♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Leon Williams
Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb... - Page 2 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb... - Page 2 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb... - Page 2 Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb... - Page 2 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb... - Page 2 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:05 am

» Adminhírek
Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb... - Page 2 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb... - Page 2 Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

» Ismeretlen fiatal nő....második felvonás-családsegítő
Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb... - Page 2 Icon_minitimeby Arnold Dovahkin Hétf. Márc. 18, 2024 8:14 am

Top posting users this month
Gloria "Sapphire" Salinas
Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb... - Page 2 Vote_lcapNevil&Gloria - Mindig van rosszabb... - Page 2 Voting_barNevil&Gloria - Mindig van rosszabb... - Page 2 Vote_rcap 
Derek Moretti
Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb... - Page 2 Vote_lcapNevil&Gloria - Mindig van rosszabb... - Page 2 Voting_barNevil&Gloria - Mindig van rosszabb... - Page 2 Vote_rcap 
Alessandra Clark
Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb... - Page 2 Vote_lcapNevil&Gloria - Mindig van rosszabb... - Page 2 Voting_barNevil&Gloria - Mindig van rosszabb... - Page 2 Vote_rcap 
Leon Williams
Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb... - Page 2 Vote_lcapNevil&Gloria - Mindig van rosszabb... - Page 2 Voting_barNevil&Gloria - Mindig van rosszabb... - Page 2 Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet

Nevil Turner

Nevil Turner

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : körözött
Location : Jelenleg Vegas
Posts : 154

#26TémanyitásTárgy: Re: Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb...   Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb... - Page 2 Icon_minitimePént. Okt. 27, 2017 1:31 am

Nagyot sóhajtok. Belerengett talán egész Nevada, nem úgy volt hogy a szőke nők a hibbantak??
Biztos festi.. - jutok a végkövetkeztetésre, nem túl eltökélten elnyomva egy kósza fintort is, nekem aztán mindegy...

- Ki gondolta volna hogy ilyen könnyen megy.. - csak dünnyögöm. Útközben, ahogy a gatyát a másik lábszáramon is felhúzom, és csak akkor figyelek valamikor újra felé. Még akkor amikor vadul mutogatni kezd, elsőre leblokkolok, de csakmert nem értem, ráncolom is a szemöldököm, de aztán...

Megfordulnak a gödrükben a szemeim.

- Az előbb még úgyvolt nemkérsz belőle.. - állok meg. - Most már FIZESSS!! - kacsintok a szemeibe, de közben hátat fordítva a helyére rántom. Már a gatyát.

Gomb.. cipzár... meg ilyenek, aztán a nagy sóhaj...

- Ha nem megy, hát nem megy.. - lépek közelebb, pont annyira közel, hogy már egyet köpni se tudjon a köztünk beállt szűk térbe és onnan nézek le a szemeibe.

- Akkor elrabollak.. - most először lesem végig. Az arcát. Szemmel. Nem is rossz! Ha egy kicsit több esze lenne...
De már a következő pillanatban ellököm magam.

- Na pattanj be, mert ha itt ér a dél, nemcsak a gatya lesz az amit ledobok. - senki nem kívánja a sivatagi 130 F (58 C)fokot, pláne énnem, pusztulva a tűző napon.
És ujjaim már nyúlnak is a kilincsért.
Megint...


_________________

You think that you can win forever

but once you have to die

Vissza az elejére Go down

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 808

#27TémanyitásTárgy: Re: Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb...   Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb... - Page 2 Icon_minitimeKedd Okt. 31, 2017 8:43 am


Nevil& Sapphire


* Megemelem a szemöldököm. Tényleg, ennyire elfelejtetem miről beszéltünk az imént. Persze nem a nadrágelvétel vette el az eszemet, egyszerűen csak kiesett a fejemből, picit elkalandoztunk a fontosabb problémától és nehéz volt ugyanoda visszatérni, másrészt, nőből vagyok, egyszerre mindenen jár az agyam, olykor ki kell válogatni az aktuális részeket. Biztosan szőkenőnek néz. *-Fizessen neked a Rumpelstiltskin!*Ámulok a nagyképűségén meg a vigyorán, meg azon, hogy _most_ fordít nekem hátat miután minden részletet megszemléltem. És még a férfiak nem értik a nőket. Indulnék a kocsihoz, ajtóhoz, az anyósülésre vetném magam de az arcomba kapom az övét. Megnéz, jól megnéz, érdekes módon az államnál nem megy lejjebb a tekintete és ezt értékelem. Ritka pillanatok egyike pasival szemben állva. Vigyor kerül az arcomra, közvetlenül azután, hogy Málna-díjas rettegést játszom el.* -Jujj! De izgalmas, meg is kötözöl? *Ketten megyünk kétfelé, én magam alá húzom a kocsit és bekötöm magam, elhelyezkedem s csak aztán nézek rá, ölemben markolva az egyetlen megmaradt értékemet, a táskámat. *-A megnyúzás nem segít ha engem kérdezel, egyébként van a kocsidban légkondi? Mert ha nincs, előbb sülünk meg mint ahogy észrevennénk. *Számításaim szerint ha nem romlik el a kocsim, már otthon kellene lennem és a hideg zuhany alatt hűsölnöm. Ehelyett, itt izzadok egy kocsiban és nem a pasi akrobatikájától. Ez borzasztó! A telefont keresem, már arra sem emlékszem hova tettem, mármint az övét, hátha útközben megtaláljuk a térerőt, vagy az talál meg minket. *-Szóval Josh Morgan, milyen fene evett téged erre? *Fordulok felé fél testtel, megfeszítve az övet is, azzal a mosollyal ami miatt szőkenőnek nézhet újfent és rám van írva, hogy 2beszélgessünk”. Ez általában kiborítja a pasikat, kíváncsi vagyok őt mennyire.*







_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Nevil Turner

Nevil Turner

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : körözött
Location : Jelenleg Vegas
Posts : 154

#28TémanyitásTárgy: Re: Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb...   Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb... - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 04, 2017 1:17 am

Ráncolom a szemeimet.

- ..az meg mi a tököm... - de csak kóbor beékelődés volt, nem eskü hogy komolyan érdekel.
Az már inkább amikor tovább gagyarászik, és valahogy.. nekem is becsúszik az a szokásos ütem, csakmert jóóó.. kicsit húzni az arcát.
Ha már senki más nincs a közelben...

Persze nem játszom sokáig a dolgot, egyrészt mert a seggem kezd lassan újra vízben tocsogni a tűző napon, a másik meg.. ha nincs komolyabb dolgunk erre, miért lopjuk itt a napot, ezért simán előre indulok.

- Ha úgy jobban esik... - már útközben, de csak egy rövid mosolyt megejtve a szám jobb szélében, a következőben már benn is ülök a kormány mögött.
A seggem megemelve halászom ki a jobb zsebemből a kulcsot..
A helyén.. felbőg a motor.
A lány szája viszont megint jár.

- Úgy néz ez ki mint a Hilton..? - szemöldökeim a levegőben, de aztán nyúlok, és jobb híján a pofánkba nyomó szélgép - alias ventilátor - kapcsolóját átkattintom, és máris érkezik a kinti égető érzés. Halmozottan...

- Inkább egy útszéli Motel... - javítom, és ha más nincs, csak egy gyors körbenézés, és a kerekek máris kaparják maguk alá a homokot a porban.
Újra úton..
HURRÁ!
Aztán mégis a Csőrike hangja csap a csöndbe.
Ráfigyelek.
Na ez egy jó kérdés. A válasz meg annál kacifántosabb, ezért csak egy kóbor mosoly jobbra, aztán megint az útra térek, és előadom...

.. hát úgy az egyik verziót a sokközül.

- Ami azt illeti, istenben nem hiszek. Őt kihúzhatjuk. - mondom a legnagyobb meggyőződéssel - Dolgom nincs, vagyis mondhatjuk hogy csak úgy.. - vállatrántok - kocsikázok. - és újra felé.

- Vagyis vagy mondhatod azt hogy szerencséd volt, ha már Vegas.. - újabb beleférő vigyor - vagy azt is hogy valami naaagy... Univerzum.. akármicsoda rendezte így. Mázlidra... - kacsintok. - Amelyik verzió tetszik, nekem belefér.. - és újra az útra vigyorgok, mert ha nem vagyok béna, úgyemlékszem, itt láttam valahol azt a kiröffent gépet a környéken.
Senki ne mondja hogy nem vagyok élelmes!

Vagy tökéletes megfigyelő...

_________________

You think that you can win forever

but once you have to die

Vissza az elejére Go down

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 808

#29TémanyitásTárgy: Re: Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb...   Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb... - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 07, 2017 6:31 am


Nevil& Sapphire



-Nem a tököd hanem egy mesebeli figura aki furcsa és aljas üzleteket kötött másokkal, a szerződés alján pedig apró betűs rész volt amit soha senki nem tudott elolvasni, az alku alól pedig csak úgy lehetett kibújni ha az illető kitalálta Rumpelstiltskin nevét. *Ha már kérdezte, de tudom, hogy nem érdekli, épp azért mondom el. És ezen a ponton döntöm el, hogy ha ő így, akkor én is úgy, meg amúgy.* -Nem esik, épp ez a baj.*Közlöm faarccal és aztán nem csendesen hallgatom a motor hangját, ám a csoda nem Alice országában kezdődik hanem Josh Morgan kocsijában. Légkondi. Az annak nevezett belső tér meleg levegőjét kavaró gépezet az arcomba csapja a szelet. Mesterkélten hátra dőlök, bele az ülésbe.* -Vááááóóóó! Kalyiba szellőztető. *És nem meglepő, hogy máris izzadok, érzem az ajkam felett a verejték finom gyöngyöződését, a homlokomon a hajam tövében, a hátamon lefelé a gerincem mentén, ha vízcsepp lenne direkt szexin mutatna ahogy eltűnik a fenekem két félgömb alakjába foglalt ösvényének mélyén. A kérdésem nem költői de Josh annak veszi. Kapok is rá választ többfélét, válogassak mint önkiszolgálóban a zöldségek között. *-Aha. Kocsikázol. Megsétáltatod a járgányodat. Értem én, nem rám tartozik és fű alatt járkálsz. Kiderült ahogy meghúztad magad a zsaru előtt. Mondd azt, hogy titok és kész, nem akarsz ismerkedni, csak a lelkiismereted és a jótétlélek vett rá arra, hogy megállj, vagy éppen az, hogy elkerülj egy halálos kimenetelű balesetet. Ennyi. Minek körülményeskedni? *Megsértődöm? Igen. Kicsit. Hülyének néz. Legalább nem sorozatgyilkos. Látványosan behúzom a zippzárat a számon és eldobom a kulcsot, ki az ablakon, a lehúzott szélvédőn vagy mi a francon. Pasik. Pjdsfgbsdkfg.*







_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Nevil Turner

Nevil Turner

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : körözött
Location : Jelenleg Vegas
Posts : 154

#30TémanyitásTárgy: Re: Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb...   Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb... - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Nov. 09, 2017 1:09 am

És megkapom a déli.. estimesémet. Egyéb esetben még tetszene is, de most sokkal fontosabb hogy berakjuk már végre magunkat a kocsin, és induljunk előre, valami.. kevésbé leterhelő helyre, vagy ahol legalább be lehet dobni egy kellemesen hideg pofa sört. Mert miért maradjunk szárazon...

A válaszul beérkező kisss.. poénra, csak alig egy rándulásnyit nyúlik az arcom, de nem azért mert ne tetszene, sokkal inkább bejön, hogy benne van a kis.. játékomban, de ha már indulunk.. hát INDULUNK!

A hirtelen befutó kérdés.. ami nem is annyira hirtelen, tökéletesen vázolja a tényeket, miszerint hamár egy dögös és pöpec kocsi a színtér, senkit ne tévesszen meg a tény, hogy erős hiányosságokkal küszködik.
MÉG!

- Boccccs... amiért a kártyapartnerem csak egy ilyen "SZART" - emelem ki a tényt - viselt a segge alatt. - és vigyorgooook! Csakmert jólesik a ténye, de csak egy belefojtó sóhaj.. aztán már döngetünk is kifele, kellemetlen rossz szájízzel kóstolva a sivatagot.
Nemmm.. önkényesen.

Aztán... Eljön az az idő is, hogy belekezd valami.. fecsegésbe, nekem meg jólesik a dolog. És mert miért ne, jószerével előadom azt, amiből kedvére válogathat.
Vesztemre... Megsértődik. Hogy egyem meg!
Elvigyorodok, de csakmert tetszik az előadás. A mellettem szófukarságba fulladó lányra nézek, és eskü... belemászom a szemeibe.

- Most mivaaaan!? - és nevetek - Kérdeztél, én pedig válaszoltam! - még mindig vigyor. Útközben azért az út olvadó aszfaltjára is rálesek. - Tényleg csak épp nem volt dolgom, ezért átruccantam Indian Springsbe, megnézni milyenek ott az állapotok! - és vigyorgok. - Ki gondolta hogy visszafelé épp te esel az ölembe. - és lecsorgok. Nem a víz, hanem én, a kocsival, ahogy már előre meglátom az út szélén várakozó monstrumot. Nem kell körülnézzek hogy éles kanyart vegyek és megálljak egyenesen pont a segge mögött.
Senki nincs ilyenkor ezen a környéken...

Mindenki megfőtt, vagy épp árnyékosabb helyen pihen!

_________________

You think that you can win forever

but once you have to die

Vissza az elejére Go down

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 808

#31TémanyitásTárgy: Re: Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb...   Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb... - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 11, 2017 7:23 pm


Nevil& Sapphire



*Sokkal rosszabbul érzem magam a kocsiban mint odakint, hiába minden osztályon felüli felszerelés, légkavaró gép, a bádogkaszni beszippantja a meleget és a belső térbe sugározza kétszeres erővel. Végül is mint a zöldségek és a hús, pácolódunk a térben akár egy fazékban lennénk. Ez az átka Nevadának, azt hiszed milyen szép és különleges, ellátsz a látóhatár pereméig, előtted csak a nagy semmi és az út, aztán….rájössz, hogy otthon kellett volna maradnod. Mexikóban is elég meleg szokott lenni, mindenki azt mondaná, hogy meg kellett volna szokjam, de az az igazság, hogy rohadtul nem ment. Csupán a társaság kárpótol némileg, picit jobbá teszi, elviselhetőbbé. Volt itt már minden, nevetés, bosszankodás, izgalom, verbális és vizuális szex…mi kell még? *-Kártyán nyerted? Volt pofája tétnek feltenni?*Egy szavam sem lehet, az enyémnél jelenleg jobb, hiszen működik, gurul, szellőztet. Eddig minden jól ment, azt hiszem, később rájövök, kár volt rákérdezni arra mit keres erre…kapok számtalan szebbnél szebb gondolatot amiből nincs kedvem válogatni és megsértődöm. Látványosan és annál csendesebben teszem miután kiadtam magamból a csalódottságomat. Ő bezzeg! Rámászik az arcomra ahelyett, hogy az utat figyelné, bár nem igen mehetünk neki semminek, közel s távol egy kocsi sincs. Ilyen ez a sivatag. Legfeljebb lesodródunk az útról, na és?! Visszamegyünk. De azért rend a lelke mindennek.* -Az utat nézd ne engem!*Szólok rá és szemet forgatok a mindent lepergető vigyorára. *-Ezt is mondhattad volna elsőre. Mellesleg, nem az öledbe estem hanem majdnem a kocsid elé. *Nem vágom be a durcit, már csak azért sem, mert látom a kocsimat ahogy ott árválkodik az út szélén ahol hagytam. A fogorvost sem szidjuk kezelés előtt. Az éles kanyarnál meg kell kapaszkodjak, ahol érem a kocsit, szélvédőt, másik ülés támláját, majd kipattanok mikor megállunk. Szegény autó poros és sáros ahogy a korábbi eső rátapasztotta a mocskot, de mondjuk sosem csillogott mint a Salamon töke. Most megbosszulta a nem gondoskodást. Eskü, ha meggyógyul minden héten lemosom, akár műsort is szolgáltatok a ház lakóinak. Kinyitom a kulccsal, mert bezártam! Hátha ezt is ellopják…mintha lenne benne bármi amit elvihetnek. Rutin. Mindig bezárom. Átadom a terepet a nagyotmondó szépfiúnak, a kezemmel nyitok utat.* -Van benne benzin, mielőtt még megkérdeznéd és a víz sem forrt fel, legalábbis nem füstölt. Csak köhögött, krákogott és bemondta az unalmast.*Sorolom a válaszokat a várható sztereotip kérdésekre és most mosolygok egyet. Szélesen és kedvesen. Meglebegtetem a pólómat, hogy kerüljön alá némi levegő, mert már teljesen rám tapadt elől-hátul. Kéne egy egy kis víz, mondjuk medencényi, mellé egy koktél, lehetőleg rummal és sok jéggel. Sok, sok jéggel. Ettől a gondolattól viszont még jobban izzadni kezdek.*








_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Nevil Turner

Nevil Turner

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : körözött
Location : Jelenleg Vegas
Posts : 154

#32TémanyitásTárgy: Re: Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb...   Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb... - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Nov. 16, 2017 12:58 am

- Úgyvan. - vigyorodom el, de csak miután túlvagyunk a megsértődéses jeleneten. És még mielőtt beszélek.

Azután viszont úgyvélem ne fosszam már meg magam egy ilyen társaságtól, ha már az utamba keveredett, ezért kiadom amire annyira vágyott.. mondjuk, vagy legalábbis valami szedett-vedett, mégis igaz verziót. Mert nincs takargatnivalóm.
Annyi...

- Nyugalom, nemjár erre senki... - vigyorgom, és nemegész éles kanyart veszek. Sokkal inkább egy részben elfogadhatóbbat, a kocsihoz, a sebességhez, és az utasomhoz, nemegészen áll szándékomban grátiszként még az ablakra is felkenni.
Miért is tenném...

És már kinn is VAN!

Én nem sietek annyira, pláne mert odakinn elviselhetetlenebb a meleg, csak komótosan, mindenre készen mászom ki a kocsiból.
A vezetőoldalra lépek. Rápróbálok, a kocsi köhög.. krákog, ahogy épp az előbb mondta. A harmadik után abbahagyom.

Bevágom az ajtót, miután megtaláltam - ha megtaláltam - a motorháznyitót. Odalépek, felhajtom.
Kitámasztom, és két kézzel megtámaszkodva a kasznin nézem át a részleteket.

- Van rá esély hogy valami dugulás lesz. - szövegelek, miközben ellenőrzök mindent, a csövek rendben vannak, semmi nem enged, a rögzítések biztosak, olaj... szelepek... meg amihez még hozzáférek.

- Ha valami ócska benzint tankoltál.. - nézek a vállam fölött felé. Ha ottvan. Ha nincs ott, csak ráncolom a szemeimet, és behajolva a motortérbe még ellenőrzök egy-két részletet. Úgy tűnik semmi más nem lehet.
Ennyiből.
Ami azt jelenti, hogy nemmegyünk innen sehová...
Legalábbis ezzel.

_________________

You think that you can win forever

but once you have to die

Vissza az elejére Go down

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 808

#33TémanyitásTárgy: Re: Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb...   Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb... - Page 2 Icon_minitimeSzer. Nov. 22, 2017 12:28 pm


Nevil& Sapphire



-És ha mégis?*Kötöm az ebet a karóhoz. Persze neki van igaza, közel s távol nem látok másik autót, ez volt az én bajom korábban is. Csak ő meg a rendőr. Jobban jártam vele, még ha kötözködik is. Szellő sem rezdül mikor kipattanok, nem tudom eldönteni, hogy bent volt jobb vagy kint, egyaránt izzadok fene a nevadai forróságot. Jól jönne most az az eső, helyette a verejték tapasztja rám a pólót. Átadom a helyem, hogy kipróbálja, de csak engem igazol amikor újfent köhög szegény, de nem indul be, viszont még mindig nem füstöl. A kocsim előtt állok, velük szemben, jobban mondva felém az autó orra és a pasi feneke. Három lépés távolságról szemlélem a farmerbe bújtatott formákat, picit hátra is dőlök, hogy jobb legyen a kilátás. Teljes mértékben megértem a férfiakat amikor nyálcsorgatva nézik a magazinok lapjain a motorba hajoló, bikinis nőket, akiknek csak annyi hasznuk van, hogy reklámozzák az autót, egyébként valószínűleg halvány lila fogalmuk sincs mit néznek fotózás közben. *-Dugulás? El kell hárítani. *A vízvezeték szerelő is ezt szokta mondani, de csak a szembe szomszédomnál szokott hárítani. A képtelen vádra felkapom a fejem, annál is inkább mert rajta leszek kapva amint szemlélek. „Mintha mi sem történt volna” mosolyt eresztek meg és feljebb emelem a tekintetem, de csak addig míg vissza nem hajol a mélybe.* -Lehet, hogy nem értek a kocsikhoz, de olvasni tudok. Jó benzint tankoltam, ha ócska akkor nem rajtam múlott. Itt kell hagynom?*Kérdezem és a csalódás mély vonásokat rajzol az arcomra. Nem elég, hogy ellopták mindenemet, még a kocsimnak is annyi. Egy vagyonba kerül majd elvontatni innen és megjavíttatni. Osztok-szorzok és már tudom, hogy egy ideig gyalog járok majd. *-Francba! *Ellépek a kilátó helyemről és a hátsó ülés felé tipegek, kiveszem a nagy táskát amiben a többi holmim van, váltás ruha, ilyesmi és átpakolok az övébe, elvégre megígérte, hogy bevisz a városba. Most én hajolok, egy zacskó chipset és egy kis palack ásványvizet veszek ki, túlélő csomag az útra. Amikor itt hagytam a kocsimat, olyan mérges voltam, hogy elfelejtkeztem róla, pedig jól jött volna a félig megevett hamburger és a langyos sör helyett, de nem vagyok hálátlan, odakínálom neki is.* -Hazaviszel Indian Springsből visszafelé tartó Josh Mogan?







_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Nevil Turner

Nevil Turner

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : körözött
Location : Jelenleg Vegas
Posts : 154

#34TémanyitásTárgy: Re: Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb...   Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb... - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Nov. 23, 2017 2:54 pm

És elvigyorodom. De csak úgy a miheztartás végett, egyben vagyunk, nem??
De max a szemöldököm emelése jelzi ezt az apró.. csekélységet, ő már pattan is kifele.
Hát jó.
Akkor vágjunk bele!

Meg is van a kocsi, a tünet is, de a betegség.. már annál inkább nem az út szélére való műtéti kezelést igényel - már ha igazam van és miért ne lenne - de azért minden mást is megvizsgálok.
Kitudja!

Nem tűnik fel hogy hátulról stíröl, valószínű mert a munkámat végzem, a jelen... munkámat, de az a hirtelen felcsapó két mondat, már hosszú vigyorra rántja a fejemet.
A motorháztetőnek...
Mire megfordulok, mégis már szőr komoly ábrázat járja át a fejemet.

- Jól van szívike, nem is azt mondom hogy te nyúltál mellé.. - ezt már vissza újra a motorba, még két ellenőrzés, de aztán.. - Mindenesetre ja. - húzódok újra felé. - Sanszosan a vendégszeretetemet fogod élvezni. Még egy darabig.. - mosolygok.
De ő már közben valamerre elviharzott, a kocsi fara felé, és ahogy utánanézek első körben be is verem a nyitott tetőbe a homlokom.

- Basszameg.. - dörzsölöm, mellé valószínű fintorgok, de nem ez fog kiíratni 3 hét betegszabira.
Aztán az is feltűnik hogy már az én járgányom felé lépked.
Nincs mese, tetszik az önállóság, és ezzel valahogy én is feladom. Végleg.

Hangosan csapódik vissza a motorháztető.

- Van más választásom?? - meghúzott vállakkal is játszom az áldozatot, de amikor elindulok vissza a kocsi felé, már vigyorgok.
Ha ő is kész rá, berakom magam.

- Tudod ha szépen kérsz... - indul a motor, fordul a kulcs. Fordított sorrendben. - és persze hazarángatod a csotrogányt, van valaki aki tartozik nekem...

És hogy honnan ez a jótékonykodás??
A fene, TETSZIK NEKEM!
És ki másra is bízhatnám a piszkos munkát.
Rid tutira örülni fog egy újabb gépnek...

(lemerem fogadni.. )

_________________

You think that you can win forever

but once you have to die

Vissza az elejére Go down

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 808

#35TémanyitásTárgy: Re: Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb...   Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb... - Page 2 Icon_minitimeHétf. Nov. 27, 2017 5:12 pm


Nevil& Sapphire



*Nem vette észre, hogy a fenekéről vettem méretet. Ez jó, viszont a látvány kissé mélyíti a hangomat amikor a dugulás elhárítást szorgalmazom.  Sajnos azonban mindez nem elég, valami más baja van szegény autómnak ami nem fogja hazavinni. Ez a baj, mert engem még csak-csak hazavisz „valaki” de a kocsiért el kell jönni. A vádakra hevesen reagálok, feleslegesen mert félreértettem, azért még jár a „na azért” pillantás amit nem valószínű, hogy lát mivel újra behajol. *~Direkt csinálja?~*Fogalmazódik meg bennem a kérdés midőn vetek egy búcsúpillantást a hátsó fertályra, majd eltipegek a holmimért. Most már nem hagyom itt, van ki vagy mi cipelje helyettem és még ellátmány is van benne, ami most jut eszembe. A két kocsi között hallom a szitkozódást, és a koppanást fordított sorrendben, ezért nem kapok akut szívrohamot mert tudom, hogy nem a kocsimon történt újabb és vészesebb diagnózis felállítás.* -Mit mondtál?*Költői kérdés, az ilyenekben jó vagyok. A chipsszel és a flakon vízzel a kezemben az átmeneti taxinak dőlök és onnan nézem az áldozati bárányt. Kérdőn felemelem a szemöldökeimet, majd mint akinek most esett le, a cuccom felé fordulok egy pillanatra, onnan vissza Josh Morganre. Széles mosoly majd egy falat chips.* -Nincs.*A kínálásra nem reagál, sebaj, több marad nekem. Szerzeményeimmel együtt dobom be magam korábbi helyemre és elkényelmesedem az ülésen/ban/ben. *-Szépen kérek.*Vad mosoly a közbeszólással, míg nem közli velem a felárat. Szűkülő szemek mutatják mennyire nem tetszik ez nekem, persze igaza van, de akkor is, na! *-Varrok rád tetkót grátisz.*Másom úgy sincs, ellenben a grátisz tetkókat úgy osztogatom mint más a szórólapot a sztriptíz bár előtt. Talán ezért nincs másom se, ha felhagynék a grátisz tetkókkal, akkor több pénzem lenne, de ott egye meg a fene, ezzel az erővel varrhatnék kínai közmondásokat is, meg Snoopyt és belehalnék az önfeladásba. *-Mitől piros a homlokod? Úgy nézel ki mint egy indiai. *Fapofával nézek rá. Tudom miért piros a homloka, ha jól sejtem a basszameg előtt történt. *-Szóval akkor Josh Morgan nem mondod el miért féltetted a csomagtartódat a rendőrtől és miért van hamis személyid?

//Biztosra nem illik fogadást kötni Razz //






_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Nevil Turner

Nevil Turner

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : körözött
Location : Jelenleg Vegas
Posts : 154

#36TémanyitásTárgy: Re: Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb...   Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb... - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 28, 2017 6:08 pm

Vágom én a kínálást, de az előzőekben - ami azt jelenti majd egy órával ezelőtt - bevágott mamut.. dupla-hamburger szendvics miatt, nemigen kívánkozik már befele több.
Csak a jólneveltség okán - az MI!?? Shocked - nyomok el egy hirtelenjében felkívánó böfögést.
Majd a másik végen engedem ki...

Vagyis beülünk. Már épp ideje volt, már a tökömről is a víz csurog, persze benn se jobb. Sokkal..
De legalább a nap nem vakít a képembe!
Főőőőő... a pozitivíítááás...!

Kontráz, de nem adok elég időt vigyorogni, mondom tovább, és a válasz... Na igen, itt van az első pont hogy belémfojtja a szót. Úgy bambaképűre. Vaaaagy.. csak lefagyottra. A tökig hatoló hőségben, mégis szükségem van két.. nem, HÁROM! néma másodpercre, mire újra bebootolok.

Már válaszolnék, talán tátogok is.. vagy hápogok, amikor megint beszél, ezért elharapom. Oookééééé...
De újra!

- Figyelj, te szoktál amúgy levegőt is venni!!?? - összeszűkült szemekkel kérdezem, de nem mert idegesítene.. Vagyis.. Nem.. nem, nemidegesít, ez egy egészen más szó. Aztán feladom.
Megfordulnak a szemeim a helyükön, aztán nagylevegőőőő... és a kezeim már ott is vannak a kormányon.

- És különben is, mi vagy te, valami álcázott zsaru!?? - a szemeim már korántsem annyira szűkülnek, némi röhejes él is illeszkedik bele, mert maga az elképzelés... Komolyan felvennének már ilyen lepcsesszájú bigéket is a szarfejűekhez??
Hú, azdebetenne...

Ezért egy rohadt nagyot sóhajtok. Előre... beletörődően... feladva.
Hosszú lesz ez az úúút......

_________________

You think that you can win forever

but once you have to die

Vissza az elejére Go down

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 808

#37TémanyitásTárgy: Re: Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb...   Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb... - Page 2 Icon_minitimeKedd Dec. 05, 2017 8:44 am


Nevil& Sapphire



*Egy kicsit értetlenül nézek rá, nem tudom mit takar a kérdés, vagy mire szól. Beletelik három lélegzetvételnyi időbe mire szóhoz jutok a magam okán. *-Chips. Jalapeno és lime ízesítésű. Vagy a tetkóra gondoltál? Vagy a grátiszra. A tetkó az a bőrödre tintával és tűvel varrt kép, a grátisz pedig azt jelenti, hogy nem kell érte fizetni.*Mindezt már a beülés felé vezető úton mondom. A végén bekapok egy chipset és hangosan rágom, élvezettel, nem azért mert éhes vagyok hanem mert imádom az ízét. Arról már régen letettem, hogy fizikailag jól érezzem magam, nem rég az eső miatt lettem vizes, most a meleg miatt izzadok; hét nem tök mindegy? Legalább otthon érzem magam, ezért nem mentem Alaszkába. *-Igen, szoktam, nem tűnt fel?*Én is forgatom a szemeimet, mire gondolt, hogy kopoltyúim vannak? *-Nem, csak érdekel miért húzod be füled-farkad….vagyis csak a füled.*Vetek rá egy jelentőségteljes pillantást és fülig ér a szám. Már-már hangosan kuncogok. Mintha becsíptem volna, talán a meleg vette el az eszem. Elindulunk, az ölembe teszem a zacskót és belekortyolok a meleg vízbe. Az a szerencse, hogy nem szénsavas mert akkor még égetne, kaparna is, így csak olyan mintha ízetlen levest ennék. Legyűröm a viszolygást, ebben a melegben kell a folyadékpótlás. *-Szóval Vegasból ugrottál Indian Springsbe. Egyébként hol laksz? Vaaagy maradjak csendben? *Megemelt szemöldökeim alól nézek rá. Unalmas lesz az út ha nem beszélgetünk. Nekem legalábbis, de akkor legfeljebb elalszom.*







_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Nevil Turner

Nevil Turner

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : körözött
Location : Jelenleg Vegas
Posts : 154

#38TémanyitásTárgy: Re: Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb...   Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb... - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jan. 03, 2018 5:50 pm

Csak bambán bámulok. Először nem vágom, talán a szemeim sikerültek ilyen beszédesre? Csak beszél és beszél.. be nem áll a szája, és felugrik véletlenszerűen annak az alig pár hete kimenekített kis szőkének a képe.
Egyből kiráz a hideg..
De hamar elvonatkoztatok, vagy legalábbis próbálok, ez a csaj messze nem tűnik olyan elvetemültnek, de a látszat sokszor csal, ezt is megtanultam már régen, ezért amikor befejezi, csak egy hosszú.. jóízűt sóhajtok.
Már akinek van indíttatása effélékre.

A lányra nézek... Egy árva szót se szólok. Csak bámulok, aztán...
Hirtelen döntésből tapadok újra a szélvédőre, és ujjaim alatt máris fordul a kulcs. A motor jár... de még nem indulok meg mielőtt válaszolnék.

- Már rég nem fogadok lehetetlen küldetésekre...- KAMU! De azért csendben elmosolydulok.
És már kapar is ki a kocsi alatt az út..

Talán egy darabig nem beszélek, talán csak alig néhány rövid perc. Már ha kibírta addig mukk nélkül, amire még mindig nem tennék tétet, deeeee... ami azt illeti aztán mégiscsak belekezdek valamiféle szövegbe.

- Kinn vagyok.. a Sunrise Motelben. - nézek újra rá. - Vegas szélén... egyelőre. - megint a szemeibe, de nem tartom ott sokáig a tekintetem. - Miért... csak nem meglátogatnál!?? - és már vigyorgok. Teliszájjal és jólesően, mert igen, mi is eshetne ennél jobban ebben az elcseszett és rohasztó hőségben, mint levezetni egy kicsit a feszkót...
Mert az még senkinek nem ártott meg!

_________________

You think that you can win forever

but once you have to die

Vissza az elejére Go down

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 808

#39TémanyitásTárgy: Re: Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb...   Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb... - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jan. 08, 2018 5:21 pm


Nevil& Sapphire


*Egész jól elszórakoztatom magam, ő meg csak néz és hallgat és sóhajtozik. Nos, nem egy ideális útitárs, főleg nekem aki állandóan beszél, mert ezt szoktam meg. Csevegés a szalonban, hogy a néha több órás varrás alatt ne essen a fejem a kuncsaft testrészére, egyébként is beszélgetek, szeretem megismerni a másikat mielőtt bármit is eldöntünk arról, mivel fog járkálni a világban, szeretem tudni miért pont azt, ha maga választott és ha rám bízza, mert olyan is szokott lenni, mivel kápráztathatnám el. Josh Morgan – megjegyzem nem hittem el, hogy ez a neve – meglehetősen szófukar, tutira nem mehetne el konferansziénak, én meg mivel nem vagyok inspirálva, magamba és a chipsembe fordulok. Szó nélkül ropogtatok, azt is halkan, nehogy megzavarjam a csendes elmélkedésben, és bebizonyítom, hogy érdemes rám fogadni. Azt nem mondom, hogy nem jön rám a beszélhetnék, de márcsakazértsem szólalok meg. Csak a kocsi kerekeinek zaja és a motor nem túl diszkrét, öreges rekedtsége tölti be a kocsi apró terét. Érzésem szerint egy év is letelik mire megszólal, már szinte el is felejtettem mit kérdeztem, rémlik, hogy a lakhelye iránt érdeklődtem, csupán azért mert más nem jutott eszembe, és nem hittem, hogy az aktuális adószabályok érdekelnék. Felé fordulok, teljes felsőtesttel, kockáztatva, hogy az öv nyomot hagy a habtestemen. Nézek rá ahogy ő szokott rám, bambán, néha gyanakodva, hogy talán viccel, vagy mégsem. Naná, hogy egy ártatlan kérdésből is a kamatyolásra asszociál, mire ha nem arra, hiszen pasi!? Elhúzom a csendet egy egész percig és addig csak nézem, én legalább megtehetem nem kell az utat figyelnem. Csak amikor már látok az arcán valami zavartságot, kérdést, kíváncsiságot vagy beletörődést, akkor válaszolok…kérdezek.* -Most akkor beszélgetünk? Szólhatok? Van limit? Max hat szó, vagy korlátozzam magam tőmondatokra…*A végén mosolyodom el, azzal a szándékosan odarakott mosollyal ami csak azért van, hogy legyen. Azt hiszem, fel fogom cseszni agyilag.*









_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Nevil Turner

Nevil Turner

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : körözött
Location : Jelenleg Vegas
Posts : 154

#40TémanyitásTárgy: Re: Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb...   Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb... - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jan. 10, 2018 8:04 pm

És bámul.. Hm.. Mivan!?? - csak a szemem kérdez, de úgytűnik ért belőle. MEGINT! Vagy legalábbis elsőre azthiszem, mikor újra nyílik a szája, de nem az jön ki belőle amire számítok.
Már nemelsőre..

- Most mivan?? Már megint a hópuha lelkedbe tapostam?? - és már nevetek. - Elnézést kérek. - itt már nem. - Nem volt szándékos. - mosolydulok. - Na lökjed! - kacsintok rá, magam se tudom miért, hogy mert meguntam a néma csendet, vagy épp csak jóleső.. valaki akinek végre esze is van ~ VAN?? ~ mellettem, nem csak egy hópihe bártündér.

Bár azok is jólesnek...

_________________

You think that you can win forever

but once you have to die

Vissza az elejére Go down

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 808

#41TémanyitásTárgy: Re: Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb...   Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb... - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 13, 2018 7:49 am


Nevil& Sapphire


*Az arcát látva megengedem magamnak, hogy megforduljon a fejemben a szélesen mosolygás, sőt a kacagás gondolata is. Hatással vagyok rá! Kihoztam belőle az értetlen zavarodottságot, igazán büszke lehetek magamra. Már a hosszú hallgatásom is, de a szöveg amit lenyomtam a torkán nagyobbat ütött. *-Igeeeen! Képzeld, nekem hópuha lelkem van, tejszínhabos! *Még hogy nem volt szándékos! Kacag a vakbelem.* -Véletlenül sem job érzés.*Had egye csak a penész.* -Szóval lökhetem?! Remek, hálás vagyok amiért megengeded.*Nekem sem kell vitriolért a szomszédba menni, mondjuk nem is tenném, bár a néninek biztosan van, de jobban szeret az aktuális szappanoperákról diskurálni. Én édes Alejandróm! *-Szóval Vegas szélén…egyelőre? Miért csak egyelőre? És mi lesz ha már elmúlik az egyelőre? Akkor gondolom nincs is munkád? Kőgazdag vagy csak titkolod? Álruhás milliomos? *Ezt magam sem hiszem, csak színesítés. Tutira nincs munkája, legalábbis állandó nincs. Alkalmi? Vajon micsoda? Mihez érthet egy ilyen szépfiú? Áááá! Igen, biztosan selyemfiú, megadja a nőknek amit akarnak és aztán teli zsebbel lelép elkölteni, ha elfogy, megint beveti magát. Tiszta sor. Pumázik.*







_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Nevil Turner

Nevil Turner

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : körözött
Location : Jelenleg Vegas
Posts : 154

#42TémanyitásTárgy: Re: Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb...   Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb... - Page 2 Icon_minitimePént. Jan. 19, 2018 12:22 am

Nem veszem fel az újabb ziccert csak vigyorgok. Pedig elsőre nem is tűnt szipirtyónak és lááám... Van új a nap alatt.

A levegő hasít, az a forró, szemből, a ventilátor dolgozik, próbálja leküzdeni a hőséget, én meg csak alig egy levegővétel után, vagy legyen kettő, válaszolok.

- Nemmondták még neked hogy piszkosul érzékeny vagy?? -  már csak mosolygom. A szélvédőre. És ha nincs más kecmec, kivárom a következő mondatokat tőle, amire meg elnyújtott a reakció.
Nagyot sóhajtok.

- Kikérdezőbiztos elvtársnő meg kell mondjam ön nem szarral gurigázik. - újra mosoly. De aztán csapjunk bele! - Egyelőre, mert még azt se tudom hol leszek holnap.. vagy holnapután, sőt! Még akár a következő órában is. - tökőszinte - És ha már a pénztárcámban kotorásznál meg kell mondjam, nem én vagyok neked a jó party! - kacsintok oldalra rá. - Vagy legalábbis erre nem.. - dünnyögöm, de képtelen vagyok kihagyni azt a kihagyhatatlan mosolyomat. Csak mert jön és jó. És legfőképp mert jólesik, komolyan kezd tetszeni ez a felvágott szájú kis nő, és eszemben sincs ezt nem a tudtára adni.
Már ha úgyesik...

_________________

You think that you can win forever

but once you have to die

Vissza az elejére Go down

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 808

#43TémanyitásTárgy: Re: Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb...   Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb... - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 21, 2018 9:46 am


Nevil& Sapphire


* Meglegyezgetem magam a tenyeremmel de nem sokra megyek, a ventilátor a halálán van, legalábbis a gyengeségéből ítélve. Vagy a nevadai forróság akar velünk most piszokul kicseszni. Nem rég még esett az eső, akkor nem gondoltam, hogy visszakívánom majd, és lám! A meleg azonban jótékony hatással van a sofőrömre, ez hozza ki a beszélőkéjét, véletlenül sem gondolom, hogy a pofátlan rámenősségem. *-Nem. Á-ááá!*Még a fejemet is ingatom. Nem is vagyok érzékeny, csak játszom.  S persze utálok némaságban utazni olyasvalaki mellett, aki nem egy a sok közül a buszon, és nem taxis aki munkaköri kötelességének érzi, hogy szóval tartson. *-Még szerencse.*Gurigázzon szarral a ganajtúró bogár. Nekem beszélgetés kell, szórakoztató és kíváncsi is vagyok a fickóra, ha már láttam bújni a fakabát előtt. A vagyonára tett kérdésemet félreértelmezi, naná, mit ha ezt nem. *-Honnan tudod, hogy ki a nekem a jó parti? Ha erre nem, akkor mire? És mi az az erre? *Ha már szóba hozta, mondja ki nyíltan, szó szerint, ne csak ködösítsen itt nekem.* -Ne locsolgasd itt nekem a szóvirágokat. *Behalok. Azt hiszi, hogy a pénzre hajtok a habtestemmel? Nyüssz! *-Mihez értesz még a félrevezetésen kívül?*Kihagyhatatlan mosolya mellé teszem a magamét, őszinte. Őszintén piszkálódó. Kezd szórakoztatni a társalgás, lám csak meg kellett kapargatni a felszínt.*






_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Nevil Turner

Nevil Turner

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : körözött
Location : Jelenleg Vegas
Posts : 154

#44TémanyitásTárgy: Re: Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb...   Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb... - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jan. 24, 2018 2:02 am

Mosolygok.. néha már vigyor, ki a tököm foglalkozik már a részletekkel, szórakoztat a kis nő. És komolyan.. élvezem is a hirtelen jött lehetőséget.
Már hogyafenébene élvezném??

Már zsong a fejem a szövegétől, mégse vagyok hajlandó elengedni a helyzet komikumát. Dobjuk fel a mai napot!

- Komolyan..! - és nevetek... Hangosan.. rendesen, ahogy jön magától, és az arra alkalmas percekben tényleg belefúrva a szemeibe - Téged tutira a CIA küldött, vagy valamelyik hárombetűs! - és tovább. Már nevetek. Beleélve... őszintén. Aztán már csak szabadon engedem a vigyoromat.

- Ha azt akarod tudni miben vagyok jó, ahhoz egy útnál többre lesz szükségünk.. - és még mindig vigyorgok. De most már előre, a szélvédőre. És a kormány... A kormány egy percig sem engedi el a kezemet, továbbra is tartok előre, a hosszú és nyílegyenes úton. Alig 15 percnyire lehet Vegas.. De most őszintén... Még azt is élvezném ha órákig tartana.

Kerüljünk!??

_________________

You think that you can win forever

but once you have to die

Vissza az elejére Go down

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 808

#45TémanyitásTárgy: Re: Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb...   Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb... - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 28, 2018 6:55 am


Nevil& Sapphire


* Nem, csak azért sem leszek dühös mert mindig vigyorog ha kérdezek. Arra gondolok, hogy szórakoztatja, de jó értelemben. Biztosan nem volt még ilyen partnere, olyan aki a gatyájában lévő fegyveren kívül bármi mást kicsalogat belőle. Meglepő alapossággal üti el a dolgaira irányuló kérdéseimet, nevetéssel pótolva a válaszadást. Hát jó. Valamit akkor is kiszedek belőle. *-Lenne rá okuk?*Tényleg! Lenne rá? Megnéztem, nem volt semmi a csomagtartóban, mégis rinyált és izzadt mikor a fakabát rákérdezett. Talán van egy rejtett biszembaszom benne, dupla alja van, vagy hogy a fenébe mondják. Akarom én azt tudni, vagy az a legjobb mindkettőnknek ha csak a gatyájára koncentrálok? Arra akarok koncentrálni? Rohadt meleg van, az agyam sem forog megfelelően, nem csoda ha sokat beszélek. *-Ám legyen, randizhatunk az út mentén egy hét múlva pénteken, Tizenkettő óra nulla-nulla perckor. Csakhogy visszaidézzük a mai forróságot.*Szinte már el is felejtettem az ellopott értékeimet. Csak a város felé vezető út emlékeztet rá, hogy miért is sietünk annyira. Sietünk? Hát, nem repesztünk az biztos. *-Lássuk csak, hátha kitalálom. A kezed…*Vetek rá egy hosszú pillantást.* -Nem olyan finom mint egy üzletemberé aki manikűröshöz jár, de nincs is agyondolgoztatva. Add csak!*Ha odaadja, megszemlélem a tenyerét is, bőrkeményedés, sérülés, bármilyen nem traumás elváltozás az ujjak hegyén, ilyesmi. Az én kezemről is lehetne olvasni annak ellenére, hogy munka közben gumikesztyűbe van bugyolálva. *-Tudod anyám imádja a krimiket, majdnem sikerült megfertőznie engem is. *Csak nincs sok időm olvasni, pedig szeretek, tévét meg elvből nem nézek, csak butítás megy benne. Nincs is tévém. A szomszéd néni majdnem szívinfarktust kapott mikor megtudta, komolyan. Még a szívéhez is kapott nagy ijedtségében, azóta kötelességének érzi, hogy elmesélje mit látott a beszélő dobozban. Minek nekem tévé ha van egy szomszéd néni? Nézegetném a tenyerét s közben felpillantok, nem mintha nekem is figyelnem kellene az utat, de nem árt. És persze, ha szegény gyarló embert egyszer elkapta a gépszíj, nehezen szedi ki belőle a sors. Még egy út a jó seggű titkosügynökkel? Dehogy! Ugyanaz kétszer. Unottan sétáló kóboreb keresztben az úton, pont a közepén. Mert hol máshol?*-El ne üsd!!*S, hogy biztos legyek benne, még a kormányt is félrerántom, hiába nem én vezetek. Sodródunk, de nem az árral, ha korrigálni is próbál már mindegy, porfelhőt kavarunk egészen egy buckáig amin megpattan a kocsi, elharapom a nyelvem és beverem a fejem a tetőbe…*







_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Nevil Turner

Nevil Turner

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : körözött
Location : Jelenleg Vegas
Posts : 154

#46TémanyitásTárgy: Re: Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb...   Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb... - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 08, 2018 11:47 pm

"Lenne rá okuk?"

És egy újabb...

Bődületes röhögés tör ki belőlem, de csak a szituáció mély hallgatásba burkolózó lecsengése után ami azt jelenti hogy úgy három.. négy... néma másodperc múlva. Mégsincs kedvem, rohadtul, de ROHADTUL abbahagyni!

Ám aztán mégis feladja, vagggy.. én nyertem, nevezzük kinek mi, ami a biztos hogy lép tovább, és az előbbi túlcsordult... érzelem, visszaköszön lágy mosolygássá.

- Na ez már kezd tetszeni.. - a szemeim ráncba húznak, de közben mindvégig ott az a jólszórakozó él, ahogy kivéve az utolsó percet (amikor őt), folyamatosan a szélvédőt bámulom. Mer' miért is ne!?! A kérdés mi a francnak várjunk PÉNTEKIG!

De aztán mégse adja fel... vagy legalábbis úgy tűnik, mert újra témára terel, én meg..
..mi a fenéért ne, belemegyek a játékába!

Odaadom a kezem.

Csak figyelem.. ahogy tapperol. Már ha taperol, és persze az utat is félszemmel, de a sebesség.. mondhatom hogy nemfeltétlenül direkt, de valahogy lassan csorgósra lelassul.
(A francokat nem direkt.)

- Komolyan kezdesz megijeszteni... - elvigyorgom, de többségében csak őt figyelem.
Többségében....

NABAZDMEG!

A reakcióidő.... Gabe mondta sokszor, néha életeket ment. Az enyém is mentene, ha útközben mikor felkiált, nem kapna bele a kormányba és rántaná ki jobbra az egészet, én meg hirtelen és őrült ellenkormányzással a kocsi farát meglengetve végül kikötünk a jobboldali buckán.

Nabazdmeg...


A lélekjelenlét feddhetetlen.
Valami koppant, de az nem én voltam, mégis szükség van csak néhány rövid másodpercre hogy felfogjam a helyzetet.
Csak azután fordulok oldalra felé.

- Monnndd, te belepusztulnál ha egyszer nem nyúlnál olyanba ami nem a te dolgod!?? - ez kissé erősre sikeredett, de akkoris. Az adrenalin néha rossz tanácsadó, de sokszor önkényesen húzta ki a bőrömet.
Engedek neki.


_________________

You think that you can win forever

but once you have to die

Vissza az elejére Go down

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 808

#47TémanyitásTárgy: Re: Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb...   Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb... - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Feb. 10, 2018 6:10 am


Nevil& Sapphire


*Azért jó, ha az ember lánya egy  Deadmanen edződik, mert az ilyen hallgatásos, olykor egyoldalú párbeszédeket már diskurzusnak érzi. Én is jól el tudok beszélgetni magammal, és értem a mimikát, szempilla rebegtetést, a mélyen nézés minden verzióját. Magamban hozzáteszem a saját szavaimhoz a vélt választ, a végén meg fogadok magammal, hogy kinek volt igaza. Sosem vesztek. Jó, hát hagyom a csomagtartós, múltos dolgot a fenébe, maradjunk a jelennél és a jövőnél. A tervezett újabb randi jobban tetszik neki, de van egy érzésem – ez azonban inkább a férfiismeretemen alapul – mégpedig, hogy soknak tartja a péntekig eltelő időt. Nem baj, annál jobban fogok neki hiányozni. *-Csak kezd?*Rendben, hát minden kezdet nehéz, de a gyenge kezdés utáni erős visszaeséssel nem lesz gond. Nézem a kezét amit megkapok, felveszem anyám ismert veséig jutó nézését. A munkám miatt jól ismerem a bőrt, legalább azzal nem vacakolok sokáig, és láttam már sok mindent, hogy felállítsak egy halvány diagnózist, ám a sors megint közbe szól és a hangjához én is hozzáteszek jócskán. Sajnos nem jutok a tenyérből olvasás végére, pedig ott volt a nyelvem hegyén a „zsebes”, a „seftelő” és az „életművész” is, de úgy adódott, hogy az élet művészkedik velünk egy kicsit. Jelen esetben teljesen mindegy ki ül a volán mögött, én vezetek, egyenesen le az útról, neki egy buckának, amiből van itt elég, szóval nem volt nehéz megtalálni egyet. Fájdalmasan nyöszörgök és dörzsölöm a fejem ott ahol a kocsitető megtalálta, érzem a vér ízét a számban, és tudom, hogy legalább három napig minden percben rá fogok harapni a nyelvemen keletkező kis sebre, mert ez már így szokott lenni. És még csak nyomókötést sem tehetek rá, pedig biztosan jól néznék ki vele. Szenvedésembe John Connor – olyan semmilyen neve van, hogy elfelejtettem – ordít bele. Megsértődöm. *-Minden bizonnyal igen, ezért nem próbáltam még ki.*Pont annyi vehemenciával és hangerővel mondom, mint ő a magáét az imént. Végszóra kattan a motorháztető és enyhén füstölni kezd a kocsi eleje….vagy gőzölögni. Mindegy, halvány szürkés-fehér felhő száll fel a légbe, aztán a csend olyan sűrűn ölel körbe minket – hacsak egyetlen másodpercre is – mint egy mézgás mocsár.* -de legalább egyben vagyunk és a kutya is.







_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Nevil Turner

Nevil Turner

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : körözött
Location : Jelenleg Vegas
Posts : 154

#48TémanyitásTárgy: Re: Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb...   Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb... - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Feb. 10, 2018 5:31 pm

"-Csak kezd?"

Elvigyorodok. Valami azt súgja tudom mi jár a fejében. Persze egy női aggyal csínján kell bánni, sose tudod hova visznek a tényleges agytekervények.
Tapasztalat..

Vagy valami olyasmi...

Mégis kíváncsivá tesz a következő jelenet, szórakoztató.. a huzamos agyatlan libák után valami megkapó ami játékba vihet, Vala..KI!
De aztán mégiscsak beleköp a levesbe, Ő! És nem az a dög kinn az útszélen, akit ha kell, simán kerülök, de az útban befutó kis közjátékra végképp nem számítottam!
NŐK!

A kocsi megáll.. végülis, mondhatjuk így is, az én fejem meg befuccsol.
Ráüvöltök.
Mondhatni.... bár inkább volt az csak sima, hirtelen érzelmi reakció.
Mondjuk...

És akkor a gép füstölni kezd...

Lenne még válaszom.. NANÁ! De a hirtelen beszökő kis jelenet magával ragadja minden fantáziám, és sokkal inkább előrefelé tekintgetek.

- Egy szemernyit se érdekel az a hülye.. DÖG! - a fogaim között préselem, miközben kiszállok, kitolom a mellettünk fekvő homoktengerbe az oldalamon álló ajtó szárnyát
Mindvégig előre sassolok.

- És ha nincs mázlink, most kurvára ugrott az ingyen szerelésed... - merthogy ha ennek kell majd a tréler, az óhatatlan, hogy Rid szívességét nem az ő csoda-csotrogányára pazarlom majd el.
És oda is érek a motorházhoz.
BASSZAMEG!

És felnyitom.

_________________

You think that you can win forever

but once you have to die

Vissza az elejére Go down

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 808

#49TémanyitásTárgy: Re: Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb...   Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb... - Page 2 Icon_minitimeHétf. Feb. 12, 2018 3:49 pm


Nevil& Sapphire


*A kocsi megáll, nem magától. Kényszerítve lesz, közvetve miattam, ám még sem én vagyok az aki a fékbe lép, hanem a bucka. Vagy valami olyasmi, a lényeg, hogy döccenünk, és hiába minden jókedv és viccelődés nem rég, már érzem a kitörni készülő vihart. Éééés ki is tör, nagy hévvel, hangosan és támadást indít a személyem s a dobhártyám ellen. Noha igaza van, a kiabálást nem tűröm, megsértődöm és ugyanannyi decibellel adom vissza. Értem én, hogy férfiember és a kocsija kincs, hallottam már hasonlókat, de nő vagyok és mint olyan én is szeszélyes, önálló, a jég hátán is megélő fajta. *-Engem viszont érdekel!*Macskám van, de ez nem jelenti azt, hogy egy kóbor kutya nem jelent semmit. Ugyanolyan élőlény mint a másik, mint én, érző, lélegző és sérülékeny. Mellesleg ha elütöttük volna, most már egy vérző, sérült utassal többet vihetne magával a városba, elsőként az állatorvoshoz, mert az hétszentség, hogy inkább leütöm és ellopom a verdáját ha ellenáll, minthogy sorsára hagyjam a „DÖG”-öt. *-Kurvára nem fogok a kardomba dőlni az ingyen szerelésed miatt.*Már lenyugodtam. Az első reakció még kiabálás volt, a mostani már inkább halk, de azért még hallható. Tudom, anyám mondta, a férfiember másképp működik. Az borítja ki ha a nő látszólag nem dühös, nem boldog, inkább érzelemmentes, hűvös és rezignált. Egyébként meg ha kiabálok sem lesz jobb, az autó tovább fog füstölni, mivel a kiabálás nem szerelési technika, és ha itt kell ragadnunk, akkor is kurvára itt ragadunk ha rekedtségig ordítom magam. Szóval kell a hűvös fej. Én nem szállok ki, csak kinyitom az ajtót, hogy valami légáramlat befelé is kússzon, a fejemet dugom ki a kocsi első oszlopa és az ajtó között. A motorháztető felnyílik, a pasi eltűnik.* -Na mi van? Felforrt a víz vagy kilyukadt valami? *Magamban persze szitkozódom és átkozom a sorsot amiért így kicseszett velem. Dühös vagyok, naná! Elképzelem, hogy az a bárgyú képű, dróthajú, elveszett, demenciában szenvedő öreganyót is meghazudtoló fickó épp most fosztja le a számlámat, mert a kicseszett telefonom lemerült és nincs kicseszett térerő ebben a kicseszett sivatagban és pont egy kicseszett menekülő embert fogtam ki aki csak altájon penge. Pedig milyen szép volt minden cirka két perccel ezelőtt. *








_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Nevil Turner

Nevil Turner

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : körözött
Location : Jelenleg Vegas
Posts : 154

#50TémanyitásTárgy: Re: Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb...   Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb... - Page 2 Icon_minitimeHétf. Feb. 12, 2018 5:00 pm

Hallom ahogy dünnyög. De az elölről feltörő nyugtalanító kép viszont sokkal veszélyesebb. Vagyis.. addd.. hogy ne kelljen tényleg trélert hívni...!

Megkerülöm a kocsit, amennyire sikerül. A motorház se kis játszma, de azért hozzáférek, némiképp, és hamar megoldandó a helyzetet, azonnal behajolok.
Megvizsgálok mindent.
A csöveket.. a hűtő... semmi nem indokolt, nem tört be a motortérbe, csak az a kibaszott HOMOK!
Megnyugszom.

- Oké.. úgy néz ki ezt megúsztuk.. - dünnyögöm, bele a motorház tetejébe, nemigazán foglalkoztat hogy hallja e. Behajolok... Máramennyire beférek, lenyúlok.. egészen, amennyire csak tudok, ez csak gőz... És vizes homok.
Nagyot sóhajtok.

- Nem tudom hiszel e istenben, de most mázlid volt. - most már kihajolva a tető mögül szövegelek. Ha elérem, bele a szemeibe.

- Semmi maradandó... Csak valahogy.. - nézek körbe, próbálom felmérni a terepet - ..ki  kéne halásszuk innen.. - rúgom félre a homokot, a hátsó kerék is merül benne rendesen, ha itt alátolok, csak felkaparja az egészet, és még mélyebbre ás.
Más kell...

- Pattanj át a kormány mögé! - mutogatok. Már az ülésbe, jó lenne aláadni a gyújtást, és lassssan.. csak komótosan gázt adni amíg én megtolom.
Vagy sikerül... Vagy nem.


_________________

You think that you can win forever

but once you have to die

Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#51TémanyitásTárgy: Re: Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb...   Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb... - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

 Similar topics

-
» Nevil Turner
» Edgar atya & Gloria
» Sono qui solo per lui - Gloria & Derek
» It is darker when you don't know how to laugh... - Gloria & Benji
» Gloria & Robbie - Fucking millenials...?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Játéktér ∷ :: külváros / sivatag :: Sivatag-