♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 19 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Pént. Május 10, 2024 10:10 am

» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 19 Icon_minitimeby Leon Williams Pént. Május 03, 2024 8:04 pm

» Leon Williams
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 19 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 19 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 19 Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 19 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 19 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 19 Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
Leon Williams
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 19 Vote_lcapP.S.: Some things are worth the trouble - Page 19 Voting_barP.S.: Some things are worth the trouble - Page 19 Vote_rcap 
Alessandra Clark
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 19 Vote_lcapP.S.: Some things are worth the trouble - Page 19 Voting_barP.S.: Some things are worth the trouble - Page 19 Vote_rcap 
Gloria "Sapphire" Salinas
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 19 Vote_lcapP.S.: Some things are worth the trouble - Page 19 Voting_barP.S.: Some things are worth the trouble - Page 19 Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 P.S.: Some things are worth the trouble

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23  Next
SzerzőÜzenet

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#451TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 19 Icon_minitimeKedd Ápr. 04, 2023 8:28 am




Fel sem tűnik, hogy visszatartom a levegőt, amíg válaszol. Mintha arra számítanék, hogy most azonnal a fékre lép és kijelenti, olyan messzire nem megyünk. Sőt, egészen biztos vagyok benne, hogy megtörténik! Most. Az első kis szó után!
Fejben már készítem a bocsánatkérésem és lezárom a telefon kijelzőjét, hogy majd... miért is?
De mire végigvezetném a gondolataim, folytatja és... Sally tovább gurul. Nem tűnik dühösnek. Egyikük sem. Én pedig végre kifújom a levegőt, hogy válaszolni tudjak.
- Egy doboz cigit neked? - fejezem be helyette a mondatot. Vagyis kérdezem. Vagy akármi.
Nem is értem, miért ez az első gondolatom, de az biztos, hogy nem tűnik elég jónak. Szóval még egy lehetséges befejezést hozzáteszek. Ezúttal már figyelve, hogy ne kérdés legyen.
- ...és akármit, ami megtetszik - a szavakhoz még jár egy bólintás is és ha a következő percekben úgy tűnik, rendben vagyunk, újra a telefon jelezte útvonalat vizsgálom.
Most először navigálok, de az azért világos, hogy az előbbinél hamarabb kellene szólnom, ha kanyar következik. Csakhogy egész egyenes az út. Visz a semmibe, keresztül az államhatáron. Mire az "Üdvözöljük Kaliforniában!" táblát elérjük - ha csendben érjük el -, már percekre veszek el Oliver látványában, majd az előttünk elterülő útban.
Előbbinél csak létezek és mosolygok, utóbbinál... elkalandoznak a gondolataim. Azok a végtelennek tűnő utak járnak a fejemben, amiknek a végén a faház vár... várt. A hely, ahol lehettem hangos. Ahol más szabályok voltak. Ahol minden egy kicsit rosszabb volt.
Próbálom visszanyomni az emlékképeket... a fényképezőgép kattanását a fejemben. Az útra figyelni és amint bekúszik a tudatomba, hogy egy nagyobb benzinkút következik a semmi közepén utat engedek a szavaknak.
- Megállunk? Jó lenne kiszállni kicsit - nincs pánik a hangomban. Nem vagyok rosszul. Csak... fegyelmezettséget hallani. Viselkedek.
De attól még tényleg jól esne kiszállni. Érezni a lábam alatt a stabil talajt és megerősíteni magamban a tényt, hogy semmihez és senkihez nem vagyok hozzákötve.
Oliveren kívül.
De ő jó.
No meg azt, hogy most én választottam meg, hova menjünk. Én döntöttem. Én mondom, hogy merre. ...és én akarok kiszállni, amint megállunk. Talán még azt sem várva meg, hogy leálljon a motor. Persze nem menekülni akarok, csak két lábon állni.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#452TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 19 Icon_minitimeKedd Ápr. 04, 2023 5:07 pm

Felnevetek. Őszintén szórakoztat.

- Meletted még láncdohányos leszek! - de persze közben nevetem.
Hogy voltam e?? A kezdeti időkben.. az a szent beszéd, hogy először vidd át a függőséged egy sokkal kevésbé... ártalmas irányba. Ami legyen mondjuk a cigaretta, vagy legyen Isten... Én mondjuk az előzőt választottam, de idővel.. voltam már olyan erős hogy letegyem, nem akartam soha, semmitől sem függeni többé.
Még ha azt is mondják ez a dolog egy örök életen át elkísér...
Mégis... én szerettem hagyni magamnak néhány percet. Szünetet. Nem valaminek a bábja lenni többé, és szerettem tudni, hogy képes vagyok abbahagyni. Bármit. Ha akarom.
Ezért...

- ...Vagyis legyen akkor ami megtetszik... igen. - és mosolyogok. A szélvédőn át, de ettől még nem kényelmetlen ez a csendes és társas magány, valahogy nem magány többé. Jólesik a néma csend. Vele. Vele is... Még ha magammal, egyetlen társaságban lenni is szeretek, ettől még csak vezetek, faljuk a mérföldeket, és először még az államhatárt átszelő tábla se ragadja meg a figyelmemet, csak a hangja ami talán hosszú idő után felkiált.
Nem volt ő olyan hangos, na.

- Persze. Épp ideje lesz. - mosolygom, azzal amint elérem a kutat, Sally kerekeit a lehajtóra fordítom, és lassan becsorgunk az életet adó nedű tartályai közé.
Ez is egy nézőpont.

- Nem fog megártani egy vizelés sem. - ez is tény. - Meg talán Sally se bánná ha megitatnánk. - így egy beleegyező bólintásra, vagy akár csak szemrebbenésre, azonnal engedem is tovább a kocsit, és kifarolva először a parkolóból ahová beengedtem, megközelítem azt az épp hogy üressé váló kútfejet.

A tárca a zsebembe, aztán HADDSZÓLJON!
És már csorog is az orrfacsaró szagú folyadék a megnyitott sapka mögé.
Ő addig bármikor kiszállhat.
És ha megteszi, csak ugyanúgy őszintén mosolyogom rá.

- A Tiéd a terep! - azzal rákacsintok.

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#453TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 19 Icon_minitimeKedd Ápr. 04, 2023 6:28 pm




Szerettem volna vele nevetni, amikor még arról beszéltünk, mit kellene venni, ha megállunk. De csak mosolygásra futotta.
Szerettem volna jól érezni magam és nem azért állítani meg, mert veszélyes irányba kanyarodtak a gondolatam.
De csak viselkedni tudtam.
És most is tudok. Maradok nyugton - még a kezem sem csúszik a kilincsre! -, miközben az agyam azon vitázik velem, hogyha Sally biztonságos, miért akarok annyira kiszállni?
- Ühüm - bólintok aprót végül a felvetésre. Mosdó, tankolás.
...és még ha nem is ránézve, mosolyra húzom a szám. Nem akarom, hogy bármit kiolvasson a szemeimből vagy meglássa, talán nincs minden rendben. Mert rendben van! Lesz. Amint visszakanyarítom a gondolataim a rendes mederbe. Csak még egy kicsit maradok odabent ülve. Még egy kicsit, miután ő kiszáll és az én kezem a kilincsre csúszik. Egy ujjal koppantok rá újra meg újra.
Várom a csendes, de határozott hangot.
Várom, hogy azt mondja, legyek jófiú.
Várom, hogy azt mondja, igyekezzek vissza.
Várom, hogy a sofőr nyissa az ajtót és elkísérjen.
Az egész egy örökkévalóság, amit a fejemben lezajlik... és valójában csak két lélegzetvételnyi idő. Másodpercek, nem több.
Majd után még kettőt koppan az ujjam és mire kiszállok, már mosolygok. Újra. Őszintén? Azt hiszem. Mert senki nem szól rám, hogy ne tegyem. A tekintetem azonnal Olivert keresi és ahogy látom a kacsintását még egy kicsit stabilabbnak érzem magam. Olyannyira, hogy csukva az ajtót megkerülöm az egész kocsit és amíg ő tankol, nem törődve semmivel és senkivel...
...odalépek hozzá.
A nyakába csimpaszkodok.
Fél karral.
Aztán bele is csókolok a nyakába.
- Igyekszek, jó? - motyogom a bőrébe, aztán ott sem vagyok. Majdnem úgy fordulok el tőle, mint ahogy a vásáron pörgetett és futok is.
Vajon tényleg méri valaki, meddig vagyok távol?
Pillantást sem vetve a kutakra vagy a bolt bejáratára, lényegében betörök a mosdóba és megcélzom a legközelebbi kis fülkét.
Igyekszek!
Szinte ugyanabban a pillanatban kattintom a zárat, homlokom koppan az ajtón.
És a saját, a fejemben kissé zúgolódó csendben szépen sorra veszek mindent.
Én választottam az utat.
Oliverrel utazok.
Akkor ér hozzám, amikor én is akarom.
Mondjuk majd ott és akkor, ha megérkezünk.
- ...az jó lesz... - suttogom magamnak és remélhetőleg senki más nem hall. Remélhetőleg senki más nincs bent.
A sivatagban maradunk - folytatom fejben. ...Nincs erdő. Nincs rönkház. Nincs fájdalom. Nincs fénykép. Nincs verés. Nincs... nincsenek... Nincsenek új szabályok. Nincsenek... szabályok.
Vagyis senki nem lesz rám dühös, amiért bezártam a fülke ajtaját és akkor sem, ha még pár percet maradok, mielőtt talán kinyitom és kimegyek. Hogy megkeressem Olivert.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#454TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 19 Icon_minitimeHétf. Ápr. 17, 2023 12:45 pm

Lehet hogy erre nem számítok... Lehet hogy mellette meg kell tanulnom semmire nem számítani többé, sokkal inkább felkészülni, bármire, és talán ez tökéletes tanulólecke. Az élettől. Túúúl... hogyismondjam, behatároltam eddig az életemet.
Mert az biztonságos...
Eddig....
De most....

- Csak nyugodtan.. - mosolygom el, közben mintegy... bele is dőlve az érintésbe, nem érdekel ki lát meg.
Pedig talán kéne....
A vidámparkban... tapasztaltak után...
Mégse visz rá a félsz, vagy egyszerűen csak túl kellemes érzet, túl.. boldog vagyok, vagy túl...
Nem is tudom hogyan érzek, képtelenség megfogalmazni.
Egyszerűen SZÁRNYALOK!

Onnan csak nézek utána, figyelem ahogy ellépked, és csak másodikra, mikor az üzemanyag már majdnem kilöttyen, kapok vissza a tankra és a pisztolyra. Hoppá.
Egy kis... KOMOLYSÁGOT!


Az idő érzékelése sose volt az erősségem...
Régen se, mindig elkéstem valamelyik fotózásról - ha nem mindről - még ha azokra az időkre lenne is mentségem, de azután se.. se a kert.. se a természet, nem tanított meg az időpontokat betartani.
És most se... nem tűnik fel az idő, hogy meddig marad távol, ahogy az se, hogy mennünk kéne. Mert mennünk kéne??
Egyszerűen csak élvezem a szabadságot...

És ha még mindig nem jelent meg, a pisztolyt a helyére téve csak seggel nekidőlve a kocsinak várom hogy visszatérjen, mivel nemegyedül szeretnék bemenni.
Az üzletbe.
Tudni akarom, hogy ottvan mellettem.
Ha már egyszer ő is akar.

Az első lépés...

(Ami nemkevésbé veszélyes.)

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#455TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 19 Icon_minitimeHétf. Ápr. 17, 2023 1:58 pm




Tisztában vagyok vele, hogy a percek, amiket bent töltök el, vészesen pörögnek. Érzem a másodperceket a tarkómban lüktetni és ez még egy kicsit nehezebbé teszi, hogy mindent sorba tudjak szedni.
De végül sikerül. Rendezni a gondolataim és ezzel együtt szép lassan az őrület is halványodni kezd, ami Sally ülésén kuporogva olyan fenyegetőnek és valóságosnak tűnt. Elhúzom a fejem az ajtótól, pislogok párat, megdörzsölöm az arcom és végre arra használom a fülkét, amire való.
Igaz, megfordul a fejemben, hogy nem feltétlen kellene ráülni... de túlzottan bennem van a megszokás, így maradok a biztonságos verziónál, amikor nem vagyok kitéve annak, hogy valaki mögém sétálhat.
Jó ez így.
Újabb perc múlva már a kezemre folyatom a vizet, majd az arcom is megmosom. Nem sírtam... tényleg nem... de nem fog megártani. A tükörbe már majdnem belemosolygok, amikor a képmásom egyik-másik vad tincséről lecsöppen a víz, ami odakerült.
Eszembe jut, hogy ért a hajamhoz Oliver. Még a lakásán. Amikor bevizezte az egészet, hogy nagyjából egyenesre simítsa. Hogy beférjek a sapka alá.
Még mindig ez az emlék lebeg a szemeim előtt, amikor kisétálok. Kezeim a zsebembe rejtve, egy ujjam lassan dobol az ott elrejtett, félig-elszívott cigin, miközben egészen a gondolataimba merülök.
Amíg meg nem bök valami a tudatom alatt.
Miért is az emlékeimben keresem, mikor... itt van?! Amikor még mindig az... enyém? Nem. Én vagyok az övé. De a lényegen nem változtat. Nem kell egy halvány utánzatban keresnem, csak felemelnem a fejem és... és máris ott van! Tényleg ott... vagyis itt van. Sallynek dőlve. Pár lépés távolságra tőlem, amit már sietve teszek meg, miközben mosolyra húz a szám.
Valódi mosolyra, amihez a szemeim is csatlakoznak. Mintha sosem lett volna másképp. Hogy érezhettem magam egy kicsit is rosszul?! Hogy ne lettem volna végig biztonságban, amíg ő mellettem volt?! És most újra...
- Itt is vagyok - kezdek bele nagy lendülettel a kijelentésbe, ami a végére elfogy, mert rájövök, hogy igen... ezt ő is látja. Teljesen nyilvánvaló. Szóval felesleges.
- Megvettél már mindent vagy... együtt...? - váltok inkább kérdésre ahelyett, hogy még több butaságot beszélnék.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#456TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 19 Icon_minitimeHétf. Ápr. 17, 2023 5:16 pm

És már érkezik is...
Én meg mégszélesebben mosolygok.
Már-már nevetek...
Lehet hogy valamit mondanék is...
Az is lehet hogy hozzátennék valami humoros megjegyzéseket, scakis azért mert egyszerűen boldog vagyok, hogy újra láthatom, de aztán ő az aki megelőz
És...
Igen, látom.

- Ittvagy. - nyugtázom. - És hiányoztál. - még mindig széles mosollyal az arcomon, de nem bánom, és nem is szégyellem, egyenesen a szemeibe.
Mert ígyvolt.
És hogy a bolt...

- Ööö... - veszem ki a zsebemből a kezemet, immáron már a bejáratot fixírozva - Úgy gondoltam megvárlak. Haaa.. te is jönnél velem. - igen. Vissza megint a szemeibe, és közben... Hogy ki szól meg vagy ki nem, vagy hogy mik lesznek végül a következmények, kinyújtom felé a kezemet.
Érte.

- Persze csak ha tényleg akarsz - ezt már csak akkor, HA hezitál.
Mert azt akarom hogy ő döntsön. Hogy csakis ő döntsön. Semmi sem kényszer amit nem akar.


Mert semmi sem kényszer...

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#457TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 19 Icon_minitimeHétf. Ápr. 17, 2023 8:27 pm




Egy pillanatra elkapom a tekintetem, magam mellé nézve valamerre. De a szám sarkában ott a mosoly, miközben a szemem a benzinkút foltos betonját vizsgálja.
Te is hiányoztál... - szeretném mondani, de nem igazán megy, így csak addig jutok végül, hogy a homlokom egy pillanatra a mellkasának döntsem. Szavak nélkül is ért, nem? Így közlöm, hogy hiányzott... és azt még véletlen sem, hogy fogalmam sincs, mit tettem volna, ha utánam jön... de most nagyon is jó, hogy itt van.
Innen csak egyetlen pillanat, egyetlen levegővétel a mellkasánál és utána újra képes vagyok ránézni. Majd a bolt felé. Összefűzni a kezeimet a hátam mögött, egy kicsit a csuklómra szorítva az ujjaimmal. Majd a tekintetem visszatér Oliverre. Sallyre. És a felém nyúló kézre.
Hogy is mondhatnék így nemet? No meg amúgy is, miért ne tartanék vele? Bízva benne, hogy most sem fog összedőlni a világ körülöttem. Körülöttünk.
A szorítás végül lazul a saját csuklómon lazul és csúszik a kezem az övébe, óvatosan, megfigyelve minden pillanatot, amíg összefűznek az ujjaink.
- Végig fogod majd a kezem? - kérdezek rá, akkor is, ha esetleg közben már elindulna előre. Az, hogy beszélek, nem ok arra, hogy megálljunk. Mehetünk. Tényleg. Sőt, ha olyan, még mellette is lépkedek és nem mögötte. Csak szeretném tudni, hogy... odabent is fogja-e majd a kezem.
Kivételesen nem azért kérdezem, mert megerősítés kell. Az agyam anélkül is tudja, hogy biztonságban vagyok vele. Sokkal inkább az érdekel... hogy ő rendben lesz-e. Akkor is, ha lenne bent valaki, akinek majd nem tetszik, amit lát.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#458TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 19 Icon_minitimeHétf. Ápr. 17, 2023 11:42 pm

Elnevetem magam.
Egész egyszerűen mert értek én a szóból... nem-szóból, amikor - mint ahogy szokott - tettekkel reagál.
A legszívesebben belesimogatnék a hajába...
De nem teszem, helyette válaszolok a feltett kérdésre, és igen, pont ő az akit vártam.
Így ahogy kinyúl érte a kezem, csakis a kezemet nézem, nem őt, nem akarom hogy csak miattam tegye, de az a cseppnyi hezitálás, majd ahogy az ujjai belecsúsznak az enyémekbe, az één mosolyom ha lehet mégszélesebbre terpeszkedik.

És végül elindulunk...

- Szeretnéd..?? - fordulok vissza. De csak úgy egy percre, a lépésben, közbe  haladunk is tovább.

- Ha azt szeretnéd, úgylesz. De ha inkább szabadon garázdálkodnál, velem azt is meglehet beszélni. - és nevetem, miközben szinte már elérjük az ajtót, és ahogy megnyitom, alig félreállva csak, előreengedem.

A kezemmel a kezében.
Vagy anélkül.
Ő dönt!

Aztán én is belépek mögötte...
Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#459TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 19 Icon_minitimeKedd Ápr. 18, 2023 8:32 am




Te szeretnéd, Oliver? Te rendben leszel vele? Ha megnéz magának az eladó? Ha valaki... megjegyzést tesz?
De persze megint fejben jönnek a kérdések és egynek sem adok hangot. Helyette kettőt koppan az ujjam a kézfején... és utána rászorítok. Ez a válaszom?
Egészen addig igen, amíg ki nem nyitja előttem az ajtót és mindenhova, de közben sehova sem nézve - nem nézünk idegenek szemébe... nem kérünk segítséget... nincs miért... sosem volt miért... - meg nem akad a tekintetem egy megtépázott könyvállványon.
Pedig van bent minden más is, mégsem látok semmit. Nem látom az eladó lányt, aki unottan bámul maga elé, még csak nem is köszön. Nem látom az üdítőket, csokikat, újságokat. Alig tűnnek fel a másik állványon csillogó karkötők és nyakláncok, hajpántok és napszemüvegek, amikről visszaverődik a napfény és ennek hála különböző formákat vetít a valaha fehér lehetett falra.
- Ott leszek. A könyveknél. Jó? - lépek Oliver elé, a kezébe még mindig kapaszkodva, újra rászorítva, csak ezúttal azért, hogy annál fogva nyomjam fel magam. Lábujjhegyre.
Nem csókolom meg, még a nyakát sem... nem érek hozzá... még a mellkasom sem... csak éppen annyira vagyok közel, hogy már majdnem... de a cél az, hogy más véletlen se hallja a hangom a lényegében kihalt helyiségben.
Nem mintha a pult mögött állót a legkisebb mértékben is érdekelné, mi történik tőle pár méterre. De nekünk, azt hiszem, ez most jó.
Mindenesetre megvárom, amíg megkapom az engedélyem. A válaszom. Ha megkapom. Aztán odasétálok az állványhoz. Az első pár könyvet megnézem magamnak, még nem érve hozzájuk. A tekintetem újra és újra Oliver irányába fordul. Csak figyelem, hogy ne tűnjön el... De végül elveszek a címek és borítók között. Mindegyikhez hozzá kell érni, egyetlen ujjal, óvatosan simítva meg, mintha némán üdvözölném őket. Végül egy Dickens kötet kerül a kezembe, pontosabban a mellkasomhoz, egy kézzel... ölelve.
Szabad, Oliver? - villan felé a tekintetem, de valójában, hangosan megint nem kérdezek.
Úgy szólt a beszélgetés, hogy akármit lehet, ami megtetszik. Ő tetszik. A Dickens regény. A kissé élénkebb, pasztell színekkel és a figurájával, aminek nincs arca és mégis mindent le lehet olvasni róla.
Végül ellépek az állványtól, a többi kötetet magányosan hagyva. De ott vannak ők egymásnak. Nekem pedig ez az egy kell. Már az, hogy a mellkasomhoz ölelem, mintha adna egy kis erőt. Egy kicsit... otthonosabban érzem magam.
Stevennél otthon?
Talán.
De nem rossz értelemben.
Meg is teszem a következő pár lépést és valamiféle őrült ötletnél fogva a szabad kezemmel megpiszkálom a szomszédos állványon halkan csörgő karkötőket... és lekapom mellőlük az első napszemüveget. Egy pillanat alatt fent van a fejemen, takarja a szemeim, a címke az orromat csiklandozza. Mégis... elrejt?
Láthatatlanná nem tesz, de úgy érzem.
A könyv és vele együtt a szemüveg pedig ad egy olyan szintű magabiztosságot, hogy a hangom már félhangosan csendül fel. Hogy bármelyik polc mögött is bújik épp, bárhol van, meghallja.
- Oliver? - és elvigyorodok. És kidugom a nyelvem hegyét. Mit szól? Megkaphatom ezt a két dolgot?



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#460TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 19 Icon_minitimeKedd Ápr. 18, 2023 1:57 pm

Elnevetem magam.
A bolt... semmivel sem másabb mint a többi. Igazából semmiben, azon túl, hogy most először, nemegyedül lépek be.
És ez most valahogy felértékeli a pillanatot.

Nem is az érdekel igazából mi vár ott benn. Az jobban, hogy ő hogyan viselkedik, csak szilárdan tartom a kezemben, nem annyira hogy kötelezőnek vegye, de annyira hogy biztonságnak, és bár óhatatlan  - és ösztönös - hogy körülnéz a szemem, ahogy hozzám hajol, egyszerűen érzem, már automatikusan is hajolok le hozzá, csak hogy jobban halljam, de csak a szavai után téved oda is a szemeire a szemem.
Na meg a mosolyom.
Az is megindul akkor...

- Persze, menj csak. - és mosolygom, azzal engedem a kezét, ha érzem ő is elég bátor és menne, és amíg ő böngészik, nekem az eszembe jut hogy jó lenne... vizet vennem. Meg valami szendvicset. Párat. Némi péksüti... üdítő..... és folytatódik a lista fejben, ahogy a szemeim automatikusan keresik, a kezeim szedik össze, és mindig csak egy... pillantás a fiúra, rendben van e, de úgy látszik nem kell segítség.
És amikor megjelenik, nem is olyan messze tőlem, abban a... napszemüvegben, és főként.... JÁTSZIK... na akkor midnen félelmem eloldalog.
Lehet könnyelmű, de ettől még nevetek.

- Tiszta Stevie Wonder, csak fehérben és loknik nélkül! - nevetem. Amire már a boltos kislány is odakapja a fejét.
Oké, ő fehér, és tudom, olyan időket élünk amikor már egy rossz vicc is hullámokat kelt, de tényleg nem volt ezzel semmi rosszirányú szándékom.
Így....

- Víz?? - emelem meg a kezemben a legalább hatos csomagot. - Meg valami kaja is kéne... - fordul vissza a tekintetem a polcra, szendvicsből van előrecsomagolt vagy 6 féle - ki gondolta volna  - és fogalmam sincs melyiket válasszam.

- Gyere, válassz, mi az amit szeretnél.. - nyújtom ki érte a szabad kezem, de szemeim közben - és azután is  - a választékot fixírozzák.
Micsoda dilemma!

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#461TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 19 Icon_minitimeKedd Ápr. 18, 2023 3:44 pm




Ahogy felhangzik a nevetése, az én vigyorom még inkább kiszélesedik. A saját, kinyújtott nyelvemre harapva próbálom visszafogni... csak nem teszek bele túl sok erőt. Mert nem akarok. Mert tetszik, amit kiváltok belőle az egész jelenettel. Igazából semmi mást nem látok, csak őt. Az egész világon nem létezik más, csak ő. És a nevetése. Meg a szemei.
Ezúttal már hezitálás nélkül lépek közel és fogom meg a felém nyúló kezét.
A kézfején dobolás helyett simogat az ujjam. Apró, kellemes körök, miközben a szemüvegen keresztül is a szendvicseket figyelem. Sonkás-sajtos, tonhalas - fúj! - tojássalátás, csirkés...
- Azt tudom, hogy Steven szerint... - kezdek bele csendesen, inkább magamnak motyogva, de még így is elharapom a mondatot.
Nem fogom azt kérni, ami szerinte jó nekem! Nem kell az, amiben a legtöbb zöldség van és ami elfogadható szintre emeli a szerinte amúgy mérgező bolti szendvicseket. Nem fogok egy bacon-saláta-paradicsom verziót kérni.
- Ez? - mutatok végül kissé kapkodva egy egyszerű sonkás-sajtosra, már csak a sajt miatt is. De jól halhatóan ott a bizonytalanság a hangomban. A kérdő hangsúly.
De ha kell... ha rákérdez, megerősítem. Jó lesz. Igen. Biztos. Még bólintok is hozzá párat, csak a napszemüveg mögül figyelve továbbra is a szendvicseket.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#462TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 19 Icon_minitimeKedd Ápr. 18, 2023 5:06 pm

Ittvan... és maga a pillanat nem is tölt el nagyobb elégedettséggel, de azért rászorítanak az ujjaim és úgy húzom közelebb, egészen az előttem tornyosuló halomok felé.
Na, SEGÍTS!

És segít... Mondhatjuk. Bár nem kerüli el a figyelmem az első részlet sem, de.. ügyesen korrigál, és én remlem... hogy nem miattam teszi. Bízok benne.

- Jólvan. - mosolyodom el. Újra. - Akkor legyen ez, veszünk belőle párat, meeeeeg... Ez is. - veszek még. A másikból. - Meg legyen ebből is egy. - és a harmadikból is, kizárólag csak éhenhalás esetére, JÓ.. ha van biztonsági tartalék.

- Ennyi elég lesz?? Szerinted!? - lesek aztán mégis fel rá emellett. Azt szeretném hogy ő is döntsön. Hogy együtt döntsünk. De...

- Így nem látom csak a saját tükörképemet.. - nevetem el, vagy inkább mosolgom, és ahogy aztán a kezét elengedem, ha nem lép el, csak ott egész közel, megfogom a szemüvegének közepét és lassan a fejére emelem.
Csak úgy nézek vissza rá.

- Így már sokkal jobb... - azzal... ellep a fékezhetetlen kényszer, hogy azonnal.. bár lassan, olyan lassan hogy kihátrálhasson belőle, de lassan a szájára hajolok és lassan megcsókolom.
Csak egyetlen... hosszú, mégis a végletekigélvezett csók.
Nem számít ki lát meg.
Aztán....

- Khm... szóval kell még valami..? - szükségem van egy torokköszörülésre. De aztán minden oké. NaNÁ, hogy oké.. NAGYON IS OKÉ!

IMÁDOM!

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#463TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 19 Icon_minitimeSzer. Ápr. 19, 2023 10:39 am




Úgy vizsgálom a szendvicseket, mintha sehova máshova nem nézhetnék. De attól még figyelek, hallom a hangját és figyelem a kezét, ami újabb és újabb adagért nyúl.
Az én szám sarka pedig magától kezd felfelé görbülni.
- ...még van fánk is a kocsiban - emlékeztetem ahelyett, hogy a tényleges kérdésre felelnék. Vagy döntenék. De legalább felnézek rá, amikor magamon érzem a tekintetét. Így láthatja az arcomon ragadt félmosolyt.
Meg sem rezzenek, amikor a keze közelít és eltünteti a majdnem-láthatatlanná tévő mágiát a szemeim elől. Egy pillanatra ösztönből sütöm le a tekintetem, majd szinte azonnal, bocsánatkérésként a kezéért kapok, mielőtt leengedné. Csak a tenyerébe egy apró csók. Utána már nézhet a szemeimbe. Utána már úgy pislogok fel rá, mintha soha nem láttam volna és amikor odahajol, hogy megcsókoljon, belemosolygok az ajkaiba.
- Te - vágom rá a kérdésére hezitálás nélkül, engedve a kitörő ösztönnek. Ő kell. Semmi más. Vagyis...
- ...és szeretném ezt a könyvet - teszem hozzá, ahogy visszatér a józaneszem és felé nyújtom az annyira ölelgetett kötetet. A napszemüveghez nem ragaszkodok. Hiszen rajta keresztül nem látja a szemeim... és anélkül szeretne engem...



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#464TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 19 Icon_minitimeSzer. Ápr. 19, 2023 12:17 pm


- Igen, tudom.. - nem figyelek rá. Vagyishogy figyelek, csak épp sokkal jobban leköt az előttem álló kihívás - micsoda kihívááás! - tanulmányozása, bár az egész csak színjáték. Hogy neki... vagy csak mert élvezem, az egész pillanatot, nem most, és nem nekigondolva fogom eldönteni, most egyszerűen csak élvezem. Minden egyes négyzetcentiméterét. Mert élvezem.

- De nehogy éhenhaljunkavégén nemigaz?? - de ezt már széles vigyorral a képemen, felé nézve, amikor és csak EKKOR tűnik fel az a részlet, hogy a szemei helyett valami egészen mást látok.
Mondhatnám azt hogy egy "öregembert", de ne legyünk már ennyire cinikusak, sokkal inkább a szemei hiányoznak most nekem, és kizárok vele minden mást. Már ki.. akarok zárni, és élvezem ezt a percet. Csak élvezem.
Ahogy azt is, ahogy azután légbőlkapottan és a semmiből, egyszerűen csak megcsókolom, ott.. az üzlet közepén... nem törődve semmivel, és talán.... talán még soha az életemben nem tettem ilyet. Mármint kezdetben.
Először kötöttek a szerződések, aztán meg már mindegy volt. Nem számított. Mikor... kivel... hányszor.... de ez... most nagyon is számít. Nagyon is számít nekem, és képes... egyszerűen elvenni minden eszemet. Teljesen meggondolatlanul tekintek rá...
Mert nincs kedvem gondolkodni.
Felesleges.
(-nek tűnik ebben a pillanatban.)

Aztán mégis ott az a pillanat, amikor úgy tűnik végeznünk kell, kaja megvan, víz megvan, mikell még!?? És mondja is.

- Oké, akkor én meg egy könyv.. - nyugtázom vigyorral. De aztán felpillantok a feje a tetejére. - Meg egy szemüveg is. - ugye? - SŐT! - lépek el mellette, és kapom le az állványról, az első.. szembejövő, legrózsaszínebb, és LEGKISLÁNYOSABB darabot, és azonnal a fejembe nyomom. - Legyen KETTŐ! Mit szólsz?? Stevie Wonderes!?? - pózolok. - Vagy inkább Lady Gaga.. - most másképp. És onnan már nevetek, csak nevetek, kizárólag ha ő is megteszi. Ha nem, akkor még játszunk rá az egészre.
Csak hogy nevetni halljam.

Végre!
Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#465TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 19 Icon_minitimeSzer. Ápr. 19, 2023 1:10 pm




Egy részem kapásból túl komolyan szeretné venni a helyzetet. Egy részem közölni szeretné, hogy amennyi fánkot benyomtam, megvagyok további evés nélkül... és talán megjegyezném azt is, hogy milyen sokszor kaptam Steventől azért, mert nem volt étvágyam... mert napokig nem tudtam enni...
De ő most nem komolyan beszél. Vigyorog. És bolondozik. És mire észbekapok az én mosolyom is őszintévé válik, ahogy nagyot bólintva egyetértek vele.
Nehogy éhen haljunk. Pontosan.
...és nehogy csók nélkül maradjon. Maradjak? Igen, én se maradjak az ajkai nélkül. Persze, hogy belemosolygok és utána kimondom az első dolgot, ami az elmémbe tolakszik. Ő kell. Meg a könyv, de utóbbi már egész mellékesnek tűnik. A napszemüveghez pedig főleg nem ragaszkodok!
Szereti látni a szemeim, nekem pedig valójában nincs rá szükségem, hogy a fejemen legyen. Ha azt mondom, csak addig kellett, amíg mosolyra bírtam, vajon elég jó indok, hogy ne kelljen megvennie?
Fejben a szavakat rendezem, próbálok rájönni, hogy lenne a legmeggyőzőbb, csakhogy ő mozdul én pedig mindent elfelejtek, ahogy figyelem az előadást.
- Egyik sem. Próbáld így... - és bal kezem kerül a csípőmre a könyvvel együtt, a jobb a hajamba. Nagyon próbálok úgy tenni, ahogy a régi filmekben a világ legszebb női.
Pár másodpercnél tovább persze nem bírom. A saját butaságomnak és az ő próbálkozásainak hála kirobban belőlem a nevetés. Vagyis... először nem egészen, próbálom visszafogni, csak mosolyogni és vigyorogni... de végül feladom. ...és még ha a tenyerembe is rejtem az egész arcom, dörzsölöm, bújok a tincseim takarásába, attól a hang még ott van.
- ...és akkor máris Marilyn Monroe vagy! - fejezem be a korábban megkezdett mondatot, éppcsak fellesve rá. Fél szemmel. Titokban.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#466TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 19 Icon_minitimeSzer. Ápr. 19, 2023 2:01 pm

És BENNEVAN!! A játékban, az én vigyorom meg MÉGszélesebbre tolódik, ahogy fogom magam és utánzom, hogy is volt?? Hogyisvolt!?? Pedig még emlékeznem kéne hogy is kell ezt csinálni. (és emlékszem is!)

Szóval bevágom magam az említett - vagyis mutatott - pózba, teljesen... de aztán vele együtt nevetem el.
A végletekig....... a végletekig jókedvűen....

A francba, úgy a karjaim közé kapnám.....

De tudom hogy nem lehet.
Így...

- Na jó, lehet hogy ez már túlzás lenne.. - és vigyorgom, még mindig, de közben lekapom a fejemről azt a szemüveget, és gyorsban visszaakasztom.
Bár ilyen csodálatos lenne minden délután....

- Akkor marad a könyv, és a te szemüveged.. (?) - inkább kérdezem, de kijelentő a hangsúly, persze a víz és a szendvicsek mellett, amiket nemes egyszerűeséggel fogom magam és felteszek a még mindig bambán néző lány pultjára.

Mert csak ennyi lesz.

Ezúttal....
Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#467TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 19 Icon_minitimeSzer. Ápr. 19, 2023 2:55 pm




Amíg nevet és vigyorog és mosolyog, addig semmi nem túlzás. A végletekig tudnám így figyelni, míg átjárja a jókedv. Egész végig őt lesném, titokban. Most viszont csak azt nézhetem, ahogy visszakerül a szemüvege és előttem van a lehetőség, hogy az enyémet is mellé tegyem. Vissza az állványra.
Nem akarok elbújni előled, Oliver... - motyogom magamban, egyetlen hang nélkül.
De végül az egész nyöszörgő megjegyzést felülírja az előbbi kis jelenet emléke. A mosoly és nevetés. Attól, hogy megveszi, nem kell takarnia a szemeimet. Hordhatom a pólóm nyakán. Vagy a fejem tetején. Valamiféle vészhelyzetre.
Szóval pár másodperc késéssel a könyv tetejére kerül a napszemüveg és úgy nyújtom először Oliver felé... majd az utolsó pillanatban meggondolva magam én csúsztatom a pultra a szendvicsek és víz mellé.
Az eladó pedig teszi a dolgát, lényegében ránk sem pillantva. Még mindig olyan, mintha csak ketten léteznénk a világban és senki nem látna minket. Ebből merítem az erőt ahhoz, hogy még egy dolgot a meglévők mellé tegyek.
Egy doboz kólát. Igaz, a hűtőig nem megyek el, hogy hideget szerezzek, de a pultnál lévő sem olyan meleg... A lényeg, hogy úgy kerülhet a bevásárlásunkhoz, hogy nem kell ellépnem Oliver biztonságos közeléből.
Nyugton várom végig a fizetést, mindent és bármit, csak arra kapom fel a fejem, amikor félrehúzódik az ajtó mellettünk. ...és abban a pillanatban kapok Oliver egyik keze után. Csak kapaszkodok. Nem ismerem azt, aki belép. Annyi a bűne, hogy túl nagyra nőtt és kopasz, napszemüveggel a feje tetején. De pont ezért hasonlít... mindenkire, aki Steven keze alá dolgozik őrség címszó alatt.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#468TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 19 Icon_minitimeSzer. Ápr. 19, 2023 3:45 pm

Az egész jelenet... Ha pár nappal ezelőtt játszódik, el se hiszem.
Mégpárnappal azelőtt igaz, a kertet túrva, még eszemben se volt, hogy valaha ilyenben lesz részem, egyáltalán hogy lehet.
Most viszont.....
Eszembe sem jut keseregni a múlt miatt. Minden miatt amit elvesztettem, mert valamiért úgy érzem... hogy sokkal többet nyertem az élettől, mint valaha is arra számíthattam volna.
Megnyertem magát az ÉLETET! Nagybetűvel, és bárki is akar meggyőzni az ellenkezőjéről, most nemfog menni neki...

Ahogy a pultra kerül minden, vele a kóla is, nincs baj vele, nyújtom át a kártyám, és csak akkor kapok észbe hogy talán nem jó ötlet, így bocsánatot kérve az odabenn álló lánytól, visszakérem, és harmadjában feltúrom a tárcám.
Képes vagyok elfelejteni hogy szökésben vagyunk....

Szerencsémre még akad nálam néhány dollár, de csak azért, mert mezőgazdasági dolgokat kellett volna vennem, pár nappal ezelőtt, és az adott tanyán nincs térerő, így nem működik a rendszer. Így... bizonyítva a tény, hogy lassan a tartalékunk végére értünk, azzal a dologgal is el kell kezdeni foglalkozni, hogy valahol... pénzt kéne kivegyek, és mennyire... fogunk nyomokat hagyni magunk után.
De ezúttal még nem akarom a nyakába zúdítani ezeket a kérdéseket, pláne nem, mert a kis jókedvű kalandunk után viszont azonnal érzem ahogy a légkör megváltozik, ahogy a kezemre kap, és mintegy villámló pillanat, azonnal érzem hogy baj van, és odakapom a fejemet.
De nem látok semmi fenyegetőt.
Nekem.
Ő viszont...

- Megyünk már.. - csak suttogom, gyorsban a zsebembe rejtem a visszakapott pénzemet - most nem érdekel hogy a tárcámba rejtsem, és felmarva a vizet, a szatyorban a kaját, vele az ő könyvét is - ha nem ő maga fogta meg - és a kólát, azonnal a kijárat felé lépkedek.

Ha sikerül kijutnunk, már jóval kevesebb vidámsággal célzom meg Sallyt.

Ajtó ki, a cuccokat bedobom, és én is beülnék, csakhogy.

De előbb még ezt el kell intéznem.
Szóval beülök.

- Minden rendben?? - kérdezem. Csak azért.... mert nekem is... vizelnem kéne.
A kérdés, hogy itthagyhatom e őt.. egyedül.
Baj nélkül.
Akármi is volt az ami megijesztette.

Rendben leszel??

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#469TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 19 Icon_minitimeSzer. Ápr. 19, 2023 7:46 pm




Bocsánat, Oliver. Sajnálom - jön azonnal, fejben, miközben eszemben sincs a pulton lévő dolgokhoz érni. Még a könyvet sem veszem el, csak a biztonságot jelentő kézbe kapaszkodok minden pillanatban, amíg ki nem érünk Sallyhez.
Ott már el tudom ereszteni és kérdés vagy hezitálás nélkül csúszok be az ülésre. Mintha itt tudnék először levegőt venni azóta, hogy a boltban nyílt az ajtó. Utánunk viszont csukva marad. Nem jön ki a férfi és ha idővel meg is teszi majd... valószínűleg a magányosan várakozó motorjához lép.
Bennem mégis ott van a félsz, mintha az elkerülhetetlent várnám. Aztán Oliver megszólal és ekkor mozdulok. Nem felé, hanem a frissen vásárolt dolgok irányába. Kikutatom a könyvet. A kólát. ...és a lényeget. Míg előbbi kettő mellém kerül, addig... a napszemüveg egyenesen az orromra.
- Minden - felelem megkésve, ahogy ránézek, igaz, csak a szemüveg védelméből. De felé nézek és mosolyra húzom a szám.
Aztán eszembe jut, hogy mit mondott a boltban. Hogy feltolta a fejemre a sötét lencséket.
Szóval vissza leveszem.
És nagy levegő be.
És egy újabb mosoly.
Felé.
És nagy levegő ki.
Minden rendben.
Csak megijedtem.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#470TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 19 Icon_minitimePént. Ápr. 21, 2023 4:44 pm

Hirtelen kezd kapkodni, kutatni, és már ez maga beszédes.
Nekem jelent valamit...
Sokat.
És bár nem állok ellene, azt tudom, hogy valami baj van.
Valami baj volt.
De MI!?

És akkor felkerül az a szemüveg...

Nagyot sóhajtok, de csak belül, nem úgy hogy lássa.
Annyira szeretnék, ANNYI mindent megtudni tőle, mégis tudom hogy nem lehet.
Nem segíthetek...
Csak a maga tempójában..
És ez kicsinál...

Valahol legbelül.

Bár mosolyog, de féligmeddig én képtelen vagyok most viszonozni.
Még akkor sem, amikor megint lekerül az a szemüveg, és nem az az ok, hogy nagyon kell vizelnem.
Sokkal inkább...

- Ha valami baj lenne, elmondanád?? - csak óvatosan kérdezem. Óvakodva. Nem megalázkodva, nem is... megijedve, és még csak nem is... kihasználva a 'szerelem' kártyát, mert azt mondta... ő is... - talán tényleg igazat mondott, vagy csak azt amit úgy gondolta hallani akarok tőle... (??)

Teljesen összezavar a helyzet.
Vagy legalábbis...

... igyekszem valahogy kiutat találni.


Így!

- ... Minden nyomás nélkül. - ezt még akarom hogy tudja. Ha nemet mond, az is rendben van. Ha igent, az is tökéletesen, és ha közben elárulja mi is az amitől megijedt, az lenne az IGAZÁN tökéletes lépés.
Bármit is mond, nem fog megváltozni semmi sem.
Én sem változom.
Csak épp okosabb leszek.

Egy egész kicsikét.

De talán már ez is egy apró lépés....

Még ha áll is előttünk még rengeteg.

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#471TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 19 Icon_minitimePént. Ápr. 21, 2023 9:52 pm




Annyira próbálkozok! Viselkedni. Jó... és jól... lenni! De nem elég. Én nem vagyok hozzá elég? Lekerül a szemüveg. Rámosolygok. Kimondom, hogy minden. Hogy minden rendben. ...és mégis csak egy kérdést kapok.
Valahova a mellkasára csúszik a tekintetem és nem vagyok hajlandó... képes... feljebb nézni rá.
Nincs baj... Oliver. Semmi olyan... amiért bajban lennél... - felelem magamban. Még ott is csak suttogva. De hangosan már a rendes választ adom. Azt, amivel tartozok neki. Nem azért, mert kényszerítene rá... Hanem mert ennyit megtehetek, nem igaz?
- Csak megijedtem... és féltem... hogy... - nagy levegőt veszek és bent tartom és miközben a tüdőm lassan égni kezd, újra meg újra nagyot nyelek.
Minden ilyen pillanatban, amikor az ádámcsutkám mozdul, érzem megfeszülni a nyakláncom. Jó érzés? Nem tudom eldönteni. De... segít. Ahogy az is, hogy a fejemben hallani vélem az ismerős hangot.
Szavak, Benjamin! Válaszolj már rendesen!
Igen. Persze. Jól van. Bocsánat. Menni fog. Sajnálom.
- Bejött az a férfi. A kopasz. Láttad? - kis szünet, amíg a kezem a nyakamhoz csúszik, de nem kezdem csavarni a láncot. Csak érezni akarom, hogy ott van. Mint egy kapaszkodó a földhöz. Steven szavaihoz. Emlékeztető. Hogy beszéljek értelmes ember módjára.
- Olyan, mint Steven... bármelyik embere. Azt hittem, hogy odajön hozzánk. Vagy most utánunk jön - minden szóval csendesebb vagyok. Így, kimondva én is hallom, mekkora butaság. Mert az... nem igaz? Megint egy butaság. Mint amikor azt hittem, az erdőbe megyünk, pedig én választottam úti célt.
- De a férfi motorral van. Azzal nem tudna visszavinni - próbálom menteni, amit még lehet. Megmutatni, hogy én is látom, micsoda őrület, amit összehordok. Látom. Megy ez nekem. Csak idő kellett.
Ne haragudj!
- Nem talált ránk senki. Nem jött értem senki. Nem vesz el senki tőled - nem tudom, magamnak vagy neki ismételgetem. Főleg, mert egy pillanatra sem nézek fel. Csak a kezem jár, hol a napszemüveg szárán lévő vékony mintán, hol a nyakamnál vagy a mellettem fekvő könyv borítóján.
Halkan koppant kettőt. Néha véletlen hármat. És kezdődik a kör elölről.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#472TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 19 Icon_minitimeSzer. Jún. 07, 2023 4:16 pm

Csak bólintok. Talán azért mert nem akarom megakasztani. És talán azért is, mert igen, láttam, és valahol... talán sejtem... érzem, de azt akarom hogy ő mondja ki.
Szeretném ha nem nekem kéne találgatni... Szeretném ha....

Nyelnem kell, de amint befejezi, csakis egyetlen dolog kapargatja az elmém.

- Na gyere ide.... - húzom aztán magamhoz, először lassan, de ahogy és HA érzem hogy enged, már magabiztosabban, és átölelem.
Csak ott, a füle mellett lélegzek, és tudom, hogy valamit mondanom kéne, kéne... de beszédesebbek most az érintéseim.

Annyira szeretném érteni.... Érezni. Érezni amit ő érez. Csak azért, hogy elmondhassam, nem, nem butaság. Egyáltalán nem az. Ez csak... félelem...
És még ha nem is vagyunk jóbarátok mi ketten - talán ez az én szerencsém - de tudni akarom hogy tudja e, hogy mennyire is... együttérzek vele.
Szeretném minden pillanatát könnyebbé tenni....

Ezért...

- Nem lesz baj... - suttogom. Csak  ott, a füle mellett. - Nem.. lesz.. baj. - szótagolom. Mert nem lesz. - Erősek vagyunk.... Együtt... Mi ketten. - mert annak kell lennem. És.. - És felkészülünk.... - itt beakad egy kis szünet - ... ha bármi baj jönne. - felkészülünk... Fel... kell... készülnünk. MUSZÁJ felkészülnünk!!!
És most tudatosul csak ez először.
Hogy mennyire is könnyelműen vettem mindent....
Mert fel kell készülnünk...

A világot megváltó kérdés csak az: HOGYAN!!???

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#473TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 19 Icon_minitimeSzer. Jún. 07, 2023 5:11 pm




Minimális vonakodás sincs bennem. A legkisebb késztetésre borulok a már jól ismert helyre, mint egy tehetetlen báb. A mellkasára. Az ujjaim még pár, röpke kör erejéig járják az ütemet... ezúttal Oliver combjánál valahol.
De aztán változik az ölelése és ekkor már az én testem... agyam... is lenyugszik.
Nagyokat szívok a kissé füstös illatból, ami átjárja és minden alkalommal... egy kicsit kevesebb ideig tartom bent a levegőt. Végül már én is ölelem. Oké, valójában csak kapaszkodok a felsőjébe valahol az oldalánál, kissé összekuporodva és figyelem a szavait. Na jó... a hangját.
- Oké... - motyogok ennyit, bár lehet, nem is igazán érteni. Nem mintha számítana. Minden és bármi oké, akármit mond. Akármit szeretne. Oké, Oliver. Oké.
Valószínűleg hosszú percekig bújok. Az agyamban kattognak a másodpercek, de én akkor sem eresztem.
Akkor sem, amikor egy kocsi fékez a szomszédos kútfejnél.
Akkor sem, amikor csapódik az ajtaja.
Akkor meg pláne nem, amikor újra elcsendesedik minden.
Mert megint nem történt semmi rossz.
Valahol ennek örömére mászok feljebb. Vagy valami olyasmi. Csak centiről centire, hogy az állára, a borostájára nyomjak egy csókot. Szavak nélkül is jelezve, hogy... megvagyok. Rendben vagyok.
És most nem kell ezerszer elismételnem magamban, hogy igaz legyen.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#474TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 19 Icon_minitimeCsüt. Jún. 08, 2023 1:16 pm

Nem mozdulok...
Egész addig, amíg nem érzem szükségesnek....
Az ő szerepe szerint szükségesnek, ahogy enged.. a testéből adódóan, és amikor... akkor viszont elmosolyodok.
Nem is olyan... vidámkodó mosoly ez, inkább megnyugvó... leengedő... leeresztő ahogy megkapom a csókomat, és egy jóleső hosszú sóhaj kíséretében, végül én is leeresztek.
Miközben lassan, és óvatosan nyitva meg a karjaimat, elengedem.

- Nem lesz baj? - kérdezem végül miután visszahúzódtam a helyemre, és ha a feje még mindig lóg, hozzá ereszkedem. Ha csak bólint, akkor a korábbiak.

- Ha mégis... elmondanád..? - de ez már rég nem a korábbi ütem. Ez már sokkal... bizalmasabb. Bizodalmasabb, együttműködőbb. Vele. Csak Ő és én. Szeretném azt hinni...
Így ha megint bólint, vagy beszél, és igenlő választ kapok, csakis akkor állok elő  akövetkező kérdésemmel.

- Jó. Akkor egyedül hagyhatlak néhány percre?? - még mindig ugyanazzal a hangerővel kérdezem, és ugyanazon a módon. Nem óvatoskodva - már - de bizalmasan. Megbízva benne.
Mert semmi másunk nincs mi kettőnknek, csak a megbízás egymásban.
Ez az egyetlen ami erősen tart.
(És amennyire lehet, én szeretnék is hinni ebben az erőben.
Muszáj lesz. )

- Csak ide megyek - mutogatok - a vizeldébe, csak alig 3 perc. - biztosítom. - Vagy kettő. - faragom le, de hihetetlenül gyors leszek.
Nem akarom egyedül hagyni - ha nincs jól - csak amennyire feltétlenül szükséges.

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#475TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 19 Icon_minitimeCsüt. Jún. 08, 2023 2:13 pm




Talán... valahol imádom, hogy nem hagy elbújni a hajam mögött. Hogy megkeresi a tekintetem, bárhogy is igyekszek elrejtőzni. Mert megint ez történik. Pedig rendben vagyok. Tényleg. Mégsem nézek rá, még a borostájára nyomott csók után sem. Az állát vizsgálom. A pontot, ahol hozzáértem és csak akkor látom meg ténylegesen a kék szemeket, amikor lehajol.
- Nem lesz baj - ismétlem utána csendesen, suttogva, kötelességtudóan. Pont, ahogy az oké hangzott. Pont, ahogy mindent és bármit mondanék, ha kérné.
A következő kérdésre viszont már később jön a válaszom. Tudatosabban.
- Megpróbálnám - nem hangzik túl jól. Nem hangzik elég jónak. Szóval jár mellé egy csók. Nem a nyakába, de már annak irányába. Egy kicsit megint bújva.
Megpróbálnám elmondani neki, ha mégis baj lenne. Megpróbálnék... beszélni. Akkor is, ha úgy látnám, mekkora butaság. Vagy éppen pont azért, hogy lássam...
Kihasználok még pár másodpercet, de aztán eleresztem. Sőt! Most már nem hajtom vissza le a fejem sem és a bólintás is elég határozottan jön. Majd követik szavak is.
- Van könyvem - jelentem ki egy halvány, de őszinte mosollyal. Mintha ez a két apró szó, a tény... mindent biztonságossá tenne körülöttem. Van könyvem. El tudok merülni egy másik világba, egy nálam erősebb fiúval vagy éppen lánnyal... és amikor majd újra felnézek a lapokból... megint el kell ismernem majd, hogy minden rendben.
Mert így lesz.
- Nem kell sietned. Oké? Van könyvem - ismétlem el újra. Őt is magamat is biztosítva.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#476TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 19 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

P.S.: Some things are worth the trouble

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
19 / 23 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23  Next

 Similar topics

-
» It ain't worth it if it don't terrify you - Zafír & Benji

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Játéktér ∷ :: külváros / sivatag :: Lakások-