♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
Vegas után NY - Allen & Octi - Page 3 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Ma 10:10 am-kor

» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
Vegas után NY - Allen & Octi - Page 3 Icon_minitimeby Leon Williams Pént. Május 03, 2024 8:04 pm

» Leon Williams
Vegas után NY - Allen & Octi - Page 3 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
Vegas után NY - Allen & Octi - Page 3 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
Vegas után NY - Allen & Octi - Page 3 Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
Vegas után NY - Allen & Octi - Page 3 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
Vegas után NY - Allen & Octi - Page 3 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
Vegas után NY - Allen & Octi - Page 3 Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
Alessandra Clark
Vegas után NY - Allen & Octi - Page 3 Vote_lcapVegas után NY - Allen & Octi - Page 3 Voting_barVegas után NY - Allen & Octi - Page 3 Vote_rcap 
Leon Williams
Vegas után NY - Allen & Octi - Page 3 Vote_lcapVegas után NY - Allen & Octi - Page 3 Voting_barVegas után NY - Allen & Octi - Page 3 Vote_rcap 
Gloria "Sapphire" Salinas
Vegas után NY - Allen & Octi - Page 3 Vote_lcapVegas után NY - Allen & Octi - Page 3 Voting_barVegas után NY - Allen & Octi - Page 3 Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Vegas után NY - Allen & Octi

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#51TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Feb. 15, 2020 1:28 am

Allen vigyorog, én viszont nem. Csak nézek rá. Rémülten és egyszerre döbbenten. Kell néhány másodperc míg felfogom, hogy valóban minden oké, nem csak mondja, és megnyugszom. Rohadtul aggódom érte.
- Baszki, a frászt hoztad rám. – mondom a szemébe, amikor meglelem a hangomat, és egy hirtelen csuklómozdulattal lefröcskölöm vízzel. Érezze csak, hogy „haragszom” rá.
Közben azért megenyhül az arcom, és most már vigyorgok rá.
- Te dinka. Legközelebb inkább ne hatásvadászkodj a béna spárgáiddal. Oké? – jah, ne is, mert vagy a mentő visz el, vagy lepetézek ijedtemben.
Félrezavarom ujjaimmal az arcomba tapadt vizes tincseket, és visszasiklok a medence széléhez, hogy kényelmesen nekidönthessem a hátamat.
Elnyújtózóm a langyos, bugyborékoló vízben, és hagyom, hogy a hullámok kényeztessék a porcikáimat, miközben a tarkómat a jakuzzi peremének támasztom.
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#52TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Feb. 15, 2020 5:41 pm

A szemei... A szemei azt súgják, talán mégsem sikerült ez annyira viccesre... Mármint... egyáltalán nem készakarva volt ez a kis (bal-)eset, de....
..aztán mégis megenyhül.
Valamennyire.

- Mindig mondtam én Neked, hogy csorba cserép nem törik darabokra.. - igyekeztem hogy a szemébe kacsintsak, de nem tudom mennyire sikerülhetett. Amikor is érzem a kezét végigcsúszni a hátamon, amitől egy rövid pillanatra mégiscsak kiráz a hideg.
Vagy épp a közelsége volt??

De aztán távolodni kezd, ami egy pillanat alatt a helyére tesz mindent. Ezért csak egy jókora üteműt sóhajtok, és lassan... visszatérve a normális kerékvágásba, lassan én is hátrálok hogy megüljek ott a szélen. Épp 90 fokban vele.

Néma csönd áll be. Egészen hosszú ideig...
Ő nem beszél, én meg nincs miért beszéljek, csak bámulom a messzeséget, és hallgatom NY zajait. Nem engedek át semmit a fejemen. Sem gondolatot, sem kétséget, egyszerűen csak... a buborékok közt lebegek.
Egész míg az eszembe nem jut valami.


- Holnap szeretnélek elvinni a kedvenc helyemre. - csak a semmiből sóhajtom, de attól még így van. - Na ne ijedj meg, semmi kötelező, csak van ott valami amit nagyon szeretek. - bámulom még mindig a messzeséget. Valamiért nem nézek rá. - És kíváncsi vagyok, Te is tudnád e élvezni. - ha felém néz, csak akkor mosolyodok el neki, ha nem, továbbra is megtart a sötét.


_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#53TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Feb. 15, 2020 7:19 pm

Hallgatásba burkolózva csücsülünk mindketten a pezsgő vízben. A közénk férkőzött csend el kezdte sérteni a dobhártyámat is.
Fogalmam nincs mit mondhatnék. Inkább Allenre lesek a szemem sarkából, miközben részint felé fordítom az arcomat. Az éjszakai sötét eget kémleli, benne a többi toronymagas épület kivilágított ablakaival. A városi fények elnyomják a csillagokét, nem is látszanak. Mintha nem is léteznének a város fölött, mintha a Teremtő elfelejtett volna fölénk szórni párat.
Már én is az égboltot fürkészem, ábrándosan, amikor Allen hangja megtöri a csendet. Mosolyogva, hálával telve fordulok felé.
Ahogy ecseteli a másnapi tervét, a részletektől felcsillan a szemem.
- Hűha! Ez izgalmasan hangzik. Most kíváncsivá tettél, vajon mi lehet az. – bazsalygom. - Holnapig ki fogja fúrni az oldalamat, de akkor sem kérdezek rá. – talán felesleges is lenne, mert szerintem amúgy sem árulná el. Meg aztán, szeretem a meglepetéseket.
- Lefogadom, hogy élvezni fogom. – vigyorodom el cinkosan. Szóval legyen akármi, én totálisan benne vagyok.
Felnevetek.
- Most majd emiatt nem fogok tudni aludni. – magyarázom, miközben mindkét karomat felfektetem a medence peremére.
Valójában köröz bennem egy kérdés, ami már régóta motoszkál az agyamban, de még sosem kérdeztem rá Allennél. Nem akarok hirtelen témát váltani, ezért nem is hozakodok elő vele azonnal, csak akkor dobom be, amikor esetleg megint közénk ülne a csend. Ha így történne, most én vagyok az, aki elűzi.
- Figyelj csak... – kezdek bele óvatosan. Ebből Allen már sejtheti, hogy valami komolyabb dolog kerül terítékre. - Szeretnék kérdezni valamit. Puszta kíváncsiság... – oké, az a legtisztább, ha köntörfalazás nélkül kibököm. - Volt valaha párkapcsolatod nővel? Vagy ha nem is volt épp párkapcsolat… Kipróbáltad valaha, hogy milyen… úúúúgy együtt lenni a gyengébbik nemmel? – biztosan vágja mire utalgatok. Na, erre baromira kíváncsi vagyok.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#54TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 3 Icon_minitimeVas. Feb. 16, 2020 1:05 am

És nevetek. Csak mert szórakoztat a szövege, és mert.. jóleső melegséggel tölt el.

- Hát ha nem tudsz aludni, majd nézünk egész éjszaka filmet! - vágom rá - Valami izgalmasabbat mint amit belőttem Neked. - és már szélesen nevetek. A semmibe felejtve a korábbiakat.

Újra jön a csönd, már ha valóban jön, de nem zavaró egyáltalán. Kellemesen zubog a víz körülöttünk, halk neszezéssel töltve meg az éjszakát. Nem is gondoltam hogy ez ilyen élvezetes lehet..
Aztán csak ő töri meg a csendet. Nem bánom, mármint.... Egész lassan férkőzik ki, inkább óvatosan, talán félve, mégsem lep meg a felmerülő ötlet.
Vagy pont hogy nem számítottam rá??

Igazából nem ér kellemetlenül. Vagyis csak nem szoktam meg, de korántsem titok, nincsenek is titkaim előtte, vagy bárki más előtt, mégis eltelik egy hosszúra nyúlott rövid perc, amíg végül tényleg válaszolok.
Nem mert kényelmetlen lenne.

- Tudod mikor először megtörtént... már... az egyetemi évek alatt, akkortájt szívtunk némi füvet. Persze volt ott más is.. - teljesen felszabadultan engedem, nincs benne semmi zavarba ejtő. Vállalom. - Szóval volt ott az a fickó, aki lesmárolt. Az egyik bulin. Ő tudta azt, amit én nem. És beijedtem. - mert ígyvolt. Csak röviden merengek el, felidézve egy-egy jelenetet, ami éles és hosszú út nyomán a múltammá vált. Olyan múlt ami vezet valahova. Épp ehhez a pillanathoz.

- Szóval akkor kipróbáltam. Párszor. De nem jött be. - dörzsölöm meg a homlokomat, lévén egész fura ez a helyzet, vagyis most mégfurább. Az emberek változnak. Vagy nem? - Mármint.. - sóhajtok egyet - Az a fickó.. asszem Daniellnek hívták, nem hagyott nyugodni. - és a szemeibe. Mert őszintén vállalom. És hogy most...
most valami egészen másvalami kezd körvonalazódni az elmémben.
Valami teljesen más.
És ezt nem tudom a szexre fogni.

Ez sokkal... mélyrehatóbb. És nem tudom megmondani hogy miért.

_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#55TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 3 Icon_minitimeVas. Feb. 16, 2020 11:17 am

"Hát ha nem tudsz aludni, majd nézünk egész éjszaka filmet!"
- Ajaj! Csak meg ne bánjam, hogy átengedtem a távkapcsolót! - nevetek, mire Allen biztosít affelől, hogy nem altatós filmet fog nézetni velem.
Egy-két röpke percre ismét közénk ereszkedik a jótékony csend, majd előrukkolok egy olyan kérdéssel, ami régóta foglalkoztatott már. És Allen válaszolt rá.
Ilyen formában, ilyen nyíltan még nem társalogtunk Allennel erről a témáról. Minden esetre roppant mód örülök, hogy ennyire őszinte és könnyedén képes beszélni ezekről a dolgokról, a múltjáról, arról, hogyan és mikor kezdődött nála a felismerés. Az arcomra kiülő szelíd mosoly el is árulja, nem csak a nyíltságáért való hálámat, de a megértést is, amivel kezelem a tényt, hogy meleg.
Sosem viszolyogtam tőle, sosem zavart egyetlen pillanatra sem a vonzódásának iránya; Allen a legcsodálatosabb emberi lény a szememben, nem számít melyik csapatban játszik.
Figyelmesen hallgatom, amit mond.
Aztán azon a kijelentésén, hogy "nem jött be" neki a gyengébbik nemmel, muszáj elvigyorodnom.
A szaftos részletekben nem vájkálnék, meg azt sem firtatnám, hogy miért nem tetszett neki a nőkkel, ez az ő kizárólagos magánügye, tiszteletben tartom, egyébként sem akarom Allent zavarba hozni, viszont cikáznak a gondolatok a fejemben.
- Nos… Akkor ez neked is egy nagyon nehéz helyzet. Mármint elvenni egy nőt; házasságban lenni valakivel, akit a neménél fogva nem kívánsz. Most tök mindegy, hogy ki a csaj; én, vagy más. Meg a csajnak sem lesz egyszerű, hacsak nem aszexuális, leszbi vagy buddhista. Elég magamból kiindulni; én idővel talán még a küszöböt is lerágnám, amiért van konkrétan egy álomférjem, de nem nyúlhatok hozzá. – nevetem el magam. Bakker, hazudjak??? Azt már nem.
Őrült és egyben vicces egy szituáció. Viszont Allen valóban álomférj-matéria. Remélem az elismerő szavakat kihallotta.
Valahol kemény meló nem heteró férfinak tekinteni, miközben tudom, hogy facér. Zavar van a mezőben... Talán túl sok időt töltöttünk együtt, és az okozza.
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#56TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 3 Icon_minitimeVas. Feb. 16, 2020 11:37 pm

És nevetek. Szívből és teljesen, mert rendkívül élvezem ezt a helyzetet, még ha senki se tudta volna ezt előre megmondani. Még én sem. Csak élvezem a víz pezsgését a bőröm alatt, és ahogy előkerülnek egész.. más jellegű kérdések, nem esik nehezemre válaszolni.
Csak mert így van jól. Így helyes, és pont így is érzem. Nincsenek titkaim előtte. Az egész világ egy nyitott könyv, miért épp én lennék az aki bármit rejteget.
És miért...

De amikor ő kezd aztán beszélni, egészen más kaliberűvé válik a helyzet.
Vagyis... a levegő ritkul... Vagy csak a közelemben, de az eddigi nyugodt légkör kezd átvenni valami más szerepet.
És előcsalódnak az őszinte válaszok.

- Ez azért egészen más... Te és én... más. - sóhajtok nagyot, de nem is problémából teszem. Egyszerűen engedem. Magától. Kibontakozni. A gondolatot.

- A házasság csak egy rég letűnt eszme. Régi korok rabigába öltöztetve, de... Te vagy a legjobb... - nyúlok a kezéért magamat is meglepve, de így kívánja a belső diktálású helyzet.

- ...barátom. - furán hangzik ez a szó - Te vagy aki nélkül nem lenne értelme az egésznek. A mindennapoknak. Az egymást követő éjjeleknek, és te vagy az akivel jól érzem magam. Minden pillanatban. Akár kell, akár nem, egyszerűen kitörölhetetlen vagy a fejemben - észre se veszem ahogy a kezét szorongatom. - és talán... talán... - még mindig a szemközti terepet bámulom, nem nézek a szemeibe. Képtelen vagyok. - Megijeszt. Az, hogy eljöhet az a pillanat amikor már nem leszel velem. Hogy elmész. Itthagysz... éled az életed, és bennem... meg csak az üresség marad. Egy óriási és átható üresség... - bámulok a semmibe.

- Valahol itt.  - emelkedik az őt nem fogó másik kezem, ahogy a fejem is egyszerre hajlik már felé, és öklöm helyet kap a mellkasomon. Pont ott. A bordáim között, úgy középúton.
Ott ahol valami más most bennakad.
A torkomban dobog a szívem.


_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#57TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 3 Icon_minitimeHétf. Feb. 17, 2020 1:16 am

Csak hallgatom Allen szavait, „Te és én... más.” Gyönyörűen csengenek a szájából, melegséggel töltenek el. Ez csupán néhány szó, mégis kristálytisztán értem, mire gondol, mit akar ezzel mondani, mert azt hiszem, ugyanazt érzem kettőnkkel kapcsolatban, amit ő is.
A következő pillanatban a kezemért nyúl, én pedig hagyom. Ahogy a markába zárja kezem, az ujjaim viszontfonódnak az övére. Lágy mosollyal az arcomon fordulok felé.
Csöndben végighallgatom, közben is a vonásait, a távolba tekintő szemeit fürkészem félrebiccentett fejjel, hogy minél többet lássak a lélektükreiből, azokból a hatalmas, végtelen kéktengerekből.
Amikor az utolsó szó is lepörög az ajkáról, és az öklével megérinti a mellkasát a szíve fölött, a kezével a kezemben odacsusszanok a vízben szorosan mellé.
Talán ekkor rám néz, de az sem baj, ha nem.
Kell pár másodperc, hogy rendet rakjak a fejemben, mert nagyon-nagyon sok mindent tudnék és szeretnék mondani Allennek. Szeretném, hogy tudja, én mit érzek és gondolok kettőnkről.
- Ez a barátság, ez a lelki kötelék, ami kettőnk közt van, különleges és megismételhetetlen. Nem sok embernek adatik meg, hogy ilyesmit megtapasztaljon az életben. Nincs semmi és senki, ami vagy aki a kettőnk kapcsolatát felülírhatná. – duruzsolom egyenesen a szemébe, ha közben már rám néz. Halálosan komolyan gondolom, amit mondok. És ha már a vallomásoknál tartunk...
- Én nem akarok olyan életet, aminek te valamilyen formában nem vagy a része… És nekem is vannak hasonló félelmeim. Rettegek attól, hogy egy nap talán felkerekedsz, és visszamész Afrikába. Sőt... Tudod mi van? Kifejezetten örülök annak, hogy a férfiakhoz vonzódsz, mert így esély sincs arra, hogy becsajozz. – elvigyorodom, még el is nevetem magam szolidan, közben mégis komoly maradok. A tekintetem még mindig a szemébe fúródik. - Meg is ütne a guta féltékenységemben. Borzasztó lenne, ha többet nem lehetnénk így együtt. – vicces, hogy a pasikra egyáltalán nem fújok. Egy barátnő esetében viszont minden megváltozna, ez a szoros, szinte testvéri kötődés véget érne, többé nem bújhatnék Allenhez, nem aludhatnék el az ölében filmezés közben, ő sem aludhatna egy ágyban velem, és nem pattanhatnánk meg többet sehova, hogy eltöltsünk pár napot kettesben.
Egy tyúk se nyúlja le az én lelki társamat; mindenki keressen magának sajátot.
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#58TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 3 Icon_minitimeHétf. Feb. 17, 2020 2:18 am

Csak őt figyelem... Még mindig. És ahogy közelebb jön, ahogy egész szorosan rámtapad az oldalamon a teste, valami megváltozik. Valami újból megváltozik...
Csak nézem a szemeit, pedig hozzám beszél. Tisztán értem és érzem, mégis valami elragad. Valami lehetetlen és emberfeletti pillanat, amin egyszerűen képtelen vagyok uralkodni. És nem is akarok... Őszintén.
Csak figyelem a szemeit, és az a valami ott benn, egyre szorosabban dönget.
Talán a szívem...
És aztán kitör.

Nem tudom miért, vagy minek a hatására cselekszem.
Egyszerűen csak még közelebb húzódok, a szakállamból a víz csurog, és hozzá hajolva lassan rázárom az ajkaim az övére. Hogy miért?? Mert egyszerűen így érzem. Így diktál az a hang a fejemben, és képtelen vagyok ellenkezni.
És hogy ő megtorpan e?? Ellök?? Vagy esetleg hátraugrana meglepődésében?
Ha nem, csak másodpercekig kitartok, és csak azután húzódok el. Csak egész kicsit. Hogy belenézhessek a szemeibe.

- Azt hiszem rá kell jönnöm... - és nyelek - Hogy nem a testet választod magadhoz... Hanem a lelket. - csak suttogok. Talán hangja sincsen. De a szemei között váltogatom a tekintetem, és ha még mindig nem lépett meg, egy fikarcnyit sem húzódok el.
Itt jó nekem.

_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#59TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 3 Icon_minitimeHétf. Feb. 17, 2020 11:58 am

Már abban a pillanatban leesik a tantusz, hogy mi lesz ebből, amikor Allen odahajol hozzám. Hatalmasat dobban a szívem.
Önkéntelenül is lehunyom a pilláimat, amikor az ajkai megérintik az enyémeket, és lágy, gyengéd, apró csókot présel a számra. Hagyom, hogy megtegye, nem húzódozom el, és nem is lököm el magamtól. A történés egyszerre ártatlan és csábító. Jólesik… Forró bizsergés cikázik végig a testemben, és a gyomromban összpontosulva összerántja azt, majd tovább nyilall... délfelé. A francba... vagy inkább AZZZTAKURVA!
Szó, mi szó, ez a kis manőver meglepett.
Csak akkor nyitom ki a szememet, amikor érzem, hogy Allen ajka elszakad az enyémtől.
Konkrétan szóhoz sem jutok. Nem látom magam, de sanszos, hogy olyan fejet vágok, mint aki épp stroke-ot kap. Azt viszont határozottan érzem, hogy lángol a búrám. Nagyot nyelek.
A tekintetünk összeforr néhány másodpercre, aztán a homlokomat lassan az övének döntöm.
Csak hallgatom, ahogy halkan beszél, aztán a szavaira zavartan elvigyorodok.
- Mondasz… valamit... – lehelem szinte a szájára, alig van egy kis távolság az övé és az enyém közt.
Képtelen vagyok többre: mozdulni, gondolkodni, vagy bármit mondani. Teljesen lefüstölt az agyam. Azt sem tudom, hogy a kezem a kezében van-e még, vagy most úgy egyáltalán mi van??? Mi volt ez?
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#60TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 3 Icon_minitimeHétf. Feb. 17, 2020 1:56 pm

Érzem a testében... Úgy, ahogy eddig is mindig éreztem, csak most mások a válaszok.
A keze megfeszül az enyémben, én meg...
Nyelnem kell...

Beszélnék még... Mondanék valamit. Mondanám hogy megértettem. Azt amit mondott... A gépen. Hogy Ville... meg hogy várjuk meg... De a teste teljesen mást beszél.
És ahogy közel jön.. és a feje a homlokomnak dől, megérzem  a leheletét.
Most nyelek másodszor. Még ha a szemeim nem is bírják tovább a kiképzést, csendben lecsukódnak.
De a szám újra támad.
Nem vadul, és nem követelőn, csak ahogy az övé szinte felsiklik az enyémen, újra rákóstolok. És mégegyszer... És ha érzem a testében, hogy egy percig sincs ellenére, hogy enged... fel, a jobb arccsontjára fut fel a víztől csöpögő kezem, és mélyebben belékapok.
Ahogy magam felé húzom.
Vagy inkább én fordulok?? Csak hogy a vállam ne akadályozzon, és felsőtesttel is közelebb húzódom.
Felfűződöm az előttem lebegő testére.

_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#61TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 3 Icon_minitimeHétf. Feb. 17, 2020 3:27 pm

Bár mondhatnám, hogy ez a kialakult helyzet nem tetszik, hogy én ezt nem akarom… Mert nem így van. Allen különleges helyet tölt be az életemben és a szívemben – és ezen felül még… be kell vallanom magamnak, hogy valahol vonzódom is hozzá. Csupán az a tudat árnyékolja be az egészet, hogy… meleg. Hát igen.
Az a pár szó, amit néhány perccel ezelőtt mondott, most is visszhangzik a fejemben: „De nem jött be.” A fene vigye el ezeket a hülye szívügyeket! Ha vegytiszta heteró lenne, lehet, hogy épp most erőszakolnám meg. Vagy már előbb. Isten tudja. Talán még Ville-t sem ismerném. Óóó, milyen csodálatos is lenne egy olyan alternatív élet! Abban nem kínozna a bűntudat, hogy épp megcsalom azt a majmot. A csók vajon megcsalásnak számít? Neeeeeeem… Kizárt. Hiszen mi már nem is járunk, csak….. őfelsége szart szóban – vagy akár sms-ben – szakítani velem. Lefogadom, hogy ő meg kurvázik. Meglepne, ha nem.
Szóval itt vagyok Allennel a medencében, és… Atya ééég!!! Olyan finoman megcsókolt, hogy azt hittem, menten elolvadok.
Érdekelne mire gondol közben. Talán ő is ugyanolyan zavart, mint én?
Nekem ez ismeretlen terep. Szabad ilyet tennem? Egy meleg férfival? Nem az lenne helyénvaló, hogy csírájában elfojtom a romantikázást? De. Az lenne. Erre mit csinálok? Adom a lovat alá azzal, hogy viszonozom a csókját. Sőt… Vártam, reméltem, hogy az első apró csóknak még lesz folytatása.
És lett…
Látom, hogy behunyja a szemét, és automatikusan én is így teszek. Már csak azt érzem, hogy az ajka újra az enyémet érinti. Ugyanolyan puhán és óvatosan, mint az imént. Mennyei érzés. Vajon volt ilyen gyengéd csókban valaha részem? Nem tudom… De nagyon élvezem. A józan eszem azt súgja, álljak le, mert nem helyes, de valami más bennem meg pont hogy majd megpusztul, úgy epekedik érte.
Nem hagyom, hogy kihunyjon ez a csodás érzés; újra és újra felkínálom az ajkaimat. Talán még fel is sóhajtok a szikrányi a szünetekben, mialatt az ajkaink ismét találkoznak. Allen ajkai tapogatva puhatolóznak, ártatlan és óvatos, egyáltalán nem erőszakos.
Belemosolygom az édes csókba, azt hiszem, szeretem a száját. És… A szakálla is csiklandozza az arcomat.
Amikor Allen tenyere az arcomra fut, felé fordulok, közben érzem a testének a mozdulását, ő is közeledik. Szinte hozzásimulok. Az egyik kezem simogató érintéssel a mellkasára siklik, aztán megpihen a szíve fölött.
Egyetlen lélegzetvételnyi pillanatra eltávolodik az övéről a szám, csakhogy levegőt vehessek, de aztán apró sóhajt hallatva térek vissza, mintha csak azt üzenném, Csókolj még… Kérlek!
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#62TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 3 Icon_minitimeHétf. Feb. 17, 2020 11:24 pm

Ő is csókol... minden porcikájában érzem. Reagál... Az én testem meg válaszol mellette, és valahogy ismerőssé válik a helyzet. Mégis valahol idegen. És ahogy hagyom, hogy belső erők vezessenek, egyre inkább elveszek benne. Benne... és az érzésben. Egyre inkább önkéntelen erő mozgat.

Közelebb húzódik, még közelebb, és felfut a keze a mellkasomon.
Érzem...
Hirtelen érzés szalad át a gerincemen, de nem hagyom hogy megszakítson. Folytatom...
És ahogy követi, az enyémre felfutó teste, az a belső kényszer még inkább eltökéltséget vesz. Masszívan követi az arca oldalán az előbbit a másik kezem, és most teljességgel körbe ölelem. A kezeimbe.. A világomba... Az egész vele megrekedt buborékba, ahol teljességgel magamba foglalom.
És nem adnám most oda semmiért...


Aztán az egész lassan bizonyosságra térve ér véget. Nem akarom elengedni, nem akarom magára hagyni, és azt sem akarom hogy elváljak tőle. De kell. Kell mert ott kavarog a fejemben az a korábbi részlet, amikor azt kérte: várjam meg.
Várjam meg amíg elintéz mindent...

Nehezemre esik, nagyon is nehezemre, de elengedem.
Az érzést.. a pillanatot, az eltökéltséget, és ahogy egy utolsót csókolva lassan elszakadok, A homlokom még nem adja fel, most én döntöm az övének, és próbálom megkeresni a hangomat. Nem járok sok sikerrel. Egyelőre. De aztán tovább próbálkozom, és visszafojtva a tüdőmben a lélegzeteket, aztán mégiscsak sikerül kipréselnem néhány elátkozott szót.
Vagyis csak az elejét átkozom el.

- Tudom hogy azt mondtad... meg akarod várni Ville-t. - a hangom mélyen szántó.. rekedt. Nem távolodok el tőle sokat, csak igyekszem hogy a szemeibe nézhessek.  - Csak azt akartam hogy tudd... Hogy az ami régen volt, az régen volt. - tartom tovább a szemeit - De most egyenesen megveszek érted. - hullámzik a víz felszíne a testünk mellett - És ezen semmi nem változtat. - egy utolsó lélegzet, és egy utolsónak szánt nehéz csókot, újra a szájára nyomok.
Muszáj elengedjem.  

_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#63TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 3 Icon_minitimeKedd Feb. 18, 2020 12:15 pm

Imádom, ahogy csókol, ahogy az ajkai az enyémeket masszírozzák, és azt, ahogy a kezeibe veszi közben az arcomat. Beleszédülök. Teljesen átadom magam a történéseknek, hagyom, hadd sodorjanak az érzések, mert minden egyes érintés és csók iszonyúan jól esik tőle. Titkon reménykedem benne, hogy fokozódik köztünk a nemzetközi helyzet, erre behúzza a féket. Az utolsó csókja furcsa ürességet hagy maga után.
A homloka az enyémnek dől, én meg csak pillogok. Résnyire nyitva maradt a szám, értetlenségem okán. A szexuális éhségemnél már csak a döbbenetem nagyobb. HE??? MIVAN??? Hogy jön ide Ville???
Próbálok nem zihálni, és elcsendesíteni az izgalmat, amit felkorbácsolt bennem a csókjával. Nyelnem kell. Ő beszél, én pedig hallgatom, és kapok még egy futó puszit a számra. Hát én kész vagyok ettől a sráctól.
Mámoros de zavart kábulatomból csak-csak sikerül visszatérnem az élők közé, és még meg is tudok mukkanni. A szemei ezalatt mélyen az enyémbe fúródnak.
- Hááát… Az érzés kölcsönös. – vallom be őszintén. - Óh, tudom én, mit mondtam, deee... Libidógyilkos Ville-ről most megfeledkezhettél volna kicsit. – bazsalygom már az orrom alatt somolyogva, és folytatom - Ezért azt javaslom, zárd kulcsra a szobád ajtaját, ha nem akarod, hogy valaki véééletlen megerőszakoljon álmodban. – búgom ezt még mind a szemébe, ördögi vigyorral, gondoljon, amit akar. A helyzet az, hogy totál komolyan mondom. Közel vagyok a tettlegesség elkövetéséhez.
- Szóval ez a valaki, akit egyébként sikerült rohadtul feltüzelned, most megy, és megpróbál lehiggadni. De utána is mehetsz, mert ő nem zárja kulcsra az ajtaját… Viszont ha nem mész, mert inkább adod tovább az angol úriembert, akkor ő elköszön és jóéjt kíván, reggel úgyis találkoztok. – duruzsolom lágy, kedves, mégis sejtelmes mosollyal az arcomon.
Ha Allen mondana még valamit, akkor azt megvárom, de ha nem, mert épp nem tud se köpni se nyelni, elhúzódom tőle, kiemelkedem a vízből, kilépek a medencéből és magamra tekerem az egyik odakészített törölközőt. A kezeimbe kapom a ruháimat (meg a chipset), és csendben beriszálok a szobámba, ahol ledobom a cuccost az egyik fotelba.
Behajtom magam mögött az ajtót, talán résnyire még nyitva is marad, és egy hatalmas sóhajtással, úgy ahogy vagyok, hanyatt vágom magam az ágyon. A plafont bámulom az éjjeli lámpa gyér fényénél. Várok. Ki tudja mire. Ha pecekig nem történik semmi, a hasamra gördülök, és a fejemre húzom a nagypárnát. Jól elbújok. Nem vagyok itt.
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#64TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 3 Icon_minitimeKedd Feb. 18, 2020 5:06 pm

És beszél... Én meg... zavartan résnyire húzott szemekkel hallgatom. Nem értem... Nem értem én a nőket.. sose értettem... De aztán ahogy az utolsó néhány szó is elhagyja a száját, már csak arra eszmélek, hogy eltávolodik. Csendben... lassan kilépked a vízből, én meg minden hang nélkül követem. Csak a szemeimmel, mert mozdulni még mindig képtelen vagyok. Vagy megmukkanni. És ez az a második helyzet, amikor újabb újat mutat nekem.
Aztán már csak azt látom ahogy eltűnik a terasz üvegfalai mögött.
Csak ekkor vág fejbe a felismerés...
Ekkor vág fejbe az, hogy azt mondta...

Nyelnem kell, és újra feldolgozni.
Azthiszem.
Ezt az egészet.
Az egész... kapcsolatunkat, azt amit éreztem, amikor fölé hajolva megláttam az arcát...
Ahogy aludt.. Ahogy láttam a mellkasa emelkedésével ki-be jár a lélegzet...
A pohár víz.. ami kellemes és hideg, és ami valami ismeretlen belső tüzet lehűteni hivatott.
És az a jelenet is, amikor megállok a nappali közepén, amikor csak nézem, ahogy a szépséges testében behanyatlik a vízbe.
Majd meg fulladok. Vagy legalábbis levegőt nem kapok, de valószínűleg csak én vagyok az aki elfelejtett.
... lélegezni.

Nyelek, de aztán követi a többi.
EZ.. a jelenet.
Ahogy érzem a mellkasomban az ürességet, pedig itt van mellettem.
És az a pillanat is..
AZ.. a pillanat amikor lassan megindulok.
A szája íze a számban... a nyelve... a domborulatai...
Igen, még azok is.
Ismeretlen izgalommal töltenek el, amit nem tudok hova tenni.
De tudom. És érzem.
Azt amit tennem kell..
Talán pillanatok telnek el, de lehet akár néhány perc is.
Kiemelkedem, a víz zubogva csorog, de nem érdekel most holmi törölköző.
Tudom hová tartok.
Utána.
És ahogy vizes lábnyomok toccsannak utánam, már csak arra kell vigyázzak, hogy ne essek ismét hanyatt.

Az ajtajához érve torpanok csak az utolsó pillanatban meg.
Egy darabig nézem. Akarom e én ezt.
De aztán rá kell jöjjek, semmi mást nem akarok ennyire.

Halkan nyikordulva tolódik be az ajtó.
Belépek.
Az ágyon fekszik, kifeszülve a teste, és ekkor már egészen biztos vagyok benne.
Jól döntöttem.
Ezért közelebb lépek, és ahogy a lábai elé érkezem, lassan hajolok fölé.
Csak fél kézzel a feje mellett támaszkodom, de aztán odakerül a másik is.
A szemeibe nézek.
A lábam súrolja az övét, és talán nem csak a lábaim, de már ez is csendes izgatottsággal tölt el.

- Ki gondolta hogy Te is így érzel.. - nem kérdésnek szánom. Elmosolyodom.
És közben ahogy újra a szájára hajolok, a másik kezem intézkedik a törölközőről.
Egyetlen pillanat alatt lassan húzom ki.
Pont mielőtt újra megcsókolnám.
Csak most sokkal határozottabban...


_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#65TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 3 Icon_minitimeKedd Feb. 18, 2020 6:33 pm

Hanyatt fekszem az ágyon, bambulom a plafont, és a saját szavaimon agyalok, azon, hogy milyen könnyen kimondtam őket és még csak bűntudatom sincs, mert… egyszerűen kívánom Allent. Azok után, amit a medencében mondott, azt a tudatot is félresöpröm, hogy meleg. Ő mondta, hogy a múlt, az a múlt. Mindkét kezem a hasamon pihen, tíz ujjam egymással babrál. Ugyanolyan béna és értelmetlen pótcselekvés, mint a láthatatlan szöszök szedegetése a ruháról. Csak arra jó, hogy menjen az idő vele.
Várom, hogy történjen valami, reménykedem, és nem tudom szégyellni magam miatta. Amikor kinyílik az ajtó, és meglátom Allent a küszöb előtt, az egész mellkasom dübörögni kezd a vad tamtamtól, amit a szívem ver; a torkomban és az agyamban is érzem a lüktetést. A lélegzetem is elakad.
Ahogy beteszi a lábát a szobába, reszketni kezdek. Az izgatottságtól. Örülök, hogy így döntött.
Én már attól elalélok, hogy némán odasiklik mellém, megtámaszkodik a fejem mellett és fölém hajol. Csurom víz. Akárcsak én. Ez a nedves illat felkavar, olaj a tűzre. Rohadt izgató...
„Ki gondolta hogy Te is így érzel.”
A szavaira szélesen elvigyorodom. A tenyerem a hasamról a derekára vándorol. Hát, én sem gondoltam volna, hogy ő így érez.
Amikor ajkai rálelnek az enyémekre, nem csak a szakálla csiklandoz, hanem ázott tincsei is, ahogy az arcomba hullanak.
Ha apró lélegzethez juthatok...
- Ugye nem fogod megbánni? – suttogom, szinte lehelem a szájára, miközben mélyen a szemeibe nézek. Tudnom kell, hogy ezzel nem okozok neki kárt, törést a lelkében, az identitásában. Csak akkor csináljuk, ha nem taszítja a testem. A női test.
Odalent a titkos kis háromszög már attól iszonyatosan bizseregni kezd, hogy a lábszára az enyémet súrolja. Felhúzom a térdemet, hogy a lábam és a combom az övét simogassa. Minden sejtem érezni akarja...
És az a vadság, amivel leoldja rólam az átnedvesedett törölközőt, miközben újra a számat kényezteti… Tyűha! Több, mint ígéretes. Asszem istentelenül jó éjszakánk lesz.
Halkan felnyögök, a szájára, pedig még nem is nyúlt úgy hozzám, csak kihámozott a szövetből. Nem állom meg, hogy nyelvem hegyével, most először, meg ne nyalintsam az ajkát. Nem nyomulok be. Szeretném, ha értené a hívást és ő hódítana; kívánom a nyelvét, kívánom mindenestül.
A forróság teljesen elönti az agyamat…
Bele sem merek gondolni; ha már ennyitől így begajdulok, mi lesz velem a későbbiekben...
Az sem érdekel, ha pokolra kerülök érte...

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#66TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 3 Icon_minitimeKedd Feb. 18, 2020 10:55 pm

Ahogy a keze felcsúszik a derekamon, halmozott lendületet vesz az a bizsergés.
Nem számítottam rá. Nem számítottam arra, hogy így fogom vele érezni magam, hogy egyáltalán mellette, mégis most szinte szétfeszít ez az érzés.
Talán érzi is hogy megrázkódom. Talán nem, mert a szemeit továbbra se engedem, csak tudom mi az amit akarok. A száját...
Kezdésnek.
És ahogy lassan, engedelmesen rásiklom, már minden mást kitöröl a fejemben.

Csak csókolom... lassan fordul az övén a szám, de nem bánom meg. Az egész testem lüktetni kezd, egy ki nem mondott zenére, és ahogy elszakad.. csendesen hallom a szavait a fülemben, lassú tekervényt vesznek csak a gondolataim.

- Egy percig sem... - ezt már a fülében hallja. Ahogy lassan lecsúszva a szájáról, már a fülcimpáját érintem, hogy lassan végigsimítva az orrom a feje oldalát belesuttogjam a gondolatot.

Érzem ahogy felhúzza a lábát... Szikra.. pattan az agyamban ahogy a bőre végigfut az enyémen, és amint szabaddá tett kezem a törölközőért nyúl, teszek róla hogy mielőbb már ne álljon közénk.
A torkából feltörő nyögés égető a fejemben lobogó ébredő tűzre. Mégse vagyok képes bármi másra figyelni. Újabb csókok.. egyre elszántabban kapva bele, és ahogy a nyelvét érzem szabad felületet keresve az enyémen, az az utolsó lökés.
Betörök... Mélyről jövő intenzív erővel, szabad bebocsátást keres a szájában a nyelvem, és lassan, csak egész lassan, de nem összenyomva, a testére ereszkedem. Nem hagyom többet magára. Többet nem. Nem kell hogy hamis indokok vezessenek, feladtam mindent. És ahogy a másik kezem is, csatlakozva a feje mellé ott már alkarral támaszkodom meg, a száját egyre inkább a magamévá téve, lefutok lassan a nyakán.

_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#67TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 3 Icon_minitimeKedd Feb. 18, 2020 11:53 pm

A válaszára, ahogy a baritonja halkan beledöng a fülembe, széles, elégedett mosoly terül szét az arcomon. Talán nem látja. Minden esetre fogalma sincs róla, milyen élvezetes amit művel!
Őrülten szomjazom a csókját, és amikor a nyelve szenvedéllyel előrelendül, az ajkaim készségesen kitárulkoznak, s boldogan befogadom. Tetőtől talpig megborzongat a kéj, ahogy a nyelve a nyelvemet simítja újra és újra, tüzes táncban kergetőzve. S közben Allen mintha megérezné pontosan mire vágyom, testével óvatosan rám nehezedik.
Két tenyeremmel eközben végigsimítok az oldalán, aztán a hóna alatt felfutnak a hátára, hogy fel alá csúszkálva szeretgessék - ujjaim ezalatt kedves, nőies, odaadó érintésekkel vándorolgatnak rajta.
Még így vizesen is forró a teste. Beterít a belőle áradó hő. Elkábít.
Ölelem és simogatom, közben is érzem a bőre alatt rezdülő izmokat.
A nyelvem még mindig a nyelvével vív, s olykor-olykor, amikor sikerül lopnom egy pillanatot, finoman beleharapok az ajkába. A szemeimet már rég behunytam. Az érzetekre hagyatkozva cselekszem.
Amikor az ajkai elszakadnak az enyémektől, bizsergő sajgást hagynak maguk után. Levegőért kapok, mihelyst a szakálla kínzó érzékiséggel végigkarcolja a nyakamon a bőrt.
A mellkasom vadul emelkedik és süllyed, hangtalanul zihálok. Majd megőrülök, annyira élvezem, ami történik, amit csinál. Piszkosul felizgat. A testem minden íze pattanásig feszül szép lassan.
- Istenem… Allen…! – sóhajtom bele a szoba félhomályába.
Nem akarom sürgetni, dehogy is! Ameddig csak lehet, elnyújtanám ezt a pillanatot, de iszonyúan kívánom minden porcikáját.
Hátán kalandozgató kezeim lassan vonulnak vissza. Karjaim kibújnak a hóna alól, hogy a tenyereim most a mellkasára simulva, azon felszánkázva simítsák végig a nyakát.
Tíz újjal túrok bele hosszú, nedves hajába.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#68TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 3 Icon_minitimeSzer. Feb. 19, 2020 1:45 am

Csak csókolom... belefeledkezve az érzésbe....
Ismeretlen erők dolgoznak a fejemben, de tudom hogy akarom. Majd megveszek érte. Akarom a száját... Akarom a testét a kezeimben, és azt is akarom, hogy ő is érezzen.
Ahogy ráereszkedem hirtelen préseli ki a tüdőmből a levegőt.
Mégse veszek újat. Nem szakítom meg a csókunkat, és ahogy a nyelvem is a szájában egyre erősödő ritmusra kezd, mikor már a nyakán csúszom végig, megérzem magamon a kezeit.
Ha lehet így még inkább préselődök a testére, pedig nem akarom.. nem akarom még a szuszt is kiszorítani belőle, még ha érzem is a belőle távozó levegőket.
A mellkasa emelkedik és süllyed, versenyre kelve a bennem tomboló erővel, de érzem ez nem lesz így jó, ezért kissé feljebb emelkedem.
Ekkor tör be a két keze a kettőnk közötti térbe.
Felfut a nyakamon, a hátamon száguldó hideget rántva végig, és ahogy belefűz a hajamba, az eddig benne kitartó hajgumi egy pillanat alatt enged, és az összes hajam vizesen az arcába omlik.
Felnevetek, vagy épp nevetnék, ha nem épp jobb dolgom lenne, a vállain... a vállgödrében táncot járva a nyelvem, aztán mégis hirtelen elemelkedem.

Belenézek a szemeibe. A tüdőm zihál... Kapkodja magába a levegőket, mégis elmosolyodom.
A szemem a szájára téved, de aztán vissza a szemeibe.

- Segítesz??

És ha igen, mindvégig követem amit tesz.
Kijöttem a gyakorlatból...

_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#69TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 3 Icon_minitimeSzer. Feb. 19, 2020 3:30 am

Összevegyül a nevetésem Allenével, amikor kicsúszik a hajából a gumi és a nedves hajzuhatag előre omlik rám, az arcomba. Bejön az érzés.
Ha Allen felemelkedik a vállamról és rám néz, halkan, vidáman ránevetek. Nagyon tetszik így; ahogy a dús barna sörénye keretezi az arcát.
A homloka fölött lassan belefésülnek az ujjaim a tincsei közé. Mindkét kezem ott jár, és a fülei mögé simítom a haját. Közben is lehetőségem van megcirógatni a fülcimpáját, az arcát, aztán az állcsontját. Gyönyörű férfinek látom.
Amikor a tekintetünk összetalálkozik és hosszasan összeolvad, a pillantása égeti az enyémet. Nem vagyok képes megtörni a szemkontaktust, hipnotizálók ezek a gyönyörű, hatalmas kék lélektükrök.
Megbabonázva mosolygok rá.
Nem kerüli el a figyelmemet, hogy a tekintete egy másodpercre a számra téved, elvigyorodom. Lázban égek, hogy csókolhassam. És mááás dolgokat is műveljünk.
A kérdésére szélesebbre húzódik a mosolyom, egyáltalán nem nevetem ki érte, van egy tippem mire céloz, másrészt, tudom, hogy nem sok nőt csinált meg életében. Engem nem zavar. Csak legyen velem, és töltsük együtt az éjszakát.
Mellesleg én sem tudom mit szabad és mit nem, mit szeret és mit nem… Vakon tapogatózok.
- Persze. – felelem lágy hangon egy szelíd mosoly kíséretében, és ha feljebb tornázza magát, vagy esetleg legördül rólam – de az is lehet, hogy nekem kell finoman lelöknöm magamról (megteszem ha kell) –, akkor felkönyöklök az ágyon.
- Ugye erre gondolsz? – topografálok mindkét mutatóujjammal a fekete melltartómra.
Ha megjön a válasz, és módomban áll, felülök. Hátranyúlok és a két lapockám között kipattintom a csatot, majd lehúzom a melltartóm pánjait a vállaimról. A melleim meztelenné és láthatóvá váltak. Nem mondom, hogy nem pirulok bele, mert de.
Megfogom a fehérneműt, kitartom a levegőben, és egy elegáns mozdulattal a padlóra ejtem az ágy mellé. Hoppá... Közben is Allen szemeiben nyugszik a pillantásom, az arcomon csibészes mosoly játszik.
Visszadőlök az ágyra könyöklőbe.
- És Te kisegítesz azzal? – kérdezem incselkedve, és a bugyim felé bökök az egyik mutatóujjammal, miközben beharapom az alsó ajkamat.
Várom, hogy Allen lehúzza rólam a fekete ruhadarabot. Epekedek a legapróbb érintéséért is.
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#70TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 3 Icon_minitimeSzer. Feb. 19, 2020 4:07 am

Jól esik ahogy az ujjai belefutnak a hajamba. Le is csukódik a szemem, és csak önkéntelenül élvezem ahogy a fejem is rásegít a kezére. Csak akkor nyitom újra meg, amikor az ujjai már az arcomon csúsznak végig...
Belecsókolok.
Az ujjai közé, vagy az ujjaira, ha hagyja nekem, és közben minduntalan csak a szemeit figyelem. Elveszek bennük. Egy sötétlő.. zavaros légkör, mégis szeretetteljesen figyel.
Biztonságban érzem magam. Olyan biztonságban, mint még soha, senki mellett.

Talán ezért is jön az a kérés.
Egyrészt mert, fogalmam sincs róla hogyan tovább, mármint.. oké, tudom a nyilvánvalót, de mit kéne, merre, amikor épp jelez, csak teljességgel felemelkedem, és hagyom hogy kicsússzon a lábaim közül.
És már ott is ül előttem....

A szemem falja.. továbbra is, ahogy lekerül az a fekete csipke, és csak egy aprót biccentek, valószínűleg, de észre se veszem a műveletet, mivel először a darab.. veszi el a figyelmemet, de aztán muszáj rajta végigfuttatnom a tekintetem. Pont mielőtt visszatérnék a szemeibe.

De mellé még mással is készül.
Ahogy a szemei böknek, igen, odale, muszáj elharapnom a szájam szélét.
Persze nem, nem esik nehezemre, csak hát..

Nyelnem kell, és lehet kicsit hangosabbra is sikerül mint terveztem. De nem adom fel, hozzá hajolok. Végigszagolok a hasán, magamba szívom a belőle áradó illatot, az energiát... és felkészülve a műveletre, a hasán egy óvatos csókot nyomok, mielőtt ujjaim beleakadnak abba a két kicsi fekete pántba.
Ha a lábaival segít, pillanatok alatt megválok tőle.

Elrepül, de hogy a messzibe, vagy csak az ágy szélénél ért földet, már régen kiesett.
Muszáj.. muszáj hogy újra érezzek belőle, ezért két kezem újra az oldalainál támaszkodik meg, és orrommal beleszippantva a köldöke közepébe, a nyelvem lassan halad végig a testén felfele, hogy megkóstoljam végre a domborulatokat.

A gatyám már igen, kissé szorítani kezd.

_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#71TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 3 Icon_minitimeSzer. Feb. 19, 2020 1:18 pm

Annyira bejön, hogy Allen nem egy profi lepedőakrobata – már nőkkel. Imádom a szemeiben ülő gyermeki tanácstalanságot, és mit ne mondjak, én sem vagyok a helyzet magaslatán, én is csak egy pasit láttam meztelenül egész életemben (Birdie nem számít, az nem volt szándékos).
Mulattat és megnyugtat, hogy Allennel mindketten egyformán tapasztalatlanok vagyunk. Úgyhogy kapkodni tuti nem fogunk, és ezt éppenséggel nem is bánom.
Ha már én zavarban vagyok, legyen ő is. Húzza csak le azt a bugyit. Gonoszdin, várakozón, vágyakozva vigyorgok.
Majd elalélok attól, hogy beszívja a bőröm illatát és belecsókol a hasamba, és csak aztán nyúl az alsóneműmért. Ah, te jó ég! Hátravetem a fejemet.
Készségesen megemelem a csípőmet, hogy lejjebb tudja húzni rólam, aztán a két lábamat is felemelem, hogy megszabadíthasson a felesleges csipkedarabtól.
Teljesen meztelen vagyok, védtelennek és sebezhetőnek érzem magam, de a tudat, hogy Allen van velem, jóleső, meleg biztonságérzettel tölt el. Viszlát szégyen és szűzies pironkodás! A könyöklésből visszafekszem hanyatt az ágyra, és a karjaimat a fejem fölé fektetem a párnára. Szinte kitárulkozok előtte. Hagyom, hadd ismerkedjen szabadon a porcikáimmal, a nőiesség pőre idomaival, vegye szemügyre és érintse őket nyugodtan. Ez engem kurvára feltüzel.
Allen a hasam fölé hajol, és ahogy a nyelve lassan felfelé kúszik a bőrömön a köldököm gödrétől egészen a melleimig, hogy aztán azokat cirógassa, lágyan vonaglik a testem alatta. Mosolyogva figyelem mit művel, miközben élvetegen, halkan sóhajtozom.
Nem bírok sokáig nyugton lenni, a kezeim mozdulnak, és muszáj beletúrnom a hajába; fésülgetni, simogatni a tincseit az ujjaimmal. Egyszerűen odavagyok a loboncáért.
Eközben a csókja, a nyelve csodákat tesz - a szakállának enyhén de kellemesen, izgatóan szúrós érintése váltakozva ingerli a bimbóimat, és az ágyékom mélyén kelt visszhangokat. Azt hiszem Allen gatyájában is feszült a helyzet, a keménysége hozzápréselődik a combomhoz és tisztán érzem magamon. Szentséges kibaszott Isten!
Bal térdem felhúzom, és a lábfejem Allen fenekére, majd feljebb a derekára vándorol, hogy a lábujjaim tapogatózás közepette befurakodjanak a nadrágja gumija alá. Ha ez sikerül, a lábammal tolom le végig a combján az alsóját.
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#72TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Feb. 20, 2020 1:58 pm

Csak csókolom..   Egyik pontján a másik után...  
Lassú ütemben fut rajta végig a számat követve az egyik kezem hogy magamban érezzem minden hajlatát. Minden domborulata, minden gödör újként magával hívogat és ahogy a nyelvem is rátalál odafenn, teljesen belefeledkezem ahogy a teste hullámzani kezd.
Felizgat.
Újszerű élvezet...
Beszívom a mellbimbóját, és egyre inkább megfeszülök, belefeszül minden testrészem.
Aztán ott a kezei megint a hajamban.. belemosolygom a bőrébe.
A nyelvem tovább indul fel, de aztán az orrom átveszi a helyet, és már a nyakába érkezve, pont ott, a füle mögött, végül a nyakában cseng vissza a leheletem.

- Szeretem az illatod... Most már biztosan tudom. - elvigyorodom, de aztán elszakítom tőle.
Fölé hajolok, csak hogy a szemeibe nézhessek újra, kócosan omlik a hajam az arca köré, teljesen bekeretezve, teljesen beleveszem.
De tovább hív a szája, és ahogy megint rácsókolok, már hozzápréselődve alul, érzem ahogy megindul a lába.

Felismerés vág tarkón... hirtelen kisülés ránt végig a gerincemen, és talán véletlenül bele is harapok a száján. Oké, csak egy kicsit, ezt biztosra veszem, de ahogy mozdul, engedve az egyik kezem mellette, alig tolatva én is rásegítek. De közben egyetlen percre se engedem el...
Na jó talán csak egy egész kicsire.

_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#73TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Feb. 20, 2020 2:26 pm

Amikor az ajkai közé szippantja a mellbimbómat, a sóhajom megtölti a szoba fülledt levegőjét, és újra belenyögöm Allen nevét. Egész testem lángol már az istentelen vágytól. Erre a fülembe döngő baritonja tovább korbácsolja azt. A szavaira szélesen, elégedetten elvigyorodom.
Újra fölöttem van és csak csókol és csókol. Én is falom őt. Tíz ujjam a haját szántja.
Közben próbálom, tuszkolom lejjebb a nadrágját, de elakadok vele abban a pillanatban, hogy érzékien belemar a számba. Kába vagyok a csókja hevességétől, és a tudattól, hogy milyen szenvedélyre is képes.
Erre Allen kicsit besegít, és nyomban lekerül róla a cucc.
Csodás érzet rajtam a meztelensége.
Egyik kezem elhagyja fent, és ha engedi, lassan megfogom az ő egyik kezét és odavonom az ölembe; zavarba ejtő lépés (számomra legalábbis), de… bevezetem a combjaim közé, és segítek az ujjainak kitapintani a csiklómat a szeméremajkak között. Ekkor megérzem a saját nedvességemet. Magam is meglepődöm, milyen sikamlós ott lenn minden - le sem tagadhatnám mennyire fel vagyok ajzva.
Vágytól izzó tekintetem Allen szemeibe villan, amikor levegő után kapok. Amit most mondok neki, még Ville sem tudja rólam. Ville… Kit érdekel???
- Szeretem… ha simogatnak... – lehelem Allen szájára évődve, és lassú körözésben megadva a ritmust járatni kezdem az ujjait a duzzadó kis gombocskán. Ha megérti mit szeretnék, a kezem kis idő után magára hagyja az övét odalent. Tenyerem végigsiklik felfelé a karrján, a bicepszén, a vállán, fel a nyakára. Ujjaim visszafutnak a tarkójára és magamhoz húzom a fejét, hogy az előbbinél is mohóbban szájon csókoljam.
Aztán mintha villám csapna belém. Elszakadok milliméternyire az ajkaitól.
- Basszus...! – nyögök a szájára zihálva, ha Allen továbbra is dörzsölve kényezteti a kéjgyöngyömet. Állatias ösztönöket, tornádó erejű vágyakat szít fel bennem. Azt sem bánnám, ha az ujja... becsusszanna… oda. Pofátlanul élvezném, de azt hiszem, hamar el is mennék tőle.
A következő pillanatban odafúrom az arcomat a nyakához, gyengéden az ajkaim közé harapom a bőrét, aztán megnyalintom. Megérzem az ízét. Sós és izgató. Ismét felnyögök, ráfújtatva forró leheletemet a mellkasára. Odahajolok, amennyire csak tudok, és miközben a bal tenyeremmel a férfiúi mellkas egyik felét simogatom, az ajkaim a másik oldalán járkálnak, harapdálnak, csókolgatnak; nyelvem hegye olykor-olykor előbukkan, hogy megnyalintsa a finom bőrt, körberajzolva a bimbót, és rá-rá csapva.
Isten bocsássa meg, kurvára nem bírok magammal -  gyengéden a fogaim közé szívom és megszopogatom kicsit. Igazából teljesen más testrészét szeretném a számba venni, ott érezni, de azt egyelőre nem merem. Az előbb, amikor odalent matattam, véletlenül hozzáértem a férfiasságához, és úúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúh… Olyan… Olyan… bársonyos volt… Úgy megsimogatnám… Úúúúgy csinálnékvelemindefélét...
Jesszus!!! Ennek a gondolatáról jut eszembe; én itt tök jól elönzőzgetek, arról meg teljesen megfeledkeztem, hogy mi van, ha amit épp művelek, nem is esik jól Allennek??? Remélem, ilyenkor jelez, hogy ácsi, vagy afelé navigál, ami bejön neki.
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#74TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Feb. 20, 2020 3:35 pm

És akkor a kezemért nyúl...
Minden percében engedem, ő tudja mi az amit akar.. Én is tudni akarom...
Fogja a csuklóm, és ahogy bevonja kettőnk, és a lábai közé, a száját hirtelen engedem el.
Nem szándékos. Nem is tervezem, de koncentrálnom kell - kicsit-, ... nyelnem, és alig állok meg csak egy centiméterrel a szája fölött.
De a szemeit mindenképpen látnom kell...

Érzem ahogy csúszik... az ujjaim újult erőt vesznek, a kezem remegni kezd, de lefogadom, csak a másikkal támaszkodón fáradok meg. (Vagy nem.)
És aztán megérzem.
Az ujjai tanítanak... minden ízében figyelem, a szívem dübörög. De csak a szemeit nézem. A levegőm... a levegőm néha bennakad, ahogy kiélezetten figyelem az arcán megjelenő rándulásokat. Szinte szétpattintja minden inamat. Mégis ahogy magamra hagy, már tudom mit kell cselekednem.
Csak járnak az ujjaim.. ahogy mutatta nekem, a szája az enyémre kap, én meg megadva magam követem.
Azthiszem soha nem fogom elfelejteni ezt a pillanatot...

A hangja a fejemben.. a leheletei.. távolról jövő zeneként reszket, mégis inkább a testében érzem.
Nyelnem kell, bele az újabb csókba, amikor elszakad tőlem, és a nyakamon indul el.
Megrándulok.
Nem mert ne esne jól, hanem mert önműködőre vált a kezem, és már képtelen vagyok rá figyelni. Bármire. Automata érzések vezetnek, ahogy lejjebb csúsznak az ajkai és már a mellkasomon lépked. Mellette a takaróba temetem a fejemet, és igyekszem... igyekszem tovább tenni a dolgomat.
Már odalenn is erősen vele vetekszem, a férfiasságom egyre duzzad, és ahogy a kezeit kívánom, vagy már inkább a száját, egy pillanatra sem szakítom meg, pedig majd megveszek érte.
Aztán mégis irányítom a kezeit.
Magától nyúlnak a mellkasomon futó kezéért az ujjaim, úgy ahogy vagyok, az alkarján futnak végig, belefűződnek a tenyerébe, és elemelem a fejem az ágyról hogy visszatalálva hozzá visszanézzek a szemeibe, ahogy gyengén fűzöm a szerszámomra.
Csak akkor csókolok a szájára újra.
Lassan... finoman, ütemesen.

_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#75TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Feb. 20, 2020 5:16 pm

Azt hiszem, csókot még így nem élveztem, mint az övét. Napokig képes lennék csókolózni vele, megállás nélkül. Felváltva habzsolni és lágyan kóstolgatni az ajkait.
Dörzsöli az arcbőrömet a szakálla, és… egyszerűen csak padlóra küld. Teljesen kivagyok tőle. Nem gondoltam, hogy a szakáll ennyire bejön, és nem csak látványra. Allené mindenképp.
Lázban ég a testem, ahogy kitartóan simogatja a csiklómat. Halkan nyögdicsélek, nyöszörgök, sikoltani, sírni tudnék a gyönyörtől. Minden ízemben ráz a remegés a bennem hullámzó élvezettől. Mocorgok, vonaglok Allen teste alatt.
Néha talán a kelleténél is erősebben markolok bele a hajába… De csak mert ki tudnám rúgni a szoba falát, annyira jól esik az érintése, és minden, amit tőle kapok.
Odalent munkálkodó keze elvándorol onnan – épp a legjobb pillanatban hagyja abba a kínzásomat, még nem robbanok, de türelmetlen vágyakozással teli gyötrelmes ürességet hagy maga után.
A tekintetünk ismét találkozik és jelentőségteljesen egybeolvad. Azt hiszem, ő is élvezi, ami kettőnk közt történik. Kell a megerősítés, hogy tudjam.
Megfogja a kezemet és… rátereli a férfiasságára.
- Ó te jó ég... – sóhajtom önkéntelenül, a szemeimet is behunyom, a számat meg elfelejtem becsukni, amint megérzem az ujjaim alatt a legnemesebb porcikájának tapintását. Puha, bársonyos, forró, kemény és… mintha lüktetne az erekciója. ÓÓÓANYÁM!!!
Allen újfent elnémít, és szenvedélyes szeretkezésbe kezd az ajkaimmal. Én eközben nem markolok rá a férfiasságára. Ó nem… Egy ideig csak cirógatom az ujjvégeimmel - szeretgetem. Kedvesen, gyengéden. Lassan…
Aztán az odalent ismerkedő kezemet is felhúzom kettőnk közé. Tenyereim a felsőtestére simulnak, és gyengéd nőies erővel hanyatt taszítom, ha hagyja.
Az oldalamon heverek mellette, könyökölve, míg szabad kezem végigsimogatja a felsőtestét, a hasát, és letalál előbbi helyére. Rákúszik a merev hímtagra – a tekintetemmel követem a kezem útját. Meg is bánom, mert ahogy végigvizslatom Allen tökéletes testének meztelenségét, égni kezd az arcom. Elszégyellem magam a látványtól, pedig az fantasztikus… Azonnal Allen arcára, a szemeire röppen a tekintetem.
Azzal, hogy simogatom a férfiasságát, saját magamat is felhergelem. Most én hajolok oda hozzá, hogy megcsókoljam. A nyelvem bátran betör az ajkai közé, és… majdnem megerőszakolom az övét, úgy vívok vele mint egy kiéhezett szuka. Egy pillanatra sem áll le a kezem; az ujjaim most ráfonódnak a szerszámára, gyengéd barlangba zárva, finoman megszorítják, és szép lassan masszírozva fel-le kezdenek csúszkálni rajta. Néha lemerészkednek róla és rásiklanak a herékre. Csak becézgetőn tapintva.
A csóknak röpke véget vetek, lihegve pillantok le Allen arcára, szemeinek kábító kékjébe.
- Fogalmad sincs róla… mennyire szeretnélek boldoggá tenni… – suttogom a szájára. - Bármire vágyj… örömmel megteszem. Csak mondd mi az, amit szeretnél. – majdnem zihálom a szavakat. - Kérhetsz akármit... Tényleg akármit...
A gondolatra, hogy szívesen a számba fogadnám, összefut a nyál a számban, hatalmasat dobban a szívem, de nem merek előhozakodni a dologgal. Lehet, egészen máshoz van kedve.
Míg válaszol, lejjebb kúszom és a hasa fölé hajolok, hogy apró, perzselő csókokkal hintsem tele. A kezem az ágyékán közben sem rest, komótosan, mégis kitartóan járkál fel-alá a merevségén.
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#76TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Vegas után NY - Allen & Octi

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

 Similar topics

-
» A beautiful friendship - Allen & Octi
» Allen Payne
» Ember tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után
» Allen & October - Levelezések (egy afrikai falu és egy hűvös ország összeköttetése)
» Minden ami Vegas...

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Játéktér ∷ :: bárhol máshol-