♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
Gloria & Robbie - Fucking millenials...? - Page 3 Icon_minitimeby Derek Moretti Csüt. Ápr. 25, 2024 8:15 am

» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
Gloria & Robbie - Fucking millenials...? - Page 3 Icon_minitimeby Leon Williams Kedd Ápr. 23, 2024 9:39 pm

» Leon Williams
Gloria & Robbie - Fucking millenials...? - Page 3 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
Gloria & Robbie - Fucking millenials...? - Page 3 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
Gloria & Robbie - Fucking millenials...? - Page 3 Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
Gloria & Robbie - Fucking millenials...? - Page 3 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
Gloria & Robbie - Fucking millenials...? - Page 3 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
Gloria & Robbie - Fucking millenials...? - Page 3 Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
Gloria "Sapphire" Salinas
Gloria & Robbie - Fucking millenials...? - Page 3 Vote_lcapGloria & Robbie - Fucking millenials...? - Page 3 Voting_barGloria & Robbie - Fucking millenials...? - Page 3 Vote_rcap 
Leon Williams
Gloria & Robbie - Fucking millenials...? - Page 3 Vote_lcapGloria & Robbie - Fucking millenials...? - Page 3 Voting_barGloria & Robbie - Fucking millenials...? - Page 3 Vote_rcap 
Derek Moretti
Gloria & Robbie - Fucking millenials...? - Page 3 Vote_lcapGloria & Robbie - Fucking millenials...? - Page 3 Voting_barGloria & Robbie - Fucking millenials...? - Page 3 Vote_rcap 
Alessandra Clark
Gloria & Robbie - Fucking millenials...? - Page 3 Vote_lcapGloria & Robbie - Fucking millenials...? - Page 3 Voting_barGloria & Robbie - Fucking millenials...? - Page 3 Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Gloria & Robbie - Fucking millenials...?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet

Robert Holmes

Robert Holmes

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Egyetemista
Posts : 72

#51TémanyitásTárgy: Re: Gloria & Robbie - Fucking millenials...?   Gloria & Robbie - Fucking millenials...? - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 10:55 am



Valami megbirizgálja az agyam és bár egy pillanatra sem tereli el a figyelmem, azért a jövőre nézve rögzül egy újabb kutatási feladat: honnan eredet ez az egész falra hányt borsó kifejezés? Természetesen egyszerűbb lenne itt és most megkérdezni, de az eddigiek alapján leszűrve, elég kicsi rá az esély, hogy bárki megalapozottan válaszolni tudna.
Így viszont hagyom elsiklani a megjegyzést és még ahhoz sem fűzök semmit hozzá, hogy az anyámnak érzi magát. Mindössze egy pillantással egybekötött homlokráncolás jár és máris inkább a gipszem tisztaságáért aggódok.
- Igen! - tör ki belőlem olyan lendülettel a válasz, hogy arra egy cseppet sem vagyok büszke. Eszébe se jusson olyasmit rajzolni a karomra!
- Ha már meg kell kérdezni valamiről, akkor az biztosan túl obszcén - próbálok javítani az előbbi kirohanásomon és bár érkezik a folytatás a... művésznőtől, attól még félreérthetetlen bizalmatlansággal szemlélem őt is és a vonalakat is, amik hamarosan megjelennek.
Ha bármi olyat rajzol, ami nem tetszik és lehetetlennek bizonyul, hogy nyom nélkül eltüntessem, vajon Georgeot meg tudnám győzni arról, hogy kezdjük újra az egész giszpelés folyamatát? Tudnám elég meggyőzően kérni? Ha kettesben maradunk, minden bizonnyal igen.
Egyelőre viszont hárman vagyunk a tekintetem szigorúan a karomon és egyetlen, óvatos ujjam a friss rajzot vizsgálja. George hangja ugyan közben beszűrődik, felelek is, de még a nő nyelvnyújtását is mindössze a szemem sarkából kapom el.
- Miért az angyal? Tudja ugye, hogy a vallás nem több egy erkölcsi iránymutató mesénél és nem léteznek emberi alakkal rendelkező, szárnyas lények?
- ...és ha azt mondom, hogy egy titkos kórház, titkos laboratóriumában már boncoltak szárnyas embereket? A csontozatuk valami egészen különleges módon épül fel - szól közbe George, mire olyan pillantást vetek rá, mintha egy vizsgamunka közepén szakított volna félbe. Tisztában vagyok vele, hogy nem több ez neki, mint egy különös vicc, de most nem értékelem.
Mindenesetre hamarosan nem is kell ezzel foglalkoznom, hiszen kifelé haladunk, ahol újabb apróságok vonják el a figyelmem. Úgy, mint George válla előttem, ami még a köpeny takarásában is egész jól kivehető, majd az, hogy egy másodperc erejéig lehajtsam a fejem és a saját lábam figyeljem, ahogy elhárítom a küszöb jelentette nem létező akadályt, miközben mögöttem a Miss csukja az ajtót. Ha már nem volt kifogás az általa javasolt sorrendben, ez rá hárult, ahogy az is, hogy meginduljon kifelé.
Ekkor George már mellettem lépked és megőrjít, hogy fogalmam sincs, honnan szedi elő a slusszkulcsot, amit addig lebegtet az orrom előtt, amíg el nem veszem.
- Hivatalosan is leadom a műszakot, elköszönök, átöltözök és hazaviszlek. Várj meg a kocsiban.
- Miért tartod magadnál a kulcsot munka közben? - kérdezek vissza ahelyett, hogy szavakkal is nyugtáznám, hallottam, ami elhangzott.
De a lényegen nem változtat, miszerint a parkolóba már ketten sétálunk ki és két pár tekintet előtt villan fel George autójának a fényszórója, ahogy kikapcsolom a riasztót. Meglepően természetesen jött a mozdulat, pedig anyáén nincs elektromos központi zár, Alex pedig sokszor túl birtokló a sajátjával szemben.


Vissza az elejére Go down

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 809

#52TémanyitásTárgy: Re: Gloria & Robbie - Fucking millenials...?   Gloria & Robbie - Fucking millenials...? - Page 3 Icon_minitimeVas. Márc. 03, 2024 7:03 am


Robbie& Gloria



*Gondolatban én is ráncolom a homlokom ahogyan Robbie, de gyorsan sikerül túljutnom az anyás gondolaton, mert mindjárt kapok is egy magas labdát. Amikor aztán Robbie olyan hevesen ellenkezik megint, elnevetem magam. Magyaráz is megint, mintha azzal sokat segítene, én csak kuncogok tovább az orrom alatt és már a fejemben el is készült a gipszére gondolt rajz. Frappáns, egyszerű és emlékezetes, főleg ha párhuzamot is tud vonni a rajz és köztem. Az elkészülés után, nem igazán akarok én vallási kérdésekbe bonyolódni, de felhívom a figyelmét arra, hogy óvatosan a szavakkal, mert nem mindenki gondolja úgy, ahogyan ő.*
-Hithű katolikus vagyok. Nekem nem pusztán erkölcsi iránymutató _mese_. *A doki beszólására felé fordulok és nagyon csúnyán nézek rá. Robbie nem különben, szóval a doki két oldalról is szemmel elsz verve, sajnos ez azonban nem elég ahhoz, hogy kinyúljon a padlón. Robbie kérdésére késve, de még időben válaszolok miután tisztáztuk a vallási kérdést. Rámutatok az angyal glóriájára, meg a nevemre. *
-Gloria. Nem mellesleg egy angyal vagyok, tele türelemmel, hogy nem diliztem még be az örökös magyarázásodba. *Elmosolyodom, bele Robbie arcába, majd rögtön komolyra is váltok. A doki aztán kitessékel minket én meg utolsónak maradok és a pasi sarkában téblábolok el egészen a kijáratig. Ott aztán mélyet szippantok a még kórházi szagot nyomokban tartalmazó friss levegőből és Robbie mellé sorolok. Annál is inkább, mert a doki lelép, hogy a köznapi élethez szalonképes legyen. Csenben sétálok zsenge mellett, és azon morfondírozok, hogy vajon honnan tudja hol parkolt a doki, de aztán rájövök, amikor a kocsi orránál ott díszeleg a kijelölt parkolóhely rendszám szerint. Szép autó, nekem túl drága és túl puccos, de aki beleszületik, ugye…*
-Szóval biztos, hogy nem lesz gond, ha vele mész? *Érdeklődöm még egyszer utoljára, csak azért, hogy a saját lelkiismeretemet megnyugtassam. Majd kinyújtom a kezem felé, ujjaimmal sürgetőleg zongorázva a levegőt.*
-Add ide a telódat. *S mielőtt még megkérdezné miért, mert abban biztos vagyok, hogy megint húzná az időt tengernyi kérdéssel és kifogással, meg is magyarázom.*
-Beleírom a számom és kérlek szépen hívj fel ha hazaértél és kivételesen most ne ellenkezz. Légy tekintettel a lelkiismeretemre. Másrészt akkor is jól jönne egy hívás, ha megszabadultál a műalkotástól. *S az utolsó szónál a gipszére biccentek mosolyogva. Ha megkapom a telefont, bepötyögöm a számom, ellenkező esetben megint vitába keveredünk és okom lesz arra, hogy csúnyán nézzek.*






_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Robert Holmes

Robert Holmes

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Egyetemista
Posts : 72

#53TémanyitásTárgy: Re: Gloria & Robbie - Fucking millenials...?   Gloria & Robbie - Fucking millenials...? - Page 3 Icon_minitimeSzer. Márc. 06, 2024 10:10 am


A fejemben úgy élnek a különböző vallások, ahogy elmondom. Egy erkölcsi mese, aminek az alapjai nem ártanak meg az embernek, de ha valaki túl komolyan veszi vagy valóságnak hiszi, az már egy modernebb társadalomban egyenes beutalót jelenthetne egy jó pszichológushoz. Mennyi háború tört ki pont ezért? Mennyi emberrel végeztek, mert túl komolyan vették a mesét vagy addig csavarták a szavakat, amíg a vallásuk nevében büntetlenül vehették el egy-egy társadalmi csoport életét?
Ha nem oldott volna George a görcsös gondolataim a megjegyzésével, egészen biztos vagyok benne, hogy addig beszélek, amíg a nő gyomrába is lyuk keletkezik a szavaimtól. De így végül kicsúszik a kezeimből az lehetőség és anélkül száll el a megfelelő idő, hogy egy helytelenítő tekintetnél többre futná.
- Gloria Salinas - bólintok percekkel később a magyarázata után, egy pillanatra sem akadva le az elhangzott mondatok végénél és főleg a "bedilizni" szónál. Mennyivel jobban hangozna és ami fontosabb, kulturáltabb lenne, ha rendesen fogalmazna! Beleőrülni.
Mindenesetre a nevét attól még elraktározza az agyam egy kis dobozba csomagolva minden más mellé, amit megtudtam róla. Nem feltétlen azért, mert valamikor még jól is jöhet - abban az esetben, ha Sean bácsival lesz közöttük valami -, sokkal inkább a tökéletes "miért ne?" kérdés a fő indokom.
Mint ahogy Georgeról is minden apróságot logikus rendszerben tárol az agyam, a mai alkalom után már a munkájával és az autója rendszámával egyetemben. Miközben pedig az új információkkal bővített, képzeletbeli doboz fedelét lecsukom, jót mosolygok magamban a Hondája rendszámának egymást követő két betűjén. M és D., mint orvos.
Miután pedig a riasztó kikapcsolt és a hirtelen jött villanás a fényszóróknál el is tűnt, a kezem kisebb bizonytalanság után a cigarettásdoboz mellé csúsztatja a slusszkulcsot.
- Biztos, hogy nem lesz gond - ismétlem utána és ezen mondat erejéig valamiféle kisgyerekké változok. Pont úgy és olyan hanglejtéssel beszélek, mint régen anyával, mikor a lelkemre kötött valamit.
- Mié...? - váltok is vissza azonnal, ahogy folytatja. Miért akarja a telefonom?
De megelőz és már magyaráz is és bár az egyszerű kérdőszót nem fejezem be, attól még beszélek.
- Ugye tisztában van vele, hogy le is diktálhatná a telefonszámát? Nem lennék köteles odaadni a készüléket hozzá - apró megjegyzés, nem több, amivel rávilágítok a szavaiban rejlő hibákra, de végül odanyújtom a telefonom.
A mozdulattal hozzáérek a kis gombhoz, ami az ujjlenyomatomat felismerve fel is old és mire a mobil egy kis időre gazdát cserél, az egyszerű, tökéletesen fekete háttér már kínálja is a lehetőséget az applikációk közötti böngészésre.
- A lelkiismeretére, amit tisztán szeretne tartani arra az esetre, amikor majd úgy véli, találkozik az istenével - mondom, valójában nem ígérve semmit, de technikailag nem is kérte, hogy adjam a szavam.
Ettől függetlenül, ha más nem, egy üzenetet majd mindenképp írhatok neki. A kérdés egyelőre a mikor.


Vissza az elejére Go down

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 809

#54TémanyitásTárgy: Re: Gloria & Robbie - Fucking millenials...?   Gloria & Robbie - Fucking millenials...? - Page 3 Icon_minitimeHétf. Márc. 11, 2024 10:50 am


Robbie& Gloria



*Fura ahogy kiejti a nevem, talán mert úgy hangzik, mint aki éppen bemagolja. Elismétli, hogy jobban berögzüljön. Nem tudom miért fura, csak az. Nem vesztegetek rá többet néhány szívdobbanásnyi ideig. A doki nevét is ennyi idő alatt jegyeztem meg, jóllehet többet ismételtem a beszélgetés és a kezelés alatt, mint Robbie az enyémet, de teljes terjedelmében csak a fejemben létezett. Tutira utána nézetek majd a pasinak a hadnaggyal, még mindig ott kapargatja a tarkómat a „valami nem kerek” érzés. A vallásról sem ejtünk több szót és ez a Zsenge szerencséje, nem szívesen mentem volna bele vallási vitába, mert az amikor bizonygatom a hitem, olyan, mintha meg akarnám téríteni, pedig nem áll szándékomban, nem vagyok én térítő szerzetes. Ha valaki nem hisz Istenben, Jézusban és a tanításaikban, akkor én nem erőszakolom. Inkább rátérek újra arra a kérdésre, ami engem most jobban érdekel; Robbie jóléte. A bizonygatásra bólintok, majd elkérem a telefonját. *
-Teljesen tisztában vagyok vele, de még véletlenül félre pötyögnéd…..nem lennél köteles, de megtetted. *Nézek fel mosolyogva, immár a telefonjába beleírt tökéletesen pontos számmal. Persze még mindig megteheti, hogy kitörli vagy fel sem hív. Én mindent megtettem, a lelkiismeretem tiszta, legalábbis úgy érzem. Nekem fontos, Robbie gúnyolódik, ami nem esik jól.*
-Ne gúnyolódj mások hitével, én sem gúnyolódom a hitetlenségeddel. Tiszteletben tartom mások hitét vagy annak nem létét. Van úgy is épp elég a rovásomon, legalább te ne legyél rajta. *Sóhajtom még a végén, halkan vallomást téve, noha nem mondok semmilyen konkrétumot. Van mit meggyónnom és van mit jóvá tennem, de bízom abban, hogy időm is van még hozzá. Visszaadva a telefont, elnézek arra, amerről a doki várható. Megvárom, még azt is, hogy Robbie a kocsiba üljön és elhajtsanak, csak akkor fogok én is a dolgomra menni. A telefonomon megnézem mennyi az idő, és még van bőven ahhoz, hogy beérjek a szalonba a következő vendégig, felhívni azt akit lemondtam és újabb időpontot adni neki, mihamarabb. Azt hiszem ma túlóráznom kell, szóval még Mrs. Kowalski-t is fel kell hívnom, hogy adjon enni a macskámnak. Egyetlen rossz pillanat és mennyi minden borul miatta. *





_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Robert Holmes

Robert Holmes

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Egyetemista
Posts : 72

#55TémanyitásTárgy: Re: Gloria & Robbie - Fucking millenials...?   Gloria & Robbie - Fucking millenials...? - Page 3 Icon_minitimeKedd Márc. 12, 2024 10:43 am


Nem hibáznék, ebben az egyben teljesen biztos vagyok és még ha ki is ül az arcomra az értetlenkedés, nem teszem szóvá, egyszerűen hagyom, hogy saját kezűleg írja be a telefonszámát a készülékbe.
- Nem gúnyolódásnak szántam - tisztázom reflexből és komolyan is beszélek. Nem volt tiszteletlenség a hangomban, ahogy most sincs és a másodperc tört része alatt túl is teszem magam ezen a kis kitérőn.
Az agyam gondoskodik róla, hogy kanyarodjak és máris azt próbálom leszűrni, milyen bűn nyomhatta rá a bélyegét a lelkére. A tekintetem egy kicsit összeszűkül és fejben már sorolni is kezdem a lehetséges indokokat. Kezdve a nyilvánvalónak tűnő dolgokkal, mint például a tetoválásaiból adódó előítéletekkel. S bár ezer és egy tanulmány megcáfolta már, hogy az ilyesmi összefüggésbe hozható a drogokkal, csempészéssel és egyéb kétes üzletekkel, attól még ez a kiindulópontom. De ez nem áll elég stabil lábakon ahhoz, hogy itt le is zárjam a dolgot, így tovább is haladok, ezúttal a vallásossága irányába. A könyve szerint egy esetleges terhességmegszakítás is bűn és kétlem, hogy most vadászik először férfiakra...
Egyik gondolat követi a másikat és végül eljutok a felismerésig, hogy mindössze meg kellene kérdeznem. Miért is nem teszem? Nos, részben a tekintete miatt, a nyomósabb érvem viszont az, hogy reálisan nézve, nem látok esélyt rá, hogy válaszolna.
Vagyis marad a hallgatás, aminek végül lehetősége sincs kínossá válni, mert megjelenik George, ezúttal már olyan ruhában és stílussal, amihez hasonlón az első alkalommal is megakadt a tekintetem. Akkor sem vitte túlzásba és most sem tette. Egyszerű fehér ing van rajta, az ujja feltűrve a könyöke fölé az alja pedig belehúzva a vajszínű nadrágba. Az egész, amúgy bitang elegáns megjelenést oldja a sötét hajába nyomott napszemüveg és a kezében hozott sötétkék, kisebb fajta sporttáska.
Miért kell az neki? Mi van benne?
Nem mintha túl sokáig időznének itt a gondolataim, pár lépéssel később már kikerül a kezemből a slusszkulcs és nyílik előttem az anyósoldal felőli ajtó, bennem pedig felrémlik, hogy pont ez történne akkor is, ha a Miss Salinas szerinti eset állna fent és bármire kényszerítve lennék.
Kinyitja az ajtót és rám is csukja, mint valami modern luxuscella. De, mint annyiszor említettem, minden azért történik, mert én is szeretném és ennek megfelelően én vagyok az, aki csukja az ajtót.
Még egy utolsó mosoly és intés a szélvédőn túl álldogáló nő irányába és amint felbúg a motor, már kizárólag George jár a fejemben...

* * *

...és az az igazán fontos kérdés, hogy: Miért kék? Miért nem zöld vagy piros esetleg egyszerű fehér, mint ami mindenkinek a fejében lévő képen él, amikor gipszelésről van szó?
- Ne piszkáld!
A szigorú, szinte atyai hangra elszakítom a tekintetem a karomról és Georgera pillantok.
- Jelentenek valamit a színek?
- Milyen színek, Robert? - úgy sóhajtja a kérdést, mintha idegesíteném, de a vállaiban nyoma sincs feszültségnek vagy frusztrációnak és fogadni mernék, hogyha most a megfelelő szögből látnám, még mosoly is bujkálna a szája sarkában.
- A színek. Számít, hogy zöld vagy kék...? Valami kód, amit ti, orvosok használtok egymás között?
Nem kellene feltételezésekbe bocsátkoznom, de ez olyan titok, amit kizárólag most és tőle van lehetőségem kideríteni. Egyenesen a forrástól, attól, aki ebben mozog.
- Mondták már neked, hogy hihetetlen teóriákkal tudsz előállni?
- George!
- Nincs semmi titkos kód. Az a színes réteg azért van, hogy ne legyen olyan feltűnő, amikor a fehér bekoszolódik. És a gyerekek szeretik. Magánkórházakban van mintás is belőle.
El kell ismernem, fényévekkel észszerűbb ez a magyarázat, mint amire én gondoltam. De pontosan ezért nem szoktam találgatni és tippelni. A tények sokkal egyszerűbbek és logikusabbak, mint bármi, amivel az emberi elme önmagában elő tud állni.
- Megkérdezzem, valójában hogyan sikerült egy törött csuklóval indítani a napot? - a semmiből érkező kérdést tökéletesen teszi fel és szinte azonnal meg is kapja rá a válaszát.
- Inkább ne.
Hallok egy halk és borzongatóan mély hümmögést, mintha nem tetszene neki a válaszom, de nem faggat tovább. Tudja, hogy nem lenne értelme. Tudja?
A másodperc tört részére a bizonytalanság megakasztja a gondolataim. Honnan tudná? Megérzés? Ösztön? Mindenkinél ráérez az ilyesmire? Nem ismerjük annyira egymást, hogy az együtt töltött idő indokolttá tegye.
- Tudod, hogy a halálos kimenetelű balesetek több, mint kilenc százaléka a mobiltelefonok okozta figyelmetlenségből ered? - ahogy meglátom a kezében a telefont, az agyam azonnal elereszti a korábbi témát és máris elkezdi felköhögni a bennem lévő információk egy apró szeletét.
- Nem érdekelnek a statisztikák, Robert. Ha a fiam ír, akkor azt az üzenetet az autópályán is megnézem.
- Van egy fiad?
Az olyan nagyon stabil figyelmem újabb fordulatot vesz és ezáltal az egész beszélgetés egészen hétköznapivá válik.
- Kettő is.
Vagyis innen jött neki az atyai hang percekkel ezelőtt. Van mögötte pár év gyakorlás, tapasztalás, zsákutcák és hanglejtések, amik működnek.
- Olyannyira megleptelek, hogy még a szavaid is elfogytak?
- Nem utalt semmi arra, hogy apa vagy.
- Mégis mire számítottál? Gyerekülésre hátul és száraz kiflivégekre a lábtérben?
Komolyan elgondolkozok a kérdésen. Nem huszonéves - ez is egyike, amiért egyáltalán felkeltette a figyelmem -, semmi nem indokolná, hogyha egyáltalán gyereke van, az olyan kicsi legyen, hogy az élete és az autója minden zugába beegye magát.
- Zavar, hogy gyerekeim vannak?
Jó kérdés. Zavar? Miért zavarna? Biztosan különös a gondolat, hogy van fia. Kettő is, hogy az ő szavaival éljek. Az egyik talán pont annyi idős, mint én. Miért ne lehetne? Sokkal valószínűbb, hogy velem egykorú vagy akár pár évvel idősebb fiai vannak, minthogy nálam fiatalabb. Sosem kérdeztem, pontosan hány éves, de a jelekből és hogy az első találkozásunk alkalmával volt pár ősz szál is a több napos borostájában... nem lepődnék meg, ha javában a negyvenes éveit taposná.
- Az zavar, hogy tévedtem.
- Hát persze, hogy az akasztja meg az agyad! - olyan jóízűen neveti el magát, mintha az év vicce hangzott volna el, de én még el sem mosolyodok.
Általában nem akarok tudni a kalandjaim családjáról, életéről, legalábbis annál többet nem, mint szükséges. De azzal, hogy George ilyen nyíltan beszél előttem, valamiféle kellemetlen érzést kelt bennem. Miért? Miért zavar, hogy mindenféle feszélyezettség nélkül árul el bármit a magánéletéről?
- Figyelj, Robert - és a keze a combra simul. Az automataváltós járművel áldása!
- Elhozom a kisebbiket a stúdióból, leadom az anyjánál, mielőtt az a sárkány rám küldi a fél jogi osztályt. Megvársz ott Teddyvel. Ő a nagyobb fiam. Az is lehet, hogy jól kijöttök majd egymással. Nagyjából egyidősek lehettek.
Látom az arcán a zavart és szinte hallani vélem, ahogy az ő fogaskerekei is megakadnak. Eltöltött egy elég szenvedélyes éjszakát egy olyan fiúval, aki a fia lehetne. Sosem realizálta még? Mert kétlem, hogy én lennék az első nála.
- Nem gondolod, hogy elég nyakatekert helyzet lesz? - kérdezek inkább más, egyelőre félretéve az elemzést.
- Hogy érted? Úgy, hogy te meg a fiam...?
- Ha tudod, mire gondolok, miért kérdezed?
Egy ujja simogatni kezdi a combom, én pedig próbálok témánál maradni és nem azon fennakadni, milyen csendes hely kezd lenni az agyam.
- A fiad és az egy... illetve kétéjszakás kalandod barátkozni kezdenek és mielőtt észbe kapsz...
- Csak várj meg bent. Igyekszek - és hogy igazán meggyőzzön az akaratáról, a keze tovább vándorol. Az én fejemben pedig felvillan a piros tábla, miszerint ez így nincs rendben. A fiai odabent vannak, valamiféle stúdióban - amire én még egy pillantást sem vetettem -, ő pedig a sliccemnél matat.
A frissen szerzett gipszemmel kissé ügyetlenül, de annál határozottabban tolom el a kezét, mire rám vigyorog. Tudja, hogy nyert. Be fogok menni vele, eltöltök egy kis időt ezzel a bizonyos Teddyvel, míg ő elfuvarozza a másik fiát.
Miért az anyjához viszi a gyereket és nem iskolába? Hétköznap délelőtt van!
Azt hiszem, ez lesz az egyetlen kivétel, ami majd erősíti a szabályom, miszerint bármilyen csábító is, soha nem szabad élnem a második éjszaka adta lehetőségekkel.

* * *

Mire a hangok, színek, ingerek és kérdések, amik az agyam érik, feldolgozható mennyiségűre csökkennek körülöttem, már kettesben vagyunk. Sajnos nem George és én, hanem Teddy és én. Pontosabban Theo, mint ahogy a bemutatkozáskor, egyszerre dühösen és unottan kijavította a fiú az apját.
Pár évvel fiatalabb lehet nálam, talán tizenöt, de a tény, hogy valami számomra ismeretlen okból kopaszra borotválta a fejét, átlagos szemlélőnek hozzáadhat párat az évei számához. Kizárólag a pattanásos arca és az örökké izgága mozgása billenti a mérleget az útkereső tinédzser irányba. A lába folyamatosan fel és le jár, még most is, miközben szinte fekszik a székben.
Én pedig itt ülök vele, a kalandom tinédzser fiával egy zenei stúdió túl nagy és párnázott forgósszékben, miközben ő minden másodpercben a telefonját lesi.
Meg sem próbált beszélgetni és ezt kivételesen én sem bánom. A fejem zsong a kérdésektől, de a legfőbb arra irányul: Miért nem furcsállja Theo a helyzetet? Miért nem kérdezi, ki is vagyok én és mit keresek az apja társaságában?
- Cukorkát? - ránt ki Theo a gondolataim fogságából, ahogy egy kis üvegcsét előkapar a zsebéből.
A tekintetem reflexből pillant rá, majd a tárolóra, amiben ránézésre vagy tizenöt apró tabletta járja táncát, ahogy Theo megrázza.
A hang a gondolataimban éles és fehér, mint egy tucat villámlás az amúgy nyugodt égbolton.
- Na? Kérsz vagy sem?
- Az nekem nem tűnik cukornak.
- Nem mondod, Sherlock! - bosszankodva szemet forgat és miközben kipattint egyet a tenyerébe, van időm megfigyelni a vésetet; AD.
- Biztos, hogy nem kérsz? Úgy nézel ki, mint akire ráférne - úgy beszél, mintha annyival felsőbbrendű és okosabb lenne nemcsak nálam, de minden embernél, aki ezen a Földön jár.
- Mik azok egyáltalán?
- Mégis kérsz?
- Nem kérek, de attól még érdekel.
- Addies. 5 milli. Azonnali hatás - és ezzel, mintha tényleg cukorka lenne, bedobja a szájába a tablettát, majd az ádámcsutkája mozgásából ítélve, mindenféle folyadék nélkül le is nyeli.
Gyakorlata van benne...
- Ha meggondolnád magad, csak csörögj rám - mondja és azok a fekete, mélyen ülő szemei a keverőpult oldalánál lévő faliújság irányába intenek, ahol virít egy kézzel írt, A4-es papír. Rajta a Theo név, egy telefonszám és a felhívás, miszerint a jövőben-nagyon-sikeres bandájukhoz basszerost keresnek.
- Az apád tudja, hogy ilyesmivel keresed a zsebpénzed?
- Az apám nem tudja megkülönböztetni a seggét a fejétől. Na leléptem. Majd mondd meg az öregnek, hogy zárja be az ajtót, ha végeztetek. Meg fizesse ki a bérleti díjat! - az utóbbit már az ajtóból kiabálja vissza.
Én pedig egyedül maradok, várva az "öregre", aki a legkisebb hasonlóságot sem mutatja - kinézetében vagy viselkedésében egyaránt - az előbb látott, izgága Theoval. Vajon ő nem a vérszerinti fia? Lehet, hogy kizárólag a kisebb a sajátja, akit számomra továbbra is érthetetlen okokból kifolyólag az anyjához kellett vinnie.
Mindenesetre, mielőtt megőrjítenének a táptalajt nem lelő tippjeim én is előveszem a telefonom és még ha nem is indítok hívást, egy üzenetet megejtek. "Minden rendben, házon belül vagyok és George is ment a dolgára."
Nem hazudok. Továbbra sem.


Vissza az elejére Go down

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 809

#56TémanyitásTárgy: Re: Gloria & Robbie - Fucking millenials...?   Gloria & Robbie - Fucking millenials...? - Page 3 Icon_minitimeVas. Márc. 17, 2024 6:39 am


Robbie& Gloria



-Még szerencse. *Jegyzem meg némi megkönnyebbüléssel, mert nem keveredünk bele vallási vitákba és mert nem kell leszednem a fejét a gúnyolódás miatt. Még bólintok is a végén, iktatva a szavait, megerősítve magamban is és neki is, hogy ennyiben maradtunk. A számom már nem kitörölhetetlenül a telefonjában van, kíváncsi vagyok mikor használja majd először, és nagyon remélem, hogy fogja. Akkor majd elmentem magamnak is, nem mintha most ne kérhetném el, de meghagyom neki a szabadságot, másrészt majd ha nagyon kell, mert nem jelentkezik, elkérem a hadnagytól, némi magyarázkodás közepette. Na igen, akkor majd be kell valljam a bűneimet, bár az nem számít majd gyónásnak. Mikor is voltam utoljára? Baszki! Már az is lelkiismeret furdalást okoz, nem csak Istennek az anyámnak is el kell számolnom. S jön a következő, miszerint őt is fel kell hívnom, mert régen beszéltünk egy jót.
Robbie másik szerencséje, hogy nem kérdez rá az említett bűneimnek, melyek a lelkiismeretemet feszegetik. Jó fiú! Azt persze nem tudom meg, hogy miket gondol rólam ezen a téren, milyen találgatásokba bocsátkozik, de az összeszűkült szemek semmi jót nem súgnak. Szerintem túl messzire megy, de ezt csak akkor vethetném a szemeire, ha ő is az enyémekre vetné a gondolatait. Ez nem történik meg, így marad a végére a búcsúzás. Meg a doki. Amint megjelenik, alaposan végignézek rajta és amikor észreveszi, mert miért ne venné, egy sejtelmes mosoly jelenik meg a szája sarkában. Annyira sejtelmes és halvány, hogy talán csak én képzelem oda, de továbbra sem szimpi a pasas. Robbie viszont biztosított arról, hogy minden rendben lesz és elhiszem neki. Csak nem megy önként a vágóhídra, meg különben is, ha lenne valami gond, volt bőven esélye, hogy szóljon. *
-Aztán vigyázz magadra máskor, teee, lüke Zsenge! *Köszönök el tőle sajátosan, ezzel le is pecsételve az általam adott becenevét. Arra már nincs lehetőség, hogy szemügyre vegyem az esetleges fintorát, mert a dokival együtt elsuhannak. De legalább integetett. Az is valami. Én meg ott maradok a furdalásommal még egy ideig, bepötyögöm a lemondott pasas számát és a kocsimhoz menet közben le is beszélem vele az új időpontot, sűrű bocsánatkérésekkel tarkítva.*

*Már a szalonban, munka közben és el az üzenet, amit sebtiben el is olvasok. Nem gond, mindig ott van mellettem és ha fontos, nem érdekel, hogy kesztyűt kell cserélnem, így vissza is tudok írni. Robbie pedig fontos. Nem tudom mikor lett az és miért, egyszerűen csak így érzem. Talán szükségét érzem, hogy jóban legyek és segítsek valamilyen formában a tiniken. Vagy a hadnagy miatt. És ezen a ponton eszembe jut Benji is. Vajon hol lehet? Robbie-ról legalább tudom. S most nem döngeti a gondolataim kapuját a kétely, elhiszem, hogy otthon van biztonságban távol attól a nem kerek pasastól. *
„Örülök! Gyógyulj és ne telefonálj menet közben!”*Még egy vigyorgó szmájlit is kap a végére, majd el is mentem a számot a telóban. Aztán a gondolataimba és az előttem lévő mintába temetkezem. Vajon miért érzem úgy, hogy a készülő, tüzet okádó sárkányfej sokkal mérgesebb lesz, mint eredetileg terveztem? *





_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#57TémanyitásTárgy: Re: Gloria & Robbie - Fucking millenials...?   Gloria & Robbie - Fucking millenials...? - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Gloria & Robbie - Fucking millenials...?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

 Similar topics

-
» Nyda & Robbie - Most people are all right
» Sean és Robbie - (Too) Long Time No See...
» Edgar atya & Gloria
» It is darker when you don't know how to laugh... - Gloria & Benji
» Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb...

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Játéktér ∷ :: külváros / sivatag-