♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 13 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Ma 6:40 pm-kor

» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 13 Icon_minitimeby Leon Williams Kedd Ápr. 23, 2024 9:39 pm

» Leon Williams
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 13 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 13 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 13 Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 13 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 13 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 13 Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
Gloria "Sapphire" Salinas
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 13 Vote_lcapP.S.: Some things are worth the trouble - Page 13 Voting_barP.S.: Some things are worth the trouble - Page 13 Vote_rcap 
Leon Williams
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 13 Vote_lcapP.S.: Some things are worth the trouble - Page 13 Voting_barP.S.: Some things are worth the trouble - Page 13 Vote_rcap 
Derek Moretti
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 13 Vote_lcapP.S.: Some things are worth the trouble - Page 13 Voting_barP.S.: Some things are worth the trouble - Page 13 Vote_rcap 
Alessandra Clark
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 13 Vote_lcapP.S.: Some things are worth the trouble - Page 13 Voting_barP.S.: Some things are worth the trouble - Page 13 Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 P.S.: Some things are worth the trouble

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18 ... 23  Next
SzerzőÜzenet

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#301TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 13 Icon_minitimeSzer. Feb. 15, 2023 9:41 am




A mosolya újabb kis kapaszkodót ad és szinte már tudat alatt kúszik be a gondolat, hogy a helyén fog maradni a fülem. Nem harapja le, nem fogom megenni előle a teljes zacskó chipset. Amúgy sem, de tekintve, hogy kikapja a kezemből meg főleg!
- Hé! - szólok rá, próbálva megtalálni a reggeli lendületet. De hiába a nagy hang, már mosolygok. Rá. Visszafogottan, de őszintén.
Ezek után már csak a látvány... a bizonyítás miatt egy utolsó falatot eltüntetek. Tényleg eszek. De végül a zacskó lekerül az asztalra és én is megállok ott a szék támláját markolva. Csak... figyelem őt. Minden mozdulatát. Nem vágyakozva vagy ilyesmi, szó sincs róla, csak jól esik rajta tartani a szemem.
- Sally - felelem azonnal, szinte már hatalmas határozottsággal, de aztán vissza is veszek. - Ha neked is oké. Sally... egy szendvics és... valami zene? Még a menhelynél próbálkoztam a rádióval, de... aztán nem úgy alakult.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#302TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 13 Icon_minitimeSzer. Feb. 15, 2023 4:44 pm


- Tehát akkor Sally...
Óriásit biccentek, na jó, csak egy kis mosollyal, de a helyzet eldöntve, a többi meg...
Zene??

.. a többi meg jön a többi után.

- Hm. Ha nem akarsz valami vad, punk muzsikával lekenyerezni, akkor felőlem jöhet. - kacsintok, azzal gyorsban belebújva a cipőimbe, jószerével én már kész is vagyok.

Nem... nem... igazából.

- Egy perc! - mutatom fel a mutatóujjamat, és felkapva az egyik táskát, a most üreset, szépen visszabattyogok a fürdőbe, és beletömök minden koszos "rongyot".
Oké, ha az övét is ott találom, azokat is.
Jobb a békesség, és a nem hátrahagyott 'bizonyítékok.'

- Mégvalami?? - kérdezek, a szatyor az egyik fülénél fogva a kezemben lóg, a másik, a kajás, ott figyel a kulcsom mellett, a komódon, habár attól mostanra talán jobb megszabadulni.
Ergo még a csikkek .. egy söprés és irány a szemetes, utána pedig ...

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#303TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 13 Icon_minitimeSzer. Feb. 15, 2023 5:02 pm




- Semmi vad zene - rázom meg a fejem. - Egy ideje már nem hallgattam semmit, de... még emlékszek a kedvenc rádióállomásaimra - húzódik mosolyra a szám szinte már büszkén.
Persze, hogy emlékszem rájuk! Túl sokat függtem rajtuk, mikor Derek csak vezetett a semmibe, mert nem akartam hazamenni a szüleimhez.
Most bármit megadnék érte, ha még lehetne...
De abból, ahogy pakolni kezd, nagyon úgy tűnik, hogy ide sem fogunk visszajönni. Oké. Nem baj. A lakásán is ugyanúgy biztonságos lesz. Vele, bárhol.
Amint végigfut minden a fejemen és észbe kapok, már mozdulok is. Bőven megkésve, de az összetúrt ágynemű megpróbálom helyrehozni, vagyis valami rendezett káosszá alakítani. Utána a többi csikket is a tenyerembe rejtem, ha már az előbb megsimogattam őket és ha nincs más, vagy közben ő elintézi a maradékot állok az ajtó elé.
Megmozgatom a szabad kezem ujjait és bólintok. Inkább csak magamnak. Hogy nyithatom az ajtót. Én. Magamnak.
- Mehetünk - mondom ki, bár a tekintetem azért őt keresi. Megerősítésként.
Mehetünk? Együtt?
Emlékszem én a magányos üzletember történetre, ami az egész maradásunk alapja volt. Ideje visszatérni ahhoz. De így vagy úgy... nem lesz gond. Együtt vagy külön, de egész magabiztosan lépkedek... na jó, inkább csak nem úgy, mint aki bármelyik pillanatban menekülőre foghatja. A tekintetem már mást is lát, nem csak a célt, nem csak Sallyt. Látja a tájat, azt, ahol tegnap este lebukott a nap... az apró részleteket, úgy mint a közeli kukát, amivel éppen valami idős bácsi bajlódik. Próbálja kihúzni a tömött zsákot anélkül, hogy az szétszakadna.
Egy kicsit összeszorul az öklöm, benne a csikkel, de megerőltetem magam és próbálok... mosolyogni. Biccenteni. Jó reggelt motyogni és odanyújtani a csikkeket. Szigorúan azokat, amik a kezemben vannak, nem azt, ami mélyen a zsebemben lapul.
Mit akarok én azzal az eggyel kezdeni?!
Csak szeretném kidobni őket.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#304TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 13 Icon_minitimeSzer. Feb. 15, 2023 5:27 pm



- Jólvan... - egész jóhiszeműen felelem.
Persze hogy jólvan, teljesen rendben van az egész, amit csak akar...

Az az újabb néhány perc, amíg csak eltakarítok mindent magunk után, nagyjából, bár nem hiszem azt hogy bárki is követne.. pláne nem ide, de jobb... nem kísérteni a sorsot, és amúgy is... néhány cucc, a kukák mélyén lesz a legbiztosabb helyen.
Majd... valahol...

Mintha csak szökésben lennék... Csak egy pillanatra villan fel a fejemben, de már ott is vannak a szemei. A keze a kilincsen, én meg...

- Mehetünk. - ráerősítek.
Hogy magamnak vagy neki, az még nem világos, de ahogy kilép, hagyom őt előre, még egy utolsó, mindent átfutó pillantás, és a helyén hagyva a kulcsot, már zárom is az ajtót, hogy a szoba... örökre magának tartson meg mindent ami itt történt.
Merthogy többé nemtörténhet meg....

A cipőim alig halkan kopognak az aszfaltozott betonon, amikor Sallyt elérve, csak fél szemmel figyelem, hogy ő, a másik oldalon szabadon ajtót nyit e, és beszáll.
Ha beszállt... Én akkor teszem csak meg.

Egy újabb... meglepetésekkelteli eseménydús nap...

GYERÜNK!

- Kösz! - csak miután már ülök, és ha ő is ül, utalok vissza a csikkekre.

- Még nemszoktam meg. Nemigen szoktam dohányozni, csak ha... - de itt megakadok. Nem biztos hogy mondanom kéne többet.
Szóval keresztbevágom.

- Néha. - és elmosolyodok.

Azzal ha nincs más, pörög is Sally motorja.
Ha viszont van, természetesen megvárom.

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#305TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 13 Icon_minitimeSzer. Feb. 15, 2023 5:46 pm




Ez... könnyebben és jobban ment, mint gondoltam. Kénytelen vagyok elismerni, hogy már megint nem szakadt le az ég, nem történt semmi. Még most sem, ebben a pillanatban, pedig én magam nyitom Sally ajtaját. Anélkül, hogy komolyan hezitálnék!
Az orrom alatt ott virít egy halvány, de annál büszkébb mosoly, csak saját magamnak címezve. Egy pillanat alatt bent ülök a helyemen és még a kezeim is csak nyugodtan pihennek. Két tenyér a két combomon. Minden rendben.
Akkor is, amikor megszólal és akkor is, amikor indít. Megvárom, helyezkedek egy kicsit, megpiszkálom a tincseim és csak ezek után szólalok meg. Helyette is befejezve az előbb megkezdett mondatot.
- ...csak akkor, ha van egy korcs... kóbor fiú, aki kicsit megbolondít? - kijelentés. Kérdés. Én sem tudom, de mintha inkább utóbbi lenne. Viszont legalább mindezt mosollyal teszem. Azzal a féloldalassal, csak felé lesve.
Lehet, hogy nem vicces, tudom, hogy gond lehet, mert miattam cigizik... újra... de most könnyedén veszem. Úgy vagyunk idekint, hogy két védelmem is van. Oliver és Sally. Kint vagyok, mégis bent. Érzem a hajamon a menetszelet, de közben biztonságban vagyok. Ráadásul még a levegővel is játszok, éppen csak az ujjaim dugom ki az ablakon, lassan mozgatva őket.
Azt hiszem, ez az első, hogy nem őt figyelem közben... hanem csak úgy... kifelé létezek. Élvezve, ami történik.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#306TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 13 Icon_minitimeCsüt. Feb. 16, 2023 1:41 pm



Ha nem mosolyogna, lehet még rossznéven is venném.
Nem... nem rossznéven, inkább..
...Csak fàj az a toldalék, nekem, és alig percek múlva igyekszem is a tudtára hozni.

Vagy legalábbis valami olyasmi.

-  Miért gondolod azt hogy korcs vagy?? - csak fogom a kormányt, miközben haladok, de azért néha-néha - igazából amikor csak megtehetem - felé fordulok.
Tudni szeretném miért fogalmazott így. Miért gondolja így. Őszintén.
Még akkor is, ha vannak ötleteim.  


Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#307TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 13 Icon_minitimeCsüt. Feb. 16, 2023 2:03 pm




Egy kicsit most élvezem a világot az engem körülvevő biztonságból. Megállás nélkül, lassan mozognak az ujjaim, ahogy simogat a szél... amíg vissza nem kérdez. Akkor azonnal megszakad a mozdulat. Én csak... el akartam viccelni a dohányzás dolgot. Valahogy visszakanyarodni oda, hogy a nyakán maradok, mert jól érzem magam vele.
Ehelyett...
- Nem tudom... - motyogom egy, szinte már gyerekes vállvonás kíséretében. Legalább a mozdulat elég indok arra, hogy behúzzam a kezem az ablakból és visszakerüljön mind a két tenyerem a lábamra. Majd végül inkább ökölbe szorítom. Nem erőből, csak elrejtve az ujjaim.
- De azért egy kicsit olyan vagyok, nem? Akármit is tettem vagy nem tettem... Stevennek abban igaza van, hogy... valamiért csak nála kötöttem ki. Valamiért csak neki kellettem. Az én hibám vagy sem, olyan vagyok, mint a menhelyes korcsok. Azok, akik senkinek nem kellenek. Mert viadalokon harcoltak, sebhelyesek, túl nehéz velük bánni, rossz a vérük... sérültek. Mint én.
Nos, legalább végül beszéltem, nem? Beszélek vele és nem csak hallgatok.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#308TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 13 Icon_minitimeCsüt. Feb. 16, 2023 2:41 pm

Csak hallgatom, és próbálok, nem minden percében közbeavatkozni. Nem minden szóba beleszólni, megcáfolni, győzködni, hogy márpedig nem, és azért nem, mert...
Így amikor végzett, bőven van mondanivalóm.
Csakhogy... valamiért nem is tudom mivel kezdjek.
Így a csönd valahogy beragad.
Egy időre.
De csak amíg gondolkodok, utána...

- Benji, nem gondolom azt... - egy kicsit hezitálok - ...hogy bármiben is igaza lenne Stevennek. Akármit is mondott neked. - és itt egy pillanatra megállok, de valamiért csak az utat nézem. Talán pont azért, mert ha ránéznék, egyszerre szakadna ki minden, és úgy képtelen lennék gondolkodni. Végiggondolni. Mindazt amit mondani akarok.
Hogy értsen.

- Sokminden közrejátszhat abban, ha az ember egyedül marad...  Nézz csak rám! - tárom szét egy mosollyal a fél kezem, felé, de aztán vissza a vezetéshez. - Ez az én döntésem volt, de mások is dönthettek volna úgy, hogy nekik nem kellek, és az nemfeltétlenül lenne az én hibám. - hogy mire akarok kilyukadni ezzel?? Igyekszem nem elveszíteni a terepet, de azért túúl sokminden kavarog itt benn egyszerre, hogy képes legyek egyenes sorba rendezni. Ezért igyekszem csak egyszerre megfogni a dolog végét.

- Én nem gondolom azt, hogy sérült lennél.. - nézek ekkor talán először, tényleg rá - hogy érzékeny, igen. De melyikünk ne lenne az, ha mindaz amit átéltél...  - de itt megköszörülöm a torkomat.
Elkanyarodtam ezért elnyelem.
Teljesen másképp folytatom.  

- Nekem kellesz.  - nincs mosoly az arcomon, de a szemem ott a szemeiben. Ha akar, érthet. - És biztosra veszem, hogy így lesznek ezzel mások is, ha legalább egy csepp esélyt adsz nekik. Hogy megismerjenek.  - és most már tényleg mosolygok.
Nem szórakozottan, nem szórakozva, nem is meggyőzőn vagy épp a hangulatomat bizonyítva, sokkal inkább meggyőződötten.
Mert egészen biztos vagyok benne.
Nem lehet nem szeretni.

Képtelenség.
Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#309TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 13 Icon_minitimeCsüt. Feb. 16, 2023 3:34 pm




Talán rendben lennék azzal is, ha hallgatna. Az is válasz, az is elég és talán kevésbé érezném magam kellemetlenül. De jönnek a szavak és én csak a kezeim bámulva hallgatom őket, amíg a lendülő karjai igazán felé nem irányítják a figyelmem.
Nem félelemből, hogy megüt, csak kíváncsiságból. Várva, hogy mi a folytatás, amiért mutogatni kell. Persze a fejem nem mozdul, de odalessek. Ezek után pedig már marad is rajta a tekintetem, miközben a kezeim nem nyugszanak. Néha erősebben ökölbe szorítom, másik pillanatban ellazítom és kaparni kezdem a bőrt a körmeimnél... és megint leállítom magam. Ökölbe újra.
Ha mindaz, amit átéltem...?
Pislogok kettőt. Van valami bukkanó, amit az agyam próbál előtérbe tolni, de végül a mosolya elűzi a felhőket és megnyugtat. Azt nem tudom, összességében meggyőzött-e, de azt igen, hogy mire elfogynak a szavai, rendben érzem magam.
- Az érzékeny rossz? - kérdezek vissza kissé megkésve, majd magyarázok... magyarázkodok is, mielőtt esélyt kapna válaszolni.
- Jobban leszek idővel. Nem kell majd mindig óvatosnak lenned velem. Ígérem - mondom és még egy mosolyra is képes vagyok. Egy mosolyra, miközben oldalra, a karjának döntöm a fejem.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#310TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 13 Icon_minitimeCsüt. Feb. 16, 2023 5:13 pm

Lassú csönd áll be, de nem érzem baljósság előszelét, így nem is számítok semmire. Semmi rosszra vagy megterhelőre, így csak várok. Kivárok, amíg meg nem szólal, inkább kérdez, de mielőtt válaszolhatnék, engem megelőzve már tereli is az egészet, és hiába hogy közben mozdul, és a feje megpihen a karomon, az én korábbi mosolyom csak egy percre még szélesebbre téved, de ettől még..

... okot érzek arra hogy válaszoljak.
Nem számít mennyire is terel.

- Benji... nem kell semmit ígérned. - mosolyodom el újra. - Érzékenynek lenni nem valami rossz dolog. - tartok megint alig szünetet. - Csak annyit jelent, hogy számít neked hogy hogyan bánnak Veled. Ami nem lehet rossz. Nem lehet rossz dolog. Képtelenség. - magyarázom, mert pontosan így is gondolom.

- Amit mondani akarok, csak annyi, hogy nem különbözöl olyan sokban tőlem. Engem egyszerűen csak... más utakra vitt az élet, és az, hogy most itt vagyok, nem magamnak köszönhetem. - biccentek - Nem csak magamnak... Warren... Sofia... Sydney.. és sokan mások, minden nap, csak egy kicsit tettek hozzá az életemhez, ami sokszor mindent megváltoztatott. Először azt hittem, ők azok akik mindent megváltoztatnak, de aztán rájöttem, hogy én vagyok. Én változok. - nyelek. - Amiatt... ahogyan ők bántak velem. - Még ma se lennék képes, vagy elegendően lekötelezett meghálálni nekik. Minden nap az eszembe jutnak.
Minden egyes napon...

- Szóval nem vagy olyan sokban más mint én. - biccentem. Mert igaz. És így gondolom. - Csak épp még ott állsz egy hosszú út elején. - és most már elmosolyodom. Ha figyel, egyenest a szemeibe, de ha még mindig nem mozdult, ha ott pihen a feje a karomon, akkor csak egyetlent mozdulok, és most... megbocsájthatónak ismerve el, a fejére, a hajára nyomok egy apró csókot.

Utána tovább vezetek.

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#311TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 13 Icon_minitimeCsüt. Feb. 16, 2023 5:38 pm




Nézek előre, kifelé a szélvédőn, de valójában nem látok semmit. Nem igazán. Néha pislogok, néha nyelek egyet, de némán hallgatom a szavait. Mindent, amit elmond. Valahogy túl soknak tűnik egyszerre. Annyi mindent szeretnék mondani és kérdezni, de végül a lényegnek adok hangot.
Szigorúan az apró, hajamba nyomott csókja után.
- ...és te végig ott leszel és ölelsz. Vagyis hát... fogod a kezem. Azon az úton - nem kérdés, most egész biztos vagyok benne. Megígérte már sokszor. Csak egészen más érzés nekem kimondani és megbizonyosodni róla, hogy nem hangzik hazugságnak.
Hogy tényleg elhiszem.
És innen már egész nyugodtan ülök mellette, a fejem marad a karjának döntve, a kezeim az ölemben, de nem mozdulnak. Ha rajtam múlik, akár órákat is el tudnék így lenni. Sallyvel és vele, hagyva, hogy a közelsége és az út apró hibái teljesen kikapcsoljanak.
Legalábbis az elképzelés így nézne ki... Ha nem virítana az egyik kamionparkoló szélén egy hatalmas, rózsaszín furgon, aminek az oldalán szinte neonként világít az egyszerű "Kávé és fánk!" felirat.
- Fánk! - túl hangosra sikerül a szó, ahogy hirtelen felülök.
Mikor is sikerült félig úgy elfeküdni Oliver karján, hogy egyik kezem kapaszkodott belé? Mindegy... már úgyis egyenes háttal ülök, tekintetem a furgonon.
- Reggelizhetünk itt? - fogom vissza magam azért elég hamar, de a szemeim valószínűleg csillognak.
Bármit megadnék egy iszonyú édes, töltött fánkért! Vagy kettőért...



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#312TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 13 Icon_minitimePént. Feb. 17, 2023 2:14 am

-  Igen... Pont így. - mosolyodom el, most már másodszor, de tényleg így képzelem.
'Pont így'... Ahogy mondtam is neki, és talán fejben még eljátszom a gondolattal mennyire is lesz ez nehéz ütem, de amikor felkiált, és igen, lehet hogy túlontúl is a gondolataimba mélyedtem, van szükségem pár rövid pillanatra mire fel is fogom miről van szó.

Persze csak annyira, hogy még az utolsó pillanatban - na jó, lehet hogy már az utolsó utáni volt az - még épp hogy bekormányozzam a lehajtóra a kocsit, és egyre lassabban csorogva, fokozatosan csökkentve a tempót, lassan a szalagkő mentén leparkoljak.

- Van az a kívánság, ami számomra parancs. - oké, elviccelem, és elmosolygom, amikor már állunk, és csakis akkor, de többet már nem is teketóriázok, kilököm az ajtót az oldalamon, aztán hátrálva, neki előre fordulva, kezdek el lépkedni hátra, a bugyirózsaszín furgon fele.
(ez valami embertelen..)

- Na miaz! Nem jössz!?? - és csak akkor kiálltok felé nevetve, ha nem szállt ki, de ha ki is szállt, nem indult el még felém, velem.

Különben egy árva hang nélkül fordulok irányba.

ÖLNI TUDNÉK MÁR EGY KÁVÉÉRT!

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#313TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 13 Icon_minitimePént. Feb. 17, 2023 8:50 am




Túl hangos voltam. Tudom magamról, nem hiába veszek vissza azonnal. De mire elkavarodhatnának a gondolataim, a kormány fordul és máris mosolygok. Csak magamnak, az orrom alatt, legalábbis addig, amíg nem jönnek a szavak.
Azt hiszem, ezt meg tudnám szokni. Hogy kérek vagy szeretnék valamit... és bármi is az, pontosan aszerint történik. Anélkül, hogy bármi olyat kellene tennem érte, amitől rosszul lennék.
Persze, hogy amit végigfut a gondolat már szélesedik is ki a mosolyom, egyenesen azokba a kék szemekbe nézve. Innen már szinte reflexből mondanám, hogyha van töltött fánk, akkor karamellásat szeretnék, ha nincs, akkor csokiba mártott esetleg valami pisztáciás vagy cukormázas és...
És hirtelen egyedül ülök a kocsiban.
Egész testtel fordulok hátra a hang, a nevetés irányába. Oh, hogy... én is kiszállok. Oké. Bólintok egy nagyot, de a kezem már nyitja az ajtót a lábaim pedig cselekszenek. Nincs itt gond, főleg, mert Oliveren tartom a szemem. Az első lépéseknél mindenképp, csak a harmadiknál fut körbe a tekintetem, egyszerre mindent és semmit keresve. De egyik, az alváshoz elsötétített kamionból sem ugrik ki Steven testőrei közül senki és nem is futnak felénk.
Innen már egészen megnyugodva terelődik tovább a figyelmem a rikító rózsaszín furgon irányába. Szinte tapintható a ragadós édesség a levegőben, ahogy keveredik a kávé sötét illatával. Tekintetem pedig máris a kézzel írt táblán, ami nagy büszkén hirdeti, hogy van... kétféle fánk is! Eperlekváros és csokipudingos.
Oh.
Alig figyelek arra az őszes hajú, idős nő szavaira, akinek az arcán már ott is ül a hatalmas, üdvözlő mosoly. Egy részem látja, hogy mozog a szája, valószínűleg köszön és talán az időjárásról vagy valami bulvárhírről fecseg. A fánkokon jár az eszem. Akkor gondolom egy lekváros és egy pudingos lesz... előbbi sok porcukorral...
Kezeim a hátam mögött. Ujjaim fonódnak a csuklóm köré, és ha úgy alakulna, már kész lennék Olivernek elmondani, mit szeretnék, csak megüti a fülem egy csonka kérdés.
- ...és a fiának?
Fogalmam sincs, mennyiről maradtam le, de most azonnal észbe kapok. Valakinek az unokaöccse vagy fia, nekem nem nagy változás. Inkább az akaszt meg, hogy a nő tekintete rajtam van. Szóval... hiába nem úgy hangzott a kérdés, illene egyenesen neki válaszolnom. Nem?
Lekváros, porcukorral, pudingos. Lekváros, porcukorral, pudingos - ismételgetem magamban, ha pedig így vagy úgy, de lehetőségem van rá, ki is mondom. Nem hangosan, de talán... legalábbis remélem... érhetően: Én szeretnék két fánkot. Egy lekvárosat, sok porcukorral és egy pudingosat. Köszönöm szépen.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#314TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 13 Icon_minitimePént. Feb. 17, 2023 11:43 am

Megindult, és már ez az első jó jel...
Elvigyorodom, szélesen, és csakis akkor fordulok vissza, előre, ha már elég közel van, hozzám, és közben elég jól érzékelem ha mégis valami beütne közben, cselekedni kéne, vagy épp... mondjuk megfogni a kezét.
Szóval ha nem történik ilyen, ééén valamivel előbb érek be a furgonhoz, max néhány korábbi lépéssel, de csakis akkor kérek, és szólalok meg, amikor már érzem, őt magát is mellettem csatlakozni.

- Egy dupla kávét. NAGY VÖDÖRREL! - kötöm az először kedvesnek tűnő őszes nő lelkére, de nem hinném hogy megakasztja a döntésem, gondolom itt elég zömök, és masszív férfiakkal van dolga, vagy 15 órás vezetési idővel. Szóval nem tartok attól, hogy meghökkenteném.
Az már annál inkább okoz visszatetszést, jórészt bennem, amikor elhangzik egy következő kulcsszó, egy kulcs... szó... ami azonnal megkapargatja az agykérgemet, és azonnal... akaratlan torokköszörüléssel jelzi be, hogy az előbb, a kocsiban... - igen, amikor megcsókoltam a fejét - ismét hibáztam, és igyekszik ezt nem is annyiban hagyni.
A picsába...

- Benji... Te mit kérsz..? - a hangom fojtott, gyenge. Már közelben sincs a korábbi jókedvem, de azért igyekszem, nem az egészet a fejére borítani. Az én problémám, az én harcom. Neki semmi köze hozzá, még ha része akad is benne, ettől még az első, hogy egyen. És jóllakjon.
És nem is kell sokáig várnom, amíg ha halkan is, ha gyengén, de csak kikívánkozik az az áhított vallomás.

A picsába...

- Dobjon hozzá még két lekvárosat. - mintha minden megváltozott volna. Mintha a légkör is megváltozott volna. A szép idő, a napsütés, mintha sötétté változott volna, és bár már landol is az orrom előtt a kávé, vele a két külön zacskó mellette, én ugyanolyan robotikusan keresem a tárcám, nyomom felé a nem-kiszámolt összeget, és megköszönve már kapok is bele a pohárba és a zacskókba. (már ha az övét nem ő veszi el. Ha így van, azt természetesen hagyom.)

A visszafele lépkedés már korántsem annyira erőteljes. Nem magabiztos, nem felszabadult, és még örömteli sem, inkább robotikus, továbbra is, és ahogy én ha elérem Sallyt, a naaagy vödör kávémat a tetején helyezem el.

Kell egy cigi...

Így nyitom az ajtót, és kikaparom.

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#315TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 13 Icon_minitimePént. Feb. 17, 2023 12:13 pm




Valahonnan az agyam mélyéről jönnek a némán elismételgetett szavak és vele a tanult megfogalmazás. Semmi mással nem foglalkozok, csak azzal, hogy újra leellenőrizzem, jól fogalmaztam, jót mondtam és... a ténnyel, hogy mindezt megoldottam nagyjából egyedül! Sőt, még egy másik "köszönöm"-öt is sikerül hozzátenni, nem is tudom, hogy az idős nőnek, amiért elkészítette a fánkokat vagy Olivernek, amiért megveszi őket nekem.
De a kezeim még mindig a hátam mögött, lazán szorítom a csuklóm és csak azután fordulok, amikor felkapja a rendelésünk.
Egész nagy lendülettel teszem meg az első két lépést. Büszke vagyok magamra, hogy beszéltem és kértem, amit szerettem volna és jólnevelt voltam és már megint a helyén maradt az egész világ.
Csakhogy a két lépés után észreveszem, hogy nincs mellettem. Azonnal megállok, a tekintetem keresi és bár nem kérdezek, látom, hogy... nincs rendben. Nagyot nyelek, a mosolyféleség, ami a büszkeség miatt az arcomon volt, eltűnik és most már egész lassan indulok meg.
Mellette. Bevárva őt, minden pillanatban, ha újra gyorsabb lennék.
Közben pedig jár az agyam, próbálom kitalálni, mit tettem, amit nem vettem észre, de nem igazán találom a hibát. Nem lehet túl sok a két fánk, nem lehet... semmi. Tényleg. Viselkedtem! ...és most is azt teszem. Egy árva szót sem szólok, amíg Sallyhez nem érünk. Most jönne az a rész, hogy beszállok és meghúzom magam, csakhogy még nem is a saját oldalamhoz mentem. Oliver mellett állok, másfél lépés távolságban és kivárok.
Várok és végignézem, amíg nyitja az ajtót, amíg kutat, amíg, ha úgy van, füstölni kezd a szájában a meggyújtott szál. Stevent sem zavartam soha, amíg be nem fejezte azt, amiben épp benne volt. Nem kerestem a bajt sem akkor, sem most.
Csak a gondolataim pörögnek csendesen. Az, hogy újra előkerült a cigi, még egy jele annak, hogy én tettem valamit. Azt hiszem. A kocsiban nem javított ki, hogy nem szokott cigizni, csak most, hogy vele vagyok...
- Oliver? - szólalok meg végül csendesen.
Nem kérdezek rá, hogy mi baj van, mit tettem vagy épp mi történt. Még azt sem, hogy rendben van-e. Természetellenesnek tűnik, hogy én faggassam ilyesmiről. Csak a neve, csendesen, elsuttogva és az értetlen tekintetem, amivel figyelem.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#316TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 13 Icon_minitimePént. Feb. 17, 2023 12:35 pm

Annyira szeretném a magam mögött hagyni ezt az egészet... Nem Benjit, őt egy percig sem, inkább ezt az érzést... Bűntudat?? Valami ilyesmi lehet. Emlékszem rá.. még régről... Mintha évezredekkel ezelőtt lett volna, de attól még emlékszem.

Csapódik az ajtó, lehet kissé erőteljesebben is mint kéne, de a szál már ott van az ujjaim között.
Közben a két zacskó is ott végezte a tetőn a kávé mellett, mivel nem megy... egy kézzel nem megy a meggyújtás, és valahol, a fejem hátsó szegletében már azt is észre veszem, hogy remegek. Remeg a kezem...

A PICSÁBA!

Megemberelem magam, igyekszem egy újult levegőt venni. NAGYOT! A világ megáll körülöttem, és most... baszki mit nem adnék csak néhány cseppért a kávéba... Mégis helyette az ajkaim közé teszem a szálat, és végre, VÉGRE meggyújtom!
Ekkor tűnik csak fel az a hang mellettem. És az ahogy áll...

A picsába....

- Hm?? - automatikus a reakció, de azután kapcsolok. - Ja, hogy ennél. Bocsánat.. - marom le a zacskót - remélhetőleg pont az övét, a kocsi tetejéről, ha ő már nem tette meg - és igyekszem, átnyújtom.
Egy felkényszerült mosollyal.

- Nehogy éhenhalj nekem.. Hm?? - és mosolygok. Próbálok.
Az ujjam még mindig remeg, a cigarettán, de már épp csak-csak. De azért élesen fújom ki a füstömet. Már csak alig szaggatott.
Egy... meg mégegy... és minden rendben van.

Szinte ugyanúgy játszódik le a fejemben.
Ahogy évekkel ezelőtt.
És.... Még működik.
Legalábbis a következőkben már sokkal nyugodtabb vagyok.

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#317TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 13 Icon_minitimePént. Feb. 17, 2023 12:53 pm




Nem... félek tőle. Nem félek attól, hogy megütne vagy, hogy egyáltalán mit fog tenni egy másodperc múlva. Azért vagyok olyan csendes, mert látom, hogy nincs rendben és... nem értem, mi történik. Látom a keze remegését, látom minden apró rezzenését. A legkisebb porcikám is ki van hegyezve arra, ami előttem történik. Tanult ösztön, azt hiszem. Steven mellett megtanultam, hogy figyeljek az ilyesmire, hogy... tudjam, mire számítsak és fel tudjak készülni.
De itt nem fog. Semmi olyan nem fog. Nem félek tőle, csak... tényleg fogalmam sincs, mi játszódik le előttem.
Még a kezem is késve nyújtom, hogy elvegyem a felém tartott zacskót a fánkokkal. Valahogy most éppen annyira tűnik hívogatónak, mint amennyire meggyőző a mosolya. Semennyire.
- Köszönöm - motyogom azért, de bele sem nézek a zacskóba. A kezem magam mellé a reggelivel együtt és tovább figyelem.
Ahogy beleszív a cigibe és azt, ahogy... lenyugtatja magát? Csak pár lélegzetvételnyi levegő nekem, pár slukk neki és elég bátorságot gyűjtök ahhoz, hogy újra megszólaljak.
- Megölelhetlek? Ahogy te szoktál engem.. amikor valami fáj... vagy csak rossz.
Merthogy valami rossz. Több valami is. Rossz ötlet volt a fánk. Rossz ötlet volt ez a hely. És mindennél rosszabb ötlet volt, hogy kiszálltam. De ha mégsem én hibáztam, akkor talán engedi, hogy megöleljem.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#318TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 13 Icon_minitimeHétf. Feb. 20, 2023 4:01 pm

Nem számítok rá... Nem erre számítok. Hogy mire számítok?? Semmire se számítok.
A hangja aztán a semmiből jön elő. Már másodszor. A szavai, és ahogy az agyam.. lassan igyekszik és visszatér a normál.. megszokott kerévágás(á)ba, lassan igyekszem értelmezni is azt amit mondott...

A picsába.

- Neharagudj.. - a hangom már bűntudatos, de nem hagyom hogy megmagyarázzam. Nem engedem, csak fogom magam és az ajkaim közé nyomom a szálat, egy utolsót szívok, azzal eldobva félre, már kapok is érte, hogy közelebb húzzam - a legszívesebben rántanám, de még emlékszem, így figyelmes vagyok - és azonnal köré is futnak a karjaim. Csakkk... most... egészen másképp. Most ő az én horgonyom, a megnyugvásom az egészben, nem pedig...

- Sajnálom... Ne haragudj.. - ezt már csak a hajába mormolom, a háta mögött a tarkójára, ahogy szinte belebújok, és összeszorított szemeimen túl, ha lehet, kicsit megnyugodok. Teljesen képes vagyok az ő illatára hagyatkozni. Az ő nyugodtságával.... Erőt merítek.
Még ha nagyon is jól tudom, hogy igazából önmagamból teszem.
Mégis...
Ő az én kősziklám.
A kapocs a létezéshez, a való világhoz, a bennem zajló fejetlenségben.
És ahhoz elég... hogy egy utat találjak.
Egyetlen utat. Legalábbis abba kapaszkodjak, mire a végére érek.  

Mire képes leszek, az egészből kibontakozni.

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#319TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 13 Icon_minitimeHétf. Feb. 20, 2023 4:59 pm




Levegőt is csak csendesen véve várom a válaszát. Az engedélyét? Hogy ölelhessem, még ha az talán nem is old meg mindent vagy akár az is lehet, hogy egyenesen semmit. De szeretném ölelni...
Akkor is, amikor arra kér, ne haragudjak én meg válaszul nagyot nyelek. Nem tett semmit, amiért bocsánatot kellene kérnie és az egésztől egy kicsit még jobban összezavarodok. Ha nem tett semmit és mégis ezt mondja... előre kér bocsánatot?!
De hamarosan ott vannak a karjai és ahogy megtalálják a szokott helyüket az arcával együtt a hajamnál... lassan elmosolyodok. Nem a helyzeten, csak az ismerős és mégis teljesen más élményen. Hiszen most ő bújik, és az én kezeim sem kettőnk között vannak, hanem ölelem. Tényleg köré fonom, először a hátára simítva a szabad tenyerem, majd magam mellé ejtve a földre a fánkos zacskót, a másikkal is hasonlóan teszek. Végül pedig valamivel feljebb csúsznak a kezeim, míg a lapockáinál markolom a pólóját.
Hogy érezze, tényleg itt vagyok.
Akkor is, ha fogalmam sincs, miért kér bocsánatot, miért ne haragudjak rá. A percek alatt többször is visszanyelem a kérdéseim, de kitartok. Némán ölelem, amíg csak szüksége van rá és amint érzem a karjait lazulni körülöttem, eleresztem.
Na jó, majdnem eleresztem. Majdnem teljesen. Csak mielőtt teljesen eltávolodhatna az ujjaim a pólója aljáért kapnak. Tartom... közel tartom magamhoz... de valahol mégsem. Ha annyira akar, könnyen szabadulhat.
- Nem tettél semmi rosszat. Nem bántottál... - megszokás. Meg is rázom a fejem. Nem ezt akartam.
- Nem haragszok. Semmi rossz nem történt. ...és semmi sem változott reggel óta. Amióta felébresztettelek. Igaz? - olyan csendesen, bizonytalanul beszélek, hogy talán még jól is jön, ha közel maradt. Így talán hallja.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#320TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 13 Icon_minitimeHétf. Feb. 20, 2023 6:27 pm

Hosszú percek telnek el... Vagy legalábbis egész hosszúnak tűnnek.
Nem tűnik fel, amikor a karjaim szorítása enyhül, de nem ér rossz szándékúan amikor az ő karjai viszont elengednek.
Jól vagyok...
Már jól.
Megvagyok.
Rendben.
Mondhatni tökéletesen, mégis úgy érzem magyarázattal tartozom.
Valamiféle magyarázattal.
És ahogy a kezei, - ez viszont feltűnik - folyamatosan közel tartanak, eszemben sincs ellenkezni.
Vagy bármit takargatni előle.

Szóval erőt veszek magamon, és végre beszélek.

- Nem. - köszörülök torkot. - Reggel óta nem... - ismét korrigálok a nyelésen - Ez már jóval korábban kezdődött. - és ha hagyja, igazából nem erősködöm, de ha partner benne, egész Sally-ig hátrálok, és lassan megtámasztva a seggemet az ajtaján, csak fogom magam és lecsúszok mellette a földre.
Muszáj most leülnöm.

- Sajnálom hogy... - kezdek aztán valami teljesen mással mint ami a lényeg. De ettől még igaz. Minden szavában igazat beszélek. És akarom hogy mindenre rálásson. Tudja az egészet. Ha nincs titok... nincs bűntudat sem, és az, mindennek a megrontója. Elég.. korán belevésték ezt a fejünkbe, mégis hónapokba telt meggyőződni az igazáról. Kemény hónapokba.
Mindenki a saját bőrén érezte.

- ...Sajnálom hogy nem tudok az az ember lenni akire Neked most szükséged van. Stabil... és kemény... és kitartó. - biccentek - Akit nem taglóz le az, hogy egyszerűen szembe jön egy olyan körülmény, hosszú... gördülékenynek tűnő évek után, amivel egyszerűen nem tudok mit kezdeni, pedig kezdenem kell, ahol az... érzelmeim és a józan eszem csatároznak, és nem tudom épp mikor vagy hogyan fog ez leteríteni, és én... - csak magam elé beszélek, felhúzott térdeimen túl a földnek, de muszáj vagyok, KELL... gondolkodni.

Mennyivel helyesebb volt mindent egy gyűlésen elmondani...
Vagy épp Warennek...
Ő olyan csendben és figyelemmel asszisztálta végig az egészet, mindig... és mindig képes volt valami bölcset mondani.
Most viszont... komplett helytelenként élem meg, mindezt az Ő... nyakába zúdítani.
Mégsem tehetek mást.
Mert azt akarom hogy ismerjen.
És ne csak a jó pillanatokat... a kétségeimmel is tisztában legyen.
Mert azt akarom, hogy... tudja ki az aki Vele szemben áll.
Nem egy szupermen, nem egy Isten, egyszerűen csak egy... Ember. Aki néha törékeny, és igen, tud... hülyeségeket is csinálni. Vagy épp gondolni... Még mindig.
Nem különbözünk mi egymástól annyira...
Sőt, talán semennyire sem.
Egyszerűen én... talán néha képes vagyok korlátok közé szorítani.
Aztán olyan is van amikor nem.

Eljött az első ilyen pillanat a szemei előtt.
Mégsem szégyellem.
Nincs mit szégyellnem előtte.
Nemakarok.

 - Benji... - nézek először most rá, először ténylegesen.

- ... én szeretni akarlak. - ragadok ha hagyja a szemeibe. - És nem akarom hogy érdekeljen ki mit mond rá. Hogy ki mondja azt hogy nem szabad. Hogy nem lehet, hisz még valahol gyerek vagy, és azt se akarom hogy megmondják, hogyan is kell viselkedjek. Hisz én vagyok a felnőtt. Gondolkodnom kéne, egyszerűen... - akadok el itt egy rövid szünetre, csak időszakosan visszatérve az előttem tornyosuló aszfaltcsík és a messzi kamion képére. - Nem akarom már többé ezt a harcot. Mert mindig... a legrosszabb pillanatokban teper le, és akkor úgy érzem egy senki vagyok. Egy rohadt senki, aki a legmocsokabb az egészben, és én nem akarom ezt érezni. Mert nem hiszem azt hogy az... ami ennyire jó... és én helyesnek érzem, ami ennyire...  mámorító, nincs jobb szavam erre, nem hiszem azt hogy helytelen lenne. - nézek vissza a szemeibe. Csak most. És újra. És hogy mit látok benne? Talán ugyanazt a csillogást, talán feszültséget, amit talán már ott kinn, a fánál is, hosszú napokkal ezelőtt, amik szinte éveknek tűnnek már, és nem akarok ezért bűntudatot érezni. Mert nem lehet bűn az... ami iránt így érzek. Amitől végre önmagam vagyok. Nem lehet bűn...
Nem szabad annak lennie....

Egyszerűen szeretni akarom.
És nem akarom hogy ezt bárki is sérelmezze.
Egyszerűen szeretni akarom....
És ennyi az egész.


Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#321TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 13 Icon_minitimeHétf. Feb. 20, 2023 7:29 pm




Egyre jobban összezavar. Minden szava és mozdulata kavar egyet az új, egy-egy órára már biztonságosnak tűnt világom friss alapjain. Mégis próbálok stabilan állni, lépkedni vele, amikor megindul és végig markolni a pólója alját. Figyelni.
Mégis, készségesen eresztem el, amikor lecsúszva a kocsi oldalán a földön köt ki. Nagyot nyelek, de nem követem a mozdulatot. Állok, valahol a térdei mellett, mégis egy biztos, fél lépés távolságban tőle. Tudom, hogy távolságot tartok. Nem azért, mert félnék... attól, hogy bánt. Minden mástól viszont igen. A sok "sajnálom" felébreszt bennem valamit és a biztonság utolsó stabil pontja is elhalványul.
Nem megmondtam, Benjamin? Sajnálkozik, mert rájött, túl sokat vállalt veled. Veszélyezteted a józanságát. A sok éves józanságát! Dohányzik, mert nem bírja elviselni a sírásod. Idő kérdése és újra inni kezd. De azt nem akarja megvárni. Ezt sajnálja! Nem amit tett, hanem amit tenni fog!
Kénytelen vagyok megdörzsölni az arcom, a szemeim és egy pillanatra, két tenyérrel még a füleim is. El kell hallgattatnom. Oliverre kell figyelnem! Arra, hogy bebizonyítsa, nem arról van szó, amit Steven mond... Stevennek semmiben nincs igaza! Ezt mondta... ezt mondta a kocsiban...!
De akkor mégis mire a sok sajnálat? Miért kér bocsánatot?! Nekem elég stabil. Nekem elég jó. Nekem... pont az, aki kell! Aki nem bánt. Aki ölel. Aki... kitart?
Miért hiszi az ellenkezőjét? Miért mondja... mindazt, amit alig tudok követni és cseppet sem értek?
Nem csoda, hogy hatalmasat nyelek és még a levegőt is visszatartom, amikor kimondja a nevem. A kezem erőből szorítja a csuklóm a hátam mögött. Érzem, ahogy az apró, képzeletbeli hangyák éledezni kezdenek és megteszik az első, sietős lépteiket, válaszul arra, hogy elzártam a vérálamlatot.
Mire elhangzik a két kulcsszó a szájából, már nemcsak a kezem zsibbad, de a tüdőm is égni kezd az oxigénhiánytól. A két kulcsszó, ami még ha nem is magyaráz meg mindent, de valamit a helyére billent.
Helytelen és helyes. Erről van szó?
- Ez most azért van... mert a fánkos nő a fiadnak nevezett? - nem hiszem, hogy segítek a helyzeten, mégis kicsúszik. Hogy biztos legyek benne, a káoszból legalább ezt a kis részt megértettem.
Az a baj, hogy tizenkilenc vagyok? Az a baj, hogy ő harminckettő?
- Oliver... - suttogom a nevét, megint úgy, szinte sóhajtva, mint a telefonba tettem minden alkalommal, amikor azon keresztül beszéltünk.
- Ha én is szeretném... ha én is élvezem, helyes. Ezt mondtad. Helyessé teszi, amíg csak annyi történik, amit én is akarok. Mint... - beszélek, de közben végre mozdulok.
Végre eleresztem a csuklóm.
Végre közelebb lépek.
Végre mellé ülök.
Végre a vállának biccen a fejem.
Végre... elhúzom a nyakától a pólót és csókot nyomok az épphogy csupasz válla tetejére. Ha hagyja.
- ...mint ez. Helyes. Mert szeretem érezni a bőröd - fejezem be. Hacsak egy mód van rá, mosollyal.
Az ő bőre egyáltalán nem olyan olyan, mint Stevené. Nem pénzszagú. Nem bűzlik a drága kölnitől. Nem vagyok tőle rosszul.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#322TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 13 Icon_minitimeKedd Feb. 21, 2023 12:54 pm

Az a  rövid csönd... vagy talán hosszú, kiesnek a másodpercek, épp elég idő arra, hogy egy kicsit észretérjek.  
Kimondtam. Kimondtam mindent, és most valahogy sokkal könnyebbnek tűnik az egész.
Mint ahogy régen. Felszabadító. És a következő lélegzet, már épp elég alkalmat ad arra, hogy végre rá is figyeljek.
Ne csak a... saját magam bajával legyek elfoglalva...

Beszél, és ahogy lassan egyre közelebb merészkedik, bennem is elhallgattat valami zsibongást. Szeretném azt mondani, hogy nem érti. Hogy a világ bármennyire is próbálsz a legtökéletesebb lenni, mindig talál benned hibát, de aztán a saját gondolt szavaim adják meg azt a bizonyos megváltást. Nem lehetsz tökéletes.... És nem is kell annak lenned. Warren mondta mindig mindezt.: Egyszerűen csak... ÉLJ! Úgy, ahogy tényleg boldognak érzed. És akkor nem lesz baj...
Így hát..
..egy óriási sóhajjal, ami több mint kellemes, amint egy csók végzi a vállamon, a messzibe figyelő tekintetem újra visszatér a szemeire, és azt kell mondjam..
Igen.
Elfogadom ezt az átkot.
Mert én soha... semmikor nem leszek képes a 'helyes' dolgot cselekedni.
És nem is akarom.

Ez a legfontosabb szempont.

- Megcsókolnál...?    - sikerül aztán mégis, szinte a semmiből, a szemeibe. Ahogy ott ül mellettem, a fejem szinte koppan a mögöttem feszítő világoskék fémen, és érzem, hogy innentől valami új világ kezdődik. Jó.. világ. Számomra az.
És innentől én elfogadom.
Nem lesznek ellenérvek.
Nem számítanak.

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#323TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 13 Icon_minitimeKedd Feb. 21, 2023 2:10 pm




Olyan... legyőzöttnek tűnik.
Nagyot kell nyelnem és átpörgetnem a fejemen, mi mást tehetnék még. Mi többet, hogy meggyőzzem, minden, amit tesz velem, helyes? Helyes, mert én is szeretném. Helyes, mert szeretem az illatát... oliver-illat vagy füst vagy a kettő keveréke... nem számít. Helyes, mert szeretem az érintését, az ölelését. Helyes, mert élvezem, amikor megcsókol és... csak ennyit tesz, nem többet. Nem bánt, nem okoz fájdalmad és nem kényszerít... semmire. Vagyis helyesnek kell lennie. Azzá teszi, mert biztonságban és jól érzem magam vele.
Valószínűleg a következő percekben képes lennék kétségbeesetten próbálkozni, meggyőzni erről bármivel, amim csak van... ha nem látnám a szemeit. Ha nem hangozna el a kis kérdés, amitől lassan mosolyra húzódik a szám. Tényleg nagyon-nagyon lassan, ezúttal a tekintetemben valószínűleg hamarabb lehet észrevenni a csillogást, mint meglátni a mosolyt.
- Ezt én szoktam kérni... - jegyzem meg, de közben már mozdulok.
Persze, hogy mozdulok! Meg fogom csókolni!
Csak előbb mocorgok és mielőtt bármivel összeköthetné az agyam, már félig a felhúzott térdein ülök. Nem az ölében, nem arról van szó, hogy... rámásztam volna... Csak most így tudok a lehető legközelebb lenni hozzá és odahajolni, hogy csókoljam.
Úgy érek hozzá, mintha ez lenne az első. Tapogatózok a nyelvemmel, éppen csak a hegyével a felső ajkát érintve. Azt is csak alig. De ha kitart, utána rendesen megcsókolom, olyan gyengéden, ahogy én is szeretem, mikor hozzám ér. Teljesen belefeledkezve, miközben a kezeim a mellkasán pihennek. Egyik tenyerem simul rá, a másik kezem a pólóját markolja. Egyszerre tartom távol és közel magamhoz. Tenyérrel távol... és markolva minél közelebb.
Csepp szégyen sincs bennem, hogy mindez egy parkolóban történik a földön. Ő a világom. Az új világom. A valódi, amiben nincs más. Ami teljesen biztonságos. Ha bárki meg is lát... az nem olyan, mint mikor Steven az ölébe parancsolt és hagyta bejönni jelentést tenni a testőrét.
Ez a világ biztonságos. Oliver biztonságos.
...és szeret.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#324TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 13 Icon_minitimeKedd Feb. 21, 2023 5:19 pm

Ő szokta kérni... igen.... Most mégis nekem van rá szükségem, ahhoz hogy....
...ahhoz...

Egyszerűen csak szeretném érezni.
Nem kicsikét, és nem bűntudattal. Ahogy talán még ott a kocsiban... utoljára.
A kocsiban.

És ahogy mozdul, szinte minden pillanatában követem, nem eresztik a szemeim, ahogy szinte az ölembe ül.
És vele mégsem...

Nyelnem kell, de korántsem mert túl rázós lenne a szituáció. Vagy izgató. Csakis őt figyelem, és ahogy közeledik... a szemei egyre közelebbről figyelnek, a mellkasomban felmelegszik egy érzés.
Szerelmes vagyok...
Igen, szerelmes, és nem érdekel ezt ki vétózza meg.

Ahogy megérint, a nyelve, először, egy pillanatra összerántja a szívemet.
De aztán már csókol.... lassan, és először nem mélyen, mégis minden idegszálam belé kapaszkodik.
Ebbe az érzésbe... Amit vele érzek.
És ahogy mélyül, lassan az én kezeim is emelkednek, a karjaim, hogy lassan, és egy cseppet sem bármi többet követelve, az ujjaim felfűződjenek a derekára.
Szeretem érezni...
Szeretném érezni.
És ahogy csak csókol.. egyre finomabban és mélyebben, az én eszem is kezd lassan elveszni.

Csak most...

... egészen másképpen.



Piszkosul szerelmes vagyok.
Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#325TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 13 Icon_minitimeKedd Feb. 21, 2023 5:37 pm




Érzem, ahogy az ujjai a derekamhoz érnek. Érzem és... jó érzéssel tölt el. Nem szorít, nem kényszerít, nem fog le... csak ott van. Egy pillanatra belesóhajtok a csókba, talán így jelezve... neki és magamnak is, hogy oké. Ez így oké. Tetszik.
Mert igenis tetszik! Először az érintésébe simulok bele, onnan már egyenes út vezet ahhoz, hogy a tenyerem, ami eddig biztonsági megoldásként távolabb tartotta őt tőlem... vagy engem tőle... az arcára simuljon. A borostájára. A füléhez. Éppen csak egy kicsit meggyűrve a fülcimpáját... Majd át a tarkójára.
Vajon ilyen érzés? Részegnek lenni. Mámorban úszni. Minden eltelt másodperccel, amíg csókolom, játszadozok, csak gyengéden, de egyre jobban beleélve magam... úgy érzem, a lábaim egyre kevésbé bírják a saját súlyom. Talán alig észrevehetően meg is remegnek.
Pedig muszáj tartanom magam. Hogy ne csússzak le ténylegesen az ölébe. Azt nem akarom.
- Nem vagyok... túl nehéz... vagy ilyesmi? - nem is tudom, milyen kérdés ez és miért olyan fontos az ajkaiba súgnom.
Talán valójában csak kifogás, hogy egy másodpercre levegőhöz jussak és tisztuljon a köd a fejemben.
Nem akarom azt, ami reggel volt... - siklik át a gondolataim között, de most nem hagyom, hogy ezt elrontsa. Csak csókolózunk, semmi több.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#326TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 13 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

P.S.: Some things are worth the trouble

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
13 / 23 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18 ... 23  Next

 Similar topics

-
» It ain't worth it if it don't terrify you - Zafír & Benji

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Játéktér ∷ :: külváros / sivatag :: Lakások-