♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 20 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Pént. Május 10, 2024 10:10 am

» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 20 Icon_minitimeby Leon Williams Pént. Május 03, 2024 8:04 pm

» Leon Williams
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 20 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 20 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 20 Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 20 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 20 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 20 Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
Alessandra Clark
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 20 Vote_lcapP.S.: Some things are worth the trouble - Page 20 Voting_barP.S.: Some things are worth the trouble - Page 20 Vote_rcap 
Leon Williams
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 20 Vote_lcapP.S.: Some things are worth the trouble - Page 20 Voting_barP.S.: Some things are worth the trouble - Page 20 Vote_rcap 
Gloria "Sapphire" Salinas
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 20 Vote_lcapP.S.: Some things are worth the trouble - Page 20 Voting_barP.S.: Some things are worth the trouble - Page 20 Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 P.S.: Some things are worth the trouble

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22, 23  Next
SzerzőÜzenet

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#476TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 20 Icon_minitimeKedd Jún. 13, 2023 2:11 pm

A "megpróbálnám" már elég jól hangzik... Azthiszem...
Így amikor közel hajol, és megint... belém csókol, mintegy biztosítékként érzékelem, megint elmosolyodom.
Nem török rá, nem viszonzom, ez csak.... Igen, biztosíték. Az lehet.
Próbálom kiismerni...

- Jólvan.. - mosolygom el. Megint. Ő és a könyv... Egy kisfiúra emlékeztet, valahol meg is.. keseredik a számban az íz, de ettől még... szeretem. És nem tud ezen változtatni semmi...

- Jólvan. - most már kevésbé bizonytalan a hangom, lehet vele bólintok is, azzal csak még két, fürkésző pillantás, és ha jólvan, akkor jólvan, biccentek, azzal felfűzve ujjaimat Sally nyitó-fülére, azonnal ki is lököm az ajtót.

Nem rohanok, nem sietek. Már az is lemaradt hogy mennyire kéne, a fejem valahol teljesen máshol jár, és ahogy belépek és aztán végzek, a kifele úton már messziről is őt figyelem, csak az üvegen át, azt hogy mit csinálhat, hogyan viselkedhet, de a fejem egy hátsó, és rejtett szegletében mindvégig az elmúlt történéseken gondolkozom.
Azon, hogy valamit tennünk kell.
Fel kell készülnünk.... Valahogyan.
És valahol keresem a kezdő lépéseket...

Csak egyelőre nemsokat találok.

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#477TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 20 Icon_minitimeKedd Jún. 13, 2023 3:20 pm




Minden mozdulatát követi a tekintetem, de most először tudom... tényleg tudom, hogy nem azért, mert egy részem arra számít, eltűnik előlem. Azért követem, mert tetszik, ahogy a karján... amivel végtelen biztonságban tud tartani... megfeszülnek az izmok, ahogy kilöki az ajtót. És talán még utána is kicsit... másképp figyelem...
Egy pillanatra megint átfut rajtam a szégyen. Összeszorítom a szemem, és addig tartom bent a levegőt, amíg az égő tüdőm nem emlékeztet rá, hogy elég volt.
Utána rendben vagyok.
Utána már a könyvért nyúlok.
...és bár valójában nem olvasok, leköti a figyelmem a borító. A színek, a kanyargós betűk... az ujjam vigyázva kikerüli a képen lévő hatalmas árnyat. Nem érek hozzá. Csak körülötte járok, míg végül a hüvelykujjammal eltakarom a fiút. El a fenyegető árny gazdája elől. El a férfi csillogó tekintete és sokat sejtető mosolya elől...
A fiút védem azzal, hogy kinyitom a kötetet és beleolvasok az első sorokba. De nem indul túl vidáman. Hiába bátor fiú Pip... most inkább félreteszem, le magam mellé az ülésre. Ekkor fut körbe odakint a tekintetem és egy halvány, csak az orrom alatt rejtegetett mosollyal nyugtázom, hogy még mindig biztos vagyok benne... Oliver visszajön. Mindjárt.
Csak nem siet.
Miattam? Mert azt mondtam neki, hogy rendben leszek. És rendben is vagyok! Talán magamnak is bizonyítva felbontom a doboz kólát. Először csak bámulom, majd megiszom az első kortyot.
Nem is emlékszem már, mikor ihattam... ittam ilyesmit utoljára. De most, még így, melegen is őrült jó érzés. Pár másodperc alatt elveszek az élményben, ahogy a szénsav szinte égeti a nyelvem. Közben pedig a tudat, hogy egyáltalán ezt megtehetem... Büntetlenül...!
Hamarosan már egész hátradöntöm a fejem, úgy próbálom a pillanatok alatt kiürülni látszó dobozból az utolsó kortyokat is kisajtolni. ...és minden alkalommal, amikor nagyot nyelek, érzem, ahogy a nyakam körül megfeszül a lánc.
Steven lánca.
És nem érdekel. Tudja csak meg, hogy kólát iszok!
Akkora hatalmas, elégedett mosollyal... vigyorral nyomom össze végül az üres dobozt, hogy az hihetetlen. És ha olyan, pont ezzel a... szinte már büszke jókedvvel nézek Oliverre, ha közben meglátom vagy visszaérne.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#478TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 20 Icon_minitimeKedd Jún. 13, 2023 4:01 pm

Az a mosoly... ami szinte már messziről is látszik, egy pillanat alatt rántja vigyorba az én szájszélemet is.
De csak röviden vigyorgok, aztán talán mégegyet, már egész közel, talán a boldogsága vet bennem éket, vagy maga a kérdés, hogy ugyan mi történhetett, mégis boldogsághullámokban szakad elő.
Talán mert...... Még soha nem láttam így mosolyogni....

- Mitörtént... - a kérdéssel egyetemben ülök be, vagy már akkor kérdezem, amikor beszállok, de közben, eszemben sincs - na meg nem is menne - letörölni az övé nyomán felköszönt saját vigyoromat sem.

Persze.. indulhatunk. Mindjárt. Vagy előbb-utóbb, de előbb tudni szeretném..
Csakmert.... JÓ.. lenne máskor is megismételni.
Megszeretném.
Bármikor szeretném ha így nevetne...

És ehhez bármit hajlandó vagyok megtenni.
Amit csak kell.

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#479TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 20 Icon_minitimeKedd Jún. 13, 2023 5:21 pm




Nincs bennem a legkisebb késztetés sem, hogy elbújjak Oliver elől, így eszembe sem jut, hogy elrejtsem a mosolyt. Vigyort. Sőt, a legkisebb mértékben sem szelídül, amikor nyílik és csukódik Sally ajtaja.
A kérdésre pedig nyújtom is a félig összenyomott kólás dobozt... mutatóba... mintha az, hogy üres, az ég világon mindent megmagyarázna. Most jönne az ösztön mellé, a kijelentés, hogy megittam, de visszafogom.
Nem értené. Nem érheti, miért nagy dolog. De... érdekli. Szóval miért is ne magyaráznám el? Megpróbálhatom ezt is.
- Steven nem szereti - egyszerű kijelentés, egy alig észrevehető vállvonás kíséretében és bármilyen fura is, egy mosollyal.
- Mindig megkérdezi, mit hozzon nekem ajándékba. Egyszer azt mondtam, egy doboz ilyet - pörgetem meg az ujjaim között, mintha a gyűrött feliratot próbálnám kiolvasni. Apró indok, hogy kicsit lefelé nézzek.
- Eléggé... megvert érte - halkul el a hangom és lehet, lenne ott még más, ami kicsúszna. Részletek? Talán. Talán nem. De visszanyelem.
A mosolyt akarom az arcán, nem az ölelését! Mármint... az is jó... az ölelése... de...
- De most ezt megittam! És... azt hiszem, nem érdekelt volna az sem, ha valahogy... megtudja... és megpukkad a hatalmas bőrszékében! - ezt már suttogom, elhessegetve a régi verések sajgó emlékét.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#480TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 20 Icon_minitimeKedd Jún. 20, 2023 4:05 pm

Oké, felém jön a doboz, rá is pillantok, biztosan, de ettől még nem értem.
Amíg nem követi más, néhány szó, és amint követik a következők, a bennem tomboló elégedettség, lassan egész.. másvalamivé alakul át.
Valami sokkal...
...zavarosabb annál...
Először nem is tudom hogyan is reagáljak.
Mit tegyek.
De aztán.... Ahogy látom a szája széle nem görbül el, nem zár be vagy változik az egész a szokásos szorongó félénkségbe, valahogy bennem is felold egy zárat.
És próbálom, a legteljesebb mértékig elengedni.....

- Nos ez jó hír.. - engedem, de nem is igazán tudom miért így fogalmaztam.
Ám tovább...

- De tudod mi a mégjobb..? - a hangom csendes, gyenge, de korántsem esdeklő vagy látszóan óvatoskodva engedne, sokkal inkább csak kedves... együttműködő, és a legfőképp.. SZERELMES!

- ... A mégjobb az... hogy mostantól.. BÁRMIKOR(!!).. mondod azt hogy ilyet szeretnél.... vagy éppenséggel bármi mást... - csak alig közeledem, lassan, talán észre sem veszem igazán - egy egész... HEGYNYIT..(!) szerzek Neked, és mindet magadba tömheted.... Amit csak megkívánsz... Hm?? - már-már mosolygok.. szélesen... ha nem látok ellenállást, elég közel hozzá, és az ajkaira tévedve a tekintetem, csak egész lassan, és finoman... egy óvatos és rövid csókkal illetem, egyenesen a száján.

Mert erre most szükségem volt....
És arra is, hogy továbbra is így lássam. SOKSZOR.. Ilyen erősnek... ilyen boldognak... és ilyen ellenállónak. Bármivel szemben.
Hihetetlenül egy felemelő érzés....
Bármeddig tudnék fürdőzni benne.

De most...

Indulunk??

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#481TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 20 Icon_minitimeSzer. Jún. 21, 2023 9:25 am




Egyszerre érzem magam a végletekig bátornak, amiért közöltem, most az sem érdekel, ha Steven megtudja, mit ittam... és gyávának, amiért suttogásig halkítottam hozzá a hangom. De beszéltem. Elmondtam, hogy miért fontos a doboz és miért volt mosoly az arcomon. Ami pedig még ennél is fontosabb, hogy nem tettem őt szomorúvá.
Nem az ölelése érkezik, hanem... kérdez és valami gyerekes oknál kifolyólag a szemeimben csillan a visszafogott kíváncsiság.
Mi az, Oliver? Mi a még jobb?
Nem kérdezem, türelmesen várom, hogy folytassa és bár valahol jól hangzik, amit mond... attól még hihetetlennek tűnik. Kis híján visszakérdezek, hogy "Tényleg?", de ezúttal nem kell kimondanom, hogy érezzem; tényleg.
- ...amit csak megkívánok - ismétlem utána, ahogy hatalmasat nyelek.
Oké.
Amit csak megkívánok.
Akármit.
Bármit.
Oké. Igen.
Egy pillanatra kiül az arcomra egy féloldalas mosoly, de a tekintetem alig rezzen... a saját gondolataimra sem... és vele mindenre-és-semmire, amit az a félmondat jelenthet. Nekem. A jövőben. És mielőtt bármiféle rossz érzés összezúzhatná a mosolyom, az ajkai az enyémhez érnek.
Óriási a késztetés, hogy belekapaszkodjak. De valójában csak teljesen elégedetten helyezkedek el az ülésen. Oldalra sem lesve. Csak magamban mosolyogva, némán piszkálva a fémdoboz gyűrődéseit.
Mehetünk. A végtelenségbe is. Vagyis... oda még nem, mert van egy cél, ahova mintha egy örökkévalósággal ezelőtt indultunk volna. Szóval előkeresem a mobilt, amit ki tudja, mikor, ösztönből a zsebembe csúsztattam - ...vissza kellett volna adnom neki... - és újra megnyitom a térképet. Államhatár megvolt, 178-as út megvolt és lekanyarodtunk a 127-esre, vagyis...
- ...innen majd valamikor a 15-ös út jön. Addig... a nagy semmi - mondom, félig magamnak és a saját szavaim nyugtázva a fejem oldalra biccen, Oliver vállának. Csak kényelmesen.
Mint már annyiszor, mióta úton vagyunk.
A végtelenségbe... akárhova... Mexikóba.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#482TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 20 Icon_minitimeCsüt. Jún. 22, 2023 3:31 pm

- Pontosan.- vágom rá. Teljesen tudattalanul, és mosolyogva. Teljesen elvarázsolt a tudat, hogy VÉGRE így láthatom, még ha - talán - csak futó pillantás is, attól még feltölt.
Teljesen.....
És ahogy végül megcsókolom, koronázásnak érzem, a pillanat megkoronázásának, az öröme felett, így amikor visszahúzódom, lassan, és ahogy nem történik semmi több, nem vált hangnemet, még mindig a mosoly ragadva az arcán újabb mosoly költözik az enyémre ahogy előveszi a telefont.

Végtelen... és felszabadult boldog sóhaj tör ki a tüdőmből...
Képtelen vagyok levakarni a mosolyomat, a szélvédőre, így amikor Sally kulcsát elfordítom és a motor enged, egy újabb meghúzott mosollyal pillantok csak felé, amikor elhangzik az a néhány szó.

- Akkor indulás! - ez meg tőlem, és ahogy tekerem a kormányt, először kifarolok, csak lassan, semmit sem kapkodunk el, egyesbe váltva, majd aztán később tovább, kikanyarodom egyenesen az útra.


Útközben..... a dolgok valahogy összezavarják saját magukat.
Még él bennem a késztetés, hogy mosolyogjak, hisz apró győzelemként könyvelem el, a korábbiakat, de ott van még az a gondolat is, hogy valóban megtalálhatnak. Bármikor... Pénzes egy seggfej, és az ilyeneknek telik magánnyomozóra. JÓ... magánnyomozóra, és akkor az is a fejembe ötlik, hogy vajon hagytam e nyomokat. Talán ujjlenyomatok.... Áh, azokat csak a hivatalos berkekben ellenőrzik, no meg.... De VOLTAM..... bűntetve!!!

Egy pillanatra az előtérbe kerülnek a szorongások, az emlékek.. hogyan is vették le az ujjlenyomataimat régen, amikor rabosítottak a rendőrségen, mintha fényévekkel ezelőtt történt volna... Mintha egy másik életben....
De aztán ott van az is.. hogy az nem lehet. Nem juthat ilyen információkhoz, nem szabadna neki... De talán jobb lenne... mégis más lakhelyet keresni. Máshol bérelni.. valamit... valami kiss... kerteset. Valami csendesebb helyen. Ahol ő is... nyugodt lehet, nyugodtan élni.... Elköltözni?? Talán egy állammal is arrébb... Egy országgal....

Nagyot nyelek, de nem akkorát, hogy akár felébredjen, ha közben elaludt volna.
Viszont csak most kell először.. és LEGELŐSZÖR szembenéznem a ténnyel, hogy innentől az EGÉSZ életem megváltozik!!!

Mégse tudom bánni egyetlen percét sem......

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#483TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 20 Icon_minitimePént. Jún. 23, 2023 9:43 am




Még mindig mosolygok. Egyik kezemben a meggyűrt doboz, a másikban a telefont szorongatom, mintha az életem múlna rajta... az arcomon mégis mosoly ül, miközben az agyam szinte lebeg. Pedig semmit nem csinálok... vagy pont azért, mert semmit nem csinálok, csak Oliver karjának dőlök ültömben.
Jó érzés.
Jó érzés úton lenni és nem félni attól, hogy mi az úti cél. Jó érzés tudni, hogy a puszta lesz körülöttünk és nem az erdő fog elrejteni. ...és mindennél jobb érzés néha kicsit fordítani a fejemet és nem az utat nézni, csak félig-meddig... nagyon ravasz módon megszagolni őt... A pólót a vállánál... a karján a bőrt.
Vajon a hajának milyen illata van? Érződik valami sampon vagy... csak ő maga?
Talán egyszer kiderítem, de most nem mocorgok annyit, egy idő után pedig már ezek az apró mozdulatok is megszűnnek. A szemeim becsukom és mindenféle agyalás nélkül engedem, hogy elnyomjon az út ütemes rázkódása. Csak egy percre. Kettőre. Háromra és talán négyre... míg végül megrezzen a telefon a kezemben, jelezve a közelgő kanyart.
Az első pillanatban az agyam ebből annyit ért, hogy valami történik és nekem talán bocsánatot kellene kérnem. Akármiért és bármiért.
Pislogok párat, elhúzódok Oliver karjától, amit valamikor ölelni kezdhettem... fogalmam sincs, hova tűnt a kólás doboz. De most felülök rendesen, a hátam egyenes és ahelyett, hogy szólnék a kanyarról, csak odamutatom a kijelzőt.
Talán önző vagyok, de remélem, hogy utána rám is rám néz és elkaphatom a tekintetét. Egy mosoly erejéig. Vagy ilyesmi. Csak, hogy így ébredés után, tényleg újra biztosan álljak a képzeletbeli talajon.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#484TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 20 Icon_minitimePént. Jún. 30, 2023 2:19 am

Az idő... aközött hogy elveszek a saját fejemben, és amikor érzem az első mozdulást, kiesik.
Bár kérlelhetetlenül figyelek, az utat, mégis meglepetésként ér az a mozdulat, mintegy kiránt egyféle melankóliából. Inkább 'képletes fejvakarás'ból, fejtörésből, ugyan hogyan is legyen minden, és talán túlzottan is belemélyültem.
Így az eltávolodása ránt ki a gondolataimból.

- Jó reggelt! - mosolygom. Ezt a részét még nem felejtettem el, és az.. ELŐTT, vagy az után, hogy felém nyújtja a telefont, ez a részlet már kiesett.
Ettől még látom. A kanyart. És bólintok. Minthogy azt is indokoltnak érzem, hogy tovább beszéljek.
A kanyar ELŐTT vagy akár után....

- Én ébresztettelek fel?? Nemakartam... - figyelek újra rá, csak hogy felmérjem, ésvele azt is, hogy még mindig ott van e az a korábbi mosoly.
A "GYŐZELEM".
Mert ha ott, senki nem lehet nálam boldogabb.

Akármi is történik......

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#485TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 20 Icon_minitimePént. Jún. 30, 2023 8:03 am




Nem bírom rávenni magam, hogy megszólaljak. Talán még nincs teljesen ébren az agyam és nem tudja eldönteni, tényleg minden biztonságos. Vagy csak azt, hogy minden rendben. Mert rendben van, nem?
Ott a hangja. A "jó reggelt"-je. A mosolya. Mégsem akaródzik megszólalni. Csak tartom a telefont, hogy lássa, merre kell menni és várom a csodát. Azt, hogy amikor rám néz, eltűnjön belőlem minden kettős érzés és stabilan tudjak állni.
A kérdésekre viszont mindig válaszolni kell. Érthetőenszavakkalbenjamin.
A kezem a telefonnal együtt az ölembe kerül és a tekintetem az útra szegeződik. A kanyarra, pontosabban a lehajtóra, mintha nekem kellene vigyáznom a forgalommal. De végül hallani, ahogy nagy levegőt veszek.
- A telefon ébresztett. Rezgett - egész biztos vagyok benne, hogy a kanyar miatt. Azért volt, nem? Nem csörgött, nem pittyegett, nem kereste Olivert... senki...
Senki nem keresi? Senkinek nem hiányzik? A barátainak? A munkából? A... akárkinek?
- Minden rendben - csúszik ki a már egész megszokott mondat anélkül, hogy egyáltalán kérdeznie kellene.
Majd, hogy bizonyítsam arról, tényleg igazat mondok... és ezzel együtt kiűzzem a korábbi gondolatokat, amik kérés nélkül törtek maguknak utat... egy kis mocorgás után feltérdelek az ülésen és mellőzve a legkisebb magyarázatot vagy akár elmotyognék egy figyelmeztetést, Oliver nyakába csókolok.
Aztán, mintha semmi nem történt volna, visszahuppanok Sally ülésére. ...és végre nem érzem, hogy bajba kerülhetek, ha beszélek. A vállaim és a hátam enged abból a feszült tartásból és még a mosoly is felkúszik az arcomon.
Igaz, hogy a tekintetem kifelé figyel, minden porcikám viszont oldalra. Rá. A szemeim az utat látják, ami lassan repedezetté válik, ahogy közeledünk a város széléhez. Majd jobbra megjelennek az első házak, vele együtt minimális forgalom... és balra... Balra ott a lényeg. Már látni a hatalmas vásznat, ami mint valami hívogató jel, kikandikál a homokos végtelenből. Oda megyünk. A valahogy még működő autósmoziba. Fogalmam sincs, mit játszanak ma és nem is feltétlen számít. Legalábbis nem hiszem. De azért biztos vagyok benne, hogy próbálom majd elkapni a táblát a kis lehajtó előtt, hogy lássam, mi a műsor.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#486TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 20 Icon_minitimePént. Jún. 30, 2023 5:12 pm

Oké... Ez azért részeiben 1 pont. Nekem. Nem én ébresztettem fel, de ettől még mosolygok. Valahogy képtelen lennék nem megtenni, a közelében, egészen addig, amíg nem érzékelem hogy mocorog, akkor is inkább csak azért fagy le - mármint a mosolyom - mert egyszerűen az érdeklődés veszi át a helyét, a feszült(ebb) figyelés, de amikor megkapom végül a csókomat, azon kívül hogy rövid áramütés szalad végig a gericemen, sokkal nyomatékosabb viszont az a nevetés, ami ennek nyomán kerülget.
És nem is félek kiengedni.

Az egész lassú mosolyba szelidül át amikor visszahelyezkedik a helyére, persze néha rákapom a tekintetem, nem sietve sehova, sem róla el, és sem az útról sem kapkodom, de azért néha figyelem.

Egészen addig, amíg nem kapok újabb útbaigazítást.
Vagy kérdést. Ha kérdést, kapok, arra is válaszolok.
Vagy ha épp túl hosszúra nyúlik a csönd kettőnk között, akkor is beszélgetésbe kezdek.
Valamiről.

- ...Tudod szeretem ezt.... - pillantok rá - Csak Te és én, kinn az út porán.. - oké, azért némi költői túlzással is élek, de remélem érti ezt. Megérti. - Tetszik. - mosolyodom el, és most nem pazarlok magvas gondolatokat arr, hogy ezt az egészet kifejtsem, mindez annyi, amit jelenleg, és a jelen pillanatban jelent.
Hogy mennyire is élvezem vele ezt az utat...

Mert élvezem.
És ennek ellenkezőjéről nem tudna meggyőzni soha, senki!
Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#487TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 20 Icon_minitimePént. Jún. 30, 2023 11:31 pm




Az egész világ a helyére billen. Pusztán a nevetésének köszönhetően. Hamarosan már az én arcomon is el lehet kapni a mosolyt és még ha a tekintetem kizárólag az utat is figyeli... tudom... egyszerűen érzem, amikor az övé felém irányul.
Hm? - csak ennyi. Ennyit szeretnék kérdezni, oda sem pillantva, mintha valójában nem számítana. De nincs meg a játékosság. Nincs baj és mégsem megy. A gondolataim pedig... nem hallhatja.
Szóval marad a csend, a néha elnyomott, néha teljes bátorsággal vállalt mosoly. Utóbbi kerül terítékre akkor is, amikor megszólal. Csak most egyenesen rá, sugárzóan.
Nekem is... nekem is tetszik. Az egész. Vele. Bármi. És az is jó lenne, ha... ha... soha nem vinne haza? Ha többet nem vinne vissza, Vegasba?
- Lehet ez az életem, Oliver? Veled? Örökké úton? Biztonságban? - kezdem kérdezgetni. Nem éppen az, ami a fejemben elhangzott, de... egész közel van hozzá.
Persze egy részem tisztában van vele, hogy az élet nem így működik. De...
- Csak hazudj, jó? Az most elég - teszem hozzá az előzőnél sokkal csendesebben, de még mindig őt figyelve. Már megint... már megint, egy ki tudja, honnan érkező adag bátorsággal.
Ami kitart egyetlen, nagy, lélegzetvételnyi ideig. Majd mielőtt talán ideje lenne válaszolni száznyolcvan fokos fordulatként hozzáteszem a lényeget is. Ami valójában számít, miközben máris előre irányul a tekintetem.
Talán... talán... így adok neki lehetőséget, hogy egyáltalán ne válaszoljon, ha nem akar. Ne hazudjon, ha nem szeretne. Csak tegyen úgy, mintha semmi el sem hangzott volna.
- Ide jövünk - intek jobbra, még időben, hogy kényelmesen be tudjon kanyarodni a kis zsákutcába.
A kasszához vezető utat általában egy kezdetleges kis sorompó zárja el, de most nyitva áll, pedig még valószínűleg kissé odébb van az első film. A szürkület nem elég hozzá, hogy rendesen látni lehessen a vásznat.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#488TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 20 Icon_minitimeKedd Júl. 11, 2023 3:42 pm

Tetszik a mosolya is.... Már elsőre.... Az első olyan... olyan.... hogyisfogalmazzak ésszerűen, valami TETSZIK BENNE!
És nagyon-nem tudom még megfogalmazni mi is az....

Helyette az a kérdés ami következik, teljességgel meglep. Nem számítottam rá.. Nem erre számítottam, arra számítottam, hogy....
...De igazából fogalmam sincs róla mi járt a fejemben, pláne ezzel kapcsolatban, de ahogy hirtelen vált viszont, azonnal ketté vágja az épp hogy csak megfogalmazódni készült feleletet.

Így azonnal közbelépek.

- Hééé... Benji.... Mi az amitől félsz..?? - de közben az eszem jól tudja, hogy mi az amitől tényleg fél. Az, amitől én is félek. Amitől valósággal RETTEGEK!!!
Attól, hogy valaha is.... vissza kelljen oda mennie ...
Jelenleg ez az egyetlen félelmem.
És az egyetlen, ami kitölti a jelen világomat.
Így hát igyekszem és még őelötte lépek.

Pontosabban közvetlenül azután, hogy egy hirtelen váltással keresztbevágott mindent.

Még épp hogy a lehajtó előtt igyekszem a fékbe lépni, persze érzéssel, de azért rendre, és óvatosan lekormányozom Sallyt, ha nem is az útpadkára, de  a menetirányról egy kicsit lejjebb.

Úgyse jár - legalábbis pont ebben a pillanatban - erre senki.
Így hát tisztán állíthatom a motort le, hogy zavartalanul a szemeibe nézhessek.

Vagy inkább csak rá.
Amire, és amennyire lehetőségem van.

- Soha nem fogok Neked hazudni, Benji. Sajnálom. - tényleg sajnálom? Ezúttal talán tényleg van egy halovány, csak áttetsző szándék rá.
De emellett...

- De azt akarom, hogy biztonságban légy. Örökké. És mellettem. - egy talán halvány mosoly árnyéka meglehet hogy bejátszik a szememben, de az is lehet, hogy túl komoly a szituáció.
Mert nagyon is fontos dolgokról kell beszéljünk.
Ami elkerülhetetlen.
És nem kergethetjük tovább.
Bármennyire is jólesne...

- Benjiii... beszélnünk kéne arról hogy... - a hangom hirtelen vált modort, nem hangulatot, csak tudni akarom, hogy tudja, hogy most egészen komoly dolgokról lesz szó.  
A végletekig komolyakról.

- Gondolkoztam azon, hogy hogyan is oldjuk meg ezt a helyzetet. - kitekintek, csak előre a szélvédőn. De nem az út végtelen üressége az ami érdekel. - ... és arra jutottam, hogy .... - de itt elszakad a kapocs. Ugyan mit is mondhatnék?? Azt hogy szerintem a rendőrséghez kéne fordulnunk?? Akkor is ha én kockáztatnék?? Az ő szava az enyém ellen... Egy elítélt kertész... És még nem is ez lenne a legrosszabb benne, a mérhetetlen, hogy mi lesz ha visszaadják neki!!? Vagy ha Ő.. MAGA! kéri?!!!! Hogyan tudnék azután azzal együttélni!!!???
Még akkor is ha nem zárnak rácsok mögé ...

Gyorsan elharapom ezt a tervet, és csak az az átkozott csönd marad. Egy darabig. Aztán....

- Talán el kéne innen mennünk. - fordulok aztán mégis felé. - Messzire. - biccentek rá. - Akárhova, csak el innen. Akár egy másik Államba. Vagy országba. BÁRHOVA, csak Te boldog legyél... - igen, már egész régóta, ez a dolog kapizsgál a fejemben. Hogy hogyan!??? Azt még nem tudom. De azt igen, hogyha igent mond...
... akkor a legzárosabb időig ki fogom találni...
Mert AKÁRHOGYAN!!!!

Csak újra lássam azt a mosolyt azon az arcon....

Akárhogyan.

És bármit is kell megtennem érte.........


Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#489TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 20 Icon_minitimeSzer. Júl. 12, 2023 12:09 pm




Mi az, amitől félek. Olyan egyszerű kérdés én pedig egy másodperc alatt meg tudnék tölteni egy listát. Félek Steventől. Félek a nagybátyámtól. Félek a fájdalomtól. Félek a hangos zajoktól. Félek attól, amikor hirtelen fékez. Félek a hirtelen, semmiből érkező mozdulatoktól. Félek idekint lenni. Félek Oliver nélkül létezni. Attól, hogy nem leszek elég jó neki. Attól, hogy egyszer újra eszébe jut, hány éves vagyok. Attól, hogy megszegi az ígéreteit. Attól, hogy valamikor elfogy az út és az egésznek vége lesz. Attól, hogy kiderül, talán az egész sosem történt meg.
Attól, hogy egyszer elege lesz abból, hogy félek.
A tudatom színültig telt félelmekkel, én mégis csak vállat vonok, mintha fogalmam sem lenne a válaszról. Mintha nem is számítana, pedig az agyam zsong a félelmektől és én csak kérlelni tudom, hogy hazudjon. Hazudja, hogy sosem állunk meg. Hogy a végtelenségig tart majd az út és sosem állunk meg igazán. Sosem hagyja, hogy bárki vagy bármi utolérjen.
De nem hazudik. Soha nem fog. Pedig bármit megtennék érte! Mégsem jön újabb ígéret... nem olyan, amit hallani szerettem volna, én pedig egy pillanatig összeszorítom a szemeim. És még utána is... eszemben sincs ránézni, a fejem sem fordítom felé. Makacsul előre figyelek, ki a szélvédőn, mintha azzal közelebb tudnám hozni a hatalmas, üres vásznat, vele együtt a mozit és akkor nem beszélne tovább.
Vagy most is érvényes a Beetlejuice? Mondhatom? Talán erre vár a csendben? Azt szeretné, hogy félbeszakítsam?
Csak mondd meg, mit szeretnél hallani! Kérj meg, hogy azt mondjam, amit hallani akarsz és úgy teszek! - könyörgök neki... fejben... miközben a kezem a szinte már szokásos útvonalat járja be. Sally ülése - kopp -, ajtókilincs - kopp -, a lábamanyakamanyakláncom...
Egyszer és kétszer és még félszer csavarom a mutatóujjam köré a most valahogy túl nehéznek tűnő láncot. Így én irányíthatom mennyit nyomjon, mennyire húzza le a fejem vagy épp mennyire szorítson, miközben próbálok rájönni, mi lenne a jó válasz.
Nem először említi, hogy csak lépjünk meg. Ezt szeretné. Én ezt szeretném? Nem mindegy nekem, amíg mellette és vele lehetek? Mexikó... vagy egyszerűen... a világ vége?
- Oké - préselem ki magamból az apró szót a lánc szorítása mellett is. De érzem, hogy ez kevés.
- Vigyél messzire, Oliver. Vigyél minél messzebb.
Menjünk olyan messze... Menjünk olyan messze... annyi ideig... hogy időközben megtanuljak... nem félni.
- Vigyél el valami apró, poros városba, amit még a térképek sem jelölnek. Amiről nem ír a google. Egy hatalmas, biztonságos, fallal körülvett kerttel és egy kicsi házzal az egész közepén.
Akkor is, ha ennek az az ára, hogy talán soha de soha nem vihet el oda, ahova már akkor szerettem volna menni, amikor az émelyítően édes és finom fánkokat vette.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#490TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 20 Icon_minitimePént. Júl. 14, 2023 1:21 am

"oké"

Mintha csak meg se hallottam volna, de tényleg hallottam.
Egy percre még el is gondolkozom, egy pillanatra, hogy mi.... oké!?? De aztán folytatja, és nem jut idő fejtegetésre, így teljes szélességgel csakis rá koncentrálok, RÁ figyelek, és amikor úgy tűnik végzett, utolérik magukat a gondolatok.

Nem akarok várni. Nem akarom, hogy azt higgye egy percig is hezitálok, mégis néhány másodperc eltelik, egy részben-elnyomott sóhaj, és a tekintetem visszatalál a szélvédőre.
Pedig felé fordulok közben.

Aztán...

- Rendben... - először részben félszegen, de aztán már sokkal elhatározattabban csúszik ki.

- Akkor elmegyünk. - és már mosolygom.
Lehet, nem az az igazi, felszabadult boldog mosoly az, de ettől még nemkevésbé tesz boldoggá.
Tudom, hogy ezt akarom. Tudom, hogy őt akarom. Az életet. Vele. Mellette, ameddig csak ezt hagyja nekem, vagy ameddig szüksége van.. rám, de ezúttal nem hagyom ezt elveszni.
Mert akkor vesznék csak el igazán.... Tudom.
Így nagy levegőt veszek.
Készen áll a haditerv.

Már jóval örömtelibben... boldogan az elhatározásban amit megtettem, már sokkal... felszabadultabb, és sokkal-sokkal boldogabb mosollyal nézek felé.

- Amint megnéztük ezt a filmet, még az éjj leple alatt visszamegyünk Vegasba. - de észbekapok. - Nyugi, messze a lakástól állok meg, csak összeszedek néhány cuccot, a papírjaimat és a félre tett pénzemet, aztán elindulunk... - és mosolygom. - ..ELŐRE!!!!

Itt már egyre jobban tetszik az elhatározás ötlete, már-már nevetek, az egész valahogy visszahozza... a régi ízeket, és el is felejtettem már milyen érzés volt csak úgy .. fejjel menni előre, és mennyire is... mámorító, izgalmas az egész szele.
És most.... nem egyedül leszek hogy átéljem.
Talán ez a legizgalmasabb benne....

Vagy épp az, hogy egyáltalán megteszem.


(nem bánom hogy az egész életem kifordul önmagából...)

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#491TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 20 Icon_minitimePént. Júl. 14, 2023 12:28 pm




Majdnem... majdnem engedek a késztetésnek, hogy felé forduljak, amikor hallom a hangján, mosolyog. Látni szeretném! De közben valami apró, halk gondolat visszatart és még egy kicsit kitartok. Még egy kicsit hagyom, hogy szorítson a nyaklánc, mielőtt lassan hagynám lecsavarodni az ujjamról. ...és még egy nagy levegő.
Mintha percek óta először lélegezhetnék igazán.
Mire a lelkesedése megérkezik, már az én arcomon is ott a mosoly. Nem a tény miatt, hogy messzire fog vinni... hanem azért, mert a lehető legjobb választ adtam és most mosolyog. Miattam! Miattam mosolyog. Miattam lelkes.
Végül lassan, de felé fordulok. Kissé lehajtott fejjel, a tincseim biztonságos takarásából lesek rá. Megérdemlem, hogy lássam a mosolyát, a kék szemeiben az esetleges csillogást. Ez most jár.
- Előre - ismétlem el utána, mintha csak ízlelgetném a szót.
- Előre, amíg meg nem találjuk a házat, amit... elképzeltem, jó? Vagy amíg el nem fogy az út. És ott már más leszek. Ott már nem leszek... nem leszek... - egy pillanatra elakadok. A kezem újfent a nyakláncra siklik, de most csak éppen hozzáérek a láncszemekhez.
- Nem leszek többet... Benjamin Thomas Russel - valahol még én is meglepődök, milyen gyűlölettel mondom ki a nevet. A nevem. A kapott nevem. A... hamarosan régi nevem.
Egy másodperc erejéig felrémlik, hogy ezt talán még nem említettem Olivernek. Nem volt rendes bemutatkozás... de a kezem megfogta, amikor a keresztnevem kíséreteként felé nyújtottam. Akkor ért hozzám először... a medence mellett... a keze durva volt, de a mozdulat egyáltalán nem...
Utána pedig Sallynek is elmondtam. A Benjamint és az Alexandert is. De semmi többet. Sallynek lehetett. Biztos voltam benne, hogy ő teljes titokban tartja, hogy a "rossz nevem" használtam.
...és az sem érdekelt, hogy közben Oliver hallotta.
- Ezt is kaptam. Steventől. Új második keresztnevet. Új családnevet - teszem hozzá azért, magyarázatként.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#492TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 20 Icon_minitimePént. Júl. 14, 2023 2:33 pm

Maga a gondolat.... most kezd csak egyre inkább felpörögni a fejemben....
Mire mondtam igent!??? Arra, hogy akár órákon belül, összeszedem az összes cuccom, visszamegyek Vegasba, és hátrahagyva mindent.... barátot... ellenséget... munkát, Warrent, egy árva és megveszekedett szó nélkül, és eltűnök ebből a világból. Abból a világból... Ami az életem. Egy fiú miatt.... Egy olyan fiú miatt, akit alig ismerek, és olyan.......

.... mégsem tudom megbánni.
Lehet hogy bánni fogom, egyszer, lehet hogy később megjelenik az életem nagy hibáinak könyvében, de most tudom....
.....hogy képtelen lennék másképp dönteni.
És nem is tehetem meg.
Ezúttal.

Így az örvendezésem bár valós, az agyam hátsó szeglete ugyanúgy folytatja a vészreakciókat, mi lesz ha valami nem megy jól... Mi lesz, ha valami... nem úgy sül el, ahogy a sűrű, és rózsaszín ködben elképzelem, és MI!!?.. lesz akkor, ha beüt a nagy krach! Az összeomlás.... Vajon képes leszek e még továbbra is tartani az életem!??? Warren nélkül.... A barátaim nélkül..... Józanság nélkül.....
Mégsem engedem kifutni ezeket a félelmeket, mégpedig azért nem, mert nem akarom hogy megmásítsanak a döntésemben.
EZT.. AKAROM!!! És minden veszélyével együtt....


Ez az egész... szemvillanás alatt fut végig a fejemen, és amikor megszólal... valahogy átragad rám az a félénk... kislányos kis pillantás, amit a haja alól érzékelek....
Talán épp ebbe szerettem bele igazán.... ((és valahol megértem azt a szemetet.. ))
De amikor folytatja tovább... és elhangzik az a név, az ösztön egész másféleképpen mozgat meg...

- Na, gyere ide... - kapom el, de nem kapkodva, és nem gyorsan, nem rátörve, csakis finoman és szelíden nyújtom ki felé a kezem, és ha jön... ha hagyja, a karom a nyaka köré futtatva óvatosan húzom közelebb, egészen a vállam mellé, a hónom alá, félig, hogy a tincsei közé bújva a feje tetejére egy hosszúra nyújtott csókot nyomjak.
A hajába....
Ez most kellett....
Semmi más nem kellett most ennyire, és ha érzem, hogy megnyugodott, még mindig nem erszetem el, vagy csak a következő.. UTÁNI pillanatban, ha kifűzné magát, de közben akarom hogy valamvel tisztában legyen.

- Olyan nevet választasz magadnak amilyet csak szeretnél... - és igen... A papírokat is el kell majd intézni. A hamis... papírokat. Neki. És talán nekem is....

Még rengeteg dolgunk lesz.....

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#493TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 20 Icon_minitimePént. Júl. 14, 2023 4:45 pm




Ösztönszerűen jön az engedelmesség. Első szóra mozdulok és bár hagyom, hogy magához húzzon, a bújás... az, ahogy a fejem odafúrom a vállához, bele abba a kis mélyedésbe a kulcscsontjánál... az már teljes egészében a saját döntésem.
Mert jól esik.
Mert biztonságos.
Mert szeretem az illatot, ami belőle árad.
...és őt is...
Valószínűleg hallani a kissé tompa sóhajt, ami a nagy bújás közben kiszökik, hála a hajamba érkező csóknak. Egy pillanatra lecsukódnak a szemeim. Csak az érzésre figyelek és hagyom, hogy a név, amit utálok, szépen elcsendesedjen a fejemben, míg végül teljesen elhal a visszhang is.
- Amilyet szeretnék - ismétlem utána csendesen.
Amilyet szeretnék, kivéve azt, amivel születtem, igaz?
De persze ezt nem mondom ki hangosan. Nincs rá szükség. Így van, én is tudom és eszemben sincs hagyni, hogy a szavaim eltüntessék a lelkesedését.
- Te ki akarsz lenni, Oliver? - kérdezek inkább vissza, továbbra sem igazán mozdulva a közeléből. Sőt, hacsak megpróbálja elhúzni a fejét, már hangzik is el a halk "ne!" és a kezem, ami nincs kettőnk közé szorulva, nyúl vakon érte, hogy visszahúzzam. Maradjon még egy kicsit. Rendben vagyok, mégis... jól esne.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#494TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 20 Icon_minitimeSzomb. Júl. 15, 2023 4:36 am

Hallom a hangjából a kétségbeesést....
Valamiféle bánatot, és annyira szívesen tűntetném ezt el...
De mégis csak annyit tudok adni, amennyit adhatok... És bár szívesen, igen, akár ököllel is mennék ha kell, de tudom, hogy azzal messze nem használnék neki..
Senkinek sem használnék....

Aztán mégis az újabb szavak azok amik kirángatnak. A töprengésből, ugyan mi.. minden mást tehetnék még, de ezúttal elengedem az újabb és újabb ötleteket, és helyette inkább csak elmosolyodom.

Nem baj ha nem látja közben, amíg nem kéri ezt, nem engedem el.
Helyette beszélek.

- Régen... még gyerekként, tűzoltó akartam lenni.. - nevetem el, félig, de nem ez a lényeg, folytatom. - Aztán később, híresség... Kinn, a hírnevet jelentő deszkákon, volt idő amikor azt hittem, hogy minden az enyém lehet. - voltak azok az idők - De soha nem voltam boldog... Tényleg boldog. Egészen eddig. - és követi a fején egy újabb csók, de hogy el is mondjam amit szeretnék...

- Szeretnék az lenni, aki megmutatja Neked a világot. - és már tényleg elmosolyodom. És úgy szélesen. Még ha továbbra is csak kitekintek, a szélvédő felé. (már ha ő nem izgett mozgott közben, hogy belenézzen a szemeimbe.)

- És szeretnék az is lenni, aki megadja neked azt a boldogságot, amit megérdemelsz. És amit én is megérdemlek. Próbálkozni fogok. - és ez az egy biztos. És hogy sikerül e!?? Nem tudom. Ez még valószínűleg a jövő zenéje, de egy a biztos:

PRÓBÁLKOZNI FOGOK!

Mert ez az, amit megtehetek.

Akármi is jöjjön közbe(n).....

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#495TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 20 Icon_minitimeSzomb. Júl. 15, 2023 12:07 pm




Levegőt is csak csendesen veszek, alig-alig észrevehetően. Ebben jó vagyok. Csak most nem félelemből teszem, hanem mert egyetlen szót, egyetlen rezzenést sem szeretnék elszalasztani, amíg magáról beszél. Válaszokat kapok, a fejemben mégis minden mondat újabb kérdéseket szül.
Tűzoltó? Miért nem lett az? Van köze az apjához meg az elvásárokhoz, amikről mesélt? Szeretne... majd ezek után tűzoltó lenni és...
Próbálom kordában tartani a gondolataim, mégis az elhangzó folytatás az, ami kizökkent annyira, hogy minden elcsendesedjen odabent. Híresség? Híres... volt?
Szinte érzem a gondolataim között beálló némaságot. Nem mondom ki a kérdés, így nincs, aki megválaszolja.
De hamarosan már újra keresem a kapaszkodókat, hogy valamilyen módon összerakjam az apró válaszokból, hogy is nézett ki az élete, mielőtt miattam az egész a feje tetejére állt. De túl sokra nem jutok. Elsőbbséget élvez, hogy rá figyeljek. Lesz majd időm sorrendbe tenni mindent, amit elárult. ...és lesz majd idő arra, hogy... megmutassa nekem a világot. Azt, amit ő ismer és ami biztonságos, mert ő benne van.
A gondolatra hamar mosolyra húzódik a szám. Ha tényleg... nagyon-nagyon messze visz, megtanulok majd nem félni és akkor nem lesz gond. Akkor elvihet bárhova, bármilyen programra. Bejárhatjuk az egész világot, minden apró zugot, ami érdekes lehet.
Erre a gondolatra azért már kezdek mocorogni a karjában, majd el is húzódok. Nem túl messze, éppen annyira, hogy fel tudjak lesni rá.
Hogy lássa az időközben még szélesebbé vált mosolyom.
Két tenyerem a combján, úgy támaszkodok és húzom ki magam, egész közel az arcához. Innen még bárhova mozdulhatok. Innen még elbújhatok a nyakában... vagy hagyhatom, hogy mondjuk... megcsókoljon.
- Olyan fajta boldogságot... mint amikor felkértél táncolni...? Amikor azt mondtam, lehet, hogy szeretlek? - mondom szinte már... büszkén. Ez a kis trükköm, hogy közöljem vele, mit érzek, anélkül, hogy tényleg ki kellene újra mondanom.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#496TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 20 Icon_minitimeVas. Júl. 16, 2023 4:55 pm

A szavaira megdobban a szívem....
Igen, banális, elcsépelt filmbéli jelenet, de ettől még érzem.
És nem tud kizökkenteni.
Az annál inkább, ahogy csak néz a szemeimbe, közelről, túl közel van.
Túl közel ahhoz, hogy normálisan gondolkodjak.
Mégis mindent megteszek.
Próbálkozom.

- Olyan boldogságot, amire csak vágysz... amit szeretnél.... Olyat amiről rájössz, hogy a világ... nem egy rossz hely... - emelkedik a hozzá közelebb eső kezem, hogy ne távolodjak el, de egy ujjal azért végigsimítsak a homloka fölött, a haja vonalán, félrehajtva vele egy hajtincset.
Szinte bármelyik pillanatban megcsókolnám....
Megtenném...

- És nem rossz dolog .. tartozni valakihez... - akadok meg a szemeiben.

- Valaki olyanhoz, aki tényleg szeret. - és most először csúszik ki az az őszinte mosoly a képemen, azzal az őszinteséggel.. amit most  a szemeim is sugároznak. Most először.
Érzem.

Mégsem veszem a lendületet hogy megcsókoljam.

Talán mert ez most sokkal többet jelent....


Végre beszél hozzám.
Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#497TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 20 Icon_minitimeVas. Júl. 16, 2023 5:22 pm



El kell ismernem, nem különösebben érdekel a világ önmagában. Az érdekel, hogy ő ott legyen benne. Az én világomban. Tőle lesz biztonságos és jó és ennél többet nem is igazán akarok.
Hiszen már most elérte, hogy ne akarjak elbújni előle! Az előbb még a Steventől kapott nevem úgy nyomta a mellkasom, hogy szinte fájt. Most meg... most mosolyogva hagyom, hogy elsimítsa a tincset a homlokomból és a tekintetem egy pillanatra sem sütöm le. A jutalmam pedig? A tekintete. Mindaz, ami a gyönyörű kék szemekből sugárzik.
Hozzád tartozok, Oliver. A tiéd vagyok...
- ...és te szeretsz engem - mondom ki hangosan is a gondolataim befejezését.
- Igaz? - teszem azért hozzá, pedig tudom a választ. Tudom, de hallani szeretném. Ezt bizonyítja a mosoly is az arcomon. Az a fajta, ami azt sugallja, pontosan tudom, mit művelek.
Mit művelsz, Benjamin?
De ezúttal hiába az ismerős, határozott hang a fejemben, most nem a szokásos választ dobja az agyam. Nem a remegő "semmit".
Megcsókolom Olivert. Azt művelem. Mert ezt szeretném tenni. Amúgy is ezt akarja tőlem, nem? Hogy döntéseket hozzak, szabadon. Hát most azt teszem.
A karjaimon támaszkodva, kicsit jobban felemelkedve az ülésről, talán a kelleténél erősebben nyomva a combját... de odahajolok, hogy megcsókoljam. Csak röviden. Minden egyes mondatom végén.
- Nézzük meg a filmet. Akármi is van műsoron. Aztán keressük meg a házat. Ahol lehetnek újra saját könyveim. És ahol veled élhetek. Messze Steventől. Messze a nagybátyámtól. Messze mindentől. Közel hozzád - és itt már engedek. Itt már engedem magamnak és neki, hogyha úgy van, hosszabbra nyúljon a csók.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#498TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 20 Icon_minitimeVas. Júl. 16, 2023 6:44 pm

Nem jön ki hang a torkomon...
Tudom... Érzem.
Így csak bólintok egyet...
Talán túl kicsit is, ahhoz hogy meglátsszon, de a szemeimből mindent kiolvashat, ha akar....
Lefogadom ..

És akar, legalábbis az azt követő mozdulatai annál beszédesebbek...
Amikor még csak közeledik, már felfogja a fejem, de a szám már előre reagál, hosszan elmosolyodik, - bár nagyon rövid idő alatt -  és csak mielőtt megérintene, akkor válik készségessé... A csókban....
Ami bár túl rövid, tudom hogy kapok még belőle ..
Így újból elmosolyodom.
És megint ..
És minden egyes újabb érintés, egyre feljebb tornázza a jókedvemet..
És már útközben se hagy el a mosolygás.....

Már-már az ajkaiba nevetek... mosolygok... vidám vagyok, boldog .. amikor aztán az utolsónál valahogy egyre mélyebbre törik az egész szele, és bár nem török rá, semmi elkapkodott szenvedély, vagy nyomás ami kényszerítene, mégis csak folytatom, tovább. Minden  kérésére... Válaszolok....
Ha hív... felelek.
Ha megáll... ha visszakozik, vagy jelez, hogy elég volt, szabad utat engedek, de addig....

Most a lelkeink találkoznak egymással.
Akármennyire is nyálasan hangzik....

De minden pillanatát élvezem.....

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#499TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 20 Icon_minitimeVas. Júl. 16, 2023 6:55 pm




Megengedem magamnak, hogy az utolsó pillanatig kiélvezzem, ami történik. Ami... miattam történik. Minden porcikám az övé. Az egész életem tálcán kínálom elé...  és cserébe én kapom... a mosolyát. A nevetését. Az édes ajkait.
Hamarosan, szinte csak kísérletként, némán kérlelni kezdem a nyelvét, hogy jöjjön... tudja a dolgát... táncoljon velem... Még úgy is, hogy a tudatom mélyén ott van a vészfék, amit egyszer meg fogok húzni.
De még nem.
Még bátorítom. Minden mozzanattal és újabb csókkal, amit szavak nélkül kérek tőle.
Végül még végfék sem lesz, csak egyszerű fékpedál, amit óvatosan lenyomok, ahogy tanította Sallyn. Nincs riasztó vagy pánik. Csak a halvány érzés, ami hasonlatos a szégyenhez, mégsem egészen az. Mielőtt pedig elhatalmasodna rajtam, véget vetek az egésznek.
Egyik kezem a mellkasára csúszik, a tenyerem halvány, de érezhető erővel simul, mintha vissza akarnám nyomni az ülésre. Mintha őt akarnám leállítani és nem önmagam. És amint megkapom a kis szabadságot, a lélegzetvételnyi időt, már menetrendszerűen jön a mozdulat, amivel lehajtom a fejem.
Kell egy pillanat. Kettő. Amíg hagy... elrejtőzni? Nem egészen... de valahol mégis. Majd nekidöntöm a homlokom a mellkasának.
Itt vagyok. Rendben vagyok. Figyelek.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#500TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 20 Icon_minitimeHétf. Júl. 17, 2023 8:53 am

A megjelenő keze a mellkasomon... Előzetes jelzés a végére. Már tudom. Ismerem?? Csak érzem.
És tudom.
Így amint tolni kezd, bár némán engedek, de közben belemosolygok, és kiélvezve, minden egyes utolsó cseppet amit kaphatok belőle, végül elengedem.

Ő szusszan, én vissszafogott levegővel vigyorgok mint az atom...
Inkább csak mosolygok, szélesen... Boldog vagyok.
És ahogy végül megtámaszt a mellkasomon, én csak egy pillanatra, de egy nagyon hosszú pillanatra, a hajába hajtom a fejem...
Csak hogy mélyen beszívhassam az illatát....

De nem mozdulok, csakis némi idővel később.
Amikor már újra a szélvédő mögötti világot kémlelem, de fejben még mindig egészen máshol járok. A boldogságban... Egy boldog, hosszú pillanatban...
Egy boldog életben....

- Benji.... Köszönöm ezt... - és csak azután szólalok meg, miután azt érzem, megtehetem.
Miatta... vagy miattam... ez most nem számít.
Engedi a helyzet. Ahogy azt is, hogy tovább folytassam.

- ... Köszönöm, hogy Te léptél hozzám... Hogy megajándékoztál... - még mindig mosolygom, és le is fogadom, hogy képtelen leszek levakarni az elkövetező időkben, de azért akarom hogy tudja. Szeretném.....
Hogy mennyire hálás vagyok.

Nem a csókért.
Azért, hogy nyitott felém....
És sokkal többet is tett annál.

Végre úgy érzem, elindultunk...
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#501TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 20 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

P.S.: Some things are worth the trouble

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
20 / 23 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22, 23  Next

 Similar topics

-
» It ain't worth it if it don't terrify you - Zafír & Benji

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Játéktér ∷ :: külváros / sivatag :: Lakások-