♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
Gloria & Robbie - Fucking millenials...? - Page 2 Icon_minitimeby Derek Moretti Csüt. Ápr. 25, 2024 8:15 am

» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
Gloria & Robbie - Fucking millenials...? - Page 2 Icon_minitimeby Leon Williams Kedd Ápr. 23, 2024 9:39 pm

» Leon Williams
Gloria & Robbie - Fucking millenials...? - Page 2 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
Gloria & Robbie - Fucking millenials...? - Page 2 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
Gloria & Robbie - Fucking millenials...? - Page 2 Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
Gloria & Robbie - Fucking millenials...? - Page 2 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
Gloria & Robbie - Fucking millenials...? - Page 2 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
Gloria & Robbie - Fucking millenials...? - Page 2 Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
Gloria "Sapphire" Salinas
Gloria & Robbie - Fucking millenials...? - Page 2 Vote_lcapGloria & Robbie - Fucking millenials...? - Page 2 Voting_barGloria & Robbie - Fucking millenials...? - Page 2 Vote_rcap 
Leon Williams
Gloria & Robbie - Fucking millenials...? - Page 2 Vote_lcapGloria & Robbie - Fucking millenials...? - Page 2 Voting_barGloria & Robbie - Fucking millenials...? - Page 2 Vote_rcap 
Derek Moretti
Gloria & Robbie - Fucking millenials...? - Page 2 Vote_lcapGloria & Robbie - Fucking millenials...? - Page 2 Voting_barGloria & Robbie - Fucking millenials...? - Page 2 Vote_rcap 
Alessandra Clark
Gloria & Robbie - Fucking millenials...? - Page 2 Vote_lcapGloria & Robbie - Fucking millenials...? - Page 2 Voting_barGloria & Robbie - Fucking millenials...? - Page 2 Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Gloria & Robbie - Fucking millenials...?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 809

#26TémanyitásTárgy: Re: Gloria & Robbie - Fucking millenials...?   Gloria & Robbie - Fucking millenials...? - Page 2 Icon_minitimePént. Dec. 01, 2023 8:55 am


Robbie& Gloria



*Sean bácsi és az ő uncsija. Rá kell jönnöm, hogy ha nem magyaráz tudálékosan, hanem csak úgy rácsodálkozik az emberre, mint most ő is, akkor egész jó fej, aranyos fiú, szórakoztató. Ettől persze nem alakul ki bennem rögvest az anyai ösztön, de kedvem lenne elnevetni magam úgy igazán, miközben összeborzolva a szépen fésült haját, megsimizzem a fejét. Utóbbira valószínűleg sikítva rohanna ki az utcára, de sebaj…visszahoznám. A gondolataival nem foglalkozom, annál is inkább, mert nem látok bele a simizni való fejébe, de minekutána helyre tettem a Zsengét, már egészen kezesbárány és lediktálja nekem az infókat. Most, hogy már nem kell a hadnagyon rágnom magam, gyorsan is megy, de nem csak úgy lefirkantom az adatait, hanem szépen kanyarítom a betűket, ahogyan a nevét is leírtam. Elégedett vagyok az eredménnyel és még csak a nyelvemet sem dugtam ki a koncentrálás közben, úgy megy ez már mint az ágybaszarás….na jó, olyat nem szoktam csinálni. Egy pillanatra megfordul a fejemben a gondolat, hogy mit szólna Robbie, ha ezt az amúgy közhelyet dobnám be neki valamire? Elhinné, hogy tényleg az ágyba csinálok? Ezen lopva az orrom alatt elkuncogok kicsit, de aztán bedobja a gyanakvásra okot adó szöveget. „Ne legyen újra szemtelen”? Készül valamire baszki, ezért összeszűkült szemekkel nézek fel rá, várakozva, hogy most vajon mi a francot talált ki. Na igen, a fiatalság rothadó gyümölcse…nem Robbie-ra gondolok hanem a cigire. Azért persze látványosan megkönnyebbülök, hogy nem valami faszságra készül amire az én engedélyem kellene, a szemeim visszanyerik az eredeti állapotukat és még el is mosolyodom, bár ez utóbbi neki adhat gyanakvásra okot. *
-A telefon oké, ha tényleg muszáj, a cigi nem. Fiatal vagy még ahhoz, hogy rongáld az egészséged, ráérsz majd akkor amikor nyugdíjba mész. Az én lelkemen ne száradjon a te összetöpörödött tüdőd. Büdös is, mit szólnak a lányok ha cigiszagúan dörgölőzöl hozzájuk? *Eszembe jut a mai világ és az életemben egyre-másra feltűnő más szexuális identitással rendelkező ember, és minden elítélés nélkül teszem hozzá a kiegészítést, olyan természetességgel, mintha azt mondanám; Jó reggelt! *
-Vagy a fiúk. *Most, hogy így lehordtam a tíz körméről, visszakanyarodom az írásos feladatomhoz, és szépen formáltan odabiggyesztem a végére a házszámot is. Na persze, már mindent meg tudok jegyezni, mindenre oda tudok figyelni, ha nem kell a hadnagyon agyalnom, de Robbie nem hagyja, hogy kicsit is elfelejtsem. Felnézek rá amikor a kérdés elhangzik, de nem tudok válaszolni, mert a fejemben repkednek a kérdések. Ellenemre lenne? Csak azért, mert elütöttem az uncsiját? Egyébként persze nem…de várjunk csak! Annyira udvariasan kérdezte, hogy az már gyanús. S mielőtt még felvetné az elgondolását, már tudom, hogy hátsó szándéka van, ezért megint csíkká nyúlnak a szemeim. Igaz, hogy grimaszol, de szinte érzem a grimasz mögött meghúzódó zsengén gúnyos vigyort. *
-Hhhááááhhh! Te kis…hangyaboka! *Nagy a váltás a csík és a most tócsányira kerekedő szemeim, na meg a „tudtam, úgy tudtam” gyanú lassú vigyorgássá formálódása között. Nem is jut időm azon agyalni, mi a jobb. Ha Robbie sipákoló és feljelentéssel fenyegetőző anyukájával találkozom, vagy a hadnaggyal, aki ki tudja hogyan reagálna arra, hogy elütöttem az unokaöccsét. Persze nem történt nagy baj, és ezt ő is láthatná, egy anya erre vak lenne. Szóval a nagy dilemma még nem döntetett el. *
-Te kis kíváncsi. *Jegyzem meg a konklúziót, amit sikeresen megfejtettem, és csak most kezdem el elképzelni a két felhívandó fél közötti különbséget. *
-Bár szívesen lennék dög, hogy megfosszalak a műsortól, úgy érzem az egészségem megőrzésének védelmében, jobb ha nem találkozom anyukáddal. *Nem, nem félek az őstől, inkább csak szeretném megkímélni magam egy botránytól, amit feltételezésem szerint kiverne itt a váróban. Szerintem neki is jobb lenne. Mire szembesül a történtekkel, már látható lesz, hogy nem is történt olyan nagydolog. Persze egy eltört kéz elég nagydolog, de még mindig jobb, mintha a műtőből tolnák ki a szemei láttára. Mielőtt azonban Robbie arra vetemedne, hogy vigyorogva rákérdez a félelmeimre, melyeket szerinte az anyukájával szemben táplálnék, felemelem a mutatóujjam az orra elé.*
-Cccssss! *Azzal ellököm magam a faltól és visszaviszem az adatlapot a recepciós nőhöz. Míg Robbie telefonálgat, addig lerendezem vele a sürgősség fennállását, bevetve minden latin temperamentumomat.*





_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Robert Holmes

Robert Holmes

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Egyetemista
Posts : 72

#27TémanyitásTárgy: Re: Gloria & Robbie - Fucking millenials...?   Gloria & Robbie - Fucking millenials...? - Page 2 Icon_minitimeHétf. Dec. 11, 2023 10:43 am



Ha valamiben pontosan olyan vagyok, mint bárki más korombeli az az, hogy nem kérek engedélyt a döntéseimet érintően, hanem megyek a saját fejem után. A különbség annyi, hogy az én fejem előre megfontolt úton indul meg és nem ész nélkül húz a szakadék irányába pusztán azért, mert arra fújja a szél.
Most sem engedélyt kértem a cigire vagy a telefonra. Az egyetlen, amibe minimális beleszólása lehetne a jövőben, az az, hogy Sean bácsit hívjam-e. Ha megfelelő érveket hozna fel, talán meggyőzhető lennék arról, hogy mégis anya lenne a jó választás. De ilyesmi nem hangzik el, mindössze a cigarettát kritizálja.
- A nagy könyv szerint nem vagyok már befolyásolható gyerek vagy fiatal. A cigaretta a saját döntésem - értetlenség süt a hangomból. Honnan veszi, hogy az ő lelkén száradna, ha végül maradandó nyomot hagyna az életemen a nikotin?
- A választottjaim nem szokták bánni. Általában ők is megajándékoznak egy-egy dobozzal. Ahogy a bátyámtól is kapok néhanapján - talán nem most kellene részleteznem, hogy a partnereim a cigaretta mellé italokat is fizetnek és egészen mást is tesznek.
Azzal, hogy felhozom Alexet, valahol azt is remélem, hogy elveszi a tények élét. Ha a család is tud róla - legalább a bátyám -, kevésbé tűnik illegálisnak vagy tiltottnak.
- Hangyaboka? Honnan ismer ilyen szavakat? - most már kezd viszketni az agyam hátsó szeglete, amiért folyamatosan olyan kifejezéseket használ, amiket sosem hallottam ezelőtt.
Szeretném látni azt az értelmező kisszótárt, amivel felnőtt, de mindennél előbb megtudni, miért tűnik olyan félelmetesnek a szemében anya.
Persze egy részem sejti, fél tucat indokot tudnék felsorolni, kezdve a legnagyobb klisékkel, de mégis jobb lenne tőle hallani.
Ha nem lennék anélkül lepisszegve, hogy egyáltalán megszólalhattam volna.
- Akkor Sean bácsi - bólintok már lényegében a hátának és egyelőre lemondva a cigarettáról, a szürke, általános hangzavar szélén állva, fél kézzel ügyeskedve beütöm a sorrendben megjegyzett számokat.
Amíg pedig várok és a tekintetem a nőn tartom, a gondolataim leállnak egy mellékvágányra: vajon Sean bácsi bejegyzett a telefonjába vagy ismeretlen hívóként villan fel a számsor a készüléke kijelzőjén?


Vissza az elejére Go down

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 809

#28TémanyitásTárgy: Re: Gloria & Robbie - Fucking millenials...?   Gloria & Robbie - Fucking millenials...? - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Dec. 14, 2023 9:29 am


Robbie& Gloria



*Sejthettem volna, hogy nem hagyja szó nélkül a cigitől való eltiltásomat, és megint elkezd magyarázni nekem. Szemet forgatok és felhívom a figyelmét arra az apró tényre, hogy még nem lehet saját döntése. *
-Ha egy kezelés miatt fel kell hívnod a szülődet vagy más hozzátartozót, akkor nem vagy felnőtt, minekutána kiskorúként nem dönthetsz arról, hogy cigizel vagy sem. Most én vagyok a felnőtt te kis Zsenge és azt mondom, nem gyújthatsz rá. *Még picit morgok is az orrom alatt méltatlankodva, mire hozzáteszi, hogy családjának tagjaitól is kapott már. Hát nem fog kifogni rajtam!*
-Az más! De ők most nincsenek itt. Bírd ki. *Ennyike. Másrészről a bátyja sem lehet felelős felnőtt, még ha nagykorúnak is számít, ha megdobja egy-egy dobozzal az öccsét. Bezzeg azt nem mondta, hogy az anyukájától is kap. A felhívottak listáján rajta van a hadnagy is, a feltételezhető társasága pedig beindít valami oltári nagy kíváncsiságot a srác részéről, én meg csak pár pillanatig időzöm el azon a gondolaton, hogy dög leszek és nem hagyom kielégülni….a kíváncsiságát. De anyuka feltűnésétől jobban tartok. *
-Öreg vagyok már. *Bár nem érzem magam annak, ezt a választ adom a szókincsem firtatására. Persze vigyorogva, mert azért nem csak a nőiességemtől dagad a mellem, hanem a büszkeségtől is, hogy végre valamire rácsodálkozik. Hát, addig jó amíg az ifjúságnak is tudok újat mutatni. Arra a kérdésre, ami el sem hangozhat, csak lecsittelem és már megyek is, hogy leadjam az űrlapot és sorszámot kapjak, vagy akármit, behelyezem a rendszerbe a srácot. Még bezsebelek egy elismerő pillantást a szépírásomért, majd visszafordulok és odatipegek a Zsengéhez. A hívott fél eldöntetett, és épp akkor hallom beleszólni a telefonba, amikor odaérek. *
-Helló hadnagy! *Kicsit hangosabban köszönök, hogy elérjen a hangom hozzá és kíváncsi vagyok, hogy megismeri-e. Robbie-ra vigyorgok, még kacsintok is, s közben szemrevételezek minden olyan helyet rajta, ahova a cigit rakhatta el. A többit rábízom, beszélje le a zsaruval.*





_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Robert Holmes

Robert Holmes

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Egyetemista
Posts : 72

#29TémanyitásTárgy: Re: Gloria & Robbie - Fucking millenials...?   Gloria & Robbie - Fucking millenials...? - Page 2 Icon_minitimeHétf. Dec. 18, 2023 8:19 am



- Azért kell felhívnom, mert még tanulok és nincs saját biztosításom, de ez nem jelenti azt... - gondolkodás nélkül kezdek bele, de végül ki sem kell elemeznem az arcát, pontosan tudom, milyen szemekkel fog rám nézni.
Vagy éppen lepisszegni, amint hagyom levegőhöz jutni.
Miért érdekli ennyire, hogy rágyújtok vagy sem? Amint gipszbe kerül a csuklóm és eljutok az egyetemre - rosszabb esetben haza -, nem látjuk többet egymást. Kivéve, ha Sean bácsival bármi komolyabb alakul közöttük. De még ez sem feltétlen garancia rá. Nem vagyok már gyerek, aki hinne abban, hogy az élete pontosan olyan, mint egy mese és egyáltalán nem vagyok meggyőzve arról a tényről sem, hogy Sean bácsi ezúttal maradni fog.
De nem baj. Nem kezdek bízni benne vagy kötődni hozzá. Ha elsétál, elsétál.
Vajon a nőnek erre is van valami, számomra ismeretlen szava? Valami, amit még sosem hallottam?
- Öreg...? - kérdezek vissza, ahogy újra megvizsgálom, mint a kocsiban. Mintha levetkőztetném a szememmel, mint egy orvos és nem mint valami szerető. A teste apró rezzenéseiből akarom kiolvasni, vajon mennyi is az annyi és tényleg mondható-e öregnek.
Végül arra a megállapításra jutok, hogy biztosan nem idősebb, mint Sean bácsi. Akinek, ha őszinte akarok lenni, a maradásában továbbra sem vagyok biztos. A józan, logikus gondolkodású énem fel van készülve rá, hogyha tudja, ki hívja éppen, nem fogja felvenni. Hagyja csörögni, amíg meg nem szakad magától.
Más viszont úgy néz ki, nálam sokkal lelkesebb az egész miatt. Miért? Ez is a... csődör-dolog velejárója lenne? Mint a tinédzserek a klisés filmekben?
Valami - vajon mi? - arra késztet, hogy elmosolyodjak, ahogy a szemem felé villan a kis jelenetre, majd megrázom a fejem. Öreg vagy sem, most én érzem magam itt egyedül felnőttnek.


Vissza az elejére Go down

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 809

#30TémanyitásTárgy: Re: Gloria & Robbie - Fucking millenials...?   Gloria & Robbie - Fucking millenials...? - Page 2 Icon_minitimeKedd Dec. 19, 2023 9:58 am


Robbie& Gloria



*Na, a Zsenge végre érti a metakommunikációt és elhallgat. Bárcsak minden ennyire egyszerűen menne, de persze nem. Robbie-val legalább zöldágra vergődtem és bár szó szerint nem fogalmazom meg ezt a gondolatfonalat és nem pödröm össze gombolyaggá, azért eszembe jut, hogy ez a kifejezés hogyan hatna rá? Minden számára fura szótól kiakad és firtatja, hogy honnan veszem ezeket. Hja, ha az ember annyi idős, mint én és nagy családban nőtt fel, akkor felszed egyet s mást. Főleg ha szereti az idősebbek társaságát. Aztán ott van még Mrs. Kowalski is, bár róla nem ejtek szót. Miután a cigiről is letiltottam, már könnyebben megy a társalgás és a kérdését elütöm azzal a hamis ténnyel, hogy mennyire öreg vagyok én már. Az orrom alatt somolygok és csak lopva tekintek fel az irományomból, hogy lássam az arcát. Vissza is kérdez. Hahaha! *
-Hozzád képest….*Nem mondom meg hány éves vagyok, ne is kérdezze. Nőtől ilyet kérdezni szemtelenség, nem mintha ő híján lenne. Mondjuk nem szavakba öli a kíváncsiságát hanem pillantásokba és szinte levetkőztet. Nekem aztán mindegy, hogy orvosilag vagy másként, én egyként értékelem és mutatóujjammal a szemeimre mutatok, azért mutatóujj.*
-Itt vannak a szemeim, ide nézz! *Végül készen leszek azzal az átkozott adatlappal és leadom, hogy Robbie-t minél előbb behívják, bár ennek az időnek a fogalmáról kétségeim vannak. Mire visszaérek, a hadnagy már a vonalban van, mintha hallottam volna a hangját ahogy beleszólt az éter túlsó oldalán, de ha csak érzéki csalódás volt a részemről, mert beleszólt a kórházi zsongás, az se baj. Én mindenképpen üdvözlöm, biztos ami biztos. Robbie meg biluxol a szemeivel, meg vigyorog. *
-Ne villogj a szemeiddel, mi már csak így vagyunk egymással. *Hogy hogyan vagyunk, azt nem részletezem, fejemmel és tekintetemmel a telefon felé intek, hgy beszéljen már, mert nem érünk rá egész nap, pontosabban én nem érek rá, de a lelkiismeretem miatt nem húzhatom el a csíkot.  Addig meg én is előkapom a telót és üzit küldök az első beírt vendégemnek, hogy valószínűleg kések és lövök egy képet is a kórház aulájáról, hogy még hatásosabb legyen a mentségem. Aztán lopva Robbie-ról is lövök egy képet. Nem tudom miért, de késztetést éreztem rá. Unatkozom. Ülőhely nincs, így kénytelen vagyok csak úgy a kezembe venni a táskámból kihalászott tenyérnél kicsit nagyobb jegyzetfüzetemet, és egy ceruzát. Rajzolni kezdek…de azért figyelek a beszélgetésre is, hátha közbe kell szólnom.*






_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Robert Holmes

Robert Holmes

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Egyetemista
Posts : 72

#31TémanyitásTárgy: Re: Gloria & Robbie - Fucking millenials...?   Gloria & Robbie - Fucking millenials...? - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jan. 10, 2024 10:11 am



Miért nem kérek bocsánatot? Azért, mert nem úgy vizsgálta őt a tekintetem, mint ahogy feltételezi, mindenesetre arra elegendő a szava, hogy felpillantsak rá - a szemeibe, ahova mutatta - és minden további nélkül ott is ragadjak. A gondolataim már úgyis tovább siklottak egy határozott és tiszta út mentén.
Telefon, biztosítás, Sean bácsi, pontosabban a hangja, ami hivatalos stílusban közli velem, hogy egyéb elfoglaltságai miatt most nem tudja fogadni a hívásom. Az agyamban lévő hangyaboly felzsong és szinte azonnal el is hallgat, amikor rezignáltan tudatosul a bonyolult rendszer végállomásán, hogy ez most nem más, mint gyerekkoromban volt.
A segítségért, támogatásért nyújtott kéz, amit a másik oldalon most - egyéb elfoglaltságai miatt - senki nem tudja megfogni.
A halántékomban és a sérült, lüktető csuklómban érzem a másodpercek múlását, míg a sípszó után indult hangfelvétel pörög. Rögzíti a nő nagy hangú, igazán felnőttes viselkedését és a kórház várótermének általános zaját egy hangosbemondó éles, neonkék mondatával együtt, miszerint Dr. Fletcher-t várják a kettes kórteremben.
Ezután szakítom meg a hívást, anélkül, hogy én egyetlen szót is hozzátettem volna az elhangozottakhoz és mielőtt közölném a semmivel közel egyenlő eredményt, utat engedek a korábbi gondolataimnak.
- Tudja, a telefonba kiabálást a statisztikák szerint a gyerekek ki szokták nőni tizenkét-tizennégy éves korukra - mindössze hozom, ami tőlem elvárható, bármiféle lenéző stílus nélkül. Tényeket közlök, de visszamenőleg egy pillanatig sem tagadom, hogy az én első reakcióm is a felé villanó tekintetem mellett egy mosoly volt.
- Elfoglalt - közlöm végül, ahogy visszacsúsztatom a zsebembe a telefont. Az arcomon nyoma sincs csalódottságnak, mégis kering bennem valami beazonosíthatatlan, kellemetlen érzés.
Miért? Semmi okom rosszul érezni magam egy nem fogadott hívás miatt. A mobiltelefonok létezése nem garantálja azt, hogy mindig, mindenki azonnal elérhető, azt pedig főképp nem, hogy az ember... csalódott kell legyen, ha valaki nem felel a túloldalon.
- Ha van valami jobb vagy legalábbis hasznosabb programja, nyugodtan menjen. A várakozáshoz nem kell használnom a sérült kezem, ami azt is jelenti, hogy innen már megoldom. Utána pedig anya vagy a bátyám majd hazavisz.


Vissza az elejére Go down

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 809

#32TémanyitásTárgy: Re: Gloria & Robbie - Fucking millenials...?   Gloria & Robbie - Fucking millenials...? - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 14, 2024 6:14 pm


Robbie& Gloria



*Mire Robbie végez a telefonálással, én már túl vagyok jó pár vonalon, melyek lassan de biztosan formát is öltenek a papíron. Szeretek virágokat rajzolni, a legkülönfélébbeket. Egy rózsa nem kihívás, ezért mást választok és csak úgy emlékezetből próbálom a valóságot a papírra vetni. Nem valószínű, hogy belekerül a portfóliómba, pusztán a magam szórakoztatására csinálom, hogy elűzzem az unalmat, amit a kórházi váró nyújt. Ha pszichológus lennék, minden bizonnyal tobzódnák a megfigyelésekben és emberi lelkek sokszínűségében, néhány paranoiást, fétiseset felfedeznék és máris tanulmányt írnék a fejemben a különleges helyszín által generált külső behatások okozta változásokat. Helyette inkább a virág szirmain dolgozom és ez örömöt okoz, ami látszik is az arcomon. Erre az elrévedő mosolyra szokták mondani, hogy földöntúli, anélkül, hogy lenne összehasonlítási alapjuk. Robbie nekem szóló hangjára emelem fel a fejem a papírról és áll meg a kezemben a ceruza is. *
-Sosem voltam átlagos. *Vonom meg a vállam hanyagul, Zsenge szemeibe nézve, mosolyogva. *
-Addig jó amíg nem nősz fel teljesen. *Megkínálom egy életbölcsességgel, majd a tekintetem kérdőre vált és megengedem magamnak, hogy egy pillantást a kezében lévő, immár néma telefonra is áldozzak. Aztán a magyarázatra egy felismerő „Á” hang csúszik ki a számon, meg egy bólintás. Hogy csalódott vagyok vagy sem, az nem derül ki még számomra sem. Várható volt, hogy a hadnagy elfoglalt, de ott van az is, hogy a telefonja kijelzőjén látható ki keresi és még egy nyomozás közepette is lenne másfél perce az unokaöccsére. Kivéve persze ha éppen fegyveres bevetésen van, épp rajtakapnak egy körözött bűnözőt a lakásán, vagy a búvóhelyén. A gondolatfonal végére frászba kerülök. *
-Biztosan visszahív, amint ráér. *A reményeimről, miszerint nincs életveszélyben és nem azért nem vette fel, nem szólok. Rátérek a következő, kínosabb megoldásra. *
-Akkor marad anyu. *A biztosítás miatt. Csak is. Az ajánlatra legszívesebben elrohannék, de már lemondtam a vendégem és a lelkiismeretem amúgy sem engedné, hogy kitegyem innen a lábam.*
-Megvárom azt aki érted jön. Már lemondtam az első vendégemet. Szerintem szerzek egy kávét. Tudod mit? Most jutott eszembe. *Hogy miért nem előbb? Toronymagas kérdőjel villan be az elmémbe, aztán a nagy táskámba nyúlok és előveszek egy kendőt belőle. Ne kérdezze senki, mire használom a fekete, mintamentes kendőt. Robbie karját szeretném vele felkötni, hogy ne lógjon és ne a másik kezével kelljen tartania. Ha megengedi, óvatosan felteszem a kendőt és helyes kis masnit kötök rá. *
-Legalább nem rózsaszín. *Közlöm az egyik előnyét, majd a tekintetemmel kávéautomatát keresek. Valahol a várakozó tömegen túl, a szemben lévő sarokban, mintha…de nem vagyok benne biztos. Azért meg lehet próbálni. Robbie-ra nézek, hátha szomjas és magamban el kell döntenem, hogy kaphat-e kávét. Oké, tizenhat évesen már ihat, és az nem olyan vészes mint a cigi.*
-Te is kérsz? Vagy inkább üdcsit? *Azért belengetem a másik lehetőséget is, nehogy azt mondja az anyjának, hogy kávét erőszakoltam belé.*
-Addig hívd fel anyut. *Adom ki a parancsot mosolyogva. Hát ez az én sorsom, a karma beszólt és taliznom kell anyuval. Egy kezemen meg tudom számolni hány anyukával találkoztam már. Robbie-é a második. Érdekes összehasonlítás lesz Benji anyuval. Isten nyugosztalja!*






_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Robert Holmes

Robert Holmes

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Egyetemista
Posts : 72

#33TémanyitásTárgy: Re: Gloria & Robbie - Fucking millenials...?   Gloria & Robbie - Fucking millenials...? - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jan. 15, 2024 10:22 am



Egyre inkább úgy érzem, kettőnk közül én vagyok itt a felnőtt, egészen addig, amíg az öregek által hangozatott életbölcsességgel nem jön. Nagyon kevésen múlik, hogy ne tegyek erre is megjegyzést és kezdjem magyarázni, mennyire fontos felnőni, különben egy ponton túl már saját magunkat sodorjuk veszélybe, pusztán a ténnyel, hogy naiv gyerekek maradunk... de emlékszem még arra a pillantására, ami nem is olyan rég' belém fojtotta a szót.
Úgyhogy nagy levegőt veszek és visszanyelem a szavakat, ami ezúttal annyira nem is olyan nehéz, ugyanis a gondolataim túlnyomó részét lefoglalja Sean bácsi és a csalódottság, amit nem lenne jogom érezni.
- Igen. Biztosan - bólintok aprót, fejben minden érvem összeszedve, miért hamisak a bennem tomboló érzések. Nem kell csalódottnak lennem, nincs valódi okom rá, nem lett semmiféle ígéret megszegve.
Én is tudom.
Ez viszont nem jelenti, hogy anyát nagy lelkesedéssel hívnám fel, így egy hálás mosollyal fogadom a kendőt és a ráadás időt, amit ez kínál, miközben az agyam kibúvók után nyomoz. Nem szeretném, ha anya kihagyná a mai munkanapot, mindössze azért, mert figyelmetlen voltam. Elő tudom úgy adni a történteket, hogy ne akarjon idesietni?
- A színe nem számít, amíg tart - lépek ki egy pillanatra a gondolataim közül, ahogy a kezem körülményekhez képest kényelmesen megpihen a kendő bölcsőjében.
- Köszönöm - teszem még ezt is hozzá egy tökéletesen őszinte mosollyal. Az első, mióta kiléptem a motelszoba ajtaján.
- Ugye tisztában van vele, hogy az ilyen helyeken lévő kávé mindössze névleg hasonlít a valódira? Túl sok vizet adnak hozzá és órákon, néha napokon át áll az automaták tartályában? - kérdezek vissza és bár valójában az általa feltett érdeklődésre nem felelek, attól még le lehet szűrni valamiféle választ.
Nem kérek a kávénak nevezett folyadékból.
- Esetleg egy dobozos kólát - döntök végül a rendes felelet mellett és ha esetleg magamra maradok, már újra a kezembe kerül a telefon.
Egyelőre nem teszek többet, mint játszok a hívás gondolatával. Nem szokásom előre, a fejemben elpróbálni mondatokat, hogy érezzem, hogy hangoznának, de most elkezdem keresni a megfelelő szavakat és szókapcsolatokat. Majd mielőtt ténylegesen rábökhetnék a hívásra, egy fehér köpeny libben a látóterem sarkában.
- Robert. Mit keresel itt? - a tekintetem azonnal a hang forrása felé fordul és amint felismerem a magas, középkorú alakot, az előbb még ezerrel száguldó gondolataim behúzzák a vészféket és érzem, hogy az arcomra felfutó mosolyt.
- Ha ezt meg kell kérdezned, elég rosszul végezheted a munkád - felelem, nem egészen a kérdésére, de mégis ahhoz kapcsolódóan.
- Nem említetted, hogy doktor vagy.
- Nem került szóba.
El kell ismernem, tényleg nem fordult könnyed csevegésbe az beszélgetésünk, ahol felmerülhetett volna, mit dolgozik és hogy van a családja. Miért nem jöttem rá magamtól?
Most mi sem egyértelműbb, ahogy végigmérem a rövid hajától, a tökéletes formára nyírt, alig egy centiméteres szakállon át a hófehér, de kissé kopott, fehér klumpáig. Amint utóbbiig elér a tekintetem, már indul is vissza, véletlen sem ragadva le a köpeny takarta izmoknál, amikről tudom, hogy ott vannak. Sokkal inkább a mellkasánál csillogó névtáblán időzök, ami a maga egyszerűségével hirdeti, hogy aki előttem áll az dr. Samuel Longworth.
- Samuel?
- George a második keresztnevem. Nem vádolhatsz hazugsággal.
- Ez így nem teljesen állja meg a helyét...
- Ne gyere nekem a jogi szöveggel, Robert! - szakít félbe, esélyt sem adva, hogy felpörögjenek a fogaskerekeim. A hangjából áradó sötétlila a nyári viharokat idézi, engem pedig nagy sóhajra késztet.
- Szóval, mi történt? - és anélkül, hogy akár egy lélegzetvételnyi ideig várna a válaszomra, már csomagolja is ki a karom a frissen kötött kendő takarásából.
Szinte kényszerítenem kell magam, hogy a szemeim a széles vállak mellett egy kávéval és esetleg üdítővel szlalomozó nőt keressenek és ne azt figyeljem, ahogy az - amúgy továbbra is jegygyűrűmentes! - kéz teljes természetességgel, a váróteremben álldogálva a csuklóm vizsgálja.


Vissza az elejére Go down

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 809

#34TémanyitásTárgy: Re: Gloria & Robbie - Fucking millenials...?   Gloria & Robbie - Fucking millenials...? - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jan. 17, 2024 11:11 am


Robbie& Gloria



*Életbölcsességem szó nélkül marad, pedig kíváncsi lettem volna arra, mit válaszol. Megint valami nagyon szakszerű szöveggel jön, vagy egyszerűen csak kinevet, mondván nem vagyok normális. Már sosem tudom meg esélyesen, de nem dőlök a kardomba. Máshol járnak a gondolatai és érzem a csalódottságát, mert a hadnagy nem válaszolt, nem vette fel, nem elérhető. Én meg csak remélem, hogy a wc-n van és hamarosan visszahívja, nem pedig valami komoly ügyön dolgozik, aminek a vége akár egy sebesülés is lehet. Feszkós egy rendőrrel az élet. Igyekszem hát biztatni, megnyugtatni, hogy nem eszik olyan forrón azt a kását, de közben arra gondolok, hogy nem marad más hátra, hívni kell anyut. Neki legalább van biztosítása. Mielőtt rávetném magam a saját gondolatom tetté tételére, miszerint kávéval nyugtatom magam, eszembe jut, hogy van nálam egy kendő, amivel felköthetném Robbie karját, így kényelmesebben vészelhetné át azt a hosszú időt, ami egy ilyen helyen sajna törvényszerű. Ő meg a kávéval jön. Vagyis nem hozza a kávét, hanem megint okosságokat akar velem megosztani. Megfordul a fejemben a szemforgatás gondolata, de csak mosolygok idétlenül, mint egy gyerek, ha már azt emlegettem. *
-Az illúzió is megteszi. Tudod, placebo. Ínyenc vagyok, de a szükség nagyúr. Legközelebb ha találkozunk, meghívhatsz egy melange-ra. *Meg is veregetem az ép karjának vállát, bezsebelem a nekem szánt nézést, meg a rendelés leadást a kólára, és el is libbenek, hogy beszerezzem a placebomat és a kóláját. Kerülgetek embereket, mosolygok a szomorkodókra, hátha jobb kedvre derülnek picit, biztatok a pillantásaimmal, míg el nem érem a csodálatos nagy dobozt, ami illúziókat árul. Apróért kutatok, majd hallgatom ahogyan lecsilingelnek a doboz gyomrába, felmordul a gépszörny és kiköpi az állagában és színében is híg löttyöt, aminek legalább az illata jó. A többiről meg nem ejtek szót. Meleg. Jólesik. Kezemben a dobozos kólával, mert az legalább gyaníthatóan eredeti, tipegek vissza Robbie-hoz, akinek közben társasága akadt. Egy doki. Meg is torpanok, és azon agyalok, hogy mi a franc! Ennyire nem lehet jó a közellátás, hogy máris orvosra lelt. De nem vagyok egy jó gondolat elrontója, hát van még remény ebben a francos világban és mosolyogva indulok meg, hogy csatlakozzam a társasághoz. Persze azon nem agyalok, hogy mégis ki vagyok én, mit keresek itt a sráccal, ha nem én vagyok a szülő, gondviselő, stb. Minek? Semmi köze hozzá, csak lássa el. Épp elcsípem az utolsó pár mondatot, valahol a doki nevének említésénél és ez elég fura. Ismerik egymást, de csak a kárörvendő mosoly marad az arcomon, amikor odalépek. Addigra Robbie keze már a dokiéban van….hehe, kézfogó.*
-Magának is az ügyvédet játssza? Rémes, mi? Kész Btk. A srác. *Robbie talán nem számított rám, vagy nem abból az irányból, ahonnan érkeztem, többeket kellett kikerülnöm és közben eltérültem, így hiába néz az automata felé, oldalról támadok. Megnézem a névtáblát, de annyit már tudok, hogy Samuel és George, kiderül a Longworth is. Doktor. Szép ember, karakteres arccal, nem az én esetem, még úgy sem, hogy nem tudom mennyire nem vagyok _én_ az esete. *
-Szerintem eltört valahol, vagy megrepedt, de az biztos. Crepital. Szerencsétlen baleset, egy rossz mozdulat. *Hadarom el, hátha nem kíváncsi a részletekre, de persze az lesz, amilyen az én szerencsém. Végül Robbie-hoz fordulok kérdőn, ezzel is elhallgattatva a dokit. *
-Anyut felhívtad már? Jön? *A megfogalmazás is szerencsétlen, de szándékos. Úgy érthető, mintha a tesója lennék Robbie-nak, de az arcom abszolút ártatlanul mosolygós, és ezzel át is nyújtom neki a kóláját. *







_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Robert Holmes

Robert Holmes

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Egyetemista
Posts : 72

#35TémanyitásTárgy: Re: Gloria & Robbie - Fucking millenials...?   Gloria & Robbie - Fucking millenials...? - Page 2 Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 12:24 pm



A tekintetéből és a mozdulatból próbálom megfejteni, hogy komolyan gondolja-e. Ha igen, akkor az illem kacifántos szabályait követve tényleg meg kell majd hívnom a különleges kávéjára, de ha nem, azt jó lenne, ha most le tudnám szűrni.
A vállveregetésnek, amit kapok, van egy olyan hangulata, mint mikor az alig kamaszodó gyerek haját borzolja össze egy rég nem látott rokon. Akkor meg miért nem tudom nyugodt szívvel átbillenteni a mérleget a "nem komoly" irányba?
Mire talán képes lennék dűlőre jutni, újra a vállaimra nehezedik a súly, ami anya felhívásának gondolatával jár. Valahol hálás vagyok a hang tulajdonosának, amiért lehetőséget ad rá, hogy nyomós okkal, újra elnapoljam az elkerülhetetlent. Hamarosan pedig már egészen más irányba száguldanak a gondolataim és a vérem is, ami kissé felpezsdül a határozott kéz érintésének köszönhetően.
Nincs benne semmi meglepő, hogy az utolsó csepp elhatározásomra is szükségem van ahhoz, hogy egy egészen más irányba tudjam állítani a gondolataim, velük együtt pedig a tekintetem, ami a várakozó emberek között mozgó alakot keres.
Miért tud mégis meglepni, amikor a női hang mellőlem szól? Bizonyos részben azért, mert másik irányból érkezik, mint számítottam rá... és kénytelen vagyok beismerni, azért is, mert az első másodpercek után már csupán néztem az automata irányába, de nem láttam.
- Az ügyvédet, a pszichológust és a tudálékos felnőttet - anélkül válaszol George, hogy felpillanata a csuklóm vizsgálásából.
Miért zavar, hogy olyan természetességgel válaszol, mintha születésem óta ismerne és nem egyetlen, hajnalba forduló éjszakát töltöttünk volna együtt? Miért zavar, hogy nem adja elő a egyszereplős színdarabot, ami azt sugallná sosem láttuk egymást? Miközben tisztában vagyok vele, hogyha megkérne, ismételjük meg, gondolkodás nélkül vele tartanék?
- Szintén szakmabeli vagy csak túl sok orvosi szappanoperát néz szabadidejében? - kérdez vissza, miközben én, félúton a nő felé, leragadok az ajkak mozgásánál. A hangjából egy csepp rasszizmus, rosszindulat vagy lenézés sem csendül ki, pusztán a figyelme negyedét áldozva az ismeretlenre, próbál érdeklődni.
Miközben én igyekszek felelni arra a bizonyos kérdésre, miszerint, nem, nem hívtam fel anyát. Lehetőleg anélkül, hogy hangosan is beismerném, nem is igazán szeretném. Az agyam még mindig valami valid kifogás után kutat, egészen addig a pontig, amíg a kóla az irányomban nem mozdul.
Kétlem, hogy hallani a kattanó hangot a halk, de folyamatos mormolásként folyó háttérzajban, de én érzem és reflexből rászorítok a kólásdobozra.
- Áucs! - szinte azonnal, a csuklóm hangjának kíséreteként szökik meg a gyerekes szó.
- Ssh! - George tekintete felém villan, benne látszólagos kedvességgel, én mégis biztos vagyok benne, hogy először az a tekintélyt parancsoló szempár nézett rám, amit már ismerek.
Pontosan tudja, hogy fájdalmat okozott, de nem kedvtelésből.
- Nincs szükség anyura. Majd én hazaviszem - alig észrevehető, de én tisztán le tudtam olvasni az arcáról a szavait megelőző, pár tizedmásodpercig tartó hezitálást.
Ki a nő velem? Ismernie kellene? Olyan valaki, aki aggódna a nem is felajánlott, sokkal inkább kijelentésként érkező fuvar gondolatára?
- Azután, hogy csinálunk a nagyfiúnak egy röntgent, hogy megerősítsen a megállapításomban. Onnan már egy gyors, és csinos csomagolás a csuklójára és én végeztem a műszakommal.
Fel sem merül benne, hogy másért lenne szükség anyára. Azt akarja, hogy vele menjek. Mi más dolgom lehetne, ha ő így döntött?


Vissza az elejére Go down

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 809

#36TémanyitásTárgy: Re: Gloria & Robbie - Fucking millenials...?   Gloria & Robbie - Fucking millenials...? - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jan. 22, 2024 4:48 pm


Robbie& Gloria



*Naná, hogy komolyan gondolom a kávé meghívást, de ezt majd, ha szükséges, később pontosítom. Addig is elillanok, hogy megszerezzem azt a placebot magamnak, neki meg a lónyálat. Mire visszaérek, már társasága akadt, nem is akármilyen, hanem egy orvos, akit a lobbiban nem igazán lehet találni, ezért is a nagy tömeg. Úgy készültem, hogy minimum egy órát még itt leszek, megvárva az anyukáját, ha már a hadnagyot nem kaphatom meg. Arra nem számítottam, hogy talán még előbb is szabadulunk, mert a doki már vizsgálja is. Ezt egyébként nem egy külön erre a célra tervezett vizsgálóban kellene? Megengedem magamnak a vállvonogatás gondolatát és rátérek mindjárt a lényegre, az elcsípett szavakra való reagálásomra, meglepve nem csak ezzel, hanem a felbukkanásommal is a Zsengét. *
-Főleg az utóbbit. *Bólintok rá egyetértően és megbillegtetem Robbie-ra a szemöldökeimet. Azért megfordul a fejemben, hogy a pasi mennyire jól ismeri Zsengét, mert olyan természetességgel sorolta el a jellemző tulajdonságait, mintha már mindegyikkel szembesült volna. Azt viszont nem hiszem, hogy ennyi idő alatt – nem voltam oda sokáig – mindet megkapta volna. *
-Volt két évem az ápolónő képzőben, de nem nekem volt való…..szabadabb szellemű vagyok. *Hogy ezt mégis hogyan értem, nem árulom el, de soha nem a segíteni akarással volt gondom és nem is a tanulmányi eredményeim álltak az utamba. Művész lélek vagyok, a rajzolásban teljesedem ki, csak anya miatt mentem a képzőbe, mert azt mondta, rajzolásból sosem fogok megélni. Nos, részben igaza volt, de lassan és biztosan emelkedem a létrán. Ha Freddy bá nem lett volna, több pénzem marad, már lenne egy rendes lakásom, saját bútorokkal, a lelkemnek való. De, ha Freddy bá nem lett volna, most nem biztos, hogy itt lennék. Közben történések vannak, szinte egyszerre, Robbie megkapja a lónyálat, a másik karjában reccsen a csont. Egy „Én mondtam” pillantást vetek a dokira, majd a számba veszem a papírpoharat és a fogaimmal tartom, míg a Zsenge kóláját halk szisszenéssel ki nem nyitom. *
-Csssssss….ne jajgass, hallottad. Mindenki téged néz. *Próbálok a hiúságára hatni, majd a doki felé fordulok ismét és felteszem az engem foglalkoztató kérdést. *
-Ezt nem egy vizsgálóban kellene tennie? Vagy olyan sokan vannak, hogy már az aulába helyezték a rendelést? Azért mondjuk egy nőgyógyászati problémánál ez elég cinkes. *Csak hangosan gondolkodom, de minden bizonnyal valakinél vagy mindkettejüknél kiverem a biztosítékot, de hát igazam van! Arra viszont már tócsányira pattannak a szemeim, amikor a doki azt mondja, majd ő hazaviszi a Zsengét. Felhörrenek, igen hangosan és rosszallóan.*
-Hééé! Ez nem tartozik az orvos feladatai közé. Majd anyuka hazaviszi, vagy én. Ha már idehoztam. *A kezelés előrevetítésére meg rá is bólintok, igen határozottan. Gyanús nekem ez a doki, csak nem tudom még, hogy miért.*
-Megvárom. *És mindketten biztosak lehetnek abban, hogy meg fogom várni. Vagy Robbie vizsgálatait és a csinos kis csomagolását, vagy anyukát. S mivel a Zsenge nem válaszolt az iménti kérdésemre, gyanítom nem tette, ezért egy nagyot bólintva a telefonja felé, utasítom.*
-Hívd fel anyut!






_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Robert Holmes

Robert Holmes

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Egyetemista
Posts : 72

#37TémanyitásTárgy: Re: Gloria & Robbie - Fucking millenials...?   Gloria & Robbie - Fucking millenials...? - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jan. 24, 2024 9:50 am



Valahol lenyűgöz, George milyen könnyedén beszélget, miközben a karom vizsgálja. Nekem mindenem leköti, hogy ne álljak le az ő részleteiénél. Míg az ő figyelméből arra is futja, hogy fenntartson egy beszélgetést én küzdök, hogy elszakítsam róla a tekintetem.
- Ápolónő? - szökik ki a kérdésem hitetlenkedve.
Nem állítom egy szóval sem, hogy hazudna és arra sincs szükségem, hogy újra tetőtől-talpig megvizsgálja a tekintetem. Hamarabb képzelem el róla, hogy illegális autóversenyeken, egy kendővel a kezében indítja a futamokat, mintsem fehér kis ruhában segítene szenvedő embertársain.
Miért ne lehetne? Mi van akkor, ha tényleg ezt csinálja?
Ha eléggé elcsavarja Sean bácsi fejét, még az is lehet, hogy az a rozoga Ford, amit vezet, a rajtvonalnál köt ki. Vajon ő is elfelejtene indítani, ha a nő egy szál fehérneműben lengeti előtte a kendőt és kiáltja, hogy "rajt!"? Pont úgy, ahogy az én koncentrációm is meg-megtörik, miközben George keze a karomon mászkál?
Egészen addig érzem a fejemben zsongó káosz utóhatásait, amíg a fájdalom végig nem fut a csontban. Egyszerre tompít mindent körülöttem és élénkít fel. A tekintetem először Georgre siklik, majd a nőre villan és a szám összeszorul.
Pontosan tudom, hogy úgy viselkedek, mint egy sértett gyerek, pusztán azért, amiért rávilágított a nyilvánvalóra. Nevetséges, hogy az előbb az indokolatlan csalódottság borított be mindent, mint a sűrű köd, most pedig ez jár át.
- Itt nincs nőgyógyászati rendelés - körbe sem kell néznem hozzá, hogy tudjam, igazam van. Egyetlen, erre vonatkozó táblát sem láttám az itt töltött idő alatt és amúgy is...
- Vegye úgy, hogy a fiú protekciós, így elsőbbséget élvez. Ami sajnos vagy szerencsére, azzal jár, hogy csak a figyelmem kapja meg, de a kötelező köröket és az ehhez járó vizsgálót nem - George hangja úgy szakítja félbe a gondolataim, hogy esélyük sincs megfelelő sebességre gyorsulni.
Elmarad a féktelen száguldás, a méhkas zsongása és a hangyák apró lábai sem csiklandozzák az agyam ösvényeit. A teljes, tökéletes csend áll be, ahogy elhangzik: majd ő hazavisz.
Rendben. Ennyi jelenik meg a fejemben és semmivel sem több. Egyelten szó, táblára festve, mint vasútállomáson a kisvárosok nevei.
- Nem mint orvos viszem haza. Azok a betegszállítók. Úgy viszem haza, mint a srác apjának egy barátja. Nincs értelme Jessicát megzavarni a műszakja alatt - olyan magabiztossággal állít mindent, mintha valóban igaz lenne minden elhangzott szó.
De nem igazán az.
Betegszállító nincs az ilyen helyeken, mint ez a közkorház. Túl kicsi ahhoz, hogy befekvő része legyen, így mentő és betegszállító sem jár hozzá. Anya sem most, sem korábban nem dolgozott műszakokban. Mielőtt apát megismerte másféle állása volt, utána velünk foglalkozott, apa halálát követően pedig mindig olyan munkákat vállalt, ami összeférhető volt azzal, hogy ő elsősorban anya. Ráadásul köze sincs a Jessica névhez, még a nagyszüleink közül sem hívnak így senkit. Ami pedig megkoronázza az egészet, George nem ismerheti apát.
De ismerhette? Az lehetséges? Miért nem lehetne az? Miért ne lakhatott volna ő is LA-ben? De ha nem is lakott ott, miért ne lehetne ott egy nyaralója, családi háza vagy tölthetett volna ott egy-egy hosszúhétvégét, miközben az unokatestvéreit látogatta meg?
Olyan spirálba kerülök másodpercek alatt, amiből az egyetlen kiutat a létra szolgáltatná, aminek fokai egy-egy miért kérdésre adott válasszal épülnének fel. De ez most nem lehetséges, én pedig ott ülök a spirál alján egészen addig, amíg nem hangzik el a határozott utasítás.
- Nincs értelme megzavarni anyát. A biztosítás miatt lett volna rá szükségem és ahogy... Sam mondta, elhagyhatjuk a kötelező köröket. Soron kívül kerül ellátásra a csuklóm, nem kell papír és nem lesz semmiféle kérdezz-felelek arról sem, pontosan mi történt.


Vissza az elejére Go down

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 809

#38TémanyitásTárgy: Re: Gloria & Robbie - Fucking millenials...?   Gloria & Robbie - Fucking millenials...? - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 28, 2024 8:06 am


Robbie& Gloria



-Nem nézed ki belőlem? Pedig született ápolónő vagyok! *Majdnem nevetve mondom ezt, mert hát az igazság az, hogy nem. Nem vagyok az, de a srác döbbenete annyira szórakoztató és szemét vagyok, de jólesik, hogy viccelődhetek az ő kárára. Ettől persze nem lesz töröttebb a csontja, szóval a lelki nyugalmam a helyén marad. Mindaddig míg nem reccsen és Robbie nem nyög fel. Mindketten csitítjuk a magunk módján, a pasitól kicsit finomabban hangzik és ez elég érdekes, de nem ragadok le a pillanatnál, mert persze Zsengének a dokit számonkérő kérdésemhez is van hozzáfűznivalója. *
-Tényleg? Nahát! *Kérdezek vissza megjátszott csodálkozással, majd hörrenek fel az övéhez hasonló döbbenettel. Az egész reakciómon érződik, hogy csak húzom az agyát, ahogy a nőgyógyászati rendeléssel a dokiét próbáltam meg, de nem reagált rá. Nem arra. Másra viszont annál inkább, nekem meg felkúszik a szemöldököm. Protekciós. Szóval ismerik egymást. Na de mennyire? Mondjuk az a néhány elcsípett szó érdemes arra, hogy azt mondjam; ismerik egymást, de az egész helyzet annyira fura. Nem tudnám megmondani mi a fura rajta, csak érzem, a nyakamon égnek merednek a pihék, mintha valaki figyelne a hátam mögül és állandóan ott lenne a tekintete a tarkómon. Az egész valahogy nem kerek. Robbie meg csendben van, túl sokáig és az arca is valahol a kérdőjel és a zavartság között formálja a vonásokat. Közben hallom ahogyan a doki magyaráz, túl hosszan és túl magabiztosan, mintha könyvből olvasná, de egészen hihető. Azt persze nem tudom, hogy milyen baráti kapcsolat lehet Robbie szülei és a doki között, ahogy az anyjának a nevével sem vagyok tisztában. Az nem volt rajta a papíron….nem volt rajta? Vagy csak nem mondta és nem írtam fel? A plexi mögött ülő Hildegard nem szólt, hogy hiányos az adatlap, de talán már megszokták. Nem egy nívós hely ez…viszont pont ez az ami szemet szúr. A doki túl „szép” ide. Nincs túlhajszolva, nem ideges, ráadásul barátságos. Csak nem mosolyog. *
-Robbie? *A kérdés kicsit mélyen kezdődik és nagyon kérdőn fejeződik be az egyetlen névbe csomagolt szóban. Robbie meg válaszol, ezzel igazolást adva a dokinak. Rossznak érzem magam amiért tetszik az utolsó pár szó. *
-Magának pont lejár a műszakja? *Érdeklődöm a pasasnál az elkövetkezendő idejéről és nem tudom mi az ami zavar. Viszont nem kell több vendéget lemondanom és ez jó. *
-Sam. Szóval ti már csak így vagytok? Nekem is jó lenne egy ilyen ismeretség, esetleg kölcsönvehetem a közeljövőben? *A mondanivalóm első fele Robbie-nak szól, míg a végénél már a dokihoz fordulok mosolyogva. Nehogy már ne használjam ki. Az Isten is erre teremtette ezt az alkalmat.*







_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Robert Holmes

Robert Holmes

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Egyetemista
Posts : 72

#39TémanyitásTárgy: Re: Gloria & Robbie - Fucking millenials...?   Gloria & Robbie - Fucking millenials...? - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jan. 29, 2024 10:01 am



Született ápolónő.
A kételkedés ott van a szemeimben, de esélyem már nincs tovább feszegetni a témát. Vajon azért, mert túlzottan leköti a figyelmem George keze és túl nehezen koncentrálok a körülöttem zajló eseményekre?
Természetesen így is utat engedek a fejemben toluló szavak egy részének, velük együtt a ténynek, hogy sok egyéb mellett itt biztosan nincs nőgyógyászati rendelés. Ez az a pont, ahol végül leesik, hogy szarkazmus csendül ki a nő hangjából. Kissé sértetten nézek rá, de összeszorítom a szám - mint szökőévente egyszer - és inkább a következő beszélgetésre figyelek.
A hazugságra, ami teljes természetességgel hagyja el George száját és a statisztikailag ott lebegő lehetőségre, hogy talán tényleg ismerhette apát. Semmi nem zárja ki, hogy lehetett köztük valamiféle barátság, azelőtt, hogy anya elcsavarta volna a fejét.
Akarom tudni, hogy tényleg így volt-e?  
- A műszakom papír szerint közel egy órája ért véget - szakítja félbe a gondolataim újfent George én pedig megragadom az alkalmat, hogy az oldalára álljak és ezzel megerősítsem a nőt abban, hogy minden a legnagyobb rendben.
Az esetek túlnyomó többségében nem szoktam egyik férfi ágyából a másikéba dőlni, de be kell vallanom, most nincs ellenemre. Ha már úgyis lekéstem a mai előadásom, miért ne tehetném meg? Miért ne lehetne egy második alkalom?
Egymás után két nap... és ugyanaz a férfi másodjára is. Ez még nem jelenti azt, hogy bármi többet akarnék tőle, pontosabban fogalmazva, semmit nem jelent azon kívül, hogy jól éreztem magam vele.
- Volt időm megismerni - felelem és valójában nem hazudok. Tényleg volt időm megismerni, annyi hibádzik, hogy nem apa mellett találkoztam vele, és bár az agyam egy kis szegletét zavarja a logikátlanság, miszerint először még George volt, most pedig Sam, igyekszem nem törődni vele. Külső szemlélőként könnyedén be lehet tudni annak, hogy mint egy átlagos tinédzser, játszok a szavakkal, nevekkel.
Pontosan úgy, ahogy a bátyámnak is sokszor már beceneve van, Hazelről már nem is beszélve.
- A szaktudásom mindenképp - érkezik a másik oldalról a mosolygós válasz, vele együtt a keze a vállamra csúszik. Miért? Azt hiszi, anélkül nem követném a röntgenre?
- Velünk tart a vizsgálatra, Miss...? Vagy csak megvárja itt, esetleg a parkolóban, amíg végzünk és megnézi magának a kocsi rendszámát, amibe Robert beszáll? - pontosan tudja, hogy a nő nem bízik benne egészen, mégis magabiztosan viccelődik. Tisztában van vele, hogy semmi olyat nem tesz, ami nekem ellenemre lenne.


Vissza az elejére Go down

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 809

#40TémanyitásTárgy: Re: Gloria & Robbie - Fucking millenials...?   Gloria & Robbie - Fucking millenials...? - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 01, 2024 10:16 am


Robbie& Gloria



*Továbbra sem tetszik, hogy Robbie olyan nagy csendben van, kivételt képez a rövid „ááúúú” amikor roppan a kezében a csont. Az arcán is kérdőjelek sokasága tolong egymás mellett és a pasi sem tetszik. Amúgy sem kedvelem az orvosokat, fennhéjazó mind és volt benne tapasztalatom, ebben még az országhatárok sem jelentenek akadályt. A magyarázat pedig folyik tovább, mint az áradó folyó, és nekem egyre több pihém gondolja úgy, hogy feltétlenül vigyázzba kell állnia. *
-Nahát! Micsoda mázlink van! *Jegyzem meg nem éppen kedvesen csodálkozva, inkább hitetlenkedve, már csak azért is. Az is feltűnik – bár a névtáblán ott áll mindkét név – hogy Robbie cserélgeti a doki neveit, fura, hogy nem állapodott meg egynél. *
-Aha. *Újabb szó amit csak úgy oda szoktak rakni egy-egy válasz után a sorba, de nem sok jelentősége van, inkább csak töltelékszónak használják. Én is csak bólintok és iktatom, hogy ismeri a pasit. Mondjuk ez eddig is egyértelmű volt, de az nem, hogy mennyire. Valamiért az az érzésem támad, hogy a doki nem a dokiságából fakadóan áll Robbie felett. *
-A protekcióra gondoltam. *Lököm oda bájos mosollyal, mert kössük már össze a kellemeset a hasznossal, és ha már idejutottam, legyen nekem is valami jó belőle. A továbbiakban szinte süt a doki megjegyzéseiből és kérdéseiből a vitriol, de nem veszem magamra, nem én sántikálok rosszban. Elhoztam a kölyköt, hogy meggyógyítsák, nem hagytam cserben, gondoskodom róla és az időmet is rápazarlom, szóval…igen, naná! *
-Salinas. Persze, elkísérem a vizsgálatra, mag biztos nem leszek abban, hogy jól van. *Negédesen mosolygok, hasonló hátsó szándékkal, mint ahogyan SamGeorge doki nekem szegezte a kérdést a rendszámáról. *
-Azt is. *Bólintok rá a rendszám ellenőrzésre, legyen ez bármilyen kellemetlen is Robbie-nak, rajtam ne kérjenek számon semmit se a későbbiekben. Amúgy meg csak akkor leszek tényleg nyugodt, ha mindenről értesülök és a végén látom, hogy nem lesz komolyabb baja annak, hogy picit meglöktem a kocsimmal. Ezt persze nem osztom meg a dokival, ha eddig megúsztam a rendőrséget, ezután sem gyalogolok bele önként. *







_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Robert Holmes

Robert Holmes

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Egyetemista
Posts : 72

#41TémanyitásTárgy: Re: Gloria & Robbie - Fucking millenials...?   Gloria & Robbie - Fucking millenials...? - Page 2 Icon_minitimePént. Feb. 02, 2024 11:36 am



Bárki átlagember látná, hogy nem szívlelik egymást túlzottan, de nekem egyenesen az agyamba égnek az apró részletek és bizonyítékok, ami tagadhatatlanul jelzi ezt a tény. A túl rövid szavak, megjegyzések, apró rándulások és mosolyok, amiknek köze sincs a valódihoz.
Zavarhatna is, de az én szempontból az az igazán szerencse, hogy nem akarok semmiféle hármas randevút leszervezni, így teljesen lényegtelen szempont, hogy kedvelik-e egymást vagy sem.
- Protekció. Ne legyen rá szüksége. De ha mégis úgy alakul, csak keressen név szerint engem - bólint rá George, de ezek után már elkezdi sürgetni a helyzetet, ami be kell vallanom, nincs ellenemre. Kezd egyre kényelmetlenebb lenni a csuklómba lüktető fájdalom és hiába tartom mozdulatlanul újra, kizárólag a kendőre támaszkodva, nem tűnik úgy, hogy segít.
George pedig mást sem tesz, minthogy mosolyog, bólint és tudomásul veszi, hogy nem ketten leszünk a vizsgálatok alatt. Engem jobban bánt, mint őt? Vagy nincs egyébről szó azon kívül, hogy kirívóan jól leplezi az arca legapróbb rezzenéseit is?
- Arra lesz a röntgen, és ott be is gipszeljük majd gyorsan - mutat a folyosó egy kissé sötétebb részére, ahol a fény hiánya szerencsésen, a kinti résznél jobban elfedi az ezer meg egy kéz érintette, kopott, koszos fal hibáit.
Végül nyílik az ajtó és miután George int és előre engedi Miss Salinas-t, a tenyere a vállamra simul, hogy engem is maga elé tereljen. Miért nem teszek megjegyzést semmire? Miért nem mondom ki az összes létező tényt magáról a röntgen folyamatáról? Az összes információ a fejemben viaskodik az elsőbbségért, én mégis hallgatok.
George az egyetlen, aki beszél, szigorúan mint orvos, elmondja azon a mély, sötétlila hangján, mit hova tegyek és azt is, hogy a nő hova ülhet le, amíg végzünk. Nem parancs egyik sem, én mégis gondolkodás nélkül engedelmeskedek neki.
Az egyetlen, amikor magunkra hagy, amikor ki kell mennie a raktárba, hogy hozzon mindent, ami a gipszeléshez szükséges. Ekkor már az elég tisztán látható törésről készült kép a halvány fényben világító tábláról mosolyog ránk én pedig ott állok előtte és kissé oldalra biccentett fejjel vizsgálom a saját csontjaim.
...és még mindig csendben vagyok, kizárólag a fejemben kezdenek éledezni a kíváncsi gondolatok.


Vissza az elejére Go down

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 809

#42TémanyitásTárgy: Re: Gloria & Robbie - Fucking millenials...?   Gloria & Robbie - Fucking millenials...? - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 08, 2024 10:28 am


Robbie& Gloria



-Hát ne is legyen! *Egyezem bele ebbe az igen elfogadható reménybe, de azért bezsebelem az engedélyt arra, hogy ha mégis, megkereshetem. Abban meg biztos lehet, hogy megjegyzem a nevét, főleg mert Robbie állandóan felcseréli azokat. Ezek után már tiszta sor, hogy nem hagyom magára a kölyköt és megyek a vizsgálatra is, nekem ne mondja később senki, főleg az anyja ne, hogy nem gondoskodtam róla. Legalább ennyit elmondhatok majd, hogy végigkísértem a kellemetlen dolgokon. Bár tudom, hogy csontja tört, még mindig nem tudom elképzelni, hogy a fenébe lehet ekkora a baj, ha csak picit meglöktem a kocsival. Még csak el sem esett, az egyensúlyát sem veszítette el baszki, rátámaszkodott a motorháztetőre. A lelkiismeretem lázadozik, de azzal a háttérben harcolok, míg a felszínen a dokival. *
-Remek! Minél előbb, annál jobb. *Szóval siessen, de ne végezzen félmunkát, ajánlom neki a szavak között. Aztán végre elindulunk a következő tett helyszínére, sínen vagyunk és nem sokára Robbie is rendben lesz. Én meg mehetek be a szalonba, hogy összekapva magam ledolgozzam a mai napot. Meg azt is akit a reggel kihagytam. Kész szerencse, hogy egy-két kivétellel mind ismerős már és nem kell magyarázkodnom. Szeretnek, elnéznek dolgokat, mert tudják, hogy később még száz százalékot rápakolok az eredményre.
Előre leszek engedve, de odabent, az ajtó mellett visszafordulok és úgy várom Robbie-t, hogy belépjen, nem tudom nem észrevenni a finom mozdulatot a dokitól, amivel a srác vállát illeti. Zsenge rohadt csendben van és ez még jó is lenne, de a korábbi szájmenése miatt, gyanús. Kelletlenül én is csendben maradok, mert a doki mindent elmond, mintha pontosan tudná milyen kérdésekre számítson, és azok sorrendje is jó. Na igen, az évek meg a rutin. Csak akkor szólalok meg, amikor kis időre magunk maradunk, Robbie kezéről készült képet nézem egészen közelről, mint aki sokat ért hozzá, vagy mint aki pont nem. *
-Nagyon csendben vagy fiatalúr! Nem szoktam ehhez hozzá. *Mintha évek óta ismernénk egymást és ezen alapulna a tapasztalatom. Felé fordulok és fixírozom a tekintetemmel míg meg nem szólal. *
-GeorgeSam elég rendes. Mióta ismered? Nem mondtad baszki, hogy itt dolgozik, pedig megspórolhattunk volna egy csomó időt. *Kíváncsi vagyok mivel menti ki magát. Nem tudta, hogy most van a műszakja, elvégre nem követheti nyomon minden ismerőse munkabeosztását….stb. De azért felhívhatta volna, hogy megkérdezze, vagy azt mondjuk, hogy ha nincs bent, kit keressen, vagy szóljon ide, hogy megkönnyítse a dolgunkat. Az sem véletlen, hogy a pasi mindkét nevét mondom, ne vessen rám senki követ, de zavar. *







_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Robert Holmes

Robert Holmes

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Egyetemista
Posts : 72

#43TémanyitásTárgy: Re: Gloria & Robbie - Fucking millenials...?   Gloria & Robbie - Fucking millenials...? - Page 2 Icon_minitimePént. Feb. 09, 2024 8:35 am



- Máshol járnak a gondolataim - a lehető legtermészetesebben mondom és mivel egy csepp hazugságot sem tartalmat a válaszom, így nemhogy nincs szükségem arra, hogy megerőltessem vagy megjátsszam magam, de mellé nem is tűnik magyarázkodásnak.
Egy könnyed felelet a kijelentésbe bújtatott kérdésére, amit nem akart nyíltan feltenni. Soha nem fogom megérteni, miért futnak felesleges köröket az átlagemberek ahelyett, hogyha valamit nem tudnak maguknak megválaszolni, egyszerűen megkérdeznék.
Nem mintha az én fejemben nem villanna fel egy újabb kérdés, amit végül megtartok magamnak, csupán azért, mert ő hamarabb folytatja és ha valamit, azt azért tudom, hogy nem illik mások szavába vágni. Főleg, ha idősebb valakiről van szó. De attól a gondolataim között ott marad: Talán zavarja, hogy hallgatok? Miért? Eddig idegesítettem minden szavammal és most hirtelen hiányzik neki a hangom?
- Sam George. A második keresztneve a George, nem az első - javítom ki azonnal ahelyett, hogy akár egy pillanatra is megállna a világ bennem. Tisztában vagyok vele, hogy ez egy újabb kérdés lett volna részéről, de ha nem teszi fel nyíltan, én nem fogok vele többet megosztani, mint muszáj lenne.
- Nekem a George jobban tetszik - teszem végül hozzá és bár az agyam tudja, hogy ez nem más, mint időhúzás, amíg eldöntöm, mi lenne a tökéletes válasz a továbbiakra, attól még igaz.
A gondok ott kezdődnek, hogy nem szeretek hazudni és most minden kétséget kizáróan arra lenne szükség. Az igazság mindig és minden körülmények között egyszerűbb. A tényekre és kimondott szavakra sokkal könnyebb emlékezni, mint féligazságokra vagy komplett hazugságokra.
De most...?
- Ahogy ő is mondta, apa egyik barátja, ami azt is jelenti, hogy elég régóta ismerem - nem hazugság, pontosabban nem az én hazugságom - amiben végül is tartalmazhat igazságot is -, mindössze George szavait ismétlem el egy kis következtetéssel, amit bárki le tudna vonni.
- De nem tudtam, hogy orvos. Amikor találkoztunk, nem került szóba, másról beszélgettünk. Nem voltak tipikus családi kiruccanások, amin részt vettem volna. Semmi olyasmi, amikor mindannyian fogtuk volna magunkat, hogy átmenjünk Georgehoz egy BBQ partira - az egész végén sóhajtok egyet és gondolatban megveregetem a saját vállam, amiért nem vesztem el a részletekben, mint amikor Sean bácsi kérdezett olyat, amire nem akartam válaszolni.
Tudom, hogyha ilyen helyzetbe kerülök, próbálom a lényeget elrejteni olyan részletekbe, amiknek szigorúan véve nincs közük a történethez. De most nem, legalábbis nem úgy, hogy bárkinek szemet szúrjon.
- Miért érdekli ennyire George? Őt is be szeretné fogni a csődörének, Sean bácsi mellé? Vagy helyett? Nem a hűség mintaképe, jól gondolom?


Vissza az elejére Go down

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 809

#44TémanyitásTárgy: Re: Gloria & Robbie - Fucking millenials...?   Gloria & Robbie - Fucking millenials...? - Page 2 Icon_minitimeVas. Feb. 11, 2024 3:18 pm


Robbie& Gloria



*Úgy érzem tök jogos a kíváncsiságom, mert eddig mindig járt a szája, kijavított és belekötött mindenbe, kérés nélkül. Naná, hogy feltűnik amikor csendben van és mivel akkor is járt a szája amikor fájt a keze, úgy most is kellene. Azóta játssza a néma leventét, amióta a doki felbukkant. Csak pislog jobbra-balra és néz ki a fejéből. Érdekel miért, mert a doki nem szimpatikus. *
-Hát azt látom. Nagyon nem itt vagy. *Na de hol van ha nem itt? A dokira vonatkozó kérdésemre adott válaszában, már picit visszatér önmagához és ezen el is mosolyodom. Megint kötekszik, hozzá képest halvány lepkefing, de azért mégis ismerősebb, mint a szájzáras. *
-Nem tök mindegy? *Kérdezek vissza csípőből, mert hát ez huszadrangú, engem az ismeretség érdekel, hogy a pasi hol áll Robbie körében. Az, hogy neki melyik tetszik, szintén nem életbevágó és mivel nem most jöttem le a falvédőről, pontosan tudom, hogy töltelékszavak. Hogy ezt a gondolatot vele is közöljem, türelmetlenül morrantok az orrom alatt és várom az igazi választ. Aztán amikor megkapom az első részét, megint morrantok, mert magamból kiindulva én pontosan tudnám milyen emberekkel barátkozik az apám. Tutira rákérdeztem volna, vagy ő meséli el magától. Ebben a történetben viszont nem én vagyok, hanem Robbie, aki egy tipikus amerikai srác, tini életkorban, akit valószínűleg nem sok minden érdekel az őseiből. Ez elég szomorú. *
-Engem biztosan érdekelt volna. Ha olyan régóta ismerném, mint ahogy te mondod, előbb vagy utóbb kiderült volna. De persze a nők sokkal kíváncsibbak, mint a zsenge fiúk. *Nem gúnyolódásból mondom, eddig is Zsengének hívtam és nem szólt érte egy kurva szót se, ne most akadjon ki. Én viszont kiakadok. Már éppen a szavába vágnék, hogy nem tetszik a dokija és azért érdeklődöm, mikor benyögi nekem az ifjúkori szemtelent. Nekem is kell idő, hogy visszafogjam magam és ne szedjem le a fejét azonnal. Csak csúnyán nézek, miután elnyílt ajkaimat vissza tudtam préselni a penge vékonyba. Ha szemmel ölni lehetne….közelebb is lépek hozzá, pont szembe. Próbálom kitalálni, hogy most csak szívatni akar, vagy tényleg komolyan gondolta? *
-Tudod, most azon agyalok, hogy méltányos lenne-e ha eltörném a másik kezedet is, vagy inkább a füledet csípjem a két ujjam közé és úgy rángassam meg. Te lábbal tiprod a türelmemet. Másrészről, hogy válaszoljak az aljas, hátbatámadós kérdésedre; a doki nem tetszik. Férfiként sem, de emberként meg pláne. A hideg futkos tőle a hátamon, szóval ha ő lenne a Földön az egyetlen pasi, akkor is tökön rúgnám első körben. Aztán odakötözném valamihez és a sorsára hagynám, faszt érdekelne, hogy orvos. Elégedett vagy? Vagy esetleg cifrázzam még? *Most már biztos, hogy szemmel verem a kölyköt. Dühös vagyok de visszafogott, finom és nőies. Oké, hogy nem élek párkapcsolatban és soha nem is volt egyik sem tartós, mondjuk nem a herceget keresem fehér lovon, de azért na! Ne szóljon már be az akinek a tojáshéj még a fenekén van. *
-Azért érdeklődöm róla, mert nem szívesen engedlek el vele sehova. Comprendo?







_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Robert Holmes

Robert Holmes

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Egyetemista
Posts : 72

#45TémanyitásTárgy: Re: Gloria & Robbie - Fucking millenials...?   Gloria & Robbie - Fucking millenials...? - Page 2 Icon_minitimeHétf. Feb. 12, 2024 9:58 am



- Nem - nincs a hangomban semmiféle pimaszság. Kérdezett, én válaszolok.
Egyáltalán nem mindegy, hogy George Samuel vagy Samuel George. Miért? Mi sem egyszerűbb! Azért, mert valaki sokat gondolkodott azon, milyen nevet kapjon a fia és milyen sorrendben. Valószínűleg a George az apja neve, tiszteletből döntöttek amellett vagy talán valami régi, családi szokáshoz alkalmazkodtak.
Mindenesetre nem merülök el a részletekben, pontosabban ezekben a részletekben nem. Viszont beszélek, próbálom magyarázkodás nélkül minél hosszabbra nyújtani a következő válaszom és anélkül mondani el mindent, hogy valójában bármire felelnék.
Vagy elkezdeném szőni magam körül a hazugság hálóját.
- Vannak fontosabb dolgok a munkánál vagy éppen hivatásnál, amik meghatározzák az embert - nem kijavítom, nem az a célom, de tény, ami tény, sokkal több és érdekesebb dolog van Georgban, ami megmozgatta a bennem dolgozó kíváncsiságot, mint a munkája.
Így egészen biztos vagyok benne, hogyha az lenne a helyzet, ahogy elmondtam - vagyis pontosabban, úgy nem történt volna, ahogy mondtam, hogy nem történt -, akkor is elsiklottam volna a munkája mibenléte felett.
Az viszont itt és most készteti mocorgásra a fejemben lévő hangyákat, hogy vajon őt miért érdekli ennyire. A szám szóra nyílik és félig-meddig lendületből folytatom a megkezdetteket annak ellenére is, hogy amint a második kérdésig jutok, már érzem, hogy nincs rendben valami. Ezúttal a szavaimmal és feltételezéseimmel, amik valójában nem is azok. De a lendület, amivel nekifutottam, nem hagyja csendben elsikkadni a gondolataim.
Egy szó nélkül hallgatom az atombomba előtt beálló némaságot, amit végül a robbanás követ. Valahol féltávon nagyot nyelek, de nem szakítom félbe. Lehetséges, hogy néha nehezen látom át, hol a határ vagy éppen mások veszik támadásnak és lenézésnek, amiért kijavítom őket, de most érzem, hogy jobb, ha hallgatok és véletlen sem szólalok meg, mielőtt akár elkezdene elülni a por.
- Bocsánat. Nem kellett volna úgy fogalmaznom, ahogy - mondom végül és egy percre tényleg gyereknek érzem magam, amiről még a félig akaratlan mozdulataim is árulkodnak. Az, ahogy kissé zavarban megdörzsölöm a nyakam és még az ajtóra is rápillantok, mintha a menekülést fontolgatnám.
- Nem mondtam volna, amit, ha minden zsákutcát elkerülve megkérdezi, kell-e féltenie Georgetól. Amellett, hogy orvos, lehet az éjszaka leple alatt olyan alak, aki kiscicákkal csal el ártatlan gyerekeket. De ahhoz minimum valami furgonnal kellene járnia és nem egy Honda Accord várna rá a személyzeti parkolóban.
Hogy honnan tudom ilyen pontosan, milyen autója van? Ha rajtam múlna, annyival lennék tisztában, hogy a színe éjfélkék, de George elég sokat áradozott róla, amikor találkoztunk.
- De nem hazudtam. Tényleg ismerem - emelem fel az ép kezem és azon is egy ujjam, majd a folytatásokra mindig egy újabb kerül a levegőbe.
- Szívesen tartok vele, biztonságban leszek és jól fogom érezni magam a hazafelé úton - ehhez még biccentek is.
Hazafelé. Igen, haza, azzal a különbséggel, hogy Georgehoz haza, nem hozzám.
Egyáltalán miért érdekli ennyire Miss Salinast, hogy mi lesz velem? Kizárólag Sean bácsi miatt? Akkor is aggódna, ha nem lenne a közös pont? Már maga a tény miatt viszketni kezd az agyam, hogy sosem tudom meg. Ha rá is kérdeznék, őt talán semmi nem tartaná vissza attól, hogy azt hazudja, egy teljesen ismeretlen fiatal sorsa is pont úgy érdekelné.


Vissza az elejére Go down

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 809

#46TémanyitásTárgy: Re: Gloria & Robbie - Fucking millenials...?   Gloria & Robbie - Fucking millenials...? - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 15, 2024 10:25 am


Robbie& Gloria



*Jó, hát neki nem mindegy, nekem meg tökre. Ezen túllépünk, amúgy meg a dokin nem nagyon, mert feszt azon agyalok,  hogy vajon sorozatgyilkos-e a fehér köpeny alatt, vagy inkább pedofil. A további információk sem nyugtatnak meg, bár belebeszélem a történetbe Robbie zsenge korát, az amerikai nemtörődömséget és még sok minden mást is amivel felmentést adhatok érdeklődésének hiányára. *
-Ez tény, de azért sokat adnak hozzá. *Egyet is értek vele meg nem is. Ez azért elég rendes tőlem főleg azért, mert roppantul nem szimpatikus nekem a „jó” doki. Túlságosan….simulékony. Úgy érzem magam tőle, mint amikor valakinek a körme végigszántja a táblát, a fémajtót, az üveget. Nem gondolom, hogy túlzásba vinném a kérdezősködést, elvégre magamra vállaltam, hogy vigyázok rá amíg valaki – valakin pedig családtagot értek – haza nem viszi. A jó barát nekem nem garancia, pláne úgy, hogy mióta felbukkant SamGeorge, vagy fordítva, Robbie megkukult. Most meg, hogy nincs itt, megint jár a szája. Ez nekem több, mint gyanús. Nem látom át a szándékát, hogy pusztán durcából vagy az ő észjárását ismerve szándékosan akar-e terelni, de mindenképpen rám helyezi a hangsúlyt azzal, hogy megvádol. Hűtlenséggel! Meg miegymással. Jó fej vagyok, mert nem vágom nyakon, pedig megérdemelné, már csak a stílus miatt is, de a tartalom is elég bicskanyitogató. Szépen feddem meg, körültekintően fenyegetem a csak tervezett de nem végrehajtott fizikai bántalmazással, ami még mindig csak lágy simogatás lenne a részemről egy sorozatgyilkoshoz képest. Észhez is tér néhány másodperc múlva.*
-Nagyon nem kellett volna. *Most én javítom ki, hogy érezze a súlyát, aztán csak szemet forgatok, mert hiába kért bocsánatot, magát menti az újabb magyarázattal. Ez a fiú nem is tud mást, mint mindent szó szerint megmagyarázni? Nem ismeri a szlenget, a kása kerülgetést, a célzást? Jaaa! Hát persze, hogy nem. Jelentőségteljesen a homlokomra csapok, persze vigyázok arra, hogy ne üssek nagyot magamra.*
-Na ja, pasi vagy, nem érted a célzást. *Dobom a szavak közé, mielőtt még kitudódna, hogy a dokinak milyen jó kocsija van. *
-Hát baszki, fura is lenne egy jól kereső orvos egy furgonnal. Naná, hogy van egy jó autója. Ez nem mentség, azért ennyire ne legyél már naiv. *Eldobom az agyam, de komolyan és ez látható is rajtam. Tizenhat éves de még annyira gyerek, baszki! Arra már megemelkednek a szemöldökeim, hogy látom az ujjait amint leszámolja velük az indokait és érveit. Még meg is forgatom a szemeimet újra a végén. *
-Oké, te tudod. De ha történik veled valami, úgy bemártom a halképét, hogy öröm lesz nézni. Mondjuk ez már rajtad nem fog segíteni. *De legalább a lelke nem fog kísérteni. Azért az is valami, nem? Ó, hogy a kamaszoktól mentsen meg a JóIsten! Ámen! Még nem nyugodtam meg, de már nem ellenkezem vele. Csak szorosan összefonom magam előtt a karjaimat és durcásan nézek rá, meg kicsit még aggódva, főleg amikor a doki visszajön. Na mostantól aztán semmi nem menti meg attól, hogy minden egyes mozdulatát és rezzenését fürkésző szemekkel kövessem. Épp csak a seggébe nem nézek bele. Hacsak Robbie nem szólal meg, de mivel a doki megint a színen van, nem fog….én sem szólok. Csak amikor a gipsz már a karján van. Vigyorogva kérdezek rá az engem biztosan érdeklő kérdésre. Én odalennék érte. Persze ő nem én vagyok.*
-Aláírjam neked? Rajzolhatok is rá ha gondolod. *Csak, hogy emlékezzen rám, figyelő szemeim mindig rajta maradnak. És igen, nagyon szép szemet tudok rajzolni, Deadman a megmondhatója, ott van a lapockáján egy.*







_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Robert Holmes

Robert Holmes

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Egyetemista
Posts : 72

#47TémanyitásTárgy: Re: Gloria & Robbie - Fucking millenials...?   Gloria & Robbie - Fucking millenials...? - Page 2 Icon_minitimePént. Feb. 16, 2024 10:06 am



A legkisebb mértékben sem tartozik az érdekes kategóriába, mivel foglalkoznak a férfiak, akikkel összefekszek. Ha jók abban, amiért velük tartok, még az általános tudásvágyam is csillapodik annyira, hogy ne próbáljam apró jelekből megállapítani, mivel töltik a hétköznapjaikat, aminek a fizetéséből az italom, a cigarettám vagy éppen az óvszert fizetik.
Az viszont most igenis számít, hogy olyat mondtam, amit nem kellett volna. Nem volt célom megbántani vagy éppen azzal vádolni, amire nincs sziklaszilárd bizonyítékom. Mégis kicsúszott, valahol a saját védelmemben, hogy tereljem, hiába az útjára engedett szavaim, valójában semmi kézzelfoghatót nem mondtam. Hamar érkezik is a bocsánatkérésem, de attól még tény, ami tény; ha nyíltan rákérdezett volna a kihallgatás tárgyára és nem csevegésnek tűnteti fel, sokkal hamarabb elérte volna a célját.
Nem mintha most úgy tűnne, teljes mértékben meggyőztem. Ha a szavai nem lennének elegendők, ahol én vagyok megvádolva naivsággal, akkor is süt minden mozzanatából, a keze tartásából és főleg a durván sminkelt szemeiből, mennyire nem nyugtattam meg.
Jól látom, még az orra hegye is mozdult?
Egy röpke pillanatra felteszem magamnak a kérdést: miért ne mondanám el neki, mi a valóság? Miért ne tehetném meg? De az agyam egy fáradt sóhajjal válaszol. Sean bácsi miatt. Nem szeretném, ha többet tudna, mint amit már így is elmondtam neki és leszűrt magának az irodájában.
Semmi köze hozzá!
- Semmi olyan nem fog történni, amiből bajom lenne, Miss Salinas- állítom teljesen magabiztosan, szemernyi túlzás vagy vak feltételezés nélkül. Majd az orrom alatt elmosolyodok a felismerésre, miszerint azért a tiszteletteljes megfogalmazás, hogy kárpótoljam a korábbi, sértő feltételezésemért.
De attól még a szavaimban ott az igazság. Minden, ami George mellett lesz, saját akaratomból történik és ez a legfontosabb. Ahogy egy bizonyos iratban is felvezetik: ...belátási és cselekvőképességem teljes birtokában, befolyástól mentesen...
Igaz, utóbbiba még egy alsóbb szintű ügyvéd is belekötne. Befolyásolásnak számít, hogy amikor kettesben vagyunk, egy árnyalattal sötétebb a hangja és ettől úgy érzem magam, mint egy kisfiú, akit az apja utasít? A szótár szerint ha valami vagy valaki hatással van egy személyre, ügyre, és ezzel irányítja annak tetteit, döntéseit... az már igenis befolyásolás.
De az írott szó nem beszél arról, hogy mi van, ha ez egy egyéjszakás kalandban történik és egyetlen mozzanata sincs ellenemre? Ha mégis lenne valami, amibe nem egyezek bele, meg tudom védeni magam. Megingathatatlan bizonyíték annak a férfinak a törött orra.
George viszont semmi ilyesmit nem kapott és arra elhanyagolható az esély, hogy a jövőben szükség lenne az öklömre. Ahogy visszaér a vizsgálóba óvatosan nyúl az alkaromért és hiába a hátába fúródó gyilkos tekintet, nem zavartatva magát, minden lépésért magyarázza.
Zárásnak pedig az ujjaimon is végig simít, hogy jelezze, készen vagyunk.
Megvan benne a késztetés, hogy elmosolyodjak, de a pillanatból kiragad az a kérdés.
- Miért? - olyan ártatlanul csúszik ki az egyszerű értetlenkedés, hogy azt a legjobb színész sem tudná utánozni. Természetesen tisztában vagyok vele, hogy ez szokás. Láttam már filmekben, sorozatokban, olvastam könyvekben és élőben is jött már velem szembe összefirkált gipsz, de akkor sem értettem.
George viszont elneveti magát, nem is próbálva tagadni, jól szórakozik a műsoron, miközben minimális erőfeszítéssel ugyan, de elpakol maga után.


Vissza az elejére Go down

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 809

#48TémanyitásTárgy: Re: Gloria & Robbie - Fucking millenials...?   Gloria & Robbie - Fucking millenials...? - Page 2 Icon_minitimeSzer. Feb. 21, 2024 11:10 am


Robbie& Gloria



*Nem tudom, hogy a nagy csendben, ami a bocsánatkérését és az én még életben tartott gyanakvásomat kíséri, mi jár a fejében. Mit játszik le benne, hány érvet sorakoztat fel mellettem és ellenem, meddig csűri-csavarja, mielőtt kiböki végül a lényeget. Osztott-szorzott és kijött a végeredmény, aminek a végére még odabiggyesztette az udvariasságot is. Miss Salinas! Bah! A megfogalmazás is hajaz valami olyasmire, amit én szoktam anyámnak mondani a telefonban. Igaz is meg nem is, nagy mértékben megkerüli a lényeget, de valahol mégis rápillant a távolból. *
-Rendben. *Te tudod….ez jár még a fejemben, de nem mondom ki újra. Azért persze fenntartom magamnak a jogot, hogy egy következő találkozás alkalmával rákérdezzek a hadnagynál erre a GeorgeSam-re. Ha rokonok, hát akkor ő is ismerheti. Abból még nem lesz Robbie-nak baja. A handagy látni fogja ki kereste és mikor, én meg bevallom, hogy ott voltam. Ennyi.  Hacsak nem jelenik meg előbb.
A doki visszatér, közöttünk pedig befagy a diskurzus. Figyelem minden mozdulatát, ami laikusan látva is elég szakszerű, de nem tudok semmi másra lecsapni, mint egy vércse. Amikor aztán elkészül a karpáncél, nem tudom megállni, hogy ne ajánljam fel méltán híres kézügyességemet egy emlékrajzra. Robbie csak néz rám és döbbenten kérdezi miért is tennék én ilyet, a doki meg nevet. Van benne valami ijesztő miközben pakol, ami ugye nem az ő dolga lenne. De hát a privát kezelés árnyoldalaiban benne van. Vállat vonok. Mit tudom én, hogy miért! Csak! *
-Hogy emlékezz rám? Meg arra, hogy ne járj a kocsik között fülessel a telefonodba temetkezve. Rajzolok rá egy szemet, hogy tudd, szemmel tartalak, meg verlek ha még egyszer tilosban jársz. * Van nálam mindig ceruza és jegyzetfüzet, amibe a hirtelen támadt ötleteimet vésem, korábban is elővettem, még a lobbiban, amibe belerajzoltam valamit Robbie-ról. Elő is veszem rögvest a szénceruzát, amit majd szépen el fog maszatolni, de nem bánom. Vagy ha tetszik neki, vigyáz rá. Esetleg befújhatjuk hajlakkal, hogy tartósabb legyen. *
-Na?! Mehet? Lécci! Legalább egy szignót! *Kérlelem, de ez nem komoly, csak húzom az agyát azzal, hogy kislányosan könyörgöm, de már közelítek is felé, mint egy fenyegető, gonosz banya, aki épp meg akarja sütni Jancsit. Úgy is vigyorgok rá, csak hiányzik rólam a nagy orr és a bibircsók. *







_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Robert Holmes

Robert Holmes

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Egyetemista
Posts : 72

#49TémanyitásTárgy: Re: Gloria & Robbie - Fucking millenials...?   Gloria & Robbie - Fucking millenials...? - Page 2 Icon_minitimePént. Feb. 23, 2024 10:11 am



Az agyam egy mélyebb rétegében még ott rezonál az ujjaim végén érzett simítása. A felszín már a kérdéssel foglalkozik és teljesen őszinte az értetlenkedésem, de odabent szinte hallom a lila hangot; különleges bánásmód egy különleges fiúcskának. Egyszer már elhangzott George szájából ez a mondat és akkor is kizökkentett. Ha most kettesben lennénk, újra elkövette volna ezt a hibát és valami hasonló hagyná el épp a száját?
De itt és most, a jelenben a nő szólal meg, felelve a kérdésemre, mire a homlokom ráncokba szalad. Válaszolt, de mégsem érzem helyesnek a feleletet és az egész olyan, mint mikor két puzzledarab tökéletesen illeszkedik, de a kép mégis hibás.
- Nem temetkeztem a telefonomba, a készülék végig a zsebembe volt - javítom ki azért. A részleteknek minden esetben pontosnak kell lenniük, különben az egész ügyet le lehet engedni a lefolyón.
Nem mintha most lenne bármiféle ügy. Nincs más George szórakozott nevetésén és a gyerekes kérlelésen, ami felém érkezik, miközben a tekintetem a most még patyolattiszta, égkék borítású gipszet vizsgálja. Bármit teszek az elkövetkező napokban, nem létezik olyan helyzet, ami ne eredményezné, hogy az idő múlása meglátszódjon rajta. A géz el fog rongyolódni ott, ahol kilóg a masszív gipsz alól, meg fog változni a kék árnyalata és így tovább.
- Semmi túl feltűnőt és semmi obszcén dolgot vagy olyasmit, amit a tízévesek rajzolnának, mert szerintük vicces! - figyelmeztetem az ép kezem egy ujját feltartva, miközben szándékosan zárom vissza a dobozukba a mondatom végét, ahol pontosan ezekhez az alig tizenéves kisgyerekekhez hasonlítanám.
S bár közben egy lépést hátráltam a nagy közeledtére válaszul, de végül elérhető távolságba tartom a karom. Essünk túl rajta! Pontosan úgy, mint egy kellemetlen helyzeten, ahol az ember legszívesebben becsukná a szemét, hogy ne is lássa, mi történik.
Természetesen azóta már elég sokan bizonyították, hogy az nem segít, mi több, ront a helyzeten. Az emberi agy sokkal rosszabb dolgot lát maga előtt a végtelen képzelőerejének hála, mint ami valójában történik.
Végül, amint elkészül a mű, legyen az bármi, alaposan megvizsgálom, vigyázva az egyik ujjam is hozzáér, hogy lássam, mennyire könnyen vagy épp nehezen maszatolódik, ezzel elcsúfítva a friss gipszet. A kísérletet végül George hangja szakítja félbe.
- Fájdalomcsillapítót, Robert?
Megrázom a fejem, még mindig a karomon tartva a tekintetem.
- Nem szeretnék véletlen sem rászokni semmi egyéb károsra a cigaretta mellé. Nem mintha akár egyetlen kutatás is azt bizonyította volna, hogy egészséges mértékben, függőségre való hajlam nélkül ártalmas lenne a fájdalomcsillapító indokolt szedése - magyarázom, hogy esélyt se adjak a fejemben zsongó méhkasnak a felbolydulásra a bent tartott gondolatok mellékhatásaként.
- Akkor irány haza. Csak ön után, Miss - int az ajtó irányába a fejével. Miért érzem úgy, hogy ő is tisztában van a gyilkos tekintettel, ami rá szegeződik, mégsem okoz neki nehézséget, hogy figyelmen kívül hagyja? Egyáltalán nem érdekli? Miért nem akarja egyértelműen tudni, miért kapja?


Vissza az elejére Go down

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 809

#50TémanyitásTárgy: Re: Gloria & Robbie - Fucking millenials...?   Gloria & Robbie - Fucking millenials...? - Page 2 Icon_minitimeSzer. Feb. 28, 2024 9:53 am


Robbie& Gloria



*Természetesen Zsenge megint a neki tetsző, vagy éppenséggel nem tetsző lényeget szűri le az egészből és már megint ellenkezik velem. A doki árnyékában picit visszatérünk a normális – Robbie részéről – állapotba. Én mondok valamit, ő ellenkezik és magyaráz és érvel…szemet forgatok. *
-Csak a füled temetkezett bele, hogy még véletlenül se hallj semmit a körülötted lévő világból. Komolyan, most az anyádnak érzem magam akinek minden szava falra hányt borsó. *És igen, ez olyan anyás dolog, én meg elszörnyedek ettől a gondolattól. Ezek után akarok én még gyereket? Saját magamból indulva ki, csak a gond van velük és egy életen át aggódhatnék érte. Végül csak beleegyezik, hogy ott hagyjam a nyomom a gipszén, nekem pedig tényleg megfordul a fejemben a gondolat, hogy egy jó nagy szemet rajzoljak rá, ami mindig őt figyeli, de végül egészen más lesz belőle. *
-Egy nagy farok az már obszcén? *Kérdezek vissza csípőből, csak azért, hogy szívassam szerencsétlen srácot, és ehhez méltón nagyon komolyan nézek rá. Baromi nagy erőfeszítésembe kerül, hogy ne röhögjem el magam, hogy még egy apró kis mosoly se ránduljon meg a szám sarkában. Aztán a feltartott kezére, jobban mondva az ujjára esik a pillantásom és olyan arcot vágok, mint akinek épp most adott egy jó ötletet. Ám nem akarom én egy hülyén elsült viccel megtorpedózni a lehetőséget és a végén azért csak elnevetem magam és azzal a lendülettel nyúlok is a karjáért. *
-Csak szívatlak ne izgulj. Nem lesz semmi obszcén és gyerekes. Művész vagyok, kérlek! *S a másik kezemmel már pakolom is ki a cerkámat, magamhoz húzom a gipszes karját és mindösszesen kettő vonallal megrajzolom az ábrát, amiről eszébe juthatok, de ha nem, akkor még a biztonság kedvéért – és ha a hadnagy meglátja akkor neki is – aláírom a nevemet. „Gloria” Nekem tetszik és büszkén kihúzom magam a harminc másodperces művem előtt. Elteszem a ceruzát, remélve, hogy legalább egy kis ideig megmarad a rajzom, de kérésre akár fel is frissítem két naponként, majd a doki közbekotyog. Robbie meg megtalálva önmagát, helyre kis monológot dob be a gyógyszerészeti kutatások értekezéséből idézve, én meg megint szemeket forgatok. Végül elnevetem magam.*
-Oké, hát úgy látom meggyógyultál és régi önmagadra találtál. Hiába, egy kis csuklótöréstől nem fog megváltozni a világ. *Az orra alá dörgölve a már-már kényszeres magyarázó énjét nyújtok nyelvet felé. A doki zárja a diskurzust azzal, hogy kitessékel minket, én viszont nem szeretném a hátamban tudni. *
-Ó, dehogy is, elvégre maga az orvos, csak ön után. *Még meg is noszogatom a kezemmel, hogy menjen előttem, akkor is ha a nőiségem előtt tisztelegne azzal, hogy előre enged. Robbie-t is az ajtó felé bökdösöm és ha mindenki szót fogad nekem, én leszek az utolsó aki kilép a vizsgáló-kezelőből. Ha minden így történik, kipróbálom a dokin, a tarkótáji szemmel verést, csak mert jólesik. A váróban aztán megint nekünk ütközik a zsufi, a zsibongás, néhány jajgatás más és más irányból, a szagok keveredése, a fülledt levegő. Frissre van szükségem,szinte menekülök a kórház épületéből, hogy odakint nagy levegőt szippanthassak.*






_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#51TémanyitásTárgy: Re: Gloria & Robbie - Fucking millenials...?   Gloria & Robbie - Fucking millenials...? - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Gloria & Robbie - Fucking millenials...?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

 Similar topics

-
» Nyda & Robbie - Most people are all right
» Sean és Robbie - (Too) Long Time No See...
» Edgar atya & Gloria
» It is darker when you don't know how to laugh... - Gloria & Benji
» Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb...

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Játéktér ∷ :: külváros / sivatag-