♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
Vegas után NY - Allen & Octi - Page 8 Icon_minitimeby Leon Williams Pént. Május 03, 2024 8:04 pm

» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
Vegas után NY - Allen & Octi - Page 8 Icon_minitimeby Derek Moretti Hétf. Ápr. 29, 2024 8:15 am

» Leon Williams
Vegas után NY - Allen & Octi - Page 8 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
Vegas után NY - Allen & Octi - Page 8 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
Vegas után NY - Allen & Octi - Page 8 Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
Vegas után NY - Allen & Octi - Page 8 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
Vegas után NY - Allen & Octi - Page 8 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
Vegas után NY - Allen & Octi - Page 8 Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
Alessandra Clark
Vegas után NY - Allen & Octi - Page 8 Vote_lcapVegas után NY - Allen & Octi - Page 8 Voting_barVegas után NY - Allen & Octi - Page 8 Vote_rcap 
Leon Williams
Vegas után NY - Allen & Octi - Page 8 Vote_lcapVegas után NY - Allen & Octi - Page 8 Voting_barVegas után NY - Allen & Octi - Page 8 Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Vegas után NY - Allen & Octi

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#176TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 8 Icon_minitimeKedd Márc. 10, 2020 12:53 am

Ez deal. Elvigyorodom, el is kezdenék kimászni, ha 'valaki' nem akadályozna meg benne.
Meg persze a szavai... Amit.. hogy úgy őszinte legyek, messze nem vártam tőle, de van is min csodálkozni???
Elenged, én meg lassan kikászálódom. A köntösömért hajolok, csak míg ő is megteszi, és ha kiegyenesedett, szemben állok vele, nem hagyom hogy összekösse, az enyém is szabadon lóg, és egész közel lépek.

- Szóval... hogy mi izgat fel..?? - préselődök rá szinte a testére, az ajkaim az ő ajkán bolondoznak. És lassan lépkedni kezdek. Csak lassan... egyenként, ütemesen, pont mint korábban a fürdő fele, csak most nem csókolom. Csak mindvégig a száján tartom a szám. Dörzsöli a mellkasom, és odalenn.. miközben beszélek. - Nos... - hagyok leheletnyi szünetet - Te... - és egy csók.. - Te.. - egy újabb - És te... - egy újabb csók a szájára előttem, de már el is értük a hálószoba ajtót. De nem állok le.

- A szád... a nyelved... ahogy bekapsz.. ahogy szopogatsz.. - érzem a vérem újra útba kezd, de reggeli lesz, azt beszéltük. Mégse eresztem. - Az amikor nyögsz.. a kezeimben... Amikor én... hátulról... és beléd.. - muszáj lehunyjam egy pillanatra a szemeimet, és nyelnem kell. De még mindig nem adom fel. Továbbra is csak hátrálásra kényszerítem. - Amikor csókolsz.. .- visszatérek kissé kevésbé veszélyes vizekre, habááár... - amikor kimondod a nevemet.. - újabb csók. A szájára előttem, és érzem, hogy nekem is nyelnem kell. Már megindult a dolog. Már újra, de közben... Basszus vizelnem kell!

Összeszorítom a szemeimet, és ráeszmélek, hogy ennek itt vége. Majd szétszakad a hólyagom! Csessze meg! Megállok... Csak egy újabbat nyelek, és akármennyire is felhevítettem, muszáj...

- De most mindjárt bevizelek, szóval ezt most.. muszáj.. - kényszerű szemráncolást veszek, mintegy bocsánatkérő jelleggel, és muszáj... Muszáj őrülten gyorsan elhagynom a terepet.
Pedig... ez most így, nem lesz annyira egyszerű menet, így amíg a fürdőszobába beérek, összeadok pár... igen, másodfokú egyenlet elég lesz! Jó lesz... És hosszú percekbe telik, de végül csak sikerül. Csurgatok.

A hangját már odabenn hallom, amikor kérdez, még akkor, amikor erőlködök az érzésen, és még onnan kiabálok.

- Omlett, pirítós, és kávé! És még vagy három adag osztrigát! - kiáltom, de nem tudom mit hall belőle. Amikor viszont végzek...
Oltári nagy sóhajjal lépek ki az ajtón. Félve, mi fog várni a következőkben, de ha nem ő az, az asztalon felszolgálva előételnek, csendben összefűzöm a köntöst.
Vagyis...
.. esőnap.

Na jó, csak eső ÓRA!
És ha érkezik a reggelink, mindketten csak teljes szolidsággal ülünk oda.
Már ha nem történnek a dolgok másképpen!

_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#177TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 8 Icon_minitimeKedd Márc. 10, 2020 9:00 am

Most miért ne kérdezhetném meg, ő mire gerjed? Az én fétisemet már ismeri.
Ahogy felkel az ágyról, teljes testbedobással rám tapad, meg is illetődöm, aztán belekezd. Mi tagadás, elsőre jócskán ledöbbent, és csak kagylózok. Meg tányérnyi szemeket meresztek rá.
Aztán ahogy belekezd a sorolásba, elvigyorodok. Belemegyek a mókába, és hagyom, hadd tolattasson és csókolgasson ki a szobából. Tetszik a játékossága. Imádom! Őt is, a válaszait, meg ezt az egészet. Kezdek is rendesen ráizgulni az úrfira, amikor…
Amikor eszébe jut, hogy pisilnie kell. Közli, majd elviharzik, én meg csak lesek bambán, mint hal a szatyorban. HE??? Jól nyakon vágta a libidómat. Ritka szar érzés; elsőre mint a hideg zuhany.
Csak pillogok kővé dermedve a nappali közepén, aztán néhány másodperc múlva végül kitör belőlem a röhögés. Az a térdcsapkodós fajta.
- Ha sokáig váratsz, elkezdem nélküled! – kiáltom vihogva utána, ahogy berongyolt a mosdóba. - És nem a reggeliről beszélek! – hozzá kell fűznöm, mert néha még nekünk is sikerül elmagyaráznunk egymás mellett.
Kicsattogok a konyhába, még mindig hitetlenkedve röhögcsélek az orrom alatt, amikor hallom, hogy kiszól.
„Omlett, pirítós, és kávé! És még vagy három adag osztrigát.”
- Oké. – nyugtázom dünnyögve, aztán kézbe kapom a telefont, hogy kaját rendeljek magunknak.
Fenékkel támasztva a konyhapultot várom, hogy vagy Allen kerüljön elő, vagy a reggelink csöngessen be. Mivel utóbbira is számítok, összehajtogatom magamon a köntös szárnyait, és összefűzöm a mellkasomon a két karomat.
Ő kerül elő előbb. Ahogy meglátom, elnevetem magam és megcsóválom a fejemet. Nem fűzök hozzá kommentet.
Talán annyit mégis, hogy:
- Kábé negyed óra, és hozzák a reggelit. - csakhogy tudja, érkezik, amit kért.
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#178TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 8 Icon_minitimeKedd Márc. 10, 2020 12:40 pm

"Ha sokáig váratsz, elkezdem nélküled!"

BASSZUS! Zene füleimnek, de persze ez nem segít. Mármint ott, a kagylónál állva, és próbálom becsukni a füleimet. Az agyamat... inkább.

És SIKER!
Elégedetten nyugtázom, hogy megszűnik a majd szétfeszítő nyomás. Kiadósat sóhajtok... Miért pont most... ekkor...
De aztán rájövök felesleges most a gondolkodás, ezért megmosom inkább a kezeimet.
Csak mindenre felkészülve lépek ki. Felkészülve arra hogy LESSZ.. folytatás, és felkészülve arra is, hogy teljesen lelomboztam. Mondjuk ami azt illeti azért összekötöm a köntösömet, nem kéne.. már ha mondjuk közben érkezik a reggeli, hogy egy szál... semmiben találjanak.
Csak a tisztesség üzeni.

Aztán meglátom. Először... először nem is tudom mit is mondjak, de aztán kapcsol az agyamon a helyzet. Közelebb lépek.

- Öööö... - nem egy jó kezdés, még folytatásnak se megy el, de lépjünk tovább - ..szóval.. hol is hagytuk abba..? - teljesen elé lépek. Rajta, ugyanúgy a hasán, csak már mindkettőnket köntös takar, és így.. hát már annyira nem is izgalmas a dolog. De attól még folytatnám!
Nagyon is...  

_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#179TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 8 Icon_minitimeKedd Márc. 10, 2020 1:18 pm

Allen percekkel később felbukkan és besétál a konyhába, miközben én a pultnak támaszkodva várakozom.
Mosolyogva emelem rá a pillantásomat. Valamelyest elpárolgott a kekszuális érdeklődésem, de azért még dereng a bizsergés az ágyékomban, nem lesz nehéz felzaklatni.
„Szóval.. hol is hagytuk abba..?”
Remélem csak ugrat.
- Ott, hogy mennyire rám vagy kattanva. – döngöm elvigyorodva, és továbbra sem mozdulok, csak állok összefont karokkal. Pimaszul szemezek vele, banditamosoly a képemen.
Kíváncsi vagyok mihez kezd az adott helyzettel és velem.
Most az egyszer hadd ne én mozduljak rá először; lassan úgy érzem magam, mint egy szexuális bűnöző.
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#180TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 8 Icon_minitimeKedd Márc. 10, 2020 1:49 pm

"Ott, hogy mennyire rám vagy kattanva. "

Elmosolyodom.

- Ja, igen. - eresztem tettetett meglepődéssel, elvégre.. naNÁ hogy teljesen felzaklat! De szóvalakkor... - Szóval akkoooor.. - lépek MÉG közelebb, csak annyira, hogy teljesen felfonódjak a testére, a mellkasomba nyomva a maga előtt fűzött kezeit is.

- Ha nem csalnak meg az emlékeim ott hagytuk abba, hogy mennyire felizgatsz.. - engednek a kezeim, már önműködően futva a dereka köré, átölelem. Magamhoz szorítom, és csak nézek a szemeibe. Bárhogyan, bármiként képes lennék a magamévá tenni. Egész sokféle ötletem van, persze van ami csak elmélet, de talán épp ideje lenne kipróbálni!

- Szóval.. - hajolok felé... belecsókolva a nyakába, az egyik oldalon... - ha azt mondom...  - egy újabb csók, most már a másikon. És alá mégegy. - hogy majd megveszek az érzésr, csak hogy körülölelj?? - egy újabb csók. Egyre lefele, szánkázva a nyakán. Csakis a bőrébe beszélek. - hogy szoríts.... ott belül.... FESZESEN!?! - már magamnak is nyelni kell az érzésre, de remekül titkolom, semmit nem hall belőle. Persze lehet hogy érez. Viszont ott.. a köntös alatt, már igen, újra erőre kaptak az emlékek, és ha még messze nem is karcolom fel, én azért tudom.
És közben benne csak remélni tudom hogy felad a bezárkózás. Az összefűzött kezek... És ha igen, a kezem már engedi is a derekát, és lassan a köntöse dekoltázsához térek, hogy csak lassan húzva széjjelebb, belecsókolhassak a mellei közepébe.

Nem is olyan rossz kezdet.
Már ha hagyja nekem...

_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#181TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 8 Icon_minitimeKedd Márc. 10, 2020 2:13 pm

Ahogy hozzám lép és átöleli a derekam, a bensőmben ismét mocorogni kezd az öröm.
Két karom már most leoldódik a mellkasomról, és a tenyereim a mellkasára fekszenek. Mivel a köntösömet csak magamra hajtottam anélkül, hogy megkötöttem volna az övet, ezért a mozdulattól a ruhadarab két szárnya szétnyílik a testemen.
Beleborzongok, ahogy a nyakamba csókol és a fülembe döng a baritonja. Félrehajtom a fejemet, készségesen felkínálva a nyakamat előtte.
„hogy szoríts.... ott belül.... FESZESEN!?!”
Forróság fut végig a gerincemen, a combjaim közé érve lüktetéssé válik.
Felsóhajtok, a pilláimat lehunyom, és lelki szemeim előtt már fel is sejlik a következő szeretkezésünk képe.
Újabb jóleső sóhaj szabadul belőlem, amint megérzem az ujjait a dekoltázsomnál matatni, majd az ajkait a melleim közti területre préselődni.
Kezeim a halántékához nyúlnak és ujjaim félrecirógatják mindkét oldalról a tincseit.
Nem tudom van-e terve, elképzelései, mit is szeretne most tenni; egyelőre hagyom és megadom magam neki, csak sodródom. Élvezem, hogy gyengéden érint és csókol, feltüzelve egy újabb szerelmes menetre.
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#182TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 8 Icon_minitimeKedd Márc. 10, 2020 5:14 pm

És érzem... Már a mellkasomon a kezét... ahogy a köntöse szétnyílik előttem, és megbizserget. Belül...  
Mégis tovább folytatom. Nem engedek belőle. Hogy van e terv?? Egész egyszerűen csak hagyom hogy az ösztönök vezessenek, az újult kialakult ösztönök. Bízom bennük. Teljes mértékben.

Mmmm.. Finom...  Még ha valahol jól is tudom, csak az agyam képzeli bele. A bőrének ízét... Az ízét, amikor érintem. Ott legalul... Milyen lehet?? Már nem is emlékszem...
Újabb csók a szétfutó köntös szárnyai közé... Közvetlenül a mellei között, és lejjebb... És újabb.. a hasfalán, ahogy hajolok, a köldöke.. és megbizserget egy érzés.
Visszatérek a szemeibe..

- Szeretném.. - összepréselem a számat. Ahogy a szemeim összeszorítva keresnek rá a szó ízére. - Szeretnélek.. megkóstolni.. - nyílnak ki. Teljesen őszinte akarok lenni vele. - Odalenn.. - A következő csók mégis a szájáé, mielőtt a szám merészkedne, hisz azt mondta.. Azt mondta... Nem is olyan régen.

- Tudom hogy azt mondtad.. ... nem érdekel...- ezt még a szájára beszélem. Teljesen az övére nyomva a testemet. Tudom hogy érzi.. már ő is.. Maga a gondolat..
Muszáj egy kiadósat sóhajtsak.

- De meg akarlak kóstolni.. Csak egy kicsit.... Csak érezni akarom.. - a szemem megint ráncol - az ízed.. - kapaszkodik fel a homlokom az övére, és úgy nézek a szemeibe.
Vajon mehet?
12 év hátrányát pótolnám be...
De leginkább ami foglalkoztat, az a kellemes íz!

Aminek az illatát eddig csak az ujjaimon éreztem.
Teljesen megbolondít.

_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#183TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 8 Icon_minitimeKedd Márc. 10, 2020 5:47 pm

A fejem hátradöntöm, a szemeim lehunyva, és csak sóhajtozom, ahogy Allen csókjai egyre lejjebb térnek a testemen; levándorolnak a melleim közül a hasamra, a köldökömre… Megrezzenek, mintha valamit sugallana a lefelé tartó irány. Mégis élvezem az édes kínzást – csodás érzés.
Mind a tíz ujjam Allen hajában tapogatózik.
A szemeim megnyílnak, a tekintetünk aztán összefonódik, és beszélni kezd.
„Szeretnélek.. megkóstolni.. Odalenn.”
Nyomban elönt a forróság, és szerintem a szégyenpír is kiül az arcomra. Hogy valaki odalent puszilgasson? Az olyan túúúl… izé… bizalmas. Kicsit talán szégyenlem is. Oké, dereng egy-két régi emlék, Villel megtörtént a dolog, és nem is volt rossz, sőt... Egészen kikészített, de valamiért akkoris zavarba ejtő.
Felegyenesedik hozzám és szájon csókol. Tovább magyaráz. Halkan, búgva, rá az ajkaimra, nekem meg majd kiugrik a szívem a helyéről.
A testével a pulthoz présel.
„De meg akarlak kóstolni.. Csak egy kicsit.... Csak érezni akarom.. az ízed..”
A homlokát az enyémnek dönti, a pillantásunk nem szakad el.
Először megmukkanni sem tudok, de aztán, egy kiadós sóhaj után erőt veszek magamon. Valahol én is vágyom rá – ha már egy férfi így tálalja, hogy ki szeretné próbálni...
Allen szavai elegek ahhoz, hogy istenesen felizguljak. A klitoriszom már sajogva lüktet, pedig még hozzá sem ért.
- Ühümm... – vagyis igen. Bizonytalanul, de rábólintok.
Nem is tudom mit csinálok… A testem automatikusan működni kezd. Elengedem a haját, az arcát, aztán mindkét tenyeremmel megtámaszkodom a konyhapulton, és egy könnyed szökkenéssel felcsüccsenek rá. De csak ha tudok, nem akarom megfejelni Allent.
A combjaimat nem tárom ki, csak akkor lesznek készségesek, ha az ő érintése kér meg rá, vagy ha közéjük furakszik.
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#184TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 8 Icon_minitimeKedd Márc. 10, 2020 6:24 pm

És csak lihegek... Fel se tűnik, de... egész beleéltem magam. A homlokom még mindig ott a homlokán, választ várok. Engedélyt?? Inkább csak egy bólintást, vagy tettet, hogy ő is akarja... Mert én vesszettüldenagyon!!!

Bólint, vagy inkább biccent, de ez bőven elég a nyakába futó párás leheletemnek. Minden izmom összerándul, pedig... Pedig még csak nem is érintettem...
De akkor önállósítja magát, és ahogy érzem mozdul, és felül előttem a pulton, az eddig a fejemben tomboló vér hirtelen újult löketet vesz.

A nyakába hajolok.. A válla gödrére...
A térdeinek préselem az altestemet, de nem feszítem szét a lábait. Még nem. Csak egy csók... a válla vonalán, meg még egy, keverve a belőlem áradó forró levegővel... és a válla...
Muszáj hogy csak egy rövid, feszült pillanatra a vállára dőljek.
Csendben támasztom meg a homlokom.
De a kezeim.. a kezeim sem tétlenek, ahogy alig pár pillanatig pihenek, lassan kúsznak fel a combjain. A térdétől, egyre fel, és megérkeznek a csípőjéhez, ahol lassan vesznek középre beutat.
Nem, még nem érintem meg.
Csak hüvelyk ujjaim betörnek a combjainak belső felére, és úgy vesznek lassan visszautat lefele, de csak a combjai feléig jutnak el...
Aztán újra felfele térnek, és ha érzem a testében a megadást, csakis akkor csúsznak egészen be, és húzzák szétfele a combjait.
Egy kicsit muszáj hogy közelebb is húzzam. Hogy teljesen feltapadjon a köntösömön, és mert a homlokom már újra az övének döntve élvezem, szemeim mindvégig lefele tekintgetnek.
Élvezni akarom a látványt..

Az ujjaim.. csak gyenge érintéssel készítik elő a terepet. Ahogy megszoktam, ahogy megtanultam már vele. Ahogy tudom, és már számtalanszor éreztem hogy reagált a teste, és ezúttal is.. hagyom hogy lassú táncba kezdjen. Hogy engedjen. Hogy kitárulkozzon, és ha...

.. ha úgy érzem teljesen az enyém, akkor csúszok csak le végig a nyakán.. végignyalva a mellei között... mint korábban, a köldökére, és kúszva egyre lejjebb, csak akkor kóstolok bele, ajkaimmal finoman belekapva a csiklóján.

A kezeim viszont végig a combját markolják. 10 ujjam továbbra is feszesen mar bele.

_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#185TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 8 Icon_minitimeSzer. Márc. 11, 2020 12:44 pm

Nagyon izgulok. Hangtalanul zihálok. Hogy miért, fogalmam sincs. Valami mélyen mintha készülődne bennem a sötétben, és nem tudom mi az. Csak azt érzem, hogy közeledik.
Fent ücsörgöm a pulton, és Allen a nyakamhoz bújik, majd a vállamra dönti a fejét. Neki támasztom a halántékomat, mire a balom felemelkedik a pult felületéről, aztán ismételt mozdulatokkal gyengéden megsimogatom dús, selymes haját.
Közben végigsimít a combjaimon, tenyere meleg és finom érintésű, mint a balzsam. Az ujjai kedvesen igyekeznek beutat találni, engedésre bírni; gyengéden kérnek, hogy nyíljak meg.
Lassan széttárom a combjaimat, nem gondolkodom, csak mozdulnak maguktól a porcikáim, reagálnak a hívásra.
Ekkor Allen közelebb húz magához, szinte az ölére, én pedig újfent mindkét karommal támasztom magam a kemény pulton. A hidegét csak az alattam levő köntös miatt nem érzékelem.
A homloka a homlokomon.
A szemeim követik vágytól csillámló tekintetét. Éget a pillantása. Leplezetlenül mustrál odalent. Ettől kissé kiszolgáltatottnak érzem így magam; ebben a pózban.
Aztán megérinti és megsimítja a vénuszdombomat. Jólesően felsóhajtok. A csiklóm lüktet az ujjai alatt, s egyre sikamlósabbá válik az ágyékom rejtett zuga.
Figyel rám. Tudja hogyan szeretem, mi az ami igazán jól esik; az édes, érzéki simogatások.
Feszült izmaim a combjaimban engednek, és lassan tárulnak széjjelebb előtte a lábaim.
A fejem hátrahanyatlik, a szemeimet behunyom. És ahogy megérzem nedves, forró nyelvét lefelé vándorolni a testemen, keményen megdermedek. 10 körmöm a pult burkolatába vájna, ha tehetné. Karcolják azt.
Az agyam hirtelen lángba borul; éles érzelmekkel kísért képek, pillanatok hasítanak felszínre. Lehunyt pilláim mögött elvakítanak az ismerős jelenetek a múltból. Egyszerre gyönyörűek és kegyetlenek. Szaggat a pokoli lelki kín. Az állkapcsom megfeszül, nagyot nyelek.
Ville… Ville... – szűkölöm a nevét az elmémben.
Pontosan így - ajkaival az ölemben - kezdődött minden. Azon az éjszakán, amikor először szeretkeztünk. Amikor neki adtam a szüzességemet. Az akkori boldog szerelemes érzet emlékét Ville mostani hiányának szúró fájdalma döfi keresztül. A testem közben lelkesen zakatol a kényeztetéstől – amit egy másik férfi gerjeszt. Megőrjít, szétszed az érzelmeim és a testem közt feszülő ellentmondás.
Szörnyű érzés, és a helyzetet is kellemetlennek találom; itt ülök a konyhapulton kitárulkozva, miközben a volt szerelmem jár az eszemben. Vagyis erőszakos lendülettel betódult az agyamba az emléke, a legrosszabbkor. Zokogni tudnék. Minden ízemben reszketek, a testem mintha görcsben lenne. Nem jó így.
Megérint a pánik szele. A sírásé. Rosszul érzem magam. Annyira a számon van, hogy könyörögjek Allennek; szeretkezzünk bárhogy máshogy, csak így ne. Mert bárhogy boldogan teszem vele. De ez… Amit csinálunk, csak a kezdetekre emlékeztet. Nem akarom újra átélni azokat a momentumokat, mert Ville már nincs többé, és ettől csak borzasztó az emlék.
Tudom, harcolnom kell, és minden benső erőmet összeszedve igyekszem is küzdeni saját magammal; próbálom uralni a pillanatot, a testemet, az elmémet és az érzelmeimet. Tudatosan emlékeztetem magam arra, hogy egy csodálatos férfi van velem, hogy Allen az, aki épp dédelget. Mindezt csak azért, hogy képes legyek átadni magam a történéseknek és élvezzem az efféle kényeztetést, és mert tudom, hogy Allen ezt annyira szeretné.
Viszont a dolog mégsem megy. Rohadtul nem megy. És erről nem ő tehet. Csakis én. Bennem valami nem enged. Talán majd idővel.
- Allen, várj… Kérlek... – suttogva kérlelem.
Ha felpillant rám, a tekintetünk találkozik. Bal tenyerem az arcára siklik a combjaim közt, és ha hagyja, vagy érti az érintést, felhívom magamhoz.
Talán felegyenesedik, és akkor pont az arcába nézhetek; a dereka a combjaim ölelésében.
Remegek a köntös alatt, biztosan észreveszi, vagy már korábban feltűnt neki.
- Ne... Ne csináljuk így... Ne haragudj... Nem megy... Kérlek, csak szeretkezz velem. Itt… Arra mindennél jobban vágyom. – halkan beszélek, a szemeibe. Egyszerre bocsánatkérőn és őszintén.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#186TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 8 Icon_minitimeSzer. Márc. 11, 2020 1:14 pm

És újra érintem... Egy cseppet sem heves.. inkább lágy utakat jár be a nyelvem, igyekszem minden porcikájára figyelni... Minden pillanatot megjegyezni, minden érzést.. minden tapasztalatot az érzésben, minden reakciót.. ahogy a teste a nyelvemre válaszol nekem, és érzem.. feldob ez a közös történés.
Valahogy úgy érzem tetszik nekem. Szeretem... tetszik... és ahogy újra érintem.. ahogy reszket... először nem tűnik fel, de aztán becsap a képbe valami... nem odavaló. Feszült... Ezt tisztán érzem, és bár lehet talán betudnám a szavai által mondott feszültségnek, mégis, valami belső lámpa villogni kezd, ami azt mondja: valami nem oké.
Ezért talán pont azelőtt.. pillanatokkal mielőtt szólna nekem, visszavonulok. De csak a nyelvem, a fejem még nem emelkedik el, a testem még akarná őt, de a fejem vészhelyzetre kapcsol. Talán a mozdulataiból érzem...
És akkor meg is megszólal.

Az eddig bennem tomboló sziréna, halmozott reakcióba kezd. Beteljesedik. A félelem, vagy akárminek is nevezzem, de tudom hogy valami nem jó. Nagyon nem, és nem is kell sokáig ragozza. Felemelkedem, még anélkül is tenném, ha nem késztetne. Valahogy érzem benne. Az elutasítást, a feszültséget, még ha valahol biztos is vagyok benne, hogy ez nem nekem szól. Túl jól ismerem.

Közelebb húz, de most nem izgat a tudat, hogy hozzáérek. A fejemben vijjogó szirénák kérdésekkel vannak tele, és vagy válaszokat kapnak vagy nem, de tudni szeretném... csak úgy.. biztosan. Hogy nem én rontottam el valamit. Szinte a testében érzem hogy reszket... És ez megijeszt...

"Ne... Ne csináljuk így... Ne haragudj... Nem megy... Kérlek, csak szeretkezz velem. Itt… Arra mindennél jobban vágyom."

- Mi.. mi a baj? - a legbanálisabb szó jut eszembe, de jelenleg nem tisztem a gondolkodás. Nem, nem az élvezet szele gerjeszt, sokkal inkább az aggódás. És valahogy az arcára fűzve a kezeimet engedek is az érzésnek.

És bár valószínűleg kéne, de egyelőre többet nem beszélek. Talán mert félek. Rettegek attól hogy megbánthatom. Soha nem tennék ilyet vele...

_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#187TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 8 Icon_minitimeSzer. Márc. 11, 2020 1:55 pm

Hazudnék, ha azt mondanám, hogy Allen nem izgatott fel, és nem vagyok rá kíváncsi, milyen lenne vele ez. De Villel és az emlékekkel a fejemben, meg a tomboló vegyes érzelmekkel, képtelen vagyok átadni magam az effajta élvezetnek. Most csak szorongást vált ki bennem. És Allen ezt érzi.
Abba is hagyja a műveletet.
Sejtettem, hogy megérzi, hogy valami nem stimmel nálam. Úgy olvas bennem, a legapróbb rezdülésemben, mint egy nyitott könyvben.
„Mi.. mi a baj?”
A kérdés mindenképp választ érdemel, Allen pedig magyarázatot. Nem akarom, hogy magára vegye, hogy megállítottam.
Míg az ő kezei az arcomra simulnak, addig sz én két tenyerem a derekára.
- Csak egy feltörő emlék. Ami nem hiányozott. – felelem lágy hangon a szemeibe.
Dühít, hogy a „legjobbkor” bukkant elő a semmiből.
Allenre mosolyodom. Őszinte, meleg mosollyal. Látom rajta az aggodalmat, ott ül a tekintetében. Én is ismerem őt. Amilyen törődő és odafigyelő, ki sem kell mondania, valahogy sejtem, attól tart, ő csinált valamit rosszul. Pedig dehogy.
- Ne aggódj, nem te rontottad el. – persze hogy nem ő. Hanem Ville. Most valahogy visszasírom az amnéziát. Semmi kedvem az exem kísértetével a fejemben élni. Pláne nem akkor, amikor egy másik férfival szeretnék együtt lenni.
Felsóhajtok, szelíd, részint bűnbánó mosolyom ott pihen az arcomon. A tekintetem Allen kék lélektükreiben talált békére, és belemerül.
- Idővel menni fog… És ki is szeretném próbálni veled. Nagyon… De ugye nem baj, ha most nem csináljuk így? – a hangom halk és bizakodó. Remélem nem bántom meg.
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#188TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 8 Icon_minitimeSzer. Márc. 11, 2020 2:52 pm

" Csak egy feltörő emlék. Ami nem hiányozott.  "

Csak állok. Nem tudom mit kezdjek ezzel az egésszel, nem tudom mit kezdjek az érzéssel. A szavai újabb kérdéseket vetnek fel, vagy EZERNYIT! Ki.. mi.. miért... Hogyan!?? De valami azt súgja ne követeljek. Az elronthat mindent. Elronthatja azt amit iránta érzek, amit ő irántam, és ezt a bizalmas kapcsolatot. Még így is tudom mikor engedjek. Kétségek között... Ismerem... Tudom.. ismerem a helyzetet, és sose bántanám érte... Nem tehet róla.. Egyikünk se tehet... Ezért szemernyi csalódottság sincs az arcomon, pedig lehetne. De nincs. Legbelül érzem. Viszont az, ahogy elmosolyodik, olyan egyszerűvé tesz mindent. Már nem kellenek a szavai. Már én is tudom, és ahogy a következőkben felsóhajt, valahogy én is lelazulok, és sikerül... sikerül elengedni az arcát.
Amint újra beszél, a kezeim csak mellette nyugodnak a pulton. A teste két oldalán, és valahogy...  valahogy nem érzem azt hogy valamit mondani tudnék.
Pedig tudnék mit mondani...
Mégis.

A kezeim újra emelkednek és megint felfűznek az arcán. Csak most már egy csókom követi. Lassú... törődő, és csak finoman érintem, csak hogy tudja, mennyire is számít nekem. Képes lennék érte bármit megtenni...
Aztán megint a homlokomon az övé.
És csak ekkor nyílik szóra a szám.

- Semmi nem baj.. - csak enyhén rázom meg a fejem. Csak annyira, hogy nehogy elcsússzak a homlokán. - Minden csak akkor számít ha élvezed.. - komoly vagyok, szín komoly, mégis egy cseppnyi mosoly is vetül bele, mert komolyan így gondolom. Semmi nem számít igazán. Csak az, hogy itt vagyunk mi ketten. És ez egy őrülten jó utazás! Akármerre is fog ez fordulni.

De akkor betör egy kopogás...

_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#189TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 8 Icon_minitimeSzer. Márc. 11, 2020 3:52 pm

A kezei az arcomon, és az a csók végtelenül megnyugtatnak. Beleveszek a törődésébe és a közelségébe; ez nem az első eset, hogy ilyen könnyen kigyógyít valami lelki bajból. Allen tényleg egy varázsló.
Minden gyengéd érintése arról tanúskodik, milyen fontos vagyok neki. És ő is az nekem; ebben a minutumban csak a mozdulataim tudatják vele, nem a szavak.
Finoman járnak az ajkaim az övén; boldogan fogadom a csókját és szerelmesen viszonozom azt.
Homloka a homlokomon pihen.
„Minden csak akkor számít ha élvezed..”
Tudom, hogy megért, és semmit sem erőltetne. Végtelen hála jár át. Szerencsés nő vagyok, amiért Allen van nekem.
- Köszönöm. – suttogom mosolyogva a szájára.
Nagyon sajnálom, hogy elszúrtam az együttlétet; lehettem volna erősebb is. De talán még nincs veszve semmi. Elvégre előttünk áll az egész nap.
Élvezem a meghitt pillanatot, azt, hogy csak így bújunk egymáshoz. Eszemben sem lenne megmoccanni, mert így nagyon jó, de az ajtón egyszer csak kopogtatnak.
Meg is feledkeztem a reggeliről.
Elvigyorodom.
- Hát… Ha belemerültünk volna abba, most szörnyen utálnám a pincért. – duruzsolom.
Nem tudom, hogy Allen eközben felemelte-e a fejét, vagy még a homlokomnak dől, de bárhogy legyen, igyekszem a szemeibe nézni.
- Elintézed? Itt megvárlak. – teszem hozzá, és ha Allen elindul átvenni a reggelit, én addig gondosan magamra hajtogatom a köntöst. El nem mozdulok a pultról; láblóbálva ücsörgök a helyemen tovább, és várom, hogy Allen visszatérjen.
Én szívesen folytatnám ott, ahol abbamaradtak az események.
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#190TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 8 Icon_minitimeSzer. Márc. 11, 2020 4:18 pm

" Köszönöm."

Egy aprócska szó, de megígér mindent. Azt hogy semmi nem változik. Közöttünk... Minden ugyan olyan jó lesz, és ez az érzés... felbecsülhetetlen.
Még soha senkivel nem tudtam ilyen jól intézni a vitás eseteket. Habár itt messze nincs vitatkozás, de mégis. Mégsem sejlik fel a Rafaellel közös utolsó beszélgetésünk, most teljesen kizárom ezt a gondolatot. Most teljesen más kell nekem...

A mosolya.. az épp elég, visszamosolygom, amikor betör az a külső körülmény a képbe.

- Csessze meg. - ráncolom a szemeimet, de még mindig nem eresztem el. Viszont ahogy beszélni kezd, a szavain felmosolydulok újra. Nagy sóhaj... aztán elengedem.
Persze hogy intézem.

- Maradj itt! - kacsintok rá, azzal mivel az én köntösöm rendben, már útban az ajtó fele pillantok csak vissza rá, hogy legyen ideje beburkolózni.
Ha megvan, nyílik az ajtó, egy fekete, rövidhajú pincér enged, és végtelen mosollyal - ahogy az már szokásos az ilyen helyeken - lassan betolja a kocsit.

- Szép jó reggelt! - és mosolyog. Előbb rám, aztán Octoberre nézve. Észreveszem. És valószínűleg ő is, hogy épp nem a legjobbkor érkezett. - A reggeli előállt, fogyasszák egészséggel .- Legalább diszkrét. És már fordul is ki, de borravaló...

- Egy pillanat! - engedem el, és alig néhány lépést megtéve, belefutok a tegnap esti kistáskámba, és előrántok belőle néhány dollárt.
 
- Köszönjük! - eresztem el, ezzel nyilvánvalóvá téve, hogy itt az ideje hogy menjen, nem kérünk ajánlatot, nincs szükségünk semmire, és jó lenne ha mielőbb magunkra hagyna.
És veszi is a lapot.

Ugyanolyan csendességgel csukom utána az ajtót, zárom, és még a biztonsági láncot is ráfordítom, ha a jövőben.. valaki bebocsátást kérne...
... cseszheti.

A reggeli különleges illata kellemes kecsegtetéssel kúszik bele a térbe, nem is tudok ellenállni, az egyik búrát felemelem, egy kellemeset szippantok, de aztán visszateszem, és csak a másikat, ami alatt az osztrigát lelem, csak abból szívok magamba egy falatot.
Még jól jöhet...

Aztán térek csak vissza hozzá.


Előtte állok meg. Közvetlenül. Még nem tudom hogyan is lépjek, de amikor ő az aki mozdul, és a karjai felfutnak a nyakamon, már jóval szabadabban, én is megcsókolom. Mert akarom hogy tudja: Csak ha tényleg akarja. Akkor érdekel a folytatás.

_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#191TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 8 Icon_minitimeSzer. Márc. 11, 2020 5:30 pm

Nem tudnék olyan dolgot mondani, ami gallyra vághatná a kapcsolatunkat; bár az valóban sokat nyom a latba, hogy ilyen nyugodt és megértő természete van. Allennel egyszerűen nincs olyan, amit ne tudnánk megbeszélni vagy megoldani. Ráadásul túlságosan szeretjük (nem csak romantikus értelemben) egymást ahhoz, hogy hagyjuk a felbukkanó problémáknak megszaggatni, ami köztünk van.
A kopogtatás, és Allen reakciója… Hááát, utóbbin a fülemig rohan a vigyor.
„Csessze meg.” Ühümm, Allen és az ő kis óvatos szája. Ezt fel fogom jegyezni a naptárba, a mai ünnepnapnak lesz nyilvánítva. Megéltem, hogy elkáromkodja magát!
„Maradj itt!”, mondja aztán egy kacsintás kíséretében.
- Óóó, maradok ééén... – vigyorgom gonoszdin, még mindig ott cseng a fülemben az előbbi „csessze meg” visszhangja. Ha tudná, hogy ez mennyire tetszett! Gyere csak vissza...
A pincér udvarias, Allen pedig gyors. Hamar lefolytatja az ügyletet, és ismét kettesben maradunk.
Allen visszatér hozzám, és közvetlenül előttem áll meg.
A karjaim a nyaka köré fonódnak, és gyengéden magamhoz húzom, egy kedves, futócsók erejéig.
- Úúúú… Valaki azt mondta „csessze meg”. – duruzsolom rá az ajkaira azután. Az előbbi fejszéles huncut mosoly még nem takarodott le a képemről.
Egyszerűen nem tudok szó nélkül átlépni a dolog felett. És hogy kicikizem-e érte? Naná! Annyira vigyáz mindig a szájára, hogy szerintem még a gondolatait is cenzúrázza. Mindenképp mulattat az eset.
- Allen Payne káromkodott… Áááááááá!!! – kibukik belőlem a nevetés. - Ezt hova írjuk? – költői kérdés.
A lábaimat ekkor a dereka köré fonom. A karjaim még mindig a nyaka körül tekeregnek; az ujjaimmal a tarkóját és a haját cirógatom közben.
Egyszerűen egész lényemben és testemben rá vagyok hangolva Allen jelenlétére; egyszerre lazulok el és lobbanok lángra tőle.
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#192TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Márc. 12, 2020 4:17 pm

" Úúúú… Valaki azt mondta „csessze meg”. "

Meglep. Nem számítottam effélére, és úgy elsőre nem is tudom hova tegyem. De az a vidám él, a szemeiben... azt érezteti hogy nagyon is jó kedve van. Már. És ez engem is kellemességgel tölt el.  

" Allen Payne káromkodott… Áááááááá!!! Ezt hova írjuk?"

De ekkor már engem is szórakoztat. A tudat.. meg ő is, vele együtt nevetek, habááár.. egy hátsó, rövid sugallatban benne van hogy ő most engem piszkál. De nem érdekel.
Pláne mikor a lábai felfutnak a derekamon, alá kapok, csak hogy segítsem, és közben közelebb is húzódom. Még mindig ott az a jól szórakozó vigyor a fejemen..

- M'ért.. m'ért.. Még soha nem mondtam ilyet?? - nevetem. Úgy útközben is, de a végén tényleg. Szórakoztat a reakció. Ha volt is ilyen, én nem emlékszem rá. Vagy épp hogy arra nem emlékszem, hogy nem volt.
A karjaim nekem is felfutnak a derekán, és csak szorosan tartom. Az ölemben. Becézgetőn... figyelmesen.. teljesen ráhangolódva a lényére. Isteni vele csak így.. létezni.
Beleveszve a szoba kattogó csöndjébe.
Hát még majd a folytatás...!

_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#193TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Márc. 12, 2020 4:54 pm

„Még soha nem mondtam ilyet??”
- Hogy te??? – kuncogom rá az ajkaira. - Aki világrekordot döntött káromkodásmentességben? – duruzsolom, miközben a lábaimat összekulcsolom a hátsóján.
A karjaim a nyaka körül fonódnak. Nem akarom elengedni.
Az orrunk szinte összeér.
- Azt hiszem, van mit tanítanom neked... – suttogom sejtelmesen, és enyhén félredöntöm a fejem, hogy az ajkaim lágyan érintsék az övéit egy pillanatra. Csak egy évődő, rövid csókot kap arra a helyes, pici szájára. Megcsiklandoz a szakálla. Bolondulok ezért az érzésért!
- Elkezdjük egy egyszerűbbel, mint például a „francba” vagy a  „basszus”, és mire végzünk, expert bazmegelő leszel. – nevetgélek halkan a karjaiban. Jó egy kicsit cicázni vele.
- Mondd szépem: BASSZUS... Na, hadd halljam! – megpiszkálom az orrom hegyével az övét, hogy egy kicsit nógassam.
- Mondd ki... – kérem tőle vágyódva, az ölemmel az ölében, miközben az ajkaim leheletnyire lebegnek az övé fölött.
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#194TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Márc. 12, 2020 5:29 pm

Vigyorgok. Még mindig. És úgy őszintén, nem is tudna olyat mondani, ami kereszbevágná a vigyorgásomat. Tényleg nem szoktam?? Nem tűnt fel... Nem is igazán figyelem, én csak...

"Azt hiszem, van mit tanítanom neked... "

De ekkor megint elvigyordulok. Ott a száján. Csak ez most más. Egészen.. más. Sokkal fűtöttebb. Valami belőle áradó.. energiával, vagy ez az energia belőlem származik?? Ki tudná ezt megmondani... És amikor a szája enged, ahogy félredől, hiába hogy ő csak évődik, én már valamivel erősebben kapok rá az övére. Úgy őszintén, semmi kedvem elengedni! Pedig... De. Kell.
Mert tovább játszik, és ezzel egyre fokozza bennem az érzéseket. Vágyom rá. Már nagyon. Ha nem is a testére... nem CSAK. De épp eléggé ahhoz, hogy felszítsa bennem azt a tüzet. Még mindig meglep mennyire képes megbolondítani. És valahogy...
... nem is tudom hogy reagálok.
Vagy miért.

- És mondjuk mi lenne ha befognád...?? - vágytól fűtötten engedem, és mielőtt.. vagy MIUTÁN vicsorogna, egyszerűen a szájára kapok.
Már a korábbi vehemenciával tépem meg.
Oké, lehet csak én túlozom el, de ahogy a kezeim a dereka mögött fekszenek, egyszerűen közelebb rántom. Rá, teljesen a testemre. És most én sajnálom csak igazán hogy közöttünk az a köntös. Legalábbis az enyém, mert az övé remélem rendre kinyílt útközben.

És ahogy az ujjaim lejjebb csúsznak, már belemarva a fenekén, azok az ősi, őszinte ösztönök már tudom hova vezetnek.
Ahhoz hogy minél előbb legyen az enyém!

_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#195TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Márc. 12, 2020 6:00 pm

„És mondjuk mi lenne ha befognád...??”
Már megint...
- Olyan…. izé…. vagy.... – röhögcsélem a szájára szavanként, miközben szenvedélyesen csókol, és az én ajkaim is igyekeznek tartani a heves tánclépéseket.
Ahogy magára ránt, az ujjaim a tarkóján a hajába és a bőrébe marnak. Az ágyékunk teljesen összesimul odalent, az öle az enyémnek nyomódik, és pőre nőiességemen megérzem a férfiasságát, még ha a köntöse takarja is.
Érzem a vonzást, az elektromosságot kettőnk között. Kézzel fogható, és egymáshoz húz minket.
Ahogy belemarkol a fenekembe, és a szája éhesen birtokolja az enyémet, halkan belenyögök a csókba. Semmit sem akarok jobban, minthogy itt és most a magáévá tegyen. Szinte már szégyellem, milyen hamar képes vagyok rágerjedni. Csak tudnám, hogyan csinálja…
Abbahagyom a hajával való játszadozást, és karjaim leoldónak a nyakából.
Azonnal a köntöse zsinórjához nyúlok, hogy fürge ujjaim türelmetlenül kioldják. A szám, a nyelvem közben is az övét habzsolja.
Aztán levedlem a saját köntösömet. Számmal a száján bújok ki belőle; először egyik karom szabadul ki belőle, majd a másik, végül a fehér pamut körém omlik a pultra.
Teljes meztelenségemben ülök Allen előtt, és csak arra vágyom, hogy szorosan betakarjon forró ölelésével és a teste összeolvadjon az enyémmel.
Két tenyerem nyomban az arcára tapad, mohó csókjaim közben egy pillanatra sem lankadnak.
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#196TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Márc. 12, 2020 6:43 pm

És a keze mozog... Nem tűnik fel ahogy leoldódik a nyakamon, de az már annál inkább amikor kettőnk között matat. Ösztönösen érzem meg... A hasam enged.. alig messze húzódom, csak hogy kedvére ügyeskedhessen, és ahogy kihámoz... vagy a többit már én hoztam össze?
Az még feltűnik ahogy róla is csúszik a köntös... Közvetlenül azután hogy nekem is sikerül szabadulnom tőle, a szám még mindig a csókjain... az ajkam egy pillanatra sem engedné el, amikor...

Magamban érzem amikor eljött a pillanat.


A kezem csak addig engedi el, amíg helyezkedem.
Belé... Hozzá... Amíg odalenn hozzá nem érek, aztán lassú tolással csúszom beljebb...
Azonnal elindul a gerincemen az az érzés... A hideg végigfut a hátamon, aztán a forró meleg. Még mindig csókolom... De azután hogy mozduljak, már nem kell hogy az ő teste sürgessen.
Automatikusan indul meg a reakció...

Felnyögök... Csak bele a szájába, az is lehet csak én érzem, de ahogy tombol a ritmus.. egyre fokozó vágyként dübörögve a fejemben, a testem joggal engedelmeskedik. Egyre inkább hajtom őt. Egyre vehemensebben, kergetve az érzést. Magát az átélteket, az érzést hogy újra itt van velem.
Őrülten képes vagyok hozzá szokni!

És ahogy a szám elengedi.. csak már akkor, amikor nyög.. vagy amikor már én képtelen vagyok a mozgásban az ajkaimon tartani, csak akkor szorítok rá, egyre feszesebben a fenekén, vagy a combjain, ahol csak elérem, hogy masszívan ellene tartsak.
Valami azt súgja, hamar átesünk azon a ponton...


_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#197TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Márc. 12, 2020 7:44 pm

Türelmetlenül, zihálva várom, amint Allen beleilleszti magát lüktetve vágyódó és sikamlós járatomba.
Jólesőn felnyögök, ahogy lassan belém csúszik és eltelít a szerszáma. Aztán már csókol is újra.
Forrong a vérem, száguld az ereimben, pedig épp csak elkezdett mozogni. Egész testemben lángolok, érzem, hogy emészt a tűz, nem csak belül, de a bőröm felszínét is, ahol összesimul a testünk.
A combjaimban megfeszülnek az izmok, és szorosabban zárom a testét magamhoz.
Ahogy lök, és lök, muszáj egyik kezemmel magam mögött megtámaszkodnom a pulton, míg a másik karom visszakulcsolódik a nyaka köré – meg kell kapaszkodnom benne.
Döféseinek ritmusában nyögdécselek, valahányszor előretolul, miután visszavonult. Olykor elengedi a számat, kell is, hogy levegőért kapjak, és kéjes hangot adhassak a boldog élvezetnek, ami tetőtől talpig átjár.
Egyre gyorsabban jár ki és be, elönt az izzadtság. A fejem hátrahajtom és felsikkantok. A nevét nyögöm, újra és újra lepörög csóktól duzzadt ajkaimról.
A testem egyre magasabb és magasabb fennsíkokra ér - egyre csak szorítom őt a lábaimmal magamhoz.
A gyönyör csak gyűlik az ágyékomban, és én ebben a mennyei érzetben elveszve próbálom magamba szívni a pillanat minden részletét. Egyenesen őrjítő a közelgő orgazmus szele. Olyan intenzív, hogy nem tudom megállítani. Nem is akarom… Allené akarok lenni.
És aztán robbanok körötte. Hangosan kiáltok, mert az élvezet darabokra szakít a csúcson. Futótűzként perzseli fel minden sejtemet.
A testem lüktet és remeg.
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#198TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Márc. 12, 2020 11:47 pm

Csak a szemeit nézem.. az arcát.. a testében vándorló rezdüléseket, a rándulást. Azt ahogy élvezi.. Ahogy velem együtt mozog a teste... a nyakamon szorít.. én meg kihúzva a keze alól a hajamat, élvezem. Ahogy kapaszkodik, ahogy ring... és ahogy elengedem, és a szobát betöltik a nyögései az én fejemben is sokszorosára fokozza a vért. És nem csak a fejemben...

Egyre inkább hajtom. Nem kapkodva, de erőteljesen. És ahogy a feje hátracsuklik.. az én testemben tobzódó reszketés is egyre fokozódik, és eltökélten nyúlok a dereka mögé. Muszáj tartanom.. Muszáj hogy érezzem.. A bőrét.. a mozdulatait.. azt ahogy a nevemet nyökdösi... Lecsukódik a szemem. Teljesen átadom magam. A sodrásnak.. a mozdulatoknak, a testéből érkező forrongó hullámoknak, és ahogy szorít.. a lábai még mindig feszülten ölelnek körbe, a teste egyre vadabb rítusokba kel, reszket.. és ahogy felkiált...
... a fülembe jutva az érzet az én agyam is fokozódik, és alig néhány lökéssel később ahogy a teste elernyed a kezeimben, akkor sikerül.. akkor robbanok én is bele...

Szinte percekig meg se mozdulok. Lehet csak pillanatok, de az idő elveszik ebbe a néma percben. Ő se szólal meg, és én sem. Csak valahogy hozzá hajolok, átölelem, és ziháló mellkasom csendben vetekszik az övével. Még nem csúsztam ki, de ez nem érdekel. A hajában a fejem, az arcom a kócos feje búbján veszik el, és mindvégig csak lihegek. Képtelen lennék most kibírni nélküle, őrületesen jó.. most ŐRÜLETESEN jó hogy itt érzem a testemen.
Ha kéne, itt szeretnék meghalni. Itt.. most, így. Őt ölelve. Valamiért iszonyú sokat ad ez a pillanat.
És ha bárki kérdezné, meg nem tudnám fogalmazni miért.

_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#199TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 8 Icon_minitimePént. Márc. 13, 2020 2:42 pm

A forró izzásban szinte eggyé olvad a testünk. Hátrafeszülök a pulton és az ágyékomba nyilalló orgazmus csúcsán nyögve kiáltom a nevét a konyha fülledt levegőjébe.
Keményen tartja a derekamat, bennem jár kitartóan, határozottan, egyre duzzadóbban, és pillanatok múlva a szerszáma olyan érzetet kelt bennem, mintha kohóban edzett kard lenne. Szétfeszíti és perzseli a járatomat, egyértelmű előjele Allen beteljesülésének.
A következő másodpercben azonnal elönt az öröme. Ölének vad mozdulatai aztán alábbhagynak, és néhány lassú lökéssel engedi belém nedvének utolsó cseppjeit is.
Nyitott ajkakkal lihegek, a testére fonódva.
- Basszus... – nyögöm intelligensen. Elégedett mosoly terül szét pirosan égő arcomon.
A másik karomat is a vállára fűzöm. Az arcomat a nyakába fúrom, mintegy odabújva hozzá.
Érzem, hogy a fejem búbjára hajol, bele a hajamba.
Allen mellett mindig boldog vagyok. De a szex… őrületesen jó vele. Egyszerre gyengéd és szenvedélyes, egyszerre szeretkezik velem és dönget meg.
Nem érdekel, hogy kihűl a reggeli. Fürdőzni akarok az ölelésében, az izzadt testéből áradó hőben, bőrének illatában, szapora szívverésének dobszólójában. Egy egész örökkévalóságon át képes lennék elodázni a pillanatot, csakhogy sose érjen véget.
- Vacsorára is téged kérlek. – dünnyögöm belevigyorogva a nyakába.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#200TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 8 Icon_minitimePént. Márc. 13, 2020 6:41 pm

Elmosolyodok. Csak úgy, bele a hajába. Valahol szórakoztat a tudat, hogy épp hogy kielégültünk, már a következő alkalmon jár az esze.
Másrészt... egy percig sincs ellenemre. Persze most már tényleg jól jönne némi erő, mondjuk a reggeli.. kezdésnek, de abszolút nem vagyok a dolog ellen. És ezt idejének érzem az ő tudtára is hozni.

Elengedem, de nem távolodok el messze tőle. A mellkasom még mindig érinti, és odalenn.. de felfűződve fél kezem az arca oldalán, úgy nézek a szemeibe.

- Teljes örömmel. - még a szemeim is mosolyognak. De a szám is, lefogadom, és ha érzem, hogy felkészült, - akár csak újabb hosszú percekkel később - egy kiadós nagy sóhajt eleresztve végleg eltávolodom.
Ha hagyja nekem, a kezét a kezembe fogva úrinőnek kijáró tisztelettel segítem le a pultról.
Mert ő most.. úrinő nekem...  

A köntösöm megkeresve, kieresztek még egy utolsó sóhajt is. Oké, lefogadom, nem ez volt az utolsó, de fáradt vagyok, így épp ideje elvonulni a vödörnyi kávéhoz, és befalni azt a búra által talán még langyosan tartott szénhidrátadagot. Őrülten éhes vagyok!
Talán még a fáradtságnál is jobban..
Így rámosolygok, és mielőtt megindulnék előre, csak annyit engedek el:

- Csüccs! - utalok az asztalhoz. - Én meg hozom az energiapótlást. - kacsintok rá - Hogy vacsorázni is legyen energiánk! - nevetem, de boldog vagyok! És ha nincs a dologban ellentmondás, újra meghúzom a köntöszsinórt a hasamon, és már tartok is vissza a kocsit magam előtt tolva a csurig pakolt energialökettel.
Az osztrigának se fogok ellene mondani...
 

_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#201TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 8 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Vegas után NY - Allen & Octi

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
8 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

 Similar topics

-
» A beautiful friendship - Allen & Octi
» Allen Payne
» Ember tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után
» Allen & October - Levelezések (egy afrikai falu és egy hűvös ország összeköttetése)
» Minden ami Vegas...

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Játéktér ∷ :: bárhol máshol-