♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
Call me maybe - Page 8 Icon_minitimeby Derek Moretti Tegnap 8:15 am-kor

» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
Call me maybe - Page 8 Icon_minitimeby Leon Williams Kedd Ápr. 23, 2024 9:39 pm

» Leon Williams
Call me maybe - Page 8 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
Call me maybe - Page 8 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
Call me maybe - Page 8 Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
Call me maybe - Page 8 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
Call me maybe - Page 8 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
Call me maybe - Page 8 Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
Gloria "Sapphire" Salinas
Call me maybe - Page 8 Vote_lcapCall me maybe - Page 8 Voting_barCall me maybe - Page 8 Vote_rcap 
Leon Williams
Call me maybe - Page 8 Vote_lcapCall me maybe - Page 8 Voting_barCall me maybe - Page 8 Vote_rcap 
Derek Moretti
Call me maybe - Page 8 Vote_lcapCall me maybe - Page 8 Voting_barCall me maybe - Page 8 Vote_rcap 
Alessandra Clark
Call me maybe - Page 8 Vote_lcapCall me maybe - Page 8 Voting_barCall me maybe - Page 8 Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Call me maybe

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Next
SzerzőÜzenet

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#176TémanyitásTárgy: Re: Call me maybe   Call me maybe - Page 8 Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 3:17 pm

A budin ücsörögve, magamban dühöngőzöm és latolgatom a lehetséges kifutásokat. Amilyen irányba a dolgok haladnak, vagyis a bájcsevej Gordival… Grid minden szívfájdalom nélkül kiárusítana, mint egy strici, afelől nem félek.
Én is a lehető legjobb helyen bújok el egy pasi elől. A pasi WC-ben… Itt még Mr. Hinds is felbukkanhat bármikor.
Épp a távozást latolgatom, amikor Ville ismerős hangja szűrődik be odakintről. A falak jócskán tompítják, amint a nevemen szólítgat fennhangon, de tisztán eljut hozzám.
Felkelek az ülőkéről, kilököm a kabin ajtaját, és a kijárat felé robogok. A márvány járólapokon hangosan kopog a tűsarkú szandálom.
- Bocsi! – magyarázok zavartan rávigyorogva egy pasira, aki közben betévedt. Elhúzok mellette. Meglepetten néz rám, én meg nem torpanok meg magyarázkodni.
Kinyitom az ajtót, és a résen kidugom a fejem. Először abba az irányba lesek, amerre a női részleg van. Ville itt ácsorog, felsimulva a szomszédos ajtóra alig két méterre tőlem.
- Te meg mit csinálsz? – tudakolom szerény nevetéssel. - Zárva van. – mondom ki a nyilvánvalót, s ezzel az ellenkező irányba, a vendégekkel teli konferenciaterem felé fordítom a pillantásomat, hogy lecsekkoljam, Gordi nem fedezett-e fel.
Nem. Még nem.
Visszafordulok Ville felé.
- De gyorsan otthagytad a kiscsajt. – heherészek, miközben aránylag megkönnyebbülve lépek ki a folyosóra, ahol szépen összesereglettek a csajok Ville háta mögött. Vigyorognak, pusmognak, nevetgélve méregetnek minket. Tojom le!
- Pfúúú, ne tudd meg… Azt hiszem, nem igazán sikerült meggyőznöm Mr. Hinds-t. Vagy legalábbis neki egészen más elképzelése van a "meggyőzésről". – sóhajtok. De inkább váltsunk gyorsan témát. - …. Mi lenne, ha elcsórnánk pár üveg bort, lelépnénk valahova és seggrészegre innánk magunkat? – pislogok fel Ville  zöld szemeibe kérdőn. Halál komolyan beszélek. A következmények sem érdekelnek. Mentsük, ami még menthető. Az irhámat legalábbis.
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#177TémanyitásTárgy: Re: Call me maybe   Call me maybe - Page 8 Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 3:18 pm

Egy figura lép el mellettem, szinte a hátamon érzem a lenéző tekintetét, de megbaszhatja a kurva anyját!

- October, gyere ki légyszíves, rendbeszedjük ezt! - vaku villan a hátam mögött, de csak egy pillanatra vakít el, résnyire húzza a szemeimet, de ellenállok hogy kiüssem. Inkább fülelek.
És ekkor nyílik valami a másik oldalon.

Nem foglalkoztat, de az a hang annál inkább amit meghallok. A lány van ott. Felé fordulok, az arcom értetlen, valószínűleg, de hamar fogom a részletet, azt hiszem, szóval feladom a próbálkozást. Ekkor hallom csak a zárat kattanni az orrom előtt.

- Ööö.. bocs.. bocsii.. - egy kissé zilált szőkeség lép ki, kis híján félrelök engem, de asszem még idejében inkább én lépek. A feje vigyorog, (ki)elégedett, én meg.. nem engedem el azt a sóhajt, meghagyom a közönségnek, inkább ellépek a másik ajtó felé.
Valahol a hátam mögött sunnyog ki a fickó is...

- Na igen.. - dobom el az évszázad legnagyobb válaszát, de már ott állok előtte, és.. méregetem!?? Talán. Talán csak felmérem esett e rajta sérülés. De ő inkább tovább beszél, és ahogy rendben letapogattam a testét, inkább vissza a szemeibe figyelek.

- Ha akarod majd én meggyőzöm. - engedem ki szenvtelen hanggal, végülis.. tényleg szívesen a kezeim közé kapnám azt a rohadékot, és nem részesülne más elbánásban mint Grid.
De a lánynak más ötlete van. És hogy tényleg megérzi e hogy nem beszélek a levegőbe vagy egyszerűen csak eltávolítana a helyszínről, jobb előbb mint később jeligével, nem állok le kérdezősködni. Egyszerűen csak bólintok. Néma csöndben. És jó lenne... tényleg jó lenne elhúzni ebből az állatkertből...

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#178TémanyitásTárgy: Re: Call me maybe   Call me maybe - Page 8 Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 3:19 pm

Ville végigmér. Kissé sandán pislogok rá, hogy na? Mi olyan gyanús rajtam? A körülöttünk csacsogó nőhad, és a hátunkban, illetve a seggünkben villogó vakuk nem zavarnak.
Majd ő meggyőzi…
- Hehehe… Afelől nincs kétségem. – felelem vigyorogva, majd az egész arckifejezésem ellágyul. Hálás pillantással nézek Ville nyílt, zöld szemeibe, amiért megvédene.
Egy pillanatra elgondolkodom, de szinte azonnal belém nyilall valami éles.
- Lelépést mondtam volna? Meggondoltam… Gyere! – hirtelen elkapom Ville kezét, és magam után vonom vissza a konferenciaterembe. Már ha nem áll ellen nekem. Rövid lábaim szinte szaladnak, de rövideket lépek. Akadályoz a ruha, a tűsarok és a tömeg, amin át kell verekednem magam.
- Sokkal jobb ötletem van. Előtte rázzuk fel a népet. Győzzük meg őket együtt. Aztán köddé válhatunk. – magyarázom gonosz lelkesedéssel, mire ismét beérünk a terembe.
Egyenesen a zenészek felé veszem az irányt. Úgy húzzák a nyenyeréjüket, hogy közel megalszik a tej a szájukban.
- Bízz bennem. – kérem most én erre Ville-t a vállam fölött fordulva hátra a szemeibe, majd vissza előre. Elérjük az emelvényt, és szabad kezemmel megfogom a ruhám szövetét, hogy kissé feljebb húzzam a combomon. Fellépdelek a színpadra, mire a zenészek meglepetten néznek rám. Remélhetőleg Ville nem visszakozik és velem tart. Ha igen, mosolyogva rákacsintok.
Ezeknek bizonyíték kell a nyereségességről? Hát akkor kapnak egy kis ízelítőt az igazi metálvirtusból. Vagy ne legyek a pokol rabszolgája.
Odariszálok a zenészek frontemberéhez, aki esetükben a zongorista. Abbahagyja a játékot, s az egész zenebona váratlanul akad meg. A beállt csendre a tömeg meglepetten bámul ránk, csak a pusmogásuk hallatszik. Senki nem érti mi történik. Grid feje a terem közepén dagadozik, épp Gordival egyezkedik, kezükben egy-egy pohár pezsgővel.
Odahajolok a zongoránál ücsörgő fickó füléhez és belesuttogok, mire hevesen bólogat, jelezve, hogy vette az adást. Rajta kívül mások se, de majd mindjárt fény derül a titokra…
Ville-hez fordulok egy újabb széles mosollyal az arcomon.
- Ezt biztosan ismered… Elvégre zenei géniusz vagy. – döngöm sejtelmesen, hízelgőn, miközben belépek az egyik mikrofonállvány mögé.
A zongorista ujjai leütik az első hangokat, és a gitáros már csatlakozik is hozzá a hegedűvel karöltve, majd a többiek is szinkronban. Jól összeszokott banda.
A termet megtölti a Summer Wine kellemesen lágy, de élettel teli dallama, én pedig kifinomult érzékiséggel énekelni kezdek a mikrofonba. Közben is Ville-t nézem. A mosolyom levakarhatatlan.
- Strawberries cherries and an angel's kiss in spring…
My summer wine is really made from all these things...

Remélem Ville partner lesz a mókában, és nem hagy magamra. Mutassuk meg ennek a sok botfülűnek, hogy mitől döglik az amcsi!
Ha Grid és a díszes-pénzes kompániája ettől nem fog padlót, akkor semmitől. Bizonyíték? Nem ígéret…

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#179TémanyitásTárgy: Re: Call me maybe   Call me maybe - Page 8 Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 3:20 pm

Csak nézek a szemeibe. Nem is tudom miért, vagy mit akarok tőle, egyszerűen csak ezt teszem. Aztán mikor bólintok az újabb szavaira, hogy eltűnni!?? Semmit se akarnék jobban, amikor hirtelen visszakozik. Erre azért már megugrik a szemöldököm.
De mielőtt bármilyet is vakkantanék, a keze máris a kezemben és ránt magával. Okééé, nem nagyon akadályoztam benne, de akkor is. A kisebb tömeg még mindig bambán bámuló kereszttüzében, egyesek még videóznak is, összerántott szemekkel lépkedek utána, ami kurvára szokatlan tőlem. Most mégse érdekel.

- Mire készülsz..? - csak félerővel kérdezem, nem is biztos hogy tőle, talán csak magamnak teszek fel kérdéseket, de úgy néz ki mégis hallotta.
A szavaira nem mukkanok, csak mert.. talán bízom benne?? Rohadtul nem tudom mire készül, de nem érzem azt hogy keresztbe tenne és ez valamiért visz előre.

Átlépve megint azon a rohadt ajtón, több szem megint felénk fordul. Vele Grid is, beleakad a szemem az övéibe, kérdez, én meg nem felelek, fingom nincs mi lesz itt, világégés?? Még talán azt se bánom, pofás kis tűz kerekedhetne belőle, de October valahol a színpad előtt elengedi a kezem. Én meg.. megállok.

A nyenyergés abbamarad, ahogy kősziklaként tör a színpadra. Minden szem idevetül, még azok is, akik eddig valami kurvafontos világproblémában rekedtek és beáll az a vágnivaló néma csönd. A lány meg...
Nem mondom, nem maradt ki az az útközben elejtett kacsintás, de ahogy aztán hozzámszól...
Ezt most értenem kéne??

Nem vagyok tanácstalan. Inkább kíváncsi, de most már nagyon.. mire is készül az én gyönyörűségem, és akkor belekezd...

Felcsendülnek az első hangok, és nem tart sokáig hogy kapcsoljak. Ezt a számot ismerem. Azért is, mert kötődik hozzá néhány emlékem, de ez most nem számít...
Ahogy a szemeimbe néz, tartom a pillantását. Onnan, lentről, kitartóan és egyenletesen, és talááán.. igen, talán egy számomra észrevétlen mosoly is kiül a szám jobb szélében, mielőtt elengedem azt a pillantást és megindulok.
Előre.. fel a színpadra, arra ahová más esetben soha nem vennének rá hogy felmenjek, de ezúttal.. mondjuk hogy elég nyomós az a biztatás!

Csak alig néhány ütemet csúszom le. Csak egy újabb kört, amit a zenekar tisztességgel korrigál, az én fejemen meg az a mosoly.. már éles jókedvvé torzul ki ahogy a szemeibe nézve a mikrofonhoz érek.
És onnan már...

Magától történik minden. A zene vezeti a történéseket, a dal utat tör magának, kellően visszhangzik a teremben, tökéletes a hangzás, tökéletes az ütem, és még a társaság is tökéletes.. SŐT! Ahogy beleragadok a szemeibe, az elbeszél mindent. Hogy kinek?? Az most rohadtul nem érdekel. Csak ránt magával a zene.. a dallam.. az ütemek, és a történet, és az a szépséges.. sokat ígérő, magávalragadó szempár. Igen, azt hiszem megváltoztatta az életemet. És ezt most már biztosan (ki)mondhatom...

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#180TémanyitásTárgy: Re: Call me maybe   Call me maybe - Page 8 Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 3:21 pm

A tekintetem már a színpadról fonódik össze Ville-ével. Még lent ácsorog a pár foknyi lépcső alatt. Élénk mosolygás közepette csalogatom fel a dal első refrénjével, mire megindul és feljön hozzám a másik mikrofonhoz. A zenészek pedig csak húzzák a nótát.
Végül Ville hangja becsatlakozik az enyém mellé.
Éneklés közben vetek egy röpke pillantást Grid-re. Az arcán „Ezek meg mi a jóóóbüdösfrászt csinálnak???” kifejezés ül, azért elegyedik belé az elkussolt elégedettség. Elvégre megragadjuk mindenki figyelmét, a vendégsereg egy emberként figyel a színpadon zajló eseményekre.
Többször kéne duettet énekelnünk. Hehe. Tök király.
Eper, cseresznye, angyali csók... Sosem hittem, hogy valaha a számra veszem ezeket a mézes-mázas szerelmes szavakat, ráadásul mindet egyszerre egy mondatban. Ez van. Ville kihozza belőlem az állatot.
Csiklandós bizsergés zongorázik a gerincemen, lúdbőrös a karom attól a mélyen búgó baritonjától. A szemeim szakadatlanul tapadnak az övébe, ahogy a tömegnek részint oldalvást állok, s miközben a testem finoman mozog, ide-oda ring a zene ritmusára. Kedvem lenne táncolni. Csak most érzem… Igazán jó esése van a kölcsönruhámnak.
Az utolsó refrént már együtt énekeljük el.
- Strawberries cherries and an angel's kiss in spring…
My summer wine is really made from all these things…
Take off your silver spurs and help me pass the time…
And I will give to you summer wine…
Mmm-mm summer wine…
– néma nevetéssel hal el a hangom, az arcom ragyog. Hangos, vad tapsvihar a jutalmunk. Hosszan kitart. Az emberek imádták a performancét. Hát még én! Amikor éneklem, szívvel-lélekkel teszem. Most meg még plusz érzelmi töltetet is kapott, és ez az energia áthatja az egész termet.
Látom, ahogy Grdi sunyi, számító vigyorral fordul oda Mr. Hinds-hez, valamit nagyon magyaráz. Oké. Tehát nem fogja letépni a fejemet, hogy virágcserépnek használja otthon.
Több másodpercet nem is pazarolok rájuk, inkább Ville az, akivel foglalkozni akarok.
- Ide azzal a Summer wine-nal… – döngöm halkan, úgy, hogy csak ő hallja. - Most már felszívódhatunk... - de piát vigyünk magunkkal. A többi innentől nem érdekel.
Nem hiszem, hogy Ville fenn akar maradni a porondon, én minden esetre lassan leszivárgom az után, hogy megköszöntem a zenészeknek az együttműködésüket.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#181TémanyitásTárgy: Re: Call me maybe   Call me maybe - Page 8 Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 3:23 pm

A nevetése.. az az ami megragadt a végén. Az a lágyan csengő és gyönyörű dallam ami most veszem csak észre mennyire elveszi az eszemet. És valahogy... nem is bánom már...
Még az se tűnik fel hogy a távolból tapsvihar tombol, én csak őt figyelem, mintha senki más nem lenne a teremben, és..
..valahol fogom én hogy a környezet zsibong, hogy ő is felveszi ezt az ütemet, sőt, még beszél is, egyenesen nekem, de én még mindig csak mint aki megmakult ragadok a szemeiben, és..

Nem gondolkodok csak cselekszem. Jobb karom a dereka köré kap, és már rántom. Az ajkamon csattan. Egy mély, és mindentelmondó csókban, az időközben beállt néma meglepődő csönd, majd az észbekapott huhogások és tapsvihar közben, amikor.. mikor elengedem, még mindig a szemeit nézem.

- Na most már mehetünk! - suttogom, talán kiül utána az a nemsokat látott boldog vigyorom is, és jön.. nemjön.. ugyanolyan hirtelen csúszik az eddig derekát tartó kezem az övébe és rántom magammal, le arról a.. színpadi izéről és mint akit belső motorok hajtanak, tartok előre. Senki sem állíthat meg. Sem Grid, sem a hirtelen és önjelölt "fotóriporterek", de még a biztonságiak sem, ha bármelyik az utamba állna azonnal kiütöm.
De nem teszi. Vagy csak én voltam figyelmetlen amint kihúzom az ajtón, vissza a folyosó ívére és csak ott megállva tapogatja végig a környezetet a szemem. Kiutat keresek. Valamiféle.. megszabadító.. kiutat. Olyat ahol nem tapadnak rám kíváncsi szemek. Olyat ahol senki nem támadhat le. És olyat, ami nem kötődik ebbe a hiénaként lihegő kizsigerelő szerepbe.
És bele is akadok valamibe.

A konyha felé húzok el. Legalábbis valami ahonnan kijönnek a pezsgőt cipelő pincérek, és útközben.. bele is botlunk egy.. kicsi falatokat tálcán egyensúlyozó fiatal kölyökbe, aki majdnem borítja is az egészet ahogy a lengőajtó vágja telibe, de még idejében korrigál.
Van benne spiritusz..
De nem akadályoz meg benne. Abban hogy tovább tartsak előre, a kezemben Octoberrel, már ha nem akadékoskodik valahol közben és tart velem, szemem útközben méri fel a terepet, minden tiszta.. fémesen csillogó és puccos, fel-alá rohangálnak a fehérbe öltözött emberek, és csak néhány áll le bámészkodni közben hogy mi mégis mi az istent csinálunk itt.

- Csak semmi probléma már el is tűntünk! - emelem fel a szabad kezemet, csak a hátam mögé intézve ahogy el is hagytuk már azt a kérdező tekintetet, én meg útközben kapok fel egy már kinyitott.. de elég ütősnek tűnő vörösboros üveget az egyik rotyogó fazék mellől és lövöm be a hátsó kijáratot ami biztosan vezet... valahová.
Legalábbis ha az emlékeim nem csalnak, így szokott.

Viszont itt... csak egy a mélybe vezető lépcsőben végződik a történet. A sikátorba vezető ajtó zárva van, hiába rángatom, talán túúl sokan szöktek, és mivel.. visszatoloncolni a tömegen már nincs kedvem, ezért visszafordulva egy pillantással a lányra sandítok.

"Megpróbáljuk!??" - kérdezi a szemem, vagy a visszaút, vagy az..
..ismeretlen.

Nem is tudom melyik vonzóbb érzés.

DEHOGYNEM!





_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#182TémanyitásTárgy: Re: Call me maybe   Call me maybe - Page 8 Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 3:24 pm

A dal végével Ville elkapja a derekamat, és magához ránt. A tekintetünk teljesen közelről is szorosan összefonódik, de eszmélni sincs időm. Nyomban perzselő csókban forr össze az ajkunk. A hév elárasztja a testemet, a forró láz az agyamat, és a vér az arcomat.
Hallom, ahogy a vendégek huhogva, fütyülve hangoskodnak, tapsolnak, mintha népünnepély lenne.
Halkan a férfiúi szájra kuncogok, aztán Ville elhatározza a távozást, én pedig nem tiltakozom. Ugyanaz a cél vezérel minket.
Lehúz a színpadról. Egészen sietős neki. Mondjuk nekem is. Lelkesen, totál feldobva kopogok a nyomában, szapora léptekkel a fekete tűsarkakon. Jaj, anyám!
A válogatott ételillatokkal betöltött konyhában halk kuncogást hallatok Ville háta mögött, amint szabadkozik a szakácsoknak. Még egy üveg borral is megrövidíti őket a bugyogó kondér mellől. Szerintem azzal ízesítették, vagy legalábbis készültek feldobni a kaját, de mindegy. Tovább menekülünk, vissza sem nézünk.
A hátsókijárat nehéz fémajtaja zárva van. Pofátlanul megállít minket. Felismerem a kérdést Ville szemeiben.
- Akkooor…. irány az ismeretlen. Az… eddig is bejött. – vonom meg a vállam egy huncut, cinkos mosoly kíséretében, és ellépek mellette, hogy lefelé tipegjek. Olyan gyorsan és elegánsan, amennyire a ruha lehetővé teszi. A kezem még mindig Ville kezében pihen, csak annyi, hogy most én török előre.
Leérve a lépcsősoron újabb ajtó tűnik fel előttünk. Lenyomom a kilincset és nekifeszülök. Mázlink van; nyitva. Egyenesen a garázsban kötünk ki. Drága, csillivilli verdák sorakoznak mindenfelé. Remek fedezéket kínálnak az olyan híres szökevényeknek, mint mi. Ha Ville nem áll meg, vagy dönt másként, a kocsisorok közt szaladunk előre, amerre a biztos kiutat sejtjük. Nem nehéz betájolni; friss, hűvös, éjszakai levegő áramlik be a tartópillérek közé. Ha kiérünk az épületből, fák közé jutunk, és nem messze egy park sejtelmesen kivilágított, félhomályba vesző sétánya hívogat minket.
Megtorpanok és Ville-re emelem a pillantásomat.
- Na? Mit mondasz? Merre tovább? – kérdem. - Egy parklátogatás hogy tetszik?
Talán nincs sok időnk dönteni, mielőtt valaki tényleg fülön csíp minket.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#183TémanyitásTárgy: Re: Call me maybe   Call me maybe - Page 8 Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 3:25 pm

Egy darabig figyel. Én meg néma csendben, nem szólalok meg, a háttérből még szűrődnek a kiabálások és figyelmeztetések, de nem tör be ebbe a különleges pillanatba.
A kérdés mitől az!?!

Amikor elenged, én is engedem. Az tiszta hogy botorkál abban aaaa.. cipőben, de egy kényelmes sóhaj után én is mögötte tartok. Meglátjuk hova visz az "ismeretlen"...

Odalenn hosszú, alig kivilágított folyosó fogad. Mindkét irányba, bár az egyik hívogatóbb. Az oldalakon váltott ajtók sorakoznak, az egyik, tuti hogy valami hűtőház féle, elég csak egy pillantás a kilincsre, Vegas meleg, de kurvára nem akarok megfagyni.
A következő zárva.. óvatosan nyomom szabad kézzel a kilincset, de October csak tart előre, mintha tényleg tudna valamit, ezért egy idő után feladom és követem. És nemhiába is ő a boszorkány!
Egyből megtalálja a kiutat egy kétajtós fele, és ahogy a nehéz ajtó enged, a berakodó rámpa mögött puccos kocsik figyelnek, ami azt jelenti hogy megtalálta a garázst.
Csak egy leheletnyit emelkedik a szemöldököm, de még mindig fut.. én meg szó nélkül tartok vele, már érzem a levegőt, a kijárat, a sorompó mögötti helységben bamba arcok figyelnek, én meg egy afféle "Helló!" ábrázattal rendezem is a helyzetet, miszerint csak szökünk.. ki, és nem befele, mielőtt fogják magukat és keresztüllőnek!
A tökömet se érdekli az alelnök!

Odakinn.. már a pár öltönyössel és talán nemzetvédelmissel kijjebb, akik valószínű csak a vendéglista miatt nem igazoltattak vagy léptek közbe, a lány még mindig húz, egy gyengén kivilágított park fele, de én óvatosan, mégis hirtelen rántom meg.
Talán pont akkor amikor ő is megállni látszik.

- Biztos vagy benne hogy ez jó ötlet!?? - lépek közelebb, de csak annyit, hogy hozzá halkíthassam a hangomat. Senki nem akarja hogy bárki felismerjen és bár meleg van, de öltönyben és puccos cipőben.. Kinek ne tűnne fel két ide nem illő jószág! - Lehet nem ártana valami csendesebb hely. - szabadulok meg a zakótól, - ahogy átadom a bort - előbb fogom a kezembe, de aztán.. aztán egyszerűen bevágom az egyik bokorba. Egy problémával kevesebb!
Jöhet az a bor vissza!

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#184TémanyitásTárgy: Re: Call me maybe   Call me maybe - Page 8 Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 3:26 pm

A garázsból kijutva, a sorompón túl Ville megállít. Ráemelem a pillantásomat, aztán megvonom a vállam. Hogy a park jó ötlet e?
- Semmiben sem vagyok biztos… Ha van más elképzelésed, ki vele. Sajna nem ismerem a környéket. - sanszos, hogy Ville jobban. Talán már nem először fordult meg erre.
A park is elég csendesnek és elhagyatottnak tűnik, de nekem végülis teljesen mindegy hová megyünk. A lényeg, hogy el innen, és Ville-vel lehessek.
Ville felém nyújtja a vörösbort. Megfogom, míg megszabadul a zakójától. Azt Grid majd tuti keresni fogja rajta, de nem teszem szóvá.
Ville visszaveszi tőlem az üveget.
- Akkor most merre tovább? – tudakolom teljes tanácstalansággal. - Elvégre te vagy a nagy szökőművész… – döngöm halk gúnnyal a hangomban. Úgyis tudja, hogy vakon követem, bárhová tartson.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#185TémanyitásTárgy: Re: Call me maybe   Call me maybe - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Feb. 13, 2016 4:07 pm

Elmosolyodom. Először, mert aztán másodszor jön az ötlet, hogy jóóó lenne megszabadulni legalább ettől a zakótól ha mástól nem, teljesen visszafojtja a lélegzetem!
Átadom a bort.. ő átveszi, cucc a bokorba és vissza az egész.
Csak alig néhány pillanatig, egy széles mosollyal figyelem.

- Akkor legyen a park! - ez eldöntve. Újabb mosoly a szemeibe, és mert olyan.. udddvarias vagyok először felé nyújtom a borosüveget, és mivel ez igazából inkább afféle hátsó részleg, még bőven a szállodához tartozik, bízom benne nem találkozunk beszökő emberekkel.
A nemzetbiztonságiak komolyan veszik a munkát.
Vagy legalábbis aztmondják...

Ha iszik, ha nem, és ha valahogy mégis elindul előttem, be, a fehér kővel megszórt, mondjuk hogy széles sétányon a bokrok között, valahogy hosszú percekig nem mukkanok meg.
Nem azt mondanám hogy gondolkozom, vagy hogy bármi is járna a fejemben, sokkal inkább csak élvezem az érzést. Sétálni... És nem egyedül, hanem vele. És mégis jólérzem magam.
Ki hitte ezt!??

- Honnan jött ez a dal!? - kérdezem aztán mégis hosszú szünet után, és valahol csak mögötte, alig pár centire lemaradva tőle kérdezem. Merthogy meglepett ez a lépés.  - Mert nem azt mondom.. tetszett.. de miért pont ezt?? - mosolygom, és már turkálok is a gatyazsebemben hogy előhúzzam a jól megszokott cigimet. Őrülten rég nem gyújtottam már rá!

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#186TémanyitásTárgy: Re: Call me maybe   Call me maybe - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Feb. 13, 2016 5:06 pm

A park. Egy csendes mosollyal veszem tudomásul a választást. Kimondottan örülök, hogy erre megyünk. Olyan nyugodt. Jól esik az éjszaka békéje, ez a páros magány a félhomályban. Igazából ezt a bulit szívesen kihagytam volna, de ha már Ville olyan szépen megkért, hogy legyek a kísérője…
Kezemben a borosüveggel sétálgatok. A cipőm alatt minden lépésemre halkan zizegnek az apró kavicsok a lágyan kanyargó szerpentinen.
Nem akarok Grid-re és a barátjára, arra a bizonyos Mr. Hinds-re gondolni. Ott hagyom őket, ahol vannak.
Nem szólok, és Ville is mély hallgatásba burkolózik mellettem. Ő amúgy sem valami szószátyár, de a kérdése mintha a semmiből bukkanna elő. Ránézek, és a mosolyom szélesebbre húzódik.
- Egyszerűen csak... – vonom meg a vállam. - …Szeretem ezt a dalt. Nagy kedvencem. És mindig szerettem volna duettben elénekelni. – vallom be egy halk, rövid nevetéssel megtoldva.
Lúdbőrössé válok, ahogy végigsimít rajtam a fák és bokrok közt kószáló szellő. Szabad kezemmel megdörzsölöm a felkaromat.
- Az csak hab a tortán, hogy veled énekelhettem el. – duruzsolom megtörve a kis szünetet. Ismét elhallgatok, aztán hangtalanul felsóhajtok. Valahogy megtalálnak a régi emlékek. Az est hangulata, ez a hely tehet róla. És újfent megered a nyelvem. Kellemes, lágy, merengő hangon beszélek.
- Tudod… Amikor ti befutottatok és kijött a debütáló lemezetek, én 16 voltam. – nézek Ville hidegzöld szemeibe, bár most egészen más színben játszanak az íriszei a lámpaoszlopok szétszóródó fényében. Nehéz meghatározni az árnyalatot, és még nehezebb elszakadni a szemei vonzásától.
Visszafordulok az út felé, mire halkan felkuncogok.
- Istentelenül sokat hallgattam azt az albumot. – hogy miért mondom ezt el, fogalmam sincs. - Én sem voltam különb a mai tini rajongóidtól. Talán annyival, hogy tökig feketében jártam, mint valami egyszemélyes temetési gyászmenet, és nem akartam veled szexelni. – magyarázom az orrom alatt heherészve.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#187TémanyitásTárgy: Re: Call me maybe   Call me maybe - Page 8 Icon_minitimeKedd Feb. 16, 2016 5:02 am

Tetszik a nevetése... Már nem az első alkalom hogy ez feltűnt nekem, mégis csak egy halvány mosolyra húzok szét, ahogy a szálat a számba illesztem. És aztán jön csak a tűz!
De ő az aki folytatja. Amit nem bánok, egyáltalán nem, csak figyelem, és ahogy kicsapja a hideg, egy pillanatra felrémlik mi a francért is hagytam ott azt a zakót.
Mert kurva kényelmetlen...

Megint beszél, de érdekes módon most szívesen hallgatom. Érdekel hogy ki ő. Ki is ő!?? Igazából még nem is egészen tudom, azon túl hogy fenomenális az ágyban...

- Neee akard tönkretenni az egómat, velem mindenki szexelni akar! - vágom aztán széles vigyorral a saját gondolatom kettőbe, de hogy a szemei...
- Oké, jogos.. - engedek - ne akarjon mindenki, mert kurvára nem akarok meglátni egyetlen farkat se az ágyamon, deeee.. - folytatom valami hülyeséggel, de hogy csak oldom e a pillanatot!??
Mégis ki a tököm akarna engem megfejteni!?!

Ville Deadman Wallow, megfejthetetlen fogalom!

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#188TémanyitásTárgy: Re: Call me maybe   Call me maybe - Page 8 Icon_minitimeKedd Feb. 16, 2016 11:32 am

Ha tudnám mi jár Ville fejében, fetrengve röhögnék azon, hogy ”Jellemző… Belőlem is csak az ágyakrobatikára emlékszik.”
- Nananaaa! Mi az, hogy mindenki? El vagy te tévedve. – kötekedek nevetve, játékos komolyságot vegyítve a hangom mélységébe. - Elhiheted, a „Kiadós kufirc Deadman-nal” pont sosem szerepelt a bakancslistámon. – magyarázom tovább, miközben lassan sétálgatok.
A fenti éppenséggel tökre igaz.
Odaérünk egy fehér pad elé, amit aztán meg is célzok. Szabad kezemmel felhúzom a szoknyámat, és fellépek a fára. Tűsarok koppan, s a fekete szövetet egy kézmozdulattal a popsim alá simítom, végül rácsüccsenek a támlára. Ez a pozitúra nem éppen illő ehhez az öltözékhez, de a drága ruha alatt még mindig én rejtőzöm.
A borosüveget közben leteszem mellém.
- Tudod… azok után, hogy mégis MEGVOLTÁL – nyomom meg a szót jelentőségteljes gúnnyal, mire  őfelségére emelem éles és kihívó tekintetemet. - Hááát… Akkor sem ez a rész fog meg az egészben. – akárhogy próbálom visszatartani, csak kibukik belőlem egy csendesebb kacaj.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#189TémanyitásTárgy: Re: Call me maybe   Call me maybe - Page 8 Icon_minitimeSzer. Feb. 17, 2016 2:27 am

Ahogy magyarázkodni kezd, lassan szélesedő mosoly vonul ki a képemre. Igen, még a cigarettámat is megszívom, de hogy pont ezért csináltam az egészet!??
Ki a fenét érdekel!

Még mindig vigyorgok, csak magamban, mert az olyan jólesik, és ponnnt.. MOST esik jól, ahogy figyelem, miközben elérve a padot, feltornázza magát.
Nem ülök mellé. Először csak hagyom, amíg elrendezi a részleteket, újabb slukk a cigiből, mert az úgy.. megnyugtat, és amikor minden rendben, sétálok csak egész közel, pont megállva a térdei előtt. Szinte súrolja az ingemet, de az ééén szemeim csakis az övéi felé keresnek.
És az a letörölhetetlen mosolyom...

- Hát mi az ami megfog...(?) - a hangom csendes, csak rejtett kérdéssel, de közben.. na igen, nem játszom rá, jön az magától egyenesen a szemeibe, az enyéim valahogy kihívóan húzódnak résnyire.
Tényleg ennyire érdekel??

Tényleg.

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#190TémanyitásTárgy: Re: Call me maybe   Call me maybe - Page 8 Icon_minitimeSzer. Feb. 17, 2016 9:24 am

Ville teste a térdeimet súrolja, ahogy elém lép. Tartom a szemkontaktust. Már gyakorlott vagyok benne őfelségével szemben.
Kérdésére gunyoros félvigyor terül szét az arcomon, s közben hitetlenkedve ingatom meg a fejemet.
- Hogy mi fog meg a nagy Deadman-ban?... Óóó! Neeem!... Nem mondjuk meg neki. Nem etetjük a vadállatot. – döngöm. Természetesen Szméagol barátommal karöltve. Csak egy kis móka. Pedig ma nem is ittam. Még.
- Felmerül itt egy sokkal jobb kérdés. Szerinted mi foghatott meg? Hüm? – pislogok kérdőn Ville-re, és közben a borosüveg nyakáért nyúlok. Magamhoz húzom és kicibálom a szájából a dugót. A kiugró fadarab pukkan egyet, végül az ajkaimhoz emelem az üveget és iszom két apró kortyot az édes italból.
- Mmm… Finom. – kínálom aztán az itókát Ville-nek.
De halljuk inkább, melyik tulajdonságát becsüli sokra magában.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#191TémanyitásTárgy: Re: Call me maybe   Call me maybe - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Feb. 18, 2016 3:24 am

És ismétel. Először, de aztán némán hallgat, és én nem tudom eldönteni hogy engedjek e a hirtelen feltörni akaró széles vigyornak, vagy tényleg játsszam rá a szerepet, tartsam rendesen, már a szemeit, éééés...
Hát ami a biztos, hogy kicsúszik egy hosszú vigyorféle, de még idejében észbekapok, visszarántom, csak egy mindentudó mosoly lesz belőle, meg ráérősen a cigaretta, minnnthaaa.. ezt valahol tanították volna, de zsigerből jön rendesen.
Mert hogy neki sem áll meg a folytatás...

Még hezitálok.. mondjuk hogy egész hosszú percekig.. húzom az időt!?? Még talán az is, de ahogy ugrik a dugó, és ahogy meghúzza azt az üveget nem annyira.. emberesen, csak inkább úgy finoman és női hévvel, újabb vigyorkezdemény csúszik félre.
De a.. SZEREP!

Köszörülöm a torkom, csak elrejtendő az újabb feltörő mosoly.
Sikerül. Már ahogy, még egy utolsót szívok a csikk mélyére, eldobom, és tüzetesen végig a kihunyó parazsat figyelve, elég.. erősen, de a fehér kövekbe taposom.
Akkor térek csak vissza rá.

- Szóval az a kérdés hoogy.. - húzom el erőteljesen, mély, morajló hangon, mintha csak hipnotizálni akarnám a hangerővel, de szemem közben már a kezét figyeli, benne az üveget, lassan nyúlok érte.. átveszem belőle, de ahelyett hogy innék, inkább az alja koppan eggyel távolabb a fapadon és kiegyenesedve vissza hozzá, lépek egyet közelebb elrejtve, hogy elől felnyomódjak a térdeinél. - arra vagy kíváncsi mi az, amivel ééén.. lehengerlem a nőket!?? - ez már inkább a szemeibe, egyenesen, marad a hipnotikus hang, a vele járó kaján mosoly a szám szegletében, de vele valahogy egészen másról van szó.
Másvalamiről mint az elmúlt tíz évben.
Vagy akár bármikor is.. valaha, ha arról volt szó hogy dönteni kell.
Vízszintbe, nem hitelt érdemlően.

És a kezem belefűződik az egyik tenyerébe...

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#192TémanyitásTárgy: Re: Call me maybe   Call me maybe - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Feb. 18, 2016 10:37 am

Ahogy Ville a térdeimnek dől, kislányosan rávigyorgom. Nem veszem le a tekintetem az arcáról, még akkor sem, mikor ő az üvegre néz, és kihúzza azt az ujjaim közül. Nem iszik, helyette félreteszi.
A szemkontaktus töretlen részemről.
- Valljuk be, kicsivel jobban ismerlek, mint a nők többsége. Más az én érdeklődésem oka, és más az övék. Mellesleg tudjuk mitől döglenek, ha rólad van szó: ezek a zöld, „gülü” szemek, – idézve Ravin-tól, talán Ville-nek is ismerősen cseng. - a bugyiszaggató bariton, sutyerák modor, hírnév… Nem az a kérdés mitől dőlnek hanyatt, én arra vagyok kíváncsi, hogy a külsőségeken túl mit látsz magadból. – újabb csibészes görbület ül ki az ajkam fél sarkába, miközben Ville megfogja az egyik kezemet. Hagyom, hogy az ujjai az ujjaim közé bújjanak. Kellemesen meleg a marka, s az enyém mintha elveszne benne.
- De lehet pont olyasmi tetszik benned, amire nem is gondolnál. – döngöm somolyogva. Azon azért nekem is van mit gondolkodnom, hogy egy olyan fickó, mint ő, mivel keltette föl az érdeklődését egy olyan lánynak, mint én. Egy ideje mégis van pár tippem.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#193TémanyitásTárgy: Re: Call me maybe   Call me maybe - Page 8 Icon_minitimePént. Feb. 19, 2016 10:57 pm

És szövegel... Már megint. De ezúttal ezt kértem tőle, és ahogy hangosan kerüli is a részletet, muszáj vagyok hogy egy nagyot sóhajtsak.

- Szóval komplett pszichológiai elemzést akarsz tőlem?? - a szám szélében mosoly bujkál, de szabadon nem engedem. - Nem fog menni... Próbálkoztak már. Hidd el nekem.. ZSÁKUTCA! - kacsintok rá viccesen, és nem mert egy pillanatig is ellenemre lenne, de kihúzva a kezem a tenyeréből ellépek, és változtatva a pozíción, leülök mellé, pont a padra fel, amiiiit.. hát még nemigen csináltam ilyet, de ezt is ki kell próbálni.
A térdeimen támaszkodva dőlök előre hogy összefűzzem a kezeimet. Magam elé bámulok, előre, de csak a sötétet figyelem.

- Azt nem tudhatom hogy mi jár a te.. fejedben.. - hagyok kis szünetet ahogy felé fordulok, de csak az arcom, hogy olyan kellemesen közel legyen. Jól esik a közelsége.

- Lehet hogy egyszerűen csak megőrültél. - szélesedik a mosolyom, de semmi vidámság nincs benne. Habáááár.. ha jól meggondoljuk miért ne lenne! Két őrült már a világegyetemre ható fogalom!
Mekkora ennek az esélye..???

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#194TémanyitásTárgy: Re: Call me maybe   Call me maybe - Page 8 Icon_minitimeVas. Feb. 21, 2016 12:05 pm

Sokan olyasmit akarnak meghódítani, amit nem is ismernek. Nekem sosem voltak ilyen törekvéseim. Sosem fájt a fogam Ville-re. Legfeljebb tiniként egy duett erejéig. Mert minden normális tizenéves erről álmodik… Jah. Tuti.
És észnél van. Nem lehet bepalizni. Sehogy. Hogy pszichoanalízist??? Hangosan elröhögöm magam, hogy a hangom végigszáll a parkon. Majdnem a pad támlájáról is hátraesem. Még jó, hogy kapaszkodom a fában az ujjaimmal.
- Gondoltam. És nem. Nem akarok. De egy próbát megért. – vonom meg lazán a vállam, közben Ville meg felül mellém.
Megőrültem…
- Lehet… Ezzel a defekttel együtt tudok élni. Sőt. Már egészen megszoktam. – magyarázom vigyorogva. - És megsúgom… Csakhogy tisztábban láss, az én fejemben általában síri csend van. Meg hullaszag... Vespa elérte, hogy a belső buddhistám felkösse magát. – heherészek tovább. Szerintem én sem vagyok egyszerűbb eset Ville-nél, ha valaki nekiállna fejtegetni. Hozzám sem adnak használati kézikönyvet.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#195TémanyitásTárgy: Re: Call me maybe   Call me maybe - Page 8 Icon_minitimeHétf. Feb. 22, 2016 9:43 pm

Még mindig tetszik a nevetése, habár a jelenlegi, sokkal inkább horkantgatásokkal(??) teli, mégis valahogy kedvelem. Nem tudom ismertem e valaha valakit aki így nevetett. Balfasz Greg nem számít!

Az hogy felmásszak mellé nem tudom honnan jövő sugallat. Mégis engedelmeskedem, mert most ííígy.. tökéletes. Nem baszogat senki sem, és jó vele a személyes teremben. Nemcsak akkor amikor rámászok.

A szemembe ütköző szemei még mindig tetszenek. SŐT! Egészen elvarázsolnak így a félsötétben, de ahogy beszél...
Még mindig a szemeit nézem ahogy magyaráz. Hullaszag!?? Azt nekem szeretnem kéne, deeee...
Egy hosszú mosoly csúszik ki a számon, aztán valahogy magától fordulok vissza előre.

- Vespa sokakbóóól.. - húzom, hogy gondolkozzak.. Talán! Vagy talán csak igyekszem előreengedni nem a zsigereimet - nem a legjobbat hozza ki. - És sikerült. Hurrá! Persze vissza megint a szemeibe és a következő mosolyom is belefér.
De aztán csak ahogy mozdul a lábam azon a padon, az üveget meglököm, az meg borulna, előre, de még pont idejében érte kapok.
Mit tesz a gyakorlat!

- Hát akkor.. - emelem aztán az ijedtségre meg - Erre inni kell! - emelem a szemeibe és félretéve azt az... udvarias(??) szemléletet, most én vagyok az aki először húzom meg.
Tényleg nem rossz.
Jóóó pár korty lecsúszik belőle, amikor félrefolyva a számon az üveget felé nyomom.

- Bassza meg.. - vigyorgok, deee... nem végezte olyan sok az ölemben, szóval nincs háború! Amúgy se lenne...

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#196TémanyitásTárgy: Re: Call me maybe   Call me maybe - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Feb. 27, 2016 4:40 pm

- Jahm… – eresztem meg röviden egy lapos, sunyi mosollyal Vespa dicsőítésére. - Akkora állat, hogy hozzá Dr. Dolittle is kevés. – dünnyögöm az orrom alatt alig hallhatóan. Ne szidjam már nyíltan azt, akivel ugyanabban a bandában szívom a levegőt.
Ville lábmozdulatára, és a koccanásra lepillantok a padra mellém. Csak a szemem fordul a borulni készülő üveg irányába, majd vissza fel Ville arcára, miközben elkapja és meghúzza. Röpke mosoly suhan át a vonásaim közt.
Néhány bő korty után átnyújtja nekem a zsákmányt. Az ölébe csorgó bor láttán néma nevetés böffen ki belőlem, miközben átveszem tőle az üveget.
- Ejnye… Hogy ezért mit fogsz kapni Gridtől. C-c-c… – gúnyolódom heherészve, aztán én is megdöntöm az üveget. Löttyen benne a pia, ahogy végül leengedem a számtól. - Tuti félreérti ezt a foltot. Van rá egy százasom, hogy benyújt egy kérelmet; a jövőben ha van rá mód, szorítsd a négy fal közé a perverzióidat. – megint elröhögöm magam, de most úgy teli torokból, jólesően kieresztem.
Nem tart sokáig a felhőtlen jókedv.
Tök hirtelen, minden előzetes bejelentés nélkül mindketten borulunk. Hála az alattunk leszakadó deszkának, amin párosban kotlunk. Egyetlen pillanat műve az egész, hogy ez az építészeti csoda megadja magát.
Horkantgatós röhögésem egyszeriben vált át meglepett sikkantásba, amit egy puffanás koronáz meg. Annak a hangja, ahogy hanyatt döglök a pázsiton. A kupám is koppan a földön. A lábaim viszont a magasban, a padon maradnak. A bor meg… Naná, hogy szemből a nyakamba borult, és belefolyt a dekoltázsomba. Bassza az a hegyvidéki féltökű Isten, de hideg! Érzem, ahogy csorog a testemen a ruha alatt. A drága, kényes szövet meg igyekszik magába szívni. De ki nem szarja le.
Az üveg nyakára azért még röptömben rámarkoltam. A reflexeim marha jók.
Az üveget szorongató kezem leejtem oldalra a fűre, és miközben az eget bámulom, hisztérikus röhögésben török ki.
- Bazd meg Ville, dagadt vagy. – mondom ezt felé fordulva halál komoly fejjel, aztán csak nevetnem kell megint. Már a könnyeim is csorognak.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#197TémanyitásTárgy: Re: Call me maybe   Call me maybe - Page 8 Icon_minitimePént. Márc. 11, 2016 5:47 pm

Vespa és egyáltalán a létezése, két egymásnak ellentmondó fogalom. Csak az Univerzum balfék tévedése, hogy amíg fenn a színpadon briliáns amit leművel, ahogy kinyitja a száját, nem tudom hogy nem végezte még a hullaházi asztalon.
A sors kegyeltje...
Mégis gyorsan lefut a téma, amikor üveg borul, én meg érte kapok. Pont időben mielőtt kárba veszne az az ízletes csemege, és ha mááár.. ünnepeljük meg a mentőakció sikerét, egyből bele is húzok.
Nem véletlenül kerül ez ennyibe.

Na de ott csúszik be a hiba amikor vagy a szám nem elég nagy, vagy az üveg ami nem akarja az egészet, a harmadik opció, miszerint én vagyok a béna, eszembe se jut, inkább felé terelgetem, de naNÁ hogy nem hagyja ki a ziccert!

- Szerintem Grid kurvára nem tarthat előadást a perverziókról. - és még mindig röhögök. Csak mert marhára jólesik és nem tettem már régen. Túúúl régen, és valahogy most érzem csak igazán mennyire hiányzott.
A szemeit nézem. Vagy legalábbis csak kukkolom ahogy most ő dönti meg, amikooor...

.. reccsenés, a világ fordul, na nem mintha ne lett volna részem már ilyenben, de azok egészen tudatosan jöttek, ez viszont..

Ahogy esem, nem eskü hogy nem vágtam fejbe közben de csak véletlen reakció. Hátam a füvön, a seggem meg...

- Aaaaaaaahahahaaaa.. - nyögöm, de kurvára nem sürgős felkelni. SŐT! Talán itt még sokkal kényelmesebb! Legalább nincs már innen lejjebb. Megszokott állapot.

- Hogy én!? - fordulok felé már kiengedve az összeszorított szemeimet - Te kaptál kiadós reggelit, ki tudja mennyit burkoltál be belőle! - és már én is röhögök. Úgy teli torokból, ahogy.. na igen, már nem is emlékszem.
Erre megkoronázva jönnek a hangok jobbról, valakik rohannak, elemlámpák, fegyverek!??
És már meg is jelenik három öltönyös seggfej, maguk előtt fogva a fegyvert.
Húbazdmeg ezek mindjárt keresztüllőnek!

- Nyugiii... fiúk, nem terroristák vagyunk, csak egy kis.. baleset..! - még mindig röhögök, képtelen vagyok abbahagyni, még akkor se ha golyó ütné a bőrömet.
Vajon milyen lehet..??

A három faszfej leereszt. Látszik, nem tetszik nekik a móka, nekem annál inkább. Octoberre nézek, nem tudom nála mi volt a reakció, de ha fel is ült, én nem tartok vele. Nekem jó itt.. eltehénkedve a fűben, és elhinni hogy minden olyan kurvára és kibaszottul gyönyörű. Megint...
Mert szeretem ezt az érzést...
És azt hiszem élvezem...

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#198TémanyitásTárgy: Re: Call me maybe   Call me maybe - Page 8 Icon_minitimeHétf. Márc. 14, 2016 1:10 pm

Hangos nyekkenéssel döglünk le a padról Ville-vel. Ahogy a földön puffanok, a nyakamba dől a bor, és beeszi a fene a ruhám alá.
Hangosan röhögök Ville mellett fetrengve, erre megvádol, hogy sokat ettem. Felé fordulok.
- Mi az, hogy mennyííít??? Az egészet!!! - jelentem ki nevetve. - Utána úgy éreztem magam, mint egy 9 hónapos várandós. Hehehe.
Egyszercsak futólépések zaja üti meg a jobb fülem. Három fekete öltönyös tesztoszteronszekrény trappol elő a sötétből. Azonnal ránk szegezik a pisztolyaikat. Amit határozottan epikus túlzásnak érzek szerény személyeink esetében.
Bájos vigyort villantok rájuk.
- Azonosítsák magukat! - parancsolja erélyesen az egyik man in black. Én meg mint aki nem zavartatja magát, fekve ráhúzok a maradék borra.
- Bonnie. És Clyde. - felelem halál komoly fejjel, miután lenyeltem azt a kortyot, amit a számba döntöttem, végül megint az ajkaim közé nyomom a "cuclimat". A mozdulattól lötyög a maradék pia az üvegben.
Nem elég, hogy még a bugyimból is bor csorog, ezek meg mindjárt ütnek a bundámon pár lyukat. És így csempésszem vissza a rucit a mosodába... Nyehehe! Én leszek a mosodásnénik rémálma. Nem értik hová párolgott el a gönc, aztán valahol megtalálják totál leamortizálva. Ezért a pokolra jutok.
Asszem az elnök emberei nem vettek komolyan, mert a stukkereiket fapofával leeresztik. Még mindig őket fixírozom, vajon mit fognak most csinálni? A szemem sarkából közben érzékelem, hogy Ville-nek egyáltalán nem sürgős. Hát speciel nekem sem.
- A parkban minden rendben. - beszél egy másik biztonsági a fülére erősített mikrofonba. - Csak két részeg randalírozik.
Két részeg, mi?
- Hé... - szól oda a harmadik a másik kettőnek. A baritonja diszkrétnek próbál hatni, elvégre nem hozzánk beszél. Mégis halljuk. - Ők a Slaves of Hell énekesei.
Na végre, egy kultúrlény.
Én erre felemelem a jobbomat, és cuki mosollyal bemutatok nekik. Csak a rockerek egyezményes ördögvillájával.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#199TémanyitásTárgy: Re: Call me maybe   Call me maybe - Page 8 Icon_minitimeKedd Ápr. 12, 2016 12:47 am

Mocskosul vigyorgok! Még akkor is, amikor a három seggfej berongyol a képbe, én meg hosszú percekig csak bámulom őket, mire megakadok a stukkereken a kezeikben, és rájövök, nem most akarok megdögleni. Pont most.. nem.
Hűtöm is a kedélyeket, már módjával, csak hogy nehogy tényleg a beszarásban kilyuggassák a bőrünket, amikooor...

...October az aki benyög valami kellemeset.

Muszáj vigyorognom...

- Ja... - kontrázok rá - Vagy Tom és Jerry.. - vigyorgom - inkognitóban, vagy Beavis és Butthead? - fordulok a lány fele, az meg szorgalmasan tölti csak magába a piát. Röhögnöm kell. - Oké, leszek én Butthead.. - nézek vissza az égre és tetszik ahogy világítanak a csillagok. Rég láttam utoljára őket. Talán még kinn a sivatagban.

A testőrség helyreáll, rájöttek nem lesz itt elnöktámadás, vagyis BOCS! Alelnök. Meg a féleszű lánykája, de azért viszket a tenyerem hogy beszóljak valami hatalmasat. De mégis legyűröm. Egyedül a pofámra visz rá egy széles vigyort a történet, de aztán méééélyen hallgatok.
És akkor vág be az az ismerős hang.

- Neeeeee.. neee-neee.. neee.. NE! - nyüszítem a szövegébe - Én E.T. VAGYOK! - emelem a hangomat, kissé erőteljesebbre is mint kéne, de nem várom meg meg e hatom, ami kurvára biztos hogy én nem fogok most itt jópofizni senkinek! KURVÁRA LESZAROM!

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#200TémanyitásTárgy: Re: Call me maybe   Call me maybe - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 14, 2016 9:40 pm

Szolidan felröhögök. Vagy inkább horkantgatok. Hogy Ville lesz Butthead? Ehhe, ehhe…
- Én is úgy gondoltam. – dünnyögöm az orrom alatt gúnyosan, és leküldök még egy korty bort. Ne csak a bugyiba jusson, belém is.
A fekete öltönyös biztonságiakat megüli a bölcselkedő tanakodás némasága. Hatalmas a helyzetelemző képességük. Pár tücsökciripelős percbe telik, mire rájönnek, hogy mi ugyan nem pályázunk az alelnökre, és totál ártalmatlan állatfaj vagyunk. Józanul is. Hát még elázva.
Ville kétségbeesik az isteni felismerés pillanatában. Kussolok mellette. Most valahogy nekem sem fűlik a fogam a vigyorgós közös fotókhoz, sem az ingyen privátkoncerthez. Csak azt ne kérjék tőlünk, hogy énekeljünk.
Ville vadul mentegeti magát, én meg vadalma módjára vigyorgok.
- Ezt tanúsítom. Akkora űrlény a srác, hogy a háta közepén pislog. – röhögcsélek csendesen, mintegy magamnak magyarázva, vajmi keveset foglalkozva a jelenlevő izomgyurkákkal. Szerintem nem vágják mit vakerok.
És tényleg. Az a tetovált szempár Ville hátán… Elég bizarr. A látvány is, de az főleg, hogy Edgar Allan Poe-t pingáltatta magára. Hümm… Majd jól megkérdem tőle miért pont az öreg Poe…
Hirtelen dalolászni támad kedvem. Mégiscsak! Elterelő hadművelet. Bele is kezdek egy agymenésbe, egy Bee Gees feldolgozásba, amit valami TV műsorból szívtam magamba:
- …Kivágom, a magas Cé-t,
és belém vágják a szekercét!
Ne verjetek légyszi agyon, ígérem, hogy abbahagyom!
Kitör a frász, kitör a frász. Há, há, há, há, kitör a frász, kitör a frász,
Há, há, há, há, kitör a frááász!
Oh yeah!
– a vállaim lágyan járnak a ritmusra, még fektemben is, a pia pedig halkan lötyög a kezemben szorongatott üvegben. Na, ha ez nem riasztja el a három testőrt, akkor semmi. Igazán vehetnék az adást.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#201TémanyitásTárgy: Re: Call me maybe   Call me maybe - Page 8 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Call me maybe

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
8 / 12 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Játéktér ∷ :: bárhol máshol-