♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
Vegas után NY - Allen & Octi - Page 9 Icon_minitimeby Leon Williams Pént. Május 03, 2024 8:04 pm

» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
Vegas után NY - Allen & Octi - Page 9 Icon_minitimeby Derek Moretti Hétf. Ápr. 29, 2024 8:15 am

» Leon Williams
Vegas után NY - Allen & Octi - Page 9 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
Vegas után NY - Allen & Octi - Page 9 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
Vegas után NY - Allen & Octi - Page 9 Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
Vegas után NY - Allen & Octi - Page 9 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
Vegas után NY - Allen & Octi - Page 9 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
Vegas után NY - Allen & Octi - Page 9 Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
Alessandra Clark
Vegas után NY - Allen & Octi - Page 9 Vote_lcapVegas után NY - Allen & Octi - Page 9 Voting_barVegas után NY - Allen & Octi - Page 9 Vote_rcap 
Leon Williams
Vegas után NY - Allen & Octi - Page 9 Vote_lcapVegas után NY - Allen & Octi - Page 9 Voting_barVegas után NY - Allen & Octi - Page 9 Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Vegas után NY - Allen & Octi

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
SzerzőÜzenet

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#201TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 9 Icon_minitimePént. Márc. 13, 2020 7:50 pm

Vannak elképzeléseim „vacsorára”, de majd elválik mi kerekedik ki a dolgokból. Az utolsó kettesben töltött éjszakánkat még boldogan kihasználnám.
Elemelem a fejem a válláról, és viszonozom a mosolyát. Reméltem is, hogy benne lesz az esti sporttevékenységben, ami számomra gyógykúra. Egyszerűen csak feltölt energiával, igazság szerint már a társasága is felér egy kiadós wellnesseléssel. Az elmúlt egy hónap, amit együtt töltöttünk, csodát művelt velem; Allen visszahozott az élők közé, és megint elkezdtem szeretni az életet.
Én is érzem, hogy ideje kezdeni magunkkal valamit. Engedem is Allent elhúzódni, amint érzékelem a szándékát.
Újabb mosolyt címzek neki, amiért megfogja a kezem és lesegít a pultról.
- Köszönöm. – mondom a szemeibe, és én is, akárcsak ő, visszahúzom a köntöst.
Kivételesen összekötöm a derekamon az övet. Eltökélt szándékom, hogy a reggeli alatt moderálom magam, és másfajta éhségem csillapítom, nem a szexuálisat.
Megkordul a gyomrom – aha, a gyerek is tüntet, Hé, mutter, megtennéd, hogy két gyógykúrás között leküldesz valamit??? Vannak ám itt mások is rajtad kívül!
Allen asztalhoz invitál.
„Csüccs!”
Szüntelen vigyor trónol az arcomon, és közben eleget teszek a felszólításra. Leteszem magam az egyik székre..
„Én meg hozom az energiapótlást. Hogy vacsorázni is legyen energiánk.”

Kiböffen belőlem a nevetés. Na tessék.
- Mmm… Szavadon foglak. – búgom sunyi vigyorral a képemen, és beszívom az alsó ajakamat. Este kihajtom belőled a szuszt is, te dögös hosszúhajú-szakállas-szexisten…
Erre egy vicces hang kezd korzózni a gyomromban, a gyerek megint lázadozik, Mutter, ájjá le! Kajás vagyok, baszod. Lány, és magzat létére már most jó mocskos a szája.
Hatalmasat sóhajtok. Okééé…
És ahogy Allen odatolja a zsúrkocsit, a kívül-belül sajtos croissant kellemes illata megcirógatja az orromat. Mélyet szippantok belőle. Még biztosan meleg a búra alatt.
Ha esetleg Allen kiszolgál, hagyom magam kényeztetni, mellette túlságosan hozzászokom az efféléhez, ahhoz, hogy körül vagyok zsongva.
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#202TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Márc. 14, 2020 2:34 am

- Megteheted. - csak félúton mosolygom a szemeibe, de ujjaim már bele is kapnak a kocsi szélébe, és jólszervírozó pincérként az asztalhoz tolom. Soha nem jelentett az ilyesmi gondot. Én sem üvegbúrában nőttem.

- Kisasszony.. - lépek mellé. - Mi az amit óhajt?? - emelek fel mindent, közzé téve ami szemszájnak ingere, csak hogy kedvére válogathasson.
Remekül játszom ám a szerepemet, hisz vele minden sokkal könnyebb. Talán mert úgy érzem kívül-belül ismerem, és ne ragadjunk most le piszkos részleteken, egyáltalán nem arra gondolok. October... ha okozott is ebben a 4 napban meglepetéseket, - mert okozott, bőven - most őszintén mondhatom hogy mind.. mind tetszik nekem és hiszem azt, hogy az a közelség amit a jelen pillanatban az irányába érzek, nemigen fokozható. De fenntartható... és én minden pillanatában is ezen leszek az eljövendő életünkben.
Mert nem akarom őt elveszíteni...

- Szóval?? - noszogatom inkább magam, mint őt, ahogy egy rövid időre a gondolataim homályába estem, és amint megkapom a válaszokat, már elé is teszem, ahogy magamnak is, hogy aztán kellő intenzitással rávethessük magunkat az életet adó erőre..

Isteni a szex... de azért ez se elhanyagolható szempont.

Az evés.. és maga a hangulat a hozzánk szokásos kellő vidámságban telt. Oké, ezzel sose volt gond nálunk, mindig megtaláltuk egymásban azt ami egy beszélgetést vagy egy egyszerű gondolatot tovább vihet, és most sem volt ez másként. Csak a hangulat most sokkal... bensőségesebb. És én szeretem ezt az érzést...

- Nos... most hogy jóllaktunk.. - törlöm meg a kezemet, a reggelink mellé szervírozott szövetszalvétába. - Még egy dolgot szeretnék megtenni Veled... - nézek vissza a szemeibe - Már ha érzel kedvet hozzá.. - hörpintem fel aztán az utolsó korty kávémat, ami messze nem pezsgő, nem is egy minőségi vörösbor, és még a gyertyafény is hiányzik - talán majd VACSORÁRA! - de azért... ami ma az eszedbe jut, ne halaszd holnapra címszóval, eltökéltem.
És még mielőtt válaszolhatna, felállok az étkezőtől, azonnal a kezembe kapom a hangszórók távirányítóját, és a tv-re kötött szállodai internetes felületen keresek. És meg is van.. Egy gyönyörű szám... ( https://youtu.be/X5z-jjWyAJQ )
Elindítom, még mielőtt igent mondhatna nekem - nem, nem lánykérés lesz, MÉG! -  és.. scak aztán fordulok vissza hozzá, lépek elé, és kinyújtva felé a kezemet egyetlen táncra kérlelem.
Nos.. jön.. nem jön... Ez csak rajta múlik. De örökké hálássá tenne vele.
Mert ilyenben még sose volt részem...

Mint ahogy egész más sokmindenben sem, amiben vele igen.
 

_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#203TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Márc. 14, 2020 9:39 am

Aranyosnak találom, ahogy a kedvemben jár, és játékosan feltálalja a reggelit.
Kislányos zavarral vigyorgom fel rá, ahogy serényen pincérkedik.
- Két sajtos croissant lesz, köszönöm.
Nem nyúlok a reggelihez, megvárom, míg helyet foglal szemben velem, együtt szeretném vele elfogyasztani a reggelit.
Nem beszélünk, csak élvezzük az ízeket és az együtt töltött perceket. Olykor össze-össze mosolygunk az étel fölött.
„Még egy dolgot szeretnék megtenni Veled...” - közli miután végzünk, majd felkel a székről, én pedig érdeklődve követem a tekintetemmel.
Hümmm... Elképzelni sem tudom, mire készülhet, de kíváncsian várom.
A távirányítóért nyúl, mire egy lassú country dal dallamai töltik meg a lakosztályt.
Halkan elnevetem magam, és a fejem csóválom. Allen, Allen, miket ki nem találsz.
Most meglepett.
Felém fordul, és visszalép hozzám. A kezét nyújtva kér fel egy táncra, én pedig gondolkodás nélkül a tenyerébe csúsztatom az ujjaimat, és felemelkedem az asztaltól. Miután odalépkedtünk a rögtönzött táncparkettre a konyha, vagy a nappali közepén, lassú mozdulatokkal a vállára fűzöm a karjaimat. Hogyan is mondhatnék nemet erre?
Mélyen a szemébe nézek.
- Még soha senkivel nem lassúztam. – vallom be pironkodva, az arcomon szégyenlős mosoly játszik. Ez lesz az első ilyen táncom...
Remélem elnézi a bénázásomat.
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#204TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 9 Icon_minitimeVas. Márc. 15, 2020 1:53 pm

Az evés.. és maga az étel... a szokásosunktól eltérően csendben telik. Mondhatnám azt hogy kimerültünk, de az igazi indok az, hogy most inkább a szemek beszélnek. És ez.. egy újabb őrjítő momentum. Olyan.. jó. Felemelő, amikor a másiknak meg se kell szólalnia, elég ha csak a szemébe nézel.
És mindent értesz...

Az evés végeztével viszont felmerül egy ötlet. Egy olyan ötlet, ami kapizsgált már a fejemben, régen, mégis, valahogy sose vitt rá a lélek hogy rákérdezzek/megkérjem. És most örülök csak ennek igazán. Mert a jelenlegi helyzet... egészen más.
Nagyságrendekkel érzékenyebb...
A JÓ értelemben az.
És ahogy a kezembe csúszik a keze, lágy mosollyal nyugtázom, hogy neki sincs ellenére.
Egy tökéletes nap ez a mai...

A zene.. halkan ring be a fülkagylóim közé. Nagyon régen hallgattam már utoljára ezt a dalt, talán még emlékszem is, olyan húszon éves lehettem, magányosan.. a szobámban, olyan információkkal a fejemben amikről nem akartam tudni. Olyan döntésekkel, amiket nem úgy, és nem akkor akartam meghozni. Ez a zene mindig nyugodtságot rejtett. Megnyugvást. Reményt... Ahogy az ő ölelése is, itt, a kezeimben.
Épp ideje már felülírni azt a régi gondolatot.

- Ne aggódj miatta... én se... -mosolygom bele tisztán a szemeibe, de az egész aztán jól szórakozó vigyorba kúszik. - De... azt hiszem szeretni fogom! - és egy újabb mosoly. Egy amolyan szeretetteljes féle, mert hogyan is mondhatnám el neki újra.. szavakkal is, mennyire...
.. a tökéltességet jelenti nekem.
Valamit ami a legmesszemenőbbig tökéletes.

És ha elhal a szám, még mindig nem állok meg. Csak keringek és keringek vele, beleveszve egy néma érzésbe.
Amit nem mindig kell kimondani.

_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#205TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 9 Icon_minitimeVas. Márc. 15, 2020 9:19 pm

„Ne aggódj miatta... én se.”
Allen szemeibe mosolyodom. Ki hitte volna… Tényleg nem feltételeztem róla, hogy még sosem lassúzott.
- Amilyen kifinomult vagy, ebben is szuper leszel. – átölelem és hozzá simulok.
Andalogva táncolunk, vagy inkább dülöngélünk a lassú számra. Még az után is, hogy már rég vége a dalnak.
Egyszerűen csak jó érzés így lenni; ölelkezve, csendesen.
Kicsit el is kalandoznak a gondolataim, ahogy Allen mellkasán fekszik az arcom. Csak pislogok magam elé.
Hatalmasat sóhajtok.
Ville mellett sok mindent éreztem - leginkább szenvedélyt, hirtelenséget és bizonytalanságot -, de ilyet soha. Allen társaságában és a karjai közt egyszerűen csak pajzsként beburkol a nyugalom és a biztonság melege. Vele egy egészen másik világba csöppentem. Néha elmélázok azon, vajon milyen lenne az életem, ha hozzámennék?
Bárcsak teljesen kiirthatnám magamból Villet; nem az emlékét, azt a lehetőséget már elcsesztem, hanem azt a hiányérzetet, ami olykor még mindig előtör, valahányszor rá gondolok. Ez annyira leegyszerűsítene mindent – akkor képes lennék Allennek igent mondani és végleg elengedni a volt szerelmet, hogy helyet adjak az újnak. Ami Isten tudja meddig tart egy meleg férfi oldalán.
Vajon eszébe jutok néha? Villenek… Biztos nem rágódik annyit, mint én. Szerintem még az üzenetet is kitörölte, anélkül, hogy meghallgatta volna. Egy hónapnyi síri csend… Ez épp eleget elárul. Tudom mi a dolgom; ugyanaz, mint amit ő tett; továbblépni és vissza se nézni.
Bárcsak képes lennék csak magamra gondolni; akkor nem érdekelne, hogy mi lesz a banda többi tagjával, és kilépnék a fenébe. De ezt valahogy nem tudom megtenni velük. Szinte már a bátyjaim. Még Vespa is rám írt egyszer, hogy „gyógyujjá meg”. Biztos be volt lőve, de még így is nagy teljesítmény tőle.
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#206TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 9 Icon_minitimeVas. Márc. 15, 2020 10:06 pm

Elmosolyodom. Most valahogy nem is telik tőlem ennél többre. Aztán ahogy a zene elhallgat, mégse állok meg. Most jó így vele. És meg akarom jegyezni ezt a pillanatot. Örökre...

Aztán mégiscsak valami kettőbe töri. Nem látom, hallom vagy érzékelem, egyszerűen csak érzem. Valami belső sugallatként.

- Valami.. baj van?? - kérdezem ezt ma már másodikként. Pedig ez.. egy egészen más helyzet, más szituáció, és az is lehet hogy csak a fejem játszik velem, mégis óvatosan engedem el.
Talán már épp ideje. De nem vagyok megróvó. Vagy követelő... Tudom hogy a napokban történtek, erősen felkavarnak benne mindent. Bennem is...
Csak épp az én helyzetem...
.. sokkal egyszerűbb.

_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#207TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 9 Icon_minitimeVas. Márc. 15, 2020 10:27 pm

„Valami.. baj van??”
Felemelem a fejemet és a pillantásom Allen arcára vándorol, a szemeiben állapodik meg.
- Nem. Nincs. Csak… Kicsit parázok a holnap miatt. Vissza kell menni, ééés… ennek a nyugalomnak lőttek. Köthetem fölfelé a gatyámat. – magyarázom mosolyogva. Allen biztosan érti mire gondolok.
Vár rám Grid egy-két ízes lebaszással, bepróbálkozással, fenyítéssel, és sanszos, hogy előbb vagy utóbb Villel is összefutok a stúdióban. A találkozás elkerülhetetlen, elvégre ugyanabban a bandában virnyogunk, és együtt kell dolgoznunk - még legalább hónapokig, amíg le nem pörög a Káoszosokkal való közös koncert, meg egyéb megkezdett projektek.
- Esetleg nem lenne kedved sétálni egyet a parkban? Nekem jól esne. – tudakolom, s a mosolyom egyre szélesebbre fut.
Ha Allen igent mond, akkor…
- Köszönöm életem első táncát! Igazán élveztem... Tökéletes volt. – döngöm, aztán lábujjhegyre emelkedem, és egy apró puszit nyomok a szájára.
Finoman lefűzöm róla a karjaimat, majd elindulok készülődni; felöltözöm, és pikk-pakk rendbe szedem magam a fürdőben.
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#208TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 9 Icon_minitimeVas. Márc. 15, 2020 11:09 pm

Nagyot sóhajtok. Nem mondom hogy ezek a dolgok nem fordultak az én fejemben is meg. Csak talán... más viszonylatként. Először is ott az apám... az a nyomorult légkör, ami néha rányomja a bélyegét mindenre. Ott van Conrad, aki folyton és mindenben ellenkezne, és alig várja - tudom jól - hogy csak egyszer is hibázzak.. hogy csak elvétsek valamit, hogy legyen amit az apám orra alá dörgölhet, amiért nem vagyok elég.. JÓ!
Neki...
De aztán itt van October is. Az ő esete, és a tudat... még nem egészen tudom hogyan érint. Még nem gondolkoztam el ezen. Őszintén... nem is akarok. Nem akarok a jövőbe látni, nem is tudok, de legfőképp nem akarom elrontani ezt az utolsó pillanatot. Ezt az utolsó napot...

Elmosolyodom, és a lassan a füle mögé hajtok egy kósza hajtincset.

- Ne aggódj... végig ottleszek Veled. - és komolyan gondolom. Akár minden pillanatban, ha kéri, egész míg vissza nem utazunk ide, New Yorkba, hogy megkezdjük a felvételeket.
Semmi nem tenne boldogabbá.

Ám akkor befut egy kérdés is. Egy kérés. És mivel abszolút nincs ellenemre, miért is ne, mindkettőnkre rá fog férni egy kis levegő.
Rendesen elhasználtuk már itt  benn.. - és csak mosolygok a gondolatra.

- Hogyne. Ránk fog férni. - és ha már úrinő-projekt, az utolsó pillanatokban - miután megkaptam a puszimat- , a kezét a számhoz emelem, és csak félig hajolva bele rányomok egy olyan igazi, kisasszonyoknak való csókot.
Mert megérdemli.

- Itt folytatjuk! -kacsintok rá, és csak figyelem amíg elsétál.

Soha nem gondoltam volna... Ezt az egészet .. De most...

Nagyot sóhajtok, egy amolyan bizalommal telit, boldogsággal, aztán én is ráveszem magam, hogy elinduljak.
Összeszedni magam. Természetesen.
Néhol beleakadva, olykor összenevetve, és néha-néha egy-egy csókot lopva, de aztán csak sikerül hogy eljussunk odáig, és kilépjünk azon az ajtón.

Nehéz meccs volt!

_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#209TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 9 Icon_minitimeVas. Márc. 15, 2020 11:47 pm

„Ne aggódj... végig ott leszek Veled.”
Ha hangot adna az aggodalmának, ami az apját és a cégét illeti, szóról szóra ugyanezt mondanám én is neki.
Még a készülődés is mókás; bele-bele futottunk egymásba a nagy igyekezetben, de Allen kreatívan kihasználta az apró alkalmakat, hogy elcsábítson egy-egy lopott csók erejéig. Egyáltalán nem bántam.
- Várj! Vigyünk a kacsáknak kenyeret. – fordulok még vissza az ajtóból gyorsan, hogy a konyhába visszarobogva a kistáskámba rámoljak egy zacskónyi kenyeret. - Mehetünk! – nevetek rá Allenre, aki addig a nyitott ajtóban várt rám.
Imádtam, hogy a park olyan közel van a hotelhez. Fél percnyi séta, és máris a fák lombjai alatt andalogtunk. Csodás, verőfényes idő volt, az égbolt ragyogó tisztasággal kéklett fölöttünk.
Sétálgattunk, néha leültünk egy-egy padra, hol beszélgettünk, össze-össze vigyorogtunk, hol pedig csak hallgattunk, és csodáltunk a tájat magunkban. A kacsák pedig kifejezetten örültek a kenyérdaraboknak. Úgy belejöttem az etetésükbe, hogy ha Allen nem kap el a derekamnál fogva az ominózus pillanatban, amikor megcsúsztam, mert annyira közel akartam menni hozzájuk, hogy tuti beleseggelek a tóba. Kis híja volt, hogy nem lettem kacsaeledel.
Lehuppantunk a fűbe, és csak röhögcséltünk. Úgy éreztem magam, mint aki a második gyerekkorát éli. Ilyen pillanatokban még akkor sem volt részem. A szüleim halála után eléggé magamba fordultam, nem voltam olyan eleven és életimádó, mint általában a gyerekek. Viszont most bepótolok minden elmulasztott parányi mulatságot!
Szinte repült az idő. Nekem fel sem tűnt, hogy órák teltek el azóta, hogy kiléptünk a szálloda bejáratán. Csak a gyerek harangozott, hogy Mutter, csúszott az ebédidő!!!
Naná, hogy csúszott; délutánra – eleve a reggelire is később került sor.
- Ha lesz kedved, este is kijöhetnénk még sétálni egyet. Biztosan szép a park kivilágítva. Megnézném. Még utoljára. - magyarázom, miközben felmosolyodom Allenre. Mellette lépkedek, visszafelé tartva a hotelba.
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#210TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 9 Icon_minitimeHétf. Márc. 16, 2020 12:34 am

Kacsáknak... És kenyér...
Guvadhat a szemem, de úgy őszintén, inkább nem árulom el neki. Egyetlen pillanatra sem.
Szóval szelel vissza, aztán már meg is érkezik, és amint ezt megteszi, már zárom is mögötte az ajtót.
Még a végén az egész hűtőszekrényt elteszi!
De ez a második... amit nem árulok neki el.

A park... csendes. Csendesen szép, romantikus, és való igaz, csak a new yorki és las vegasi viszonylatokban nevezhetném békésnek, de épp elég volt ahhoz, hogy mindvégig figyeljem. Amikor épp nem figyelt oda. A reakcióit... a sóhajait.. és még azt a gyermeki csillogást is a szemeiben, amik elárulják: remekül érzi magát. Semmi árnyék, szomorúság azokban a jól ismert szemekben, és mindaz ami az elmúlt hetekben valahogy általánossá vált, egyszerűen... elillant.
És ez jó érzésekkel töltött el.
A tökéletesség érzésével.
És habár biztos vagyok benne, hogy nem csak az övé, hanem már az én szemeim is egészen más színben játszanak, mégis... valahogy az övé az, ami felszabadítja a bennem rejlő érzéseket.
És ezért örökre hálás leszek neki.

Az ő szavai rántanak vissza, vissza az eltévedt gondolatok sugarából.

- Persze! - vágom rá. Először zsigerből, de aztán érzem magyarázatra szorul ez a vehemencia, így tovább is fűzöm az egészet. - Úgy értem...  Szívesen. - mosolyodom el. - De tudod mit? - torpanok aztán meg. - Mit szólnál ha ma ebédre kihagynánk a hotelt, és tudok egy isssssteni éttermet a viszonylagos közelben. - biccentek rá. Miközben a kezét szorongatom. Hogy honnan vagy mióta?? Ez az egész már annyira kiesett, de a legfontosabb viszont hogy ő nem rántja el.(?) Nyilvánosan. Így eszemben sincs nem próbálkozni vele.

És ha benne van, leintem az első arra jövő taxit, hogy besurranva a hátsó ülésre, őt még mindig nem engedve kirakjon az egyik kedvenc éttermem előtt.

Füvesen... De kit érdekel??

_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#211TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 9 Icon_minitimeHétf. Márc. 16, 2020 12:47 am

Az ebéd az étteremben, majd a délutáni ejtőzés a lakosztályunkban, végül az esti séta a parkban nagyon jól esett; búcsút vettem a fáktól, és úgy magától New Yorktól, de megígértem neki, hogy még visszatérek. Hamarosan.
Szép reményekkel telve tértem vissza Allen oldalán a hotelszobánkba, ahol hatalmas meglepetés várt. Allen gyertyafényes vacsorát készíttetett elő. Ebben a négy napban csupa olyan dologgal lepett meg, amikben még életemben nem volt részem. Rendesen zavarba hozott, a legelső percben szóhoz sem jutottam, de valójában a világ legboldogabb nőjévé tett – és ezt meg is mondtam neki egy szenvedélyes csók kíséretében.
A vacsora mennyei volt; akárcsak a társasága. Újabb feledhetetlen éjszakában részesített; gyengéden, édesen és hosszan szeretkeztünk, majd egymást ölelve fürdőztünk még a szerelmes együttlét boldog utóragyogásában, míg a fáradtság végleg úrrá nem lett rajtunk.
***
Alig behunyom a szemem, a sötétség beszippant, mélyre ránt, és a következő pillanatban egy kietlen pusztaságban találom magam.
Minden a vörös árnyalataiban úszik; a föld a lábam alatt, az égbolt, a sebesen rohanó viharfellegek.
Tanácstalanul körbenézek, és az a legelső gondolatom, hogy el akarok innen tűnni. Mögöttem vérszínű, szikkadt talajtenger nyúlik a végtelenbe, de amikor visszafordulok, az orrom előtt a kopár sivatag kellős közepén egy... fesztivál(?), vagy inkább sátorfalu bukkan fel a semmiből.
Rengeteg sátor… Mind piros, és a falaik baldachinként lengedeznek a kénbűzös szélben.
Mellettem egy korhadt, ferde oszlop áll, és egy tábla himbálódzik rajta a fejem fölött. Rozsdásan nyikorog a forró fuvallatok lökéseitől. Azonnal belém hasít az ijesztő felismerés; Ez itt… a Pokol.
Felemelem a pillantásomat és elolvasom a táblára kapart szöveget; a betűk metszéséből ítélve valószínűleg karmokkal vájták bele a fába: „Vágóhíd”.
Megborzongok.
Rettenetes érzés öntudatra ébredni egy olyan rémálomban, amiből egyszerűen nem találod a kiutat.
Besétálok a sátrak közé. Nem akarok menni, de a lábaim mégis visznek. Élveteg nyögésektől, fájdalmas sikolyoktól, és kárörvendő röhögésektől hangos ez a hely. Minden sátorban vad és perverz orgiák zajlanak. A legszürreálisabb módon összegabalyodott meztelen testek sokaságai vonaglanak és vergődnek mámoros kábulatban az áttetsző leplek mögött. Tömény füst és alkoholszag facsarja az orromat, idegen, abszurd zene zeng az éterben minden irányból.
Elfog az undor. Nem akarom látni a pucér emberszörnyeket, sem hallani. Nem akarok itt lenni.
Továbbmegyek.
Hirtelen elakad a lábam valamiben, és hasra esek. Hátrapillantok; a bokámon lánc, mint a raboknak.
Grid óriásként tornyosulva terem fölöttem. A homlokán két szarv, s a szemei mint két napkorong, vörösen izzanak, bennük vérszomjas kegyetlenség lángol.
- Az én példányomat a véreddel írd alá, légy szíves. - nyájas de gonosz mosolyt vetít, és az arcomba tol egy papírlapot, aminek a tetején az áll, „Lemondónyilatkozat”.
Szembeköpném, de a szám nem engedelmeskedik. Ez a legszarabb rémálmom.
Megragadom a bokámon feszülő láncot, és húzni, göngyölgetni kezdem. A vége Grid kezében van. Sok másikkal együtt. Csörögnek, ahogy megrázza a markát. Olyan a hangjuk, mint az esőként záporozó pénzérméknek.
Kirántom a béklyómat a karmai közül de ő csak röhög. Feltápászkodom, aztán máris továbbmegyek. Mintha tudnám hová tartok, pedig nem is.
Egy sátrat keresek. Egy bizonyosat. Egy bizonyos valakiét. Csak az érzés biztos, hogy valakit keresek.
Az enyém mellett kígyózik még egy rablánc a földön. Követem a katlanszerű fülledtséget ontó sátrak között.
Az egyikhez vezet, ami mind között a legsötétebb. Majdhogynem fekete.
A lánc befut a bejáratán.
Félrehajtom a ponyvát, aztán belépek a félhomályba.
Egy cingár fickó ücsörög a közepén magában, miközben egykedvűen pengeti a gitárját.
Nyúlánk alakjáról és csigás fürtjeiről megismerem; Ville...
Egyre csak a gitárját bámulja. Jöttömre sem néz fel.
- Elhagytál. – döngi mély, zengetes baritonján.
- Tessék??? Te hagytál el engem. – felelem döbbenten. Mást is akarnék mondani, de a nyelvem nem jár tovább. Nem tud.
- Elfelejtettél. - még mindig csak azzal a kurva gitárral van elfoglalva. A valaha hallott legbánatosabb dallamokat játssza rajta.
Egyáltalán nem értem az egészet. Csak állok előtte.
Az ő bokáján is ott fénylik a rabigát jelentő kötelék. Az én láncom, ami az előbb még itt volt a kezemben, eltűnt.
Megszívja az orrát, aztán hosszan cigifüstöt fúj ki magából.
- Ha szereted, menj hozzá. Imádni fogja Sky-t. Mindent meg fog neki adni. Ahogy neked is.
Honnan tudja, hogy Sky-nak szeretném hívni a gyerekünket, ha kislány lesz? Sosem mondtam neki. És honnan tud Allenről?
Noha még mindig rám sem hederít, kinyújtom felé a kezem. Várom, hogy feltekintsen, és megfogja.
- Gyere velem. – kérlelem könyörgő, kétségbeesett hangon.
Meg sem moccan.
- Ville, kérlek, menjünk innen. – a kezem még mindig őrá vár.
Újabb füstgomolyag szabadul a szájából.
- Ez a dal az utolsó. - döngi, mintha nem is hallaná, amit mondok.
Most látom csak min üldögél „a halott ember”; egy sírhalmon.
Az egész nagyon különös. Beleborzongok. Legbelül érzem, és az agyam leghátsó zugában is azt súgja valami, hogy nem jó ez így. Rosszat sejtek.
Letérdelek közvetlenül elé a földkupacra - még friss; a föld nedves, áporodott szagot áraszt, facsarja az orromat.
Gyűlölöm. Az elmúlás bűze.
- Összekoszolod a ruhád. - mondja még mindig lesütött tekintettel, az ujjai unottan lépkednek a húrokon.
Végignézek magamon. Meglepődök; menyasszonyi ruhát viselek, mesés darab, fekete díszítéseket varrtak rá. Csak azt tudom, hogy nagyon tetszik, és imádom, de mégsem érdekel, hogy tönkre teszem. Az a rettenetesen keserű érzés, hogy örökre elveszíthetem Villet, ha most egyedül hagyom, sokkal jobban aggaszt.
Elnyeli a föld… Elnyeli a föld… Elnyeli a föld... – suttogja egy ótvar hang a fejem körül repdesve.
Mondanám, hogy ő ment el, én ott voltam neki, ő választotta ezt, és még mindig hiányzik, de nem jön ki hang a torkomon.
Sehogy sem tudok a szemeibe nézni, nem találom azokat, az arcát fekete árnyék borítja.
Lekuporodom a sarkaimra, és az arcomat a térdére hajtom.
- Ha tudnád, mennyire gyűlölöm, hogy sosem beszélsz hozzám. – sóhajtok egy hatalmasat.
A következő pillanatban forró szélfuvallat lebbenti fel a bejáratról a ponyvát, és trópusi hőség árad a sátorba. Odakint ragyog a napfény, lengedezik a sűrű fű, a távolban ernyős akácia magaslik. Afrikai kisgyerekek ugrándoznak egy férfi körül, aki megszólalásig hasonlít Jézusra, mintha csak maga a messiás lenne; makulátlanul fehér, könnyű nadrágot és inget visel, és vakító, szinte túlvilági fény árad belőle, ami nem is a testéből, sokkal inkább a lényéből sugárzik. A puszta látványától is melegség jár át.
Allen... Boldogság hullámzik végig bennem, amint felismerem. Felém fordul és rám mosolyog.
Egy részem nyomban odaszaladna hozzá, nevetve, ki a fénybe, a szabadságba, míg egy másik maradni akar Villel, még akkor is, ha közben tudom, hogy így a pokol egy szolgájaként ezen a borzalmas helyen rekedek. A maradni akarás olyan erős………............
***
Az álomkép ködként enyészik el, csak egy nyomasztó érzés marad utána. Egyfajta balsejtelem.
A pilláim megrezzenek és a szemhéjaim alá betör a fény. Kába a fejem. Hol vagyok? Ja, a szállodában...
Reggel van. Egy pillanatra megrettenek. A gondolat teszi, ami azonnal belém nyilall: Haza megyünk... Nem lehetne megállítani az időt? Mondjuk örökre?
Allen mellettem fekszik. Talán már ébredezik. Felé fordulok, és csak nézem őt. Szelíden mosolyogva.
Az álmom áttetsző páraként dereng még az elmémben. Különös, enyhe de kellemetlen érzeteket hagyott maga után. Ez csak egy rossz álmom volt, és remélem hamar elmúlik az az áldatlan érzés, amit okozott. Közben is próbálom fejtegetni, vajon mit jelent. Jelent egyáltalán bármit is, vagy csak az agyam igyekszik feldolgozni az eseményeket?
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#212TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 9 Icon_minitimeHétf. Márc. 16, 2020 2:00 pm

Csodálatos egy este volt.... Ez az első ami bevillan, ahogy a fény, eléri a koponyám. Oké, a szemeimet, de hadd hangozzék ez így, elvégre.. az új dolgoké most a szerep! Nem??

Elmosolyodom, habár még magam sem tudom miért. Valami mély hozza ezt belőlem, a szemem csukva, de valahogy érzem hogy itt van mellettem, és a karja is átölel(?).
Isteni egy érzés...

- Jó reggelt! - nyitom fel aztán a szemem, de a szemeiben zavaros képek játszanak. Azonnal lefagy a mosolyom.

- Rendben vagy..? - kérdezem. De csak óvatosan. Nem tolakodom, nem is akarom hogy olyat mondjon amit nem akar, egyszerűen csak tudni akarom. Rendben érzi e magát.

Az elkövetkező napok és órák, valami azt súgja nehézségekkel telibbek lesznek mint hittem. És nem nekem. Talán nem nekem... DE akkor is.

- Akarod hogy.. - simít fel aztán megemelkedett kezem az arcára, és simogat rajta végig. Megnyugtatón. Talán bátorítóan. Talán csak együttérzően, holott nem is igazán tudom mi az amivel együtt kell éreznem. De érzem. És ez az egyetlen fontos benne. - akarod hogy maradjunk még?? - a szemeim a szemeiben tartanak. Nem engedik el őket - Csak még néhány napot. Áttehetem a repülőt, akár.. - de nem is tudom... hogy is hangozzék a vége. Egyszer minden pillanat eljön. De talán ha később, akkor van még ideje megnyugodni a végére.
Már ha ezt szeretné.

_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#213TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 9 Icon_minitimeHétf. Márc. 16, 2020 2:38 pm

A fejem a párnámon pihen, Allen vállánál, miközben a karom átöleli a mellkasát.
Ahogy kinyitja a szenét és rám néz, halványan rámosolyodom.
„Jó reggelt!”
- Szia...
Már-már félelmetes mennyire jól ismer; minden rezdülésemből, pillantásomból képes kiolvasni a gondolataimat.
„Rendben vagy..?” - tudakolja.
- Persze... – felelem, egy újabb lágy mosollyal próbálom igazolni a dolgot - ...csak összevissza álmodtam minden hülyeséget, sétáltam egyet a pokolban, meg ott volt Grid... Lehet a hazaút miatti para teszi. – magyarázom megvonva a vállam. De arról már mélyen hallgatok, hogy valamiért veszettül rossz érzésem van. És nem tudnám megmondani, hogy mi zavar; mi ez az ok nélküli nyugtalanság, ami ott zümmög az agyam mélyén. Valami rossz történt. Vagy történni fog. Ám ennek a balsejtelemnek nem adok hangot, Allen így is hülyére tutujgat. Egyáltalán nem bánom, hogy ennyire törődik velem, de azt sem szeretném, hogy minden energiáját és figyelmét rám összpontosítsa, az én bajaimra. Jó lenne, ha már lazítana végre, és nem miattam aggódna.
Megérinti az arcomat, és megsimogatja. Én pedig ráfűzöm a kézfejére az ujjaimat, és belecsókolok a tenyerébe.
„Akarod, hogy maradjunk még? Néhány napot. Áttehetem a repülőt, akár..”
- Ugyan, erre semmi szükség. Azért köszönöm. Imádom, hogy ilyen kedves és figyelmes vagy, de nem ódázhatjuk el a végtelenségig a hazautat. – búgom a szemeibe, a mosolyom még mindig ott tündököl az ajkaimon. - Előbb vagy utóbb úgyis szembe kell néznünk a mumusainkkal és a kötelezettségeinkkel. Jobb ezen mielőbb túlesni. Úgyis visszajövünk még. – magyarázom, és hanyatt gördülök, hogy felkönyököljek az ágyon.
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#214TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 9 Icon_minitimeHétf. Márc. 16, 2020 3:09 pm

Összevissza álmodott... Hirtelen réssé húzódik a szemem, de nem afféle gyanúskodó, inkább csak sajnálatomat fejezem ki a dolog felett. Őrületesen félhet attól a félkegyelműtől...

- Nem lesz semmi baj.. - egy csókot nyomok a homlokán, már ha elérem, de aztán felszabadul valami más is. Egy újabb gondolat. Egy olyan, ami elodázhatja a pillanatot, de nem tehet semmisé mindent. Mégis... Azért megkockáztatom. Meg, mert bármit megtennék érte. És ez egyedi momentum az életemben, de itt van. Benne vagyok. És ez jó érzéssel tölt el.  

Ám a válasz.. talán tőle is helyesen hangzik el. Valahol én is ezt gondolom. A muszájnak, egyszer be kell következnie, és ahogy ő is megerősít a kérdésben, most én húzom magamhoz a kezeinket, és lágyan csókolok az övébe.

- Akkor jöjjön aminek jönnie kell... - azzal elengedem a gondolatot, és ahogy felkönyököl, én is követem.

A reggel további része, valahogy a szokásosan telik. Szokássá válik... Alig 3-4 nap alatt, ha valakit ennyire közel érzel, valahogy megtanulsz mellette érezni mindent. Fürdőszoba.. zuhany.. és vele a szükségesek, az összepakolás.. igaz, hívhattam volna hozzá embert, de se ő, se én nem szoktunk az efféléhez, így alig órákkal később, már egy reggelin is túl belefeledkezve az érzésbe, már a kezéért nyúlok - ha adja - amikor megnyílik a szoba ajtaja, és végig a liftben le, a recepcióig, ahol átnyújtom az aranykártyát. a név kötelez, a kijelentkezés az átlagostól eltérően telik. A pénz... megnyit neked vagy ezernyi világot...

A kocsink már kinn vár a bejárat előtt. A hordárok helyezik a csomagokat, én meg kinyitom előtte az ajtót, ő beül, és én beülök, és ahogy a kocsi elindul, valahogy néma csönd férkőzik közénk be. Se ő, se én nem beszélek. Kivéve ha...

Amikor megérkezik a kocsi, és ráfordulunk a reptér magángépeknek kialakított részére....
Hosszú percekig nem nyitom ki az ajtót.
Csak a szemeibe bámulok, és felsóhajtok.

- Viszlát New York... jövünk még New York... - és elmosolyodok.
Pont mielőtt kilökném az ajtót.

_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#215TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 9 Icon_minitimeHétf. Márc. 16, 2020 3:59 pm

Miután összeszedtük magunkat és becsomagoltunk, az ajtóban még megállunk. Mosolyogva vetek egy utolsó pillantást a lakosztályra, ahol 3 csodás éjszakát és napot töltöttem Allennel.
Hatalmas sóhajjal búcsúzom el a nappalitól, a konyhától és a hálótól, na meg a fürdőszobától. Mindegyik új, feledhetetlen emlékekkel ajándékozott meg, és közelebb hoztak Allenhez.
Ő a kezemért nyúl, az ujjaim boldogan simulnak a markába, és a tekintetem az arcára vándorol. A szemeibe mosolygom még utoljára, mielőtt kilépünk a folyosóra. Nem végként élem meg a mai távozásunkat, hanem a kapcsolatunk megújulásának kezdeteként.
A recepcióról távozva, kilépve a szálloda épületéből, mielőtt beülnék a bérelt autóba, még vetek egy lopott pillantást a jármű fölött az út túloldalán zöldellő Central Parkra. Szeretem ezt a helyet.
Allen nem sürget. Rámosolyodom, aztán megköszönöm, hogy kinyitotta előttem az ajtót és megvárta, míg nézelődök pár másodpercig. Aztán beszállok, és ő is követ.
Egyikünk sem szól, csak csendben nézelődök kifelé, és… búcsúzkodom a várostól. Talán Allen is, vagy csak látja rajtam, hogy el vagyok mélyülve, és nem akar zavarni.
Kellemes baritonja csak a reptérre befordulva, végül leparkolva a megfelelő helyen, töri meg az utastér csöndjét.
„Viszlát New York... jövünk még New York...”
Széles, vidám mosolyt vetítek a szemeibe. Nyoma sincs bennem szomorúságnak. Egyetértően bólintok rá a szavaira- Igen, még látjuk New Yorkot együtt.
- Köszönöm, hogy elhoztál. Fantasztikus napok voltak. – hajolok oda hozzá, hogy egy apró puszit préseljek a szájára, mielőtt kilökné a kocsi ajtaját.
Perceken belül már a bérelt magángép kényelmes foteljében üldögélek. Ismét. Az ismerősség érzésével üdvözlöm a fedélzetet.
Jókora sóhajt engedek ki a mellkasomból.
Hát akkor… Irány Vegas.
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#216TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 9 Icon_minitimeHétf. Márc. 16, 2020 4:34 pm

"Köszönöm, hogy elhoztál. Fantasztikus napok voltak"

Elmosolyodok. El, mert a szavai ezt diktálják bennem. Egy nagy sóhaj akarózik kitörni a torkomon, de csak lazán engedem, egy újabb mosollyal, aztán nyugtázva az érzést, kilököm az oldalamon az ajtót.

A gép már vár. Melegítik a motorokat, a személyzet is már kedvesen mosolyog, mi meg lépkedünk, csak követjük a már ismert utat, és alig néhány percbe telik, mire már fenn is ülünk a gépen.
Épp szemben vele foglaltam helyet.
Épp olyan, mint idefelé jövet.
Csak már sokkal bizalmasabb...

- Tiszta De javú. - mosolygom a szemeibe, de tudja mire gondolok. Persze nem egészen. És ezt értelmezni is hivatott, ott a helyemben előre dőlök, hogy érte nyúljak és megszorítsam a kezét. Vagy az asztalon, vagy ha nincs közöttünk asztal, akkor az ölében.

- Vagy.. nem egészen..  - mosolygom - Annál sokkal jobb.. - a mosolyom beletör a szemeibe, és ahogy a stewardess a háttérben az irányomba pillant, értek a ki nem mondott késztetésnek, és egyszerűen bólintok.
Mehetünk.


Azzal a motor felmorajlik, és megindulnak a kerekek.
Újabb négy... csendességben töltött óra.
Vagy akár beszélgetések.

_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#217TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 9 Icon_minitimeHétf. Márc. 16, 2020 4:53 pm

„Tiszta De javú.”
Allenre mosolyodom, és hagyom, hogy az asztalon pihenő kezemet a markába zárja.
„Vagy.. nem egészen.. Annál sokkal jobb..”
- Ahogy mondod. – kacsintok rá.
Hüvelykemmel megcirógatom a kézfejét, aztán pillanatokra rá, a tekintetem a kezeink mellett heverő  a New York Magazin odakészített példányára téved. A címoldalon ott virít vastag, vörös betűkkel: „Deadman az intenzíven”. Azonnal kiszúrja a szememet. Gúvadok is rá egy darabig, hogy Mi a fene???, talán még ki is csúszik a számon.
Lassan elengedem Allen kezét, aztán a lapért nyúlok – ha csak Allennek nem kell és nem előz meg -, és fellapozom. Nem kapkodok, de a kíváncsiság hajt. Szaporán járnak az ujjaim. Alig nyitom ki, szinte azonnal ez a cikk köszön rám:

„Egy megbízható forrásunk szerint Ville Deadman Wallow-t, a Slaves of Hell nevű rockformáció énekesét, ismételten a UMC-ben látták el az intenzíven. Egyesek azt mondják mérgezés miatt került be, megint mások hogy ismét a drog. Nem ismeretlen az ilyen kedvenc énekesünk életében, vajon megint egy kósza hóbort? Vagy most más bolygatta fel a kedélyeket? Közrejátszhat e a történetben hogy paparazzóink Miss October Soininen-t a banda lemezkiadó cégének alelnökével Allen Payne-el látták New York városában kéz a kézben!? Még ha egyes pletykák szerint az ominózus úriember a meleg közösséget is gyarapítja.
Mi lehet a háttérben? Belső feszültség? Vagy egyszerű féktelen életvitel? Ami a biztos hogy Deadmant pár nappal később kiengedték, a saját lábán távozott el, a kórház mélygarázsának rejtekébe bújva.
Hivatalos közleményt a menedzsment nem adott ki.
De ezt már megszokhattuk tőlük.”


Az eddigi jókedvem valahogy nyomban elszáll.
- Basszus... – nyögöm halkan. Ezek jól összekutyultak egy cikkben mindent; ott van Ville esete, aztán meg összefüggésbe hozzák a dolgot Allennel és velem, harmadjában meg azon pörögnek, hogy Allen a férfiakhoz vonzódik. Ezek a gyökerek mindenhol ott vannak? Néha nagyon utálom ezt; hogy az embernek sehol sincs egy kis nyugta a sok primitív lesifotóstól meg elcseszett mesemondó firkásztól.
Újra el kell olvasnom a cikk első felét… Vadul verdes a szívem. „mérgezés miatt került be” és „ismét a drog”. Jézusom…! Ville! Mi a bánatot csináltál???
Nagyot nyelek. Belém nyilall, hogy talán én idéztem elő. Miattam történt, mert első este felhívtam, és hagytam neki azt a nem túl vidám üzenetet. Akkor és ott meg sem fordult bennem, hogy megpróbál kárt tenni magában. Már bánom, hogy rácsörögtem; nem kellett volna. Még ha haragszom is rá, amiért eldobott, ártani sosem akarnék neki.
Tudtam, hogy valami baj van. Éreztem! Basszameg! Basszameg! Basszameg!
4 órás az út. Most hogy üljek itt nyugton??? Faszom... Egy örökkévalóságig fog tartani, mire Vegasba érünk.
Vajon jól van? Azt írták, hogy kiengedték, és a saját lábán távozott. És ha megint megpróbálja? Ha kitalál valami más faszságot??? Ami tényleg elviszi?????
Zakatol az agyam, a halántékom lüktet. Az arcomra kiül a nyugtalanság egyértelmű kifejezése; borzasztóan aggódom és tépelődöm.
Ráírhatnék. Hogy mi van vele… És ha azzal is csak ártanék? Majd szétvet a kíváncsiság, hogy mi van, mi történt, de őt biztosan nem hívom fel. Akkor mégis kitől érdeklődjek? Gridtől? Na, azt már nem! Amilyen hangulatban elváltunk egymástól, meg amúgy is szarik a fejemre, másrészt az a faszkalap örül, hogy Villel szétmentünk. Nem lesz olyan kegyes és jóindulatú, hogy felvilágosítást adjon. Ha meglátja, hogy én hívom, talán fel sem veszi a telefont. A nagy büdös francokat fogok én Gridtől érdeklődni. Más meg… nincs, aki tudhatná pontosan mi volt. Jelenleg azzal kell beérnem, amit az újság ír: Ville elvileg jól van.
Bassza meg...
- Ezeknek nem igaz, hogy nincs jobb dolguk, mint más életén csámcsogni. – dünnyögöm végül, és Allen elé tolom a magazint, kinyitva ott, ahol a cikk van, és mutatóujjammal arra a mondatra bökök, ahol minket említenek, a folytatásban meg őt…
Hátradőlök a fotelban. Felkönyöklöm a karfára, az államat a tenyeremben támasztom; az ujjhegyeim a számon babrálnak. Enyhe idegesség.
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#218TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 9 Icon_minitimeHétf. Márc. 16, 2020 6:44 pm

A szemei.. A szemei azok amik magukba rántanak, de valószínűleg csak én misztifikálom túl. Az érzést.. Az érzetet.. Mégse vagyok hajlandó most bocsánatot kérni. Egyszerűen csak élvezem.
De aztán valami megakaszt. Ő az. És ahogy hirtelen engedi el a kezem, érzékelem hogy valami zavar van az erőben...
Pláne amikor az újságért kap.

- Mi történt. - kérdezem, de nem vagyok túl nyugodt. Nem, mert egyszerűen átveszem a belőle áradó feszültséget, és amíg nem tudom mi a baj, mi az ami fontos neki, valahogy nem merem elengedi ezt a részletet. A frászt hozza rám! Már eleve a tudat hogy valami baj van. És ahogy bőszen lapozgatni kezd, én is kíváncsi vagyok, de hagyom hogy a maga módján dolgozza fel. És aztán beszéljen.
És meg is teszi. Rövid idővel később.

Elém kerül az újság és végigfutom azt a szemetet. Sose olvasok ilyeneket, pont azért mert...
De megakad ám a szemem ott máson is.

Előrehajoltam hogy olvassak, de most visszadőlve az ülésben nagyot sóhajtok. Mintegy leengedek. Beletörődök. Vagy csak tudomásul veszem, de ő... ő egészen másképpen kezeli ezt.

- Nincs baja.. - engedem el. Hogy honnan tudom?? Nem tudom. De alig 4 óra áll előttünk míg odaérünk, míg érdemi információt szerezhet, és nem kéne.. nem kéne az ő állapotában idegeskedni. És nem csak az amnézia miatt...

- Figyelj rám.. - dőlök aztán mégis előre, két kezemmel megtámaszkodva az asztalon, hogy teljesen a szemeibe nézhessek. - Ne mérgelődj ezen... Ne mérgelődj ezen a sok szeméten. A fele csak KITALÁCIÓ! Mindig! - tartok mindvégig a szemeibe - Lehet hogy most is.. Ezek mást se akarnak csak hírverést! Hát látod! - bökök oda a közepére, de nem figyelem, hogy épp a kézfogós részhez e. Ami egyébként igaz. De hogy a többi...

- Csak bírd ki... Innen már gyorsan otthon vagyunk.. - tudom. Érzem, hogy nyugtalanítja. És nem is hibáztatom érte. Miért hibáztatnám?? Senki nem tehet arról amit érez. És én tudom hogy szeretem őt. És ő is szeret. De a múlt... Mindig is meghatározó szempont. És ki tudja... Még bármi megtörténhet.

Nagyot sóhajtok, de nemegészen hagyom hogy lássa. Csak hátradőlök a fotelben, és ha válaszol, meghallgatom. De ha csak nyugtat, vagy akár magát, kizárólag egy jól megkomponált mosollyal válaszolok.
Talán mégse lesz annyira hosszú ez az út....

_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#219TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 9 Icon_minitimeHétf. Márc. 16, 2020 7:19 pm

Jókorát sóhajtok.
- Tudom, hogy igazad van. – látom be.
„Csak bírd ki... Innen már gyorsan otthon vagyunk..”
Ezen elvigyorodom, majdnem egy nevetés is kibukik belőlem – magamon nevetnék.
- Nem is értem, miért akarnék én hazasietni… Fenébe. – morranom el a végét, miközben megcsóválom a fejem. Úgysem keresném fel Villet. Ha még a kórházban lábadozott volna, biztosan beugrok hozzá, hogy ránézzek – úgy illik –, de így? Áh! Kizárt.
Nem szép, hogy egy cikken keresztül riogat. Egyébként is csak én reagálom túl. Allennek igaza van.
Egy újabb mély levegő jön. De valahogy nem jobb… Sőt…
- Ne haragudj... – nyögöm, ahogy fordul egyet a gyomrom, érzem, a vér is kifut az arcomból, aztán azonnal felpattanok a fotelből, hogy kirohanjak a mosdóba.
Pár perc múlva tök sápadtan térek vissza. Még időben beértem, ahova kellett, hogy ne csunyázzam össze a gépet. Azon tanakodom, esetleg közelebb kéne költöznöm a mosdóhoz. Biztos, ami biztos alapon.
A gyomrom csak kavarog, és most még azt is érzem, hogy a gép száll velem. Tengeribetegség a levegőben, remek! Igazán!
A 4 óra alatt csak 3x dobtam ki a rókát, New Yorkban a 3 nap alatt egyszer sem. Biztos nem a reggeli az oka. Inkább az engem megülő ideg.
Egyébként meg… Mit érdekel engem Ville? Nem kéne, hogy érdekeljen. Fél gondolat nem sok, annyit sem érdemel. Ő sem törődik azzal, velem mi van. Azért mégsem kellene kinyírnia magát. Hülyegyerek...
A percek kibaszott lassan teltek. Most direkt ezt játszották. Az idő megállt. Bezzeg, amikor jól éreztem magam, és szerettem volna, ha megáll, szart megállni.
Közeledünk...
Veszek egy mély lélegzetet. És innentől a légzésemre igyekszem koncentrálni; meg szeretnék nyugodni. Egyre csak dumálok magamnak a fejemben, hogy minden rendben, semmi baj nem történt, mindenki jól van, Ville meg csak hozta a szokásos formáját, ennyi. Valszeg otthon van és tivornyázik tovább. Legyen így.
Most már sokkal jobb. Szerintem az arcom színe is visszatér.
Mire Vegas légterébe érünk, már megnyugszom.
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#220TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 9 Icon_minitimeHétf. Márc. 16, 2020 8:09 pm

- Ne viccelj... - próbálom tompítani a helyzetet, elvégre.. már hogy a fenébe is haragudhatnék?? De ahogy felpattan, hirtelen feszültség lesz rajtam úrrá, kis híján én is pattanok, megrémülve, de aztán ahogy szaladni kezd, nyilvánvalóvá válik a dolog. Így leengedek.

- Átkozott lapok... - mérgelődök ahogy eltűnik a körletből. Újra a kezembe veszem, végigolvasom, teljesen, és nem is igazán tudom hogy hogyan érint. Hogy melyik része. De aztán gondolok egyet, kettőbe hajtom, és hátradobom, a mögöttük húzódó hosszú kanapéra - vagy a földre - esve, csak minél távolabb legyen.
Mi a fenéért kellett ezt idetenni!???

Persze jól tudom, senki nem hibázott...

Amint visszajön, csak alig félig emelkedek, ahogyan az szokás, hátha segíthetek, de leül vissza velem szemben. Ekkor én is elkényelmesedem. Újra.

- Rendben vagy?? - kérdezem. És ha biccent, csak akkor nyugodok meg teljesen. Pokoli rossz hogy semmi mást nem tehetek érte...
És még vissza se értünk.

Az út további részében már nem háborgatom. Csak újra és újra elhangoznak ugyanazok a kérdések, és ő újra biccent, vagy unja már, ez részletkérdés, a biztos hogy sokat nem tehetek érte. És ez mégjobban bosszant...

Az út felén túl, talán lassú, és könnyed beszélgetésbe bonyolódom vele. Talán én mesélek csak. Hogy untatja Afrika? Most nem törődöm vele. Az egyetlen szempont hogy másfelé járjon a feje, és talán.. a szemeiből kiolvasva valahogy sikerült is elérni. Talán... vagy csak ilyen jól színészkedne, de ahogy döccenünk a kifutón, én is csak nyelve egyet kapaszkodom meg, a karfán, sose szerettem ezt a részt, de ahogy csendesen gurulunk, már be a reptér fele, már sokkal inkább engedem. el.

- Megérkeztünk. - A dolog jó vagy rossz!? Még annyi mindent tartogathat. De ami a biztos, hogy a kocsi kinn vár. Jonas-t már az ablakból kilesve is látom, és odahaza már minden rendben lesz. Majd megkeressük a megoldásokat. Ha kell... felkeressük...
Csak hogy minden rendben legyen...



_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#221TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 9 Icon_minitimeHétf. Márc. 16, 2020 8:26 pm

Hihetetlenül hálás vagyok, amiért Allen ilyen kitartóan igyekszik terelni a gondolataimat. Látom rajta, hogy iszonyúan félt, és le merem fogadni, emészti magát amiatt, hogy nem tud segíteni rajtam. Pedig ő tényleg mindent megtesz értem, sőt, még annál többet is.
Már csak miatta is igyekszem erőt venni magamon, és legyűrni az idegességet, a hányingert. Próbálok nyugis önmagam lenni.
Mosolyogva hallgatom az afrikai történeteit. Csöppet sem bánom, hogy mesél. A sztorijai magukkal ragadnak, kicsit elvisznek arra a fej formájú kontinensre, távol a gondolkodástól.
Landoláskor a gép döccen, én meg összerezzenve kapaszkodok bele a karfába. Fellélegzem, amikor a repülő már simán gurul alattunk és egyre csak lassul. Valamiért mégis boldog vagyok, hogy hazaértünk.
„Megérkeztünk.”
- Igen! – nevetek Allenre. Alig várom, hogy kiszálljak és újra talajt érezzek a talpam alatt.
Jonasnak és a Payne járgánynak pedig iszonyatosan örülök, amikor megpillantom őket. Ránk várnak. Épp csak nem ugrom a sofőr nyakába. Vegasi nehézségek ide vagy oda, azért hiányoztak az ismerős, itteni dolgok.
Nagyot szippantok a vegasi levegőből, mielőtt beszállnék hátra a kocsiba. Bármit megadnék azért, hogy végre Allenéknél legyünk. Lehet ki is nyúlok egyet vízszintbe a szobámban, amint „haza” érünk.
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#222TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 9 Icon_minitimeHétf. Márc. 16, 2020 8:53 pm

És sikerült... Jól esik. Jól esik a nevetése, az az egy-egy mosoly, és jól esik hogy nem tépelődni látom.
Mégis megnyugtat amikor megérkezünk végre újra a földre...

A lépcsőkön lefelé, Jonas elénk siet. Ő majd rendezi a csomagokat, mi meg csendben beülünk a kocsi sötétjébe.
Most nem bánom hogy sötétítve van.

Octoberre mosolygok.. és megfogom a kezét. De csak rászorítok. Emékeztetőül... Bátorítóul.. Csak mert egyszerűen jól esik, és ahogy Jonas is beül, csak egyetlen szót kell elengedjek.

- Menjünk haza! - és elmosolyodom.

Azért mégis csak jól fognak esni a hazai ízek...

Azzal a kocsi, kigurul.  




Folyt. ITT...

_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#223TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 9 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Vegas után NY - Allen & Octi

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
9 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

 Similar topics

-
» A beautiful friendship - Allen & Octi
» Allen Payne
» Ember tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után
» Allen & October - Levelezések (egy afrikai falu és egy hűvös ország összeköttetése)
» Minden ami Vegas...

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Játéktér ∷ :: bárhol máshol-