♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
Vegas után NY - Allen & Octi - Page 7 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Ma 10:10 am-kor

» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
Vegas után NY - Allen & Octi - Page 7 Icon_minitimeby Leon Williams Pént. Május 03, 2024 8:04 pm

» Leon Williams
Vegas után NY - Allen & Octi - Page 7 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
Vegas után NY - Allen & Octi - Page 7 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
Vegas után NY - Allen & Octi - Page 7 Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
Vegas után NY - Allen & Octi - Page 7 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
Vegas után NY - Allen & Octi - Page 7 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
Vegas után NY - Allen & Octi - Page 7 Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
Alessandra Clark
Vegas után NY - Allen & Octi - Page 7 Vote_lcapVegas után NY - Allen & Octi - Page 7 Voting_barVegas után NY - Allen & Octi - Page 7 Vote_rcap 
Leon Williams
Vegas után NY - Allen & Octi - Page 7 Vote_lcapVegas után NY - Allen & Octi - Page 7 Voting_barVegas után NY - Allen & Octi - Page 7 Vote_rcap 
Gloria "Sapphire" Salinas
Vegas után NY - Allen & Octi - Page 7 Vote_lcapVegas után NY - Allen & Octi - Page 7 Voting_barVegas után NY - Allen & Octi - Page 7 Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Vegas után NY - Allen & Octi

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#151TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Márc. 05, 2020 3:40 pm

Érzem magamon, ahogy Allen feljebb tolja a csípőjét, és készségesen igazodom vele; kitárom a combjaimat, aztán felé mozdítom az ölemet, amikor megérzem a szerszámát a bejáratomnál.
A gyönyör zsilipjei kinyílnak, amint lassan, sietség nélkül, szinte tiszteletteljes módon belém hatol. Felnyögök. Érzem, hogy férfiasságával teljesen betölt, és lüktető ágaskodása már belülről dobol bennem.
Halkan zihálok, miközben hátrahúzódik, és ismét belém nyomul. Talán nem is vagyok tudatában, hogy közben a nevét suttogom.
A kezeim átfűződnek a két karja és egyben a köntös anyaga alatt, a tenyereim felsimítanak a hátán, majd az ujjaim belekapaszkodnak a bőrébe a lapockái fölött. Szorosan ölelem magamhoz.
Szeretkezünk. Úgy igazán.
Felnyitom a szemeimet, és a tekintetem összefonódik az övével. Piruló arcomon lágy, de annál boldogabb mosoly jelenik meg. Nagyon szeretem őt, és igazából ezt lehetetlen szavakba önteni.
Hátrahúzódik, majd ismét belém fúrja a szerszámát, kissé gyorsabban és mélyebbre.
Ó, Istenem... Nagyon jó...
Az ajkai visszatérnek az enyémekre, hogy szenvedélyesen csókoljon tovább; a nyelvem vágyó, lendületes táncban keresi az övét, és nyalintja meg, ahányszor találkoznak.
Ágyékának mozgása közben is ütemes, ki és be járkál sikamlós járatomban. Tetőtől talpig átjár a csodálatos, forró bizsergés, ami kívánkozó ágyékom robbanásra kész gyújtópontjából indul.
Csípőm fölveszi az általa diktált ütemet, hogy kiélvezhessem az édes behatolások minden pillanatát. A testem eggyé olvad az övével, az agyam meg szinte lebénul az élvezettől.
A lábujjaimmal az ágyneműbe markolok, miközben az ágyékom izmai egyre jobban felizzanak és megfeszülnek.
Kitartóan csüngök Allenen, kapaszkodom a vállain, szaporán zihálok, és érzem, hogy közeleg a  kielégülés tornádója. Biztosan érzékeli a testem rezdüléseiből, az izmaim megváltozó játékából.
Ha tovább fokozza a tempót, pillanatokon belül kivégez.
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#152TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Márc. 05, 2020 4:28 pm

A nevem.. a nevemet hallom.. Biztosan?? Nemszámít...
Még mindig csukva a szemem, és egyre csak nyomom.. tolom.. újra és újra, ahogy a felpezsdülő vér diktálja a fejemben, és képtelen vagyok abbahagyni. Nem is tudnám... Nem is akarnám... És ahogy aztán önkényesen a szájára kapok, már tudom, már érzem, hogy piszkosul akarom...

Érzem a kezeit felsiklani a hátamon.. Beutat keres, érint, ekkor fut csak észbe, a köntös. Megállok, de csak alig egy pillanatra. Amíg egyik kézzel a feje mellett engedek, és lerázom, aztán ugyanazzal a kézzel a másikat is, de megint váltok, kezet, és már sikerül elhajítanom a fenébe. Nagyon nem kell az ide, és újra megindulok.
Most már sokkal kényelmesebben.

Élvezem ahogy húz.. magához.. élvezem ahogy a testén érintkezik az enyém, ahogy a bőrét érzem.. a testem alatt.. a szívverését, még ha csak én is képzelem bele, piszkosul jó ez így.. Felemelő! Őrjítő.. és még egész sok szót is találnék rá, ha...
..ha akarnék, de most... de most inkább...

Már újra a száján a szám, és összeszűkítem a szemem. Már egyre inkább mozdulok, egyre ütemesebben, egyre.. ösztönösebben, ahogy kíván, és egyre inkább a gyönyörre törve, amikor megérzem az izmait. A teste beszél nekem, feszül... görcsbe hajlik... és már biztos vagyok benne, pillanatokra van.

És ha kitör... Ha erősen kell tartsam a kezeimben, eltépve a száján, az arca mellé hajolva, végül én is elengedek. Engedem hogy magával ragadjon az élvezet.

És hosszú pillanatokba telik mire képes vagyok aztán észheztérni.

_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#153TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Márc. 05, 2020 5:31 pm

Érzem, mindjárt a csúcsra jutok. Csukott szemekkel csókolom, hol kissé hevesebben, hol lágyan és szerelmesen, mégis mindvégig gyengéden préselem az ajkaimat az övére. A testem így adja tudtára, mennyire odavagyok érte, és ha nem is mondom ki egyértelműen, mégis tiszta, hogy gyengéd, mélyen gyökerező, valódi érzelmeket táplálok iránta.
Lángolok, várom a gyönyörhullám érkezését, közben is szorosan ölelem őt. Nyirkos a bőre az izzadtságtól. Akárcsak az enyém alatta.
Együtt mozgunk, egy ütemre ring a csípőnk.
A csókjaink közé nyögöm az élvezetemet, amikor elragad a kéjmámoros beteljesülés. Minden ízemben megfeszülök, nem tehetek ellene. Rá pillanatokra érzem az ágyékomban az ő folyékony forróságát is. Kimondhatatlanul élvezem magamban a nyugalmas szeretkezés minden cseppjét. A lényemet átható lényét.
Allen egész testéből perzselő hő árad; az arcából is, ahogy a vállam fölött hozzám hajol. Nekidöntöm a fejemet és a halántékához érintem a sajátomat.
Karjaim közben is csak ölelik őt, reszketve a boldog kielégüléstől. Nem akarom elengedni, szükségem van rá.
A karjaim végül mégis minden akaratom ellenére ernyedten, erőtlenül lehanyatlanak róla az ágyra, de a tenyereim továbbra is a derekán pihennek. Az ujjaim lassú cirógatásba kezdenek mindkét oldalán.
Verejtéktől gyöngyöző mellkasunk egymáshoz préselődik, szívünk egy ritmusra dobban, a másikéhoz hangolódva. Halk légzésünk az egyedüli zaj körülöttünk a meleg szobában.
Teljesen kimerültem. A lábaim is engednek, kinyújtom őket.
Az orrom hegyével megcirógatom Allen fülcimpáját, ha még nem húzódott el, vagy gördült le rólam.
Ha érzékelem, hogy mozdulna, elengedem, hadd helyezkedjen kényelembe mellettem, aztán szembefordulok vele, és sugárzó tekintettel a szemeibe mosolyodom.
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#154TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Márc. 05, 2020 6:15 pm

Jó.. Annyira jó így... Borzasztóan... Kielégíthetetlenül... El nem engedhetően...
Nem engedem ki a kezeimből, mert jó így tartani. Percekig... Szinte percekig... És ahogy érzem, lassan végigsimít az orra a fülemen... csakis akkor enged ki, az a mindent elsöprő mosoly az arca mellett...

Ésszerű indok, hogy ideje elengedni. Véget vetni... És ahogy óriási sóhajt húzok a tüdőmbe, egyszeriben erőt engedek a karjaimba, hogy megtartsam magam.
Lassan nyomom fel magam a testéről. A szemeibe pillantok... A szemeim beszédesek, leírhatatlanul odavagyok érte, de aztán engedek.
Lassan húzódok ki belőle, és vetődök el, kimerülten a teste mellett.
Úristen, kimerítő egy éjszaka volt!
Eddig... De nem adnék senkinek.. semmiért, egyetlen percet sem. És az arcára vigyorgok.

Még mindig lihegek, és lefogadom.. egy ideig ez még így is marad. Őrülten nehéz megemelni akár csak a kezeimet, de a szemeimben szerelmes pára játszik. És igen... azt hiszem a beszédre is képes vagyok. Már. Beszélni...
De csak miután erőt véve magamon, megemelem a jobb kezem, hogy végigsimítsak újra az arca vonalán.

- Ezt még... annyiszor, de annyiszor csinálnám még veled...! - már a szemeim is mosolyognak. - De azt hiszem... mára végem. - már a plafonnak beszélek, de a boldogság.. vagy akármi is töltse el hirtelen a fejemet, váratlanul nevetni kezdek. És nevetek.. és nevetek... Hangosan és boldogan.
És igen, most nem érdekel az a részlet, hogy megbeszéltük...

Most csak élvezem.  

_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#155TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Márc. 05, 2020 8:05 pm

Allen szemlátomást épp annyira kimerült, mint én.
Óvatosan gördül le rólam.
Amikor végigsimít az arcomon, rámosolyodom. Nem engedem a tekintetét.
Aztán a szavain muszáj elvigyorodnom, végül halkan felnevetek.
„Ezt még... annyiszor, de annyiszor csinálnám még veled...!”
- Akkor ne fogd vissza magad… Imádnám, ha odahaza éjszakánként átsurrannál a szobámba. Hidd el, nem ütköznél túl sok ellenállásba. – búgom banditamosollyal a képemen. Ezeket az együttléteket épp annyira élvezem és kívánom, mint ő.
És hogy mára vége van neki?
Újabb kuncogást hallatok.
- Dettó. – mozdulni alig birok. Minden erőmre szükségem van, hogy feltornázzam magam az ágyon, és levedledjem a köntöst. Félrehajítom a darabot, és anyaszült meztelenül bújok vissza Allen mellé. Ezek után előtte már nincs semmilyen takargatnivalóm.
Hozzásimulok az oldalához, és a combomat az övére vonom.
Semmilyen erotikus hátsószándék nem lapul meg a tettem mögött, egyszerűen csak ha ő pőrén nyomja, akkor én is. Érezni akarom a bőrét a bőrömön, és csak így egyszerűen szeretnék vele együtt lenni.
Felkönyökölök, és a fejemet megtámasztom a tenyeremben, szabad kezemmel pedig simogatni és cirógatni kezdem a mellkasát. Az ujjaim köröket rajzolgatnak rajta, majd leszánkáznak a hasára - a köldöke alá nem merészkednek, csöppet sem akarom hergelni, csupán gyengéd érintésekkel kényeztetni.
A tekintetemet Allen szép férfiarcára emelem.
- Tudod… Nagyon szeretlek, és arra jutottam, hogy ha esetleg férfiakkal is együtt szeretnél lenni, miközben te és én… ööö járunk(???)... - lövésem sincs konkrétan milyen státuszt mondhatnánk magunkénak ebben a „lazán vesszük” időszakban - …felőlem oké. Elfogadom. – magyarázom, és az ujjvégeim közben is ott szaladgálnak hol az egyik mellén, hol a másikon.
Valamit még hozzá kell fűznöm.
- De ez csak a pasikra érvényes. Ha csajokra kattannál rá, azért kiverném ám a hisztit. – heherészek. - Tyúkokkal nem közösködök.
Halálosan komolyan gondolom, hogy nem bánom, ha az ő oldaláról nyitottan kezeljük a kapcsolatunkat. Azt akarom, hogy jó legyen neki és boldog legyen. A férfiakra valamiért egyáltalán nem lennék féltékeny, bezzeg a nőkre!!! Részemről meg 10000000%, hogy eszemben sincs más pasasokra kacsintgatni. Pfuuuj!!! Totálisan monogám és hűséges vagyok.
Ha úgy alakul, hogy tényleg hozzámegyek a jövőben, ez a kijelentés akkor is érvényes lesz. Nem várom el, nem is akarom, hogy elfojtsa a lényét és emiatt szenvedjen. Nekem Allen ennél sokkal többet jelent. Nekem ő úgy kell, ahogy van.
Egyáltalán nem taszít, hogy férfiakkal szeretkezett úgy, ahogy velem a zuhany alatt, vagy hogy esetleg szájjal elégítette ki őket. Ezek a gondolatok nem váltanak ki belőlem az ég világon semmilyen ellenérzést. Biztos vagyok benne, hogy ezt nevezik feltétlen szeretetnek. A tetejében meg még bele is vagyok zúgva, ez eddig sem volt vitás.
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#156TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 7 Icon_minitimePént. Márc. 06, 2020 1:41 pm

"Akkor ne fogd vissza magad… Imádnám, ha odahaza éjszakánként átsurrannál a szobámba. Hidd el, nem ütköznél túl sok ellenállásba."

És nevetek... még mindig, habár már az arcát figyelem. Lassan torzul az egész fékezhetetlen mosolyba, és újult erőt veszek, hogy már csökkentve a lélegzetem, az oldalamra forduljak, és szemközt nézzek vele. Mielőtt mozdulnék, újabb mosoly fut ki az arcomon.

- Akár minden este... - tapogatja le a szemem, az arcának minden pontját, és a kezem... igen, magától indul újra meg. Lassan simít rajta végig megint, pont az előző vonalán. Jó őt érinteni. Valahogy most... felbecsülhetetlen...

Nagyadag levegőt szívok a tüdőmbe, és csendesen kisóhajtom. Oké, talán nem is sikerült annyira csendesen, de na. Erre most szükségem volt. NAGYON!
De ekkor mozdul, én meg csak újabb levegőt húzva be figyelem, ahogy ledobja magáról azt a cuccot. Elmosolyodom, de aztán ahogy hozzám simul, engedek a mozdulatnak és vissza a hátamra fordulok, hogy a vállamra telepedhessen - már ha akar - és csendességgel átölelem.
Megint a plafon a kitűzött cél.
És persze még egy sóhaj esik ki a torkomon.
Annyira jó most így...

De akkor moccan. Megint, én meg... ahogy fölém magasodik, már csakis őrá figyelek, még akkor is, mikor az ujjai csiklandozó utat járnak be a testemen. Elmosolyodok.. és az enyém is útnak indul, valahol a hátán... vállán... ahol elérem.
Ahogy megint beszél viszont, és ahogy elhangzik az ami, az a bizonyos, az biztos hogy az ujjaim megtorpanva állnak meg.
Őszintén nem tudom erre mit feleljek...
Vigyorognék?? Még talán azt is. Vegyem komolyan?? Valami azt súgja kéne. De legalábbis hogy végiggondoljam, ezt az egészet, őt.. és engem.. és a jövőt... Őszintén nem tudom hogy fog ez kinézni.

Elengedek, de talán ő is érzi ezt a testemben. A hátam visszahanyatlik az ágyon, a szemeim a plafonra térnek, és... szükségem van néhány röpke pillanatra. Amíg végiggondolom mit is mondjak. Ami nem... megterhelő, vagy hogy úgy egyáltalán kéne, és rájövök, úgy félúton hogy belezavarodtam az egészbe, ezért újra fellököm magam, én is félig felkönyökölve, szembe vele és muszáj hogy őszinte legyek.
Ez az egyetlen amit tehetek....

- Tudod.. - húzom résnyire a szemeimet, talán össze is zárom őket, kiesik most ez a részlet - én azt szeretném ha... - keresem a szavakat. Csak épp nem találom őket. Átkozott fáradtság! - Azt szeretném, hogy ha együtt vagyunk... - talál rá a nem támasztó kezem az övére és csendben szorítja meg. - Akkor legyünk együtt. - Ez a biztos. És ez a kívánságom. - Nem szeretném ha bármi is bezavarna, és én nem fogom hagyni hogy bezavarjon. - újra a haján a kezéből lassan kifűződő kezem, és finoman végigsimítja. Hogy hiszek e benne?? Szeretnék hinni. Szeretném azt hinni, hogy az ami köztünk van.. nem véletlen. Nem tudom hogy tervezett e, valami felsőbb erők által, de nem feladható. Nem feláldozható. Nem egy olyan dolog amit félredobnék a fenébe, egy... egy.. kellemes kis kefélésért. Valaki másért... Egy idegenért.

Nagy sóhajt veszek, de úgy érzem ez még magyarázatra szorul.
Ezért lehunyom a szemeimet mielőtt beszélnék.

- Azt kell mondjam, hogy nem tudom hogy kötöttünk ki itt. De kikötöttünk. És én nem bánom egyetlen percét sem. - nyitom már fel. - Te vagy az, aki megért, és aki mindig is megértett. Hosszú évek óta. Aki együtt érzett velem, aki együtt sírt.. nevetett.. segített, és még a szex is.. - mosolyodok el - veszettül jó vele, hát kell ennél több?? - és mosolygom. Mosoly játszik a szemeimben, de hogy elhiszem? Elhiszem. Csak épp nem tudom igazam van e.
És talán nem merek belegondolni.
Pedig talán kéne...

_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#157TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 7 Icon_minitimePént. Márc. 06, 2020 4:03 pm

Szerelmes vagyok Allen hangjába; imádom, ahogy nevet.
„Akár minden este...”
A szavaira cinkosan elmosolyodom, és ahogy végigsimít az arcomon, felsóhajtok. A kezének döntöm a fejem.
- Sosem zárom kulcsra az ajtót. – búgom a szemeibe sejtelmesen. Hogy meghívás-e? Mindenképp.
Aztán megszabadulok a köntösömtől és meztelenül hozzásimulok, mire az egyik karjával átöleli a vállam. Kellemes melegség jár át. Pőreségünk ellenére nagyon is meghitt hangulat ereszkedik ránk.
Simogatom a mellkasát, és eközben ő is cirógatni kezdi a hátam; enyhén beleborzongok, mert jólesik az érintése.
Ami kikívánkozik belőlem, azt nem rejtem véka alá; mondandómra viszont mintha nem számított volna. A keze, amivel dédelget, megáll, és a teste visszasüpped az ágyra.
Figyelem a vonásait, miként rezdülnek; a mennyezetre függeszti gondolkodó, kék szemeit. De aztán kis idő múlva felkönyököl és szembefordul velem.
Tekintetem az övébe kapaszkodik.
Ahogy beszélni kezd, hagyom az ujjait az enyém közé fűződni. Gyengéden megszorítom őket, majd a számhoz emelem a kezét és lehelek rá egy apró puszit.
Elenged, és kisimítja a hajam a halántékomból. Újabb őszinte mosolyom vetül a szemébe.
Úgy érzem, még közel sem fejezte be a mondandóját, ezért türelmesen várok, és figyelek; a szavaira és testének legapróbb jelzéseire.
- Ahogy én sem tudom, hogy jutottunk idáig, és én sem bánom, hogy megtörtént. – felelem lágy hangon, az ajkaim töretlen mosolyra görbülnek, majd vigyorrá fokozódik. - Ééés igen… a szex is szuper. – Most mit tagadjam? Bármit teszünk, élvezem vele; és nem feltétlenül kell kufircnak lennie, elég ha csak ücsörgünk és nézünk ki a fejünkből egymás társaságában. Ezt is ugyanígy élvezem vele, mint a testiséget.
A felsőteste fölé hajolok, és belecsókolok a hasába, aztán felnézek rá.
- Tökéletesen ismerem ezt az érzést. Egy cipőben járunk… Mégis.... Lehet, hogy most úgy érzed, nem akarsz mással lenni, de én nem tudom azt megadni neked, amit egy férfi. A női érintés teljesen más, és biztos vagyok benne, hogy idővel hiányozni fog, hogy egy férfi érintsen, vagy te egy férfit. Ez az ösztön mindig ott munkál majd benned, mert ez nem olyasmi, amit egyik napról a másikra örökre el tud nyomni magában az ember. Átmenetileg sikerülhet, persze, de mélyen legbelül talán te is érzed, hogy ez képtelenség. Egyáltalán nem akarlak rábeszélni, hogy óóó, de tartsál csak szeretőt; én csak azt szeretném, hogy tudd, az ajánlatom mindig ott lesz az asztalon. MINDIG. – újabb édes csókot hintek a felsőtestére, kicsit feljebb, mint az előbb. - Sosem tudhatod mi fog történni… Bármikor bármi megeshet. – és újabb csók a mellkasára, majd a tekintetem visszatalál az arcára. - Nem akarom, hogy önmegtagadásban és emiatt feszültségben élj. Ha valaha mégis férfias játékokra vágynál, részemről rendben. Tudd, hogy nincs semmi baj, oké? – sosem kérném azt tőle, hogy változzon meg a kedvemért, mondjon le a legelemibb vágyairól, és nyomja el a természetét.
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#158TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 7 Icon_minitimePént. Márc. 06, 2020 5:18 pm

"Sosem zárom kulcsra az ajtót."

Még mindig csak őt figyelem, és kedvem lenne, annyira, de annyira megcsókolni!
Mégis a józanész dönt, vagy egyszerűen csak az a részlet, hogy elkések, és még mielőtt lépni tudnék, elhúzódik, hogy lerángassa magáról a köntöst.
Utána viszont jó érzés ahogy hozzám bújik. Megnyugtató. Olyan természetes, amit még soha, senki mellett nem éreztem.
Egyetlen szeretkezés után sem...

Már épp bele is vesznék az érzésbe, amikor érzem megint mozogni. Felfigyelek, mert érzem hogy valami jönni fog. És mégsem olyan amit vártam. Nem olyan amire válaszolni tudnék, úgy elsőre, vagy amin képes lennék elgondolkodni. Végiggondolni. De aztán... mivel valahogy úgy érzem mégis dűlőre kell jutni a kérdésben, így az egyetlen utat választom. Az egyértelműt. Azt adom, ami megfogalmazódik a fejemben. Ebben a pillanatban, és egyenesen.
De hogy ez elég e...
 
Aztán amikor fölém hajol, és megcsókol a hasamon, megrázkódom. De nem olyan kényszerű rázkódás ez, inkább csak jóleső. Mégsem engedek a szemeiből. Aztán. Valahogy választ várok. Továbbiakat. Vagy csak valami azt súgja van még mit mondania, legyen az egyszerű belső sugallat, vagy a testéből, már szavak nélkül olvasok.
És van is. Olyan dolgok, amiket nem biztos hogy hallani akarok. Nem most, és nem vele. Mellette. De azt is kell mondjam, hogy ha az elmúlt évek... racionalitását nézem, kell hogy legyen valami igazság a szavaiban. A legmélyén érzem. Ott, ahol és amiről nem akarok tudomást venni. Annyira hosszú utat jártunk be hogy ide érkezzek... Ide, ahol most jó. Annyira jó... De a jövő...

Lehet hogy megadom magam, de az is, hogy csak a csókjai lazítanak el. A feszültség teljesen kiül a gerincemből, és újra, megint a hátamra fekszem.
Mérföldkőnyi sóhaj kapaszkodik ki a tüdőmből...

- Lehet hogy igazad van... nem tudom.. - beszélek a plafonnak, pedig igazából neki beszélek. De a következő szólam... - De akárhogy is lesz, azt sose felejtsd el, hogy TE vagy az akit szeretlek! - és ez már a szemeibe. Erőteljesen, és a szemeim komolyságot tükröznek. Soha nem tudhatjuk mit hoz a jövő. A holnap. Vagy akár már a következő óra, de egy dologban a végletekig biztos vagyok. Hogy SZERETEM! És ezen nem változtathat semmi!
És ha hagyja nekem, a szám az övére talál, egy lassú... egy percig sem követelő, csak inkább megerősítő csókra. Kell hogy megerősítsen!
Mert miatta hajlandó vagyok újrakezdeni....

- Köszönöm. - és ez az utolsó, már a homlokának döntve a homlokom, ahogy kényszeredetten végül elengedem.
Mert akarom hogy tudja. És talán így méginkább odavagyok érte.
Mert szeretem...
És iszonyúan felkavaró ez az érzés.

_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#159TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 7 Icon_minitimePént. Márc. 06, 2020 7:34 pm

„De akárhogy is lesz, azt sose felejtsd el, hogy TE vagy az akit szeretlek!”
Mélyen a szemeibe mosolyodom.
- Dettó. – rövid válasz, de igaz. Nem hazudok azzal, ha bevallom magamnak és neki, hogy oda vagyok érte. Mert így van, Még egy ilyen férfi, mint ő, úgysem lesz az életemben. Belőle csak egyetlen egy van, és különleges, örök helyet kapott a szívemben. Baromira nem számít mit hoz a jövő – szeretni fogom és nagy becsben tartom, míg világ a világ. A kettőnk lelki köteléke elszakíthatatlan, és ez mérhetetlen megnyugvással, boldogsággal tölt el.
Egy apróság, aminek nem adok hangot, még motoszkál bennem. Talán találkozik egy férfi testbe zárt szép lélekkel, akibe egyszer csak beleszeret. Emlékszem, Raffaellért is nagyon oda volt, szóval ebből kiindulva, egyáltalán nem tartom lehetetlennek, hogy ha egyszer megakadna a szeme egy helyes srácon, szexnél még több is kialakulhat köztük. Fel kell erre az eshetőségre is készülnöm, számítanom kell rá. Így nem csalódhatok. Tudnom kell elengednem őt, hiába érzek ugyanúgy iránta, ahogy ő irántam. Persze, ez még a jövő zenéje, egy lehetségesség.
Allen a következő pillanatban odahajol hozzám, de én is közeledem felé. Fél úton szelíd, de forró csókban kelnek egybe az ajkaink. A nyelvem is mozdul, de csak gyengéd érintésekkel keresi az övét. Mintha csak azt suttognám, Én is szeretlek.
Allen éppolyan gyönyörűvé teszi a mindennapjaimat, mint amilyen csodálatos a lénye. Teljesen elnyelt a személyisége, az, aki ő teljes valójában. És igazából nincs az a szó, érintés, vagy orgazmus, ami ezt kifejezhetné. Csak megismételni tudnám önmagam.
Amikor a homloka az enyémnek dől, az egyik tenyerem az arcára simul.
„Köszönöm.”
Erre egy szeretetteljes mosoly a válasz. Nem kell semmit köszönnie. Az elfogadás két olyan ember közt mint mi, természetes.
Hüvelykujjammal megcirógatom az arcát, s lassan letéved az ajkaira, hogy azok vonalán is végigsimítson.
- Veled aludhatok? – tudakolom halkan, rálehelve a szavakat a szájára.
Aludtunk már egy ágyban, a villában, de az teljesen más helyzet volt, és mindketten fel voltunk öltözve. Úgy illik, hogy megkérdezem, mert lehet, sokkal kényelmesebben érezné magát egyedül.
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#160TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 7 Icon_minitimePént. Márc. 06, 2020 8:30 pm

"Dettó"

Rövid, de mégis elmond mindent. Mint ahogy a következőkben is, kiül a mosolyom, és amikor újra csókolom, és a keze aztán felsimít az arcomon, jóhiszeműen dőlök bele. Nem hiszem hogy valaha... valamikor is, részem lesz ehhez hasonló pillanatban. Az lehetetlen. Lehetetlennek tűnik, és miként az ujja végigsimít az ajkamon, önműködően zárom össze, nem elutasítva, hanem teljességében kiélvezve az érzést. Még talán a szemeim is visszahanyatlanak.
Örökre meg akarom jegyezni ezt a pillanatot! Soha nem felejtem el...

A következő hangjai térítenek észre. És a lehelete a számon, visszarántanak az evilági létbe, és érzem ahogy elmosolyodik a szàm. Önmagától. A szemem is felnyílik, még inkább valóságot kölcsönözni az érzésnek, és már készen is állok, hogy ezt a felettébb nehéz kérdést eldöntsem.
Nem is engedném el!

- Örülnék neki! - mosolyodom el, ezúttal már a szemeibe, és ha mozdul, önmagamtól nem biztos hogy mozdulásra tudnám bírni a testemet, de ha segít, akárhogy is, megemelkedem, hogy elnyúljak a takaróért, és magunkra húzzam-rántsam, ahogyan sikerül, de kellemességgel visszahelyezkedve hagyom hogy újra elhelyezkedjen a vállamon. Ahogy akkor nagyon rég...

Csak most már teljességgel átölelem.

_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#161TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 7 Icon_minitimePént. Márc. 06, 2020 9:08 pm

„Örülnék neki!”
Elvigyorodom. Reméltem, hogy ilyesmi lesz a válasz.
- Király! – nevetek fel halkan, röviden, és már fel is pattantam, hogy felüljek és felhúztam a térdeimet, hogy aztán a lábaimat befúrva a pihe puha paplan alá becsusszanjak a kellemes melegségbe. Nem kell kétszer mondani az ilyesmit.
Megvárom, míg Allen is kényelembe helyezi magát, csak azután bújok vissza szorosan hozzá.
Az oldalamon heverek, a combom a combjára fekszik, a fejemet pedig óvatosan a vállára hajtom.
Balommal átkarolom a mellkasát, az ujjvégeim komótosan cirógatják a felsőtestét a bordái fölött.
Hatalmas, jóleső sóhajt engedek szabadjára a tüdőmből.
Szinte fürdőzőm a testéből áradó hőben, és bőrének a tapintásában, az illatában. Mélyen magamba szívom. Ezzel az aromával az orromban és bársonyos érzettel a testemen szeretnék álomba szenderülni.
Nem tudok mit mondani. Nincs mit mondanom már. Ha ő nem szól semmit, akkor én sem töröm meg a csendet.
Csak pislogok magam elé a térbe, a szemközti falra, s talán a rebbenő pilláim még Allen mellkasát is meg-megcsiklandozzák. Az ujjaim még mindig szeretgetve simítgatják a másik oldalon.
Szívverésének békés ütemű dobbanását hallgatom. Teljesen beivódik a fülembe.
Akaratlanul is hozzáigazítom a légzésemet az övéhez.
Egyre ritkábban pislogok, a szemhéjaim egyre csak nehezülnek, végül lecsukódnak, és nem nyitom fel őket. A többszörös orgazmus utáni fáradtság teljesen legyőz. Az agyam viszont még az utolsókat rúgja:
- Szeretlek... – dünnyögöm, vagy inkább lehelem alig hallhatóan, de arra már nem futja az erőmből, hogy elsuttogjak egy „Jó éjt”-t. Szinte azonnal elnyom a jótékony álom.
Csodálatos, felejthetetlen éjszaka volt. Olyan, amit még a túlvilágon is emlegetni fogok.
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#162TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 7 Icon_minitimePént. Márc. 06, 2020 10:42 pm

Jól esik.. Jól esik az ujjainak simítása, ahogy csak a plafont bámulom. Még az is lehet.. az is lehet, hogy az előző szavai járnak még a fejemben. Hogy hogyan is fog ez kinézni... Hogyan fogom én... [i]a jövőben.... [\i]
De aztán hagyok elsiklani minden ezirányú gondolatot. Először is tisztában vagyok vele, hogy ez, nem most fog eldőlni. Másodsorban pedig azt is tudom... hogy nem akarom. Nem akarom feladni Őt. Nem akarok feladni mindent. Most hogy végre megtaláltam...
Az a szájáról kitörő szó viszont visszaránt a valóságba. És onnantól...
az egész a semmibe veszik. Minden ami a jövőre vonatkozik, most csak a mostnak élek.

Talán már nem érzi, de a feje búbját óvatosan magamhoz húzom, még egy, talán önmagamat is megerősítő csókra. Mert jól esik. És mert ezt akarom tenni... Aztán meg már elragad az éjszaka, a részben beálló sötét, és a szemeim már önmaguktól is lecsukódnak.
Magába ránt a kimerültség....

_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#163TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 7 Icon_minitimeSzomb. Márc. 07, 2020 8:17 am

Valamikor hajnalban felébredek, és felpillantok. Körülöttem teljes sötétség honol a szobában, Allen pedig békésen szuszog mellettem. Az oldalára van fordulva. Észre sem vettem mikor mozdult meg és váltott pozitúrát, úgy ki voltam ütve.
Vetek az alakjára egy kótyagos pillantást. Önkéntelenül is elmosolyodom, aztán a hátához simulok, és neki döntöm a homlokomat. Jobb karomat a fejem alá vonom, a ballal pedig hátulról átölelem a derekát. A tenyerem a hasán nyugszik.
Miután kényelmesen elfészkeltem magam, hamar visszaalszom.
***
Fényt érzékelek, amikor a pilláim megrebbennek. Lassan kinyitom a szemem, hunyorgok. Világos van már. Lövésem sincs mennyit aludtam, arra viszont rájövök, hogy ugyanúgy ébredtem, ahogy elhelyezkedtem az éjszaka közepén – Allent ölelve, a hátába bújva.
Lassan emelkedem feljebb, nehogy felébresszem, ha még szunyókál.
A válla fölött pillantok az éjjeliszekrényen díszelgő digitális órára. 9:32. Höhöhö... Elvigyorodom az orrom alatt. Remek éjszaka volt, konstatálom magamban, ahogy felderengenek az emlékek. Már tudom mitől érzékeny az egész testem, izomláz gyanúja áll fent. A popsim noha enyhén még bizsereg, viszont egészen remekül van.
Nagyon lassan leemelem Allenről a karomat, aztán óvatosan kikúszok mellőle az ágyból, hogy még a matrac se rezzenjen meg alattunk.
Tudom, hogy nincs senki rajtunk kívül a lakosztályban, de gyorsan magamra kapom a padlóra ejtett köntösömet – nem vagyok én ahhoz hozzászokva, hogy tök pucéran szambázzak a lakásban.
Nesztelen léptekkel surranok ki a hálóból, és veszem be magam a fürdőszobába. Pisilnem kell. Meg egyúttal villámgyorsan fogat is mosok. Aztán uzsgyi a hálóba.
Az ágyhoz érve ledobom a köntöst, és visszalopódzom a paplan alá.
Ha Allen még úgy fekszik, ahogy hagytam, akkor visszapozícionálom magam mögé.
Jobb karomon könyöklök, és csendben legeltetem rajta a tekintetemet. Ha esetleg mocorogni kezdene, odahajolok hozzá, és az orrommal megcirógatom a fülcimpáját, közben is vigyorgom, aztán letérek a nyakához, megcsókolom, majd a vállára is nyomok egy puszit, miközben bal kezem ujjai a felkarján szaladgálnak.
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#164TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 7 Icon_minitimeSzomb. Márc. 07, 2020 2:36 pm

Valami csiklandoz... úgy első körben, de nem is igazán érzem, vagy eszmélek rá. Egyszerű álomként játszik a fejemben, ahogy aztán egy kellemes érzés ér a nyakamon. Megnyugtató... Szeretettel teli, és mégis... belebizsereg minden érzékem. És akkor egy újabb a vállamon...

Lassan ébredek rá, és a tegnap este emléke szélvészként süvíti be magát a tudatalattim ködéből. Ráébredem. Rá hogy hol vagyok, hogy mi történt, és a tegnap éjszaka...
Csendben mosolyodom el.
Ekkor már tudom... ő az. Ő lehet az...
Ezért észre térve átfordulok a hátamra felé, és erőt veszek hogy megnyissam a szemeimet.

- Ilyen ébresztőben még sose volt részem... - és mosolygok. Még mindig, bele a tökéletes szemeibe, és akezem.. újult erőt vesz, hogy megemelkedjen és végigsimítson a haja vonalán.
Annyira imádom ezt.
Tökéletes egy este volt...

- Jó reggelt. - és már mosolygom. - Sikerült kipihenni magad? - kérdezem, és őszinte boldogsággal tölt el a tudat. Nem álmodtam. Tényleg megtörtént... Itt vagyok...
 
 

_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#165TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 7 Icon_minitimeSzomb. Márc. 07, 2020 4:52 pm

Nagyon megörülök, amikor Allen megmoccan. Felébredt! – lelkendezem magamban. Már kezdtem azon agyalogni, hogy miket fogok vele csinálni, míg alszik...
Kissé hátrébb araszolok az ágyon, hogy kényelmesen hanyatt dőlhessen mellettem.
Amikor kinyitja a szemeit, a tekintetünk találkozik.
„Ilyen ébresztőben még sose volt részem...”
A szavaira sejtelmesen belemosolygom a szemeibe.
- Pedig csak bemelegítettem... – búgom, és az arca fölé hajolok, hogy apró, kedveskedő csókot préseljek a szájára, aztán leheletnyi távolságra válok tőle.
„Jó reggelt.”
- Neked is. – suttogom az ajkaira, és még mindig mosolygom, akárcsak ő.
„Sikerült kipihenni magad?”
- Igen. De nagyon hiányoztál. – vigyorodom el, és a balom már kúszik is be a takaró alá, hogy megmutassam neki mennyire.
A tenyerem végigcsúszik a hasán, le az ágyékára, hogy az ujjaimmal végül megérintsem a férfiasságát. Még szunnyad, de bízom benne, hogy hamarosan odalent is megébred az ujjaim gyengéd simításaitól.
Allen arcvonásait és a szemeit fürkészem, várom, hogyan reagál; örömét leli-e a kényeztetésben, vagy megállít.
Eközben az ujjbegyeim újra és újra végigsimogatják a puha tapintású porcika teljes hosszát, majd mutatóujjam hegye finoman körözve a makkon cirógatja azt.
Nagyot sóhajtok, és sóváran beharapom az alsó ajkamat. Nyelnem kell. Egyszerűen megőrjít a péniszének a tapintása. Alig várom, hogy a számba vehessem és megszopogathassam.
Az ujjaim ekkor köré fonódnak, és a markomba zárom; finoman masszírozni kezdem. Komótosan jár rajta fel-le a kezem.
Allen véget vethet a dolognak, ha esetleg kínosnak találja, de ha nem, és inkább csak élvezi, ami történik, talán már keményedni is kezd.
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#166TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 7 Icon_minitimeHétf. Márc. 09, 2020 2:02 pm

"Pedig csak bemelegítettem..."

Nem mondanám azt hogy érteném... A fejem.. még nem kapcsolt teljes fordulatra, de elveszik a ködben ez a részlet, amikor fölém hajol. Kedvesen csókolok vissza...
Jól esik hogy itt van mellettem, és nem is fura. Pedig még soha... senkivel nem aludtam egyágyban, pláne nem egy teljes éjszakán át, ám ahogy azt mondja "hiányoztam", még ha nem is vagyok éber teljesen, megmozgatja bennem azt a korábbi érzületet.

Azt mondanám ő is... Azt mondanám jó volt mellette, és még talán azt is, mennyire hálás vagyok. Azért amiért van nekem, de az egészet keresztbe vágják a következő pillanatok.
Ahogy a keze csúszni kezd, a takaró alatt és végigfut a hasamon, csiklandós érzés fog el. Elmosolyodok. De nem áll meg... És én egy pillanatra lefagyok.
A testem megfeszül, de nem az a kellemetlen feszülés ez. Sokkal inkább a felismerésé. A rádöbbenés szele, és ahogy az időközben a keze felé tévedt szemem visszatalál az övéibe, ahogy beharapja a száját, nem kell tovább találgatnom, már biztos vagyok benne.
Kellemesen engedek el... Csak élvezem ahogy az ujjai érintenek, és ahogy a keze egyre csak mozdul, aztán már dinamikusabb játékba kezd, még mindig nem engedve a szemeiből, lecsukódik a szemem. De csak egy rövid pillanatra... Csak amíg átélem, újabb szikra vonul át a gerincemen, és követi az a melegedő érzés. Nyelnem kell, de ahogy újra megnyitom, a szemei még mindig engem figyelnek.
Én is csakis őt figyelem. A szemeit... a száját... a képzeletemben játszó nyelvét. Most feszülök meg másodszor. Csak most már valós látszatba is kezd, ahogy érzem a tenyerében egyre keményedem.
Na és most veszítem el az irányítást.

Lassan fut fel a kétségbe ejtett kezem a nyakán, ráfutva a tarkójára, és muszáj hogy magamhoz húzzam, legalább egyetlen, legalább a nyelvét is érintő csókra.
De nem sikerül, az első érintés után belenyögök. A szájába... És csak utána csókolom meg.
De nem engedem messzire, a feje előre dől, továbbra is fölöttem, szilárdan tartom, nem engedem, és muszáj hogy belesúgjak a szemeibe. Az ajkai közé...

- Kezdesz... meggyőzni..  - szaggatom, és utána egy jóleső mosoly is kibukik, de csak röviden, mert újabb vihar söpör át az agyamon, ahogy tovább keményedem.
Ki a fene gondolta volna hogy a mai reggel ilyen vérpezsdítő lesz??
Én biztosan nem.
De majd meg veszek érte!
 

_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#167TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 7 Icon_minitimeHétf. Márc. 09, 2020 3:20 pm

Érzem, ahogy a teste finoman megfeszül. Nem tol el. A tekintetem az övébe kapaszkodik, és próbálom kiolvasni belőle, mit szól a dologhoz. Azt hiszem, tetszik neki. Ez megnyugtat, és ujjaim simogatásával tovább szeretgetem odalent. Az eredmény nem marad el… Ébredező merevsége elárulja.
A következő pillanatban ahogy elkapja a tarkómat, és magához húz egy csókra, örömteli pillanat, viszont csók helyett a számba nyög. Beleremegek. Olyan izgató, ahogy élvezi…
Rámosolyodom, és már csókol is.
Imádom, hogy csak tartja a fejem és nem enged el. Érzem, hogy akar engem.
„Kezdesz... meggyőzni..”
- Fogalmad nincs róla, mennyire kívánlak. - duruzsolom halkan a szájára. - Bocs, de… képtelen vagyok betelni veled... – búgom, és valóban kihallatszik némi bánbánat és szégyenérzet a hangomból. A vágyaim viszont felülírnak minden pironkodást.
Most én hajolok az ajkaira, a nyelvem megkeresi az övét egy rövid, kellemes kis kalandra, s a szeretkezés mozdulatait imitálva táncol az övén, miközben a paplan alatt ügyködő kezemben egyre csak növekszik a férfias keménység.
Vajon mit szólna, ha megérinteném magam, miközben a kezem a férfiasságán dolgozik?
Ez már szinte természetellenes, milyen eszelősen kívánom őt. Minden nyílásom sajogva vágyik rá. Ha tudná… Teljesen megőrülök érte.
Elválok Allen ajkáról, rásóhajtok. A szívem hevesen verdes. Lepillantok az ölére, majd visszavándorol a tekintetem szép arcára. Talán ért. Ha elenged…
Lejjebb kúszom mellette az ágyon, a testem végigsimítja az övét, s közben is apró csókokkal csiklandozom meg a mellkasát, a hasát, belepuszilok a köldökébe, végül még lejjebb térve közvetlenül az ágyéka fölé nyomok egy csókot. A szerszáma puhán hozzáér az államhoz.
Innen pillantok fel Allenre. És ha épp rám néz, láthatja a kérdést a szemeimben; Bánnád, ha továbbmennék? Mégsem akarnám teljes gőzzel letámadni. Kell az engedélye.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#168TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 7 Icon_minitimeHétf. Márc. 09, 2020 3:55 pm

"Fogalmad nincs róla, mennyire kívánlak."

A szavai csak a messziből játszanak vissza... De felfogom... megértem... azthiszem. Ha tudnám... ha tudnám, elmondanám. Hogy én mennyire... Hogy mennyire... megveszek azért az érzésért, hogy újra a karjaimban tartsam... Hogy a teste emelkedjen... fölöttem... De akkor... újra csókol, és a nyelve, keresztbevág minden ezirányú gondolatot. Csak a mostban élek... Csak ebben a percben.. Az agyamban magasröptű szikrák robbannak, és ahogy a keze nem áll meg, és az enyémen játszik a nyelve... Muszáj, hogy levegőért kapjak.

Talán épp ekkor enged ő is el... A mellkasom kiadós levegőt szív be, vastagon emelkedik és a torkomban szorító érzés fog el. Lepillantok... A takaró alatt járó kezére, és ahogy vissza a szemeibe, már minden világos, szabadulni akar... Én meg elengedem.
A teste megindul... Végig az enyémen, a szájáról származó csókok... először lehunyom a szemem, de amikor odaér... igen, oda le, érzem ahogy megtorpan.
Csak ekkor emelem újra őrá.
A szemeimbe néz. Az én mellkasom csak emelkedik és süllyed, fogalma sincs mennyire vágyom rá. A szájára... az ölére, bárhogyan, egyszerűen csak hogy érezzem, mégis valami azt súgja a tompán bukdácsoló ködön túl, hogy felhatalmazást vár.
És én nem tudom hogyan is jelezzek.

Felemelkedem, egyenesen már ülőbe. A kezem érte kap, a nyakáért, az álláért, és úgy, hogy senki ne sérüljön, se ő és se én, a számhoz fel, emelem.
Csak közelről beszélek rá a szájára.

- Bármit megadnék ha most a szádba vennél... - és rácsókolok. Élesen.. belé marva.. keményen...
Kezdi teljesen elvenni az eszemet.
És ha ért, egész egyszerűen visszaesem.
Próbálom élvezni az érzést!

_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#169TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 7 Icon_minitimeHétf. Márc. 09, 2020 4:55 pm

Váratlanul ér, hogy felül, értettem volna egyszerűbb jelzésekből is, de így sem bánom, hogy a számra beszél. Eszelős vágyat gerjeszt bennem az arcomat súroló forró leheletével, a szavaival, azzal, amilyen hangon és egyértelműen, bátran kiejti őket, majd megpecsételi az egészet egy szenvedélyes csókkal.
Legszívesebben egyszerre tennék mindent vele, amit csak lehet egy férfival, hogy kényeztessem és szeressem.
Egy pillanatra még a lélegzetem is elakad, úgy meglep. Mégis csodálattal, boldogságtól ragyogó szemekkel pillantok le rá, ahogy visszahanyatlik a párnára. Követem, megyek utána, és ráhajolok, hogy most én döngjek az ajkaira, amik az imént dolgozták meg az enyémeket úgy, hogy kellemesen bizseregnek.
- Akkor csak élvezd… És ne fogd vissza magad. Nem kell... – suttogom a szájára, remélem elég világos voltam. Aztán egy heves csókváltás helyett csupán csak egy icipici puszit adok a szájára.
Már kúszom is vissza az ágyékára, mint a villám, nem tökölök azzal, hogy lefelémenet megint végigcsókolgatom a testét. Nem mintha nem akarnám - óóó, dehogyis nem akarom! –, de nem szeretném sokáig magára hagyni és megváratni az úrfi legnemesebbik porcikáját, nehogy lankadjon az érdeklődés odalent.
Ami kettőnk közt történik épp, egy külső szemlélő számára talán csak nyers szexnek tűnhet, viszont sokkal több annál – valódi intim összhang. Ahogy Allen mondta, még ez is csodásan működik köztünk.
A vágyat, amit Allen kelt bennem, már rég nem lehet a terhességre meg a hormonokra fogni. Személyes varázsára annál inkább.
Csodás férfiassága szemmagasságba kerül, mégsem legeltetem rajta a tekintetemet. A számmal akarom érezni és a nyelvemmel akarom felfedezni; a méretét, a formáját, a vonalait, a tapintását, az ízét.
Lehunyom a pilláimat, és lassú nyelvcsapásokkal nyalogatni kezdem a makk alatti vájatot. Kicsit elidőzök vele, aztán férfiasságának minden egyes pontját megízlelem a nyelvemmel, végig a két oldalon, a tetején, a makk hegyén egészen be, a nyílásába csusszanva. Ott még körözök is egy kicsit.
Fegyverének egyetlen milliméterét sem hagyom ki, a nyelvem mindenhol bejárja; nyalintja és csiklandozza. Mintha csak fagyit nyalogatnék, úgy dédelgetem a nyelvemmel. Az ajkaim aztán rátapadnak a csúcsára és meg-meg szopogatják. Finoman szívogatom a makkot.
Érzem, ahogy összefut a nyál a számban, aztán amikor megelégelem a játszadozást, nedves ajkaim közé veszem egészében. Ráereszkedem, és ameddig csak tudom, beengedem. A torkomig szeretném. Minél mélyebben.
Rá kell jöjjek, még sokat kell gyakorolnom, hogy tövig bevehessem, a szerszáma teljesen belefeszül a számba.
Elkezdek fel-le mozogni a kőkeménységén, és ahova az ajkaim nem érnek le, a tövéhez, ott az ujjaim gyúrják, rá-rásimítva néha a golyókra.
Saját magamat juttatom extázisba azzal, amit csinálok. A combjaim köze tajtékzik; úgy lüktet a kéjgyöngyöm, hogy össze kell szorítanom az ágyékom izmait - így valamivel elviselhetőbb.
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#170TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 7 Icon_minitimeHétf. Márc. 09, 2020 5:49 pm

És mozdul... Nem úgy ahogy számítottam rá, de ahogy közel hajol, és megjelenik a számon, minden figyelmemmel követem. Őrült vágy fog el, hogy megint megcsókoljam. Hogy nyíltan rá tépjek. És ahogy a szavai... lassú motoros kúszással jutnak csak el az agyamig, már rég elkések, mielőtt újra megtehetném. Valahol bánom ezt...
De azt már nem, ahogy megjelenik aztán odalenn, és megérzem az ajkait. A levegő... hirtelen sziklaként szakad benn, arra a rövid pillanatra a tüdőmben. De aztán... de aztán az egész elenged, és ahogy a nyelve egyre csak jár.. újra és újra más viszonyon érintve, az egész.. úgy hirtelen megindul.
A szívem tombol! A tüdőm... na igen, az se épp a nyugodtságáról híres, a testem táncol.. de csak valahogy belülről érzékelem, ahogy a vér száguld.. az ereimben, és egyre inkább a magáévá tesz. Ő tesz a magáévá.. Az érzés... Ahogy játszik a nyelve, és amikor bekap... Hirtelen nyögés fúlik ki a torkomon, de az összeszorított szemeimen túl, az egész pattanásszerűen szakad el. Az elmém... az érzékeim... az ismerős lépések. Bele tudnék most veszni az egészbe.. Bármit megadnék... bármit megtennék, ha most.. ha most...

Megint nyelnem kell, de egyre sűrűbbek azok a nyögések. Nem én rendezem, az élvezet heve tör ki belőlem, és a fogai lassú, óvatos karcolásai, a besegítő keze... Érzem hogy ez a móka nagyon gyorsan véget érhet, de legalábbis.. alig percekre a gyönyör ígérete, így... így...
Iszonyú levegőt engedek be, a fogaim között hangosan szisszenve szívom be őket, és ahogy... és ahogy...

- Ha ezt nem hagyod abba.. elmegyek.. - lököm ki, de már képtelen vagyok hogy megállítsam. Képtelen vagyok hogy azt mondjam, álljon le. Hogy azt mondjam...

.. és a következő pillanatban belerobbanok.

Szétfeszít az az észvesztő érzés!

És a testem még pillanatokig lüktet.


Valahol kísért... tenie kéne a tudatnak hogy ezt nem kellett volna (el)engedjem, de mégis. Képtelen voltam ellenállni az érzésnek. És ez csak percek múlva, mikor az agyam már újra visszakapja az irányítást, fog megjelenni a rendszeren. 
Csakhogy.. akkor már bőven késő lesz. 


_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#171TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 7 Icon_minitimeHétf. Márc. 09, 2020 7:13 pm

Sós előnedvét ízlelgetem a nyelvemen, miközben élvezem, hogy a nyalogatás ilyen kéjes a számára; akkor vajon a szopás mennyire jön be neki? Sürgető vágy ragad el, hogy kiderítsem és fokozzam a dolgot, mire a szám és a markom szorgos munkája édes transzba ejti Allent.
Imádom, ahogy élvezi; ahogy görcsben mocorog, hánykolódik, zihál, izzad, és ahogy leplezetlenül nyög újra meg újra. Én már a hangjától is el tudnék menni, ha nem vigyázok.
Egyszer csak nehézkesen megszólal.
„Ha ezt nem hagyod abba.. elmegyek..”
Hát igen, szivi… Ez lenne a cél. Mégsem értett volna? Rohadt virágnyelv. Legközelebb egyszerűen közlöm vele a tutit: „Le akarlak szopni, és élvezz nyugodtan a számba. Vagy ahová tetszik.” Legfeljebb úgy ledöbben, hogy az életben többet nem szól hozzám. Bár, az kár lenne. Mert szeretem és a világ legboldogabb férfiává akarom tenni.
Hallom amit mond, és érzem, ahogy vergődik alattam, de nem válaszolok. Szavakkal legalábbis. Mosolyognék, ha tudnék, de tele a szám merev szerszámával. Eszemben sincs leállni. Töretlenül csúszkálnak rajta az ajkaim. Ügyelek, hogy a fogaimmal ne sértsem meg, de az ajkaim és az ujjaim szorítanak a fogásukon, amint figyelmeztető jelzést kapok a számban hevesen lüktető, olykor megugró férfiasságtól.
Szabad kezemmel a combját simogatom. Meg-megfeszülnek az izmai.
A reakcióiból ítélve nyaktörő sebességgel közeledik az orgazmushoz. Tudván, hogy ezen a ponton semmit sem kíván az ember jobban, mint hogy keményen, gyorsan és vadul elbánjanak vele, erősebben szívom a fegyverét és még mélyebben borulok rá. Fokozom a tempót is.
Épp annyira élvezem ezt az egészet, mint ő, és közben örülök, hogy átadja magát az érzésnek; nem fogja vissza a vulkánként kitörő, forró kielégülést. Hamar eljut a csúcsra, minden ízében megfeszül, és a számba élvez.
Nem kapom el a fejem, sőt, hagyom, hadd lövellje a teljes tárat belém.
Finoman és lassan még rárántok egyet-kettőt a férfiasságára, hogy az utolsó csepp örömnedve is a nyelvemre csorduljon.
Végül óvatosan kiengedem a büszkeségét az ajkaim közül, és eleresztem. A paplant gondoskodva az ölére húzom, betakarom vele, aztán már mozdulok is, hogy az éjjeliszekrény felé csusszanjak, és a fiókért nyúlva zsebkendőket szerezzek.
Elfordulva Allentől, csendben megszabadulok a nedvektől, és letörlöm a számat.
Az elhasznált papírzsepit átmenetileg a padlóra ejtem, majd visszakúszom Allen túlhevült teste mellé, és pihegő mellkasára hajtom a fejemet.
Ujjaimmal a melle fölött cirógatom, mintha csak nyugtatgatnám. Szinte lángol a bőre, érzem az arcomon és a tenyerem alatt is.
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#172TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 7 Icon_minitimeHétf. Márc. 09, 2020 9:24 pm

Lihegek.. Még mindig... hosszú időbe telik amíg visszatérek az áhított valóságból... Vagy csak engem hagyott el az időérzékem??
Az agyam kezd dolgozni... Lassan, egyre inkább valóságosan kezdi összerakni a képet, azt hogy én... én... És akkor elborul a dolog.

Nem mutatom, de utolér a felismerés, hogy még azelőtt elsültem, mielőtt rám ülhetett volna. Viszont ez úgy tűnik, őt egy percig sem zavarja, ezért.. ezért...
Kiadós levegőt húzok be, és igyekszem, hagyom ellazulni magam. Próbálkozom.
Ahogy mozdul, először nem is figyelem, de aztán ahogy a mellkasomra kúszik, ekkor veszem csak először tényleg észre... Ahogy azt is, hogy valamit mondanom kéne... Illenne... Vagyis...

Megint nyelek, egy utolsót, de még mindig fuldoklóként falom a levegőket. Csak már sokkal kisebb ütemben. Teljesen kicsinált. Mint ahogy régen, és ahogy érzem a kezei a bőrömön köröznek, valamikor elveszve az egészben, még a háta mögé futott a kezem hogy átöleljem.

- Én azt hittem... azt hittem.. - dadogok. De mi a fenéket dadogok ezen!?? Lehunyom a szemeimet, nyelek, és aztán újult erőt veszek. Egy újabb beszívott levegő.

- Megleptél... - ez az első őszinte szó. De még nem nézek a szemeibe. - Kellemesen.. - teszem hozzá, és érzem ahogy az izmaim, lassan kiengednek. Csak ekkor fordulok részben felé. Persze ha képes vagyok egyáltalán látni a szemeit.

- Nem gondoltam volna, hogy.. - de hogyan is hangozna tovább? Hogy csak úgy leszopna?? Vagy hogy simán eltekintene az ő élvezetétől, értem?? Vagy úgy egyáltalán.. hogy úgy érzem tartozom neki, hogy nekem is tennem kéne, de ehhez én úgy őszintén annyira... nemértek?? Vagy ezerféle dolog jár a fejemben. És jó lenne.. jó lenne kiválogatni mi is az amit mondani akarok. Kifelé. Mert hogy valamit nagyon kéne! Még ha közben rettentő (ki)elégedett is vagyok.

Megnyalom a szám szélét, és csak alig egy pillanatra pillantok ki a szemeiből aztán vissza. Őszinte leszek.

- Szeretnék.. én is... - de van ám hiba is a képletben. - Viszont ebben már 12 éve se voltam annyira jó... - vallom be. Most miért takargassam?? - Legalábbis aztmondták.. - sóhajtok bele, és hogy a többi év?? Oké, nyilvánvalóan azért járt már elég sokfelé a nyelvem, de hogy őt.. hogy Ő...
Sóhajtanom kell, és a szemeim résnyire ráncolnak. Még mindig ölelem, az őt ölelő kezem talán ösztönösen is simogatja a hátát, de a szemeim közben a messzibe bámulnak. A szembefal felé. Őrülten kicsinált... És ha most tudná...

Bármit megadnék hogy viszonozzam.

Csak várjon néhány percet!

_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#173TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 7 Icon_minitimeHétf. Márc. 09, 2020 11:03 pm

Allen el sem hinné, milyen édes így, ahogy hebeg-habog zavarában. Akkora úriember, hogy még a szavakkal is megszenved, úgy óvatoskodik.
Mosolygom. Vagyis inkább vigyorgom. Összeszorított, összeharapott ajkakkal. Kedvem lenne nevetni, de akkor azt hinné, hogy rajta mulatok, és megbántom. Inkább lenyelem. Már a nevethetnéket, és megkönnyezem a dolgot.
Egyelőre nem látja a képemet, az arcomban megfeszülő izmokat, mert előrebámulok. Aztán mégis megemelem a fejem – muszáj. Ezt már nem tudom szó nélkül hagyni:
„Nem gondoltam volna, hogy..”
Hasra heveredem, szembefordulok vele, és az államat ráfektetem a mellkasára. Innen pislogok fel rá nagy cinkosan mosolyogva.
- Mit? Hogy szeretek furulyázni, és még az is bejön, ha a számba élvezel? Hidd el, az sem zavarna, ha a szememet akarnád kilőni. Elég lazán veszem a „pasi hova élvez” dolgot. – kacsintok rá könnyedén. Rocker vagyok, bakker… Majd itt finomkodok a szavakkal, nem? Még így is hölgyként viselkedem a rockertársaimhoz képest.
Újabb infómorzsa rólam, amit Allen eddig tuti nem tudott, de jó ha tud. A jókislány szeret szopni. Húha… És még a seggbedugi is bejön neki. Na bumm.
Érdekesen fejlődik a kapcsolatunk; 7 éve vagyunk piszok jó barátok, de szexről sosem beszélgettünk. Egészen mostanáig. Most meg már szintet léptünk – mi az hogy barátság??? Azt a zónát rég elhagytuk.
Akadozó beszédéből sejtem, hogy belül vívódik, és nagyon zavarban van. Pedig nem kéne. Egymás közt vagyunk. Ahogy tudok, a segítségére sietek.
A többi, ami jön, most engem lep meg. Már az a része, hogy szeretné viszonozni az élvezetet, és „úúúgy”. Vagyis azt hiszem, hogy arra céloz.
Egyik kezével a hátamat cirógatja, én pedig a másikért nyúlok, és az ajkaimhoz vonom, hogy belecsókoljak a tenyerébe.
- Hékás… Lazíts. Csak örömet akartam szerezni neked. Komolyan nem várok viszonzást. Amire Te gondolsz, az annyira amúgysem érdekel. Viszoooont... azért akad, ami különösen lázba hoz, és abban egy isten vagy. – vallom be, ha már témánál vagyunk. Remélem ez vigasztalja valamennyire. Ki nem tojja le, hogy 12 éve látott utoljára vaginát?
Nem tudom, sejti-e mi lesz az, csak fürkészem a szemeit, aztán nyomok egy apró csókot a mellkasára, ahogy ott pihenek rajta.
- Imádom veled hátulról csinálni, és ha ahhoz lenne kedved valamikor, hogy jóóól…Virágnyelv! Virágnyelv! - ...elkapj, hát nem fogok tiltakozni. – magyarázom a szemeibe banditamosollyal.
Meg aztán ha úgy adódik, kiszolgálom én magam... Ez csak átsuhan az agyamon, inkább nem hozom rá a frászt egy ilyen beszólással.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#174TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 7 Icon_minitimeHétf. Márc. 09, 2020 11:56 pm

Mocorog, én meg szabadon engedem, eszemben se lenne korlátozni. Zavarban vagyok. Igaz. Csak azt nem tudom, az lep e meg, amit úgy simán, és geller nélkül bevállalt, vagy inkább az hogy én nem gondoltam volna.
Őszintén??
Ha fegyvert fognának a fejemhez, még akkor se tudnám megmondani!
Elharapom a szám, de inkább csak zavarban töltött reakció, mint ösztönző cselekedett lenne.
Aztán ahogy megfekszik a hasamon, és én a szemeibe bámulok, ez a második pillanat amiben meglepődéssel tölt el.
Csak igyekszem... igyekszem ezt nemmm annyira a tudomására hozni.
Próbálom....

Csak nézem a szemeit... valószínűleg értetlenül, de alig két pillanat múlva észbekapok. Háttt... ez a nap is tökéletes lesz!

Elmosolyodok, de ez már teljesen őszinte. Futó kezem megtalálja a hasamon, és ha nincs ellenére, lassan végigsiklik a haján, hogy a tarkójára futva érintsem. Csak gyengéden, és készségesen.

- Azt hiszem... ezt jó lesz ha megjegyzem.. - már mosolygok a szemeibe. Hogy fogom e élvezni?? KITÖRŐ ÖRÖMMEL!
És még ha az előbbiekben probléma is volt ez a részlet - oké, nyilvánvalóan csak én túloztam el, - a következő már egy sokkal inkább éles helyzet, merthogy én... én...

Aztán ahogy belecsókol a kezembe, és az újabb szavai elhagyják a száját...
.. az a korábbi vér, csak lomha ütemben kezd újra mozgásba az ereimben. Pedig épphogy most...
De az eszembe jut a tegnap este. A fürdőszoba, és muszáj... megköszörülni a torkomat.

- Jól van.. - csak kimérten engedem - Mit szólnál egy... - nyúlok az álláért, és ha enged nekem, én is emelkedem hogy a számhoz emelhessem. - reggelihez, összeszedem egy kicsit az erőmet, és aztán..- szándékosan nem fejezem be. Az emelgetett szemeim beszélnek, és ha megértett, és neki sincs ellenvetése, letolom magamról a takarót, hogy rávethessük magunkat a hűtőre. Vagy.. a telefonra. Igazából egy tojásrántotta is jól esne, zöldséggel... gyümölccsel... és egy kis osztriga is jól jöhet! Csak hogy.. menjünk BIZTOSRA!

_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#175TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 7 Icon_minitimeKedd Márc. 10, 2020 12:21 am

Feltornázom magam, ahogy Allen megfogja az államat és magához húz. Közvetlen közelről mosolygom azokba a csodáskék szemeibe.
„És aztán...”
- Óóó...
Komiszan rávigyorgok. Értem én a szemöldök húzogatást. Tetszik az ígéret. Szívesen átszkippelném a reggelit is érte, de jól fog az jönni, kell az energia, hosszú még ez a nap.
- Oké, jöhet a reggeli. – bólintok egyetértőn. - Közben pedig beavathatnál, hogy téged mi izgat fel. Kíváncsi vagyok. – dünnyögöm még a szájára, mielőtt lekászálódnék róla, és hagynám, hogy kikeljen az ágyból.
Még gyorsan megkérdezem tőle, hogy mit szeretne enni, hogy le tudjak szólni telón a szobaszervíznek, míg kicsit összeszedi magát. Ha megmondja mit kíván, már rendelek is. Magamnak 2 darab sajtos croissant kérek. Hideg tej van a hűtőben.
Néhány percen belül ott ücsörgünk mindketten a köntösünkben az asztalnál a reggelink fölött.
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#176TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 7 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Vegas után NY - Allen & Octi

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
7 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

 Similar topics

-
» A beautiful friendship - Allen & Octi
» Allen Payne
» Ember tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után
» Allen & October - Levelezések (egy afrikai falu és egy hűvös ország összeköttetése)
» Minden ami Vegas...

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Játéktér ∷ :: bárhol máshol-