♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
Call me maybe - Page 7 Icon_minitimeby Derek Moretti Tegnap 8:15 am-kor

» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
Call me maybe - Page 7 Icon_minitimeby Leon Williams Kedd Ápr. 23, 2024 9:39 pm

» Leon Williams
Call me maybe - Page 7 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
Call me maybe - Page 7 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
Call me maybe - Page 7 Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
Call me maybe - Page 7 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
Call me maybe - Page 7 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
Call me maybe - Page 7 Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
Gloria "Sapphire" Salinas
Call me maybe - Page 7 Vote_lcapCall me maybe - Page 7 Voting_barCall me maybe - Page 7 Vote_rcap 
Leon Williams
Call me maybe - Page 7 Vote_lcapCall me maybe - Page 7 Voting_barCall me maybe - Page 7 Vote_rcap 
Derek Moretti
Call me maybe - Page 7 Vote_lcapCall me maybe - Page 7 Voting_barCall me maybe - Page 7 Vote_rcap 
Alessandra Clark
Call me maybe - Page 7 Vote_lcapCall me maybe - Page 7 Voting_barCall me maybe - Page 7 Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Call me maybe

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Next
SzerzőÜzenet

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#151TémanyitásTárgy: Re: Call me maybe   Call me maybe - Page 7 Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 2:51 pm

- Azt nem hagynám.. - csak az orrom alatt dünnyögöm, ergo tiszta mire számíthat.
De mire számíthatok één!??

Késünk.. nem késünk.. Az egész annyira mindegy! Grid lelkiüdvéért sose vállaltam felelősséget, és nem most fogom elkezdni.
Helyette viszont már a zuhanyzó fülkébe lépek. Lassan és puhán, csak a háta mögött eresztve le a talpamat, és csak őt figyelem. Figyelem a hátát.. a vizet ahogy zubog le végig a testén, ahogy rámfröcsköl, és ahogy nem érdekel, egyszerűen csak ő van ott végig az egész fejemben és egyetlen pillanat alatt lépek közelebb.

- Majd meglátjuk... - csak ennyi, és suttogom. Egyenesen a vállára, ahogy nem törődve a vízzel csak lassan fölé hajolok, és magamba szívva a melegen sugárzó illatát finoman rácsókolok.
Csak ezután fordul meg. Én meg szembenézek vele. Egyenesen bele a szemeibe, és jól tudja mit akarok. Őt akarom. Szőröstül és bőröstül, úgy ahogy itt áll előttem, és ezúttal nem kérdezek, még azt az utolsót közelebb lépek, és felsimulok teljesen a testére. - .. mikor végzünk.. - már elhalón suttogom, de már hajolok, lassan és egyenesen rá a szájára előttem, kinéztem magamnak azt az ízletes darabot, és nem adnám semmi másért.
Még akkor sem amikor ha nem ellenkezik a karjaim felfutnak a dereka körül..  

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#152TémanyitásTárgy: Re: Call me maybe   Call me maybe - Page 7 Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 2:52 pm

A hátamon érzem a testéből áradó hőt, ahogy Ville egészen közel lép hozzám. Jólesően beleborzongom a közelségébe, abba, ahogy odahajol a vállamhoz, és ráleheli a szavait. Mozdulatlanná válok, s a víz csak csorog rajtam. A szemeimet behunyva tartom, miközben a fejemet enyhén félrebillentem, ahogy apró csókot hint a vállamra. Boldog mosolyt csal vele az arcomra. Mint mindig.
Lassan fordulok vele szembe. Látni szeretném, nem a csempézett falra vagyok kíváncsi.
Valamiféle vallásos áhítattal csüngök a látványán. Ilyenkor az egész érzékelhető univerzum megszűnik számomra, csak ő létezik. Annyira megbájolja az érzékszerveimet az efféle helyzetekben.
Nyitott, kiterjedt, izgatott érzés fűt. Olyasmi, aminek a leírására nincsenek emberi szavak.
Látom a lélektükreiben a vágyát csillogni, kétségem sincs afelől, hogy velem akar lenni. Tudom, hogy engem akar. Ugyanígy érzek én is iránta.
Az elhaló suttogást követő csók puha és forró. Finom, kényeztető. Az ajkaim ugyanezzel az ártatlansággal viszonozzák a gyengédséget. Nem kapkodunk, nem akarok én sem rohanni, de a szívem máris hevesen kezd lüktetni. S míg ő átöleli a derekamat, a kezeim felkúsznak a mellkasára, hogy az ujjaim csiklandós rajzolgatással járják be a bőrét. Behunyt pillákkal csak emlékszem, hol vannak a tetoválásai.
Mint aki szomjazza a másik törődését, nagyot nyelek, miután milliméternyire leválok a férfiúi ajkakról.
- Nélküled már el sem tudom képzelni a mindennapjaimat. – búgom halkan Ville szájára, mialatt a tekintetem az övébe fonódik.
Olyan nekem, mint valami drog.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#153TémanyitásTárgy: Re: Call me maybe   Call me maybe - Page 7 Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 2:53 pm

Egy rövid mosoly... Ez fut ki lehunyt szemeimen túl, a kezeimben érzem, és ez valami újszerű, régen vágyott megnyugvással tölt el.
Isteni.. megnyugvással... Vagy hogy is mondják a dalok, azok amit igazán még sosem éreztem.
És ekkor nyílik csak meg a szemem.

Egyenesen az övéibe néz.. ahogy a homlokának dőlök, nem zavarják a lefutó vízcseppek, és még az sem ahogy a vér egyre inkább zakatolva tombol a fülemben, ez most mégis annyira más. Rohadtul más. És már feladtam küzdeni vele.

- Azt tudod hogy ezek súlyos kijelentések, ugye!? - csak suttogom, de a vége véletlenszerű mosolyba fut át. Magától képződik, nem irányítom az egészet, egyszerűen csak hagyom szabadon áramlani.
- mert hát.. - kezdek bele, aztán a szavaim mindegyikét egy-egy csókba fojtva bele, bele a szájába.. a szája szélénél, az ajkán... és így tovább, ahogy hagyja nekem, megcélozva az arcát, és a nyakán, csak lassú tűzzel csúszva le. - ugye az... hogy mi ketten.. és mindig... bármennyire is csábító... és bármit is odaadnék érte, de.. - és itt komolyan megállnak a gondolatok. Gondolkodnék én, ha tudnék és lehetne, de valami sűrű és ködös homály élesesszűen betakarja a fejemet és nem engedi az épeszű gondolatot.
És ekkor térek vissza a szemeibe.

- Fogalmam sincs mit megadnék érte. - egy egyszerű kijelentés. És én tettem. A szemeim váltakoznak a szemeiben, a víz még mindig zubog, de a pillanat megállt ebben a percben. Hogy egyre vagy sokkal többre, az most rohadtul nem számított. Az egyedüli, hogy a köd tisztulni kezd, és valahogy a helyükre kerülnek a részletek. Minden annyira világossá vált. Világos és visít a fejemben, mégis csak nagyot nyelek és... és azt hiszem elakad a lélegzetem.
Rohadtul meghatározó pillanat volt...

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#154TémanyitásTárgy: Re: Call me maybe   Call me maybe - Page 7 Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 2:54 pm

Az biztos, hogy unatkoznék Ville nélkül. Már fura lenne nélküle. Sőt. Egyenesen hiányzik, ha nem láthatom. Eszelős egy érzés, ami még arra is rávett, hogy repülőre üljek éjnek idején.
Némán somolyogva hagyom, hogy Ville szavanként csókolja a számra a mondandóját. Húzza az idegeimet, mégis türelemmel viselem, mire kiböki mi jár a fejében.
A tekintetem mélyen az övébe olvad.
- Hát… – kezdek bele halkan, az ajkaimon lágy mosollyal. - Én viszont tudom, én mit adnék meg érte. – döngöm a szemeibe, mire a két karom felkúszik a vállára, és átölelem a nyakát a zuhanyrózsából áradó vízsugarak alatt.
- De nem mondom meg. – rándítom meg a vállamat vigyorogva.
Komolyan. Néha jól jönne Ville-hez egy használati útmutató, mert előfordul, hogy lövésem sincs mit akar.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#155TémanyitásTárgy: Re: Call me maybe   Call me maybe - Page 7 Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 2:55 pm

Elmosolyodok. De nem szólok többet. Nem mert nem akarom, egyszerűen csak...
... a hátát fél kézzel elengedem. Betörnek kettőnk közé az ujjak, az ő nyakamba futó karja alatt is utat keresve, és ahogy a fejem elemelem, csak onnan bámulok a szemeibe majd rá, ahogy kinyújtott mutatóujjam függő vonalban csúszik végig a két ajkán.

- Magaddal ragadtál.. Jégvilági lány... - rövid a csönd és néma. De kitölti a réseket a folyamatosan mellettünk lezúduló víz hangja. - És fogalmam nincs róla hogy sikerülhetett.- és egy mosoly. Nem számító vagy erőteljes. Kérdéses? Még az sem. Tisztában voltam a tényekkel. Tisztában vagyok. Mááár igen. És már nem is érdekeltek az esélyek, a miértek, egyszerűen csak.. élveztem az érzést.
Szerelmes vagyok...
És nem engedném el ezt soha.. semmiért...

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#156TémanyitásTárgy: Re: Call me maybe   Call me maybe - Page 7 Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 2:56 pm

Ville ujjhegye csiklandozza a számat, attól, amit mond, pedig mosolyra fakadok. Tetszik ez a „Jégvilági lány” elnevezés. Kreatív. Nekem sosem jutott volna eszembe. Kellemes bizsergéssel tölt el, hogy becéz.
Azt mondja, magával ragadtam, és nem tudja hogyan sikerülhetett. Hát, ez az egész tényleg rejtély.
- Elhiheted… – búgom halkan. - Ez volt a legutolsó célom, mikor Vegas-ba jöttem. És… Ha ez számít… Jégvilágon is beütött a globális felmelegedés. – magyarázom már vigyorogva, de aztán hamar szelíd komolyságot ölt az arcom. - Ezt a jeget egyedül neked sikerült felolvasztani. És nem bánom, hogy megtetted… Hogy Te tetted meg. – mondom egyenesen a szemeibe, miközben az ujjaim matatni kezdenek a tarkóján a vizes tincsei után, csakhogy piszkálgatva, pödörgetve játszadozzanak velük.
Ha választhatnék, következő életemben is Ville-t kérném.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#157TémanyitásTárgy: Re: Call me maybe   Call me maybe - Page 7 Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 2:57 pm

Ahogy búúg, méginkább lángba borítja a szívemet.. Hülye.. hasonlatos érzés, cseszett dalszövegek! Soha nem tudtam mit jelent, most mégis valami olyasmit érzek.

- Annyit beszélsz.. - vigyorgom el a részletet, de közben már tolom. Óvatosan, mégis elemi erővel hátra a falnak mögötte és egy cseppet sem erőteljesen de testemmel felszorítom egészen, hogy az arcomon megváltozva az egész, a szemei között futkosva ártatlan, de őszinte erővel kapcsolódjon az övébe a tekintetem. És aztán indul meg.

- Azt hiszem szeretlek.. - suttogom, de nem is igazán érdekel a lényeg, kimondtam..(?) Vagy nem?? Egyszerűen csak hagyom ahogy az érzés beszél helyettem, és nem hagyom hogy szóhoz jusson, az ajkam préselődik az övére, és hogy az élet?? A világ megszűnik körülöttem és erre a söprő, de felszabadító érzésre, arra a rövid pillanatra az övé vagyok.
Nem fogok vissza semmit sem.
Ahogy szabad kezem megindul az arcán, és belekapaszkodva az álla ívébe teljes átadással ízlelem.
Valahogy nem vagyok ura önmagamnak.
Vagy csak én nem engedem...

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#158TémanyitásTárgy: Re: Call me maybe   Call me maybe - Page 7 Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 2:58 pm

Laposan elvigyorodom Ville megjegyzésén. Most össze kéne szégyellnem magam? Óóó, nem is én lennék, ha befognám.
- Oké. Akkor megtanulok pantomimezni vagy morzézni. – duruzsolom halkan, miközben belemosolygom az arcába. Mire befejezem a mondókámat, már a csempézett falnak présel. Nincs nehéz dolga, nem ellenkezem, a testem mozdul az övével.
Mélyreható pillantása nem ereszt. Olyannyira vonz, hogy képtelen vagyok elszakítani a tekintetemet a szemeiről. Közben valami különösen szokatlan, lázas nyomást érzek legbelül. A mellkasomban.
Aztán, amit mond… A szavai hallatán tetőtől-talpig bizsergés árad szét bennem. Egyszerre hideg és forró. Abban sem vagyok biztos, hogy jól hallottam.
Mielőtt megmukkanhatnék (igazából a torkomra forrt a szó), vagy bármiféle gondolatra jutnék, Ville szája finoman az enyémre tapad.
Átkarolom és szorosan ölelem, mialatt szenvedélyesen viszonzom az odaadó csókot. Hiszek neki. Úgy bízom Ville-ben, mint még soha senkiben.
Kis idő múlva azonban le kell váljak az ajkairól, csakhogy némi lélegzethez jussak.
- Én is téged… – suttogom a szájára, valahol még mindig megilletődve.
Hogy én mit érzek iránta? Egy szép napon talán lesz bátorságom, hogy egészen kimondjam; Szeretlek, Ville. Akkor kikiabálom az ablakon, és kifeszítek egy feliratot a stúdió épülete fölé.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#159TémanyitásTárgy: Re: Call me maybe   Call me maybe - Page 7 Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 2:59 pm

Elmosolyodom. De nem a szokásos.. őszintétlen mosoly ez, nem az a megszokott, vagy erőteljes, nem is az a szokványos.. amikor csak úgy meghatározva szabadon engedem, ez most valami elemi erővel tör fel bennem. És nem félek kiereszteni.

Mégsem tudom mit mondhatnék. Most nem beszélek, valahogy nem jönnek a szavak, csak elmerülök azokban a gyönyörű szemekben, aztán..
..onnan már minden mindegy.
Megint csókolom. Hogy mikor.. miként, vagy egyáltalán hogy jutottunk el ide, nem lényeges. A lényeg a felismerés. Soha nem voltam ilyen boldog, egész életemben. És ezért pokolian hálás voltam neki.

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#160TémanyitásTárgy: Re: Call me maybe   Call me maybe - Page 7 Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 3:00 pm

Őrületesen jó így. Jah. Pontosan. Őrület, ami történik. De mintha nekünk nem járna meg a boldogság. Ó, naná, hogy meg!
Nem reklamálok az újabb csókzápor ellen. Szerelmesen csüngök Ville-n, a testén, a száján. Egyszerre ölelem és simítok jobbommal végig a tarkójára tapadó vizes haján. Veszettül jól esne szeretkezni vele, de a várakozás csak fokozza a vágyamat iránta. Különben is, valami azt súgja, hogy lassan ideje lenne indulóra fogni. Nem mintha rettegnék a menedzserek gyöngyének istentelen haragjától, de akkor is.
Halkan cuppan a szám, ahogy elengedi Ville-ét.
- Ville… – suttogom vigyorogva a férfiúi ajkakra. - Szerintem… már eleget áztunk. Menjünk készülődni. Bulizzunk egyet… Iszunk, meg ilyenek, aztán később tényleg megdobálhatjuk a népeket budipapirral. Mit szólsz? – ezt már úgy dünnyögöm rekedtes altomon, a vonásaim közt sunyi banditamosollyal, miközben Ville tekintetét pásztázom.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#161TémanyitásTárgy: Re: Call me maybe   Call me maybe - Page 7 Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 3:01 pm

A keze a hajamban.. egyre erőteljesebb bizsergéssel tölt el a testemben. Eddig is akartam, de most már minden mindegy, teljesen átadom magam. Nem tűnik fel.. egyetlen mozdulatom, hogy mit teszek, csak a tény tombol a fejemben és vezeti minden mozdulatom, még akkor is, amikor az állát engedő markom lassan a nyakam mögé az ujjai közé fűződik be, és magammal ragadom le a testünk mellé egyenesen.
Nem jegyzem mire készülök..

De akkor ő az aki beszélni kezd.
A lélegzetem emelkedett, de hagyom. Nem kényszerítem. Nem kényszeríteném semmire, csak várok, csukott szemeim lassan nyílnak meg, alig centiméterekre tőle, és hallgatom ahogy beszél. Tisztában vagyok. Mindennel, és ahogy a világ betör ebbe az isteni tiszta képbe, az az elsöprő érzés megfeszülve szűkül össze.
Időbe telik mire elhatározom magam.

A mozdulat hirtelen, de még mindig nem szabályozom, nem adok neki ellenkező töltetet, vagy nemtetszést, semmi nem fékezi meg, egyszerűen csak a kezével ott a kezemben, a másik engedi a derekát és kényelmesen lépek hátrébb.

- Jól van.. - a víz kis híján a fejemen ér, de nem érdekel ez a részlet, csak kezem szorul az ujjai közé, és egyetlen lépés vissza, hogy a kezét a számhoz emeljem. - De ezt még folytatjuk! - kacsintok rá játékos élt csempészve bele, és letörölhetetlen a megjelenő vigyorom. Egyszerűen BOLDOG VAGYOK! Kibaszottul.. és letörölhetetlenül BOLDOG!
És nem veheti el ezt tőlem senki sem...
Kibaszottul egy isteni érzés..

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#162TémanyitásTárgy: Re: Call me maybe   Call me maybe - Page 7 Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 3:02 pm

Ville teste elereszt a faltól, de a kezemet még a markában tartja. A szemeibe mosolygom.
- Rendben. Ezt… úgysem kapkodnám el. – döngöm somolyogva, majd megtoldom egy cinkos villámkacsintással, mielőtt lépnék, hogy elhagyjam a zuhanykabint. Ha elenged.
Nem zárom el a vizet, mert talán Ville még fürdőzne alatta. Ezt ráhagyom.
Rövid léptekkel odamasírozok a törülközőkhöz, és egyet levéve a radiátoros törölközőfogasról, magam köré tekerek. Egy másik kisebbel a hajamat kezdem törölgetni. Így csattogok ki a nappaliba a táskámhoz. Leguggolok érte, és kivadászom belőle a váltásbugyit, amit indulás előtt rámoltam be.
Igyekszem a porcikáimat egytől egyig szárazzá varázsolni, majd szaporán belebújok a fekete csipkebugyiba. A hajam kócosan lóg a vállaimra. Úgy festek, mintha egy madárfészket húztak volna a fejembe.
A fotel háttámláján hagyott fekete estélyiért nyúlok. Kihámozom a védő nejlonból, amit aztán félrehajítok. Egy darabig csak nézegetem a vállfánál fogva a ruhát, klasszikus darab, végül arról is leakasztom. Könnyedén belebújok. Igyekszem minél óvatosabban bánni vele, elvégre elprivatizált holmi. A hátamon lévő cipzárt nyúlok, de csak félig sikerül felhúznom kifordított csuklóval. Nem érem el. Nah mindegy, egyelőre így hagyom. Majd megkérem Ville-t, hogy rántsa fel.
Újabb motyóért nyúlok a táskámba; szükségem van a fekete szemceruzámra és a szemfestékemre, illetve a szájfényemre. Nem készültem puccos partira, úgyhogy jobb híján, csak ennyivel, szolidan fogom kisminkelni magam. Na meg még a búrám van vissza. Ezzel a szénakazallal is kezdeni kell sürgősen valamit.
Ha Ville nem bánja, vagy ha már kijött, visszamegyek a fürdőszobába, és betámadom az egyik mosdókagylót, ami fölött hatalmas tükör díszeleg. Ez a hotel jól fel van szerelve mindenfélével, mindenre gondoltak, még hajvasalóra is. Rohadtul jól jön.
A sminkkészletem leteszem a mosdó szélére, majd kifésülöm az összekócolt hajamat, amit aztán szépen tincsenként, gondosan kiegyengetek a hajvasalóval.
Ha Ville idebent van, vagy odakint, esetleg bekukkol, láthatja hogyan készülnek a lányok a buliba. Minden tőlem telhetőt megteszek, hogy ne tartson sokáig a tollászkodás, de fapadosan mégsem akarnék megjelenni.
A hajam után az ujjaim közé kapom a fekete szemceruzát, és teljesen közel hajolok a tükörhöz, hogy vastag kontúrral kirajzoljam a szemem alatti vonalat. A szemhéjamra is fekete festék kerül. Végül egy gyakorlott mozdulat, az utolsó, és enyhén rózsaszínes szájfényt kenek az ajkaimra.
Még egyszer utoljára végigmérem magam az üvegben, mielőtt elfordulnék, és kimennék a nappaliba, ahol remélhetőleg Ville is tartózkodik. Még gyorsan belelépek a pár fekete, spagettipántos szandálba. A magas sarkak jókorát dobnak a magasságomon.
Szembefordulok Ville-vel, és odalépek hozzá.
Rávigyorodom. Már amennyiben felöltötte a Gird által küldött elegáns gúnyát.
- Hűűű! Valaki de fess! – nézek rajta végig merészen. - Dögös. Gyakrabban kéne ilyeneket hordanod… Szívesen kihámoználak belőle. – bazsalygom gonoszdin sunyulva, miközben a balom felemelkedik, és játékosan belekarmolok a levegőbe az ujjaimmal, mintha csak macskakarmok lennének.
- Én is készen vagyok. – mondom aztán. Egy pillanatra széttárom a karjaimat, de nyomban le is ejtem őket magam mellé. - Na? Mi a véleményed? Jó leszek kísérőnek? – érdeklődöm szélesen mosolyogva.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#163TémanyitásTárgy: Re: Call me maybe   Call me maybe - Page 7 Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 3:03 pm

Hogy nem kapkodná?? Angyalom... minden percét imádni fogod..
De ezt már nem mondom ki. Nem mert nem érdekes, egyszerűen a szemem beszél helyettem, ahogy ellép mellettem és az mindvégig követi, vele együtt fordulva meg.
Még akkor is őt nézem amikor törölközni kezd, csak egy lépés hátra, víz zubog a fejemre és nem is árt, kitörölni minden ezirányú gondolatot. A vízrózsának emelem a fejemet.
Élvezem ahogy a lezúduló víz belemos minden gondolatot, vagy épp kimossa belőle, rohadtul mindegy, minden percét élvezem!
Egész míg nincs szükségem levegőre, csak akkor emelem újra rá a tekintetem, vigyorgok, mint az atom, nem figyelve semmit megrázom a csurom vizes fejemet és még azt is élvezem ahogy csutakig szórok mindent. Még talán őt is.. ha ott volt közben a közelben.
Még egy utolsó mosoly, talán tőle is mikor kilépked, ekkor fűzöm csak a hajamba a kezeimet és kezdek fékevesztett vigyorgásba. Mint aki megőrült!?? Igen, pont valami ilyesmi érzés lehet, feltölti az ereimet, szinte széttép, még egy betonfal se jelentene akadályt, vigyorral futnék bele, amikor...
Nem, nem a víz fogyott el. Nem, nem is az idő, nem számít mikor vagy mitől éreztem hogy elég volt, csurom vizesen kilépek, én is egy törölközőért nyúlok, és a világ még mindig színesben körülöttem, csak úgy, feltekerve, a nappaliba lépkedek.

- Dögös.. - fűzöm hozzá még mindig vigyorral amikor látom, ő már magára rántotta a ruhát, és meg kell mondjam tényleg dögösen fest, de egy kóbor vigyor.. ha igaz, csak ennyi amit kapok amikor ellépked mellettem és beveszi magának a fürdőt.
Elvigyorodok...
Amikor a fürdőajtó csapódik a hátam mögött és nagyot sóhajtok. Ekkor dörzsölöm meg csak másodszor a vizes fejemet.
Nem érdekel mit cseszek össze, annyira mindegy, és én is ráveszem magam.
Magamra kell rántsam azt a kényszerzubbonyt...

Mikor kijön, már minden a helyén. Mondjuk. Befelé gombolom az inget, félig még kilóg, és amúgy kurvára rühelem az ilyen népünnepélyeket, most mégis várakozó bizsergéssel tölt el.
És nem mert újra Gridet szívatom...

- Asszem ma sokan dobnak hátast... - háttal van, én meg csak lassan futtatom végig rajta a szemem, de aztán azzal a kurva inggel vagyok elfoglalva. Nyakkendő?? Na még mit nem! Egyetlen dobással landol a hátam mögött a földön, és megigazítva a fekete galléromat a zakót is a helyére rántom.

Épp a mandzsettát feszítgetem, kurvára szorító egy érzés, amikor most ő támad be a hátam mögül.

- Hát ami azt illeti.. - igazítom megint a nyakam közben - inkább 2 év börtön.. - és egyszerű mód, a felső két gombot inkább kigombolom. - Deeee.. ha mondjuk ez a jutalom érte.. - vissza fel..? LE! A szemeibe, de egy a biztos, ha ez a kívánságod gyönyörűségem, önként és dalolva, amikor csak kedved tartja!
És ekkor pördül meg, vagy csak néz újra a szemeimbe, én meg...

- Mindenki lefehéredik ha belépsz a képbe.. - ezt már vigyorral, ahogy közelebb lépek, bal karom kúszik át a derekán, hogy magamhoz öleljem és úgy nézzek a szemeibe - Tökéletes összhatás! - és egy gyenge csók. Csak egy egész rövid és finom, tőlem szokatlanul nem erőteljes, de ahogy elhúzódom, egyenest a szemeibe - Gyönyörű vagy. - rövid pillanatok.. aztán eleresztem.
Valahogy így néz ki egy tökéletes este...
(Mínusz öltönyök..)

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#164TémanyitásTárgy: Re: Call me maybe   Call me maybe - Page 7 Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 3:04 pm

Ville lázasan készülődik, vagy inkább vért izzadva küzd. Mosolyogva figyelem mit ügyködik az inggel és az öltönnyel. Alaposan megnézem magamnak, erre a látványra örökre emlékeznem kell. Veszett jól áll neki, akárhogy is kárál ellene. Csak némán somolygom az orrom alatt. Hanem amikor megjegyzi, hogy mindenki elfehéredik, ha felbukkanók, jóízű kacaj rázza meg a mellkasomat.
- Grid biztosan. – felelem, miközben Ville közelebb lép hozzám, és átkarolja a derekamat.
- Valóban… – döngöm egyetértően, mire rövid, gyengéd csókot váltunk.
A soron következő bóktól, ami elhagyja Ville száját, hajtőig elönt a lányos zavar pírja.
- Kösz… – búgom halkan.
Egyik karom a vállain pihen, a nyakát ölelve, míg másik kezem felkúszik a mellkasára, fel az álla alá, végül az ujjaim megigazgatják az ingje gallérját, s végigsimítva az anyagon, elengedem egy sokatmondó mosollyal a szemeimben. Ville is elereszt engem.
Igazság szerint alig várom, hogy letudjam a szembesítés ominózus pillanatát. Hogy mi vár ránk az után, lövésem sincs. De kit érdekel. A Nap minden reggel felkel… Vannak dolgok, amik ellen még Grid sem tehet.
Még egy utolsót végigsimítok a ruhámon, mintha csak láthatatlan gyűrődésektől akarnék megszabadulni. Elvégre tökéletesre van kivasalva. Az ékszereket sem vittem túlzásba. Sőt, egyáltalán nincsenek rajtam csillivilli kütyük, leszámítva az ujjaimon lévő ezüstgyűrűket. Amúgysem vagyok karácsonyfa.
Kérdőn pillantok Ville-re. Nos? Indhatunk?

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#165TémanyitásTárgy: Re: Call me maybe   Call me maybe - Page 7 Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 3:05 pm

Csak egy hosszú mosoly. Ez az ami kiütközik a képemen, hogy Grid..? Néha látnám már őt egy koporsóban fekve, száraz kórok között, de ez se kevésbé felemelő érzés.
De itt valami most sokkal fontosabb...

A karom magától fűződik fel, a derekán, gyengéden ölelem, mintha egy másik világ foglya volnék, nem is ellenkezem, és a rövid csók után újra körvonalazódik az érzés.
Vele elfog a nevetés! Az az igazi és zsigeri.. kacagás.. vagy mi a tökömnek hívják a mesekönyvek, a fejem felemelkedik a plafonnak és muszáj szabadon engednem. Alig másodpercek telnek el mire megint ráfordulok.

- Gyönyörű vagy amikor elpirulsz! - ez már vicces, ugrató élt kölcsönöz bele, de egy percig se szívatom, imádom amikor ilyen lesz.
Ekkor kel csak útjára a keze, én meg továbbra is csak a szemeit fixírozom, hagyom, hadd tegyen amit csak kedve telik benne, és amikor enged, engedem.

Nagy sóhaj...

- Csak utánad. - lépek aztán a ki nem mondod kérdésre előre, és valami elemi indíttatásból megnyitom az ajtót.
A két faszkalap.. guvad a szemük rendesen, nem mintha nem látnám, még ha takargatnák is rendesen, a lány ujjai közé fűzöm az ujjamat. Már ha hagyja.

- Gridet hagyd meg nekem. - kacsintok rá ahogy elérjük a liftet és beletenyerelek a gombba. - Mindig élvezem ha széttéphetem. - vigyorodok meg, és hogy tényleg így van e?? NaNÁ! Ki a faszom ne élvezné ha megszopathat egy ilyen gyökeret, adjuk meg neki a módját RENDESEN!
És ekkor csöng a lift.

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#166TémanyitásTárgy: Re: Call me maybe   Call me maybe - Page 7 Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 3:06 pm

Az újabb bók, csak olaj a tűzre. Most már nem csak hogy pirulok, de lángol a fejem rendesen.
- Jól van már! Elég lesz. – nevetek Ville arcába, miközben az ujjaim az ingje gallérját simítják a helyére.
Ville lassan elenged, én pedig…
- Megtennél valamit? Felhúznád a zipzárt? Kérlek. – fordulok meg előtte. Láthatja, hogy félig lent van a dolog a hátamon. - Nem érem el. – magyarázom, miközben hátranyúlok a hajamért és félreterelem a tincseket az útból. A hajam és a ruha kellően takarja az égési sérülés nyomait, úgyhogy nem aggaszt ez a kis szépséghiba. Ville meg amúgysem pörög rajta.
Ha intézkedik, megköszönöm, és csak ezután indulunk a lakosztály kijárata felé.
Ville úriemberhez méltóan kinyitja előttem az ajtót és előre enged. Odakint a folyosón a két bambulázó biztiőrre mosolygom; szélesen, telibe abba a megnyúlt ábrázatukba. Meg sem mukkannak, de az az idióta kifejezés a képükön mindent elárul. Meglepiiii! Úgy érzem, Grid-et akkor sem múlják felül.
A jobbomban megérzem, ahogy Ville ujjai az enyémek közé kéreckednek. Hagyom, hadd fonja bele a kezét a kezembe. Némán rámosolygom, miközben kényelmesen és nyugodt léptekkel sétálunk a lift felé.
Odaérve azt mondja, hagyjam meg neki Grid-et.
- A tiéd lehet. Amúgy sem az esetem. – vigyorgom sunyin.
Előre tartok Ville vs Grid szájpankrációjától.
Széttépné… Hát persze...
- Tuuudom… Ezért sem kérem, hogy hagyj belőle nekem is. – búgom gonoszan, mire befut a lift. Ha Grid még ezek után is nekem találna esni a felbukkanásom miatt, majd szépen a magam „kedves” módján orvoslom. Azt sem fogja zsebre tenni.
A liftajtó elhúzódik, én pedig beszállok. Egy lépéssel közelebb aaaaz utolsó vacsorámhoz? Talán nem.
- Bármi történjen, én jól fogom érezni magam. – néhány pohár pezsgő után nincs lehetetlen. - ...Veled nem lesz nehéz.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#167TémanyitásTárgy: Re: Call me maybe   Call me maybe - Page 7 Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 3:08 pm

Újra vigyorgok amikor megint kapálózni kezd! Komolyan tetszik nekem ez a történet, mégis szabadon engedem.
Aztán fordul, és még egy kérés.
Háttt.. perSZEEE!
Már nyúlok is az említettre, erősen ellenállva az érzésnek hogy a nyakába még egy csókot nyomjak.
Aztán szabad az út..

Valahogy a liftbe beszállva tudatosodik a történet. Újabb visítás, újabb idegesítő körülmények, de a lány szavai amik újra észretérítenek és magával húzza egy újabb bátorító mosolyom. Talán az ujjaim is rászorítanak az övére.

- Nem lesz baj. - kacsintok rá viccesen, aztán még mindig szorongatva előre az ajtóra bámulok.

Itt az ideje faszfej hogy megtudd hogyan is folytatódik ez a történet!

A lift megint csöng, és az ajtó nyílik. Odakinn emberek szaladgálnak mindenfele, néhányan meglátnak, összesúgnak, de nem érdekel. Robosztus léptekkel lépek ki, húzva magam után a lányt, és a recepcióspultot belőve máris elém tárul a látvány.
Egy öltöny. Háttal és megint újabb kis csitrit fűz. Szerintem számít az ügyeletes késésre.
Ezt most csúnyán bekaptad, haver!

- Még mindig feljelenthetnek zaklatásért. - lépek közelebb, kezemben a lánnyal, az meg csak rövid másodpercekkel engedelmeskedve, fülig vigyorral fordul meg. És akkor esik pofára az az érzés!
Nem adnám soha... semmiért!


- Ő mit keres itt. - nem kérdez, csak beszél, ahogy szemmel Octoberre int, de én továbbra sem engedve a kezeimből tartom a kitartó pillantást.

- October eljött megnézni rendesen végzed e a munkád. - nyugodt hanggal mérlegelem - Ő is velünk jön. - közlöm, de a már szemmel is látható szar a fejében, kezdi kidülleszteni a szemeit.

- Ugye nem gondolod.. - néz beszari fejjel körbe, aztán hozzám közelebb húzódik - ugye nem gondolod hogy itt is akarod művelni a kis hülye játékaidat!?? - egyenesen a szemeimbe, a hangja mérsékelt, próbálja csendesre venni a szerepet, de az az előbbiekben fűzött kis lányka a túlfélen, elnyomott mosolygással fordul inkább illedelmesen a monitorja felé.

- Nem tudom miről beszélsz.- a hangom még mindig nyers, de erőteljes. Kitartóan tartom a szemeibe, nem várhatja hogy meghunyászkodom.

- Hogy miről BESZÉLEK!?? - a hangja már lehalkítottan az agyvérzéshez közel - Arról beszélek a kibaszott kurva életbe, hogy azért vagy itt, hogy helyretedd az utóbbi idők faszoskodásai miatt kikopott hírnevedet, nem azért hogy újabb.. királykisasszony mesét játssz az újabb ringyóddal...! Bocs October.. - löki neki visszafogott hangon félre, de éles az esélye hogy nem fejezte még be amikor visszatér megint az ééén szemeimbe.
A kezem csak megrándulva feszül meg October kezében.

- Van róla fogalmad mi lesz abból ha ezt a firkászok kiszagolják!?? Újabb hírverés, újabb kamu történetek, tenérdek rajongót.. reménykedőt és álomvilágban élőt veszítünk el, nem beszélve a fogadáson megjelenő gazdag ÖZVEGYEK!!! - bököd a mutatóujja már a mellkasomon, de én még mindig állom a terepet, nem mozdulok és nem baszok be neki egyet, de ez talán nem az ő érdeme. - Azért vagy itt hogy SMÚZOLJ! A sokkk.. vén.. pénzes kurvának, hogy nyíljanak azok a csekkfüzetek és nem azért hogy belibbenj mint egy állhatatos királylány, mutogatva az újabb megszerzett időszakos kincset, kiteregetve a világ elé hogy neki milyen kurva JÓ! - és itt jön be az a kialkudott szünet, de tuti hogy csak levegőt vehessen. Vagy legalábbis a feje vörössége erősen erre következtet.
És ekkor villan el egy vaku.

Észbekap. Mintha kirántották volna abból a világból amiben épp az előbb sütkérezett, irányba kap, meglátja a lesifirkászt, azonnal néz Bob fele, kapálózik a keze, irányba int, és Bob máris rohan a kölyök után. Annak se ma lesz a legjobb estéje.

Vissza a szemeimbe, én meg továbbra is állom.
Levegőt vesz, ez tuti, talán a szemei is megfordulnak a gödrükben.

- Jólvan. - vesz nagy levegőt, úgy néz ki már gondolkodni is elkezdett, kattognak a fogaskerekek a fejében és látszik hogy lázasan dolgozik. És ekkor néz Octoberre.

- October, te húzzál vissza a szobába. - és megint mutogat - Majd az egész után folytatjátok az enyelgéseteket, te meg.. - pillant vissza a szemeimbe. Ha ölni tudna, az tuti hogy itt feküdnék már kiterítve. - Húzzál ki a limóba, és ezt még megbeszéljük! - tartja erősen a szemeimet, de ha October próbálkozik is, nem engedem, rászorítok a kezemben tartott kezére.

- October.. velünk jön. - szövegelem, már nem nyugodtan, de erőteljesen és már nyoma sincs a hidegségnek, simán láthatja hogy ennek itt a vége! - Még ha fel is kötöd magad... - tartom a szemeit - Ideje keresni egy kötelet! - kacsintok rá.. azzal magammal húzva a lányt ellépek. Pont mellette és ha October nem szól közbe.
És hogy hogyan tovább??
Ezt majd magától felülírja ez a történet...

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#168TémanyitásTárgy: Re: Call me maybe   Call me maybe - Page 7 Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 3:09 pm

Nem lesz baj… Nem hát. Ha lesz is, lexarom.
Megérkezünk a földszintre, és Ville lép ki elsőnek a liftből. Kézen fogva von maga után. A léptei kemények és határozottak, az én tűsarkaim meg szaporán kopognak a fényesre nyalt márvány járólapon.
Grid a pultnál teszi a szépet, mi meg egyenesen odaállítunk hozzá. A súlyos döbbenet csúnyán kiül a képére, az iménti önelégült vigyort kapásból letörli onnan a megjelenésünk. Vagyis sejtésem szerint inkább az enyém. Ville erre még rá is tesz egy lapáttal a megjegyzésével. De az a pofa, amit Grid vág, felülmúlja a várakozásomat. Ez a látvány minden pénzt megér.
- Szia Grid… – köszönök halkan oda neki, közben is halványan mosolygom. Komolyan úgy érzem magam, mint egy gyerek, aki rossz fát tett a tűzre. Na ne! Szedd össze magad Octi! Grid erőteljes, uralkodó kisugárzása nem nyomhat le.
Jogos a kérdése, hogy mit keresek itt. Menetrendszerű. Erre Ville megválaszolja, én meg szorítok egyet a kezén az ujjaimmal. Ezt most feltétlenül muszáj volt? Ez az… vágd csak alattam a fát, nagyfiú. Méghogy azért vagyok itt, hogy csekkoljam hogyan végzi a munkáját. Köszike Ville!
Mikor a két kakas belekezd a szájkaratéba, én inkább ráérősen ide-oda nézelődök. Jobb híján. A fülem mégis figyel. Amit hallok Grid szájából az az, hogy blablablabla pénz blablabla ringyó blablablabla. Ácsi! Hogy mi van? Na tekerjük csak vissza! Ringyó??? Lefelé nézegetek és Grid kiboxolt cipőjét kezdem fixírozni. Bele kéne hánynom. Jah. Valahogy elkapott a hányinger. Ville keze rándul az enyémben. Érzem, hogy visszafogja magát, pedig feszíti az ideg.
Aztán inkább mégis felkapom a tekintetemet miközben Grid ossza a nyáltól fröcsögős igét. Pont időben nézek irányba, amikor villan egy vaku. Még sikerült belevigyorognom és ördögvillát mutatnom szabad kezemmel a lesifotósnak. Tudni kell kezelni az ilyet. Hehehe. Remélem ügyesebb lesz, mint a biztiőr, és eltiplizik az anyaggal.
Grid most hozzám intézi a baráti szavakat. Kedves, birkatürelmű mosollyal emelem rá a pillantásomat a nevem hallatán. Hogy húzzak vissza a szobába? Hőőő öregem! Neked elmentek hazulról. Már csak azért sem. Ha nem ringyóz le, még lehet fontolóra is veszem a dolgot. De így? Esélytelen…
Nem szólok. Ville úgyis „tárgyal” helyettem. És ha Ő azt mondja vele megyek, akkor vele megyek.
Ville még egy utolsó diplomatikus követ odavet Grid-nek, aztán elindul velem a főkijárat felé. Nem tiltakozom. Hatalmas sóhajt engedve szabadjára sétálok tovább Ville oldalán. Bassza, mosolygom.
- Veled még lesz beszédem, October, erre számíts. – mondja Grid nem túl bíztató, sötét hangon, színtiszta fenyegetéssel, miután elléptünk mellette.
Biztosra veszem, hogy így lesz. Az a morózus ábrázata előre vetíti a kellemetlen jövőt. Egy kurta rendbennel, és egy bólintással letudom, illetve jelzem, hogy ámen.
Kint, az üvegajtón túl fordítom az arcomat Ville felé.
- Úgyis budipapírt akartunk röptetni… – dünnyögöm halkan. - Legyen ő a nehezék… És nem a ringyó miatt. – alig hallgatok el, a fekete limuzin elénk gördül és leparkol.
Az uniformist viselő sofőr nyomban kipattan a volán mögül, hátrasiet, és kitárja előttünk a kocsi ajtaját.
- Jó estét!... Hölgyem, uram! – int a járgány belseje felé fehér kesztyűs jobbjával, mintegy betessékelve minket.
A hintó előállt…
- Köszönöm. – mosolyodom a férfire, s beszállok. Odabent kényelembe igazodom a fekete bőrhuzatos, puha ülésen. Jó tág utastere van a limónak. Grid valóban megadja a módját.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#169TémanyitásTárgy: Re: Call me maybe   Call me maybe - Page 7 Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 3:10 pm

- Hogy a kurva anyádat basznád meg.. - hallom még motyogva a hátam mögül, de arra már nem veszi a merszet hogy utánam kapjon. Jól tudja nem lenne jó vége. És AKKOR írhatnának majd a holnapi lapok!!

October nyugodt.. viszonylag nyugtató lépegetése mellettem, engem is megnyugtat. Egyetlen cél van a szemem előtt, az ajtó, és mellette Wayne-ék beszari képe! Semmit sem értenek az egészből... Vagy talán pont hogy igen!

Grid hangja a távolból úgy tűnik Octoberre céloz. Tudom hogy nem lesz ez ilyen egyszerű menet, még ki kell bírni. A limóban. Az egész estélyig, anélkül hogy szétverjem, mégis a kezeimben tartom azt az érzést. Azt ami miatt megtehetnéém.. de nem teszem.

Nyílik az üvegajtó, nem kell nyúljak, Wayne ugrott helyettem. Lefogadom hogy inkább Octobernek, én nem szeretm az ilyen szarcsépléseket, de az üveg mozdul, máris megindulnak a visítások a külső körleten.
Nabassza meg...

Nagyot sóhajtok, de elnyomom a képét. Nincs most kedvem vigyorogni, mégse lógatom a fejem. October talán érezheti ahogy nyugtalanul megfeszül a kezem az övében, de nem érdekelnek a meglepett visongó tekintetek. Nem a rohadt lelkivilágukat féltem.

- És mi lenne ha kötéllel a nyakán löknénk le... - hajolok vissza a fülébe, tudom, csak nyugtatgatni próbál, de a visítás sérti a dobhártyámat.


- DEADMEEEEEEEEN!!!! OCTOOOOBEEEEER!!!! - mindenhonnan kánonban és megveszve, és hálát adok amiért jön az a sofőr.
Nem szólok. Octobert beengedem, egyetlen intés a tömegnek, amire megint megvesznek. És elbújok a kocsi sötét üvegei mögött.

A klíma itt benn már jobb. Némileg csökkenti a hangerőket, és October szemeibe bámulok. Most, először talán egy olyan igazi neki szánt mosolyt is megengedek.
Grid még várat magára. Engem az se érdekel ha biciklivel jönne.
Csak ekkor csúszok egy kicsit közelebb a lányhoz, és ha hagyja, újra rákapok a kezére.

- Ha nem vagy már rég fejbelövöm. - kacsintok rá, de ő is tudja hogy...
Mit tud???
Lényegében bármikor kész lennék Grid kivégzésére.

És ekkor nyílik csak mellettünk az ajtó.

Egy szót se szólok, először ő se ahogy benéz. A visítás felcsap, ő meg lassan felfogja a történetet, hogy a lányt nem száműzöm előre, ezért újabb savanyú pofát vágva mászik be és rakja le magát a hosszanti ülésen.
Minden mozdulata elárulja mennyire nem tetszik neki.
Neki meg fogalma sincs róla één mennyire élvezem.

Aztán.. mégis ő az aki előrébb mászik, rákap az előtte heverő pezsgősüvegre, és az egyik poharat szinte színültig töltve vagy három másodperc alatt benyakalja. Csak ezután csúszik vissza a helyére.

- Remélem közlöd ha még újabb meglepetésre készülsz. - fordul bele a szemeimbe, én meg álhatatosan tartom a tekintetét.

- Te leszel az első akit megkeresek. - szűkülnek a szemeim össze, és...

- Mehetünk! - ő az aki eltép. És egyetlen kiáltással löki előre, én meg végigsimítok October kezén a kezemben.

- Remélem megérte.. - ez már csak az orra alatt dünnyögve hallatszik...
És a kocsi kifordul.

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#170TémanyitásTárgy: Re: Call me maybe   Call me maybe - Page 7 Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 3:11 pm

Mosolyogva integetek a limó körül üvöltve tobzódó rajongóhadnak. Vadul villognak a tömegben a vakuk, és a mobilok. Most vajon Grid egyesével mindenkit levadász?
Beszállok a kocsiba. Az utastérbe már finomabban szűrődik be a felfokozott zajongás.
Ville leteszi magát mellém, mire megfogja a kezem és a szemembe néz. Mosolyogva figyelem, miközben beszél.
- Ha mégis meggondolnád magad, majd segítek eltüntetni a hullát. – felelem ijesztően hideg nyugalommal, mellőzve a szokásos cinkos sunnyogást. Hogy komolyan lehet-e venni? Talán…
Ekkor csatlakozik hozzánk Grid is. Üvölt róla, hogy nem örül nekem, de magában tarja, bármi is jár a fejében. Majd négyszemközt oszt le, erre mérget veszek. Ahogy arra, is, hogy az első, amire megkér, az lesz, hogy kopjak le Ville-ről.
Újabb fagyos hangulatú szóváltás kezdődik a fiúk közt, én meg igyekszem kerülni Grid gyilkos pillantását. Az ujjaim csak finoman, diszkréten viszonozzák Ville érintését a kezemen. Jelenleg kínosan ügyelek arra, hogy semmibe se melegedjek bele Grid orra előtt. Feleslegesen nem nyomnám fel a vérnyomását. Egyelőre. Majd a buliban kibontakozom néhány pohárnyi pezsgő után. Höhöhö.
A kocsi végre elindul a parti helyszínére, én meg titkon azért fohászkodom, hogy mihamarabb érkezzünk meg.
Ha sem Ville, sem pedig Grid nem szól hozzám, szép csöndben végigcsücsülöm az utat és kifelé nézelődöm az ablakon. Lesem a mellettünk elrohanó városi fényeket.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#171TémanyitásTárgy: Re: Call me maybe   Call me maybe - Page 7 Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 3:11 pm

Második pohár pezsgő. Egy szemernyit se mozdulok. Ha Grid így folytatja ő lesz az akit majd úgy kell felmosni vagy akár végighányja a vörösszőnyeget.
Mégis egy rohadt percig se bánom.

Octoberhez fordulok, az épületek komótosan futnak el az ablak mögött. Az arcára nézek. Oldalról vizslatom, nem keresek, csak élvezkedem, talán el is mosolyodok.

- Szóval akkor ezért volt az a kis délelőtti incidens. - Grid hangja tör be az idilli képbe, amire felé fordulok. Nem beszélek. Lényegében fingom sincs miről beszél, ő viszont mereven néz engem. Résnyire szűkítem a szemeimet.

- Nehogy azt mondd nem tudod miről beszélek. A ma déli kis kreténkedésed a megbeszélésen. - világosít fel - Azt hittem csak a szokásos szar. - fordul ki az ablakon mintha érdekelnék az odakinn zajló események. - De akkor most már tudom miért nem tudtál megülni a seggeden. - és ennyi. És utána a néma csend. Én meg nem beszélek. Nem mintha védekeznem kéne, vagy felvilágosítani hogy kurvára és kibaszottul nincs köze az életemhez, egyszerűen csak elnyomva egy újabb sóhajt kifordulok megint az ablakon. Ha October nem akadályoz meg, vagy szól közbe. A kezem viszont láthatatlanul rászorít a kezére.
Kurvára lesznek még itt ellentétek...

Az idő lassan telik, vagy inkább túl gyorsan. A fejemben száguldoznak a gondolatok és ez most fura. Szinte soha.. nem vettem részt tisztán semmilyen eseményen, most mégis örülök hogy nem toltam be egy adagot.
A torkom viszket.. már csak füstre szomjazik, nagyot nyelek, amikor a limó lassít, már innen látom a bejárat előtt feltorlódott tömeget, de nem mind miattunk van itt. SŐT! Ki tudja, tudja e valaki egyáltalán.
Megköszörülöm a torkomat, egy köhögés is beleférve. Grid még mindig nem basztat tovább, nem is nagyon ajánlom ezt a részletet amikor a kocsi becsorog a vörös szőnyeg elé.

- Oké! - hangzik fel olyan hirtelen mintha semmi sem történt volna az elmúlt percekben. - Akkor a terv! - Grid hangja, nekünk magyaráz, úgy néz ki túltette magát a tényeken, vagy egyszerűen csak ilyen jól takargat. - Az eseményen számos szenátor és az alelnök is tiszteletét teszi. - és magyaráz - Sok pénzembe került hogy bekerülj.. - Octoberre néz - ..jetek.. - és vissza rám - szóval ne szúrjátok el! - Máris milyen haverok vagyunk! Meglepően emelkedik a szemöldököm, de ő csak folytatja - Ha már így alakult.. - rövid elhúzott szünet - próbáljatok meg úgy tenni mint aki boldog! ÖRVENDEZZETEK! - felcsapott hangnem - Nyilatkozzatok és szórjátok hogy meennyire boldogok és izgatottak vagytok az eljövendő koncertkörút miatt! - de még mennyire...  - Ville, neked még lesz egy kis külön feladatom. - löki ki, de vele együtt már az ajtót, ahogy ugrik ki, és nem hagyja hogy visszakérdezzek.
Bassza meg! Grid ötletei sosem töltenek el túl sok jóindulattal.
Mégis betör a visítás. Én meg.. Egy újabb sóhajt elnyomva Octoberre nézek, és ha ő is bólint, fogom magam hogy kilökődjek az ajtón.

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#172TémanyitásTárgy: Re: Call me maybe   Call me maybe - Page 7 Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 3:13 pm

Délelőtti incidens. Nem egészen értem Grid miről beszél, de eszemben sincs visszakérdezni. Ville biztos megint hozta a formáját. Aztán jah. Grid máris emlékezteti Ville-t, egyúttal engem is megvilágosítva. Délelőtt be voltam lőve, de rémlik, hogy SMS-eztünk. Ez talán csak nem olyan nagy baj…
Ville még mindig a markában tartja a kezemet, én pedig nem vonom el. Érzem, hogy a férfiúi ujjak finoman rászorítanak az enyémekre. Egy szerény, lágy mosolyt vetítek Ville-re.
Közben megérkezünk a parti helyszínére. Megint visítás fogad minket. A besötétített szélvédőn keresztül is besüt a felvillanó vakuk fénye.
A gyorsan felvázolt terv… Méghogy úgy tenni, mint aki boldog. Most tutira viccel. Jelenleg ezt takargatni se tudnám, hogy veszett jól érzem magam a bőrömben. Szóval nem kerül semmi erőfeszítésbe előadni a lelkesedést.
Amint a limuzin megáll a vörös szőnyeg végénél, Grid kipattan, aztán Ville követi. Csak utánuk szállok ki. A szemeimet majd kisütik a fényképezők villogó, éles fényei. A tömeg, kiabáló fiúk és sikítozó lányhadak visszhangozva harsogják a nevünket két oldalt, ahogy befelé sétálunk. Kezek nyúlkálnak felénk, csakhogy megérinthessenek minket egyetlen pillanatra is.
Ville mellett haladok, ha megvár. Ha nem, akkor a háta mögül hallhatja a döngésem.
- Hozta volna el Vespat. – célzok visszamenőleg Grid megjegyzésére a kocsiban. Ő már jó messzire jár előttünk, marhára siet nyalni a pénzeszsákoknak. - Ő az igazi kultúrfényesség. Szerintem elvarázsolta volna Grid barátait. – vigyorgom gonoszan, majd besétálok az üvegajtón.
Odabent a konferencia-központ hatalmas termében klasszikus zene szól. A zenészek elmélyülten játszanak az emelvényükön, miközben a drága estélyibe öltözött milliárdos feleségek, üzletasszonyok és öltönyös úriemberek klikkekbe tömörülve váltanak lázas eszmecserét a jelen politikai és gazdasági életről, köztük pincérek és pincérlányok szervírozzák ezüsttálcákon a pezsgőt.
Szemkápráztató a csillogó miliő. Megállok a hallban és körülnézek.
- Nem semmi… – döngöm.
Nem sok időm van bámészkodni, vagy belőni, hogy merre menjek elvegyülni, amikor egy idegen férfi lép széles mosolyával hozzám. Nyomban a kezemért nyúl, hogy felemelje a szájához és egy apró csókot leheljen a kézfejemre. A gesztus élveteg. Lassan enged el.
- Jó estét… Ez aztán a kellemes meglepetés, Ms. Soininen...! - búgja a füleimnek túlontúl nyájasan. Valahogy a nézése sem tetszik. Szúrós, vészjóslóan magabiztos. Gondolom ilyennek kell lenned ahhoz, hogy tetemes vagyont halmozhass fel svájci bankszámlákra. Viszont roppant kellemes a parfümje. – Mr. Cain nem is említette, hogy ön is itt lesz. Igazán eljöhetett volna a délelőtti megbeszélésre.
Már maga az alak meglep, hát még a szövege. De legalább képben van a kilétemmel.
Grid szinte azonnal felbukkan mellettünk. Huss, mint egy vérbeli vámpír, úgy terem itt. Pedig már azt hittem, hogy rég bratyizik, hogy beegye magát néhány kövér pénztárcába.
Erős, kemény kézfogással üdvözli a fickót.
- Óh… – lesek lopva a menedzserünkre. Egyébként olyan, mint egy kinyalt óvóbácsi, aki felügyeli a rossz kölyköket. - Csak nem rég érkeztem. Grid… más feladatot bízott rám. – felelem kedvesen a fickónak. Ezért a kis hazugságért bizti nem jutok pokolra.
A tekintetemet nem igazán akarja engedni. Komolyan, úgy vizslat, mintha az ördög ügyvédje lenne. Már-már zavarba ejt. Meg amit mond!
- Így élőben sokkal gyönyörűbb, mint a címlapokon és a fotókon.
Heheheheeeee…. Csak mosolygom.
- Az úr Mr. Hinds. Az Acro Pharma gyógyszervállalat vezérigazgatója. – jegyzi meg tudálékosan a jobb oldalról Grid. Kezében egy újabb pezsgőspohár. Na, oda ne rohanjak, meg vissza. Biztos elvárja, hogy szépen barátkozzam vele és puncsoljak, ha már kiszúrt magának. Egy kis jópofizásba nem halok bele, és talán még Grid is megenyhül.
- Hívjon nyugodtan Gordonnak, Ms. Soininen. – döngi Mr. Hinds.
Megint heheheheeeeee…. Gordi.
- October. – mondom. Az illem - Grid-del együtt - megköveteli a kölcsönös felajánlást.
- Rendben… October. – ismétli meg a nevem elégedett vigyorral. Esküszöm, a hideg futkos a hátamon a tagtól, de nem úgy fest, mint aki tágítani akarna. Sőt.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#173TémanyitásTárgy: Re: Call me maybe   Call me maybe - Page 7 Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 3:14 pm

Megvárom Octobert. Kecsesen tolja ki magát az ajtórésen én meg felé nyújtom a kezem. Villannak a vakuk... Ha megfogja, rásegítek, nem érdekel a körülöttünk tomboló haddelhadd, csakis rá koncentrálok.

- October!! Vile! Egy autogramot! LÉGYSZIII! - több helyről is és irányból a fülembe, a sajtósokat lökdösik félre, de közben egy biztonsági leállít egy felénk rohanó mikrofont.
Nem hat meg. A szokásos menet.
Kivéve ezt a kibaszottul kényelmetlen öltönyt.

October hangja az ami kizökkent befelé. Se a körülöttünk tomboló villanófények, se a további visítás, a fülem mellett hallom amire már nekem is muszáj elmosolyodni.


- Tőle megkapta volna a biztos címlapot. - dünnyögöm félre halkítva a hangomat -
Tuti végigrohan egy szál pöcsben. - már vigyorgom, de ekkor jön az ajtó, mint a királyoknak megnyílik előttünk, én meg Octoberrel együtt belépek.

Odabenn.. minden feszélyez. A puccos csillogás, a lehetetlen körülmények, a képmutatás és a sok pénzeszsák bájolgó tekintete és nem is rejtem el a véleményem. Kurvára nem itt kéne ma legyek!
October mégis húz. Befelé és előre, úgy tűnik neki ismerősebb ez a terep, vagy csak sikamlósabb én meg nem kötözködöm, engedem.

Odabenn nyávogós zene szól. Sose vetettem meg egy-két tisztesebb darabot, de ez a hígagyú nyivákolás... A bőgős folyton félrehúz minden második szettben.

Cseszi a fülem, mégis csak a lányba kapaszkodom. Forgatom a fejem, jól esne.. valamelyik kijáraton eltűnni innen, mégis ő a biztos kapaszkodó. Pedig régen.. igen, milyen szívesen megléptünk a fiúkkal régen, azt Grid bottal üthette a nyomunkat...
Az emlék lassú mosollyal tölt el hirtelen, de aztán becsap valami a képbe. Egy undorító féreg, aki ismerős.. valahonnan, mégis Grid az aki messziről kiszúrja a helyzetet, és alig másodpercek után otterem.
Talán ismeri a véremet.
Nem tetszik ahogy a rohadék smúzol. Lerí a pofájáról hogy a nyála a földig csöppen, én meg csak szorongatom October kezét. Hogy féltékeny!?? A FASZT! Egy ilyen rohadék a bokámig nem ér fel, mégis viszket a tenyerem. Szívesen bepancsolnék neki egyet..
Talán Gridnek is feltűnik ez a jelenet, mert azonnal a dolgok közepébe lép. Puncsol a tetűvel, nekem meg rohadtul nem tetszik ez az egész.

- Mr. Hinds.. gondolkozott már arról amiről délelőtt beszéltünk!? - Grid megváltozott tövignyaló képe, nekem meg most mégerősebb az az ösztön. Minél előbb eltakarodni innen!
Mégis ahogy ellépnék, Grid az aki megállít.

- Nem tudom Mr. Cain, még mindig nem vagyok meggyőzve a feltárt adatok várható nyereségességéről. Úgy értem az eredményes... nyereségességéről. - pontosít, és Grid arcberendezésén ekkor törik valami ketté. Szinte látható hogy mindent egy lapra tesz fel.

- Akkor hagyja hogy Ms. Soininen meggyőzze ennek ellenkezőjéről. - kapja el October derekát, és olyan hirtelen, hogy nekem még észbekapni sincs időm tolja át a tagnak, engem meg.. a pillanat egy szemvillanásra lefagyaszt, de már nyitnám is a számat, amikor Grid kapcsol a részletre és belekapaszkodva az öltönyömbe erősen a másik irányba "invitál".

- Addig mi Mr. Wallow-val felkeressük Mr. Chekov-ot a reklámfilm részletei miatt. - és már húz. Eszemben nincs hogy ne engedelmeskedjek, vagyis DE!
Hirtelen torpanok meg, csak nézek a gyökér szemeibe, az meg rájön hogy nem lesz ilyen egyszerű ez a reakció.

- Ville.. higgadj.. - lép megint a szemeimbe, egész közel én meg le se tudom venni az övéről az enyémeket. - October ügyes lány... és nem kevésbé okos is, nem hagyja hogy baj legyen. - és ekkor fordul a fejem csak egy 90 fokot félre, hogy ránézzek arra a társalgó(??) szépségre - Most nagy pénzt hozhat nekünk.. Hagyd hadd végezze a munkáját! Ő jó ebben.. - én még mindig a lányt nézem, meg azt a szemetet aki.. nyálcsorgatva forgatja a szájában a nyelvét és minden egyes szőrszálam az égnek áll. Mégse mozdulok. Méééég...!

- IDEFIGYELJ! - kapja el Grid a fejemet, és fordítja vissza a szemeibe - Eggyel jössz nekem! - emeli fel a mutatóujját - Ezért az egészért. Kurvára jössz nekem és most itt a megfizetés ideje! - bámul bele a szemeimbe és a szemei.. a kibaszott életbe, mint amikor hipnotizálnak a mesefilmekben! - Nem lesz baja.. - köpi ki, de már kap bele a karomba és ránt magával egy valamivel távolabbi helyre.

- Látod azt ott! - mutogat nekem meg önkéntelenül is odavetül a fejem.- Az az alelnök kicsi lánykája. - folytatja pedig nem kérdeztem, részletezve az alig 21 évesnek tűnő sötétbarna hajú nőt. - Odavan a Poklosokért, pláne érted, jórészt neki is köszönhetjük hogy ma ittvagyunk. - és magyaráz. - Szóval menj! Tedd a dolgod! - lök meg hátulról. - Tedd széppé neki ezt a kellemes estét! - kacsint, aztán én alig 3 másodpercig töprengve visszafordulok. Egész közel.. szinte biztosnak benne hogy megért, beszélem bele a szemeibe.


- Ez az UTOLSÓ... alkalom hogy bármi ilyen hülyeségre rá tudsz venni. - résnyire húzott szemekkel, kétsége se lehet afelől hogy komolyan beszélek. -
És ha neki valami baja esik.. - mutatok oldalra Octoberre ahol ő meg az a tetű még mindig nyájasan beszélgetnek(?)  -
Csak a legjobb része lesz az hogy letépem a tökeidet! - a hangom halk, mégis kellő fenyegetéssel teli hogy biztosra vehesse.. nem viccelek.
Amennyiben bólintott, csak akkor.. fordulok vissza a lány felé, szívom meg az orromat és... egy utolsó pillantás Octoberre, azzal elindulok a zenekar felé.
Nem fogom veszíteni szem elől...

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#174TémanyitásTárgy: Re: Call me maybe   Call me maybe - Page 7 Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 3:15 pm

Gordon nem engedi, hogy másmerre tévedjen a tekintetem róla. Épp csak fél másodpercre villan a szeme Grid arcára, miközben valamiféle feltárt adatokat pedzeget szinte unott hangon, aztán már megint velem szemez. Erre Grid a derekamnál fogva tol át, vagy inkább kínál fel a testes pénzeszsáknak. Meglep a mozdulat, erre nem számítottam. Hogy győzzem meg? Hahaha! Mégis mivel? Grid módszerei vitathatóak, és a szövege mögöttes üzenetei is!
A kezem kiszakad Ville markából. Egy bocsánatkérő pillantásra még azért futja tőlem gyorsban, miközben Grid közbenjárásának hála közelebb kell lépnem Mr. Hinds magas alakjához.
- October minden bizonnyal… meg tud győzni. – búgja Gordon sejtelmes mosolyával Grid felé, amitől összerándul a gyomrom. Huhh… Baj, ha már most elhúznék innen?
Grid erre elkapja Ville-t; már a limóban beígérte neki a melót. Az ellenkező irányba tereli, de még utoljára sokatmondóan a szemebe néz, mintha csak az agyamba akarná égetni a ki nem mondott parancsot; „Ügyes kislány legyél nekem! Hozz sok zöldhasút a papának!”
Néma, rejtegetett kétségbeeséssel bámulok Ville után, a menedzserünk nagyon szövegel a bal fülébe, mire Gordon egy pezsgőspoharat emel az orrom elé, amit levett a mellettünk elsétáló pincér tálcájáról.
- Pezsgőt? – tudakolja. Látom rajta, hogy a szívére venné, ha nemmel válaszolnék. Amúgyis meginnám. Talán egy hordóval is menne most…
- Köszönöm. – veszem el tőle mosolyogva, s belekortyolok. - Miféle nyereségességről is kéne meggyőznöm, Gordon? – kérdezem egyenesen.
Ördögi vigyorra görbül a fél szájsarka. Amolyan „nálam a pénz, és a világ nem tehet mást, mint a lábaim előtt hever” vigyorra.
- Hogy miért érné meg nekem az együttesüket anyagilag támogatnom.
Nem tehetek róla, felkacagok. Többek ránk kapják a tekintetüket a közelünkben.
- Ez még kérdés??? – Ville tömegben eltűnni készülő alakja felé nézek, a hátát látom. - Miatta. – mondom kissé elmélázva, aztán visszafordulok Gordon hosszúkás arcába. - Több rajongója van, mint a világvallásoknak hívei együtt. Hipnotikusabb bűverővel bír a legrosszabb szektavezéreknél is… Ez a banda 15 éve sokakat maga mögé utasít a zenei toplistákon. Hát ezért. – újabb korty az italból. Segít megoldania a nyelvemet. - Nem tudom Grid mit ígért, vagy miben egyeztek meg, de ezzel a bandával csak nyerhet.
- Én úgy hallottam, hogy mielőtt feltűnt a színen, a fiúk ugyancsak döcögtek… Az együttes, mintha vesztett volna a régi fényéből.
Megvonom a vállam.
- Nem az a lényeg, hanem hogy megoldották és új lendületet kaptak.
Gordon néhány másodpercig hallgat, végül mégis megszólal.
- Nem zavar…, October, ugye nem baj, ha innentől tegeződünk?...
Csak annyi időm van, hogy megrázzam a fejem egy kurta „nem”-mel, mert folytatja.
- …Nem zavar, hogy Ville árnyékában kell élned? Egy ilyen tehetséges, gyönyörűűű… - Gordon emeli a szabad kezét, és nem kis meglepetésemre kisimítja a hajamat az arcomból. Kővé dermedek, s egyúttal gyanakodva kezdem méregetni. Sosem szerettem és viseltem el az efféle megmozdulásokat pasiktól.
- …énekesnőnek ragyognia kell… élpozíció dukálna. Nem gondolkodtál még saját együttesen, vagy szólókarrieren?
- Nem, soha. – felelem őszintén. - Imádok a srácokkal dolgozni.
- Értem… Úgy tudom, de javíts ki, ha tévedek, hogy holnap délelőtt visszarepültök Las Vegas-ba.
- Igen.
- Esetleg meghosszabbíthatnád az ittléted, és holnap este együtt vacsorázhatnánk.
Öregem, érzem, hogy szorul a hurok a nyakam körül.
- Beszélek Mr. Cain-nel, vagyis Grid-del, ahogy te hívod. Biztosan nem bánja, ha még kicsit LA-ban maradsz… Egy jó ügy érdekében.
Na, kösz szépen a kikérőt a dadámtól… Nyeh… Ez az egész nem ígér semmi jót, az a gyanúm. Vacsora. Persze.
- És mit szól mindehhez Mrs. Hinds? – merül fel bennem egyből a kérdés mintegy mentőövként a cápa szájából. A karikagyűrű ott csillog Gordon húsos ujján. Nehéz nem észrevenni.
- A feleségem nagyon… elfoglalt asszony. – bizalmasan közelebb hajol hozzám és lehalkítja a baritonját. – Különben sem kell mindenről tudnia…
Hurrá! Íme, egy házasságtörő, aki csak akkor hajlandó szponzorálni, ha vele „vacsizom”. Ha elbacom a lóvét, Grid fel fog koncolni és a beleimnél fogva lógat fel a stúdió bejárata fölé elrettentésül a srácoknak.
- Bocsáss meg kérlek, de ki kell mennem egy pillanatra a mosdóba. – igyekszem fenntartani a lehető legkedvesebb mosolyom maszkját. Meg sem várom a választ, már fordulok is sarkon, és a tömegben elcikázom arra, amerre a budit sejtem. Menet közben megszabadulok a poharamtól, leteszem egy asztalra, mielőtt kisietnék a teremből a szőnyegezett folyosóra.
Bassza meg, az arcom lángol. Betámadom a női részleget, de naná, hogy az ajtó zárva. Valaki magára csukta. Pfff… Remélem Gordi nem követett. Attól viszont veszettül tartok, hogy beszél Grid-del a rendeléséről. Fene a gusztusát. Nem akarok én lenni a vacsora.
Gyorsan körbenézek. Sehol senki. Berongyolok a férfi mellékbe. Csukódik mögöttem az ajtó, én meg besietek az egyik kabinba. Odabent lehajtom a fedelet és ráülök gondolkodni.
Valaki mentsen ki innen!!! Ha nem, jobb híján ki fogok mászni az ablakon.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#175TémanyitásTárgy: Re: Call me maybe   Call me maybe - Page 7 Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 3:16 pm

Egész úton a lány felé, a fejemet.. valami egészen más köti le. Düh... Igen. Nevezhetném haragnak is, annak a régi és tomboló ösztönnek ami néha kitör.. nem egy üveg whiskyvel, és a zárt falak között. Ezen segít egy-két mélyebb szippantás...
Cserepessé válik a szám, és még soha nem bántam ennyire hogy nem készítettem be egy újabb adagot. Elfelejtettem.. Igen, a lány mellett valahogy ki is esett, és ekkor pillantok megint October fele, a szemeibe ragadva arra a rövid pillanatra.
És csak akkor érem el azt a másikat.

Csak állok ott, mint a sülthal, akinek a gatyájába szartak. Sose voltam jó ebben, nyalogatni a pénzeseket, bár.. egész máshol nyalogatni egykor még élvezetes volt.
De ekkor veszi át a kiscsaj a kezdeményezést.

- Örülök... Mr. Wallow hogy láthatom. - széles az a füléig érő vigyor a fején, azt fixre venném ha tehetné leteperne. Érdekes lenne ennyi öltönyös seggfej között. - Angelica Greenwood vagyok. - nyújtja ki felém a kezét én meg.. hát jobb híján belekapok, és rendesen megrázom.

- Ville. - nyögöm ki mintha a fogamat húznák és újabb pillantás a háttérre. Nem történik semmi. Semmi.. veszélyes. October viszont kézzel-lábbal magyaráz.


- Igen, tudom.. - mosolyogja el, már szinte önkívületben nevet, talán most tépi le a ruhákat vagy csak a szemei diktálnak ilyet, de inkább megköszörülöm a torkomat és elnézve a szemeiből inkább a mellettünk futó pincér tálcájára kapok. Hopp, két pohár telibe!

- Iszol!? - nyomom át felé az egyiket, de ha átveszi, ha nem, én kajakra legurítom az enyémet, én nem bírom ezt ki józanon.
És ekkor újabb kör az én sötét hajú szépségemre.

Az a görény.. épp ekkor mászik bele a képébe, nekem meg összerándul minden izmom.
Hirtelen gondolkodok.
Vagyishogy nem, esélyem sincs gondolkodni!
A kiscsaj, ha elkapta azt az előbbi poharat, hirtelen nyúlok érte, és legurítom azt is, második körnek a torkomon. Talán Grid mégse volt olyan hülye amikor előre raktározott!
A kiscsaj szeme guvad.. elsőre.. mint aki megfagyott, de csak ekkor kapok észbe, és a következő erre száguldó pincérről lekapok még két darabot.

- Boccs! - nyomom oda neki a következőt, a cucc a ruháján fröccsen, az enyém meg... máris kéredzkedik megint le, ahogy azt a rohadékot figyelem, mikor közelebb hajol Octoberhez. A fejemben válogatott kínzások között kell döntenie...

- Semmi baj, Ville.. - hallom a fülem mögötti zúgásból beszűrődve ahogy a kiscsaj, csak a szemem sarkából látom bőszen törölgeti a melleit, de akkor October lép egyet, és HOPP! Máris kinn van külső körleten, amikor nekem is sürgőssé válik a dolog.

- Örültem! - köpöm oda a csajnak, amikor beszivárog fülig vigyorral az anyja is a képbe, és fél szemmel mindvégig Gridet figyelve, aki háttal.. veszettül magyaráz valami rajongói körnek, a másikat mindvégig a hájas gyökéren tartva belövöm azt a másik ajtót.

Kivágódva rajta lélegzek csak fel. A lányt keresem. Mármint.. OCTOBERT!
Veszettül cikázik a szemem, sehol nincs. Csak összesúgó mosolyú újabb szépségek, kislányok és akik már kéjenc nagymamakorba léptek nekem meg mégundorítóbbnak tűnik ez az egész.
A női részleg körül viszont tömeg tornyosul. Zúgnak.. kopácsolnak, tanácstalanok, én meg.. azonnal kihasználva az első ötletet valahogy önkéntelenül is irányba lépek.

- Ville... Wallow!?? - hallom a sipákoló kérdéseket, de most kurvára nem erről van itt szó.
- Bocs! - nyögöm, amelyik nem megy magától félrerakom vagy lököm, az ajtóra simulok és kérdezek.

- October!! Benn vagy!?? - és kopogok. Erősen emlékeztet ez egy helyzetre. Egy elég.. régi helyzetre, most mégis kiürítek mindent a fejemben. Semmi válasz.
Megint kopogok. Most már hangosabban!

- October! - a nők meg a háttérben csak ámuldoznak, zajonganak.. "Milyen egy romantikus történet.." de én kurvára leszarom!

- OCTOBER! - és még egy kopogás. Ha már engem se enged be...
Grid ezt kurvára meg fogja szívni.
De hogy kibelezem azt biztosra veheti!!!

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#176TémanyitásTárgy: Re: Call me maybe   Call me maybe - Page 7 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Call me maybe

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
7 / 12 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Játéktér ∷ :: bárhol máshol-