♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
Vegas után NY - Allen & Octi - Page 5 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Ma 10:10 am-kor

» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
Vegas után NY - Allen & Octi - Page 5 Icon_minitimeby Leon Williams Pént. Május 03, 2024 8:04 pm

» Leon Williams
Vegas után NY - Allen & Octi - Page 5 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
Vegas után NY - Allen & Octi - Page 5 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
Vegas után NY - Allen & Octi - Page 5 Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
Vegas után NY - Allen & Octi - Page 5 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
Vegas után NY - Allen & Octi - Page 5 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
Vegas után NY - Allen & Octi - Page 5 Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
Leon Williams
Vegas után NY - Allen & Octi - Page 5 Vote_lcapVegas után NY - Allen & Octi - Page 5 Voting_barVegas után NY - Allen & Octi - Page 5 Vote_rcap 
Alessandra Clark
Vegas után NY - Allen & Octi - Page 5 Vote_lcapVegas után NY - Allen & Octi - Page 5 Voting_barVegas után NY - Allen & Octi - Page 5 Vote_rcap 
Gloria "Sapphire" Salinas
Vegas után NY - Allen & Octi - Page 5 Vote_lcapVegas után NY - Allen & Octi - Page 5 Voting_barVegas után NY - Allen & Octi - Page 5 Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Vegas után NY - Allen & Octi

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#101TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 5 Icon_minitimeHétf. Feb. 24, 2020 7:20 pm

Én meg a tisztánlátás. Jó vicc. Ha tisztán látnék, sokkal kevesebb rossz döntést hoztam volna életemben, és kevesebb szenvedésben lenne részem.
Rohadtul nem könnyű; tele vagyok érzelmekkel, gondolatokkal, kételyekkel, félelemekkel, és vágyakkal. Beszélnem, őszintén és tisztán kimondani, ami a fejemben jár, amit érzek, az a legnehezebb, mert attól rettegek, hogy megbántom, hogy elmarom és elidegenítem magamtól.
Allen elengedi a kezemet, és felkel az ágyról. Csak nézek utána tanácstalanul, könnybelábadó szemekkel. Minden egyes lépés, amivel távolodik az ágytól, fájón belém hasít. Ne menj el, kérlek...
És az, hogy semmit nem mond, holott most tárulkoztam ki előtte, még inkább kétségbe ejt.
Erre visszafordul, és rám mosolyog, mintha mi sem történt volna. Pedig történt. Nem is kevés. Tudni akarom, hogy hogy van, mit érez, hogy éli ezt meg, hogy azonnal begyógyítsuk a keletkező sebeket, és enyhítsük egymás fájdalmát. Nem akarom, hogy szenvedjen, azt nem fogom hagyni.
Nem értem miért nem beszélsz… Miért nem mondasz valamit...
Ezt egy mosollyal és gondtalan vidámkodással nem intézi el, engem nem ver át. Benne is ugyanúgy zúghatnak az érzelmek és kavaroghatnak a gondolatok, mint bennem.
Hogy vacsora??? Pfff… Nem létezik, hogy pont a kaján járjon az esze ilyenkor.
„Azt hiszem rendesen ledolgoztuk a korábbiakat.”
Elmosolyodom. Ez való igaz, de… ez a beszélgetés, a dolgok ott lógnak közöttünk befejezetlenül, és zavar ez az elcseszett érzés.
Felém nyújtott kezéért nyúlok, és belecsúsznak a markába az ujjaim, hogy finoman rászorítsanak.
Nem mozdulok, csak fogom a kezét. Ha menni akar, nem engedem, szerény erővel tartom vissza.
Ez aztán a helyzet! Mert most meg én nem tudom mi a frászt mondjak. Erőlködöm, járatom az agyam, de semmi értelme…
Talán jobb lenne pihentetni a témát… Talán később előjön, és folytatjuk. Talán. Azt hiszem tényleg nem kell erőltetni. Elengedek egy sóhajt.
- Menj csak. Én most nem vagyok éhes. – mondja a terhes nő, aki egész nap legszívesebben csak zabálna. - Én inkább zuhanyzom egyet. Az most jólesne. – hát ez fix. Majd a folyó víz orvosolja a bajomat. Bezárkózom a fürdőbe és hülyére bőgöm magam a zuhany alatt. Ez a nagy terv.
Elengedem Allen kezét, és az ágy másik oldalára gördülök, hogy onnan keljek föl. Itt vannak a motyóim, amiket magammal kell vinnem; tiszta fehérnemű és pizsama. Kiveszem őket az utazótáskámból, és ha Allen nem mond semmit, vagy nem állít meg út közben, távozom a hálóból, hogy egyenesen a fürdőszobába menjek.
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#102TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 5 Icon_minitimeKedd Feb. 25, 2020 12:35 am

És akkor törik kettőbe minden. Akkor amikor felnéz a szemeimbe. Az a korábbi jókedvű él, egy pillanat alatt fagyaszt belém mindent. Annyira, hogy az első pillanatban képtelen is vagyok mozdulni. A másodikban... Csak a kezembe futó kezére vonul a pillantásom, ahogy az ujjai belekapnak az enyémbe, és ez valahogy beindít minden mást. Belső viharok dúlnak, talán ezért van hogy késlekedem, megint a szemei... és ahogy beszél, villanásszerűen tesz egyértelművé mindent.

Már eltávolodott, de nem tudom hogy lehet ennyire gyors. Belső szirénák vijjognak, ütemesen, és ahogy már ott is van, az ágy másik oldalán, belebújva abba az.. izébe, már szemvillanás alatt kerülök, és ott termek előtte.
Nem hagyom hogy bárhova is elmenjen.

- VÁRJ! - ez a felszólító szó. Enged vagy sem, markom óvatosan kap bele az egyik alkarjába előttem, csak hogy ne tudjon elmozdulni. Ne tudjon itthagyni. Belepusztulok ha most megteszi velem.

A szemei fogva tartanak, de csak alig néhány rövid másodperc játszik le. Benne keresek kapaszkodót mielőtt megszólalnék.

- Mi a baj. - mondom, nem kérdezem. De a hangomból kihallhatja a kétségbeesést és a tanácstalan részletet, pedig valahol nagyon is jól tudom hogy baj van. Érzem.
Mégis képtelen vagyok megtalálni a megoldást.
Hol bántottam meg??

_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#103TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 5 Icon_minitimeKedd Feb. 25, 2020 1:48 am

Épp a táskámból szedegetem elő a holmimat, miközben Allen megkerüli az ágyat és ott terem előttem, ahogy megfordulok.
„VÁRJ!”
Az ujjai az alkaromra fonódnak, hogy biztosra marasztaljon, ám ebben a helyzetben, amúgy sem léptem volna el mellette csak úgy, mindenképp megtorpanok vele szemben.
Aztán felteszi a 40 millió dolláros kérdést: „Mi a baj.”, ami a hanglejtés alapján nem is annyira kérdés. Kissé meglep vele, mert… most tálaltam ki teljesen, és ő mintha meg sem hallotta volna a mondandómat. Választ vártam a kérdésemre, de nem kaptam, és ezt egyáltalán nem tudom mire vélni.
Hosszú másodpercekig csak szemezek Allennel. Fürkészem a tekintetét és a vonásait. Pont olyan arcot vág, mint ahogy én érzem magam.
Nem tudom mit válaszoljak, gondolkodnom kell, hogy összeszedjem az eszemet. Kockáztassak meg egy újabb magyarázást?
Végül megtalálom magamban a választ, ami leírja „mi a baj”.
- Annyi mindent mondtam neked, de te nem szóltál semmit. És nem tudom, hogy most akkor mi van; megbántottalak-e, esetleg flúgosnak nézel… vagy ez mind egyszerre... Csak tudni szeretném, hogy jól vagyunk-e. És hogy most mi lesz. Velünk. – felelem a szemeibe szelíd hangon. A pillantásom talán elkeseredett és segélykérő.
Teljesen össze vagyok zavarodva. Ő is hasonló cipőben járhat. Nem látok bele a fejébe, de feltételezem. Ismerem annyira, hogy bántsa a kialakult helyzet. Vagy azok a dolgok, amikről szó esett.
Hogy megbántott-e? Ugyan, az túlzás lenne. Allen sosem tenné.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#104TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 5 Icon_minitimeKedd Feb. 25, 2020 2:20 am

A belőle hirtelen kitörő szavak, bennem hirtelen reakciót adnak. Nem tudom honnan, miért.. vagy épp miért ilyen váratlanul, egyszerűen csak az tölti el a fejemet, hogy: fél.
És ez felülír bennem mindent.

A karját fogó kezem, lassan húzza közelebb. Egész közel. Hogy belelássak a szemeibe. Csak figyelem őket, mélyen, és KELL, hogy rendezzem a gondolataimat. Muszáj hogy újrarendezzek mindent, és megtaláljam a dolog végét.

- Nem akartalak megbántani.. - ez az első ami kitör - Eszemben sem lett volna, én csak.. - vonul el a szemem a szemeiből a környezeten fogást keresve - Én csak kissé összezavarodtam. - találok vissza az övéibe, mintha otthont keresnék. És meg is találom benne.

- Szeretlek! - emelem a kezemben fogott kezét a számhoz, és kézfejére egy csókot nyomok. - És nem tudom megmondani a miértjét. - a szemeim ráncolnak - Nem tudom megmondani a részleteket, de azt is tudom hogy igazad van. Mindenben. - biccentek szemben vele, ahogy a visszaeső kezeink, már a másik is az övéért kap, és muszáj belefűzzek az ujjai közé.

- És ez fáj... - tör ki aztán a lényeg. - Fáj az, hogy szenvedsz. Fáj az, hogy nem tehetek meg nem történtté mindent amit át kellett élned, és fáj, hogy nem mondhatom azt, hogy mindent értek, és igen, minden maradni fog, így. Örökre.. - emelem jelzéssel a közben összefűzött kezünket, már ha hagyta nekem időközben, hogy összefűzzem őket. - Mert még az életemet is odaadnám érte.. - és ez igaz. Semmi nem lehet ennél igazabb, de neki is igaza van. Muszáj hogy megvárjuk az elkövetkező időket.
Muszáj hogy rendeződjön minden.
És AZTÁN léphetünk tovább.

_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#105TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 5 Icon_minitimeKedd Feb. 25, 2020 1:29 pm

Odalépek hozzá, ahogy Allen lassan odahúz magához. Egyfolytában a szemeit fürkészem.
„Nem akartalak megbántani.”
- Tudom... És nem is bántottál meg. – mosolyodom fel rá. Azt is teljesen megértem, hogy összezavarodott, mert én pont ugyanígy vagyok. Egyszerűen minden rohadtul kusza bennem, és nagyon nehezen jutok dűlőre a helyzettel és magammal.
És amikor azt mondja, „Szeretlek!”, miközben felemeli a kezemet és rácsókol, még inkább szélesebbre húzódik a mosolyom. Ha eddig sem érzékenyültem volna el eléggé, ez most hatványozottabban fokozódik.
Megnyugtató, hogy ugyanazt érzi, mit én, és ugyanúgy nem rét semmit, ahogy én.
Egy pillanatra az is megfordul a fejemben, hogy talán csak én bonyolítom túl a dolgokat, és egyszerűen csak bele kéne csapni a lecsóba, hozzámenni, és boldogan élni amígmegnem…
De a józan eszem, már amikor ki-kilát az érzelmek felhőszakadásából, azt súgja, ez korántsem ilyen egyszerű. Mindkettőnknek sokkal jobban fájhat később, ha most ész nélkül beleugrunk ebbe a szerelemszagú-házasságviszonyba. Fogalmam sincs minek nevezzem. A „barátság extrákkal” viszont egy remek alap, amiről indulhatunk.
Nagyon örülök, hogy egyetértünk, és belátja, hogy még nem állunk erre készen. Bár készen lennénk rá. Az mindent megkönnyítene, de sajna nekünk ezt osztották. Ő nem kapta meg a „Heteró”, én meg a ”Sosem ismered meg Villet” kártyát az élet játékában. A balesetem és az amnézia ugyan eltörölte a múltamat Villel együtt, de én minden áron vissza akartam szerezni a régi időket. Lehet, hogy pont én szartam bele a Nagyszellem tervébe? Lehet, hogy ő így adta volna meg nekem a boldog tudatlanságot? Mert ha Ville nincs a fejemben, már rég igent mondok Allennek. Ezen talán jobb is, ha nem tépelődök most tovább, mert totál begolyózok.
„Minden maradni fog, így. Örökre.”
Ez a varázsmondat, ami eloszlat minden felgyülemlett kétséget, és amitől végre megkönnyebbülök, megnyugszom. Ez az egyetlen ígéret, ami belefér; hogy mindig leszünk egymásnak.
A fájdalmam meg… nem Allen felelőssége, azzal nekem kell leszámolnom. Nem várok tőle lehetetlen dolgokat, csak annyit hogy maradjon meg nekem, akkor is ha épp mással van a világ másik felén.
„Mert még az életemet is odaadnám érte.”
- Akárcsak én. – felelem, és ha engedi, óvatosan kifűzöm az ujjaim az övé közül, hogy két karommal átöleljem a hóna alatt. Apró tenyereim a hátára simulnak.
Most jut eszembe, hogy Ő még mindig tök pucér. A gondolatra muszáj elvigyorodnom.
Az arcomat a mellkasába temetem.
- Én is nagyon szeretlek, Allen. – búgom a bőrére, és hatalmasat sóhajtok. Forró leheletem végigszánt rajta.
Isten tudja meddig ölelgetem. Talán percekig így ácsorgunk, amikor a kezeim leereszkednek a hátáról, és jobbom ujjai ráfognak a bal csuklómra, hogy így kulcsoljam össze a kezeimet hátul a derekán.
Felemelem az arcára a tekintetemet.
- Mit szólnál egy kis… békülős zuhanyzáshoz a vacsi előtt? Hm? – tudakolom lágy mosollyal a szám szegletében.
Boldog lennék, ha ez az éjszaka sem érne még véget.
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#106TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 5 Icon_minitimeKedd Feb. 25, 2020 3:01 pm

Jól esik ahogy átölel. Olyan biztonságot nyújtóan nyugodt... És ahogy az én karjaim is felfutnak a háta vonalán, muszáj hogy a feje tetejére fektessem az arcom jobb oldalát.

Ha valaki azt mondja nekem így fog ez végződni, nem hiszek neki. Ha valaki azt mondja egy nő mellett fogom megtalálni azt amit soha sem kerestem, az biztos hogy háborodottnak nézem.
De most jó így... Annyira tökéletesnek érzem, és nem gondolkodok a részleteken.
Talán attól félek megijesztenének.

Lassú percek telhetnek el, csak a falióra kattogásának hangja rondít bele a képbe.
Ám amikor kifűződik, a kezei a derekamra esnek, érzem azt ahogy eltávolodik és felnéz a szemeimbe.
Lassan fut fel a bal arcára a tenyerem.

- Nagyon szívesen.. - futnak a szemeim szeretetteljes mosolyba - ha veled tarthatok.. - suttogódik a vége, és újra hozzá hajolok, most én, hogy egy gyengéd csókot nyomjak a szája közepébe.
És ha úgy alakul, megindulunk a fürdő felé.
Akárhogy.

_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#107TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 5 Icon_minitimeKedd Feb. 25, 2020 3:58 pm

„Ha veled tarthatok.”
Ez még kérdés??? Elvigyorodom Allen értetlenségén, mulattat.
- Hidd el, nem magamban akarok én békülgetni... – bazsalygom vigyorogva rá a szájára, mielőtt még csókot kapok tőle. Azt hittem egyértelmű, hogy a „békülős” jelző mindig társas tevékenységre utal. Na nem baj. Most már tudja.
Elfogadom a csókját; az ajkaim készségesen megnyílnak neki, és odaadón viszonozzák a közeledést. Allen eközben rövid lépésekkel, gyengéd erőbevetéssel indulásra késztet. Háttal tolatok a szoba ajtaja felé.
Úgy lépkedek, mint egy óvatos gésa, nem látok hátrafelé, mondjuk előre sem sokat, mert miközben csókol, hunyva tartom a szemeimet. Mert az ajkaink játéka csak így élvezetes igazán.
A lengén körém tekert pléd a padlón seper, és amikor Allen rálép, az megadva magát leomlik a testemről. Átmasírozok a földre hullott szöveten, érzem, a talpam alatt. Halkan Allen szájába kuncogok; teljességében érzem teste meztelenségét magamon.
Bízom benne, hogy kettőnk közül legalább Ő fel-fel pillant a vonulásunk közepette, nehogy mindennek nekimenjünk, mire bejutunk a fürdőszobába.
Nem rohanunk, és a csókjaink sem durvulnak el. Szerelmes törődéssel csüngök az ajkain, s a karjaim is a derekát ölelik egészen addig, míg el nem érjük úti célunkat.
Ismét csiklandósan sajogni kezd bennem a vágy, egyszerűen nem tehetek róla; Allen átkozottul vonzó.
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#108TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 5 Icon_minitimeKedd Feb. 25, 2020 4:14 pm

Elvigyorodok. Bele a csókba, biztosan, nem fogott meg ez a részlet, de lassan lépkedni kezdek. Utána, de nem engedem el a száját. A navigáció nehézkes, persze tökéletesen emlékszem. Valahol. Azért nem árt néha kilesni az előttünk (előttem) álló képre, ezért elérve az ajtófélfát, bal kézzel kapaszkodok bele, csak hogy tökéletes legyen a fordulás.

Amikor az a pokróc leesik, én is belevigyorgom. A csókba, de nem állok meg, nem kell az ide, és ahogy lassan megtaláljuk a fürdő félfát, ezt az akadályt is sikeresen veszem.
Csakis már a fürdőszobában szakadok el tőle.
Nagy, és puccos.. és mindennel tele, de most nem bánom hogy van választási lehetőségem.

- Zuhany vagy kád..(?) - vetülnek szemeim az egyikre majd a másikra, lévén egész sokrétűek itt a lehetőségek, és őszintén.. bármelyiket kipróbálnám vele. Vagy épp mindegyiket.

Ruhát eldobni már nincs szükség. Ezért ha választ kapok, ha a kád a kitűzött cél, őt megkerülöm, és gyorsban tekerek rá a két kezembe akadó csap kettősére.
Ha viszont a zuhany, akkor újabb jóízű csókkal háttal tolom be.
És csak azután jön a fejünkre az áldás.

_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#109TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 5 Icon_minitimeKedd Feb. 25, 2020 4:45 pm

- Zuhany. – vágom rá egyből. Határozottan cseng a válaszom. Az előbb már fürcsiztünk a medencében, most jól jön egy kis változatosság. De nem bánom, ha például másnap este meg a kádat avatjuk fel.
A válaszomat követően Allen ismét megcsókol, és közben betol a kabinba.
Megnyitja a vizet, melegen és kellemesen zubog ránk. Ahogy végigfolyik a testemen, egy pillanatra elszakad az ajkam Allenéről, és a mennyezet felé fordítom az arcomat, hogy jólesőn belesóhajtsak a párásodó térbe. Felgyorsul a szívverésem. Olyan… olyan jó érzés vele lenni, ölelkezni, összebújni.
Ha tudok, a szemeibe nézek, s élénken, boldogan rámosolyodom.
A karjaim csak most fonódnak le a derekáról. A férfi tusfürdőért nyúlok, felnyitom, és nyomok belőle a tenyerembe. Pont olyan illata van, mint Allennek; mennyei.
Visszateszem a flakont a helyére, majd összedörzsölöm a két tenyeremet, és ha Allen engedi bedörzsölöm vele a mellkasát. Először csak azt. Gyengéden köröznek rajta a kezeim, aztán azok lassan lejjebb vándorolnak a hasára. Finom masszírozom egy darabig, aztán két tenyerem csúszik is vissza fel habos mellkasára, onnan a vállaira, és végül a nyakára. Az ujjaim gondoskodva dédelgetik, futkosnak rajta, simogatják. Majd a válla és a karjai jönnek. Kezeim egyszerre kényeztetik simításokkal mindkét oldalról.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#110TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 5 Icon_minitimeKedd Feb. 25, 2020 5:17 pm

"Zuhany"

Hát akkor zuhany.. - vigyorgom el, és nem is esik nehezemre szájjal betolni a dübörgő vízcsap alá. Mármint.. csak a következő pillanatokban dübörög, amikor megnyitom.
A jótékony sima víz kellemesen hullik a fejemre. Az arcomba mossa a hajat. De még nem engedem el, elsőre nem, csak akkor amikor ő is elszakad. A karjaim kellemesen futnak a dereka körül körbe, és csak amikor ő enged, én is akkor eresztem.
Ekkor törlöm ki az arcomból a hajszálakat.
Lassan fut végig a fejemen a kezem, és én is a víz felé emelem az arcomat.
Jólesik.

Addig viszont ő is működik, csak hallom a pattanást, ahogy a műanyagflakon enged, aztán érzem azokat a testemre futó kezeket. Első körben megrázkódom. De kellemes... Nagyon is élvezem, ahogy végigtapintanak az ujjai. Csak ekkor fordítom felé a fejemet, és igyekszem végig.. a szemeit nézni. Az arcát... a tekintetének körvonalait, azt amilyen gondossággal simít, és beleborzongom az érzésbe. Belülről.
Belül öklömnyi szikrák gyúlnak, a szívem kezdi felvenni az ütemet, mégsem lépek még. Csak élvezem a kezeit, és azt ahogy gondoskodik rólam. Ahogy érint. Csak figyelem.. A testét.. a vonásait... azt ahogy eltökélten törődik. Visszacsengenek a szavai a fejemben.. a teste, ahogy az enyémen ütemesen emelkedik és süllyed, és ahogy élvezi. És én is élvezem.. Itt és most, és ott is, vele. Még mindig számomra hihetetlen, de nem ellenkezem.
És ekkor indulnak meg az én kezeim is.
Ahogy a nyakamra téved, gondosan emelem a fejem, hagyom hogy mindinkább hozzámférjen.
Az én kezeim is vándorlásba kezdenek, először a dereka.. a csípője... majd végigcsúszva rajta a feneke... Iszonyúan élvezem... És igen, van is már jele. De nem szégyellem. Semmit se szégyellek előtte.
Imádom hogy újra az enyém lesz.

_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#111TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 5 Icon_minitimeKedd Feb. 25, 2020 9:27 pm

Miközben a felkarjait, az izmait simítom, kezei végigsiklanak a derekamon, még lejjebb mennek, és rátapadnak a fenekemre. A csípőjéhez simulok, s ekkor megérzem duzzadó erekcióját a combomon, tunyán nekipréselem magam. Érezni akarom a keménységét, magamon.
A tusfürdőt lemossa szép, szálkás testéről a víz, és az illatos hab végigcsorog rajtam is.
A mellkasához hajolok; tele hintem apró csókokkal. Az ajkaim vándorolnak is tovább; először az egyik mellére, majd átlátogatnak a másikra, lassan, dédelgetve, szeretve.
Forró vágyakozásomat kilehelve magamból rásóhajtok a bőrére, és folytatom a csókolgatását.
Egyre feljebb haladok. Az arcom a nyakához vonul, és az ajkaim ott is édes, kedves kalandozásba kezdenek centiméterről centiméterre.
Az ujjaim nedves hajába túrnak a tarkóján. A tincsei vizesek, selymesek. Imádom a tapintásukat.
Eközben az állán a szakállába fúrom az orromat. Csiklandoz a szőre; belekuncogok.
Az orrom hegye megérinti az állát, és megyek tovább; még mindig felfelé. A cél az ajka; a szám meg akarja lelni és hódítani. Vagy épp az enyém vágyja, hogy meg legyen hódítva, és ezért kínálja oda magát.
Gyönyörűkék lélektükrei delejes erővel igéznek. Míg ábrándosan beléjük veszek, hogy elolvadjak, jobbomat előrehúzom a tarkójáról, az arcára, s hüvelykujjammal végigcirógatom az alsóajkát.
- Nem tudom miért... – kezdek bele halkan, rá az ajkaira - ...de majd megveszek azért, hogy... – sóhajszerű lélegzetet veszek, s aztán folytatom csak - ...úgy szeretkezz velem hátulról… Szeretnék úgy is veled lenni… Ott is érezni téged... Fogalmad sincs… mennyire vágyom erre. – ez az igazság, és nem tudom hogyan adhatnám ennél jobban a tudtára. Persze, az is megeshet, hogy Ő nem kívánja így.
Nem szégyellek, vagy titkolok Allen előtt semmit. Neki bátran, gondolkodás nélkül vagyok képes kitárulkozni. Még soha senki előtt nem fedtem fel ilyen nyíltan a szexuális vágyaimat. Se Ville, de még az unokanővérem, Jaana előtt sem, pedig legjobb barátnőm lévén ő aztán tényleg szinte mindent tud rólam.
A szemeimben nincs szégyen… Csak várakozó vágyódás csillog bennük. Várom, hogy Allen a fal felé fordítson… Ha elfogadja a közeledésemet és így tesz, mosollyal az arcomon örömmel engedelmeskedem.
Neki adom magam.
Neki adok mindent.
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#112TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 5 Icon_minitimeSzer. Feb. 26, 2020 12:10 am

Teljesen hozzám simul... Igen, én is érzem... Belenézek a szemeibe, ha hozzám igazítja őket. Elmosolyodom. Egy csókot lopok a száján, épp mielőtt elszakad tőlem, és az ajkai utat keresnek a mellkasomon. Lehunyom a szemem. Az égnek emelem, de kikerülve a víz sugarát, csak a befutó párából lélegzem. Élvezem... Minden egyes mozdulatát, ahogy rajtam száguldozik a nyelve.. Ismerős érzés... Ujjaim önmaguktól marnak a bőrébe, megtelepedve a feneke vonalán. Aztán a nyakam... engedek ahogy vándorol egyre feljebb, fel is sóhajtok. A kezei a hajamba túrnak, és nyilalló hideg fut végig a gerincemen. Pedig egyetlen pillanatig se fázom. Képtelen lennék mellette. Aztán ahogy megjelenik a szakállamban, végtelen mosolyra gerjeszt. Felnevet, és ez megindítja az ereimben a vért. Jólesik a finom hanghordozás, mégis ahogy érzem őt, egyre feljebb, már megnyílnak a szemeim. Bármit megadnék hogy megcsókoljon. Meghalok minden csókjáért... De mielőtt cselekednék, az ujja csúszik a szája helyére, és ez a második alkalom amikor belemosolygok.

- Kicsinálsz.. - vigyorgom, de nem hagy nekem sok lehetőséget. Két karom szorít. Még mindig, a fenekén, és nem hagyom hogy eliszkoljon. Aztán mégis ahogy beszél... az ajkai az enyémre lehelik a párát, és először képtelen vagyok figyelni.

De aztán...

A kimondott szavak hirtelen csapnak fejbe. Először nem hiszem el.. azt hiszem csak képzelem, talán meg is állhatok egy néma percre, megakadok, de aztán értelmet nyer minden. Hosszú, eldugott sóhaj szakad ki a számon, rálehelve a a bőrére.
Fogalma sincs róla mennyire akarom én ezt.. Vágyom rá... Úgy ahogy még senkiére. Mégis csak nagyot nyelek, a szemeimben száguldó csillagok jelennek meg, és ahogy ajkaim szándékosan összeakadnak az övével, nem véletlenül nem szólalok meg. Helyette az ajkaim beszélnek.
Úgy csókolok rá.. mint eddig még sohasem.
Ez egy nagy... IGEN!
És ahogy egyre inkább, egyre mélyebben kóstolom és ízlelem, tenyereim egyre jobban szorítják fel a testemre.
Teljesen felizgatott... Nem bírok a véremmel, és ahogy pokoli nehezemre esik hogy a szám elváljon tőle, mégis egyszeriben fordítom meg.

A háta néz most velem farkasszemet. A víz zubog... közénk, és rá a fejemre, az én kezeim meg mégis csak a derekán futnak fel. A háta vonalán... a gerincére... és ahogy elérem a válla gödrét, csak akkor lépek közelebb, hogy felpréseljem most én magam a testére.
A fejem a haja mellett kér bebocsátást.

- Fogalmad sincs róla mennyire akarom... - a hangom mély. Egy cseppet sem nyugodt, de igyekszem hogy tökéletesen értsen, és ahogy az őt ölelő kezem lassan visszautat vesz a háta oldalán le, a feje mellett a csempén koppan az én fejem.

Jobb kezem eléri a gerince vonalán, majd egyre lejjebb, körülölel a jobb fenekén, aztán alulról visszakúszva csúszik közé.
Muszáj hogy érintsem...

_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#113TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 5 Icon_minitimeSzer. Feb. 26, 2020 1:12 am

Allen válasza szenvedélyes csókban ölt testet. Olyan vehemensen deríti fel és kóstolja az ajkaimat, hogy beleszédülök a szenvedélyébe. A nyelve mohón kergeti az enyémet körbe-körbe.
Beleremegek, mert tudom mit jelent; hogy ő is akarja.
Szorosan tart, a férfiassága már keményen feszül közöttünk, érzem a combomon. S ekkor hirtelen megfordít, nem tiltakozom, szófogadón engedelmeskedem a férfiúi irányításnak. Ezzel is továbbtüzeli bennem a vágyat.
A fallal szemezek, és a hideg csempére könyöklöm mindkét karommal, hogy a két kézfejem az arcom előtt feküdjön egymásra, mintegy párnául szolgálva a homlokomnak, amit rádöntök.
Izgatottan, kíváncsian, ugyanakkor feszülten várom, mit tesz mögöttem.
Az arcomat oldalra fordítom, és a halántékom kerül most a kézfejemre. Hangtalan, lassú sóhajaim töltik meg gőzzel teli kabint, ahogy megérzem Allen tenyereit a hátamat bejárni. Simogat, ott is felfedez, én pedig szótlanul epekedek minden egyes érintéséért.
Amikor közelebb lép hozzám, és teljes testében nekem simul, megborzongok. Enyhe remegés jár át. Pedig meleg víz ömlik ránk, nem fázom.
A lélegzetem darabossá válik, a combjaim reszketnek. Még hozzám sem ért úgy igazán, csak… csak mögöttem van… Arra készülve, hogy…
A vállam fölé dől, és ekkor megpillantom az arcát oldalról.
„Fogalmad sincs róla mennyire akarom...”
Én is nagyon... – zakatol át az elmémen. De megmukkanni nem tudok. Csak veszem a levegőket, és feszülten várok. Az érzékeim mintha százszorosán kiélesedtek volna. A bőre érintése a bőrömön szinte perzsel, az orromba betolul az illata és elárasztja az agyamat. Színes fények táncolnak előttem a gomolygó párában.
A szívem zakatol, a vér az ereimben lüktet. A köldökömtől lefelé valamiért minden izmom összerándul a heves kívánalomtól áthatott, mélyen zengő baritonjától. Nem rémlik, hogy kívántam volna férfit ennyire, mint most őt ebben a minutumban. A testem szokatlanul lelkesen reagál a rá váró események képzetére.
A fejét az enyém mellett pihenteti meg a falon. A pillantásom őt bűvöli. Ha felém néz, rámosolyodom. Epekedve, izgatottan.
Hogy izgulok-e, vagy félek-e? Igen. De tudom, hogy vigyázni fog rám, és pokolian jó lesz vele.
Halkan felnyögök, ahogy simogatni kezdi a fenekemet, és a keze becsúszik a két domborulat közti völgybe. Ujját megérzem csiklandósan végigsiklani a zárt hátsó kis járat érzékenysége fölött.
Combjaim között azonnal türelmetlenül fellüktet a nőiességem háromszöge.
Óh, Istenem!
Mocorogni kezdek. A testem enyhén, alig észrevehetően tekereg; a hátsómat még inkább kidomborítom, hogy a fenekemet kényeztető markába nyomjam.
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#114TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 5 Icon_minitimeSzer. Feb. 26, 2020 2:03 am

Hangtalan nyomás lüktet a fejemben... Alig bírom visszanyelni minden lélegzetemet, habár még csak alig érintettem. Mégis az az egyetlen villanás.. az a néhány szó.. az előttem álló percek, már előre begerjesztenek, pedig annyira akarok óvatos lenni még. Muszáj... KELL!
És ahogy finoman végigsimítom a feneke partjai között, végigcsúszik az ajkamon a nyelvem.
Őrülten kívánom....

Ekkor nézek csak a szemeibe. Fordulok felé, a fejem fordul a csempén, és láthatja a tekintetemben, hogy mindennél jobban akarom őt... De aztán más villan a fejembe.
Hirtelen nyújtózom, a szájáért.. az ajkaiért, kíméletlenül kap belé a nyelvem, és a tenyerem éle újra visszautat vesz. Vissza lefele, és csúszik be a lábai közé. A másik helyre, és ahogy lágyan végigsimítom, még játszik az emlékeimben, már érzem, rettentően sikamlóssá vált.

Reszket.. a teste, az enyém meg már szinte reszket vele. Még mindig nyomakodom.. csak félig testtel nyomulok a testére, hogy a kezem tökéletesen hozzá férjen. És újra simítom.. és megint... akarom hogy táncoljon a kezemben, ahogy korábban.. ahogy nem is olyan rég.. a szemeim lecsukódnak, ha a szája enged, visszatér a csempén a fejem, és csak a testemben érzem. Minden mozdulatát.. Minden  kényszeredett csavarodást, minden szabadulási kényszerületet, mégsem engedem. Csak simítom... és újra.. és aztán ujjaim becsúsznak a hüvelyébe..
Ha nem tévedek, egyszeriben rázkódik össze. Az én izmaim is felfeszülnek, egy részem kívánná őt, újra oda.. ahogy korábban mozdult a teste az ölemben, de egy másik.. egy sokkal kevésbé megalkuvó már a jövőben játszik, ahogy ujjaim újra és újra mozognak benne, egy.. kettő.. három és négy, felkészítve erre a csodás kis útra, és ha már érzem, hogy ellazult, ha már nincs ellenére, az ujjaim visszafelé utat vesznek.

Lassan körítik körbe a fenekét, a  bejáratát.. csak lassan engedve.. lassú bebocsátást keresve, engedem hogy ellazuljon.. És csak akkor.. csak akkor ha sikerült, érzem benne, akkor keres egyetlen ujjam be, csak óvatosan, csak csúszva a nedveiben, hogy gyengéden belé nyomjam.
Csak alig egy centiméternyit hatolok be. Nem tovább, és nem is agresszíven, csak egyre ott körözök. Masszírozom... és ha érzem a testében, hogy túl feszesen érzékelne, a másik kezem most elölről csúszik be a lábai közé.
Muszáj hogy tökéletesen felkészüljön...

_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#115TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 5 Icon_minitimeSzer. Feb. 26, 2020 9:16 pm

Az alkarom fölött fürkészem Allen arcát. Éhes, sötét tekintettel néz rám; mágikus aranyszínű tűz lobog a szemeiben. Szótlanul ígér ismeretlen, mocskos élvezeteket. Aztán odahajol hozzám, hirtelen és telhetetlenül, s úgy csókol, harapja az ajkaimat, követeli a nyelvem, mintha a levegőt akarná elvenni előlem.
Meleg tenyere komótosan simogatja a hátsómat, majd a keze hátulról siklik a combjaim közé. Ujjai beleszánkáznak a szeméremajkaim között keletkezett dús nedvességembe. Megérzem a saját síkos krémességemet odalent.
Kitartóan, ráérősen simogat, és járatja a kezét odalent, én meg bele-bele sóhajtok a szájába, miközben még mindig csókol. Elveszve vonaglom a tenyerében.
Az ajkai elhagynak, és a feje mellettem pihen meg. Rebbenő pilláim alól figyelem, ahogy lehunyja a szemeit, és vakon fakasztja dalra a porcikáimat.
A következő pillanatban nedves vaginámba csúsztatja két ujját. Megrázkódom.
- Ahh… Te jó ég... – hangom félig suttogás, félig nyögés, miközben ki és be járatja bennem az ujjait. Az a sejtésem, hogy nem csak azokat akarja bennem tudni. Nagyot nyelek; minden nyílásomban érezni akartam őt, de annyira, hogy a feszes vágytól már rendesen sajog az alfelem. Megbolondulok!, olyan finoman és gyengéden játszik velem.
Aztán keze magamra hagy, és visszatér a fenekem vájatába.
Sikamlós ujjvége elidőzik a bejárat csiklandós izomgyűrűjében. Körbe-körbe járatja az ujját benne, én pedig nyögdécselve ünneplem, ahogy masszíroz. Mmm… Basssszus!!! Az alsó ajkamat harapdálom.
Teljesen hatalmukba kerítettek az ösztöneim. Az ő kézmozdulataival ritmusban ringani kezd a hátsóm. Egyre jobban nekipréselem magam Allen kezének, szeretném magam rátolni az ujjára, hogy meglovagoljam, de ahh… csak ingerel, és a szakadék szélére űz.
Nem bírom tovább... Majd megőrülök a kielégülésért, vagy legalábbis, hogy végre a fenekem résébe nyomja a középső ujját. Tövig… És járasson be… Tágítson ki.
De neki egészen mások a tervei. Eltökélte, hogy kicsinál.
- Meg fogsz ölni... – nyögöm, ahogy másik keze becsúszik elölről és rátapint a szeméremajkak közötti gombnyi pulzálásra. Kínomban rácsapok tenyérrel a csempére. Feszült légzéssel zihálok.
Némán szűkölök. Sírni tudnék, annyira élvezem, amit csinál.
Széjjelebb teszem a lábaimat, és nagyobb terpeszbe tárom a combjaimat, hogy könnyű hozzáférést biztosítsak nőiességem titkos részeihez. Még… Érints! Enyhén előredőlök, melleim a hideg csempének préselődnek. Még ez is felizgat. A hátam feszesen homorít, két tenyérrel támaszkodom a falon. A fenekemet kitolom, amennyire csak tudom, a testének akarok ütközni, a tomporomat hozzádörzsölni az ágyékához. Szinte már ölni tudnék azért, hogy fenekem közelebbi érintkezésbe kerüljön vele.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#116TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Feb. 27, 2020 9:36 am

A szavai... a hangja.. sűrű olajként hatnak a bennem tomboló tűzre. A vérem zakatol. Forró lávaként kúszik az ereimben, ha eddig kívántam, most egyenesen megpusztulok érte.

A kezem csak jár, először benne, de aztán éreznem kell. Kell hogy újra érintsem, így amint a feneke vájatán feltalálok, már nem állok ellen hogy felkészítsem.

A fejemben dübörgő erők döngnek. Már majd meg gebedek, ahogy az ujjam csak masszírozza, körbe és körbe, és aztán lassan nyomakodva beljebb már egyre szabadabban mozogva benne, jól tudja a dolgát. Teljesen felszabadulok..
A homlokom még mindig a csempén fekszik, a lélegzetem meg-megakad, még akkor is, amikor a másik kezem közben betör a lábai közé, most elöl, és újra érzem azt a csuszkálló ízt. De az ujjam ott hátul sem áll meg. Egyre csak nyomakszik.. egyre beljebb... ő szorít.. és én teljesen beleveszem.
A lába közötti kezem már ösztönös ritmusban jár. Már képtelen vagyok hogy irányítsak, és ahogy az ujjam betolom már tövig , az összeszorított szemeim a csempén megfeszülnek.
Ekkor lököm csak el magam. A fejemet, muszáj hogy észre térjek. És ahogy teljesen mögé lépek amikor rám tolat, az ujjaim egyre csak ütemesebben mozognak, és a nyakába hajolok. Muszáj hogy érezzem. A bőrét.. az illatát... az ajkamon, a testemen. Belecsókolok. A nyakába, a nyelvem aztán egyre felfele védtelen utat vesz, és ahogy a szakállam csiklandozva követi, felcsúszik a füle mögé végig. Mélyen beleszippantok. Éreznem kell ezt az illatot... A férfiasságom már pokoli kemény, már csak a bebocsátást várom, hogy legyen végre az enyém.
És ahogy a testében megjelennek a megfelelő jelek lassan elhagyom őt, és a szerszámom a fenekébe illesztem.

Lassan nyomulok be. Csak lassan és kíméletesen. A fogaim feszesek.. nem szabad hogy siessek, de összeszorított szemeimen túl csakis az érzete jár a fejemben. És ez teljesen felajz. Szabaddá vált kezem megkapaszkodik a csempén a teste mellett, a másik meg felcsúszik a hasára, ott ölelem át, és ha teljesen benn(e) vagyok csak néhány percnyi pihenőt veszek. Vagy pillanat, ez tőle függ, muszáj hogy megszokja a helyzetet. Hogy érezzen.. hogy élvezzen, és ha érzem benne a választ, lassan mozogni kezdek.

_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#117TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Feb. 27, 2020 3:15 pm

Szokatlan, de egészen kellemes érzés, ahogy az ujja ott bent mocorog a hátsómban. Izgalmas és izgató. Feszült légzésem fokozatosan sóhajtássá enyhül. Minden egyes simítását élvezem, és szinte beleolvadok a tenyereibe, ahogy kényeztet és dolgozik rajtam, hogy felkészítsen. Őrületes…
Kéjesen vonaglom Allen teste alatt, a karjai között.
Aztán az ujja egészen becsusszan…
Újabb kéjes sóhajjal pörög le az ajkamról a neve, bele a párás levegőbe.
Érzem… Figyelem mennyire szereti ezt a testem - engem is meglep milyen lelkesen reagál a hátsó kényeztetésre. Nem vártam, hogy ez ilyen lesz… Semmihez sem fogható. Valamiféle misztikus gyönyörben lebegek. Elveszek ebben a kettős hatásban, ahogy közben még elölről is simogat.
Amikor hozzám hajol hátulról, a fejemet engedelmesen félredöntöm és felkínálom neki a nyakam. Érzem forró, puha nyelvét felfelé szánkázni a bőrömön. Széles mosoly terül szét az arcomon, ahogy a fülem mögötti érzékeny területre ér; a szakálla közben játékosan cirógatja a vállam. Úristen! Lehet ezt még fokozni??? Allen egy szempillantás alatt elérte, hogy halálos vággyal kívánjam...
Amikor megérzem, hogy helyezkedik mögöttem, a lélegzetem is elakad pár másodpercre. Feszülten várom mi fog történni, és közben próbálom felkészíteni magam lélekben a behatolás pillanatára. Fogalmam sincs mire számítsak…
Aztán megérzem, hogy ott hátul a domborulataim között irányba állítja a fegyverét - a pénisze az ánuszomhoz ér.
Vágytól készségesen tolom Allen ölének a popsimat.
Nem váratott sokat, szerintem már ő is ki volt éhezve teljesen… Becélozta a nyílást és nagyon óvatosan behatolt. Először a makkja nyomódott belém, szép lassan.
Én ekkor megmerevedek, és befeszítem ijedtemben a hátsómat.
- Óóóhééédesistenem…! – nyögök fel, de a hangomat jótékonyan elnyeli a zuhanyból esőző meleg víz susogása.
Mintha egy örökkévalóság telt volna el.
Bement... Vettem egy hatalmas lélegzetet, amit hosszan benntartottam.
Érezhette, ahogy tágulok, és a záróizmom enged neki, mert ahogy készen álltam, centiről centire beljebb nyomta magát.
Basszus, ez kicsit fáj!
Megmerevedtem, nem mozdultam. Minden ízemben reszkettem.
- Ó, Allen…! – nyögtem torkomra fúló hangon. Egyszerre meglepetten, és mégis valahol élvetegen.
Biztosra veszem, hogy jól tudta mi zajlik bennem, hiszen sok alkalommal művelte már ezt az aktust.
Ő türelmesen került egyre beljebb. Visszatartottam a lélegzetemet – a férfiasságának érzetére koncentráltam; olyan kőkemény volt, mint egy római oszlop. Lassan tovább nyomult, végül tövig betette, és megállt.
Amikor felfogtam, hogy teljesen belém csúszott, meglepetten felsikkantok; Bennem van!
Allen azonban értette a reakciómat, a testem rezdüléseit, és várta, hogy megszokjam őt magamban, azt, ahogy férfiassága teljes hosszában kitölt és szétfeszít.
Hasizmaim megfeszültek a tenyere alatt, mélyeket és sűrűn lélegeztem, ziháltam - a fenekemet első reakciómban összeszorítottam.
A szoros izmok szűk barlangja csak lassan engedett a szerszáma körül. Talán egy percbe is beletelt, hogy képes lettem elengednem magam és elernyedni a vastagságán. Ott lüktetett bennem.
Aztán lassan mozogni kezdett. Csak finomakat lökött rajtam.
- Aaahh! Igen! – nyögöm, ahogy az új élmények lecsapnak rám. Ez hihetetlen!
A homlokom a csempén pihen, szemeimet behunyva tartom. Kezem közben az engem ölelő karjára téved, és végigsimít rajta, hogy aztán a kézfejére érve megpihenjen ott. Nem akarom, hogy elengedjen.
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#118TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Feb. 27, 2020 4:37 pm

A hangja a fülemben... tovább tornázza a fejemben tomboló vért. Már majd kiszakad a mellkasom.. Már vadul tombol a szívem. A tudat, hogy ő most először.. és velem... a szokásosnál sokkal óvatosabbá tesz.
Az ujjaim a hasát ölelve akaratlanul is szorítanak a bőrébe. Minden izmom megfeszül.. A szám harapdálni kezdi az ajkamat. Mindennél jobban érezném már benne.. Mégis lassú az út..

Ahogy teljesen benn vagyok, mégis megállót fújok. Muszáj. KELL! Hagyom hogy elernyedjen. Hogy érezzen. Hogy felvegyen, és ahogy a hasam teljesen feltornázza magát a testére, az a párás ködbe ragadt néhány perc, örökkévalóságig tartó élvezetnek tűnik a feszítésében.
Már annyira vártam erre a pillanatra..

Nyelnem kell, muszáj, de nem eresztem.
A nyakába hajolok, mégegyszer, mielőtt megindulnék, és belelehelek a fülébe.

- Innen már csak.. jobb lesz.. - lehelem. Hogy honnan tudom?? Mert ismerem...
És ahogy nagyot nyelek, mielőtt felkészülnék az egészre, a hasát fogó kezem szorosabban mar rá. Csakis ekkor indulok meg. Pokoli lassan, és csak alig ringva a testében, csak aprókat.. csak finoman... a fejemben tombol a nyomás, bármit megadna hogy végre belekezdjek, de muszáj még óvatos legyek. És ahogy felhangzik a hangja.. megérzem a testében a reszketést, azt ahogy enged, már én is jobban beleengedem magam.
Már egész hosszan mozdulok. A kezem tartja az ölemben, szorosan, stabilan, és ahogy eldöntöm, a másik kezem is munkába kezd, ellökve magam a csempétől, lassan csúszik be a lábai közé újra. Kell hogy ott is simogassam...

_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#119TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Feb. 27, 2020 6:13 pm

Allen teljesen bennem van, és nem mozdul. Az izmaim odabent rajta feszülnek és lassacskán tágulnak. Érzem…
„Innen már csak.. jobb lesz.”
Úúúúh...
Beleborzongok, ahogy a baritonja beledöng a fülembe. Ez az a hang, amitől az ember lányáról azonnal lepattan a bugyi. Végem van... Az érzés végigcikázik a gerincemen, le a vaginámba.
Pillanatokon belül az ánuszom úgy nyílik meg, mint egy puha száj, hogy befogadja, és ott tartsa a meleg, nedves helyen. Amikor már teljesen bennem van, nekilát – magamban érezem, hogy a férfiassága minden nyomásnál szinte fellüktet bennem.
Lassan, óvatosan döf.
Szerszáma a fenekemben édes, gyötrelmes és intenzív. Elengedem magam, és igyekszem ellazítani a hátsó izmaimat. Végül a hús a húshoz hevülés varázsa győzedelmeskedik.
Allen puszta érintésétől újra nyögnöm kell. Rá a hideg csempére. Érzem, lassan kihúzódik, aztán finoman megy vissza. Megtölt, kitágít, újra és újra. Lubickolok abban, amit velem tesz.
Az érzés több mint finom; nem nyers, vagy közönséges - egyenesen észveszejtő!
Az elmém kiürül, és tisztán érzékelem, ahogy Allen férfiassága megfeszül és duzzad odabent a pulzáló izmok érzékeny barlangjában.
Az ölének mozgásával ritmusban nyögdécselek. Amikor kihúzódik belőlem, megkönnyebbülök, hangtalanul sóhajtok, de amikor visszanyomakodik, nyögnöm kell, és nem tartom vissza.
Az ölemben végigfutó ingerek hatására teljes nőiességem izzani kezd. A döfései nyomán a gyönyör hullámokban sugárzik az ágyékomba; a csiklóm kényeztetését könyörögve fellüktet. Erre ő mintha megérezné, hogy mire vágyom leginkább, már csúsztatja is be az ujjait a combjaim közé, rá a megduzzadt csiklómra. Amint megérinti, az eddigieknél is hangosabban nyögök fel.
A szívem őrületes tamtamot ver a mellkasomban.
Ringatni kezdem a csípőmet előre-hátra; hogy egyszerre dörzsöljem a kéjgyöngyömet a kezéhez, és mozogjak a hátsómat kitöltő szerszámán.
Hátrafeszülök; amikor döf, én is lököm magam rá. Felveszem a lökései eltökélt, mennyei ritmusát, hogy szinkronban legyünk.
Kiszakad belőlem egy újabb gyönyörteli nyögés… egy újabb… és egy újabb…
Hátulról öleli a derekamat és megmarkolja a hasamat.
Én ekkor már két tenyeremmel támaszkodom a falon, muszáj, hogy legyen erőm hátratolnom a popsimat.
A szememet lehunyva élvezem a kezét a testemen. A tudat, az elmémben megjelenő érzéki kép, hogy mögöttem áll és hág (vagyis szeretném, hogy így tegyen), istentelenül izgató. Belepirulok a gondolatba. Saját magamat zaklatom fel.
Aztán már nem bírom tovább, muszáj hangot adnom az élvezetnek.
Felkiáltok.
- Óóóigen!!! Basssz..…..us!!! – ahogy felfogom mi hagyta el a számat a hév hirtelenségében, jobb tenyeremet az arcomhoz kapom és betapasztom a számat az ujjaimmal. Nem látszik, de vörös lángba borul a fejem. Remélem nem AZT értette. Igazság szerint nem álltam tőle messze; talán a tudatalattim lépett működésbe és üvöltött ki a torkomon.
- Allen… Ez annyira… jóóó!Igen! Csináld még! Kérlek-kérlek-kérlek! - Nehagydabba!!!
A fene sem gondolta, hogy ez ennyire be fog jönni.
Ösztökélem; nem bánnám, ha gyorsítana. Igazán nem.
Érzem, nem sok kell, hogy elélvezzek. Ha így folytatja, biztos, hogy perceim sincsenek hátra.
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#120TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Feb. 27, 2020 7:02 pm

És mozdul... egyre merészebben mozdul bele, és engem pokolian felvillanyoz.
Fürdőzöm az érzésében... benne.. az ahogy szorít.. ahogy mozdul, és feszeng a teste.
Megbicsaklom, de csak a lábaim vesztették az egyensúlyt egyetlen percre, nem annyira hogy bármi is kellemetlen legyen. De muszáj összeszedni magam, nyelek egyet, és már fejemmel megtámasztva a csempén fölötte, méginkább felfeszítem magam a testére.

A kezem csak jár.. a szerszámom is benne, azonos a ritmus, de aztán ujjaim újra becsúsznak a hüvelyébe, és valahogy maguktól indulnak bele. Gyorsítok. Nem hátul, csak elől az érzésben.
De aztán a hangja feltölt. Annyira felzaklat!!! Az ösztöneim önálló szárnyat kapnak, és összeszorított szemeimen túl a tempó fokozottra kapcsol. Már nem én irányítok. Az a tomboló hang a fejemben, az alfelem egyre inkább akarja őt. A szorítást.. a feszítését, és ahogy tudom egyre jobban akarja ő is, az egész átmegy ösztönösbe.
Már muszáj hogy elengedjem a hasát. Már muszáj hogy ellene tartsak. Az eddig belé kapaszkodó kezem hirtelen kap a csempére, öt körmöm hevesen mar bele, a tüdőm zihál, liheg, már érzem az érzés közeledtét, csak kitartsak.. kapkodom a levegőket, és ahogy érzem egyre inkább feszít a teste, muszáj hogy megvárjam! A fogaim egyre több levegőt szívnak be, és ahogy egyre csak vadabbul mozgok a testében, és az ujjaim is így működnek, ellököm a fejem a csempétől, és ha megérzem hogy reszket, végül én is engedem az érzést, és belé élvezek.

Piszkosul ki tudott csinálni....

_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#121TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Feb. 27, 2020 8:42 pm

Öle keményen feszül a hátsómnak. Kapkodva szedem a levegőt, és zihálva nyögdécselem Allen nevét.
Pontosan tudja mi kell nekem, vagy lehet, hogy pont neki van erre szüksége: mély lökésekre. Mert gyorsít.
Egek! Ez kibaszott jó…!!! Ahogy érzem, neki is pokolian bejön.
Amit velem művel, fogcsikorgatóan jó. Hátravetem a fejem, és hangosan felnyögök.
A fegyvere hevesen lüktetni kezd - tudom ez mit jelent -, és nem sokkal később belém lövelli forró nedvét. Teljesen elönt vele.
Egy másodpercre összetapadunk, és ebben a pillanatban én is lélekbemarkoló orgazmusban robbanok. Keményen megvonaglom az élményben, és nyomban beleélvezek a tenyerébe, elárasztom az ujjait, amik egészen eddig a kéjbarlangomban járkáltak.
A könnyem is kicsordul az élvezettől. Minden erő kiárad belőlem; tetőtől talpig reszketek.
Egy darabig a beteljesülés delíriumában lebegek, szemem lehunyva, homlokom a csempén.
Totál le vagyok taglózva, moccanni sem bírok, és Isten tudja mennyi idő telik el, mire megmukkanok.
- Óóóó te jó ég. Innentől csak így akarom... – dünnyögöm vigyorogva, rekedten.
Az élvezet teljesen fejbe vágott. Kóválygok. A szívem már-már kezd megnyugodni, de még mindig összevissza kalapál.
Ha Allen esetleg mozdul, lent elenged és némileg hátrébb húzódik tőlem, a férfiassága úgy siklik ki a hátsómból, mint vonat az alagútból. Ezt a laza momentumot is nagyon élesem érzem az ánuszomban.
Jólesőn fellélegzem; az izmaim megkönnyebbülnek, hogy ismét maguk vannak.
Gyönyörnedveinket a langyos zubogó víz szorgalmasan mossa le remegő combjaim belsőfeléről.
Összeszedem magam, és ha Allen hagyja, erőtlenül szembefordulok vele, aztán a hátamat a hideg csempének támasztom. Képtelen vagyok magam megállni.
Mélyen a szemeibe pillantok, arcomon boldogságtól ragyogó mosoly trónol.
Karjaimat lassan emelem és a nyaka köré fonom. Magamhoz húzom, hogy gyengéd, hálás, szerelmes csókban részesítsem.
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#122TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 5 Icon_minitimePént. Feb. 28, 2020 12:40 am

Percek.. órák... még az is lehet hogy hetek telnek el. A fejem még ott a csempén, alig utána koppant, és most.. és most... Istenem..

Mély levegőt szívok, de pokoli nehéz rendezni a légzésemet. A szívem fel akar robbanni... Én meg még tovább csinálnám vele. A végtelenségig.. Amíg bele nem halok... Jó halál lenne nem?? A gondolatra elvigyorodok. Szinte már nevetnem kell, ahogy még mindig ott támaszkodik a fejem. A csempén, a kezem viszont elhagyja, a támasz már nem kell, és újra a hasa köré csúszok. Semmi kedvem kicsúszni belőle.. De érzem már az erő lassan enged, ezért helyette csak a nyakába hajolok és belecsókolok. Most már tényleg nevetnem kell...

- Zene füleimnek.. - ezt már nem vagyok benne biztos hogy kimondtam... Vagy csak gondoltam? De őrülten élvezem hogy élvezte. Hogy tetszett neki. Kirobbanó érzéssel tölt el! És ahogy végre elemelem a fejem, már arra is erőt veszek, hogy lassan kihúzódjak belőle.
A lábaim csak görcsösen tartják a hátamat. Mégis...  A karom lassan csúszik le a hasáról, csak annyira hátrálva, hogy az arcomat a víz felé fordítsam. Őrülten jó... Annyira intenzív ahogy kimossa belőlem a kimerültséget. Ha kell, most azonnal folytatnám. Persze csak az agyam diktálja ezt a hülyeséget. Aztán azt is érzékelem ahogy megfordul. Muszáj hogy újra rá figyeljek, és az az arcomon ragadt vigyor most az ő szemeibe mélyed.
Közelebb lépek, de csak annyira, hogy újra felfeszítsem. A csempére. Érte nyúlok, de most csak lassan... de mélyrehatón csókolva, teljesen beleveszve a lényébe...
És karjaim most a dereka mögé futnak.
Muszáj hogy tartsam. A testemen megtartsam... és ahogy érzem ha levegőért kap, még mindig tombolva a vigyorom belehajolok a válla gödrébe.

- Ez valami isteni volt... - nyögöm bele.
És követi egy újabb csókom...
Ugyanide.

_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#123TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 5 Icon_minitimePént. Feb. 28, 2020 1:28 am

Amikor Allen a nyakamba csókol, még mielőtt a testünk elválna egymástól, megrázkódom a fülembe dörmögött szavai halaltán.
Hogy zene füleinek? Ezen nagyon is elvigyorodom. Boldog vagyok, ha ő boldog.
- Míg itt vagyunk, belefér pár ilyen kör. – duruzsolom, mire ő elemeli a fejét mellőlem a falról. A hangom talán elárulja, hogy a lehető legkomolyabban mondom.
A mostani hátsó behatástól ugyan rendesen sajog a hátsóm, de majd mindjárt kitalálok valamit és orvoslom a dolgot.
Hogy szemérmetlen, vagy szexéhes lennék? Allen elrontott. Csakis az ő hibája.
Míg össze vagyunk fonódva odalent, érzem rajta, a pocikáin a zsibbadtságot, hogy belőle is sok erőt kivett ez a numera - nem baj, majd mindjárt feltöltődünk.
Lassan kicsusszan belőlem, a karja is elenged, én pedig szembefordulok vele. Látni akarom, csókolni és ölelni, amiért megajándékozott egy ilyen észvesztő éjszakával. Ami még mindig tart… Istenemre mondom, hűűű, de tudnám még folytatni vele.
Amint rápillantok, észreveszem az arcán az elégedett, élénk vigyort. Nagyot dobban a szívem.
Halkan felnevetek. Tökéletesen értjük egymást. Valamiért az az érzésem, hogy körülbelül ugyanaz járhat a fejében, mint nekem.
Neki tol a csempézett falnak, és két karja közé zár. Olyan szenvedéllyel ölel, hogy szinte ismét egyé válunk. Az ajkaink főleg. Ugyanazzal a hévvel viszonozom a csókját, amivel ő közeledett felém.
Újabb csiklandós borzongás szalad végig a gerincem mentén, ahogy meghallom a hangját, közvetlenül ismét a fülem közelében, majd csókot présel a vállamra.
„Ez valami isteni volt...”
- Az nem kifejezés... – duruzsolom, a banditavigyor nem akar eltűnni a képemről. - Kajáljunk valamit… Aztán ha van kedved, és erőd… folytathatjuk. Mit gondolsz? – tudakolom, és halkan felkuncogok, ahogy a szakálla megcsiklandozza a bőrömet, miközben az ajkai ismét a vállamat érintik. - Van pár helyiség, ami még felavatásra vár… Például a nappali, a konyha, a te hálód. Aztán kezdhetjük elölről. – magyarázom, heherészve. És hogy viccelek-e? Egyáltalán nem.
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#124TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 5 Icon_minitimePént. Feb. 28, 2020 2:10 am

"Míg itt vagyunk, belefér pár ilyen kör. "

Ezt se biztos hogy hallottam... Ha hallottam volna, feléleszt. De biztosan megtapad.. valahol a tudatalattim mélyében, ahol a megfelelő időben majd biztos előjönnek a részletek.
Pokoli fáradt vagyok. Mintha gőzvonat hajtott volna át a testemen, pedig... Pedig.
Mégis az a csók... A szája ahogy hívogat, az egész lénye hogy itt van velem...
Felszabadultan csókolom. Nem vágytól kergetve, csak megelégedett melegséggel minden megmaradt erőmet belekényszerítve. Mert annyira akarok adni még...

Az az utolsó csók, a válla gödrében, már átvette a szerepet a nyugalom. A kezeim a teste körül, finoman ölelőben, és.. hát ha feltétlen kéne, itt akarok meghalni, vele...
De nem kell. És ez valahogy önkéntelen nevetésre késztet.
Elűzöm a gondolatot, mennyire akarnám én őt örökre..
Inkább ráfigyelek. Próbálok.. És ahogy dől belőle a szöveg, ráncoló szemeimen túl, próbálok figyelni és értelmezem.
Sikerül.
Szélesen elvigyorodom.

- Látom nagyon belelendültél... - és nevetek. Hozzá hajolok megint, most az orrom az ami végigsimít a válla gödrén, először jobbra aztán balra, egy pokoli nagyot sóhajtok, és aztán döntésre jutok.

- Menjünk.. EGYÜNK! Aztán jöhet a többi.. - a szemeim szűkülnek, de aztán könnyű vidámságba fut a többi része és bár semmi kedvem hozzá, de elengedem, hogy kikerülve őt, elzárjam a felettünk zubogó vizet.
Ha előre megy, követem. Ha nem, én vagyok az aki beelőzi a helyzetben, és felé nyújtok egy finom és puhának tűnő jóillatú köntöst. Előmelegített...
A párjába meg én bújok bele.

_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#125TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 5 Icon_minitimePént. Feb. 28, 2020 1:16 pm

„Látom nagyon belelendültél.”
- Arról nem tehetek, hogy még a szex is jó veled. – dünnyögöm vigyorogva. - Ráadásul a terhes nők az első 6 hónapban iszonyú kívánósak. Szóval bocsi, hogy ennek épp te esel áldozatul.
Halkan felkuncogok, ahogy Allen az orrhegyével megcirógatja a vállamat. Csendesen a mellkasának döntöm a homlokomat, hogy egy kicsit hozzábújjak, és élvezzem a nyugodt, meghitt pillanatot.
- Majd éhen halok. – nyugtázom egyetértéssel azon kijelentését, hogy valóban, inkább induljunk, és burkoljunk valamit. Kell az energia, ki tudja miféle események elébe kell még néznünk reggelig.
Allen ellép mellettem, és odahajol a csaphoz, hogy elzárja a vizet. Mosolyogva figyelem a mozdulatát, amint ügyködik. Addig is egy tyúklépéssel oldalra térek, ki az útjából, és gondosan kicsavargatom a hajamból a vizet.
Ő eközben elhagyja a zuhanykabint és magához veszi a szállodalogójával ellátott hófehér fürdőköpenyt, majd nekem is ad egyet, amint követem.
- Kösz. – mosolyodom a szemébe hálásan, és elveszem tőle, hogy aztán belebújjak. A szövet kellemesen puha, meleg, és édes virágillata van.
Mezítláb csattogok ki a párával teli helyiségből, a konyha az úti cél.
A konyhaszekrénynél már tudom mit merre találok; egy hatalmas és mély műzlis tál, dobozos kukoricapehely, mogyorókrém, kanál. Aztán ehhez kell még tej és jégrém a hűtőből. Ezeket mind felmarva a két karom közé csüccsenek az asztalhoz. Nálam ilyen egy egészséges, kiadós vacsora. Pláne egy istenes éjszakai vadulás után.
A tálkába csörögve potyognak a kukoricapelyhek, ahogy kiöntöm azokat a zörgő dobozból.
Erre eszembe jut valami, még mielőtt belemerülnék az édességfalásba. A mobilomért nyúlok, ott hever az asztalon a kezem ügyében.
- Mielőtt még elfelejtem, dobok a Sátánnak egy SMS-t, hogy Florentini keresni fogja. Csakhogy számítson rá. Így is kapni fogom az ívet, amiért „a háta mögött szervezkedek”, ennek ez a rögeszméje, ha valami nélküle történik, DE fel vagyok rá lélekben készülve. – magyarázom Allennek, bárhol legyen a környéken, és az ujjaim már pötyögnek is ezerrel a kijelzőn:


Éjjeli SMS a Sátánnak
From: October
To: A Gonosz

Szia Grid!
Tuti mindenképp kiakadsz, de azért gondoltam szólok. Maurice Florentini most ajánlott munkát. Reggel vagy délelőtt fel fog hívni, hogy egyezkedjen veled. Sürgős és fontos neki a dolog.

UI.: Bocs, hogy lehánytalak.
O.



Méghogy „bocs”. Hehh! Dehogy bocs.
Azért én sem vagyok ám teljesen hülye, jól ismerem Grid működési elvét. Az uccsó mondatot direkt szúrom be. Grid olvasatában ez a „Sürgős és fontos neki a dolog.” annyit jelent, hogy „Kiszolgáltatott, jól megfejhető vásárló”. Ez a fasz innentől remekül fel fogja találni magát.
Nyugodtan játszhatja a rabszolgakereskedőt, arcoskodhat kedvére, de közben azért tudjuk, hogy bőven jól jár. Igazából pont telibeszarom a dühkitöréseit, amíg azt csinálhatom, amit a legjobban szeretek; énekelhetek.
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#126TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 5 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Vegas után NY - Allen & Octi

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
5 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

 Similar topics

-
» A beautiful friendship - Allen & Octi
» Allen Payne
» Ember tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után
» Allen & October - Levelezések (egy afrikai falu és egy hűvös ország összeköttetése)
» Minden ami Vegas...

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Játéktér ∷ :: bárhol máshol-