♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no? Icon_minitimeby Leon Williams Pént. Május 03, 2024 8:04 pm

» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no? Icon_minitimeby Derek Moretti Hétf. Ápr. 29, 2024 8:15 am

» Leon Williams
Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no? Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no? Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no? Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no? Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no? Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no? Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
Alessandra Clark
Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no? Vote_lcapLeo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no? Voting_barLeo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no? Vote_rcap 
Leon Williams
Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no? Vote_lcapLeo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no? Voting_barLeo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no? Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet

Derek Moretti

Derek Moretti

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Gabellotto
Posts : 179

#1TémanyitásTárgy: Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no?   Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no? Icon_minitimeCsüt. Jan. 19, 2023 10:04 am

Olyan lendülettel csapom be a kocsim ajtaját, mintha ez a vörös, kopottas tragacs tehetne mindenről. Arról, amit a kisherceg apja művelt, a temetésről és még Gloriáról is.
- Merda! - morgom az orrom alatt, ahogy egyszer a kormányra csapok, majd még egyszer, amikor ez a szar nem akar elindulni elsőre.
Majd másodjára sem.
Harmadjára már szinte erőből fordítom a slusszkulcsot - nem mintha ez bármit megoldana -, de végre felköhög a motor és a gázra léphetek. Fél szemem a forgalmon tartom, de hamarosan már a hátsó ülésen kezdek kutatni. Lényegében vakon keresek valamit... bármit!... ami érzésre hasonlít egy normális anyagra, nem erre a műanyag akármire, ami éppen rajtam van.
A temetéshez passzolt, de nincs az a pénz, hogy ezt elviseljem magamon az egész fuvar alatt! Mintha élve pakoltak volna bele egy hullazsákba... Ezen pedig az sem segít, hogy még javában tűz a nap.
Egészen addig kitartok az átöltözős tervem mellett, amíg egy barom állat szemből nem kezd dudálni, mint akinek épp valamit felnyomtak a seggébe. Ösztönből felé rántom a kormányt. Heccből. Hogy ráhozzam a szívbajt és ijedtében befejezze.
- Bastardo - motyogom, de közben vigyorgok és mélyet szívok a cigarettából, ami már félig leégett a számban.
Persze a beszédnek hála a hamu a lábam között az ülésre esik, de már nem számít. Ennek a kocsinak már nem árt meg ilyesmi.
Végül úgy futok be a megbeszélt címre - fékcsikorgás kíséretében -, hogy az egész átöltözést hagytam a picsába, csak lerángattam magamról a felső plusz réteget és lehajítottam az anyósülésre. A fekete póló önmagában azért már kényelmesebb viselet.
Hamarosan ugrok is ki a kocsiból, kicsit megigazítva a ruhát magamon. Nem mintha messzire mennék vagy seggetnyalni terveznék. Nem azért fizetnek, hogy bemenjek egy kávéra meló előtt. Szóval csak megtámaszkodok a kocsi ajtaján, szinte már eljátszva az unottat, keresve, vajon ki a fenével is beszélhettem telefonon.
Nem elég kis sikátor ez ahhoz, hogy minimális áthaladó forgalom se legyen, de ahhoz elég nagy, hogy még ha nem is teljesen szabályosan, de minden gond nélkül megállhassak a közepén.
De addig is, amíg a fickó megtalál, kényelmesen még egy utolsót szívok a szálból és minden gond nélkül hajítom el. Még csak rá sem lépve a csikkre, hogy tényleg kioltsam a parázst. Betonrengetegben vagyunk a rohadt életbe is! Nincs, ami kigyulladjon.
A lényeg, hogy eldobtam, nem? Ki tudja, talán ez a fickó is pont olyan hisztis, vagy rosszabb... ha cigiről  van szó, mint Gloria volt. Nem kell még több rossz pont a késésem mellé. Főleg, ha esetleg őt kell szállítanom és nem valami árut, ami képtelen beszélni.


Vissza az elejére Go down

Leonardo"The Barber"Rossi

Leonardo

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : bolti eladó/ ?
Location : LV
Posts : 98

#2TémanyitásTárgy: Re: Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no?   Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no? Icon_minitimePént. Jan. 20, 2023 10:10 pm

Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no? Josh-harnett
Előzmények...



Délután 4. Mostanra már biztosan a börtönben ülnék, ha a pultoslánynak eljárt a szája. Mégiscsak jó a mexikói meggyőzőerő.
Oldalra teszem a tányért, a vállamra dobom a rongyot.
Jöhet a következő.
Még egész halom áll itt az orrom előtt, a pincérlányok meg csak egyre-egyre hozzák.
Nem bánom.
Úgysem terveztem sokat ezen a délutánon, és a kis pluszpénz is remekül jön.
Pláne a tegnap este után.

Újabb kör tányér kerül a balos térfélre, a lábosokra már nincs erőm. Kedvem. Inkább. Vagy csak egy árva cigi kell.

- Szünet! - elköpöm csak a fejem felett, azzal dobva is el a rongyot, a kifele úton már a farmerzsebemben keresek.
Elérve a küszöböt , egyfüsttel lököm is ki az ajtót.
Kilépek, leülök a 2 fokos lépcsőn, (a sikátorra néz) és egy szálat a számba tömök.
De nincsen meg a gyújtóm.
Keresek... az összes fellelhető helyen, végül újra talpra állva a jobb zsebem legalján találom meg. Újra visszatelepülök a lépcsőre.
A kötényem a földre lóg, de nemérdekel.
Retkes.
Ideje lenne már kimosnom, talán majd holnap reggel.
A kő fordul a szerkezetben, de a szikra nem kap meg.
Na mitörtént.
Újrapróbálkozom.
De semmi a végeredmény.
És megint...
A délután csendes, vagy legalábbis az, a szokottakhoz képest, amikor is becsikorog egy járgány.
Nem messze innen parkol le.
A fazon kiszáll, vetkőzik, a kocsiból halk zene szól.
Nem az én ízlésem, attól még félszemmel követem, csak amíg rendberakja magát.
Megfordul a cigim, szárazon a nyelvemen, vele a tudat, hogy jó lenne tüzet varázsoljak valahonnan, mert erősen fogy a szünetem.
Aztán elgurul az a szál....
A szemeimmel követem, és megfogalmazódik az a gondolat.
Aztán a kezem mégis a magasba int, a tagnak, ha figyel, és vele én is megszólalok.

- HÉ! Adnál tüzet!?

_________________

A real barber will never let his tool too far

Vissza az elejére Go down

Derek Moretti

Derek Moretti

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Gabellotto
Posts : 179

#3TémanyitásTárgy: Re: Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no?   Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no? Icon_minitimeSzomb. Jan. 21, 2023 2:14 pm




Elég elbaszott dolog csak létezni és bámulni az embereket. Mindenki rohan a maga útján és általában én is velük sietek. Csak az enyém sokszor nem a napfényes utatok halad. Valahol mindig van egy kanyar, egy sikátor, egy furgon, amiből a kocsimba pakolnak pár csomagot. Vagy nagyszájú barmok huppannak be a hátsó ülésre.
Nekem aztán mindegy, amíg a végén kifizetnek.
Most sem tudom, hogy mi a fenéről van szó, de különösebben nem érdekel. Nekem csak vezetnem kell és valójában ennél jobban nem is akarok belefolyni a dolgokba. Csak kocsikázok, mint gyerek a lábhajtásos kisautóval.
Csak az a gyerek nem cigizik. Az a gyerek nem játszik egy másik kölyökkel. Nem úgy... mint én a kisherceggel.
Már a gondolatra is elmosolyodok, ami valljuk be, hiba. Nem szeretek fuvar előtt és közben ilyesmire gondolni. De a zenével a háttérben túl könnyű elkalandozni. Mentségemre legyen mondva, amint meghallom az éles hangot már rendezem is az arcom és köszönésképp biccentek. Becsapom a kocsi ajtaját, mire az amúgy sem üvöltő zene elhal és megteszek két lépést a fickó felé.
- Ha adsz egy szálat cserébe... - vetem oda a szavakat, nem igazán komolyan, inkább reflexből beszélve, de közben nyúlok a nadrágom zsebébe és nyújtom felé a kopottas zippót.
Tudom is én, miért ragaszkodok ehhez a kacathoz, mikor vehetnék jobbat. Újabbat. Olyat, amin nincs valami ismeretlen monogram. És főleg olyat, amivel nem kell baszakodni vagy háromszor, mire meggyullad.
De fő a jószándék, nem? Felé nyújtottam, innentől az övé a pálya.
- Veled kellett találkoznom?
Nem olyannak néz ki, de ki tudja? Talán csak jól leplez mindent. Köztük azt is, hogy felcseszte az agyát a késésem miatt.


Vissza az elejére Go down

Leonardo"The Barber"Rossi

Leonardo

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : bolti eladó/ ?
Location : LV
Posts : 98

#4TémanyitásTárgy: Re: Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no?   Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no? Icon_minitimeVas. Jan. 22, 2023 6:09 pm

A tag meghall, vagy legalábbis elindul felém.
Siker.
Amint befut, egy árva szót se szólok, csak megint emelem a seggem, gyűrött doboz figyel ki a bal zsebemből a kezemben, és úgy dobozostul a kezébe nyomom.
Felőlem vehet.
És már a tenyeremben is a megváltást adó darab.

- Hm. Szép darab. - elismerem. - Majdnem olyan mint az enyém. - húzom ki a borotvámat a hátsó zsebemen, de eszemben sincs neki átadni.
Így aztán visszacsúsztatom.
Lobban a tűz, nem számít hogy végül hanyadjára kapom meg, végre kiengedem a füstöm.
Ellazít a hője.

- Arról bizonyosan tudnék. Hacsak nem a váltás vagy. - engedem a kérdésre, de nem úgy öltözik az ipse, mint aki pont mosogatni készül.
De ki tudja.
Vissza az elejére Go down

Derek Moretti

Derek Moretti

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Gabellotto
Posts : 179

#5TémanyitásTárgy: Re: Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no?   Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no? Icon_minitimeHétf. Jan. 23, 2023 8:12 am




Máris kiül az arcomra egy jókedvű vigyor, ahogy a kezembe kerül a gyűrött doboz és lenyúlok belőle egy szálat. Fasz gondolta volna, hogy első szóra megkínál, mikor nem is volt igazán komoly a kérés.
Főleg, hogy most dobtam el az előző szálat.
De rajtam aztán nem múlik, nem vész kárba az úgynevezett kedvessége és a szál sem.
- Az apámtól csórtam el még kölyökként és bolond lettem volna visszaadni - jegyzem meg könnyedén a zippó felé biccentve.
Apám kibelezett volna, ha tudja, hogy loptam. Tőle legalábbis. De amiről nem tudott... az egyikünknek sem fájt.
- Szép. Bár én maradok az elektromosnál - simítok végig a minimális borostán az arcomon, miközben figyelem, ahogy megcsillan a fény a borotván. Igaz mire tényleg megfigyelhetném, már el is tűnik a szemeim elől.
Nyugalom, haver. Nem akarom én elvenni tőled...
A zippómat viszont annál inkább. Amint meggyullad a szájában a cigaretta már nyújtom is a kezem, hogy visszakapjam a tüzem és én is élvezhessem a szál nyújtotta érzéseket.
- Az szívás, akkor még mindig késésben vagyok. Vagy mindenki más - jegyzem meg, ahogy újra körbefut a tekintetem. Az ég világon senki nem bámul vissza rám vagy csak viselkedik egyáltalán furán.
- Mennyire parasztok a főnökeid? Lehet, jobban járnék, ha karrierváltáson gondolkodnék... - jegyzem meg, bár ki tudja, honnan jön a gondolat. Talán jobban beleették magukat Gloria szavai a fejembe, mint gondoltam volna...
Képes lennék valami unalmas, kötött melót vállalni, hogy a kisherceg egy alig létező fenyegetéstől biztonságban legyen? ...vagy... mondjuk a húgom miatt sem ártana...? Bár Lizzie meg tudja védeni magát és nem törik össze a legkisebb szarra.


Vissza az elejére Go down

Leonardo"The Barber"Rossi

Leonardo

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : bolti eladó/ ?
Location : LV
Posts : 98

#6TémanyitásTárgy: Re: Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no?   Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no? Icon_minitimeHétf. Jan. 23, 2023 4:21 pm

Visszafut a gyújtó a jogos tulajdonosához.
Én se szívlelném teljesen, ha valaki megpróbálná elvenni tőlem - már ami az enyém - lehet ő se járna jól.
Raina nem lenne most túl büszke.

- Kösz. - a jómodor azért nem halt ki, legalábbis bennem, még ha sokkal nagyobb fesztelenséggel is tölt el a végre meggyújtott szál.
Lényegében a társalgásnak vége. Részemről.
Hacsak ő nem kezdene bele újra a beszédbe.
Nincs miért ellenkeznem.

- Hogy itt? - mutatok akaratlanul is a hátam mögötti térre. Szerencsére az ajtót behúztam magam mögött. - Ne itt próbálkozz. Higgy nekem. - talán most először, hagyja el egy mosoly tegnap óta a számat. Azóta csak egyfolytában töprengek, lesz e következménye a tegnapiaknak. Eddig még egész jól állok.

- Te miért vagy itt. - nem kérdezem. Felel..(?) felel. Ha nem, csak két idegen vagyunk a térfélen, engem aztán nem hat meg ha bármit is rejteget.
Én se azzal kezdek, hány nyakon is fordult át, tegnap az az éles tárgy.

Vissza az elejére Go down

Derek Moretti

Derek Moretti

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Gabellotto
Posts : 179

#7TémanyitásTárgy: Re: Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no?   Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no? Icon_minitimeHétf. Jan. 23, 2023 7:31 pm




- Én kösz a szálat - biccentek felé a cigivel, ahogy mintegy cserealapként adom vissza maradékot a dobozzal.
Magamnak sem ismerném be, de most a számban ficegő szálnál jobban megnyugtat, hogy a zippó újra a zsebem húzza. Még meg is paskolom odabent, de nem lyukas a zsebem - bebaszna! - így biztos nem hagyom el.
Szar lenne ha elveszíteném, teljesen mindegy, hogy milyen indokból vagy kinek a kurva anyját érte.
- Szóval egy barom a főnök... vagy... te magad vagy az? - őszintén fogalmam sincs, mi ez a hely és ha így adja elő, lehet, nem is akarom tudni. Legalábbis munka szempontjából biztos nem. De attól még a kérdés mellé rásandítok felhúzva az egyik szemöldököm.
Egy perccel később pedig már kifejezetten örülök, hogy ránéztem, így kevésbé feltűnő, ahogy próbálok rájönni, mennyit akarok elmondani neki. Úgy értem a nagy semmit vagy a lényegében semmit.
Nem tűnik olyannak, akiből bajom lehet. De végül is, ki az a szerencsétlen, akiről lerí az ilyesmi?
- Csak taxizok - mondom végül egyszerűen, kivéve a számból a cigit. Mintha ettől tisztábban látnám a környéket, ahogy újra végigfut rajta a tekintetem.
Rohadtul nincs itt senki! Senki olyan, aki nemrég még üvöltött, hogy hol a picsában vagyok már...
- Lehet, hogy a mostani utasom elvesztettem. Telefonálok egyet, de ha utána sincs semmi... Nem akad esetleg valamid számomra? Bármit és bárkit elviszek. A látszat pedig csal...  - intek a kocsim felé - ...egy tragacs, de belülről rendben van.
Nagyjából.
De ezt neki nem kell tudnia. Nem mintha átvágni akarnám, egyszerűen csak nem igazán engedhetem meg magamnak, hogy a mai összeg kimaradjon.


Vissza az elejére Go down

Leonardo"The Barber"Rossi

Leonardo

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : bolti eladó/ ?
Location : LV
Posts : 98

#8TémanyitásTárgy: Re: Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no?   Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no? Icon_minitimeKedd Jan. 24, 2023 12:23 am

Doboz kerül a zsebembe vissza, és még a társalgásra is futja, pedig komolyan nem ez a legjobb napom. Mégis...
Ahogy kérdez, muszáj válaszolnom.

- A barom vagy a főnök? - szélesedik ki a fogsorom, de nem tart soká a jókedv. Oké, mulattat, de attól még nem azért vagyok itt hogy vigéckedjek, mégis tovább eresztem.
Már ha nem köt bele.

- Szerinted úgy nézek ki mint aki navigál egy ilyen helyet?? - alig hátrébb dőlök, csak hogy rálásson a kötényemre, mennyire is, retkes és mocskos, zsírcafatos egy darab.
Nem épp a kedvenc részem.
Az viszont már újabb kérdésként fogalmazódik meg, hogy ő viszont mit keres itt.
Mármint nem itt... itt, az orrom előtt, elvégre tüzet adott, de mégis mit keres Vegas ezen kietlen szélében, szabadon, egy fényes délután.
Nem tűnik kajtató függőnek.

- Csak taxizol... - ismétlem, bólogatások közben. Na ja. Akkor csak taxizik. Mi baj is lehet ebben!?
Azután viszont meglep, nem csak a kérdéssel, de azzal is, hogy tőlem vár megoldást.
Mivan!??
Kattognak a kerekek, van e értelem ebben, de végtére is, épp elég volt belőle, így...

- Na csörögj, aztán kerítünk valamit. - a fogaim közül füstfelhők erednek, de már meg is van a móka. Mert miért is ne. Épp elég volt belőle.
Mára, KURVÁRA!

Vissza az elejére Go down

Derek Moretti

Derek Moretti

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Gabellotto
Posts : 179

#9TémanyitásTárgy: Re: Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no?   Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no? Icon_minitimeKedd Jan. 24, 2023 9:52 am




- Az egyik nem zárja ki a másikat - húzódik vigyorra a szám. Kezdem igazán jól érezni magam, annak ellenére is, hogy amúgy semmi nincs megoldva éppen. De hé, lehet főnök és egyben barom is. Általában, ha jól sejtem, a kettő együtt jár.
De... kénytelen vagyok igazat adni neki, nincs éppen főnök kinézete. Se most, se úgy a kiállásából nem sugárzik, hogy képes irányítani mindent és mindenki.
- Úgy nézel ki, mint akibe a legkisebb senki is belerúg a munkahelyén - mutatok végig rajta az égő cigivel, mielőtt visszatenném azt a számba.
Nem mintha bármi bántó szándék lenne a szavaimban, csak őszinte vagyok.
Ahogy a magam módján a folytatással is. Taxizok. Fuvarozok. Bármit és bárkit. Semmi elitélendő vagy illegális nincs ebben, legalábbis így előadva. Ha pedig végül ő fog nekem melót adni és kiperkálni a pénz, amire szükségem van a héten... az sem olyan rossz.
De előtte telefon.
Pár lépést sétálok arrébb, nem is igazán távolodva el. Nem fogunk nyíltan beszélni, akkor sem, ha esetleg fogadja bárki a hívást.
- Dai! Rispondere, testa di cazzo! (Gyerünk! Vedd már fel, te seggfej!) - morgom az orrom alatt. Egész csendesen indulnak a szavak, de mikor másodjára kell elismételnem, mert továbbra sem érkezik válasz, hangosabb vagyok.
Semmi, semmi és a nagy kibaszott semmi! Ez a válasz, amit kapok. Szinte erővel vágom bele a telefont a zsebembe. Hallom koccanni a kijelzőt odabent a zippóval, de most nem hat meg. Amúgy sem egy csúcskészülék...
- Ha jól sejtem, a vendégem egy másik kocsival utazik vagy fasz tudja - vonok vállat végül visszasétálva, de elég bosszús vagyok.
- Szóval...? - jön a fél-kérdés. Tud és akar valamit adni vagy csak egy üres felvetés volt?


Vissza az elejére Go down

Leonardo"The Barber"Rossi

Leonardo

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : bolti eladó/ ?
Location : LV
Posts : 98

#10TémanyitásTárgy: Re: Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no?   Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no? Icon_minitimeKedd Jan. 24, 2023 4:15 pm

Felsóhajtok.

- Kösz, az őszinteséget. - de ettől még vigyorgok. Eszembe sincs megsértődni ezen, a látszat néha csal. Néha meg igazat ad az előítélet.
Élettapasztalat.

Az viszont már beszédes - nem mintha a figura már alapból ne tette volna - hogy jóóó hallgatni egy kicsit az anyanyelvet, amitől újra elmosolyodom.
Csak ott, a bajuszom alatt.
Ha hinnék ebben, a második égi jel.

- Szóval! - állok fel, még azt az utolsó két slukkot kicsavarva a szálamból, aztán a sarokba hajítom.
Tépem le a köpenyt, meg is van a döntésem, azzal az utolsó két lépéssel tolom ki az ajtót, és bebaszom a légtérbe.

- LELÉPTEM! - kiabálom, azzal csapódik is az ajtó a hátam mögött.

- Mehetünk. - csak így egyszerűen. Azzal elindulok a kocsi irányába, akár követ, akár nem.
Legalább ma nem kell a buszra várnom.

- Leonardo Rossi. - ha beér, nyújtok kezet. - Alberto Falcone Rossi fia. - ha van szerepe a berkekben, tudja miről beszélek.
Ha nincs... annál jobb.

Azzal berakom magam.

Vissza az elejére Go down

Derek Moretti

Derek Moretti

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Gabellotto
Posts : 179

#11TémanyitásTárgy: Re: Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no?   Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no? Icon_minitimeKedd Jan. 24, 2023 6:49 pm




Rendesen felbaszta az agyam a semmire kicsörgő telefon, de lehetne rosszabb. Mondjuk, ha bevállalok bármit ennek a fickónak és akkor keresnek majd, hogy hol a faszban vagyok és miért nem értem oda egy órával korábban.
Bekaphatják.
Na jó, inkább nem. Ennél azért jobban megválogatom, hogy kinek hagyom - még ha nem is olyan sokkal.
Mindegy.
Végignézem a kis jelenetet, azt a könnyedséget, amivel az elvakkantott szó után bevágódik mögötte az ajtó. Eskü odaképzelem a napszemüveget és a nagyfilmekből ismert robbanást!
Egy pillanatig szórakoztat a kép, de utána... Szóval mégis ő lenne a fejes a helyen?!
De még egyszer nem kérdezek rá. Ha munkát kapok tőle, teljesen mindegy, hogy ez most a maga módján legális lesz-e vagy sem, tartom magam a szabályaimhoz. Nem érdekelnek a részletek.
Meg is indulok utána egyetlen szó nélkül, amíg meg nem torpan. Egy pillanatig nézem, hogy mi is történik, de aztán elvigyorodok. Szóval olasz. Máris kezdem megkedvelni.
- Derek Moretti. Piacere (örvendek) - biccentek, ahogy a kezéért nyúlok. Nem szorítom én túlzottan és hamar el is eresztem. Úgyis kellhet még szabad kezem, attól függően, hogy melyik ajtót célozza meg a hátsót, ami folyton beragad, vagy...
...oké, megoldotta. Akkor mindegy. Amúgy sem sofőrszolgálatot mondtam, hanem taxit.
Bár előbbi mennyivel kényelmesebb meló lenne! Az más kérdés, hogy egy ilyen kocsiba egyik aranykanállal a seggében született barom sem ülne be. Részlet kérdés.
- Hacsak nem ő fizet ki végül, nem igazán érdekel, hogy ki az apád - vágom rá végül, valahol még mindig reflexből beszélve, ahogy megkerülöm a kocsit, félúton elpöckölve a mostani csikket is.
Füstölögjön csak a másik mellett.
- Bocs. Ismernem kellene a nevet? - közben már indítok, csak ezúttal, ahogy megszólal a rádió, ki is lövöm. Nem kell most a kisherceg a gondolataim közé.


Vissza az elejére Go down

Leonardo"The Barber"Rossi

Leonardo

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : bolti eladó/ ?
Location : LV
Posts : 98

#12TémanyitásTárgy: Re: Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no?   Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no? Icon_minitimeKedd Jan. 24, 2023 8:18 pm

Csak biccentek. Előre. Azzal fogom magam és kinyitom az ajtót.

A mosoly már csak akkor ragad meg az arcomon, amikor kimondja a hallottakat.
JÓ! Szeretem a tiszta lapot, és máris nem kell bedőlni/megfelelni azoknak az előítéleteknek.
"Az apád egy milyen arany ember is volt... Te mikor nősülsz már meg??"

- Nem. Nem kellene. - még mindig figyel az a jókedv az orrom alatt.

- Csak hallottam a nyelvet, és tudni akartam.. - hogy is szól a népszerű szöveg - ...hogy honnan szalajtottak. - most már vigyorgok bele, elvégre sanszosan nem egy újabb csalétek a "Testvériség" jóindulatából.
Az utóbbi időben túl sokat környékeznek.

- Ki tudsz vinni a nyugati külső körletre? - ez itt a kérdés. Már ha más terv nincs. - Vagy bárhova, csak innen el. - egy pillantás csak amit vesztegetek a korábbi helyszínre. - Valószínűleg innentől nincs munkám.

Majd lesz másik. Így megy ez.

Vissza az elejére Go down

Derek Moretti

Derek Moretti

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Gabellotto
Posts : 179

#13TémanyitásTárgy: Re: Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no?   Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no? Icon_minitimeKedd Jan. 24, 2023 9:31 pm




Tényleg magasról leszarom, hogy ki az apja, hacsak nem tőle jön majd a pénz. Akkor megerőltetem magam, hogy figyeljek és lehetőleg ne szóljak be olyasmit, amiből túl nagy bajom lehet.
De így, hogy ő fog fizetni, nem kell annyira kihúznom magam. Láthatóan nem bánja, hogy nem játszom meg magam. Ha eddig bejött a viszonylagos őszinteség én aztán nem fogok változtatni.
- Túl sok éve élek már itt ahhoz, hogy számítson - válaszolom. - De valahol az egyik autópályán születtem Avellinoban, ha ez érdekel. Azon kívül meg... - egy pillanatra elhallgatok és vállat vonok. A jókedv fakul, de annyira sok ideig nem maradok csendben, hogy aggodalomra adhasson okot.
- ...innen és onnan is.
Mintha csak nem számítana. Mintha egyszerűen sokat költöztünk volna a szülők munkája miatt és nem megpattantunk volna, amikor anyám úgy gondolta, elég volt. Vagy amikor a sokadik iskolából basztak ki a viselkedésem miatt.
- Ahova csak akarod, 'uaglio (haver) - bólintok végül és már rángatom is a váltót, ami persze, hogy megint megmakacsolja magát.
Ne csináld már baszod! Azt hazudtam, hogy csak kívülről vagy szarrá menve!
Végül csak a megfelelő helyre ugranak a fogaskerekek és az én arcomra is újra kiül a mosoly.
- Nem úgy nézel ki, mint aki egy kicsit is bánt a munkád elvesztése. Ennyire lepratelep volt az a hely? Minek kínoztad akkor magad? - faggatom, maximum nem válaszol. De közben már megyek is. Keletnek fordulva a sarkon. Ha ennyire nem számít, miért ne lepjem meg azzal, hogy hova viszem?
Jó, ebbe közrejátszik az is, hogy amit én kitaláltam, pár kilométerrel messzebb van, vagyis többet perkálhat a végén. Haverkodunk és szegénynek most nincs munkája... de a pénz az pénz.
Nekem pedig kell.


Vissza az elejére Go down

Leonardo"The Barber"Rossi

Leonardo

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : bolti eladó/ ?
Location : LV
Posts : 98

#14TémanyitásTárgy: Re: Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no?   Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no? Icon_minitimeSzer. Jan. 25, 2023 6:24 pm

Figyelek, de nem igazán ragadnak meg a részletek. Nem ez számított.
Ami számít, arról már tiszta képet birtoklok. Szóval simán mehetünk bárhova amíg nem akar megtéríteni.

- Az anyám beteg... Alzheimeres. Kell a pénz, nem számít hogy mennyire ótvar a meló. - csak a lehúzott ablakon figyelek, ki, már ha a kocsi engedett, és le tudtam húzni útközben, úgyis csak mellékes információ.

- De majd lesz másik. - nézek újra fel. - Ilyen lepratelep mindig van a környéken, és mindegyikben van felvétel. Ideiglenesen. - mosoly villan ki a szememen, nem azért mert annyira élvezem, hanem mert kikapcsolva teljesen mindegy. Van az a dolog, amit meg kell csinálni. És vannak azok is, amik tényleg számítanak.
Nem mindig egy a kettő.

Vissza az elejére Go down

Derek Moretti

Derek Moretti

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Gabellotto
Posts : 179

#15TémanyitásTárgy: Re: Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no?   Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no? Icon_minitimeSzer. Jan. 25, 2023 7:10 pm




- Elég szarul hangzik... sajnálom - a szavaim őszinték, de a lényegen nem változtat. Nem furikázom ingyen akkor sem, ha beteg az anyja vagy a kiskutyája. Mindenki pénzből él, ha tetszik, ha nem.
Valami mást viszont tudok tenni érte. Két valamit is. Az egyik, hogy egy kerékcsikorgató éles kanyart veszek és utolsó pillanatban változtatok az útirányon. Ha más nem, van egy hely, ahova ingyen be tudom vinni és talán jót fog neki tenni.
A másik...
- Figyelj Rossi... kurvára semmi közöm hozzá... lo so (tudom)... de lehet jobban járnál valami más melóval, nem? - a kezem a kormányon, de közben járnak az ujjaim és félig felé magyarázok velük.
- Ha elég tökös vagy, van pár telefonszámom, akik ugyanúgy szarnak rád, de legalább rendesen fizetnek. Csak úgy kell levíroznod a szartengerben, hogy a szürke zónában maradj. Meg tartanod a szád és nem visszapofázni. Nálam ez a rész szokott nehezebben menni - egy pillanatra elnevetem magam, de közben már felélesek a forgalom mellett.
Hamarosan eldől, mennyire törvénytisztelő jófiú...


Vissza az elejére Go down

Leonardo"The Barber"Rossi

Leonardo

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : bolti eladó/ ?
Location : LV
Posts : 98

#16TémanyitásTárgy: Re: Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no?   Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no? Icon_minitimeSzer. Jan. 25, 2023 8:07 pm

Vállat rántok. Mindegy. Ez van. Ezt kell a lehető legjobban kezelni.
Vagy legalábbis kihúzni amíg nem szólítja magához az Úr.
Apámmal majd boldogok lesznek.

Az éles kanyarra nem számítok, de még idejében fogódzkodom.
A követő szövegére annál inkább.
Mert hát.

- Miről van szó. - mondom mint inkább kérdezem. Hogy érdekel e? Nnnnnem tudom, lepjen meg. Adjon jobb ajánlatot mint a mexikóiak. Vagy akár a Testvériség követelő tüze.
Velem lehet beszélni.

Raina ezért ki fog nyírni..

Vissza az elejére Go down

Derek Moretti

Derek Moretti

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Gabellotto
Posts : 179

#17TémanyitásTárgy: Re: Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no?   Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no? Icon_minitimeSzer. Jan. 25, 2023 8:34 pm




Gyanús reakció? Nem igazán. Nem úgy és főleg nem olyan szinten, ami aggodalomra adhatna okot.
- Csak fuvarozni kell. Taxizni - használom szándékosan ugyanazt a szót, amivel neki is felvezettem a dolgot. Nem hülye, összerakhatja, mit kerestem én is ott, abban az utcában.
- Stai zitto e guida (maradj csendben és vezess). Ennyi a lényeg. Kussolni kell és vezetni. Elvinni, aki jön. Vagy ami. Nem kell bemocskolni a kezed... bár lehet, ez téged nem zavarna - pillantok vigyorral a mocskos köpeny hűlt helyére.
- Semmi túl sok. Semmi túl kockázatos. Nincs Cosa Nostra, nincs Camorra, semmi nagykutya, akik levadásznak, ha nem tetszik nekik a vigyor a képeden. Csak helyi nagymenők, akik már elég nagyok ahhoz, hogy fizessenek, de... egy gyilkosságot nem engedhetnek meg maguknak. Én sem kérdezek egy árva szót sem, mi van ebben vagy abban a dobozban. Elviszem, átveszem a pénzt és elhúzom a belem.
Oké, ez nem mindig így zajlik. Általában tényleg gondot okoz a nagy szám, de hé! Még - majdnem - mindenki visszahívott egy második körre.
- Inkább egy jól fizető banda tagja húzzon be egyet a nagy pofámért, minthogy szart lapátoljak minimálért, miközben megaláznak - vonok vállat, valahol magamnak is magyarázva, miért is csinálom, amit. Akkor is, ha közben ott lebeg a fejemben, hogy a húgom és Benji szempontjából nem egy életbiztosítás a meló.


Vissza az elejére Go down

Leonardo"The Barber"Rossi

Leonardo

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : bolti eladó/ ?
Location : LV
Posts : 98

#18TémanyitásTárgy: Re: Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no?   Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no? Icon_minitimeSzer. Jan. 25, 2023 11:26 pm

Fuvar. Taxi. Már megint ezek a szavak. Lehet neki jól megy, nálam van egy kis hiba.

- Nincs jogsim. - csak egyszerűen. Nincs mit szépíteni a tényeken, sose kellett. Minek. Így is.. úgy is eljutok oda ahova kell, a többi meg mindegy.
Legalábbis rohadtul mindegy volt eddig.

A 'gyilkosság' szó azért csak nyomot hagy az egészen, egész elkalandozva azon, a tegnapi annak számít e. Végtére is.. én csak megvédtem magam.
Ez megállna a bíróságon?
Kötve hiszem.
Mégis a legnagyobb kérdés az egészben, hogy a mexikóiaknak most lekötelezett vagyok e.
Nem jó két szék között a földre rogyni.
Ezt az egyet megtanította az apám, ha már borotválni nem.

- Miért osztoznál velem az üzleten. - a kérdés aztán a semmiből jön. Hogy miért érdekel? Nem tudom. Ha a rendőrség mégis láncra ver, biztos nem adok ki egy földit.
De attól viszont még a kíváncsiság nem merénylet.

Csak épp pont nincs jobb dolgom.

_________________

A real barber will never let his tool too far

Vissza az elejére Go down

Derek Moretti

Derek Moretti

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Gabellotto
Posts : 179

#19TémanyitásTárgy: Re: Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no?   Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no? Icon_minitimeCsüt. Jan. 26, 2023 10:25 am




- Nem is vezetsz vagy csak nincs jogsid? - elég fontos különbség, muszáj visszakérdeznem. Oké, az már más lapra tartozik, hogy fasznak kell akár a legkisebb kockázat is vagy bármi feltűnő, amikor olyan csomagról van szó... de engem lehet, hogy nem zavar annyira, mint kellene.
Az viszont már egészen jogos kérdés, hogy miért osztoznék vele. Könnyebb lenyúlni a teljes összeget magamnak. De közben meg az jár a fejemben, hogy nekem is volt egy kapcsolatom, aki végül segített belelátni ebben az egészbe.
- Egy doboz mentolos cigarettáért? - vetem oda azonnal egy nagy vigyor kíséretében, de aztán komolyabbra váltok. Akármiért is, de az ő arca túl rendezett. Mi a fene jár a fejében? Nem mintha faggatnám. Végül is, nem agyturkász vagyok. Amíg nem azon töri az eszét, hogy melyik hatóságnál nyomjon fel...
- ...mert van pár számom, aminek a gazdája már nem túl szívesen látja a képem. Ha egy kicsit is tudsz vezetni, elhozhatod tőlük, amit kell, a nagyobb úton meg elviszem én, aztán osztozunk. Lehet, jobban is fizetnek, ha nálam kevesebb alkalommal szólsz be nekik.
Már megint vigyorgok az orrom alatt. Lehet, hogy pár munkát elbuktam, de a büszkeségemnek az összes alkalom jót tett. Ahogy az meg, ahol lefékezek, remélhetőleg az ő kedvét dobja majd meg. Merthogy közben az utolsó kanyart veszem be... és keresztülhajtok a hatalmas parkolón. Mi hátul megyünk majd be, aztán kiélheti magát. Velem együtt.


Vissza az elejére Go down

Leonardo"The Barber"Rossi

Leonardo

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : bolti eladó/ ?
Location : LV
Posts : 98

#20TémanyitásTárgy: Re: Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no?   Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no? Icon_minitimeCsüt. Jan. 26, 2023 5:15 pm

Fontos kérdés hát!

- Még nem vezettem. Nem volt okom rá. - a száraz tények. Soha nem kellett, minek foglalkoztam volna vele? Az viszont már nagyobb kockázat, hogy miért is osztaná meg velem az üzletet. Lehetnek hátsó indítékok, de lehet akár szimpla felebaráti szeretet.
A kérdés, miért lesz ez jó neki. Vagy akár nekem...

És ahogy a válasz elhangzik, meg kell állapítanom, hogy igen. Nem rossz a szisztéma.
De ettől még...

Bólogatok. Sokszorosan.

- Nem rossz terv. - mert tényleg nem. Azt leszámítva, hogy előbb ki kell derítenem mennyivel is, vagyis mivel tartozok a mexikói fejesnek, amiért.. mondjuk úgy, hogy kivágott a szituból.
Valami azt súgja, lesz még annak követekzménye.
És nem jó, ha a legrosszabb pillanatban kap el.

- Mit mondasz, ha én azt, hogy térjünk vissza erre 2 héten belül. - mert igen. Addigra kiderül. Addigra minden kiderül és én is cselekszem a megbeszéltekben.
Vagy legalábbis összedobok egy csóró jogsit.


_________________

A real barber will never let his tool too far

Vissza az elejére Go down

Derek Moretti

Derek Moretti

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Gabellotto
Posts : 179

#21TémanyitásTárgy: Re: Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no?   Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no? Icon_minitimeCsüt. Jan. 26, 2023 5:51 pm




Még nem vezetett. Az azért nem olyan rossz kezdés, onnan sokfelé el lehet indulni. Ha el akar indulni. Én aztán szarba sem fogom belekényszeríteni. Valójában abba sem, ahova most megyünk. Ha nem akar bejönni, akkor nem teszi. Elviszem máshova és én majd visszajövök egyedül. Attól, hogy ő nem él egy ingyen lehetőséggel, nekem még le kellene vezetnem valahol a történéseket.
- Két hét. Majd adok egy számot és felhívsz. Ha meg nem, azon sem húzom fel az orrom. Értek a néma szóból is - vonok vállat, ahogy leállítom a kocsit egy szűkebb utcában, Innen már belátni az épületsor hátsó bejárataira.
- Megjöttünk. Ha nem akarsz semmit tönkrevágni, majd kifordulsz és elviszlek máshova. Gratuito (ingyen), oké? Nem fog vér folyni.
Hogy odabent vagy azért, mert azt mondja, nem akarja, nem számít. Megvárom, amíg kiszáll és hogyha kész indulni, akkor lezárva a kocsit teszem meg az első lépéseket vele együtt az utcában. El három szürke ajtó mellett és a negyediknél, amelyik mellett egy kettétört baseballütő hever, megállok.
- Általában fizetős ez a szar, de egy haver vezeti, szóval ingyen verhetünk szét bármit - magyarázom, majd két gyors koppantás után már tárul is ki az ajtó előttünk. Úgy lépek be, hogy meg sem várom, az új haverom követ-e. Csak megyek, üdvözlés, gyors ölelés és három puszi a féloldalt borotvált hajú kiscsajnak és már mondja is, hogy a hármas szoba üres, ha gondolom.
- Semmi védőfelszerelés!
- Semmi - bólint rá egy eltúlzott grimasszal.
- Rossi? Mit mondasz? - tárom szét a karjaim, végre felé fordulva. Mögöttem neon feliratként a pulton virít a "Wreck Room" szöveg. A falon tetőtől talpig védőruhába öltözött emberek kalapácsokkal és mindenféle fegyverrel. Készen állnak, hogy szétverjék, akármilyen cuccok is várják őket az erre a célra telepakolt szobákban.
Csak remélem, hogy Rossi hallott már ilyenről és nem én leszek, aki egy szerencsétlennek elmagyarázza az egész lényegét.



Vissza az elejére Go down

Leonardo"The Barber"Rossi

Leonardo

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : bolti eladó/ ?
Location : LV
Posts : 98

#22TémanyitásTárgy: Re: Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no?   Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no? Icon_minitimePént. Jan. 27, 2023 7:27 pm


- Megbeszéltük. - ez egyszerű-nek tűnik, és nem is akadok fenn a részleteken. Addig még annyi minden eldőlhet.
Valamerre biztosan.

Amikor megérkezünk, csak bámulok ki az üvegen. Fogalmam nincs hol vagyunk, de ez nem szokott zavarni. Megtolom az ajtót, kiszállok, és csendben nézek körbe.
Ha már "megjöttünk"...
Biccentek, mert ez az épeszű reakció. Onnan már csak követem. Egy néma kuss nélkül, egy ajtó, és mégegy meg mégegy, a negyediknél fogad a magasra vésett szöveg.
És fogalmam nem volt arról hogy ilyen egyáltalán létezik erre.
Az ajtó kinyílik, úgy tűnik belépünk. Nincs ellenemre, gyorsban vizslat körbe a szemem, és egyből rájövök miről is lenne szó.
Van.
Ahogy befut a kérdés.

- Felőlem. - de nem rántok vállat. Nem ismerem. Nem az ipsét, a helyet, de ettől még követem. A kíváncsiság nagy úr, és újjal kecsegtet, így nem engedem ki - ha már van - a kezeimből.
Sokkal jobb mint retkes lábosokat mosogatni.

- Csináljuk. - jön a határozottab szöveg, mert miért ne. Csak köpje be, mit is kell csinálnom.
Onnan már minden menni fog.


_________________

A real barber will never let his tool too far

Vissza az elejére Go down

Derek Moretti

Derek Moretti

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Gabellotto
Posts : 179

#23TémanyitásTárgy: Re: Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no?   Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no? Icon_minitimePént. Jan. 27, 2023 10:42 pm




Úgy vigyorgok Rossira, mintha egy milliókat fizető munkára bólintott volna rá. Egy pillanat alatt mellette termek és először csak haverian megveregetve a hátát biztatom, majd ráfogok a két vállára és ha hagyja, úgy vezetem félig magam előtt az említett hármas szoba irányába.
- Soha nem jártál ilyen helyen, mi? - faggatom a füle mellett beszélve, bár valójában most nem érdekel, válaszol-e, amíg így vagy úgy, de terelhetem, vezethetem.
Végül úgy tárom ki előtte a koromfekete ajtót, mintha a kibaszott világ összehordott kincsestárjába hoztam volna. Odabent vakítóan hófehér falak fogadnak, amit kicsit elsárgít a plafonon lógó neonfény. De nem ez a lényeg. Hanem az, hogy szemközt a falnál különböző fegyverek sorakoznak. Na nem szaros lőfegyverek. Mindenféle ütők, pár csorbított és valószínűleg tompított pengés kard, kalapácsok. Mellettük a szemüvegek. A minimális védőfelszerelés, amit még én is felkapok majd.
Csak bohócnak nem vagyok hajlandó felöltözni, mint mindenki más. Egy-két véletlen vágásba nem halok bele, csak a szemem maradjon meg.
A fegyverekhez körítésnek szoba két oldala szépen be van rendezve. Az egyik egy félbe vágott nappali, TV-vel, kijelzőkkel, virágokkal és -vázákkal. Közepén egy gyönyörű, üveg dohányzóasztallal... A másik oldalon szintén hasonló módon egy konyha. Poharak, üvegek, tányérok, szépen elrendezve az étkezőasztalon és a felszerelt konyhaszekrényen.
- Ez kibaszott jó, Betta! Grazie mille! - kiáltok még ki a hátunk mögött, majd ezzel becsapom az ajtót.
- Na? Verjük szét ezt a helyet! Vezesd le a sok szart, amit a nyakadba vágott az élet. Nekem is van mit... - utóbbit már csendesen teszem hozzá, csak magamnak jegyezve meg. De bármennyire is szeretnék előrerohanni, várok. A vendég választ először fegyvernemet.


Vissza az elejére Go down

Leonardo"The Barber"Rossi

Leonardo

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : bolti eladó/ ?
Location : LV
Posts : 98

#24TémanyitásTárgy: Re: Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no?   Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no? Icon_minitimeSzomb. Jan. 28, 2023 12:39 am


Meglep amikor taperol, de nem annyira hogy ne tűrjem. Vezet. Oké... Meg is van a cél. Asszem.

- Nem vagyok törzsvendég. Jól érzed. - és akkor még keveset mondtam. Úgy értsd: sosem! De ettől még lehet jó, biztosan, mindenben van élvezet, és ne én legyek az aki bármitől is futva menekül.

Megnyílik egy ajtó, elém tárul a kép. Még nem fogott meg, vagyis semmi lényeges, Derek belép - asszem így hívták?? - így én is belépek és várom, mi az amin ámulni kell.
A hely átlagos. Nem érzem a szenvedélyét, amiben őőőő.. viszont torkig bemerült, nem is kell beszélnie. Szinte látom ahogy a szikrák pattognak.

Csapódik az ajtó, de ez a része nem hat meg. Ahogy a sok cucc se a falon, bár látok pár ígéreteset, azok nem igazán jó kések. Az én csizmámban lapul egy szép. De még nem időszerű hogy elővegyem, így csak állok ott, és nézek, amíg ha ő előre lép, hogy cselekedjen.
Bármit.

Ha megcélozza a front részleget, én viszont azonnal a jobbos oldalra megyek. Körülnézek. Végigtapogatok. Mindent... Poharak.. szekrények... előbbit visszateszem.
A másik oldal sokkal igéretesebb.


_________________

A real barber will never let his tool too far

Vissza az elejére Go down

Derek Moretti

Derek Moretti

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Gabellotto
Posts : 179

#25TémanyitásTárgy: Re: Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no?   Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no? Icon_minitimeSzomb. Jan. 28, 2023 12:01 pm




Legszívesebben rászólnék, hogy na nézzen már ilyen búvalbaszottan, de inkább csak megrázom a fejem. Majd elkapja a hév, ha benne leszünk. Vagy nem. Én szerintem úgyis elég hamar végzek és akkor szabadulhat innen. Meg tőlem is.
Szóval összecsapom a két kezem és egy pillantást sem vetve rá indulok, felkapom a két szemüveget.
- Kapd el! - szólalok meg, ahogy lényegében a vállam fölött felé hajítom az egyiket, majd veszem a sajátom a képemre.
Mondanám, hogy elidőzök a fegyvereknél. Azon, hogy melyikkel kezdjek, de pontosan tudom, mire van szükségem. Csak az acélos fejű bontókalapács. Azzal verném valakinek szét a fejét, amiért tönkrebaszta a fia életét. Amiért a kishercegnek mindenen keresztül kell mennie, ami kijutott neki az elmúlt időszakban. Amiért olyan fájdalmasan kellett sírnia a karjaimban az a gyáva féreg miatt.
Szóval igen. Kalapács kézbe, párszor biztos távolságban állva mindentől meglendítem, hogy érezzem a súlyát, de oldalt nem választok. Nekem mindegy most, mit verek szét, a képzeletem lesz a lényeges.
- Melyiket akarod? - kérdezek rá, ezúttal már mellőzve a vigyort de még a mosolyt is. Csak bele akarok fogni és kiadni mindent. Nem fogom megvárni, amíg ő is fegyvert választ és belekezd... ha belekezd egyáltalán. Csak válasszon oldalt, hogy ne legyünk útban egymásnak, aztán felőlem ráér válogatni.


Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#26TémanyitásTárgy: Re: Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no?   Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no? Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next

 Similar topics

-
» Sono qui solo per lui - Gloria & Derek
» Derek Osbourne
» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
» Derek Moretti
» Perkins & Derek - Per la cronaca, mi sento una merda

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Játéktér - alternatív valóságok ∷ :: emlékek-