♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
7 Sins - Page 8 Icon_minitimeby Leon Williams Pént. Május 03, 2024 8:04 pm

» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
7 Sins - Page 8 Icon_minitimeby Derek Moretti Hétf. Ápr. 29, 2024 8:15 am

» Leon Williams
7 Sins - Page 8 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
7 Sins - Page 8 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
7 Sins - Page 8 Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
7 Sins - Page 8 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
7 Sins - Page 8 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
7 Sins - Page 8 Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
Leon Williams
7 Sins - Page 8 Vote_lcap7 Sins - Page 8 Voting_bar7 Sins - Page 8 Vote_rcap 
Alessandra Clark
7 Sins - Page 8 Vote_lcap7 Sins - Page 8 Voting_bar7 Sins - Page 8 Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 7 Sins

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
SzerzőÜzenet

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#166TémanyitásTárgy: Re: 7 Sins   7 Sins - Page 8 Icon_minitimeHétf. Jan. 25, 2016 12:20 pm

Okos lány.. És ügyes meglátás! Mégiscsak egy kóbor mosoly a válasz ahogy megszívom az orromat..

- Na jah.. - rövid szünet - Talán mert valaki jobban szórakoztatott.. - mosolygom el, de már tolom is a fogaim közé a szálat, de nem gyújtom meg. Helyette csak végig őt figyelem ahogy elmegy mellettem és indokolttá válik még egy megjegyzés.
Ez bizony randi lesz!

Megforgatom a számban a cigimet, de vele kíséri egy újabb vigyorom. Aztán ő visszatér az edényekhez, én meg ellököm magam hogy magamra rántsam a valahol elhagyott felsőmet. Valahol.. Meg is van, a kanapénál kapom el és félmásodperc alatt belebújok.
Még mindig mezítláb lépek ki az erkélyre, a kő már jó meleg, én mégis visszavonulót fújok, vissza, félig az ajtókeretbe, hogy nekitámaszkodva háttal végül aláküldve a lángot a ciginek, továbbra is őt figyelhessem. Mosogat.. vagy a fene tudja mit művel ott benn, én csak az orrom alá fújom a füstömet, és tök csöndben vagyok.
Tök csöndben.. ja, meg se mukkanok amikor hirtelen valami csörömpölni kezd. Még a szívásban is megállok, ráncolom a szemeimet. Ismerős nekem. Messziről jön. Valahonnnaan...

Ellököm magam az ajtótól és megcélzom a fürdőt. Biztos ott hagyhattam el!
Nyílik az ajtó, és TÉNYLEG!
A mobilom ott rezeg, és üvölti magából a rötyi mellett azt a dallamot.
A számba tolom a cigimet, és lehajolok. Ha Grid az, kajakra kinyomom de a kijelzőn meglátok egy másik nevet.
"Dieter"...

- Hát ez meg mit akar.. - kérdezem magamtól, de így nem tudom meg, ezért helyette nyomom a gombot és a fülemhez emelem.

- Mi kell!? - és várok.

- Hé.. Ville.. Üdv.. - ráncolom a szemem. - Figyelj! Tudom hogy elfoglalt vagy meg minden.. - fogalmad sincs mennyire. - de hallod.. az este becserkésztem egy csajt! - HE!?? - És megígértem neki.. tudod..! Szóval hogy találkozhat veled.. - dünnyögi én meg hülyén nézek - Figyelj, Vé, csak szöveg volt, de hallod.. kurva jó numera volt és kéne még belőle, szóval nem tudnánk ezt valahogy megoldani!??

BASZD MEG DIETER!
- sóhajtok egy kicsit sem kellemeset és tenyérrel megdörzsölöm a homlokom.

- Hé, Vé! Sokkal fogok jönni érte! Komolyan! ESKÜ! - lefogadom hogy a szívén a keze... Kurva németek!
Gondolkodom..

- Jólvan baszod.. - lépek ki az erkélyre - De KURVA SOKKAL! És el ne felejtsd mert fejbebaszlak! - már röhögök, de jól tudom Dieter nem az a link fajta. Még jól jöhet!

- Megyek.. - Kinyomom a telefont, és elnyomom a füstölgő csikket.  
Csak ekkor lépek be újra a lányhoz.

- Úgy néz ki a távozás mezeje hamarabb jött mint hittem. - csúsztatom a mobilt a zsebembe, és még duma közben, valahol összeszedem a zoknimat. - Dieternek.. segítségre van szüksége. - vigyorgom szélesen, miközben lerakom magam, a kanapéra, és magamra rántom a zoknikat.
Ha ő közben megközelített, úgy nézek fel a szemeibe, de ha még mindig ott matat a konyharészlegen, én vagyok az aki talpraállok és a közelébe merészkedem.
Használjunk ki minden pillanatot!

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#167TémanyitásTárgy: Re: 7 Sins   7 Sins - Page 8 Icon_minitimeHétf. Jan. 25, 2016 12:20 pm

Eddig az összes pasit csípőből leráztam. Nem volt nehéz. De ha Ville-ről van szó… Valami veszettül rázza bennem az ébresztőcsengőt. Emlékszem, hogyan éreztem magam tegnap reggel a kávézóban csókolózás közben. Uhhh. Csessze meg. Felizgatott. És még mindig nem ez a legnagyobb WTF, hanem hogy RANDI. Egyenes út az ismeretlenbe. Ezzel a gondolattal elleszek egy darabig, mire hozzászokom. Este 8-ig bőven lesz időm.
Ahogy mosogatom a tányérokat és a csészéket, hallom, Ville mögöttem jön-megy, aztán a fürdőszobából kiszűrődik egy idegen mobildallam. Ville-é. Miután felveszi, valakivel nagyon lelkesen egyezkedik, még vérkomolyan be is fenyíti. Nem hallgatózom szánt szándékkal, de a részletek eljutnak hozzám.
Míg Ville a kanapén öltözködik, fényt derít arra, ki kereste. A hírekre mosolyogva fordítom felé az arcom a mosogató fölött.
- Rendben. – veszem tudomásul egy sóhajjal, hogy mennie kell, mert szólítja a férfiúi kötelesség. Bármi is legyen az, nekem nem tartozik magyarázattal semmilyen körülmények közt. Mégis ad.
Az edényeket és miegyebeket elrámoltam eközben a helyükre. A kockás konyharuhát, amiben épp megtöröltem a kezem, gondosan ráhajtogatom a sütő fogantyújára.
Ville léptei a hátam mögött neszeznek, ahogy közeledik. Megfordulok, és a hátsómmal a konyhapult szegélyének dőlök.
Eszembe jut még egy apróság estére.
- A szomszédjaid örömére majd túráztatom a mocit az ablakod alatt, hogy megjöttem. – vigyorodok a szemeibe.
Mint a nagyok. Höhöhöhö. Kicsit szerepcserés a szitu, de nem baj. Mi művészek vagyunk, rockerek, a magunk egyedi módján messze esünk az átlagos társadalmi normáktól.
- Kösz, hogy nem hagytál egyedül tegnap. – döngöm lágy mosollyal az arcomon.
Igazán sokat jelentett, hogy eljött és maradt reggelig. Ville nem is sejti, de pont Ő hozott életet ebbe a lakásba, ami a késes rablás után annyira ijesztőnek hatott a csendjével. Még arról a patkányképű tagról és az esetről is teljesen megfeledkeztem.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#168TémanyitásTárgy: Re: 7 Sins   7 Sins - Page 8 Icon_minitimeHétf. Jan. 25, 2016 12:21 pm

Zokni után bakancs.. aztán a lány...
Megszívom az orromat ahogy közelítek.

- Csináld csak.. Hadd lássák milyen belevaló csajjal nyomatom..! - vigyorgok vissza, nem is olyan messze megállva tőle, SŐT! Elég közel is az orra előtt, és onnan nézek le a szemeibe.

- Nincs mit.. - mosolygom félig magasodva csak fölé és jobb kezem megemelve az arca mellett egy tincsével játszadozom. Még mindig bejön az illata, pedig én is bűzlök tőle. - Én kösz, hoogy.. - figyelek vissza a szemeibe és egy újabb mosoly kiránt - Mindent. - ennyi a vége.- Felejthetetlen volt. - Még mindig vizslatom a szemeit, de nem tökölök tovább. Lehajolok és több mint óvatosan.. jóól elnyújtva megcsókolom.
De aztán nem húzódom el. Még mindig vizslatom a szemeit, aztán hirtelen vigyor csúszik ki a képemre.

- És ne aggódj.. - rövid a szünet - Nem mondtál semmit.. - teli torokból vigyorgom de aztán.. ha nem akadályoz meg benne, egy hirtelen fordulással célzom meg a kijáratot.

- Akkor este! - képtelen vagyok letörölni a vigyoromat, de valami azt súgja odaragadt örökre.
Baszod!
Kibaszottul nem tudom mi lesz ennek a vége.
És ha nem állít meg, vagy nincs hozzáfűznivalója az egészhez, minden további szó nélkül lelépek.
Már most várom az estét…

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#169TémanyitásTárgy: Re: 7 Sins   7 Sins - Page 8 Icon_minitimeHétf. Jan. 25, 2016 12:23 pm

Felpillantok Ville szép zöld szemeire, ahogy megáll előttem alig néhány centire.
Szóval belevaló csajjal nyomatja. Én is csak vigyorogni tudok, és halkan kuncogni lányos zavaromban, miközben engem néz, és a hajamat birizgálja.
- Jah, a fingós dal minden bizonnyal az volt. – böffen ki belőlem egy kurta nevetés. - Én is élveztem. Mármint az estét. – teszem hozzá gyorsan.
Nos, igen. Azzal azért akad némi ellenérzetem, hogy becimbáltam Ville-t magammal a kádba, de mentségemre legyen szólva, nálam elmentek hazulról.
Észreveszem a mozdulatot, hogy lehajolna hozzám, én pedig feljebb fordítom az arcom és fogadom, amire készül. Már nagyon megszoktam ezt a részét. Ville csókjait. Tetszenek. Hol szenvedélyes, hol lágy és puhatolózó. Mesteri. Nem csoda, ha a csajok úgy odavannak érte.
Miután elszakadnak az ajkaink, kinyitom a pilláimat, és újfent a szemein állapodom meg.
Hogy nem mondtam semmit? Leesik mire érti.
- Mázli… – döngöm somolyogva. - Este. – ismétlem meg szélesen feszülő mosollyal én is. - Szia!
Figyelem Ville-t, amint sarkon fordul, és határozott léptekkel a kijárat felé tart. Tetszik a válla ritmikus mozgása, és az, ahogyan félresöpöri a haját járás közben. Már amikor.
A bejárati ajtó csapódik Ville mögött, én meg hatalmas, hosszú sóhajt engedek el. Elment. Megint egyedül vagyok.
Ideje összerámolni.

/ Köszönöm a gamét! csillámbari /

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#170TémanyitásTárgy: Re: 7 Sins   7 Sins - Page 8 Icon_minitimeHétf. Jan. 25, 2016 12:24 pm

..Hogy a fingós dal..

- Az is! - vigyorgom, habár valljuk be, az a része nemigen ragadta meg a figyelmemet. Volt ott más.. szembetűnőbb látvány.
Mégse osztom ezt meg vele, helyette jön a csók. Sokkal.. kellemesebb és miért is pazaroljunk a tegnap estére több figyelmet.
És hogy kifelé mi járt a fejemben?? Egész sokminden. A legfontosabb tényező hogy vigyorgok.. mint az atom. És fingom nincs róla utoljára mikor tettem ilyet. Ahogy kifelé a lépcsőn.. végig az utcán és még bevágódva a taxiba is a fogaim közé gyűrve a következő lapos és közben féldöglött cigimet, már lehúzott ablakkal szórom ki a hamut az utcára.
Ez a nap már nem is lehetne tökéletesebb...

...



Folyt. este! Wink
Szívárványlovas...  tongue



THE END
(For now..)

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#171TémanyitásTárgy: Re: 7 Sins   7 Sins - Page 8 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

7 Sins

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
7 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Játéktér ∷ :: belváros :: Irodák, üzletsorok-