♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
Vegas után NY - Allen & Octi - Page 6 Icon_minitimeby Leon Williams Pént. Május 03, 2024 8:04 pm

» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
Vegas után NY - Allen & Octi - Page 6 Icon_minitimeby Derek Moretti Hétf. Ápr. 29, 2024 8:15 am

» Leon Williams
Vegas után NY - Allen & Octi - Page 6 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
Vegas után NY - Allen & Octi - Page 6 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
Vegas után NY - Allen & Octi - Page 6 Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
Vegas után NY - Allen & Octi - Page 6 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
Vegas után NY - Allen & Octi - Page 6 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
Vegas után NY - Allen & Octi - Page 6 Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
Alessandra Clark
Vegas után NY - Allen & Octi - Page 6 Vote_lcapVegas után NY - Allen & Octi - Page 6 Voting_barVegas után NY - Allen & Octi - Page 6 Vote_rcap 
Leon Williams
Vegas után NY - Allen & Octi - Page 6 Vote_lcapVegas után NY - Allen & Octi - Page 6 Voting_barVegas után NY - Allen & Octi - Page 6 Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Vegas után NY - Allen & Octi

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#126TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 6 Icon_minitimePént. Feb. 28, 2020 2:03 pm

"Arról nem tehetek, hogy még a szex is jó veled."

Felnevetek. Persze nem mondom azt, hogy titkon nem hízeleg az érzékeimnek, de eszemben sincs ezt a tudomására hozni. Az viszont ahogy folytatja már őszinte érdeklődéssel tölt el, és igen, hallottam már valami ilyet, de bizonyíték... Háttt.. Asszem megvan.

- Ó, hát rajtam ne múljon! - védekezem, vagyis.. sokkal inkább valamiféle beleegyező nyilatkozat ez, mert bár nagyon nem számítottam rá hogy ez a kis New York-i út ilyen kellemes meglepetéseket tartogat, de.. Isten úgyse, én nem fogok ellenállni!
Ahogy talán ezzel a gondolattal is jön az a részlet, hogy bár nagyon is szívesen csinálnám még vele, SOKSZOR! Viszont az energiapótlásnak is ideje lenne utánanézi, lévén ha ezt így folytatjuk tovább, az biztos hogy a következő után összeesek. Ami meg nem lenne jó ómen. Nekem. Szóval irány enni!

A köztes dolgok közben egész másfelé jár a fejem. Elkalandozik... Elkalandozik azon, mennyire meg is tudnám ezt szokni... Ő és én... otthon.. ketten.. békességben... Talán így néznek ki azok az életcélok?? Amikor azt mondják, ha megtalálod, tudod hol a helyed. De nem most fogok ezen elgondolkodni, vagy legalábbis tovább, mert ahogy "őrült tempóval" - oké, eltúlzom -  bekövet a hűtő fele, csak engedem, félreállok, mielőtt lesodor mint egy trópusi vihar. Muszáj felnevetnem ezen.

Alig messze tőle, csípővel az asztalnak dőlve állok meg.

- Elég lesz?? Vagy rendeljek valami 6 fogásosat!?? - nevetem. Persze tudja ő, hogy nem.. kinevetem, egész egyszerűen csak szórakoztat az a szellem, amivel képes azt a rengeteg kaját befalni. A példánk szerint.

A kezeimet a köntös zsebeimbe dugom, és magamba húzok még egy kellemes sóhajt. A második alkalom ahogy csak figyelem, ahogy sms-t küld, annak a.. féleszűnek, amit valahol jó ötletnek tartok. Ha belegondolok, és sejtem a szerződéseket, nemannyira lesz ez olyan könnyű kör. Conrad is, mindig kizárólagosakat köt, de csendben elmondok egy imát, hogy ne legyen igazam. Viszont nem most térnék rá erre a részletre. Elég tüzet oltani akkor, ha valami kigyullad.

- Jól teszed.. - egy könnyű mosollyal eresztem csak, csakmert... Csakmert.
Aztán... aztán ha valami jótékony láthatatlan szellemek engem is meglöknek, újult erőt veszek, és ellépkedek én is a hűtőig. Egyszerű, néhány falatot veszek ki.
Oké, azért jóval több néhány falatnál!

_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#127TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 6 Icon_minitimePént. Feb. 28, 2020 2:37 pm

„Elég lesz?? Vagy rendeljek valami 6 fogásosat!??”
Kiböffen belőlem a nevetés. Nézd már, beszólt az úrfi.
- Naná! De az a cukrászdából jöjjön. – kacsintok Allenre, vigyorogva, ahogy elsuhanok mellette a becserkészett szénhidrát-atombombával.
Mondanám, hogy most kettő helyett kell ennem, de én alapjáraton is kettő helyett tömöm mindig a fejem.
Leteszem magam az asztalhoz, és előbb bippelek annak a rabszolgahajcsár menedzsernek, mielőtt nekiállnék mindenfélét összeburogatni a tálba. Amikor elküldöm neki az üzit, a telő pillanatokon belül visszakerül az asztalra.
Ha minden igaz, közben Allen is csatlakozik hozzám és letelepszik, például szemben velem.
- Amikor elhívtál kirándulni, nem gondoltam, hogy ez lesz. – vigyorgom rá, és a csokoládés-fahéjas gabonapehelyre a megszokással ellentétben nem tejet öntök, hanem vaníliás jégrémet lapátolok.
Hát, tényleg nem így terveztem ezt a pár napot New Yorkban. Fel sem merült bennem, hogy „mélyrehatóbban” is megismerjük egymást. Idővel – ki tudja –, talán megtörtént volna, de hogy most? Sosem hittem volna, hogy így összegabalyodunk.
Az biztos, hogy a barátságunk, a lelkitársságunk ezzel egészen új szintre lépett. Amit cseppet sem bánok. Allen már a saját nagynénimnél is jobban kiigazodik rajtam, pedig csak 7 éve ismerjük egymást. Emlékszem, mintha csak tegnap lett volna, 22 voltam, amikor azon a helszinkii koncerten összefutottunk a back stagen. Már akkor megnyert magának a kisugárzásával. Azóta is ugyanolyan életvidám, energetikus és pozitív személyiség. Szinte semmit sem változott, kivéve a külsejét – megférfiasodott.
Rámosolyodom a tányérom fölül.
- Figyelj csak. Arra gondoltam, hogy mivel már teljesen felépültem, és a kettőnk közti dolgokat is lazábban vesszük, talán ideje lenne visszaköltöznöm a régi lakásomba. Épp eleget lógtam a nyakadon, nem csünghetek nálad a végtelenségig. – tényleg nem szeretnék neki gondot okozni, és nem is akarok visszaélni a vendégszeretetével.
Amióta nála lakom, levegőt is alig vettünk egymás nélkül. Sosem jelezte, hogy sok lenne belőlem, de ki tudja. Talán egyikünknek sem ártana egy kis intim-szféra és szabad tér a másik nélkül.
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#128TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 6 Icon_minitimePént. Feb. 28, 2020 3:33 pm

"Naná! De az a cukrászdából jöjjön."

- Velem lehet beszélni.. - csak szemeimmel követem ahogy elsuhan mellettem, felpakolva, és képtelen vagyok abbahagyni a vigyorgást. Őszinte boldogsággal tölt el.. Ez a helyzet.. Ő, és a társasága is.
Jóleső sóhajt veszek, de mert az én gyomrom is belekezd, utat veszek magamon és én is ellököm. Természetesen a hűtő fele. Mert nekem is jól fog jönni néhány falat, még ha nem is gondolkozok olyan mennyiségekben, hogy kiterüljek mintegy bálna.
Azért bízom benne ő se fog...

Kezeimben a... hát úgy a mindenfélével, én is lerakom magam. Épp szemben vele, és csak figyelem - fél szemmel - ahogy tömi magát. Belső mosolyra késztet.

- Hátt.. - akadok el. De nem igazi elakadás ez. - hiszed vagy sem, én se gondoltam hogy ez lesz belőle.. - pakolok. Talán elterelésül, talán csak mert annyira "fontos", ha más nem, legalább hogy ne nézzek a szemeibe. Mert tényleg nem gondoltam. Vagy mégis?? Nevezhetném inkább reménynek, de csak rejtett, a mélyben ragadt messzi remény ez. Vagy legalábbis gondolni tényleg nem gondoltam volna. - De örülök! - mosolygom fel a szemeibe, és már nem is annyira fontos az a szendvics.. vagy akármi, ami a kezem ügyébe akadt. - Határozottan. - erősítek rá, mert így van. És azt hiszem már bőven kifejtettem az érveimet. Egyszerűen odavagyok érte...
Ki hitte!

Aztán mégsem az jön amire vártam. Amire számítottam, vagy ami ne mondana ellent az eddig a fejemben játszó képnek. A szendvics megáll a kezemben, pont mielőtt beleharapok, megáll a szám előtt, és úgy figyelem. Egész addig míg be nem fejezi a beszédet, és tisztába jövök vele én jövök. Ezt azonnal meg kell cáfoljam!

- Én.. - nem sikerül határozottan elsőre - Én azt gondolom talán jobb lenne ha még maradnál. - sikerül a szemeibe. De aztán leteszem a szendvicset. - Úgy értem - dörzsölöm a kezeimet össze, és belefér még egy önkéntelen szemöldökráncolás is - Olyan hatalmas az a ház.. olyan sivár... Nélküled. - pillantok fel a szemeibe - Amióta ott vagy, nem csak a halál szele lengi be, nem csak a néma csönd van. Komolyan mintha egy temetés készülődne! - lököm el magam. És való igaz. Az készülődik. Valahol... Csak épp ebben a szellemben élni egy életet, végtelenül kiábrándító...
Összedörzsölöm a kezeimet. Nem tűnik fel, megint.

- Szóval azt mondom gondold át mégegyszer. - visszapillantok a szemeibe - Engem nem zavarsz, ez nyilvánvaló - remélem nyilvánvaló - sőt, teljesen visszatöltötted belém az életet - mosolygom - de kényszeríteni nem foglak. - ez biztos. Ez a legbiztosabb dolog az életben.

- Tégy belátásod szerint...  De én örülnék ha maradnál.. - ezt már néma és kedves mosollyal a szemibe.
Mert ígyvan.

_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#129TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 6 Icon_minitimePént. Feb. 28, 2020 5:03 pm

A jégkrémre jön a tördelt keksz, és erre a halomra borítom a tejet. De ennek itt még nincs vége; az evőkanalamat belemerítem a Nutellás kondérba, és ezt a lapátnyi csokoládét tunkolom még a tejbe, hogy mindenféle ráragadjon. Ééés csak ezután telepítem a kanalat a bucimba.
Mert ezt így kell. Fenébe a konvencionális étkezési szokásokkal és szabályokkal – sosem voltam konformista. Meg amit az én gyomrom bevesz, másé tuti nem.
- Ó, bakker! A savanyú uborkát meg elfelejtettem! – szisszenek fel színpadias fájdalommal, de csak mert látom, Allen fél szemmel kukkol mit működöm az orra előtt.
A bánatomnak kell savanyú uborka.
Ha észreveszem rajta, hogy elborzad, elröhögöm magam. Ennyire eszelős még én sem vagyok – és a terhesség sem vesz rá ekkora ízlésficamra.
Szóval folytatom a kis boszorkánykonyhás kotyvasztásomat, ala Octi Helsinkiből.
Iiigen, valamiért kikívánkozik belőlem, hogy elmondjam, nem számítottam ilyen szenvedélyes töltetre, amikor a NY-i kirándulás még csak egy felvetés volt.
Amikor Allen azt mondja, hogy ő sem, és kifejezetten örül a történteknek, rámosolyodom.
- Dettó! – kacsintok rá, és elkezdem majszolni a mogyikrémes-kekszes-tejes-műzlis jégrémet a kanálról.
Aztán előjön egy gondolat, amivel egy ideje már játszottam, csak nem tudtam hogyan hozakodjak elő vele. Persze sokat segített a fél órával ezelőtti komoly beszélgetésünk, az, hogy vegyük kicsit lazábban.
Nem tudom mennyire veszi ki magát hülyén a dolog, hogy visszaköltözöm a lakásomra. Részben rossz érzésem van tőle; mintha mosolyszünetet tartanánk, vagy mittomén, pedig dehogy. Az a gáz, hogy túlságosan megszoktam, hogy Allen mellettem van. És nem tudom, hogy ez jó e - ha majd egyszer elmegy, akárhova, például Afrikába, hónapokra, hát én tuti begolyózok. Ezért gondoltam én azt, hogy egészséges lenne egy kis fizikai távolság. Hogy ne legyünk állandóan sülve-főve együtt.
Egyedül is tudnom kell létezni, nem csak mellette; úgy mint régen.
Egy kis szabad tér és idő neki sem tenne rosszat – legalábbis én úgy vélem.
Inkább kimondom most, hogy mi jár a fejemben. Jobb alkalom erre aligha lesz ennél.
Allen válasza alig kezd formát ölteni, az első szavai után megáll a kanál a számban, és inkább abbahagyom a vércukorszintem feljebb pumpálását. Minden figyelmemet neki akarom szentelni.
A pillantásunk találkozik, ahogy felnéz a szendvicséről.
Látom, ahogy az arcvonásai halványan elsötétednek, miközben elmondja milyennek éli meg az atyai házat; sivárnak és haláltól belengettnek.
Egy fedél alatt létezni a haldokló apjával… Borzalmas lehet. Én is kikészülnék lelkileg, az biztos. Félnék abban a házban. Hiába van személyzet.
Tudom, hogy nem zavarom, de pofátlan sem akartam lenni, csakis ezért pendítettem meg a dolgot.
„De én örülnék ha maradnál.”
Lágyan a szemeibe mosolygom, és balommal átnyúlok az asztal fölött a kajás dobozok között. Ha elérem a kezét, az ujjaim ráfonódnak és rászorítanak. Iszonyúan együttérzek vele; és nem akarom, hogy rossz legyen neki.
- Oké. Máris átgondoltam. – bólintok rá nemes egyszerűséggel. - Ha tényleg ennyire szeretnéd, boldogan maradok. – kész, eldöntöttem. A mosolyom szélesen tündököl az ajkaimon, miközben a tekintetem belemélyed az övébe; kiolvashatja belőle, hogy nagyon is komoly vagyok.
Ha a társaságom ilyen jót tesz neki, ki vagyok én, hogy ne legyek mellette azokban az időkben, amikor a legjobban van szüksége egy igaz barátra, támaszra, megértésre és szeretetre? Allen annyi mindent tett értem; testileg és lelkileg is meggyógyított. Nem fogom csak úgy magára hagyni.
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#130TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 6 Icon_minitimePént. Feb. 28, 2020 5:53 pm

Savanyú uborka... Basszus...
A dolog nekem fáj, talán ez az arcomra is kiülhet, mert aztán ahogy nevetni kezd, ez magával rántja az én nevetésemet is.
Szép. Szóval ugrat. Nagyot sóhajtok, de már korántsem olyan panaszosat, és mégis beleburkolózom a szendvicsembe, vagy legalábbis valami affélébe, amivel a testemet táplálni vágyom. Mondjuk így.

De ekkor akad a képbe a következő részlet. Az amire nagyon nem számítottam, és az amire nem is vágyom igazán, szóval mondhatom hogy váratlanul ért. Nagyon is.
Viszont reagálok. És ahogy végiggondolom így utólag, nem is mondtam annyira hülyeséget.
Körülbelül.

A reakciója viszont meglep. Vagy csak én vagyok az aki már felkészült mindenféle szörnyűségre, némaságba fúló napok, csönd és hullaszag keveréke.. Még ha az utóbbi egy igen... elhamarkodott tény is a kérdésben.
Nyelek, de csak a saját gondolataimat leplezem vele. A szemeibe nézve az egész már semmivé lesz, és ahogy a keze átnyúl, már amikor érzékelem én is rányúlok az övére, és muszáj nekem is rászorítani. Kapaszkodót keresek. Talán benne, talán csak egy egyszerű tényben, mennyire is jó: ÉLNI!
Nem csak létezni a Világegyetemben...

A szavaira viszont felvonul a mosolyom. Egyenesen felvidul, habár eddig se voltam épp szomorú, csak épp.. megfogott kérdésben.

- Hátakkor.. - ez már nevetésbe fut - azt hiszem ezt nevezhetjük elrendezettnek! - és még mindig kitart a képemen, az a messzibe futó vigyor, vele az öröm, és most én vagyok az első aki eleresztve a kezét belekap a szendvicsbe és jókorát harapok bele!
Sűrű, majonéz keverék folyik le a szakállamon.

_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#131TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 6 Icon_minitimePént. Feb. 28, 2020 7:10 pm

Elengedem Allen kezét, és mosolyogva a szemeibe bólintok. Ühümm, akkor ezt elrendeztük.
Lapátolom én is magamba a világ legtáplálóbb cukor salátáját, aminek a receptjéért egy nap még az Algida is sírva fog könyörögni, amikor megpillantom Allen szakállán a szökésben lévő fehér szószt.
Felemelem a székről a hátsómat, az asztalra támaszkodom, hogy közelebb hajoljak Allenhez, és mielőtt lassan kinyújtanám az arca felé a kezem, még mosolyogva, lágyan odaszólok, hogy figyelmeztessem:
- Ne ijedj meg, csak egy kis... – mutogatok az államra ott, ahol neki csurog a majonéz, aztán ha hagyja, a hüvelykujjam egy gyengéd simítással letörli onnan.
És már teszem is le magam vissza a helyemre, az ujjamat pedig lenyalintom.
Nutella majonézzel… Mmm! Kapaszkodj uborka, asszem jövök!
Csendben asztaltársamra vigyorgom, és burkolok tovább. A kanalam halkan kocog a sötétkék tálkában. Talán egy perc is eltelik így, mire megtöröm a kettőnk közti csendet.
- Nem gondoltam, hogy ennyire nehéz neked otthon. Pedig ott van Shonte, Emilio és a személyzet többi tagja is, akik imádnivalóak. Teljesen feldobják a házbéli hangulatot. – magyarázom kedves hangon. - Nagyon szeretnek téged, és azt sem tudják hogyan gondoskodhatnának ennél is jobban rólad. Shonte szinte a fiának tekint. – a tálkámra pillantok, és tovább kergetem benne az édes csokicsodát, majd leharapok egy darabot a kanalamra feltekert masszából.
- Erről jut eszembe… – emelem a tekintetemet ismét Allenre. - Anyukáddal olyan jól kijössz. Miért nem látogatod meg kicsit? Lefogadom szörnyen hiányzol neki, és odáig lenne, ha beállítanál hozzá, hogy eltölts vele pár hetet. Biztos vagyok benne, hogy jót tenne neked az anyai szeretet. Ráadásul Párizs csodálatos hely, az ottani légkör kimosná belőled a letargiát, amit a villa falai között szívsz magadba. A céges ügyek nem lehetnek kifogások, az asszisztensed… ööö Linda, mindent ügyesen kézben tartana addig. – duruzsolom, ami a lukon kifér, és megint a számba tömöm a kanalat.
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#132TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 6 Icon_minitimeVas. Márc. 01, 2020 2:21 am

És közel hajol. Először nem tudom, még a szendvics is megáll a kezemben. Talán csókot akar?? Így? Evés közben?? Talán az értetlenség is kiül az arcomon, elvégre még tele a szám, tovább rágni is elfelejtek, de aztán máris közli velem a.. szándékát, mondjuk úgy, és ahogy a keze is az irányomba nyúl, hirtelen felszabadulok.
Csak hagyom hogy intézkedjen.

- Kösz. - teli szájjal mondom, de a köszönő-mosolyt most kihagyom, biztos nem festene túl jól ha belelátna a fogaim közé.
Ezért inkább gyorsan megrágom.

Valahogy idő telik el, nem kellemetlen ahogy nem szól egyikünk sem, csak mindkettőnk csak tömi magát. Aztán...  
Aztán ő az aki újra beszélni kezd.
Csak beszél és beszél... és tudom hogy valahol igaza van. Valahol.. De mégis!
Az nem ugyanaz mintha ő lenne velem.
Mellette valahogy.... áh, nem is tudom megfogalmazni ezt az egészet, mégis ahogy tovább lép, engedem magamnak én is tovafutni a helyzeten.
A szendvicsem visszakerül a tányéromra.
Mármint a maradéka.

Megköszörülöm a torkomat...
muszáj ezt rendesen átgondoljam.

Nagyot sóhajtok.

- Talán .. - csak az asztallapot bámulom - Lehet hogy igazad van. - csak ekkor vissza a szemeibe. - Lehet hogy jót tenne. Az is lehet hogy képes lennék elfelejteni mindent. Egy időre.. - a szemeim mászkálnak. A köztünk beálló térben, de még nem találom a gondolat végét. Valahol útközben kell jönnie. - De azt is tudom - vissza újra a szemeibe - hogy most nem akarok elszakadni tőled. Ezt az egyet biztosan. - hogy magyarázatra szorul ez a részlet?? Valahol érzem. Összeszűkítve húzom össze a szemeimet. - Mármint ne érts félre, lehet hogy úgy tűnök mint valami hibbant szerelmes tini... - szégyellem el valahol, kitépve magam aztán a szemeiből - de egyszerűen azt érzem, hogy most itt a helyem. Melletted. Hogy itt AKAROK lenni! - ezt már a szemeibe, vissza. - És mondhatod azt hogy az elmúlt hetek, vagy mindaz amit átéltünk, ketten, kéz a kézben, de nem érdekel. Muszáj kiderítenem hogy mi ez. Hogy miért érzem, és hogy meddig.. - de itt megáll a tudományom. Egy belső hang azt súgja hülyeséget mondtam. Azt, hogy talán ezzel megsértem. Meddig... Meddig?? Mi meddig?? Milyen egy ostoba szó! És milyen bonyolulttá tesz MINDENT! Mégis.. az a belső hang közben azt is suttogja: muszáj kiderítened...
Mert ez valami őrülten új!
És én szeretnék bedőlni az érzésnek...
Mert mindennél jobban vágyom rá.

_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#133TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 6 Icon_minitimeVas. Márc. 01, 2020 2:20 pm

Nagyon sok dolog hagyja el Allen száját; igyekszem minden egyes mondatot rögzíteni az elmémben, hogy aztán érdemben tudjak rájuk reagálni. Szeretném, ha előbb végigmondaná, amit gondol, nem akarok közbe vágni.
Türelmesen hallgatom, és figyelek, nem csak a szavaira, de a rezdüléseire is. Beszédes, ahogy zavartan elszakítja az enyémtől a pillantását, majd lesüti.
Felsóhajtok. „Meddig.” Hát jah… Meddig.
Egyetlen szó, mégis milyen beszédes. Sokkal több rejlik mögötte, mint amit elsőre sejtet. Allen mintha bizonytalan lenne magában; erről meg pont én tehetek, mert képtelen voltam uralkodni magamon, és… „megrontottam”. Ő a legutolsó, akinek én ártanék.
Lágy mosollyal nézek rá az asztal fölött.
- A "meddig"-re még a heterók közt sincs garancia. – ezt valami vigaszfélének szánom. Az viszont tény, hogy a melegekből nem lesz egyik napról a másikra heteró. Ha meg is próbálnak „kigyógyulni”, az csak ideig-óráig megy. Egy idő után úgyis visszakívánkoznak és vissza is térnek a régi kerékvágásba. Talán ez alól Allen sem lesz kivétel; nem tudhatom, nem látom a jövőt, és azt sem, hogy mi zajlik épp benne. Annyi szent, hogy vívódik, akárcsak én.
Az viszont tagadhatatlan tény, hogy férfi még így nem ragaszkodott hozzám, ahogy Allen, és én sem éreztem ilyen felszabadultnak és biztonságban magam senki társaságában, mint őmellette. És hogy ez szerelem lenne-e? Fogas kérdés. Vonzó férfi, a személyisége elvarázsol, egész lényéért odavagyok, de egy apró hang ott sivít a fejemben, hogy vigyázat, ez az egész csak pillanatnyi lángolás, múló őrület, és mindketten le fogunk majd higgadni, főleg ha… újból vágyni kezd a férfierő után. Nem hibáztathatom ezért. Ő ilyen, tudom jól. És én elfogadtam ilyennek. Azzal, hogy vonzódik a férfiakhoz, mindenképp számolnom kell, rózsaszín köd ide vagy oda az agyamon.
Mindennél jobban szeretnék vele lenni úgy, mint a párja, igen, de ha végiggondolom, ebből még nagy pofára esések kerekedhetnek ki a későbbiekben – nem csak magam miatt aggódom, őt is halálosan féltem.
Van valami, amit először szeretnék tisztázni:
- Ne érts félre, nem most mindjárt gondoltam, hogy utazz Európába. Hanem például a Florentinis stúdiómunka után.Már ha lesz olyan... Grid sanszosan szívózni fog, fel vagyok rá készülve. Mindegy is, most nem ez a legfontosabb.
- Nem akarom, hogy úgy érezd, el akarlak küldeni. Dehogyis! Tudod, hogy imádok veled lenni. Csak egy ötlet volt, hogy ne golyózz be apádnál. – ez az igazság. Mintha elfelejtette volna, hogy nincs az apjához láncolva. Értem, hogy a kedvében akar járni, és bizonyítani akar neki, amíg lehet, de van egy végtelenül kedves anyukája is, akire mindig számíthat.
A kanál halkan felcsörren a tálkában, ahogy a pereméhez támasztom a nyelét. Ha tudná… én is épp annyira ki akarom deríteni mi a fene történik velünk, bennünk, mint ő.
Allen tekintetét keresem. Most jön a beszélgetés komolyabb része.
- Sajnálom, hogy ennyire összezavartalak a nemi identitástudatodban. Nem akartam, hogy ez legyen. Egyszerűen csak… képtelen voltam és vagyok józanul gondolkodni és ellenállni a vonzerődnek… Basszus... – most én sütöm le a tekintetemet. Hibáztam. - Óvatosabbnak kellett volna lennünk, épp ezért, hogy ne habarodjunk ennyire egymásba, mint ahogy sikerült... Viszont sem megbánni, sem sajnálni nem fogom SOHA, ami kettőnk között történt az éjszaka. – visszaemelem a tekintetemet Allen arcára, a szemeibe. Rámosolyodom. - Egyszerűen… fantasztikus volt...Az biztos, hogy „békülni” nagyon tud. Természetesen nem csak a szex szuper Allennel, minden egyes perc az, amit vele töltök, még akkor is, ha csak ülünk csendben egymás mellett.
- ...és az utolsó itt töltött napunkat is legszívesebben végigszeretkezném veled. – vallom be, a tekintetét nem eresztem, viszont összerándul a gyomrom, és még arcomat is elönti a pír.
Itt még felhőtlenül és önfeledten lehetünk egymással - ha akarunk -, ám onnantól, hogy landolunk Vegasban, mindketten visszacsöppenünk egy kevésbé rózsaszín, kegyetlenebb valóságba, és az atyai házban már nem csak ő, de én sem vagyok olyan felszabadult.
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#134TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 6 Icon_minitimeVas. Márc. 01, 2020 5:10 pm

"A "meddig"-re még a heterók közt sincs garancia."

Mond valamit.. Ezt be kell lássam. És azt is be kell lássam, hogy sok tekintetben jobb a meglátása mint nekem. Talán mert nő... Rájuk azt mondják mindent jobban érzékelnek vagy nem?? Nem túl könnyű hallomásokból dönteni.

Hihetem azt, hogy meghátráltam. Gondolhatom azt, hogy már nem is vagyok annyira biztos a dolgomban. Pedig de. Őrülten biztos vagyok. Ebben a pillanatban, igen. De mi lesz holnap!?? Vagy mi lesz később, ha az egész bővülne!??
Nem mernék rá megesküdni.
És őszintén, nem is akarok. Most csak élvezem az érzést. Őt.. és azt, hogy szárnyalok, mert olyan jó egy kicsit szabadon repülni. Következmények nélkül... elvárások nélkül, szabadon.
Olyan jó magamnak dönteni...
Csakhogy ő is ott áll a másik oldalon.
És ez óvatosságra int a kérdésben.

Tovább figyelem, ahogy beszél. Minden szavát, minden megnyilvánulást, és ahogy egyre nyilvánosságot kap minden részlet, muszáj... muszáj nekem is elgondolkozni végre. És levonni néhány következtetést.
Valamit amit biztosan tudok.

Levonulok a székről, lassan, és visszakerülöm az asztalt. A kaja már nem érdekel, sokkal fontosabb az ő szerepe a kérdésben. Közvetlenül mellette állok meg, és háttal nekidőlök az asztalon. A zsebembe teszem a kezeimet. Talán mert... nem bírok másképp bánni velük.

- Soha ne gondold azt, hogy bármit is elrontottál - csak nézem a szemeit. Őszinte fény csillog az enyéimben - vagy ha mégis, azt együtt rontottuk el. Én is hibáztam. - rábiccentek - De egyáltalán nem érzem azt hogy hiba lenne. Ezt.. én is akarom. - és ezt biztosan tudom - Akármi is lesz belőle, vagy akárhogyan is végződik, NAGYON! - a szemeim mosolyognak. Én csak közvetítő vagyok az egészben, de az amit mondott... a végén...

Lehunyom a szemeimet. Csíkká, szégyenletes csíkká húzódnak össze. De persze mindez csak játék. A feszültség őszinte keveréke, amit a szavai váltottak ki belőlem.

- És az hogy holnap egész nap szeretkezni... - játszok rá, ha lehet még hitelesebben - azt hiszem megvettél, kilóra! - és már nevetem. Szabadon... őszintén... és még lelkesen is, elvégre.. hogyan is mondhatnék ellent egy ilyen ajánlatnak!

Aztán hozzá hajolok, egy lassú, de mindent betöltő csókra. Ami elmond mindent. Hogy mennyire akarom. Őt... a lényét... és még a kétségeit is. Ahogy találkoznak a bennem tomboló kétkedéssel. Talán jóbarátok lesznek...
De erre az időre.. BIZTOSAN!

_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#135TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 6 Icon_minitimeVas. Márc. 01, 2020 7:23 pm

Mindközött a legnagyobb félelmem, hogy megbántom Allent. Gyűlölném magam érte, ha fájdalmat okoznék neki, mégis, ki kell mondanom, hogy vannak kétségeim; muszáj valahogy elejét venni a hatalmas baklövéseknek és a várható szenvedésnek.
Hatalmas szemekkel figyelem, ahogy feláll a helyéről, és odalép mellém, hogy megtámassza az asztalt.
Épp kezdtem magam utálni és nekikeseredni, amiért elcsábítottam, és mondhatni megrontottam. Milyen ocsmány nő tesz ilyet, nem csak a legjobb barátjával, hanem úgy egyébként is?
Már az első szavaitól is egy egész malomkő esik le a szívemről. Szorította a bűntudat a mellkasomat, viszont Allen mestere a szavaknak, még inkább a megnyugtatásnak.
Ő nem érzi hibának, és akarja, én viszont hibának éreztem, és ennek ellenére akartam… Kettőnk közül akkoris én vagyok a rosszabb.
Minden esetre szörnyen megnyugtat, hogy ő is akarja, ráadásul épp ugyanannyira, mint én. És most már a napnál is világosabb, hogy egyformán kételkedünk és vívódunk - még ebben is társak vagyunk. A közös belső nevezőknek hála, tökéletesen megértjük egymást ebben a helyzetben is. Nem nevezném problémának, mert mellette ez nem az – egyszerűen mindent szenzációsan kezel, könnyű vele beszélgetni, és könnyű előtte kitárulkozni.
Nyugodt, kedves szavai nyomán már csak pillogok magam elé értetlenül, hogy Mi a fenétől rettegtem ennyire???
A feszültség varázslatos módon elkezdett kipárologni a zsigereimből. Már csak azért a nyakába tudnék borulni meghatottságomban és örömömben, amiért ilyen fantasztikus személyiség.
Csodálattal a szemeimben pillantok fel rá, ahogy ott magasodik mellettem zsebre dugott kezekkel. Férfit aligha lehet nála jobban csodálni. Én legalábbis nem tudok senkit, aki nála jobban megérdemelné a rajongásomat és a tiszteletemet.
„...azt hiszem megvettél, kilóra!” - várakozással teli feszültségem csak ekkor oldódik fel igazán. Az arcizmaim felengednek, és elvigyorodom. Felcsendülő nevetésem Allenébe keveredik.
Megegyeztünk: Legyünk együtt és élvezzük, amíg csak lehet, aztán lesz, ami lesz, az Égiek majd intézik a részleteket.
Aztán Allen lehajol hozzám, hogy a világ legodaadóbb, leggyengédebb és legszeretőbb mogyorókrém ízű csókjában részesüljön. Míg az ajkaimat kóstolja, és én az övét, engem közben határtalan megnyugvás és boldogság jár át.
Amikor a szája magára hagyja az enyémet, igéző szemeibe nézek.
- Ígérd meg, hogy következő életünkben is együtt leszünk, de nem barmoljuk tele ennyi bénasággal a románcunkat. Nem bánom, ha nekem kell férfi testbe születni, csak te ne legyél leszbi, jó? Őket sokkal nehezebb becserkészni. – duruzsolom vigyorogva rá Allen szájára.
Ebben az életben a kettőnk szerelme egy nagyon ingoványos talaj. Remélem következőben sokkal ügyesebbek leszünk. Remek-remek! Még ez sem ért véget, de én már a következőt tervezem vele. Most biztos azt gondolja, hogy ez a csaj nem normális. Nem hát...
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#136TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 6 Icon_minitimeVas. Márc. 01, 2020 9:15 pm

Mogyorókrém íz... Talán ez az egyedül amit kihagytam volna a majonézre. De az ajkai íze már a számban, egy sokkal odaadóbb pillanat. Kellemes.. finom.. és megnyugtatóan meleg. Valahogy beszédes.. Valami, ami ígér: Minden rendben lesz. És én örömmel hiszek neki...

Alig hogy elhúzódom, de az a nagyszerű mosoly még mindig ott virít az arcomon. Jó így... NAGYON jó! És most az a lélegzetelállító szédítő érzés, újra ott kering a lelkemben.
Vajon hogy képes ezt csinálni??
Őszintén érdekelne.
De ahogy ott ragad az ajkamon, én meg még mindig mosolygom, az útközben befutó szavain viszont muszáj már újra nevetnem.
Nem engedem el az ajkait.. Ott, rajtuk, hosszúba nyúlva nevetek.
És ahogy érzem ő is elvigyorodik, valahogy komolyra véve igyekszem hogy reagáljak.(is)

Persze a száját még mindig nem engedem el.

- Szerintem most koncentráljunk erre... Mit szólsz?? - az ajkaim súrolják az övét. Még ha nem figyelném, úgy is érzem, de így hogy figyelem...
Lassú belső bizsergést indít el, csak halvány képet játszva az emlékekkel.
A mai emlékeink HATÁRTALANOK!
És ha ő is érzi, látom a szemeiben, akkor újra csókolok, és már kihúzom a kezeimet a zsebeimből.
Lassan csúsznak fel, kúszva az arca két oldalán.

Mert egyszerűen nem tudok betelni vele...

_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#137TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 6 Icon_minitimeVas. Márc. 01, 2020 10:05 pm

„Szerintem most koncentráljunk erre... Mit szólsz?”
- Ühümm... – kuncogok rá ennyit Allen szakállal keretezett puha ajkaira, amikre aztán rácsókolok, és amikre még dünnyögök valamit. - Gondoltam előre leapacsollak a kövire. Éskösziazegyüttműködést... – vihogok, miközben próbálok gyengéden ráharapni az alsó ajkára.
A tenyereibe veszi az arcomat, és én észre sem veszem mikor emelkedem fel a székemről. Csak azon kapom magam, hogy már állok, és Allen testéhez simulok, a kezeimmel a derekán.
- Szanaszét foglak... koncentrálni az elkövetkező 24 órában. – dünnyögöm vigyorogva, aztán egy újabb cuppanós landol azon a csábító, szép száján, amivel képtelen vagyok betelni. Csak csókolnám és csókolnám.
A kezeiért nyúlok, és ha hagyja, lágy érintéssel leveszem azokat az arcomról, majd elengedem őket.
Lassan a nyakához hajolok, hogy megcirógassam az orrom hegyével, majd lehelek egy pehelykönnyű csókot oda is.
A kezeim közben odamerészkednek a szíve fólé, majd az ujjaim finom matatással széjjelebb hajtják a fürdőköpeny két szegélyét a mellkasán. Épp csak annyira, hogy odafúrjam az arcomat és a feltárulkozó meztelen bőrfelületet megcsiklandozzam néhány kedveskedő apró csókkal.
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#138TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 6 Icon_minitimeHétf. Márc. 02, 2020 3:31 pm

Gondoltam előre leapacsollak a kövire. Éskösziazegyüttműködést...

Hosszúba húz a mosolyom. Még ott, a csók közben, de valami élesen nem hagyja hogy abbahagyjam. Csak fordul a szám tovább, tovább a nyelvem, és még a kezeim, azok is önműködésbe kezdenek, ahogy felfutnak óvón az arcán.
Még akkor is, amikor az ajkamra harap, hideg fut végig a gerincemen, talán meg is rázkódom, de az is lehet hogy csak a lelki szemeim előtt játszódott le vagy pusztán képzelem. De ahogy továbbra is csak érzékelem, pláne ahogy feláll, és a kezei átfutnak a derekamon, a teste felfűződik az enyémre, már sokkal inkább szabadon csókolom. Nem elvetemülten, csak hát.. átváltva valami kellemesebb.. játékosabb... és becézgetőbb érzésbe, ami tudom, mindkettőnknél már mást fejez ki. Törődést... Őszinte törődést.. És kellemes élvezetet a dolog felett.

Megint beszél, de a szavai jótékony bizsergéssel töltenek el. És ahogy elszakad, belekapva a kezeimbe, csak hagyom hogy rendelkezzen. Rendelkezzen velem. Az övé vagyok... Teljesen. Imádom amikor birtokba veszi a testemet. A nyakamba bújik... elmosolyodom... csendben lehunyom a szemeimet, és kezeim rátérve kapaszkodón az asztal szélére, csak lehunyt szemeimen túl élvezem amit tesz velem. Most én vagyok az ő játszótere... És hagyom hogy kedvére szórakozzon. Mert én is, minden percét élvezem.

Még akkor is, amikor a csiklandozásán elvigyorodom.

_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#139TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 6 Icon_minitimeHétf. Márc. 02, 2020 7:32 pm

- Bárcsak megállíthatnám az időt, és sosem kéne visszamenni Vegasba. – sóhajtom rá Allen mellkasára, aztán mosolyogva felpillantok rá. Az ujjvégeim játékosan cirógatják a bőrét ott, ahol az imént az ajkaim érintették.
A közelében mindig valami különös szükség uralkodik el fölöttem. És pont az a baj, hogy ennek a misztikus érzésnek vagyok képtelen ellenállni. Ám ma éjszaka, meg az elkövetkezendő 24 órában nem is kell. Zöld utat kaptam.
Szeretném Allent szeretni, dédelgetni és csókolni, ameddig csak tehetem. És ez a hely tökéletes erre. Itt teljesen szabadok vagyunk.
A jobbom levándorol a köpenye megkötött övére, és az ujjaim belekapaszkodnak.
- Gyere. Megmutatom milyen a finn masszázs... – búgom sejtelmesen mosolyogva, miközben megmerítem a pillantásomat az ő csodakék lélektükreiben.
A következő pillanatban elszakítom a tekintetemet az övétől, és ha nincs ellenvetése, megindulok a szobája felé; az övénél fogva húzom magam után.
Odabent csak az ágy előtt állok meg, és ha minden jól megy, Allen partner a történésekben, kacarászva hanyatt lököm a párnák közé, hogy aztán fölé kússzak és gyengéd törődéssel derítsem föl ismét az ajkait.
Nedves fürtjeim az arcába hullanak, de a csókjaim mit sem törődve a rakoncátlan hajtincsekkel, szelíden tapogatózva adják Allen tudatára mennyire szeretem.
Úgy fest, ma éjszaka én alszom az ő szobájában...

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#140TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 6 Icon_minitimeHétf. Márc. 02, 2020 9:29 pm

"Bárcsak megállíthatnám az időt, és sosem kéne visszamenni Vegasba."

Hallom... Legalábbis azt hiszem hallom. Belső vigyorgás késztet, ahogy a csókjainak szele még visszajátszik az elmémben, de valahol tudom, hogy itt egész komoly dolgokról van szó.
Ezért igyekszem, és rendezem a gondolataim.
Mégis csak elúszó pillanatok után válaszolok.

- Nem kell visszamenned... Ha nem akarsz.. - csak egész óvatosan engedem, már lenézve rá, a szemeibe. Valahol tudom hogy ez érzékeny talaj. És azt is hogy a valóságban.. ez nem annyira járható út, de nem árt ha tisztában van vele. Ha nem is jön hozzám, attól az ajánlatom még áll. Ideköltözhet velem. És én is ideköltözhetek, vele. Lesz itt munka bőven az elkövetkező időkben, de...
Talán ez is csak múló elmélet.
Talán a legrosszabbat tenném vele.
Nemtudom...

És a következőkben valahogy nem is gondolkozom. Ahogy elkapja az övemet, a szavai egy egészen másfajta utazásra ösztönöznek, és én hagyom magam meggyőzni.
Csendes vigyor vonul fel az arcomon, készséggel utána lépkedek, és ahogy kiderül, a cél az én szobám, alig utána lépve be, az a lökés, az ágyam mellett, teljesen váratlanul ér.
Hangos nevetéssel vetődöm el a felületén.
De nem hagy nekem sok időt, résszint nem is bánom, már ott is van fölöttem, és az ajkaimra támad.
Én meg készségesen követem...
Két kezem felkúszik a testén.. hiába a köntös, nem zavar az anyag, de végigsimítok a hátán, egész a válla vonaláig fel, aztán onnan térek vissza, le, hogy aztán megint nekiinduljak.
Csak ekkor szólalok meg. Már ha hagyja nekem.

- Azt kell mondjam már most tetszik.. - vigyorgom.
És ha a szemeit adja nekem, talán kissé fel is emelkedve, újra a szájáért nyúlok.

Mindent betölt a belőle áradó illat.


_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#141TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 6 Icon_minitimeHétf. Márc. 02, 2020 10:32 pm

- Tudom… És szörnyen csábító ez az opció... – suttogom Allen mellkasára, ...de túl sok embert érintene ez a döntésem. Sokaknak okoznék vele kárt, a bandának főleg.
Néhány hónap múlva, mikor már lezajlott a káoszosokkal való közös koncert, na, utána már nyugodt szívvel dobbanthatnék. Ezt az időszakot kell kidekkolni, azután pedig ki tudja, kilépek a bandából és NY-ba költözöm Allennel. Megeshet, hogy így lesz.
El nem tudja képzelni, micsoda hadakozás van a fejemben – győzök észnél lenni. Gőzöm sincs mit tegyek, csak azt tudom, hogy olyan döntést akarok hozni, ami mindenkinek, de leginkább mindkettőnknek jó. Istenem, kérlek, küldj valami jelet, merre menjek! Segítsd döntenem!
Egyelőre azonban mindegy is az egész… Nem akarok gondolkodni. Csak szeretni és boldog lenni, ITT és MOST.
Amikor elkapom Allent az övénél fogva, nincs ellenállás, simán bevezetem a szobájába. A nevetése zene füleimnek, vele nevetek. Határtalanul jól érzem magam vele.
Még egy vidám pillantást lövellek felé, és máris fölötte termek, hogy ha még nem adtam volna neki elég csókot, akkor pótoljam.
A köntösöm anyagán keresztül is perzsel az érintése, ahogy végigsimogatja a testemet. Ez annyira, de annyira jó!!!
„Azt kell mondjam már most tetszik.”
Beleborzongok a szavaiba, és huncutul rávigyorgok a szájára.
- Király!… – dünnyögöm heherészve. - A Soininen-féle finn masszázs lényege, hooogy… latexruci, ostor, szájpecek meeeg... – gondolkodom kicsit, aztán bököm csak ki - ...fojtogatás kivételével szinte bármi belefér. Bááármi...Szeretnélek nagyon boldoggá tenni. Magyarán a létező összes módon hülyére szeretgetni. Tudom-tudom, ezek nem izgatják Allent, de nem árt ha tudja, hogy engem sem vonzanak a durva dolgok ilyen téren.
Az ajkam és a nyelvem vígan játszadozik az övével még egy darabig, aztán felülök az ölében.
Banditamosolyom mellett, ragyogó, komisz pillantásom vetül szép férfiarcára. Valószínűleg összeolvad a tekintetünk. Az ujjaim közben is dolgoznak; ott matatnak az övön, hogy kioldják.
Két kezem a köntös két szárnya alá kúszik, és lesimítják azokat a felsőtestéről, így az feltárulkozik előttem.
Apró tenyereimmel végigsimogatom Allen meztelen hasát, a mellkasát, majd rátérek a vállaira, közben is visszahajolok rá, vissza az ajkaira. Nem akarom magukra hagyni őket, túl drágák nekem.
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#142TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 6 Icon_minitimeKedd Márc. 03, 2020 5:38 pm

" Tudom… És szörnyen csábító ez az opció..."

Ahogy a mellkasomba beszél, szinte a kétségét érzem. Vagy a hangján... Akárhogy is, talán érzem, de az is lehet hogy csak a saját fejem játszik velem. Talán csak én képzelem. Talán valamit mondanom, vagy kérdeznem kéne, de egyszerűen nem jön ki hang a torkomon.
A kezeim viszont reakcióba lépnek az érzéssel, engedve az asztalt mögöttem, megnyugtatón a vállaira futnak. Csak finoman 2-szer 3-szor simítok rajta végig. Fel és le. Végig a felkarján.

De mégis meglep a következő lépéssel. Az ahogy újra a szemeimbe néz, szinte látom az elillanó gondolatot az íriszeiben, és ahogy jön az az ígéret, és a keze az övemre tér, én bátran engedelmeskedek neki. Bízom benne tudja mit miért tesz, és ahogy aztán hanyatt lök az ágyam peremén, már én is elfelejtek mindent.
Az ő szája sokkal inkább hívogat. A csókjai... a forró ölelése, ahogy előrevetített vágyként játszik a fejemben, mégis képes vagyok belemenni a játékba.
Egyszerűen mert élvezem.

Újra vissza csókolok. Rá... Mert igen, hagyja nekem, de akkor mozdulnak csak meg az ajkai. És nem azt mondja ki amire vártam.
Egy pillanat alatt megtorpanok.
Igen, elhiszem. A kezdetekben, talán a szemeim is beszédesek, de ahogy látom-érzem a vigyorát, aztán magam is leengedek.
És eszemben sincs szó nélkül hagyni.

- A bármi azért elég tág fogalom... - még mindig a száján vigyorgom, és szívesen adnék tippeket, csak hát... az ajka visszatér az enyémre, teljesen lefoglal, így hamar feladom az ötletet. Csakis RÁ koncentrálok. Az érzetére. Arra ahogy felül az ölemben, eltávolodik. És ahogy a hiánya már ennyi idő után is éget, a kezeim felfutnak a combjai oldalán, amikor önállósítja magát, és bontani kezdi az övemet.
A szívem nem tehetek róla, de váltott ritmusba kezd. Pláne ahogy széthúzza rajtam az anyagot, már a tüdőm is lüktet, a kezei ahogy érintenek, minden cseppjét követem. De nem mozdulok. Most azt akarom hogy érezzem, és ahogy lefelé a hasam felé is vonul, aztán megint tér följebb, a vállaimon, a szája visszatalál az enyémre, és lefogadom, hogy már egy kissé erőteljesebben is tépem meg.

Bocsánatkérő szemeket meresztek.
De a kezeim nem mozdulnak a combjairól.
Még ha köntös takarja is őket....

Takarja?

_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#143TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 6 Icon_minitimeSzer. Márc. 04, 2020 6:36 am

„A bármi azért elég tág fogalom...”
Rávigyorgom az ajkaira. Igaz...
- Okééé, akkor áruld el mit szeretnél, úgy igazán. Ne fogd vissza magad. – bazsalygom, és mivel máris hiányzik a csókja, még begyűjtök tőle egyet, mielőtt felegyenesedném az ölében, és kioldanám a köpenye övét.
Azonnal megérzem a tenyereit közben a combjaimon simítani; perzselik a bőröm a felgyűrődő fehér pamut alatt. Beleborzongok. Minden porcikám odavan még a legegyszerűbb és leggyengédebb érintéséért is; a testem legbensőbb húrjait pengetik meg.
- Hallgatlak. Nos? – tudakozódom, miután visszadőlök a felsőtestére.
Mondanám, hogy az sem baj, ha perverz, de Allen és a perverzség? Az angol dzsentlemanusz modorával? Ugyan... Aztán ki tudja. Lehet én lepődnék meg a legjobban a végén.
A szemeibe mosolyogva várom, vajon mi az, amiben a kedvében járhatnék.
Egyik tenyeremmel gyengén támaszkodom a mellkasán, addig a másik kezem ujjai apró köröket rajzolgatva szaladgálnak a melle fölött.
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#144TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 6 Icon_minitimeSzer. Márc. 04, 2020 3:22 pm

"Okééé, akkor áruld el mit szeretnél, úgy igazán. Ne fogd vissza magad."

Hallom.. de hát a kezei sokkal nagyobb szerepet játszanak. Az érzékelésben. Elvigyorodok, de csak akkor térek újra vissza rá, amikor már újra ott van a szemeimben, és a kezeim... Hát a kezeim egy percig sem engedik a combját.
Vagy talán mégis.

Csak az egyik engedi el, kényszerűen feltolva magát köztünk, a közöttünk beálló szűk térben, és csendesen ráfonom az állára. Élvezem hogy itt van, hogy ennyire közel hozzám.

- Téged.. Csakis Téged... úgy ahogy vagy. - és mosolygom. De hát ez az igazság.... Hogyan is vágyhatnék másra mint őrá, a közelében... egyszerűen kifordulok önmagamból. És rettentően élvezem ezt az érzést.

Ha hagyja, újra a szájára csókolok, már megemelkedik a fejem, és hagyom hogy az érzések vezessenek. Azok az őszinték, amik mindig tombolnak a közelében, és amiknek imádok mellette engedni. Felszabadult.. őszinte pillanat. Csakis ezt érzem. Semmi más, vagy senki nem pótolhatja ezt ha vele vagyok. És ahogy másik kezem újra felsimít a combján, természetes reakció. Már semmit sem irányítok. Mélyből jövő intuíció.

_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#145TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 6 Icon_minitimeSzer. Márc. 04, 2020 4:11 pm

Amikor Allen az ujjai közé veszi az államat, mélyen a szemébe nézek.
„Téged.. Csakis Téged... úgy ahogy vagy.”
Óóóó!
A szavaival némileg meglep, elismerően hümmintek is az arckifejezésem mellé.
- Egészen jó válasz. – vigyorodom le rá, amiből halk kuncogás lesz.
És amikor megemelkedik, hogy újra megcsókoljon, elönt a forróság. Egészen felhevít, és ehhez talán még az is hozzájárul, hogy a testem reagál arra a tényre, hogy az öle az enyémhez préselődik, miközben lovaglóülésben rajta ücsörgöm. Mindketten pőrén vagyunk odalent a köpeny alatt, bár Allent már az sem takarja.
- Hát akkor, tessék… Itt vagyok. – sóhajtom érzéki ajkai közé, és teljesen ráereszkedem, hogy visszadőlhessen a párnára.
Két tenyerem a mellkasán heverészik.
Megint zakatolni kezd a szívem, az ágyékom meg fellüktet. Normális ez, hogy ennyire gerjedek rá? Ezt már nem lehet a terhességre fogni.
Lélegzetvételnyi távolságra emelkedem tőle, és a tekintetébe fúrom a sajátomat.
- Tényleg nagyon szeretném tudni, hogy mi az, amit most legszívesebben megtennél, vagy szeretnéd, hogy megtörténjen veled. – duruzsolok, aztán megint csak szélesen elvigyorodom.
Rosszallón megcsóválom a fejem, miközben a szemeimet a szemeiben tartom.
- Nem hiszem el, hogy ennyire nehéz kihasználni egy ilyen lehetőséget! – nevetem el magam aztán. - Most meddig noszogassalak?... Addig innen föl nem kelsz, amíg nem árulod el! – fenyegetem meg halálosan, és két tenyeremmel a mellkasáról az ágyra lépkedek, hogy a vállai fölött támasszam meg magam.
Az arcom az övé fölött lebeg, az orrunk hegye szinte összeér.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#146TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 6 Icon_minitimeSzer. Márc. 04, 2020 5:10 pm

Egészen jó válasz.  

Elvigyorodok. De nem tart sokáig, mert újra a szájára kapok, és eszemben sincs elengedni.
Igen, én is érzem. Őt, odalenn. De ahogy belefonódik a csókomba, teljesen elveszi az eszem, még akkor is, amikor belemagyaráz az ajkaim közé.
Szélesre húz a vigyorom.
De nem beszélek, nem is biztos hogy tudnék, ahogy visszanyom, jókora levegő préselődik ki a tüdőmből.
Talán fel is nyögök.
Pláne ahogy elterül a testemen, és az eddig az állát fogó kezem, visszapréselődik az előző helyére. Élesen marok fel, végighúzva a combjain. Csak most már... nem az oldalán érintem.
Fel.. és újra le... Aztán megint indul felfelé a kezem, de nem hagyom annyiban, ismét furakszik, most már a köntösének zsinórját keresem. Azt akarom hogy a bőrömön érezzem...
Minden porcikáját!

Ő viszont mást gondol.
Megint elszakad, és nekem fájdalmas tényként kell kezelnem. Bármit megadnék, hogy ne ragadjunk le.. itt... akárhol is vagyunk, mégis.. valami azt súgja válaszolnom kell, ha azt akarom...

Lehunyom a szemem. Csak egyetlen pillanatra, amíg újult levegőt veszek, és csak azután nyitom ki. Lassú mosoly vonul fel az arcomon... olyan igazi, és már tudom mit válaszoljak.

A kezem kifűződik a testeink közül, hogy a pillanatokat percekké fűzzem... Dehogy! Csak hosszúba nyúló pillanatok, és jobb kezemmel végigsimítok a haja-arca vonalán.
És csak azután szólalok meg

- Azt... - szaggatom - hogy befogd a szád.. - nevetem, de a szám már érte is kap, hogy vadul megcsókoljam, miközben másik kezem is tudja a visszautat, és kihasználva a meglepődést, vagy a helyzeti előnyömet, egy pillanat alatt fordítom, és már ő fekszik ott, a testem alatt kiterülve, ahogy én, a kezeit a feje mellé kényszerítve csak az arcába nevetek.
És már igyekszik is a másik, hogy a köntösétől is megszabaduljon.
Az a korábbi zsinór-projekt! Az kezdetnek épp elég lesz.

És ha sikerül, újra a testére fonódom, élvezve a száját, és ő is már tisztán érezheti, nagyon nem hagy hidegen.

Igen, odalenn is megindultak a dolgok.

_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#147TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 6 Icon_minitimeSzer. Márc. 04, 2020 6:58 pm

„Azt, hogy befogd a szád.”
Döbbenet! Hihetetlen, már másodszor szól be. Nem is értem, miért mondja mindenki, hogy fogjam be…
Hatalmas szemeket meresztek, miközben felvonom a szemöldökömet tettetett sértődéssel. Iiigeeeen???
Le is blokkolok egy pillanatra, az arcom belekerekedik, olyan váratlanul ér a válasz. Visszavágnék, de semmi frappáns nem jut eszembe. Mondjuk időm sincs brillírozni, mert az úrfi nyomban betapasztja a szájával a számat, aztán egy ügyes és lendületes mozdulattal gerincre vág, majd fölöttem terem. Na nem mintha bánnám…
A szemembe nevet, én meg úgy vigyorgok alatta, mint a vadalma. Mondjuk pofázni ezek után nagyon már nem merek.
Lepillantok az övemen ügyködő kezére. Sóváran végignézem, ahogy kibontja a zsinórt - komolyan, már ennyitől istenesen felizgulok. Igen, ez az! Csináld!
Aztán széttárja a köntösöm, és részben csupasz teste az enyémre simul. Allen keze erős, az érintése perzsel, mégis gyengéd, miközben ajkai és a nyelve a legbujább dolgokat művelik az enyémmel. Forró leheletünk összekeveredik, én meg beleszédülök.
Ez a mohó kis orális bujálkodás teljesen felajzotta a combjaim közét. Lüktetve kezd sajogni Allen után, ahogy önkéntelenül is elképzelem, hogy ebben a pózban tesz magáévá, és újra meg újra belém löki magát.
A melleim már attól is bizseregnek és megduzzadnak, ahogy a számmal játszadozik.
Allen érintéseiben és csókjaiban annyi varázslat van, hogy egyre többre és többre vágyok belőle.
Eközben az ölemen érzem a nyomást, tudom ez mit jelent; Allen is egyre csak növekszik odalent.
Belesóhajtok a csókba, és szabad kezem kettőnk közé furakszik, hogy lekússzon, egyenesen rá Allen ágaskodó szerszámára.
Az ujjaim merészen végigsimítanak rajta. Finom puha, bársonyos a tapintása, mégis kemény. Szűk a hely, de az ujjaim ahogy tudnak, gyengéden köré záródnak, és lassú mozdulatokkal fel-le mozogva a teljes hosszán masszírozzák. Istenem!... Úgy a számba vennélek!
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#148TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 6 Icon_minitimeCsüt. Márc. 05, 2020 12:39 pm

Hogy masszázs?? Igen, ez volt a terv. A cél viszont már egészen más, és biztos vagyok benne, hogy akárcsak én, ő is tisztán érezhet már minden hatást. Már ennyitől is, képes volt, veszettül felizgatni.
Megtámadom a száját, de mert elemi erő munkál bennem. Az az erő, ami a fejemben lüktet, de egész másfelé is tesz bőszen köröket, így talán ő is érezheti a szívem tájékán (is). Majd kiugrik a mellkasom. A szívem dübörög... Odalenn meg...

És ekkor érzem meg a kezét. Beutat keres a hasamon, én meg engedek neki, kissé emelkedek, idomulok, és ahogy a szerszámomra fonja a kezét, azonnal elszakadok. Felnyögök. Ahogy érint.. ahogy mozdul... Muszáj hogy a párnába temessem a fejem, pont ott, mellette. Szinte levegőt se kapok, ahogy még mindig az egyik lefogott kezén támaszkodok, de nem érdekel. Csak homlokom támaszt a párnán, és nagyokat nyelek.
Istenem, hogy hogy fogom én ezt kibírni...

Újult erőt veszek, valamikor percekkel később... Megint a szájára tépek, de csak egy rövidet, aztán már tér is le a szám oldalt a nyakán, nem ellenkezem, már ha egyáltalán ellenkezni tudnék, végigmarom.. harapom, finoman, végig a melleire, és ahogy érzem a kezei lefűződnek, már nem bánom, ahogy végre a mellbimbóira térek. Keményen megharapom..
Persze csak érzéssel, de ahogy az egész... már enged a feje mellett is a kezem, hogy támaszkodjam, a másik megindul a legkedvencebb helyemre, oda le, hogy az ajkai közé csúsztassam.

Kivágja a biztosítékot a benne fogadó melegség...
Hát még a csúszós ütem...
Újra körítem a mellét, de a kezem...
Úgy őszintén, nem tudnám megmondani hogyan és miként érintem.
Csak érzem a testét megmozdulni a testem alatt...

_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#149TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 6 Icon_minitimeCsüt. Márc. 05, 2020 2:02 pm

Ahogy Allen lejjebb kúszik rajtam, a szerszáma kiszökik az ujjaim közül. Sajnálom, hogy nem érinthetem ott tovább, de azt meg még inkább, hogy nem végezhetem így ki. Azt is pokolian élveztem volna, ha elélvez a kezemben. Egyáltalán nem bántam volna. Sőt...
Vele a szeretkezés bármilyen formáját boldogan kipróbálnám… Legyen az vad vagy gyengéd. Történjen kézzel, vagy szájjal... Nincs olyan porcikám, ami ne akarná őt - akár így, félig ruhástul -, de a szám főleg kívánja.
Amikor az ajkai rámarnak a megkeményedett bimbókra, és az ujjai eközben odalent behatolnak, mintha villámcsapás érne. Felnyögök, és feszes ívbe rándulok alatta, a testem az övéhez nyomódik. Szenvedek annyira kívánom.
Piszkosul nedves és síkos vagyok már, érzem, ahogy járkál a keze és köröz a járatomban; alig várom, hogy belém nyomja a péniszét.
Mindkét térdemet felhúzom, mintegy kitárulkozva, mégis a combjaim közé zárva őt. Tíz ujjam a hajába túr, erősen, de nem durván. A tincseit markolászom, miközben ő a melleimet harapdálja.
Egyszerűen nem bírom tovább. Képtelen vagyok a szemeimet nyitva tartani. A fejem még inkább hátrabicsaklik a párnán.
- Tedd be... – lihegem rekedten, keményen megfeszülve, behunyt szemekkel; a szemhéjaim alatt már szikrák pattognak. - Kérlek, Allen, tedd be…! – szűkölöm a mennyezet felé szemérmetlenül, fel sem fogom mit magyarázok, annyira elönt a hév és az őrült vágy. Azt akarom, hogy bennem legyen, érezni akarom, ahogy mozog és kitölt.
Az agyamban eszelős gondolatok kóvályognak. Vagy így, vagy úgy, de ki fogom csinálni még ma éjjel...
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#150TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 6 Icon_minitimeCsüt. Márc. 05, 2020 2:52 pm

A lába mozdul... És ha lehet, ez méginkább elindítja bennem a vért. A teste táncol... egyre feszesebben, egyre inkább kívánva magának az oxigént, és ahogy én... igen, én is nagyokat nyelek, de kitartok... kitartok mellette, csak egyre jár a nyelvem... a mellén, vele a kezem is egyre inkább beleveszve odalenn, a tüdőm tombol! A szívem már kívánja magának a következő szintet, amikor kitör belőle az a szó.
Két szó...
.. volt, azthiszem, de nem is igazán érdekel az értelem, önállóan cselekszem.

A kezem visszatér, fölé, megkapaszkodva a feje mellett, és lassan, óvatosan helyezkedek, hogy végül belevezessem magam.

Lecsukódik a szemem ahogy végre megérzem...
Korábbi ismerős él, mégis még mindig ott tombol bennem az újdonság szele, és az ínyem alatt lángol fel.
Hatalmas levegőt tartottam benn, amit végre kiengedek.
Egyszerű nyögésbe fúl a vége, és ha megérzem a kezeit.. bárhol.. bárhol a testemen, vagy újra beszél, egyszerűen megindulok.
Először lassan... minden cseppjét, minden ízét teljességében érezve, aztán egyre inkább, gyorsabban.. egyre idomul a ritmus a testéhez, a lényéhez, ahhoz ahogy beszél nekem.
És nem kellenek hozzá szavak.
Tökéletesen érzem.
Minden kényszerű.. fékezhetetlen rezdülést.
Majdmegveszek érte.

És a szám, visszakap a szájára.

_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#151TémanyitásTárgy: Re: Vegas után NY - Allen & Octi   Vegas után NY - Allen & Octi - Page 6 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Vegas után NY - Allen & Octi

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
6 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

 Similar topics

-
» A beautiful friendship - Allen & Octi
» Allen Payne
» Ember tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után
» Allen & October - Levelezések (egy afrikai falu és egy hűvös ország összeköttetése)
» Minden ami Vegas...

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Játéktér ∷ :: bárhol máshol-