem, azért hajoltam fölé, mert ezt szerettem volna. Mert olyan hihetetlen módon dobogtatta meg a szívem, ahogy a hátán feküdt és nevetett! Ne hagyja, hogy valami mássá változzon...!
De egyelőre kitartok. Minden néma, csak a vérem dobol tompa háttérzajként a fülemben... és akkor kimondja a nevem. A tekintetem elszakítom az ajkaitól, kissé lesütve kettőnk közé, mintha keresnék... valamit. Nem tudom mit, de ő vizsgál, a keze az arcomon...
Nincs minden veszve. Egy egészen kicsit belesimulok az érintésbe, majd szinte azonnal fel is adom, amikor érzem, hogy finom feljebb tol. Vagy el?
Nem. Kétlem. Csak feljebb.
És ott a tekintete. És az a mondat, amire minden előbbi kétely és szürkébb gondolat a semmibe vész. Amire képes lennék a karjai, vagy éppen az ajkaiba olvadni. Amire... valami igazán ártatlan... szinte már kisfiúsan szégyenlős mosoly ül ki az arcomra.
Egyetlen soha vissza nem térő másodpercre. Mert aztán mozdul. És a keze az arcomon. És tart. És csókol. Csak nem úgy, mint eddig. Nem olyan óvatossággal. Nem olyan gyengéden. Nem úgy... nem úgy...
- Ne így! - szakad ki belőlem kissé hangosan, amint lehetőségem van rá és a háta újra az ágyon.
- Ne így... - ismétlem még egyszer, csendesebbre véve, miközben a legutóbbi szavai kitöltik a fejem. Az, ahogy kimondta őket.
- Ne így, oké? - úgy tűnik, ez akadt be a gondolataim közé. De nem borultam ki, csak... kicsit tisztábbá tette a fejem, amit a mosolya... a nevetése... a szemei... és az ajkai, amik azt formálták, gyönyörű vagyok... teljesen elködösítettek.
- Gyengéden. Kérlek. Mint ahogy azt mondtad... az előbb... amit - kimondani már nem tudom, pontosan mit, de tudja ő, nem? Tudnia kell, ha komolyan úgy gondolta és nem csak beszélt! Tudnia kell és ha csókokkal is, éreztetve, de szeretném, ha megismételne.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#262TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 11 Icon_minitimeKedd Feb. 07, 2023 9:47 pm

Nem így képzeltem. Nem úgy, hogy ilyen gyorsan végeszakad. A pillanatnak is, de ahogy meghallom azt a kínt, a szavaiból kitűnni, ahogy hangosan csattan, egy pillanat alatt tisztítja ki a fejemet.
Minden a fejemben játszó eddigi dübörgésnek annyi.
És ott maradok én. Egy arc... És egy sokkal... halkabbá vált mondat.
Vele az is hogy vétettem. Talán nem csak a magam törvényei ellen, de.. a személye ellen is. Nem szabad. Nem lehet...

Ezért amikor már ott fekszem, elterülve, a következő pár pillanat, inkább másodperc, még mindig várakozással telik.
Én várok. Nem rá, nem is egy isteni jelre, hanem egy döntésre. Az én döntésem várakozik.
Aztán mégis...

- Benji, én nemakartam... Tényleg... - a hangom halk, bűnbánónak tűnik... És az is. A karjaim hirtelen engedték el, széttárva várakoznak, valamire... Mintegy kivégzésre.
Megadom magam.
Teljesen megadom magam.
Nem fog ilyen előfordulni.. többé.
Sosem.
Hogy nyíltan letámadom...

És ebben az egyben teljesen biztos vagyok...
Ha már másban nem is.

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#263TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 11 Icon_minitimeKedd Feb. 07, 2023 10:37 pm




Nem akarta. Nem volt szándékos. Én provokáltam ki.
Mennyit hallottam ezeket a szavakat!
Persze. Tudom. Semmi baj. Nem haragszok. Jól vagyok.
Pontosan tudom, mit kell felelnem és most mégis hallgatok. Mert... hiába valahol ugyanaz a helyzet van előttem, mégis egészen más. Az árnyalatok. A körítés. A részletek.
Az, hogy most a lábaimon ülök, félig térdelve és nem a földön vagy jobb esetben az ágyamon, takaró alatt fekszem. Az, hogy most nem fáj semmi, pedig amikor ez a párbeszéd elhangzik, majdnem mindig nyüszítek a fájdalomtól. A legfontosabb pedig, ami más... az, ahogy Oliver előttem fekszik, széttárt karokkal.
Nem tudom levenni róla a tekintetem és míg az agyam sorolja az apró tényeket, én őt magát lesem.
- Semmi baj... - hangzik el végül a megszokott szókapcsolat, csak most érzelem is van benne, nem üres, bemagolt kijelentés. És bár közben nem húzódok közelebb, az ujjaim a karjához érnek. Alig-alig, de ráérősen cirógatom.
Engedd! Kérlek, Oliver! Hagyd, hogy csináljam és közben megküzdjek magammal!
- Én szerettem volna. Én kértelek, hogy csókolj meg. Csak... - próbálom befejezni a mondatot, de nem igazán tudom, hogyan kellene.
Mi volt a baj? Mi lett hirtelen? Mi bajom volt már megint?! Nem volt ellenemre. Nem fogott le. Nem szorított az ágyra. Nem voltam csapdában. Nem volt fájdalmas. Nem volt... semmi olyan. Talán csak egy kicsit hirtelen... és vad...
Szeretnék még egyszer nekifutni, de nem azonnal. Így csak helyezkedek és ha tudok, akkor mellé fekszek. Nem összekuporodva, mint a kocsiban. Kicsit sem tartva tőle, egészen a felkarján nyugtatom a fejem.
Onnan mozdulok, ha a legkisebb lehetőségem is van. A válláig. Egy apró csók, szigorúan a pólón keresztül, hogy jelezzem, oké. Minden oké. Tényleg oké.
- Csak megijedtem - sikerül végül befejezni az előbbi gondolatot valamivel. Valamivel, ami igaz.
- Ezek a hirtelen dolgok... átkattintanak valamit az agyamban. De ha így csinálod... - nyomok újabb apró csókot, pont oda megint, a vállához. Lassan. Gyengéden. Érzéssel. Majd ha kivárja, még egyet már majdnem a nyakába.
- Így oké. Ha így csinálod, akkor oké. Akkor élvezem. Akkor jól esik. Akkor olyan, mint valami... álom. És bizsereg tőle a bőröm. Ismered ezt az érzést? - beszélek és beszélek, de a csókokat nem viszem túlzásba. Nincs minden mondat után kap, csak... amikor úgy érzem, most kell és hagyja.
Mert még ha nem is mondta így ki, elismerte... egy csókkal el tudom venni az eszét. És most azt akarom elérni. Nem szeretném, ha agyalna. Ha bűntudata lenne, amiért... megijedtem. Ennyi történt, semmi több. Hirtelen volt és vad én pedig megijedtem.
Sosem állítottam, hogy bátor lennék. Most sem voltam az.


_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#264TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 11 Icon_minitimeSzer. Feb. 08, 2023 1:39 pm

Ha lehet, azt mondtam volna, hogy soha nem képzeltem hogy ilyen megtörténhet. Egy ilyen jelenet. Ahol én.. beijedve... talán a saját gondolataim keltette képbe, képes vagyok és visszatántorodom. Ennyitől. De most...

Az ahogy csak úgy ül előttem... térdel, mégis a szemeimbe néz, csak egész lassan... de lassan teszi egyre valóságosabbá a képet.
Tényleg...
Tényleg itt vagyunk, mi ketten... és most ő az aki finom szavakat használ... aki nyugtatgat engem... és az egész olyan... szürreális érzés.

Mégis ahogy hozzám ér, magával rántja, ki a szemeiből a tekintetem, de alig.. csak épphogy mozdulok, engedek le, engednek le a karjaim, és hagyom... hagyom hogy azt csináljon velem, amit csak kedve szottyan.
Amikor viszont elfekszik mellettem, már minden feszültség a messzibe száll.
A testem enged. Hagyom, csak fektetem a feje alatt a karomat, és ahogy tovább beszél... muszáj nyelnem. Próbálom figyelni, de egy szót se szólok. Nem érzem helyesnek. Meg mit is tudnék... Végre beszél....
És még ha a pánik visszaköszönő hullámai még mindig ott nyaldosnak is a gerincemen, a hangja... a szavai... minden egyes szó eggyel közelebb visz a megnyugvás felé.
Teljesen újult érzések kerítenek most hatalmukba...
Megújult érzések.
És ahogy egyre  közelebb merészkedik... egy-egy csók... a mellkasomon... Az egész átvált lassan olyan fokú természetességbe, amit akkor éreztem.. amikor utoljára két lábbal álltam a padlón.
Metaforikusan... természetesen.
Így már képes vagyok átölelni is.

A plafont bámulom, de nem mulasztom el közben egyetlen szavát sem.
Csak épp gondolkodom.
Magamon gondolkodom.
Azon, mégis mit tesz velem, és azon... hogy vagyok képes mellette az egész világot is elveszíteni.
Mert képes vagyok rá...
Most már tudom. Érzem.
Ahogy visszavenni is.. elég... csak a hangja és a közelsége.
Ez színtiszta őrület...

Mégis a közeledő csókja az ami újra a feje tetejére állít mindent.

Megrezzenek, de talán nem is vagyok tudatában.
De ez épp elég ahhoz, hogy újra rá figyeljek, a szavaira... a szemére... ahogy újra felé hajlítom a fejem, csakhogy képes legyek és az arcára nézzek, és...

Újra a kezem emelkedik, csak most a bal, ahogy ott fekszik mellettem...
Újra felfűzöm... ugyanúgy az arca oldalán, a fülét ölelve ahogy korábban is tettem, csak most óvatosan.. és szépen... és érzéssel, csak hogy a szemeimben tartsam.
Mondani akarok valamit.
Csak nagyon nehezen kívánkozik ki.
És mégis...

  - Azt az érzést ismerem, hogy teljesen elveszek melletted... - és ez legalább igaz. Még ha csak suttogásként is futja ki, a következőben.. talán megvárva, ha valamit még szólna, talán nem, de emelkedem... most csak a fejem, és csak annyira... lassan közelítve, hogy lassan... és finoman az ajkai közé jussak.
Lassan csókolom. Finoman, de mélyen. Mintha nem létezne semmi.. kétség... vagy idő... vagy bármi ami az előbb letaglózta a fejem, most csak átadom magam. Az érzés teljességének.
Nem érdekel... Semmi nem érdekel, csak hogy most... ebben a pillanatban érezhetem.
És nem számít semmi más.  

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#265TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 11 Icon_minitimeSzer. Feb. 08, 2023 2:36 pm




Tudom, mit csinálok. Az alapján, amit mondott, tudom, hogy így képes leszek rá hatni. Elűzni a bűntudatát, a sötétebb gondolatait. Mindezt az apró csókokkal. Mert ezt szereti. De közben meg fogalmam sincs, tényleg jól csinálom-e. Működik? Vannak apró jelek, hogy igen... de közben meg alig néz rám és ott az a pillanat is, amikor megrezzen.
Mégis kitartok. Mert közben minden szavam, amit kimondok, igaz. Nem csinált semmi rosszat, csak megijedtem. Nem történt semmi rossz, szeretem, amikor úgy csókol, hogy beleborzongok. Szeretem, amikor a fülemnél...
...igen, pont ott.
Egy pillanatra lekapcsol az agyam, amikor a keze visszacsúszik az ijedtségem előtti helyére, és már jön is a halk, jóleső sóhaj. Elmosolyodok. Halványan mosoly, de biztató. Így jó, most jól csinálja. Amíg a szavai csatlakoznak az érintéséhez, végig őt figyelem, de utána lesütöm a tekintetem. Nem szégyenemben vagy menekülésként, sokkal inkább azért, mert... túl... szép mindez.
Van ennek értelme? Mondhat túl szépeket? Nekem? Jár ez? Az előbb, hogy gyönyörű vagyok, most meg...
Válaszolnom kellene rá, mondani valamit, többel reagálni, mint a mosolyogva lesütött tekintet, de nem megy.  Az viszont minden további nélkül, hogy újra nekifussak ennek a csók dolognak vele. Mert most jól csinálja! Most nem hirtelen történik, nem rémisztő, nem vad, nem támad, nem...
Most jó.
Persze, hogy belemosolygok a csókba, mielőtt megengedném magamnak, hogy elvesszek bennük. Egész könnyű dolgom van. Csak hagynom kell... és ezer örömmel hagyom, hogy ő adja meg az alaphangot, vezessen... és minden pillanatát élvezem. A kezem magától indul meg valahol kettőnk között és a mellkasánál a pólójába kapaszkodok. Nem eltolni akarom, épp ellenkezőleg, közel tartani. Kapaszkodni belé és amikor úgy igazán meglódul a szívverésem jön a felismerés, hogy az övét is érezni szeretném. Érezni akarom!
Szóval ahelyett, hogy kapaszkodok, rásimul a tenyerem a pólóján keresztül és ahogy egyszer-egyszer ugyanakkor dobban a szívünk a fellegekben érzem magam. Tudom, tudom, levegőt is kellene venni, de most valahogy az mellékesnek tűnik. A fontos ő, a szívverése, a nyelve, az ajkai...
Mikor éreztem magam utoljára... ezelőtt... boldognak?



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#266TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 11 Icon_minitimeSzer. Feb. 08, 2023 5:11 pm

Érzem... Minden pillanatában érzem... A kezét, ahogy felcsúszik a mellkasomon, a pólóm... ahogy belemar.. markol... ahogy felnyög a bőröm a hiányától, és aztán azt is ahogy elterül a tenyere.
Érzem a saját szívverésemet.
Nem tudom zakatolt e már ennyire, de most nem ez a része érdekel.
Az érdekel csak, hogy érezzem... Minél nagyobb felületén, az ajkaimmal... a nyelvemen.... Az ujjlenyomataim között, a tenyeremen.. És ahogy teljesen magától csúszik feljebb a kezem, teljesen be a haja közé, a fülét mégsem eresztve, a felsőtestem újabb nyomatékot ad, hogy lassan, de feljebb emelkedjek.. toljam.. talán lassan... őrülten lassan, de mégis átfordítva, most őt a hátára mellettem.. és most én magasodjak finoman fölé.
Nem szorítom le... nem is nyomom, arra figyelek, de akarom hogy érezzen... hogy érezze a szívverésemet, most a felsőtestén, ahogy teljesen neki engedem, és aztán lassan.. - ha ő nem szólt közbe, nem állított le, vagy nem ijedt meg - elérkezettnek érzem az időt hogy ennek itt most véget vessek.
Különben...
Nagyon fel fog szítani.

Az ajkaim eleresztik, de a kezem, és a homlokom képtelen. Így csak az övének döntöm az enyém, a homlokomat az övéhez, és alig.. az orrom még oldalról érinti az övét, ahogy a szemeim nem nyílnak meg, de...

A szám véletlen mosolyra futja.

Alig tudom visszafogni a légzésemet.

- Hü. - csak ennyi sikerül, ha tudok. Ha ő nem előz meg, vagy szólítana ő meg.
Más valahogy most nagyon nem sikerül.
Pedig annyi mindent mondanék...


Ha viszont bármi... másképp történik középen, akkor mindez marad egy tökéletes álomkép.
És belevész a semmibe...



Háttér: https://www.youtube.com/watch?v=NN1OtIJu_Bk
Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#267TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 11 Icon_minitimeSzer. Feb. 08, 2023 5:55 pm




Egyszerre figyelek mindenre és semmire. Az egész egy hatalmas káosz, ami a részletekkel mégis egy tökéletes egységet alkot és minden összecseng mindennel. Akkor is, vagy éppen azzal együtt, hogy a kezem nem mozdul sehova a mellkasáról csak újra kapaszkodásra vált, amikor érzem, hogy a hátam a matrachoz ér és ő lassan fölém kerül.
Emelem a fejem, és közben újra kapaszkodok. Mintha próbálnám távol tartani, de tovább csókolni... és közben tudom... érzem, hogy a kezem meg húzza a felsőjénél fogva. Közelebb.
Oké.
Ez így oké.
Ez így továbbra is jó.
Próbálom is neki jelezni, csak egy apró, puhatolózó harapással az alsó ajkába és azzal, hogy leengedem a fejem a matracra. Jöhet. Utánam. Tetszik. Élvezem. Még a kezem is elereszti a pólóját és hagyom, hogy egész közel kerüljön hozzám. Hogy fölöttem legyen. Rajtam feküdjön.
Élvezem.
Pont úgy, mint az ölelése, most ez is biztonságban tart és minden mást, amire nem akarok emlékezni, odakint. Nem hiába nem akarom, hogy vége legyen. Csókoljon! Engedje, hogy csókoljam! Engedje, hogy a nyelvem a maga módján, néma vallomásokat tegyen neki!
Akkor is, ha közben már alig bírom szusszal. Szeretném. Akarom! Próbálok én némán könyörögni is. Jelezni, amikor véget vet a csókoknak, hogy még! Szólok én a magam módján, azzal hogy az egyik lábam félig az övé köré fonom. De többet nem teszek.
Végül csak hagyom, hogy fölöttem maradjon, hogy a homloka és az orra az enyémhez érjen... és kínozzon a csókjai hiányával.
Időbe telik... érzés szerint egy kisebb örökkévalóságba, mire rendesen lélegzem alatta és nem úgy szuszogok, mint aki maratont futott.
- Pont úgy - szólalok meg suttogva az ő kis... megjegyzése után, de a szemeim nem akarom kinyitni.
- Azt hiszem... most boldognak érzem magam. És fogadok, most én is egy kicsit elvesznék, ha kinyitnám a szemem és meglátnálak - teszem hozzá, ahogy a kezem, ami csak tétlenül pihent mellettem, miután a hátamra kerültem, most újra megindul. Nem messzire, semmi felfedezőút vagy ilyesmi, csak hozzá kell érnem. A karjához. Simítani. Majd az oldalához. Egy kicsit megint kapaszkodni.
Így talán nem lebegek el, bármennyire is úgy érzem, épp most az következne.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#268TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 11 Icon_minitimeSzer. Feb. 08, 2023 6:17 pm

Lehet csak a lélekjelenléten múlott. Lehet végtelen erőbe telt. De szeretném azt hinni, hogy a józan eszem az ami megálljra intett, ami attól még... hogy pár percre teljes szabadságot kapott, azért még mindent figyelt a háttérben.
Vagy legalábbis kellett volna.

Még mindig nem nyitom meg a szemem, amikor az ő hangját hallom. Még mindig arra koncentrálok, hogy tompítsam a légzésemet, ne nyomjam őt a mellkasommal, és még odalent... se áruljanak el az árulkodó jelek.
Nagyon...
Nem akarom megijeszteni.
Elég, ha én vagyok az aki félek. Valamitől.... És egyben boldog vagyok.
Letörölhetetlenül boldog.

- Akkor... akkor talán maradjunk így... Hm? - kissé még szaggatom, de aztán lassan sikerül. Koncentrááálj..! Menni fog ez.
Aztán lassan mégis megnyitom.
Végtelen boldogsággal/jókedvvel a szemeimben.

- Vagy talán jobb lenne... - lassan észhez térek, és habár érzem én a kezeit, mégis lassan kiszakadok belőle, hogy vissza, a hátamra hanyatt dőljek.
De nem ő az akitől távolodnék.
Azthiszem.

- Gyere... - a kezem a kezéért keres, ha sikerül és elérem, miközben felé nézek, lassan invitálom közelebb, húzom, akár a mellkasomra ha ráfeküdne, vagy akár mellém. Ahogy neki kényelmesebb.
Mindegy, csak ne legyen távol. Túl távol.
De lehet nagyon közel se jó ötlet.
Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#269TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 11 Icon_minitimeSzer. Feb. 08, 2023 7:14 pm




Nem akarom kinyitni a szemeim. Tényleg nem akarom. Ez így jó. Elég, ha érzem, ahogy ver a szíve, ahogy levegőt vesz... és a kezem kapaszkodhat belé.
- Ühüm - reagálok ennyit egy mosollyal. Igen. Maradjunk így.
Ha rajtam múlna, tényleg így lenne, de nem én döntök. Ő mozdul és nemcsak az előbbi csókjaitól, de a közelségétől is megfoszt. Minden idegszálam érte kiált, mégsem teszek semmit addig, amíg meg nem érzem az utánam kutató kezét.
Ekkor is, ugyan még mindig csukott szemmel, de elmosolyodok, összefonom az ujjaimat az övével és ahogy érzem a gyengéd húzást... végre hajlandó vagyok kicsit kiszakadni az előbbi mámor fogságából.
A tekintetem most már az ő szemeit keresi és kis mocorgás után hozzábújok. Lényegében az oldalához simulok, majdnem úgy, ahogy odakint, csak most fekve. A fejem a vállához, félig a nyakába temetve. De rá kell jönnöm, hogy ez így nem jó. Nem vagyok elég közel.
- Mindjárt kitalálom... - motyogom magyarázatként, ahogy egy apró csókkal elbúcsúszok a nyakától.
Egy kicsit közelebb húzódok. Egy kicsit jobban összekuporodok. Egy kicsit másképp teszem a lábaim. Aztán teljesen fordulok, át másik oldalamra és keresztbe. De aztán csak nyugton maradok. Összehúzva magam, közben mégis kényelmesen, félig a mellkasán, félik a hasán fekve. Felé fordulva, nem a hátam mutatva neki, hogy... figyelhessem. Gyönyörködhessek benne?
Az egyik kezem alattam, a másikon egy ujjam apró köröket rajzol a mellkasára. Ezúttal nem azért, mert ideges lennék. Csak így esik jól.
Simogatni úgy... hogy igazából nem azt csinálom... csak valahol mégis.
- Most már nem is vagy éhes? - kérdezek rá, ki tudja mennyi idővel később, ahogy felrémlik, hogy tömte magába a chipset. Ami valljuk be, fogalmam sincs, hova tűnt. De talán nem fekszünk rajta a zacskón. Azt éreznénk. Ugye?



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#270TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 11 Icon_minitimeCsüt. Feb. 09, 2023 9:34 am

Elgondolkozhatnék róla mi volt ez. Talán ezt kéne tennem. Mégsem vagyok képes rá. És úgy őszintén... nem is akarok belegondolni ebbe, fejtegetni, most csak élvezni akarom. Minden keserűédes pillanatával együtt...

Aztán mikor mozdul, ahogy húzom, örülök neki hogy elfekszik mellettem. Egy hosszú mosoly is most már nem csak a szemeimben kíséri ahogy fél karral átölelem, a haja csiklandoz a nyakamon, ingerel, de aztán mégis még mielőtt élvezhetném, ténylegesen, már megint mocorog.
Felnevetek. Még előtte, de akkor egy újabb csókkal a nyakamon belémfojtja a nevetésemet, és utána már csak a mosolyom marad.
Mire elfekszik, keresztbe.
És csak engem néz.
Én meg a szemeibe.

Mi volt ez..(?)

Emelkedik a jobb kezem ahogy végre megállapodik, és csendes köröket rajzol a mellkasomon.
Elmosolyodom megint... de akkor jön az a kérdése...
és ha lehet, nevetnék. De nem lehet, így csak lassan... a füle mögé igazítva a hajtincseket, igyekszem és őszintén válaszolok.
Félig... őszintén.

- Most hogy mondod... már nemigazán... - 'az evés jár a fejemben.' Szólna tovább, de ettől a résztől megkímélem. A fő, a tudatosság, még ha most... ebben a percben a legszívesebben messzire is engedném a tudatomat.
Mégis részt kell vegyen.
Ebben a pár, csendes percben legalább.
Mert észvesztő volt az a csók...
És kell hogy a helyére tegyen.

Így egy tetemeset sóhajtok.

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#271TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 11 Icon_minitimeCsüt. Feb. 09, 2023 10:08 am




Olyan laposakat pislogok, mintha álmos lennék és úgy kellene ébren tartanom magam, pedig egyáltalán nem ez a helyzet, csak... jól érzem magam. Nyugodtnak, boldognak. Biztonságban. Néha még csukva is marad a szemem egy elnyújtott másodperc erejéig, mint most is, ahogy az ujjai a kusza tinccsel törődnek a fülem mellett.
Jól esik. Minden érintése jól esik.
Ahogy mosolyogni is jól esik.
Már nem éhes. Vagyis tényleg bármiről el tudom terelni a figyelmét csókokkal. Nem mintha az én agyam nem lett volna egy hatalmas, boldogan lebegő felhő... de most nem ez a lényeg. Inkább az, hogy végül hagyom csukva a szemem, miközben az ujjam körök helyett nyolcasokat kezd rajzolni a mellkasára.
- Szeretnék itt maradni, Oliver. Nem ebben a szobában, hanem... - egy pillanatra elakadok. A fejem a pólójába fúrom, hogy időt nyerjek és kitaláljam, hogyan akarok fogalmazni.
- Azt akarom, hogy ez... hogy te legyél az életem. Vagy ez túl nagy kérés? - nézek rá újra, tényleg rá, nem el mellette valahol. Ez már megy.
Minden más is menni fog. Mindent megteszek, amit mond, csak maradhassak. Mindenre válaszolok, hogy utána mindig így érezhessem magam vele, mint most.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#272TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 11 Icon_minitimeCsüt. Feb. 09, 2023 10:38 am

Nem hagyom abba... az arca oldalának simogatását, vagy még mindig a hajával babrálok. Részletkérdés. Pótcselekvés... Csak az kell, hogy érintsem. Elég.. és bőven elég ez az érzés.

Még akkor is, amikor újra a hangját hallom, pedig a szempillái már szinte alszanak. Mosolyognom kell... Őszintén, és ahogy fordul, és az arca benne a pólómban, egy a plafonra kapott nevetéssel újra kiengedném, de aztán végül mégis másképp teszek amikor befejez.

Befagy a nevetésem, de helyette újra a szemeibe nézek, a szemeire, és elmosolyodok.
Ahogy először a felkarjára fog a kezem, óvatosan, és csak ha enged, ha érzi a húzást, és ha ő is akarja amit én akarok és közelebb jön, egyenesen az arcom fölé, itt már a tenyereim fogják közre, végig az arca két oldalán, hogy bár szilárdan és gyengéden, de mégis az enyém fölött tartsam.

- Benji... Nem engedlek többé el... Hallod?? Nem mész oda vissza... soha többé... - a hangom gyenge, és tudom, hogy talán - és lehet - beletapostam valamibe, de ettől még akarom hogy tudja. A jövője csakis a szabadság lehet. Ebből nem engedek.

- Velem maradsz ameddig kell... Vagy amíg akarsz, amíg csak akarsz, érted..? ... Mostantól EZ(!).. az életed. Mindaz amit választasz magadnak. - a szemeim talán csak az övéi között futnak, de az arcom komoly. Nem enged. Ebből nem enged. Abból, hogy megvédem. Mert nem mehet oda vissza soha.. többé. És nem is fog. Amíg csak én élek.

És gondoskodom róla, hogy utána se kelljen...

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#273TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 11 Icon_minitimeCsüt. Feb. 09, 2023 11:51 am




Először eszemben sincs mozdulni, ahogy a keze a felkaromra kerül. De aztán elkapom a mosolyát és egy apró bólintás után engedem, hogy húzzon, vezessen. Kezeim a matracon, egyikkel a másikon támaszkodok valahol Oliver mellett, annyira emelve a felsőtestem, hogy kissé a lábam is magam alá tudjam húzni. Majdhogynem újra térdelek.
Messzebb vagyok tőle, mint az előbb voltam, mégis közel.
És ahogy beszélni kezd, szükségem is van rá, hogy a két tenyere tartsa az arcom, a fejem. Ha nem tenné valószínűleg most nem csak a tekintetem sütném le, hanem a fejem is csak úgy lógna a nyakamon. De így fogva tart. A keze és a szemei is.
Így hát figyelem és belegondolva most először, egy kicsit tényleg elhiszem, hogy úgy lesz, ahogy mondja. Bármi történik majd, nem hagyja, hogy visszamenjek. Akkor sem, ha Steven vagy valamelyik embere az ajtaján kopogtat majd. Ha a nagybátyám állít be egy kisebb hadsereggel. Akkor sem, ha... újra meg újra megijedek majd... és félek... és... szóval akkor sem? Akkor sem.
- Köszönöm... - motyogok ennyit egy gyors torokköszörülés után, bár még így is lehet, hogy egy kicsit remegősebben hangzik az az apró szó, mint szerettem volna.
- Akkor én téged választalak, jó? - teszem hozzá, mielőtt elsírnám magam. Mert képes lennék rá. Érzem. Eddig is ígért szép dolgokat, de... ez most valahogy más. Ez most nem azért hangzik el, hogy segítsen megnyugodni.
- Téged Oliver. Téged választalak. Csak téged - ismétlem és kivételesen nem óvatoskodva, nem agyalva, lényegében a nyakába vetem magam.
A fejem meg is találja a helyét a válla és a nyaka közötti részen, egészen odafúrom, valahol a karjaim is a környéken... de nem igazán kényelmes így, félig kicsavarodva. Végül a bújás marad, a fejem nem mozdul a nyakából, de minden máson változtatok.
Engedek az ösztönöknek.
Nem a tanultaknak, a valódiaknak.
Annak, amelyik azt diktálja, hogy úgy lehetek hozzá a legközelebb, ha ráfekszek. Ha a mellkasunk összeér és nemcsak a karjaim, de az egyik lábam is öleli. Csak az övéi között megtalálva a tökéletes helyet, hogy ne legyen... semmi olyan a mozdulatban... és mégis közel lehessek.
Már sokkal inkább rajta fekszek, mintsem a matracon. Lényegében félig beborítom, mint valami teknőst a kissé félrecsúszott páncélja. De ölelem és most, hogy megtaláltam a tökéletes pózt rá, nem mozdulok. A nyakába lélegzek és minden porcikámmal ölelem.
Hálából, szeretetből.
Így képes lennék elaludni. Minden este képes lennék így aludni. Ha pedig igaz lesz, amit mondott, hogy én választok... hogy válaszhatom őt, csak és kizárólag őt... akkor talán meg is tehetem majd.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#274TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 11 Icon_minitimeCsüt. Feb. 09, 2023 1:07 pm

Elmosolyodom. Pedig valahol teljesen mást diktál a fejem. Azt, hogy komoly legyek. Hogy meggyőzzem, sikerüljön meggyőzni.
Mégis....

Amikor az a néhány szó... 'Akkor én téged választalak, jó.?' elhagyja az ajkait, valahogy darabokra töri minden elképzelésemet.
Elmosolyodom...
Nem tudok nem mosolyogni.
Még akkor sem amikor megismétli, de aztán megváltozik minden...
Az ahogy nekem vágódik teljesen megváltoztatja az érzéseket. Már nyoma sincs mosolynak, vagy örömnek, egyszerűen csak...

...olyan hirtelen vágódnak a karjaim a teste köré, amintcsak megértem. Az egész természetét .. az egész lelkének változásait, a megadás hullámait, nem hirtelen, vigyázva azért, de teljességgel átélten, szorosan fogják körbe a karjaim ahogy a nyakamba bújik.

Nem tudom ez az este lehetne e ennél megterhelőbb...
Mégis az, ahogy csak úgy fekszik rajtam, mindent megváltoztat.
Ő változott. Tudom. Érzem.

És ez valahogy felszabadító lelki teher.
Valahol mélyen örülök. Piszkosul mélyen.

De ettől még..

- Jól van... Itt vagy... Igen. ... Itt vagy velem... - nem tudom miért beszélek, de egyszerűen érzem, hogy KELL!
Muszáj ..
Jön belőlem, és ahogy újra és újra suttogok, jobb kezem már nem a hátát öleli.
Hanem a fejét, a haját simítja, újra és újra, töredelmesen.

Egyszerűen mert...

így érzem jónak.

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#275TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 11 Icon_minitimeCsüt. Feb. 09, 2023 1:46 pm




Itt vagyok. Vele. Igen.
Tudom, mert a lelkem is tudja. Hallom, mert ő ezt suttogja. Érzem, mert a keze a hajam simítja.
- ...és itt is maradok - mondom vissza valahol az ő szavai között és ezzel együtt... lehetséges, hogy egy kicsit sírni kezdek.
Csendes, sós cseppek szöknek meg, de még csak le sem törölnöm őket. Hagyom, hogy az arcomról meglépve végül az ő nyakán csorogjanak végig, míg megtalálják a helyüket a matracon... és egy pillanatig sem szégyellem.
Most először nem fájdalmamban sírok, nem tehetetlenségemben, hanem mert... valami olyan szorítás engedte el a mellkasom, amiről nem is tudtam, hogy éveken keresztül fogságban tartotta.
De most eleresztett és így, a sírással egy kicsit még könnyebben tudom útjára engedni. Az egészet. Mindent, amit érzek, miközben az egyik kezem az ölelésből megtalálja a helyét először a feje mellett, majd az arcánál, valahol a borostáján simítva és végül a vállán.
Így lesz jó. Ezúttal a vállába kapaszkodok és nem a pólójába, mint már annyiszor tettem. Egészen addig szorítom, amíg pont olyan csendesen, mint ahogy jöttek, el is fogynak a könnyek.
- Fáradt vagyok, Oliver... - beszélek végül, csendesen, éppen csak annyira emelve ki a fejem a nyakából, hogy biztos hallja.
- Nem baj, ha itt... így... rajtad... alszok most egy kicsit?
Most nincs helyes vagy helytelen. Eszembe sem jut. Ahogy az is csak átfut a fejemen és már el is száll, hogy talán neki kényelmetlen lehet. Talán valahol nyomom, talán nem szeret sokáig a hátán feküdni, talán... fogalmam sincs.
Túl fáradt lettem, hogy ilyesmivel törődjek. Pedig az a csók nem lehetett kimerítő. A beszélgetés is rövid volt. Mégis iszonyatosan fáradt vagyok és csak aludni szeretnék. Egy kicsit. Amint megengedi és rábólint. Majd akkor lassan elernyed majd a vállán a kezem. Majd akkor... akkor majd nem nyomom újra, szinte erőből a fejem a nyakába.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#276TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 11 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

P.S.: Some things are worth the trouble

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
11 / 23 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17 ... 23  Next

 Similar topics

-
» It ain't worth it if it don't terrify you - Zafír & Benji

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Játéktér ∷ :: külváros / sivatag :: Lakások-