♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 18 Icon_minitimeby Leon Williams Pént. Május 03, 2024 8:04 pm

» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 18 Icon_minitimeby Derek Moretti Hétf. Ápr. 29, 2024 8:15 am

» Leon Williams
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 18 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 18 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 18 Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 18 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 18 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 18 Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
Alessandra Clark
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 18 Vote_lcapP.S.: Some things are worth the trouble - Page 18 Voting_barP.S.: Some things are worth the trouble - Page 18 Vote_rcap 
Leon Williams
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 18 Vote_lcapP.S.: Some things are worth the trouble - Page 18 Voting_barP.S.: Some things are worth the trouble - Page 18 Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 P.S.: Some things are worth the trouble

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 23  Next
SzerzőÜzenet

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#426TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 18 Icon_minitimeVas. Márc. 19, 2023 6:34 pm

És hirtelen dönt. Vagy mozdul.
Nem számítok rá, és már fel is mászott az ölembe, talán ugrott, de az én levegőm meg egy pillanatra visszaakad.
De aztán meg....
Aztán...
...muszáj figyelmeztetnem magam, hogyan is szól ez a történet, így alig hosszú másodpercekbe telik csak - oké, lehet egy kicsit több - amikor újra mosoly vonul az arcomon, ami gyorsan átvált nevetésbe, végtelen nevetésbe, hahótába, még akkor is, lassan hátrahajtva a fejem - inkább a magasba csak, felfele - amikor érzem a nyakamban csiklandoz a lélegzete.
Őrült... őrült... ŐRÜLT jó egy érzés!!
És most még a helyén tartani is sikerül.
Némileg.

- Oké, oké, oké... - még mindig csak nevetem. Útközben viszont nem jut el a tudatomig az a kérdés, hogy mindaz ami itt megtörtént, nem e egy újabb... berögzült cselekedet e.
Most túlságosan élvezem.

- Az egyetlen amit kérni szeretnék... - vonulva vissza aztán a jókedv, nem igazán a szórakozás ténye, csak a nevetésé. Bátran szelidül mosollyá. - hogy többször szeretnélek látni.. ilyen szabadnak .. - mosolygok - ösztönösnek... - még mindig. - Amikor nemigazán gondolod meg mit teszel... - a szemei között váltogatom a tekintetem. Túl közel vannak. De egyáltalán nem zavar.

- Alku? - aztán az egyik szemöldököm emelkedik a magasba.

Nem tudom jól teszem e. Egyáltalán nem tudom helyesen teszem e. Számára helyesnek. De ami a biztos, hogy a félelmei nélkül elvarázsol. Meghökkent, igen, néha. De ettől még energiával teli minden másodperc.

És én szeretem ezt az energiát.

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#427TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 18 Icon_minitimeVas. Márc. 19, 2023 6:37 pm



Nem veszem komolyan. Nem... nem egészen komolyan. Láttam a mosolyában, hogy nem tépné le és el a képet. De attól még tényleg megtennék bármit, amit csak akar, ha nem semmisíti meg. Amikor pedig úgy tűnik, kimondja, mit szeretne cserébe, már egy kissé elhúzódok. Csak annyira, hogy egész közelről lássam az arcát. A szemeit. És ő is lássa, ahol szép lassan kiül egy mosoly az arcomra a szavait hallva.
Majd végül bólintok. Egyet és kettőt és még egyet.
- Ez jó. Ez könnyű - és még egy bólintás érkezik. Megerősítésként.
Könnyebb, mint bármi, amit Steven akart tőlem... bármiért cserébe...
- Alku. Ígérem. Meg ilyesmi - teszem hozzá, újra a nyakába hajtva a fejem, most csak kissé lustán. Kényelmesen.
A kezem, amelyik az övét tartotta bilincsben... vagyis próbálta... most szép lassan ereszt, éppen annyira, hogy egy ujjal simogathassam. Ha pedig beáll a csend, hát hagyom. Jól esik. Nagyon sokáig... jól esik. Egészen addig, amíg be nem férkőzik a gondolataim közé az emlék, amikor Steven ölében kellett így ülnöm és...
...akaratlanul is egy nagyon halk kis nyöszörgés tör fel. Amit azonnal leplezek is egy torokköszörüléssel. És azzal, hogy felugrok az öléből. És azzal, hogy felkapom a földre lökött fényképcsíkokat.
- Menjünk. A színpadhoz. Hátha lesz valami jó zene. Megmutathatnád, miféle tánc ragadt rád a gyűléseken - egy kissé lehet, hogy hadarok. Egy egészen kicsit. Csak nem akarok beleragadni az emlékképbe, ami villámlásként sejlett fel az előbb.
De attól még van egy mosoly az arcomon. Egy halvány. Nincs baj. Csak menjünk. Terelje el a figyelmem és minden rendben lesz.
...és akkor betarthatom az ígéretem, hogy ne igazán gondolkodjak...


_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#428TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 18 Icon_minitimeHétf. Márc. 20, 2023 4:27 pm



- Jólvan... - és egy mosollyal biccentek. Ennyi nekem elég. Bőven elég, és ahogy újra rákezd, fogadkozik, csakis az akaszt meg az újabb messzire hangzó nevetésemben, hogy újra a nyakamba bújik, az én kezeim meg lassan átfutnak a dereka körül, és ez.. JÓ.
Most jó.
Nagyon is JÓ.
Még az is lehet hogy a néma beállt csendben, - nemigen érdekel kívül vagy épp kívülről mi hallatszik be, az én világom most az övé.. a mi kettőnk közös világa, és talán az én fejem is, az arcom, csak csendben besiklik az ő nyaka mellé.
Valahogy nekem is jólesik csak egyszerűen beszívni, az ő.. illatát.
Talán feltölt.
Talán egyszerűen csak megadja azt a békét egy rövid időre, amit már nagyon régóta nem éreztem.
És jól esik belefeldkezni.

De aztán oylan hirtelen változik meg minden, mintha ott se lett volna.
Felugrik, én meg ottmaradok olyan kérdésekkel, amiket félek megválaszolni, vagy akár félek egyenesen feltenni őket, mert a mellé jutó darálás megintcsak újabb felismeréseket gerjeszt, és nem tudom jól teszem e, jól tenném e.. most, ezeket újra boncolgatni.
Így talán lehet, hogy újra belemegyek a játékába.
Amúgy is... - valahogy érzéke van hozzá - újra derültséggel tölt el a szövege.

- Ugye nem azt akarod tőlem hogy táncraperdüljek!?? - mosolyogom, csak a nevetés színezetével, de ettől még nem mozdulok, először, választ várok, és csak ha megkapom, akkor leszek hajlandó és emelem a fenekem.
Mert éééén....

Hogy is ecseteltem azt a bátorságról!??

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#429TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 18 Icon_minitimeHétf. Márc. 20, 2023 4:59 pm




Ne kérdezz rá... ne kérdezz rá... ne kérdezz rá... Kérlek!
Hiába könyörgök némán, már szinte hallom a hangját. Stevenével keveredni. Az óvatos "Benji"-t és a határozott "Benjamin"-t, hogy mondjam el, mi baj van. De nincs semmi. Amíg képes vagyok visszanyomni az emléket... a szégyent... a... mindent és nem engedni, hogy túl sok időre megakasszon, addig nincs baj.
Végül el sem hangzik a nevem. Semmilyen formában. A valóságban nem. De beszél. Kérdez. És rám mosolyog. Így sokkal könnyebb túllendülni. Még a képek sarka sem gyűrődik az ujjaim között. Mert figyelek. Oda tudok rá figyelni, hogy ne szorítsam.
Csak a kérdésére reagálok késve. Már a rögtönzött ajtónál... függönynél állva. Fogom a vastag anyag szélét és onnan, a vállam fölül nézek vissza rá.
Azt akarom... nem. Steven akart dolgokat. Én szeretném őket... Azt szeretném, ha megmutatná, mit tud. Ha táncolna...
- ...velem? Ha velem kellene... táncra perdülnöd...? - szándékosan úgy fogalmazok, ahogy ő tette, de még egy kicsit így is halkabb a hangom, mint indokolt lenne.
De továbbra is mosolygok. A szemeibe. Egy kicsit talán kérlelve is.
Játssz velem! Ne kérdezd, mi történt, csak játssz velem... és idővel majd elmondom. Akkor, amikor újra az öledben fekszek és semmit nem látok magam előtt, csak Sally műszerfalán a sötét bevonatot.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#430TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 18 Icon_minitimeHétf. Márc. 20, 2023 6:42 pm

A légkör hideg.. de ettől még baljós is, és elég eszem van hozzá, hogy ne most törjem ketté. Bízom benne. Ahogy bízom abban is, hogy ezúttal helyesen cselekszem, vagy csak ezúttal cselekszem helyesen, amikor itt, egy szédítő és kavargó forgatag kellős közepén ragadva, nem várom el tőle, hogy egy percig is színt valljon.
Soha nem várnám el tőle...
És most már tudom... mik rejtőznek a háttérben.
(Nem mintha eddig ne tudhattam volna..)

Mégis meglep a kérdésével.

- Veled!?? - teljesen kizökkent. Annyira, hogy az elmúlt pillanatokat még el is felejtem újra végiggondoni. Talán annyira is, hogy bár még messze nem folytattam, de tudom hogy fogom, és ahogy fogom magam és felállok, lassan, mint egy nyugdíjjas, útközben azért biztosra veszem hogy engedem, elengedem azt a néhány hozzá fűzött szót.

- Veled biztos hogy képes leszek táncolni. - és kimondtam. És hogy biztos?? Biztosnak kell lennie. Ameliával annyira más volt. Ő egyszerűen.. tudta hogyan vezessen, hogyan vegyen rá .. - oké, lehet hogy alapesetben nekem kéne vezetnem, DE! - de itt... ha én kell hogy átvegyem a vezető szerepet - ebben - végképp nem tudom mi sülhet ki belőle.
De ugyan mit veszíthetünk!!?

- Szóval meggyőztél. - állok már ott előtte. Mosollyal. - Ami nagy szó, mert nem mindnekinek dőlök ám be... - és kacsintok. Mosolyogva, nevetve, minden jókedvemmel a szememben, mert ezúttal.. tényleg jókedvű vagyok.
És semmi nem veheti el a jókedvemet!

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#431TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 18 Icon_minitimeHétf. Márc. 20, 2023 7:42 pm




Az egész olyan, mint valami makacs árnyék. Mögöttem van, mert épp szemből süt a Nap... Oliver mosolyán keresztül... de érzem, hogy nem ereszt el. Soha nem fog?
De én mégis képes vagyok mosolyogni és minél tovább teszem, annál könnyebb. Képes vagyok táncról beszélni, elképzelni, hogy milyen lehet vele... szóljon épp bármilyen zene vagy akár semmilyen.
- Velem - biztosítom, hogy jól hallotta és a mosolyom egy kis időre teljesen valódivá válik. Így nézem végig, ahogy talpra áll, így hallgatom a folytatást és így kap el a kacsintása.
Meg így gyengülnek el egy pillanatra a lábaim.
Ösztönből kapaszkodok meg benne, a nyaka köré fonva a karjaim, éppen csak lábujjhegyre állva. Megcsókolva. És már megint azonnal eltűnve, mielőtt esélye lenne bármire komolyan reagálni.
Egyik kezem a képekkel együtt a zsebembe - a megörökített fülke emlékei bekerülnek a féltve őrzött cigaretta mellé -, a másik elkapja az övét és mintha tudnám, mit művelek, húzom magam után. Pedig nincs tényleges tervem. Azon kívül, amit elmondtam. Csak menekülök az árnyék szorításától.
Nem mintha sokat kellene gondolkodni.
Ezt szerette volna, nem?
Követem a zenét... az élő zenét, nem a különböző játékokból áradó dallamot... Húzza a gyomrom a dob mély ritmusa. Minden lépéssel egyre kisebb a távolság.
Csak akkor állok meg, amikor elég közel vagyunk, hogy tökéletesen lássuk a pár srácot ugrálni a színpadon... de még elég távol, hogy ne kelljen a körülbelül egy tucat családból álló nézőközönség részének lenni.
Ekkor maradok nyugton annyi időre, hogy ténylegesen a zenére figyeljek, amit játszanak. Biztos vagyok benne, hogy felcsillannak a szemeim, ahogy felismerem a zenét és még ha nem is valami minőségi feldolgozás... én egy pillanatra leeresztek. Először csak a lábujjaim járnak a cipőn belül, de aztán ténylegesen lenyomok valamiféle táncot.
Majd fordulva egyet Oliver mellkasába rejtem a fejem. Zavarban. Elbújva. De mosolyogva. Vigyorogva. Még ha nem is láthatja senki.
- Szóval... felkérsz táncolni? - motyogom valószínűleg alig érthetően, tekintve, hogy erőből nyomom a pólójába az arcom.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#432TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 18 Icon_minitimeKedd Márc. 21, 2023 1:53 pm

Megerősíti, és ez a részlet, valahogy tényleg színez az egészen.
Nem tudom hogy fogom csinálni, de MEGCSINÁLOM! Ebben az egyben biztos vagyok.
Mert ő kéri tőlem, és ahogy mozdul, és a kezei felcsúsznak a nyakamon, na abban a pillanatban már EGÉSZEN BIZTOS VAGYOK BENNE!
Újra mosolyogok, szabadon, még akkor is, ha az újabb csókom után eltűnik előlem, tetszik ez a kis... játszadozás.
Magával ragad, és még gondolkodni is elfelejtek, ami jelen esetben... még zavarhatna is, de biztos vagyok benne, hogy csak a későbbiekben lesz feltűnő részlet.
Így most csak hagyom magam. Ezúttal. Ahogy visz magával, húz, én csak nevetek, és lépkedek utána, még akkor is, amikor az a zene egyre erősebb, és nem mondom, végül is nem rossz. Tetszik! Mondhatjuk.
És ahogy megállunk végül az én lábam, igen, biztosra veszem hogy a lábam elkezd járni.
Oké, csak ott, a helyében, de attól még jár.
Jó az ütem.
Ő viszont...
Elsőre fel se tűnik ahogy mozdul. Ahogy mocorog.
Féligmeddig mögötte állok, az oldalán... És kedvem lenne... Igen, kedvem, csak egy kicsit... hátrálni, hogy ahogy riszállja, egy kicsit jobbbban.. megnézzem a farát, de aztán leteszek erről a szándékomról. Még ha csak egyszerű játék is. Attól még... nem akarom hogy bármit tolakodásnak vegyen, így talán csak pillantok... egyszer-egyszer, amig ő biztosra veszem hogy nem lát, de amikor végül véget ér a zene, ő fordul, becsapódik a mellkasomon, én meg az egekig vigyorogva, mármár nevetve csak átölelem.

Felemelőek vele az ilyen szabad percek.
Örökké tudnám élvezni....

- Látom.. megy ez Neked.. remekül... még nélkülem is... - még mindig nevetem. Inkább vigyorgom.
De azért el nem eresztem, még mindig ölelik őt a karjaim, és csak ha kibújik, ha fogja magát és legalább a fejét felemeli a mellkasomról és belenéz az arcomba, csakis akkor van hogy újra elmosolyodom.
És...

- Táncolnál velem...? - csak szinte suttogom. De nem eresztem, máris közelítek, és egy rövid, de annál meghittebb csókot nyomok rá a szájára előttem.
Nem érdekel a környezet.

És ha bárhogyan, bármi módon jelez, hogy megadja magát, teljesen mindegy a zene, még mindig ölelem, és vele együtt lassan dülöngélni kezdek. Csak ide és oda.. Először... mosolyogva, talán beleragadva a szemeibe, talán ő maga tépi el őket, és akkor én fogom magam, belekapok az egyik kezébe, és engedve a belső nyomásnak megpörgetem.

Igazából... a legtisztább salsát is játszhatnák a háttérben. Vagy akár Haydnt. Nem számítana. Most se számít.
Egyszerűen csak ÉLVEZEM!

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#433TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 18 Icon_minitimeKedd Márc. 21, 2023 2:38 pm




A végletekig zavarban vagyok. Próbálok is eltűnni a pólójába temetkezve... de nem előle. Persze attól még kell egy kis idő, mire emelem a fejem. Először csak az állam támasztom a mellkasán, szinte sóhajszerűen véve levegőt. Nincs olyan erős oliver-illata, mint az előbb volt, mégis ugyanolyan jól esik.
Utána pedig már viselkedek. A tekintetem keresi a már egész jól ismert szemeit. Majd a mosolyát. Végül utóbbinál le is ragadok, amíg meg nem szólal. Amíg el nem suttogja azt a kérdést.
A következő pillanatban már sehova nem nézek. Becsukom a szemeim és hagyom, hogy a csókjának hála a gerincem mentén végigfusson valami őrült jó érzés. Még abban is biztos vagyok, hogy egy kicsit... elpirulok. Legalábbis érzem, hogy szinte lángolni kezd a füleim hegye. De talán nem látszik a tincseim között.
Mindenesetre lehajtom a fejem. Majd újra felemelem. Felnézek rá. Ez minden, csak nem illendő válasz egy ilyen kérdésre, de most nem tudok szavakkal felelni, csak a néma tekintetemmel és a mosolyommal. De attól még... igen.
Igen, igen és igen! Táncolnék vele. Szeretnék.
Itt már semmit nem hallok. Se a zenét, se semmilyen ritmust. Minden porcikám a saját szívem, kicsit sem nyugodt ütemére lüktet. És csak még hevesebb lesz, amikor megpörget! Utat engedek egy jókedvű nevetésnek. Nem túl hangosnak, nem túl feltűnőnek, de attól még ott van és ahogy utána visszakerülök... visszapördülök a karjaiba... mert vissza kell kerülnöm... bújnom, vele ringatóznom... úgy hagyom kicsúszni a gondolataim, mintha sosem lett volna semmiféle gát az agyam és a szám között.
- Lehet, hogy szeretlek.
Lehet. Igen. Lehet, hogy szeretem.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#434TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 18 Icon_minitimeKedd Márc. 21, 2023 9:13 pm

Felnevet, és ez már MAGA a zene... Én is teret engedek a nevetésnek, aztán lassan visszafordító. Nem kapkodok el semmit, nem tenném, sosem tenném, de most...  
Egyszerűen ahogy itt játsszuk ezt a nagyszerű játékot, egyszerűen boldog vagyok.
Senki nem lehetne ennél boldogabb.

Mégis a szavai azok amik aztán visszacsendülnek a következő percben.
Olyan szavak, amiket elsőre el se hiszek, hogy tényleg hallottam. Tényleg hallottam!?? Nem képzelem csak??
Alig pár pillanatig tart csak a felismerés, amíg elhatározom, hogy de.. de.. tényleg igaznak kell lennie, a valóságnak, és ahogy a mozgásom csendben tompul, vele a szélesre nyúló mosolyom egyenesen szélesedik a szemeibe, a zene... a zene kezd egész másodlagossá válni...
És én egyre csak közelítek. Közeledek.. a szemeim a száját tapogatják, mindennél jobban kívánják az enyémre, de még valamit még ennél inkább is akarom hogy tudjon.
Így ahelyett hogy végül megcsókolnám.. végre engednék az érzésnek, egy véletlen kinyúló újabb hosszú mosoly után, a szája helyett a füle mellé bújok be, a haja csiklandozza az arcomat, kellemes érzésekkel töltve el, a szemem lehunyva, ÉS...

- Ez volt a leggyönyörűbb dolog amit valaha hallottam. - a hangom elég ritka. Halk, de messze nem suttogás, aztán elnevetek, újra, ott a füle mellett, csendben, hangja sincsen, és mielőtt... igen, nyelek, de mielőtt kihúzódnék hogy visszatérjek a valóságba, orrom nyergével lassan végigsimítom óvatosan a füle vonalát..
Akarom hogy tudja... hogy tudja... Hisz TUDJA!

- Szeretlek...  - de mindez csak suttogás.
A hátterében már újabb mosoly követ, és ha nem figyel eléggé a kezem már újra szorít az övére, és a következő pörgetés csakis és csakis akkor valósul meg, ha ő viszont engedi nekem.

Ha nem...
...akkor valószínűleg sokal meghittebbé sikerül ez a délután...

Mert soha nem felejtem el....
Ezeket a pillanatokat,
és ezt az egyet biztosan tudom!

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#435TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 18 Icon_minitimeSzer. Márc. 22, 2023 8:14 am




Meg sem fordul a gondolataim között, hogy hiba lett volna beszélni. A szavak igaznak és helyesnek tűntek, amint hangot adtam nekik, így hát nem aggaszt az utánuk következő csend. Az a csend, ami valójában csak a fejemben beálló zúgásnak köszönhető. Az, ami minden mást elnyom, kivéve a vérem dobolását a fülemben.
Pislogás nélkül figyelem a szemeit, akkor is kizárólag a kék mélységet nézve, amikor az ő tekintete elvándorol. Tudom, hogy meg fog csókolni. Millió és egy történet íródott arról, hogy ez a következő lépés egy vallomás után. És szeretném is.
De nem teszi. Egy pillanattal később a fülemnél van. Tudja, hogy ezt szeretem! Szándékosan csinálja. Kínoz. Vagyis nem kínoz, de... egy kicsit elakad a lélegzetem, ahogy megszólal. A szavak és a hangja együtt gátol meg abban, hogy levegőt vegyek. Csak egyetlen, hosszúra nyúlt másodpercre, hogy végül akadozva fújjam ki, ami a tüdőmben maradt.
Vajon mondta neki valaha bárki, hogy szereti?
Futó gondolat, semmi egyéb.
Nem is lehetne több, mert ott az a simítás, amire meg a szívem adja meg magát egy pillanatra. Átugrik egy... vagy inkább két ütemet, mielőtt visszatérne a munkájához. Csak a lábaim nem igazán akarnak. Nem mintha ellenemre lenne, amikor újra megpörget. Mégis úgy fordulok, mintha részeg lennék. Túl puha a föld, túl könnyű minden körülöttem... túl magasan érzem magam.
Lehet hibáztatni, hogy lényegében beleesek a karjaiba?
Nevetve.
- Bocs - motyogok ennyit az ügyetlenkedésem miatt mentegetőzve, valamiféle rendes bocsánatkérés helyett.
Ezek után talán mindketten jobban járunk, ha nyugton maradok. Hozzábújva. Az arcom az ő álla alatt találja meg a tökéletes helyet, mélyen beszívva az illatát, míg az egyik karom körülöleli a nyakát. Alig mozdulok a kis ringatózást leszámítva, de azért a másik, még épp szabad kezem kiköt a tarkójánál, hogy egészen lustán cirógassam. Alig érve még a rövid hajszálakhoz is.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#436TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 18 Icon_minitimeCsüt. Márc. 23, 2023 3:26 pm

Nem volt jó ötlet... Talán. Talán meg a lehető legjobb ötlet volt, amikor újra a kezében a kezem, és bár sokkal lassabban mint korábban, de megpörgetem, ő viszont úgy csuklik össze mint egy szalmabáb.
És most nem abban a rossz értelemben.

- Vigyázz! - és nevetek....  Mármint úgy igazából, hogy közben elkapom, nem hagyom hogy baja essen, hogy elessen, sosem hagynám, mindig támogatom, és most is, ahogy becsapódik a mellkasomon, újra, csak köré futnak a karjaim és tartom... amíg világ a világ, vagy amíg bármi.. minden, össze nem omlik körülöttünk.

Onnan már csak azt érzem, ahogy a lehelete gyengén melegíti a nyakam vonalát... a keze finoman csiklandozza a tarkómat, és ahogy a távolban új zene szólal meg, egy egész kellemes zene.. én nem is annak az ütemére, hanem egy finom, belső ritmusra újra óvatosan dülöngélni kezdek.
Napestig tudnám ezt élvezni... Érezni. Teljesen belefeledkezni, amikor aztán hirtelen dolog fogalmazódik meg.

- Sose akarok innen elmenni... - tör ki a fogaim közül. Persze nem úgy értem hogy innen... innen, inkább úgy, hogy innen, innen, ahol itt van a karjaimban, ahogy a kezeim között érzem, és mindazt amit mindeközben érzek.
Annyira...annyira... ANNYIRA őrült jó egy érzés!!!
És ha lehetne, örök időkre a magaménak akarnám tudni.

De valami mégis belerondít a képbe.

Lehet csak én hallom, és reménykedm benne hogy csak én hallom.
Mocskolódás a háttérben.
És bár... lehet hogy bizonytalanul érint, lehet hogy nem esik jól, mégis a józan eszem kerül az előtérbe.

- Mit szólnál... ha mégiscsak lelépnénk.. ?? - épp csak suttogom. A füléhez hajolva a fülébe, csak hogy ő engem halljon, ne mást, ne a szerencsétleneket, akik nem tudnak túllépni egy ósdi megítélésen.
Nem akarom hogy bármit is halljon belőle.

Ha kell... Megvédem.

Akármibe is kerül!
Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#437TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 18 Icon_minitimeCsüt. Márc. 23, 2023 4:55 pm




Úgy érzem, sosem voltam még nagyobb biztonságban, mint a karjaiban.
Még ha a szívem rá is cáfolna, hiszen valami hihetetlen sebességgel ver. De ezúttal nem a nagyon is jól ismert félelem hajtja. Most... jó érzések dolgoznak bennem.
Lehet, hogy el is elengedhetném az előbbi megállapításomból a "lehet" szócskát. Elismételhetném anélkül, miközben az arcom egészen a nyakába fúrom. Elég lenne suttogni. Hallaná.
De akkor talán elveszne a nyugalom. Akkor újult erővel lódulna meg a szívverésem, ami másodpercről másodpercre egyre közelített a normális felé. Majd... máskor megmondom neki. Most inkább mélyet szívok az illatából, miközben az ujjam megállás nélkül cirógatja a tarkóját és vele ringatózok.
Valamire. Akármire. Fogalmam sincs. Csak jó elengedni mindent és létezni.
No meg hozzáérni a nyakához az ajkaimmal. Nem megcsókolni, tényleg csak hozzáérni egy másodpercre, hogy jelezzem, hallom... és egyetértek. Én sem akarok innen sehova se menni. A karjaiban akarok maradni.
Lehetne, hogy a következő éveim az előzőekért cserébe most így teljenek? Hogy maradhassak? Így? Vele? A karjaiba és az illatába burkolódzva.
Maga lenne a tökéletes világ, csakhogy ő kirángat belőle. Vagyis... nem egészen. Mert a fülem mellett beszél és az jó, de... menjünk? Az előbb még...
Muszáj összeszorítanom a szemem, hogy egy lélegzetvételnyi időt lopva magamnak, megpróbáljam lecsendesíteni az elmém, ami éppen elég nagy hangon kiabál velem. Baj van? Elrontottam valami? Mit? Helyre tudom hozni? Miért akar hirtelen menni?
De ha én lettem volna a hibás... ha valamit akaratlanul is tettem volna... nem a fülembe suttogott volna, nem igaz? Akkor nem így mondta volna. Tudja, hogy ezt szeretem és...
- Oké - bököm ki másodpercekkel később. De attól még muszáj biztosra mennem. Mondjuk bólintanom, ahogy kibontakozok a karjaiból, ha engedni.
És megcsókolnom.
Tudnom... éreznem kell, hogy minden oké és jó következtetést vontam le!



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#438TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 18 Icon_minitimePént. Márc. 24, 2023 1:21 pm

Elmosolyodom... Még ott a füle mellett. És a mosoly mellé bólintok. JÓ! Még mielőtt... nagyon belelovallnák magukat itt mellettem a "Mocskos buzi"zásba, és mielőtt meghallaná. Tényleg.

- Akkor menjünk..  - suttogok még egy következőt, aztán nem tervezem, de jön valahonnan belülről, ahogy egy véletlen és rövid csókot nyomok a füle fölé...

- Menjünk. - ismétlem, de már sokkal sürgetőbben, és ahogy elválik, az én kezem már keres is az ujjaiért, belekap a kezébe, és lassan húzni kezdem, az egyik irányba, csak el innen, innen.. ahol bármi is betüremkedhet rosszindulatúan a mi kis világunkba.
Ám ő akkor visszahúz.
Először nem értem, értetlenül nézek rá, először. De aztán egy csók végzi a számon, amellett hogy újra belemosolygom, a háttérhangok is felerősödnek.
Ennyi az, ha valaki összeszedi a bátorságot.

- Rohadt buzik! Ez egy családos hely! Takarodjatok innen egymást nyalni! - a hang erőteljes, de még épp elég halk ahhoz, hogy csakis mi halljuk meg.
Nem kell hogy más is belekezdjen.

- Csak nyugi, oké?? Már el is tűntünk. - az én hangom is erőteljes, egy cseppet sem megereszkedő, de ettől még... épp elég okom van arra hogy óvatos legyek, hogy ne tegyek.. úgy, ahogy nagyon régen tettem volna. Most túúl boldog vagyok...
Pedig megérdemelnék..

Azzal ha ő sincs ellenére, vagy ő sem torpant, ijedt meg, azonnal sietősebbre is veszem a lépteimet, vagyishogy elindulunk, mielőtt mindenki más figyelme is felerősödne, és együtt, falkaként állva ki egy veszett ügyért, ránk zúdítanák a gondolatot.
Nem akarom ezt megvárni....
Volt már részem benne..

- Menjünk! - próbálom megtartva az eseti jókedvet, az ujjait továbbra is az ujjaim közé szorítom, védelmezve, és ezúttal magam után húzva őt, ha jönne, ha nem, a háttérben felhangzó újabb erősödő - felbátorodott  - kiabálások közepette azonnal megcélzom az autót.

Ott majd minden egyszerűbb lesz.
Egyszerűbbnek kell lennie.

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#439TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 18 Icon_minitimePént. Márc. 24, 2023 3:42 pm




Senki mást nem látok vagy hallok, kizárólag őt. Teljesen kitölti a világom és nem ad helyet semminek és senkinek.
Kivéve a kétségeim. Mert azok bármilyen kis résbe befúrják magukat és a mostanit az sem csillapítja teljesen, hogy a fülem mellé érkezik az apró csók. Bármikor beleborzonganék. Bármikor imádnám. De most nem győz meg. Egy pont a "nem rontottam el semmit" oldalnak, de még így is hangosak a kétségeim.
Persze, hogy nem mozdulok, amikor húzni kezd. Az ujjaim kapaszkodnak az övébe, de szükségem van arra a pillanatra. Szükségem van a lehetőségre, hogy megcsókolhassam. Meggyőztem magam, hogy az majd bizonyítja, nem hibáztam.
...és el is dönti! Abban a pillanatban, ahogy belemosolyog a csókba, tudom, hogy nincs baj. Nem rontottam el semmit. Nem hibáztam. Nem haragszik. Egyszerűen csak mégis megyünk. Miért ne lehetne valami jó oka rá? Mondjuk eszébe jutott valami, amit szeretne megnézni. Ahova szeretne elvinni...? Ahol...
Egy másodperc alatt szorítok rá a kezére, ahogy beszűrődik a valóság és megkapom a választ. Azt, ami tényleg történik, a világunkon kívül. Nem is az számít, amit mond, csak a tény, hogy valaki hozzánk szólt. Valaki lát minket és már nem vagyunk láthatatlanok a forgatagban. Ha pedig ő észrevett más is megteheti. És más is hozzánk szólhat. És kérdezhet. És mindenki észrevehet. És mindenki megtalálhat.
Oliver már nem is igazán hallom. Csak a tény van meg, hogy beszél, hogy erőteljesen szól vissza és ahogy újra megindul, mindenféle hezitálás nélkül tartok vele. Szorítva a kezét. Mert vele biztonságos. Mégis minden lépéssel egyre erősebben kapaszkodok belé és közben kizárólag a lábaim elé nézek.
Majd ő vezet. Biztos vagyok benne. Bízok benne! Remélhetőleg visszamegyünk Sallyhez. Ha pedig sikerül is addig eljutnunk, ott már magamtól eresztem el és nem feltétlen várva rá, szállok be. Odabent pedig könnyebb lesz.
Annyira, hogy rá tudjak nézni... félig-meddig... és megint abból a bizonytalan mosolyból villantani rá. Minden rendben. Ugye? Minden rendben? Egy kis beszólás nem a világvége. Régen is... valaki más mellett... akkor sem volt soha gond. Más is jól kezelte. Csak valamivel hangosabban. Vigyorral az arcán.
A nagy képet nézve pedig nem lettünk túl feltűnők. Senki olyan nem talált meg minket két hangosabb szó miatt.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#440TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 18 Icon_minitimePént. Márc. 24, 2023 7:30 pm

Sallyhez kiérve, a gondolataim még mindig odabent játszanak. A múltban... Egy rossz emlékben.. SOK.. rossz emlékben, de ahogy elérem a kilincset, és ő is, úgy tűnik remekül kezeli - csodálatos egy kissrác! - egyszerűen csak beszállok, és csakis akkor nyugszom meg, amikor már csak magunkra maradunk.
Mégis egy darabig csak kifele nézek a szélvédőn.
De maximum egy elnyúlt perc lehet.

Aztán ahogy érzem engem néz, újra ránézek és elmosolyodok.

- Bocs. - kérek bocsánatot. - Ha tovább maradunk, biztos hogy beverem a képét. - és mosolygok. Tisztán ellentétesen mint ahogy a szavaim hatnak, de nem hagyom hogy mindez leterítsen.
Nagyos is... a boldogság az ami azt akarom hogy kitöltse a képet.
És nem is hagyom hogy bármi befeketítse.

- A következő állomás?? - a szemöldökeim kérdeznek. Megint.
A szemem mögött mosoly bújkál, valós mosoly, valódi mosoly, most jól esne.. valami kellemesebb, személyesebb, nyugodtabb, ahol scak ő és én, de ettől még..
Felkészülök minden kezdeményezésre.

Lássuk... Mi az amit szeretne?


Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#441TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 18 Icon_minitimePént. Márc. 24, 2023 9:12 pm




Teszem, amit kell, ennyi a nagy titok. Mozgok, mert a kocsinál vagyunk. Húzom a kilincset, mert szabad. Beszállok, mert biztonságos. Végül pedig mosolygok... mert ő nem teszi.
És várok. Kivárok. Bármeddig. Hogy rám nézzen. Olyan szinten csendben tudok lenni, hogy azt sem hallani, ahogy levegőt veszek. Végig így figyelem, teljesen némán, csak egyetlen egyszer csalva... na jó, kétszer.
Egyszer megfordul a fejemben, hogy a nyakába csókolok. Az talán kirántja ebből a különös állapotból. De végül lebeszélem magam. Nincs elég merszem piszkálni.
Másodszor pedig akkor, amikor helyette és mellette kilesek az ablakon. Önző módon a saját megnyugtatásomra, hogy meggyőződjek róla, senki nem ugrik ide a kocsihoz.
De utána visszatérek hozzá és amikor rám néz és mosolyog, egy kicsit helyrebillen a világunk.
A biztonságos világunk, amiben nincs más.
Meg kellene rémítenie a képnek, hogy megver valakit? Talán...? Valójában megrémít? Tovább viszi az agyam a lehetőséget, hogy rám is kezet emelhet? Egy pillanatig sem!
Bízok benne. Szeretem.
A megállapításra újabb köröket futnak a gondolataim, de mind ugyanoda vezet. Oliver verekszik. Nem feltétlen rossz értelemben, de valamiért újra meg újra itt kötök ki. Megüt mást. Megüt dolgokat. Megüt bármit... Miattam? Igen. Párszor. De soha nem engem.
A kérdéssel viszont megszakítja a fejemben sebesen futó hullámvasutat, de az első reakcióm még így is egy ösztönös, apró vállvonás. Aztán megrázom a fejem. Nem tudom. Vagyis tudok dolgokat. Hogy mit lenne jó. De közben mégsem.
Végül nagy levegőt veszek, szinte sóhaj és a fejem előre fordul. Kilesek a szélvédőn a többi parkoló kocsira. Csak el innen? Az lenne a legjobb válasz? De azzal nincs kisegítve, hogy merre induljon.
Egy pillanatra vissza is nézek rá. Majd újra előre. Majd a fejem koppan az ülés mögötti fémen. A nyakamban az inak egy kicsit megfeszülnek, de nem azért, mert én magam feszült lennék... csak magától a helyzettől. Ahogy a fejem tartom.
Látni, ahogy nagyot nyelek. Ahogy azt is, hogy az apró mozdulatnak hála a nyaklánc egy kicsit megfeszül a helyén.
- Ez lett volna az első? Hogy megversz valakit. Amiért beszól - szólalok meg csendesen. Nem félve, nem rossz kedvűen vagy ilyesmi csak... tényleg halkan.
Elég hangos mellé a fejem. Nincs jogom faggatni. Amúgy is, mit számít? Rám még a gondolataimban sem emel kezel! Akkor nem mindegy, hogy verekedett-e már ilyen miatt?



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#442TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 18 Icon_minitimeHétf. Márc. 27, 2023 4:22 pm

A mély csönd megijeszt. Az ahogy megváltozik. Az ahogy már nem is ugyanaz a boldog srác, aki ott volt, nem is olyan messze a karjaimban és lelkendezik.
Rosssz.. hogy ez az egész megváltoztatta ezt a pillanatot.
Fájó...
Mégis el kell engedjem.
Nem csak az iméntieket, az öszes rossz emléket.
Ezért próbálkozom.
És ahogy úgy tűnik, végül neki sincs ötlete - jelenleg nekem is, csak az emlékeim vannak - úgy tűnik kialakul valamiféle patthelyzet, amiben úgy érzem, ezúttal nekem kell döntést hoznom.

Már ki is mondanám, már belekezdenék egy "akkor menjünk előre!" típusú szövegbe, amikor hirtelen valami megváltozik.
A kérdés változik meg, a válasz, maga a téma.
És bár semmit sem titkolok, nincs miért, mégis valahogy nehezen emlékszem vissza.
Azokra a régi időkre.

- Hm.. Nemfeltétlenül. - az őszinte válasz. Ami nem is válasz igazán. Amihez úgy érzem ő sokal többet érdemel. Így fordulok egyet, egy felet, oda hozzá. Felé. De nem megyek közelebb, vagyis csak onnan figyelem, továbbra is.

- Már rég nem ütök meg senkit. Emiatt ne aggódj. - ez sem válasz a kérdésre, de ettől még akarom hogy tudja. Számít nekem hogy tudjon róla.
Aztán mégis előrefelé tekint a szemem.
Szerencsére nemjöttek utánunk.

- Amikor még ittam, volt pár konfliktus. Régen. - ígyigaz. - De az is lehet, hogy én magam váltottam ki őket, hogy gyűlöljenek, csakmert úgy.. - rántok ezúttal én is vállat. - Sokkal könnyebb volt úgy nekem is gyűlölni magam. - furcsa így utólag kimondani a lényeget, mégis tudom, valahogy... hogy ez volt az ami számított. Hosszú terápiába telt mire megértettem. És rengeteg munka.

- Gyerekként folyton piszkáltak. A többi gyerek. Egyszerűen azért, mert más voltam. Sose éreztem azt hogy titkolnom kéne, és volt aki ezt ki is használta. Jópárszor elvertek. Talán innen ez az utálat. - rántok egyszerűen vállat, de a dolog sokkal kevésbé felszínes.
És hosszú lenne kifejteni.
Persze nem sietünk... sehova.
De ettől még...

- Szóval merre!?? - terelek. Lehet hogy ezt a beszélgetést később... és valahol egészen máshol kéne megejteni.

Vagy talán mégsem.

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#443TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 18 Icon_minitimeHétf. Márc. 27, 2023 6:54 pm




Rá sem pillantok, mégis tudom, hogy nem kellett volna kérdeznem. Semmit nem kellett volna kérdeznem, csak megkérni, hogy induljon. Menjünk. Bárhova. De én bolond faggattam és most itt az eredménye. A kissé terelő felelet, ami nem is is igazán válaszol meg semmit.
De most már hallgatok. Azért is csendben maradok, hogy ne rontsak még többet a helyzeten. Csak a fejem biccen inkább lefelé, ahogy hallgatom a folytatást.
Azt hiszi, azért kérdeztem... azért aggódok, hogy végül engem üt meg?
Képtelenség. Butaság. Baromság!
Mégis ösztönből indul meg a kezem először a nyakam és a nyaklánc irányába. De félútig sem jutok, megváltozik a cél és helyette az ő kezét keresem. Amolyan néma jelzésként, hogy tudom, nem kell aggódnom. És hogy nem félek tőle.
Az már inkább tűnik rémisztőnek, amikor tényleges válaszokat kapok.
Alig-alig tudom elképzelni kisfiúnak, akit kigúnyolnak és akit addig vernek, amíg elhiszi, hogy őt csak gyűlölni lehet. Dühös... részeg srácnak... még nehezebben megy. Csak így vagyok képes látni. Ahogy én ismerem. Olyannak, ahogy velem bánik.
De hiába hagy cserben a képzelőerőm, most hálás vagyok, hogy nem látom magam előtt mindazt, amit elmond. Így is elég rossz érzés. Így is érzem a mellkasomban a szorítást és a kényszert minden pocikámban, hogy segítsek neki. Vidítsam fel. Tegyek meg mindent, hogy jobban legyen és elfelejtse a rosszat, amit kapott. A gyűlöletet saját maga iránt.
De mire talán mozdulnék és meglenne a terv, terel. Valójában nem lep meg, hogy a beálló kis csendet követően újra megkapom az előbbi kérdést. Csak ezúttal... hagyom elsiklani a témát.
- Látod ott a víztornyot? - mutatok előre, tovább a szinte végtelenbe vezető 95-ös mentén. - Arra pont ugyanolyan jó lesz, mint a másik irányba. Majd útközben kitalálok valamit. Leszek a GPS-ed és nem árulom el, pontosan hova megyünk - megpróbálom játékosra venni. Visszavarázsolni a mosolyt az arcára. Sőt, ha eddig hagyta is, hogy fogjam a kezét, most kihúzom az ujjaim és kérdés vagy engedélykérés nélkül keresem az utat a zsebéhez.
Csak a telefonját szeretném megkaparintani. De... nos, ha más nem, arra jó lehet a mozdulat, hogy kizökkentsem.
- Mobil... - magyarázom végül, motyogva, ha nem lelem meg elsőre, melyik zsebébe is rejtette. De utána már a készülékkel, mint valami trófeával a kezemben, látszólag elégedetten helyezkedek el az anyósülésen.
Egy pillanat alatt oldom fel a képernyőzárat és nyílik a google. Az más kérdés, hogy csak az üres oldalon jár az ujjam. Felhozom a virtuális billentyűzetet, nézem a villogó kurzort, majd eltüntetem. És újra. Meg még egyszer. Nem tudom kiverni a fejemből a szavait.
Verés.
Utálat.
Gyűlölet.
Tudom, hogy mindaz, amit elmesélt a múlt. Tisztában vagyok vele. De attól még nem hagy nyugodni, akkor sem, ha közben elindulunk. Újra meg kell szólalnom. Nem kérdeznem! Véletlen sem. Nem kockáztatok, hogy újra elvegyem az esetleges mosolyát. Csak beszélek. Most az egyszer, kimondanom, ami eszembe jut. Sőt, nemcsak jártatom a szám, de mindezt anélkül teszem, hogy előre átgondolnám, újra és újra megfogalmaznám, amit szeretnék, amíg hibátlan nem lesz.
- Én semmit olyan nem látok benned, tudod? Ami gyűlöletet vagy rosszat érdemelne. Én... azt látom... azt tudom, milyen őszinteséggel ismételgetted eleinte, hogy nem harapsz. Azt, hogy figyeltél rám és emlékeztél... arra, hogy nem szabad intened, amikor az erkélyen vagyok. Csak biccentettél. Meg azt, hogy bíztál bennem... rám bíztad Sallyt, pedig első próbálkozásra túlkaptam a vezetés dolgot. ...és azt is tudom, hogy mennyire hiányzik, amikor nem mosolyogsz. Meg azt, hogy milyen biztonságban vagyok, amikor ölelsz. Oh és azt is, hogy milyen végtelen óvatos voltál, mikor először kérleltelek, hogy csókolj meg... Mert megállítottad magad! Megcsókoltad a homlokom, a szememnél, az arcom, az orromnál és megint a másik oldalt és... - tudom, hogy végtelen káosz, amit összehordok, de ha nem beszélem meg előtte magammal, akkor erre vagyok képes. Mondom, amit elém dob az agyam, és csak itt valahol hallgatok el a felsorolással. Mert belegabalyodik a nyelvem az egészbe és még a gondolataim is kezdenek egy hatalmas gubanccá válni.
De tudnia kell, hogy én meg így látom. Óvatosnak. Figyelmesnek. Védelmezőnek. Egyszerűen... jónak.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#444TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 18 Icon_minitimePént. Márc. 31, 2023 12:26 am

Amikor megfogja a kezem, vétlenül elmosolyodom. Véletlenül. És nem is kell hogy tudatosan tegyem, vagy tudjam, tudattalanul is rászorítok finoman.
Csak a magaméin kell éreznem az ujjait...

A beszámolóm alatt viszont már nem tudom ott van e még a kezemben.
Nem ragad meg.
Sokkal inkább a régi emlékek, amiket számtalanszor mondtam el a terápián.. régen.. de ettől még nemkevésbé fájdalmasabb - habár sokkal egyszerűbb - rá visszatekinteni.
Csak már tudom, hogy nem én voltam a hibás.
De ettől még...

Idejének érzem ezekről a dolgokról nem helyben beszélni. És bár úgy elsőre csak véletlenszerűen jön a kérdés, mert igazából elindulhattam volna bármerre, a válaszainak - vagy épp kérdéseinek - sikerül kizökkenteni, annyira, hogy végül tényleg fogom magam - és megintcsak nem én rendezem, de - elmosolyodok.

- Oké... - eresztek le. Már sokkal kedélyesebb hanggal, finomabb vonásokkal, és érzékletes lelkülettel. Mert egyszerűen pont így érzem.
Amikor aztán viszont mozdul, és tapogatni kezd, én meg...
Nemmmm mondom hogy igazán értem, amíg fel nem világosít.
Na EKKOR tör ki aztán a nevetésem!

- Jólvan-jólvan.. Mobil.. Vágom.. - még mindig nevetem, közben emelem az ülepem, csak hogy hozzáférjek a zsebemhez - én is - és kivadásszam belőle a telefont.

- Tessék! - nyújtom át. Vagy épp csapom bele a kezébe, amelyik sikerül.
Ám ha bólint, vagy biccent, vagy jelzi hogy közben indulhatok, már fordítom is Sally fülében a kulcsot, és ahogy az öreglány újra felmorog, már el is felejtettem mindent.
El a régi képeket...
El a szemétládát nem is olyan messzire tőlünk, el a mocskolódó emlékeket.
NEM.. fogok bocsánatot kérni azért aki vagyok! Ezt az egyet megtanultam már régen, és most...

... nem hagyom hogy bárki is leteperjen!

Mégis a felhangzó szavai ütköznek be a gondolataim közé.
Akkor, amikor épp kezdeném beleolvallni magam, a gondolataim kisimulnak... szépen lassan.. ahogyan csak hallgatom... a savai súlyát érzem, és az emlékekét... egészen más emlékekét, olyanokét, amikre szívesen emlékszem.
JÓ... visszahallani a szájából...
Így lehet.. könnyen meglehet, hogy ott a kormány mögött, csak csendben elmosolyodom...
És lehet, hogy a mosolyom ki is tart, elég hosszú ideig...

Amíg nem szólnak közbe az én gondolataim..

- Nem is gondoltam hogy emlékszel... - a hangom gyenge.. kedves. És minden arra lehetséges pillanatban felé pillantok. - Ezekre az apróságokra.. - és megint a szemeibe.

- Mintha évezredekkel ezelőtt történtek volna.. - és megint mosolygom. Vagy még mindig. Nem számít. Az egyetlen ami számít, hogy nagyon is kellemes buborékban rekedtem. És felemelő.. minden pillanatát benne tölteni.
Kiváltképp, hogy vele együtt teszem.

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#445TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 18 Icon_minitimePént. Márc. 31, 2023 8:36 am




Mosolyog és nevet.
Kisebb győzelemnek fogom fel és én is elmosolyodok. Félig-meddig titokban. A bólintás viszont egyértelműbb, indulhatunk, amelyik irányba neki tetszik. A lényeg, hogy a motor beindul és én már egész elégedetten dőlök hátra.
Annak ellenére is, hogy kénytelen vagyok elismerni, a szavai beragadnak az agyam egy kis sarkába. Amikor pedig az ujjam már a google kezdőoldala fölött lebeg, muszáj beszélnem. Átgondolás nélkül, csak hagyom ömleni a szavakat. Tudnia kell, én milyennek látom. Hogy nincs semmi... rossz...
Most nem zavar, hogy komplett káosz, ahogy egymásba fűzöm a gondolataim. Még maga a tény sem piszkál, hogy ez rengetek szó magamhoz képest. Az agyam vetíti elém az emlékeket, amikről beszélek és mire összegabalyodik a nyelvem, már megállás nélkül mosolygok az orrom alatt.
- Nagyon sok apróságra emlékszem - szólalok meg újra, most már sokkal lassabban, megfontoltabban beszélve, mint eddig.
Végül is, hova kapkodni? Újra és újra rám mosolyog, én pedig vissza. Ki szeretném élvezni, olyan szinten, hogy még a telefon kijelzőjét is hagyom elsötétülni, miközben őt figyelem.
Általában.
Általában hagyom összeakadni a tekintetünket, de azért van, hogy el-elkapom a fejem és a lábaim figyelem. Csak ezúttal nem szégyenemben. Persze a gondolataim attól még pörögnek. Túl sok apróságra emlékszem, nem hazudtam. Jóra és rosszra. A vele történtekre... és azokra is, amiket Steven tett.
De most nem kalandozok el. A mosolya és tekintete segít nem elmerülni és amikor már vagy harmadjára sütöm le a tekintetem... zavaromban... igen. Végül oldalba bököm. Játékosan.
Meglepő, hogy maradok is ott? Már megint a karjának döntve a fejem, ahogy ezelőtt egész sokszor és az ujjam újra jár a kijelzőn. Tudom, mit keresek.
- Arra is emlékszem, hogy amikor a kutyafuttatón elhasaltam, csak nevettél - jegyzem meg közben és hallani, hogy vigyorgok. A legkisebb sértettség sincs bennem és miközben megkeresem a legközelebbi helyet, ahol van...
Tökéletes!
Azt leszámítva, hogy lehet túl messze van. Vagy nem? Túl messze kell vezetnie?
Valamivel több, mint három órás út meg egy államhatár átlépése... Egy kicsit el is hallgatok, megdörzsölöm az arcom. Akkor lenne közelebb, ha keresztülmennénk Vegason, de... azt nem igazán akarom.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#446TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 18 Icon_minitimePént. Márc. 31, 2023 6:43 pm

Csak figyelem... Nézem őt. Mindazt ami játszódik benne. Egész... fura. Nem a szokványos, nem olyan amilyennek megszoktam - megszoktam?? - és feltűnik ez a részlet. Ez a változás mégis valahogy... JÓ!
Legbelülről érzem, és talán nem is hazudnak a gondolataim, ahogy érzem aztán belémbök.

- Most mivan!!??? - nevetem. Teljesen, tiszta szívből, és csak ekkor szakítom el a gondolataim. Vele a tekintetem, sokkal jobban esik most csak úgy fürdőzni az elmúlt pillanatokban.
És abban ahogy reagált...

Mégiscsak hagyom, ahogy a karomnak dől, ezúttal nem ölelem át, direktben.
Ez egyszerűen... most JÓ így... Kellemes. Olyan békés... Kielégítő.
A szó legnemesebb, lelki értelmében, egyszerűen JÓ.. így maradni.
És a letörölhetetlen mosolyom végig ott kísér a háttérben.

Még akkor is, amikor befut az a következő. Nem... nem... ott már biztosan nevetek, felnevetek, és ahogy visszaemlékszem, hiába, tényleg egy nagyon is mulattató szituáció volt...

- Most miééééért.. - húzom el. Mindvégig jól szórakozva az egészen. - Sírtam volna inkább?? - és nevetem - Olyan jól mutattál... kiterülve... két nyelvvel a szádban... - nevetem megint - na jó, és nyolc lábbal a mellkasodon, ezt azért tegyük hozzá.. - csak tekerem a kormánykereket, máramikor arra szükség van, de ezek a Vegas körüli utak mégis nagyon egyenesek.
Szóval ez inkább csak ilyen szimpla vízió...

Ettől még, minden szabad figyelmem az ő lénye körül játszik.

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#447TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 18 Icon_minitimePént. Márc. 31, 2023 9:19 pm




Az van, hogy zavarba hozol! - kiabálom neki fejben, miközben próbálom visszanyelni még a mosolyom is. De ha így néz... akármilyen is ez az "így", tényleg zavarba fog hozni és megint a fülem tetejéig pirulok és akkor még inkább zavarba leszek és Sally padlóján keresztül süllyedek ésésés... Nos, oké, akkor nem tudom, mi fog történni.
De túl fura érzés. Egyszerre ismerős és teljesen idegen és nem tudom, hogy kezeljem vagy mit kezdjek vele. Az pedig nem választható, ami a fánkos parkolóban adta magát, hogy meglépek előle és magamra csukom a kocsi ajtaját.
Nem mintha olyan rossz megoldás lenne az, hogy egyszerűen a karjának döntöm a fejem. Végül is, a tekintete elől így is elbújok... nagyjából... de a mosolya és a nevetése, ahogy jókedvűen rázkódik a teste, még mindig az enyém lehet. Már éppen megjegyezném, kissé talán kapkodva, hogy akkor is tökéletes volt az a nevetés...
...az volt. Mert az ő nevetése...
...nem kellett volna sírnia. Csakhogy a szavak megakadnak bennem és még ha próbálok is csendes maradni, hallani a küszködést. Annyira próbálok nem nevetni! De talán ettől még rosszabb és hangosabb és feltűnőbb. Mint mikor az ember egy tüsszentést akar visszafogni és ettől még inkább magára vonja a figyelmet.
Két nyelv a számban.
Egy nyelv.
Az övé.
- Bezzeg, amikor a te nyelved van a számban és kérlel...! - bököm ki végül, még mindig a nevetésemmel küzdve.
De végül kénytelen vagyok feladni. Félig-meddig. Vagyis addig dörzsölöm az arcom, teljes tenyérrel, elrejtőzve mögé, amíg nem vagyok képes csendesedni. Mert nem akarok hangos lenni. Aminek... nincs sok értelme, tudom, de akkor sem tűnik helyesnek.
Attól még jól érzem magam.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#448TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 18 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 01, 2023 1:09 am


- Ááuó, az egészen más tészta. Az teljesen más. - még mindig nevetem, de ezáltal képtelen vagyok megfogalmazni a gondolatot, miért is gondolom azt hogy más lenne.
Pedig nagyon.

- Az én nyelvem nem olyan fürge... - valamelyest apad a nevetésem, de ettől még jókedvű vagyok. - És szeretem azt ha a Tied visszacsókol... - ezt már egészen félhalkan fogalmazom, de közben... ha biztonságosnak érzem - NEKI biztonságosnak - újra felé tekintek a karomon, és ha tudok, és ha nem ijesztem meg, - de elég egyenes itt az út, és nem is jön szembe senki sem - csak odahajolok és amennyiben tudok, a szájára nyomok egy cuppanóst.
Ennyi most pont kellett..
Jólesett.

- Szóval az MÁS!

És már megint vigyorgom.

- Teljesen... - bizonygatom, de ettől még nemkevésbé kellemes.
Igazán... be kéne iktatni néha egy olyan csókcsatát... Vagy épp gyakran. Amikor csak lehet.
Most viszont lehet érdemes lenne inkább vissza, a vezetésre terelni a figyelmemet.

Mert az sosem árt.
Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#449TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 18 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 01, 2023 12:09 pm




Annyira próbálok nem nevetni, de nem igazán segít, hogy magyarázni kezdi, miért is más, amikor az ő nyelvéről van szó. Túl jól szórakozok, túl... szabadnak és boldognak érzem magam vele.
De attól még felé kapom a fejem, amikor félbemarad az a mondat és... igen, ott a tökéletes alkalom arra a pillanatnyi csókra. Vigyorgok, mint aki valami főnyereményt zsákolt éppen be és egy kis ideig még marad az irányába a tekintetem, mielőtt újra magam elé figyelnék. A telefon kijelzőjére... bár nem igazán látom, mit is mutat a térkép.
Szinte már ösztönös mozdulatnak engedek, amikor megharapom a szám szélét és még a nyelvem is végigfut ott. Nem idegesen, csakhogy újra érezzem a csókja ízét.
Annyira elveszek a saját... lehet-hogy-szerelmes gondolataimban, hogy kis híján elhajítom a telefont, amikor némán megrezzen a kezemben.
- Kanyar! Rá a 160-asra! - lényegében suttogva kiáltom, ami elég furán hangzik. De legalább így sikerül szólnom az utolsó előtti pillanatban, hogy talán még esélye legyen reagálni.
- ...utána át az államhatáron és onnan olyan... két óra még - teszem hozzá továbbra is csendesen, lényegében elismerve, hogy talán kicsit túllőttem a távolsággal.
De... nem baj, igaz?



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#450TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 18 Icon_minitimeKedd Ápr. 04, 2023 12:10 am

Tökéletes délutánnak mondhatni, és most még az a nemrégiben közbekadt kis... közjáték se tud zavarni, ahogy érzem belőle a boldogságát.
Újra érzem...
És ez.. JÓ!

Valahogy jó ez az egész....
És én nagyra is értkelném ha örök időkre tartana, ha csak szelnénk az országot, örökké, ha kipróbálnánk mindent, amiben nem volt még része és szeretne, és kipróbálnánk mindent, amit én is szeretnék.
De akárhogy is, az egészre rávetül az az árnyék, hogy ezt... nem folytathatjuk a végtelenségig....

De most még folytatjuk.
És én örömmel áldozom ennek az érzésnek....

Amikor befut, egy nem várt megjegyzés.

- Hogy mi!? - észbekapok. De másodikra már hallottam, vagyishogy hallottam én elsőre is, de csak másodikra kapar meg a fejemben, nyer értelmet, és a két kezem már helyettem cselekszik.
Vagyis a karjaim.
Önállóan fordítják a kormányt, és teszem meg azt az említettet.

Jó robotpilóta lennék....

- Váow! - akadok meg aztán véletlenül, a következőben. Nem mintha baj lenne, hisz csak.. szórakozunk! - Akkor azt hiszem be kell még iktatnunk majd egy-két megállót, venni némi vizet, szendvicset, meg... - akadok el - Mit még?? - teljesen őszintén kérdezem. Persze mondhat bármit. Csokoládét... kalapot... napszemüveget vagy képeslapot... Amit csak talál vagy akar az üzletben.

Az egyik kútnál majd megállok!
Felkészülünk.


Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#451TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 18 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

P.S.: Some things are worth the trouble

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
18 / 23 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 23  Next

 Similar topics

-
» It ain't worth it if it don't terrify you - Zafír & Benji

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Játéktér ∷ :: külváros / sivatag :: Lakások-