♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no? - Page 2 Icon_minitimeby Leon Williams Pént. Május 03, 2024 8:04 pm

» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no? - Page 2 Icon_minitimeby Derek Moretti Hétf. Ápr. 29, 2024 8:15 am

» Leon Williams
Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no? - Page 2 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no? - Page 2 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no? - Page 2 Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no? - Page 2 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no? - Page 2 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no? - Page 2 Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
Alessandra Clark
Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no? - Page 2 Vote_lcapLeo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no? - Page 2 Voting_barLeo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no? - Page 2 Vote_rcap 
Leon Williams
Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no? - Page 2 Vote_lcapLeo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no? - Page 2 Voting_barLeo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no? - Page 2 Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet

Leonardo"The Barber"Rossi

Leonardo

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : bolti eladó/ ?
Location : LV
Posts : 98

#26TémanyitásTárgy: Re: Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no?   Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no? - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jan. 30, 2023 3:55 pm

Repül valami cucc. Simán kapom el, a gyorsasággal nincs hiba. Van hol beedzem, így először megnézem, mi is az ami repült felém, aztán a figurára nézek. Kérdéssel.
Mit akar tőlem??

De aztán jön a kérdés.
Totojázom, felmérek. Belövöm a szembe részleget, és...

Nem kapkodok, nem is kecmergek. Lassan nyúlok a csizmámért, marom ki belőle a kedvenc késemet, és egy pillanat alatt szembe a falba hajítom.
Úgy áll bele a gipszbe, mintha oda teremtették volna. Pont egy festmény-féle közepébe.
Szóval azthiszem ez válasz volt.

Elindulok, én meg a szemüvegem, amit valahol félúton aztán elhagyok, talán az üvegasztalon fekszik le, meg, de valami más jobban érdekel. A kanapé... Meg az a műbőr.
Akármi is történik a túlfélen, nekem csak csendben kerül elő a borotvám. Csak csilingelve fordul meg vagy 4-szer a kezemben, de valószínű elnyomja a robaj. Már ha elnyomja. Nem hat meg. Aztán ha megvan.. szépen, befekszik a kezembe, már meg is kóstolja végig a hosszú műbőrt.
Tisztán, szelíd vágással hasítom meg...
Végig.
Mintha csak igazi lenne...
Nem is rossz!
Azzal fordulok egyet, és leülök.
Onnan nézem a további működését.
De a borotvát, egyre csak forgatgatom.
Ki, és behajtom.
Egymás után.

Megnyugtat.

És ez a lényeg.


_________________

A real barber will never let his tool too far

Vissza az elejére Go down

Derek Moretti

Derek Moretti

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Gabellotto
Posts : 179

#27TémanyitásTárgy: Re: Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no?   Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no? - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jan. 30, 2023 5:16 pm




Oké, végül is... ez is egyfajta válasz. Eddig sem volt túl beszédes, mit lennék én meglepődve azon, hogy nem fejjel bök az egyik oldal irányába?! Nekem így is jó. Neki nem lesz az, ha csak vagdos, mint egy eszelős őrült, ahelyett, hogy kieresztve a gőzt, törne-zúzna.
Ma non me ne fotte un cazzo (De nem az én kibaszott dolgom).
Az első percben még figyelem, amíg felméri a terepet, de utána a saját részemmel foglalkozok. Ez az a fajta maradék, amit örömmel fogadok el. Mert törik és csörög és repül mindenhova a szilánk, legyen az üveg vagy fa. Pillanatok alatt célzom meg az üvegpoharakat, nem baszva el egy másodpercet sem arra, hogy esetleg szépen leszedjem őket, sorba rendezzem és egyetlen suhintással végezzek velük. Annak is megvan a maga bája, de most teljesen jó helyen vannak a konyhaszekrényen. A lényeg, hogy hangos, ahogy már az első erőteljes suhintással az egyik polc megadja magát. A fejem belesajdul a hangzavarba. Vagyis belefájdulna, hogyha nem éreztem volna hetek óta úgy, hogy egy kisebb népírtás zajlik odabent.
De ez segít. Minden egyes ütés, amikor valami törik jó tesz. Elképzelem, hogy Benji apjának az italkészletét zúzom szét. Hogy magát a szarházit ütöm, amíg még a kötélen lógott,  a képébe üvöltve mindent. Mindent, amiben hibázott, amivel a fia ellen vétett.
Talán egy aprócska részben ez a saját apámnak is szól... mindenért.
Fogalmam sincs, mennyi időbe telik, mire észreveszem, hogy a tekintet szinte a hátamba fúródik. Ekkor egy, az előbbiek után fájdalmasan halk koppanással leeresztem a kalapács fejét magam mellé, de a nyelét szorongatom. Akkor is, amikor fordulok vele, hogy szembenézzek a szoba másik oldalával.
A tekintetem kérdő, de nem szólok. Most először, nem, csak nézem a jelenetet, az ismétlődő mozdulatot - ha még mindig kitart - és a majdnem teljesen ép berendezést.


Vissza az elejére Go down

Leonardo"The Barber"Rossi

Leonardo

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : bolti eladó/ ?
Location : LV
Posts : 98

#28TémanyitásTárgy: Re: Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no?   Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no? - Page 2 Icon_minitimePént. Feb. 03, 2023 8:31 pm


- Na miaz. Végeztél? - a kérdés nem őszinte. De ettől még így gondolom. Kérdezem. Lehet tetszik a kis jelenet, de az is hogy nem.
Nem akarok most gondolkodni ezen, amit akarok, az a nyugalom gyűrűje, és amit szépen megad nekem ez a kis hideg acél.
Semmi se választhat el kettőnket.
Ha mégis...a megszerzése a puszta cél.
Nem jó bonyolultan látni a világot. Felesleges.
Apró... nüansznyi szócséplések, és nagy csetepaté az egész.
A zúzás nem az én világom. A pusztítás, már csak ésszerű keretek között, és mi lenne ésszerűbb annál, mintahogy lassan végigsuhan a kés.
Hisz erre született...
Bármikor.. és bármin ami elég okot ad hozzá.

De most nincs rá valódi okom.
Így csak csendben lazítok.


_________________

A real barber will never let his tool too far

Vissza az elejére Go down

Derek Moretti

Derek Moretti

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Gabellotto
Posts : 179

#29TémanyitásTárgy: Re: Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no?   Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no? - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Feb. 04, 2023 1:35 pm




Még ő kérdezi tőlem? Mikor alig ejtett pár vágást és szinte teljesen ép az ő oldala? Talán szarul mértem fel és feleslegesen hoztam ide, nem való ez neki. Baszhatom akkor az első kör fizetségem és vihetem valahova máshova.
- Mondhatjuk... - válaszolom végül magamhoz képest óvatosan, majd nem lépve közelebb hozzá, elhangzik a már sokkalta ösztönszerűbb megjegyzésem.
- Úgy nézel rám, mint aki meglépett a Manicomio di Mombelloból. Nem mondom, hogy zavar, amíg azt nem mártod meg bennem - intek a kezembe tarott kalapáccsal a borotvája felé.
- Hidd el, vörös a vérem, mint általában másoké, nem kell kifolyatni - szinte megállás nélkül jár a szám, de közben őt figyelem. Nem mondom, most először érzem, hogy félig feláll a szőr tőle a hátamon.
Fura alak.
Bár továbbra sincs egészen ellenemre a társasága.


Vissza az elejére Go down

Leonardo"The Barber"Rossi

Leonardo

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : bolti eladó/ ?
Location : LV
Posts : 98

#30TémanyitásTárgy: Re: Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no?   Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no? - Page 2 Icon_minitimeHétf. Feb. 06, 2023 2:46 pm


- Ne parázz, Testvér. Csak olyanba nyal a kés, aki egy percig is ki akar csinálni. - engedem higgadtan felé. - Ki akarsz nyuvasztani? - tök komolyan kérdezem, habár bármi lehet belőle.

- De lásd kivel állsz szemben. - zárom az utolsóban a borotvát, és feltornázva magam álló helyzetbe, csendben a zsebembe suvasztom.
Kezek szét.

- Na?? Végeztél?? - csak ismétlek. - Vagy ezt a részt is megbünteted. Valamiért...


_________________

A real barber will never let his tool too far

Vissza az elejére Go down

Derek Moretti

Derek Moretti

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Gabellotto
Posts : 179

#31TémanyitásTárgy: Re: Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no?   Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no? - Page 2 Icon_minitimeHétf. Feb. 06, 2023 3:34 pm




Önvédelem mi? Meg a faszt! Rohadtul nem azért tört ki tőle a frász egy pillanatra, mert az sütött belőle! De én aztán nem fogom rávágni, hogy hazudik. Talán az én ösztöneim csalnak és amúgy is... nem zavar annyira, bármi is az igazság, mint a józan ész diktálná. Ezért is lendülök szinte azonnal tovább és a kérdésére már egy újabb vigyorral vágok vissza.
- ...és összebasszam a ruhám?
Persze felelhetnék is, dehogy akarom én kicsinálni. Nem fogom ilyesmivel megásni a saját sírom az egyszer tuti! Ettől függetlenül egy biccentéssel értékelem, hogy elteszi a pengét és utána kicsivel én is lököm el magamtól a kalapácsot.
Végeztem, igen.
Azzal, hogy a padlón koppant a fegyver, befejeztem. Nem mintha ne lenne rohadt csábító a másik oldal is!
- Büntetés? - elég fura választás, de nem ragadok le és már folytatom is.
- Nem büntetek én senkit, Rossi. Akinek ez most gondolatban járt, már amúgy is megváltotta a saját jegyét. Nem kellett neki segítség. Meg amúgy sincs kedvem egy napot sem valami cellában rohadni - jár a szám, bár nem kérdezte és azt sem várom el, hogy ezek után megtegye. Hogy még egyértelműbb legyen, már intek is az ajtó felé. Tovább?
Akárhova.


Vissza az elejére Go down

Leonardo"The Barber"Rossi

Leonardo

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : bolti eladó/ ?
Location : LV
Posts : 98

#32TémanyitásTárgy: Re: Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no?   Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no? - Page 2 Icon_minitimeHétf. Feb. 06, 2023 4:17 pm


- Na ezt én is értem.. - csak nyögöm szinte, az eszembe jutva újra a tegnapi este képe, de már megegyeztem magammal hogy ezt megúsztam valószínűleg. Már épp valamelyik gringót belezném, vagy ő engem, ha mégse így lenne. Mi maradna vissza anyámnak...

- Akkor megyünk..? - az ő szeme kérdez, az enyém viszont kimondja és válaszol. Ahogy őt beelőzve lépek előre, és nyitva az ajtót kilépek, most előtte, és megcélzom az alig jobbos ajtót.
Ki a levegőre.

Ha jön, jön. Ha nem, majd megvárom a kocsijánál, elvégre taxi a mai lényege, azt mondta, így bármikor is ér be, csak akkor sóhajtok fel.

- Mindig így szórakozol? - a kérdés költői. Nem is mert hibáztatom, egyszerűen érdekel.
Ki tudja.. még mi mindent csinálhatnánk mi ketten.
Kifordíthatnánk az egész világot!


_________________

A real barber will never let his tool too far

Vissza az elejére Go down

Derek Moretti

Derek Moretti

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Gabellotto
Posts : 179

#33TémanyitásTárgy: Re: Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no?   Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no? - Page 2 Icon_minitimeHétf. Feb. 06, 2023 7:05 pm




- Andiamo (menjünk)! - lendítem meg a kezem az ajtó felé, de nem indulok azonnal. Még egyszer visszanézek a művemre.
Volt már elbaszottabb, amit magam után hagytam - jegyzem meg fejben, de aztán tényleg indulok. Nem mondom, hogy rohanok utána, muszáj megállnom egy percre és pár szóra Betta előtt. Úgy teszi-veszi magát előttem, mintha lenne esélye.
A maga módján szép csaj, de valahogy nincs meg benne az... az a valami, ami megmozgat. Nem éri meg kockáztatni az ingyen szobákat és a jó kapcsolatot azért, hogy legyen egy mozgalmas éjszakám vele, amikor meghúzhatom. Úgyhogy csak megköszönöm neki a lehetőséget, ígérem, hogy gyakrabban jövök, ha csak pár szóra is, majd újabb kör puszi és a kocsi mellett vagyok. A kezem kutat a slusszkulcs után és szállok be, hogy átnyúlva az anyósülés fölött, belülről nyissam azt az oldalt is.
- Így is. Meg máshogy is - válaszolok megkésve, miközben éppen a kulccsal szórakozok. Pontosabban azzal, hogy felmorduljon az a kurva motor. Egyszer tényleg kileheli a lelkét, aztán baszhatom, ha ez egy fuvar közben történik.
Jó esetben, akkor csak a pénzemtől búcsúzhatok, rossznál a golyóimtól.
- Ha ki kell ereszteni a gőzt, ide jövök. Ha jól akarom magam érezni, valami buliba. Ha csak kikapcsolni, akkor megragadom a lehetőséget, ami szembe jön. Bármekkora faszság is legyen az éppen. Ha jól esne... - vonok vállat és most már ránézek.
- Te mit csinálsz, ha jól akarod magad érezni? Ha bármit megtehetsz éppen? Hova vigyelek? - persze nem feltétlen egybefüggő ez a két kérdés, de ezúttal már tényleg nem fogok rögtönözni és menni a fejem után, még több átkozott benzint égetve el a többé-kevésbé semmiért. Oda viszem, ahova akarja.
Bárhol is legyen az.


Vissza az elejére Go down

Leonardo"The Barber"Rossi

Leonardo

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : bolti eladó/ ?
Location : LV
Posts : 98

#34TémanyitásTárgy: Re: Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no?   Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no? - Page 2 Icon_minitimeKedd Ápr. 04, 2023 6:02 pm

Nyílik az ajtó, beszállok. Közvetlen. Nem mintha számítana merre a menet, abszolút nincs más tervem mára.
Aztán mégiscsak megszólalok, valamivel azután hogy ő megteszi, mert volt ott egy kérdése.
Szóval válaszolok.

- Van egy lány.. - Raina meg fog ölni ezért. - Ő kielégíti minden ezirányú igényemet, vagy épp én az övét. Ha épp az lenne terítéken. - ezek szilárd tények. Nem mellébeszélés. Ettől még nem vagyok előrébb a második kérdéssel, de az se jelent ennél nagyobb eltökéltséget.

- De többnyire csak járom éjszaka a várost. Csak úgy. Figyelek. Az embereket, ki-mit miért csinál, és egyszerűen jegyzetelek. Fejben. - ja. Fejben. És hogy mihez kezdek vele? Egyszer talán majd erre is lesz rálátás. Addig meg csak telik a képzeletbeli papír.

- De most menjünk ki a gáthoz! - a Hooverre gondolok. - Tudok ott egy viszonylag csendes helyet. - tapasztalat, szélsőségek. - Csak előbb vegyünk egy kis sört. Meg cigit. - bökök rá. Ha nem akad más ellenvetése.... felőlem simán indulhatunk!

Meglátjuk mi az amit tartogat még ez a délután!

_________________

A real barber will never let his tool too far

Vissza az elejére Go down

Derek Moretti

Derek Moretti

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Gabellotto
Posts : 179

#35TémanyitásTárgy: Re: Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no?   Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no? - Page 2 Icon_minitimeSzer. Ápr. 05, 2023 1:36 pm




Van egy lány...
Hányszor kezdődik így egy férfi gondolata! És hányszor hangzik el mindez pár liter pia mellett, már félrészegen, akkora sóhajokkal kísérve, hogy belezeng a szaros lebuj!
- Csak bérled a csajt, hogy ennyire hidegen beszélsz róla vagy mi? - kérdezek vissza, majd ahogy végre bepöccen a motor, elégedetten dőlök hátra és lesek végre rá, hogy egy apró megjegyzést még hozzátegyek az előbbiekhez.
- Tudod, nem vagy te sem olyan sgradevole (ronda/visszataszító), sem annyira szerencsétlen, hogy ilyesmire kelljen elszórnod a pénzt!
Nem mintha ítélkeznék, akkor sem, ha még a folytatás is elég elbaszottnak tűnik. Járni az éjszakai utcát? Figyelni? Mint valami ragadozó?
Egy pillanatra kicsit ráncolom a homlokom, de végül vállat vonok. Ha ez kapcsolja ki, nekem nyolc. Láttam, sőt üzleteltem már furább dolgokra gerjedő emberekkel is.
- Sima cigit szívsz? - pillantok rá újra, de közben taposok a gázra. Tudom, tudom, kurvára vigyáznom kellene a gumikra, mert ha újakat akarok, azért még nekem is le kellene térdelnem... de most túl jól esik nagy gázzal kitolatni és fordulni, hogy közben elinduljak egy közeli kisbolt felé.
Utána pedig akkor majd irány a gát. Fogalmam sincs, milyen helyet ismer ott, ami nincs szarásig turistákkal, de hagyom, hogy meglepjen.


Vissza az elejére Go down

Leonardo"The Barber"Rossi

Leonardo

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : bolti eladó/ ?
Location : LV
Posts : 98

#36TémanyitásTárgy: Re: Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no?   Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no? - Page 2 Icon_minitimeVas. Ápr. 09, 2023 4:28 pm


- Raina jó nő. És inkább.. - vakarom meg rohadtul nem szándékosan a fejem. - ha jobban belegondolok, inkább ő használ engem. Ha rájön a... - hogyismondjam - szukagörcs?? - még soha nem mondtam ki ezt így hangosan. Senkinek. Az se merült fel hogy ez bejön. Végülis mindig csak adja magát az alkalom, és amúgy is.. jó móka.

- Szóval ingyenvan. - egyezek ki - Max néha főzök neki. - húz a fogsorom szélesre, de nemigazán gondolkodtam még ezen. Jó ez így. Mindig is jó volt, és jó is lesz. Ameddig csak kitart.

- Ja.. ja... simát. - ezt már csak útközben, amikor hirtelen megkapok a majrévason. Idegenül ér az a farolás. Kurvára nem csípem a sebességet, de ettől még...

- Miért, te nem? - hogy miért is számít?? Nem tudom. Nem lényeges. Amúgy se lényeges. Semmi se lényeges. De ettől még...

Jó lenne barátkozni kicsit, ha már így esett.

Nem sok barátom van.

Végülis egyse.


_________________

A real barber will never let his tool too far

Vissza az elejére Go down

Derek Moretti

Derek Moretti

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Gabellotto
Posts : 179

#37TémanyitásTárgy: Re: Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no?   Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no? - Page 2 Icon_minitimeHétf. Ápr. 10, 2023 12:11 pm




Erre mondta anyám régen, hogy rossz hatással vagyok másokra... De nézzenek oda, beszél! Megint beszél. Anélkül, hogy fogóval kellene kihúznom belőle a szavakat. Elégedett vigyor ül ki az arcomra, ahogy egyik szó követi a másikat.
Dumáljon csak, amíg ki nem hűl a gyomra!
Még az a nagy nehezen megszült szó sem zökkent ki. Csak vigyorgok, főleg, amikor ő is azt teszi.
- Nem is kötöttél rossz üzletet, Rossi! Főleg, ha tényleg jó nő - jegyzem meg. Szinte adná magát a folytatás, hogy nem akar-e osztozni a csajon, ha ő nem bírja a tempót. De valójában nincs rá szükségem és azt hiszem, a büszkeségem is kurva magasról intene be, ha a csaj csettintene és nekem ugrani kellene.
Megoldom én magamnak, ami kell.
...bezzeg, ha más megejt egy hívást, hogy szüksége van rám...!
Egy másodperc alatt takarítom el a gondolatot, még annyi időt sem hagyok magamnak, hogy eldöntsem, mosolyognék a felismerésen vagy bosszankodnék. Annyi viszont biztos, hogy a kocsi végre beindul és pontosan tudom, melyik kisboltnál fogok megállni. Mert úgy tűnik, bolt lesz belőle, nem valami sikátorban ácsorgó srác.
- ...amíg mentolos az a szál, én boldog vagyok - pillantok felé, ahogy már az úton kezdek beállni egy átlagos sebességre. Nem akarok én szart a nyakamba és most amúgy is munka van.
Még ha kurvára nem is úgy érzem. Milyen nyugodt élet lenne ténylegesen taxizni és közben dumálni az utasokkal!
Valószínűleg egy hét alatt halálra unnám magam az adrenalin nélkül.
- Szóval... csak romantikus akarsz lenni a csaj szemében vagy... - egy pillanatra elhallgatok. Csak addig, amíg átfut a fejemben, hogy a sárga lámpa az még narancssárga, vagyis gáz!
- ...tudsz is főzni? Azt hittem, valamiféle mosogatófiú vagy, nem pedig meg nem értett séf - utalok vissza az egész retkes kötény dologra, ami rajta volt, amikor megismertem.


Vissza az elejére Go down

Leonardo"The Barber"Rossi

Leonardo

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : bolti eladó/ ?
Location : LV
Posts : 98

#38TémanyitásTárgy: Re: Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no?   Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no? - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 13, 2023 5:02 pm


- Ő bizony az. - mert az. Raina a legjobb nő akit valaha csak ismertem, csak egy kicsit.. hirtelen. Ha felmegy az agyában a víz. - Ha felbassza magát, egy komplett VADMACSKA! - vigyorgom telibe, mert a tények tények. És ne én legyek aki bármit is elhallgat belőle, igenis tökéletes választás!
Ebben igazat adok.
De hogy séf...

- Anyám tanítgatott anno. Ezt-azt. Semmi komoly, csak amíg még nem volt beteg... - itt elharapom egy pillanatra az azt követőket, de aztán bátran folytatom. - Azt mondják az olasz vér kötelez. - na ja. - Én meg szeretem csinálni. - rántom meg a vállam féleszűen. - Néha. Néha meg kevésbé, de csak a rutin az ami megöl mindent. - hogy unalmas?? Meglehetősen. Ellátni az anyádat, akinek mindenki szerint már egy otthonban a helye, de én nem az a fajta vagyok aki ezt megengedi. Magának. Mert az apám soha nem tette volna ezt.
És a vér, igen. Valahol kötelez.
De lehet a makacsságom is teszi.

- Szóval semmi romantika vagy ilyen, csak kőkemény dugás. - és vigyorgom. Hogy miért? Mert azt a részletet azért nem említem, amikor bevitt egy komoly kis ügybe. Ahol végül seggbedurrantottak, keményen, és csak a lélekjelenlétünkön múlott, hogy sikerült meglépni.
Ez a sztori nem épp a kedvenc történetem.
A leápolás már annál inkább.

_________________

A real barber will never let his tool too far

Vissza az elejére Go down

Derek Moretti

Derek Moretti

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Gabellotto
Posts : 179

#39TémanyitásTárgy: Re: Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no?   Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no? - Page 2 Icon_minitimePént. Ápr. 14, 2023 10:09 am




Alig hiszem el, hogy ugyanaz ül mellettem, akiből eleinte pár szót lehetett csak kihúzni! Ezek szerint csak a jó témát kellett berobbantani és máris van mit mondania.
Mint a tény, hogy tényleg rohadt jó nője van, aki ráadásul egy vadmacska, ha az ember felbassza az agyát. Fogadok, rá tudnék játszani, hogy minden hajnalban dühöngjön és mifene, pont kéznél legyek levezetésnek!
De eszembe sincs elvenni Rossitól a szórakozását. Megvan és mindig meg is lesz nekem a sajátom, főleg, hogy több emberből válogathatok.
...és még csak főznöm sem kell nekik utána. Vagy előtte.
- Csak arra vigyázz, ne legyen a közelben kés, amikor esetleg te vered ki a csajnál a biztosítékot! A végén még olyan helyre vágja a pengét, ami véget vet a mókának - jegyzem meg, már csak azért is, hogy véletlen se szegje kedvét a kikacsintás és az anyja betegsége.
Nem mintha bajom lenne azzal, hogyha a saját hangom kellene hallgatnom, de mégiscsak jobb úgy, hogyha nem egyedül jártatom a pofám.
- Rohadt mázlista vagy, remélem, tudsz róla - jegyzem meg végül nagy hangon és még nagyobb vigyorral, ahogy - nem, rohadtul nem csikorgó kerekekkel! - megállok a jól ismert kisbolt bejárata előtt.
- Csak bele ne zúgj véletlen, mert az megkavarja a dolgokat. Ha tudod, hogy vár egy pár zöld szem, ami akkora csodálattal tud rád nézni, hogy az nem igaz, miközben te a mosdóban döngetsz valakit... - egy pillanatra elhallgatok, még a szám is elhúzom.
- Eléggé el tudja baszni a féktelen éjszakákat, ha egy kicsit is józanabb vagy a kelleténél - mentem, amit még lehet és leállítom a motort és felé pillantok.
Szóval... be akar menni vagy legyek nyakkendős úriember, aki vásárol is helyette és majd utólag kiperkálja ezt is?


Vissza az elejére Go down

Leonardo"The Barber"Rossi

Leonardo

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : bolti eladó/ ?
Location : LV
Posts : 98

#40TémanyitásTárgy: Re: Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no?   Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no? - Page 2 Icon_minitimePént. Ápr. 14, 2023 3:09 pm

Felvigyorgok.

- Nem, Raina nem bánt engem. - mert nem bánt. Ha azt a kisss.. gikszert nem számoljuk, ami után még hetekig csak bocsánatot kért. Ilyen-olyan módon felkenve a kanapémon.
Még ma is az eszembe jutnak azok a percek...

- Ha nagyon eldurrann az agya és még én se segítek, beugrik Vincentnél a kötelek közé. - nyílt titok. Persze csak az arra bejáratos berkekben, de eszembe sincs hogy majd megtépne ezért, mert az infót kiengedtem, hacsak nem az egész sztoriért megtép. Majd akkor... lerendezzük.

- Szóval biztonságos. - ez az ütem. Nem mintha.. maga az én pengém ne adna védelmet, de Raina az, akit soha nem lennék képes megvágni. Vagy megütni. Még akkor se ha ő viszont behúz egyet. Biztonságban van. Ahogy én is. Ez egy tökéletes barátság.
Némi extra fűszerrel.
Szóval amikor folytatja, nekem se kell erőltetni, de még valami feltűnik ebben a kis laza csevejben.
Nem csak az, hogy megálltunk, és úgy néz rám, mint aki valamire vár.
Az is, hogy volt ott valami a szemeiben, valami a szavaiban, és valami ott az egész mögött.
Csak épp még nem döntöttem el, szóba hozom e.

- Tapasztalat?? - aztán mégis. Nem mintha lényeges lenne, de vele lököm is ki az ajtót, mielőtt válaszolni tudna, és bevágva a hátam mögött, már csak félig behajolva az ablakon köpöm el a következőket.

- Akkor mentolos!? - kérdezek. Figyelek. Minden percre, és ha neki is kell, fogom magam, és bevonszolom lassan a nemmesszi kisbolt ajtaján.

Egy rekesz sör lesz, és két doboz cigi. Vagy egy.
Ez még attól függ.


_________________

A real barber will never let his tool too far

Vissza az elejére Go down

Derek Moretti

Derek Moretti

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Gabellotto
Posts : 179

#41TémanyitásTárgy: Re: Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no?   Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no? - Page 2 Icon_minitimePént. Ápr. 14, 2023 7:17 pm




Na jó, szedjük össze. Jó nő. Csak szex. Nem egy hisztis picsa, de legalább... ketrecharcos? Birkózó? És mégsem akar pofozkodni! Kibaszott menő és szinte már hihetetlen, hogy ilyen létezik! Arról ne beszéljünk, hogy Rossinak mekkora mázlija lehetett, hogy kifogta magának.
Nem mintha én panaszkodhatnék, mégis megakadok mondat közben, mikor megkésve ugyan, de visszahallom magam a saját fejemben. Nem mintha úgy igazán bánnám, ahogy áll a helyzet... Ha kurvára őszinte akarok lenni magammal - és minek hazudni?! -, nincs ellenemre. Akkor sem, ha tényleg van pár, amúgy szórakoztató menet, amit utólag keserűvé tud varázsolni.
Amikor őt csókolom utána.
- Tapasztalat - mondom félig csak a szélvédőnek, talán hall belőle valamit, talán nem. De hamar ott van újra a könnyed vigyor az arcomon, amikor behajol az ablakon.
- Mentolos. Jöhet! Kösz - vágom rá azonnal, kényelmesen könyökölve ki és nézek utána, ahogy eltűnik.
- ...és ha valami ízesített, langyos sörrel jössz vissza mellé, futhatsz a fuvarod után! - kiáltok még utána, félig kihajolva az ablakon.
Csak ezek után maradok nyugton és biccentem hátra a fejem a támlának. Sőt, egy pillanatra még a szemeim is becsukom. Kibaszott hosszú napok vannak mögöttem és most, hogy a dühöm egy részét kiadtam... csak most érzem a fáradtságot.


Vissza az elejére Go down

Leonardo"The Barber"Rossi

Leonardo

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : bolti eladó/ ?
Location : LV
Posts : 98

#42TémanyitásTárgy: Re: Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no?   Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no? - Page 2 Icon_minitimePént. Ápr. 14, 2023 10:46 pm

Hamar megvan ami kell. Ez is tapasztalat. Csak semmi felesleges keverések, egy hatos karton sör, a hűtőből, egy doboz ez, meg egy abból is. Minden szó nélkül fektetem el a pulton, és amikor a kiscsávó kiszól a plexi mögött, nem hagyva jattot csúsztatom át az összeget.
Nem érdekel a fintor a fején. Nekem se ad senki se.

- Kösz. - ennyi még jár. Biccentek, amikor az eszembe jut, hogy otthagytam a döglött öngyújtóm az étterem mellett, így már a sörrel fordulok vissza.

- És még ezis. - ennyi.
Újabb összeg, a cucc kerül a zsebembe, de innen már vissza az út.
Ajtó kinyit, berakom magam az ülésre, dobom az ölébe a cigarettát.
Ha nem elég gyors.
Ha elkapja, az ő sara, máris bontom a papírrekeszes üveget, egyet kimarok, - lásd kivel van dolgod - átnyújtom, aztán a maradékot letéve lábhoz, én is egyet magamhoz veszek.
Jó hideg.

- Salutare! - és az övéhez koccintom az üveget.

Pont a nyakán koppan.

Aztán bőven beleiszom.


_________________

A real barber will never let his tool too far

Vissza az elejére Go down

Derek Moretti

Derek Moretti

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Gabellotto
Posts : 179

#43TémanyitásTárgy: Re: Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no?   Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no? - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 15, 2023 9:24 am




Az ajtónyitásra pattannak ki a szemeim és őszintén? Az első gondolatom, hogy ki a fasznak van pofája csak úgy kicsapni az ajtót?! Mellette pedig lejátszódik minden is. Az elérhetetlen fickó, akitől a munkát kaptam és baszott megjelenni. A vágottszemű, akinek egy hete intéztem ezt-azt és ahol túl nagy arcom volt... neki meg túl nagy stukkere.
De csak Rossi az és mire mozdulnék, már landol is a bontatlan doboz az ölemben.
- Grazie - és ezzel már bontom is le a dobozt védő vékony fóliát. Nem azért, mert azonnal rá akarnék gyújtani... na jó, rohadtul de! Azért.
Mégis visszafogom magam, amikor felém lendül a sör. Nézzenek oda, valaki tudja, hogy kell élni, csak meg kell bökdösni néha. Ez a beszéd!
- Pontosan, salute! - vigyorgok rá és őt követve én is meghúzom a kellemesen hűvös folyékony kenyeret. Mondanám, hogy ezek után megy a pohártartóba, de az minden mással van tele, szóval csak a két lábam közé szorítom és inkább a cigire koncentrálok.
Egy pillanat, mire felizzik a mentolos szál a számban és nyújtom Rossi felé a zippót anélkül, hogy visszapattintanám a fedelét. Szolgálja csak ki magát.
Végül pedig így vagy úgy, de irány az út. Egyik kezem a kormányon a cigivel, a másik a váltón... és a lábaim között a sörösüveget egyensúlyozom. Egész jó így. Még az utcáról-utcára növekvő forgalom sem bassza el a kedvem. Pedig ahogy közeledünk a gáthoz, egyre gyűlik a jónép. Turisták egymás seggében, fémdobozban és gyalog is.
De én csak újat szívok a szálból vagy épp suttyomban meghúzom az üveget.
- Tudod, Rossi. Ha így haladsz, kénytelen leszek ezt a mai napot leírni veszteségesnek és ingyen fuvarozgatni a segged - vigyorgok rá. Mert igen, egyre biztosabb, hogy nem fogom én ezt neki kiszámlázni a nemlétező számlatömbömből. Túl jól érzem magam vele. Túl haveri kezd lenni és én valójában teljesen rendben vagyok ezzel.



Vissza az elejére Go down

Leonardo"The Barber"Rossi

Leonardo

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : bolti eladó/ ?
Location : LV
Posts : 98

#44TémanyitásTárgy: Re: Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no?   Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no? - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 15, 2023 10:47 am

Egy ideje már úton lehetünk. Én csak kortyolgatom a sörömet, és kifele nézgetek, amikor ő viszont megszólal.
Végülis.

- Akkor valamit biztos jól csinálok. - vigyorgom el, újra rákapva a sörre, de bár nemhiába utasítottam vissza a cigarettát - vagyis a gyújtót - amikor még a boltnál nyújtotta nekem, most viszont hiányozni kezd az íz.
Talán emiatt a rohadt büdös miatt.

- De a cigarettád az nem lesz a kedvencem. - ráncolom a szemem, és mintegy egyben tiltakozva is az eset miatt, vagy egyszerűen mert így tartja kedvem, én is előkapom a sajátomat, fólia, meg a többi vacak, és ahogy csak úgy ültömben, félig löttyenve a sör emelem az ülepemet, csak hogy kivadásszam, azt a túl mélyre is csúszott új gyújtót - a zsebemből -, az egész még azelőtt sikeresnek minősül, hogy a kezemből kicsúszó üveg földet érjen, és még épp időben, és simán, játszi gyorsasággal kapom el.
Egy csepp se veszett kárba.

Hoppá.

Mégis... mivel az ügy intézve, és ha éppenséggel nem szedi le a fejem - elvégre tényleg nem löttyent ki ténylegesen - már tolom is a fogaim közé a szálat a következőben, és engedem alá a lángot.

- Fúúúúú... Így már sokkal kényelmesebb.

Saját füst, saját illatok.
Végre nem egy elbaszott csomag rágót nyalogatok.


_________________

A real barber will never let his tool too far

Vissza az elejére Go down

Derek Moretti

Derek Moretti

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Gabellotto
Posts : 179

#45TémanyitásTárgy: Re: Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no?   Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no? - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 15, 2023 7:57 pm




- Most mi bajod van a cigimmel? - kérdezek vissza megjátszott sértődöttséggel, de akkora paraszt már nem vagyok, hogy a képébe fújjam. Pedig úgy lenne teljes a színjáték.
De nem, csak meglengetem az irányába a szálat, mielőtt igazán mélyet színék belőle.
- Több marad nekem - tudom is le utána ennyivel. Nem várok én tényleges választ a kérdésre sem. Csak járattam a szám, amíg ő előhalássza a sajátját.
Csak a tekintetem villan felé a kapkodó kis mutatványra. Micsoda reflexek! Valamiért megakad a fejemben a felismerés, de közben már hatalmas komolysággal nézek rá.
- Ne parázz! Hidegen hagy, ha kiöntöd. Látott ez a kocsi már rosszabbat is, mint pár korty sör, hidd el nekem - és ezzel elvigyorodok.
Persze, persze, a piát sajnálja az ember, de semmi értelme a szívéhez kapnia, ha kilöttyen. A végén még véletlen megáll a ketyegője! Nem túl sok izgalom szorult az életébe az alapján, amit eddig elmondott. Szóval nem kockáztatunk.
Ahogy az úton sem ficánkolok különösebben. Jó, levágok egy-két kanyart, a gázra lépek, amikor már sárga a lámpa, de ennyi és nem több. Nincs káromkodás és nem küldök el senkit az anyjába. Fogjuk rá, hogy hagyok időt Rossinak a lazításra és csak akkor kezdem újra faggatni, amikor már látni a gáthoz tartozó parkolókat.
- Merre, Rossi? Hol van a Titkok Kamrája? - lesek felé nagy vigyorral, ami egy kissé... fura mosollyá szelídül, ahogy újra az útra nézek.
Titkok Kamrája. Igen. Egy a több tucat felesleges információból, amit a kisherceg a fejembe tömött a könyvei iránti lelkesedésével.


Vissza az elejére Go down

Leonardo"The Barber"Rossi

Leonardo

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : bolti eladó/ ?
Location : LV
Posts : 98

#46TémanyitásTárgy: Re: Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no?   Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no? - Page 2 Icon_minitimeHétf. Ápr. 17, 2023 1:40 pm


- Azon túl hogy kurva büdös? - a kérdés költői. Nem várok választ. De ahelyett hogy tovább szívnám inkább teszek, aminek csak a lélekjelenlétem - nameg a földöntúli gyorsaság - akadályozza kárát, de végül is én nyertem.
Mindig én nyerek.

- Rutin. - köpöm el aztán ennyivel, de onnan már csakis a füstre koncentrálok.
A nyugalomra. Az elsuhanó képek, a közeledő érzések, és még a sok ember se tud kizökkenteni.
Tudom mi vár ott.

- Csak rakjuk le a kocsit. Valahol. Onnan gyalog megyünk. - instrukciók. Átkozott instrukciók. Mindig azok visznek előre mindent.
És ezúttal most én vagyok az aki instruál.
Nem csak magamnak, neki is.

Így ha valahol megállunk, egy "Megjöttünk" jelzéssel tőle vagy tőlem, azonnal lököm is ki az ajtót, marom fel a maradék söröket - az üres üvegem ittmarad - és a fogaim közt a szál maradékával abba az egyik irányba bökök.
Oda ahol az a kis ösvény vezet.

Ott majd eljutunk az oldalrészre.


_________________

A real barber will never let his tool too far

Vissza az elejére Go down

Derek Moretti

Derek Moretti

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Gabellotto
Posts : 179

#47TémanyitásTárgy: Re: Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no?   Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no? - Page 2 Icon_minitimeKedd Ápr. 18, 2023 1:16 pm




Beszélt már bárkivel, aki nem szív semmi szart? Az összes büdös! De ezt már nem mondom ki, csak mélyet szívok a szálból és pár pillanat elteltével az ablak irányába fordítva a fejem fújom ki a füstöt.
A jókedvem pedig egy pillanatra sem csitul, akkor sem, amikor majdnem kilöttyen az a sör. Egész végig legalább egy mosoly marad az arcomon, míg megérkezünk.
- Capisco (Értettem) - és már csavarom is a kormányt jobbra, elég élesen, de ezúttal anélkül, hogy a kerekek akár csak egy kicsit felcsikordulnának. Pár rövid percig körözök, mire találok egy szabad parkolót, ami nem a gát torkában van, hogy egy vagyont kelljen fizetni érte.
Ma most először kaparok elő én aprópénzt, hogy elintézzem az egészet - ezt én állom -, aztán ahogy leáll a motor és ő már kipattan, én is követem. Az, ahogy én itt hagyom a kocsit, kicsit sem hasonlít arra, ahogy a gazdag turisták teszik. Nincs csillogó fényezés, nincs kattanás, ami a központi zárra utalna, nincs kellemes pittyenés, ahogy a riasztó aktiválódik. Csak a kis pöcköt nyomom le és zárom be az ajtót. Ha úgy van, mind a két oldalt és biztos, ami fasza alapon megrángatom a kilincset, hogy biztos ne engedjen.
Kulcs a zsebbe, sör és cigi a szabad kezembe. Előbbiből megiszom az utolsó kortyokat és alig észrevehetően le is teszem az egyik, parkolókat elválasztó oszlopra, aztán hupsz, ottfelejtem. Megesik, nem?
Aztán felzárkózok Rossihoz. Fogalmam sincs, hol fogunk kikötni, de kivételesen addig nagyrészt kussolok. Ilyen is megesik néha na.
Csodálom, hogy egy lélek sem szól ránk, hogy hova is tartunk, tekintve, hogy ez a kitaposott, poros ösvény rohadtul nem része a lebetonozott, magas korlátokkal bőszen ellátott utaknak.
De sehol egy felháborodott hang. Ha azt nem vesszük, hogy pár turista nagy hangon méltatlankodik, amiért pisimeleg sört kapott. Ezért kell sajátot hozni, balfaszok! És akkor még nem is kérik el érte a fél veséteket!
Mindenesetre ők biztos jobban tudják... ahogy nálunk meg Rossi tudja épp, hova is tartunk. Kérdés vagy kétkedés nélkül követem a fura úton, ami egy idő után már nem is út, csak sziklák, amiken nagyjából biztos pontot talál a lábunk vagy épp a kezünk.
- Nem vagy tériszonyos, mi? - töröm meg a csendet valahol, amíg megállok egy másodpercre, hogy az eddig a számban lógó szálat elnyomjam a falon és kinézek a mellettünk lévő nagy semmibe, áthajolva a természetes korláton, ami ki tudja, mikor kopott ilyen formára.
Aztán nagy levegő és irány tovább az egyre nehezebb és kuszább terepen. Amikor majdnem hason kötünk ki, megfordul a fejemben, hogy vajon hányszor tette ő már meg ezt az utat, hogy még a sört hozva is nagyrészt megtorpanás nélkül mozog.
A végén még tartogat meglepetések a srác!
- Hogy a fenébe találtál erre a helyre? Lehajítottál egy hullát a szikla tetejéről, aminek aztán volt képe itt valahol fennakadni? - újabb kérdés, hosszú percek után, ahogy végre anélkül tudok felegyenesedni, hogy kockáztatnám, valamibe bebaszom a fejem. Ami jobb is, mert a figyelmem leköti a kiszögellés végéből rám kacsintó mélység.
É fottutamente fantastico! (Ez kibaszott menő!)


Vissza az elejére Go down

Leonardo"The Barber"Rossi

Leonardo

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : bolti eladó/ ?
Location : LV
Posts : 98

#48TémanyitásTárgy: Re: Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no?   Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no? - Page 2 Icon_minitimeKedd Ápr. 18, 2023 4:47 pm


Csak lépkedek. Bevetten és a szokásosan - máramikor talán Rainával kijutok ide - és csak a hangokból hallom, a neszekből, hogy ő is valahol ott van, jön velem. Egyébiránt nem érdekel. Mármint de. Érdekel. Barátkozunk, nem? És rohadul nem lelökni akarom. Abban nincs semmi érdekes.

- Megszokod. - köpöm hátra, bár.. sose volt beakadva ez a részlet, így mondhatom hogy imádom, amikor a mélység hív. De hülye nem vagyok, nem ugrom, egyszerűen csak kóstolgatom, néha, néha meg rohadtul hidegen hagy az egész. Imádom. Szeretem, ja.

De tudom hova tartunk, és az még beletelik egy kis időbe. Csak mászom tovább. Lépkedek. Nemegyszerű, ezt senkise mondta, ezért nincs itt annyi faszfej, a sör hol a hónom alatt, hol játszi könnyedséggel tapasztaltam már ki a megfelelő helyeket, lépéseket, amikor már épp alig a cél előtt, befut még egy kérdés.
Lehet elvigyorodom.

- Nem, semmi hulla. - vigyorgom. Igazából tegnapig. - Felfedezőérzék. - ez meg az igazság. - Meg a rutin. - ez pedig már csak a sokadik után, először én is beszarva tettem meg ezt az utat, úgy.. jópár alkalommal. Csak sokadikra tiszta élvezet.
Aztán már mindjárt ott is vagyunk.

- Még 2 perc. - helyzetjelentés. Meg pár kanyar. Olyasmi. Fejet LE!! De ezt már nem mondom ki hangosan, ha figyel, és nem bámészkodik tisztán látszik mi kéne.

És aztán megérkezünk a célhoz.
Az EGYETLEN vagy 2, talán 3 négyzetméteres vízszintes-lapos kiszögellés a mélység fölött, az egész sziklás terepen!
Végignéztem már az egészet...
Unalmasabb óráimban.

- És állj! - és ennyi. Nem több, ha meglök talán mindketten repülünk egyet, de ami a biztos hogy az utolsót.
Szóval inkább előtte még lerakom a seggemet.
Ha akar, boruljon egyedül!
És mellém a sör...


_________________

A real barber will never let his tool too far

Vissza az elejére Go down

Derek Moretti

Derek Moretti

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Gabellotto
Posts : 179

#49TémanyitásTárgy: Re: Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no?   Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no? - Page 2 Icon_minitimeSzer. Ápr. 19, 2023 11:22 am




Nem fogok leszédülni a mélységbe, a fejem a helyén van, nem húz, de tény, hogy szokni kell ezt az egészet. Egyszerre élvezzem és kerülget a frász... csak olyan jólesően, adrenalinnal megtoldva. De meg sem fordul a fejemben, hogy ne haladjunk tovább. Biztos vagyok benne, hogy megéri fültől-farokig porosnak lenni.
...és igazam is lesz! Csak egyszer baszom be a fejem, akkor is a saját figyelmetlenségemből. De ha választani kell, hogy a lábam elé nézek, vagy a fejem féltem, nem kérdés. Utóbbiba nem halok bele, míg előbbi megölhet, ha csúszok.
Ez egész jó arány, annak tekintetében pedig, hogy hol kötünk ki, főleg!
- A rohadt életbe, Rossi! - hagyom kicsúszni egy nagy vigyor kíséretében, ahogy megkapaszkodok egy kiszögellésbe a falon, ami egész stabilnak tűnik. A kezem szorít, miközben kihajolok, ameddig tudok. Egyik lábam előttem a levegőben, a másik stabilan áll a szilkán.
Pár másodperc, amíg kiélvezem a helyet, a látványt, a szánalmas szerencsétleneket odafent az ehhez képest szánalmas kilátókban, és amikor kezd túlcsordulni az ereimben az adrenalin, visszalépek. Csak biztonságosan. És huppanok le Rossi mellé, az előbbinél sokkal biztonságosabb módon lógatva a lábam.
Na meg kérdés nélkül nyúlok rá egy újabb üveg sörre.
- Kezdem azt érezni, hogy nem vagy te olyan elveszett srác, mint amilyennek elsőre tűntél - jegyzem meg, majd azonnal hozzá is csapok egy kérdést, amint kortyoltam a sörből.
- Mondd csak, mindenki előtt eljátszod a szerencsétlen és meglátod, ki hajlandó annyi energiát befektetni, hogy megismerjen és rájöjjön, tartogatsz meglepetéseket? Vagy csak én vagyok ilyen szerencsés? Ez valami bevett álca nálad?


Vissza az elejére Go down

Leonardo"The Barber"Rossi

Leonardo

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : bolti eladó/ ?
Location : LV
Posts : 98

#50TémanyitásTárgy: Re: Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no?   Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no? - Page 2 Icon_minitimeSzer. Ápr. 19, 2023 12:58 pm


- Szerintem ne kísértsd a Destino(Sors)-ot. - vigyorgom. Látom ám hogy kifele tekintget, ja.. ja.. én is megtettem, de kurva öregek ezek a sziklák. Még meg ne találjon csúszni.

- Inkább ülj le. - félrehúzom a sört, ellesz az a hátunk mögött is, de az a biztos ha ő is lerakja a seggét.
Ha hullik, akkor az látszik a kamerákon, és akkor engem tuti elővesznek.
Mi lesz úgy az anyámmal??

De amikor megteszi, én egyszerűen megrántom csak a vállamat.
Mert nemszámít.

- Nem játszom én semmit.. - mert tényleg nem. Nem pazarlok ilyenekre erőfeszítéseket. - Csak nem barátkozom. - ez viszont igaz. Minek.
Most is csak... eltöltünk egy kellemes napot. Együtt.
Mert miért ne.
Na meg... lehet hogy van aminek ideje véget vetni.
A magányos lődörgésnek.

Csak mert...
...mert miért is ne.


_________________

A real barber will never let his tool too far

Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#51TémanyitásTárgy: Re: Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no?   Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no? - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

 Similar topics

-
» Sono qui solo per lui - Gloria & Derek
» Derek Osbourne
» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
» Derek Moretti
» Perkins & Derek - Per la cronaca, mi sento una merda

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Játéktér - alternatív valóságok ∷ :: emlékek-