♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb... - Page 4 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Tegnap 12:30 pm-kor

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb... - Page 4 Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

» Ismeretlen fiatal nő....második felvonás-családsegítő
Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb... - Page 4 Icon_minitimeby Arnold Dovahkin Hétf. Márc. 18, 2024 8:14 am

» Gloria & Robbie - Fucking millenials...?
Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb... - Page 4 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Vas. Márc. 17, 2024 6:39 am

» Welcome to the Sundown Club
Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb... - Page 4 Icon_minitimeby Alexander Holmes Szomb. Feb. 17, 2024 10:32 am

» Vinnie's Night
Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb... - Page 4 Icon_minitimeby Vincent Morris Belvedere Kedd Feb. 13, 2024 1:02 pm

» Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no?
Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb... - Page 4 Icon_minitimeby Derek Moretti Kedd Feb. 13, 2024 12:12 pm

» P.S.: Some things are worth the trouble
Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb... - Page 4 Icon_minitimeby Benjamin Alexander Sawyer Hétf. Feb. 12, 2024 7:36 pm

Top posting users this month
Gloria "Sapphire" Salinas
Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb... - Page 4 Vote_lcapNevil&Gloria - Mindig van rosszabb... - Page 4 Voting_barNevil&Gloria - Mindig van rosszabb... - Page 4 Vote_rcap 
Derek Moretti
Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb... - Page 4 Vote_lcapNevil&Gloria - Mindig van rosszabb... - Page 4 Voting_barNevil&Gloria - Mindig van rosszabb... - Page 4 Vote_rcap 
Robert Holmes
Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb... - Page 4 Vote_lcapNevil&Gloria - Mindig van rosszabb... - Page 4 Voting_barNevil&Gloria - Mindig van rosszabb... - Page 4 Vote_rcap 
Kylie Alexis Hanson
Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb... - Page 4 Vote_lcapNevil&Gloria - Mindig van rosszabb... - Page 4 Voting_barNevil&Gloria - Mindig van rosszabb... - Page 4 Vote_rcap 
Admin
Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb... - Page 4 Vote_lcapNevil&Gloria - Mindig van rosszabb... - Page 4 Voting_barNevil&Gloria - Mindig van rosszabb... - Page 4 Vote_rcap 
Arnold Dovahkin
Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb... - Page 4 Vote_lcapNevil&Gloria - Mindig van rosszabb... - Page 4 Voting_barNevil&Gloria - Mindig van rosszabb... - Page 4 Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet

Nevil Turner

Nevil Turner

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : körözött
Location : Jelenleg Vegas
Posts : 154

#76TémanyitásTárgy: Re: Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb...   Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb... - Page 4 Icon_minitimeHétf. Ápr. 16, 2018 7:20 pm

Szemez... Nem velem, de feltűnik a szemei útja.
Viszont nem ragad meg, annál inkább a kérdés, amire muszáj egy vigyorba fojtott sóhajjal válaszoljak.

- Kérdezz... lehet előbbre jutsz.. - dörgölöm végig a fejemet, nem mert zavar a víz, sokkal inkább csak kényelmes, aztán megcélzom a gatyám. Mert az az enyém, és tetszik.. nemtetszik, akkor is a magamévá teszem, és nem pazarlok időt, hogy egyszerűen kéregessek.
De ehhez is van megjegyzése...

Elvigyorodok... de egy szót se szólok. Csak repül a cucc, a másik meg mászik fel a lábamon, ugyanúgy ahogy lefele tette, ésmert nem azért vagyok itt hogy játsszam a kényest, az azért megakad, mi a követelése.

- Na miaz!?? Azt hittem nemtetszik.. - gombolom be a gatyám, nem engedelmeskedve a felkérésnek, elég volt abból egyszer is. - De tudod mit!? Majd ha fizetsz érte! - hajolok hozzá közelebb, elég közel, az ágy szélén megtámaszkodva hogy belenézzek a szemeibe, és rákacsintok.

Ellököm magam, de csakmert kell egy tiszta póló!

- Kösssz.. fejben tartom, már ha kéne... - túrom fel az egyik ajtós szekrényben a sporttáskámat és veszek ki belőle úgy.. mondjuk egy alig használtat.
Jóleszaz!

- De addig is.. - térek vissza hozzá, hogy ha útban van, félrelökdössem az ágy széléről, és úgy a csípője tájékán odaüljek. - Azt mondd, mivel üssük el az időt.. - és a szemeibe nézek. Hogy ötletek? Akadnak szépszámmal, a kérdés ő mennyire partner benne, de még messze az éjszaka, a késődélután, vagy akár amikor ez a kurva hőség már lerohadna, és épeszű lenne.. akár kitolni is az embernek az orrát.
Akár egy hideg sörre...

_________________

You think that you can win forever

but once you have to die

Vissza az elejére Go down

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 802

#77TémanyitásTárgy: Re: Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb...   Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb... - Page 4 Icon_minitimeVas. Ápr. 22, 2018 8:10 am


Nevil& Sapphire


*Szemet forgatok a reakcióján, meg a nagy sóhaj előzi meg a visszavágást.* -Kérdeztem, de az nem jött be, hazudtál mint a kavicsokat simára mosó patak. *Hát igazam van, halljak meg! Elveszi a nadrágját én meg gondolatban nyálat csorgatok, tényleg olyan mintha egy magán Chippendale show-n lennék. És veszi fel túl gyorsan én meg nem lennék én, ha nem kérnék még belőle. De nem kapok. Fizetni meg! Cöhh…*-Hmmm….nem emlékszem, hogy ilyet mondtam volna.*Nézek el balra fel, kutatok a korábbi szóváltás emlékeiben, de nem találok olyat, hogy: „Nem tetszik amit látok.” Még a fejemet is ingatom jobbra-balra. *-Nem mondtam, egyébként meg fizessen a halál.*A „halál” már kissé rekedten hangzik, mivel érzem a lehelete melegét az arcomon. Túl sokáig gondolkodom azon, hogy magamra rántsam vagy se, elszalasztom a kínálkozó alkalmat és morgok egy okét arra, most nem kér a protekcióból. Ám legyen. Ha van még, elmarok egy újabb csokit és bűntudat nélkül harapok bele. Nem szoktam számolni a kalóriákat, és azon sem merengek el, hogy mennyit kell táncoljak azért, hogy most leerőszakolt cukor mennyiségből táplálkozó felesleges kilókat elégessem. Jön az magától. Vagy megy, egyszer csak….Hogy is mondják költőien? Kisvártatva…na igen, arrébb kell menjek, mert tol a túloldalra, ahol egyébként volt hely bőven, hogy letegye azt szép feszes fenekét, de neki rám kell tapadnia. Kérdőn nézek rá, már-már átbucskázik a fejemen a két szemöldököm. *-Meddig kell elüssük? És átmegyünk rajta visszafelé is vagy hagyjuk haldokolni?*Most komolyan tőlem vár ötleteket? Estig…míg emberi hőmérséklet nem lesz a mostani forróság helyett. Beleharapok a csokiba további válaszadás helyett. Izzadjon ő a gondolkodással. Persze lennének ötleteim, de most szándékosan szemérmes vagyok.*







_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Nevil Turner

Nevil Turner

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : körözött
Location : Jelenleg Vegas
Posts : 154

#78TémanyitásTárgy: Re: Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb...   Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb... - Page 4 Icon_minitimePént. Május 11, 2018 12:05 am



Nem is olyan ostoba.. SŐT! Csak egy vigyorra futja, mert útközben leköt a gatyám, legalábbis a visszaszerzése, de azért útközben eleresztem a következőt.

- Talán próbáld újra... - csak dünnyögöm, nem is igazán gondolom komolyan, vagy de!?? Jelenleg lényegtelen, a fontosabb hogy most, hogy akárhogy is, de telirakta a gyomrát, térjünk rá egy sokkal izgalmasabb kérdésre.

Őszinte vagyok, mert úgyszoktam. Kivéve amikor nem éri meg, csak figyelem, nézek bele azokba a naagy barna szemeibe, de a szövegére inkább cselekszem.

- Ami azt illeti.. - húzódok hozzá közelebb. Valamikor akkor, amikor az a falat csoki is lecsúszott, és ha van helyem, közben a két oldalán támaszkodom meg.. - Oda... vissza... velem lehet beszélni... - mosolyodom el - És a meddig... - marad egy rövid szünet - ameddig csak élvezetes.. - azzal ha nem lép meg, ráhajolok. Pont a szájára, és ha nem menekül, először óvatosan majd a reakciójától mérten masszívabban kapok rá.  


_________________

You think that you can win forever

but once you have to die

Vissza az elejére Go down

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 802

#79TémanyitásTárgy: Re: Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb...   Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb... - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Május 12, 2018 7:32 am


Nevil& Sapphire



-A kérdezést? Mert akkor őszinte leszel? Tudod nem minden nőnek jön be a titokzatosság. A rosszfiúk igen, de a titokzatosság…*Ingatom a fejem. Nekem nem jön be. Az sosem jó, utálom ha nem tudok valamit. Abban viszont egyértelműen egyértelmű, hogy mit akar és abban őszinte, hogy el is mondja. Na persze hasonló virágnyelven mint ahogy kérdeztem. Ez tetszik. Nem különben a két karjának kalodájába zárva. Csak kapkodom a levegőt attól a nyers férfiasságtól amit rám borít a mosolyával együtt. *-Ühümmmm.*Másra nem futja, lehunyom a szemeimet, mert kezd fájdalmassá válni a bandzsítás ahogy az egyre közeledő szempárba nézek. Várom mikor ér az ajka az enyémhez. Óvatosan érdeklődő, én meg kíváncsi. Nem menekülök el, kóstolgatom. Nem rántom magamra azonnal, annál is inkább, mert van még pár nyitott kérdés ami válaszra vár. Két csók között, vagy csak egyszerűen eltolom magamtól nem túl messzire – még fogva amit fogni lehet, hogy a közelben tartsam – nézem az általam fényesített száját.* -Mennyire vagy felszerelkezve erre az útra?*Az, hogy nem találtam nála óvszert, még nem jelenti azt, hogy nincs is. A férfiak sokkal találékonyabbak ezen a téren mint a nők. Másrészt a nagy kutatásban, mert egészen mást kerestem, át is bukdácsolhattam a most kívánt eszközön úgy, hogy nem robbant a tudatomba. A végszót elszalasztja, kissé lemarad a köhécselni kezdő, és így a figyelmet magára irányító légkondi mögött. A pillantásom odaugrik, szemmel verem a készüléket, de úgy tűnik nem hatja meg.*







_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Nevil Turner

Nevil Turner

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : körözött
Location : Jelenleg Vegas
Posts : 154

#80TémanyitásTárgy: Re: Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb...   Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb... - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Május 19, 2018 10:59 am

És beszél. Nem is ő lenne ha nem tenné, én mégiscsak egy kellemeset sóhajtok. Talán azért, mert az één fejem már sokkal előrébb jár. Terveken. Olyan terveken amit lefogadom, megejtve mindkettőnk csak jól jár.
És már cselekszem is.

NYERT!
A helyzet.. a szituáció.. az ösztön. Úgy látszik mégse gondolkodunk annyira különbözően, és ahogy a szája fordul, az enyém egyre erőteljesebben kap bele, anélkül hogy lerohannám.
Nem török rá...
De aztán mégiscsak eltol.

Nem messze, de épp eléggé ahhoz hogy a szemeimbe nézzen és legyen nyilvánvaló, hogy van még közlendője.
Én meg nemellenkezem.
Inkább elvigyorodok.

- Csak nyugodj meg... Tökéletesen.. - de akkor az a valami beleköp. A zúgás. Egy olyan zúgás, ami más esetben egy pillanatig se érdekelne, most viszont úgy néz ki, hajlamos derékba törni mindent.
Legnagyobb bánatomra...

Felsóhajtok, de csak miközben elhúzódom. Én se olyan messze, de persze az is benne van a pakliban, hogy nem engedi el a pólómat, én lennék csak a legreményteljesebb.
De ennek ellenére nekem is van mit mondanom.

- Ahogy elnézem viszont hamarosan nem csak rajtam múlik hogy forróvá váljon a levegő.. - örömteljes? Igazából sokkal jobban csípem ha az egymáson csúszó testek gyenge hideg szélben siklanak, de úgy látszik ezúttal a légkondival kell versenyre kelnem.
Háttt.. ne hagyjunk sok elsőbbséget!

Ezért ha nem beszél, ha nem tol el, vagy nem adja jelét hogy ennek itt vége, megint a szájára hajolok.


_________________

You think that you can win forever

but once you have to die

Vissza az elejére Go down

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 802

#81TémanyitásTárgy: Re: Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb...   Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb... - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Május 24, 2018 6:10 am


Nevil& Sapphire



*Na persze a megjegyzésem nagyot koppan a falon érdeklődés híján, mivel Mr. Smith-t már egészen más foglalkoztatja. Nem kifogásolom. Láthatóan és pillanatokkal később érezhetően is, belemerül a férfi ösztön kiszolgálásába, nem különben az enyémbe, meg a számba. A mi a lényegi kérdést illeti, meghallgat. Válaszol. Már éppen újabb kérdést tennék fel arra nézve, hogy _neki_ mit jelent a tökéletesen felkészülés, mikor a légkondi diszkrét köhhintésekkel adja tudomásunkra, hogy meglehetősen magányos még így a mi társaságunkban is, és a figyelmünket magára összpontosítja. Tekintetem a szabotáló készülékre rebben, ujjaim szorításában kiütközik az általa érzett enyhe dühöm. Mr. Smith elhúzódik, de nagyon messze nem tud, mivel a pólóját még fogom, az anyag a kezemben csúcsosodik ki, vízszintes sátrat emelve a vágyott mellkasra. *-Áúúúcccs! Beleheljük a szobát?*A hangsúly bizonytalan, még én sem döntöttem el, hogy a lehelésre vagy a szobára fókuszáljak-e és az sem egyértelmű, hogy várok választ a kérdésre. Mindenesetre ha akarok valamit, azt gyorsan kell, mielőtt még kígyó nyálkásra izzadunk. Ebben egyet is értünk, nem lacafacázik, ott folytatja ahol abbahagyta, én meg nem ellenkezem. Míg odafent elvagyunk egymással, megpróbálom kibontani a csomagolásból amit olyan gyorsan magára vett. Először felül, aztán alul.*







_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Nevil Turner

Nevil Turner

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : körözött
Location : Jelenleg Vegas
Posts : 154

#82TémanyitásTárgy: Re: Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb...   Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb... - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Május 24, 2018 6:22 pm



Szövegel... de a szavai nem ellenkezést sejtenek. Így hát én se fogom vissza magam, újból ráhajolok, és ahogy félbeszakadt az előbbi menet, ugyanott folytatom.
A kezei.. valahol félúton lehet hogy elengedik a pólómat, ki a tököm figyel, de tetszik ahogy türelmetlenül hámozni kezd, és ha kell, hát vigyed, én se ellenkezve adom magam.
Repül a cucc, valahol az átellenes részen ér földet, de a kezei máris a gatyámnál matatnak. Nem mintha én ne szeretném, de a szájába vigyorogva elszakadok.

- Lassíts... ne kapkodjuk el.. - nevetek a szemeibe, ahogy ha útközben nem akadályozott meg benne, a csuklóit már sikerült a feje mellé szorítanom a párnán.
Kivéééveee, haa...

Ráhajolok, csak alig négyzetcentikre a szájától.

- Van idő bőven, nincs kedved kihasználni!?? - és újra rá hajolok a szájára, de alig csak egy hosszú csókot nyúlok le.
Ha ficánkol, ekkor engedem el a kezeit.
És a nyakára térek..


_________________

You think that you can win forever

but once you have to die

Vissza az elejére Go down

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 802

#83TémanyitásTárgy: Re: Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb...   Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb... - Page 4 Icon_minitimeVas. Május 27, 2018 12:49 pm


Nevil& Sapphire



*Elengedem magam mellett a saját kérdésemet és inkább azzal foglalkozom amivel jobban esik. Jelenleg a gyorsan és nem túl körülményesen felvett pólót szeretném megint a földön tudni. Az nem tűnik fel, hogy mindeközben az én ruháimnak még a közelébe sem megy. Ráérős? Ínyenc? A számba nevetett mondat….nos, nem bosszant fel csak még türelmetlenebbé tesz, holott nem vagyok én ilyen „essünk neki és had szóljon” típus. Na de a légkondi. A halott légkondi. *-Szeretném letudni mielőtt nyálkásra izzadunk.*A magyarázat rögtön jön, de nem vág a szavamba hanem inkább tettleg akadályoz. Nem mondom, hogy nem izgató. Elkapnám újból a száját a számmal, vagy akár a fogaimmal, de míg a kezeim lefeszítve vannak, elég bajos a fejemet akár fél centivel is feljebb emelni, ő meg persze, naná, hogy nem hagyja magát.* -Ugye nem vagy perverz szadista?*A csók nem erről árulkodik, de láttunk már karón varjút, de azt hiszem…mikor megint szót kapok…*-Ezt kérdezni már késő.*Kificánkolom magam a szorításból. Hogy a kérdésemre engedett el vagy mert szabadulni vágytam, nem tudom. *-Nincs már váltóruhám…és nem akarom összeizzadni. Levennéd?*Közben elkap a vágy és a kéj amit a nyakamon hagyott csókok gerjesztenek. *-Utána addig húzhatod az időt ameddig akarod.







_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Nevil Turner

Nevil Turner

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : körözött
Location : Jelenleg Vegas
Posts : 154

#84TémanyitásTárgy: Re: Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb...   Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb... - Page 4 Icon_minitimePént. Jún. 22, 2018 5:34 pm

Elvigyorodok...

"Letudni..."

Oké, madárkám, de te se fogod megbánni...

Persze mindezt max a szemeim közvetítik, a szám most nem arra van kihegyezve hogy beszéljen. A nyakának kellemes bőre sokkal inkább hívogat, és eszemben sincs ezt nem a nyelvemmel is jutalmazni.
Más kérdés, kinek a jutalom!

Izeg.. vagy mozog, annál jobb, annál érdekesebb, de megint be nem áll a szája. Belevigyorgok a nyakába.
És valamikor ekkor engedem el a kezeit.

- Semmi olyan nem lesz amit nemakarsz. - ezt csak a szemeitől alig néhány centire engedem, de máris mozdul.. Megint van válasza, és én lennék a leginkább meglepődve ha nem lenne!
De nem kell sokat kérnie, SŐT! Követelnie se, a következőben a felső cucca alá nyúlok ~ akármi is az ~ és olyan gyorsan rántom le, hogy még ellenőrizni is elfelejtem nem e akadt bele füle... nyelve... újra a nyaka a kitűzött cél...
Csak már egyre lejjebb csúszok, a dekoltázsán, ahogy kényelmesen fölé helyezkedem.


_________________

You think that you can win forever

but once you have to die

Vissza az elejére Go down

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 802

#85TémanyitásTárgy: Re: Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb...   Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb... - Page 4 Icon_minitimeHétf. Jún. 25, 2018 6:32 am


Nevil& Sapphire


* Általában olvasok az emberekben, de mos valahogy nem inspirál ilyesmire a beszédes tekintet, vagy a vigyorgás, amit jobbára csak érzek és nem látok. Meg kell elégedjek a néma leventével, akinek lassan de biztosan lefejtődnek az ujjai a csuklómról. *-Ó, ez megnyugtató!*Belebandzsítok a szemeibe, túl közel van…ne legyek telhetetlen. A szobának ideje sem volt lehűlni, a forróság gyorsan jön, mi meg még leheljük is elég intenzíven. Mielőtt még csöpögősre izzadnám a ruhám, le kell kerüljön rólam, nem beszélve a gyűrődésekről, viszont sokkal izgalmasabb ha nem én veszem le. Viszont fájdalomtól mentesebb.* -Áúúúú! A fülem…a hajam….*Sorolom az inzultált testrészeket a bántalmazásuk sorrendjében, aztán valami más jön miután a pólóm már nincs képben, és az sokkal kellemesebb. Egye fene, eltekintek a vad vetkőztetés következményeitől.* -A nyakam…hmmm…*Már csendesebb vagyok és galambhangú, az iménti megrángatott bajuszú oroszlán a sarokba kényszerül. Egyre lejjebb vándorol, én meg nézem, mert valahol azért vizuális típus vagyok, de csak egy pontig, az viszont még nem ütötte fel a fejét. Ujjaim belemarkolnának a hajába, de az neki nem sok van, hogy meglegyen az illúzió, amennyit csak tudok két ujjam közé csippentek és húzom jobbra vagy balra, hogy ne a völgyben vesszen el hanem a dombon. Jelzem, hogy egy póló még nem csinál nyarat, megismertetem a női alsóruházat furfangos kellékével, majd lejjebb is nyomom-húzom a fejét, hogy tudja mennyi dolga van még amit sürgősen el kell intéznie. Mindeközben remélhetőleg nem csak hangosan jár a szája. *






©️


_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Nevil Turner

Nevil Turner

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : körözött
Location : Jelenleg Vegas
Posts : 154

#86TémanyitásTárgy: Re: Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb...   Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb... - Page 4 Icon_minitimeHétf. Feb. 17, 2020 9:56 am


- Bocccs, azt mondtad sietned kell. - Belevigyorgok. A bőrébe, de nem hagyom egy percig se magában fészkelődni.
Lecsúszik a szám.. a köldökéig végig csókolom, ízlelgetem, de akkor már húz is fel, én meg engedelmeskedem.
A melltartó könnyen adja magát.. vagy legalábbis erre kényszerítem, egy pánt, és mégegy, és már szóba is kerül az a kapocs a túlvégen, amit mesterien tudok már kezelni. Ha segít, lerepül a fenébe. Ha nem, a testét feljebb emelem, és magam szolgálom ki magam.
Azután már a mellei a cél.. A bimbóit nyelvvel végigkörítem, magamba szívom, átízlelem, de kezeim.. vagyis csak az egyik, a másik mellette masszívan támaszkodik, már rá is talál az ővének szélére. (már ha van)
Ha van, játszi könnyedséggel marok rá, bontom meg, ha adja magát a gomb, a cipzár is engedelmesen csúszik lejjebb, és a kezem beférkőzik.
Oda ahol a leginkább tüzel...

Már ha engedi nekem.


_________________

You think that you can win forever

but once you have to die

Vissza az elejére Go down

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 802

#87TémanyitásTárgy: Re: Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb...   Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb... - Page 4 Icon_minitimeVas. Feb. 23, 2020 11:06 am


Nevil& Sapphire



*Csak szemet forgatok a válaszra, méghogy nekem nem jó semmi. De legalább a pólóm lent van, azt már megmentettem a végzetes elizzadástól. Nem csak a szemeimmel követem a száját a köldökömig, hanem minden érzékemmel, a bőröm vibrál, minden idegszálam közvetíti az agyamba az ingereket. A nagyon kellemes és izgató ingereket. Ám épp csak megkóstolni hagyom magam, hiszen van még mit levenni rólam, bár a melltartó nem gyűrődik, viszont igencsak útban van. A pántig simán eljutunk, ahhoz nem kell diploma, ám, hogy egy kapcsot megtaláljon…persze az évek meg a rutin…hátul kerestetik vele. Nem most állok le vele barchobázni, hogy megtalálja, csak rámutatok a két mellem között a titok nyitjára. Mennyivel egyszerűbb, nem mintha ma reggel kifejezetten arra készültem volna, hogy becsapósat játszom egy szépszeművel. A lényeg csak ezután jön, ahogy az ajkai rátapadnak a kerek halmokra, akaratlanul is felnyögök, a forróság amit nem csak mi generáltunk hanem a kintről besompolygó rekkenő hőség, felrobban bennem. Két lábammal már-már átölelném a derekát, de inkább hagyom a nadrágon ügyködni, öv híján annyival kevesebbet kell foglalkoznia vele, és még segítek is csípőm emelésével, hogy a passzos anyag lejjebb csússzon. *
-Ott…igen…ott…ne hagy abba! *Nyögöm rekedten és karjaimat a fejem fülé nyújtva keresek kapaszkodót, míg csípőm addig emelkedik, amíg kell.*









©

_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Nevil Turner

Nevil Turner

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : körözött
Location : Jelenleg Vegas
Posts : 154

#88TémanyitásTárgy: Re: Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb...   Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb... - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Feb. 27, 2020 6:01 pm

A kezem makacsul jár.. Könyörületet nem ismerve a lábai között, és élvezem ahogy csúszkál.. Ahogy ráng, hullámzik a teste, a fogaim meg szélesen csíkba húznak.
Egyre nyom a gatyám.. Már az enyémtől is szabadulni kéne, de ez az isteni íz itt a kezeimben, sokkal jobban leköti az éberségem.
Nem tudom mikor döntök úgy, hogy ideje a tettek mezejére lépnem.
A kezem elereszti, viszont a nadrágja szélébe kapaszkodik bele, és ha a segítségemre van a műveletben, egy hosszú mozdulattal lerántom.
Most jön az én gatyám.
Oldom az övet, adja a gomb, a cipzár enged, és három pillanatba se telik amíg lemászom az ágyról hogy a talpamra kecmeregjek és szemvillanás alatt a lábaimról lerángassam a farmert.
Már rendesen áll a zászló.
Oké baby, ez mehet.
Vissza a bugyijára térek, önkéntelenül kap bele a kezem a két vékony pántra(?) a csípője medrében, és ahogy a hasa aljára egy óvatos csókot nyomok, ahogy csúszik az anyag, és lassan lehúzom, a nyelvem követi a szövetet.
Ha segít, repül a bugyi is a messzibe, a nyelvem meg visszatalál a helyére, oda ahová a legjobban kívánom.
És belényalok.  

_________________

You think that you can win forever

but once you have to die

Vissza az elejére Go down

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 802

#89TémanyitásTárgy: Re: Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb...   Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb... - Page 4 Icon_minitimeHétf. Márc. 02, 2020 5:37 pm


Nevil& Sapphire


* Eltűnik rólam a nadrágom, és még csak arra sem emlékszem, hogy segítettem benne. Azért a pasi tud valamit. Az övé már sokkal látványosabban mászik le a testéről, mikor a gomb repül, nevetve felsikkantok, feljebb tornázom magam az ágyon, fejem alá gyűröm a megtalált párnát. *
-Mmm…ez…már tekintélyes. *Csak néhány szapora lélegzetvételnyi ideig keresem a szót, mielőtt eltűnne a szemeim elől az amit a kocsinál még annyira féltett…vagy pénzért kínált? No lám, mit tesz a meleg és az elromlott légkondi. Apró kárörömmel és soknyi elégedettséggel nézem a bugyim csúszását, a kapott csókot, a fényes, nedves nyomot amit utóbbi hagyott. Nevetésem az első nyalintásnál vált nyögésbe, és tolom feljebb a csípőm, kezeim a melleimre tévednek míg más nem, és csak élvezem ahogy a testemet már nem a tikkasztó meleg, hanem az kéj tüze emészti.*




©

_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Nevil Turner

Nevil Turner

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : körözött
Location : Jelenleg Vegas
Posts : 154

#90TémanyitásTárgy: Re: Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb...   Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb... - Page 4 Icon_minitimeHétf. Márc. 02, 2020 7:28 pm

Fényesre nyalom. Ez a mai terv. Hát miért siessük annyira el?? A meleg amúgy se ad más lehetőséget, akkor legalább éljünk vele!
Újra és újra belényalok.. ahogy érzem a forró feszültséget a testében, élesen a combjaiba marok. Aztán az ujjam is beveti magát. Először az egyik.. aztán a többi is vérszemet kap tőle, és ahogy egyre többet, és mélyebbre dugom bele, a teste táncolni kezd, és már tisztán tudom mikor jött el a tettek ideje.

Alig néhány pillanatig marad magára. Csak amíg a sporttáskában keresem a cuccot, aztán kivágok egy köteg gumit az ágyra, és az egyik zacskót foggal tépve, már húzom is azonnal a helyére.
Csak ezután mászok fölé.
Belé...
Ha nem ellenkezett közben...
Élvezem ahogy felnyög. Már ha felnyög, élvezem ahogy a szerszámom jár benne, nem kapkodok, ezzel sem, de azért van okom nem töketlenkedni.
Fölé hajolok...
Elkapom a száját, keményen megtépem. A melleit... lassan és komótosan nyalom közben körbe, és harapok rá a bimbóira. De csak érzéssel. Nem kiütni akarom, sokkal inkább csak hogy nyögésre késztessem, és ha siker, és nem ő az aki cselekszik helyettem, egy idő után a teste mögé nyúlok hogy ha segít, az ölembe emeljem, és térdelve támaszkodva a lábaimon, most ő legyen az aki rajtam mozog.

És két kezemmel a fenekébe marva, a mozgást egyre csak segítem..

_________________

You think that you can win forever

but once you have to die

Vissza az elejére Go down

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 802

#91TémanyitásTárgy: Re: Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb...   Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb... - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Márc. 07, 2020 6:43 pm


Nevil& Sapphire


*Nem ellenkezem, hülye lennék. Hagyom, hogy azt csináljon velem amit akar – ésszerű és épeszű határok között – nem ágálok azért, hogy helyet cseréljünk. Csak engedem, hogy megvalósítsa önmagát és ha ezt épp odalent teszi…hát tegye. Én meg élvezem, hol csendesen, levegőt visszatartva, hol nyögdécselve, mely önkéntelenül buggyan ki belőlem. Megérezve az ujjait, torkom mélyéről gurgulázik fel a kuncogás, de ez semennyit nem von le az élvezeti értékből. Azt már elégedetlen morrantással konstatálom, hogy magamra hagy, a következő pillanatban viszont már értem miért…az ágyon landoló patika polcnyi mennyiség azonban még engem is meglep.*
-Hát nem apróztad el! *Ahogy a fogaival tépi el a zacskót, felszisszenek. Valahogy úgy, mintha a naptól forró testemen sisteregne fel a rácseppent hűvös tengervíz. Nagyon macsós ez a sietség, ez a vadság…amit visszatérésekor a körmeimmel viszonzok. Kell, mert kapaszkodni kell belé, ahogy minden egyes millimétert végigdönget bennem…az észvesztő. Talpaimra támaszkodva emelem meg a csípőmet, törleszkedem az övéhez, karcolom végig a hátát a gerince mentén…ameddig elérek. Majd a nyakába kapaszkodva segítek magamat felemelni, ajkaira tapadok a sajátjaimmal, nyelvem táncot jár a szájában, combjaimmal szorosan átölelem. A ritmusra nem lehet panasza, fejemben vággyal fűtött, izzasztó és kéjes tangó muzsikája játszik.*




©

_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Nevil Turner

Nevil Turner

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : körözött
Location : Jelenleg Vegas
Posts : 154

#92TémanyitásTárgy: Re: Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb...   Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb... - Page 4 Icon_minitimePént. Ápr. 17, 2020 1:46 am

A körmei... Ha beszari lennék, visítanék, de így hangtalanul elnyelem ahogy felszántják a bőrömet...
Már ha felszántják.
Csak hajtom és hajtom, előre, ha nem ellenkezik, dönt másképp, vagy tesz nekem valahol keresztbe, az kurvaisten hogy itt még ma tiszteletét teszi a cél!

Nyögések tömkelege.. nála, de néha nálam is becsúszik a dolog élvezeti értéke, elvégre nem most volt utoljára hogy egy táncosnőt.. valami Erica, az öltözőjében megdöngettem. És teljesen INGYEN!
Csakhogy ez most egy más elégtétel!
Sokkal kellemesebb.. izgatóbb... és még a nagy szája is kellőn bejön a képbe, de ami a leginkább tetszik, hogy most persze egy árva szava sincs!
Jól van baby, tudtam én hogy erre van szükséged!]

De akkor mozdulok...
Csak mert jobban tetszik ha az ő mellei is mozognak előttem, és ahogy készségesen ajánlkozik, a szája a számban, a nyelve a nyelvemen, a kezei a nyakamon, az enyémek meg a mozgásban segítik, egyre inkább közel az a bizonyos cél....
Nekem.
De hogy neki is!??
A számat eltépem, de csak egy pillanatra hogy újra nagyot nyeljek. A szemeim összeszorítva, koncentrálok, ahogy egyre inkább mozgatom a testemen, aztán fél kézzel elengedem, és a szabad, becsúszik a lábai közé.
Kicsit rásegítek.
Gyors a tempó, nem is igazán így terveztem, de ha már lúd legyen kövér, ujjam mélyen belemártom az ajkai közé és minden mozdulatában ott is végig ingerlem.

Muszáj hogy hamarosan beköszönjön az a tűzijáték!
Különben eldurranok.

_________________

You think that you can win forever

but once you have to die

Vissza az elejére Go down

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 802

#93TémanyitásTárgy: Re: Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb...   Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb... - Page 4 Icon_minitimePént. Május 08, 2020 3:59 pm


Nevil& Sapphire


*Nem vagyok híve a szado-mazonak, így a körömszántás csak az élvezetet fokozza, a vérzést cseppet sem. Szeretem elnyújtani az élvezetet ha már sikerült felkorbácsolni. Most azonban ismeretlen terepen hajszolom. Ez a buktatója a hirtelen megkívánt, egy…nappalos szexnek. Nincs sem idő, sem több alkalom, hogy kitapasztaljam, mit szeret a másik, mikor és meddig szereti. Mire erre rájövök, már túl vagyunk egymás szájának feltérképezésén…és némileg a határvonalat tapossuk. Ráérzek arra, hogy most nem próbáljuk végig a Káma Szútrát, s mikor elenged a szájával, felpillantok. Elmosolyodom, ösztönös, tetszik amit látok és kissé hátrahajolok mikor a kezét érzem a lenti ajkak között, amint azon munkálkodik, hogy az amúgy sem lassú tempót fokozza.
Nem vagyok semmi jónak elrontója, nem fogom vissza magam, hagyom, hogy a kéjes élvezet hulláma átbucskázzon rajtam. A kielégülés végső határa előtt még rásegítek a lökések erősségére, hadd menjen minél mélyebbre, de végül megadom magam. Egy hosszú pillanatra ívbe rántja testem a bensőmben robbanó, majd szétáramló viharos villámlás, lustán elnyúlik s végül maradnak a remegő izmok, a nagy igyekezettel kapkodás a levegő után. A nyakába kapaszkodva, homlokomat az övének nyomom, ha sikerül egy hullámhosszra kerülnünk és lassan kifújom az eddig csak beszívott levegőt. Bőrömön csillogva csorog a veríték, remélem hamarosan dermed is, hátha a légkondi megkegyelmez és feléled.*
-Hűűű….hhmmmm. *Ennél többel nem vagyok most képes hangot adni a kielégülés örömének, majd talán egy perc múlva, vagy kettő…*




©

_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Nevil Turner

Nevil Turner

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : körözött
Location : Jelenleg Vegas
Posts : 154

#94TémanyitásTárgy: Re: Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb...   Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb... - Page 4 Icon_minitimeKedd Júl. 07, 2020 1:46 pm

És SIKER!
Egyszerre pattan a fejemben a tudat, vele a visszafogott lovak ereje, ahogy érzem megtáncol az ölemben, és én is.. én is már lazábbra veszem a figurát.
Szorosan tartom... amíg tüzel... amíg szánkázik a testemen, de aztán...
A következő két lökésnél én is... végre belerobbanok.

Hirtelen telik el. Túl hirtelen ment az egész, én is érzem, de... de nem bánom. Kurvára nem.
Felvigyorgok, már a homlokán, ahogy nekem támaszkodik. Oké, még lihegek, mondjuk, de azért el még nem engedem, fogalmam sincs miért, talán hívogat a folytatás??

- Vagyis... - lihegem - ... akkor mondhatjuk azt hogy sikerült végre belédfojtani a szót!?? - kérdezem. Oké, inkább csak megállapítás. Vagy öröm? Ki tudja, igazából már azzal is izgat ha szövegel. Tetszik ha ilyen bevállalós a lány! Pláne hogy nem fél beszólni ha kell.
Újra elvigyorodok.

_________________

You think that you can win forever

but once you have to die

Vissza az elejére Go down

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 802

#95TémanyitásTárgy: Re: Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb...   Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb... - Page 4 Icon_minitimeHétf. Júl. 13, 2020 6:18 am


Nevil& Sapphire


* Mit ne mondjak igaza van, valóban nem kívánkozik ki belőlem egyetlen értelmes szó sem, annál is inkább, mert a pihegésre, szívem ritmusának csitítására és a levegővételekre koncentrálok. Ezeket még tudom befolyásolni valamennyire, az akaratlan és jóleső izomrángásokat nem, azokkal elvagyok még egy ideig, élvezem azt is ahogy lassan csökkenve számuk, kivándorolnak belőlem kellemes fáradtságot hagyva maguk után. *
-Hmmmm…..ühümmmm. *Csak várd ki a végét…gondolom magamban ki nem ejtve, s ahelyett, hogy hátrahanyatlanék az ágyra, inkább jobban hozzásimulok. Néhány nagyobb lélegzetvétel után tisztul fejemből is a pertnerem, valahol a vállába talán mormogom bele első szavaimat.*
-Nem mindig ez a módszer, ne örülj korán. *Nem, nem, nem felejtettem el mit kérdezett, eljutott a tudatomig, ahogy most már a visszaút is nyitva van; tudattól a számig. Lassan próbálok meg elválni tőle, mert tudom, ahogy mi most összeragadtunk, fájdalmas elválás következhet, ha nem vigyázok…és lőn! Bőrünk nyúlik ahogy távolodom, milliméterenként veszítjük el egymást, hogy végül siker koronázza meg az akciót. Elnyúlok az ágyon, fejben már elmentem tusolni, a gyakorlatban még nem sikerült. Kimerítő a szex negyven fokban, száz százalékos páratartalom mellett. Hogy nincs annyi? Én úgy érzem. *
-Stipistopi első fürdő! *Ennyire futja egyelőre.






©

_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Nevil Turner

Nevil Turner

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : körözött
Location : Jelenleg Vegas
Posts : 154

#96TémanyitásTárgy: Re: Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb...   Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb... - Page 4 Icon_minitimeKedd Júl. 14, 2020 4:27 pm

És nem mozdul. Nekem se, se kedvem, se nem sürgős, hogy lelökdössem magamról, csak szélesen vigyorgok a háta mögött, féligmeddig még ölelve, mert olyan jól elücsörög itt az ölemben.

Aztán amikor valamit morog, úgy körülbelül a felét ha értem. A többit kikockázom, de amikor elválik, máris ott az az igazi űr!

- Áu.. - csak visszafogottan engedem, mert azt ne mondja már puhapöcs vagyok, de azért rendesen rámtapadt. És amint elnyúlik, én csak akkor veszem az első igazi lélegzetemet, azt az elsőt, amit most végre enged a tüdőm, és csillapítja az átélteket. (a francokat... A forróság a kulcs!)

Nézem ahogy elnyúlt... csak azért, mert még mindig tetszik a teste, annak ellenére hogy már áttapogattam minden négyzetcentijét, az nem jelenti azt hogy ne érdekelne. Továbbra is.

Csúszik a gumi, repül a sarokba. Majd később..
Azzal fogom magam és én is elvágódom mellette. Fél karom a fejem alatt, a plafont bámulom, de hogy a fürdő...

- A tied lehet. Én inkább megmártóznék a motel medencéjében. - széles a vigyorom. A plafonnak természetesen. Hogy van e olyan? Ezer százalék, olyan helyre be se teszem a lábam ahol nem lehet legalább elmerülni a vízben, pláne ha ilyen tökigaszaló a hőség.
Hogy tiszta e? Ki nem szarja le! Egyszer élünk! És ha Bálna Bill is tette a motoroshuszár tiszteletét előttem, ki fogom bírni ha a seggéről csurgó víz a homlokomon toccsan.
Bármit a túlélésért!


_________________

You think that you can win forever

but once you have to die

Vissza az elejére Go down

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 802

#97TémanyitásTárgy: Re: Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb...   Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb... - Page 4 Icon_minitimeHétf. Júl. 20, 2020 6:55 am


Nevil& Sapphire


*Az egész együttlétnek az elválás pillanata a rossz és nem is sikerül maradéktalanul fájdalommentesre. Az ágyon elnyúlás azonban gyógyír, és egyáltalán nem feszengek attól, hogy magamon érzem keze után tekintetének tapogatózását. Terített asztalként mutatkoznak meg a bőrömet díszítő minták, életem történeteinek egyes állomásai. A kellemesen ejtőzős csendet, fura, gyanús hang töri  meg s mikor felpillantok, már csak egy repülő valamit látok, a gyanúra elhúzom a szám. *
-Ne szemetelj. *Dobom oda ajkaim szegletében megránduló mosollyal. Nem gondolom komolyan a feddést, de azért, na. Kell a figyelmeztetés…és ebben a pihegő percben már azon jár az agyam, hogy lemossam magamról az összes verejtéket, hogy felfrissüljek mert a forróságtól az agyam is bezápult…és még azért fohászkodom, hogy a pasi – Mr. Smith – ne legyen „szex után rágyújtós” típus. A medence nem vonz, legalábbis egy ilyen helyen nem, nagyon nem.*
-Mártózz. Én nem áztatom magam más testnedveiben. *Nem az övében, amiben eddig fürödtem, a sok másé nem villanyoz fel, ki tudja mikor cserélték a vizet a medencében, egyáltalán cserélős-e. Egy ilyen útszéli motelban…pppffff. Felkelek az ágyról, megküzdök a végtagjaimat ólmos súlyként visszahúzó erővel és belibbenek – a szó nem teljes értelmében – a fürdőbe. A víz alá állok és hagyom, hogy lecsorogjon rólam minden ami az elmúlt percekben rám tapadt, kezdve az elromlott légkondi miatti izzadtságomtól a kellemesebbikig. Talán fél perc sem telik el, mikor a víz ami eddig meleg volt, jéghideggé válik hirtelen. Imádnám ha nem azonnal teljes erejéből csapna le rám váratlanul, hanem lassan váltva simogatna. Azt élvezném, ettől azonban felsikoltok.*
-VÍÍÍÍÁÁÁÁÁ! VÁÁÁÁ! HŰŰŰŰŰÍÍÍÍÍ!






©

_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Nevil Turner

Nevil Turner

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : körözött
Location : Jelenleg Vegas
Posts : 154

#98TémanyitásTárgy: Re: Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb...   Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb... - Page 4 Icon_minitimeSzer. Júl. 29, 2020 2:15 pm

Felvigyorgok. Pedig mennyivel jobban esett volna ott folytatni a mókát, bár a tűző nap és a társaság, egész biztos hogy akadályozásunkra lett volna ebben. Ott éjjel az igazán jó.

- Tetudod... - ennyi. Mert a dolog nem érdemel többet, ettől függetlenül még végig szemmel követem amíg elriszál a fürdőig.

Csukja az ajtót vagy nem, én csak a plafonra meredek és elkezd járni a fejem. Igazából... szívesen folytatnám még vele ezt a nagyszerű délutánt, elvégre hogy is folytathatnám jobban, de... Gabe az estére vár. Ma lesz az a nagy meló.

Mindegy. Akárhogy is, felőle a víz csobog, az én fejemben meg megszületik az elhatározás, hogy a következő pillanatban fellököm magam, és tiszteletemet teszem az említettben, de a felőle jött hirtelen visongás megakaszt.
Az első gondolatom az, hogy mi van ha repetát vett a zuhany alatt, kihagy engem egy ilyen jó buliból?? De aztán tudatosítom, hogy ez most más. Máshogy. ...szól, ezért helyette elvigyorodom.
De még mindig nem mozdulok.

- Kell segítség?? Tűzoltók.. SWAT... Küldjem a Nemzetvédelmiseket?? - még mindig a fejem alatt a fél karommal kérdezem.
Már nem is hívogat annyira az a merülés.


_________________

You think that you can win forever

but once you have to die

Vissza az elejére Go down

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 802

#99TémanyitásTárgy: Re: Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb...   Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb... - Page 4 Icon_minitimePént. Júl. 31, 2020 9:00 pm


Nevil& Sapphire


*Én tudom, ja. Bólintok egyet, de már egészen máson jár az eszem. A testemen lassan csorgó kézmeleg víz simogatásán. Hiába van meleg, csak az mossa le a verítéket, amit Mr. Smith csalogatott ki belőlem, többek között. A fürdő ajtaja úgy marad ahogy, bár belököm magam után, csak lábbal és azt is hanyagul, ha nyitva marad valamennyire, az sem érdekel. Huzatot úgy sem tudok csinálni, kint is áll a levegő, pedig egy kis cúg jól jönne most. Jön helyette más. A vízből a meleg egyetlen pillanat alatt tűnik el, én meg úgy érzem jégcsapok karcolják a bőröm. Ehhez mérten kommentálom a történést, ami valószínűleg eléggé észlelhető lesz a kint még ejtőzve , önmagával eszmét cserélő pasinak. S lőn! Hamarosan érkezik az érdeklődő – érzésem szerint nem túl ijedt – kérdés.*
-Elfogyott a meleg víz és csak jégkockák potyognak. Mindjárt jobb lesz. Nem kell több víz, köszi. *Már csak a tűzoltók hiányoznak…bár ha Mrs. Kowalsky konyhájában függő, tavalyi tűzoltós naptárra gondolok…elzárom a vizet, a törölközőért nyúlok és kivételesen élvezem, hogy vacogok. Úgy sem fog sokáig tartani, pillanatok alatt körbevesz a forróság. *
-Tűzoltókat mondtál? Kisgatyában? *Magamra tekerem a törcsit, nem mintha sokat takarna…nem mintha szükséges lenne takarnia, és kitipegek a fürdőből. Egyenesen az ágyhoz lépek, de nem fekszem le, keresgélni kezdek. Valahol még kell lennie csokinak, müzliszeletnek, frász tudja már mi volt. Néha felnézek, de úgy tűnik a medencés parti elmarad.*
-Mégsem mész csobbanni? Megcsinálhatnád a légkondit, vagy tegyél panaszt. *Mosolygok az ágy mellett térdelve, onnan nézve fel mint egy kukucskáló macska. Pont mint Diablo.*







©

_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Nevil Turner

Nevil Turner

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : körözött
Location : Jelenleg Vegas
Posts : 154

#100TémanyitásTárgy: Re: Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb...   Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb... - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Aug. 13, 2020 2:57 pm

Sóhajtok. Csak úgy kellemesen, mert jólesett ez a kis koradélutáni... torna, és igen, éhes is vagyok, meg.. izzadt, de egyikse érdekel annyira hogy újra talprakeljek, egész addig míg be nem caplat a szobába.

- Sejtettem én hogy te az a fajta vagy akinek semmi nem elég.. - vigyorgom. A tűzoltókra. De ha kell, én meglocsollak! Mégis inkább kajáért kajtat, én meg ki nem hagynék egyetlen percet se hogy ahogy tudom, figyeljem. Még ha meg is kaparint egy-két csokit.
(ide is jöhetne!)

De aztán helyette mégis kioktatást kapok!

- Szóval teljeskörű szolgáltatást igényelsz!?? - most már feltolom magam, ülőbe, és ha nem lép meg, lecsúszom egyenesen az ágy szélére, hogy talpaim érintve a földet épp szembe nézzek vele.
Ahogy és HA még ott térdel.

- Mit szólnál ha inkább újra összeizzadnánk?? - hozzá hajolok, egy óvatosan elcsórt csókra, már ha nem épp tömi magát, teli a szája, akkor inkább csak a fél szemöldököm emelkedik.
Tűzoltó kell??
Az is mehet!


_________________

You think that you can win forever

but once you have to die

Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#101TémanyitásTárgy: Re: Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb...   Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb... - Page 4 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
4 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

 Similar topics

-
» Nevil Turner
» Edgar atya & Gloria
» Gloria & Robbie - Fucking millenials...?
» Sono qui solo per lui - Gloria & Derek
» It is darker when you don't know how to laugh... - Gloria & Benji

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Játéktér ∷ :: külváros / sivatag :: Sivatag-